درخواست مجلس از صدا و سیما: از آقای زائری در تلویزیون استفاده نکنید!

گروه فرهنگی الف،   3971018168 ۵۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
درخواست مجلس از صدا و سیما: از آقای زائری در تلویزیون استفاده نکنید!

عضو هیات رئیسه مجلس جزئیات دیدار برخی مدیران سازمان صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» را تشریح کرد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در تشریح جزئیات نشست مدیران صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» با برخی نمایندگان در مجلس، اظهار داشت: در این جلسه بحثی که مطرح شد این بود که به هر حال در برخی از برنامه‌های صدا و سیما از جمله برنامه‌ای که در آن صحبت‌هایی از آقای زائری درباره مجلس و نمایندگان آن بحث شده بود، کلام نامناسبی پخش می‌شود.

وی افزود: به هر حال موضوعی که درباره صحن مجلس و زیر سوال بردن آن در برنامه فرمول یک از شبکه یک سیما پخش شد، حرف‌های نامناسبی درباره مجلس شورای اسلامی زده شد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است.

رنجبرزاده عنوان کرد: ما در این جلسه به مدیران صدا و سیما گفتیم این تصاویر شهدایی که در مجلس وجود دارد همگی از همین جایگاه مجلس برخاستند و اگر موضوع و مشکلاتی هم مانند نماینده سراوان پیش بیاید،‌ نباید به کلیت مجلس تعمیم داده شود و این جایگاه را تخریب کند. 

وی همچنین خاطرنشان کرد:‌ در ادامه جلسه هم تاکید شد که تخریب جایگاه مجلس، هجوم بردن به خانه ملت است و تخریب خانه ملت به مصلحت کشور نخواهد بود. 

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین این مطلب مطرح شد که فردی که از سر عصبانیت و به یکباره کلامی مبنی بر اینکه شرم بر مجلسی باد که... می‌گوید، طبیعتا در رسانه‌ها حضور چنین افراد و اشخاص ممکن است مشکل‌آفرین باشد. 

وی بیان کرد: من فکر می‌کنم از برنامه‌های آتی صدا و سیما از حضور آقای زائری که شان مجلس و جایگاه آن را زیرسوال برد استفاده نکنند، البته در روز گذشته در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید. 

رنجبرزاده با بیان اینکه به هر حال تهیه کننده برنامه و سایر دست‌اندرکاران چنین برنامه‌هایی باید ورزیدگی خاصی داشته باشند و برنامه را به سمت و سویی سوق ندهند که موجب تضعیف جایگاه‌های نظام و کاهش اعتماد مردم و فروریزی اعتماد مردم نسبت به اصول اساسی نظام و جایگاه های نظام شود، گفت: مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه باید از این مورد بسیار مهم مراقبت کنند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: آقای عسکری در جلسه مذکور عنوان کرد هر آنچه احساس شود ورزیدگی در کار و پخش برنامه‌ها و همچنین سخنرانی‌ها در برنامه‌های صدا و سیما وجود ندارد و یا کوتاهی‌ای صورت گرفته است،‌ ما از این افراد دیگر استفاده نخواهیم کرد. 

وی با بیان اینکه در جلسه مذکور، رئیس سازمان صدا و سیما، معاونان وی و همچنین تهیه‌کننده برنامه فرمول یک حضور داشتند، عنوان کرد: البته در این جلسه آن شخص روحانی (محمدرضا زائری) حضور نداشت و در هر صورت، جمع‌بندی جلسه بر این بود که کسانی که به هر نحوی موجب تضعیف جایگاه نظام در کشور می‌شوند، از آنها استفاده نخواهد شد و به صورت کلی، وظیفه رسانه و صدا و سیما و الزامات اقدامات صدا و سیما تشریح شد. 

رنجبرزاده در ادامه با اشاره به دیگر جزئیات نشست مجلس گفت: مدیر صدا و سیما عنوان کرد که در این جلسه تاکید صریح شد که اقدامات و حرکات صدا و سیما نباید همسو با پشت‌پرده‌های فضاهای مجازی که سرنخ‌های خارج از کشور را دارند حرکت کنیم و مراقبت کنیم، چرا که دشمن رصد کرده و تلاش می‌کند اعتماد عمومی را از مسئولان نظام سلب کنند، بنابراین ما نباید این مسئله را شعله‌ور کنیم.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: در جلسه ذکر شده، همچنین مطرح شد که هر آنچه که تدبیر است در صدا و سیما به کار گرفته شود تا در راستای برنامه‌ها و پشت‌پرده‌های دشمن حرکت نشود، حال دانسته یا نادانسته، به هر حال تضعیف جایگاه‌های نظام به مصلحت نیست.

وی با بیان اینکه ما نمایندگان هم از مردم هستیم، گفت: قوه مجریه و قوه قضائیه هم از مردم است و مردم و مسئولان هم که با هم هستند و حکومت دموکراسی مردمی است، حال ممکن است در بین آن مشکلاتی وجود داشته باشد، اما در هر صورت هرکدام در جایگاه‌های خود کار خود را انجام می‌دهند، اما این دلیلی نمی‌شود که به خاطر اشتباه یک نفر، مجلس را به توپ ببندیم، آن هم به خاطر اینکه یک مشکلی پیش آمده است. 

رنجبرزاده در پاسخ به این سوال که آیا محدودیتی برای تهیه‌کننده برنامه فرمول یک و این برنامه ایجاد شده است یا خیر،‌گفت: مطمئن باشید هر برنامه‌ای که منجر به آسیب به سطوح نظام و اعتماد عمومی مردم شده و تخریب چهره‌های خدوم نظام جمهوری اسلامی را تخریب کند حتما آن مجریان هم به حاشیه رانده خواهند شد، البته در جلسه روز گذشته هم صدا و سیما به ما قول داد که این اقدام را خواهد کرد.

وی در ادامه همین مطلب،‌ گفت: منتظر باشید که در این خصوص اخباری شنیده خواهد شد، چرا که ما در این رابطه قول‌هایی از آقای علی عسکری گرفته‌ایم و باید دید که اقدامات آقای عسکری چه خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: من فکر می‌کنم که اگر کوچکترین تردیدی روی مجریان صدا و سیما داشته باشند که این مجریان برنامه را به سمت و سوی تخریب و اهانت سوق دهند و اعتماد عمومی مردم فرو بریزد، رئیس صدا و سیما کوتاهی نخواهد کرد و اقدامات پیشگیرانه‌ای را انجام خواهد داد. 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۱۳۳۲۶۱۴:۵۳:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
لیست امیدی های مجلس فشار اوردن که چرا زایری از رفتار نماینده سراوان انتقاد کرده !! همین ها هم مدام ژست لزوم رسانه ازاد ، می گیرند..
ناشناس۷۱۳۵۲۸۱۶:۲۸:۵۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امیدوارم هر چه زودتر این مجلس به خاتمه برسد و اکثرشون در انتخابات رای نیاورند.
ناشناس۷۱۳۵۹۵۱۶:۵۸:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفانه با رفتار این به اصطلاح مسئولین هزینه دروغگویی تو کشور ما بسیار پایین است و این بدترین بلایی است که ممکن است بر سر یک مملکت بیاید،به لطف رسانه و آگاه سازی مردم داریم در این زمینه بهبود پیدا میکنیم
ناشناس۷۱۳۳۷۸۱۵:۱۶:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ایشون رسانه زیاد دارن
مسعود سعیدی۷۱۳۳۸۱۱۵:۱۷:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آنکس که اعتماد عمومی را سلب میکند خود شما مسئولین و نمایندگان هستید نه دشمن ، این را یادتون باشه
ناشناس۷۱۳۵۹۴۱۶:۵۸:۲۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
دقیقا! اگر این مجلس قداست و جایگاهی داشت که امثال شما توش نبودید!!
ناشناس۷۱۳۶۳۷۱۷:۲۴:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چطور شده خود مردم قداستشون حفظ نمیشه بعد شما که نماینده همون مردم هستید باید قداستتون حفظ بشه.چه قداستی عزیز دلم .اگر خدمتگزاری!!! بفرما خدمت کن اگه نیستی ما پیمان نمایندگیمون رو از شما برمیداریم.تاهد ندادیم که شما هر بلایی سرمون اوردبثی بازم وکیلمون باشی !!! ما همچه وکیلی نخواستیم عزیزم،
ناشناس۷۱۳۷۰۰۱۸:۰۹:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این مجلسی که ما میبینیم هرچی هست جز صاحب قداست
علی۷۱۳۳۹۰۱۵:۲۰:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من که با صحبت های جناب زائری موافقم
ناشناس۷۱۳۴۰۹۱۵:۲۴:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلس هم حق ممنوع التصویر کردن را داره؟!
وصله ناجور۷۱۳۴۱۴۱۵:۲۵:۲۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم بر مجلسی که تحمل انتقادات صریح را ندارد! آیا مجلس فعلی واقعا عصاره ملت است؟!
شلمانی۷۱۳۴۱۹۱۵:۲۸:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای رنجبرزاده از کدام قداست حرف میزند این مجلس،فشل است در تدوین قوانین برای رفع بیکاری مجلس در تراز انقلاب نیست،اگربود کابینه دولت ناتوان و فشل نبود.پس اف برشما،من هم قبول دارم مجلس درراس اموراست نه این مجلس،آقای لور
ناشناس۷۱۳۴۲۴۱۵:۳۰:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمایندگان و سایر مسولین انتظار دارند لذت نمایندگی شون را ببرند و مردم هم بگند همه چی آرومه من چقدر خوشبختم و از اینکه مرحمت نمودید ما را یک باره نمی کشید و آرام آرام خلاص می فرمایید بسیار سپاسگزاریم
رضا۷۱۳۴۲۷۱۵:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اصلا"تقصیر زایری هست که!!ازبین تمام نمایندگان مجلس تنها دونفر دکترای انرژی دارند.اما این دو نماینده عضو کمیسیون انرژی نیستند.!!واعضای کمیسیون انرژی یا فرهنگی هستند یادارای تحصیلات حوزوی!!
ناشناس۷۱۳۴۳۰۱۵:۳۴:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مشکل مملکت ما همین قداستهااست.
ناشناس۷۱۳۶۹۶۱۸:۰۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چیزهای مقدس که مقدسه اما قطعا مجلس مقدس نیست . اونم این مجلس !!!
جعفر۷۱۳۴۳۲۱۵:۳۵:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
موضع آقای زایری این بود که درست در همان زمانی که چند دانش آموز در مدرسه ای سوختند و جان دادند یک نماینده ی مجلس از همان حوزه ی انتخابی به جای آن موضوع تشکیل جلسه ی غیر علنی میدهد و از خطای خود دفاع میکند .این حرکت مجلس از حرکت اولیه ی آن نماینده زشت تر بود. و واقعا شرم به این مجلس.حتما در این مجلس نمایندگان دلسوز و خوب داریم
ناشناس۷۱۳۴۳۴۱۵:۳۶:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفم که هر کسی و گروه برای خودش جایگاه قدسی ترسیم میکند اما در عین حال به انواع و اقسام خلاف ها الوده هستند.
ناشناس۷۱۳۷۳۹۱۸:۳۷:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بله !!! متاسفانه این جماعت لیست امید اعتقاد دارند که چون مردم به ما رای داده اند پس هیچ کس حق انتقاد از ما را ندارد و هر طوری هم دلمان خواست می توانیم با مردم برخورد کنیم و برایشان تصمیم بگیریم.
ناشناس۷۱۳۴۴۴۱۵:۴۴:۰۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر شما و اون مجلستون که بجایه رسیدگی به مشکلاتی که پدره مردمو دراورده وقتتونو صرف ممنوع التصویر شدن کسی میکنید که از درده مردم صحبت کرد.....واقعا شرم بر شما
سروش۷۱۳۴۴۷۱۵:۴۵:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تخریب مجلس (درازهی ) تخریب خانه ملت است تخریب ملت تخریب آینده کشور است تخریب کشور تخریب بشریت است تخریب بشریت تخریب کائنات است تخریب کائنات تخریب خالق است و اینچنین از درازهی به خالق رسیدیم ...
ناشناس۷۱۳۴۵۴۱۵:۴۹:۱۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بیشترین توهین ها به مجلس ناشی از عملکرد ضعیف و خجالت بار خود مجلس است. لابد شنیده اید که حرمت امامزاده با متولی امامزاده است. وقتی مجلس و نمایندگان آن اعمال شرم بار انجام می دهند، گفتن یا نگفتن یک جمله شرم بر ... توسط آقای زائری هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند. مجلس بجای جلسه گذاشتن با صداوسیما باید فکری به حال آبروی از دست رفته خود کند. هیچکس جز خود مجلس نمی تواند این آبروی از دست رفته را ترمیم کند.
ناشناس۷۱۳۴۸۶۱۶:۰۸:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلس هم جزء مقدسات شد؟!
ناشناس۷۱۳۷۴۴۱۸:۴۰:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم با بر سخنانی که برای خود جایگاه قدسین قائل هستند
ناشناس۷۱۳۹۲۷۲۰:۲۷:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
والله!!!! زیر بار این حجم سنگین مقدسات له شدیم
ناشناس۷۱۳۵۰۲۱۶:۱۵:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چرا مجلس باید به این جایگاه برسد؟
ناشناس۷۱۳۵۲۶۱۶:۲۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
زائری انسان آزاده و مردمی ........................ در فضای مجازی حرفهای مردمی و با منطقت را منتشر کن.........
ناشناس۷۱۳۵۵۰۱۶:۳۷:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خودشون میبرن خودشون هم میدوزن
ناشناس۷۱۳۶۱۵۱۷:۱۱:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چه کسی گفته که هر نقدی یعنی تضعیف نظام ؟ ادمایی که پشت نظام مخفی میشن و هر حرفی و نقدی رو حمله به نظام و تضعیف میدونن عملا خودشون تضعیف کنندگان واقعی هستن
ناشناس۷۱۳۶۲۶۱۷:۱۷:۴۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
به نظرم مسئولین صدا و سیما باید بیشتر از این روحانی استفاده کنن چرا که حرف دل مردم رو میزنه ، علت فاصله مردم از مسئولین ظاهر سازی و تایید های الکی است اگه به فکر اینده نظام هستید منتقدین منصف رو تشویق کنید نه تنبیه
ناشناس۷۱۳۶۲۸۱۷:۱۸:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمیدانستیم مجلسیان در جایگاه قدسی قرا گرفته اند و علاوه بر مجلس، می توانند در هر جایی از ایران زمین، به هر یک از فرزندان این مرز و بوم، هرچه دلشان می خواهد و از دهانشان در می آید بگویند و کسی را هم اجازه انتقاد از آنان نیست!!!! آقایان مجلسیان!!! ببندید این دکان و دم و دستگاهتان را و بروید خانه هایتان بنشینید. قدرت شما از ملت است و ملت خوب میداند با کسانی که به شایستگی و در شان جایگاهشان عمل نمی کنند، چگونه رفتار کند.
ناشناس۷۱۳۶۳۳۱۷:۲۲:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر این مجلس...که زنده زنده سوختن چهار کودک معصوم هیچ اولویتی برایشان نداشت...
ناشناس۷۱۳۶۴۱۱۷:۲۷:۱۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
وی با بیان اینکه ما نمایندگان از مردم هستیم !!! عجب . کدام مردم؟؟؟
ناشناس۷۱۳۶۵۸۱۷:۳۴:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چه کسی گفته جایگاه مجلس قداست دارد؟ این قداست از کدام منبع فقهی و روایی شیعه استناد شده است؟ مقدسات دین اسلامی در قرآن کریم و احادیث و روایات مشخص شده هستند و تقدیس ساختارهای سیاسی بدعت در دین و شریعت است.
ناشناس۷۱۳۶۶۶۱۷:۴۲:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
صدا و سیما برای بودجه مجبور است رسالت خود را زیر سوال ببرد و انتقاد نکند ،اقای علی عسگری ازین نماینده های با ادب دفاع نکنید. حرمتی برای مجلس نمانده که از انها می ترسید.
ناشناس۷۱۳۷۳۲۱۸:۳۲:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
یه بار دیگه ثابت کردید که شرم بر این مجلس. ثابت کردید زایری درست گفت.
ناشناس۷۱۳۷۴۳۱۸:۳۹:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است. قداست یعنی قدسی بودن، پاکی و طهارت. فرض یعنی واجب. قداست مخصوص امامان و پیامبران و در درجه بعدتر صلحاست. شهدای مجلس اگر الان بودن به عملکرد مجلس معترض نبودن.؟ بی خود دستگاهها را قدسی نکنید که نشود به آن انتقاد کرد.کدامیک از نمایندگان می تواند بگوید قداست دارد؟ و آیا اصلا مجلس می تواند قداست داشته باشد؟
ناشناس۷۱۳۷۷۴۱۹:۰۲:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اگر یکی بود در این مجلس را گل میگرفت چقدر به نفع این مردم و کشور میشد .
ناشناس۷۱۳۸۵۳۱۹:۴۶:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اتفاقا باید همه بدانند که در یک اتاق شیشه ای هستند و جرات تخلف و خطا را به خود ندهند واین شامل کلیه مسئولین و همه مردم میشود . باید دائما باید نهی از منکر کرد حتی اگر به کسی بربخورد. کسی که خود خطا نکرده که نباید ناراحت شود بلکه باید خوشحال هم شود
ناشناس۷۱۳۹۰۹۲۰:۲۲:۰۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای عسگری از همه بدتر است چطور می گویید از این نماینده ها دفاع نکن . واقعا کار به جایی رسیده که مردم از ترس مار به افعی پناه می برند .
ناشناس۷۱۳۹۷۹۲۰:۴۹:۳۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
هر که از شرم این مجلس دق کند و بمیرد رواست
ناشناس۷۱۴۰۱۰۲۱:۱۴:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلسی که تحمل بک انتقاد را ندارد چگونه می تواند در راس امور باشد ویا عیاره فضائل یک ملت؟انچه اقای زائری گفته حرف دل اکثریت مردم ایران است که به هیچ عنوان از این مجلس ومصوباتش رضایت ندارند
علیرضا۷۱۴۰۹۶۲۲:۱۸:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم بر این مجلس و شرم بر آقای علی عسگری که مقابل اینها تن به ذلت داده. نمیدونم چطوری اینها خودشون رو مسلمان میدونند . انصاف و عدل و شرافت و صداقت از اصول مسلمان بودنه و بهتر بگم انسان بودنه
ناشناس۷۱۴۱۰۰۲۲:۲۳:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
جایگاه مجلس قداستی جز رای مردم نداره که فعلا بدجور از اعتبار افتاده.
ناشناس۷۱۴۱۱۷۲۲:۳۵:۳۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر این مجلس
ناشناس۷۱۴۲۳۳۰۰:۲۰:۴۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
بخدا اگر همه ما یه نه حسابی تو انتخابات مجلس آینده به همه این نماینده ها بگیم. انشاا... یک انقلابی در بدنه بیمار مجلس بیوفته. منتهی اگر درست انتخاب کنیم.
ناشناس۷۱۴۲۳۸۰۰:۲۵:۴۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
اینها اگه نماینده بودند ! مجلس ، مجلس بود !؟!؟!
ناشناس۷۱۴۲۷۲۰۱:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
مجلس خطه قرمزه مجلسه
ناشناس۷۱۴۲۷۳۰۱:۵۰:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
جالبه، یک نفر، اونم یک روحانی، بره تو تلوزیون این مملکت صحبت کنه و یه حرفی بزنی نمایندگان به جوش و خروش می افتن ولی در ماجرای یکی از خودشون هیچ صدایی از مجلس در نمیاد.
قداست؟۷۱۴۴۴۷۰۸:۴۵:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
قداست داره مجلس؟

پربحث‌های امروز

 1. هزينه‌هاي يك دروغ!

 2. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 3. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 4. اجماع نظر بر سر تخلف در افزایش حقوق کارمندان

 5. اقدام به موقع وزارت نفت در شناسایی وجوه ارزی راکد نزد یکی از صرافی‌ها

 6. سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکا در هرمزگان/ واکنش متناقض واشنگتن

 7. دستور ترامپ به مشاورانش برای عقب‌نشینی از اظهارات تند علیه ایران

 8. پشت‌پرده چادرنشینی در کرمان!   

 9. بورس نفت با کاهش قیمت نفت تحریمی، رونق می‌گیرد/ بعضی‌­ها از بورس انتظار معجزه دارند

 10. چرا نفت در بورس به فروش نمی‌رسد؟

 11. موگرینی: برجام عنصر اصلی حفظ امنیت و ثبات در منطقه است

 12. سود ساخت و ساز مسکن چند درصد است؟

 13. ایران به دنبال ۳ پیروزی دیگر در اردبیل + برنامه و جدول

 14. پمپئو: به دنبال جنگ نیستیم

 15. زیباترین تصاویر ثبت شده از آسمان در سال ۲۰۱۹  

 16. بیشترین موارد شکایت مردم از پزشکان

 17. مدیریت فرهنگی ورزشی یعنی این!   

 18. بازتاب بین‌المللی گسترده سرنگونی پهپاد آمریکایی از سوی سپاه

 19. آغاز سنگین‌ترین رکود تاریخ مسکن

 20. رهبر انقلاب: شهادت در کردستان با فداکاری و مجاهدت بیشتر توأم بوده است

 21. دردسر جراحی فک برای دختر جوان

 22. چگونه فشار خون بالا را کنترل کنیم؟

 23. اولین سفر رسمی شی جینپینگ به کره‌شمالی

 24. سکوت جهانگیری درباره خبر اطلاع از فقدان صلاحیت نجفی

 25. مظنه ویلاهای ارزان شمال کشور/ سفته‌بازان از پایتخت به کنار دریا رفته‌اند

پربحث‌های دیروز

 1. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 2. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 3. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 4. حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی شود؟

 5. جدیدترین صحنه‌سازی آمریکا علیه ایران در حادثه نفتکش‌ها

 6. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 7. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 8. پاسخ الف به جوابیه علی مطهری با ارجاع به مشروح مذاکرات مجلس/ ادعای غلط خود را اصلاح کنید+ سند

 9. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 10. قراردادهای مالی خانگی را ثبت کنید تا جرائم کمتر شود

 11. آیت‌الله علوی گرگانی خطاب به ناجا: نگذارید نعمت حجاب از دست برود

 12. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 13. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 14. اعترافات دختر هنجارشکن/ نیم لیتر مشروب خورده بودم!  

 15. آلمان به پیروی از آمریکا ایران را در حادثه دریای عمان متهم کرد

 16. ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید

 17. چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

 18. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 19. دادستان: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت دارند/ از ماه آینده شاهد تحولات بزرگی در فضای مجازی خواهیم بود

 20. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 21. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 22. سخنان مادر و وکیل علیرضا شیرمحمدعلی درباره مرگ این زندانی

 23. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 24. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 25. «همسرکُشی» و «آقازاده‌ها» حال مردم را بد می‌کنند یا امر به معروف؟

پربحث‌های هفته

 1. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 2. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 3. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 4. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 5. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 6. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 7. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 8. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 9. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 10. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 11. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 12. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 13. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 14. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 15. هزينه‌هاي يك دروغ!

 16. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 17. دیدار رهبری و نخست‌وزیر ژاپن؛ ۶ درخواست و ۶ پاسخ

 18. تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس   

 19. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 20. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 21. تصویری دیده نشده از بشار اسد  

 22. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 23. اقدام جالب شهردار ارومیه/ لهستانی ها شهروند افتخاری شدند!+ عکس

 24. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 25. حضور بانوان در تماشای مسابقات والیبال ایران و کانادا  

پربحث‌های هفته

 1. ادامه «دورهمی» با مهران مدیری منتفی شد

 2. تولد نوزاد یک سلبریتی در کانادا چقدر هزینه دارد؟

 3. توقیف اکران «ماهمه باهم هستیم» در کرمان

 4. کمال تبریزی: فراستی ام‌الفساد حوزه منتقدان است

 5. بازهم‌ مساله‌ دستمزدهای‌ نجومی‌ ستاره‌های‌ سینما خبرسازشد

 6. حکم استفاده از اموال دولتی توسط کارمندان

 7. اگر خلافی دارید؛ سریعتر پرداخت کنید

 8. نجات در ثانیه‌های آخر

 9. «آچمز» به جای «گاندو» می‌آید؟

 10. محمود بصیری: از کسانی که ممنوع‌الکارم کردند تشکر می‌کنم

 11. شمشیر‌ زن عصر جدید: نمی‌دانم پشت صحنه چه بود که من حذف شدم

 12. برخورد پیامبر اسلام با قاتل حضرت حمزه‌ (ع)/ آیا توبه وحشی پذیرفته می‌شود؟

 13. پخش «عقاب‌ها» و «چ» در آخر هفته تلویزیون

 14. اعضای جدید شورای پروانه نمایش مشخص شدند

 15. فیلم‌های اکران عید فطر همچنان پرفروش  

 16. در سایۀ درک دکتر علی شریعتی/ خاطرات رضا داوری اردکانی از دکتر شریعتی

 17. "راهبه" چگونه شوالیه‌های مسلمان‌کش را تطهیر کرد؟

 18. گینس ادعاهای عصر جدید را رد می‌کند!

 19. چرا حضرت عبدالعظیم (ع)، سیدالکریم نامیده شد؟

 20. اسماعیل آذر: اجرای بدون پشتوانه به زبان فارسی لطمه می‌زند/ وقتی گلایه رهبری از وضعیت زبان فارسی را شنیدم، خوابم نبرد

 21. روایت بازیگری که بازجو شد!/ «گاندو» مخاطب را درگیر می‌کند

 22. وزارت صمت هم واردات کاغذ توسط کارخانه تولیدی را تأیید کرد

 23. ضرب‌المثل‌های فارسی از کجا آمده اند؟

 24. وزارت ارشاد: خلق اثر هنری نیاز به اخذ مجوز ندارد

 25. توقیف اکران «ماهمه باهم هستیم» در کرمان

آخرین عناوین