درخواست مجلس از صدا و سیما: از آقای زائری در تلویزیون استفاده نکنید!

گروه فرهنگی الف،   3971018168 ۵۰ نظر، ۵ در صف انتشار و ۱۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
درخواست مجلس از صدا و سیما: از آقای زائری در تلویزیون استفاده نکنید!

عضو هیات رئیسه مجلس جزئیات دیدار برخی مدیران سازمان صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» را تشریح کرد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در تشریح جزئیات نشست مدیران صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» با برخی نمایندگان در مجلس، اظهار داشت: در این جلسه بحثی که مطرح شد این بود که به هر حال در برخی از برنامه‌های صدا و سیما از جمله برنامه‌ای که در آن صحبت‌هایی از آقای زائری درباره مجلس و نمایندگان آن بحث شده بود، کلام نامناسبی پخش می‌شود.

وی افزود: به هر حال موضوعی که درباره صحن مجلس و زیر سوال بردن آن در برنامه فرمول یک از شبکه یک سیما پخش شد، حرف‌های نامناسبی درباره مجلس شورای اسلامی زده شد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است.

رنجبرزاده عنوان کرد: ما در این جلسه به مدیران صدا و سیما گفتیم این تصاویر شهدایی که در مجلس وجود دارد همگی از همین جایگاه مجلس برخاستند و اگر موضوع و مشکلاتی هم مانند نماینده سراوان پیش بیاید،‌ نباید به کلیت مجلس تعمیم داده شود و این جایگاه را تخریب کند. 

وی همچنین خاطرنشان کرد:‌ در ادامه جلسه هم تاکید شد که تخریب جایگاه مجلس، هجوم بردن به خانه ملت است و تخریب خانه ملت به مصلحت کشور نخواهد بود. 

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین این مطلب مطرح شد که فردی که از سر عصبانیت و به یکباره کلامی مبنی بر اینکه شرم بر مجلسی باد که... می‌گوید، طبیعتا در رسانه‌ها حضور چنین افراد و اشخاص ممکن است مشکل‌آفرین باشد. 

وی بیان کرد: من فکر می‌کنم از برنامه‌های آتی صدا و سیما از حضور آقای زائری که شان مجلس و جایگاه آن را زیرسوال برد استفاده نکنند، البته در روز گذشته در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید. 

رنجبرزاده با بیان اینکه به هر حال تهیه کننده برنامه و سایر دست‌اندرکاران چنین برنامه‌هایی باید ورزیدگی خاصی داشته باشند و برنامه را به سمت و سویی سوق ندهند که موجب تضعیف جایگاه‌های نظام و کاهش اعتماد مردم و فروریزی اعتماد مردم نسبت به اصول اساسی نظام و جایگاه های نظام شود، گفت: مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه باید از این مورد بسیار مهم مراقبت کنند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: آقای عسکری در جلسه مذکور عنوان کرد هر آنچه احساس شود ورزیدگی در کار و پخش برنامه‌ها و همچنین سخنرانی‌ها در برنامه‌های صدا و سیما وجود ندارد و یا کوتاهی‌ای صورت گرفته است،‌ ما از این افراد دیگر استفاده نخواهیم کرد. 

وی با بیان اینکه در جلسه مذکور، رئیس سازمان صدا و سیما، معاونان وی و همچنین تهیه‌کننده برنامه فرمول یک حضور داشتند، عنوان کرد: البته در این جلسه آن شخص روحانی (محمدرضا زائری) حضور نداشت و در هر صورت، جمع‌بندی جلسه بر این بود که کسانی که به هر نحوی موجب تضعیف جایگاه نظام در کشور می‌شوند، از آنها استفاده نخواهد شد و به صورت کلی، وظیفه رسانه و صدا و سیما و الزامات اقدامات صدا و سیما تشریح شد. 

رنجبرزاده در ادامه با اشاره به دیگر جزئیات نشست مجلس گفت: مدیر صدا و سیما عنوان کرد که در این جلسه تاکید صریح شد که اقدامات و حرکات صدا و سیما نباید همسو با پشت‌پرده‌های فضاهای مجازی که سرنخ‌های خارج از کشور را دارند حرکت کنیم و مراقبت کنیم، چرا که دشمن رصد کرده و تلاش می‌کند اعتماد عمومی را از مسئولان نظام سلب کنند، بنابراین ما نباید این مسئله را شعله‌ور کنیم.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: در جلسه ذکر شده، همچنین مطرح شد که هر آنچه که تدبیر است در صدا و سیما به کار گرفته شود تا در راستای برنامه‌ها و پشت‌پرده‌های دشمن حرکت نشود، حال دانسته یا نادانسته، به هر حال تضعیف جایگاه‌های نظام به مصلحت نیست.

وی با بیان اینکه ما نمایندگان هم از مردم هستیم، گفت: قوه مجریه و قوه قضائیه هم از مردم است و مردم و مسئولان هم که با هم هستند و حکومت دموکراسی مردمی است، حال ممکن است در بین آن مشکلاتی وجود داشته باشد، اما در هر صورت هرکدام در جایگاه‌های خود کار خود را انجام می‌دهند، اما این دلیلی نمی‌شود که به خاطر اشتباه یک نفر، مجلس را به توپ ببندیم، آن هم به خاطر اینکه یک مشکلی پیش آمده است. 

رنجبرزاده در پاسخ به این سوال که آیا محدودیتی برای تهیه‌کننده برنامه فرمول یک و این برنامه ایجاد شده است یا خیر،‌گفت: مطمئن باشید هر برنامه‌ای که منجر به آسیب به سطوح نظام و اعتماد عمومی مردم شده و تخریب چهره‌های خدوم نظام جمهوری اسلامی را تخریب کند حتما آن مجریان هم به حاشیه رانده خواهند شد، البته در جلسه روز گذشته هم صدا و سیما به ما قول داد که این اقدام را خواهد کرد.

وی در ادامه همین مطلب،‌ گفت: منتظر باشید که در این خصوص اخباری شنیده خواهد شد، چرا که ما در این رابطه قول‌هایی از آقای علی عسکری گرفته‌ایم و باید دید که اقدامات آقای عسکری چه خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: من فکر می‌کنم که اگر کوچکترین تردیدی روی مجریان صدا و سیما داشته باشند که این مجریان برنامه را به سمت و سوی تخریب و اهانت سوق دهند و اعتماد عمومی مردم فرو بریزد، رئیس صدا و سیما کوتاهی نخواهد کرد و اقدامات پیشگیرانه‌ای را انجام خواهد داد. 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۱۳۳۲۶۱۴:۵۳:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
لیست امیدی های مجلس فشار اوردن که چرا زایری از رفتار نماینده سراوان انتقاد کرده !! همین ها هم مدام ژست لزوم رسانه ازاد ، می گیرند..
ناشناس۷۱۳۵۲۸۱۶:۲۸:۵۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امیدوارم هر چه زودتر این مجلس به خاتمه برسد و اکثرشون در انتخابات رای نیاورند.
ناشناس۷۱۳۵۹۵۱۶:۵۸:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفانه با رفتار این به اصطلاح مسئولین هزینه دروغگویی تو کشور ما بسیار پایین است و این بدترین بلایی است که ممکن است بر سر یک مملکت بیاید،به لطف رسانه و آگاه سازی مردم داریم در این زمینه بهبود پیدا میکنیم
ناشناس۷۱۳۳۷۸۱۵:۱۶:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ایشون رسانه زیاد دارن
مسعود سعیدی۷۱۳۳۸۱۱۵:۱۷:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آنکس که اعتماد عمومی را سلب میکند خود شما مسئولین و نمایندگان هستید نه دشمن ، این را یادتون باشه
ناشناس۷۱۳۵۹۴۱۶:۵۸:۲۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
دقیقا! اگر این مجلس قداست و جایگاهی داشت که امثال شما توش نبودید!!
ناشناس۷۱۳۶۳۷۱۷:۲۴:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چطور شده خود مردم قداستشون حفظ نمیشه بعد شما که نماینده همون مردم هستید باید قداستتون حفظ بشه.چه قداستی عزیز دلم .اگر خدمتگزاری!!! بفرما خدمت کن اگه نیستی ما پیمان نمایندگیمون رو از شما برمیداریم.تاهد ندادیم که شما هر بلایی سرمون اوردبثی بازم وکیلمون باشی !!! ما همچه وکیلی نخواستیم عزیزم،
ناشناس۷۱۳۷۰۰۱۸:۰۹:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این مجلسی که ما میبینیم هرچی هست جز صاحب قداست
علی۷۱۳۳۹۰۱۵:۲۰:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من که با صحبت های جناب زائری موافقم
ناشناس۷۱۳۴۰۹۱۵:۲۴:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلس هم حق ممنوع التصویر کردن را داره؟!
وصله ناجور۷۱۳۴۱۴۱۵:۲۵:۲۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم بر مجلسی که تحمل انتقادات صریح را ندارد! آیا مجلس فعلی واقعا عصاره ملت است؟!
شلمانی۷۱۳۴۱۹۱۵:۲۸:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای رنجبرزاده از کدام قداست حرف میزند این مجلس،فشل است در تدوین قوانین برای رفع بیکاری مجلس در تراز انقلاب نیست،اگربود کابینه دولت ناتوان و فشل نبود.پس اف برشما،من هم قبول دارم مجلس درراس اموراست نه این مجلس،آقای لور
ناشناس۷۱۳۴۲۴۱۵:۳۰:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمایندگان و سایر مسولین انتظار دارند لذت نمایندگی شون را ببرند و مردم هم بگند همه چی آرومه من چقدر خوشبختم و از اینکه مرحمت نمودید ما را یک باره نمی کشید و آرام آرام خلاص می فرمایید بسیار سپاسگزاریم
رضا۷۱۳۴۲۷۱۵:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اصلا"تقصیر زایری هست که!!ازبین تمام نمایندگان مجلس تنها دونفر دکترای انرژی دارند.اما این دو نماینده عضو کمیسیون انرژی نیستند.!!واعضای کمیسیون انرژی یا فرهنگی هستند یادارای تحصیلات حوزوی!!
ناشناس۷۱۳۴۳۰۱۵:۳۴:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مشکل مملکت ما همین قداستهااست.
ناشناس۷۱۳۶۹۶۱۸:۰۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چیزهای مقدس که مقدسه اما قطعا مجلس مقدس نیست . اونم این مجلس !!!
جعفر۷۱۳۴۳۲۱۵:۳۵:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
موضع آقای زایری این بود که درست در همان زمانی که چند دانش آموز در مدرسه ای سوختند و جان دادند یک نماینده ی مجلس از همان حوزه ی انتخابی به جای آن موضوع تشکیل جلسه ی غیر علنی میدهد و از خطای خود دفاع میکند .این حرکت مجلس از حرکت اولیه ی آن نماینده زشت تر بود. و واقعا شرم به این مجلس.حتما در این مجلس نمایندگان دلسوز و خوب داریم
ناشناس۷۱۳۴۳۴۱۵:۳۶:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفم که هر کسی و گروه برای خودش جایگاه قدسی ترسیم میکند اما در عین حال به انواع و اقسام خلاف ها الوده هستند.
ناشناس۷۱۳۷۳۹۱۸:۳۷:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بله !!! متاسفانه این جماعت لیست امید اعتقاد دارند که چون مردم به ما رای داده اند پس هیچ کس حق انتقاد از ما را ندارد و هر طوری هم دلمان خواست می توانیم با مردم برخورد کنیم و برایشان تصمیم بگیریم.
ناشناس۷۱۳۴۴۴۱۵:۴۴:۰۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر شما و اون مجلستون که بجایه رسیدگی به مشکلاتی که پدره مردمو دراورده وقتتونو صرف ممنوع التصویر شدن کسی میکنید که از درده مردم صحبت کرد.....واقعا شرم بر شما
سروش۷۱۳۴۴۷۱۵:۴۵:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تخریب مجلس (درازهی ) تخریب خانه ملت است تخریب ملت تخریب آینده کشور است تخریب کشور تخریب بشریت است تخریب بشریت تخریب کائنات است تخریب کائنات تخریب خالق است و اینچنین از درازهی به خالق رسیدیم ...
ناشناس۷۱۳۴۵۴۱۵:۴۹:۱۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بیشترین توهین ها به مجلس ناشی از عملکرد ضعیف و خجالت بار خود مجلس است. لابد شنیده اید که حرمت امامزاده با متولی امامزاده است. وقتی مجلس و نمایندگان آن اعمال شرم بار انجام می دهند، گفتن یا نگفتن یک جمله شرم بر ... توسط آقای زائری هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند. مجلس بجای جلسه گذاشتن با صداوسیما باید فکری به حال آبروی از دست رفته خود کند. هیچکس جز خود مجلس نمی تواند این آبروی از دست رفته را ترمیم کند.
ناشناس۷۱۳۴۸۶۱۶:۰۸:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلس هم جزء مقدسات شد؟!
ناشناس۷۱۳۷۴۴۱۸:۴۰:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم با بر سخنانی که برای خود جایگاه قدسین قائل هستند
ناشناس۷۱۳۹۲۷۲۰:۲۷:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
والله!!!! زیر بار این حجم سنگین مقدسات له شدیم
ناشناس۷۱۳۵۰۲۱۶:۱۵:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چرا مجلس باید به این جایگاه برسد؟
ناشناس۷۱۳۵۲۶۱۶:۲۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
زائری انسان آزاده و مردمی ........................ در فضای مجازی حرفهای مردمی و با منطقت را منتشر کن.........
ناشناس۷۱۳۵۵۰۱۶:۳۷:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خودشون میبرن خودشون هم میدوزن
ناشناس۷۱۳۶۱۵۱۷:۱۱:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چه کسی گفته که هر نقدی یعنی تضعیف نظام ؟ ادمایی که پشت نظام مخفی میشن و هر حرفی و نقدی رو حمله به نظام و تضعیف میدونن عملا خودشون تضعیف کنندگان واقعی هستن
ناشناس۷۱۳۶۲۶۱۷:۱۷:۴۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
به نظرم مسئولین صدا و سیما باید بیشتر از این روحانی استفاده کنن چرا که حرف دل مردم رو میزنه ، علت فاصله مردم از مسئولین ظاهر سازی و تایید های الکی است اگه به فکر اینده نظام هستید منتقدین منصف رو تشویق کنید نه تنبیه
ناشناس۷۱۳۶۲۸۱۷:۱۸:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمیدانستیم مجلسیان در جایگاه قدسی قرا گرفته اند و علاوه بر مجلس، می توانند در هر جایی از ایران زمین، به هر یک از فرزندان این مرز و بوم، هرچه دلشان می خواهد و از دهانشان در می آید بگویند و کسی را هم اجازه انتقاد از آنان نیست!!!! آقایان مجلسیان!!! ببندید این دکان و دم و دستگاهتان را و بروید خانه هایتان بنشینید. قدرت شما از ملت است و ملت خوب میداند با کسانی که به شایستگی و در شان جایگاهشان عمل نمی کنند، چگونه رفتار کند.
ناشناس۷۱۳۶۳۳۱۷:۲۲:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر این مجلس...که زنده زنده سوختن چهار کودک معصوم هیچ اولویتی برایشان نداشت...
ناشناس۷۱۳۶۴۱۱۷:۲۷:۱۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
وی با بیان اینکه ما نمایندگان از مردم هستیم !!! عجب . کدام مردم؟؟؟
ناشناس۷۱۳۶۵۸۱۷:۳۴:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چه کسی گفته جایگاه مجلس قداست دارد؟ این قداست از کدام منبع فقهی و روایی شیعه استناد شده است؟ مقدسات دین اسلامی در قرآن کریم و احادیث و روایات مشخص شده هستند و تقدیس ساختارهای سیاسی بدعت در دین و شریعت است.
ناشناس۷۱۳۶۶۶۱۷:۴۲:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
صدا و سیما برای بودجه مجبور است رسالت خود را زیر سوال ببرد و انتقاد نکند ،اقای علی عسگری ازین نماینده های با ادب دفاع نکنید. حرمتی برای مجلس نمانده که از انها می ترسید.
ناشناس۷۱۳۷۳۲۱۸:۳۲:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
یه بار دیگه ثابت کردید که شرم بر این مجلس. ثابت کردید زایری درست گفت.
ناشناس۷۱۳۷۴۳۱۸:۳۹:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است. قداست یعنی قدسی بودن، پاکی و طهارت. فرض یعنی واجب. قداست مخصوص امامان و پیامبران و در درجه بعدتر صلحاست. شهدای مجلس اگر الان بودن به عملکرد مجلس معترض نبودن.؟ بی خود دستگاهها را قدسی نکنید که نشود به آن انتقاد کرد.کدامیک از نمایندگان می تواند بگوید قداست دارد؟ و آیا اصلا مجلس می تواند قداست داشته باشد؟
ناشناس۷۱۳۷۷۴۱۹:۰۲:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اگر یکی بود در این مجلس را گل میگرفت چقدر به نفع این مردم و کشور میشد .
ناشناس۷۱۳۸۵۳۱۹:۴۶:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اتفاقا باید همه بدانند که در یک اتاق شیشه ای هستند و جرات تخلف و خطا را به خود ندهند واین شامل کلیه مسئولین و همه مردم میشود . باید دائما باید نهی از منکر کرد حتی اگر به کسی بربخورد. کسی که خود خطا نکرده که نباید ناراحت شود بلکه باید خوشحال هم شود
ناشناس۷۱۳۹۰۹۲۰:۲۲:۰۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای عسگری از همه بدتر است چطور می گویید از این نماینده ها دفاع نکن . واقعا کار به جایی رسیده که مردم از ترس مار به افعی پناه می برند .
ناشناس۷۱۳۹۷۹۲۰:۴۹:۳۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
هر که از شرم این مجلس دق کند و بمیرد رواست
ناشناس۷۱۴۰۱۰۲۱:۱۴:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلسی که تحمل بک انتقاد را ندارد چگونه می تواند در راس امور باشد ویا عیاره فضائل یک ملت؟انچه اقای زائری گفته حرف دل اکثریت مردم ایران است که به هیچ عنوان از این مجلس ومصوباتش رضایت ندارند
علیرضا۷۱۴۰۹۶۲۲:۱۸:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم بر این مجلس و شرم بر آقای علی عسگری که مقابل اینها تن به ذلت داده. نمیدونم چطوری اینها خودشون رو مسلمان میدونند . انصاف و عدل و شرافت و صداقت از اصول مسلمان بودنه و بهتر بگم انسان بودنه
ناشناس۷۱۴۱۰۰۲۲:۲۳:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
جایگاه مجلس قداستی جز رای مردم نداره که فعلا بدجور از اعتبار افتاده.
ناشناس۷۱۴۱۱۷۲۲:۳۵:۳۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر این مجلس
ناشناس۷۱۴۲۳۳۰۰:۲۰:۴۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
بخدا اگر همه ما یه نه حسابی تو انتخابات مجلس آینده به همه این نماینده ها بگیم. انشاا... یک انقلابی در بدنه بیمار مجلس بیوفته. منتهی اگر درست انتخاب کنیم.
ناشناس۷۱۴۲۳۸۰۰:۲۵:۴۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
اینها اگه نماینده بودند ! مجلس ، مجلس بود !؟!؟!
ناشناس۷۱۴۲۷۲۰۱:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
مجلس خطه قرمزه مجلسه
ناشناس۷۱۴۲۷۳۰۱:۵۰:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
جالبه، یک نفر، اونم یک روحانی، بره تو تلوزیون این مملکت صحبت کنه و یه حرفی بزنی نمایندگان به جوش و خروش می افتن ولی در ماجرای یکی از خودشون هیچ صدایی از مجلس در نمیاد.
قداست؟۷۱۴۴۴۷۰۸:۴۵:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
قداست داره مجلس؟

پربحث‌های امروز

 1. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 2. «یک» بدعت خطرناک در لایحه بودجه/ مورادی که در بودجه مورد توجه نیست/ سونوشت بودجه عمرانی و استان‌ها چیست؟

 3. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 4. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 5. بی‌قانونی سایپا در افزایش قیمت محصولات/ تخلف قیمت هر محصول چقدر است؟+ جدول

 6. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 7. تعطیلی دولت آمریکا یکماهه شد/ صف غذای رایگان در بزرگترین اقتصاد دنیا+ تصاویر

 8. پورابراهیمی: خودروسازان در ظاهر خصوصی سازی شده‌اند / وزیر صنعت هم پاسخگو نیست

 9. عروس داعشی که روزگار خانواده همسرش را سیاه کرد+ تصاویر

 10. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

 11. مدیرعامل سایپا تغییر کرد

 12. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 13. حکم قطعی پرونده ۵ صراف صادر شد + جزئیات

 14. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 15. کنفرانس ضد ایرانی ورشو؛ شکستی دیگر که ترامپ می‌خورد

 16. طرح سهمیه‌بندی بنزین اعلام وصول شد

 17. سرقت مسلحانه در رشت  

 18. پوری‌حسینی با دستور بازپرس ممنوع‌الخروج شد

 19. چرا فتنه ۸۸ عامل وضع مهم‌ترین تحریم‌های اقتصادی شد؟+ جدول

 20. سگ گردانی در پارک‌های لواسان ممنوع شد

 21. معصومه ابتکار در BRT  

 22. خرازی: انقلاب تا یمن بینش و آگاهی به مردم داده است/ صفارهرندی: آمریکا هربدلی زدشکست خورد

 23. روسای قوا برای کمک به اشخاص چقدر بودجه می‌گیرند؟

 24. اصلاح نظام بانکی و دست‌های پشت پرده؛ چه کسی می‌تواند انجام دهد؟/ آقای روحانی‌ ‌ترمز بانک‌ها را می‌کشد!

 25. وزیر نفت: از مهرماه هیچ بنزینی وارد کشور نشده است/ اگر دو ساعت بنزین نباشد، مردم نمی‌توانند آن را تحمل کنند

پربحث‌های دیروز

 1. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 2. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 3. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 4. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 5. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 6. فرمان قیمت در بازار خودرو و چند ابهام

 7. اعترافات اسماعیل بخشی / گروه کمونیستی گام در هفت تپه چه می‌کرد؟  

 8. بررسی حقوقی واقعه حمله سگ به دختر ده ساله در لواسان/ مجازات صاحب سگ چیست؟

 9. خودروسازی؛ صنعتی که چرخش به نفع خریدار نمی‌چرخد/ چرا شفاف نیستند؟

 10. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 11. آیت‌الله مکارم شیرازی: فضای مجازی برای همه تریبون درست کرده است

 12. خوش و بش احمدی‌نژاد و قالیباف در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 13. ترامپ به استعفا یا استیضاح نزدیک‌تر می‌شود

 14. تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای افشین پیروانی درباره کی‌روش

 15. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 16. سعید جلیلی: می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

 17. حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 18. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 19. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 20. اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان

 21. طرح «خرید خدمات آموزشی»، ذبح کیفیت برای کاهش هزینه

 22. دستمزد ۲میلیاردی بازیگر در دولتی که سرمایه وزیرش ۱۰۰۰ میلیارد است، عجیب نیست!   

 23. بیم ها و امیدهای SPV

 24. آیت‌الله نوری همدانی: کنوانسیون پالرمو برای کشور مفید نیست/ ما نمی‌توانیم سکوت کنیم

 25. حاجی‌بابایی: نرخ ارز هنوز حباب دارد

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 4. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 8. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 9. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 10. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 11. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 12. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 13. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 14. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 15. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 16. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 17. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 18. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 19. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 20. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 21. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 22. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 23. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 24. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 25. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

پربحث‌های هفته

 1. آن‌گاه که مرگ فرا رسد...  

 2. حسین محب اهری درگذشت

 3. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 4. طرح نمایندگان برای تغییر نام یک وزارتخانه + متن

 5. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 6. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 7. نقدی بر یک آمار قابل تامل از حوزه فرهنگی کشور

 8. مافیای کنکور کجاست؟

 9. رمز اینستاگرامم را به همسرم دادم/ توصیه‌هایی برای حضور سالم در فضای مجازی

 10. مار سرخ در کجا لانه کرده است؟ + تصاویر

 11. انتقاد رحیم پور ازغدی از روابط دختر و پسرهای مذهبی در فضای مجازی ‌

 12. آیا شرط بندی یک طرفه حرام است؟  

 13. گنبد عجیب و غریب امامزاده شاه ابراهیم در قم   

 14. رفتار فرهنگی خانوار در ایران در وضعیت هشدار

 15. تهیه کنند پاسخ می‌دهد؛ فصل ششم سریال پایتخت ساخته می‌شود؟

 16. صحبتی از ممنوع‌التصویری زائری و هر فرد دیگری نشده است

 17. ساخت سیمرغ فیلم فجر در داخل مقرون به صرفه نیست

 18. پوستر جشنواره موسیقی فجر رونمایی شد  

 19. سیمرغ‌های جشنواره فیلم فجر از دبی‌ می‌آید!

 20. انتشار جدول نمایش فیلم های جشنواره ۳۷ فیلم فجر

 21. مردی که مرگ را طعنه سختی زد

 22. آخرین وضعیت پیش‌فروش فیلم فجر

 23. جزئیات مراسم ترحیم محب اهری در صداوسیما

 24. زندگینامه مایلز تلر؛ از بازیگرانی که نواختن بلد است

 25. در فضای مجازی جنس مرغوب با بسته بندی زیبا تر عرضه کنید

آخرین عناوین