درخواست مجلس از صدا و سیما: از آقای زائری در تلویزیون استفاده نکنید!

گروه فرهنگی الف،   3971018168 ۵۰ نظر، ۵ در صف انتشار و ۱۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
درخواست مجلس از صدا و سیما: از آقای زائری در تلویزیون استفاده نکنید!

عضو هیات رئیسه مجلس جزئیات دیدار برخی مدیران سازمان صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» را تشریح کرد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در تشریح جزئیات نشست مدیران صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» با برخی نمایندگان در مجلس، اظهار داشت: در این جلسه بحثی که مطرح شد این بود که به هر حال در برخی از برنامه‌های صدا و سیما از جمله برنامه‌ای که در آن صحبت‌هایی از آقای زائری درباره مجلس و نمایندگان آن بحث شده بود، کلام نامناسبی پخش می‌شود.

وی افزود: به هر حال موضوعی که درباره صحن مجلس و زیر سوال بردن آن در برنامه فرمول یک از شبکه یک سیما پخش شد، حرف‌های نامناسبی درباره مجلس شورای اسلامی زده شد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است.

رنجبرزاده عنوان کرد: ما در این جلسه به مدیران صدا و سیما گفتیم این تصاویر شهدایی که در مجلس وجود دارد همگی از همین جایگاه مجلس برخاستند و اگر موضوع و مشکلاتی هم مانند نماینده سراوان پیش بیاید،‌ نباید به کلیت مجلس تعمیم داده شود و این جایگاه را تخریب کند. 

وی همچنین خاطرنشان کرد:‌ در ادامه جلسه هم تاکید شد که تخریب جایگاه مجلس، هجوم بردن به خانه ملت است و تخریب خانه ملت به مصلحت کشور نخواهد بود. 

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین این مطلب مطرح شد که فردی که از سر عصبانیت و به یکباره کلامی مبنی بر اینکه شرم بر مجلسی باد که... می‌گوید، طبیعتا در رسانه‌ها حضور چنین افراد و اشخاص ممکن است مشکل‌آفرین باشد. 

وی بیان کرد: من فکر می‌کنم از برنامه‌های آتی صدا و سیما از حضور آقای زائری که شان مجلس و جایگاه آن را زیرسوال برد استفاده نکنند، البته در روز گذشته در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید. 

رنجبرزاده با بیان اینکه به هر حال تهیه کننده برنامه و سایر دست‌اندرکاران چنین برنامه‌هایی باید ورزیدگی خاصی داشته باشند و برنامه را به سمت و سویی سوق ندهند که موجب تضعیف جایگاه‌های نظام و کاهش اعتماد مردم و فروریزی اعتماد مردم نسبت به اصول اساسی نظام و جایگاه های نظام شود، گفت: مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه باید از این مورد بسیار مهم مراقبت کنند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: آقای عسکری در جلسه مذکور عنوان کرد هر آنچه احساس شود ورزیدگی در کار و پخش برنامه‌ها و همچنین سخنرانی‌ها در برنامه‌های صدا و سیما وجود ندارد و یا کوتاهی‌ای صورت گرفته است،‌ ما از این افراد دیگر استفاده نخواهیم کرد. 

وی با بیان اینکه در جلسه مذکور، رئیس سازمان صدا و سیما، معاونان وی و همچنین تهیه‌کننده برنامه فرمول یک حضور داشتند، عنوان کرد: البته در این جلسه آن شخص روحانی (محمدرضا زائری) حضور نداشت و در هر صورت، جمع‌بندی جلسه بر این بود که کسانی که به هر نحوی موجب تضعیف جایگاه نظام در کشور می‌شوند، از آنها استفاده نخواهد شد و به صورت کلی، وظیفه رسانه و صدا و سیما و الزامات اقدامات صدا و سیما تشریح شد. 

رنجبرزاده در ادامه با اشاره به دیگر جزئیات نشست مجلس گفت: مدیر صدا و سیما عنوان کرد که در این جلسه تاکید صریح شد که اقدامات و حرکات صدا و سیما نباید همسو با پشت‌پرده‌های فضاهای مجازی که سرنخ‌های خارج از کشور را دارند حرکت کنیم و مراقبت کنیم، چرا که دشمن رصد کرده و تلاش می‌کند اعتماد عمومی را از مسئولان نظام سلب کنند، بنابراین ما نباید این مسئله را شعله‌ور کنیم.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: در جلسه ذکر شده، همچنین مطرح شد که هر آنچه که تدبیر است در صدا و سیما به کار گرفته شود تا در راستای برنامه‌ها و پشت‌پرده‌های دشمن حرکت نشود، حال دانسته یا نادانسته، به هر حال تضعیف جایگاه‌های نظام به مصلحت نیست.

وی با بیان اینکه ما نمایندگان هم از مردم هستیم، گفت: قوه مجریه و قوه قضائیه هم از مردم است و مردم و مسئولان هم که با هم هستند و حکومت دموکراسی مردمی است، حال ممکن است در بین آن مشکلاتی وجود داشته باشد، اما در هر صورت هرکدام در جایگاه‌های خود کار خود را انجام می‌دهند، اما این دلیلی نمی‌شود که به خاطر اشتباه یک نفر، مجلس را به توپ ببندیم، آن هم به خاطر اینکه یک مشکلی پیش آمده است. 

رنجبرزاده در پاسخ به این سوال که آیا محدودیتی برای تهیه‌کننده برنامه فرمول یک و این برنامه ایجاد شده است یا خیر،‌گفت: مطمئن باشید هر برنامه‌ای که منجر به آسیب به سطوح نظام و اعتماد عمومی مردم شده و تخریب چهره‌های خدوم نظام جمهوری اسلامی را تخریب کند حتما آن مجریان هم به حاشیه رانده خواهند شد، البته در جلسه روز گذشته هم صدا و سیما به ما قول داد که این اقدام را خواهد کرد.

وی در ادامه همین مطلب،‌ گفت: منتظر باشید که در این خصوص اخباری شنیده خواهد شد، چرا که ما در این رابطه قول‌هایی از آقای علی عسکری گرفته‌ایم و باید دید که اقدامات آقای عسکری چه خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: من فکر می‌کنم که اگر کوچکترین تردیدی روی مجریان صدا و سیما داشته باشند که این مجریان برنامه را به سمت و سوی تخریب و اهانت سوق دهند و اعتماد عمومی مردم فرو بریزد، رئیس صدا و سیما کوتاهی نخواهد کرد و اقدامات پیشگیرانه‌ای را انجام خواهد داد. 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۱۳۳۲۶۱۴:۵۳:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
لیست امیدی های مجلس فشار اوردن که چرا زایری از رفتار نماینده سراوان انتقاد کرده !! همین ها هم مدام ژست لزوم رسانه ازاد ، می گیرند..
ناشناس۷۱۳۵۲۸۱۶:۲۸:۵۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امیدوارم هر چه زودتر این مجلس به خاتمه برسد و اکثرشون در انتخابات رای نیاورند.
ناشناس۷۱۳۵۹۵۱۶:۵۸:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفانه با رفتار این به اصطلاح مسئولین هزینه دروغگویی تو کشور ما بسیار پایین است و این بدترین بلایی است که ممکن است بر سر یک مملکت بیاید،به لطف رسانه و آگاه سازی مردم داریم در این زمینه بهبود پیدا میکنیم
ناشناس۷۱۳۳۷۸۱۵:۱۶:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ایشون رسانه زیاد دارن
مسعود سعیدی۷۱۳۳۸۱۱۵:۱۷:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آنکس که اعتماد عمومی را سلب میکند خود شما مسئولین و نمایندگان هستید نه دشمن ، این را یادتون باشه
ناشناس۷۱۳۵۹۴۱۶:۵۸:۲۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
دقیقا! اگر این مجلس قداست و جایگاهی داشت که امثال شما توش نبودید!!
ناشناس۷۱۳۶۳۷۱۷:۲۴:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چطور شده خود مردم قداستشون حفظ نمیشه بعد شما که نماینده همون مردم هستید باید قداستتون حفظ بشه.چه قداستی عزیز دلم .اگر خدمتگزاری!!! بفرما خدمت کن اگه نیستی ما پیمان نمایندگیمون رو از شما برمیداریم.تاهد ندادیم که شما هر بلایی سرمون اوردبثی بازم وکیلمون باشی !!! ما همچه وکیلی نخواستیم عزیزم،
ناشناس۷۱۳۷۰۰۱۸:۰۹:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این مجلسی که ما میبینیم هرچی هست جز صاحب قداست
علی۷۱۳۳۹۰۱۵:۲۰:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من که با صحبت های جناب زائری موافقم
ناشناس۷۱۳۴۰۹۱۵:۲۴:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلس هم حق ممنوع التصویر کردن را داره؟!
وصله ناجور۷۱۳۴۱۴۱۵:۲۵:۲۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم بر مجلسی که تحمل انتقادات صریح را ندارد! آیا مجلس فعلی واقعا عصاره ملت است؟!
شلمانی۷۱۳۴۱۹۱۵:۲۸:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای رنجبرزاده از کدام قداست حرف میزند این مجلس،فشل است در تدوین قوانین برای رفع بیکاری مجلس در تراز انقلاب نیست،اگربود کابینه دولت ناتوان و فشل نبود.پس اف برشما،من هم قبول دارم مجلس درراس اموراست نه این مجلس،آقای لور
ناشناس۷۱۳۴۲۴۱۵:۳۰:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمایندگان و سایر مسولین انتظار دارند لذت نمایندگی شون را ببرند و مردم هم بگند همه چی آرومه من چقدر خوشبختم و از اینکه مرحمت نمودید ما را یک باره نمی کشید و آرام آرام خلاص می فرمایید بسیار سپاسگزاریم
رضا۷۱۳۴۲۷۱۵:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اصلا"تقصیر زایری هست که!!ازبین تمام نمایندگان مجلس تنها دونفر دکترای انرژی دارند.اما این دو نماینده عضو کمیسیون انرژی نیستند.!!واعضای کمیسیون انرژی یا فرهنگی هستند یادارای تحصیلات حوزوی!!
ناشناس۷۱۳۴۳۰۱۵:۳۴:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مشکل مملکت ما همین قداستهااست.
ناشناس۷۱۳۶۹۶۱۸:۰۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چیزهای مقدس که مقدسه اما قطعا مجلس مقدس نیست . اونم این مجلس !!!
جعفر۷۱۳۴۳۲۱۵:۳۵:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
موضع آقای زایری این بود که درست در همان زمانی که چند دانش آموز در مدرسه ای سوختند و جان دادند یک نماینده ی مجلس از همان حوزه ی انتخابی به جای آن موضوع تشکیل جلسه ی غیر علنی میدهد و از خطای خود دفاع میکند .این حرکت مجلس از حرکت اولیه ی آن نماینده زشت تر بود. و واقعا شرم به این مجلس.حتما در این مجلس نمایندگان دلسوز و خوب داریم
ناشناس۷۱۳۴۳۴۱۵:۳۶:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفم که هر کسی و گروه برای خودش جایگاه قدسی ترسیم میکند اما در عین حال به انواع و اقسام خلاف ها الوده هستند.
ناشناس۷۱۳۷۳۹۱۸:۳۷:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بله !!! متاسفانه این جماعت لیست امید اعتقاد دارند که چون مردم به ما رای داده اند پس هیچ کس حق انتقاد از ما را ندارد و هر طوری هم دلمان خواست می توانیم با مردم برخورد کنیم و برایشان تصمیم بگیریم.
ناشناس۷۱۳۴۴۴۱۵:۴۴:۰۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر شما و اون مجلستون که بجایه رسیدگی به مشکلاتی که پدره مردمو دراورده وقتتونو صرف ممنوع التصویر شدن کسی میکنید که از درده مردم صحبت کرد.....واقعا شرم بر شما
سروش۷۱۳۴۴۷۱۵:۴۵:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تخریب مجلس (درازهی ) تخریب خانه ملت است تخریب ملت تخریب آینده کشور است تخریب کشور تخریب بشریت است تخریب بشریت تخریب کائنات است تخریب کائنات تخریب خالق است و اینچنین از درازهی به خالق رسیدیم ...
ناشناس۷۱۳۴۵۴۱۵:۴۹:۱۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بیشترین توهین ها به مجلس ناشی از عملکرد ضعیف و خجالت بار خود مجلس است. لابد شنیده اید که حرمت امامزاده با متولی امامزاده است. وقتی مجلس و نمایندگان آن اعمال شرم بار انجام می دهند، گفتن یا نگفتن یک جمله شرم بر ... توسط آقای زائری هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند. مجلس بجای جلسه گذاشتن با صداوسیما باید فکری به حال آبروی از دست رفته خود کند. هیچکس جز خود مجلس نمی تواند این آبروی از دست رفته را ترمیم کند.
ناشناس۷۱۳۴۸۶۱۶:۰۸:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلس هم جزء مقدسات شد؟!
ناشناس۷۱۳۷۴۴۱۸:۴۰:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم با بر سخنانی که برای خود جایگاه قدسین قائل هستند
ناشناس۷۱۳۹۲۷۲۰:۲۷:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
والله!!!! زیر بار این حجم سنگین مقدسات له شدیم
ناشناس۷۱۳۵۰۲۱۶:۱۵:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چرا مجلس باید به این جایگاه برسد؟
ناشناس۷۱۳۵۲۶۱۶:۲۷:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
زائری انسان آزاده و مردمی ........................ در فضای مجازی حرفهای مردمی و با منطقت را منتشر کن.........
ناشناس۷۱۳۵۵۰۱۶:۳۷:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خودشون میبرن خودشون هم میدوزن
ناشناس۷۱۳۶۱۵۱۷:۱۱:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چه کسی گفته که هر نقدی یعنی تضعیف نظام ؟ ادمایی که پشت نظام مخفی میشن و هر حرفی و نقدی رو حمله به نظام و تضعیف میدونن عملا خودشون تضعیف کنندگان واقعی هستن
ناشناس۷۱۳۶۲۶۱۷:۱۷:۴۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
به نظرم مسئولین صدا و سیما باید بیشتر از این روحانی استفاده کنن چرا که حرف دل مردم رو میزنه ، علت فاصله مردم از مسئولین ظاهر سازی و تایید های الکی است اگه به فکر اینده نظام هستید منتقدین منصف رو تشویق کنید نه تنبیه
ناشناس۷۱۳۶۲۸۱۷:۱۸:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمیدانستیم مجلسیان در جایگاه قدسی قرا گرفته اند و علاوه بر مجلس، می توانند در هر جایی از ایران زمین، به هر یک از فرزندان این مرز و بوم، هرچه دلشان می خواهد و از دهانشان در می آید بگویند و کسی را هم اجازه انتقاد از آنان نیست!!!! آقایان مجلسیان!!! ببندید این دکان و دم و دستگاهتان را و بروید خانه هایتان بنشینید. قدرت شما از ملت است و ملت خوب میداند با کسانی که به شایستگی و در شان جایگاهشان عمل نمی کنند، چگونه رفتار کند.
ناشناس۷۱۳۶۳۳۱۷:۲۲:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر این مجلس...که زنده زنده سوختن چهار کودک معصوم هیچ اولویتی برایشان نداشت...
ناشناس۷۱۳۶۴۱۱۷:۲۷:۱۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
وی با بیان اینکه ما نمایندگان از مردم هستیم !!! عجب . کدام مردم؟؟؟
ناشناس۷۱۳۶۵۸۱۷:۳۴:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چه کسی گفته جایگاه مجلس قداست دارد؟ این قداست از کدام منبع فقهی و روایی شیعه استناد شده است؟ مقدسات دین اسلامی در قرآن کریم و احادیث و روایات مشخص شده هستند و تقدیس ساختارهای سیاسی بدعت در دین و شریعت است.
ناشناس۷۱۳۶۶۶۱۷:۴۲:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
صدا و سیما برای بودجه مجبور است رسالت خود را زیر سوال ببرد و انتقاد نکند ،اقای علی عسگری ازین نماینده های با ادب دفاع نکنید. حرمتی برای مجلس نمانده که از انها می ترسید.
ناشناس۷۱۳۷۳۲۱۸:۳۲:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
یه بار دیگه ثابت کردید که شرم بر این مجلس. ثابت کردید زایری درست گفت.
ناشناس۷۱۳۷۴۳۱۸:۳۹:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است. قداست یعنی قدسی بودن، پاکی و طهارت. فرض یعنی واجب. قداست مخصوص امامان و پیامبران و در درجه بعدتر صلحاست. شهدای مجلس اگر الان بودن به عملکرد مجلس معترض نبودن.؟ بی خود دستگاهها را قدسی نکنید که نشود به آن انتقاد کرد.کدامیک از نمایندگان می تواند بگوید قداست دارد؟ و آیا اصلا مجلس می تواند قداست داشته باشد؟
ناشناس۷۱۳۷۷۴۱۹:۰۲:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اگر یکی بود در این مجلس را گل میگرفت چقدر به نفع این مردم و کشور میشد .
ناشناس۷۱۳۸۵۳۱۹:۴۶:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اتفاقا باید همه بدانند که در یک اتاق شیشه ای هستند و جرات تخلف و خطا را به خود ندهند واین شامل کلیه مسئولین و همه مردم میشود . باید دائما باید نهی از منکر کرد حتی اگر به کسی بربخورد. کسی که خود خطا نکرده که نباید ناراحت شود بلکه باید خوشحال هم شود
ناشناس۷۱۳۹۰۹۲۰:۲۲:۰۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای عسگری از همه بدتر است چطور می گویید از این نماینده ها دفاع نکن . واقعا کار به جایی رسیده که مردم از ترس مار به افعی پناه می برند .
ناشناس۷۱۳۹۷۹۲۰:۴۹:۳۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
هر که از شرم این مجلس دق کند و بمیرد رواست
ناشناس۷۱۴۰۱۰۲۱:۱۴:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مجلسی که تحمل بک انتقاد را ندارد چگونه می تواند در راس امور باشد ویا عیاره فضائل یک ملت؟انچه اقای زائری گفته حرف دل اکثریت مردم ایران است که به هیچ عنوان از این مجلس ومصوباتش رضایت ندارند
علیرضا۷۱۴۰۹۶۲۲:۱۸:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شرم بر این مجلس و شرم بر آقای علی عسگری که مقابل اینها تن به ذلت داده. نمیدونم چطوری اینها خودشون رو مسلمان میدونند . انصاف و عدل و شرافت و صداقت از اصول مسلمان بودنه و بهتر بگم انسان بودنه
ناشناس۷۱۴۱۰۰۲۲:۲۳:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
جایگاه مجلس قداستی جز رای مردم نداره که فعلا بدجور از اعتبار افتاده.
ناشناس۷۱۴۱۱۷۲۲:۳۵:۳۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا شرم بر این مجلس
ناشناس۷۱۴۲۳۳۰۰:۲۰:۴۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
بخدا اگر همه ما یه نه حسابی تو انتخابات مجلس آینده به همه این نماینده ها بگیم. انشاا... یک انقلابی در بدنه بیمار مجلس بیوفته. منتهی اگر درست انتخاب کنیم.
ناشناس۷۱۴۲۳۸۰۰:۲۵:۴۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
اینها اگه نماینده بودند ! مجلس ، مجلس بود !؟!؟!
ناشناس۷۱۴۲۷۲۰۱:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
مجلس خطه قرمزه مجلسه
ناشناس۷۱۴۲۷۳۰۱:۵۰:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
جالبه، یک نفر، اونم یک روحانی، بره تو تلوزیون این مملکت صحبت کنه و یه حرفی بزنی نمایندگان به جوش و خروش می افتن ولی در ماجرای یکی از خودشون هیچ صدایی از مجلس در نمیاد.
قداست؟۷۱۴۴۴۷۰۸:۴۵:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
قداست داره مجلس؟

پربحث‌های امروز

 1. رئیس جمهور بجای دستور تلفنی در مناطق سیل زده حضور یابد

 2. پیام روحانی درباره سیل اخیر: تسلیت به خانواده قربانیان بویژه در شیراز/ دستور به وزیر کشور برای رسیدگی سریع حادثه شیراز

 3. اوج مهمان‌نوازی شیرازی‌ها از مسافران؛ کمپین «مهمان من» راه‌اندازی شد

 4. رقبای ترامپ در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا/ پیروز نهایی چه کسی خواهد بود؟

 5. روحانی: قدم اول تخلیه آب از شهرها است/تشکر از ارتش، سپاه و وزیر کشور

 6. سیل در ایران/ تهران در وضعیت هشدار/ جاری‌شدن دوباره سیلاب در شیراز/ سطح آب کارون بالا آمده است

 7. تهران در وضعیت هشدار

 8. می‌توانیم گوشت را کیلویی ۵۰ هزار تومان به دست مردم برسانیم

 9. تعطیلی ۴۸ ساعته واحدهای صنفی در شمال تهران

 10. یگان‌های ارتش در دروازه قرآن شیراز مستقر شدند/ همه امکانات نزاجا در شیراز آماده کمک‌رسانی هستند

 11. چرا حوادث جاده‌ای برای مسئولانمان عادی شده است؟

 12. دستور پیگیری رئیس قوه قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استان‌های سیل زده

 13. نوبخت و نمکی به شیراز سفر کردند

 14. آثار تاریخی شیراز پس از سیل + تصاویر

 15. امدادرسانی نفربرهای ارتش به مردم سیل‌زده  

 16. چرا ترامپ بازنده قضیه جولان خواهد بود؟

 17. انتقال پیکر ۱۸ هم‌وطن جان باخته در حادثه سیل شیراز به پزشکی قانونی + اسامی

 18. بالا آمدن سطح آب کارون  

 19. آمادگی هلال‌احمر و آتش‌نشانی تهران برای امدادرسانی در صورت بروز سیلاب

 20. آخرین اخبار سیلاب در خوزستان/ از تعطیلی ادارات در ایذه تا خالی کردن 3 روستا در اندیمشک

 21. اعزام نفربرهای ارتش به منطقه سعدیه شیراز/ اسکان بیش از ۱۱۰۰ نفر از مردم در مراکز ارتش

 22. خیال "محال" در حوادث طبیعی

 23. سیلاب دوباره به شیراز رسید  

 24. پیام رهبر انقلاب در پی حادثه سیل در شیراز

 25. مسدود شدن دروازه قرآن تا اطلاع ثانوی/انسداد انشعابات میدان ابوالکلام، چهل مقام و بلوار دلشگا

پربحث‌های دیروز

 1. استاندار سابق گلستان: سرباز نظام هستم و به دستورات دولت عمل می‌کنم

 2. برایان هوک: کارمان با ایران تازه شروع شده!

 3. سیل در ایران/ سیلاب به شیراز و لرستان هم رسید/ احتمال سیلابی‌شدن رودخانه‌های استان تهران/ بیش از ۹۰ درصد منازل آق‌قلا از آب تخلیه شد

 4. روایت محسن رضایی از «انفجار امید» در آق‌قلا  

 5. طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز بیش از ۲۰۰ خودرو را با خود برد/ تکمیلی: شمار کشته‌ها به ۱۸ تن رسید/ اسامی مصدومان و کشته‌شدگان

 6. سیل به دروازه قرآن شیراز رسید  

 7. رئیس‌جمهور قشم را به مقصد تهران ترک کرد

 8. جهانگیری: مردم ۷۲ ساعت همکاری کنند/ وضعیت همه سدهای کشور مطلوب است

 9. با آغاز پنجمین سال حمله عربستان؛ یمنی‌ها چگونه مقابل سعودی‌ها ایستادند؟

 10. کنایه جناب‌خان به روحانی  

 11. حضور امام جمعه سابق خرمشهر در میان سیل زدگان خرمشهر + تصویر

 12. سیل گلستان و سیل شایعات + تصاویر

 13. پول کثیف در سینما چه می‌کند؟

 14. نفربرهای آبی-خاکی نیروی زمینی ارتش به کمک سیل‌زدگان آمد  

 15. چرا نمی گذارند گوشت ارزان شود؟/قیمت واقعی زیر 70 تومن  

 16. چرا پیاز در نوروز گران شد؟

 17. خسارات سیل در شیراز

 18. رتبه سوم گرانترین اثر حراج «کریستیز خاورمیانه» یه یک ایرانی رسید + تصاویر

 19. دولت درگیر زدوبند سیاسی است/مطالبات مردم توسط اصلاح‌طلبان محقق نشد

 20. طغیان رودخانه الوند در سرپل ذهاب  

 21. سران عرب با تصمیم ترامپ در مورد جولان موافق هستند

 22. هشدار هواشناسی: احتمال وقوع سیل در ۱۲ استان کشور

 23. برادرم شهید شد! +تصاویر

 24. زندگی ایلیاتی قرقیزها در وان ترکیه  

 25. گرانی سال ۹۷ کدام خوردنی‌ها را از مردم گرفت؟

پربحث‌های هفته

 1. رئیس‌جمهور در قشم، مردم در سیل

 2. رئیس جمهور بجای دستور تلفنی در مناطق سیل زده حضور یابد

 3. درنگی بر برنامه‌ی نود و حذف عادل فردوسی‌پور

 4. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 5. علی ربیعی: هرکس غیر روحانی رئیس‌جمهور بود، شرایط بدتری داشتیم

 6. واکنش کاربران توییتر به ماجرای عادل فردوسی پور/ از حذف سلبریتی سالاری تا کج سلیقگی و ذبح فرزند/ باید قدر سرمایه‌ها را بدانیم/ چرا یک برنامه تلویزیونی باید کانون قدرت فرد خاصی شود؟

 7. استاندار گلستان برکنار شد/دستور فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح/خطر درکمین گلستان،سدبندها پرشدند/ آق‌قلا زیر آب رفت

 8. استاندار سابق گلستان: سرباز نظام هستم و به دستورات دولت عمل می‌کنم

 9. برایان هوک: کارمان با ایران تازه شروع شده!

 10. سیل در ایران/ سیلاب به شیراز و لرستان هم رسید/ احتمال سیلابی‌شدن رودخانه‌های استان تهران/ بیش از ۹۰ درصد منازل آق‌قلا از آب تخلیه شد

 11. روایت محسن رضایی از «انفجار امید» در آق‌قلا  

 12. توضیح وزیر کشور در مورد سفر خارجی استاندار گلستان/ از یک ماه پیش درخواست داده بودند  

 13. مخفی کاری دولت در واگذاری جزیره کیش به چینی ها؟/ سکوت مدیران ارشد

 14. طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز بیش از ۲۰۰ خودرو را با خود برد/ تکمیلی: شمار کشته‌ها به ۱۸ تن رسید/ اسامی مصدومان و کشته‌شدگان

 15. احمدی نژاد: اصلاح طلبان بر سر ریاست جمهوری علی لاریجانی معامله سیاسی کرده‌اند

 16. جهانگیری: مدیری که نمی تواند از خود بگذرد نباید مسئولیت قبول کند

 17. مسئولیت پذیرش اینس‌تکس و FATF با کدام نهاد است؟

 18. سیل به دروازه قرآن شیراز رسید  

 19. استاندار گلستان: برای درمان جراحات ناشی از بمب شیمیایی به خارج رفته بودم

 20. واعظ آشتیانی: اصلاح‌طلبان با دست پس می‌زنند و با پا پیش می‌کشند و در شرایط اقتصادی به وجود آمده شریک دولت هستند/ مردم به دنبال افرادی هستند که حافظ منافع ملی و انقلابی باشند

 21. درباره سال رونق تولید

 22. ظهره‌وند در گفتگو با الف: دولتمردان متوجه شدند که نگاه به غرب به کشور لطمه می‌زند/ چرا از ظرفیت ایران در منطقه استفاده نمی‌کنیم؟/ درسی که امضای جان کری و اوباما به برخی از سیاسیون داد

 23. رئیس‌جمهور قشم را به مقصد تهران ترک کرد

 24. نقوی‌حسینی در گفتگو با الف: متاسفانه برخی از نمایندگان در مجلس حافظ منافع دولت هستند نه مردم/ مجلس در سال گذشته موثر عمل نکرد و وظیفه خود را انجام نداد/ ویژگی یک نماینده خوب چیست؟

 25. پاسخ به سه سوال درباره رابطه رونق تولید و معیشت مردم

پربحث‌های هفته

 1. درنگی بر برنامه‌ی نود و حذف عادل فردوسی‌پور

 2. واکنش کاربران توییتر به ماجرای عادل فردوسی پور/ از حذف سلبریتی سالاری تا کج سلیقگی و ذبح فرزند/ باید قدر سرمایه‌ها را بدانیم/ چرا یک برنامه تلویزیونی باید کانون قدرت فرد خاصی شود؟

 3. تمسخر یک بازیگر برای بازی در نقش همسر مدافع حرم!

 4. پول کثیف در سینما چه می‌کند؟

 5. «محمد مطیع» بازیگر سلطان و شبان درگذشت

 6. مدیر پیشین شبکه ۳: از دوره‌های قبل هم بنا بر نوسازی برنامه ۹۰ بود

 7. رتبه سوم گرانترین اثر حراج «کریستیز خاورمیانه» یه یک ایرانی رسید + تصاویر

 8. فتوای آیت‌الله شبیری در باره برخی مسابقات تلویزیونی

 9. از نام علی(ع) تا مرام علی(ع)

 10. برادرم شهید شد! +تصاویر

 11. انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی از بی‌تدبیری مسئولان در وقوع سیل

 12. ماجرای تحریم تلویزیون توسط علی پروین چیست؟ + تصاویر

 13. حسن یزدانی: سکوت صدا و سیما جفا در حق مردم سیل زده است

 14. محمدرضا شجریان برنده یک جایزه بین المللی شد

 15. تاج مرد، عزّت نفْس اوست و زیورش انصاف او  

 16. هیچ‌وقت متوجه نشدم چرا «پدرسالار» آنقدر طرفدار دارد؟

 17. تشییع پیکر مادر شهیدان "حبیب لی" با قایق +عکس

 18. آثار و برکات عجیب دید و بازدید در عید نوروز

 19. زمان اکران «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته تارانتینو

 20. در سفر شیراز این خوراکی‌های جذاب را از دست ندهید

 21. ویژه برنامه‌های تلویزیونی؛ تکراری و غیرجذاب

 22. خواننده «بر طبل شادانه بکوب» درگذشت

 23. محمدرضا ورزی از «محمد مطیع» می‌گوید

 24. بازیگر مشهور ایرانی پدرش را در روز پدر از دست داد   

 25. حدیث امام علی(ع) درباره مسند قضاوت

آخرین عناوین