همتی: به دنبال حذف ۴ صفر از پول ملی هستیم

گروه اقتصادی الف،   3971016036 ۴۱ نظر، ۹ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
همتی: به دنبال حذف ۴ صفر از پول ملی هستیم

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نقدینگی 1700 هزار میلیاردی 30درصد قدرت خود را به دلیل تورم از دست داده، عنوان کرد که می‌خواهیم 4 صفر از پول ملی را حذف کنیم و باید این کار هر چه زودتر انجام شود.

حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در این جلسه که با حضور عبدالناصر همتی برگزار شد در مورد وضعیت حساب ذخیره ارزی سوال شد و عنوان شد که در رابطه با تورم در جامعه گزارش درستی ارائه نمی‌شود.

وی افزود: همچنین در رابطه با نارضایتی از بانک‌ها که مردم را به شدت ناراحت کرده و نیز در مورد موسسات بانکی که ضربه مهلکی به اقتصاد زده است، مطالبی مطرح شد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه عنوان شد که در رابطه با قیمت ارز وضعیت چگونه خواهد شد و گفته شد که این موضوع نباید تحت تاثیر دولت قرار گیرد و باید ارز حفظ شود.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: همچنین از همتی سوال شد که مکانیزم توزیع ارز در کشور چیست و چرا با چین و کشورهای مختلف مثل روسیه و هند ارتباط دوستی ندارید و فقط با اروپا ارتباط دارید.

وی افزود: در این نشست رئیس کل بانک مرکزی عنوان کرد که در بانک مرکزی دو موضوع مهم ارز و پول مطرح است. در حالی که مردم شکل تورم و معیشت را دارند ولی ثبات ارزی بوجود آمده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت:‌همتی گفت ترامپ هر روز مجبور به عقب نشینی است بعد از ادعای سقوط اقتصاد کشور حالا گفته است که پول ملی آنها مورد محاصره قرار گرفته است.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: رئیس کل بانک مرکزی همچنین اظهار داشت که دولت هیچ نقشی در بالا رفتن قیمت ارز ندارد؛ باید با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیریم.

وی افزود: همتی گفت که اینکه چراقیمت‌ها پایین نمی‌آید به خاطر این است که همه فکر می‌کنند دوباره قیمت دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت:‌ همتی با بیان اینکه جلو چک‌پول‌ها را که در دوبی خرید و فروش می‌رشد را گرفتیم، عنوان کرد یکی از مشکلات ما دولتی‌ها و نمایندگان هستند که با مصاحبه‌ها تصمیمات ما را خراب می‌کنند.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: رئیس کل بانک مرکزی همچنین گفت که با چین و کره مسیر باز شد و با هند در حال باز شدن است و با ترکیه در این باره در حال مذاکره هستیم.

وی افزود: همتی خاطرنشان کرد به کانال اروپا خیلی امیدی نیست ولی باید از آنها مطالبه کرد و طلبکار بود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: همتی گفت که بحث بازار پول بسیار مهم است و حساس‌ترین قسمت اقتصاد ما بانک‌ها هستند. سه نوع بانک داریم بعضی خوبند بعضی وضع خوبی ندارند و بعضی وضع‌شان خیلی خراب است.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد:‌رئیس کل بانک مرکزی عنوان کرد که نقدینگی سرگردان نداریم؛ هدایت نقدینگی معنایی ندارد جز اسکناس دست مردم بقیه بدهی مردم به بانک‌هاست.

وی در پایان افزود: رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت نقدینگی 1700 هزار میلیاردی 30درصد قدرت خود را به دلیل تورم از دست داده است می‌خواهیم 4 صفر از پول ملی را حذف کنیم و باید این کار هر چه زودتر انجام شود و نیز باید اصلاح نظام بانکی را به سرعت انجام دهیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۰۹۹۴۷۰۹:۵۰:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
شما اینکاره نیستید جیگر دار نژاد میخواهد کاکو
ناشناس۷۱۰۳۳۵۱۴:۱۹:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خدا رو شکر دوره هشت ساله مدیریت ایشون رو هم دیدیم.سیستم بانکی نیاز به استفاده از کار کارشناسی داره که اصلاح بشه نه تصمیمات خلق الساعه. از وقتی آقای همتی اومده داره کم کم کار های مفیدی واسه اصلاح انجام میشه. باید به ایشون کمک کرد و از کاراش حمایت کرد
ناشناس۷۱۰۵۱۴۱۶:۰۳:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
پدرمان را در آوردی با این متن ، کپی کردی و برای هر مطلب بی ربط و با ربط ارسال میکنی . اداره کشور شجاعت و دلاوری و سختکوشی نیاز دارد که در این دولت پیر و پاتال نمی بینیم.
ناشناس۷۱۰۴۸۲۱۵:۴۶:۳۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
ریاست محترم بانک مرکزی مدیران بانک تجارت که بازنشسته هستند بع قانون تمکین نکرده و پست ها را ترک نکرده اند لطفا دستور قاطع برای رسیدگی صادر بفرمایید
زارع۷۰۹۹۵۴۰۹:۵۳:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
اینجوری با ارزش میشه؟
ناشناس۷۱۰۶۰۲۱۷:۲۷:۲۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
نه ؛ فقط تعداد سفرش کم میشه
محمد قاسمی۷۱۰۹۵۱۲۳:۰۱:۱۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
نه نرده هاش رو بر میدارن
ناشناس۷۰۹۹۶۲۱۰:۰۰:۴۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خسته نباشید، خدا قوت. ملت عزیز پول ملی ارزشمند شد! مثل تعریف کار که خانه داری کار محسوب شد..... چقدر باهوشید شماها.... مثلا قیمتش پنجه میشه 5 میلیون!
ناشناس۷۰۹۹۷۴۱۰:۱۰:۲۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
میخوای کل صفرهارو حذف کنید که ارزش پول ملی بیشتر بشه. اونجوری باز تورم بشه میاید سراغ حذف بقیه صفرها. یهو همشو حذف کنید خلاص. بیچاره بچه هایی که تو این مملکت درس میخونن. تا میان ریاضی یاد بگیرن عوضش میکنیم.... تا میان سرود ملی حفظ بشن میخوایم تغییرش بدیم..... میگم چرا کارهاتون رو درست و شایسته ی اون حقوق چندین میلیونی که میگیرید انجام نمیدید؟!
ناشناس۷۱۰۸۵۹۲۱:۳۲:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
موافق حذف شدن صفرا هستم. بابا سرمایه داره به میلیاردش میگن تومن نگاه به من خودت نکن تومنمون هنوز ده ریاله نه 1000ملیون!
ناشناس۷۱۰۰۴۹۱۱:۰۹:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
صفرهای پول ملی باید حذف شوند تا اوضاع وخیم اقتصاد کشور و سقوط وحشتناک ارزش پول ملی دیده نشود. همتی و فرهاد دژپسند، چندی پیش نیز تصمیم گرفتند که نرخ رشد تورم نیز تا اطلاع ثانوی گزارش نشود، درست مانند کبکی که شکارش را حتمی میبیند و برای کاهش اضطرابش در آخرین لحظات زندگی، سرش را زیر برف میکند. مشکل اقتصاد ایران با این اقدامات کودکانه قابل برطرف کردن نیست ولی راه حل اساسی برای اقتصاد ویران شده ایران، فقط و فقط .... مجملش گفتم نکردم زان بیان ورنه هم افهام سوزد هم زبان
ناشناس۷۱۰۳۶۷۱۴:۴۳:۲۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
سلام، من اشتباه به شما منفی دادم. بسیار صحیح فرمودید.
یک جوری۷۱۰۰۵۱۱۱:۱۳:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
یک جوری میگن حذف صفر از پول انگار بعدش اون صفرها رو میخوان رو دستمزد و حقوق بدارن عملا نتیجه این کار میشه پول همان پول هست فقط قیافش عوض شده
ناشناس۷۱۰۰۶۳۱۱:۲۹:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
درسته پراید چهل میلیونی با حذف چهار صفر میشه چهار میلیون شرایط همان است فقط اسمشو عوض کردند
ناشناس۷۱۰۱۰۳۱۲:۰۰:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
نه. پراید می شود چهار هزار تومان. باید 10000 برابر کم کنید.
رضامیرزایی۷۱۰۲۳۱۱۳:۲۵:۱۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
10000 برابر کم نه.بر10000بایدتقسیم کنیم .چه سالی دیپلم گرفتی؟
ناشناس۷۱۰۹۵۷۲۳:۰۶:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
البته ارزش اصلی و واقعی پراید همون 4 هزار تومانه....
ناشناس۷۱۰۱۰۴۱۲:۰۱:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خوب وقته ان رسیده که صورت مسئله پاک بشه عوض حل معضل بی ارزشی ریال اقایان در همه مسائل چنین هستند متاسفانه ارزش ریال با حذف صفر درست نخواهد شد
ناشناس۷۱۰۱۱۵۱۲:۰۹:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
بجای ایجاد تولید و اقتصاد علمی .نام وزرتخانه عوض می کنید و صفر پول بر می دارید و افراد متخصص را از کار بر کنار می کنید. چنین کار های بیهوده انجام شده و هر روز اقتصاد بد تر شده است. اجازه بدهید ملت کار کند. قوانین ضد کار را لغو کنید.کارخانجات دولتی را با مدیران متخصص اداره کنید.
ناشناس۷۱۰۱۲۲۱۲:۱۸:۴۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
چرا اینها کاری نمیکنند که ارزش پول بالا برود ریال در حال سقوط و راه حل حذف صفر این کار ها در ونزوئلا و زیمباوه هم انجام گرفت و نتیجه ان جلوی رویمان است
ناشناس۷۱۰۱۳۰۱۲:۲۴:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خدارو شکر ارزش پول ملی بالا رفت!!!! با این کار فقط میخوان اعدادو یه جوری تو اسنادشون جا بدن و اختلاسها کمتر به چشم مردم بیاد اونجوری هزار میلیارد میشه صد میلیون خدا قوت پهلوان خسته نباشی دلاور
ناشناس۷۱۰۱۳۱۱۲:۲۴:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
تا وقتی تورم داریم حذف 100 تا صفر هم افاقه نمی کنه. دوغتو بنوش
ناشناس۷۱۰۱۷۸۱۲:۵۵:۲۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
دقیقا راه کشور برادر و دوست ونزِوِیلا را می روید. بدون تفکر مثل همه کارهایتان.......
راستگو۷۱۰۲۰۷۱۳:۰۹:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خودتان را حذف کنید تا ارزش پول خود بخود بالا بره
ناشناس۷۱۰۹۳۶۲۲:۴۴:۵۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
آفریییییییییییییییییین
ناشناس۷۱۰۲۳۵۱۳:۲۷:۳۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
فقط مساله صورتش کوچیکتر میشه.چیزی عوض نمیشه
رضامیرزایی۷۱۰۲۴۴۱۳:۳۱:۴۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
15سال با مذاکره گذشت15سال روند حذف اضافه صفر (بودجه نه). هفت کفن پوساندیم .خداراچه دیدی نوه ظریف با نوه دختر ترامپ همکلاسی شند حرفاشوباهم بزنند .
احمد۷۱۰۲۴۶۱۳:۳۲:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
برای نوشتن توی تاریخ خوبه
ناشناس۷۱۰۲۵۷۱۳:۳۷:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
مشکل تحریم ها را حل کنید
ناشناس۷۱۰۲۸۶۱۳:۵۱:۴۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
یه آهنگ پخش کنید فعلا مردم هیچی نفهمند.
ناشناس۷۱۰۲۸۹۱۳:۵۳:۴۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
تنها راه استقلال بانک مرکزی و سر وسامان دادن به وضعیت بانک های کشور و جلوگیری از مفسده های بیشماری که بانک ها علت اصلی آن هستند
ناشناس۷۱۰۲۹۶۱۳:۵۷:۵۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
اونوقت تعداد صفر های دستمزد ها هم کم میشه ؟
ناشناس۷۱۰۳۵۵۱۴:۳۶:۲۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
یادم هسن یه زمانی ترکیه رو به سخره میگرفتیم میگفتیم وضعشون خوبه همه چه با میلیون لیر خرید میشه تازه رسیدیم به 15 سال پیش ترکیه !
ناشناس۷۱۰۳۶۴۱۴:۴۱:۲۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
این تدبیر و امیدی ها می خواهند همه مردم کشور را مشتری کمیته امداد کنن.
ناشناس۷۱۰۴۲۱۱۵:۱۵:۳۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
عمو کشور تحریم ربطی به دولت نداره
ناشناس۷۱۰۷۸۹۲۰:۱۷:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
بزرگوار قبل از امضای برجام پول ملی ارزش بیشتری داشت تا بعد از امضا. بعد از آفتاب تابان برجام ارزش دلار به سقف آسمون رسید.
پیما۷۱۰۳۹۵۱۵:۰۳:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
آره هر چند سال یه 400 تا 500 درصد تورم ایجاد کنید و واسه اینگه گندش در نیاد هر سال 3 تا 4 تا صفر از پول ملی کم کنید تا تابلو نشید.
ناشناس۷۱۰۶۱۶۱۷:۳۶:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
حذف خودتان تاثیر بهتری دارد برای اقتصاد تا حذف صفر
ناشناس۷۱۰۸۸۸۲۲:۰۱:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
دوصفر از اختلاس ها کم کنید مملکت تمام مشکلاتش حل میشود
باقر نفهم۷۱۰۹۴۰۲۲:۵۱:۱۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
1000 تومن میشه یک ریال! چقدر جالب. !!!!! از فرداش هر 10هزار تومن که بره روی نرخ ارز میگن همش یک تومن گرون شد. گمان کنم یکبار دیگر خالی کردن جیب مردم متوسط به پائین و پر کردن جیب ثروتمندان در راه باشه.
ناشناس۷۱۰۹۹۸۰۰:۰۷:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اگر صفر را برداشتید این واحد ریال را هم رسما به تومان (تومن) تبدیل کنید ، چون این واحد فقط تو کتابها و بانکها معنا دارد و 80 م ایرانی همه از تومن استفاده میکنند

پربحث‌های امروز

 1. آیت‌الله سعیدی: نمی‌خواهیم قم را به واتیکان تبدیل کنیم؛ قم باید الگویی برای دیگر استان‌های کشور باشد

 2. جزئیاتی هولناک از کودک آزاری در مرند

 3. ناگفته‌های خانم ناظم از آشپزی برای دانش‌آموزان مدرسه‌ای دورافتاده/ اینجا با حلبی‌آباد هیچ فرقی ندارد!+ عکس

 4. واژه غلط "تماشاگرنما" را چه کسی به فوتبال ایران آورد؟

 5. هیچ تصمیمی در صنعت خودروسازی بدون دخالت دولت گرفته نمی‌شود

 6. "دوشنده مشکله هرآن علی علی سسله"  

 7. ماجرای حضور قوچان نژاد در پرسپولیس چیست؟

 8. گفتار ۵ اندیشمند غیرمسلمان در مورد امام علی (ع) ‏

 9. افزایش واردات نفت چین از ایران

 10. کودکان بدغذا را چگونه غذاخور کنیم؟

 11. نگاه امیرالمومنین(ع) به «ژن‌های خوب»/ حکومت علوی با مفسدان و اختلاسگران و اشرافی‌گران چگونه برخورد می‌کرد؟

 12. اهدای خون در شب ۲۱ رمضان  

 13. حمایت از ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک برای رسیدن به رونق تولید/ دولت برای تولیدکنندگان کوچک برنامه تشویقی در نظر بگیرد

 14. نبض اقتصاد جهان میان امواج تنگه هرمز/ پروژه عربستان و امارات برای دور زدن شاهراه انتقال نفت در ایران به کجا رسید؟

 15. زنگ خطری که با ۵ هشدار «سید حسن نصرالله» به صدا درآمد/ بوی خطر به مشام می‌رسد!

 16. برانکو: اگر وزیر پرسپولیسی است باید به آن افتخار کند/ مربیان کروات موفق‌تر بودند یا پرتغالی‌ها؟!

 17. کلیپ احساسی و جذاب رمی‌ها به مناسبت وداع با دروسی   

 18. تیراندازی در مراسم شب قدر در کرمانشاه/ رییس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب به شهادت رسید+ عکس

 19. زوایایی پنهان از شب قدر که شاید از آن‌ها بی‌خبر باشید

 20. مراسم سوگواری شهادت حضرت امیرالمؤمنین در حسینیه امام خمینی(ره)

 21. آتش‌سوزی کارگاه تولید کفش در خیابان سپهسالار تهران+ عکس

 22. بقایی و مشایی از اوین به مرخصی آمدند

 23. رئیسی: واسطه شب قدر امام زمان(عج) است/ چرا این همه پرونده در دادگستری است؟

 24. بادامچیان: اگر رویکردها تغییر کند نیازی به اختیارات ویژه برای رئیس جمهور نیست

 25. شمالی‌ترین شهر کره زمین کجاست؟  

پربحث‌های دیروز

 1. آقای ظریف این هم بجا نبود

 2. در دیدار رییس جمهور چه گفتیم چه شنیدیم؟/ از اختیاراتی که داریم تا اختیارات ویژه‌ای که می‌خواهیم!

 3. لاریجانی برای دوازدهمین سال متوالی رئیس مجلس شد/ مطهری از نایب رئیسی بازماند!

 4. مداح هتاک به بزرگان اهل سنت به دادسرا احضار شد

 5. بازیگرانی که باید پول‌های مشکوک را پس بدهند + جدول اسامی

 6. بازار مسکن و افزایش شدید قیمت اجاره‌ها؛ وعده‌هایی که محقق نشد/ دولت برنامه‌ای برای مسکن ندارد!

 7. توضیحات وزارت اطلاعات درباره کارتخوان‌های دفتر وزیر نفت

 8. وقتی «دختران انقلاب» فراموش می‌شوند و «دخترکان ضدانقلاب» جای آنها را می‌گیرند!

 9. فریادهای نمایندگان در حمایت از لاریجانی؛ «شیر است!»

 10. خیز فراکسیون‌ها برای کرسی‌های هیئت رئیسه/ رقابت دوباره عارف و لاریجانی

 11. چهارمین جلسه محاکمه داماد وزیر کار/ متهم دلاویز:‌ هادی رضوی فردی تندخو، و عصبی‌مزاج است

 12. قاچاق بنزین از اوپک ایران  

 13. تهیه‌کننده و مدیر و ناظر برنامه موهن شبکه پنج اخراج شدند/ مدیر شبکه توبیخ شد

 14. حقایقی که از اقتصاد ونزوئلا نمی‌دانید!

 15. تا زمانی که سعودی‌ها و اماراتی‌ها دوشیده می‌شوند؛ جنگ چرا؟

 16. اتفاقی عجیب در کشتی آزاد جام ساساری/ گرمکن ورزشی طلای یخکشی را بر باد داد!

 17. ترکیب اعضای هیات رئیسه مجلس؛ ۵ ولایی، ۴ امیدی + جدول

 18. ژست‌های «هادی رضوی» در دادگاه  

 19. اقدام وحشیانه با دو مرد بی‌خانمان  

 20. ظریف: سخن گفتن کافی نیست، اروپایی‌ها باید اقدام عملی کنند/ توافق هسته‌ای را نقض نکردیم

 21. (تصاویر +16) مردگانی که هرگز دفن نمی‌شوند  

 22. چرا سازمان هواشناسی طوفان تهران را پیش‌بینی نکرده بود؟

 23. مصاحبه ظریف با شبکه سی ان ان  

 24. لاریجانی: امیدواریم بتوانیم مشکلات مردم را برطرف کنیم

 25. مدیر شبکه پنج سیما برکنار شد

پربحث‌های هفته

 1. کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

 2. آقای ظریف این هم بجا نبود

 3. صدای خاموش تجرد قطعی

 4. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 5. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 6. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 7. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 8. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 9. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 10. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 11. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 12. در دیدار رییس جمهور چه گفتیم چه شنیدیم؟/ از اختیاراتی که داریم تا اختیارات ویژه‌ای که می‌خواهیم!

 13. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 14. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 15. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 16. علی شمخانی: ۴۰سال است جنگ اقتصادی را با فرهنگ خرمشهر به پیروزی تبدیل کرده‌ایم

 17. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 18. لاریجانی برای دوازدهمین سال متوالی رئیس مجلس شد/ مطهری از نایب رئیسی بازماند!

 19. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 20. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 21. ساختمان های کره شمالی‎  

 22. پراید ۱۸.۵ میلیونی در صورت مالی سالیانه شرکت سایپا

 23. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 24. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 25. انتقاد رییس سازمان نظام پزشکی از تمسخر پزشکان در رسانه ملی

پربحث‌های اخیر

 1. توضیحات وزارت اطلاعات درباره کارتخوان‌های دفتر وزیر نفت

 2. هیچ تصمیمی در صنعت خودروسازی بدون دخالت دولت گرفته نمی‌شود

 3. افزایش واردات نفت چین از ایران

 4. حمایت از ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک برای رسیدن به رونق تولید/ دولت برای تولیدکنندگان کوچک برنامه تشویقی در نظر بگیرد

 5. نبض اقتصاد جهان میان امواج تنگه هرمز/ پروژه عربستان و امارات برای دور زدن شاهراه انتقال نفت در ایران به کجا رسید؟

 6. بادامچیان: اگر رویکردها تغییر کند نیازی به اختیارات ویژه برای رئیس جمهور نیست

 7. گرانی در انتظار بازار موبایل

 8. وزیر کشور: مرزهای افغانستان تنها به قاچاق سوخت و مواد مخدر اختصاص نداشته باشد

 9. شمارش معکوس برای جنگ تجاری جدید

 10. حاجی بابایی: اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد

 11. مهلت ۱۱ روزه متقاضیان شرکت در انتخابات مجلس برای استعفا

 12. مالیات بر عواید سرمایه مشکلات مسکن را رفع می‌کند

 13. تصویب آئین نامه اجرایی قانون بودجه ۹۸ با رویکرد ایجاد و تثبیت اشتغال

 14. چرا خودرو ارزان شد؟

 15. اگر پول نفت را به مردم بدهند، نفری چقدر می‌رسد؟

 16. جهش بورس در پی رشد فروش شرکت‌ها

 17. آشنایی با مقاصد محبوب گردشگران

 18. کاهش ۱۰۵ تومانی نرخ دلار/ سکه ۴ میلیون و ۸۱۵ هزار تومان + جدول

 19. برای دریافت رمز دوم پویا، اطلاعات کارت خود را در اختیار دیگران قرار ندهید

 20. هزاران میلیارد ریال سرمایه‌گذاری سالانه برای تولید محتوای غنی در شرکت‌های خدمات ارزش افزوده

 21. واردات ۷۷ هزار دلاری مانکن خیاطی!

 22. خودروی حمل گوشت وارداتی واژگون شد!

 23. قیمت سکه کاهش یافت / دلار: ۱۳۸۵۰ تومان

پربحث‌های دیروز

 1. بازار مسکن و افزایش شدید قیمت اجاره‌ها؛ وعده‌هایی که محقق نشد/ دولت برنامه‌ای برای مسکن ندارد!

 2. توضیحات وزارت اطلاعات درباره کارتخوان‌های دفتر وزیر نفت

 3. دلار در کانال ۱۳ هزار تومان

 4. ارزان‌ترین وگران‌ترین قیمت بنزین در جهان + جدول

 5. رکود سنگین در انتظار بازار مسکن

 6. نرخ اجاره مسکن در تهران  

 7. جلسه ویژه کمیسیون عمران برای ساماندهی بازار مسکن با حضور اسلامی

 8. ‌استاندارد خودروهای داخلی در سراشیبی پرپیچ و خم کیفیت؛ وقتی کیفیت فدای مصلحت می‌شود

 9. جزییات تازه از ۲۶۴ فقره ثبت سفارش جعلی خودرو/ دستور تعیین ارزش فوری خودروهای وارده با ثبت سفارش فاقد اعتبار+ سند

 10. گرانی در انتظار بازار موبایل

 11. وزیر کشور: مرزهای افغانستان تنها به قاچاق سوخت و مواد مخدر اختصاص نداشته باشد

 12. شمارش معکوس برای جنگ تجاری جدید

 13. حاجی بابایی: اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد

 14. مهلت ۱۱ روزه متقاضیان شرکت در انتخابات مجلس برای استعفا

 15. مالیات بر عواید سرمایه مشکلات مسکن را رفع می‌کند

 16. تصویب آئین نامه اجرایی قانون بودجه ۹۸ با رویکرد ایجاد و تثبیت اشتغال

 17. چرا خودرو ارزان شد؟

 18. اگر پول نفت را به مردم بدهند، نفری چقدر می‌رسد؟

 19. جهش بورس در پی رشد فروش شرکت‌ها

 20. آشنایی با مقاصد محبوب گردشگران

 21. کاهش ۱۰۵ تومانی نرخ دلار/ سکه ۴ میلیون و ۸۱۵ هزار تومان + جدول

 22. برای دریافت رمز دوم پویا، اطلاعات کارت خود را در اختیار دیگران قرار ندهید

 23. هزاران میلیارد ریال سرمایه‌گذاری سالانه برای تولید محتوای غنی در شرکت‌های خدمات ارزش افزوده

 24. واردات ۷۷ هزار دلاری مانکن خیاطی!

 25. خودروی حمل گوشت وارداتی واژگون شد!

پربحث‌های هفته

 1. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 2. پراید ۱۸.۵ میلیونی در صورت مالی سالیانه شرکت سایپا

 3. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 4. شریعتمداری: علیرغم تلاش دولت همچنان مردم در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برند

 5. بازار مسکن و افزایش شدید قیمت اجاره‌ها؛ وعده‌هایی که محقق نشد/ دولت برنامه‌ای برای مسکن ندارد!

 6. ارز ۴۲۰۰ تومانی را حذف کنید، یارانه نقدی بدهید

 7. اختیارات و تصمیمات اقتصادی که معطل اجراست

 8. ارز ۴۲۰۰ تومانی را تمام کنید!

 9. افزایش شدید اجاره بها به نحو عجیبی آغاز شده است

 10. مراسم افطاری‌ای که هیچ‌گاه از خاطر روحانی پاک نخواهد شد

 11. رئیس کل بانک مرکزی : مردم دربازار ارز سرمایه گذاری نکنند/ کاهش۲هزارتومانی دلار

 12. توضیحات وزارت اطلاعات درباره کارتخوان‌های دفتر وزیر نفت

 13. ادامه کاهش قیمت‌ خودرو در بازار + جدول

 14. راغفر: اگر امروز دلار ۸۰۰۰ تومان شود مردم از ذوق به همین دولت رای می‌دهند!

 15. چه کسانی خودرو را گران کردند؟

 16. خجسته: ما توانستیم «ریگی» را از هواپیما به زمین بیاوریم چگونه نمی‌توانیم اخلالگران بازار را دستگیر کنیم

 17. احتمال تغییر ساعت کاری ادارات

 18. واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است

 19. شورای رقابت دوباره قیمت‌گذار خودرو شد

 20. نعمت‌زاده حکم وزیر صنعت در پارس جنوبی را نپذیرفت

 21. کاهش ۹ میلیونی قیمت پراید در بازار

 22. واکنش خودروسازان به مصوبه مجلس؛ شورای رقابت را نمی‌پذیریم

 23. همتی به ادعای نامه‌نگاری هادی رضوی با بانک مرکزی پاسخ داد

 24. دستیار ویژه وزیر صنعت: ۱۰۰ هزار خودرو به بازار می‌آید

 25. کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود

آخرین عناوین