ترامپ:دوست دارم با ایران مذاکره کنم

گروه جهان الف،   3971013040 ۵۲ نظر، ۱۰ در صف انتشار و ۲۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
ترامپ:دوست دارم با ایران مذاکره کنم

رئیس جمهور آمریکا در اولین نشست کابینه خود در سال ۲۰۱۹ گفت که دوست دارد با ایران مذاکره کند اما آنها هنوز آماده نیستند، ولی آماده می‌شوند.

به گزارش تسنیم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در جمع اعضای کابینه وزیران خود درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.

تعطیلی دولت آمریکا نخستین موضوعی بود که وی به آن پرداخت و مقصر ادامه تعطیلی دولت را دموکرات‌ها دانست چون با تامین بودجه موردنیاز برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک مخالفت کرده‌اند و هشدار داد ممکن است این تعطیلی مدت زمان زیادی طول بکشد.

صحبت از سوریه صحبت از شن و مرگ است نه ثروتی بزرگ

رئیس جمهور آمریکا به موضوع سوریه نیز اشاره کرد و گفت که روند عقب نشینی از سوریه طی یک دوره زمانی صورت خواهد گرفت و نیروهای آمریکایی پس از شکست دادن داعش، به تدریج از سوریه بازگردانده می‌شوند.

وی سوریه را از دست رفته دانست گفت زمانی که درباره سوریه صحبت می‌کنیم در واقع درباره شن و مرگ و نه ثروتی بزرگ صحبت می‌کنیم.

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد که ایران و روسیه با خروج آمریکا از سوریه موافق نبوده و واشنگتن هر کاری در سوریه انجام دهد به نفع ایران روسیه تمام می‌شود.

از کُردها محافظت می‌کنیم اما نمی‌خواهیم تا ابد در سوریه بمانیم

ترامپ همچنین درباره کُردها گفت: من از این موضوع خرسند نیستم که آنها نفت اندکی را که دارند به ایران می‌فروختند این در حالی است که ما از آنها خواستیم این اقدام را انجام ندهند. کُردها شریک ما هستند ولی به ایران نفت می‌فروختند و از این موضوع خرسند نیستیم. زمانی که ما در کنار کُردها می‌جنگیدیم آنها بهتر می‌جنگیدند. ما می‌خواهیم از کُردها محافظت کنیم اما نمی‌خواهیم تا ابد در سوریه بمانیم، آنجا فقط شن است و مرگ.

رئیس جمهور آمریکا به موضوع مبارزه با داعش در سوریه اشاره کرد و گفت: همه معتقدند اگر با داعش مبارزه نکنیم آنها به کشور ما می‌آیند اما این احتمال خیلی کم ست. آنها (داعشی‌ها) به ایران هم می‌روند که (این کشور) بیشتر از ما از داعش تنفر دارد. آنها به روسیه می‌روند که بیشتر از ما از داعش نفرت دارد. زمانی که می‌خواهیم نیروهایمان را از سوریه خارج کنیم در رسانه‌ها منتشر می‌شود که روسیه از این اقدام خوشحال است. نه، روسیه خوشخال نیست، چون وقتی ما داعش را می‌کشیم آنها خوششان می‌آید. ما برای آنها داعش را می‌کشیم و به نفع (بشار اسد) آنها را می‌کشیم. همچنین داریم داعش را به نفع ایران می‌کشیم.

عربستان تحت محاصره ایران قرار داشت

ترامپ در ادامه سخنانش در میان وزیران کابینه به موضوع ایران نیز پرداخت و مدعی شد ایران پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای کشوری کاملا متفاوت شده است. وی افزود: زمانی که رئیس جمهور شدم هر منطقه از خاورمیانه به خاطر ایران تحت حمله بود. سوریه، یمن و هر جای دیگر و عربستان تحت محاصره ایران قرار داشت. در واقع همه جا تحت محاصره بود.

ایران یک قدرت در خاورمیانه بود که می‌خواست همه آن را بگیرد

رئیس جمهور آمریکا به خروج این کشور از توافق هسته‌ای نیز اشاره کرد و گفت: من به توافق هسته‌ای وحشتناک ایران پایان دادم. این توافق در واقع پس از 8 سال به ایران حق قانونی دستیابی به سلاح هسته‌ای را می‌داد. ایران دیگر کشور سابق نبوده و در حال خارج کردن نیروهای خود از سوریه است، بگذارید هر کاری دلشان می‌خواهد بکنند، ولی ایران دیگر آن کشور سابق نیست. ایران در حال حاضر فقط می‌خواهد که دوام بیاورد. ایران یک قدرت در خاورمیانه بود که می‌خواست کل خاورمیانه را بگیرد و می‌خواستند که اسرائیل را نابود کنند اما الان ایران دیگر کشور متفاوتی شده و هر هفته شاهد شورش در آنجا هستیم و پول آنها به خاطر ما تحت محاصره قرار دارد.

ترامپ در ادامه با اشاره به تمایل به مذاکره با  ایران گفت: می‌دانید که دوست دارم با ایران مذاکره کنم. آنها هنوز آماده نبوده ولی آماده می‌شوند.

نکته قابل توجه در نشست دیشب ترامپ با وزیران خود، پوستری بود که در مقابل ترامپ قرار داشت. این پوستر پیشتر و زمانی که قرار بود تحریم‌های نفتی علیه ایران آغاز شود در توئیتر ترامپ منتشر شد که بر روی آن نوشته شده بود "تحریم‌ها در راهند، 5 نوامبر". تصویر و نوشته این پوستر برداشتی از فیلم "تاج و تخت" بوده است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۰۵۴۱۵۰۸:۵۵:۳۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
کدخدادوستان هم مشتاق اند با یک « تقریبا هیچ » مجدد.
ناشناس۷۰۵۴۳۹۰۹:۱۶:۳۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
همون هیچ نبود الآن کجای کار بودیم؟ متاسفانه همیشه دچار توهم میشیم.
ناشناس۷۰۵۵۵۶۱۰:۱۹:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اگه تقریبا هیچ نبود ؛ الان مرغ یخ زده رو با کارت ملی و شناسنامه و یک ضامن باید میگرفتیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۷۰۵۶۱۶۱۰:۵۸:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نه برار ... نگو مث 87سیب زمینی مفت می شد اگه نمی ترسیدین واتکا به داخل می کردین...
ناشناس۷۰۵۶۶۸۱۱:۲۷:۵۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
زمان احمدی نژاد لااقل دلار 3500 تومان بود نه برجامی و تازه تحریم سازمان ملل هم بود!
ناشناس۷۰۵۷۸۰۱۲:۲۴:۳۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بگو که اول 990 بود بعد شد 3800
ع۷۰۵۷۸۱۱۲:۲۵:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
۱۰۰۰ تومن شد ۳۵۰۰ آ . توجه کردی شما؟
ناشناس۷۰۶۵۲۵۱۸:۳۵:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
با تحریم سازمان ملل و کل دنیا دلار 1000 تومان شد سه و نیم برابر3500 تومان اما آلان بدون تحریم سازمان ملل و کل دنیا شده سه و نیم برابر !!! یعنی 10500 تومن
ناشناس۷۰۵۸۲۴۱۲:۴۱:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اره از 700 تومان رسوند به 3500 اونم با نفت 120 دلاری
ناشناس۷۰۵۹۷۲۱۳:۲۳:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
از 800 تومن رسید به 4200 تومن و سیر صعودی داشت تا انتخاب شدن روحانی و بعد 5 سال تغییر نداشت تا زمانی که ترامپ از برجام خارج شد. تاریخ معلم انسانهاست ..
ناشناس۷۰۶۱۴۵۱۴:۵۳:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
از 1000 تومن به 3500 رفته و بعد 4000 به بالا حافظت کمه نه؟
ناشناس۷۰۵۶۸۸۱۱:۴۲:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اگر در شرایط تحریم اقتصاد ونزوئلا با اون همه نفت و کره شمالی با بمب اتمی به جای رسید شما هم خواهید رسید
ناشناس۷۰۵۸۲۹۱۲:۴۲:۴۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اگر عربستان هم تونست با تحریم برای ایران مشکل ایجاد کنه آمریکا هم میتونه. ممکنه بگی آمریکا رو نمیشه با عربستان مقایسه کرد من هم میگم پس ایران رو نمیشه با کره شمالی و ونزوئلا مقایسه کرد.
ناشناس۷۰۶۳۷۴۱۶:۵۸:۰۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مشکل ونزوئلا مدیریت اقتصادی بی نهایت غلطه و هیچ وجه تشابهی با ایران نداره دولت ونزوئلا به امید افزایش رفاه چنان برنامه‌های پر خرج ایجاد کرد که پس از سقوط جهانی قیمت نفت دخل و خرج جور نمی‌شد. به جای اینکه دخل و خرج رو مدیریت کنن شروع کردن به چاپ کردن پول و شد آنچه شد
majid r۷۰۵۸۱۹۱۲:۳۸:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
...درآمد من در ماه به 150 دلار رسیده است .... بنده هم به بدبختی های اقتصادی خود ، بدبختی ها امنیتی را اضافه نخواهم کرد
ناشناس۷۰۵۴۳۱۰۹:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
خدایی یکی از بهترین رییس جمهورهای آمریکا بود. صادق و دشمن رودررو نه مثل اوباما آبزیرکاه و موزی
رضامیرزایی۷۰۵۶۶۶۱۱:۲۷:۰۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
موذی. چه کارها که نکرد صنعت هسته ای
عبدالله۷۰۵۴۳۸۰۹:۱۴:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
وقتی رییس جمهور آمریکا اینطور عاجزانه در باره قدرت ایران حرف میزند علیرغم تمام سختیها که البته بیشترش به دلیل نا کارآمدی مسئولین خودمان به وجود آمده باز هم افتخار میکنم زیرا ضمن اینکه خود و خانواده ام از تبعیض ناروا رنج میبریم یک نظامی بازنشسته هستم و با چشم ذلت آمریکا را در عملیاتهای مختلف در زمان جنگ تحمیلی دیدم....
ناشناس۷۰۵۴۴۸۰۹:۲۲:۳۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
ب زودی آماده میشویم علی برکت الله
ناشناس۷۰۵۴۵۸۰۹:۲۸:۱۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
کره شمالی با وجود داشتن کلاهک های اتمی و هیدروژنی و چین به رغم داشتن دومین اقتصاد دنیا و اولین کشور پر جمعیت دنیا هر 2 مذاکره را انتخاب کردند
ناشناس۷۰۵۵۴۹۱۰:۱۶:۲۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
و نتیجه خوبی هم گرفتند برد - برد!!
ناشناس۷۰۵۸۴۰۱۲:۴۴:۵۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
حتما ما با جنگ به برجام, ببخشید ;تقریبا هیچ رسیدیم. تازه برجام که اصلا اقتصادی نبود.
ناشناس۷۰۶۳۹۶۱۷:۱۱:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
انگار حافظه بلند مدت بعضی از یک هفته بیشتر ظرفیت ندارد مگر مذاکره نکردیم؟ مگر به توافق نرسیدیم؟ مگر اجرا نکردیم؟ مگر هنوز که هنوزه بر آن پایبند نیستیم؟(که در واقع تنها کشور پایبند به برجام خود ماییم) ولی زیرش زدند قبل از انقلاب به دوستان خودشان (مصدق)‌ هم رحم نکردند تا قیام قیامت هم با آمریکا مذاکره کنیم و استحکامات و مواضع قدرتمان را «به هیچ» بفروشیم، باز آنها فقط وعده میدهند و زیرش میزنند چون آمریکا همین است منفعت خواهی به تمام معنا! تمام کشورهایی که منابع سرزمینی زیادی داشتند به یک بلا دچار کردند تا منافع خودشان را ببرند. آمریکا از ایران جز یک «گاو شیری» فارسی زبان یا یک عراق و سوریه دیگر چیز دیگری نمیخواهد والسلام
ناشناس۷۰۵۴۵۹۰۹:۲۸:۲۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اگر به چهره اطرافیان ترامپ در عکس نگاه کنید ناراحتی مشهود است چون تابع نظرات فردی است
سیدرضا۷۰۵۵۰۰۰۹:۵۲:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
با عرض سلام واحترام بهتر است به نظرات متفاوت هم احترام بگذاریم.شکی نیست که بخشی از مردم ایران هم خواهان مذاکره هستند .اما درشرایط برد-برد. فقط اسرائیل وعربستان از مذاکره بین ایران وآمریکا ناخشنودن. والبته کاسبان تحریم. "مشکلات بین کشورها تنها از راه مذاکره قابل حل است." آرامش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
ناشناس۷۰۶۵۹۹۱۹:۳۹:۰۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
راجع به کاسبان برجام هم یک توضیحی میدادید
ناشناس۷۰۵۵۰۸۰۹:۵۵:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اقای ظریف و روحانی بدوید مذاکره
بنده خدا. اصل۷۰۵۵۱۸۰۹:۵۹:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
برجام یک موفقیت برای ایران بود آمریکا وقتی فهمید برجام بنفع ایران است. زد زیر میز!!
ناشناس۷۰۵۸۵۳۱۲:۴۷:۳۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
آمریکا وقتی فهمید منافعش از برجام تامین شده و دیگه بدون آمریکا هم ایران از برجام خارج نمیشه زد زیر میز !!! یه مقدار بیشتر دقت کن.
ناشناس۷۰۶۴۱۶۱۷:۲۱:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نه خیر جانم ترامپ تازه فهمید که از ایران خیلی بیشتر میشه امتیاز گرفت هدف اصلی برجام متوقف کردن ایران بود نه دادن امتیاز
حسین۷۰۵۵۳۳۱۰:۱۰:۱۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مذاکرات به ذات چیزه خوبیه، اکثر مردم هم الان تو مشکلاتن ولی باید قبول کرد که اگه الان مذاکره کنیم از روی ضعفه و هیچ دست آوردی نخواهد داشت با وجود تمامی کارشکنی هایی که هم ما و هم غربی ها تو برجام انجام دادیم، ولی باز این آمریکایی ها بودن که زدن زیره همه چیز
حسین۷۰۵۵۴۱۱۰:۱۲:۵۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
این آرزو رو به گور میبری
ناشناس۷۰۵۵۷۷۱۰:۳۷:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
چه قدر عصبانی !؟
ناشناس۷۰۶۶۶۴۲۰:۵۱:۴۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مذاکره نکنید تا شما راهی همانجا سوید
ناشناس۷۰۵۶۰۷۱۰:۵۵:۱۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مگه مذاکره چه عیبی داره؟! اتفاقا به نفع ما است که می خواهیم حقانیت خود و استعمار آنها را به گوش جهانیان برسانیم، اگر هم به دولت اطمینان نداریم آن هم راهکار دارد
ناشناس۷۰۵۸۶۰۱۲:۴۹:۱۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
یعنی این چیزهایی که میگی با برجام محقق نشد!!؟؟ بگو نفعش برای ما چیه!!؟؟
ناشناس۷۰۶۳۱۷۱۶:۳۰:۳۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
به نفع جماعت کاسب تحریم نیست
ناشناس۷۰۶۳۹۹۱۷:۱۲:۳۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مگر مذاکره نکردیم؟ نکند باز میخواهیم به دنیا ثابت کنیم که آمریکا قابل اعتماد نیست؟! خدا عقل دهد
ناشناس۷۰۶۴۲۲۱۷:۲۴:۰۲ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
وقتی امریکا به همه کشورها تسلط داره و کشورها هم به خاطر امریکا نمیخوان حرفهای ایران رو بشنون چطوری باید صدامونو به گوش جهانیان برسونیم ؟؟
ناشناس۷۰۶۵۵۵۱۹:۰۶:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مثل چین، روسیه،
سرلک۷۰۵۶۸۵۱۱:۴۰:۱۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
باید مذاکره کنیم
ناشناس۷۰۵۸۷۵۱۲:۵۲:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اونوقت سر چی باید مذاکره کنیم؟ برجام موضوعش هسته ای بود که نابود شد الان قراره چی رو نابود کنیم!!؟؟ اون هم بخاطر دو سال. یعنی دوسال دیگه میگن مذاکرات با ایران وحشتناک بود دلار بشه50 هزار تومن!!؟؟
ناشناس۷۰۶۴۲۴۱۷:۲۵:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
ما ایرانیها کلی ضرب المثل داریم که فقط تو کتابها استفاده میشن مثله مار گزیده
ناشناس۷۰۵۷۰۰۱۱:۴۷:۳۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
هر چند مذاکره با ترامپ دیوانه نتیجه ای نخواهد داشت ولی همون لفظ مذاکره و جو روانی دلار رو به شدت کاهش خواهد داد .
ناشناس۷۰۶۶۴۲۲۰:۳۲:۴۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
دوست عزیز لفظ مذاکره که هیچ اصل مذاکره و برجام هم نتونست قیمت داار رو کاهش بده.
پیمان۷۰۵۷۲۹۱۲:۰۲:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نه خواهشا دیگه مذاکره نکنید! چون با مذاکره چیزی ارزان نمیشه اما با خراب شدن دوباره مذاکره همه چیز باز باید 3 برابر بشه. پس همون بهتر که اصلا مذاکره ای نشه.
ناشناس۷۰۵۷۹۶۱۲:۳۰:۱۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اروپا و آمریکا بازی زیرکانه ای را با ایران شروع کرده اند که در نهایت به فلج شدن اقتصاد ایران منجر میشود که در ابتدا به بهانه باز شدن باب روابط و رفع تحریم ها، برنامه هسته ای ایران را تعطیل کردند و آمریکا از برجام کنار کشید و تحریم های خود را شدیدتر کرد و اروپا برای پایبندی ایران به برجام ادامه داد اما بدون اجرای تعهدات خود نسبت به ایران و حالا بعد از معطل شدن ایران در قضیه spvو دست خالی ماندن ایران، نوبت آمریکاست که دوباره ایران را پای میز مذاکره بکشاند بلکه امتیاز بیشتری کسب کند و مسئولان با چهره ای ذوق زده آماده مذاکره با آمریکا و دادن امتیازات بیشتر میشوند
ناشناس۷۰۵۸۰۸۱۲:۳۴:۵۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
چین با اون قدرت اقتصادی هم هنوز جرات نداره برای امریکا مخالف باشه...
ناشناس۷۰۵۹۴۰۱۳:۱۰:۵۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
یارو نگاه کرده دیدیه یه برجامی امضا کرده همه سودش هم برده هیچ چی هم پس نداده براحتی زیر قرارش هم زده و از برجام خارج شده طرف مقابل هم "تقریبا هیچ" چیزی از برجام عاید نشده تازه تو برجام هم مونده و علاوه بر این مدام هم در داخل داد میزنه که برجام برای ما چنین و چنان کرد وقتی اینا را میبینه میگه خوب آدمهایی هستند بزار یه توافق دیگه باهاشون بکنیم بازم کلاه سرشون میزاریم
ناشناس۷۰۶۰۷۶۱۴:۲۳:۳۵ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
سندروم مذاکره داره!! آنهم فقط با امتیاز گیری و توقف کشور مقابل. همه چی بگیره و هی چی نده! مذاکره خوبه برای کسی که امتیاز بگیره نه اینکه فقط امتیاز بده.
ناشناس۷۰۶۱۶۵۱۵:۰۴:۴۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مذاکره کقتی فایده دارد که ایران چیزی برای معامله داشته باشد. هسته ای رو که دادیم. تحریمها هم که سرجاشه. میمونه موشکی که اشتهای ترامپ بیش از آن است. مذاکره نکردن بهتر از مذاکره بد است. امروز تحریم هست و هسته ای رو هم دادیم. قیمت ارز هم که با نسبت بیشتری از زمان دولت قبلی رشد کرد. در مورد مذاکره چین با امریکا که مذاکره تجاری است و قطعا به نتیجه میرسند و در بلندمدت کفه چین سنگینی خواهد کرد. در مورد کره شمالی قطعا مذاکرات نتیجه نخواهد داد. چون برد - برد نیست. مذاکره وقتی جواب میدهد که دو طرف همپا و هم شانه دیگری باشد. اگر یک طرف ضعیف تر باشد نتیجه برد - باخت و تحمیل شرایط است.
شیخان۷۰۶۵۸۵۱۹:۲۹:۴۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
هر کشوری با آمریکا رابطه سیاسی و اقتصادی داره مردمش در آسایش و رفاه نسبی قرار دارند اما با خصومت و دعوا و ستیز هیچ چیز درست نخواهد شد.

پربحث‌های امروز

 1. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 2. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 3. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 4. طرح نمایندگان برای تغییر نام یک وزارتخانه + متن

 5. دفاع ابطحی از موسوی خوئینی ها: پاسخ تاریخی به حرفهای او بدهید

 6. مقصر آقای پول است!

 7. توییت امام جمعه لواسان درباره فساد مدیران   

 8. جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+ عکس

 9. نماینده مجلس: با طناب پوسیده‌ اروپا به چاه برجام رفتیم

 10. پشت پرده جدایی کی‌روش از تیم‌ملی

 11. "پیام" به سرعت لازم برای قرار گرفتن در مدار نرسید/"سفیر" حامل "دوستی" می‌شود

 12. سرانجام مبهم برگزیت و بحران در دولت انگیس/ جدال کوربین و ترزا می به کجا خواهد انجامید

 13. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 14. شیر و ماست کم چرب بهتر است یا پر چرب؟

 15. ظریف: اقدام آمریکا در دستگیری مرضیه هاشمی یک اقدام سیاسی غیرقابل قبول است/ آمریکایی ها این بازی سیاسی را تمام کنند

 16. بازخوانی روایتی از بک مبارز؛ گفته بود انگلیس‌ها خیلی خطرناکند

 17. وعده جدید اروپا برای تجارت پساتحریمی با ایران

 18. بازیِ قطر - عربستان جنگ است

 19. حاجی دلیگانی: نمایندگان اصفهان هنوز امضای خود را پس نگرفته‌اند

 20. ناطق‌نوری در دوم خرداد دنبال ابطال آرای خاتمی بود؟ / اکرمی: تاجزاده و زاکانی دو نفر بیکارند و شما هم بیکارتر از آنها

 21. سرلشکر موسوی: امروز در عرصه فضای مجازی، سومارها، خرمشهر‌ها و مهران‌ها در محاصره است

 22. تشییع پیکر زنده‌یاد«حسین محب‌اهری»  

 23. کی‌روش: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست

 24. روزهایی که خانه‌دار شدن‌ رویا نبود

 25. حرفهای زن 54ساله از سوءظن های شوهر/او مرا کتک می زد تا افرادی را که با انها ارتباط دارم لو بدهم

پربحث‌های دیروز

 1. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 2. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 3. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 4. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 5. حسین محب اهری درگذشت

 6. در ماه های آینده چه توطئه هایی در پیش است؟

 7. فیلمی از لحظه جدا شدن ماهواره پیام از ماهواره بر سیمرغ  

 8. واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره "پیام "در جایگاه خود

 9. نماینده ای که در چادر و کانکس زندگی می کند + تصاویر

 10. نگرانیم اما امیدواریم

 11. تصویری عجیب از رونالدو در عربستان!  

 12. واکنش عباس عبدی به مناظره جنجالی زاکانی و تاجزاده

 13. روحانی: سال‌ها در فقر زندگی کردم   

 14. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 15. سرلشکر جعفری: جمهوری اسلامی ایران آنچه در سوریه دارد را حفظ خواهد کرد/ با دم شیر بازی نکنید!

 16. چرا برخی جوانان به کلی قید ازدواج را می‌زنند؟

 17. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 18. مناظره تاج‌زاده و زاکانی برای کشور مفید بود؟/ روایت نماینده مجلس هشتم از تصویب اعتبارنامه خدادادی/ انتقاد آیت‌الله جنتی از هجمه‌های اخیر به شورای نگهبان

 19. طنز/ واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!  

 20. وزیر راه و شهرسازی: اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد را صرف اجاره بها می‌کنند

 21. ریس سازمان فضایی: طی شش تا هشت ماه می توانیم ماهواره با کیفیت بهتر از پیام بسازیم

 22. پورابراهیمی: گرفتار لابی دولت دربودجه هستیم/ طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین/ لایحه بودجه با شرایط جنگ اقتصادی منطبق نیست

 23. واکنش یک نماینده به پیشنهاد حذف پتروشیمی کرمان

 24. تشییع پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷  

 25. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. درباره صحبت های بازیکن مشهور راجع به افغانستانی ها

 4. ناامیدی از اروپا برای حفظ برجام و تجویز دوباره مذاکره با آمریکا

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. تشویق دختران به رقص، شگرد عجیب خوانندگان نوپا

 8. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 9. بی حجابی اجباری!

 10. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 11. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 12. وعده حجاریان برای اغتشاش از جنوب تا شمال تهران

 13. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 14. پولی شدن تونلها / طرحی که شهردار تهران از آن بی‌خبر است !

 15. با این شرایط، عقل نمی گوید: ازدواج کن

 16. ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/فروش کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد

 17. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 18. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 19. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 20. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 21. نامه عجیب استاندار اصفهان به رئیس جمهور

 22. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 23. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 24. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 25. روحانی: نه شلاق ساواک و نه شلاق بر آبرو، نتوانست هاشمی را به زانو درآورد/ به موشک های دفاعی و علمی خود فخر می کنیم؛ بزودی دو ماهواره به فضا خواهیم فرستاد

پربحث‌های اخیر

 1. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 2. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 3. سرانجام مبهم برگزیت و بحران در دولت انگیس/ جدال کوربین و ترزا می به کجا خواهد انجامید

 4. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 5. مذاکرات صلح یمن در اردن آغاز شد

 6. بازداشت یک آمریکایی متهم به حمله احتمالی به کاخ سفید

 7. محمدبن سلمان برادرش را بازداشت کرد!

 8. تحقیقات از نقش شرکت اسرائیلی در پیروزی ترامپ

 9. رودی جولیانی: تیم ترامپ با روسیه تبانی کرده است

 10. آیا کمک‌های ایران به سوریه بلاعوض است؟

 11. یمن با موشک جنوب عربستان را هدف قرار داد

 12. ترزا می: مصمم به دستیابی به توافق برگزیت هستیم

 13. توزیع نسخه‌های جعلی روزنامه واشنگتن پست با اخباری علیه ترامپ

 14. واکنش لبنان به دعوت برای حضور در نشست ضدایرانی لهستان

 15. جزئیات جدیدی از «معامله قرن»

 16. پلوسی خواستار تعویق سخنرانی سالانه ترامپ در کنگره

 17. آمریکا خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد را آغاز می‌کند

 18. فردی که قصد حمله به کاخ سفید با راکت ضدتانک داشت بازداشت شد

 19. پنتاگون کشته شدن ۴ نظامی آمریکایی در سوریه را تایید کرد

 20. حزب الله لبنان بازداشت خبرنگار پرس تی وی توسط آمریکا را محکوم کرد

 21. لبنان در کنفرانس ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 22. بدترین سناریوی پیشِ‌روی اسرائیل از دید اندیشکده صهیونیستی

 23. ظریف: جنگ تحمیلی صدام به دو کشور نتوانست مردم ما را از هم جدا کند

 24. ترزا می‌نخست وزیر بریتانیا باقی ماند

 25. جزئیات جدید رسانه صهیونیستی از «معامله قرن» ترامپ

پربحث‌های دیروز

 1. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 2. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 3. پمپئو پرتاب ماهواره پیام را تهدیدی برای خاورمیانه خواند

 4. یک سوم از کارمندان سازمان ملل می‌گویند آزار جنسی دیده‌اند

 5. فلاحت‌پیشه: نداشتن رایزن اقتصادی در سوریه جای گریه دارد

 6. مذاکرات صلح یمن در اردن آغاز شد

 7. لیبرمن: در انتخابات پیروز شوم به غزه حمله میکنم

 8. لبنان در کنفرانس ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 9. بدترین سناریوی پیشِ‌روی اسرائیل از دید اندیشکده صهیونیستی

 10. ظریف: جنگ تحمیلی صدام به دو کشور نتوانست مردم ما را از هم جدا کند

 11. ترزا می‌نخست وزیر بریتانیا باقی ماند

 12. جزئیات جدید رسانه صهیونیستی از «معامله قرن» ترامپ

 13. امانوئل ماکرون: بعضی از فقرا ادا در می‌آورند

 14. نتانیاهو: مهمترین رویداد سال گذشته خاورمیانه خروج آمریکا از برجام بود

 15. قاسمی خبر توقف صدور روادید گردشگری برای اتباع لهستانی را تایید نکرد

 16. مقام آمریکایی تاریخ خروج از پیمان موشکی با روسیه را افشا کرد

 17. ایران صدور روادید توریستی برای لهستانی‌ها را متوقف کرد

 18. ترزا می: ۲۹ مارس از اتحادیه اروپا می‌رویم

 19. بولتون از ترامپ بابت خروج «از توافق وحشتناک برجام» تشکر کرد

 20. داعش مسئولیت انفجار در «منبج» سوریه را برعهده گرفت

 21. لاوروف: روند ایجاد سازوکار مالی اروپا به کندی پیش می‌رود

 22. در دیدار سرلشکر باقری والهام علی‌اف چه گذشت؟

 23. جزئیات منطقه امن مورد نظر آنکارا در شمال سوریه

 24. شرکت هواپیمایی اماراتی ازسرگیری پروازها به دمشق را تکذیب کرد

 25. لاوروف: روند ایجاد سازوکار مالی اروپا به کندی پیش می‌رود

پربحث‌های هفته

 1. ناامیدی از اروپا برای حفظ برجام و تجویز دوباره مذاکره با آمریکا

 2. پیام‌ برگزاری نشست ضدایرانی در لهستان

 3. تکلیف ما و اروپای در حال گذار

 4. فرانسه خواهان توقف برنامه موشکی ایران شد

 5. واکنش لهستان به احضار کاردار: حق داریم هر کنفرانسی می‌خواهیم برگزار کنیم

 6. پادشاه در کنار کارگر شهرداری فوتبال دید!  

 7. نظام محاسباتی آمریکایی‌ها در برابر ایران و احمق‌های درجه یک

 8. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 9. روسیه: مذاکره درباره برنامه موشکی ایران تحت فشار آمریکا نشدنی است

 10. ائتلاف شوم عربستان و امارات برای شکست قطر

 11. ظریف: اجازه نمی‌دهیم کسی در روابط ایران و عراق دخالت کند

 12. موگرینی: اروپا اجازه نمی‌دهد دیگران درباره تجارتش با ایران تصمیم بگیرند

 13. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 14. آمادگی افغانستان برای تامین نیاز کارخانجات ایران

 15. ظریف: هر جا آمریکا دخالت می‌کند هرج و مرج و سرکوب ایجاد می‌شود

 16. آمریکا: تا خروج ایران جلوی کمک‌ها برای بازسازی سوریه را می‌گیریم

 17. دارایی همسر ثروتمندترین مرد جهان پس از طلاق چقدر است؟

 18. پمپئو پرتاب ماهواره پیام را تهدیدی برای خاورمیانه خواند

 19. یک سوم از کارمندان سازمان ملل می‌گویند آزار جنسی دیده‌اند

 20. دانشجویان ایرانی برای رئیس‌جمهور فرانسه بسته حمایتی فرستادند  

 21. فلاحت‌پیشه: نداشتن رایزن اقتصادی در سوریه جای گریه دارد

 22. رفتار زیبای پلیس آمریکا با یک گوزن!  

 23. وقوع انفجاری مهیب در مرکز پاریس  

 24. درخواست پمپئو از عبدالمهدی در رابطه با ایران

 25. سرانجام مبهم برگزیت و بحران در دولت انگیس/ جدال کوربین و ترزا می به کجا خواهد انجامید

آخرین عناوین