نقوی‌حسینی: فتنه جدید دشمن مدیریت اعتراضات علیه نظام است/ اصحاب فتنه از فضای مجازی به نفع خود بهره بردند

گروه سیاسی الف،   3971009082 ۴ نظر، ۲۷ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
نقوی‌حسینی: فتنه جدید دشمن مدیریت اعتراضات علیه نظام است/ اصحاب فتنه از فضای مجازی به نفع خود بهره بردند

عضو کمیسیون امنیت ملی با تشریح نقش بیگانگان در وقایع سال ۸۸، نقش سفارتخانه‌های کشور‌های اروپایی در شعله‌ور کردن این فتنه را مهم ارزیابی کرد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: «روز نهم دی در تاریخ ماند»، این جمله رهبر معظم انقلاب اسلامی است. ایشان فتنه 88 را حاصل برنامه‌ریزی چندین ساله‌ دشمنان و در ادامه‌ قضایایی، چون فتنه‌ سال 78 تحلیل می‌کنند و راه‌حل علاج آن را حرکت عظیم مردمی همانند آنچه در 9 دی سال 88 اتفاق افتاد می‌دانند.

ملّت ایران در نهم دی ماه سال 1388 با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی (ره) و مقام معظّم رهبری حماسه‌ای جاودان و به یاد ماندنی را در تاریخ انقلاب آفریدند، نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مومن، با بصیرت و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده رهبر معظم انقلاب: «اگر صد‌ها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه‌ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده‌ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود، اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مایوس شدند.»

به مناسبت سالروز حماسه 9 دی به گفت‌وگو با سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشستیم. این نماینده مجلس معتقد است که آمریکایی‌ها در طراحی‌های اخیر خود سعی کرده اند بازیگران منطقه‌ای مانند امارات، عربستان و... را وارد میدان کنند، چراکه آمریکا خود قادر نیست تا سیاست‌هایشان را علیه ایران دنبال کند، بنابراین هشدار مقام معظم رهبری به این جهت است که مقامات آمریکا با تحریک عربستان و محمدبن سلمان ولیعد سعودی، سعی دارند تا از صدام دیگری در منطقه رونمایی و جمهوری اسلامی را دچار چالش جدی کنند، بنابراین هوشیاری مسئولان و مردم در این زمینه بسیار اهمیت دارد.

در ادامه مشروح گفت‌وگو با عضو کمیسیون امنیت ملی را می‌خوانید:

رهبر انقلاب به فتنه‌گران با حسن نیت نگاه کردند

 آقای نقوی حسینی با توجه به سالروز حماسه 9دی ماه، به نظر شما حماسه 9 دی چگونه شکل گرفت، چرا بعد از 8 ماه به وقوع پیوست و چرا پاسداشت از این روز ضروری است؟

نقوی حسینی:در ابتدا مقام معظم رهبری تلاش کردند تا تلنگری به فتنه‌گران زده شود تا متوجه شوند که دقیقا در پازل چه کسانی بازی می‌کنند، به این معنا که ایشان به فتنه‌گران با حسن نیت نگاه می‌کردند و تلاش داشتند که لشکر داخلی فتنه را هوشیار کنند، البته ایشان می‌دانستند که دشمنان خارجی چه می‌کنند و سران فتنه در چه تدبیری هستند، اما بسیاری از مردم و جوانان نا آگاهانه به صحنه آمده بودند و تصور می‌کردند کار درستی انجام می‌دهند، لذا مدیریت این مساله زمان زیادی برد به این معنا که وقتی 25 خرداد سال 88 چند صد هزار جمعیت به خیابان آمدند، رهبر فرزانه انقلاب طوری مدیریت کردند که در دی ماه همان سال صد نفر هم حاضر نبودند به خیابان‌ها بیایند، بر این اساس مردم خودشان را از فتنه کنار کشیده بودند و متوجه اهداف سران فتنه و مدیران خارجی آن شدند، به همین جهت هوشیار کردن مردم و بصیرت دادن به آنها زمان برد و مقام معظم رهبری آن قدر صبر کردند تا خود مردم متوجه توطئه و نقشه‌های شوم دشمنان بشوند.

 آقای نقوی‌حسینی به نظر شما مهندسی فتنه 88 در کجا صورت گرفته بود، آیا در داخل کشور بود یا خارج از آن؟

نقوی حسینی: قطعا قلب مدیریت این فتنه در خارج از مرز‌های کشورمان قرار داشت، چراکه داخلی‌های نظام قوانین را دانسته و به مراحل انتخابات مشرف بودند، لذا مدیریت و طراحی از خارج کشور صورت گرفت و تنها عوامل اجرایی در داخل کشور بودند.

نقش سفارتخانه کشورهای اروپایی برای تضعیف ایران در سال 88 / اصحاب فتنه از فضای مجازی به نفع خود بهره بردند

 شما در سال 88 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بودید درباره گزارش‌هایی که آن زمان به شما می‌رسید بفرمایید، در صورت امکان بگویید که به چه موضوعاتی کمتر پرداخته شد؟

نقوی‌حسینی:گزارش‌های مختلفی در آن شرایط به کمیسیون امنیت ملی ارسال می‌شد که برخی نکات آن بسیار جالب توجه بود، به عنوان مثال نقش سفارتخانه‌های کشور‌های اروپایی در شعله‌ور کردن فتنه 88 بسیار مهم بود، به طوری که برخی از این ‌سفارتخانه‌ها که در روز‌های عادی جوابگوی مردم نبودند و نیستند؛ در ایام فتنه 88، 24ساعته باز بودند و فتنه‌گر‌ها به این سفارتخانه‌ها رفت و آمد داشتند و برای تضعیف جمهوری اسلامی جهت ترسیم می‌کردند، گزارش دیگری که در آن دوران قابل توجه بود، بهره برداری اصحاب فتنه از فضای مجازی بود که آنها توانستند از آن به نفع خود بهره ببرند.

 تحریم‌های شدید علیه کشورمان از سال 89 و دقیقا یکسال پس از فتنه 88 آغاز شد ارتباط فتنه 88 و فشار‌های اقتصادی چگونه بود؟

نقوی حسینی:فتنه 88 دشمنان ما را نسبت به مسائل داخلی کشور حریص کرد، چراکه تا آن سال ما تجربه چنین اعتراضاتی علیه جمهوری اسلامی ایران را نداشتیم و همه امور از راه‌های قانونی انجام می‌شد، اما فتنه 88 دشمن را نسبت به کشور ما طمع کار کرد به این نحو که آنها احساس کردند می‌توانند اقشار و صنف‌های مختلفی را نظام بسیج کنند به همین جهت استراتژی خود را بر روی اقتصاد و ناراضی کردن مردم متمرکز کردند.

اروپا با ما صداقت ندارد/ اروپایی‌ها معمولا از دفاتر نمایندگی برای دخالت در کشور و فتنه انگیزی استفاده می‌کنند

 با توجه به نقش آفرینی سفارت خانه‌های اروپایی در فتنه 88 برخی از دفتر اتحادیه اروپا در کشور نگران هستند، چرا که ممکن است کارکرد‌های مداخله جویانه مانند سال 88داشته باشند؛ نظر شما چیست؟

نقوی‌حسینی:سابقه ایفای نقش سفارت خانه‌ها در امور داخلی ما حاکی از آن است که اروپایی‌ها با ما صداقت ندارند، در ایام فتنه 88 سفارتخانه‌های آنها به صورت شبانه روزی فتنه‌گران را یاری و حتی به آنها جهت فکری می‌دادند، دفتر اتحادیه اروپا نیز بر اساس همین سابقه و ذهنیت بدی مردم تعریف می‌شود، چرا که اروپایی‌ها معمولا از این دفاتر برای دخالت در کشور و فتنه انگیزی استفاده می‌کنند، لذا باید ضمانت‌هایی باشد که این دفاتر مورد بهره برداری‌های شوم قرار نگیرد.

 شما نقش برخی رسانه‌های داخلی و خارجی را در آتش‌افروزی فتنه سال 88 چگونه تحلیل می‌کنید؟

نقوی‌حسینی:متاسفانه در ایام 88 بسیاری از رسانه‌های داخلی و مراکز خبر رسانی با مدیریت فتنه در کشور کاملا هماهنگ بودند و آنها با اطلاع رسانی‌های دروغ عملا دست به تحریک مردم می‌زدند.

 با توجه به اینکه رهبر انقلاب فرمودند که فتنه‌گران کشور را تا لبه پرتگاه بردند، اما همچنان نظام در حماسه نه دی با تمام قدرت ایستاد، نقش مردم را در بقا و استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه ارزیابی می‌کنید؟

نقوی‌حسینی:یکی از پایه‌های اصلی پیروزی نظام جمهوری و انقلاب اسلامی ایران که در تحلیل همه تحلیلگران هم به آن اشاره شده است، مردم هستند، ملت ایران همواره پشتیبان نظام بوده‌اند، از ابتدا آنها باعث سرنگونی حکومت شاهنشاهی شدند و به جمهوری اسلامی رای دادند و در برابر گروه‌های تروریستی ایستادند، آنان جنگ تحمیلی را اداره کردند، لذا همیشه مردم سالاری دینی مبتنی بر محور مردم حرکت می‌کند امروز نیز آنها می‌توانند با تحریم‌ها مقابله کنند.

فتنه جدید دشمن فشار بر مردم و مدیریت اعتراضات علیه نظام است

 رهبر معظم انقلاب اخیرا در دیدار با جمعی از خانواده شهدای دفاع مقدس فرمودند: دشمن حیله گر ممکن است تا در سال 98 قصد فریب داشته باشد به نظر شما فتنه بعدی دشمن چه میتواند باشد؟

نقوی‌حسینی:این فتنه‌ای که اکنون در دست بررسی و اقدام دشمن است، پنهان نیست و آنها کاملا آشکارا به تدوین سیاست‌های خصمانه خود می‌پردازند و فتنه جدیدی که اکنون دشمنان نظام آن را دنبال می‌کنند فشار بیشتر بر مردم، ناراضی کردن آنها و مدیریت اعتراض‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران است؛ آمریکایی‌ها به لحاظ نظامی توطئه کردند، اما شکست خوردند، به لحاظ سیاسی فتنه 88 را ایجاد کردند، اما باز هم متحمل شکستی سهمگین شدند.

آمریکایی‌ها گروه‌های تروریستی بسیاری را روی کار آوردند تا مسئولان نظام را ترور کنند، اما باز هم شکست خوردند، لذا آنها در همه روزنه‌های امیدشان متحمل شکستی سخت شده‌اند بنابراین به نظر آنها تنها راهی که می‌تواند مردم را از نظام جدا کرده و آنان را در برابر حاکمیت قرار دهد، مسائل اقتصادی است. آنها فکر می‌کنند هرچه جمهوری اسلامی ایران را تحت فشار قرار دهند و وضعیت معیشتی مردم بدتر شود مردم ناراضی‌تر شده و لشکری عظیم از ناراضیان در برابر نظام جمهوری اسلامی ایران قد علم خواهد کرد و در نتیجه آنها خواهند توانست تا این جمعیت را در راستای منافع خود سازماندهی کنند.

مقامات آمریکا با تحریک عربستان، سعی دارند تا از «صدام» دیگری در منطقه رونمایی کنند/ اگر مسئولان به دشمن تکیه نکنند، کشور در برابر توطئه‌ها واکسینه می‌شود

 با توجه به اینکه رهبر انقلاب گفته بودند که آل سعود می‌خواست تابستانی داغ برای جمهوری اسلامی رقم بزند، اما ایشان از برملا شدن نقشه آن‌ها خبر و برای سال 98 هم هشدار دادند، نظرتان درباره بیانات اخیر ایشان چیست و آیا به نظر شما رهبری قصد واکسینه کردن نظام جمهوری اسلامی را دارند؟ مسئولان و مردم باید چه اقدامی انجام دهند؟

نقوی‌حسینی:آمریکایی‌ها در طراحی‌های اخیر خود سعی کرده اند بازیگران منطقه‌ای مانند امارات، عربستان و... را وارد میدان کنند، چراکه آمریکا خود قادر نیست تا سیاستهایشان را علیه ایران دنبال کند، بنابراین هشدار مقام معظم رهبری به این جهت است که مقامات آمریکا با تحریک عربستان و محمدبن سلمان ولیعهد سعودی، سعی دارند تا از صدام دیگری در منطقه رونمایی و جمهوری اسلامی را دچار چالش جدی کنند، بنابراین هوشیاری مسئولان و مردم در این زمینه بسیار اهمیت دارد.

اگر مسئولان هشیار باشند، تکیه به دشمن نکنند، شبانه روزی به مردم کشورمان خدمت کنند و سبب رضایت خاطر آنها شوند، قطعا پیوند مردم و نظام محکم‌تر شده و کشور در برابر توطئه‌های دشمنان واکسینه خواهد شد و از طرفی دولتمردان آمریکا و عربستان هیچ گاه قدرتی پیدا نخواهند کرد تا سرنوشت ایران را به نفع خود تغییر دهند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

علی۶۹۸۵۷۸۱۲:۳۹:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۹
الان اصحاب فتنه دقیق کیا هستند ؟ مگر در حصر دسترسی به اینترنت هست.
ناشناس۶۹۹۱۵۴۱۷:۱۰:۵۸ ۱۳۹۷/۱۰/۹
کلمه ای هم برای این افراد انتخاب شده که باهیچی پاک نمیشه فتنه
ناشناس۶۹۸۹۵۶۱۵:۳۷:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۹
فتنه واقعی برخی مدیران رانتی هستند که مانع مشروعیت سنجی اموال خود می شوند
ناشناس۶۹۹۰۸۵۱۶:۳۸:۲۷ ۱۳۹۷/۱۰/۹
بجای حل کدورتهای باقی مانده از ۸۸، اغراق در موردش می شود. این کمکی به دو تکه شدن جامعه نمی کند.

پربحث‌های امروز

 1. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 2. «یک» بدعت خطرناک در لایحه بودجه/ مورادی که در بودجه مورد توجه نیست/ سونوشت بودجه عمرانی و استان‌ها چیست؟

 3. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 4. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 5. بی‌قانونی سایپا در افزایش قیمت محصولات/ تخلف قیمت هر محصول چقدر است؟+ جدول

 6. تعطیلی دولت آمریکا یکماهه شد/ صف غذای رایگان در بزرگترین اقتصاد دنیا+ تصاویر

 7. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 8. پورابراهیمی: خودروسازان در ظاهر خصوصی سازی شده‌اند / وزیر صنعت هم پاسخگو نیست

 9. عروس داعشی که روزگار خانواده همسرش را سیاه کرد+ تصاویر

 10. مدیرعامل سایپا تغییر کرد

 11. حکم قطعی پرونده ۵ صراف صادر شد + جزئیات

 12. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

 13. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 14. طرح سهمیه‌بندی بنزین اعلام وصول شد

 15. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 16. کنفرانس ضد ایرانی ورشو؛ شکستی دیگر که ترامپ می‌خورد

 17. پوری‌حسینی با دستور بازپرس ممنوع‌الخروج شد

 18. معصومه ابتکار در BRT  

 19. سرقت مسلحانه در رشت  

 20. اصلاح نظام بانکی و دست‌های پشت پرده؛ چه کسی می‌تواند انجام دهد؟/ آقای روحانی‌ ‌ترمز بانک‌ها را می‌کشد!

 21. چرا فتنه ۸۸ عامل وضع مهم‌ترین تحریم‌های اقتصادی شد؟+ جدول

 22. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 23. سگ گردانی در پارک‌های لواسان ممنوع شد

 24. وزیر نفت: از مهرماه هیچ بنزینی وارد کشور نشده است/ اگر دو ساعت بنزین نباشد، مردم نمی‌توانند آن را تحمل کنند

 25. سردار نقدی: هیچ بن‌بستی در کشور ‌نداریم

پربحث‌های دیروز

 1. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 2. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 3. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 4. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 5. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 6. فرمان قیمت در بازار خودرو و چند ابهام

 7. اعترافات اسماعیل بخشی / گروه کمونیستی گام در هفت تپه چه می‌کرد؟  

 8. بررسی حقوقی واقعه حمله سگ به دختر ده ساله در لواسان/ مجازات صاحب سگ چیست؟

 9. خودروسازی؛ صنعتی که چرخش به نفع خریدار نمی‌چرخد/ چرا شفاف نیستند؟

 10. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 11. آیت‌الله مکارم شیرازی: فضای مجازی برای همه تریبون درست کرده است

 12. خوش و بش احمدی‌نژاد و قالیباف در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 13. ترامپ به استعفا یا استیضاح نزدیک‌تر می‌شود

 14. تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای افشین پیروانی درباره کی‌روش

 15. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 16. سعید جلیلی: می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

 17. حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 18. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 19. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 20. اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان

 21. طرح «خرید خدمات آموزشی»، ذبح کیفیت برای کاهش هزینه

 22. دستمزد ۲میلیاردی بازیگر در دولتی که سرمایه وزیرش ۱۰۰۰ میلیارد است، عجیب نیست!   

 23. بیم ها و امیدهای SPV

 24. آیت‌الله نوری همدانی: کنوانسیون پالرمو برای کشور مفید نیست/ ما نمی‌توانیم سکوت کنیم

 25. حاجی‌بابایی: نرخ ارز هنوز حباب دارد

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 4. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 8. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 9. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 10. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 11. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 12. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 13. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 14. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 15. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 16. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 17. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 18. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 19. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 20. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 21. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 22. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 23. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 24. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 25. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

پربحث‌های امروز

 1. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 2. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 3. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

 4. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 5. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 6. چرا فتنه ۸۸ عامل وضع مهم‌ترین تحریم‌های اقتصادی شد؟+ جدول

 7. سردار نقدی: هیچ بن‌بستی در کشور ‌نداریم

 8. خرازی: انقلاب تا یمن بینش و آگاهی به مردم داده است/ صفارهرندی: آمریکا هربدلی زدشکست خورد

 9. روسای قوا برای کمک به اشخاص چقدر بودجه می‌گیرند؟

 10. حکم حبس حسین دهباشی قطعی شد  

 11. «حاج قاسم» چگونه قدرت نظامی ایران را چند برابر کرد + عکس و فیلم

 12. فلاحت‌پیشه: مخالفان حق شرط‌های صیانتی قوی برای «CFT» ایجاد کردند/ از مخالفان تشکر می‌کنم

 13. انتقاد لاریجانی از برخورد غیرقانونی با خبرنگار پرس‌تی‌وی: آمریکا حقوق بشر را برای دیگران می‌سراید

 14. طرف تعمد دارد در جهل بماند اما نقد کند...  

 15. نقوی‌حسینی: اجلاس ضد ایرانی لهستان پروژه شکست خورده آمریکاست

 16. صالحی در واکنش به اظهارات بولتون: مگر آقای بولتون حرف راست هم می‌زند؟

 17. لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت رفت + جزئیات

 18. دهباشی: دولت فعلی بی‌جنبه است/ از نوشتن نطق روحانی پشیمان شدم

 19. آیت‌الله علم‌الهدی: تلاش دشمن قرار دادن مردم مقابل ولایت است

 20. تجمع دانشجویان مقابل سفارت سوئیس در تهران

 21. ۱۱ نماینده‌ای که با تاخیر در مجلس حاضر شدند

 22. ۳۰ دی ۱۳۵۷؛ شروط امام برای ملاقات با رئیس شورای سلطنت+ عکس

 23. جزئیات بازداشت همدست اسماعیل بخشی/ ضرب و شتم ضابطان زن قضایی توسط مهدی قلیان

 24. پرویز فتاح: جانمان را فدای انقلاب می‌کنیم

 25. تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان

پربحث‌های دیروز

 1. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 2. خوش و بش احمدی‌نژاد و قالیباف در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 3. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 4. سعید جلیلی: می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

 5. حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 6. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 7. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 8. بیم ها و امیدهای SPV

 9. آیت‌الله نوری همدانی: کنوانسیون پالرمو برای کشور مفید نیست/ ما نمی‌توانیم سکوت کنیم

 10. سایه جنگ را توان دفاعی دور کرد نه برجام/ زیاد توییت کردن نشانه فقدان پشتوانه سیاسی است

 11. غایبان جشن ۴۰ سالگی انقلاب

 12. احمد توکلی: برای بررسی «پالرمو» جلسه فوق‌العاده تشکیل خواهد شد

 13. سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟

 14. سرلشکر رحیم صفوی درگذشت احمد فضائلی را تسلیت گفت

 15. واکنش مهدی چمران به اظهارات اخیر موسوی خوئینی‌ها علیه شهید چمران و امام موسی صدر

 16. مجید توکلی مجرم امنیتی در جلسه شورای شهر چه می‌کند!

 17. توضیحات رئیسی درباره وضعیت شرکت‌های زیان‌ده آستان قدس  

 18. ناگفته‌های میرسلیم از آخرین جلسه با مرحوم هاشمی در روز آخر حیات/ نامزدی جهانگیری ظاهرسازی بود

 19. آشنا: برجام نه ورسای است نه ویتنام

 20. اطلاعیه‌ وزارت کشور: دخالتی در تعیین محل اقامت اجباری محکومین نداریم

 21. نوباوه: برخورد آمریکا با یک خبرنگار، نشانه موفقیت آرمان ماست

 22. نماینده مجلس: بعضی‌ها با استانی کردن انتخابات به دنبال حذف رقبای انتخاباتی‌شان هستند

 23. شورای عالی انقلاب فرهنگی نهادی فراقوه ای است

 24. عطریانفر: جهانگیری به اندازه دولت یازدهم اختیارات دارد

 25. کمال خرازی: شکست برجام، امنیت اروپا را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد/ اگر اروپایی‌ها نفوذی بر شرکت‌هایشان ندارند چرا با ایران مذاکره کردند؟

پربحث‌های هفته

 1. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 2. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 3. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 4. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 5. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 6. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 7. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 8. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 9. جدال دیپلماتیک ایران و آمریکا در عراق/ معنای سفر ظریف و پمپئو به بغداد چیست؟

 10. از خلع لباس تا خلع اعتماد

 11. روحانی: کشور در شرایط سخت قرار دارد/ نمی توان مشکلات را صفر کرد

 12. عارف: اگر مصمم باشیم تحریم‌ها اثری نخواهد داشت

 13. مفتح در نشست خبری: رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد‌ها در بودجه ۹۸

 14. اختلاف هاشمی و رهبری درباره مشارکت مردم در انتخابات/ پاسخ داماد روحانی به اصلاح‌طلبان/ تغییر شرایط حصر موسوی و کروبی

 15. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 16. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 17. واکنش روزنامه شرق به افشاگری موسوی خویینی‌ها درباره هاشمی رفسنجانی؛ شما هم رادیکال بودید!

 18. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 19. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 20. روحانی: ملّت قدرشناس ایران در ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به دشمنان خواهد داد

 21. سفرهای ظریف و تغییر نگاه در دستگاه دیپلماسی/ همزیستی با همسایگان؛ خوب یا بد؟

 22. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 23. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 24. چالش اصلاح‌طلبان با روحانی و فرصت طلبی برای انتخابات۹۸ و ۱۴۰۰

 25. افشاگری بی‌سابقه موسوی‌خویینی‌ها/رهبری به‌دنبال مشارکت بیشتر ولی هاشمی به‌دنبال مهندسی انتخابات بود

آخرین عناوین