معاون دفتر رهبری: بزرگترین مشکل ما با نظام سلطه در مواجهه با رژیم صهیونیستی است

گروه جهان الف،   3970925160 ۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

معاون امور بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری سیاست‌های بین‌المللی آمریکا را در راستای تامین امنیت رژیم صهیونیستی دانست و گفت: بزرگترین مشکل ما با نظام سلطه در مواجهه با رژیم صهیونیستی است.

به گزارش فارس؛ مراسم نکوداشت روز پژوهش سال دانشگاه مذاهب اسلامی، به همت معاونت پژوهشی و فناوری با سخنرانی حجت‌الاسلام محسن قمی عضو مجلس خبرگان رهبری و معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام مختاری ریاست دانشگاه مذاهب و جمعی از اساتید، دانشجویان و پژوهشگران این دانشگاه امروز یکشنبه ۲۵ آذرماه در سالن همایش شهید ماموستا شیخ‌الاسلام برگزار شد.

دانشگاه مذاهب اسلامی پیشگام در زمینه آسیب‌شناسی پایان نامه‌ها و رساله‌های علوم انسانی اسلامی

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام محسن قمی معاون امور بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن تبریک روز پژوهش و قدر دانی از برگزار کنندگان این مراسم،گفت: مراسم در دانشگاهی برگزار شده که یکی از امیدهای آموزشی و پژوهشی جهان اسلام است و انصافا در عرصه های بین الملل و عرصه های تقریب اقدامات ارزشمندی را انجام داده است و اکنون در زمینه همایش آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله های علوم انسانی اسلامی پیشگام شده که امیدواریم که منشا تحول در زمینه پژوهش نیز باشد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به صدور اعلامیه بالفور در حدود 100 سال قبل، بیان داشت، گفت: حدود ۱۰۰ قبل بود که اعلامیه «بالفور» صادر شد و یک رژیم غیر قانونی شکل گرفت که نتیجه آن آوارگی ملی مردم فلسطین به امتداد بیش از ۷۰ سال شد و همه جوامع بین‌المللی نیز در خدمت آن‌ها و مقاصدشان قرار گرفتند. در اوایل امسال نیز تصوری ایجاد شد که آنها بتوانند اعلامیه «بالفور ۲» را صادر کنند. تمام سیاست‌های بین‌المللی که آمریکا دنبال می‌کند نیز معطوف به تامین امنیت رژیم صهیونیستی است.

بزرگترین مشکل ما با نظام سلطه در مواجهه با رژیم صهیونیستی است

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: آنها به ما نیز گفته‌اند که شما از حمایت مردم فلسطین دست بردارید در عوض ما نیز مشکلات شما در زمینه هسته‌ای و ... را برطرف می‌کنیم، در حالی که بزرگترین مشکل ما با نظام سلطه در مواجهه با رژیم صهیونیستی است و این‌ها نیز به تعبیر خودشان به دنبال معامله قرن بودند.

حجت‌الاسلام قمی تصریح کرد: این‌ها برای این معامله چند گام را طراحی کرده بودند که عبارت از انتقال پایتخت به قدس، حل مشکل آوارگان فلسطینی که مدعی شدند باید آن‌ها در کشور‌های اردن و ... سامان‌دهی کنند تا این تفکر که مجدد به سرزمین خود بازگردند را نداشته باشند بود، بخشی از اقدامات آن‌ها نیز معطوف به یهودی‌سازی بود و هنوز بخش‌های دیگر را در دست اقدام دارند که رسانه‌ای نشده است.

معاون امور بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری در ادامه بیان کرد: آنها همایش‌های مختلفی را نیز برگزار می‌کنند که در آن‌ها آینده بشریت را ترسیم کنند و یکی از آن‌ها همایش «دائوس» است که به صورت سالانه برگزار می‌شود که ۷۵ درصد افراد این نشست آمریکایی و اسرائیلی هستند و هشت نفر آن‌ها ثروتمندانی هستند که یک دوم ثروت جهان را در اختیار دارند. همچنین در نشست امنیتی مونیخ نیز به این مسئله می‌پردازند که برای آینده بشریت چه تدبیری داشته باشند.

بار اصلی تعبیر نشدن خواب‌های غرب بر عهده دانشجویان و اساتید دانشگاه است

وی با طرح این سوال که آیا آن‌ها می‌توانند برای این قرن نیز خواب خود را تعبیر کنند و به بشریت سلطه پیدا کنند؟ بیان کرد: با توجه به داده‌های پژوهشی این امر شدنی نیست و این خواب تعبیر نخواهد شد که البته بار اصلی تعبیر نشدن این خواب نیز بر عهده دانشجویان و اساتید دانشگاه است. وضعیت پژوهش در عرصه بین‌الملل این اجازه را به نظام سلطه نمی‌دهد و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری نظام سلطه رو به افول است.

دکتر قمی با بیان این که یکی از مسائل مهم احساس نیاز جهان امروز به علم جدید است، اظهار داشت: آن‌ها معتقدند که علم امروز ناقص است و باید در آن تغییر ایجاد کنند تا در خدمت بشریت قرار گیرد، مثلا اگر در گذشته بحث اضافه کردن یک واحد آموزشی اخلاق به رشته پزشکی و ... مطرح می‌شد آن‌ها می‌گفتند که اخلاق با علم سازگاری ندارد، اما امروزه شاهد این هستیم که مراکز آموزشی به اخلاق روی آورده‌اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه بیان کرد: حتی کار به جایی رسید که آن‌ها بعد از جنگ جهانی از تعبیر شرمندگی مدرنیته نام بردند، در نتیجه آن‌ها می‌گویند که دانشمندان امروز باید بهره‌ای از اخلاق داشته باشند. همچنین نظریه‌های پست مدرن می‌گویند که هر علمی در یک بستر فرهنگی رشد می‌کند و نمی‌توان نقش آن را در پیدایش علوم نادیده گرفت.

وی با اشاره به یکی دیگر از دلایل اینکه احساس نیاز به علم و اخلاق ایجاد شد تصریح کرد: یکی دیگر از مسائل مهم سوالاتی است که برای انسان به وجود می‌آید که هیچ مرکز آزمایشگاهی و ... نمی‌توان پاسخ آن را بدهد و آن سوال در مورد هدف از زندگی است، امروزه در آلمان مراکزی وجود دارد که انسان‌ها بدون اینکه مشکل جسمی یا روانی داشته باشند به آن‌ها مراجعه می‌کنند و می‌گویند که هدف از زندگی را گم کرده‌اند تا مورد راهنمایی قرار گیرند.

نیاز به علم جدید ابعاد بین‌المللی پیدا کرده است/ قرن ۲۱ را قرن علم و ایمان نامیده‌اند

حجت‌الاسلام قمی در ادامه با اشاره اینکه نیاز به علم جدید ابعاد بین‌المللی پیدا کرده است بیان کرد: بنده در اینجا به دو حوزه یعنی علم و فناوری و مسائل فرهنگی در این زمینه می‌پردازم، در زمینه علم و فناوری باید بگویم که آینده پژوهان می‌گویند مرز‌های دانش شکسته خواهد شد و فناوری‌های مختلف در اختیار مردم قرار می‌گیرد و مراکز آموزشی و مرکزیت غرب در زمینه علم و فناوری به سمت شرق حرکت می‌کند. در حوزه مسائل فرهنگی نیز ارزش‌های جدید به وجود خواهد آمد و جوامع به یکدیگر بیش از قبل متصل می‌شوند. در این شرایط آنچه که نوید آینده را می‌دهد، بحث نیاز به علم جدید است، در نتیجه در قرن ۲۱ علم به تنهایی مطرح نیست و به همین دلیل قرن ۲۱ را قرن علم و ایمان نامیدند.

علم و فناوری از انحصار غربی‌ها خارج می‌شود که نمونه بارز آن نیز کشور خودمان ایران است

وی بیان کرد: همچنین از دیگر دلایلی که بنده برای عدم تسلط غرب بر جهان دارم این است که علم و فناوری از انحصار غربی‌ها خارج می‌شود و نمونه بارز آن نیز کشور خودمان ایران است، ما اکنون در بخش نانو جزء چهار کشور برتر دنیا محسوب شویم، علاوه بر اینکه در حوزه‌هایی مانند هسته‌ای و سدسازی و ... نیز پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.

کرامت انسانی نیز تنها با درس خواندن بدست می‌آید

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه بیان کرد: تمام این پیشرفت‌های علمی ما نیز با توجه به همان نگاه دینی و اسلامی شکل گرفته است، امام خمینی (ره) نیز در ابتدای جنگ با صدام می‌فرمودند که جنگ روزی تمام می‌شود، اما باید دانشگاه‌ها را دریابید. همچنین این نکته را نیز می‌گویم که دانشجویان باید به کرامت انسانی توجه داشته باشند و کرامت انسانی نیز تنها با درس خواندن بدست می‌آید.

تقدیر از اعضای برگزیده هیئت علمی دانشگاه، دانشجویان برگزیده پژوهشگر، تقدیر از رساله‌های برگزیده دوره دکتری و از تولیدات پژوهشی دانشگاه رونمایی صورت گرفت.

همچنین رونمایی از دستورالعمل نگارش پایان‌نامه و رساله دانشگاه مذاهب اسلامی از جمله برنامه‌های دیگر این مراسم بود.

در ابتدای این مراسم دکتر حجت الله ابراهیمیان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه مذاهب گزارشی از فعالیتهای مختلف پژوهشی این دانشگاه در داخل و خارج کشور و موفقیت های آن در عرصه های مختلف ارائه کرد.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. کودتا در ونزوئلا علیه مادورو/ کاراکاس دیپلمات‌های آمریکایی را اخراج کرد/ گوآیدو: نروید!/ حمایت چین، روسیه و ایران از دولت و ملت ونزوئلا

 2. ونزوئلا روابط دیپلماتیک با آمریکا را قطع کرد/مادورو: تسلیم نمی‌شوم

 3. «مرضیه هاشمی» بعد از ۱۱ روز بازداشت در آمریکا آزاد شد

 4. واکنش‌ها به سخنان روحانی درباره حجاب و فیلترینگ؛ طرح مسائل حاشیه‌ای برای انحراف از ناکارآمدی اقتصادی/ مشاور رئیس دولت اصلاحات: سخنان روحانی شوخی بود

 5. روسیه و حملات رژیم صهیونیستی به مواضع ایران در سوریه

 6. آشوب در ونزوئلا‎  

 7. فشار نظام پزشکی برای اجرا نشدن قانون مالیات

 8. نماینده مجلس: سهمیه‌بندی روزی یک لیتر بنزین برای هر فرد زیبنده ملت ایران نیست

 9. اصطلاحاتی که فقط سربازها می‌دانند!

 10. طعنه جهانگیری به احمدی نژاد  

 11. اشتباه رسانه‌ها در انتشار تصویر همسر شاهزاده سعودی+ عکس

 12. عشوه‌های مجری مسابقه تلویزیونی!

 13. دلار کاهشی شد

 14. عامل انتحاری پمپ بنزینی در لنگرود فاقد سلامت روان بوده است

 15. فساد آمریکا از این سیستماتیک‌تر؟!

 16. ترامپ برابر کنگره کوتاه آمد

 17. راه‌آهن تهران - مشهد کی برقی می‌شود؟

 18. تناقض مسئولان درباره مشمولان بسته حمایتی

 19. مشروعیت‌زدایی به سبک اینستاگرام!

 20. بیشتر چه نوع کالاهایی از روسیه وارد ایران می‌شود؟

 21. گام پنجم ایران برای قهرمانی در آسیا با طعم انتقام ۱۵ ساله/ شکست چین به لذت یک ضربه «چیپ»

 22. ابراز تمایل فیلیپ ششم برای سفر به ایران

 23. واکنش کشورهای آمریکایی به اعلام ریاست‌جمهوری گوآیدو در ونزوئلا

 24. سه شهر برتر کشور در نزاع و دعوا کدامند؟

 25. قیمت گوشت، مرغ و برنج در بازار

پربحث‌های دیروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 4. رهبر مخالفان ونزوئلا خود را رئیس جمهور خواند/ ترامپ به رسمیت شناخت

 5. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 6. نماینده مجلس: مالیات پزشکان ۷۲۰۰ میلیارد تومان است

 7. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 8. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 9. پورابراهیمی: سال ۹۸ سخت، اما قابل مدیریت است

 10. شایعه قومیتی جدید با انتشار تصویر بازیگر زن عرب  

 11. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 12. پیشنهاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج سپرده‌ها

 13. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 14. جهانگیری: در صورت فینالیست شدن تیم ملی به امارات می‌روم

 15. دژپسند خطاب به پوری‌حسینی: به دنبال کار برای خودت باش، در تیم من جایی نداری!

 16. اضافه کار و رفاهیات کارمندان در سال ۹۸ چقدر پیش‌بینی شد + جدول

 17. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 18. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 19. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 20. کانال مالی ایران و سوئیس آماده راه‌اندازی شد

 21. فرانسه: کانال ویژه مالی با ایران احتمالاً ظرف روزهای آینده راه‌اندازی می‌شود

 22. پاسخ تامین اجتماعی به برخی اعتراضات و پرسش‌ها درباره «بسته حمایتی»

 23. قیمت بلیت هواپیما برای تعطیلات ۲۲ بهمن میلیونی شد+ عکس

 24. بطحایی: تنها راه نجات آموزش و پرورش بازنگری کلی مسیر است

 25. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 4. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 5. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 6. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 7. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 8. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 9. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 10. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 11. کودتا در ونزوئلا علیه مادورو/ کاراکاس دیپلمات‌های آمریکایی را اخراج کرد/ گوآیدو: نروید!/ حمایت چین، روسیه و ایران از دولت و ملت ونزوئلا

 12. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 13. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 14. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 15. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 16. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 17. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 18. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 19. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 20. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 21. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 22. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 23. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 24. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 25. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

پربحث‌های امروز

 1. کودتا در ونزوئلا علیه مادورو/ کاراکاس دیپلمات‌های آمریکایی را اخراج کرد/ گوآیدو: نروید!/ حمایت چین، روسیه و ایران از دولت و ملت ونزوئلا

 2. «مرضیه هاشمی» بعد از ۱۱ روز بازداشت در آمریکا آزاد شد

 3. ونزوئلا روابط دیپلماتیک با آمریکا را قطع کرد/مادورو: تسلیم نمی‌شوم

 4. روسیه و حملات رژیم صهیونیستی به مواضع ایران در سوریه

 5. اشتباه رسانه‌ها در انتشار تصویر همسر شاهزاده سعودی+ عکس

 6. فساد آمریکا از این سیستماتیک‌تر؟!

 7. ترامپ برابر کنگره کوتاه آمد

 8. مشروعیت‌زدایی به سبک اینستاگرام!

 9. ابراز تمایل فیلیپ ششم برای سفر به ایران

 10. واکنش کشورهای آمریکایی به اعلام ریاست‌جمهوری گوآیدو در ونزوئلا

 11. عکس‌های ترامپ فتوشاپی از آب درآمد! +عکس

 12. جزئیات دیدار پوتین و اردوغان درباره سوریه

 13. پمپئو: دیپلمات هایمان را از کاراکاس خارج نمی کنیم

 14. آمریکا به دنبال مجاب کردن فرانسه برای تحریم هواپیمایی ماهان است

 15. فرانسه: درباره ونزوئلا با شرکای اروپایی رایزنی می‌کنیم

 16. چین: همپیمانان آمریکا هم با تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالف هستند

 17. افشای جزئیات دیدار مقام‌های آمریکایی و کره‌شمالی

 18. روسیه: جنگ نفتی با آمریکا پرهزینه خواهد بود

 19. عدم محبوبیت ترامپ رکورد زد

 20. بازی دوسر باخت در آمریکا

 21. لارپوبلیکا: نتانیاهو فقط به می اندیشد

 22. موضع گیری اردوغان در برابر کودتا علیه مادورو

 23. قطر خواستار گفت وگوی مثبت با ایران شد

 24. ترامپ: تمام گزینه‌ها علیه ونزوئلا روی میز است

 25. لغو شهادت کوهن از ترس ترامپ!

پربحث‌های دیروز

 1. رهبر مخالفان ونزوئلا خود را رئیس جمهور خواند/ ترامپ به رسمیت شناخت

 2. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 3. فرانسه: کانال ویژه مالی با ایران احتمالاً ظرف روزهای آینده راه‌اندازی می‌شود

 4. دستور رئیس‌جمهور ونزوئلا برای بازنگری کامل در روابط با آمریکا

 5. معاون برون مرزی صداوسیما: آمریکا می‌خواهد فشار روانی روی مرضیه هاشمی وارد کند

 6. اتاق فکر احمق‌ها

 7. وحشت صهیونیستها از تهدید بشار الجعفری علیه تل آویو

 8. وال‌استریت سقوط کرد

 9. اعتراض آمریکایی‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی+عکس

 10. تحرک مشکوک سامانه‌های گنبد آهنین ارتش صهیونیستی

 11. هشدار پلیس لندن درباره بازگشت تروریست‌ها به بریتانیا

 12. اتهام‌زنی امارات علیه ایران در شورای امنیت

 13. دادگاه‌های آمریکا فقط تا ۸ روز دیگر بودجه دارند

 14. نشست لهستان یا عقبه ناتوی عربی؟

 15. کشته شدن ۳۰ شبه‌نظامی در جنوب عربستان

 16. قطر: بحران با ۴ کشور حل نمی‌شود

 17. ترامپ: همه گزینه‌ها علیه ونزوئلا روی میز است

 18. گاردین: آمریکا تلاش می‌کند که اروپا دست از حمایت برجام بردارد

 19. خط‌دهی پامپئو به مخالفان ونزوئلا برای تشکیل دولت انتقالی در این کشور

 20. درخواست آلمان از روسیه درباره معاهده تسلیحات هسته‌ای

 21. رئیس رژیم صهیونیستی در پاریس: ایران دشمن ماست

 22. پوتین: اجرای طرح خروج آمریکا از سوریه قدمی مثبت است

 23. آمریکا برای استقرار نیروهایش در کره جنوبی 1.2 میلیارد دلار درخواست کرد

 24. لغو برخی تحریم‌های کره شمالی از سوی شورای امنیت سازمان ملل

 25. بری: دولت لبنان طی یک هفته آینده یا کمتر تشکیل می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 2. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 3. کودتا در ونزوئلا علیه مادورو/ کاراکاس دیپلمات‌های آمریکایی را اخراج کرد/ گوآیدو: نروید!/ حمایت چین، روسیه و ایران از دولت و ملت ونزوئلا

 4. «مرضیه هاشمی» بعد از ۱۱ روز بازداشت در آمریکا آزاد شد

 5. رهبر مخالفان ونزوئلا خود را رئیس جمهور خواند/ ترامپ به رسمیت شناخت

 6. ونزوئلا روابط دیپلماتیک با آمریکا را قطع کرد/مادورو: تسلیم نمی‌شوم

 7. پرواز هواپیماهای ماهان ایر به آلمان ممنوع شد

 8. تعطیلی دولت آمریکا یکماهه شد/ صف غذای رایگان در بزرگترین اقتصاد دنیا+ تصاویر

 9. دونالد ترامپ و حنایی که دیگر رنگی ندارد/ آیا سال ۲۰۱۸ نقطه اوج سقوط آمریکا بود؟

 10. ترامپ: کاری که با ایران کردم، معجزه‌آسا بود

 11. جنگ یمن چه تاثیری بر آینده جهان خواهد داشت

 12. روسیه و حملات رژیم صهیونیستی به مواضع ایران در سوریه

 13. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 14. ۳عامل موثر در موشک پرانی‌های نتانیاهو

 15. ۴۸ درصد مردم آمریکا در مرز خط فقر زندگی می‌کنند

 16. موگرینی: در نشست ورشو حضور نخواهم داشت

 17. عروس داعشی که روزگار خانواده همسرش را سیاه کرد+ تصاویر

 18. از ملانی فرانکلین تا مرضیه هاشمی

 19. ترامپ به پرتاب ماهواره‌بر ایرانی واکنش نشان داد

 20. ترامپ به استعفا یا استیضاح نزدیک‌تر می‌شود

 21. هایکو ماس تحریم هواپیمایی ماهان را برای امنیت آلمان ضروری خواند

 22. عراقچی: اجازه ائتلاف سازی علیه منافعمان را به هیچ کشوری نمی‌دهیم

 23. کنفرانس ضد ایرانی ورشو؛ شکستی دیگر که ترامپ می‌خورد

 24. فرانسه: کانال ویژه مالی با ایران احتمالاً ظرف روزهای آینده راه‌اندازی می‌شود

 25. جان کری: «دونالد ترامپ» باید استعفاء دهد

آخرین عناوین