اعتصاب رسمی بازیکنان پرسپولیس/ احتمال بازی نکردن سرخها برابر پارس

گروه ورزشی الف،   3970920109 ۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
 اعتصاب رسمی بازیکنان پرسپولیس/ احتمال بازی نکردن سرخها برابر پارس

کاپیتان های اول و دوم پرسپولیس اعلام کردند از روز چهارشنبه تمرینات این تیم برگزار نخواهد شد و سرخپوشان به دلیل وضعیت نامشخص باشگاه ممکن است برابر پارس جم به میدان نروند.

به گزارش مهر، سیدجلال حسینی و حسین ماهینی، کاپیتان های پرسپولیس، امروز سه شنبه در محل باشگاه حضور پیدا کردند. آن ها پس از جلسه با حمیدرضا گرشاسبی و ایرج عرب، با توجه به مشکلات موجود و نامشخص بودن وضعیت مدیریت باشگاه، در گفتگو با خبرنگار مهر رسما اعلام کردند: «تیم فوتبال پرسپولیس از فردا تمرینات خود را تعطیل خواهد کرد و در جلسه ای با بازیکنان عدم حضور در بازی روز جمعه را نیز بررسی می کنند.»

کاپیتان های پرسپولیس در پی اتفاقاتی که امروز روی داد و بیانیه ای که صادر شد، در محل باشگاه حضور یافتند. این حضور پس از آن اتفاق افتاد که حمیدرضا گرشاسبی صبح امروز در گفتگویی تلفنی از اعضای تیم خواسته بود تمرین را انجام بدهند و پس از آن برای صحبت به باشگاه بیایند.

حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس که همراه با کاپیتان سرخپوشان در جلسه ای با حمید رضا گرشاسبی حضور پیدا کرده بود به خبرنگار مهر گفت: ما قصد داشتیم از امروز سه شنبه تمرین نکنیم ولی با صحبت های آقای گرشاسبی و احترامی که برای ایشان قائل هستیم اجرای این تصمیم را عقب انداختیم اما با توجه به اینکه باشگاه با وضعیت پیش آمده، دچار مشکل است از فردا تمرین نمی کنیم. امیدواریم با اقدام هایی که صورت می‌گیرد، این شرایط به سرعت پایان یابد. این کار را هم برای روشن شدن وضعیت خودمان و پرسپولیس انجام می دهیم.

حسین ماهینی ادامه داد: با شرایط عجیب و غریبی روبرو شده ایم. همه چیز در باشگاه داشت خوب پیش می رفت. با مدیریت خوب آقای گرشاسبی، باشگاه از بدهی ها و پرونده های خودش کم می کرد و هم تیم روند صعودی داشت. تمام این حرص و جوش خوردن ها و با مصدومیت بازی کردن ها برای این بود که در نیم فصل دوم کار کسب سومین قهرمانی پیاپی را یکسره کنیم. به این فکر می کردیم بعد از حضور در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان سال بعد کار را در فینال تمام کرده و قهرمان می شویم ولی یک دفعه همه چیز زیرو رو شد.

وی ادامه داد: همه ما در شوک هستیم. خیلی زحمت کشیدیم و تلاش کردیم تا به اینجا برسیم. در باشگاه هم خون دل زیادی خورده شد تا آن تمام بحران ها پشت سر گذاشته شود. به خدا با چنگ و دندان خودمان را بالا کشیده ایم. اصلا باورمان نمی شود که قرار است آخرش این طور شود. بعضی یا نمی خواهند ما بیشتر از این ادامه بدهیم یا متوجه نیستند چه شرایطی برای پرسپولیس به وجود آمده است. با یک تدبیر ساده می توانستند همه مشکلات را حل کنند اما گویا قرار نیست پرسپولیس رنگ ثبات، آرامش و موفقیت را ببیند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: مثل این است که یک دفعه با سر به دیوار خورده باشیم ما نمی خواهیم برای کسی مشکل ایجاد شود، واقعا ناچار به این کار شدیم. تمرین نمی کنیم تا بیایند ما و باشگاهمان را از این بلاتکلیفی خارج کنند. می دانیم الان هواداران چه حالی دارند. تحمل این یکی را دیگر نداریم ولی آن ها باید بدانند حال همه ما از آنها خرابتر است.

کاپیتان دوم پرسپولیس اضافه کرد: تمام آن چه ساخته بودیم پیش چشمانمان در حال خراب شدن است. ما یک تیم و گروه خوب شده بودیم. به خدا خیلی همدل بودیم اما الان نمی دانیم چه چیزی انتظارمان را می کشد. یک سال منتظر این لحظه بودیم که پنجره باز شود و نفسی بکشیم ولی الان دیگر کلاً نمی توانیم نفس بکشیم و راه گلویمان را بسته اند. مشکل خاصی نداشتیم همه چیز روال عادی داشت ولی یک دفعه انگار زلزله آمده باشد. الان مقطعی است که ما باید خودمان را تقویت می کردیم. منابع مالی خوبی هم برای باشگاه وجود داشت. اما به خاطر این بلاتکلیفی به آن ها دسترسی نداریم.

ماهینی تصریح کرد: آقای گرشاسبی و آقای عرب دنبال این بودند که تا بعد از دیدار با سپاهان صبر کنیم ولی مساله این است که آن ها هم خودشان وضعیت نامعلومی دارند. اگر می دانستیم آنها هستند و مثل همیشه به قول خود عمل می کردند و ما هم با همه مشکلات کنار می آمدیم تا روند خوب تیممان تغییر نکنند اما چون به این دو نفر هم اعتماد نشده است و آنها را هم بلاتکلیف نگه داشته اند تصمیم گرفتیم خواسته خودمان را عملی کنیم.

سید جلال حسینی نیز پس از این نشست، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خیلی ساده باید بگویم واقعاً خسته شده ایم. دیگر نمی توانیم این شرایط را ادامه بدهیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تمرینات را از فردا ،چهارشنبه، تعطیل کنیم تا وضعیت پرسپولیس روشن شود. ما دنبال ثبات در مدیریت باشگاه و آرامش پرسپولیس بودیم و هستیم ولی بی فایده است چون دیگران این ثبات را نمی خواهند.

وی ادامه داد: متاسفانه بسیاری روبروی ما و پرسپولیس قرار گرفته اند و می خواهند جلوی موفقیت باشگاهمان را بگیرند. توجه ندارند که ما چه وضعیتی را پشت سر می گذاریم و آن چه جریان دارد تا چه حد آزار دهنده و فلج کننده است. ما دنبال هیاهو نبودیم و نیستیم. کاری هم به دیگران نداریم که چه امکانات و شرایط مطلوبی دارند فقط می خواهیم به ما هم اجازه بدهند روند عادی و خوبی که داشتیم را ادامه دهیم.

حسینی ادامه داد: مشکل و سختی داشتیم ولی روز به روز با درایت مشکلات مان در حال حل شدن بود و روندمان چه در باشگاه و چه در تیم رو به رشد بود ولی یک دفعه ترمز ما را کشیدند. اصلاً نمی دانند یا متوجه نیستند دو پنجره نقل و انتقالات به روی ما بسته بود و در این پنجره نقل و انتقالات که باز می شود باید بازیکن جذب کنیم ولی وضعیت مدیریت مشخصی نداریم و به همین دلیل نمی توانیم از امکانات مالی که باشگاه دارد استفاده کنیم . همه پنجره ها و روزنه های امید به روی ما بسته شده است.

وی ادامه داد: اگر هم بخواهیم نمی شود با این شرایط ادامه داد چرا که واقعا مایوس شده ایم ما داشتیم خوب پیش می رفتیم اما اصلا نمیدانیم چرا این طور شد. همین الان اردویی که قرار بود در قطر داشته باشیم وضعیت نامعلومی دارد چون به دلیل بلاتکلیف بودن مدیریت نتوانسته ایم آن را نهایی کنیم. همه چیز مهیا است برای اینکه مشکلات پرسپولیس حل شود اما اجازه دسترسی برایمان قطع شده است. به خاطر این مشکلاتی که برایمان بوجود آورده اند باشگاه نه به در آمد های خودش از لیگ قهرمانان دسترسی دارد و نه اسپانسر به تعهداتش عمل می کند. با این شرایط که نمی توان کار کرد. بعدا که نتیجه نگیریم چه کسی می خواهد این مسایل و تبعات آن را گردن بگیرد؟

کاپیتان سرخپوشان خاطر نشان کرد: آقایان گرشاسبی و عرب لطف دارند. سعی خودشان را هم کرده اند ولی چون بلاتکلیف هستند آن ها هم نمی توانند کار کنند یا دستوری بدهند، پس ما هم از فردا تمرینات را تعطیل می کنیم.

سید جلال حسینی در ادامه صحبت های خود گفت: می خواهیم ثبات مدیریتی و همان شرایط رو به پیشرفت به باشگاه برگردد. ما برای لیگ قهرمانان سال بعد برنامه ویژه ای داشتیم ولی الان نمی دانیم چه خواهد شد. تقاضای ما از هرکس که می تواند کمک کند این است که پرسپولیس را از این بلاتکلیفی خارج کنند. تا این لحظه عدم حضور در تمرینات قطعی است و در جلسه ای که با بازیکنان خواهیم داشت درباره عدم حضور در بازی روز جمعه هم تصمیم می گیریم.

کاپیتان پرسپولیس در پایان تصریح کرد: رسانه ها، هواداران و مسئولان شاهد هستند که همه اعضای تیم در این مدت در کمال فداکاری و تعصب، همه این مشکلات را تاب آورند و اگر الان این تصمیم را گرفته ایم ناچاریم، چرا که برای نجات پرسپولیس و خارج ساختن آن از این وضعیت همه راه ها را رفته ایم اما به نتیجه ای نرسیده ایم.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 2. پورابراهیمی: خودروسازان در ظاهر خصوصی سازی شده‌اند / وزیر صنعت هم پاسخگو نیست

 3. مورادی که در بودجه مورد توجه نیست/ «یک» اختراع خطرناک در لایحه/ سونوشت بودجه عمرانی و استان‌ها چیست؟

 4. کوه اژد‌ها کجاست؟

 5. جزئیات ۹۰۰ هزار میلیارد یارانه پنهان/ تدوین بسته اصلاح قیمت حامل‌ها

 6. آخرین تصمیمات مجلس برای تعیین تکلیف قیمت بنزین در سال ۹۸

 7. آشنایی با تیم عمان

 8. آخرین اخبار از پرونده واردات خودرو/ بازداشت ۱۰ دلال و ۴ کارمند وزارت صمت

 9. نقدینگی چطور هدایت می شود؟

 10. پلاسکو و عبرت های مدیریتی

 11. آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی مقابل عمان  

 12. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 13. سرقت مسلحانه در رشت  

 14. بی‌قانونی سایپا در افزایش قیمت محصولات/ تخلف قیمت هر محصول چقدر است؟+ جدول

 15. چرا فتنه ۸۸ عامل وضع مهم‌ترین تحریم‌های اقتصادی شد؟+ جدول

 16. پایان عصر اپ‌های ۳۲ بیتی نزدیک است/ گوگل توسعه دهندگان اندروید را مجبور به ساخت نرم افزار‌های ۶۴ بیتی می‌کند!

 17. سریال آزمون‌های استخدامی؛ پایانی خوش برای اشتغال جوانان وجود دارد؟

 18. چرا کابوس قتل خاشقجی بن سلمان را رها نمی‌کند؟

 19. دولت برنامه گریز

 20. ۳۰ دی ۱۳۵۷؛ شروط امام برای ملاقات با رئیس شورای سلطنت+ عکس

 21. با بزرگترین هواپیمای جهان آشنا شوید  

 22. فرار از دست پلیس در شرایط سخت!  

 23. هزینه نیم میلیون دلاری سعودی‌ها برای فرار از تبعات قتل خاشقچی

 24. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

 25. مهاجرانی: عمان گرسنه موفقیت است/ باید به تیم ملی آرامش بدهیم

پربحث‌های دیروز

 1. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 2. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 3. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 4. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 5. فرمان قیمت در بازار خودرو و چند ابهام

 6. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 7. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 8. تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای افشین پیروانی درباره کی‌روش

 9. اعترافات اسماعیل بخشی / گروه کمونیستی گام در هفت تپه چه می‌کرد؟  

 10. آیت‌الله مکارم شیرازی: فضای مجازی برای همه تریبون درست کرده است

 11. ترامپ به استعفا یا استیضاح نزدیک‌تر می‌شود

 12. حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 13. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 14. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 15. اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان

 16. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 17. سعید جلیلی: می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

 18. دستمزد ۲میلیاردی بازیگر در دولتی که سرمایه وزیرش ۱۰۰۰ میلیارد است، عجیب نیست!   

 19. بررسی حقوقی واقعه حمله سگ به دختر ده ساله در لواسان/ مجازات صاحب سگ چیست؟

 20. خودروسازی؛ صنعتی که چرخش به نفع خریدار نمی‌چرخد/ چرا شفاف نیستند؟

 21. خوش و بش احمدی‌نژاد و قالیباف در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 22. حاجی‌بابایی: نرخ ارز هنوز حباب دارد

 23. سایه جنگ را توان دفاعی دور کرد نه برجام/ زیاد توییت کردن نشانه فقدان پشتوانه سیاسی است

 24. غایبان جشن ۴۰ سالگی انقلاب

 25. نقدی بر یک آمار قابل تامل از حوزه فرهنگی کشور

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 4. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 5. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 6. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 7. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 8. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 9. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 10. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 11. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 12. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 13. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 14. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 15. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 16. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 17. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 18. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 19. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 20. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 21. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 22. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 23. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

 24. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 25. آن‌گاه که مرگ فرا رسد...  

پربحث‌های اخیر

 1. واکنش کی‌روش به اتفاقات اخیر: حرف‌هایی در دهان من می‌گذارند تا ذهن مردم را گمراه کنند

 2. روایت یک خبرنگار از مصاحبه جنجالی کی‌روش

 3. مهاجرانی: عمان گرسنه موفقیت است/ باید به تیم ملی آرامش بدهیم

 4. حمله جنگجویان خلیج‌ فارس به دریای عمان برای رسیدن به ساحل آرزو‌ها

 5. تدام ناکامی‌های یاران عزت اللهی در لیگ دسته اول انگلیس

 6. واکنش کاویانپور به دستگیری‌اش در هفته قبل/فرار نکردم،الان هم آمدم شمال

 7. کشورهای عربی حامی عمان برای حذف ایران

 8. استقلالی‌ها فردا به مصاف تیمی از برزیل می‌روند

 9. فیلم/جشنوار گل‌ پاریسی‌ها درپارک دپرنس با 8 گل  

 10. رئال برنده جدال هم‌امتیازی‌ها مقابل سویا/صعود به رتبه سوم جدال

 11. برد حیاتی لیورپول و ادامه سریال پیروزی‌های یونایتد

 12. دلیل خوشحالی دژاگه با شجاعی بعد از گل زدن به یمن چه بود؟

 13. ارزش ترانسفر‌های زیدان؛ اگر زیزو اکنون توپ می‌زد با چه مبلغی منتقل می‌شد+عکس  

 14. گفت‌وگوی کی‌روش با طارمی و حضور اسلامیان/فن کمر آزمون به مدافع استقلال+تصاویر

 15. کی روش: مطمئنا بازی فردا 50 - 50 است/در صورت قهرمانی امکان همکاری من با ایران وجود دارد

 16. قتل پسر عموی ۱۸ ساله با ضربات چاقو

پربحث‌های دیروز

 1. تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای افشین پیروانی درباره کی‌روش

 2. واکنش کی‌روش به اتفاقات اخیر: حرف‌هایی در دهان من می‌گذارند تا ذهن مردم را گمراه کنند

 3. کاپیتان عمان: ایران، برزیل نیست که از آن بترسیم

 4. روایت یک خبرنگار از مصاحبه جنجالی کی‌روش

 5. آزمون: هواداران چرا انتظار قهرمانی دارند؟

 6. تدام ناکامی‌های یاران عزت اللهی در لیگ دسته اول انگلیس

 7. واکنش کاویانپور به دستگیری‌اش در هفته قبل/فرار نکردم،الان هم آمدم شمال

 8. کشورهای عربی حامی عمان برای حذف ایران

 9. استقلالی‌ها فردا به مصاف تیمی از برزیل می‌روند

 10. فیلم/جشنوار گل‌ پاریسی‌ها درپارک دپرنس با 8 گل  

 11. رئال برنده جدال هم‌امتیازی‌ها مقابل سویا/صعود به رتبه سوم جدال

 12. برد حیاتی لیورپول و ادامه سریال پیروزی‌های یونایتد

 13. دلیل خوشحالی دژاگه با شجاعی بعد از گل زدن به یمن چه بود؟

 14. ارزش ترانسفر‌های زیدان؛ اگر زیزو اکنون توپ می‌زد با چه مبلغی منتقل می‌شد+عکس  

 15. گفت‌وگوی کی‌روش با طارمی و حضور اسلامیان/فن کمر آزمون به مدافع استقلال+تصاویر

 16. کی روش: مطمئنا بازی فردا 50 - 50 است/در صورت قهرمانی امکان همکاری من با ایران وجود دارد

 17. قتل پسر عموی ۱۸ ساله با ضربات چاقو

 18. هشدار AFC به باشگاه استقلال

 19. دژاگه نامزد بهترین بازیکن مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا شد

 20. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 21. رئیس فدراسیون فوتبال عمان: ایران شانس اصلی قهرمانی است

 22. ایران - عمان؛ عبور از حریف مرموز و شاید فرار از حاشیه!

 23. ذوالفقارنسب: عمان جزو تیم‌های درجه دوم، سوم آسیاست/ مسیر صعود ایران تا نیمه‌نهایی آسان است

 24. کی‌روش: ما تا آخر برای خدمت به مردم ایران خواهیم جنگید

پربحث‌های هفته

 1. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 2. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 3. پیروانی خطاب به کی‌روش: وقتی اسم ملت ایران را می آوری حواست را جمع کن

 4. تصویری عجیب از رونالدو در عربستان!  

 5. تاج جواب کی‌روش را داد

 6. طارمی: کاری برای تیم ملی نمی‌کنیم اما انتظار قهرمانی داریم

 7. تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای افشین پیروانی درباره کی‌روش

 8. ائتلاف شوم عربستان و امارات برای شکست قطر

 9. عذرخواهی تاج بابت اظهارات کی روش

 10. پشت پرده جدایی کی‌روش از تیم‌ملی

 11. طعنه فردوسی‌پور به ده‌نمکی

 12. ایران صفر - عراق صفر/کی روش انتقام نگرفت/ یوزها با سه کلین شیت و هنر بیرانوند به عنوان سرگروه صعود کردند+عکس و فیلم

 13. واکنش کی‌روش به اتفاقات اخیر: حرف‌هایی در دهان من می‌گذارند تا ذهن مردم را گمراه کنند

 14. کاپیتان عمان: ایران، برزیل نیست که از آن بترسیم

 15. صالحی‌امیری: ادبیات کی‌روش نوعی باج خواهی است

 16. تقابل شاگردان قاتل تیم رویایی ایران با نماینده ۸۰ میلیون نفر/ ایران - عمان به یاد برانکو و نصرتی

 17. طارمی: هیچ کاری برای تیم ملی نمی‌کنیم و بعد انتظار قهرمانی دارید/ مدت‌هاست در فضای مجازی نیستم

 18. قدوس می‌توانست اخراج شود/ پنالتی‌ای برای ایران رخ نداد

 19. یوزهای ایرانی به دنبال انتقام از تیم رفیق برانکو/ عراق باز هم گربه سیاه ایران می‌شود؟

 20. دیدار اتفاقی کی‌روش و لیپی  

 21. هشدار مدافع سابق تیم ملی: عراق می‌توانست در دقیقه ۹۵ به ایران گل بزند

 22. کی‌روش: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست

 23. بازیِ قطر - عربستان جنگ است

 24. شینهوا: ایران با شایستگی در برابر عراق متوقف شد

 25. بازتاب درخشش علیرضا بیرانوند در رسانه عراقی

آخرین عناوین