کلاهبرداری ۷.۵ میلیاردی به بهانه خرید خودرو

گروه اقتصادی الف،   3970918172

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری زنی که با ارائه چک‌های فاقد اصالت و به بهانه خرید خودرو اقدام به کلاهبرداری هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی کرده بود خبر داد.

به گزارش مهر، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با ارایه چک‌های سرقتی و فاقد اصالت به بهانه خرید خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مال باختگان، کارآگاهان دریافتند، زنی به بهانه خرید خودرو با شناسایی فروشندگان و مالکان خودرو در سایت شیپور و دیوار پس از انجام معامله با ارایه چک‌های سرقتی و فاقد اصالت اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با شناسایی متهم و مخفیگاه این کلاهبردار، با هماهنگی قضائی، ماموران پلیس آگاهی در اقدامی غافلگیرانه این زن را در حالی که قصد خروج از کشور را داشت در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سردار میرفیضی، افزود: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی و ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.