فرمانده مرزبانی کشور: مرزبانی نیازمند تجهیزات پیشرفته است/روا نیست علیه مرزبانی مصاحبه کرد

گروه سیاسی الف،   3970918170

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرزبانی نیازمند تجهیزات پیشرفته است که در حوزه دریا نیازمند نیروهای دریابانی به شناورهای پیشرفته گشت زنی و ماموریت های دریایی سخت است.

به گزارش مهر، سردار قاسم رضایی ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بزرگان می‌فرمایند که امنیت از مرزها آغاز می‌شود، بیان داشت: اگر مبادی ورودی و خروجی در مرز را کنترل نکنیم به اهدافی که مشخص کرده ایم نخواهیم رسید.

وی و با اشاره به اینکه امیدواریم در زمان باقیمانده از برنامه ششم توسعه تجهیزات مورد نیاز مرزبانی کشور تامین شود، عنوان کرد: تجهیزات و تاسیسات جزو الزامات مورد نیاز سربازان به‌واقع گمنام مرزبانی است که باید این تجهیزات تامین شود. در حوزه دریا، باید از شناورهای سریع و پرقدرت بهره بگیریم که این شناورها گران قیمت است اما امیدواریم تجهیز مرزبانی مورد توجه جدی قرار بگیرد.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: مرز تعریف و قانون و مقرراتی دارد، اگر مرزنشینان و کسانی که می‌خواهند تردد کنند به این قوانین و مقررات مرزی آشنا نباشند هم ما را دچار مشکل می‌کنند هم خودشان دچار مشکل می‌شوند.

سردار رضایی ادامه داد: ضرورت دارد که دستگاه‌های ذی‌ربط مردم را به قوانین و مقررات مرزی آشنا کنند، تا جرمی اتفاق نیفتد. بالاخره قانون این‌گونه وضع شده که هرگونه تردد غیرمجاز در مرز جرم بوده و کسی که مرتکب این عمل شود مجرم شناخته می‌شود، برای اینکه این اتفاق نیفتد نیاز است که آموزش‌های همگانی توسط دستگاه‌های مرتبط مثل آموزش‌وپرورش، دستگاه‌های تبلیغاتی و صداوسیما صورت بگیرد، این نیز از مطالبات جدی ماست که می‌تواند اقدامی ایجابی باشد؛ قطعاً اگر اقدام ایجابی ضعیف باشد خودبه‌خود اقدام سلبی را تحمیل می‌کند و ما خوش نداریم چنین اقدامی صورت بگیرد.

وی عنوان کرد: در شمال غرب، غرب و برخی از مرزهای کشور موضوع کوله بر عنوان می‌شود، کوله بر نه‌تنها هیچ‌گاه مورد برخورد ما نیست بلکه موردحمایت ما نیز هست، ما مرزنشینان را موردحمایت قرار می‌دهیم؛ مرزنشینان عضوی از مرزبانی و بخشی از توان ما هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه به‌اشتباه تعابیر و تفاسیر متفاوتی از کوله بر گفته می‌شود، خاطرنشان کرد: تعریف کوله بر این است که افراد مشخصی می‌توانند در یک زمان و مکان معین، کالای معینی را جابجا کنند؛ این‌که فردی بخواهد در ساعات نیمه‌شب و در ارتفاعات و دره‌ها تردد کند کوله بر است؟ آیا فردی که با خود سلاح حمل می‌کند کوله بر است؟ آیا همراه داشتن کالاهای غیرفرهنگی کوله بری است؟ آیا مقابله‌به‌مثل و تیراندازی به ماموران و مجروح و شهید کردن آنان کوله بری است؟

سردار رضایی تصریح کرد: ما مجری قانون هستیم، چرا فردی که تکیه‌بر کرسی قانون زده و قانون را وضع کرده، خودش غیر این را در مصاحبه‌هایش تفسیر می‌کند؟ این انصاف نیست. اگر کسی خلاف قانون مصاحبه و اقدام به تشویش افکار عمومی ‌کند نباید به آن رسیدگی کرد؟ نماینده‌ای که در نطق پیش از دستور خود در مجلس اعلام می‌کند کوله بران کشته می‌شوند، می‌تواند پاسخ دهد که کدام کوله بر؟ آیا فردی که مخل امنیت کشور است کوله بر است؟ کسی که نیمه‌شب مسلح است و با خود مهمات و آرپی‌جی دارد کوله بر است؟ اگر ما مجری قانون نباشیم چه کسی پاسخگوی آن خواهد بود؟

وی خاطرنشان کرد: قانون قوانین مرزبانی را وضع کرده و مشخص کرده کدام منطق منطقه قرمز است و رفت‌وآمد در آن بدون اطلاع مرزبانی خلاف و جرم است، آیا رواست که به فردی که در زمان و مکان غیرمجاز تردد می‌کند، با خود جنس و سلاح می‌آورد، تیراندازی می‌کند، مرزبانان را شهید می‌کند، بگویند کوله بر؟

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: این نماینده مجلس باید به مردم و مسئولین پاسخ دهد که چرا و با چه اهداف سیاسی این موضوع را مطرح می‌کند؟ مسئولین ذی‌ربط باید از این فرد سوال کنند، به چه عنوان مجرم را کوله بر جلوه داده و چه هدفی را دنبال می‌کند؟ آیا می‌خواهد تشویش افکار عمومی داشته باشد؟ چه هدف شخصی و حزبی ایجاب کرده از این گفت‌وگوها و اظهارنظرهای خلاف قانون داشته باشد؟ این فرد باید پاسخگو باشد!

سردار رضایی اضافه کرد: آیا رواست علیه مرزبانی که شب و روز نداشته، دغدغه و استرس دارد و تمام تهدیدها را می‌پذیرد این نوع مصاحبه‌هایی صورت بگیرد؟ کسی که خود را نماینده مردم جلوه می‌دهد و در جایی که قانون‌گذاری است خلاف قانون حرف می‌زند باید پاسخگو باشد.

وی خاطرنشان کرد: از دستگاه‌های مرتبط انتظار داریم به این اظهارنظرها پاسخ دهند؛ چرا عملکرد خوب و موثر و قانونی مرزبانی را زیر سوال می برند؟ چرا اعلام می‌کنند فردی که تروریست است و کشته شده، کوله بر بوده است؟ امیدوارم کسانی که مسئولیتی در نظام دارند در راستای قانون به وظیفه خود عمل کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه هماهنگی‌هایی با سازمان برنامه‌وبودجه داشتیم و نشستی را ۶ ماه است با مرکز پژوهش‌های مجلس دنبال می‌کنیم، افزود: بازدیدهایی انجام شده، بالاخره در مرز با جایگاهی که دارد باید اقدامات موثری انجام شود، امیدواریم در آینده‌ای نزدیک که با مرکز پژوهش‌ها نشست خواهیم داشت بتوانیم بخشی از برنامه‌های خود را در بودجه ۹۸ بیاوریم که حرکتی نسبت به انسداد و اشرافیت مرزها دنبال کنیم.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: مرزبانی منتظر نمانده اقداماتی صورت بگیرد و در ساخت موانع، جاده‌سازی‌ها و ابنیه‌ها در مرز، ایجاد پاسگاه‌های مرزی و در مقابله با قاچاق که از هدف‌گذاری‌های جدی ما در بحث کاری است کشفیات و اقدامات خیلی خوبی را در سال گذشته داشته است.

وی با بیان اینکه در ۸ ماهه سال ۹۷ صرفاً در حوزه مرزهای شرقی (پاکستان و افغانستان) از ورود بیش از ۴۲ تن مواد مخدر جلوگیری کرده‌ایم، عنوان کرد: عمدتاً عملیات مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر مسلحانه است و عمدتاً گروه‌های اشرار مسلح هستند و مجبور به درگیری با آن‌ها می‌شویم، در کنار این کشفیات دستگیری‌هایی از قاچاقچیان مسلح را نیز داریم.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه امسال در حوزه برخی کالاها بیش از ۷ برابر کشفیات داشته‌ایم به‌خصوص در استان هرمزگان، بیان کرد: در استان هرمزگان بیش از ۱۰تن مواد مخدر کشف شده ، مقابله جدی برای مواد مخدر ورود شده و مقدار قابل‌توجهی نیز در دریا کشف شده که هدف کشورهای دیگری ازجمله کشورهای حوزه خلیج‌فارس بوده است.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسیر قاچاق مواد مخدر از کشور مبدا به سمت دریا آمده است، نیاز است همه کشورهای حوزه خلیج‌فارس ورود کنند، ما به‌تنهایی قادر به مقابله با مواد مخدر در آب‌های خلیج‌فارس نخواهیم بود و لازم است کشورهای حوزه خلیج‌فارس با ما همکاری کنند تا این موضوع مدیریت شود.

وی با بیان اینکه در حوزه قاچاق کالا در هرمزگان اقدامات خوبی انجام شده است، اظهار کرد: درزمینهٔ خروج کالاهای هدف مثل احشام اقدامات خوبی انجام شده، اما همچنان مشکلاتی در رسیدگی به این موضوعات داریم، اقدامات میدانی به‌خوبی انجام می‌شود اما متاسفانه درزمینهٔ مدیریت رسیدگی و کمتر کردن زمینه‌های قاچاق هنوز مشکل داریم.

فرمانده مرزبانی ناجا ابراز کرد: امسال در حوزه سوخت در هرمزگان بیش از ۳ و نیم برابر و بالغ‌بر سه و نیم میلیون لیتر کشفیات داشته‌ایم، درزمینهٔ شیلات نیز بیش از دو و نیم برابر کشفیات داشته‌ایم.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. صدای خاموش تجرد قطعی

 2. ظریف: ما پای میز مذاکره هستیم؛ آمریکا میز مذاکره را ترک کرده

 3. مرگ غم انگیز مادر و پسر در شب چهلم

 4. کیهان به اروپا: 365 روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟!

 5. بی‌توجهی به پیام‌های تصویری که می‌فرستیم

 6. سلیمی‌نمین: احمدی‌نژادی‌ها درمانده شده‌اند

 7. روزنامه دولت: ریزش قیمت خودرو آغاز شده است

 8. دستگیری 2 زورگیر که گوش طعمه‌هایشان را می‌بریدند

 9. گزینه‌های روحانی برای سخنگویی دولت

 10. ماجراهای تاسف بار و دردناک زن 48 ساله: شوهرم می خواهد طلاقم دهد

 11. اگر حسین هدایتی پرسپولیس را خریده بود، الان این تیم چه وضعی داشت؟

 12. نسخه عضو جبهه پایداری برای خروج از برجام

 13. راهکار مجلس برای مدیریت بازار مسکن

 14. ادعای وزیر دفاع موقت آمریکا درباره جنگ با ایران

 15. پمپئو هم از تندروی بولتون نگران شد

 16. رخت سیاه بر تن طبیعت

 17. بازخواني دفتر برجام

 18. عذرخواهی شبکه ۵ از پخش توهین یک مداح به اهل سنت

 19. ترامپ: تیلرسون احمق است

 20. آمار برآوردهای غلط در مورد خسارات در سیل اخیر

 21. انتقاد سخنگوی وزارت خارجه چین از اقدام تحریک آمیز واشنگتن

 22. حدادعادل: اول از همه دولت باید امر به معروف شود

 23. دفاع پامپئو از سیاست‌های ترامپ علیه ایران علی‌رغم حملات دموکرات‌ها

 24. احساس شرم کارگردان اتریشی از سیاست‌های خصمانه علیه ایران

 25. بیمار مرگ مغزی جان 4 نفر را نجات داد

پربحث‌های دیروز

 1. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 2. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 3. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 4. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 5. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 6. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 7. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 8. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 9. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 10. ارز ۴۲۰۰ تومانی را حذف کنید، یارانه نقدی بدهید

 11. فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!  

 12. مادر تهرانی به زندگی خود و پسرش پایان داد

 13. ادامه کاهش قیمت‌ خودرو در بازار + جدول

 14. پهلوی چگونه بحرین را واگذار کرد؟

 15. رئیس قوه قضائیه: در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی تفاوتی بین دانه درشت‌ها و ریز‌ها نیست

 16. خطر محرومیت از میزبانی و پاداش‌های فیفا در انتظار فوتبال ایران/ "با این شرایط فقط باید جام رمضان را برگزار کنیم!"

 17. مطالباتی فراتر از اینستکس

 18. ظریف: آمریکا باید جنگ اقتصادی علیه ایران را متوقف کند

 19. همتی به ادعای نامه‌نگاری هادی رضوی با بانک مرکزی پاسخ داد

 20. مهم‌ترین انگیزه‌ "شریعتمداری" برای وزیر رفاه شدن

 21. وزیر علوم: آمریکا برای اساتید ایرانی تله گذاشته است

 22. رهبر انقلاب: مشکلات نظام پارلمانی از نظام ریاستی بیشتر است/ گاهی اشتباه کارگزاران در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می‌کند/الزامات و راههای ورود نسل جوان حزب‌اللهی به مدیریت کشور

 23. تاکيد روسیه، آلمان و فرانسه بر حفظ برجام و همکاری‌های اقتصادی

 24. ورود گردشگران به ابیانه بدون راهنمای محلی ممنوع شد + عکس

 25. عربستان و اجماع سازی شکست‌ خورده علیه ایران

پربحث‌های هفته

 1. کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

 2. آیا دوچرخه سواری بانوان جرم است؟

 3. حضور دو بازیگر مشهور در افطاری احمدی‌نژاد  

 4. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 5. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 6. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 7. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 8. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 9. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 10. صدای خاموش تجرد قطعی

 11. افشاگری دختری که همراه مهدی قائدی در ارابه مرگ بود/ خانم «ل» سکوت خود را شکست!

 12. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 13. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 14. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 15. اوباما همزمان لبخند می‌زد و تحریم می‌کرد/ روحانی و جهانگیری چه وعده‌های به ملت دادند؛ جوابگو باشند/ اصلاح‌طلبان بعد از رای آوردن بجای پاسخگویی می‌گویند اختیار نداشتیم

 16. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 17. کشف اسکلت ۲۰۰۰ ساله شاهزاده ایرانی  

 18. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 19. پاسخ به چند شبهه پرتکرار در موضوع حجاب

 20. اظهارات عجیب استاندار خوزستان درباره کمک رسانی در سیل  

 21. بخشی از حقوق‌بگیران از مصوبات حقوق سال ۹۸ مستثنی شدند+سند

 22. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 23. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 24. آموزش فریب دادن زنان متاهل در سریال نمایش خانگی!

 25. نسخه‌ای برای درمان اقتصاد

پربحث‌های امروز

 1. ظریف: ما پای میز مذاکره هستیم؛ آمریکا میز مذاکره را ترک کرده

 2. کیهان به اروپا: 365 روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟!

 3. سلیمی‌نمین: احمدی‌نژادی‌ها درمانده شده‌اند

 4. گزینه‌های روحانی برای سخنگویی دولت

 5. نسخه عضو جبهه پایداری برای خروج از برجام

 6. بازخواني دفتر برجام

 7. حدادعادل: اول از همه دولت باید امر به معروف شود

 8. امام جمعه اصفهان: قضات بر روی یک شمشیر دولبه حرکت می‌کنند

 9. عارف: باید انگیزه های ارزشی را در جامعه پررنگ کنیم

 10. صوفی: اظهارات روحانی برای «اختیار ویژه» توجیه ضعف‌های خودش است

 11. ظریف: چابهار می تواند به امنیت و ثبات در افغانستان، پاکستان و ایران کمک زیادی کند

 12. دادگاه به متهمان پرونده شرکت پدیده مهلت داد

 13. چراغ طبقه هشتم ساختمان کوثر تا ۱۴۰۰ خاموش می‌ماند؟

 14. دلیل سفر غیرمنتظره دیپلمات‌ها به ایران

 15. حاشیه های افطاری رئیس جمهور با فعالان اقتصادی

 16. روزنامه اصلاح طلب: حکم شهردار برای استاندار معزول بی اعتبار کردن دولت بود

 17. زمان نشست خبری روحانی با اصحاب رسانه

 18. دریادار فدوی:‌ آمریکا با همه دشمنی‌اش، جرأت نکرده تیری به سوی ایران شلیک کند

 19. نظر عارف درباره رقابت با لاریجانی

 20. عمان: هرگونه نزاع میان آمریکا و ایران برای کل منطقه خطرناک است

 21. حماسه دوم خرداد

 22. دلیل سفر مدیر سیاسی وزارت خارجه آلمان به تهران

 23. نامه ۲۸۰۰ حقوقدان به رئیس قوه‌ قضائیه پیرامون مبارزه با فساد

 24. نماینده مجلس: استانی شدن انتخابات منتفی شد

 25. سرلشکر باقری: با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری هستیم

پربحث‌های دیروز

 1. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 2. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 3. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 4. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 5. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 6. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 7. پهلوی چگونه بحرین را واگذار کرد؟

 8. رئیس قوه قضائیه: در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی تفاوتی بین دانه درشت‌ها و ریز‌ها نیست

 9. مطالباتی فراتر از اینستکس

 10. ظریف: آمریکا باید جنگ اقتصادی علیه ایران را متوقف کند

 11. مهم‌ترین انگیزه‌ "شریعتمداری" برای وزیر رفاه شدن

 12. وزیر علوم: آمریکا برای اساتید ایرانی تله گذاشته است

 13. رهبر انقلاب: مشکلات نظام پارلمانی از نظام ریاستی بیشتر است/ گاهی اشتباه کارگزاران در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می‌کند/الزامات و راههای ورود نسل جوان حزب‌اللهی به مدیریت کشور

 14. کشف سلاح جنگی در منزل مسئولان بهایی

 15. میرسلیم: ادامه مطرح کردن CFT و پالرمو ساده‌لوحی است

 16. واعظی: مذاکره در این شرایط معنایی ندارد/ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی باید احترام رئیس جلسه را حفظ کنند

 17. عکس‌های آزار دهنده یک دادگاه  

 18. نطنز؛ ‌منتظر یک فرمان تا جهش بزرگ هسته‌ای

 19. ماده ۲۹ قانون برنامه ششم و سال سوم فرار از شفافیت/ توپ سامانه اعلام حقوق مدیران در زمین وزارت اقتصاد/ کوتاهی مجلس در مقابل شانه خالی کردن دولت از اجرای قانون

 20. پنهان ماندن اطلاعات شفاف و کامل ارزهای تخصیصی و برنگشته از دید نهادهای نظارتی/ توهم طبقه بندی اطلاعات/ نارضایتی دیوان محاسبات از بانک مرکزی

 21. جنیدی: CFT و پالرمو همچنان در دستور کار مجمع قرار دارد

 22. سرلشکر باقری: باید از الگوی صبر و مقاومت قرآنی برای عبور از سختی‌ها استفاده کنیم

 23. در دیدار مسئولان و اصحاب رسانه با رئیس دستگاه قضا چه گذشت؟

 24. توئیت کدخدایی درباره اختیارات رئیس‌جمهور  

 25. عضو فراکسیون امید: تمایل روحانی به ریاست لاریجانی در مجلس است

پربحث‌های هفته

 1. حضور دو بازیگر مشهور در افطاری احمدی‌نژاد  

 2. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 3. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 4. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 5. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 6. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 7. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 8. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 9. اوباما همزمان لبخند می‌زد و تحریم می‌کرد/ روحانی و جهانگیری چه وعده‌های به ملت دادند؛ جوابگو باشند/ اصلاح‌طلبان بعد از رای آوردن بجای پاسخگویی می‌گویند اختیار نداشتیم

 10. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 11. پاسخ به چند شبهه پرتکرار در موضوع حجاب

 12. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 13. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 14. دولت فعّال يا قوّال

 15. صالحی امیری: با هر دولتی به‌جز دولت روحانی، شرایط بدتر می‌شد/ قیمت خودرو در انتظار تصمیم شورای رقابت/ بعد از سرافراز، اصلاح ساختار صدا و سیما منتفی شد

 16. سفرهای عجیب و غریب اعضای شورای شهر به کشورهای اروپایی/ نظر عباس عبدی درباره خاطرات هاشمی رفسنجانی/ جزئیات ماجرای جنجالی تصادف پورشه با پراید در اصفهان

 17. دوچرخه‌سواری برای بانوان به موجب قانون منع نشده/ محکومیت حسین هدایتی به حبس و شلاق/ پرونده سیف به دادگاه ارسال شد

 18. حکم حسین هدایتی اعلام شد

 19. رهبر انقلاب: راجع به زبان فارسی نگرانم؛ نگذارید فرسوده و ویران شود/ از صداوسیما گله‌مندم؛ بجای زبان معیار گاهی تعابیر غلط و فرنگی را ترویج می‌کنند

 20. نظر زیباکلام درباره حمایت مردم از نظام/ اصولگرایان مجلس بر سر دوراهی: لاریجانی یا عارف؟/ انتقاد روزنامه اصلاح طلب از عباس عبدی

 21. آیت‌الله علم‌الهدی: افزایش قیمت خرما هم مربوط به آمریکاست؟

 22. شورای عالی انقلاب فرهنگی در بن بست

 23. ضرغامی: جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی به دلیل لج‌بازی برگزار نمی‌شود/ ماجرای تذکر به روحانی

 24. فتاح: حسرت تلفن زدن به دل ترامپ خواهد ماند/ ما تحت فشار هستیم اما آنها بیشتر تحت فشار هستند

 25. استیضاح زنگنه کلید خورد + متن طرح

آخرین عناوین