قلعه‌نویی: وقت‌های اضافه 5 سال گذشت/قراردادهای نصف شبی مُد شده!

گروه ورزشی الف،   3970909110

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: 5 دقیقه وقت اضافه در دیدار مقابل پدیده به اندازه 5 سال طول می‌کشید!

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل پدیده، گفت: باید از هواداران خوبمان تشکر کنم. شاید تا به الان به هواداران کم لطفی کردیم. حدود 40 هزار هوادار به ورزشگاه آمد و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم لیاقت داشته باشیم که جوابگوی محبت این عزیزان باشیم.

وی افزود: به تیم یحیی گل‌محمدی و خود او و بازیکنانش تبریک می‌گویم. ما فضا را به حریف دادیم ولی در ساختن موقعیت از حریف بهتر بودیم. هنوز این نگرش بد در تیم از بین نرفته که آنها خودشان را باور کنند و گل‌های بیشتری بزنند‌. باید در نیم فصل خودمان را تقویت کنیم و در برخی پست‌ها باید بهتر شویم. نمی‌دانم شاید زمان اکنون به این شکل است که در بازی با ماشین سازی 3 دقیقه وقت اضافه گرفتند و در این بازی 5 دقیقه وقت اضافه بود که اندازه 5 ساعت می‌گذشت‌. بازیکنان ما با همه وجود بازی کردند. باید بازیکنانی در حد و اندازه سپاهان جذب کنیم. باید تیم را تقویت کنیم. باشگاه در این مدت اگر از برنامه خود جلو نباشد عقب هم نیست.

سرمربی سپاهان در مورد 15 دقیقه پایانی بازی تیمش عقب آمده بود، عنوان کرد: ما فضا را به حریف دادیم و در ایجاد موقعیت به غیر از موقعیت تک به تک سجاد شهباززاده چند ضد حمله خوب داشتیم. در نیمه اول مشکلی داشتیم و تغییر سیستم دادیم. مقابل دفاع یک مربع درست کردیم و عمق را بستیم. آنها در 15 دقیقه آخر به بازی مستقیم روی آوردند و ما تقریبا 3 دفاعه شدیم‌. 50 متر جلو ما نگرش خوبی ندارد، در آن منطقه خیلی راحت توپ لو دادیم. پدیده به جز یک برگردان موقعیت خاصی نداشت. پیام نیازمند هم امروز خوب کار کرد و نشان داد یک گلر بزرگ است. نظم و ساختار دفاع ما امروز بسیار خوب بود. باید یک مدل دیگر بازی کنیم. سپاهان را به این شکل دوست ندارم. وقتی یک گل می‌زنیم باید به دنبال گل‌های بعدی باشیم. من سپاهان 7-8 سال قبل را می‌پسندم.باید در نیم فصل با تقویت تیم به آن سمت حرکت کنیم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه تیمش در مالکیت توپ مشکل دارد، گفت: نیاز به زمان داریم. یک ساختمان را یک شبه می‌توان خراب کرد اما برای ساختن دوباره آن 5 سال زمان نیاز دارد. سپاهان سال قبل چندم بود؟ ( خبرنگاران اعلام کردند در رده چهاردم قرار داشت) ما از لحاظ بودجه تیم پنجم جدول هستیم. آیا خود شما دوستان فکر می‌کردید سپاهان امسال اینجا برسد؟ پس لطفا دیگر این سوالات را نپرسید. در نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد باید خودمان را تقویت کنیم. اگر رسول نویدکیا به شرایط بازی برگردد آن مشکل مدنظر آقا سعید که قرار است ما را به صرف آبگوشت دعوت کند ( خبرنگاری که این سوال را پرسید) هم حل خواهد شد!

سرمربی سپاهان در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای حفظ صدرنشینی دارد، گفت:‌ اول باید فشار را از تیم دور کنیم. برخی دوستان که تبلیغ می‌کردند سپاهان باید قهرمان شود دشمنان سپاهان نبودند. ما از لحاظ بودجه تیم پنجم جدول هستیم از همان روز اول هم گفتم چشم انداز تیم را برای قرار گرفتن در بین سه تیم در نظر گرفتم تا فشار روی تیم نباشد.. نباید به تیم فشار بیاوریم. به قهرمان نیم فصل ‌جام نمی‌دهند. باید خودمان را برای نیم فصل دوم تقویت کنیم. دیروز به بازیکنان گفتم یک زمان مربی میلی‌ به حضور در تمرین ندارد اما امسال شرایط طوری است که منتظر ساعت 14 و 30 هستم تا در تمرین حاضر شوم. از این تیم لذت می‌برم. البته نیم فصل دوم سال قبل هم این وضعیت را داشتیم. باید از یک روانشناس در نیم فصل دوم استفاده کنیم. در ذوب آهن دکتر نقابیان را ما در نیم فصل دوم به عنوان روانشناس در کنارمان داشتیم‌. تا دو روز وقت لذت بردن از این برد را داریم اما سپس باید به فکر بازی پرسپولیس باشیم.

وی در مورد اینکه آیا لیست نفرات مدنظر خود را به باشگاه داده است، گفت: نامه‌ای به صورت کلی‌ دادیم اما اجازه بدهید این دو هفته تمام شود تا نفرات را مشخص کنیم. باید 4-5 بازیکن بگیریم که بتوانیم در کورس بمانیم. اسامی در ذهنمان مشخص است. اخیرا مده شده که نصفه شب و... قرارداد می‌بندند (با خنده). هر وقت عکس بازیکنی با پیراهن سپاهان منتشر شد‌معلوم می‌شود در لیست ما بوده است. از همه بچه‌ها راضی هستم‌ اما نقل و انتقالات زمستانی را برای تقویت تیم‌ها گذاشتند‌.

وی در مورد یک صحنه که به شدت نسبت به داور اعتراض داشت، عنوان کرد:‌ دو خطا پشت سر هم رخ داد. فاصله خطا اول با خطا دوم زیاد نبود و حتی اگر خطا دوم هم اتفاق نمی‌افتاد داور باید سوت می‌زد و یک کارت زرد نشان می‌داد. ما هم کتاب داوری را می‌خوانیم. یک زمان فاصله دو خطا زیاد است اما در این صحنه داور باید این تصمیم را می‌گرفت حسین زرگر از بهترین داوران ایران ‌است. داوران ایرانی مظلوم هستند و امکانات کمی دارند اما با همین وجود آنها جزو بهترین‌ها در آسیا هستند. عادل فردوسی‌پور نیم فصل در برنامه نود نشان ‌می‌دهد بیشترین ضرر را چه تیمی کرده است. در کل اشتباهات داوری سهوی است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه برخی از ورزشگاه مشکل دارد و اجازه حضور هواداران را در آن مناطق نمی‌دهند، گفت: اعتقادم این است که باید ابتدای فصل این مشکل را حل می‌کردیم و من پیشنهاد آن را دادم. در مسائل فنی نباید دخالت کنم اما ورزشگاه در حال مقاوم سازی هستند. احتمال می‌دهم مهندسان در بازی با پرسپولیس اجازه حضور هواداران در بخشی از ورزشگاه را بدهند. باید راه ورودی و خروجی را درست کنند. خودم مجموعه ورزشی درست کردم و در این مورد اطلاع دارم.در دنیا ابتدای محوطه سازی می‌کنند و بعد ورزشگاه را درست می‌کنند. اینجا ورزشگاه را بدون کارشناسی می‌سازند. الان ورزشگاهی که در کاشان ساخته شده چه استفاده‌ای دارد. وقتی ورزشگاه می سازند محوطه را درست نمی‌کنند وتا دلتان بخواهد سنگ و آجر وجود دارد.

وی در مورد اینکه در فضای مجازی اعلام شده گل پدیده که آفساید اعلام شد صحیح بوده است، خاطرنشان کرد: در آن صحنه در‌پاس اول بازیکن پدیده در آفساید نبود اما چون مهاجم دوم روی توپ تاثیر گذاشت داور آفساید اعلام کرد.

قلعه‌نویی در پایان تاکید کرد: این قطار راه افتاده و سنگ‌اندای شروع شده است. شما عزیزان باید کمک کنید چراکه سپاهان و ذوب آهن دو تیم شهر شما هستند. باید کمک کنید این سنگ‌ها را مهار کنیم. کسی با قطار بدون حرکت کاری ندارد اما به محض اینکه حرکت قطار شروع شود سنگ اندازی‌ها هم شروع می‌شود.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. نقش‌های منطقه‌ای ترامپ علیه ایران

 2. عوارض« مالْچ‌ْپاشی» بر محیط‌زیست خوزستان  

 3. کارمندان صاحب خانه می‌شوند؟

 4. تظاهرات مردم هند در محکومیت سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران

 5. در حاشیه انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب

 6. ایران از اوپک می‌رود؟

 7. حمله پهپادی انصارالله به دو فرودگاه أبها و جازان عربستان

 8. وزیر دفاع آتی آمریکا کیست و انتصابش چه معنایی برای ایران دارد؟

 9. ارزش ۳۰۰ میلیارد دلاری ارزهای رمزپایه در دنیا / ماینرهای بیت‌کوین فرصتند یا قاچاقچی؟

 10. تولید رایانه 35 دلاری که در کف دست جا می شود

 11. آخرین وضعیت هوای تهران

 12. جزئیات حادثه در زندان فشافویه/ قتل علیرضا شیرمحمدعلی در ۹۰ ثانیه

 13. تصادف زنجیره‌ای در اتوبان تهران - قم

 14. رئیس و کارکنان قوه‌قضاییه با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

 15. دیدار «برهم صالح» با «ترزا می» در لندن

 16. جشنی شبیه به چهارشنبه سوری  

 17. ۱۰۰هزار دینار عراق سهم هر زائر اربعین

 18. دست وزارت دفاع و سپاه را می‌بوسم

 19. کمبود ۱۲ هزار کلاس درس در تهران

 20. کسانی که به سازش گرایش دارند بدانند  

 21. نخست‌وزیر ژاپن: سفر به ایران برای صلح و امنیت بود/ حمله به ۲ نفتکش را تهدیدی جدی می‌دانیم

 22. آقای مکرون! شما «مجرم» هستید نه «دلسوز»

 23. افزایش قیمت نفت به مرز ۶۶ دلار

 24. نمایش تبلیغاتی انگلیس علیه ایران با حضور شهردار لندن

 25. رضایی: لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص در حال بررسی است

پربحث‌های دیروز

 1. برخورد با ماموری که با دختر جوان در تهرانپارس درگیر شد

 2. بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

 3. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 4. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 5. عربده‌کشی توئیتری ترامپ علیه ایران

 6. نباید در زندگی خصوصی مردم مداخله کرد/ کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده/ دست سپاه را می‌بوسم/ قرارداد می‌بستیم، ایراد می‌گرفتند و وقتی قرارداد به هم می‌خورد باز غُر می‌زدند!

 7. برای مقابله با هوسرانی مردها چه باید کرد

 8. بولتون: ایران از حد تعیین شده غنی‌سازی عبور کند تمام گزینه‌ها روی میز خواهد بود

 9. جزئیات تحریم‌های جدید آمریکا/اقدمات «عجیب و غریب» ترامپ برای شکستن مقاومت ایران

 10. نمایندگانی که خواستار مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان شدند + اسامی

 11. برخورد با مأموران ناجا در ماجرای تهرانپارس در پی دریافت گزارش جدید متوقف شد

 12. روسیه چطور پول نفت ایران را می‌دهد؟

 13. ترامپ: ایرانی‌ها باید با ما صحبت کنند/نیازی به جنگ نداریم

 14. جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی  

 15. رئیس قوه‌قضاییه با مترو به محل کار خود رفت/ عکس  

 16. ماجرای پارک پلیس در منطقه تهرانپارس/ درگیری دولت و مجلس درباره حقوق کارمندان/ پیش‌بینی عباس عبدی از انتخابات مجلس

 17. سه اتفاق دور از انتظار که آمریکا را عقب راند

 18. پروژه نفوذ در شهرداری تهران/ ماجرای لیست 170 نفره ای که نجفی قرار بود استخدام کند

 19. چه کسی مخالف حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است؛ سود ۴۰۰درصدی آن به جیب چه افرادی می‌رود؟/ سه اشکال اساسی توزیع ارز ترجیحی/ چرا دولت کوپن الکترونیکی را اجرا نمی‌کند؟

 20. پرش شیطان از روی نوزادان  

 21. لیست اموال خود را اعلام کنید اما ما را مسخره نکنید!

 22. سخنی با رئیس جدید قوه قضائیه

 23. عارف و سلحشوری در حال تماشای فیلم جنجالی  

 24. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 25. روحانی در تماس تلفنی ماکرون: آمریکا به تجاوز‌گری ادامه دهد نیروهای مسلح ایران با آنها برخورد قاطع خواهند کرد

پربحث‌های هفته

 1. ترامپ: حمله به ۳ سایت ایران در دستورکار بود/ ۱۰ دقیقه پیش از حمله آن را متوقف کردم

 2. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 3. موشک فوق افسانه‌ای ایران در سرنگونی پهپاد آمریکایی

 4. برخورد با ماموری که با دختر جوان در تهرانپارس درگیر شد

 5. بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

 6. جهانگیری و فریب مردم؛ چرا معاون رئیس‌جمهور جامعه را سرکار می‌گذارد؟

 7. سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» در هرمزگان/ پرواز RQ-۴ از پایگاه آمریکایی در جنوب خلیج فارس/ سنتکام با صدور بیانیه‌ای رسما تایید کرد+واکنش ترامپ

 8. تلاش خانواده نجفی برای گرفتن رضایت/ خانواده استاد: فقط قصاص/ نجفی خطاب به مادر میترا: دخترتان امانت بود اما امانتدار خوبی نبودم

 9. هزينه‌هاي يك دروغ!

 10. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 11. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 12. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 13. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 14. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 15. فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد  

 16. بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید+تکذیب ها و تایید ها

 17. پیام سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران

 18. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 19. ترامپ: آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران هستم

 20. واکنش کاربران توییتر به سرنگونی پهپاد آمریکایی/ مقابله و برد- برد یعنی این.../ تعریف جدید بی‌بی‌سی از جاسوسی!/ شیرها دندان‌های خود را برای لبخند به نمایش نمی‌گذارند  

 21. توکلی: روحانی فرافکنی می‌کند؛ عامل نابسامانی اقتصادی داخلی است/ FATF با برخی اصول قانون اساسی مغایرت دارد

 22. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 23. فریاد اجاره نشین‌ها را کسی می‌شنود؟

 24. واکنش زنگنه به سعید جلیلی/ در حضور سران قوا مناظره کنیم

 25. دادستان کل کشور: هر کسی نمی‌تواند بگوید هر جور دلم می‌خواهد می‌پوشم/ پشت فرمان و داخل اتومبیل را حریم خصوصی نمی‌دانیم

پربحث‌های دیروز

 1. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 2. بازداشت فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت

 3. توپ فوتسال هم تحریم شد

 4. توافق اولیه مدیران پرسپولیس با چاچیچ

 5. استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می‌گیرد/ پرسپولیس اندر خم یک کوچه است

 6. سنگنوردی در آستانه حضور در المپیک ٢٠٢۴

 7. خبر خوش برای وزنه برداری درباره مصدومیت سهراب مرادی

 8. جدیت استراماچونی در تمرین نوبت عصر استقلال+عکس  

 9. ممنوعیت مجازی برای اعضای هیئت مدیره پرسپولیس

 10. عادل فردوسی‌پور: خبر نامزدی‌ام برای مجلس دروغ است

 11. پرسپولیس و سردرگمی برای سرمربی/ایتالیا، کرواسی، آرژانتین و یونان!

 12. هشت تیم پایانی کوپا امریکا +عکس  

 13. مجیدی هفته هشتم دوباره سرمربی می‌شود

 14. ویلموتس از ایران یک تیم هجومی می‌سازد

 15. وزیر ورزش: هواداران بد سابقه فوتبال اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند

 16. ماجرای پاتوسی و استقلال تمام شد

 17. نیمار با بارسلونا به توافق رسید

 18. فرار ستاره‌ها از استقلال تهران!

 19. لیست تیم ملی والیبال برای هفته پنجم لیگ ملت‌ها

 20. کدام مربی برای پرسپولیس بهتر است؟

 21. اختلاف پرس با زیدان بر سر نیمار

 22. نقشه جانمایی دوربین‌های VAR در ورزشگاه‌ها

 23. استراماچونی لیست استقلال را خلوت کرد

 24. ورود وزیر ورزش به مشکل بزرگ استقلال

 25. برانکو: از پرسپولیس رفتم چون به قراردادم احترام نگذاشتند/ جدایی بسیار سخت بود

پربحث‌های هفته

 1. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 2. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 3. رفتار عجیب تماشاگران بازی ایران و فرانسه

 4. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 5. ایران به دنبال ۳ پیروزی دیگر در اردبیل + برنامه و جدول

 6. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 7. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 8. موسوی خطاب به ترامپ: مگر تحریمی مانده که آمریکا علیه ایران نکرده باشد

 9. کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید

 10. بازداشت فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت

 11. درگیری در پایان دیدار تیم‌های والیبال ایران و استرالیا+عکس  

 12. توپ فوتسال هم تحریم شد

 13. فدراسیون فوتبال روی حرفش می‌ایستد؟

 14. ایران 3 - استرالیا صفر؛ شاگردان کولاکوویچ از صدر پایین نمی آیند/ یک گام تا شیکاگو

 15. برانکو ایوانکوویچ سرمربی الاهلی عربستان شد

 16. مصر، ایران را به دخالت در امور کشورهای عربی متهم کرد

 17. نام باشگاه تراکتورسازی تغییر کرد

 18. کی‌روش برنده شد یا برانکو؟

 19. تجربه ناصر حجازی چطور در ماجرای برانکو تکرار شد؟

 20. هواداران پرسپولیس دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند+ عکس

 21. حسینی: پرسپولیس وضعیت نامشخصی دارد/ با همه قوا در کنار هواداران هستیم

 22. توافق اولیه مدیران پرسپولیس با چاچیچ

 23. استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می‌گیرد/ پرسپولیس اندر خم یک کوچه است

 24. کریم باقری: قرار نیست که تا ابد در پرسپولیس بمانم

 25. یک ایرانی، رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک شد

آخرین عناوین