نماینده مجلس: دبیرکل اتاق بازرگانی تا ۵۷ میلیون تومان حقوق می‌گیرد

گروه اقتصادی الف،   3970829152 ۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: مدرکی را به بنده داده‌اند که دبیرکل اتاق بازرگانی در ماه تا ۵۷ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند.

به گزارش فارس، محسن کوه‌کن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز سه‌شنبه ۲۰ آبان‌ مجلس گفت: در نظامی که هر ۲ سال یکبار دو انتخابات داریم قابل قبول نیست بدون فعالیت تشکیلاتی و حزبی شناسنامه‌دار به یک انتخاب مطلوب برسیم، چه در ریاست جمهوری و چه در انتخابات مجلس که به نوعی حساسیت بیشتری نسبت به دو انتخابات دیگر یعنی خبرگان و شوراهای اسلامی دارد. 

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ به نظر شما رئیس‌جمهور فعلی، سابق و اسبق در روز رای‌گیری فکرش را می‌کردند که سه ماه دیگر رئیس‌جمهور هستند؟ یک زایش زودهنگام هم حداقل شش ماه وقت می‌خواهد و این از عجایب انتخابات در نظام اجرایی است که دو سه ماهه زایش می‌کند. 

وی افزود: نتیجه این زایش زودهنگام چیست؟ نداشتن برنامه مدون برای اداره امور و به جای آن دادن وعده‌های پوپولیستی و غیرقانونی در زمان تبلیغات انتخابات و یا بدون درنظر گرفتن مولفه‌های دیگر موفقیت مثل همکاری مردم و خود را حلال همه مشکلات با کلید و بدون کلید معرفی کردن و نداشتن اطلاعات کامل و کافی از نیروهای توانمند و متخصص و اهل برای انتخاب همکاران از نتایج آن است.

کوه‌کن خاطرنشان کرد: لذا هرکدام از این افراد، دوستان و اطرافیان مسئولیت قبلی خودش را جمع می‌کند و بعضا به عنوان اینکه اعتماد دارد، از برادر و خواهرزاده، عموزاده و خاله‌زاده و دایی‌زاده استفاده می‌کند، نه شایسته‌گانی که خرد جمعی تشکیلاتی معرفی می‌کند و چالش جدی این سیستم این است که حداقل برای بخشی از اطرافیان مسئولیت‌بگیر به جای اینکه یک فکر و سیستم جایگاه کاریزمایی داشته باشد، شخص رئیس‌جمهور جایگزین می‌شود، لذا در زمان مسئولیت و بعد از مسئولیت، عموم اطرافیان به این قبله نگاه می‌کنند و متاسفانه اگر شخص رئیس‌جمهور سابق و اسبق به خطا بروند و فتنه هم بکنند، باز هم از او حمایت و یا حداقل سکوت می‌کنند. 

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در یک نظام اجرایی برآمده از تشکیلات و حزب، نظام عقل جمعی اجازه نمی‌دهد شخص چنین جایگاه کاذبی پیدا کند که حتی در اشتباه  خود به یک عذرخواهی از مردم اعتقاد نداشته باشد بلکه برای حیثیت خود، تشکیلات و حزب هم شده، فرد صالح و واجد شرایط جایگزین می‌کنند و حاضر نیستند هزینه ندانم‌کاری‌ها و اشتباهات فرد منتخب را بپذیرند. 

وی با بیان اینکه برای مجلس هم همین حکم جاری است،‌ افزود: با روش موجود که یک تشکیلات و حزب که طبیعی است مصالح مردم و حفظ و پایداری خودش را می‌خواهد، هیچ نقشی در دادن نظر مشورتی به مردم ندارد.

وی افزود: امیدوارم با استانی شدن انتخابات، درصد کمی از این نقیصه جبران شود، این یک واقعیت است و هیچ رنگ و بوی جناحی و سیاسی ندارد. 

کوه‌کن خاطرنشان کرد: آمار و تحلیل مجامع قانونی جایگاه خوبی را از نظر موفقیت کسب و کار در کشور ارائه نمی‌دهد و جای تاسف است که اخیرا نسبت به سال گذشته تنزل جایگاه داشته‌ایم، در این بخش ید طولایی در سختگیری و مردم‌آزاری در دادن مجوزهای کسب و کار داریم. 

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به شورای هماهنگی سه قوه پیشنهاد می‌کنم شیوه اعتماد به خوداظهاری و کنترل‌های سخت بعدی را که یک شیوه پذیرفته‌شده در کشورهای پیشرفته از نظر اقتصادی است، جایگزین روش عقب‌افتاده کشورهای جهان سومی که طی هفت‌خوان رستم برای اخذ مجوز است، کنند تا در یک مدت کوتاه آثار آن را از نظر هدایت بخشی از نقدینگی به سمت کار و تولید نظاره‌گر باشند. 

وی افزود: مردم باید گفتار و رفتار نماینده خود مطلع باشند و این شفاف‌سازی‌ها هم فقط به اطلاع از رای خلاصه نمی‌شود، باید مردم از نظم و انضباط نماینده خود در همه این جایگاه و مسئولیت مطلع باشند، حضور به موقع در کمیسیون‌ها که کار اصلی نماینده است، مردم باید از نظم نماینده خود از نظر حضور فیزیکی و بسیار مهمتر از آن، از حضور فکری موثر و تاثیرگذار آن مطلع شوند. 

کوه‌کن خاطرنشان کرد:‌ مردم باید بدانند کدامیک از نمایندگان بخش قابل توجهی از وقت خود را صرف اعمال نظارت بر حسن اجرای امور می‌کنند؟ مردم به نوعی از اقدامات مرتبط با اعمال وظایف نمایندگی مثل سفرها و بازدیدها مطلع شوند تا اصل سفر خارجی هدف نشود، بلکه تا حد وسیله‌ای برای تامین هدفی از اهداف در جهت مصالح مردم باشد. 

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این صورت است که مشخص می‌شود عکس‌های سلفی و ادعاهای سایت‌های شخصی برای تبلیغات خود چقدر با واقعیت‌ها فاصله دارد و به عنوان عضو کمیسیون آئین‌نامه داخلی مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنیم. 

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی چهل است که به عنوان یک نظام مردمی با همه مشکلات اقتصادی ناشی از جنگ تحمیلی و تحریم‌ها با یک رویکرد مردم‌محور و تامین نیازهای مردم در جای جای میهن اسلامی در بخش‌های مختلف پرداخته، امروز بعد از چهل سال عموم این اقدامات به سمت فرسودگی رفته و برای جایگزینی و یا اصلاح، منابع بسیاری مورد نیاز است که ظرفیت اعتبارات تملک دارایی و عمرانی در بودجه به هیچ عنوان جوابگو نیست و با اوراق قرضه و نسیه‌خوری این مشکل را مضاعف می‌‌کنیم و آن را به آینده پمپاژ می‌کنیم. در این ارتباط با مردم صادق باشیم، فرهنگ سهم این واقعیت در عموم مسئولین اجرایی زیر صفر است. 

کوه‌کن خاطرنشان کرد: این وظیفه سازمان برنامه و بودجه است که مدیران دولتی را ارشاد کند. 

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از دو دهه قبل حرکت خزنده نهادینه کردن تفکر غیرانقلابی و لیبرالی توسط تعدادی قلیلی از اساتید در دانشگاه‌ها که امروز معمولا در خارج و مشخصا آمریکا نقش تدریس و عمدتا مشاوره را دارند شکل گرفت، اینها و شاگردان بورسیه‌بگیرشان دنبال تئوریزه کردن این نگاه بودند و بعضی کتاب‌های این اساتید در حوزه علوم انسانی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود. وزارتخانه‌های علوم و ارشاد نسبت به این مهم حساس باشند. 

وی افزود: والله در طول چهل سال پیروزی انقلاب هر جا فعالیت و خدمت خالصانه به مردم بوده حاصل اعمال مدیریت‌های انقلابی و متدین بوده است، ما سراغ نداریم که از دل حقوق‌های نجومی و بی‌حساب و کتاب خدمتی بیرون بیاید.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: به وزیر صنعت متذکر می شوم به عنوان شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، پرداخت‌ها در اتاق نظارت را کنترل کند، مدرکی را به بنده داده‌اند که دبیرکل اتاق بازرگانی در ماه تا ۵۷ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. 

عناوین مرتبط

پربحث‌های اخیر

 1. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 2. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 3. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 4. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 5. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 6. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 7. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 8. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 9. حادثه دلخراش از فرو رفتن میل‌گرد در بدن کارگر  

 10. پراید ارزان شد

 11. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 12. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 13. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

 14. ۳۳ درصد مردان دهه شصت ازدواج نکرده‌اند + اینفوگرافیک  

 15. آیت‌الله موسوی جزایری از «امامت جمعه اهواز» استعفا داد

 16. جهانگیری: مردم به دلیل خشکسالی‌های مستمر سختی فراوانی را متحمل شدند

 17. دست رد «حناچی» به سینه شورای شهر

 18. سردار صفوی: پاکستانی ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست

 19. برخورد تند جلیقه زردها با یک یهودی  

 20. انتشار جزییات اطلاعات سفرهای خارجی کارکنان شهرداری

 21. حقوق‌های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

 22. آخرین قیمت دلار و طلا/ سکه ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان شد

 23. بازگشت رویایی ذوب آهنی ها با منصوریان در قطر/ حذف الغرافه باوجود گلزنی طارمی

 24. پیشنهاد اردوغان برای نگه داشتن داعشی‌های خارجی در سوریه

 25. ظریف: هیچگونه شکایت و دلخوری از کریمی و غفوری ندارم

پربحث‌های دیروز

 1. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 2. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 3. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 4. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 5. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 6. لجن‌‌پراکنی بی‌‌بی‌‌سی فارسی صدای عطاالله مهاجرانی را هم درآورد  

 7. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 8. چرا دولت شکایت نمی‌کند؟

 9. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 10. معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند + جدول

 11. رئیس سازمان بسیج مستضعفین: ایران کشور فقیری نیست

 12. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 13. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

 14. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 15. رئیس اداره اوقاف لواسان بازداشت شد

 16. همه خدعه‌های اروپا

 17. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 18. صعود چشمگیر ایران در میان قوی‌ترین ارتش‌های جهان

 19. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 20. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 21. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 22. حادثه دلخراش از فرو رفتن میل‌گرد در بدن کارگر  

 23. مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

 24. پراید ارزان شد

 25. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

پربحث‌های هفته

 1. طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

 2. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 3. خوارج عمانی در کنفرانس ورشو

 4. شاخ‌های محجبه یا وضعیت فکاهی ضد حجاب؟

 5. هرج‌ومرج در بازار خودرو و افزایش شوکه کننده قیمت‌ها/ چرا ترمز افزایش نرخ خودرو کشیده نمی‌شود؟/ عزیزی: آشفتگی بازار به علت سوء مدیریت خودروسازان است

 6. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 7. اسامی 16 نماینده امضاء کننده طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور

 8. برای این عکس شما تیتر بزنید   

 9. گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌هایی از فتنه ۸۸ است، میهمان ویژه الف می‌شود/ سوالات خود را درباره این کتاب از او بپرسید

 10. شلیک هوایی، درگیری و کنده شدن درب ون گشت ارشاد در تهران

 11. تا کی بجای ازدواج، به جوان بگوئیم: دوغ بخور؟

 12. توکلی: مجمع تشخیص به دنبال کاهش فشار بر مردم است/ FATF، استقلال داخلی را از بین می برد

 13. احمد توکلی خطاب به نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت: فرمول تحقیرکننده اینستکس حتی نفت در برابر غذا هم نیست

 14. پراید ما یا پرادو رفیق ها و غرور بیجا

 15. آقای کریمی! برای اظهارنظر سیاسی هم آوایی با سالومه خانم «من و تو» کافی نیست  

 16. قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا اعلام شد/ قیمت تندر ۹۳ میلیون تومان+جدول

 17. حمله تروریستی انتحاری به اتوبوس کارکنان سپاه در سیستان و بلوچستان/ تایید شهادت 27 نفر + اطلاعیه سپاه و عکس و فیلم

 18. افتخار نتانیاهو به تاریخ‌سازی و ایستادن در کنار سران کشورهای عربی/ آیا جنگی علیه ایران در راه است؟

 19. «رئیسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضائیه می‌شود

 20. تازه‌ترین قیمت خودرو/ افزایش ۱۰ میلیونی سمند؛ پراید ۱۱۱ به ۴۵ میلیون تومان رسید

 21. دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد/ عبور پراید ۱۱۱ از ۴۳ میلیون تومان + جدول قیمت‌ها

 22. واعظی: مجمع لوایح مربوط به FATF را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد/ اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است

 23. امام جمعه اهواز چرا به انگلیس سفر کرد؟  

 24. پوشش امنیتی هواپیمای بن سلمان با 6 جنگنده پاکستانی+ فیلم

 25. درباره تهدید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمود واعظی/ وقتی آقای رئیس دفتر فرافکنی می‌کند

پربحث‌های اخیر

 1. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 2. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 3. پراید ارزان شد

 4. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 5. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 6. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

 7. جهانگیری: مردم به دلیل خشکسالی‌های مستمر سختی فراوانی را متحمل شدند

 8. حقوق‌های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

 9. آخرین قیمت دلار و طلا/ سکه ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان شد

 10. نابسامانی بازار خودرو استیضاح وزیر صمت را کلید می‌زند

 11. وزیر اقتصاد: جنگ اقتصادی برای مردم ایران جدید و غیر منتظره‌ نیست

 12. پژمانفر: پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

 13. رئیس سازمان بورس: سهام عدالت توسط مردم قابل معامله می‌شود

 14. وزیر نیرو: انتقال و یا عدم انتقال آب مشکلات مدیریت منابع آب را حل نمی کند

 15. مالیات بر ارزش افزوده برخی صنوف کمتر از ۹ درصد محاسبه می‌شود

 16. قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین روز بهمن‌ماه

 17. افزایش ۱۰ درصدی عوارض برق در سال آینده

 18. مخبر خبر داد: ایجاد بیش از ۸۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در کشور

 19. نوین عایق مرجع خرید انواع عایق های صوتی و حرارتی

 20. نقشه راه اقتصاد مقاومتی از نگاه ۱۰ اقتصاددان

 21. بررسی عوامل گرانی مرسدس بنز ؛ وقتی قیمت خودرو سر به فلک می‌کشد!

پربحث‌های دیروز

 1. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 2. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 3. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 4. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 5. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

 6. مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

 7. پراید ارزان شد

 8. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 9. برای علت گرانی گوشت، آدرس غلط می‌دهند

 10. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 11. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

 12. جهانگیری: مردم به دلیل خشکسالی‌های مستمر سختی فراوانی را متحمل شدند

 13. حقوق‌های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

 14. آخرین قیمت دلار و طلا/ سکه ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان شد

 15. نابسامانی بازار خودرو استیضاح وزیر صمت را کلید می‌زند

 16. وزیر اقتصاد: جنگ اقتصادی برای مردم ایران جدید و غیر منتظره‌ نیست

 17. پژمانفر: پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

 18. وزیر راه: مردم هوشمندانه بلیت هواپیما بخرند

 19. دلار ۱۲۸۰۰ تومان شد

 20. رئیس سازمان بورس: سهام عدالت توسط مردم قابل معامله می‌شود

 21. وزیر نیرو: انتقال و یا عدم انتقال آب مشکلات مدیریت منابع آب را حل نمی کند

 22. مالیات بر ارزش افزوده برخی صنوف کمتر از ۹ درصد محاسبه می‌شود

 23. قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین روز بهمن‌ماه

 24. افزایش ۱۰ درصدی عوارض برق در سال آینده

 25. مخبر خبر داد: ایجاد بیش از ۸۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در کشور

پربحث‌های هفته

 1. هرج‌ومرج در بازار خودرو و افزایش شوکه کننده قیمت‌ها/ چرا ترمز افزایش نرخ خودرو کشیده نمی‌شود؟/ عزیزی: آشفتگی بازار به علت سوء مدیریت خودروسازان است

 2. قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا اعلام شد/ قیمت تندر ۹۳ میلیون تومان+جدول

 3. تازه‌ترین قیمت خودرو/ افزایش ۱۰ میلیونی سمند؛ پراید ۱۱۱ به ۴۵ میلیون تومان رسید

 4. دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد/ عبور پراید ۱۱۱ از ۴۳ میلیون تومان + جدول قیمت‌ها

 5. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 6. پراید ۴۷ میلیون تومان شد + جدول آخرین قیمت خودروها

 7. پولشویی، ابزاری برای تحریم بانک مرکزی توسط آمریکا/ نقش پالرمو چیست؟

 8. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 9. جزئیات فروش فوری ایران‌خودرو از فردا/ تحویل همه خودروها تا پایان سال

 10. نوبخت: تصویب نشدن FATF واردات و مبادلات ارزی کشور را سخت‌تر می‌کند

 11. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 12. رئیس دفتر رئیس‌جمهور: ‌با تحریم، بلکه مقاوم‌تر خواهیم شد

 13. رئیس اتاق مشترک ایران و چین: صادرات کشور قفل شد

 14. فرمانده نیروی دریایی سپاه: باورم شد مافیایی پشت ماجرای کشتی‌های چینی وجود دارد

 15. چشم‌انداز کاهش نرخ ارز طی هفته‌های آینده

 16. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 17. سکه ۴ میلیون و ۴۰۳ هزار تومان شد/ دلار ۱۲۶۰۰ تومان

 18. بهروز نعمتی: قیمت ارز بیش از ۸ تا ۹ هزار تومان نیست

 19. توکلی خطاب به دژپسند: حقایق تلخ درباره خصوصی‌سازی تحت مدیریت پوری‌حسینی بسیار است/ نحوه قیمت‌گذاری‌‌ها به تاراج بیشتر شبیه است تا فروش/ شرکتی تنها با پرداخت ۱۰میلیون تومان صاحب هپکو شد

 20. رئیس کل بانک مرکزی: پذیرش FATF به نفع ماست

 21. خودروسازان برای رفع مشکلات‌شان جیب مردم را غارت نکنند

 22. راه سوء‎استفاده واردکنندگان از ارز دولتی بسته شد + جزئیات

 23. چرا قیمت گوشت کور گره خورده است؟

 24. زدوبند ۲۸۰ میلیون یورویی در شرکت هفت‌تپه

 25. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

آخرین عناوین