جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

گروه اقتصادی الف،   3970822003 ۳۹ نظر، ۱۹ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

رییس مجلس اواسط آبان ماه طی نامه ای خطاب به رییس جمهور از تایید ۵۲ تصویبنامه هیئت وزیران خبر داد و بر این اساس سازمانهای امور مالیاتی و بهزیستی باید ترتیبات قانونی افزایش ۵۰ درصدی حقوق را اعمال کنند.

تسنیم نوشت: اواخر سال گذشته رسانه ها بر اساس بخشنامه دولت  و تایید شورای حقوق و دستمزد، از افزایش سقف امتیازات حقوق و دستمزد کارکنان سازمان امور مالیاتی تا 50 درصد خبر دادند.

گفتنی است، اعتبارات این افزایش امتیاز از طریق سرجمع اعتبارات مصوب سازمان مذکور یعنی ماده 217 قانون مالیاتهای مستقیم تامین می‌شد.

در ماده قانونی مذکور آمده است، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داده می‌شود که یک درصد (1%) از وجوهی که بابت مالیات و جرایم موضوع این قانون وصول می‌گردد  در مورد آموزش و تربیت کارمندان در امور مالیاتی و حسابرسی و تشویق کارکنان و کسانی که در امر وصول مالیات فعالیت موثری مبذول داشته و یا می‌دارند خرج نماید.

ملغی شدن مصوبه اول افزایش حقوق با ورود رئیس مجلس

این درحالی است که 7 خرداد ماه سال جاری رئیس مجلس شورای اسلامی به این موضوع ورود کرد  و مصوبه مذکور را خلاف قانون ارزیابی کرد.

بیشتر بخوانید
 • مصوبه افزایش حقوق کارکنان سازمان مالیاتی ملغی شد

در بخشی از  نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور آمده بود، با عنایت به ماده (7) قانون محاسبات عمومی کشور ــ مصوب 1366 ــ ناظر به تعریف اعتبار که مقرر می‌دارد: «اعتبار عبارت از مبلغی است که برای مصرف یا مصارف معین به‌منظور نیل به اهداف و اجرای برنامه‌های دولت به تصویب مجلس شورای اسلامی می‌رسد»، علی‌هذا بند (2) مصوبه از حیث عدم‌تصریح به شماره ردیف قانونی اعتبار مصوب مربوط و استفاده از «محل سرجمع اعتبارات مصوب مربوط» سازمان مغایر با قانون است.

بخشنامه دوم افزایش 50 درصدی حقوق تیرماه امسال تصویب شد

حالا بعد از گذشت چند ماه از مصوبه اولیه، هیئت دولت در ابلاغیه جدید خود سازمانهای امور مالیاتی و بهزیستی را ملزم کرده تا ترتیبات قانونی مصوبه شورای حقوق و دستمزد را رعایت کنند. به این ترتیب افزایش سقف امتیازات 50 درصدی که در مصوبه اواخر سال 96 بر مصوبه سال 95 الحاق شده بود ملغی شد.

اعلام عدم مغایرت مصوبه جدید از سوی رئیس مجلس

این در حالی است که رییس مجلس شورای اسلامی  اخیرا طی نامه ای خطاب به رییس جمهور از تایید 52 تصویبنامه هیئت وزیران خبر داد.  در این نامه آمده است: «به استناد قانون نحوه اجرای اصول هشتاد و پنجم (85) و یکصد و سی و هشتم (138) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات پس از آن، فهرست تصویبنامه های هیئت وزیران که در هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین بررسی و عدم مغایرت آنها با قوانین احراز شده ضمن تایید مراتب، اعلام می گردد.

گفتنی است، یکی از مصوبات مندرج در پیوست این نامه، تصویب‌نامه شماره 38920/ت55441هـ مورخ 2/4/1397 هیئت وزیران در افزایش حقوق سازمانهای امور مالیاتی و بهزیستی کشور تحت عنوان «لزوم رعایت ترتیبات مندرج در مصوبه شورای حقوق و دستمزد در مورد افزایش سقف حداکثر امتیازات مواد (65)، (66)، (68) و (71) قانون مدیریت خدمات کشوری» است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۳۲۸۸۶۰۱:۵۴:۴۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
این اضافه حقوق را به بیکاران بصورت افزایش یارانه دهید نه اینکه در جیب کارمندان بریزید. با ۵ سال سابقه بیکارم, بیمه هم ندارم. سرپرست خانواده هستم, دو تا بچه کوچک هم دارم. مستاجر هم هستم. بخدا دیگه هیچی برام نمونده. دولت با استفاده از شماره ملی و شماره بیمه تامین اجتماعی مشخص کند که چه کسانی بیکارند تا بتواند یارانه آنها را اضافه تر کند.
ناشناس۶۳۲۹۴۱۰۷:۱۴:۱۵ ۱۳۹۷/۸/۲۲
بجز نفت که کلا توش مارو کشته بیرونش مردم رو،همه 50%افزایش زدند
ناشناس۶۳۳۲۵۹۱۰:۱۶:۰۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
الان وزارت بهداشت دهها برابر نفت به کارمنداش میرسه.
معلم متعهد۶۳۳۷۳۶۱۴:۱۵:۴۸ ۱۳۹۷/۸/۲۲
به عنوان یه فرهنگی فقط سکوت میکنم
ناشناس۶۳۳۵۵۰۱۲:۵۹:۳۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
دوست عزیز من کارمند جهادکشاورزی هستم با مدرک ارشد و 26 سال سابقه حدود 3.5 میلیون حقوق میگیرم . شما بفرمائید خودتون و همکاراتون با این مدرک وسابقه چند میگیرید.
مجید۶۳۳۹۲۶۱۶:۰۴:۳۵ ۱۳۹۷/۸/۲۲
بنده هم لیسانس با 30 سال خدمت از راه و شهر سازی با عائله مندی و اولاد جمعا 25،604،152 ریال حقوم است که با کسر 1،199،111 ریال بابت بیمه خالص دریافتیم 24،405،041 میباشد . علی برکت الله
ناشناس۶۳۴۱۹۵۱۸:۳۷:۰۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
اگه معلم بودی 2 تومن می گرفتی برو خدا رو شکر کن برادر
مهدی۶۳۳۷۰۷۱۴:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۸/۲۲
بنام خدا- احتمالا به دلیل وصول مالیات سایر کارمندان با افزایش حقوقشان موافقت شده. بقیه کارمندان دولت لابد یا دزدند و خودشان در می اورند و می خورند یا به نظر رئیس دولت همه از کار فراری اند و منتظرند زنگ بخورد بروند خانه!! وقتی نکاه پدر خانواده به بچه هایش این باشد، از همسایه ها و غریبه ها انتظاری نیست.
ناشناس۶۳۳۷۸۲۱۴:۴۰:۵۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
اگر خوب نیست، بیا بیرون. حتی مزایای کارمندان وزارت نفت از حقوق خیلی مشاغل بیشتره.
ناشناس۶۳۳۸۷۱۱۵:۲۷:۱۳ ۱۳۹۷/۸/۲۲
کو ما که از گشنگی مردیم
ناشناس۶۳۲۹۴۷۰۷:۲۵:۴۷ ۱۳۹۷/۸/۲۲
کارمندان ژن دار و باژنشسنگان بی ژن.
ناشناس۶۳۳۲۶۱۱۰:۱۶:۵۸ ۱۳۹۷/۸/۲۲
یعنی اینا کارمندترن؟
ناشناس۶۳۳۷۶۰۱۴:۲۴:۲۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
نه اینها کارمندتر نیستند اینها توی این مدت از لحاظ حقوقی در حقشون اجحاف شده بود. کارمند بهزیستی با مدرک کارشناسی ارشد و سابقه کار بیش از 16 سال و سرکارداشتن با انواع آسیب های اجتماعی دریافتی 2300000 واقعا اجحاف نیست؟ با همین مدرک در سایر ارگانها حداقل 5 تا 7 م دریافتی دارند با سابقه خیلی کمتر
ناشناس۶۳۳۸۷۳۱۵:۲۹:۵۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
حکم چقد؟ دریافتی ملاک. نیست
ناشناس۶۳۴۲۳۱۱۸:۵۰:۰۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
دولت باید یک فکری برای مدرک گرایی بکند ، طرف با مدرک سیکل استخدام شده رفته از این دانشگاه های در پیدی مدرک کیلویی گرفته الان دائم مدرک ارشدش را سر همین دولت می زنه و درخواست حق و حقوق آنچنانی می کنه ، مدرک را ولش کن عملکرد و نتیجه عملکرد را بچسب .
ناشناس۶۳۳۰۱۱۰۸:۰۹:۱۷ ۱۳۹۷/۸/۲۲
دستشون درد نکنه که به کارمندان توجه کردند . اما کارکنان فقط عضو این دو اداره نیستند .
ناشناس۶۳۳۰۳۷۰۸:۲۴:۱۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
وضع خراب اقتصاد کشور ما نتیجه همین تبعیض هاست. رییس سازمان امور مالیاتی تقوی نژاد می خواست شهردار بشه و با این پرداخت ها از بیت المال دنبال جلب حمایت اطرافیان خودش است.
ناشناس۶۳۳۰۳۹۰۸:۲۴:۵۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
پس قانون هماهنگ پرداختها که به درستی اجرا نمی شد کاملا از بین رفت.
ناشناس۶۳۳۰۴۰۰۸:۲۵:۳۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
سازمان مالیاتی پولی که به زور از مردم میگیره رو به خودش اختصاص میدهد؟؟!؟
ناشناس۶۳۳۰۷۱۰۸:۴۰:۲۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
آقای روحانی مدیران شما فکر می کنند می توانند با این ریخت و پاش ها از جیب مردم ضعف هایشان را ماست مالی کنند؟!
ناشناس۶۳۳۱۲۲۰۹:۰۷:۱۷ ۱۳۹۷/۸/۲۲
ایرادی نداره صد درصد هم زیاد کنن باز حتی قدرت خرید پارسال رو هم ندارن ولی فکری به حال سایر حقوق بگیرها بکنین لطفا
ناشناس۶۳۳۱۴۶۰۹:۱۷:۱۱ ۱۳۹۷/۸/۲۲
افزایش حقوق کارکنان اداره مالیاتی برای افزایش بیشتر چپاول مردم
رضا۶۳۳۱۸۸۰۹:۴۲:۱۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
بی فایده است ارقامی که ما به دوستان می دهیم در قالب حقوق و دستمزد نمی گنجد و به روایتی با ما شریکند.
هادی۶۳۳۲۲۲۰۹:۵۷:۵۸ ۱۳۹۷/۸/۲۲
ننویسید افزایش 50 درصدی حقوق بلکه بنویسید افزایش 50 درصدی برخی بندهای حقوق. بین این دو خیلی تفاوت است خیلی خیلی خیلی خعلی!
محمد۶۳۳۲۲۳۰۹:۵۸:۱۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
به فکر کارگرا باشید
ناشناس۶۳۳۲۲۵۰۹:۵۸:۳۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
داروغه ناتینگهام مجوز افزایش مالیات (پول زور) رو با قاقالیلی دادن به کارکنان امورمالیاتی وازجیب مردم صادر کرده وبقیه کارمندها رو ادم حساب نکرده
سجاد۶۳۳۲۸۹۱۰:۲۹:۰۵ ۱۳۹۷/۸/۲۲
معلم فوق لیسانس با ۱۳ سال سابقه دو میلیون سیصد میگیرم رفیقم با لیسانس و سه سال سابقه در امور مالیاتی بدون این افزایش نزدیک چهار میلیون
ناشناس۶۳۳۳۰۱۱۰:۳۷:۵۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
یا خدا من ماهی دوازده شب تو بیمارستانها خواب ندارم نه تعطیل داریم نه عید نه جمعه و پنجشنبه هر هفته هم یه کتکی توهینی از طرف مردم میبینیم اونوقت اوناییکه پشت میز نشستن افزایش حقوق دارن
وحيد۶۳۳۳۷۰۱۱:۱۰:۳۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
خوبه ديگه. ماليات را به زور از ما اصناف بيچاره ميگيرند. و اين كارمندان اداره ماليات خودشونم ميدونن كه دارن پول اضافه از اصناف ميگيرند. من كه به نوبه خودم چون ماليات اضافه پرداخت كرده ام اصلا راضي نيستم. از دهان زن و بچه من به زور گرفته و بر شكم اين زورگويان از خدا بي خبر مي ريزند. من راضي نيستم. انشاالله خدا هم راضي نباشد.
حسن۶۳۳۴۱۷۱۱:۴۱:۳۳ ۱۳۹۷/۸/۲۲
خدا لعنت کند کسی که باعث و بانی بی عدالتی میشود
ناشناس۶۳۳۸۸۱۱۵:۳۲:۳۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
به نظر من که عضو هیات علمی دانشگاه ازاد و بخش خصوصی هستم و ۴ ماهه حقوق نگرفتم کلا کارمندای دولت مفت خورند چون چه کار بکنن چه نکنن اخر ماه حقوقشون تو حسابشونه بر عکس بخش خصوصی که همیشه باید چند ماه از حقوقشون بگذره
ناشناس۶۳۳۹۱۲۱۵:۵۷:۳۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
بنام آبادانی کشور ولی به کام کارمندان دارایی. چرا مودیان را نمک به زخم شان میزنن.
ناشناس۶۳۳۹۲۵۱۶:۰۴:۳۳ ۱۳۹۷/۸/۲۲
دولت همه را سرکار گذدشته است فقط ف کر میز وجیب خودش است
ناشناس۶۳۳۹۲۹۱۶:۰۷:۴۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
معلما هم بیلند یا کلنگ در این مملکت ,چرا به پشت میزنشینان بیکار اضافه میکنید , معلم ک همدرس میدهد و هم ۴۰بچه با انواع رفتازها را ۶ساعت نگه میدارد باید ۲تومنحقوق بگیرد لعنت بر
ناشناس۶۳۴۰۷۷۱۷:۳۹:۵۱ ۱۳۹۷/۸/۲۲
مملکت را به فنا دادید. من معلم با مدرک فوق لیسانس بهترین دانشگاه و ۱۲,سال خدمت میگیرم دوملیون و دویست. کسی هم صدای تحصن ما را نمیشنود.
ناشناس۶۳۴۱۰۱۱۷:۵۶:۳۳ ۱۳۹۷/۸/۲۲
واقعا مسولین ما عدالت را شرمنده کرده اند واقعا کمی خجالت خوب است از نفرین مردم بترسید
ناشناس۶۳۴۲۰۶۱۸:۴۰:۴۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
نارضایتی همه از تبعیضه وگرنه اگه همه به یک اندازه سختی می کشیدند هیچ کس ناراحت نبود درآمد مدیران و پزشکان و شرکت نفتی ها و.... با طبقه متوسط اختلاف زیادی داره
ناشناس۶۳۴۲۳۶۱۸:۵۲:۳۳ ۱۳۹۷/۸/۲۲
حقوق برابر ، شرایط برابر.
علی۶۳۴۲۵۰۱۹:۰۱:۱۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
بخواب تاصبح دولتت بمد

پربحث‌های اخیر

 1. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 2. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 3. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 4. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 5. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 6. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 7. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 8. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 9. حادثه دلخراش از فرو رفتن میل‌گرد در بدن کارگر  

 10. پراید ارزان شد

 11. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 12. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 13. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

 14. ۳۳ درصد مردان دهه شصت ازدواج نکرده‌اند + اینفوگرافیک  

 15. آیت‌الله موسوی جزایری از «امامت جمعه اهواز» استعفا داد

 16. جهانگیری: مردم به دلیل خشکسالی‌های مستمر سختی فراوانی را متحمل شدند

 17. دست رد «حناچی» به سینه شورای شهر

 18. سردار صفوی: پاکستانی ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست

 19. برخورد تند جلیقه زردها با یک یهودی  

 20. انتشار جزییات اطلاعات سفرهای خارجی کارکنان شهرداری

 21. حقوق‌های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

 22. آخرین قیمت دلار و طلا/ سکه ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان شد

 23. بازگشت رویایی ذوب آهنی ها با منصوریان در قطر/ حذف الغرافه باوجود گلزنی طارمی

 24. پیشنهاد اردوغان برای نگه داشتن داعشی‌های خارجی در سوریه

 25. ظریف: هیچگونه شکایت و دلخوری از کریمی و غفوری ندارم

پربحث‌های دیروز

 1. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 2. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 3. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 4. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 5. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 6. لجن‌‌پراکنی بی‌‌بی‌‌سی فارسی صدای عطاالله مهاجرانی را هم درآورد  

 7. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 8. چرا دولت شکایت نمی‌کند؟

 9. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 10. معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند + جدول

 11. رئیس سازمان بسیج مستضعفین: ایران کشور فقیری نیست

 12. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 13. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

 14. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 15. رئیس اداره اوقاف لواسان بازداشت شد

 16. همه خدعه‌های اروپا

 17. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 18. صعود چشمگیر ایران در میان قوی‌ترین ارتش‌های جهان

 19. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 20. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 21. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 22. حادثه دلخراش از فرو رفتن میل‌گرد در بدن کارگر  

 23. مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

 24. پراید ارزان شد

 25. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

پربحث‌های هفته

 1. طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

 2. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 3. خوارج عمانی در کنفرانس ورشو

 4. شاخ‌های محجبه یا وضعیت فکاهی ضد حجاب؟

 5. هرج‌ومرج در بازار خودرو و افزایش شوکه کننده قیمت‌ها/ چرا ترمز افزایش نرخ خودرو کشیده نمی‌شود؟/ عزیزی: آشفتگی بازار به علت سوء مدیریت خودروسازان است

 6. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 7. اسامی 16 نماینده امضاء کننده طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور

 8. برای این عکس شما تیتر بزنید   

 9. گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌هایی از فتنه ۸۸ است، میهمان ویژه الف می‌شود/ سوالات خود را درباره این کتاب از او بپرسید

 10. شلیک هوایی، درگیری و کنده شدن درب ون گشت ارشاد در تهران

 11. تا کی بجای ازدواج، به جوان بگوئیم: دوغ بخور؟

 12. توکلی: مجمع تشخیص به دنبال کاهش فشار بر مردم است/ FATF، استقلال داخلی را از بین می برد

 13. احمد توکلی خطاب به نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت: فرمول تحقیرکننده اینستکس حتی نفت در برابر غذا هم نیست

 14. پراید ما یا پرادو رفیق ها و غرور بیجا

 15. آقای کریمی! برای اظهارنظر سیاسی هم آوایی با سالومه خانم «من و تو» کافی نیست  

 16. قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا اعلام شد/ قیمت تندر ۹۳ میلیون تومان+جدول

 17. حمله تروریستی انتحاری به اتوبوس کارکنان سپاه در سیستان و بلوچستان/ تایید شهادت 27 نفر + اطلاعیه سپاه و عکس و فیلم

 18. افتخار نتانیاهو به تاریخ‌سازی و ایستادن در کنار سران کشورهای عربی/ آیا جنگی علیه ایران در راه است؟

 19. «رئیسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضائیه می‌شود

 20. تازه‌ترین قیمت خودرو/ افزایش ۱۰ میلیونی سمند؛ پراید ۱۱۱ به ۴۵ میلیون تومان رسید

 21. دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد/ عبور پراید ۱۱۱ از ۴۳ میلیون تومان + جدول قیمت‌ها

 22. واعظی: مجمع لوایح مربوط به FATF را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد/ اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است

 23. امام جمعه اهواز چرا به انگلیس سفر کرد؟  

 24. پوشش امنیتی هواپیمای بن سلمان با 6 جنگنده پاکستانی+ فیلم

 25. درباره تهدید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمود واعظی/ وقتی آقای رئیس دفتر فرافکنی می‌کند

پربحث‌های اخیر

 1. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 2. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 3. پراید ارزان شد

 4. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 5. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 6. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

 7. جهانگیری: مردم به دلیل خشکسالی‌های مستمر سختی فراوانی را متحمل شدند

 8. حقوق‌های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

 9. آخرین قیمت دلار و طلا/ سکه ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان شد

 10. نابسامانی بازار خودرو استیضاح وزیر صمت را کلید می‌زند

 11. وزیر اقتصاد: جنگ اقتصادی برای مردم ایران جدید و غیر منتظره‌ نیست

 12. پژمانفر: پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

 13. رئیس سازمان بورس: سهام عدالت توسط مردم قابل معامله می‌شود

 14. وزیر نیرو: انتقال و یا عدم انتقال آب مشکلات مدیریت منابع آب را حل نمی کند

 15. مالیات بر ارزش افزوده برخی صنوف کمتر از ۹ درصد محاسبه می‌شود

 16. قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین روز بهمن‌ماه

 17. افزایش ۱۰ درصدی عوارض برق در سال آینده

 18. مخبر خبر داد: ایجاد بیش از ۸۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در کشور

 19. نوین عایق مرجع خرید انواع عایق های صوتی و حرارتی

 20. نقشه راه اقتصاد مقاومتی از نگاه ۱۰ اقتصاددان

 21. بررسی عوامل گرانی مرسدس بنز ؛ وقتی قیمت خودرو سر به فلک می‌کشد!

پربحث‌های دیروز

 1. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 2. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 3. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 4. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 5. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

 6. مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

 7. پراید ارزان شد

 8. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 9. برای علت گرانی گوشت، آدرس غلط می‌دهند

 10. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 11. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

 12. جهانگیری: مردم به دلیل خشکسالی‌های مستمر سختی فراوانی را متحمل شدند

 13. حقوق‌های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

 14. آخرین قیمت دلار و طلا/ سکه ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان شد

 15. نابسامانی بازار خودرو استیضاح وزیر صمت را کلید می‌زند

 16. وزیر اقتصاد: جنگ اقتصادی برای مردم ایران جدید و غیر منتظره‌ نیست

 17. پژمانفر: پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند

 18. وزیر راه: مردم هوشمندانه بلیت هواپیما بخرند

 19. دلار ۱۲۸۰۰ تومان شد

 20. رئیس سازمان بورس: سهام عدالت توسط مردم قابل معامله می‌شود

 21. وزیر نیرو: انتقال و یا عدم انتقال آب مشکلات مدیریت منابع آب را حل نمی کند

 22. مالیات بر ارزش افزوده برخی صنوف کمتر از ۹ درصد محاسبه می‌شود

 23. قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین روز بهمن‌ماه

 24. افزایش ۱۰ درصدی عوارض برق در سال آینده

 25. مخبر خبر داد: ایجاد بیش از ۸۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در کشور

پربحث‌های هفته

 1. هرج‌ومرج در بازار خودرو و افزایش شوکه کننده قیمت‌ها/ چرا ترمز افزایش نرخ خودرو کشیده نمی‌شود؟/ عزیزی: آشفتگی بازار به علت سوء مدیریت خودروسازان است

 2. قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا اعلام شد/ قیمت تندر ۹۳ میلیون تومان+جدول

 3. تازه‌ترین قیمت خودرو/ افزایش ۱۰ میلیونی سمند؛ پراید ۱۱۱ به ۴۵ میلیون تومان رسید

 4. دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد/ عبور پراید ۱۱۱ از ۴۳ میلیون تومان + جدول قیمت‌ها

 5. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 6. پراید ۴۷ میلیون تومان شد + جدول آخرین قیمت خودروها

 7. پولشویی، ابزاری برای تحریم بانک مرکزی توسط آمریکا/ نقش پالرمو چیست؟

 8. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 9. جزئیات فروش فوری ایران‌خودرو از فردا/ تحویل همه خودروها تا پایان سال

 10. نوبخت: تصویب نشدن FATF واردات و مبادلات ارزی کشور را سخت‌تر می‌کند

 11. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 12. رئیس دفتر رئیس‌جمهور: ‌با تحریم، بلکه مقاوم‌تر خواهیم شد

 13. رئیس اتاق مشترک ایران و چین: صادرات کشور قفل شد

 14. فرمانده نیروی دریایی سپاه: باورم شد مافیایی پشت ماجرای کشتی‌های چینی وجود دارد

 15. چشم‌انداز کاهش نرخ ارز طی هفته‌های آینده

 16. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 17. سکه ۴ میلیون و ۴۰۳ هزار تومان شد/ دلار ۱۲۶۰۰ تومان

 18. بهروز نعمتی: قیمت ارز بیش از ۸ تا ۹ هزار تومان نیست

 19. توکلی خطاب به دژپسند: حقایق تلخ درباره خصوصی‌سازی تحت مدیریت پوری‌حسینی بسیار است/ نحوه قیمت‌گذاری‌‌ها به تاراج بیشتر شبیه است تا فروش/ شرکتی تنها با پرداخت ۱۰میلیون تومان صاحب هپکو شد

 20. رئیس کل بانک مرکزی: پذیرش FATF به نفع ماست

 21. خودروسازان برای رفع مشکلات‌شان جیب مردم را غارت نکنند

 22. راه سوء‎استفاده واردکنندگان از ارز دولتی بسته شد + جزئیات

 23. چرا قیمت گوشت کور گره خورده است؟

 24. زدوبند ۲۸۰ میلیون یورویی در شرکت هفت‌تپه

 25. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

آخرین عناوین