پیشنهاد منتقدان FATF به موافقان آن/ آیا موافقان این موارد را می‌پذیرند

گروه ویدئو الف،   3970719101 ۱۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

علی۵۸۹۲۰۲۱۲:۵۰:۵۵ ۱۳۹۷/۷/۱۹
نه عزیز جان، از نظر من هیچ اشکالی نداره که نقل و‌انتقال پول شفاف بشه، یارو‌یه روزه از قبل ارز بازی میلیارد ها تومان تو حسابش واریز میشه بدون اینکه مالیات داده باشه و‌هیچکس هم‌نمیپرسه از کجا آوردی؟ شما اگه تو‌یک‌کشور اروپایی حساب بانکی داشته باشی و‌ پولی بدون مشخص شدن منبع و چگونگی تحصیل آن به حسابت بریزی بلا فاصله به چهار میخت میکشن مه از کجا آوردی؟.شما ها مشکلتون جای دیگه است و FATF هیچ اشکالی نداره‌و سراسر اروپا و آمریکا و حتی چین و روسیه اجرا میشه.
valor۵۸۹۲۶۴۱۳:۳۶:۱۸ ۱۳۹۷/۷/۱۹
آقایان اصلاح طلب بسم الله.
ناشناس۵۸۹۳۱۲۱۴:۰۵:۰۷ ۱۳۹۷/۷/۱۹
پیشنهادهای خوبیه اگر واقعا منطقی هستید ! قابل توجه اونایی که در جلسه رای گیری نوشته بودند: رای به منطق !
حسین۵۸۹۳۲۴۱۴:۱۵:۰۱ ۱۳۹۷/۷/۱۹
دوستان دلواپس، پروفسور تر از این جوان در چنته ندارند؟؟ که صحبت هایش حداقل ارزش بررسی و پاسخ داشته باشد؟
ناشناس۵۸۹۶۸۰۲۰:۱۹:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۱۹
خودش هم نمیدونه چی میگه، میگه قانون تصویب کنیم که داخلی ها نتونن از ارایه سرویس به داخلی ها خودداری کنن و اگر کردن جریمه و مجازات بشن، کی مجازات بش؟ برای چی مجازات بشه؟ برای عمل به قرارداد بین المللی که مجلس مملکت تصویب کرده؟ اصلا مجازات هم بشن؟ از جیب پدرش میخواد مثلا جریمه بده؟ یا مثلا کارکنان یک دستگاه رو میخواید بندازید زندادن؟ اصلا چی میگید؟!
ناشناس۵۸۹۴۱۳۱۵:۱۳:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۹
دلال های پولشویی راه به جایی نخواهید برد
ناشناس۵۸۹۴۴۱۱۶:۰۹:۱۶ ۱۳۹۷/۷/۱۹
ایشان از مرحله پرت هستند اساس کار اینستکه هر نقل و انتقال پول شفاف بوده و بانک کارگزار از منشاء پولی که در اختیارش میگذارند مطلع باشد و بانک دریافت کننده حواله مطمئن باشد که از ابتدا ضوابط رعایت شده است . حال ایشان میفرمایند رد و بدل کردن این اطلاعات جرم شناخته شود . نمیدانم در یک اقتصاد سالم این پنهان کاری ها چه هدفی را دنبال میکند ؟
مجلس۵۸۹۴۴۶۱۶:۱۵:۱۳ ۱۳۹۷/۷/۱۹
چرا انقدر دست و پا میزنید اولش که تصویب شد گفتین خیالمون راحته شورای نگهبان رد میکنه حالا که شورای نگهبان میگه مشکلی نداره میگین مجلس لایحه جدید بده مطمین باشین تو مجلس این طرح های شما رای نمیاره باز یک بهانه دیگه میارین یکم یاد بگیرین به رای ها احترام بگذارین
ناشناس۵۸۹۷۶۵۲۱:۳۴:۰۳ ۱۳۹۷/۷/۱۹
خیر! شفاف سازی حق این مردم است !
ناشناس۵۸۹۹۵۸۰۷:۵۶:۱۷ ۱۳۹۷/۷/۲۰
حرف حساب جواب نداره. نه به وعده بدون پشتوانه آری به رفع نگرانی با ساز و کار سازگار

پربحث‌های هفته

آخرین عناوین