در برنامه تلویزیونی مطرح شد؛ توکلی: مسئولان بانک مرکزی مقابل افزایش قیمت ارز سکوت کردند/ کواکبیان: دولت ما دولت نفتی است

گروه سیاسی الف،   3970718072 ۱۱ نظر، ۴ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
توکلی: مسئولان بانک مرکزی مقابل افزایش قیمت ارز سکوت کردند/ کواکبیان: دولت ما دولت نفتی است

مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سیستمی که در حال حاضر عمل می شود قابل دفاع نیست، چون من با مسئولین بانک مرکزی صحبت کردم و گفتم طبق قانون شما باید رابطه ریال و ارزهای خارجی را ثابت نگه دارید ولی ثابت نیست و درحال بالا رفتن است.

به گزارش الف، برنامه «پیشران» این هفته در بررسی موضوع مفاسد اقتصادی و شیوه‌های افشا و برخورد آن با حضور قائمی‌نیا کارشناس مجری و اجرای مهدی مفیدی میزبان احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت و مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب مردم تهران ری و شمیرانات در مجلس بود.

در این برنامه مصطفی کواکبیان از لزوم شناسایی شفافیت در سیستم گفت و بیان کرد: شفافیت چه در سیستم بانکی داخلی و چه در سیستم بین المللی باشد، کسی ضرر نمیکند. شفافیت باعث می شود معلوم باشد که این پول از چه منشا برداشته شده و به کدام بخش رسیده و چطور میخواهد هزینه شود. من حتی به عملکرد مجلس نیز انتقاد دارم.

این نماینده مجلس دادامه داد: این تحقیق و تفحص از مجلس باید صورت بگیرد، یعنی دستگاه های نظارتی مثل دیوان محاسبات حاضر شوند و بررسی کنند که سال فلان کل بودجه مجلس چقدر بوده و الان که سال ۹۷ هست، چقدر هست، و بعد ببینیم چه کردیم.

کواکبیان اظهار داشت: یک نورافکن در بسیاری از تاریکی ها باید روشن شود، حتی در مجلس.

وی همچنین در مورد به حداقل رساندن رانت گفت: کل سیستم فساد برانگیز نیست ولی زمینه هایی که در این ساختار چیدمان شده این بحث را پیش می آورد.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه بی تعارف بگویم، دولت ما دولت نفتی است گفت: اداره ی کشور به این شکل خیلی سخت نیست. و ما می خواهیم که سال به سال کشور از درآمدهای نفتی فاصله بگیرد. مقتضای دولتهای نفتی رانتی بودن است. که در این مورد باید واقعا فکر کرد. و نکته دوم در این خصوص دولتی بودن است.

مصطفی کواکبیان در مورد دولت گفت: ما باید هر چه بیشتر دولت را لاغر کنیم. در صورتی که دولت فعلی چاق تر نیز شده است.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش از شفافیت حقوق گفت: بحث حقوق های نجومی یکی از ثمراتش می توانست این باشد که (در صورتی که با وجود قانونی شدن هنوز این اتفاق نیفتاده است.) حقوق ها به صورت شفاف در سامانه ای اعلام شود، که هر کسی در هر رده ای چقدر حقوق می گیرد که متاسفانه این اتفاق نیفتاده و این موضوع فقط به حقوقها منتهی نمی شود، حسابها و املاک و... جز موارد نجومی بوده و هستند.

کواکبیان عضو فراکسیون امید مجلس در پایان صحبت‌هایش بیان کرد: مثلا در مورد املاک شهرداری تهران ۲ بار در مجلس رای نیاورد و مجلس ما نیز بی تقصیر نیست.

در ادامه برنامه دکتر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس دیده بان شفافیت و عدالت نیز در پاسخ به سخنان کواکبیان گفت: بحث شفافیت خیلی جدی است و شفافیت اثر بازدارنده دارد یعنی پیشگیری میکند اگر شفافیت وجود داشته باشد.

عضو مجمع تشخیص از مبارزه با مفاسد گفت و ابزار کرد: احساس راحتی را باید از مفسدها گرفت که همیشه احساس رنج کنند و باید هزینه ی فساد را برای آنان زیاد کرد.

تواکی در ادامه برنامه در مورد شفافیت و پیگیری برنامه ششم توسط دیده‌بان گفت و بیان کرد: شفافیت فقط به حقوق و دستمزد نیست که البته خیلی مهم است و در برنامه ششم این موضوع تصویب شده ولی متاسفانه دولت در سال گذشته در این مورد عمل نکرد و با پیگیری دیده بان شفافیت حرکتهای کمی صورت گرفت ولی درحال حاضر ۷ماه از سال میگذرد و این مورد هنوز اجرا نشده است و به این معنی است که سیستم اداری ما ظرفیت کافی، انگیزه کافی و اراده ی کافی برای انجام این کار ندارد. و باید از طریق نمایندگان و سازمانهای مردم نهاد و علما و هر کسی که تریبونی در اختیار دارد مطرح شود تا این عمل صورت بگیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از راهکار رانت ارزی گفت: سیستمی که در حال حاضر عمل می شود قابل دفاع نیست، چون من با مسئولین بانک مرکزی صحبت کردم و گفتم طبق قانون شما باید رابطه ی ریال و ارزهای خارجی را ثابت نگه دارید ولی ثابت نیست و درحال بالا رفتن است. تا چند برسد شما قبول میکنید راه حل شما غلط است؟ اگر درست بود که بالا نمی رفت.متاسفانه سکوت کردند.

وی در ادامه افزود: اطلاعات شفاف جلوی بسیاری از مفاسد را میگیرد و اطمینان خاطر ایجاد میکند و دست دزدها را رو میکند و تخلفات را آشکار میکند و مواردی دیگر از این قیبل.

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت در پایان صحبت‌هایش اظهار داشت: هم سیستم میتواند فساد زا باشد که درحال حاضر سیستمی که هست فسادآفرین هست و هم شفافیت که بخشی از سیستم سالم هست اگر نباشد مشکل آفرین خواهد بود.

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۶ مهر ۱۳۹۷تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است
۲۵ مهر ۱۳۹۷دکتراحمد توکلی : این جملات از من نیست
۲۵ مهر ۱۳۹۷روایتی تازه از کنترل بحران ارزی سال ۷۴/ عبور از بحران با نسخه اقتصاددان وطنی
۲۴ مهر ۱۳۹۷تب تند احتکار خانگی فروکش می‌کند، اگر...
۲۴ مهر ۱۳۹۷توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد
۲۴ مهر ۱۳۹۷رحمانی‌فضلی: اگر واقعیت اقتصادی را به مردم بگوییم آنها مشارکت می‌کنند
۲۴ مهر ۱۳۹۷توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد
۲۴ مهر ۱۳۹۷خوانساری: ۷۰ درصد فعالان اقتصادی نسبت به آینده خوشبین نیستند
۲۴ مهر ۱۳۹۷توکلی: شفافیت آرای نمایندگان به مجلس شجاعت می‌دهد/ شورای نگهبان تاکنون کسی را به خاطر رای دادن رد صلاحیت نکرده
۲۴ مهر ۱۳۹۷غایبان اقتصادی
۲۳ مهر ۱۳۹۷روحانی: آمریکا در بلند مدت قادر نیست به سیاست‌های ضدایرانی خود ادامه دهد/ به آینده بهتر، بسیار امیدوارم
۲۳ مهر ۱۳۹۷کواکبیان: به شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیازی نیست

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۸۷۶۱۲۱۱:۲۶:۳۹ ۱۳۹۷/۷/۱۸
لطفا اجماع کنید مردم بدجور تحت فشارن
سعادتی۵۸۷۶۱۶۱۱:۲۸:۰۲ ۱۳۹۷/۷/۱۸
مادامی که بانک مرکزی برای رفع نگرانی صاحبان پس اندازهای ریالی که از کاهش ارزش آن در هراسند فکر یا ایده ای نداشته باشد بازار همین است... اگر بانک به تقویت ارزش ریال در آینده (3ماه آتی یا سال آتی ) ایمان دارد باید با افتتاح حساب مبتنی بر سکه یا ارز و پذیرش سپرده ریالی مبتنی بر ارزش امروز سکه طلا یا ارز (با 10 درصد تخفیف نسبت نرخ روز به عنوان مشوق ) و تعهد اعاده آن در سال آتی به صورت ریالی و قیمت روز سکه یا ارز در سال آتی نسبت به رفع نگرانی اقدام کند.... این گونه به جای عرضه سکه طلا یا ارز که خزانه را تهی می کند ریسک کاهش ارزش ریال را بانک مرکزی‌میپذیرد...خزانه هم دست نمی خورد... ولی آیا بانک مرکزی خود به آینده ایمان دارد؟.... تا کنون که انفعال ...انفعال ....انفعال ....
ناشناس۵۸۷۶۱۸۱۱:۳۰:۴۴ ۱۳۹۷/۷/۱۸
این دولت کفایت لازم برای اداره امور کشور را ندارد. با تعویض و جابجایی چند نفر در کابینه مشکلات حل نمی شوند. باید درمان اساسی کرد. باید امور کشور در دست یک کابینه جهادی و خادم مردم قرار گیرد.
تبریزی۵۸۷۸۲۶۱۳:۱۰:۴۲ ۱۳۹۷/۷/۱۸
درسته ولی این کابینه جهادی نمی تونه از بین مسئولین داخل ایران تشکیل بشه. فرهنگ ایرانی های داخل ایران اونقدر فاسده که همه فقط به فکر خودشون هستن. یعنی اگه کشور دشمن بیاد ایران رو بکنه مستعمره خودش اینقدری که ایرانی ها خودشون به همدیگه ظلم می کنن به مردم ظلم نمی کنه.
ناشناس۵۸۸۴۶۲۱۹:۵۸:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۱۸
لایک
عوام۵۸۷۶۳۰۱۱:۳۷:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۱۸
وضعیت اداره کشور دولت ژن خوب‌ها و دو تابعیتی‌ها بیشتر شبیه چراغ نفتی است تا دولت نفتی. قدرت و عرضه کنترل هیچ کدام از عرصه‌ها از دلار گرفته تا بهداشت و مسکن و غیره در دست دولت نیست ولی ژست آقایان و ادعاهایشان بالاست. مدیران بیشتر از اینکه فکر رسیدگی به امور مردم باشند دنبال زدوبندهای خارجی‌اند تا آینده خود و آقازادگان ژن برتریشان را در داخل و یا خارج محکم کنند. مردم هم تنها رعایایی هستند که زمانی که نیاز به جمع کردن کمک برای آسیب دیدگان بلایای طبیعی و یا پر کردن صندوقهای رای هست مورد توجه قرار میگیرند.
ناشناس۵۸۷۶۶۸۱۱:۵۹:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
افزایش نرخ ارز نتیجه سوء مدیریت دولت است.
ناشناس 2۵۸۸۰۴۱۱۴:۵۶:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
کاش آقای توکلی جواب نامه آقای سیف را میداد برای شفافیت خوب است
ناشناس۵۸۸۱۱۴۱۵:۳۱:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
خوش به حال نماینده های مجلسس در شورای عالی آموزش وپرورش که امروز تعیین شدند. مثل قبلی ها به ازا شرکت درهر جلسه شورا سکه در آخر سال خواهند گرفت.
ناشناس۵۸۸۵۳۶۲۱:۰۲:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۸
بانک مرکزی هیچ کاری نمیکنه چون هدف بالا رفتن قیمت دلاره اینجوری میخوان چرخ مملکت بچرخه چرا باید دلار ۱۵۰۰۰تومان باشه کشور داره نابود میشه
جلال۵۸۹۳۹۱۱۵:۰۲:۱۳ ۱۳۹۷/۷/۱۹
اقای توکلی صادقه و درست میگه عامل تمام گرانی ها دولت و شخص رئیس جمهور است نمیتوانی اداره کنی استعفا بده یه عده بی خیال و اشراف زاده و کاخ نشین شدن مسئول
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های امروز

 1. پامپئو: مصمم به اعمال حداکثر فشار علیه ایران هستیم

 2. درخواست ۴۰ نماینده آمریکا از ترامپ برای اعمال تحریم‌های سخت علیه عربستان

 3. وزارت‌خارجه‌آمریکا: پامپئو به هیچ نواری درباره ناپدید شدن خاشقجی گوش نداده است

 4. عضو کمیسیون صنایع مجلس: برخی‌ها ‌از ۱۰۰ ‌تا ۵۰۰ میلیارد تومان ارز خریدند‌ اما هیچ ارزی مبادله نشد‌

 5. واگذاری جنجالی سهام صندوق فولاد؛ از عرضه زیر قیمت تا تخلف در فروش بلوکی سهام

 6. یارانه نقدی مهرماه واریز شد

 7. معاون وزیر نفت خبر داد: آخرین میزان تولید نفت ایران/ توتال اسناد فنی فاز ۱۱ را به CNPC تحویل داد

 8. انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا؛ همه پرسی درباره ترامپ و سرانجام تحریم‌ها علیه ایران

 9. انگشت اتهام بازار سرمایه به سمت حقوق‌ها

 10. لغزش پول در آستانه ورود به بانک‌ها

 11. گلاره و آرزویی که محقق شد

 12. چرا این ویترین‌ها خالی شده‌اند؟

 13. نماینده ایران در سازمان ملل: آمریکا قاتل 66 کودک ایرانی است

 14. ۸۹ حضور کی‌روش روی نیمکت ایران/ ادامه پیروزی‌های کم گل!

 15. رامبد جوان: «قانون مورفی» تازگی دارد

 16. المیادین: بولتون به بن‌سلمان گفته آمریکا تمام جزئیات قتل خاشقچی را می‌داند

 17. خبر بد برای پرسپولیس/ گادوین منشا مصدوم شد

 18. قارچ‌هایی که به دلیل عفونت در مغز رشد می‌کنند/ دمل‌های چرکی مغز را در نطفه خفه کنید

 19. چرا ساختمان بهشت بعد از قالیباف آرام نگرفت؟

 20. ماکرون از تصمیم اروپایی‌ها برای تعلیق سفرهای سیاسی به عربستان خبر داد

 21. از جمال عبدالناصر تا جمال خاشقچی؛ مرور طرح ترور آل سعود برای مخالفان

 22. گاردین: انگیزه ترامپ از همسویی با سعودی، براندازی در ایران است

 23. یوسفی: السد در تهران بسیار خطرناک است/ پرسپولیس مقابل نود ارومیه به هم ریخته بود

 24. روایتی تکان‌دهنده از حرمسرای قذافی

 25. ماجرای عجیب گلزنی محمد انصاری و خوشحالی پس از گل+ عکس

پربحث‌های دیروز

 1. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 2. نگذاشتند درباره"سیف" به رئیس‌جمهور تذکر دهم

 3. تشکیل اتاق جنگ اقتصادی/ با چه راهکاری دولت و مسئولین می‌توانند کشور را از شرایط خطیر کنونی عبور دهند؟

 4. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 5. امشب در سر شوری دارم !

 6. مرگ مشکوک یکی از 15 مظنون قتل خاشقچی

 7. غذای ملی این کشور زیبا «کله پاچه» است  

 8. امیرعبداللهیان: ترور خاشقچی توسط سعودی دور از انتظار نیست

 9. اقدام جدید آلمان علیه عربستان

 10. علت شوره سر چیست؟

 11. نقشه داعش برای هدف قرار دادن بیجی نقش بر آب شد

 12. سردار پاکپور: تروریست‌ها وحدت مردم را هدف قرار داده اند

 13. فرود اضطراری پرواز تهران - بوشهر در شیراز

 14. کتف کامیابی‌نیا جا انداخته شد

 15. عمران خان برای دومین بار در یکماه به ریاض سفر می کند

 16. استراو: سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران اشتباه جدی است

 17. پوتین: سیاست تحریمی آمریکا علیه ایران اشتباهی بزرگ است/ متقاعد کردن ایران برای خروج از سوریه وظیفه ما نیست

 18. فرانسه: هدف سازوکار ویژه مالی اتحادیه اروپا فراتر از ایران است

 19. المپیک جوانان آرژانتین؛ محمدی طلایی شد

 20. خواب شیرین هنگام سخنرانی جهانگیری در همایش  

 21. پرچم عربستان عوض شد/ کنایه‌های تصویری روزنامه‌نگاران جهان به آل‌سعود   

 22. نرخ برابری دلار دربرابر یورو ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت

 23. ضرغامی: پس از عاشورای ۸۸ بسیاری از دست‌های پشت پرده رو شد

 24. آمریکا بسیج ایران را متهم به آموزش کودکان سرباز کرد

 25. دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»!

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 3. خیز نامحسوس دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زمینه سازی دولت برای برگرداندن کارت سوخت/ مردم قربانی سیاست هویج و چماق

 4. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 5. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 6. محمود بهمنی: FATF را نمی‌توان به دلار وصل کرد/ با مدیریت عرضه و تقاضا قیمت دلار را بر روی ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان نگه داشتیم

 7. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 8. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 9. بهشت جای چه افرادی است؟/ آیا امکان دارد که غیرمسلمانان نیز وارد بهشت شوند؟

 10. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 11. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 12. لوطیان جاده‌ها یا مرگ قانون؟!/ سمندی که یخچال فریزر است!

 13. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 14. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 15. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 16. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 17. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 18. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 19. نامه سرگشاده آیت‌الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضائیه؛ بیانات جنابعالی قانع کننده نبود

 20. دهک‌های پایین زیر چرخ‌های رکود تورمی و نیاز به سیاست‌های جبرانی

 21. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 22. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 23. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 24. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 25. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

گوشی شاپ

پربحث‌های دیروز

 1. نگذاشتند درباره"سیف" به رئیس‌جمهور تذکر دهم

 2. تشکیل اتاق جنگ اقتصادی/ با چه راهکاری دولت و مسئولین می‌توانند کشور را از شرایط خطیر کنونی عبور دهند؟

 3. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 4. امیرعبداللهیان: ترور خاشقچی توسط سعودی دور از انتظار نیست

 5. سردار پاکپور: تروریست‌ها وحدت مردم را هدف قرار داده اند

 6. ضرغامی: پس از عاشورای ۸۸ بسیاری از دست‌های پشت پرده رو شد

 7. طرح جدید نمایندگان برای ادامه کار استانداران بازنشسته

 8. شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب مشخص شدند +اسامی

 9. 17 عضو کابینه به مجلس پاسخ می‌دهند

 10. کدخدایی: جلسه امروز شورای نگهبان بنا به درخواست دولت برگزار شد

 11. درخواست تجمع مقابل منزل خاوری در کانادا

 12. مسئولیت جدید آیت‌الله جنتی در مجلس خبرگان

 13. مدیران آی‌تی خواستار عذرخواهی سناتور آمریکایی به دلیل توهین به نژاد ایرانی شدند

 14. چرا اصلاح‌طلبان با شهردار شدن محسن هاشمی مخالفند؟

 15. کیهان: روحانی تهدید شد! «صبر جهانگیری حدی دارد»

 16. محسنی اژه‌ای: برخی عناصر گمرک در پرونده‌های قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند

 17. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 18. توضیحات وزارت علوم درباره جعلی بودن مدرک تحصیلی هاشمی + سند

 19. سکوت و انفعال تحقیرآمیز سفارت ایران در اتریش/ روزه سکوت وزارت‌خارجه ادامه دارد +تصاویر

 20. برای تعدادی از متهمان حادثه تروریستی اهواز قرار صادر شده است

 21. نظر محسن رضایی درباره بررسی CFT و FATF در مجمع تشخیص

 22. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 23. عضو کمیسیون امنیت ملی: پیوستن ایران به FATF یعنی خود تحریمی

 24. سرلشکر جعفری: نگاه مسئولان کشور به توان داخلی باشد

 25. رهبر انقلاب: وقتی به کوهستان‌های اطراف تهران می‌روم و می‌بینم هیچ‌کس نیست! غصه می‌خورم

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 3. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 4. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 5. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 6. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 7. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 8. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 9. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 10. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 11. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 12. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 13. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 14. فرصت سوزی دولت در ترمیم کابینه و معرفی وزراء/ خبرهای ناخوشایند از معرفی گزینه های تکراری و ناکارآمد

 15. فراخوان رهبر انقلاب برای تکمیل و ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت

 16. نقش FATF را در این توصیه نامه نمی‌بینید؟

 17. سامانه پدافند هوایی سعیر+ عکس

 18. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 19. تجمع اعتراضی دانشجویان همزمان با حضور روحانی در دانشگاه تهران + عکس

 20. ماجرای شنود مکالمات ظریف و روحانی در برجام/ آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان

 21. پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور

 22. حواشی تجمع دانشجویان حامی روحانی علیه روحانی در دانشگاه تهران + جزئیات و تصاویر

 23. حمله بمب‌گذار انتحاری به سفارت ایران در ترکیه + توضیحات بهرام قاسمی

 24. ابوترابی: رئیس‌جمهوری قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد

 25. واکنش فتاح به احتمال حضورش در کابینه روحانی

آخرین عناوین