نتایج یک نظرسنجی درباره قیمت دلار

گروه اقتصادی الف،   3970712008 ۶۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
خراسان نوشت: کانال تلگرامی آخرین خبر در یک نظرسنجی، پیش بینی مخاطبان از نرخ دلار را جویا شده است. براساس نتایج این نظرسنجی تا ساعت 20:40 دیشب، از مجموع بیش از 47 هزار شرکت کننده در نظرسنجی، 65 درصد پیش بینی کرده اند که نرخ دلار به کمتر از 6 هزار تومان سقوط می‌کند.
 
جزئیات نتیجه نظرسنجی به شرح زیر است:
 
پیش‌بینی شما از آینده بازار دلار چیست؟
 
کمتر از ۶هزار تومان: ۶۵ درصد
 
بیش از ۱۲هزار تومان: ۱۶ درصد
 
بین ۶تا ۸هزار تومان: ۱۰درصد
 
بین ۸ تا ۱۰هزار تومان: ۶درصد
 
بین ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان: ۴درصد
 
الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۷۸۶۵۸۰۱:۲۴:۴۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
بالای 20 هزار تومن تا عید
تبریزی۵۷۸۹۲۱۱۰:۳۱:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
دوستم می گفت تا عید یا دلار می رسه به هشتاد هزار تومن یا می رسه به دو هزار تومان. اگه خوب فکر کنی متوجه می شی منظورش چیه آقای دلال. البته اگه طبق گفته شما دلار بالا بره باز همون اتفاق می افته و دلار به دو هزار و کمتر می رسه. در واقع آخر این داستان فقط یک راه وجود داره.
ناشناس۵۷۹۸۱۹۲۱:۱۵:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
........من مخالف افزایش شدید یا کاهش شدید نرخ ارز هستم و متاسفانه پوپولیسم یعنی همین نظرسنجی .. در ایران 90 درصد حسابهای بانکی سپرده 22 درصد هستند که بانکها با ایجاد صندوق یکم و دور زدن قانون از سال 1391 تا الان مشغول پرداخت سالانه بطور میانگین 25 درصد بهره به سپرده ها هستند که در 6 سال 150 درصد می شود حالا به این 150 درصد افزایش نقدینگی بدون تولید 120 درصد تورم 6 سال( اگر سالانه 20 درصد تورم در نظر بگیریم) اضافه کنید انوقت خواهید فهمید که نرخ 15000 تومان ارز ماحصل برایند مولفه های اقتصاد داخلی است نه تحریم متاسفانه مشکل کشور ما تحریم نیست که برای ان برجام یا اف ای تی اف امضا کنیم مشکل بنیادی اقتصاد ما بانک و سود بانکی است تا بانکها سود می دهند تورم هست و دوره های 8 ساله جهش 3 برابری نرخ ارز. بجای پاک کردن صورت مسله مشکل بانکداری را حل کنیم وگرنه فشردن فنر ارز یک ازمون و خطا تکرار شده است تا دیرتر نشده جلو فعالیت مخرب بانکها سد بشود.
ناشناس۵۷۸۹۳۸۱۰:۴۳:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۱۲
معلومه زیاد دلار خریدی داری سکته میکنی...
ناشناس۵۷۹۵۸۰۱۷:۴۲:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۱۲
همه موافق کاهش قیمت ها هستن ولی کاهش قیمت دلار و افزایش ارزش پول ملی باید دلیل اقتصادی داشته باشه .. با هیاهو و نرخ اجباری و جنگ رسانه ای نه تنها چیزی درست نمیشه بلکه باعث ایجاد بی اعتمادی و هرج و مرج اقتصادی میشه توی این بالا و پایین شدن قیمتها تنها چیزی که به ذهن میرسه اینه که اگر دولت توانایی کاهش یکروزه قیمت دلار رو داره چرا در این چند ماهه هیچ اقدامی برای تثبیت بازار و حفظ ارزش پول ملی نکرده ؟ چرا اجازه داده دلار به نوزده هزار تومن برسه و مردم به سختی بیفتن ارزش پول ازبین بره .. الان برنامه دولت برای کاهش قیمت اجناسی که به بهانه افزایش نرخ دلار گرون شدن چیه ؟؟ آیا فقط هیاهو راه انداختن که دلار رو ۱۰ هزار تومن میخریم ؟ یا قراره به همین قیمت هم به مردم فروخته بشه ..؟ چطوره که فقط دلار ارزون میشه آیا قراره یورو و پوند و درهم و یوان همون قیمت قبل باشه ؟ این کاملا بی معنیه .... دولت باید پاسخ گو باشه تا باعث دلسردی مردم نشه...
ناشناس۵۷۹۸۴۹۲۲:۰۰:۱۸ ۱۳۹۷/۷/۱۲
نه بابا مسولین عزیز رو خوب میشناسیم
ناشناس۵۷۸۹۸۲۱۱:۱۳:۲۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
خیلی زودتر از عید
ناشناس۵۷۹۱۴۲۱۲:۲۸:۲۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
به همین خیال باش، تا دیر نشده هر چه سریعتر هر چی دلار خریدی رو برو بفروش تا بد ضرر نکردی. در بدترین حالت بین ده تا یازده تومنه.
ناشناس۵۷۹۲۳۵۱۳:۲۹:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۱۲
یکی چیزی در اقتصاد داریم به نام کشش قیمت یعنی قیمت تا جایی بالا میرده که خریدار داشته باشه. مثلا همین پراید اگر بشه 200 میلیون چند نفر میخرن شاید تا 40 میلیون خریدار داشته باشه ولی وقتی بره بالاتر کسی نمیخره (به 44 میلیون رسید برید بررسی کنید چند نفر خریدن به جرات میگم صفر) برای همین دلار شاید تا 17 و 20 هزار تومان بره بالا ولی اگر رفت بالای 20 هزار چند نفر حاضرن بخرند شاید کمتر از 5 درصد انهم در حد 100 دلاری و تا 1000 دلار نه بیشتر ولی وقتی قیمت 12 و کمتر باشه چند نفر میخرن / پس قیمت تا جایی بالا میره که کشش داشته باشد هیچ کسی سکه بالا 5 و 6 میلیون و دلار بالای 20 هزار تومان نمیخره چون توان نداره
ناشناس۵۷۹۳۰۱۱۴:۰۲:۴۹ ۱۳۹۷/۷/۱۲
کسانی که بر طبل گرانی دلار می کوبند خائن به وطن هستند
ناشناس۵۷۹۳۰۷۱۴:۰۳:۳۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
خریدن دلار بالای 10 هزار تومان حماقت محضه. وقتی یک خبر سیاسی و یا یک شایعه اینقدر روی آن تاثیر گذار است.
پیمان۵۷۹۳۳۳۱۴:۲۲:۵۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
آخه یکی نیست به این بگه اگه دلار بشه 20 هزار تومان 1 کیلو گوجه هم میشه 40 هزار تومان چون تو خارج از ایران هر کیلو گوجه رو 2 دلار میخرن دیگه کشاورز نمیاد گوجه به شما بده کیلوی 2 هزار تومان! پسته میشه کیلویی 300 هزار تومان.
ناشناس۵۷۹۵۴۰۱۷:۰۶:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
دلار به ۳۰۰۰ تومان میرسه
موسوی۵۷۸۷۲۹۰۷:۰۰:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
واقعا این نظرسنجی نشان داد عمده هموطن های عزیزم، کاملا در مسیر فکری اشتباه هستند... دوستان عزیز به دو سوال من جواب بدهید : چگونه با حجم عظیم نقدینگی و بدهی شبکه بانکی و کاهش رتبه اعتباری ریال در جهان به علت عملکرد افتضاح دیپلماسی و اقتصادی و سرکوب دستوری 5 ساله ارزش ریال، میتوان پیش بینی کرد که قیمت باید زیر 6 هزار تومان باشد؟؟ حال در فرضیات اسم تحریم هم اضافه کنید
تبریزی۵۷۸۹۲۴۱۰:۳۴:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
شما هم به این سوال من جواب بده: با حقوق دو میلیونی (و برای بعضی زیر دو میلیونی) و این قیمت ها اصلا امکان ادامه زندگی وجود داره؟ شما فکر می کنی دلار بالای چهار هزار تومن رو مردم تا کی تحمل می کنن؟ چند هفته؟ چند ماه؟ چند سال؟ همه چیز به تصمیم مردم بستگی داره نه پیش بینی های اقتصادی امثال شما.
ناشناس۵۷۹۷۸۶۲۰:۴۲:۰۸ ۱۳۹۷/۷/۱۲
اگر به مردم باشه که ترجیح میدن دلار یک تومن باشه! اما برای این کار نیاز به تریلیونها دلار ارز و تزریق اون به بازار داریم. این پول قراره از کجا بیاد؟
ناشناس۵۷۸۹۳۹۱۰:۴۴:۱۶ ۱۳۹۷/۷/۱۲
شما دلال ها دارید آخرین فشارهاتونم میارید
ناشناس۵۷۸۹۷۰۱۱:۰۴:۴۸ ۱۳۹۷/۷/۱۲
این دیگه مشکل ما مردم نیست مشکل شما است بهانه نیارید
ناشناس۵۷۹۱۷۱۱۲:۴۵:۲۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
چون که سوریه و عراق در حالی که داشتن سقوط می کردند بازم ارزش پولشون پایین نیامد دلال عزیز
ناشناس۵۷۹۳۱۰۱۴:۰۴:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
هموطن عزیزم شما جواب بده وقتی با مقایسه تورم ایران و امریکا افزایش قیمت دلار با همین وضعیت اقتصادی باید حول و حوش 8 تا 9 هزار تومن باشه دلاری 20 هزاری و 30 هزاری از کجا میاد؟
مهندس۵۷۹۷۷۳۲۰:۳۲:۱۷ ۱۳۹۷/۷/۱۲
در واقع بیان ارزوی افراد است والا این همه تبلیغات تنها برای حدود هزار تومان کاهش واقعی قیمت است یعنی بازگشت به قیمت دو هفته پیش...کمتر از 15-16 هزار نمی فروشند....حالا بانک بخره هزار تومن....
تبریزی۵۷۸۸۲۷۰۹:۱۰:۲۷ ۱۳۹۷/۷/۱۲
تا زمانی که یک دولت ...سر کاره نرخ دلار هیچ وقت زیر 12 هزار نمیاد. این خود دولته که اجازه پایین اومدن نرخ دلار رو نمی ده. کاهش نرخ دلار تو بازار آزاد هم هیچ تاثیری روی قیمت های نجومی کالاها نداره. قیمت رسمی دلار سه چهار برابر شده و متناسب باهاش قیمت اجناس هم سه چهار برابر شده و تا وقتی نرخ رسمی دلار به 3500 قبلی برنگرده قیمت ها هیچ تغییری نمی کنن. همونطور که روحانی اعتراف کرد با یه دستورش نرخ دلار می تونه به 3500 هم برگرده چون خودشون در عرض چند ماه نرخ رو سه چهار برابر کردن. این دولت باید محاکمه و رئیس جمهور و تیم اقتصادی ...ش به ...... محکوم بشن و تمام اموال و دارایی های ...... هدف برخی ها ایجاد نارضایتی بین مردم و انقلابه. والسلام.
ناشناس۵۷۸۸۵۱۰۹:۳۱:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
مردم خوش خیال ، مقامات کلی برنامه ریزی کردن و عمل کردن تا دلار را گران کنند بعد بیایند ارزانش کنند !
ناشناس۵۷۸۸۵۷۰۹:۳۳:۳۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
مجید اینها روی هم صد و یک درصد شد لابد یک درصد هم همون دستهای پنهان هستند که همه جا نفوذ دارند
ناشناس۵۷۸۸۶۱۰۹:۳۵:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
ارزش واقعی ارز کمتر 1500 تومان است. متاسفانه از زمانی که نرخ مرجع و رسمی از 1226 تومان تغییر کرد این افزایشها هم صورت گرفت. در کجای دنیا ارز به این شدت تغییرات دارد؟ چه کسانی نرخ ارز را تعیین می کنند؟ چه کسانی از افزایش نرخ ارز سود می برند؟
ناشناس۵۷۸۸۸۲۱۰:۰۳:۳۶ ۱۳۹۷/۷/۱۲
خوف ان دارم که دولت نمیگذارد دلار پائین بیاید
ناشناس۵۷۹۸۷۴۲۲:۲۱:۳۶ ۱۳۹۷/۷/۱۲
مترس
علی۵۷۸۸۸۳۱۰:۰۴:۰۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
آرزوهاشون برای قیمت دلار رو نظر دادند
ناشناس۵۷۸۸۹۱۱۰:۰۶:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
این نظر سنجی نیست بله آما آرزوی یه عده از آینده دلار هست خود دولت بزرگنترن دلال و مخالف قیمت پایین هست
رضا۵۷۸۹۱۳۱۰:۲۵:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
برادر پیش بینی نرخ ارز پیش بینی بازی فوتبال نیست که بگی توپ گرده و هر کجایی میشه بره اولا نظر سنجی باید از اهل فن ، فعالین اقتصادی،تجار و اقتصاد دانان صورت بگیرد و نه مردم کوچه و خیابان که بر اساس رویاهایشان نظر دهند،ثانیا باید منطبق با ادله منطقی و علمی باشد.وقتی دولت خودش دلار را در سا مانه نیما 9000 تومان می فروشد و دست یابی به دلاری با همین نرخ هم حکم کیمیا را دارد و باید 16 مرحله را طی کنی و بعد هم ممکن است به شما ندهند،نرخ زیز 6000 تومان کجای کار است؟اگر بانک مرکزی واقعا ارز تزریق کند و با گران کردن خوراک پتروشیمی ها و فولادی ها ایشان را وادار به عرضه ارز خود در بازار نیما کنند،ممکن است دلار آزاد در حوالی 10 هزار تومان آرام گیردوگرنه این نرخ هم غیر قابل دست یابی است.
علي۵۷۸۹۲۵۱۰:۳۴:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۱۲
تلگرام که فیلتره و کسی ازش استفاده نمیکنه پس رباتها این آمار را داده اند و قابل استناد نیست
ناشناس۵۷۸۹۵۲۱۰:۵۱:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
انشاا... در چند ماه آینده مشخص میشه که 6 هزار میشه یا 30 هزار، چه اتفاقی افتاد که دلار شده زیر 10 هزار؟
ناشناس۵۷۹۰۱۲۱۱:۳۳:۰۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
چه اتفاقی افتاده بود که افزایش یافت؟؟؟
ناشناس۵۷۹۰۵۴۱۱:۴۹:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
چه اتفاقی افتاد که الکی شد 19 هزار؟؟؟؟ به همون دلیل شده زیر 10 هزار:)
ناشناس۵۷۸۹۶۹۱۱:۰۳:۵۹ ۱۳۹۷/۷/۱۲
ارزش دلار زیر 3 تومنه
ناشناس۵۷۸۹۸۵۱۱:۱۷:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
معلوم است که بیش از ۶۵درصد مردم توان خرید دلار را ندارند و ارزویشان تبدیل به نظرشان میشود اساس نظر سنجی غلط است پارامترهای مختلفی نرخ ارز را تعیین میکند مانند : ۱- حجم نقدینگی ۲- میزان تولید محصولات ۳- میزان موجودی کالای وارداتی ۴- شرایط سیاسی کشور الف - صلح ب - جنگ ج - نه جنگ و نه صلح ۵- حالت انتظاری جامعه از اوضاع کشور ۶- میزان اعتماد عمومی نسبت به دولت و بانکها ۷- وضعیت رقابت گروه ها در کشور ۸- وجود وحدت و اتحاد یا عدم وجود وحدت و اتحاد ۹- میزان نرخ سود بانکها ۱۰- میزان اشتغال و کار و بیکاری ۱۱-ذخایر ارزی کشور ۱۲- میزان صادرات ارز آور کشور ۱۳- میزان واردات کالا و مقدار احتیاج کشور به ارز ۱۴- پیش بینی ملی و عمومی نسبت به اینده کشور ۱۵- احساس صداقت و یا عدم صداقت مدیریت کشور در نزد و فکر مردم . و پارامترهای دیگر میتواند موجب تقاضا برای ارز و بر اساس عرضه و تقاضا پیش بینی برای نرخ ارز داشت . با هیاهو ارز گران میشود اما با هیاهو ارز خیلی ارزان نخواهد شد ، زیرا خود این هیاهو موجب بدبینی عمومی نسبت به اینده باشد ، فقط عرضه ارز مداوم و متداول و احساس اینکه هر موقع برای کسب و مسافرت و تجارت به هرمیزان ارز موجود است میتواند نرخ را پایین بیاورد.
ناشناس۵۷۸۹۸۹۱۱:۱۹:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۱۲
ای کاش فقط با پیش بینی همه مشکلات حل میشد
ناشناس۵۷۸۹۹۲۱۱:۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
اصلا" قیمت واقعی دلار یک ریال است .وقتی قیمت جنسی پایین نیامده و نمی اید چه فایده دارد این بحث شما
مهدی۵۷۹۰۰۲۱۱:۲۹:۰۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
تا زمانی که دولت نقدینگی را 25 درصد کم نکند دلار هیچ که گرون میشود . از سال اینده فراوردهای نفتی نیز شدیدا افزایش پیدا خواهد کرد. تاوان اختلاسهای یک عده از خدا بیخبر را مردم بدبخت باید بدهد
ناشناس۵۷۹۰۰۳۱۱:۲۹:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
این نظر سنجی به درد لا جرز هم نمیخوره چون کاملا گزینشی است
ناشناس۵۷۹۰۱۴۱۱:۳۳:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
بیشتر ارزوشن را اعلام کردند . نه نظرشون را
ناشناس۵۷۹۰۲۳۱۱:۳۸:۱۱ ۱۳۹۷/۷/۱۲
جالب اینکه همه از سقوط قیمت حرف می زنند اما در عمل هیچ کاهشی اتفاق نیافتاده و فقط معاملات متوقف شده است ، به محض اینکه از این ماجرا عبور کنیم ، دوباره قیمت ها به حالت قبل بر می گردد
جمشید۵۷۹۰۲۶۱۱:۳۹:۰۹ ۱۳۹۷/۷/۱۲
کسی میتونه جواب این سوال رو مشخص کنه که اگر دلار به رقم های 30 50 و یا ....هزار تومن برسه بعدش چه اتفاقی خواهد افتاد . چرا دولت یا بخش خصوصی دلارش رو باید 14 یا 15 تومن عرضه کنه در صورتی که بدونه 2 ماه دیگه قیمتش 40 یا 50 تومنه ؟؟؟؟؟ تابعی که مقدار متغیرش یعنی قیمت دلار به سمت بی نهایت میره نتیجه نهایی ش چیه؟؟؟؟
ققنوس۵۷۹۰۴۷۱۱:۴۷:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
بهترین نتیجه گیری را میتوان با بررسی و صحبت با افراد به صورت حضوری گرفت از بیکار و بی سواد گرفته تا خود دلالان بازار و کاسب . سخت هم نیست چون ماشالله همه صاحب نظر در این ضمینه هستند و بد هم نیست چون هم یه سلام و احوالپرسی میشه و هم یه کسب اطلاع از شرایط موجود فقط اخرش با هم دعوا نکنین به دیگران ناسزا نگین چون اکثرا اینجوری تموم میشه
ناشناس۵۷۹۰۶۱۱۱:۵۲:۰۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
نظر سنجی کشکی
ناشناس۵۷۹۰۷۶۱۱:۵۷:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
دلار زیر ده تومن هر کی داره خریدارم
پیمان۵۷۹۳۴۰۱۴:۲۵:۳۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
سرمایه ات رو به دلار تبدیل میکنی فقط یادت باشه تا همین آمارات بخواهی بری یه آب معدنی فقط 5 دلار قیمت داره یعنی باید دلار 10000 تومانی باید 50 هزار تومان فقط پول آب معدنی بدی. پس حواست باشه دلار اونقدر هم که فکر میکنی تو دنیا ارزش نداره ها! یه آب معدنی 5 دلاره. پس با این فرمول خودت حساب کن قیمت واقعی دلار باید چقدر باشه.
رضا۵۷۹۷۳۶۲۰:۰۳:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۱۲
من دلار ۱۲ هر کی داره خریدارم
ناشناس۵۷۹۹۱۵۲۲:۴۸:۳۹ ۱۳۹۷/۷/۱۲
من دارم و میفروشم اما نه به دلال .
ناشناس۵۷۹۹۶۵۲۳:۲۷:۰۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
هه هه بده که بعد 20تومن بخره
vahid۵۷۹۲۲۴۱۳:۲۴:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
اگر قرار بود دلار با حرف و حدیث بالا و پایین بشه. پس کلا علم اقتصاد باید از روی کره زمین حذف شود. این افزایش و این کاهش هیچکدام جنبه علمی نداره. به ویژه کاهش دستوری که هیچ تاثیری روی اجناسی که گران شده اند ندارد. ما از خدامون هست اجناس ارزان شود ولی مگر ملت دلار میخورن که اونو ارزون کردین. اگر راست میگید گوشت و مرغ و برنج و حبوبات و ارزاق عمومی را ارزان کنید تا همه بتونن ازشون بهره مند بشن. ملت مثل همیشه سرکار هستن. و ایضا خوش خیال
ریال دوست۵۷۹۲۲۸۱۳:۲۶:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
دلار برای من هیچ ارزشی ندارد حتی یک ریال.
راویش۵۷۹۲۴۷۱۳:۳۳:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۲
اینگونه نیست که همیشه اکثریت درست بگن ، در این سالها خیلی دیده ایم
تست۵۷۹۲۶۵۱۳:۴۳:۳۶ ۱۳۹۷/۷/۱۲
این یک تست است
ره آورد۵۷۹۳۰۹۱۴:۰۳:۵۵ ۱۳۹۷/۷/۱۲
وقتی سکه به یک میلیون تومان رسید دلارهم پایین می آیدنه طلاپایین آمده نه لوازم خانگی نه خوراکی نه مسکن نه بلیط هواپیما وقطار واتوبوس. درست می گویم چرامنتشرنمی کنی الف روراست بودن بامردم کلیدحل مشکلات است.منتشرهم نکنیدازحقیقت کاسته نمی شود پس نظرسنجی بی فایده است .
ناشناس۵۷۹۵۶۰۱۷:۲۵:۳۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
همین امروز دلال میدون فردوسی 13900 میخرید
ناشناس۵۷۹۵۸۴۱۷:۴۵:۰۵ ۱۳۹۷/۷/۱۲
عجب
محمد۵۷۹۵۹۱۱۷:۵۶:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۱۲
ان شاا... که پایین میاد.ولی این بستگی به سیاست دولت داره .هم سیاست اقتصادی و هم سیاست خارجی. تا زمانی که سیاست خارجی خود رو فدای منافع ملی کنیم وضع از این بدتر هم خواهد شد
نجیب۵۷۹۵۹۲۱۷:۵۷:۴۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
عزیز من وقتی بانک های دولتی دارند دلارها رو ده تومن می خرند یعنی قیمت زیر ده تومن نمیاد
ناشناس۵۷۹۶۱۷۱۸:۳۲:۰۵ ۱۳۹۷/۷/۱۲
اگر دولت به درستی مدیریت کنه و نقدینگی را سمت تولید ببره و بانک ها را کنترل کنه و پیمان پولی دوجانبه برقرار کنه و از واردات بی رویه اجناس بدرد نخور جلوگیری کنه قیمت 3 هزار تومان هم دست یافتنی است در واقع قیمت دلار مساوی است با مدیریت صحیح و کفایت و وطن پرستی و زرنگی مدیران کشور . در کشورهای زیادی نقدینگی هر سال زیاد می شود ولی با اینحال تورم ندارند برای اینکه نقدینگی را کنترل و به سمت تولید می فرستند ولی در ایران نقدینگی مهار نمی شود . بیشتر مشکلات ایران به خاطر بانک هاست بانک ها باعث بالارفتن قیمت دلار می شوند
ناشناس۵۷۹۶۷۳۱۹:۱۵:۰۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
ازین نظرات مشخصه درصد بالایی ازینا که اینجا نظر گزاشتن دلار دارن و علاقه به بالا رفتن اون دارن ولی نمی دونن چه بدبختی داره سرشون میاد و چه بلایی دارن سر یه عده که وضع مالی خوبی ندارن میارن.همچنان خوش باشید ولی بدونید مرگ در شونه چپ ما شونه به شونه با ما حرکت می کنه
بینام۵۷۹۷۶۱۲۰:۲۴:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۲
اقا وقتی خود دولت موافقه و داره حمایت میکنه بالا رفتن دلار رو ، رو چه حسابی میگید پایین میاد؟
ناشناس۵۷۹۷۸۷۲۰:۴۳:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
قیمت واقعی دلار رو نرخ تورم مشخص میکنه. با توجه به نرخ تورم ارزش دلار الان باید بین 8 تا 10 هزار تومن باشه. البته با افزایش نرخ تورم این قیمت به تدریج بیشتر میشه.
ناشناس۵۷۹۸۳۹۲۱:۴۲:۲۲ ۱۳۹۷/۷/۱۲
از دلار 7 تا تک تومانی به کجا رسیده ایم!
پیمان۵۷۹۸۵۸۲۲:۰۷:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۱۲
دولت باید در یک حرکت انقلابی تمامی دلارها در دست مردم رو باطل اعلام کنه و حق خرید و فروش گرفته باشه و هرکی دلار لازم داشت با تحقیقات و یه سامانه پیشرفته بهش دلار بدن.
چهارمحالی۵۷۹۹۳۶۲۳:۰۰:۵۸ ۱۳۹۷/۷/۱۲
دلار بین ده تومن تا یازده تومن.......
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های اخیر

 1. از سرمایه‌های صدا و سیما درست استفاده کنیم/ نگاهی به حواشی این روزهای برنامه «نود»

 2. جهانگیری: در آینده با چالش بزرگی در صندوق‌های بازنشستگی مواجه خواهیم بود

 3. عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید

 4. غائبین انقلاب

 5. اردوغان: قتل خاشقچی برنامه‌ریزی شده بود/ عاملان قتل باید در ترکیه محاکمه شوند

 6. تماس شبانه برخی نمایندگان از دفتر شهردار تهران برای جلوگیری از بازنشستگی افشانی

 7. فرار از شفافیت فیش‌های حقوقی

 8. نعمتی: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند

 9. معاون ظریف در گفتگو با الف: ۱۳ آبان جز یک جنگ روانی هیچ چیزی نیست/ از رسانه‌ها گله‌مندیم ولی ناراحت نیستیم/ بزودی پیشنهادات اروپایی‌ها را دریافت خواهیم کرد

 10. تازه‌ترین هتاکی یک روزنامه اصلاح‌طلب + عکس

 11. ظریف در مجلس: اروپایی‌ها در CFT با ما همراه بودند/ در مهلت ۴ ماهه FATF باید سازوکاری تعیین شود و به تصویب نظام برسد

 12. ارجاع نامه دیده‌بان شفافیت و عدالت درباره سوابق تحصیلی در کنکور توسط واعظی

 13. نامه‌ای به منشی جهانگیری!  

 14. وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی: اولویتم «مسکن مهر» است

 15. معمای خودکشی‌ چند نوجوان تهرانی در یک شبانه روز

 16. ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار

 17. مخالفت وزارت ارتباطات با طرح جدایی مدیریت اینترنت از دولت

 18. توضیحات جهرمی درباره شیوه کلاهبرداری جدید از شهروندان

 19. رئیس اتاق بازرگانی ایران: قبول مسئولیت وزارت اقتصاد رفتن روی مین است

 20. تولید کلیه مصنوعی پوشیدنی امکان پذیر شد

 21. دزدان طلای کودکان دستگیر شدند

 22. گلزار و گودرزی بازیگران خوبی هستند اما مجری نه!

 23. توزیع بسته‌های حمایتی تکذیب شد + توضیحات

 24. آخرین جزئیات پرونده مرگ دکتر هکی

 25. وزیر اطلاعات خبر داد: شناسایی و انهدام ۳ تیم تروریستی در استان خوزستان

پربحث‌های دیروز

 1. مهرداد حسیبی درگذشت

 2. از سرمایه‌های صدا و سیما درست استفاده کنیم/ نگاهی به حواشی این روزهای برنامه «نود»

 3. جهانگیری: در آینده با چالش بزرگی در صندوق‌های بازنشستگی مواجه خواهیم بود

 4. یارانه سال 89 الان چقدر می‌ارزد؟  

 5. عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید

 6. غائبین انقلاب

 7. اردوغان: قتل خاشقچی برنامه‌ریزی شده بود/ عاملان قتل باید در ترکیه محاکمه شوند

 8. تماس شبانه برخی نمایندگان از دفتر شهردار تهران برای جلوگیری از بازنشستگی افشانی

 9. فرار از شفافیت فیش‌های حقوقی

 10. ماجرای بخشنامه ممنوعیت سفر به کربلا معلمان چه بود؟

 11. روایت تلخ پدری که پاهای دختر ۷ ساله‌اش را «فلج» کرد

 12. نعمتی: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند

 13. معاون ظریف در گفتگو با الف: ۱۳ آبان جز یک جنگ روانی هیچ چیزی نیست/ از رسانه‌ها گله‌مندیم ولی ناراحت نیستیم/ بزودی پیشنهادات اروپایی‌ها را دریافت خواهیم کرد

 14. ثبت لحظات خاص زیر پرچم امام حسین علیه السلام +تصاویر

 15. تازه‌ترین هتاکی یک روزنامه اصلاح‌طلب + عکس

 16. ظریف در مجلس: اروپایی‌ها در CFT با ما همراه بودند/ در مهلت ۴ ماهه FATF باید سازوکاری تعیین شود و به تصویب نظام برسد

 17. ارجاع نامه دیده‌بان شفافیت و عدالت درباره سوابق تحصیلی در کنکور توسط واعظی

 18. نامه‌ای به منشی جهانگیری!  

 19. وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی: اولویتم «مسکن مهر» است

 20. معمای خودکشی‌ چند نوجوان تهرانی در یک شبانه روز

 21. بکارگیری نیروهای شرکت‌های خدماتی برای نگهبانی جرم است؟

 22. جمعیت ایران در سال 1430 چند نفر می‌شود؟  

 23. ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار

 24. مخالفت وزارت ارتباطات با طرح جدایی مدیریت اینترنت از دولت

 25. توضیحات جهرمی درباره شیوه کلاهبرداری جدید از شهروندان

پربحث‌های هفته

 1. یارانه‌ی هر فقیر ۴۵ هزارتومان، یارانه‌ی هر خودرو ۱.۳میلیون تومان در ماه

 2. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 3. شریعتمداری: صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش در دولت و نظام خواهم بود

 4. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 5. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 6. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 7. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 8. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 9. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 10. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 11. قیمت خودرو در سراشیبی سقوط/ دلالان هم فروشنده شدند!

 12. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 13. آخوندی: ساخت خانه در بیابان مثل «مسکن مهر»، راه‌حل نیست

 14. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 15. برنامه «نود» امشب پخش نمی‌شود+ توضیحات شبکه سه

 16. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 17. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 18. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 19. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 20. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 21. مهرداد حسیبی درگذشت

 22. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 23. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 24. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 25. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

علی بابا-AL97AB1گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

 1. وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی: اولویتم «مسکن مهر» است

 2. رئیس اتاق بازرگانی ایران: قبول مسئولیت وزارت اقتصاد رفتن روی مین است

 3. بدل ایران به تحریم سوئیفت

 4. میرسلیم: پذیرش کاهش ارزش پول ملی نوعی عقب نشینی در جنگ اقتصادی با آمریکا بود

 5. بنیاد تعاون سپاه از شرکت توسعه اعتماد مبین خارج شد

 6. بانک مرکزی عراق برای تامین ارز زائران اربعین همکاری نمی کند

 7. وزیر نفت: شدت مصرف انرژی در کشور وحشتناک است

 8. روزانه ۳۵ میلیون دلار یارانه بنزین در ایران پرداخت می‌شود

 9. شریعتمداری: با تکیه بر خرد جمعی می‌توان مشکلات را حل کرد

 10. آیت‌الله علوی گرگانی: سود وامی که بانک‌ها از مردم می‌گیرند باید کاهش پیدا کند

 11. وزیر نفت: تصمیم دولت افزایش قیمت بنزین نیست/ سهمیه‌بندی بنزین به‌طور جدی مطرح است

 12. وزیر نفت: کیفیت گازوئیل کشور مطلوب است/باید امید را در بین مردم تقویت کنیم

 13. مدیران نظارت ارز و بین الملل بانک مرکزی منصوب شدند

 14. توزیع سبد حمایتی در سه مرحله ۲۰۰هزار تومانی تا پایان سال

 15. افزایش نرخ تورم به ۱۳.۴ درصد/ تورم نقطه به نقطه ۳۲.۸ درصد + جدول

 16. حمل‌ونقل مشکل جدید واحدهای تولید آب معدنی/ مواد اولیه بطری‌ها 3 برابر شده است

 17. نوبخت: برای تامین رفاه مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم

 18. قیمت امروز خودرو در بازار + جدول

 19. آخرین قیمت ارز و سکه در بازار؛ دلار در کانال ۱۰ هزار تومان

 20. وقتی درآمد هر ایرانی ۶ میلیون تومان شد بعد قیمت بنزین را آزاد کنید

 21. ماجرای رایگان شدن بنزین در تایوان چیست؟

 22. رشد تعداد بی‌مسکن‌ها در دوره وزارت آخوندی

 23. باجه‌های ارزی در عراق شبانه‌روزی شدند

 24. ۷ قلم کالا از گروه دریافت ارز دولتی حذف شدند

 25. زنگنه: صادرات نفت ایران متوقف‌شدنی نیست

پربحث‌های دیروز

 1. وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی: اولویتم «مسکن مهر» است

 2. رئیس اتاق بازرگانی ایران: قبول مسئولیت وزارت اقتصاد رفتن روی مین است

 3. بدل ایران به تحریم سوئیفت

 4. میرسلیم: پذیرش کاهش ارزش پول ملی نوعی عقب نشینی در جنگ اقتصادی با آمریکا بود

 5. بنیاد تعاون سپاه از شرکت توسعه اعتماد مبین خارج شد

 6. بانک مرکزی عراق برای تامین ارز زائران اربعین همکاری نمی کند

 7. وزیر نفت: شدت مصرف انرژی در کشور وحشتناک است

 8. روزانه ۳۵ میلیون دلار یارانه بنزین در ایران پرداخت می‌شود

 9. شریعتمداری: با تکیه بر خرد جمعی می‌توان مشکلات را حل کرد

 10. آیت‌الله علوی گرگانی: سود وامی که بانک‌ها از مردم می‌گیرند باید کاهش پیدا کند

 11. وزیر نفت: تصمیم دولت افزایش قیمت بنزین نیست/ سهمیه‌بندی بنزین به‌طور جدی مطرح است

 12. وزیر نفت: کیفیت گازوئیل کشور مطلوب است/باید امید را در بین مردم تقویت کنیم

 13. مدیران نظارت ارز و بین الملل بانک مرکزی منصوب شدند

 14. توزیع سبد حمایتی در سه مرحله ۲۰۰هزار تومانی تا پایان سال

 15. افزایش نرخ تورم به ۱۳.۴ درصد/ تورم نقطه به نقطه ۳۲.۸ درصد + جدول

 16. حمل‌ونقل مشکل جدید واحدهای تولید آب معدنی/ مواد اولیه بطری‌ها 3 برابر شده است

 17. نوبخت: برای تامین رفاه مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم

 18. قیمت امروز خودرو در بازار + جدول

 19. آخرین قیمت ارز و سکه در بازار؛ دلار در کانال ۱۰ هزار تومان

 20. وقتی درآمد هر ایرانی ۶ میلیون تومان شد بعد قیمت بنزین را آزاد کنید

 21. ماجرای رایگان شدن بنزین در تایوان چیست؟

 22. رشد تعداد بی‌مسکن‌ها در دوره وزارت آخوندی

 23. باجه‌های ارزی در عراق شبانه‌روزی شدند

 24. ۷ قلم کالا از گروه دریافت ارز دولتی حذف شدند

 25. زنگنه: صادرات نفت ایران متوقف‌شدنی نیست

پربحث‌های هفته

 1. یارانه‌ی هر فقیر ۴۵ هزارتومان، یارانه‌ی هر خودرو ۱.۳میلیون تومان در ماه

 2. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 3. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 4. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 5. قیمت خودرو در سراشیبی سقوط/ دلالان هم فروشنده شدند!

 6. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 7. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 8. حقوقهای زیر 3 میلیون بسته حمایتی دریافت می‌کنند

 9. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 10. آزموده را آزمون خطا است!/ رحمانی می‌تواند صنعت و تولید را رونق بخشد؟

 11. دلار آمریکا واحد پول کدام کشورها است؟

 12. دستان نامرئی و قدرت واقعی/ صنایع بزرگ حیاط خلوت سیاسیون/ رانت و فساد پشت انتخاب مدیران واحدهای بزرگ اقتصادی/ عده‌ای به دنبال آشوب هستند

 13. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 14. آخرین خبرها از تعیین قیمت‌ جدید خودروها

 15. محسنی اژه ای: حکم اعدام سلطان سکه و محمد سالم در دیوان عالی کشور تایید شد

 16. اقتصاد خوانده‌هایی که اقتصاد دان نیستند

 17. خادمی: بنزین با فعال شدن کارت سوخت "دو نرخی" می‌شود

 18. پیشنهاد اصلاح قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار رفت

 19. کاهش قیمت دلار به ۱۳۸۰۰ تومان/ سکه ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد + جدول

 20. عسگراولادی: به سیف گفتم دو ماهه مسئله ارز را حل می کنم/ آقای روحانی سخنران خوبی است، اما در عمل تیم اقتصادی ایشان موفق نبود/ تحریم ۱۳ آبان ترسی ندارد/ سلطان زیره شدم

 21. مجید شاکری: دولت نسخه‌ای برای اقتصاد نداشته و گوش شنوا هم برای هیچ راهکاری ندارد/ از اظهار نظر سیاسیون در حوزه‌های اقتصادی نگران هستیم/ رکورد تورمی خواهیم داشت

 22. اسماعیلی: زمان اعدام سلطان سکه و سالم هنوز مشخص نشده است

 23. هر ایرانی چقدر بنزین می‌سوزاند؟

 24. نوبخت: بودجه سال ۹۸ آماده شد

 25. آزادسازی دوباره نرخ سود بانکی؛ بانک‌ها از ۱۵ تا ۲۳ درصد سود می دهند

آخرین عناوین