رضا میرکریمی رئیس سازمان سینمایی می‌شود؟

گروه فرهنگی الف،   3970703087

سیدرضا میرکریمی در واکنش به برخی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال ریاستش در سازمان سینمایی، تاکید کرد که اولویتش فعالیت سینمایی است.

رضا میرکریمی رئیس سازمان سینمایی می‌شود؟

به گزارش خبرنگار مهر،  پیرو قوت گرفتن احتمال خداحافظی محمدمهدی حیدریان از ریاست سازمان سینمایی به واسطه ابلاغ قانون «منع به‌کارگیری بازنشستگان» از سوی رییس جمهوری، حدس و گمان درباره جانشین احتمالی او در محافل سینمایی و فضای مجازی کلید خورده است.

یکی از گزینه‌هایی که در روزهای اخیر به تواتر نامش مطرح شده، سیدرضا میرکریمی مدیرعامل اسبق خانه سینما و دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر است، اما رضا میرکریمی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن رد این شایعه گفت: تا امروز هیچ پیشنهادی برای ریاست سازمان سینمایی نداشته‌ام و درصورتی هم که چنین پیشنهادی مطرح شود اصلا برنامه‌ای برای پذیرش آن ندارم.

کارگردان فیلم سینمایی «یه حبه قند» در پایان تاکید کرد: همچنان اولویتم در سینما، فیلمسازی است و طرح نامم در میان گزینه‌های احتمالی ریاست سازمان سینمایی به هیچ وجه مبنای واقعی ندارد.

میرکریمی در حال حاضر تهیه‌کنندگی فیلم پربازیگر «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی را برعهده دارد و به تازگی نیز برای کارگردانی فیلم «قصر شیرین» پروانه ساخت دریافت کرده است.