آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

گروه سیاسی الف،   3970629054 ۴۱ نظر، ۲۶ در صف انتشار و ۳۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه در واکنش به اظهارات اخیر وزیرخارجه نوشت: ما هم معتقدیم که پیوستن به FATF شفافیت می‌آورد اما نه برای نهادهای داخلی کشور و مردم، بلکه برای سرویس‌های جاسوسی غرب و دشمنان خارجی.

به گزارش فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه ای در واکنش به اظهارات اخیر محمد جواد ظریف درباره FATF خطاب به وی نوشت: آقای ظریف آیا قرار است که بعد از FATF هم به بهانه کاهش بهانه جویی ها و شفافیت، در قبال مسائل موشکی و نفوذ منطقه ای و مسائل به اصطلاح حقوق بشری هم پای میز مذاکره با دشمنان قسم خورده مردم و نظام اسلامی بنشینید؟

متن این نامه به شرح زیر است:

« هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود. (بقره/120)

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر ظریف

سلام علیکم

در پی اظهارات اخیر شما در مورد FATF لازم دیدیم که نکاتی را خدمت شما یادآوری کنیم. بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم و شروع مذاکرات هسته ای انتقادات زیادی به مذاکرات هسته ای از سوی جنبش دانشجویی و کارشناسان دلسوز مطرح شد اما مجموعه دولت و حامیانش با برچسب زنی به منتقدان و تخریب آنها، توجهی به اشکالات اساسی مطرح شده نکردند.

حال بعد از سال ها مذاکرات هسته ای که به جز تبدیل شدن به آیینه عبرت، دستاورد ملموسی دیگری برای کشور نداشته، امروز بار دیگر شاهدیم که همان تحلیل غلطی را که در مورد رابطه برجام و کاهش بهانه جویی ها بر علیه نظام اسلامی داشتید، بار دیگر در مورد FATF تکرار می کنید. اما اکنون شاهدیم که نه تنها از حجم اتهامات و دعاوی جدید علیه ایران از سوی کشورهای غربی کاسته نشده بلکه با وقاحت تمام مدعی هستند همانطور که درباره برنامه هسته‌ای کوتاه آمدید، باید درقبال برنامه موشکی، نفوذ منطقه‌ای و مسائل به اصطلاح حقوق بشری هم کوتاه بیایید.

آقای ظریف راه حل کاهش بهانه جویی های استکبار جهانی استفاده از ظرفیت های داخلی و تقویت توان کشور در تمامی زمینه هاست؛ نه پیوستن به معاهداتی همچون FATF که مسئولان آن در مقر فرماندهی جنگ اقتصادی علیه ایران در وزارت خزانه داری آمریکا مسئولیت دارند و برای مجاب کردن دولت ها به تحریم ایران به کشورهای مختلف سفر می کنند.

جناب آقای دکتر! این روزها شاهدیم که علی رغم هشدارهای صریح رهبر انقلاب در مورد ماهیت معاهدات بین المللی، شما و دیگر حامیان FATF بار دیگر سعی دارید که با مایه گذاشتن از ایشان عملا «برجام مالی» را به ملت ایران تحمیل کنید.

شما در قسمت دیگری از ادعاهای خود در مورد FATF مدعی شده اید که این معاهده به شفافیت کمک می کند. آری! ما هم معتقدیم که پیوستن به FATF شفافیت می آورد اما نه برای نهادهای داخلی کشور و مردم بلکه برای سرویس های جاسوسی غرب و دشمنان خارجی.

آقای ظریف آیا قرار است که بعد از FATF هم به بهانه کاهش بهانه جویی ها و شفافیت، در قبال مسائل موشکی و نفوذ منطقه ای و مسائل به اصطلاح حقوق بشری هم پای میز مذاکره با دشمنان قسم خورده مردم و نظام اسلامی بنشینید؟
جناب آقای دکتر! آزموده را آزمودن خطاست.»

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱ آبان ۱۳۹۷عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید
۳۰ مهر ۱۳۹۷ظریف: ایران راه گفتگو را بازگذاشته؛ اما نشانی از آمادگی آمریکا نیست
۲۹ مهر ۱۳۹۷ تاکید ظریف بر حفظ حقوق ایرانیان مقیم خارج از کشور
۲۶ مهر ۱۳۹۷نظر محسن رضایی درباره بررسی CFT و FATF در مجمع تشخیص
۲۶ مهر ۱۳۹۷عضو کمیسیون امنیت ملی: پیوستن ایران به FATF یعنی خود تحریمی
۲۵ مهر ۱۳۹۷ظریف: اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است
۲۵ مهر ۱۳۹۷تجربه نقد و نسیه برجام یکبار دیگر در CFT تکرار نشود/ تصویب «CFT» بدون پند گرفتن از برجام !
۲۳ مهر ۱۳۹۷دیدار سفیر جدید ژاپن در تهران با ظریف  
۲۳ مهر ۱۳۹۷پاسخ مسئول پرونده FATF به شبهات
۲۳ مهر ۱۳۹۷سخنگوی وزارت خارجه: در چارچوب قوانین کشور در زمینه FATF حرکت خواهیم کرد/ ترامپ نمی‌تواند به هدف نفتی‌اش درباره ایران برسد
۲۳ مهر ۱۳۹۷به گندم ری نمیرسید آقایان..  
۲۲ مهر ۱۳۹۷اجلاس FATF امروز در پاریس در مورد ایران تصمیم‌گیری می‌کند

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۵۵۵۰۰۱۱:۴۲:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
جناب توکلی لطفا با قدرت جلوی FATF را بگیرید قطعا این قانون مزایا هایی دارد و رهبری قبلا فرمودند که برای برخورداری از مزایای این قانون نسخه داخلی ان تهیه و اجرا شود ولی بهیچ عنوان نباید عضو ان بشویم چون این معاهده زیر نظر عربستان و رژیم اسراییل بوده و برخلاف مطالب رسانه ها فقط 25 کشور عضو ان هستند هدف از اجبار به عضویت اعمال فشار به ایران است هر چقدر از برجام منافع بدست اوردیم از این هم خواهیم اورد ازموده را ازمودن خطاست دولت فعلی امریکا به هیچ قانونی پایبند نیست و در یکسال گذشته از معاهده اب و هوا و ده ها معاهده تجاری و بین المللی خارج شده است با چنین دولتی مذاکره بی فایده است.
ناشناس۵۵۵۵۰۲۱۱:۴۳:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
مگر شفافیت عیبی دارد
ناشناس۵۵۵۷۶۵۱۵:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر عیب نداشت اقایان اموال و حقوقشان را شفا سازی می کردند کلا تمام ئنیا محرم هستند جز مردم خودمان
ناشناس۵۵۵۸۱۶۱۶:۳۵:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
برای مرئدم هم که اجناس را چند برابر ارزش جهانی ان خرید می کنند هم مشخص میشه، چرا؟
ناشناس۵۵۵۸۲۳۱۶:۴۱:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
برای ماها که سالهاست به ابهام و عدم شفافیت معتاد شده‌ایم و با آن داریم زندگی می‌کنیم حتماً عیب دارد!
ناشناس۵۵۵۸۲۵۱۶:۴۲:۵۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
شفافیت پیش دشمن عیب بزرگی است.
حامی سابق۵۵۵۸۳۱۱۶:۴۴:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
آقای ظریف چرا فقط ما شفاف باشیم؟ هسته ای را شفاف و اسکن کردی تحویل آمریکا دادی چی گرفتی؟ پراید۴۰میلیونی و بحران پوشک؟؟؟؟
ناشناس۵۵۵۸۵۲۱۶:۵۵:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
پروفسور ؛ مگه متن دانشگاهیان آگاه رو نخوندی؟ در صورت اجرای این تعهد ننگین ، تعهد برای شفافیت فقط برای ایران است. سریال فاجعه بار برجام تا ابد ادامه داره.
ناشناس۵۵۵۹۲۹۱۸:۳۸:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۹
شفافیت خیلی مشکل داره بخصوص اینکه مردم چیزی بدونن
ناشناس۵۵۵۹۳۲۱۸:۳۹:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر عیبی ندارد چرا لیست امید به شفافیت مجلس رای نداد؟
ناشناس۵۵۵۹۷۶۱۹:۳۱:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
شما اول مشخص کن شفاعیت چی اون هم برای کی تا بگم عیب داره یا نه!! اگر منظور شما شفافیت رای نمایندگان برای مردمه که خیلی هم خوبه اما اگر منظور شفافیت فعالیتهای اقتصادی کشور برای دشمنه که حتما ایراد داره. یادمون نمیره موقع انتخابات میگفتن ما نباید توی حساب مردم سرک بکشیم حالا قراره همه حسابهای مردم برای دیگران شفاف بشه.
ناشناس۵۵۵۵۱۳۱۱:۴۷:۵۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
FATFرا باید امضا کنیم.وگرنه همین چند بانک دست چندم دنیا هم با ما کار نمی کنند.
بنیامین۵۵۵۷۸۸۱۶:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۹
مگه هسته ای جمع نشد نتیجه اش چی شد ؟ سایر قرار دادها نتیجه ای جز برجام خواهند داشت ؟ چرا باید نتیجه اش متفاوت باشد ؟ چند درصد برجام را آمریکا اجرا کرد ؟
علی۵۵۵۸۰۳۱۶:۲۷:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
آره جووون خودت هیچ ربطی نداره چه رویی دارید شماها
ناصر۵۵۵۵۲۴۱۱:۵۵:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
کو گوش شنوا کشور ما پر از غرب زده. غرب گرا. ترسو. مفت خور این اشخاص بخاطر چند روز بیشتر در مسئولیت حاضر هستند هر کار ننگی را انجام دهند دشمنی واضح بعضی کشورها را میبینند ولی اصرار بر ادامه راه گذشته دارند ملت هم به روحانی رای داد چون از جنگ می‌ترسید زیرا روحانی جوری حرف زد انگار انتخابش نکنند جنگ میشه یا قول داد که کل تحریم ها را ور دارد چی قرار بود بدی که کل تحریمها ور داشته شود کسی این سوال از خودش پرسیده بابا ترکیه که یک کشور قدرتمند هست ببینید برای عضو شدن در اروپا چه کارهایی که نکرد برید مطالعه کنید مگر عضو شد نه فقط ذلیل تر شد میدانم بیکاری هست نداری هست اما باور کنید اگر همه داشته هامون را دو دستی تقدیم کنیم باور کنید این مشکلات حل نمیشه گورباچف و یلتسین ببینید روسیه به چه وضعی افتاد باور کنید راه حل مشکلات این نیست که این دولت در حال انجام آن است راه حل با تغییر نحوه زندگی مبارزه جدی با فساد استفاده از اشخاص شایسته در پست های کلیدی. شایسته سالاری مبارزه با رانت و پارتی بازی و......
ناشناس۵۵۵۵۳۸۱۲:۲۳:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
هزارتا مثل برجام و FATF هم ایران اجرا کنه هیچ فرقی برای آمریکا نمی کنه، آمریکا تحریمها رو بر نمی داره. خودشون میگن ما با ایران مشکل ریشه ایی داریم یعنی چی؟ یعنی اسراییل یعنی انقلاب اسلامی یعنی کلا ایران برگرده دست ننشانده آمریکا بشه.
ناشناس۵۵۵۹۵۷۱۹:۱۴:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
این حرفها مال کسانی هست
ناشناس۵۵۵۹۸۰۱۹:۳۳:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۹
من که فکر میکنم اکر ایران دست نشانده هم بشه دیگه راضی نمیشن به نظر من اونا فقط وقتی راضی میشن که ایران بشه یه کشوری در حد افغانستان.
ناشناس۵۵۶۱۱۱۲۲:۲۴:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر عربستان مرگ بر منافق مرگ بر ضد ولایت
ناشناس۵۵۵۵۹۱۱۲:۵۵:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
و البته تنهانکته ی مثبتی که دارد از سرازیر شدن دلار های ایران به جیب کشور های دیگر جلوگیری می کند
ناشناس۵۵۵۵۹۴۱۲:۵۶:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر امضا نکنیم همین چند بانک درجه دو وسه اروپایی هم باما کار نخواهند.بنابراین جرعه ای از جام زهر است.
ناشناس۵۵۶۱۰۹۲۲:۲۳:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
ما نیازی به دنیا و بانک نداریم بفهم ما کاملا مستقل و بی نیاز از دنیا هستیم تا آخرش مقاومت می کنیم ولی ذلت نمی پذیریم
ناشناس۵۵۶۱۸۰۰۰:۰۹:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۳۰
توقع داری اروپا مبادله با آمریکا به خاطر ایران از دست بده تا کی ساده لوحی
ناشناس۵۵۵۵۹۸۱۲:۵۹:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
انجمن اسلامی مستقل یک تشکل سیاسی جناحیه و تخصصی در این زمینه نداره
ناشناس۵۵۵۷۷۰۱۵:۵۱:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اره خوب بجاش امثال اقای پزشکیان ، بازیگران سینما و... خیلی تخصص دارند....
ناشناس۵۵۵۷۷۶۱۵:۵۶:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر هر کس در تخصص خودش حرف میزد و کار میکرد این مملکت گلستان بود . مشکل مملکت اینه که هیچ کس سر جای که باید باشه نیست و همه راجب همه چیز نظر می دهند
ناشناس۵۵۵۹۸۲۱۹:۳۵:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
نظرش رو خیلی محترمانه اعلام کرده. اگر اینطور باشه آقای ظریف هم تخصص اقتصادی نداره.
ناشناس۵۵۵۷۲۱۱۵:۰۱:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
برجام و FATF که سهله این دولت ۱۰۰۰تا معاهده دیگه هم با این جماعت غربی ببنده بازهم اونها از ما راضی نمیشن مطمین باشد اگر تمام مفاد FATF رو اجرا و رعایت کنیم باز یه موضوع جدید رو میکنند
ناشناس۵۵۵۷۴۴۱۵:۱۹:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
_______ به هر حال FATF و هر زنجیر اسارت و حقارت و رزالت دیگری با هر عنوان ، خیانت است.
ناشناس۵۵۵۷۶۹۱۵:۵۱:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۹
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه . میزان دانش خود از اقتصاد را بفرمایید مردم بدانند ؟
ناشناس۵۵۵۷۷۸۱۵:۵۷:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر اسلاحتلبا دنبال شفافیت مالی هستن چرا ردگیری پول ها در بانک ها رو انجام نمی دن؟ مگه چه ضرری براشون داره؟
ناشناس۵۵۵۸۲۷۱۶:۴۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۹
نمیدانم چگونه دانشجوئی با شفافبت نقل و انتقال مالی میتواند مخالف باشد این نظام بانکی و نحوه معاملات نقدی باید متحول شود نیاز خودمان است تا مانع بسیاری از اعمال خلاف شود .
ناشناس۵۵۵۸۴۰۱۶:۵۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
چقدر ساده لوحند کسانی که فکر میکنند با تصویب FATF مشکلات اقتصادی ما برداشته میشه؟ از طرفی چطور نمایندگان ما حاضر نیستند آرای خودشون رو شفاف کنند اونوقت می خوان مسایل مالی مملکت رو برا دشمنانمون شفاف کنند.
رضا۵۵۵۸۴۹۱۶:۵۳:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۹
ای کاش ما هم داخل ایران شفافیت داشتیم و هم خارج از ایران. سالم و سلامت. چه در ایران و چه در جهان. اگه اینطور بود یه تشکل سیاسی غیرمرتبط به مسایل اقتصادی به خودش اجازه نمی داد بیانیه صادر کنه
ناشناس۵۵۵۸۶۵۱۷:۰۳:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
یعنی میخواهند دوباره بتن ریزی و سیمان کاری بکنند بدونه دستمزد.خدا بخیرش کند..
ناشناس۵۵۵۹۶۴۱۹:۲۴:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۹
دیگه وطن فروشی بسه
ميلاد۵۵۵۹۸۴۱۹:۴۱:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اختلاس کننده ها می ترسند مسیر پولهای دزدی به انطرف آبها مشخص شود !
علی 671۵۵۵۹۸۶۱۹:۴۲:۳۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اینم عملی می شد و بعدش گندش در میاد و از راه های دیگر هم تحریم می شویم .و اصلاح طلب ها را خوشحال می کنیم .خدا آخر و عاقبت این ملت را ختم به خیر کند .که واقعاًروحانی مچکریم از این همه خدمت
ناشناس۵۵۵۹۹۶۱۹:۴۷:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۹
عجیب نیست که اسلاحتلبا ونوچه هاشون در این سایت اسرار در پذیرش ابن ننگ نامه دارن چون در حال نابودین و آخرین امیدشون قبل از نابودی این ننگ نامه است
ناشناس۵۵۶۰۹۴۲۱:۵۹:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۹
چرا از شفافیت میترسیم مگر ریگی تو کفش داریم
ناشناس۵۵۶۱۰۶۲۲:۲۰:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
این ذلت را نباید بپذیرند ما این لایحه شیطانی را نباید امضا کنیم، اینها دشمن انقلاب و مردم هستند رهبر عزیزم به صراحت اعلام کردند که نباید امضا بشود این خیانت بزرگی به مردم و کشوره
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های اخیر

 1. از سرمایه‌های صدا و سیما درست استفاده کنیم/ نگاهی به حواشی این روزهای برنامه «نود»

 2. عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید

 3. غائبین انقلاب

 4. اردوغان: قتل خاشقچی برنامه‌ریزی شده بود/ عاملان قتل باید در ترکیه محاکمه شوند

 5. تماس شبانه برخی نمایندگان از دفتر شهردار تهران برای جلوگیری از بازنشستگی افشانی

 6. نعمتی: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند

 7. معاون ظریف در گفتگو با الف: ۱۳ آبان جز یک جنگ روانی هیچ چیزی نیست/ از رسانه‌ها گله‌مندیم ولی ناراحت نیستیم/ بزودی پیشنهادات اروپایی‌ها را دریافت خواهیم کرد

 8. تازه‌ترین هتاکی یک روزنامه اصلاح‌طلب + عکس

 9. ظریف در مجلس: اروپایی‌ها در CFT با ما همراه بودند/ در مهلت ۴ ماهه FATF باید سازوکاری تعیین شود و به تصویب نظام برسد

 10. ارجاع نامه دیده‌بان شفافیت و عدالت درباره سوابق تحصیلی در کنکور توسط واعظی

 11. نامه‌ای به منشی جهانگیری!  

 12. ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار

 13. مخالفت وزارت ارتباطات با طرح جدایی مدیریت اینترنت از دولت

 14. توضیحات جهرمی درباره شیوه کلاهبرداری جدید از شهروندان

 15. تولید کلیه مصنوعی پوشیدنی امکان پذیر شد

 16. دزدان طلای کودکان دستگیر شدند

 17. گلزار و گودرزی بازیگران خوبی هستند اما مجری نه!

 18. توزیع بسته‌های حمایتی تکذیب شد + توضیحات

 19. آخرین جزئیات پرونده مرگ دکتر هکی

 20. وزیر اطلاعات خبر داد: شناسایی و انهدام ۳ تیم تروریستی در استان خوزستان

 21. تکه‌هایی از جسد خاشقچی در چاهی در محوطه کنسولگری عربستان پیدا شد

 22. جریمه ۷۲۶ میلیونی شرکت واردکننده موبایل

 23. موشک ضد زره توفان -۳ + عکس

 24. وزیر پیشنهادی: مسکن مهر باید سریعتر با همکاری دیگر دستگاه‌ها تمام شود

 25. تقابل بارسلونا و اینتر در غیاب مسی/ مچ‌اندازی رضایی با آنری در شب تقابل‌های بزرگ

پربحث‌های دیروز

 1. مهرداد حسیبی درگذشت

 2. از سرمایه‌های صدا و سیما درست استفاده کنیم/ نگاهی به حواشی این روزهای برنامه «نود»

 3. جهانگیری: در آینده با چالش بزرگی در صندوق‌های بازنشستگی مواجه خواهیم بود

 4. یارانه سال 89 الان چقدر می‌ارزد؟  

 5. عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید

 6. غائبین انقلاب

 7. اردوغان: قتل خاشقچی برنامه‌ریزی شده بود/ عاملان قتل باید در ترکیه محاکمه شوند

 8. تماس شبانه برخی نمایندگان از دفتر شهردار تهران برای جلوگیری از بازنشستگی افشانی

 9. فرار از شفافیت فیش‌های حقوقی

 10. ماجرای بخشنامه ممنوعیت سفر به کربلا معلمان چه بود؟

 11. روایت تلخ پدری که پاهای دختر ۷ ساله‌اش را «فلج» کرد

 12. نعمتی: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند

 13. معاون ظریف در گفتگو با الف: ۱۳ آبان جز یک جنگ روانی هیچ چیزی نیست/ از رسانه‌ها گله‌مندیم ولی ناراحت نیستیم/ بزودی پیشنهادات اروپایی‌ها را دریافت خواهیم کرد

 14. ثبت لحظات خاص زیر پرچم امام حسین علیه السلام +تصاویر

 15. تازه‌ترین هتاکی یک روزنامه اصلاح‌طلب + عکس

 16. ظریف در مجلس: اروپایی‌ها در CFT با ما همراه بودند/ در مهلت ۴ ماهه FATF باید سازوکاری تعیین شود و به تصویب نظام برسد

 17. ارجاع نامه دیده‌بان شفافیت و عدالت درباره سوابق تحصیلی در کنکور توسط واعظی

 18. نامه‌ای به منشی جهانگیری!  

 19. وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی: اولویتم «مسکن مهر» است

 20. معمای خودکشی‌ چند نوجوان تهرانی در یک شبانه روز

 21. بکارگیری نیروهای شرکت‌های خدماتی برای نگهبانی جرم است؟

 22. جمعیت ایران در سال 1430 چند نفر می‌شود؟  

 23. ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار

 24. مخالفت وزارت ارتباطات با طرح جدایی مدیریت اینترنت از دولت

 25. توضیحات جهرمی درباره شیوه کلاهبرداری جدید از شهروندان

پربحث‌های هفته

 1. یارانه‌ی هر فقیر ۴۵ هزارتومان، یارانه‌ی هر خودرو ۱.۳میلیون تومان در ماه

 2. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 3. شریعتمداری: صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش در دولت و نظام خواهم بود

 4. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 5. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 6. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 7. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 8. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 9. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 10. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 11. قیمت خودرو در سراشیبی سقوط/ دلالان هم فروشنده شدند!

 12. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 13. آخوندی: ساخت خانه در بیابان مثل «مسکن مهر»، راه‌حل نیست

 14. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 15. برنامه «نود» امشب پخش نمی‌شود+ توضیحات شبکه سه

 16. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 17. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 18. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 19. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 20. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 21. مهرداد حسیبی درگذشت

 22. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 23. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 24. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 25. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

علی بابا-AL97AB1گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

 1. عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید

 2. غائبین انقلاب

 3. نعمتی: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند

 4. معاون ظریف در گفتگو با الف: ۱۳ آبان جز یک جنگ روانی هیچ چیزی نیست/ از رسانه‌ها گله‌مندیم ولی ناراحت نیستیم/ بزودی پیشنهادات اروپایی‌ها را دریافت خواهیم کرد

 5. تازه‌ترین هتاکی یک روزنامه اصلاح‌طلب + عکس

 6. ظریف در مجلس: اروپایی‌ها در CFT با ما همراه بودند/ در مهلت ۴ ماهه FATF باید سازوکاری تعیین شود و به تصویب نظام برسد

 7. نامه‌ای به منشی جهانگیری!  

 8. ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار

 9. وزیر اطلاعات خبر داد: شناسایی و انهدام ۳ تیم تروریستی در استان خوزستان

 10. ظریف: واکنش جهانی به قتل روزنامه نگار عربستان دیرهنگام اما شدید بود

 11. قاسمی: پاکستان برای آزادی مرزبانان ربوده‌شده اقدام کند

 12. بنیاد تعاون سپاه از شرکت توسعه اعتماد مبین خارج شد

 13. بعیدی‌نژاد با تبریک صعود پرسپولیس به فینال لیگ آسیا: امید است شرایط کشور بیشتر تثبیت شود

 14. آیت‌الله مکارم شیرازی: دولت برای کاهش ارزش پول ملی چاره‌اندیشی کند/ جلوگیری از فعالیت موسسات مالی غیرمجاز

 15. الگوی پیشرفت ایران در دستور کار مجمع تشخیص قرار گرفت

 16. شناسایی چند باند صدور ویزای جعلی در کشور

 17. حمله اصلاح طلبان به حلقه مشورتی رئیس جمهور/ نفع مردم از سفرهای خارجی نمایندگان مجلس؟/ انتقاد زیباکلام از روحانی/ لابی های عجیب و غریب به نفع آقای شهردار

 18. استیضاح وزیرکشور به هیئت رئیسه مجلس ارجاع شد

 19. سوالات بی پاسخ اردوغان درباره قتل خاشقچی  

 20. توضیح دادستان تهران درباره علت و نحوه فوت مرحوم فرشید هکی

 21. جابری‌انصاری: امیدواریم ادلب بدون تلفات انسانی به حاکمیت دولت سوریه بازگردد

 22. توئیت یکی از همکاران الف درباره مهرداد حسیبی  

 23. لاریجانی: اروپا اقدام عملی برای اجرای توافق هسته‌ای صورت دهد

 24. روحانی: کشور نیرومندی هستیم؛ جامعه نباید نگران فردا باشد/ آمریکا در زمینه برجام شکست خورده تاریخ است

 25. تشکیل فراکسیون فضای مجازی در مجلس

پربحث‌های دیروز

 1. عراقچی در مجلس: بعضی از کشورهای دوست می‌گویند که اگر می‌خواهیم با شما مبادلات بانکی داشته باشیم، باید FATF را بپذیرید

 2. غائبین انقلاب

 3. فرار از شفافیت فیش‌های حقوقی

 4. نعمتی: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند

 5. معاون ظریف در گفتگو با الف: ۱۳ آبان جز یک جنگ روانی هیچ چیزی نیست/ از رسانه‌ها گله‌مندیم ولی ناراحت نیستیم/ بزودی پیشنهادات اروپایی‌ها را دریافت خواهیم کرد

 6. تازه‌ترین هتاکی یک روزنامه اصلاح‌طلب + عکس

 7. ظریف در مجلس: اروپایی‌ها در CFT با ما همراه بودند/ در مهلت ۴ ماهه FATF باید سازوکاری تعیین شود و به تصویب نظام برسد

 8. نامه‌ای به منشی جهانگیری!  

 9. ارسال پیامک به نمایندگان مجلس برای حمایت از وزیر پیشنهادی کار

 10. وزیر اطلاعات خبر داد: شناسایی و انهدام ۳ تیم تروریستی در استان خوزستان

 11. جا خالی دادن ژنرال‌ها

 12. وزرای پیشنهادی برنامه‌‌ مبسوط به نمایندگان ارائه کنند

 13. ظریف: واکنش جهانی به قتل روزنامه نگار عربستان دیرهنگام اما شدید بود

 14. قاسمی: پاکستان برای آزادی مرزبانان ربوده‌شده اقدام کند

 15. بنیاد تعاون سپاه از شرکت توسعه اعتماد مبین خارج شد

 16. بعیدی‌نژاد با تبریک صعود پرسپولیس به فینال لیگ آسیا: امید است شرایط کشور بیشتر تثبیت شود

 17. آیت‌الله مکارم شیرازی: دولت برای کاهش ارزش پول ملی چاره‌اندیشی کند/ جلوگیری از فعالیت موسسات مالی غیرمجاز

 18. الگوی پیشرفت ایران در دستور کار مجمع تشخیص قرار گرفت

 19. شناسایی چند باند صدور ویزای جعلی در کشور

 20. حمله اصلاح طلبان به حلقه مشورتی رئیس جمهور/ نفع مردم از سفرهای خارجی نمایندگان مجلس؟/ انتقاد زیباکلام از روحانی/ لابی های عجیب و غریب به نفع آقای شهردار

 21. استیضاح وزیرکشور به هیئت رئیسه مجلس ارجاع شد

 22. سوالات بی پاسخ اردوغان درباره قتل خاشقچی  

 23. توضیح دادستان تهران درباره علت و نحوه فوت مرحوم فرشید هکی

 24. جابری‌انصاری: امیدواریم ادلب بدون تلفات انسانی به حاکمیت دولت سوریه بازگردد

 25. توئیت یکی از همکاران الف درباره مهرداد حسیبی  

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. شریعتمداری: صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش در دولت و نظام خواهم بود

 3. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 4. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 5. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 6. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 7. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 8. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 9. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 10. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 11. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 12. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 13. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 14. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 15. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

 16. روابط خارجی ایران؛ نگاه به شرق و چند نکته

 17. تحلیل عباس عبدی از انتقادات دیروز معاون اول رئیس جمهور: دیر شده آقای جهانگیری

 18. واکنش‌ها به اظهارات جهانگیری/ آخوندی، وزیر جمهوری اسلامی یا مرید نئولیبرالیسم؟ / علی مطهری و معضل سخنان نسنجیده

 19. اولین تصویر از مرزبانان ربوده شده در میرجاوه

 20. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

 21. طرح جدید نمایندگان برای ادامه کار استانداران بازنشسته

 22. فوتبال مهم‌تر است یا مجلس؟

 23. واکنش کدخدایی به استعفای آخوندی: استعفا نشان داد چه کسی به ترکستان رسید  

 24. فرار بزرگ قالیباف

 25. محمد اسلامی؛ گزینه دولت برای وزارت راه را بهتر بشناسید

آخرین عناوین