آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

گروه سیاسی الف،   3970629054 ۴۱ نظر، ۲۶ در صف انتشار و ۳۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه در واکنش به اظهارات اخیر وزیرخارجه نوشت: ما هم معتقدیم که پیوستن به FATF شفافیت می‌آورد اما نه برای نهادهای داخلی کشور و مردم، بلکه برای سرویس‌های جاسوسی غرب و دشمنان خارجی.

به گزارش فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه ای در واکنش به اظهارات اخیر محمد جواد ظریف درباره FATF خطاب به وی نوشت: آقای ظریف آیا قرار است که بعد از FATF هم به بهانه کاهش بهانه جویی ها و شفافیت، در قبال مسائل موشکی و نفوذ منطقه ای و مسائل به اصطلاح حقوق بشری هم پای میز مذاکره با دشمنان قسم خورده مردم و نظام اسلامی بنشینید؟

متن این نامه به شرح زیر است:

« هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود. (بقره/120)

وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر ظریف

سلام علیکم

در پی اظهارات اخیر شما در مورد FATF لازم دیدیم که نکاتی را خدمت شما یادآوری کنیم. بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم و شروع مذاکرات هسته ای انتقادات زیادی به مذاکرات هسته ای از سوی جنبش دانشجویی و کارشناسان دلسوز مطرح شد اما مجموعه دولت و حامیانش با برچسب زنی به منتقدان و تخریب آنها، توجهی به اشکالات اساسی مطرح شده نکردند.

حال بعد از سال ها مذاکرات هسته ای که به جز تبدیل شدن به آیینه عبرت، دستاورد ملموسی دیگری برای کشور نداشته، امروز بار دیگر شاهدیم که همان تحلیل غلطی را که در مورد رابطه برجام و کاهش بهانه جویی ها بر علیه نظام اسلامی داشتید، بار دیگر در مورد FATF تکرار می کنید. اما اکنون شاهدیم که نه تنها از حجم اتهامات و دعاوی جدید علیه ایران از سوی کشورهای غربی کاسته نشده بلکه با وقاحت تمام مدعی هستند همانطور که درباره برنامه هسته‌ای کوتاه آمدید، باید درقبال برنامه موشکی، نفوذ منطقه‌ای و مسائل به اصطلاح حقوق بشری هم کوتاه بیایید.

آقای ظریف راه حل کاهش بهانه جویی های استکبار جهانی استفاده از ظرفیت های داخلی و تقویت توان کشور در تمامی زمینه هاست؛ نه پیوستن به معاهداتی همچون FATF که مسئولان آن در مقر فرماندهی جنگ اقتصادی علیه ایران در وزارت خزانه داری آمریکا مسئولیت دارند و برای مجاب کردن دولت ها به تحریم ایران به کشورهای مختلف سفر می کنند.

جناب آقای دکتر! این روزها شاهدیم که علی رغم هشدارهای صریح رهبر انقلاب در مورد ماهیت معاهدات بین المللی، شما و دیگر حامیان FATF بار دیگر سعی دارید که با مایه گذاشتن از ایشان عملا «برجام مالی» را به ملت ایران تحمیل کنید.

شما در قسمت دیگری از ادعاهای خود در مورد FATF مدعی شده اید که این معاهده به شفافیت کمک می کند. آری! ما هم معتقدیم که پیوستن به FATF شفافیت می آورد اما نه برای نهادهای داخلی کشور و مردم بلکه برای سرویس های جاسوسی غرب و دشمنان خارجی.

آقای ظریف آیا قرار است که بعد از FATF هم به بهانه کاهش بهانه جویی ها و شفافیت، در قبال مسائل موشکی و نفوذ منطقه ای و مسائل به اصطلاح حقوق بشری هم پای میز مذاکره با دشمنان قسم خورده مردم و نظام اسلامی بنشینید؟
جناب آقای دکتر! آزموده را آزمودن خطاست.»

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۵۵۵۰۰۱۱:۴۲:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
جناب توکلی لطفا با قدرت جلوی FATF را بگیرید قطعا این قانون مزایا هایی دارد و رهبری قبلا فرمودند که برای برخورداری از مزایای این قانون نسخه داخلی ان تهیه و اجرا شود ولی بهیچ عنوان نباید عضو ان بشویم چون این معاهده زیر نظر عربستان و رژیم اسراییل بوده و برخلاف مطالب رسانه ها فقط 25 کشور عضو ان هستند هدف از اجبار به عضویت اعمال فشار به ایران است هر چقدر از برجام منافع بدست اوردیم از این هم خواهیم اورد ازموده را ازمودن خطاست دولت فعلی امریکا به هیچ قانونی پایبند نیست و در یکسال گذشته از معاهده اب و هوا و ده ها معاهده تجاری و بین المللی خارج شده است با چنین دولتی مذاکره بی فایده است.
ناشناس۵۵۵۵۰۲۱۱:۴۳:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
مگر شفافیت عیبی دارد
ناشناس۵۵۵۷۶۵۱۵:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر عیب نداشت اقایان اموال و حقوقشان را شفا سازی می کردند کلا تمام ئنیا محرم هستند جز مردم خودمان
ناشناس۵۵۵۸۱۶۱۶:۳۵:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
برای مرئدم هم که اجناس را چند برابر ارزش جهانی ان خرید می کنند هم مشخص میشه، چرا؟
ناشناس۵۵۵۸۲۳۱۶:۴۱:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
برای ماها که سالهاست به ابهام و عدم شفافیت معتاد شده‌ایم و با آن داریم زندگی می‌کنیم حتماً عیب دارد!
ناشناس۵۵۵۸۲۵۱۶:۴۲:۵۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
شفافیت پیش دشمن عیب بزرگی است.
حامی سابق۵۵۵۸۳۱۱۶:۴۴:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
آقای ظریف چرا فقط ما شفاف باشیم؟ هسته ای را شفاف و اسکن کردی تحویل آمریکا دادی چی گرفتی؟ پراید۴۰میلیونی و بحران پوشک؟؟؟؟
ناشناس۵۵۵۸۵۲۱۶:۵۵:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
پروفسور ؛ مگه متن دانشگاهیان آگاه رو نخوندی؟ در صورت اجرای این تعهد ننگین ، تعهد برای شفافیت فقط برای ایران است. سریال فاجعه بار برجام تا ابد ادامه داره.
ناشناس۵۵۵۹۲۹۱۸:۳۸:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۹
شفافیت خیلی مشکل داره بخصوص اینکه مردم چیزی بدونن
ناشناس۵۵۵۹۳۲۱۸:۳۹:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر عیبی ندارد چرا لیست امید به شفافیت مجلس رای نداد؟
ناشناس۵۵۵۹۷۶۱۹:۳۱:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
شما اول مشخص کن شفاعیت چی اون هم برای کی تا بگم عیب داره یا نه!! اگر منظور شما شفافیت رای نمایندگان برای مردمه که خیلی هم خوبه اما اگر منظور شفافیت فعالیتهای اقتصادی کشور برای دشمنه که حتما ایراد داره. یادمون نمیره موقع انتخابات میگفتن ما نباید توی حساب مردم سرک بکشیم حالا قراره همه حسابهای مردم برای دیگران شفاف بشه.
ناشناس۵۵۵۵۱۳۱۱:۴۷:۵۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
FATFرا باید امضا کنیم.وگرنه همین چند بانک دست چندم دنیا هم با ما کار نمی کنند.
بنیامین۵۵۵۷۸۸۱۶:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۹
مگه هسته ای جمع نشد نتیجه اش چی شد ؟ سایر قرار دادها نتیجه ای جز برجام خواهند داشت ؟ چرا باید نتیجه اش متفاوت باشد ؟ چند درصد برجام را آمریکا اجرا کرد ؟
علی۵۵۵۸۰۳۱۶:۲۷:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
آره جووون خودت هیچ ربطی نداره چه رویی دارید شماها
ناصر۵۵۵۵۲۴۱۱:۵۵:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
کو گوش شنوا کشور ما پر از غرب زده. غرب گرا. ترسو. مفت خور این اشخاص بخاطر چند روز بیشتر در مسئولیت حاضر هستند هر کار ننگی را انجام دهند دشمنی واضح بعضی کشورها را میبینند ولی اصرار بر ادامه راه گذشته دارند ملت هم به روحانی رای داد چون از جنگ می‌ترسید زیرا روحانی جوری حرف زد انگار انتخابش نکنند جنگ میشه یا قول داد که کل تحریم ها را ور دارد چی قرار بود بدی که کل تحریمها ور داشته شود کسی این سوال از خودش پرسیده بابا ترکیه که یک کشور قدرتمند هست ببینید برای عضو شدن در اروپا چه کارهایی که نکرد برید مطالعه کنید مگر عضو شد نه فقط ذلیل تر شد میدانم بیکاری هست نداری هست اما باور کنید اگر همه داشته هامون را دو دستی تقدیم کنیم باور کنید این مشکلات حل نمیشه گورباچف و یلتسین ببینید روسیه به چه وضعی افتاد باور کنید راه حل مشکلات این نیست که این دولت در حال انجام آن است راه حل با تغییر نحوه زندگی مبارزه جدی با فساد استفاده از اشخاص شایسته در پست های کلیدی. شایسته سالاری مبارزه با رانت و پارتی بازی و......
ناشناس۵۵۵۵۳۸۱۲:۲۳:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
هزارتا مثل برجام و FATF هم ایران اجرا کنه هیچ فرقی برای آمریکا نمی کنه، آمریکا تحریمها رو بر نمی داره. خودشون میگن ما با ایران مشکل ریشه ایی داریم یعنی چی؟ یعنی اسراییل یعنی انقلاب اسلامی یعنی کلا ایران برگرده دست ننشانده آمریکا بشه.
ناشناس۵۵۵۹۵۷۱۹:۱۴:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۹
این حرفها مال کسانی هست
ناشناس۵۵۵۹۸۰۱۹:۳۳:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۹
من که فکر میکنم اکر ایران دست نشانده هم بشه دیگه راضی نمیشن به نظر من اونا فقط وقتی راضی میشن که ایران بشه یه کشوری در حد افغانستان.
ناشناس۵۵۶۱۱۱۲۲:۲۴:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر عربستان مرگ بر منافق مرگ بر ضد ولایت
ناشناس۵۵۵۵۹۱۱۲:۵۵:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
و البته تنهانکته ی مثبتی که دارد از سرازیر شدن دلار های ایران به جیب کشور های دیگر جلوگیری می کند
ناشناس۵۵۵۵۹۴۱۲:۵۶:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر امضا نکنیم همین چند بانک درجه دو وسه اروپایی هم باما کار نخواهند.بنابراین جرعه ای از جام زهر است.
ناشناس۵۵۶۱۰۹۲۲:۲۳:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
ما نیازی به دنیا و بانک نداریم بفهم ما کاملا مستقل و بی نیاز از دنیا هستیم تا آخرش مقاومت می کنیم ولی ذلت نمی پذیریم
ناشناس۵۵۶۱۸۰۰۰:۰۹:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۳۰
توقع داری اروپا مبادله با آمریکا به خاطر ایران از دست بده تا کی ساده لوحی
ناشناس۵۵۵۵۹۸۱۲:۵۹:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
انجمن اسلامی مستقل یک تشکل سیاسی جناحیه و تخصصی در این زمینه نداره
ناشناس۵۵۵۷۷۰۱۵:۵۱:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اره خوب بجاش امثال اقای پزشکیان ، بازیگران سینما و... خیلی تخصص دارند....
ناشناس۵۵۵۷۷۶۱۵:۵۶:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر هر کس در تخصص خودش حرف میزد و کار میکرد این مملکت گلستان بود . مشکل مملکت اینه که هیچ کس سر جای که باید باشه نیست و همه راجب همه چیز نظر می دهند
ناشناس۵۵۵۹۸۲۱۹:۳۵:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
نظرش رو خیلی محترمانه اعلام کرده. اگر اینطور باشه آقای ظریف هم تخصص اقتصادی نداره.
ناشناس۵۵۵۷۲۱۱۵:۰۱:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
برجام و FATF که سهله این دولت ۱۰۰۰تا معاهده دیگه هم با این جماعت غربی ببنده بازهم اونها از ما راضی نمیشن مطمین باشد اگر تمام مفاد FATF رو اجرا و رعایت کنیم باز یه موضوع جدید رو میکنند
ناشناس۵۵۵۷۴۴۱۵:۱۹:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۹
_______ به هر حال FATF و هر زنجیر اسارت و حقارت و رزالت دیگری با هر عنوان ، خیانت است.
ناشناس۵۵۵۷۶۹۱۵:۵۱:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۹
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه . میزان دانش خود از اقتصاد را بفرمایید مردم بدانند ؟
ناشناس۵۵۵۷۷۸۱۵:۵۷:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اگر اسلاحتلبا دنبال شفافیت مالی هستن چرا ردگیری پول ها در بانک ها رو انجام نمی دن؟ مگه چه ضرری براشون داره؟
ناشناس۵۵۵۸۲۷۱۶:۴۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۹
نمیدانم چگونه دانشجوئی با شفافبت نقل و انتقال مالی میتواند مخالف باشد این نظام بانکی و نحوه معاملات نقدی باید متحول شود نیاز خودمان است تا مانع بسیاری از اعمال خلاف شود .
ناشناس۵۵۵۸۴۰۱۶:۵۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
چقدر ساده لوحند کسانی که فکر میکنند با تصویب FATF مشکلات اقتصادی ما برداشته میشه؟ از طرفی چطور نمایندگان ما حاضر نیستند آرای خودشون رو شفاف کنند اونوقت می خوان مسایل مالی مملکت رو برا دشمنانمون شفاف کنند.
رضا۵۵۵۸۴۹۱۶:۵۳:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۹
ای کاش ما هم داخل ایران شفافیت داشتیم و هم خارج از ایران. سالم و سلامت. چه در ایران و چه در جهان. اگه اینطور بود یه تشکل سیاسی غیرمرتبط به مسایل اقتصادی به خودش اجازه نمی داد بیانیه صادر کنه
ناشناس۵۵۵۸۶۵۱۷:۰۳:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۲۹
یعنی میخواهند دوباره بتن ریزی و سیمان کاری بکنند بدونه دستمزد.خدا بخیرش کند..
ناشناس۵۵۵۹۶۴۱۹:۲۴:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۹
دیگه وطن فروشی بسه
ميلاد۵۵۵۹۸۴۱۹:۴۱:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اختلاس کننده ها می ترسند مسیر پولهای دزدی به انطرف آبها مشخص شود !
علی 671۵۵۵۹۸۶۱۹:۴۲:۳۰ ۱۳۹۷/۶/۲۹
اینم عملی می شد و بعدش گندش در میاد و از راه های دیگر هم تحریم می شویم .و اصلاح طلب ها را خوشحال می کنیم .خدا آخر و عاقبت این ملت را ختم به خیر کند .که واقعاًروحانی مچکریم از این همه خدمت
ناشناس۵۵۵۹۹۶۱۹:۴۷:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۹
عجیب نیست که اسلاحتلبا ونوچه هاشون در این سایت اسرار در پذیرش ابن ننگ نامه دارن چون در حال نابودین و آخرین امیدشون قبل از نابودی این ننگ نامه است
ناشناس۵۵۶۰۹۴۲۱:۵۹:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۹
چرا از شفافیت میترسیم مگر ریگی تو کفش داریم
ناشناس۵۵۶۱۰۶۲۲:۲۰:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۹
این ذلت را نباید بپذیرند ما این لایحه شیطانی را نباید امضا کنیم، اینها دشمن انقلاب و مردم هستند رهبر عزیزم به صراحت اعلام کردند که نباید امضا بشود این خیانت بزرگی به مردم و کشوره

پربحث‌های امروز

 1. روحانی نمره دولت را 19.5 می‌داند اما ارقام چیز دیگری می‌گویند/ کارنامه دولت به روایت اسناد

 2. مردم چه نمره‌ای به دولت می‌دهند؟

 3. چطور افشاگری انقلابی کنیم؟

 4. مریم کاویانی با کدام چهره سیاسی ازدواج کرد؟+ عکس

 5. سربازان و افسران آمریکایی چقدر حقوق می‌گیرند؟

 6. تعلل اروپا، دوباره سیاست نگاه به شرق و سفر مهم مقامات ایران به چین/ آیا روابط تهران و پکن گسترش می‌یابد؟

 7. راز و رمز پخت آبگوشت خوشمزه

 8. مواد غذایی که نباید ۲ بار گرم شوند

 9. پژمان فر: تکذیب نامه رئیس جمهور توسط آقای واعظی باعث شگفتی است

 10. صعود بورس‌های جهانی به قله چهار ماهه

 11. توزیع گوشت به صورت هدفمند/ مشکل تامین نهاده‌های دامی برطرف شد

 12. قتل مرد 50 ساله در ساوه

 13. گروگان ۲۱ ساله از چنگال آدم ربایان رهایی یافت

 14. ساخت مجسمه اعتراضی ترامپ این‌بار در ایتالیا+ عکس

 15. از یک حساب کاربری جی‌میل، چند آدرس پست الکترونیک بسازید!

 16. برجام و دورخیز انتخاباتی دموکرات پیر

 17. ثروتمندان آسوده بخوابند!

 18. چگونه قند خون را کنترل کنیم؟

 19. واکنش تند یک نماینده مجلس نسبت به سخنان واعظی/ باید عذرخواهی کنند

 20. شایعه‌ای درباره عابربانک‌ها

 21. مصوبه مجلس درباره معافیت مالیاتی برخی مشاغل+جزئیات

 22. وکیل سابق ترامپ در کنگره شهادت می‌دهد

 23. اخذ «حق‌سرویس» در رستوران‌ها قانونی است؟

 24. نظر آمریکایی‌ها درباره اعلام حالت فوق العاده ملی

 25. نرخ رسمی ارز هم گران شد

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی روحانی در آشفته بازار اقتصادی به دولت نمره ۲۰ می‌دهد + فیلم

 2. چرا نرخ دلار بالا رفت؛ آینده قیمت آن چه می‌شود؟/ آقای رییس جمهور، کاهش ارزش پول ملی باعث افزایش قاچاق شد

 3. وعده دوباره ارزانی خودرو از زبان وزیر صنعت/ رحمانی: اکثر قیمت‌ها مورد تایید نیست

 4. واعظی: روحانی در کار مصمم است؛ چرا باید استعفا بدهد/ وی آمده که مشکلات را حل کند/ تلاش می‌کنیم تا قیمت دلار پایین بیاید

 5. رائفی پور: طوری به برجام عمل کردیم که در خواب هم نمی‌دیدند/ تزریق روزانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان نقدینگی توسط بانک‌ها

 6. آیا جهانگیری آلزایمر گرفته است؟  

 7. واکنش عسگراولادی به جوابیه بانک مرکزی: دلار ۴۲۰۰ بزرگ‌ترین فساد بود/ بانک مرکزی بی‌شفاف‌ترین است

 8. حقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتی/ از رقص با زنان نیمه‌برهنه تا تحرکات مشکوک تحت نظر «موساد» + تصاویر

 9. جهانگیری: نشد یکبار خصوصی‌سازی شود و کسی نگوید فساد شده است!

 10. پارسایی: بازار خودرو ساماندهی نشود وزیر صنعت استیضاح می‌شود

 11. آیت‌الله جنتی: حضور نیروی انقلابی باعث آبادانی کشور می‌شود/ کارمندان یاد بگیرند جلوی فساد رئیس خود بایستند

 12. حسین فریدون مقابل میز محاکمه   

 13. وزیر کار: دستمزد کارگران باید افزایش معقولی داشته باشد/ توان خود را به کار گرفتیم که جامعه کارگری صدمه نبیند

 14. سفر‌های قالیباف به لندن، کانادا و عراق  

 15. فردا؛ جلسه فوری دولت برای کنترل قاچاق دام و کالا‌های اساسی

 16. رانت دپوی ۱۷ هزار تن گوشت به چه کسانی رسید؟

 17. سید محمد صدر: انتشار جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام به شفافیت و اعتمادسازی کمک می‌کند

 18. روحانی: هیچ تردیدی به پیروزی اراده ملت ایران در برابر آمریکا نداریم/ همه باید نسبت به بیانیه رهبر انقلاب احساس مسئولیت کنند

 19. احتمال اعلام صلح در دیدار ترامپ و کیم قوت گرفت

 20. آیا آمریکا در حال انتقال داعش به اطراف ایران برای انجام عملیات تروریستی است؟

 21. حادثه‌ای تلخ و دردناک برای دو کودک در یک دندانپزشکی   

 22. ضرورت آرایش جنگی در بودجه ۹۸

 23. نقوی حسینی: روحانی از پاسخگویی فرار می‌کند/ آقایان علاقه زیادی هم به غرب دارند

 24. معمای قتل دختر ۱۹ ساله توسط برادر

 25. جاسازی ماهرانه تریاک در بار توت‌فرنگی + تصاویر

پربحث‌های هفته

 1. طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

 2. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 3. خوارج عمانی در کنفرانس ورشو

 4. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 5. هرج‌ومرج در بازار خودرو و افزایش شوکه کننده قیمت‌ها/ چرا ترمز افزایش نرخ خودرو کشیده نمی‌شود؟/ عزیزی: آشفتگی بازار به علت سوء مدیریت خودروسازان است

 6. گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌هایی از فتنه ۸۸ است، میهمان ویژه الف می‌شود/ سوالات خود را درباره این کتاب از او بپرسید

 7. اسامی 16 نماینده امضاء کننده طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور

 8. برای این عکس شما تیتر بزنید   

 9. شلیک هوایی، درگیری و کنده شدن درب ون گشت ارشاد در تهران

 10. وقتی روحانی در آشفته بازار اقتصادی به دولت نمره ۲۰ می‌دهد + فیلم

 11. توکلی: مجمع تشخیص به دنبال کاهش فشار بر مردم است/ FATF، استقلال داخلی را از بین می برد

 12. چرا نرخ دلار بالا رفت؛ آینده قیمت آن چه می‌شود؟/ آقای رییس جمهور، کاهش ارزش پول ملی باعث افزایش قاچاق شد

 13. پراید ما یا پرادو رفیق ها و غرور بیجا

 14. آقای کریمی! برای اظهارنظر سیاسی هم آوایی با سالومه خانم «من و تو» کافی نیست  

 15. قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا اعلام شد/ قیمت تندر ۹۳ میلیون تومان+جدول

 16. افتخار نتانیاهو به تاریخ‌سازی و ایستادن در کنار سران کشورهای عربی/ آیا جنگی علیه ایران در راه است؟

 17. «رئیسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضائیه می‌شود

 18. تازه‌ترین قیمت خودرو/ افزایش ۱۰ میلیونی سمند؛ پراید ۱۱۱ به ۴۵ میلیون تومان رسید

 19. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 20. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 21. امام جمعه اهواز چرا به انگلیس سفر کرد؟  

 22. پوشش امنیتی هواپیمای بن سلمان با 6 جنگنده پاکستانی+ فیلم

 23. درباره تهدید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمود واعظی/ وقتی آقای رئیس دفتر فرافکنی می‌کند

 24. توطئه جدید اسرائیل علیه موشک های ایرانی

 25. تصاویری جانسوز از استقبال خانواده شهدا از پیکر شهدای حادثه تروریستی  

پربحث‌های اخیر

 1. رائفی پور: طوری به برجام عمل کردیم که در خواب هم نمی‌دیدند/ تزریق روزانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان نقدینگی توسط بانک‌ها

 2. مردم چه نمره‌ای به دولت می‌دهند؟

 3. چطور افشاگری انقلابی کنیم؟

 4. پژمان فر: تکذیب نامه رئیس جمهور توسط آقای واعظی باعث شگفتی است

 5. واکنش تند یک نماینده مجلس نسبت به سخنان واعظی/ باید عذرخواهی کنند

 6. ناگفته‌های مرضیه هاشمی از ۱۱ روز زندان در آمریکا

 7. جزئیات نشست غیررسمی امروز مجلس

 8. اظهارات وزیر کشور درباره قاچاق دام و کالاهای اساسی

 9. دستگیری ۸ نفر در ارتباط با حادثه زاهدان

 10. روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌

 11. حال آیت الله نوری همدانی کاملا مساعد است

 12. سوال نماینده مشهد از ظریف اعلام وصول شد

 13. تاکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن

 14. مطهری: نامه‌ دستور روحانی برای تخصیص هزار میلیارد تومان برای پرداخت به سهامداران پدیده را دیده‌ام

 15. مصوبه جدید مجلس درباره مسکن مهر

 16. مدیر نجومی‌بگیر دوباره مدیر می‌شود؟!

 17. فرمانده‌ گمنامی که به قلب عراقی‌ها نفوذ کرد

 18. CFT و چالش تشخیص مصلحت

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 20. قنبری: بودجه کشور را برای شرایط غیرعادی امروز تهیه کنیم

 21. 51 گروه در آمریکا خواستار بازگشت واشنگتن به برجام شدند

 22. رضایی: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی روحانی در آشفته بازار اقتصادی به دولت نمره ۲۰ می‌دهد + فیلم

 2. واعظی: روحانی در کار مصمم است؛ چرا باید استعفا بدهد/ وی آمده که مشکلات را حل کند/ تلاش می‌کنیم تا قیمت دلار پایین بیاید

 3. رائفی پور: طوری به برجام عمل کردیم که در خواب هم نمی‌دیدند/ تزریق روزانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان نقدینگی توسط بانک‌ها

 4. حقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتی/ از رقص با زنان نیمه‌برهنه تا تحرکات مشکوک تحت نظر «موساد» + تصاویر

 5. آیت‌الله جنتی: حضور نیروی انقلابی باعث آبادانی کشور می‌شود/ کارمندان یاد بگیرند جلوی فساد رئیس خود بایستند

 6. سید محمد صدر: انتشار جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام به شفافیت و اعتمادسازی کمک می‌کند

 7. روحانی: هیچ تردیدی به پیروزی اراده ملت ایران در برابر آمریکا نداریم/ همه باید نسبت به بیانیه رهبر انقلاب احساس مسئولیت کنند

 8. نقوی حسینی: روحانی از پاسخگویی فرار می‌کند/ آقایان علاقه زیادی هم به غرب دارند

 9. دهقان: دادگاه حسین فریدون نباید غیرعلنی باشد

 10. بررسی شک و شبهه مدرک تحصیلی یک وزیر

 11. وقتی حمایت تمام قد ظریف از برنامه موشکی ایران بازتاب جهانی پیدا می کند + فیلم

 12. تذکر به روحانی درباره واگذاری جزیره کیش به دولت چین

 13. امر به معروف از نگاه آیت‌الله جنتی/ توصیه اصلاح‌طلبانه به حسن خمینی/ ذوالنوری: با چه کسی حرف زده ام که به دنبال دولت نظامی هستم؟

 14. پزشکیان: این تصور که جامعه پزشکان خلاف‌کار هستند غلط است

 15. درگیری لفظی دو نماینده مجلس بر سر «گندم»

 16. توصیه رهبر معظم انقلاب درباره‌ زبان ترکی  

 17. نشست علنی عصر امروز مجلس پایان یافت/ نشست بعدی؛ صبح فردا

 18. فلاحت‌پیشه: اسرائیل با بمب هسته‌ای سعودی محو خواهد شد

 19. ظریف: فروش غیرقانونی فن‌آوری هسته‌ای به ریاض، ریاکاری واشنگتن را برملا کرد

 20. خطیب نماز جمعه تهران اعلام شد

 21. استانی شدن انتخابات باعث افزایش شکاف‌های قومی و مذهبی می‌شود

 22. پژمانفر: اگر واعظی عذرخواهی نکند اسناد را منتشر می‌کنم

 23. مصباحی مقدم: مجمع تشخیص مصلحت نظام منتظر اصلاح عملکرد دولت است

 24. آغاز دهمین جلسه مجلس برای بررسی بودجه

 25. معاون پارلمانی روحانی: استیضاح رئیس جمهوری به مصلحت کشور نیست

پربحث‌های هفته

 1. طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

 2. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 3. گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌هایی از فتنه ۸۸ است، میهمان ویژه الف می‌شود/ سوالات خود را درباره این کتاب از او بپرسید

 4. اسامی 16 نماینده امضاء کننده طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور

 5. وقتی روحانی در آشفته بازار اقتصادی به دولت نمره ۲۰ می‌دهد + فیلم

 6. توکلی: مجمع تشخیص به دنبال کاهش فشار بر مردم است/ FATF، استقلال داخلی را از بین می برد

 7. آقای کریمی! برای اظهارنظر سیاسی هم آوایی با سالومه خانم «من و تو» کافی نیست  

 8. «رئیسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضائیه می‌شود

 9. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 10. امام جمعه اهواز چرا به انگلیس سفر کرد؟  

 11. درباره تهدید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمود واعظی/ وقتی آقای رئیس دفتر فرافکنی می‌کند

 12. مطرح شدن استیضاح روحانی در مجلس/ گمانه‌زنی درباره جانشین رئیسی در تولیت آستان قدس/ اطلاعات جدید از حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

 13. علت اصلی پراید ۴۵ میلیونی و گوشت ۱۲۰ هزار تومانی

 14.  پاکستان یا سوراخ موش؟! 

 15. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 16. احمد توکلی: قول دادید و عمل نکردید، چرا مشکلات را گردن دیگری می‌اندازید؟/ اگر به FATF هم بپیوندیم، مشکلات حل نخواهد شد

 17. واعظی: روحانی در کار مصمم است؛ چرا باید استعفا بدهد/ وی آمده که مشکلات را حل کند/ تلاش می‌کنیم تا قیمت دلار پایین بیاید

 18. رائفی پور: طوری به برجام عمل کردیم که در خواب هم نمی‌دیدند/ تزریق روزانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان نقدینگی توسط بانک‌ها

 19. از حمله تروریستی زاهدان تا سیرک ورشو

 20. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 21. درخواست ائمه جمعه خوزستان از آیت‌الله جزایری برای تجدیدنظر در تصمیم خود

 22. حقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتی/ از رقص با زنان نیمه‌برهنه تا تحرکات مشکوک تحت نظر «موساد» + تصاویر

 23. شک و شبهه درباره مدرک تحصیلی دو وزیر/ دلیل دستگیری سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران/فعال اصلاح طلب: رفتار صمیمانه از دولت ندیدیم

 24. واکنش ظریف به انتقاد علی کریمی

 25. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

آخرین عناوین