لیگ قهرمانان اروپا استارت قهرمان اروپا مقابل قاتل بارسا/ آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

گروه ورزشی الف،   3970628023
 استارت قهرمان اروپا مقابل قاتل بارسا/ آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

دومین شب از فصل جدید رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و تیم های چهار گروه دوم به میدان می روند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دومین شب از فصل جدید رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و تیم های چهار گروه دوم به میدان می روند.

گروه E

آژاکس - آئک آتن (ساعت 21 و 25 دقیقه)

تیم های آژاکس هلند و آئک آتن یونان نخستین بازی این گروه را در ورزشگاه یوهان کرایف آرنا برگزار می کنند. هر دو تیم در تلاشند تا همراه با بایرن مونیخ که مدعی اصلی صعود از این گروه است، راهی مرحله بعد شوند.

آژاکس که در فصل جدید لیگ هلند عملکرد خوبی داشته، توانسته از پنج دیدار خود چهار پیروزی  و یک تساوی به دست آورد و پایین تر از آیندهوون که هر پنج بازی خود را برده در رتبه دوم قرار بگیرد.این تیم با عبور از تیم های اشتورم گراتس اتریش و استاندادر لیژ بلژیک در مرحله پلی آف توانست جواز حضور در مرحله گروهی را کسب کند.

آئک آتن یونان که مانند آژاکس در رتبه دوم لیگ خود به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به المپیاکوس قرار دارد، با عبور از مرحله پلی آف گام به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گذاشت. شاگردان مارینوس اوزونیدیس ، سلتیک اسکاتلند و ویدئوتون مجارستان را در پلی آف شکست داد و به این مرحله رسید.

آخرین مصاف این دو تیم به لیگ قهرمانان فصل 95-1994 برمی گردد که که تیم هلندی در در بازی رفت و برگشت در دور گروهی آئک آتن را شکست داد. در آن سال آژاکس توانست برای آخرین بار قهرمان لیگ قهرمانان شود.

آئک آتن از فصل 07-2006 تاکنون موفق به حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نشده بود.

آژاکس تنها یک دیدار از شش بازی آخر خانگی خود را در لیگ قهرمانان باخته است.

بنفیکا - بایرن مونیخ (ساعت 23 و 30 دقیقه)

باوارایی ها که در گروه چندان دشواری قرار نگرفته اند و در نخستین بازی شان در این جام در پرتغال مهمان تیم بنفیکا هستند.

بایرن در حالی گام به این مسابقه می گذارد که لشکری از مصدومان روی دست نیکو کواچ مانده است.کومان، تولیسو ، رافینیا، گورتسکا و ریبری مصدومان بایرن برای این مسابقه هستند. البته فرانک ریبری که تمرین دیروز بایرن را از دست داد، احتمال دارد به این مسابقه برسد.گورتسکا نیز در لیست بایرن برای بازی امشب قرار گرفته و شاید به کار گرفته شود.  با این حال کواچ می داند که باید هر طور شده در لیگ قهرمانان نتیجه بگیرد. پیروزی در بوندس لیگا و فتح جام های داخلی ملاک موفقیت برای یک سرمربی برای هواداران و مدیران بایرن محسوب نمی شود. باوارایی ها در آلمان بی رقیب هستند و می خواهند پس از چند سال دوباره بر بام فوتبال اروپا بایستند.

در طرف مقابل بنفیکا که در حال حاضر ضدرنشین لیگ پرتغال است، با عبور از مرحله پلی آف و شکست تیم های فنرباغچه و پائوک به مرحله گروهی رسید و دوست ندارد، در این مرحله متوقف شود. بنفیکا نیز مانند بایرن چند بازیکن مصدوم دارد که دست روی ویتوریا سرمربی تیم را بسته است. امید پرتغالی ها در خط حمله به پیتزی مهاجم 28 ساله تیمشان است که در چهار بازی ابتدایی لیگ پرتغال چهار گل زده و دو پاس گل هم داده است.

آخرین دیدار دو تیم در فصل 16-2015 بود که که بایرن در مجموه دو بازی رفت و برگشت با نتیجه سه بر دو پیروز شد.

بنفیکا هرگز موفق به شکست بایرن در رقابتهای اروپایی نشده است.پنج شکست و سه تساوی حاصل رویارویی این تیم با باوارایی ها بود.

هر سه مسابقه ای که بنفیکا در رقابتهای اروپایی میزبان بایرن بود با تساوی به پایان رسید.

بایرن مونیخ تنها یک مسابقه از 12 دیدار قبلی اش را مقابل تیم های پرتغالی باخته است.

استارت قهرمان اروپا بدون رونالدو و زیدان مقابل قاتل بارسا/آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

گروه F

شاختاردونستک - هوفنهایم (ساعت 21 و 25 دقیقه)

در نخستین دیدار گروه F تیم های  شاختار و هوفنهایم در ورزشگاه متالیست شهر خارکوف اوکراین به مصاف هم می روند. شاختار در حالی گام به این دیدار می گذارد که فصل جدید رقابتهای لیگ اوکراین را با قدرت آغاز کرده و اختلاف پنج امتیازی با تیم دوم جدول در هشت هفته ابتدایی لیگ ایجاد کرده است.  پائولو فونسکا سرمربی پرتغالی شاختار روی درخشش جونیور مورائس  مهاجم 31 ساله برزیلی برای این مسابقه حساب باز کرده . مهاجمی که در هشت هفته ابتدایی لیگ اوکراین هفت گل زده است.

در طرف مقابل هوفنهایم با سرمربی جوان و 31 ساله خود جولیان ناگلسمان که تعریف و تمجید های زیادی از او می شود و در تابستان حتی پیشنهاد سرمربی گری رئال مادرید را نیز رد کرد، فصل جدید رقابتهای لیگ آلمان را خوب شروع نکرده است و سه امتیاز از سه بازی خود به دست آورده است.آدام سالایی مهاجم 193 سانتی متری و مجارستانی که سه گل در سه هفته ابتدایی بوندس لیگا زده در کنار آندری کراماریچ مهاجم کروات هوفنهایم زوج خطرناکی را در خط حمله این تیم تشکیل داده اند.

شاختار سیزدهمین حضورش در رقابتهای لیگ قهرمانان را تجربه می کند که در کشور اوکراین پس از دیناموکیف با 16 حضور ، رکورد دار است.

15 دیدار آخر شاختار در لیگ قهرمانان اروپا مساوی نشده است.(شش برد و 9 شکست)

شاختار در 10 بازی آخرش در لیگ قهرمانان موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

هوفنهایم برای نخستین بار حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می کند.

هوفنهاین سیزدهمین تیم آلمانی است که حضور در لیگ قهرمانان را تجربه می کند.

منچسترسیتی - لیون (ساعت 23 و 30 دقیقه)

دیگر بازی این گروه را تیم های منچسترسیتی و لیون برگزار می کنند.سیتی در حالی در ورزشگاه اتحاد از تیم فرانسوی میزبانی می کند که در گروه دشواری در لیگ قهرمانان قرار نگرفته است و به نظر نمی رسد برای صعود به مشکل بخورد.سیتی که فصل گذشته نیز تیم مقتدری داشت در نهایت با شکست مقابل لیورپول از دور رقابتها حذف شد و امسال می خواهند دوباره شانس خود را برای قهرمانی در این رقابتها امتحان کنند. دی برونه و آگوئرو دو ستاره سیتی مصدوم هستند. دی بروینه که چند ماه دور از میادین است و آگوئرو هم احتمالا به این بازی نمی رسد.

گواردیولا در بازی برگشت با لیورپول در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل پیش از سوی متئو لاهوز اخراج شد و از این بازی محروم است.

تیم لیون برخلاف سیتی اوضاع خیلی خوبی این روزها ندارد. این تیم از چهار هفته ابتدایی لوشامپیونه دو بازی را باخته و دو برد کسب کرده است. این تیم که فصل گذشته یکی از بهترین خطوط حمله اروپا را در اختیار داشت، در 4 بازی تنها 4 گل زده که هر 4 گل در دو برد این تیم به ثمر رسیده است. لیون در تابستان، ماریانو دیاز، مهاجم نوکش را به رئال مادرید فروخت و موسی دمبله را به خدمت گرفت. بازیکنی که هنوز با سبک بازی تیم هماهنگ نشده است. بعید به نظر می رسد لیون بتواند مقابل شاگردان پپ در ورزشگاه اتحاد مقاومت کند.

این اولین بازی رسمی دو تیم در مقابل هم به شمار می‌رود.

تاکنون هیچ تیم فرانسوی‌ای نتوانسته در خانه منچسترسیتی در رقابت‌های اروپایی به پیروزی برسد.
المپیک لیون از 8 بازی اخیرش مقابل نمایندگان انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا تنها یک بازی را برده و آن هم به پیروزی مقابل لیورپول در آنفیلد در اکتبر 2009 برمی‌گردد. در هفت بازی دیگر این تیم 4 مساوی و 3 شکست نصیبش شده است.
منچسترسیتی برای هشتمین سال متوالی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حاضر است. بهترین رکورد در میان تمام تیم‌های انگلیسی. این تیم در هر پنج سال اخیر هم به مرحله حذفی صعود کرده است.
هیچ یک از 42 بازی منچسترسیتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی بدون گل به پایان نرسیده است.
این پانزدهمین باری است که لیون در لیگ قهرمانان اروپا شرکت می‌کند. بیشتر از هر تیم فرانسوی دیگری.

استارت قهرمان اروپا بدون رونالدو و زیدان مقابل قاتل بارسا/آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

گروه G

رئال مادرید - رم (ساعت 23 و 30 دقیقه)

یکی از زیباترین بازیهای امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود، جایی که رئال مادرید از تیم رم پذیرایی می کند. قهرمان سه دوره اخیر این رقابتها امسال بدون زیدان و البته رونالدو به دنبال تکرار افتخارات گذشته است اما هواداران رئال می دانند که قهرمان شدن بدون این دو بسیار دشوار است.  رئال با لوپتگی امشب مقابل رمی بازی خواهد کرد که حال و روز خوشی ندارد. رم که فصل گذشته به نیمه نهایی رقابتها رسید و نتایج بسیار خوبی گرفت، امسال با فروش چند ستاره خود از جمله آلیسون، ناینگولان و استروتمن ، سری آ را خوب آغاز نکردند. آنها پس از حذف بارسلونا در رقابتهای فصل گذشته، حالا به دنبال پیروزی مقابل دیگر غول اسپانیا یعنی رئال مادرید هستند.

دیدار امشب یازدهمین مصاف تیم های رئال و رم است. در مصاف های قبلی، رئال شش بار پیروز شده و رم سه بار. یک بازی هم مساوی شده است.

رئال مادرید بیست و دومین حضور پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می کند که در این مورد، یک رکورد محسوب می شود.

رم برای یازدهمین بار در لیگ قهرمانان اروپا حاضر می شود. در بین تیم های ایتالیایی، یوونتوس 19، میلان 17 و اینتر با 12 حضور رکورددار هستند.

رئال مادرید در 25 بازی اخیر خانگی اش در لیگ قهرمانان اروپا و در مرحله گروهی شکست ناپذیر بوده است. (22 برد و سه تساوی)؛ آخرین شکست خانگی این تیم در مرحله گروهی به سال 2009 مقابل میلان برمی گردد.

در 15 بازی اخیر خارج از خانه رم در لیگ قهرمانان اروپا، این تیم فقط یک بار پیروز شده است (مقابل قره باغ)؛ 5 تساوی، 9 شکست و یک برد.

استارت قهرمان اروپا بدون رونالدو و زیدان مقابل قاتل بارسا/آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

ویکتوریا پلژن - زسکامسکو (ساعت 23 و 30 دقیقه)

دو تیم دیگر این گروه که حداقل روی کاغذ امید چندانی برای صعود به مرحله بعد ندارند امشب به مصاف هم می روند. به نظر می رسد از این گروه تیم های رئال و رم کار دشواری برای صعود نداشته باشند و ویکتوریا پلژن و زسکامسکو احتمالا برای جایگاه سوم و کسب سهمیه لیگ اروپا می جنگند.

گروه H

والنسیا - یوونتوس (ساعت 3 و 30 دقیقه)

یکی دیگر از بازیهای حساس امشب را والنسیا و یوونتوس در ورزشگاه مستایا برگزار می کنند. خفاش ها که اصلا شروع خوبی در لالیگا نداشتند و فقط سه امتیاز از چهار بازی گرفتند، مقابل یوونتوسی قرار می گیرند که تمام بازیهایش را در سری آ برده است و از همین ابتدا بین خود و رقبا فاصله انداخته است. علاوه بر این موتور گلزنی کریس رونالدو نیز بالاخره برای یووه روشن شد و او در بازی آخر یووه در سری آ دو گل زد  تا انتظار هواداران بانوی پیر برای گلزنی فوق ستاره جدیدشان به پایان برسد. آلگری در خط حمله دست پر و بازیکنان بزرگی دارد . دیبالا، رونالدو، مانژویچ ، کاستا، کوادرادو و برناردسکی ستاره های هجومی یووه هستند که احتمالا فقط سه بازیکن از اینها در ترکیب اصلی قرار می گیرند. آلگری می داند که امسال ماموریت بسیار سختی دارد زیرا مدیران و هواداران یووه را امسال فقط قهرمانی در اروپا راضی می کند.

دو تیم تاکنون مسابقه ای با یکدیگر برگزار نکرده اند.

والنسیا هشتمین تیم مختلف اسپانیایی است که یووه در لیگ قهرمانان با آن روبرو می شود.

پنج شکست از شش شکست آخر یووه در لیگ قهرمانان مقابل تیم های اسپانیایی رقم خورده است.

والنسیا در سه دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان نتوانسته به حریفان گلی بزند.

والنسیا در سه دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان شکست خورده است.

استارت قهرمان اروپا بدون رونالدو و زیدان مقابل قاتل بارسا/آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

یانگ بویز - منچستریونایتد (ساعت 23 و 30 دقیقه)

در دیگر بازی گروه آخر، منچستریونایتد دیگر تیم مدعی این گروه در مقابل ضعیفترین تیم گروه قرار می گیرد.شاگردان مورینیو که فصل را خوب شروع نکرده بودند، با دو پیروزی پیاپی در هفته های اخیر از بحران فاصله گرفتند و به موقع توانستند روحیه از دست رفته را بازگردانند و آماده شوند. بسیاری از کارشناسان یوونتوس را تیم اول این گروه می دانند و رقابت بر سر جایگاه دوم را بین منچستریونایتد و والنسیا می دانند. در طرف مقابل صدرنشین لیگ سوئیس قرار دارد که در گروه دشواری قرار گرفته است و کمتر کسی برای آنها شانس صعود در نظر می گیرد.

دیدار امشب نخستین مصاف این دو تیم محسوب می شود.

آخرین حضور یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا به فصل 87-1986 برمی گردد.

منچستریونایتد برای بیست و دومین بار حضور در لیگ قهرمانان را تجربه می کند که بین تیم های انگلیسی رکورد دار است.

 

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 2. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 3. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 4. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 5. چرا روحانی زبان گفت‌وگو با آمریکا را ترک کرد؟

 6. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 7. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 8. تحلیل جالب علی علیزاده از برخورد نماینده سراوان با کارمند گمرک

 9. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 10. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 11. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 12. جهانگیری: بخش‌های مهم اقتصادی مورد تهاجم دشمن است/ آمریکا می‌خواهد مردم با تنگنا رو به رو شوند

 13. پیوند ترامپ با مغزهای کوچک زنگ زده

 14. ایرانی‌ها خانه‌هایشان در گرجستان را به حراج گذاشتند

 15. مجمع عمومی سازمان ملل ایران را به نقض حقوق بشر متهم کرد

 16. توضیح دژپسند در گفت‌وگو با الف در مورد عذرخواهی از نماینده سراوان

 17. گزافه‌گویی برایان هوک علیه ایران در گفتوگو با صدای آمریکا

 18. خرازی: اروپا تعهداتش را اجرا نکند متضرر می‌شود

 19. داستان اقتصاد و احتکار

 20. شروط نمایندگان اصفهان برای پس گرفتن استعفا

 21. تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز بازداشت شدند

 22. سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: رفتار نماینده سراوان با کارمند گمرک را بررسی می‌کنیم

 23. بررسی حواشی روز گذشته نماینده سراوان در جلسه غیر علنی مجلس

 24. یک مقام مسئول: ممکن است مرغ ۱۴ هزار تومان هم فروش رود ولی قیمت مصوب ۹۸۰۰ تومان است

 25. وزیر صنعت: خودروسازان در 8 ماه اخیر مشکل فروش داشته‌اند

پربحث‌های دیروز

 1. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 2. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 3. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 4. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 5. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 6. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 7. تصمیم جدید نمایندگان مستعفی استان اصفهان

 8. تصویری از بچه‌های پایگاه بسیج شانزه‌لیزه  

 9. محسن رضایی: فشارهای اقتصادی آخرین تست دشمن است/ جمهوری اسلامی متعلق به ملت است

 10. ادعای نتانیاهو: جاسوسان اسراییلی به صورت عادی به ایران می‌روند!

 11. احمد توکلی خطاب به وزیر اقتصاد: جلوی خصوصی سازی خسارت بار آلومینیوم المهدی را بگیرید

 12. پاسخ جالب ظریف به سوال مجری درباره دخالت ایران در منطقه   

 13. «سردار مریم» تنها زن سردار ایرانی + عکس

 14. شکاف بین اصلاح طلبان بخاطر واعظی و لاریجانی/ حاشیه ماجرای دامادها/ کنایه جلیلی به روحانی و ظریف/ وقتی ناطق نوری آیت الله می شود

 15. سقوط قیمت‌ها به خودرو رسید/ قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

 16. آملی لاریجانی: بی‌تدبیری‌ها موجب افزایش نرخ ارز شد/ نرخ ارز سیر نزولی دارد، اما برخی همچنان گرانفروشی می‌کنند/ دست اخلال گران اقتصادی را قطع خواهیم کرد

 17. واکنش محمود صادقی به خبر انتصاب داماد روحانی  

 18. جانبازان ۵۰ درصد از ممنوعیت به‌کارگیری بازنشسته‌ها مستثنی شدند

 19. نتانیاهو: ماموران ما داخل ایران هستند!

 20. سلیمی‌نمین: آمریکا برای ایران در سال۹۸ برنامه‌ریزی کرده است/ مشکلات ارزی و اقتصادی قابل تدبیر است/ فریب وعده و وعیدهای دشمنان را نخورید

 21. احضار وزیر صنعت به فراکسیون امید بابت انتصاب‌های اخیر/ اگر نمایندگان مجلس واقعا نماینده ملت باشند، استیضاح وزیر صنعت را باید در برنامه قرار دهند

 22. ارز 4200 تومانی  از کجا آمد؟

 23. «روحانی» و «احمد خاتمی» نسبت به انتصاب دامادهایشان اعلام برائت کنند  

 24. هاشمی‌طبا: اصلاح‌طلبان در انتخابات بعدی رای ندارند/ دولت روحانی به دنبال "لیبرالیسم کاذب" است

 25. وزیرصنعت: افزایش تولید، مشکلات خودرو را حل می‌کند

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. ایمانی در گفتگو با الف:خطر بازگشت پوپولیسم جدی است / احمدی‌نژاد به دنبال بهره‌برداری به نفع خود است

 3. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 4. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 5. طمع همایونِ رضا پهلوی‎

 6. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 7. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 8. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 9. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 10. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 11. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 12. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 13. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 14. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 15. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 16. واکنش روحانی به حکم معاونت دامادش در وزارت صنعت

 17. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 18. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 19. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 20. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 21. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 22. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 23. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 24. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 25. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

پربحث‌های اخیر

 1. علی کفاشیان استعفا کرد

 2. حمله شاخ‌های اینستاگرامی به فردوسی‌پور

 3. برنامه نود: شرط‌بندی در فوتبال؛ از کرنر تا سقوط!

 4. فاکس اسپورت: کی‌روش گزینه هدایت منچستریونایتد است

 5. پیروزی تیم فوتبال امید در اولین دیدار دوستانه با امید سوریه

 6. داورزنی: رهبر انقلاب در مورد افت والیبال تذکر دادند

 7. سرمربی موقت شیاطین سرخ انتخاب شد

 8. اولین مشتری "پرسپولیس" و "استقلال" پیدا شد

 9. حسادت برانکو به کی روش و ماجرای قلعه نویی

 10. برانکو: به حرف‌های طارمی توجه نمی‌کنم

 11. توضیح الف درباره یک خبر منتشر شده

 12. ژوزه مورینیو از منچستریونایتد اخراج شد

 13. برانکو: حمایت کامل خود را از تیم‌ملی اعلام می‌کنم/ به حرف‌های طارمی توجه نمی‌کنم

 14. رئال مادرید به ۲۵ سال به عقب برگشت

 15. ماجرای درگیری تیم مائده برهانی در لیگ ترکیه چه بود؟

 16. احتمال ادامه اعتصاب پرسپولیسی‌ها وجود دارد

 17. ترکیدن پروژکتور در برنامه ۹۰ و واکنش فردوسی‌پور  

 18. بیرانوند و جهانبخش نامزد توپ طلا آسیا ۲۰۱۸

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 20. داورزنی: استقلال و پرسپولیس نباید دست جریان خاص باشند

پربحث‌های دیروز

 1. آمار رونالدو مقابل اتلتیکو/روخی بلانکو حریفی آشنا برای کریس+عکس

 2. ستاره سابق رئال از بشیکتاش جدا شد

 3. تصاویری از تمرین تیم‌ملی در قطر   

 4. ستارگانی که در تیم رقیب هم به میدان رفته‌اند

 5. ناراحتی و نگرانی پرسپولیسی‌ها از انتشار صدا یا فیلم از جلسه محرمانه+عکس

 6. فراخوان جدید برای واگذاری سرخابی‌ها/ دریافت نقطه نظرات برای قیمت و روش واگذاری

 7. پرسپولیس ۱ و استقلال ۴ پله صعود کردند

 8. نتایج قرعه‌کشی لیگ اروپا مشخص شد

 9. پایان اعتصاب پرسپولیسی‌ها

 10. قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا؛ اتلتیکومادرید - یوونتوس/ لیورپول - بایرن مونیخ

 11. کی‌روش: هدف ما تسخیر قلب مردم است

 12. حسین کعبی از فوتبال خداحافظی کرد

 13. در چنین روزی ایران کره را شش تایی کرد

 14. پرسپولیسی‌ها اعتصاب کردند

 15. آخرین وضعیت استقلال در نقل و انتقالات زمستانی

 16. مسی به رکورد رونالدو نزدیک شد

 17. سود و زیان استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور از داوری‌ها  

 18. رحمتی بهتر از بیرانوند

 19. طارمی در بین گلزنان برتر فوتبال قطر در ۲۰۱۸

 20. فینالی که پنج اخراجی داشت

 21. حاج رضایی: نادیده گرفتن لیگ، بی‌انصافی است/ قطبی، کریمی و نکونام لیگ را جذاب‌تر کرده‌اند

 22. اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید استقلال و پرسپولیس

 23. قاسمپور: سپاهان و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند/ لیگ جداب‌تر شده است

 24. مسی اولین بازیکن 50 گله سال 2018 +عکس

 25. زمستان در تیم آقای خاص! +عکس

پربحث‌های هفته

 1. میناوند: کی‌روش از پیروانی خواست علیه برانکو مصاحبه کند/ مربیان تیم ملی به دنبال شریک جرم برای ناکامی در جام ملت‌ها هستند

 2. تشویق ۷۰ هزار نفری کاشیما در تبریز

 3. کی‌روش به مربیان داخلی: عذرخواهی‌ام را پذیرا باشید

 4. انتقاد کامیابی‌نیا از فهرست ۳۵ نفره کی‌روش/ هرکسی سرش به کار تیم خودش باشد بهتر است

 5. پروین: با هر قیمتی توان خرید پرسپولیس را داریم/ 2 پیشکسوت باید در هیات مدیره باشد

 6. گرشاسبی از ایران رفت

 7. اشتباه داوران فوتبال، سهوی یا فساد سیستماتیک؟!/ VAR در فوتبال ایران رویا یا واقعیت؟

 8. نتایج کامل و جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل اول

 9. هدیه ویژه تاج و فدراسیون به کی‌روش + عکس

 10. علی کفاشیان استعفا کرد

 11. حمله شاخ‌های اینستاگرامی به فردوسی‌پور

 12. برنامه نود: شرط‌بندی در فوتبال؛ از کرنر تا سقوط!

 13. سود و زیان استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور از داوری+ تحلیل جزییات

 14. اولین خرید استقلال در نیم‌فصل قطعی شد

 15. نیومایر هم از استقلال جدا شد

 16. واکنش مربی تیم ملی بعد از ترک بازی پرسپولیس/ تهدید پیروانی به بیان اظهاراتش علیه برانکو

 17. کلانی: پرسپولیس شایسته سومین قهرمانی است

 18. نوری: استقلال بازی‌ساز ندارد/ نویمایر ۲ گل را خراب کرد!

 19. ایرج دانایی‌فر درگذشت

 20. کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس

 21. رضائیان: مقابل پرسپولیس دست خالی میدان را ترک نمی‌کنیم/ بازیکنی از پارس جنوبی جدا نمی‌شود

 22. فاکس اسپورت: کی‌روش گزینه هدایت منچستریونایتد است

 23. پیروزی تیم فوتبال امید در اولین دیدار دوستانه با امید سوریه

 24. داورزنی: رهبر انقلاب در مورد افت والیبال تذکر دادند

 25. سرمربی موقت شیاطین سرخ انتخاب شد

آخرین عناوین