جانشین فرمانده کل سپاه: گزینه "جنگ" علیه ایران منتفی است/ آمریکا هر جنگی را با ایران آغاز کند "بازنده" خودش است

گروه سیاسی الف،   3970623039 ۱۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
گزینه "جنگ" علیه ایران منتفی است/ آمریکا هر جنگی را با ایران آغاز کند "بازنده" خودش است

سردار سلامی گفت: گزینه جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران منتفی است؛ چراکه آمریکا نه شرایط سیاسی جنگ را دارد و نه کشوری با او متحد می‌شود و بنابراین می‌داند که هر جنگی با ایران آغاز کند بازنده این جنگ خودش خواهد بود.

به گزارش تسنیم، سردار حسین سلامی در یادواره سرداران و 230 شهید شهرستان مهدی‌شهر در حسینیه اعظم این شهر اظهار داشت: اگر امروز ایران و ملت بزرگ آن در دنیا شریف، عزیز، مقتدر و مستقل بوده و در برابر هیچ قدرتی کرنش نمی‌کند و هیچ یک از بیگانگان در حریم امن این امت جایگاهی ندارد؛ فقط به خاطر تاثیر جاودان روح و خون شهداست.

وی با بیان اینکه هرآنچه ما داریم متعلق به شهداست افزود: اگر شهدا نبودند؛ ما هیچ یک از ویژگی‌های مهم استقلال، قدرت، عزت و شرافت را در دنیا نداشته و مانند بسیاری از کشورها ـ که دشمن 50 تا 60 سال است سرزمین آنان را اشغال کرده است ـ بودیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایش امام علی (ع) مبنی بر اینکه "هیچ قومی نیست که دشمن در کوچه و خیابان‌هایش پا بگذارد و آن قوم ذلیل نشود"، عنوان کرد: شهدای والامقام سبب شدند که دشمن از سرزمین ما تارو‌مار شده و امروز نیز شهدا سبب می‌شوند که دشمن از خیابان‌ها و شهرهای بلاد اسلامی تارومار شوند.

‌"جهاد" رمز نجات مسلمانان است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی "جهاد" را رمز نجات مسلمانان دانست و با بیان اینکه این مجاهدان (مدافعان حرم) سپر مستحکم امت و زینت‌های جامعه ما هستند؛ به حضور گسترده مردم در ‌یادواره‌های شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: مردم غیرت‌مند و باوفای کشور پس از چند دهه از شهادت شهدای والامقام، مانند روز شهادت آنان در مراسم‌های گرامیداشت این ستاره‌های درخشان حضوری گسترده دارند.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه کار بزرگ‌تر صبر خانواده‌های شهدا بر شهادت عزیزانشان است، افزود: شهدا رفتند تا به آرزوی خود برسند؛ اما خانواده‌های آنان آرزوهایشان را برای بقای اسلام بدرقه کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران سال‌ها‌ست که با بزرگترین قدرت‌های امپراتوری تاریخ بشر در جنگ بوده است؛ از آمریکا و متحدانش به‌عنوان بزرگترین "قدرت‌های ظاهری" حیات بشر در طول تاریخ یاد کرد و افزود: اما وقتی به سنوات تاریخ 40 ساله شکوهی که اسلام و ایمان آفرید نگاه کنید، می‌بینید که در تمام این 40 سال، ملت بزرگ ایران با قوت ایمان خود و با رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دشمنان را در صحنه‌های مختلف آشکارا شکست داده و اراده خود را بر آنان تحمیل کرده است. این ملت با تکیه بر همین ویژگی‌ها سرزمین خود را امن کرده و کشور خود را به پیش برده و نور خدا را جلوه‌گر ساخته است.

سردار سلامی با اشاره به نمونه‌هایی از شکست آمریکا از ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های آزاده در منطقه که جمهوری اسلامی ایران را الگوی خود قرار داده‌اند، بیان کرد: زمانی که ملت بزرگ ایران موفق به شکست‌دادن شاه خائن شد؛ یعنی یک سیاست جهانی از آمریکا را با دست‌های خالی با شکست مواجه کرده است.

وی با اشاره به شکست آمریکایی‌ها از اراده خداوند برای حفظ ملت ایران در واقعه طبس افزود: وقتی آن‌ها (آمریکایی‌ها) در طبس سوختند و شن‌ها به امر خداوند مامور شدند تا از دشمنان‌مان انتقام سختی بگیرند؛ ملت ایران آمریکا را در طبس شکست داد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: وقتی ملت ایران لانه جاسوسی آمریکا را اشغال کرد و دیپلمات‌های جاسوس آمریکا را 444 روز به گروگان گرفت؛ آمریکا را در جهان از اعتبار قدرت و سیاست انداخت.

سردار سلامی از دفاع مقدس به‌عنوان جنگی نابرابر علیه جمهوری اسلامی ایران نام برد و افزود: وقتی دشمنان ملت بزرگ ایران، این جنگ جهانی را در جبهه‌های غرب و جنوب کشور با محوریت صدام علیه کشورمان تحمیل کردند و ملت ایران نیز با دست‌های خالی ایستاد و در برابر آن ائتلاف قدرتمند جهانی حتی یک وجب از خاک کشورمان را در اختیار بیگانگان قرار نداده و آنان را فراری داد؛ آمریکا و متحدان این کشور استکباری را درهم شکست.

وی با اشاره به الگو‌برداری دیگر کشورهای منطقه از ملت ایران برای مقاومت در برابر زورگویان به‌ویژه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی عنوان کرد: وقتی مردم فلسطین اجازه ندادند تا نهضت فلسطین خاموش شود و مسلمانان مظلوم در مقابل سلطه استکبار به‌ویژه آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی، اروپا و شرکای منطقه‌ای آنان (از خود) دفاع کرده‌اند و جنگ‌های بزرگی را مانند جنگ 33 روزه با پیروزی به آن‌ها تحمیل کرده‌اند؛ نشان می‌دهد که آمریکا شکست خورده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: وقتی با رشادت‌های جبهه مقاومت اجازه داده نشد تا سوریه اشغال و تجزیه شود و حرم‌های امن الهی در عراق و سوریه به دست دشمنان اسلام بیفتد؛ آرزوهای دشمنان دفن شد.

وی با اشاره به طرح آمریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید تصریح کرد: وقتی ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران اجازه نداد تا پروژه بزرگ خاورمیانه جدید آمریکا به ثمر بنشیند و نقشه راه آنان را برای سلطه مجدد در جهان اسلام باطل کرد؛ آمریکا را شکست داد.

سردار سلامی اضافه کرد: وقتی از تحریم اقتصادی نردبانی برای رشد و پیشرفت ساخته و ماهواره به آسمان فرستادیم و در انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای به پیشرفت‌های شگرفی رسیده و با پیشرفت در علوم و توسعه فناوری و با تکیه بر جوانان همه نیازهای کشور را ساخته‌ایم؛ دشمن را مایوس کرده‌ایم. وقتی ملت ایران صبر کرده و در برابر افزایش قیمت‌ها نجابت به خرج داده و سختی‌ها را تحمل کرد؛ دشمنان‌مان را ناامید کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به گسترش دامنه نفوذ تفکر انقلاب اسلامی در منطقه عنوان کرد: امروز مسلمانان در اقصی نقاط سرزمین‌های اسلامی به انقلاب اسلامی ایران و امامت و ولایت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به‌عنوان پیشوایان بزرگ انقلاب‌مان روی آوردند و می‌بینیم که در موضوع مقاومت ملت بزرگ یمن، این مردم مقاوم با دست خالی، قدرت گرفته و در برابر دشمنان خود ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: حزب‌الله با رژیم غاصب صهیونیستی چه کرد و او را یک ناتوان و عاجز سیاسی و نظامی در جهان نشان داد و فلسطینی  و سوریه و عراق نیز اوضاع به‌همین منوال بوده و در واقع جهان اسلام در بخش‌های گسترده‌ای به هم متصل شده است.

سردار سلامی با اشاره به عظمت پیاده‌روی بزرگ شیعیان جهان در اربعین بیان کرد: این تجمع بزرگ مسلمانان شکوه بزرگی از عظمت اسلام را در فاصله بلاد اسلامی و نجف تا کربلا به‌عنوان کانون دل‌انگیز رافت ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دیگر شکست مسلمانان هرگز ممکن نیست؛ چراکه دشمن ما بسیار ضعیف شده است، بیان کرد: امروز می‌بینیم که آمریکا دارای چه موقعیت سیاسی و در واقع این کشور منزوی‌‌تر از هر زمان دیگری است.

‌امروز ایران محور قدرت در منطقه است‌

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: امروز آمریکا با قدرت‌هایی مانند کانادا، اروپا، چین، روسیه و دیگر کشورها که روزی با آنان متحد بود دچار تنش سیاسی شده و روابط آنان کاهش یافته است. آمریکا که می‌خواست جمهوری اسلامی ایران را منزوی کند؛ خود منزوی شده و این قدرت‌های دنیا به ایران نزدیک شده‌اند و ایران امروز محور قدرت شده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز قدرت آمریکا رو به افول است، تاکید کرد: امروز باید ببینیم که آمریکا در کجای تحولات منطقه قرار دارد و علیه جمهوری اسلامی ایران چه کار می‌تواند انجام دهد که نداده است؟

گزینه جنگ علیه ایران منتفی است‌

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به برخی یاوه‌گویی‌های دشمنان مبنی بر احتمال حمله نظامی به ایران تصریح کرد: گزینه جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران منتفی است؛ چراکه آمریکا نه شرایط سیاسی جنگ را دارد و نه کشوری با او متحد می‌شود و بنابراین می‌داند که هر جنگی با ایران آغاز کند؛ بازنده این جنگ خودش خواهد بود و به توسعه بیشتر نفوذ جمهوی اسلامی ایران منجر می‌شود.

سردار سلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران رفتارهای نظامی آمریکا را رصد می‌کند، تصریح کرد: نیروهای نظامی آمریکا قادر به ورود به نبرد ما نیست و از طرفی نیز اقتصاد آمریکا قادر به حمایت از جنگ نیست.

دشمنان هر جا ذره‌ای آزار به ایران برسانند پاسخ‌‌ ما "مخرب و پشیمان‌کننده" است

وی با اشاره به پاسخ قاطع سپاه به گروهک تروریستی در روزهای اخیر تصریح کرد: چندروز قبل موشک‌های ما دوباره به پرواز درآمدند و نشان داد اگر دشمنان بخواهند هرجا ذره‌ای آزار به ما برسانند؛ پاسخ‌های ما به آنان نیز بسیار قاطعانه، مخرب، کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز دست برتر را دارد، تاکید کرد: ملت بزرگ ایران نیز یاد گرفته است که هرگز عزت حتی توام با سختی را با ذلت حتی توام با رفاه عوض نمی‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه برخی‌ شاید تصور کنند که ما اگر با آمریکا رابطه داشته باشیم و تسلیم آنان شویم به رفاه می‌رسیم، عنوان کرد: باید در پاسخ به این افراد گفت که ملت ایران تجربه‌های کاملاً عملی از این موضوعات در اختیار دارد.

سردار سلامی به تجربه تسلیم‌شدن کشورمان در برابر آمریکا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران از استراتژیک‌ترین متحدان با آمریکا و وابسته به این کشور بود؛ اما نه از رفاه خبری بود و نه از پیشرفت و توسعه و فرهنگ و توسعه. آن‌ها که به یاد دارند می‌دانند که چگونه دشمنان در آن زمان معصومیت و عصمت را از نوامیس ما دور کرده ‌و وضع دانشگاه‌ها و صنعت ما در آن زمان چگونه بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران از تاریخ درس عملی گرفته است، تصریح کرد: ملت ما ذلت در برابر دشمنان بزرگ و عقب‌ماندگی و وابستگی را دیده ‌است و دیگر حاضر نیست به آن سابقه تاریک و شوم بازگردد. اما ملت ایران یک تجربه بزرگ را هم دارد که وقتی با قدرت‌های بزرگ درگیر می‌شود؛ اگر بخواهند به منافع ما دست‌درازی کنند؛ در مقابل آنان می‌ایستد و پیش می‌رود. 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ملت ما حاضر نیست ایمانش را با دلار عوض کند، تاکید کرد: ملت ما صبر را هرگز با تسلیم جابه‌جا نمی‌کند، بنابراین صبر می‌کند و می‌ایستد.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه این تمام فشار دشمن است که به ما وارد کرده است، ادامه داد: سختی‌ها گذراست و می‌گذرد و حتی بخشی از مشکلات امروز کشور مربوط به دشمن هم نیست و اگر ما کارکردهای خود را تقویت کرده و همت و تلاش مضاعف و شبانه‌روزی را بستر کار خود قرار دهیم؛ ظرفیت‌های عظیمی برای حل مشکلات خواهیم داشت و بر این مشکلات غلبه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه امروز به دشمنان کشورمان آسیب بیشتری رسیده است، تصریح کرد: وقتی به اقتصاد آمریکا و اروپا نگاه کنید؛ افول و رکود و فقر را می بینید (و می‌پرسید) که 40 میلیون انسان زیر خط فقر در آمریکا که بزرگترین اقتصاد دنیاست، چه می‌کنند؟

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این (نبرد ملت ایران با دشمنان) یک آزمایش تاریخی است، تصریح کرد: ما در آخرین فراز نبرد با دشمن هستیم و باید بایستیم و صبر و مقاومت کنیم تا پیروز شویم؛ چراکه این پیام الهی است و در قرآن کریم به آن امر شده‌ایم.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ما به منطق قرآن اعتقاد داریم؛ چراکه قرآن منطق حق بوده و راه را به ما نشان می‌دهد و به انسان‌ها قدرت رویت ملکوتی می‌بخشد، اظهار داشت: قرآن می‌فرماید که اگر به دشمنان خدا تکیه کنید؛ آتش شما را لمس خواهد کرد؛ بنابراین ما امر به ایستادن داریم و می‌ایستیم و مطمئنیم که آسیب نخواهیم دید.

سردار سلامی با اشاره به اینکه بر‌اساس نص صریح آیات قرآنی شهیدان ما زنده هستند و نزد خداوند روزی می‌خورند؛ از عاشورا به عنوان واقعه عظیمی که به‌نظر می‌رسد هرگز واقعه‌ای به این سهمگینی و شکوه و عظمت در تاریخ حیات بشریت رخ ندهد نام برد و افزود: عاشورا واقعه‌ای است که قله عظیم فضیلت‌ها را در اوج، برای همه بشریت تا ابد ساخت.

وی با بیان اینکه عاشورا به‌عنوان حقیقتی همیشه زنده و جاری در متن زندگی انسان است، گفت: گرچه زمان این رخداد (عاشورا) کوتاه بود؛ اما به اندازه ابدیت خداوند به آن حیات بخشید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه عاشورا زنده است، عنوان کرد: البته هر نیت و حقیقتی که الهی می‌شود؛ برای همیشه جاودان می‌ماند و بر‌همین اساس نیز شخصیت‌های بزرگ و الهی مانند پیامبران و ائمه اطهار(ع) و شهدا و صلحا و علمای بزرگ که فضائل عالم هستی‌اند و نیز واقعه‌های بزرگ (مانند عاشورا) همیشه جاودان‌اند و هرگز کهنه نمی‌شوند؛ نمی‌میرند و از یادها نمی‌روند و مردم با آنان زندگی می‌کنند.

سردار سلامی با بیان اینکه ما همیشه با عاشورا زندگی می‌کنیم و همه جلوه‌های روح عاشورایی در زندگی ما متجلی است، تصریح کرد: حتی زمانی که آب می‌نوشیم؛ به یاد تشنگی و عطش اهل‌بیت‌(ع) در آن روزها و شب‌های سخت در سال 61 هجری می‌افتیم. وقتی روح جوانمردی و فداکاری را می‌بینیم؛ بی‌اختیار به یاد علمدار کربلا که مظهر جوانمردی تمام دستگاه هستی بود؛ می‌افتیم و از آن روح بلند برای مردانگی و غیرت و وفاداری الهام می‌گیریم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه وقتی مظلومی را می‌بینیم با الهام از عاشورا از او دفاع می‌کنیم، گفت: وقتی دشمنی سرسخت قصد دارد تا هویت ما را به غارت ببرد و بر شئون ما مسلط شود و حرمت و نوامیس ما را تهدید کند؛ با الهام از عاشورا در مقابل او می‌ایستیم.

‌عاشورا در تمام شئون زندگی جامعه ما جاری است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضرت زینب (س) را نماد صبر و بردباری در راه خدا عنوان و تصریح کرد: وقتی مصیبت سنگینی به ما رخ می‌دهد؛ از حضرت زینب کبری (س) به‌عنوان مظهر صبر الهی الهام می‌گیریم و همه مصیبت‌ها را به واسطه آن مصیبت کبری سبک و قابل تحمل می‌دانیم. بنابراین عاشورا و عناصری که این حادثه عظیم را شکل داده‌؛ در تمام شئون زندگی ما جاری است و امام حسین (ع) هر سال  دل‌ها و قلب‌های جدیدی را تسخیر می‌کند.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ما حجت‌های بزرگی را از عاشورا آموخته‌ایم، تاکید کرد: ما از عاشورا یاد گرفته‌ایم که هرگز هیچ بهانه‌ای برای ترک میدان جهاد در مقابل دشمنان ـ هرچند به ظاهر بزرگ و نیرومند ـ وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران ما عاشورا الهام گرفته است که نباید در مقابل دشمنان تسلیم شود، عنوان کرد: ما از عاشورا الهام گرفته‌ایم که اگر بر حق باشیم ـ حتی اگر نسبت به سپاه دشمن قلیل و اندک باشیم ـ سرانجام پیروزی با ماست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پیام بزرگ عاشورا این است که برای بقای اسلام باید با دشمنان اسلام مقاتله کرد، گفت: ‌‌امروز همان واقعه (کربلا و عاشورا) در حال تکرار است، البته عاشورا با آن شکل تکرار نمی‌شود؛ اما امروز صورت‌بندی حق و باطل همان است.

سردار سلامی افزود: امروز امام مسلمین در میدان مبارزه در برابر همه استکبار ایستاده است و ـ مانند همان روز که امام (حسین) فرمود "هل من ناصر ینصرنی" و "هیهات من الذله" ـ امروز هم امام مسلمین در مرکز و قطب جهاد علیه مستکبران ایستاده و همان حق و باطل در برابر هم صف آرایی کرده‌اند.

وی تاکید کرد: اما امروز مردم باوفا، فداکار، مومن و ولایی که قلب‌شان به نور ایمان روشن است؛ امام را همانند نگین انگشتری در حلقه مهر و وفای خود گرفته‌اند و این راز سعادت و رمز حیات و عزت و سربلندی امروز ماست که می‌بینیم امروز ایران به برکت خون این شهیدان و به برکت اخلاص و هدایت‌های الهی و قرآنی امام‌مان این‌گونه در عالم با عزت می‌درخشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا ضامن عزت ما هستند، عنوان کرد: هر آنچه داریم متعلق به شهداست و اگر ما امروز امنیت داشته و در فضایی ایمن و آرام زندگی می کنیم؛ (این امنیت) مرهون آنان است. امروز همین تکه‌های استخوان شهدایی که پس از سال‌ها دوری به سوی خانواده‌های خود باز می‌گردند؛ ضامن استحکام، هویت، شخصیت، منزلت، رافت و شان و شرف ماست.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۴ مهر ۱۳۹۷ادعا های بی اساس عادل الجبیر علیه ایران
۴ مهر ۱۳۹۷روحانی: هیچگاه درخواستی برای ملاقات با رئیس جمهور آمریکا نداشتیم/ به جای حرف، صداقت و جدیت لازم است
۳ مهر ۱۳۹۷وزیر خارجه آمریکا: باید به ایران فشار بیاوریم
۳ مهر ۱۳۹۷بولتون: اگر ایران رفتارش را تغییر ندهد با پیامدهای جدی روبرو می‌شود
۳ مهر ۱۳۹۷عراقچی:دولت فعلی آمریکا به هیچ وجه ظرفیت گفتگو کردن ندارد
۳ مهر ۱۳۹۷وقتی جهان به ترامپ خندید + عکس و فیلم
۳ مهر ۱۳۹۷سخنان برخی سیاست‌مداران آمریکا سیاست رسمی امریکا نیست/ گروه مجاهدین خلق جایگاهی در میان مردم ایران ندارد  
۳ مهر ۱۳۹۷موگرینی: به نفع ایران است که به برجام پایبند باشد
۳ مهر ۱۳۹۷لاوروف: روسیه به همکاری با ایران و تعهداتش در برجام پایبند است
۳ مهر ۱۳۹۷بولتون: مادامیکه نیروهای ایران در سوریه باشند، ما هم در آنجا می‌مانیم
۲ مهر ۱۳۹۷تیراندازی در آمریکا یک کشته و ۲ زخمی بر جا گذاشت
۱ مهر ۱۳۹۷ ترزا می: ایران به برجام پایبند بوده، اما مسائل دیگری هست که باید به آن‌ها پرداخت

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۷۶۵۶۱۳:۰۶:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جنگ جنگ است سردار فقط رنگ عوض می گردد
زارع۵۴۸۲۱۶۲۳:۱۱:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
به غیر جنگ اقتصادی که باعث عقب گرد مملکت شده و می‌شود
ناشناس۵۴۷۷۱۶۱۳:۵۹:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جواب زندگی ما را بدید که انگار سالهاست جنگ زده ایم تموم نمی شه این وضعیت
ناشناس۵۴۸۵۱۲۰۹:۰۸:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
خزانه برای شما جنگ زده ها خالی بود ولی برای حقوق های نجومی خیر حالا چرا انتخابشون میکنین الله اعلم
ناشناس۵۴۷۸۰۳۱۵:۱۱:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت سردار. خدا بر عزت و اقتدار تان بیفزاید و بر عزت و اقتدار سپاه مقتدر اسلام وبسیجیان قهرمان
ناشناس۵۴۷۸۱۰۱۵:۱۵:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ملت ایران حسین بن علی، امریکا یزید زمان، نتیجه جنگ عاشورا همه میدانند و السلام
ناشناس۵۴۷۸۸۰۱۶:۴۶:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بله! اما با این مسیولینی که ما داریم پیدا کردن وجه اشتراک بین اینان و لشکریان امام حسین ع خیلی سخته. امام و یارانش خودشان را سپر حملات دشمن به دین و بیت خود شدند. آنجه که اینجا میبینیم فروش دین و آبروی اسلام به قیمت دلارهای بیت المال و رها کردن مردم به امان خدا
farhad m۵۴۸۰۱۷۱۹:۲۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جمله به جمله فرمایشات ایشان پاسخی دارد که خوشبینی کنونی در آن نیست!
ناشناس۵۴۸۲۵۲۲۳:۵۱:۲۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جنگ نمی شود چون آمریکا از برجام خارج شد ولی ایران ماند اگر ایران از برجام خارج شود و شروع به غنی سازی کند آن وقت حمله خواهد کرد در حال حاضر دلیلی برای حمله وجود ندارد .
ناشناس۵۴۸۳۲۶۰۱:۰۶:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه به جنگهای چند سال اخیر آمریکا نگاه کنیم میبینیم همیشه شکست خورده.
بیمه azkiصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. چند سوال مردم که بی پاسخ مانده است/ چرا ارزش ریال هر روز پایین‌تر می‌آید؟

 2. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 3. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 4. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 5. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 6. ترامپ: برنامه‌ای برای دیدار با روحانی ندارم/او مردی کاملا دوست داشتنی است!

 7. کارمندان منتظر افزایش حقوق نباشند

 8. اولین تصویر از خانه تروریست‌ها در اهواز   

 9. تمسخر ترامپ در سازمان ملل/ برنامه رئیس‌جمهور آمریکا برای دوشیدن کشورهای عرب/ از یاوه گویی علیه ایران تا تهدید کشورهای دیگر

 10. هشدار کریمی قدوسی به روحانی و ظریف

 11. وزیر ارتباطات: قیمت گوشی تلفن همراه کاهش می‌یابد

 12. واکنش اسماعیلی به خبر اعدام مفسدین اقتصادی در میدان آزادی

 13. طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در مجلس کلید خورد

 14. احتمال تایید لوایح پالرمو و مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص

 15. روحانی هفته آینده ۵ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند/ کدام وزرا تغییر می‌کنند؟

 16. اعلام آمادگی نخست وزیر ایتالیا برای وساطت بین آمریکا و ایران

 17. ماکرون: می‌خواهیم مسئله موشکی ایران را با مذاکره حل کنیم

 18. دستور جهانگیری برای پیگیری نامه پرسنل سایپا مبنی بر وجود رانت و فساد

 19. روایت شنیده نشده آیت‌الله موسوی جزایری از حمله تروریست‌ها

 20. فاصله مشکلات مردم تا دغدغه‌های نمایندگان اصلاح‌طلب

 21. دهقان: در مواجهه با جنگ اقتصادی آمریکا از گذشته قوی تر هستیم

 22. یدالله صمدی درگذشت

 23. شرط نماینده مجلس برای منتشرکردن فیش حقوقی اش از وزارت نفت

 24. سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا: منافقین جایگاهی در ایران ندارند

 25. بیانیه 1+4؛ طوماری امیدبخش با ادبیاتی کم‌رمق

پربحث‌های دیروز

 1. عادت بد وزیر در پاسخ به درد و رنج مردم؛ اگر این حرف موقع انتخابات بود.../ درک نداشتن وزیر بهداشت از فیزیوتراپی

 2. چند سوال مردم که بی پاسخ مانده است/ چرا ارزش ریال هر روز پایین‌تر می‌آید؟

 3. قیمت واقعی دلار و یورو چقدر است؟

 4. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 5. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 6. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 7. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 8. ترامپ: برنامه‌ای برای دیدار با روحانی ندارم/او مردی کاملا دوست داشتنی است!

 9. کارمندان منتظر افزایش حقوق نباشند

 10. اولین تصویر از خانه تروریست‌ها در اهواز   

 11. موگرینی: به نفع ایران است که به برجام پایبند باشد

 12. تمسخر ترامپ در سازمان ملل/ برنامه رئیس‌جمهور آمریکا برای دوشیدن کشورهای عرب/ از یاوه گویی علیه ایران تا تهدید کشورهای دیگر

 13. قتل دختر بیمار به دست پدر عصبانی

 14. جلسه فوری برای ترمیم مزد و معیشت کارگران

 15. در بیانیه مشترک ظریف و موگرینی تاکید شد: ایجاد «سازوکار ویژه» برای تسهیل پرداخت‌های نفتی و واردات ایران

 16. حباب سکه کاهش یافت/ مردم به خرید بدلیجات روی آورده‌اند

 17. هشدار کریمی قدوسی به روحانی و ظریف

 18. وزیر ارتباطات: قیمت گوشی تلفن همراه کاهش می‌یابد

 19. واکنش اسماعیلی به خبر اعدام مفسدین اقتصادی در میدان آزادی

 20. طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در مجلس کلید خورد

 21. خانه سست امارات

 22. احتمال تایید لوایح پالرمو و مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص

 23. روحانی هفته آینده ۵ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند/ کدام وزرا تغییر می‌کنند؟

 24. پیش بینی قیمت خودرو در ماه های آینده

 25. اعلام آمادگی نخست وزیر ایتالیا برای وساطت بین آمریکا و ایران

پربحث‌های هفته

 1. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 2. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 3. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 4. عادت بد وزیر در پاسخ به درد و رنج مردم؛ اگر این حرف موقع انتخابات بود.../ درک نداشتن وزیر بهداشت از فیزیوتراپی

 5. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 6. چند سوال مردم که بی پاسخ مانده است/ چرا ارزش ریال هر روز پایین‌تر می‌آید؟

 7. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 8. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 9. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 10. قیمت واقعی دلار و یورو چقدر است؟

 11. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 12. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 13. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 14. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 15. راهبرد جدید اروپایی‌ها برای حفظ برجام: ایران تا ۲۰۲۰ مقابل فشار آمریکا مقاومت کند

 16. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 17. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 18. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 19. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 20. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 21. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 22. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 23. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 24. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 25. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

پربحث‌های اخیر

 1. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 2. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 3. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 4. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 5. هشدار کریمی قدوسی به روحانی و ظریف

 6. طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در مجلس کلید خورد

 7. احتمال تایید لوایح پالرمو و مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص

 8. روحانی هفته آینده ۵ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند/ کدام وزرا تغییر می‌کنند؟

 9. روایت شنیده نشده آیت‌الله موسوی جزایری از حمله تروریست‌ها

 10. فاصله مشکلات مردم تا دغدغه‌های نمایندگان اصلاح‌طلب

 11. تعجب نماینده مجلس از تلاش لاریجانی برای تصویب الحاق به FATF

 12. رضایی: لوایح پالرمو و پولشویی به هیات عالی نظارت مجمع می‌آیند

 13. لایحه الحاق ایران به کنوانسیون «پالرمو» در مجلس اصلاح شد + جزئیات

 14. آخوندی زیر تیغ جراحی رفت

 15. عراقچی: نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۴ انزوای آمریکا را به تصویر کشید

 16. پاسخ قابل تامل علی علیزاده به سینا ولی‌الله  

 17. ایران ارائه درخواست برای دیدار با ترامپ را تکذیب کرد

 18. آقازاده بودن در انگلیس نفع بیشتری دارد یا کویت؟

 19. حاجی‌دلیگانی: نباید لایحه پالرمو را مشروط پذیرفت/ لاریجانی: حق تحفظ داریم

 20. روحانی: هیچگاه درخواستی برای ملاقات با رئیس جمهور آمریکا نداشتیم/ به جای حرف، صداقت و جدیت لازم است

 21. دهقانی: منطق ایران در برابر صحبت‌های بی‌منطق ترامپ بیشتر از قبل مشخص شد

 22. عراقچی:دولت فعلی آمریکا به هیچ وجه ظرفیت گفتگو کردن ندارد

 23. نقوی حسینی: رئیس‌جمهور پاسخ سنجیده‌ای به یاوه‌گویی‌های ترامپ داد

 24. پخش زنده سخنان روحانی در سازمان ملل

 25. لاریجانی: منطقه با تروریسم مهاجر مواجه شده است

پربحث‌های دیروز

 1. عادت بد وزیر در پاسخ به درد و رنج مردم؛ اگر این حرف موقع انتخابات بود.../ درک نداشتن وزیر بهداشت از فیزیوتراپی

 2. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 3. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 4. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 5. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 6. در بیانیه مشترک ظریف و موگرینی تاکید شد: ایجاد «سازوکار ویژه» برای تسهیل پرداخت‌های نفتی و واردات ایران

 7. هشدار کریمی قدوسی به روحانی و ظریف

 8. طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در مجلس کلید خورد

 9. احتمال تایید لوایح پالرمو و مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص

 10. روحانی هفته آینده ۵ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند/ کدام وزرا تغییر می‌کنند؟

 11. روایت شنیده نشده آیت‌الله موسوی جزایری از حمله تروریست‌ها

 12. فاصله مشکلات مردم تا دغدغه‌های نمایندگان اصلاح‌طلب

 13. واکنش روحانی به ادعای یک مقام آمریکایی درمورد حمله تروریستی اهواز

 14. تعجب نماینده مجلس از تلاش لاریجانی برای تصویب الحاق به FATF

 15. رضایی: لوایح پالرمو و پولشویی به هیات عالی نظارت مجمع می‌آیند

 16. لایحه الحاق ایران به کنوانسیون «پالرمو» در مجلس اصلاح شد + جزئیات

 17. آخوندی زیر تیغ جراحی رفت

 18. عراقچی: نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۴ انزوای آمریکا را به تصویر کشید

 19. پاسخ قابل تامل علی علیزاده به سینا ولی‌الله  

 20. ایران ارائه درخواست برای دیدار با ترامپ را تکذیب کرد

 21. آقازاده بودن در انگلیس نفع بیشتری دارد یا کویت؟

 22. حاجی‌دلیگانی: نباید لایحه پالرمو را مشروط پذیرفت/ لاریجانی: حق تحفظ داریم

 23. روحانی: توسعه روابط تهران و کابل به نفع دو ملت است/ایران خواهان آینده‌ای بهتر و امن‌تر برای افغانستان است

 24. دهقانی: منطق ایران در برابر صحبت‌های بی‌منطق ترامپ بیشتر از قبل مشخص شد

 25. عراقچی:دولت فعلی آمریکا به هیچ وجه ظرفیت گفتگو کردن ندارد

پربحث‌های هفته

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. عادت بد وزیر در پاسخ به درد و رنج مردم؛ اگر این حرف موقع انتخابات بود.../ درک نداشتن وزیر بهداشت از فیزیوتراپی

 3. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 4. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 5. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 6. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 7. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 8. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 9. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 10. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 11. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 12. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 13. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 14. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 15. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 16. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 17. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 18. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 19. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 20. توطئه ترامپ و نومحافظه کاران برای ایران؛ از حمله به رژه اهواز تا تاسیس تشکلی به نام فرشگرد

 21. مخالفت فراکسیون ولایی با FATF‌/ در صورت همراهی لاریجانی FATF رای نمی‌آورد

 22. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 23. نماینده مجلس: آقای روحانی! مگر صدای خرد شدن استخوان مردم را زیر بار گرانی نمی‌شنوید

 24. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 25. واکنش آشنا به سخنان عجیب وزیر بهداشت

آخرین عناوین