کارشناس سابق «بی بی سی»: در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

گروه سیاسی الف،   3970623037 ۶۱ نظر، ۱۴ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن با حضور در شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب گفت: «در 400 سال اخیر ایران هیچ وقت به اندازه کنونی مقتدر نبوده است».

به گزارش فارس، یک تحلیلگر سیاسی و مدرس فلسفه ساکن پایتخت انگلیس در یک برنامه تلویزیونی به صحبت درباره اقتدار جمهوری اسلامی ایران، جنگ تروریستی- اقتصادی و روانی دشمنان اقتدار ایران و مواضع ضد ایرانی یک شبکه سلطنت طلب پرداخت.

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن در برنامه موسوم به «اتاق خبر» شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب «من و تو» به سوال مجری درباره وضعیت «نابسامان» اقتصاد ایران و مقصر شرایط جاری اینطور پاسخ داد: «۱۰۰ درصد اکنون وضعیت مناسبی نیست و من معتقدم که ما مورد حمله تروریسم اقتصادی قرار گرفتیم شبیه به وضعیتی که آمریکا در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با آن مواجه شده بود».

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: «ما بعد از اینکه قرارداد هسته‌ای را امضا کردیم، چه کسانی حمله اقتصادی و تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران را درخواست کردند؟ همین رضا پهلوی و شبکه تلویزیونی شما»

علیزاده همچنین تصریح کرد: «تلویزیون شما بود که جنجال و جو روانی مبنی بر اینکه آب خوزستان به عراق می‌رود راه انداخت. شما روابط ایران و عراق را خراب کردید».

مجری شبکه سلطنت‌طلب از میهمان خود درباره «فسادها در ایران» سوال کرد. علیزاده در جواب او گفت که «در همه جای جهان فساد وجود دارد. در همین کشور انگلیس که من و شما هستیم، دزدی‌های بسیار وجود دارد. البته که ما ساختار «دولت ـ ملت» در ایران داریم و این ساختار می‌تواند مشکلات کنونی را حل کند».

علیزاده در بخش دیگری از اظهاراتش به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرداخت و گفت: «ما هیچ وقت در ۴۰۰ سال اخیر این اقتداری که در حال حاضر داریم، نداشته‌ایم. شما ببینید ارتش رضا شاه کبیر در سال ۱۳۲۰ در برابر انگلیسی‌ها که از جنوب وارد کشور شدند و شوروی‌ها که از شمال، تنها در عرض ۲۴ ساعت فروپاشید اما ایران در ۸ سال جنگ در برابر تمام دنیا حتی همین انگلیسی که ما در آن زندگی می‌کنیم، ایستاد و حتی یک وجب از خاک کشور را از دست نداد».

این کارشناس افزود: «برخلاف رژیم پهلوی که بحرین را از دست داد، ایران با تمام قدرت در مقابل همه دشمنان ایستاد و حتی یک وجب از سرزمین خود را از دست نداد. ما برای اولین بار از زمان هخامنشیان به دریای مدیترانه رسیده‌ایم، ۶ سال است که کشورهای غربی می‌گویند بشار اسد سقوط می‌کند اما اینطور نشده است. ظرف ۱۰ سال آینده ایران جزو ۵ تا ۱۰ کشور اول جهان خواهد شد».

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اسناد غربی درباره پادشاه مخلوع و فراری پهلوی اشاره کرد و گفت: «در تمام اسناد انگلیسی ـ آمریکایی به محمدرضا شاه می‌گفتند شاه چمدانی یعنی کسی که آماده فرار از کشور و متواری شدن بود».

علیزاده در بخش دیگری از این برنامه در پاسخ به ادعاهای ضد ایرانی یکی دیگر از میهمانان برنامه خطاب به او گفت که بسیاری از اپوزیسیون هنوز در فضای ۴۰ سال قبل و زمان پهلوی گیر کرده‌اند.

وی گفت: «ضد انقلاب به معنای کسانی هستند که انقلاب سال ۵۷ را نپذیرفتند».

این کارشناس سیاسی با ورق زدن تاریخ ایران در ادوار گذشته، درباره طاغوت پهلوی گفت: «در تمام ۲۸۰۰ سال گذشته تنها سلسله تاریخ ایران که توسط خارجی ها سرکار آمده، سلسله پهلوی بوده است».

علیزاده خطاب به مجری این برنامه گفت: «ببینید ما الان در کجا نشسته‌ایم، ما در تلویزیون من و تو نشسته‌ایم. منابع مالی شما از کجا می آید؟ از رضا پهلوی، از عربستان سعودی، اسرائیل یا از کجا؟ چرا شفاف سازی نمی‌کنید؟»

این کارشناس در بخش دیگری از سخنانش به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب درباره دشمنی‌های آمریکا جواب داد و در دفاع از این بیانات گفت: کدام رهبر است که در شرایط جاری بیاید و بگوید که ما تحمیل‌ها و شرایط تحمیلی آمریکا را می‌پذیریم و دستهایمان را بالا می‌بریم؟ دشمن و تروریست به ما حمله کرده و ما باید مقابل آن بایستیم. موضع آقای خامنه‌ای این است و درست می‌گوید».

علیزاده، در بخش مربوط به حقوق زنان، تاکید کرد که با پیروزی انقلال اسلامی سال ۱۳۵۷ زنان جایگاه و حقوق خود را شناخته‌اند.

او گفت: درباره حقوق زنان باید این را بگویم، همین خانم مسیح علی‌نژاد که در تلویزیون شما حضور می یابد، باید گفت که در نتیجه این انقلاب اسلامی سال ۵۷ بوده که او توانسته از خانه بیرون آمده و خبرنگار پارلمانی بشود.

وی در بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی با رد ادعاهای مجری شبکه سلطنت طلب و یکی دیگر از میهمانان این برنامه، اینکه «ایران در آستانه فروپاشی است» را قویا رد کرد.

او گفت که «رقابت اصلی در حال حاضر بین ایران و سعودی است و این سعودی است که واقعا در آستانه فروپاشی واقعی است و نه ایران».

علیزاده در بخش پایانی صحبت‌هایش در رد ادعاهای اپوزیسیون و ضد انقلاب‌ها علیه رهبر معظم انقلاب، گفت که (آیت‌الله) «خامنه‌ای می‌گوید ما باید موشک داشته باشیم، غنی سازی داشته باشیم، ما از سعودی‌ها نباید کمتر باشیم. ای مردم ایران! مشکل ۳۰ ساله اپوزیسیون با رهبر اقلاب آیت الله خامنه ای همین‌هاست».

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

فف۵۴۷۵۷۹۱۲:۲۵:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان فقط تحلیلگر سیاسی هستن تاریخ دان نیست متاسفانه
ناشناس۵۴۸۵۶۴۰۹:۳۷:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بابا تو دیگه چقدر باهوشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۵۸۲۱۲:۲۶:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
علیزاده: اصلاح طلبان هم همین حرف ها و درستی سیاست منطقه ای ایران را قبول دارند ، اما برای این که حمایت رسانه ای شما( من و تو و بی بی سی) رو داشته باشند، مواضع ژلاتینی میگیرن..
محمد۵۴۷۵۹۲۱۲:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
از این گفت و گو فهمیدم که آدم میتونه در هر لباسی طرفدار حقیقت باشه.
دوست دار آقای علیزاده۵۴۷۶۴۹۱۳:۰۳:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده تحلیلگر عمیقی است. بنظرم در این مصاحبه کمتر از آنچه هست ظاهر شده.مشکلات اقتصادی ایران داخلی و به عملکرد مسئولین برمیگردد و ارتباط زیادی به دخالت های خارجی ندارد. ادامه روندهای ناقص اقتصادی هرگز سبب نمیشود که ایران در جمع ده اقتصاد برتر دنیا قرار گیرد.
ناشناس۵۴۷۶۷۵۱۳:۲۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان چرا ایران زندگی نمی کند ؟
ناشناس۵۴۷۶۸۲۱۳:۳۳:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درود...
ناشناس۵۴۷۷۱۳۱۳:۵۶:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آفرین مرد آزاده زنده باشی
ناشناس۵۴۷۷۲۰۱۴:۰۵:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درچهار صد سال اخیر !!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۷۳۳۱۴:۱۶:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده کلی گویی های قشنگی بود اما آیا مردم ایران از شرایط موجود رضایت دارند?
ناشناس۵۴۷۷۳۸۱۴:۱۸:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
سرنوشت شوروی سابق، هیولایی با بازوهای ناتوان اقتصادی باید برایتان درس عبرت باشد
ناشناس۵۴۷۷۴۱۱۴:۱۹:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چطور نمیفهمید حرف مردم چیه?.الف لطفا سانسورهات رو کم کن
ناشناس۵۴۷۷۵۸۱۴:۳۷:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بله چشم
سید حسام۵۴۷۷۸۱۱۴:۵۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
منطق رهبر ما بسیار روشن و عقلانی است. به همین دلیل آینده ما روشنه. این نوسانات مقطعی گذراست. در دراز مدت انقلاب ما اقتدارش رو به دشمنانش تحمیل میکنه. درود بر علیزاده انقلابی
آنکه انقلاب کردودرسختی ها مانده است دروطنش۵۴۷۷۹۴۱۵:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس چرالندن زندگی می کنی ؟
ناشناس۵۴۷۸۰۴۱۵:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این آقا مشکوکه
ناشناس۵۴۷۸۰۷۱۵:۱۳:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بسیار خوب و منطقی ، چرا مخالف و موافق در تلویزیون ایران نمی تونن صحبت کنن ، که از من و تو شگفت زده شدین
ناشناس۵۴۷۸۲۰۱۵:۳۰:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
همین که ایشون میتونه تو کشور انگلیس توی برنامه زنده از کشور و شبکه انتقاد کنه خودش جای تحسین داره
احمد۵۴۸۵۵۳۰۹:۳۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
آخه ایشون قبلا کارشناس بی بی سی بود . یک بار از رهبری تعریف کرد بلاکش کردند .برای همین هم نوشته کارشناس سابق
ناشناس۵۴۷۸۵۱۱۶:۰۴:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این کارشناس بی بی سی فهمید ولی هنوز یه عده داخل نفهمیدن قضیه چیه و برای رضایت کدخدا بدنبال فشار بر مردم هستند.
ناشناس۵۴۷۹۰۷۱۷:۱۷:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مناطره ایشان را دیدم حرفایش درست بود اما شیوه دفاعش صحیح نبود نباید این قدر عصبانی و هیجانی رفتار می کرد به هر حال این فرصتی بود که من وتو در اختیارش گذاشته بود می توانست با آرامش بیشتر استفاده بهتری از آن ببرد !
ناشناس۵۴۷۹۳۵۱۷:۴۶:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چه مرد شجاعی کاش کمی از غیرت و شجاعت ایشان در وجود اساحتلبا بود
ناشناس۵۴۸۲۸۷۰۰:۲۵:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اشتباهی مثبت دادم...دوست عزیز اصلاح طلب اصولگرا نداریم..انقلابی غیرانقلابی داریم (به گفته مقام معظم رهبری)...پس با این الفاظ اتحاد را از بین نبرید.
ناشناس۵۴۸۳۱۱۰۰:۵۰:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اصلاح طلب عزیزم عصبانی نشو اینها از اول هم اسلحه طلب بودند منتها به شکلی دیگر
امید۵۴۸۳۲۵۰۱:۰۵:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بسم الله الرحمن الرحیم واقعا باید برای این آدم با این شجاعت در قلب اروپا که خداوند متعال لطف کرده و چشم ایشان را باز کرده احسنت گفت.
ناشناس۵۴۸۴۱۸۰۸:۰۸:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
150 پوند
ناشناس۵۴۷۹۴۹۱۷:۵۴:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا آقامحمدخان در 200 سال پیش را جا انداختی؟. ایران بعد از سقوط ساسانیان دو سردار جنگجو و دلاور و استراتژیست داشت. نادر و آقا محمدخان. مراجعه کن به تاریخ ببین آقا محمدخان چطور لشکر کاترین کبیر را در خاک آران و ماوراء قفقاز در محلی که امروز بهش میگن دربنت (همان دربند انوشیروان) شکست داد.
ناشناس۵۴۷۹۶۱۱۸:۱۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ما هم زیبا کلام رو داریم!!!
ناشناس۵۴۷۹۸۴۱۸:۳۴:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس اگر این حرفشان درسته، بقیه حرف ها شون هم درسته.
ناشناس۵۴۷۹۹۱۱۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بل اخره وجدانها بیدار وشجاع هر جا که باشند حقائق را می گویند
ناشناس۵۴۷۹۹۹۱۸:۵۴:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مرد شجاع
ناشناس۵۴۸۰۰۷۱۹:۰۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من موندم این چرا اصلا رفته خارج از کشور؟
ناشناس۵۴۸۱۵۵۲۱:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
و من ماندم که شما اثلاه تلبا با این همه استعداد چطور هنوز تو ایرانید و جهان از هوش و نبوغ شما بی بهرست!
ناشناس۵۴۸۵۷۲۰۹:۴۴:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چون مملکت رو نمیشه دست شما اسول گرانها را سپرد !
ناشناس۵۴۸۱۹۶۲۲:۴۶:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
خارج رفتن جرم نیست . ادم شرافت و انصافش را که حفظ کنه هر جا باشد هست . با پول رانتی اگر رفتی و اگر مزدور ام ای شش و سیا و صهیونیست هاباشی و اگر خوب درس نخوانی و یاد نگیری اینها ایراد است .دو مورد را مطمعن هستم که علی علیزاده مصداق انها نیست . در یک موردآن نیز فعلا اطلاعاتم کافی نیست (که چگونه رفته) . ولی فعلا که مردانه در انجا ایستاده و دردسرهایی را برای خود می خرد که بسیاری از ادم های بی عمل و پرمدعا نه جراتش را دارند و نه جنمش را . مدتی است که به توئیت های اقای علیزاده علاقمند شده ام و شیر مادر حلالش باد . امیدوارم بر همین صراط بماند و رشد کند . شما هم لطفا بدنبال یک ایراد وارد باشید .اتفاقا همه نباید ایران باشند . کسی در بحث روشنگری انجا باشد و درست ببیند و درست مطرح کند ،مصالحه و لابی بازی کثیف نکند مورد نیاز مظلومین است . من خارج ازکشور بوده ام . با لاابالی گری و هرز گشتن و یا پرسه زدن در کانون های ضد انقلاب مخالفم نه کسی که دارد کار اکادمیک می کند و اتفاق اینکار را بصورت کاربردی در خدمت به جوامع مظلوم بکارگرفته است .از همینجا نیز به اقای علیزاده سلام می کنم و توفیق روزافزون الهی را برایش مسئلت می نمایم .
ناشناس۵۴۸۳۳۳۰۱:۱۹:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نرفته اونجا بزرگ شده.
ناشناس۵۴۸۳۴۸۰۲:۲۴:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
حالا هرکی بره خارج باید مخالف نظام باشه؟
ناشناس۵۴۸۴۷۸۰۸:۵۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
رفتنش مهم نیست، نکته اینه که الان به شدت دنبال برگشتنه.
ناشناس۵۴۸۰۰۸۱۹:۰۵:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت به آقای علیزاده. دست مریزاد که حقایق را گفتی.
ناشناس۵۴۸۳۹۴۰۷:۴۳:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
در مقابل سعودی از ایران دفاع کرده ؛ اونوقت یه عده ایرانی منفی میدن.... !!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۵۵۲۰۹:۳۱:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز باسلام تکنیکی در جنگ روانی هست بنام مارپیچ سکوت . در این تکنیک مخالفین با عقیده ای را پرشمار نشان می دهند تا طرف و با احساس در اقلیت قرارگرفتن تضعیف روانی شود .در فضای مجازی تکنیک های مختلفی نیز برای اینکار وجود دارد و قابل انجام است . من هم انها را بلئد هستم . لیکن نیازی به اعمال انها نمی بینم چون من هم می شوم مثل انها . اگر حقانیت حرفی درست است نیاز به اعمال روش های غیر اصولی نیست .نه اینکه از هموزطنان کسی نباشد که در داخل و تحت تاثیر برخی القائات رای منفی نداده باشد لیکن اکثر این حرکت ها حساب شده هستند . اکثریت مردم در این کشور مخالف رژیم شاه و امریکا هستند . درمقابل بگذار مزدوران سایبری سعودی ، منافقین ، مزدوران بی بی سی و من و تو و سائر ین دلشان را خوش کنند که تکنیک انها موثر است . یک ادم درست حسابی هرگز بی بی سی و من وتو و سلطنت طلب و منافق و امریکا را قبول ندارد .
ناشناس۵۴۸۰۲۸۱۹:۳۳:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جالب بود که ایشون با منابع مالی منوتو مشکل داره. اما برای حضور تو برنامشون ازشون پول گرفته.
استاد فقه۵۴۸۰۴۴۱۹:۵۲:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جقدر ساده هستید تنها کسی که از اختلاف مسلمانان خصوصا با عربستان سود می برد ترامپ است. قران کریم توصیه به اخوت بین مسلمانان دارد.
ناشناس۵۴۸۰۷۴۲۰:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما مگه منو تو هم نگاه میکنید؟
ناشناس۵۴۸۱۱۵۲۱:۲۱:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آخه یکی نیست بگه بهت که اگه انگلیس بده و اینجا بهشته پس اونجا چه میکنی!!!؟
عماد۵۴۸۱۲۵۲۱:۲۹:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
استاد علیزاده دوستت دارم ای شیرمرد
زارع۵۴۸۲۰۳۲۳:۰۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دموکراسی یعنی این کسی حرفای درست و غلطش رو سانسور نکرد
ناشناس۵۴۸۲۰۷۲۳:۰۳:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اره ۱۵۰ پوند گرفته رفته
ناشناس۵۴۸۲۴۷۲۳:۴۸:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اگه خیلی راست میگه چرا نمیاد ایران زندگی کنه
نجیب۵۴۸۲۸۹۰۰:۲۷:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
متاسفانه بسیاری از مردم خودشان را زدند به کری و کوری مخصوصا اصلاحطلبهای عشق آمریکا.
ناشناس۵۴۸۴۸۸۰۸:۵۷:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
عاشقا زیادن
ناشناس۵۴۸۲۹۲۰۰:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
زنده باد علیزاده. مجری من و تو را حسابی سرجایش نشاند.
ناشناس۵۴۸۳۳۹۰۱:۳۸:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این بنده خدا به اندازه چند گروه رسانه ای کار می کنه و هیچ حمایتی هم ازش نمیشه... اگر تو لندن اذیتش کنند چی؟ حتی یه دوربین ساده هم نداره...
ناشناس۵۴۸۳۸۴۰۷:۲۵:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
درود به مرد شجاع و قیرتمند جناب علیزاده
رضا۵۴۸۴۰۸۰۷:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
احتمالا از امروز شبکه منوتو هم مثل bbc میذارتش تو لیست سیاه
ناشناس۵۴۸۴۱۷۰۸:۰۷:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چه خوبه صحبت های هر دو کارشناس پخش بشه همه قضاوت می کنند
ناشناس۵۴۸۴۳۱۰۸:۱۸:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه ایران خوبه پس چرا نمیاد؟
ناشناس۵۴۸۴۵۸۰۸:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من رسماً! از آقای علیزاده دعوت می‌کنم تشریف بیاورند ایران و مانند یک حقوق بگیر دولتی یا مانند یک کارمند یا رئیس یک بخش خصوصی واقعی زندگی کنند! همین!
ناشناس۵۴۸۴۵۹۰۸:۳۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
طرف مقابل مناظره چیزی نگفتند؟؟
ناشناس۵۴۸۵۳۴۰۹:۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من کل برنامه را دیدم و حرف‌های طرف مقابل را هم شنیدم. ایشان مدام وسط حرف همه میپرید و به دیگران اجازه صحبت کردن نمیداد.
ناشناس۵۴۸۵۷۹۰۹:۴۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
از من وتو خوشم اومد که سانسور نکرد وباز پخش هم نمود !

پربحث‌های اخیر

 1. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 2. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 3. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 4. لجن‌‌پراکنی بی‌‌بی‌‌سی فارسی صدای عطاالله مهاجرانی را هم درآورد  

 5. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 6. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 7. معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند + جدول

 8. رئیس سازمان بسیج مستضعفین: ایران کشور فقیری نیست

 9. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 10. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

 11. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 12. رئیس اداره اوقاف لواسان بازداشت شد

 13. همه خدعه‌های اروپا

 14. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 15. صعود چشمگیر ایران در میان قوی‌ترین ارتش‌های جهان

 16. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 17. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 18. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 19. حادثه دلخراش از فرو رفتن میل‌گرد در بدن کارگر  

 20. مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

 21. پراید ارزان شد

 22. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

 23. برای علت گرانی گوشت، آدرس غلط می‌دهند

 24. در ماجرای پیش‌فروش پراید، چه کسی مقصر است؟

 25. دلیل افزایش قیمت دلار از نظر محسن رضایی  

پربحث‌های دیروز

 1. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 2. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 3. خودروهای فروش فوری بر مبنای نرخ روز بازار قیمت‌گذاری شد!

 4. تکمیل ظرفیت پیش‌فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!  

 5. فریب‌های بزرگ برای غارت‌های بزرگ/ اصل ماجرا چیست؟

 6. لجن‌‌پراکنی بی‌‌بی‌‌سی فارسی صدای عطاالله مهاجرانی را هم درآورد  

 7. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 8. چرا دولت شکایت نمی‌کند؟

 9. قیمت امروز خودروها در بازار؛ پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۰۰ میلیون تومان شد + جدول

 10. معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند + جدول

 11. رئیس سازمان بسیج مستضعفین: ایران کشور فقیری نیست

 12. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 13. اعتراف دولت به ناکارآمدی، سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد/ در بی‌ثابتی نرخ ارز، برخی انگل وار ثروتمند می‌شوند/ جامعه به ثبات، شفافیت، امنیت اقتصادی و رضایتمندی نیاز دارد

 14. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 15. رئیس اداره اوقاف لواسان بازداشت شد

 16. همه خدعه‌های اروپا

 17. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 18. صعود چشمگیر ایران در میان قوی‌ترین ارتش‌های جهان

 19. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 20. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 21. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 22. حادثه دلخراش از فرو رفتن میل‌گرد در بدن کارگر  

 23. مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

 24. پراید ارزان شد

 25. آقای جهانگیری دل تولیدکنندگان از سیاست‌های اقتصادی شما خون است/ استعفا شما بزرگ‌ترین خدمت است  

پربحث‌های هفته

 1. طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

 2. ازدواج موقت؛ چشم‌ها را باید شست...

 3. خوارج عمانی در کنفرانس ورشو

 4. شاخ‌های محجبه یا وضعیت فکاهی ضد حجاب؟

 5. هرج‌ومرج در بازار خودرو و افزایش شوکه کننده قیمت‌ها/ چرا ترمز افزایش نرخ خودرو کشیده نمی‌شود؟/ عزیزی: آشفتگی بازار به علت سوء مدیریت خودروسازان است

 6. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 7. اسامی 16 نماینده امضاء کننده طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور

 8. برای این عکس شما تیتر بزنید   

 9. گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌هایی از فتنه ۸۸ است، میهمان ویژه الف می‌شود/ سوالات خود را درباره این کتاب از او بپرسید

 10. شلیک هوایی، درگیری و کنده شدن درب ون گشت ارشاد در تهران

 11. تا کی بجای ازدواج، به جوان بگوئیم: دوغ بخور؟

 12. توکلی: مجمع تشخیص به دنبال کاهش فشار بر مردم است/ FATF، استقلال داخلی را از بین می برد

 13. احمد توکلی خطاب به نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت: فرمول تحقیرکننده اینستکس حتی نفت در برابر غذا هم نیست

 14. پراید ما یا پرادو رفیق ها و غرور بیجا

 15. آقای کریمی! برای اظهارنظر سیاسی هم آوایی با سالومه خانم «من و تو» کافی نیست  

 16. قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا اعلام شد/ قیمت تندر ۹۳ میلیون تومان+جدول

 17. حمله تروریستی انتحاری به اتوبوس کارکنان سپاه در سیستان و بلوچستان/ تایید شهادت 27 نفر + اطلاعیه سپاه و عکس و فیلم

 18. افتخار نتانیاهو به تاریخ‌سازی و ایستادن در کنار سران کشورهای عربی/ آیا جنگی علیه ایران در راه است؟

 19. «رئیسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضائیه می‌شود

 20. تازه‌ترین قیمت خودرو/ افزایش ۱۰ میلیونی سمند؛ پراید ۱۱۱ به ۴۵ میلیون تومان رسید

 21. دنا ۱۵ میلیون تومان گران شد/ عبور پراید ۱۱۱ از ۴۳ میلیون تومان + جدول قیمت‌ها

 22. واعظی: مجمع لوایح مربوط به FATF را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد/ اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است

 23. امام جمعه اهواز چرا به انگلیس سفر کرد؟  

 24. پوشش امنیتی هواپیمای بن سلمان با 6 جنگنده پاکستانی+ فیلم

 25. درباره تهدید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمود واعظی/ وقتی آقای رئیس دفتر فرافکنی می‌کند

پربحث‌های اخیر

 1. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 2. رئیس سازمان بسیج مستضعفین: ایران کشور فقیری نیست

 3. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 4. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 5. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 6. صعود چشمگیر ایران در میان قوی‌ترین ارتش‌های جهان

 7. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 8. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 9. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 10. دلیل ترس دولت و اصلاح‌طلبان از قالیباف چیست؟  

 11. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: مذاکره با دشمنان ‌بی‌فایده است

 12. آیت‌الله موسوی جزایری از «امامت جمعه اهواز» استعفا داد

 13. ظریف: هیچگونه شکایت و دلخوری از کریمی و غفوری ندارم

 14. جزئیات استعلام از مدارک تحصیلی وزرای دولت

 15. حسین فریدون در دادگاه کارکنان دولت  

 16. اسناد اصالت دونامه امام خمینی (ره) در خصوص آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی + تصاویر

 17. سخنگوی شورای نگهبان: احتمال تصویب پالرمو و CFT در مجمع وجود دارد

 18. وزیر اطلاعات: چندین سرویس اطلاعاتی بر ضد ایران همکاری می‌کنند

 19. فلاحت پیشه: گره زدن FATF و INSTEX بهم ممکن نیست

 20. وقتی دعوای نمایندگان با پایان جلسه علنی هم خاتمه نیافت

 21. ذوالنوری: آقای کواکبیان! ما که استیضاح رئیس‌جمهور را تهیه کردیم غیررشید هستیم؟

 22. سوالات نمایندگان از وزرای علوم و ارتباطات

 23. روایت سرلشکر باقری از دقت بی‌نظیر موشک خرمشهر

 24. تذکرات نمایندگان مجلس به مسئولان کشور

 25. آغاز نشست نوبت عصر مجلس برای بررسی بودجه ۹۸

پربحث‌های دیروز

 1. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 2. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 3. چرا دولت شکایت نمی‌کند؟

 4. رئیس سازمان بسیج مستضعفین: ایران کشور فقیری نیست

 5. سردار نقدی: وقتی ما خودمان اینطور خواسته‌ایم رهبری چه کند؟/ مفسدان دانه‌درشت با چراغ سبز دولت سازندگی به کشور بازگشتند/ یقین دارم که آینده ایران بسیار درخشان است

 6. ورود سربازان گمنام به مبارزه با فساد در لواسان  

 7. دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون برگزار شد + عکس

 8. صعود چشمگیر ایران در میان قوی‌ترین ارتش‌های جهان

 9. پزشکیان: درباره گرانی‌ها حق با مردم است اما در جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم

 10. برای حمایت از افشاگران فساد چه باید کرد/ نقاط قوت و ضعف طرح تشویق مطلعین مفاسد اقتصادی

 11. شفافیت حقوق و سفرهای خارجی مدیران شهرداری تهران/ دادگاه برادر رئیس‌جمهور برگزار شد/ آیا طرح استیضاح رئیس‌جمهور عاقلانه است؟

 12. دلیل ترس دولت و اصلاح‌طلبان از قالیباف چیست؟  

 13. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: مذاکره با دشمنان ‌بی‌فایده است

 14. آیت‌الله موسوی جزایری از «امامت جمعه اهواز» استعفا داد

 15. ظریف: هیچگونه شکایت و دلخوری از کریمی و غفوری ندارم

 16. جزئیات استعلام از مدارک تحصیلی وزرای دولت

 17. حسین فریدون در دادگاه کارکنان دولت  

 18. اسناد اصالت دونامه امام خمینی (ره) در خصوص آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی + تصاویر

 19. سخنگوی شورای نگهبان: احتمال تصویب پالرمو و CFT در مجمع وجود دارد

 20. وزیر اطلاعات: چندین سرویس اطلاعاتی بر ضد ایران همکاری می‌کنند

 21. فلاحت پیشه: گره زدن FATF و INSTEX بهم ممکن نیست

 22. وقتی دعوای نمایندگان با پایان جلسه علنی هم خاتمه نیافت

 23. ذوالنوری: آقای کواکبیان! ما که استیضاح رئیس‌جمهور را تهیه کردیم غیررشید هستیم؟

 24. سوالات نمایندگان از وزرای علوم و ارتباطات

 25. روایت سرلشکر باقری از دقت بی‌نظیر موشک خرمشهر

پربحث‌های هفته

 1. طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

 2. سخنان جالب ذوالنوری برای طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور/ مراجعه به نمایندگان شیعه، سنی، مسیحی، کلیمی، زرتشی، مستقل، اصولگرا، ولایی و امیدی برای امضاء

 3. اسامی 16 نماینده امضاء کننده طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور

 4. گردآورنده کتاب «فتنه تغلب» که روایت‌هایی از فتنه ۸۸ است، میهمان ویژه الف می‌شود/ سوالات خود را درباره این کتاب از او بپرسید

 5. توکلی: مجمع تشخیص به دنبال کاهش فشار بر مردم است/ FATF، استقلال داخلی را از بین می برد

 6. احمد توکلی خطاب به نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت: فرمول تحقیرکننده اینستکس حتی نفت در برابر غذا هم نیست

 7. آقای کریمی! برای اظهارنظر سیاسی هم آوایی با سالومه خانم «من و تو» کافی نیست  

 8. حمله تروریستی انتحاری به اتوبوس کارکنان سپاه در سیستان و بلوچستان/ تایید شهادت 27 نفر + اطلاعیه سپاه و عکس و فیلم

 9. «رئیسی» به جای «آملی‌لاریجانی» سکان‌دار قوه قضائیه می‌شود

 10. واعظی: مجمع لوایح مربوط به FATF را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد/ اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است

 11. امام جمعه اهواز چرا به انگلیس سفر کرد؟  

 12. درباره تهدید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط محمود واعظی/ وقتی آقای رئیس دفتر فرافکنی می‌کند

 13. مطرح شدن استیضاح روحانی در مجلس/ گمانه‌زنی درباره جانشین رئیسی در تولیت آستان قدس/ اطلاعات جدید از حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

 14. دلیل ناراحتی این دو بازیگر از چهل سالگی انقلاب چیست؟  

 15. علت اصلی پراید ۴۵ میلیونی و گوشت ۱۲۰ هزار تومانی

 16.  پاکستان یا سوراخ موش؟! 

 17. احمد توکلی: قول دادید و عمل نکردید، چرا مشکلات را گردن دیگری می‌اندازید؟/ اگر به FATF هم بپیوندیم، مشکلات حل نخواهد شد

 18. از حمله تروریستی زاهدان تا سیرک ورشو

 19. بدون امید و نگاه خوشبینانه به آینده هیچ گامی نمی‌توان برداشت/ زانو زدن در برابر دشمن و «بوسه‌زدن بر پنجه‌ی گرگ» خطایی نابخشودنی است/ عملکردهای ضعیف، اقتصاد کشور را دچار چالش ساخته است

 20. درخواست ائمه جمعه خوزستان از آیت‌الله جزایری برای تجدیدنظر در تصمیم خود

 21. شک و شبهه درباره مدرک تحصیلی دو وزیر/ دلیل دستگیری سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران/فعال اصلاح طلب: رفتار صمیمانه از دولت ندیدیم

 22. واکنش ظریف به انتقاد علی کریمی

 23. نحوه احوال پرسی آشنا با پوتین  

 24. واکنش کاربران توییتر به سخنان رئیس جمهور در مورد قیمت‌ها/ آقای روحانی در حس مشکلات، همراه مردم باشید/ قصه پر غصه گوشت و کلید گمشده تدبیر

 25. چرا دولت شکایت نمی‌کند؟

آخرین عناوین