کارشناس سابق «بی بی سی»: در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

گروه سیاسی الف،   3970623037 ۶۱ نظر، ۱۴ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن با حضور در شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب گفت: «در 400 سال اخیر ایران هیچ وقت به اندازه کنونی مقتدر نبوده است».

به گزارش فارس، یک تحلیلگر سیاسی و مدرس فلسفه ساکن پایتخت انگلیس در یک برنامه تلویزیونی به صحبت درباره اقتدار جمهوری اسلامی ایران، جنگ تروریستی- اقتصادی و روانی دشمنان اقتدار ایران و مواضع ضد ایرانی یک شبکه سلطنت طلب پرداخت.

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن در برنامه موسوم به «اتاق خبر» شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب «من و تو» به سوال مجری درباره وضعیت «نابسامان» اقتصاد ایران و مقصر شرایط جاری اینطور پاسخ داد: «۱۰۰ درصد اکنون وضعیت مناسبی نیست و من معتقدم که ما مورد حمله تروریسم اقتصادی قرار گرفتیم شبیه به وضعیتی که آمریکا در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با آن مواجه شده بود».

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: «ما بعد از اینکه قرارداد هسته‌ای را امضا کردیم، چه کسانی حمله اقتصادی و تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران را درخواست کردند؟ همین رضا پهلوی و شبکه تلویزیونی شما»

علیزاده همچنین تصریح کرد: «تلویزیون شما بود که جنجال و جو روانی مبنی بر اینکه آب خوزستان به عراق می‌رود راه انداخت. شما روابط ایران و عراق را خراب کردید».

مجری شبکه سلطنت‌طلب از میهمان خود درباره «فسادها در ایران» سوال کرد. علیزاده در جواب او گفت که «در همه جای جهان فساد وجود دارد. در همین کشور انگلیس که من و شما هستیم، دزدی‌های بسیار وجود دارد. البته که ما ساختار «دولت ـ ملت» در ایران داریم و این ساختار می‌تواند مشکلات کنونی را حل کند».

علیزاده در بخش دیگری از اظهاراتش به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرداخت و گفت: «ما هیچ وقت در ۴۰۰ سال اخیر این اقتداری که در حال حاضر داریم، نداشته‌ایم. شما ببینید ارتش رضا شاه کبیر در سال ۱۳۲۰ در برابر انگلیسی‌ها که از جنوب وارد کشور شدند و شوروی‌ها که از شمال، تنها در عرض ۲۴ ساعت فروپاشید اما ایران در ۸ سال جنگ در برابر تمام دنیا حتی همین انگلیسی که ما در آن زندگی می‌کنیم، ایستاد و حتی یک وجب از خاک کشور را از دست نداد».

این کارشناس افزود: «برخلاف رژیم پهلوی که بحرین را از دست داد، ایران با تمام قدرت در مقابل همه دشمنان ایستاد و حتی یک وجب از سرزمین خود را از دست نداد. ما برای اولین بار از زمان هخامنشیان به دریای مدیترانه رسیده‌ایم، ۶ سال است که کشورهای غربی می‌گویند بشار اسد سقوط می‌کند اما اینطور نشده است. ظرف ۱۰ سال آینده ایران جزو ۵ تا ۱۰ کشور اول جهان خواهد شد».

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اسناد غربی درباره پادشاه مخلوع و فراری پهلوی اشاره کرد و گفت: «در تمام اسناد انگلیسی ـ آمریکایی به محمدرضا شاه می‌گفتند شاه چمدانی یعنی کسی که آماده فرار از کشور و متواری شدن بود».

علیزاده در بخش دیگری از این برنامه در پاسخ به ادعاهای ضد ایرانی یکی دیگر از میهمانان برنامه خطاب به او گفت که بسیاری از اپوزیسیون هنوز در فضای ۴۰ سال قبل و زمان پهلوی گیر کرده‌اند.

وی گفت: «ضد انقلاب به معنای کسانی هستند که انقلاب سال ۵۷ را نپذیرفتند».

این کارشناس سیاسی با ورق زدن تاریخ ایران در ادوار گذشته، درباره طاغوت پهلوی گفت: «در تمام ۲۸۰۰ سال گذشته تنها سلسله تاریخ ایران که توسط خارجی ها سرکار آمده، سلسله پهلوی بوده است».

علیزاده خطاب به مجری این برنامه گفت: «ببینید ما الان در کجا نشسته‌ایم، ما در تلویزیون من و تو نشسته‌ایم. منابع مالی شما از کجا می آید؟ از رضا پهلوی، از عربستان سعودی، اسرائیل یا از کجا؟ چرا شفاف سازی نمی‌کنید؟»

این کارشناس در بخش دیگری از سخنانش به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب درباره دشمنی‌های آمریکا جواب داد و در دفاع از این بیانات گفت: کدام رهبر است که در شرایط جاری بیاید و بگوید که ما تحمیل‌ها و شرایط تحمیلی آمریکا را می‌پذیریم و دستهایمان را بالا می‌بریم؟ دشمن و تروریست به ما حمله کرده و ما باید مقابل آن بایستیم. موضع آقای خامنه‌ای این است و درست می‌گوید».

علیزاده، در بخش مربوط به حقوق زنان، تاکید کرد که با پیروزی انقلال اسلامی سال ۱۳۵۷ زنان جایگاه و حقوق خود را شناخته‌اند.

او گفت: درباره حقوق زنان باید این را بگویم، همین خانم مسیح علی‌نژاد که در تلویزیون شما حضور می یابد، باید گفت که در نتیجه این انقلاب اسلامی سال ۵۷ بوده که او توانسته از خانه بیرون آمده و خبرنگار پارلمانی بشود.

وی در بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی با رد ادعاهای مجری شبکه سلطنت طلب و یکی دیگر از میهمانان این برنامه، اینکه «ایران در آستانه فروپاشی است» را قویا رد کرد.

او گفت که «رقابت اصلی در حال حاضر بین ایران و سعودی است و این سعودی است که واقعا در آستانه فروپاشی واقعی است و نه ایران».

علیزاده در بخش پایانی صحبت‌هایش در رد ادعاهای اپوزیسیون و ضد انقلاب‌ها علیه رهبر معظم انقلاب، گفت که (آیت‌الله) «خامنه‌ای می‌گوید ما باید موشک داشته باشیم، غنی سازی داشته باشیم، ما از سعودی‌ها نباید کمتر باشیم. ای مردم ایران! مشکل ۳۰ ساله اپوزیسیون با رهبر اقلاب آیت الله خامنه ای همین‌هاست».

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱ مهر ۱۳۹۷ ترزا می: ایران به برجام پایبند بوده، اما مسائل دیگری هست که باید به آن‌ها پرداخت
۱ مهر ۱۳۹۷چرا من و تو تغییر لحن داد ؟
۱ مهر ۱۳۹۷چالشی که علی علیزاده راه انداخت/ منابع مالی شبکه‌های ضدایرانی از کجاست؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۷علیزاده: دخالت دادن BBC و من‌وتو در مسائل داخلی ایران، قاجاری‌کردن سیاست است
۳۱ شهریور ۱۳۹۷وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه در نیویورک درباره سوریه رایزنی می‌کنند
۳۰ شهریور ۱۳۹۷واشنگتن: ایران مسئول آسیب رسیدن به اماکن دیپلماتیک در عراق است
۲۹ شهریور ۱۳۹۷لندن درباره سفر اتباع ایرانی-انگلیسی به ایران هشدار داد
۲۹ شهریور ۱۳۹۷آمریکا بار دیگر ایران را به پیشتازی در حمایت از تروریسم متهم کرد
۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ویلیام برنز: مشکل ما با ایران ریشه‌ای و اساسی است!
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ توضیحات معاون حقوقی روحانی در خصوص حکم قاضی آمریکایی علیه ایران
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ترامپ خطاب به آژانس: از صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران مطمئن شوید
۲۶ شهریور ۱۳۹۷اینفوگرافی/ توسعه انسانی کشورها در سال ۲۰۱۸ و رتبه ایران

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

فف۵۴۷۵۷۹۱۲:۲۵:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان فقط تحلیلگر سیاسی هستن تاریخ دان نیست متاسفانه
ناشناس۵۴۸۵۶۴۰۹:۳۷:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بابا تو دیگه چقدر باهوشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۵۸۲۱۲:۲۶:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
علیزاده: اصلاح طلبان هم همین حرف ها و درستی سیاست منطقه ای ایران را قبول دارند ، اما برای این که حمایت رسانه ای شما( من و تو و بی بی سی) رو داشته باشند، مواضع ژلاتینی میگیرن..
محمد۵۴۷۵۹۲۱۲:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
از این گفت و گو فهمیدم که آدم میتونه در هر لباسی طرفدار حقیقت باشه.
دوست دار آقای علیزاده۵۴۷۶۴۹۱۳:۰۳:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده تحلیلگر عمیقی است. بنظرم در این مصاحبه کمتر از آنچه هست ظاهر شده.مشکلات اقتصادی ایران داخلی و به عملکرد مسئولین برمیگردد و ارتباط زیادی به دخالت های خارجی ندارد. ادامه روندهای ناقص اقتصادی هرگز سبب نمیشود که ایران در جمع ده اقتصاد برتر دنیا قرار گیرد.
ناشناس۵۴۷۶۷۵۱۳:۲۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان چرا ایران زندگی نمی کند ؟
ناشناس۵۴۷۶۸۲۱۳:۳۳:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درود...
ناشناس۵۴۷۷۱۳۱۳:۵۶:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آفرین مرد آزاده زنده باشی
ناشناس۵۴۷۷۲۰۱۴:۰۵:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درچهار صد سال اخیر !!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۷۳۳۱۴:۱۶:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده کلی گویی های قشنگی بود اما آیا مردم ایران از شرایط موجود رضایت دارند?
ناشناس۵۴۷۷۳۸۱۴:۱۸:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
سرنوشت شوروی سابق، هیولایی با بازوهای ناتوان اقتصادی باید برایتان درس عبرت باشد
ناشناس۵۴۷۷۴۱۱۴:۱۹:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چطور نمیفهمید حرف مردم چیه?.الف لطفا سانسورهات رو کم کن
ناشناس۵۴۷۷۵۸۱۴:۳۷:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بله چشم
سید حسام۵۴۷۷۸۱۱۴:۵۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
منطق رهبر ما بسیار روشن و عقلانی است. به همین دلیل آینده ما روشنه. این نوسانات مقطعی گذراست. در دراز مدت انقلاب ما اقتدارش رو به دشمنانش تحمیل میکنه. درود بر علیزاده انقلابی
آنکه انقلاب کردودرسختی ها مانده است دروطنش۵۴۷۷۹۴۱۵:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس چرالندن زندگی می کنی ؟
ناشناس۵۴۷۸۰۴۱۵:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این آقا مشکوکه
ناشناس۵۴۷۸۰۷۱۵:۱۳:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بسیار خوب و منطقی ، چرا مخالف و موافق در تلویزیون ایران نمی تونن صحبت کنن ، که از من و تو شگفت زده شدین
ناشناس۵۴۷۸۲۰۱۵:۳۰:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
همین که ایشون میتونه تو کشور انگلیس توی برنامه زنده از کشور و شبکه انتقاد کنه خودش جای تحسین داره
احمد۵۴۸۵۵۳۰۹:۳۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
آخه ایشون قبلا کارشناس بی بی سی بود . یک بار از رهبری تعریف کرد بلاکش کردند .برای همین هم نوشته کارشناس سابق
ناشناس۵۴۷۸۵۱۱۶:۰۴:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این کارشناس بی بی سی فهمید ولی هنوز یه عده داخل نفهمیدن قضیه چیه و برای رضایت کدخدا بدنبال فشار بر مردم هستند.
ناشناس۵۴۷۹۰۷۱۷:۱۷:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مناطره ایشان را دیدم حرفایش درست بود اما شیوه دفاعش صحیح نبود نباید این قدر عصبانی و هیجانی رفتار می کرد به هر حال این فرصتی بود که من وتو در اختیارش گذاشته بود می توانست با آرامش بیشتر استفاده بهتری از آن ببرد !
ناشناس۵۴۷۹۳۵۱۷:۴۶:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چه مرد شجاعی کاش کمی از غیرت و شجاعت ایشان در وجود اساحتلبا بود
ناشناس۵۴۸۲۸۷۰۰:۲۵:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اشتباهی مثبت دادم...دوست عزیز اصلاح طلب اصولگرا نداریم..انقلابی غیرانقلابی داریم (به گفته مقام معظم رهبری)...پس با این الفاظ اتحاد را از بین نبرید.
ناشناس۵۴۸۳۱۱۰۰:۵۰:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اصلاح طلب عزیزم عصبانی نشو اینها از اول هم اسلحه طلب بودند منتها به شکلی دیگر
امید۵۴۸۳۲۵۰۱:۰۵:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بسم الله الرحمن الرحیم واقعا باید برای این آدم با این شجاعت در قلب اروپا که خداوند متعال لطف کرده و چشم ایشان را باز کرده احسنت گفت.
ناشناس۵۴۸۴۱۸۰۸:۰۸:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
150 پوند
ناشناس۵۴۷۹۴۹۱۷:۵۴:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا آقامحمدخان در 200 سال پیش را جا انداختی؟. ایران بعد از سقوط ساسانیان دو سردار جنگجو و دلاور و استراتژیست داشت. نادر و آقا محمدخان. مراجعه کن به تاریخ ببین آقا محمدخان چطور لشکر کاترین کبیر را در خاک آران و ماوراء قفقاز در محلی که امروز بهش میگن دربنت (همان دربند انوشیروان) شکست داد.
ناشناس۵۴۷۹۶۱۱۸:۱۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ما هم زیبا کلام رو داریم!!!
ناشناس۵۴۷۹۸۴۱۸:۳۴:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس اگر این حرفشان درسته، بقیه حرف ها شون هم درسته.
ناشناس۵۴۷۹۹۱۱۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بل اخره وجدانها بیدار وشجاع هر جا که باشند حقائق را می گویند
ناشناس۵۴۷۹۹۹۱۸:۵۴:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مرد شجاع
ناشناس۵۴۸۰۰۷۱۹:۰۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من موندم این چرا اصلا رفته خارج از کشور؟
ناشناس۵۴۸۱۵۵۲۱:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
و من ماندم که شما اثلاه تلبا با این همه استعداد چطور هنوز تو ایرانید و جهان از هوش و نبوغ شما بی بهرست!
ناشناس۵۴۸۵۷۲۰۹:۴۴:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چون مملکت رو نمیشه دست شما اسول گرانها را سپرد !
ناشناس۵۴۸۱۹۶۲۲:۴۶:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
خارج رفتن جرم نیست . ادم شرافت و انصافش را که حفظ کنه هر جا باشد هست . با پول رانتی اگر رفتی و اگر مزدور ام ای شش و سیا و صهیونیست هاباشی و اگر خوب درس نخوانی و یاد نگیری اینها ایراد است .دو مورد را مطمعن هستم که علی علیزاده مصداق انها نیست . در یک موردآن نیز فعلا اطلاعاتم کافی نیست (که چگونه رفته) . ولی فعلا که مردانه در انجا ایستاده و دردسرهایی را برای خود می خرد که بسیاری از ادم های بی عمل و پرمدعا نه جراتش را دارند و نه جنمش را . مدتی است که به توئیت های اقای علیزاده علاقمند شده ام و شیر مادر حلالش باد . امیدوارم بر همین صراط بماند و رشد کند . شما هم لطفا بدنبال یک ایراد وارد باشید .اتفاقا همه نباید ایران باشند . کسی در بحث روشنگری انجا باشد و درست ببیند و درست مطرح کند ،مصالحه و لابی بازی کثیف نکند مورد نیاز مظلومین است . من خارج ازکشور بوده ام . با لاابالی گری و هرز گشتن و یا پرسه زدن در کانون های ضد انقلاب مخالفم نه کسی که دارد کار اکادمیک می کند و اتفاق اینکار را بصورت کاربردی در خدمت به جوامع مظلوم بکارگرفته است .از همینجا نیز به اقای علیزاده سلام می کنم و توفیق روزافزون الهی را برایش مسئلت می نمایم .
ناشناس۵۴۸۳۳۳۰۱:۱۹:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نرفته اونجا بزرگ شده.
ناشناس۵۴۸۳۴۸۰۲:۲۴:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
حالا هرکی بره خارج باید مخالف نظام باشه؟
ناشناس۵۴۸۴۷۸۰۸:۵۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
رفتنش مهم نیست، نکته اینه که الان به شدت دنبال برگشتنه.
ناشناس۵۴۸۰۰۸۱۹:۰۵:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت به آقای علیزاده. دست مریزاد که حقایق را گفتی.
ناشناس۵۴۸۳۹۴۰۷:۴۳:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
در مقابل سعودی از ایران دفاع کرده ؛ اونوقت یه عده ایرانی منفی میدن.... !!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۵۵۲۰۹:۳۱:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز باسلام تکنیکی در جنگ روانی هست بنام مارپیچ سکوت . در این تکنیک مخالفین با عقیده ای را پرشمار نشان می دهند تا طرف و با احساس در اقلیت قرارگرفتن تضعیف روانی شود .در فضای مجازی تکنیک های مختلفی نیز برای اینکار وجود دارد و قابل انجام است . من هم انها را بلئد هستم . لیکن نیازی به اعمال انها نمی بینم چون من هم می شوم مثل انها . اگر حقانیت حرفی درست است نیاز به اعمال روش های غیر اصولی نیست .نه اینکه از هموزطنان کسی نباشد که در داخل و تحت تاثیر برخی القائات رای منفی نداده باشد لیکن اکثر این حرکت ها حساب شده هستند . اکثریت مردم در این کشور مخالف رژیم شاه و امریکا هستند . درمقابل بگذار مزدوران سایبری سعودی ، منافقین ، مزدوران بی بی سی و من و تو و سائر ین دلشان را خوش کنند که تکنیک انها موثر است . یک ادم درست حسابی هرگز بی بی سی و من وتو و سلطنت طلب و منافق و امریکا را قبول ندارد .
ناشناس۵۴۸۰۲۸۱۹:۳۳:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جالب بود که ایشون با منابع مالی منوتو مشکل داره. اما برای حضور تو برنامشون ازشون پول گرفته.
استاد فقه۵۴۸۰۴۴۱۹:۵۲:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جقدر ساده هستید تنها کسی که از اختلاف مسلمانان خصوصا با عربستان سود می برد ترامپ است. قران کریم توصیه به اخوت بین مسلمانان دارد.
ناشناس۵۴۸۰۷۴۲۰:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما مگه منو تو هم نگاه میکنید؟
ناشناس۵۴۸۱۱۵۲۱:۲۱:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آخه یکی نیست بگه بهت که اگه انگلیس بده و اینجا بهشته پس اونجا چه میکنی!!!؟
عماد۵۴۸۱۲۵۲۱:۲۹:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
استاد علیزاده دوستت دارم ای شیرمرد
زارع۵۴۸۲۰۳۲۳:۰۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دموکراسی یعنی این کسی حرفای درست و غلطش رو سانسور نکرد
ناشناس۵۴۸۲۰۷۲۳:۰۳:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اره ۱۵۰ پوند گرفته رفته
ناشناس۵۴۸۲۴۷۲۳:۴۸:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اگه خیلی راست میگه چرا نمیاد ایران زندگی کنه
نجیب۵۴۸۲۸۹۰۰:۲۷:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
متاسفانه بسیاری از مردم خودشان را زدند به کری و کوری مخصوصا اصلاحطلبهای عشق آمریکا.
ناشناس۵۴۸۴۸۸۰۸:۵۷:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
عاشقا زیادن
ناشناس۵۴۸۲۹۲۰۰:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
زنده باد علیزاده. مجری من و تو را حسابی سرجایش نشاند.
ناشناس۵۴۸۳۳۹۰۱:۳۸:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این بنده خدا به اندازه چند گروه رسانه ای کار می کنه و هیچ حمایتی هم ازش نمیشه... اگر تو لندن اذیتش کنند چی؟ حتی یه دوربین ساده هم نداره...
ناشناس۵۴۸۳۸۴۰۷:۲۵:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
درود به مرد شجاع و قیرتمند جناب علیزاده
رضا۵۴۸۴۰۸۰۷:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
احتمالا از امروز شبکه منوتو هم مثل bbc میذارتش تو لیست سیاه
ناشناس۵۴۸۴۱۷۰۸:۰۷:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چه خوبه صحبت های هر دو کارشناس پخش بشه همه قضاوت می کنند
ناشناس۵۴۸۴۳۱۰۸:۱۸:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه ایران خوبه پس چرا نمیاد؟
ناشناس۵۴۸۴۵۸۰۸:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من رسماً! از آقای علیزاده دعوت می‌کنم تشریف بیاورند ایران و مانند یک حقوق بگیر دولتی یا مانند یک کارمند یا رئیس یک بخش خصوصی واقعی زندگی کنند! همین!
ناشناس۵۴۸۴۵۹۰۸:۳۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
طرف مقابل مناظره چیزی نگفتند؟؟
ناشناس۵۴۸۵۳۴۰۹:۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من کل برنامه را دیدم و حرف‌های طرف مقابل را هم شنیدم. ایشان مدام وسط حرف همه میپرید و به دیگران اجازه صحبت کردن نمیداد.
ناشناس۵۴۸۵۷۹۰۹:۴۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
از من وتو خوشم اومد که سانسور نکرد وباز پخش هم نمود !
بیمه azkiصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 2. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 3. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 4. توزیع سبدهای کالا آغاز شد + جزئیات

 5. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 6. یک درس اقتصادی از ایستگاه‌های صلواتی

 7. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 8. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 9. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 10. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 11. تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع‎تر ۲ بسته معیشتی مردم

 12. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 13. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 14. جهانگیری: در لایحه بودجه ۹۸ صیانت از معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد/ باید تلاش کنیم بتوانیم نفت بفروشیم

 15. روایت یک جنایت هولناک از زبان سرباز شجاع  

 16. زنی که جلسه ضد ایرانی را به هم ریخت کیست؟ + تصاویر

 17. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 18. ماجرای استعفای دسته‌جمعی ۷ معاون وزیر صنعت

 19. صادرات گوجه ممنوع شد

 20. چه کسانی از دولتی ماندن خودروسازان نفع می برند/ آیا شورای رقابت به رقابت رای خواهد داد یا انحصار؟

 21. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 22. حذف دریاچه‌ ارومیه از کتاب درسی

 23. پیشکسوت استقلال: برانکو را به عنوان مربی قبول ندارم

 24. آیت‌الله علم‌الهدی: ایران تنها کشوریست که زیر سایه حجت خدا مدیریت شده است

 25. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

پربحث‌های دیروز

 1. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 2. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 3. هر سال دریغ از پارسال/ سقوط و دیگر هیچ!

 4. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 5. «بیمه مهریه» مرد را از پرداخت مهریه نجات می‌دهد؟

 6. توزیع سبدهای کالا آغاز شد + جزئیات

 7. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 8. یک درس اقتصادی از ایستگاه‌های صلواتی

 9. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 10. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 11. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 12. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 13. سفر رییس جمهور به نیویورک  

 14. تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع‎تر ۲ بسته معیشتی مردم

 15. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 16. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 17. جهانگیری: در لایحه بودجه ۹۸ صیانت از معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد/ باید تلاش کنیم بتوانیم نفت بفروشیم

 18. روایت یک جنایت هولناک از زبان سرباز شجاع  

 19. زنی که جلسه ضد ایرانی را به هم ریخت کیست؟ + تصاویر

 20. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 21. ماجرای استعفای دسته‌جمعی ۷ معاون وزیر صنعت

 22. صادرات گوجه ممنوع شد

 23. چه کسانی از دولتی ماندن خودروسازان نفع می برند/ آیا شورای رقابت به رقابت رای خواهد داد یا انحصار؟

 24. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 25. حذف دریاچه‌ ارومیه از کتاب درسی

پربحث‌های هفته

 1. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 2. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 3. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 4. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 5. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 6. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 7. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 8. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 9. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 10. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 11. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 12. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 13. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 14. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 15. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 16. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 17. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 18. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 19. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 20. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 21. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 22. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 23. این سرباز را شناسایی کنید+ عکس

 24. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 25. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

پربحث‌های اخیر

 1. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 2. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 3. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 4. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 5. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 6. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 7. آیت‌الله علم‌الهدی: ایران تنها کشوریست که زیر سایه حجت خدا مدیریت شده است

 8. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 9. ۱۶ پرسش و پاسخ در خصوص تعامل ایران و FATF

 10. دومین طرح تحقیق و تفحص از مجلس در هاله ای از ابهام/ سرنوشت نامعلوم طرح اول

 11. جزئیات جدید از حمله تروریستی اهواز از زبان استاندار و فرماندار اهواز

 12. روحانی : ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید؛ باید به عقب برگردد

 13. رهبر انقلاب: گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد/ ایران در مسابقات ورزشی با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی شرکت نخواهد کرد

 14. ماجرای FATF شاید در جلسه سران کشور حل و فصل شود

 15. آخرین وضعیت استیضاح شریعتمداری

 16. مخالفت فراکسیون ولایی با FATF‌/ در صورت همراهی لاریجانی FATF رای نمی‌آورد

 17. جزئیات تازه ای از حادثه تروریستی اهواز / پنج تروریست در عملیات تروریستی روزشنبه هلاک شدند

 18. آملی لاریجانی: امنیت مردم قابل تسامح نیست و مجازات سنگینی در انتظار تروریستهاست /نیروهای امنیتی به هیچ وجه نباید غفلتی داشته باشند

 19. برنامه‌های امشب روحانی در نیویورک؛ دیدار با دو رئیس‌جمهور و مصاحبه با مجری مشهور آمریکایی

 20. علی یونسی: حمله تروریستی اهواز با حمایت مثلث عبری، عربی، غربی انجام شد

 21. از سلفی با موگرینی تا توصیه‌ وزیر بهداشت به فقرا؛ مسئولین به عصر رسانه آگاه نیستند

 22. جزئیات حمله موشکی به مقر تروریست‌ها؛ گروهک تروریستی «حدک» منهدم شد

 23. محمدجواد لاریجانی: فرانسه لانه داعش‌های بدون ریش است/ دفاع از گروهک‌های تروریستی در اسناد سازمان ملل

 24. آیت‌الله مکارم شیرازی: حمله تروریستی اهواز ناشی از حماقت بود/ چگونه این همه نفرت و ذلت را برای خود می‌خرند؟

 25. محسن رضایی: جدایی خوزستان از ایران رویایی تحقق نیافتنی است

پربحث‌های دیروز

 1. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 2. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 3. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 4. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 5. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 6. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 7. آیت‌الله علم‌الهدی: ایران تنها کشوریست که زیر سایه حجت خدا مدیریت شده است

 8. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 9. ۱۶ پرسش و پاسخ در خصوص تعامل ایران و FATF

 10. دومین طرح تحقیق و تفحص از مجلس در هاله ای از ابهام/ سرنوشت نامعلوم طرح اول

 11. جزئیات جدید از حمله تروریستی اهواز از زبان استاندار و فرماندار اهواز

 12. روحانی : ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید؛ باید به عقب برگردد

 13. رهبر انقلاب: گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد/ ایران در مسابقات ورزشی با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی شرکت نخواهد کرد

 14. ماجرای FATF شاید در جلسه سران کشور حل و فصل شود

 15. آخرین وضعیت استیضاح شریعتمداری

 16. مخالفت فراکسیون ولایی با FATF‌/ در صورت همراهی لاریجانی FATF رای نمی‌آورد

 17. جزئیات تازه ای از حادثه تروریستی اهواز / پنج تروریست در عملیات تروریستی روزشنبه هلاک شدند

 18. آملی لاریجانی: امنیت مردم قابل تسامح نیست و مجازات سنگینی در انتظار تروریستهاست /نیروهای امنیتی به هیچ وجه نباید غفلتی داشته باشند

 19. برنامه‌های امشب روحانی در نیویورک؛ دیدار با دو رئیس‌جمهور و مصاحبه با مجری مشهور آمریکایی

 20. علی یونسی: حمله تروریستی اهواز با حمایت مثلث عبری، عربی، غربی انجام شد

 21. از سلفی با موگرینی تا توصیه‌ وزیر بهداشت به فقرا؛ مسئولین به عصر رسانه آگاه نیستند

 22. جزئیات حمله موشکی به مقر تروریست‌ها؛ گروهک تروریستی «حدک» منهدم شد

 23. محمدجواد لاریجانی: فرانسه لانه داعش‌های بدون ریش است/ دفاع از گروهک‌های تروریستی در اسناد سازمان ملل

 24. آیت‌الله مکارم شیرازی: حمله تروریستی اهواز ناشی از حماقت بود/ چگونه این همه نفرت و ذلت را برای خود می‌خرند؟

 25. محسن رضایی: جدایی خوزستان از ایران رویایی تحقق نیافتنی است

پربحث‌های هفته

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 3. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 4. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 5. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 6. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 7. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 8. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 9. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 10. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 11. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 12. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 13. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 14. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 15. توطئه ترامپ و نومحافظه کاران برای ایران؛ از حمله به رژه اهواز تا تاسیس تشکلی به نام فرشگرد

 16. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 17. نماینده مجلس: آقای روحانی! مگر صدای خرد شدن استخوان مردم را زیر بار گرانی نمی‌شنوید

 18. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 19. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 20. واکنش آشنا به سخنان عجیب وزیر بهداشت

 21. چرا من و تو تغییر لحن داد ؟

 22. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

 23. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 24. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 25. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

آخرین عناوین