کارشناس سابق «بی بی سی»: در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

گروه سیاسی الف،   3970623037 ۶۱ نظر، ۱۴ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن با حضور در شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب گفت: «در 400 سال اخیر ایران هیچ وقت به اندازه کنونی مقتدر نبوده است».

به گزارش فارس، یک تحلیلگر سیاسی و مدرس فلسفه ساکن پایتخت انگلیس در یک برنامه تلویزیونی به صحبت درباره اقتدار جمهوری اسلامی ایران، جنگ تروریستی- اقتصادی و روانی دشمنان اقتدار ایران و مواضع ضد ایرانی یک شبکه سلطنت طلب پرداخت.

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن در برنامه موسوم به «اتاق خبر» شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب «من و تو» به سوال مجری درباره وضعیت «نابسامان» اقتصاد ایران و مقصر شرایط جاری اینطور پاسخ داد: «۱۰۰ درصد اکنون وضعیت مناسبی نیست و من معتقدم که ما مورد حمله تروریسم اقتصادی قرار گرفتیم شبیه به وضعیتی که آمریکا در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با آن مواجه شده بود».

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: «ما بعد از اینکه قرارداد هسته‌ای را امضا کردیم، چه کسانی حمله اقتصادی و تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران را درخواست کردند؟ همین رضا پهلوی و شبکه تلویزیونی شما»

علیزاده همچنین تصریح کرد: «تلویزیون شما بود که جنجال و جو روانی مبنی بر اینکه آب خوزستان به عراق می‌رود راه انداخت. شما روابط ایران و عراق را خراب کردید».

مجری شبکه سلطنت‌طلب از میهمان خود درباره «فسادها در ایران» سوال کرد. علیزاده در جواب او گفت که «در همه جای جهان فساد وجود دارد. در همین کشور انگلیس که من و شما هستیم، دزدی‌های بسیار وجود دارد. البته که ما ساختار «دولت ـ ملت» در ایران داریم و این ساختار می‌تواند مشکلات کنونی را حل کند».

علیزاده در بخش دیگری از اظهاراتش به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرداخت و گفت: «ما هیچ وقت در ۴۰۰ سال اخیر این اقتداری که در حال حاضر داریم، نداشته‌ایم. شما ببینید ارتش رضا شاه کبیر در سال ۱۳۲۰ در برابر انگلیسی‌ها که از جنوب وارد کشور شدند و شوروی‌ها که از شمال، تنها در عرض ۲۴ ساعت فروپاشید اما ایران در ۸ سال جنگ در برابر تمام دنیا حتی همین انگلیسی که ما در آن زندگی می‌کنیم، ایستاد و حتی یک وجب از خاک کشور را از دست نداد».

این کارشناس افزود: «برخلاف رژیم پهلوی که بحرین را از دست داد، ایران با تمام قدرت در مقابل همه دشمنان ایستاد و حتی یک وجب از سرزمین خود را از دست نداد. ما برای اولین بار از زمان هخامنشیان به دریای مدیترانه رسیده‌ایم، ۶ سال است که کشورهای غربی می‌گویند بشار اسد سقوط می‌کند اما اینطور نشده است. ظرف ۱۰ سال آینده ایران جزو ۵ تا ۱۰ کشور اول جهان خواهد شد».

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اسناد غربی درباره پادشاه مخلوع و فراری پهلوی اشاره کرد و گفت: «در تمام اسناد انگلیسی ـ آمریکایی به محمدرضا شاه می‌گفتند شاه چمدانی یعنی کسی که آماده فرار از کشور و متواری شدن بود».

علیزاده در بخش دیگری از این برنامه در پاسخ به ادعاهای ضد ایرانی یکی دیگر از میهمانان برنامه خطاب به او گفت که بسیاری از اپوزیسیون هنوز در فضای ۴۰ سال قبل و زمان پهلوی گیر کرده‌اند.

وی گفت: «ضد انقلاب به معنای کسانی هستند که انقلاب سال ۵۷ را نپذیرفتند».

این کارشناس سیاسی با ورق زدن تاریخ ایران در ادوار گذشته، درباره طاغوت پهلوی گفت: «در تمام ۲۸۰۰ سال گذشته تنها سلسله تاریخ ایران که توسط خارجی ها سرکار آمده، سلسله پهلوی بوده است».

علیزاده خطاب به مجری این برنامه گفت: «ببینید ما الان در کجا نشسته‌ایم، ما در تلویزیون من و تو نشسته‌ایم. منابع مالی شما از کجا می آید؟ از رضا پهلوی، از عربستان سعودی، اسرائیل یا از کجا؟ چرا شفاف سازی نمی‌کنید؟»

این کارشناس در بخش دیگری از سخنانش به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب درباره دشمنی‌های آمریکا جواب داد و در دفاع از این بیانات گفت: کدام رهبر است که در شرایط جاری بیاید و بگوید که ما تحمیل‌ها و شرایط تحمیلی آمریکا را می‌پذیریم و دستهایمان را بالا می‌بریم؟ دشمن و تروریست به ما حمله کرده و ما باید مقابل آن بایستیم. موضع آقای خامنه‌ای این است و درست می‌گوید».

علیزاده، در بخش مربوط به حقوق زنان، تاکید کرد که با پیروزی انقلال اسلامی سال ۱۳۵۷ زنان جایگاه و حقوق خود را شناخته‌اند.

او گفت: درباره حقوق زنان باید این را بگویم، همین خانم مسیح علی‌نژاد که در تلویزیون شما حضور می یابد، باید گفت که در نتیجه این انقلاب اسلامی سال ۵۷ بوده که او توانسته از خانه بیرون آمده و خبرنگار پارلمانی بشود.

وی در بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی با رد ادعاهای مجری شبکه سلطنت طلب و یکی دیگر از میهمانان این برنامه، اینکه «ایران در آستانه فروپاشی است» را قویا رد کرد.

او گفت که «رقابت اصلی در حال حاضر بین ایران و سعودی است و این سعودی است که واقعا در آستانه فروپاشی واقعی است و نه ایران».

علیزاده در بخش پایانی صحبت‌هایش در رد ادعاهای اپوزیسیون و ضد انقلاب‌ها علیه رهبر معظم انقلاب، گفت که (آیت‌الله) «خامنه‌ای می‌گوید ما باید موشک داشته باشیم، غنی سازی داشته باشیم، ما از سعودی‌ها نباید کمتر باشیم. ای مردم ایران! مشکل ۳۰ ساله اپوزیسیون با رهبر اقلاب آیت الله خامنه ای همین‌هاست».

عناوین مرتبط

۲۸ آبان ۱۳۹۷لباس عروس از کی سفید شد؟
۲۸ آبان ۱۳۹۷آیا جانور باقیمانده از دوران ماقبل تاریخ در ایران منقرض شده است؟
۲۶ آبان ۱۳۹۷آمریکا: وحدت میان کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با ایران ضروری است
۲۴ آبان ۱۳۹۷برایان هوک: مجبور بودیم برخی از کشورها را از تحریم‌ها ضد ایران معاف کنیم
۲۴ آبان ۱۳۹۷وزیر خارجه آمریکا با ولیعهد بحرین درباره ایران و یمن گفت‌وگو کرد
۲۲ آبان ۱۳۹۷طرح «خاورمیانه بزرگ»؛ سناریوی شوم تجزیه ایران و کشورهای منطقه
۱۹ آبان ۱۳۹۷هیچ نشانه‌ای از اینکه حکومت ایران در حال فروپاشی باشد، وجود ندارد
۱۹ آبان ۱۳۹۷جان بولتون: گزینه نظامی جایی در برنامه ما علیه ایران ندارد
۱۹ آبان ۱۳۹۷جمهوری‌خواهان یا دموکرات‌ها؟/ انتخابات آمریکا و عدم تاثیرگذاری بر تحریم‌های ایران
۱۹ آبان ۱۳۹۷انگلیس: لندن از بازگشت تحریم‌ها علیه تهران ناخرسند و ناامید است
۱۹ آبان ۱۳۹۷ادعای روزنامه اتریشی: افسر جاسوس روسیه در ایران استخدام شده بود
۱۹ آبان ۱۳۹۷ایران خواهان توسعه چرخه کامل سوخت هسته‌ای ملی برای اهداف صلح‌آمیز است

دیدگاه کاربران

فف۵۴۷۵۷۹۱۲:۲۵:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان فقط تحلیلگر سیاسی هستن تاریخ دان نیست متاسفانه
ناشناس۵۴۸۵۶۴۰۹:۳۷:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بابا تو دیگه چقدر باهوشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۵۸۲۱۲:۲۶:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
علیزاده: اصلاح طلبان هم همین حرف ها و درستی سیاست منطقه ای ایران را قبول دارند ، اما برای این که حمایت رسانه ای شما( من و تو و بی بی سی) رو داشته باشند، مواضع ژلاتینی میگیرن..
محمد۵۴۷۵۹۲۱۲:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
از این گفت و گو فهمیدم که آدم میتونه در هر لباسی طرفدار حقیقت باشه.
دوست دار آقای علیزاده۵۴۷۶۴۹۱۳:۰۳:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده تحلیلگر عمیقی است. بنظرم در این مصاحبه کمتر از آنچه هست ظاهر شده.مشکلات اقتصادی ایران داخلی و به عملکرد مسئولین برمیگردد و ارتباط زیادی به دخالت های خارجی ندارد. ادامه روندهای ناقص اقتصادی هرگز سبب نمیشود که ایران در جمع ده اقتصاد برتر دنیا قرار گیرد.
ناشناس۵۴۷۶۷۵۱۳:۲۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان چرا ایران زندگی نمی کند ؟
ناشناس۵۴۷۶۸۲۱۳:۳۳:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درود...
ناشناس۵۴۷۷۱۳۱۳:۵۶:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آفرین مرد آزاده زنده باشی
ناشناس۵۴۷۷۲۰۱۴:۰۵:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درچهار صد سال اخیر !!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۷۳۳۱۴:۱۶:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده کلی گویی های قشنگی بود اما آیا مردم ایران از شرایط موجود رضایت دارند?
ناشناس۵۴۷۷۳۸۱۴:۱۸:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
سرنوشت شوروی سابق، هیولایی با بازوهای ناتوان اقتصادی باید برایتان درس عبرت باشد
ناشناس۵۴۷۷۴۱۱۴:۱۹:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چطور نمیفهمید حرف مردم چیه?.الف لطفا سانسورهات رو کم کن
ناشناس۵۴۷۷۵۸۱۴:۳۷:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بله چشم
سید حسام۵۴۷۷۸۱۱۴:۵۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
منطق رهبر ما بسیار روشن و عقلانی است. به همین دلیل آینده ما روشنه. این نوسانات مقطعی گذراست. در دراز مدت انقلاب ما اقتدارش رو به دشمنانش تحمیل میکنه. درود بر علیزاده انقلابی
آنکه انقلاب کردودرسختی ها مانده است دروطنش۵۴۷۷۹۴۱۵:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس چرالندن زندگی می کنی ؟
ناشناس۵۴۷۸۰۴۱۵:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این آقا مشکوکه
ناشناس۵۴۷۸۰۷۱۵:۱۳:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بسیار خوب و منطقی ، چرا مخالف و موافق در تلویزیون ایران نمی تونن صحبت کنن ، که از من و تو شگفت زده شدین
ناشناس۵۴۷۸۲۰۱۵:۳۰:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
همین که ایشون میتونه تو کشور انگلیس توی برنامه زنده از کشور و شبکه انتقاد کنه خودش جای تحسین داره
احمد۵۴۸۵۵۳۰۹:۳۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
آخه ایشون قبلا کارشناس بی بی سی بود . یک بار از رهبری تعریف کرد بلاکش کردند .برای همین هم نوشته کارشناس سابق
ناشناس۵۴۷۸۵۱۱۶:۰۴:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این کارشناس بی بی سی فهمید ولی هنوز یه عده داخل نفهمیدن قضیه چیه و برای رضایت کدخدا بدنبال فشار بر مردم هستند.
ناشناس۵۴۷۹۰۷۱۷:۱۷:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مناطره ایشان را دیدم حرفایش درست بود اما شیوه دفاعش صحیح نبود نباید این قدر عصبانی و هیجانی رفتار می کرد به هر حال این فرصتی بود که من وتو در اختیارش گذاشته بود می توانست با آرامش بیشتر استفاده بهتری از آن ببرد !
ناشناس۵۴۷۹۳۵۱۷:۴۶:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چه مرد شجاعی کاش کمی از غیرت و شجاعت ایشان در وجود اساحتلبا بود
ناشناس۵۴۸۲۸۷۰۰:۲۵:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اشتباهی مثبت دادم...دوست عزیز اصلاح طلب اصولگرا نداریم..انقلابی غیرانقلابی داریم (به گفته مقام معظم رهبری)...پس با این الفاظ اتحاد را از بین نبرید.
ناشناس۵۴۸۳۱۱۰۰:۵۰:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اصلاح طلب عزیزم عصبانی نشو اینها از اول هم اسلحه طلب بودند منتها به شکلی دیگر
امید۵۴۸۳۲۵۰۱:۰۵:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بسم الله الرحمن الرحیم واقعا باید برای این آدم با این شجاعت در قلب اروپا که خداوند متعال لطف کرده و چشم ایشان را باز کرده احسنت گفت.
ناشناس۵۴۸۴۱۸۰۸:۰۸:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
150 پوند
ناشناس۵۴۷۹۴۹۱۷:۵۴:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا آقامحمدخان در 200 سال پیش را جا انداختی؟. ایران بعد از سقوط ساسانیان دو سردار جنگجو و دلاور و استراتژیست داشت. نادر و آقا محمدخان. مراجعه کن به تاریخ ببین آقا محمدخان چطور لشکر کاترین کبیر را در خاک آران و ماوراء قفقاز در محلی که امروز بهش میگن دربنت (همان دربند انوشیروان) شکست داد.
ناشناس۵۴۷۹۶۱۱۸:۱۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ما هم زیبا کلام رو داریم!!!
ناشناس۵۴۷۹۸۴۱۸:۳۴:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس اگر این حرفشان درسته، بقیه حرف ها شون هم درسته.
ناشناس۵۴۷۹۹۱۱۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بل اخره وجدانها بیدار وشجاع هر جا که باشند حقائق را می گویند
ناشناس۵۴۷۹۹۹۱۸:۵۴:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مرد شجاع
ناشناس۵۴۸۰۰۷۱۹:۰۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من موندم این چرا اصلا رفته خارج از کشور؟
ناشناس۵۴۸۱۵۵۲۱:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
و من ماندم که شما اثلاه تلبا با این همه استعداد چطور هنوز تو ایرانید و جهان از هوش و نبوغ شما بی بهرست!
ناشناس۵۴۸۵۷۲۰۹:۴۴:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چون مملکت رو نمیشه دست شما اسول گرانها را سپرد !
ناشناس۵۴۸۱۹۶۲۲:۴۶:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
خارج رفتن جرم نیست . ادم شرافت و انصافش را که حفظ کنه هر جا باشد هست . با پول رانتی اگر رفتی و اگر مزدور ام ای شش و سیا و صهیونیست هاباشی و اگر خوب درس نخوانی و یاد نگیری اینها ایراد است .دو مورد را مطمعن هستم که علی علیزاده مصداق انها نیست . در یک موردآن نیز فعلا اطلاعاتم کافی نیست (که چگونه رفته) . ولی فعلا که مردانه در انجا ایستاده و دردسرهایی را برای خود می خرد که بسیاری از ادم های بی عمل و پرمدعا نه جراتش را دارند و نه جنمش را . مدتی است که به توئیت های اقای علیزاده علاقمند شده ام و شیر مادر حلالش باد . امیدوارم بر همین صراط بماند و رشد کند . شما هم لطفا بدنبال یک ایراد وارد باشید .اتفاقا همه نباید ایران باشند . کسی در بحث روشنگری انجا باشد و درست ببیند و درست مطرح کند ،مصالحه و لابی بازی کثیف نکند مورد نیاز مظلومین است . من خارج ازکشور بوده ام . با لاابالی گری و هرز گشتن و یا پرسه زدن در کانون های ضد انقلاب مخالفم نه کسی که دارد کار اکادمیک می کند و اتفاق اینکار را بصورت کاربردی در خدمت به جوامع مظلوم بکارگرفته است .از همینجا نیز به اقای علیزاده سلام می کنم و توفیق روزافزون الهی را برایش مسئلت می نمایم .
ناشناس۵۴۸۳۳۳۰۱:۱۹:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نرفته اونجا بزرگ شده.
ناشناس۵۴۸۳۴۸۰۲:۲۴:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
حالا هرکی بره خارج باید مخالف نظام باشه؟
ناشناس۵۴۸۴۷۸۰۸:۵۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
رفتنش مهم نیست، نکته اینه که الان به شدت دنبال برگشتنه.
ناشناس۵۴۸۰۰۸۱۹:۰۵:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت به آقای علیزاده. دست مریزاد که حقایق را گفتی.
ناشناس۵۴۸۳۹۴۰۷:۴۳:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
در مقابل سعودی از ایران دفاع کرده ؛ اونوقت یه عده ایرانی منفی میدن.... !!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۵۵۲۰۹:۳۱:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز باسلام تکنیکی در جنگ روانی هست بنام مارپیچ سکوت . در این تکنیک مخالفین با عقیده ای را پرشمار نشان می دهند تا طرف و با احساس در اقلیت قرارگرفتن تضعیف روانی شود .در فضای مجازی تکنیک های مختلفی نیز برای اینکار وجود دارد و قابل انجام است . من هم انها را بلئد هستم . لیکن نیازی به اعمال انها نمی بینم چون من هم می شوم مثل انها . اگر حقانیت حرفی درست است نیاز به اعمال روش های غیر اصولی نیست .نه اینکه از هموزطنان کسی نباشد که در داخل و تحت تاثیر برخی القائات رای منفی نداده باشد لیکن اکثر این حرکت ها حساب شده هستند . اکثریت مردم در این کشور مخالف رژیم شاه و امریکا هستند . درمقابل بگذار مزدوران سایبری سعودی ، منافقین ، مزدوران بی بی سی و من و تو و سائر ین دلشان را خوش کنند که تکنیک انها موثر است . یک ادم درست حسابی هرگز بی بی سی و من وتو و سلطنت طلب و منافق و امریکا را قبول ندارد .
ناشناس۵۴۸۰۲۸۱۹:۳۳:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جالب بود که ایشون با منابع مالی منوتو مشکل داره. اما برای حضور تو برنامشون ازشون پول گرفته.
استاد فقه۵۴۸۰۴۴۱۹:۵۲:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جقدر ساده هستید تنها کسی که از اختلاف مسلمانان خصوصا با عربستان سود می برد ترامپ است. قران کریم توصیه به اخوت بین مسلمانان دارد.
ناشناس۵۴۸۰۷۴۲۰:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما مگه منو تو هم نگاه میکنید؟
ناشناس۵۴۸۱۱۵۲۱:۲۱:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آخه یکی نیست بگه بهت که اگه انگلیس بده و اینجا بهشته پس اونجا چه میکنی!!!؟
عماد۵۴۸۱۲۵۲۱:۲۹:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
استاد علیزاده دوستت دارم ای شیرمرد
زارع۵۴۸۲۰۳۲۳:۰۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دموکراسی یعنی این کسی حرفای درست و غلطش رو سانسور نکرد
ناشناس۵۴۸۲۰۷۲۳:۰۳:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اره ۱۵۰ پوند گرفته رفته
ناشناس۵۴۸۲۴۷۲۳:۴۸:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اگه خیلی راست میگه چرا نمیاد ایران زندگی کنه
نجیب۵۴۸۲۸۹۰۰:۲۷:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
متاسفانه بسیاری از مردم خودشان را زدند به کری و کوری مخصوصا اصلاحطلبهای عشق آمریکا.
ناشناس۵۴۸۴۸۸۰۸:۵۷:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
عاشقا زیادن
ناشناس۵۴۸۲۹۲۰۰:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
زنده باد علیزاده. مجری من و تو را حسابی سرجایش نشاند.
ناشناس۵۴۸۳۳۹۰۱:۳۸:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این بنده خدا به اندازه چند گروه رسانه ای کار می کنه و هیچ حمایتی هم ازش نمیشه... اگر تو لندن اذیتش کنند چی؟ حتی یه دوربین ساده هم نداره...
ناشناس۵۴۸۳۸۴۰۷:۲۵:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
درود به مرد شجاع و قیرتمند جناب علیزاده
رضا۵۴۸۴۰۸۰۷:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
احتمالا از امروز شبکه منوتو هم مثل bbc میذارتش تو لیست سیاه
ناشناس۵۴۸۴۱۷۰۸:۰۷:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چه خوبه صحبت های هر دو کارشناس پخش بشه همه قضاوت می کنند
ناشناس۵۴۸۴۳۱۰۸:۱۸:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه ایران خوبه پس چرا نمیاد؟
ناشناس۵۴۸۴۵۸۰۸:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من رسماً! از آقای علیزاده دعوت می‌کنم تشریف بیاورند ایران و مانند یک حقوق بگیر دولتی یا مانند یک کارمند یا رئیس یک بخش خصوصی واقعی زندگی کنند! همین!
ناشناس۵۴۸۴۵۹۰۸:۳۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
طرف مقابل مناظره چیزی نگفتند؟؟
ناشناس۵۴۸۵۳۴۰۹:۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من کل برنامه را دیدم و حرف‌های طرف مقابل را هم شنیدم. ایشان مدام وسط حرف همه میپرید و به دیگران اجازه صحبت کردن نمیداد.
ناشناس۵۴۸۵۷۹۰۹:۴۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
از من وتو خوشم اومد که سانسور نکرد وباز پخش هم نمود !

پربحث‌های امروز

 1. قائم مقام سایپا؛ مدیری با 5 شغل+ عکس

 2. روحانی: ملت پاسخ آمریکا را در روز ۲۲ بهمن امسال خواهد داد/ کالاهای اساسی در سال آینده با ارز ۴۲۰۰ تومان وارد می‌شود

 3. واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم

 4. تا ۱۴۰۰ عمیقا مچکریم روحانی  

 5. واکنش آخوندی به اعدام سلطان سکه

 6. ماجرای اعتراض کارگران نیشکر هفت تپه؛ داستان غم انگیز تولید و خصوصی سازی

 7. شکایت از قالیباف بخاطر عملکردش!  

 8. هشدار وزیر خارجه انگلیس به ایران!

 9. دستورالعمل جنجالی بانک مرکزی ابلاغ شد + جزئیات

 10. اسامی مدیران بازنشسته‌ا‌ی که هنوز مسند ریاست را رها نکرد‌ه‌اند

 11. عراقچی: تا زمانی که به نفع‌مان باشد در برجام می‌مانیم

 12. طرح جدید ارزی مجلس برای حمایت از اقشار کم‌درآمد + متن طرح

 13. باقری درمنی در آستانه رهایی از اعدام؟

 14. حق با آقای ظریف است!

 15. جاذبه‌ای به نام توالت! / عکس‌هایی از توالت‌های برتر جهان

 16. گران‎فروشی ۵۰درصدی قطعات خودرو در بازار/ قطعه ۷۵۰ هزار تومانی ال۹۰ را ۱.۵ میلیون می فروشند

 17. مایلی‌کهن: قهرمانی جهان با کی‌روش هم بی‌ارزش است/فکر می‌کند تیم ملی خانه خاله است!

 18. آیت‌الله نوری‌همدانی: مردم باید رفاه و ارزانی را در سفره‌هایشان لمس کنند

 19. کارگران پست کانادا و کارگران هفت تپه ی ایران

 20. آقای جهانگیری، فقط استادیوم آزادی عشق است؟  

 21. نقل قول مطهری از نظر وزیر اطلاعات درباره حناچی

 22. بایدها و نبایدهای مهم هنگام خرید موبایل

 23. «نیشکر هفت تپه» ورژن به‌روز شده «رشت الکتریک»  

 24. اسامی رسمی نامزدهای برترین‌های آسیا اعلام شد/ بیرانوند نیست

 25. سکته صهیونیست‌ها در غزه

پربحث‌های دیروز

 1. نمایندگان مجلس از ظریف شکایت کردند + اسامی

 2. آغاز طرح بسته حمایتی دولت/ واریز۲۰۰هزار تومان به حساب حقوق کارکنان و بازنشستگان

 3. قیمت پراید و تیبا در سوریه؛ ۱۳۲ تا ۱۴۰ میلیون تومان!

 4. دهقان: آقای ظریف! شما وزیر خارجه ایران هستید نه مترجم خواسته‌های FATF/ پنج سال کشور و ملت را سر کار گذاشتید

 5. حاشیه های مراسم ختم سلطان سکه

 6. بزرگترین عامل پولشویی در کشور  

 7. رشد قیمت سکه و ارز + جدول

 8. درخواست مردم؛ برخورد با دانه درشت‌های فساد اقتصادی است/ قوه قضاییه باید از آقای سیف در مورد اقدامات بانک مرکزی پاسخ بخواهد/ مفسدی که ۱۰ میلیون تومان از دولت حقوق می‌گرفت

 9. انتصابات لحظه‌آخری در شهرداری تهران و لزوم ورود نهادهای نظارتی/ اصلاح‌طلبان و دولت روحانی؛ خودکرده را تدبیر نیست/ قالیباف به‌دنبال ریاست مجلس آینده؟

 10. ظریف: نوار اظهاراتم درباره پولشویی وجود دارد

 11. «سلطان»ها، منقرض نمی شوند! 

 12. فساد سازمان‌یافته در مسیر واردات خودرو و مطالبه عمومی برای برخورد با تخلفات/ قوه قضائیه نتیجه پرونده ثبت سفارش خودرو را اعلام کند

 13. آیا ایران پولشویی می‌کند؟

 14. اعلام میانگین «حقوق» فرهنگیان و «تسهیلات بانکی» پرداختی به آنها

 15. پاسخی به ادعای عجیب عضو مجمع تشخیص درباره تصویب CFT

 16. آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی

 17. ما عادت می‌کنیم لطفا شما عادت نکنید

 18. بابا کشاورز بود.. الان شده شهید مدافع حرم  

 19. وزیر کار: مردم ما تلاش خالصانه مسئولان دلسوز را می‌بینند/ امتحان خوبی در ایام تحریم پس ندادیم

 20. احتمال افزایش قیمت سوخت بالا رفت

 21. «ایران مال» مقصد جدید گردشگران ایرانی می‌شود/ دبی مال ، برج العرب و آبنمای برج خلیفه را فراموش کنید!

 22. اظهارات اخیر ظریف باعث شادمانی ترامپ و همفکرانش شد

 23. جابجایی مدیران مثل دانه‌های تسبیح در پُست‌ها  

 24. استیضاح وزرای خارجه و آموزش و پرورش در مجلس

 25. ماجرای زمین‌های ده ونک؛ از روایت تا واقعیت مالکیت زمین‌های اطراف دانشگاه الزهرا

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 3. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 4. سوت و کف به افتخار ظریف

 5. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 6. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 7. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 8. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 9. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 10. قائم مقام سایپا؛ مدیری با 5 شغل+ عکس

 11. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 12. نمایندگان مجلس از ظریف شکایت کردند + اسامی

 13. علی مطهری: اگر مقاومت کنیم تحریم‌کنندگان از راه‌شان بر می‌گردند

 14. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 15. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 16. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 17. فاتحه تهران را بخوانیم

 18. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 19. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 20. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 21. تیم اقتصادی با اقدامات خود دولت را به انحراف برد/ نیلی در تشدید مشکلات اقتصادی نقش داشت و امروز به بن‌بست رسیده‌ است

 22. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 23. آغاز طرح بسته حمایتی دولت/ واریز۲۰۰هزار تومان به حساب حقوق کارکنان و بازنشستگان

 24. ولی‌الله سیف: شوک ارزی پیش‌بینی شد ولی تدبیر نشد/ در طول مسوولیتم چندین بار استعفا و تقاضای کناره‌گیری کردم

 25. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

پربحث‌های امروز

 1. روحانی: ملت پاسخ آمریکا را در روز ۲۲ بهمن امسال خواهد داد/ کالاهای اساسی در سال آینده با ارز ۴۲۰۰ تومان وارد می‌شود

 2. واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم

 3. تا ۱۴۰۰ عمیقا مچکریم روحانی  

 4. واکنش آخوندی به اعدام سلطان سکه

 5. شکایت از قالیباف بخاطر عملکردش!  

 6. اسامی مدیران بازنشسته‌ا‌ی که هنوز مسند ریاست را رها نکرد‌ه‌اند

 7. عراقچی: تا زمانی که به نفع‌مان باشد در برجام می‌مانیم

 8. طرح جدید ارزی مجلس برای حمایت از اقشار کم‌درآمد + متن طرح

 9. حق با آقای ظریف است!

 10. آیت‌الله نوری‌همدانی: مردم باید رفاه و ارزانی را در سفره‌هایشان لمس کنند

 11. آقای جهانگیری، فقط استادیوم آزادی عشق است؟  

 12. «نیشکر هفت تپه» ورژن به‌روز شده «رشت الکتریک»  

 13. مذاکره کننده ارشد ایران با FATF ممنوع الخروج شد

 14. وعده جهانگیری برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه

 15. نخستین آگهی مزایده اموال بابک زنجانی  

 16. شریعتمداری: ما قدیمی‌ها عادت کرده‌ایم که کار نکنیم و بیت‌المال را آتش بزنیم

 17. صدرالسادتی، روحانی پرحاشیه دستگیر شد

 18. ایرادهای وارده به طرح نظام انتخاباتی استانی

 19. "شنود مکالمات نظامیان آمریکا توسط نیروی دریایی ارتش"

 20. محسن رضایی: باید از سیاست تخریب غیرسازنده ترامپ استفاده کنیم

 21. جرمی هانت با ظریف دیدار کرد

 22. اجرای قانون، بدون استثنا برای همه  

 23. امیرآبادی فراهانی: آخوندی به جای تهمت زدن اسنادش را به قوه قضاییه بدهد

 24. دهقان: ۹ مدیر سابق بانک مرکزی در زندان هستند

 25. صفر تا صد اورهال هرکولس‌ها توسط نهاجا

پربحث‌های دیروز

 1. نمایندگان مجلس از ظریف شکایت کردند + اسامی

 2. دهقان: آقای ظریف! شما وزیر خارجه ایران هستید نه مترجم خواسته‌های FATF/ پنج سال کشور و ملت را سر کار گذاشتید

 3. درخواست مردم؛ برخورد با دانه درشت‌های فساد اقتصادی است/ قوه قضاییه باید از آقای سیف در مورد اقدامات بانک مرکزی پاسخ بخواهد/ مفسدی که ۱۰ میلیون تومان از دولت حقوق می‌گرفت

 4. انتصابات لحظه‌آخری در شهرداری تهران و لزوم ورود نهادهای نظارتی/ اصلاح‌طلبان و دولت روحانی؛ خودکرده را تدبیر نیست/ قالیباف به‌دنبال ریاست مجلس آینده؟

 5. ظریف: نوار اظهاراتم درباره پولشویی وجود دارد

 6. آیا ایران پولشویی می‌کند؟

 7. پاسخی به ادعای عجیب عضو مجمع تشخیص درباره تصویب CFT

 8. آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی

 9. ما عادت می‌کنیم لطفا شما عادت نکنید

 10. وزیر کار: مردم ما تلاش خالصانه مسئولان دلسوز را می‌بینند/ امتحان خوبی در ایام تحریم پس ندادیم

 11. اظهارات اخیر ظریف باعث شادمانی ترامپ و همفکرانش شد

 12. جابجایی مدیران مثل دانه‌های تسبیح در پُست‌ها  

 13. استیضاح وزرای خارجه و آموزش و پرورش در مجلس

 14. جناب آخوندی! چه پاسخی برای این سوالات حیاتی دارید

 15. ظریف: اگر جایی را متهم کردم، آن وقت سوال کنید!   

 16. لاریجانی: راهکارهای رفع مشکلات اقتصادی در کمیته مشترک مجلس و دولت بررسی می‌شود

 17. قیمت عدسی چشم بعداز طرح تحول کاهش یافته است/ شرکت لنز چشمی آلکان فقط 30 درصد بازار کشور را در اختیار دارد

 18. مصباحی‌مقدم در پاسخ به مطهری: در زمان حیات مرحوم آیت‌الله هاشمی هم نظارت مجمع اعمال می‌شد

 19. تحریم «استقبال از رئیس جمهور» توسط رئیس ستاد روحانی

 20. ضربه وزارت اطلاعات به اخلالگران بازار پتروشیمی

 21. استانی شدن انتخابات؛ وقتی مجلس راه حل درستی برای مشکلات ندارد

 22. محمد دهقان دبیرکل جمعیت رهپویان شد/الهیان قائم مقام و شریعتی سخنگو شدند

 23. انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت به مرحله دوم رفت

 24. تکذیب استعفای ظریف از سوی معاون روحانی

 25. حسام‌الدین آشنا و فواد ایزدی در برنامه تلویزیونی

پربحث‌های هفته

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 4. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 5. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 6. نمایندگان مجلس از ظریف شکایت کردند + اسامی

 7. علی مطهری: اگر مقاومت کنیم تحریم‌کنندگان از راه‌شان بر می‌گردند

 8. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 9. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 10. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 11. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 12. دهقان: آقای ظریف! شما وزیر خارجه ایران هستید نه مترجم خواسته‌های FATF/ پنج سال کشور و ملت را سر کار گذاشتید

 13. اعدام سلطان سکه آغاز راه است/ مطالبه‌ای از دستگاه قضا

 14. روحانی: ملت پاسخ آمریکا را در روز ۲۲ بهمن امسال خواهد داد/ کالاهای اساسی در سال آینده با ارز ۴۲۰۰ تومان وارد می‌شود

 15. واکنش کیهان به اعدام سلطان سکه  

 16. واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم

 17. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 18. تاملی بر یک مصاحبه

 19. امیرآبادی: ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

 20. تا ۱۴۰۰ عمیقا مچکریم روحانی  

 21. واکنش آخوندی به اعدام سلطان سکه

 22. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 23. درخواست مردم؛ برخورد با دانه درشت‌های فساد اقتصادی است/ قوه قضاییه باید از آقای سیف در مورد اقدامات بانک مرکزی پاسخ بخواهد/ مفسدی که ۱۰ میلیون تومان از دولت حقوق می‌گرفت

 24. عراقچی‌: هنوز به نقطه قطع کامل امید از اروپا نرسیده‌ایم

 25. ظریف به مجلس احضار شد

آخرین عناوین