کارشناس سابق «بی بی سی»: در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

گروه سیاسی الف،   3970623037 ۶۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن با حضور در شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب گفت: «در 400 سال اخیر ایران هیچ وقت به اندازه کنونی مقتدر نبوده است».

به گزارش فارس، یک تحلیلگر سیاسی و مدرس فلسفه ساکن پایتخت انگلیس در یک برنامه تلویزیونی به صحبت درباره اقتدار جمهوری اسلامی ایران، جنگ تروریستی- اقتصادی و روانی دشمنان اقتدار ایران و مواضع ضد ایرانی یک شبکه سلطنت طلب پرداخت.

«علی علیزاده» تحلیلگر سیاسی ساکن در لندن در برنامه موسوم به «اتاق خبر» شبکه ضد انقلاب و سلطنت طلب «من و تو» به سوال مجری درباره وضعیت «نابسامان» اقتصاد ایران و مقصر شرایط جاری اینطور پاسخ داد: «۱۰۰ درصد اکنون وضعیت مناسبی نیست و من معتقدم که ما مورد حمله تروریسم اقتصادی قرار گرفتیم شبیه به وضعیتی که آمریکا در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با آن مواجه شده بود».

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: «ما بعد از اینکه قرارداد هسته‌ای را امضا کردیم، چه کسانی حمله اقتصادی و تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران را درخواست کردند؟ همین رضا پهلوی و شبکه تلویزیونی شما»

علیزاده همچنین تصریح کرد: «تلویزیون شما بود که جنجال و جو روانی مبنی بر اینکه آب خوزستان به عراق می‌رود راه انداخت. شما روابط ایران و عراق را خراب کردید».

مجری شبکه سلطنت‌طلب از میهمان خود درباره «فسادها در ایران» سوال کرد. علیزاده در جواب او گفت که «در همه جای جهان فساد وجود دارد. در همین کشور انگلیس که من و شما هستیم، دزدی‌های بسیار وجود دارد. البته که ما ساختار «دولت ـ ملت» در ایران داریم و این ساختار می‌تواند مشکلات کنونی را حل کند».

علیزاده در بخش دیگری از اظهاراتش به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرداخت و گفت: «ما هیچ وقت در ۴۰۰ سال اخیر این اقتداری که در حال حاضر داریم، نداشته‌ایم. شما ببینید ارتش رضا شاه کبیر در سال ۱۳۲۰ در برابر انگلیسی‌ها که از جنوب وارد کشور شدند و شوروی‌ها که از شمال، تنها در عرض ۲۴ ساعت فروپاشید اما ایران در ۸ سال جنگ در برابر تمام دنیا حتی همین انگلیسی که ما در آن زندگی می‌کنیم، ایستاد و حتی یک وجب از خاک کشور را از دست نداد».

این کارشناس افزود: «برخلاف رژیم پهلوی که بحرین را از دست داد، ایران با تمام قدرت در مقابل همه دشمنان ایستاد و حتی یک وجب از سرزمین خود را از دست نداد. ما برای اولین بار از زمان هخامنشیان به دریای مدیترانه رسیده‌ایم، ۶ سال است که کشورهای غربی می‌گویند بشار اسد سقوط می‌کند اما اینطور نشده است. ظرف ۱۰ سال آینده ایران جزو ۵ تا ۱۰ کشور اول جهان خواهد شد».

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اسناد غربی درباره پادشاه مخلوع و فراری پهلوی اشاره کرد و گفت: «در تمام اسناد انگلیسی ـ آمریکایی به محمدرضا شاه می‌گفتند شاه چمدانی یعنی کسی که آماده فرار از کشور و متواری شدن بود».

علیزاده در بخش دیگری از این برنامه در پاسخ به ادعاهای ضد ایرانی یکی دیگر از میهمانان برنامه خطاب به او گفت که بسیاری از اپوزیسیون هنوز در فضای ۴۰ سال قبل و زمان پهلوی گیر کرده‌اند.

وی گفت: «ضد انقلاب به معنای کسانی هستند که انقلاب سال ۵۷ را نپذیرفتند».

این کارشناس سیاسی با ورق زدن تاریخ ایران در ادوار گذشته، درباره طاغوت پهلوی گفت: «در تمام ۲۸۰۰ سال گذشته تنها سلسله تاریخ ایران که توسط خارجی ها سرکار آمده، سلسله پهلوی بوده است».

علیزاده خطاب به مجری این برنامه گفت: «ببینید ما الان در کجا نشسته‌ایم، ما در تلویزیون من و تو نشسته‌ایم. منابع مالی شما از کجا می آید؟ از رضا پهلوی، از عربستان سعودی، اسرائیل یا از کجا؟ چرا شفاف سازی نمی‌کنید؟»

این کارشناس در بخش دیگری از سخنانش به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب درباره دشمنی‌های آمریکا جواب داد و در دفاع از این بیانات گفت: کدام رهبر است که در شرایط جاری بیاید و بگوید که ما تحمیل‌ها و شرایط تحمیلی آمریکا را می‌پذیریم و دستهایمان را بالا می‌بریم؟ دشمن و تروریست به ما حمله کرده و ما باید مقابل آن بایستیم. موضع آقای خامنه‌ای این است و درست می‌گوید».

علیزاده، در بخش مربوط به حقوق زنان، تاکید کرد که با پیروزی انقلال اسلامی سال ۱۳۵۷ زنان جایگاه و حقوق خود را شناخته‌اند.

او گفت: درباره حقوق زنان باید این را بگویم، همین خانم مسیح علی‌نژاد که در تلویزیون شما حضور می یابد، باید گفت که در نتیجه این انقلاب اسلامی سال ۵۷ بوده که او توانسته از خانه بیرون آمده و خبرنگار پارلمانی بشود.

وی در بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی با رد ادعاهای مجری شبکه سلطنت طلب و یکی دیگر از میهمانان این برنامه، اینکه «ایران در آستانه فروپاشی است» را قویا رد کرد.

او گفت که «رقابت اصلی در حال حاضر بین ایران و سعودی است و این سعودی است که واقعا در آستانه فروپاشی واقعی است و نه ایران».

علیزاده در بخش پایانی صحبت‌هایش در رد ادعاهای اپوزیسیون و ضد انقلاب‌ها علیه رهبر معظم انقلاب، گفت که (آیت‌الله) «خامنه‌ای می‌گوید ما باید موشک داشته باشیم، غنی سازی داشته باشیم، ما از سعودی‌ها نباید کمتر باشیم. ای مردم ایران! مشکل ۳۰ ساله اپوزیسیون با رهبر اقلاب آیت الله خامنه ای همین‌هاست».

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

فف۵۴۷۵۷۹۱۲:۲۵:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان فقط تحلیلگر سیاسی هستن تاریخ دان نیست متاسفانه
ناشناس۵۴۸۵۶۴۰۹:۳۷:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بابا تو دیگه چقدر باهوشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۵۸۲۱۲:۲۶:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
علیزاده: اصلاح طلبان هم همین حرف ها و درستی سیاست منطقه ای ایران را قبول دارند ، اما برای این که حمایت رسانه ای شما( من و تو و بی بی سی) رو داشته باشند، مواضع ژلاتینی میگیرن..
محمد۵۴۷۵۹۲۱۲:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
از این گفت و گو فهمیدم که آدم میتونه در هر لباسی طرفدار حقیقت باشه.
دوست دار آقای علیزاده۵۴۷۶۴۹۱۳:۰۳:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده تحلیلگر عمیقی است. بنظرم در این مصاحبه کمتر از آنچه هست ظاهر شده.مشکلات اقتصادی ایران داخلی و به عملکرد مسئولین برمیگردد و ارتباط زیادی به دخالت های خارجی ندارد. ادامه روندهای ناقص اقتصادی هرگز سبب نمیشود که ایران در جمع ده اقتصاد برتر دنیا قرار گیرد.
ناشناس۵۴۷۶۷۵۱۳:۲۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ایشان چرا ایران زندگی نمی کند ؟
ناشناس۵۴۷۶۸۲۱۳:۳۳:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درود...
ناشناس۵۴۷۷۱۳۱۳:۵۶:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آفرین مرد آزاده زنده باشی
ناشناس۵۴۷۷۲۰۱۴:۰۵:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
درچهار صد سال اخیر !!!!!!!!
ناشناس۵۴۷۷۳۳۱۴:۱۶:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آقای علیزاده کلی گویی های قشنگی بود اما آیا مردم ایران از شرایط موجود رضایت دارند?
ناشناس۵۴۷۷۳۸۱۴:۱۸:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
سرنوشت شوروی سابق، هیولایی با بازوهای ناتوان اقتصادی باید برایتان درس عبرت باشد
ناشناس۵۴۷۷۴۱۱۴:۱۹:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چطور نمیفهمید حرف مردم چیه?.الف لطفا سانسورهات رو کم کن
ناشناس۵۴۷۷۵۸۱۴:۳۷:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بله چشم
سید حسام۵۴۷۷۸۱۱۴:۵۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
منطق رهبر ما بسیار روشن و عقلانی است. به همین دلیل آینده ما روشنه. این نوسانات مقطعی گذراست. در دراز مدت انقلاب ما اقتدارش رو به دشمنانش تحمیل میکنه. درود بر علیزاده انقلابی
آنکه انقلاب کردودرسختی ها مانده است دروطنش۵۴۷۷۹۴۱۵:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس چرالندن زندگی می کنی ؟
ناشناس۵۴۷۸۰۴۱۵:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این آقا مشکوکه
ناشناس۵۴۷۸۰۷۱۵:۱۳:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بسیار خوب و منطقی ، چرا مخالف و موافق در تلویزیون ایران نمی تونن صحبت کنن ، که از من و تو شگفت زده شدین
ناشناس۵۴۷۸۲۰۱۵:۳۰:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
همین که ایشون میتونه تو کشور انگلیس توی برنامه زنده از کشور و شبکه انتقاد کنه خودش جای تحسین داره
احمد۵۴۸۵۵۳۰۹:۳۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
آخه ایشون قبلا کارشناس بی بی سی بود . یک بار از رهبری تعریف کرد بلاکش کردند .برای همین هم نوشته کارشناس سابق
ناشناس۵۴۷۸۵۱۱۶:۰۴:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
این کارشناس بی بی سی فهمید ولی هنوز یه عده داخل نفهمیدن قضیه چیه و برای رضایت کدخدا بدنبال فشار بر مردم هستند.
ناشناس۵۴۷۹۰۷۱۷:۱۷:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مناطره ایشان را دیدم حرفایش درست بود اما شیوه دفاعش صحیح نبود نباید این قدر عصبانی و هیجانی رفتار می کرد به هر حال این فرصتی بود که من وتو در اختیارش گذاشته بود می توانست با آرامش بیشتر استفاده بهتری از آن ببرد !
ناشناس۵۴۷۹۳۵۱۷:۴۶:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چه مرد شجاعی کاش کمی از غیرت و شجاعت ایشان در وجود اساحتلبا بود
ناشناس۵۴۸۲۸۷۰۰:۲۵:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اشتباهی مثبت دادم...دوست عزیز اصلاح طلب اصولگرا نداریم..انقلابی غیرانقلابی داریم (به گفته مقام معظم رهبری)...پس با این الفاظ اتحاد را از بین نبرید.
ناشناس۵۴۸۳۱۱۰۰:۵۰:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اصلاح طلب عزیزم عصبانی نشو اینها از اول هم اسلحه طلب بودند منتها به شکلی دیگر
امید۵۴۸۳۲۵۰۱:۰۵:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
بسم الله الرحمن الرحیم واقعا باید برای این آدم با این شجاعت در قلب اروپا که خداوند متعال لطف کرده و چشم ایشان را باز کرده احسنت گفت.
ناشناس۵۴۸۴۱۸۰۸:۰۸:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
150 پوند
ناشناس۵۴۷۹۴۹۱۷:۵۴:۰۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا آقامحمدخان در 200 سال پیش را جا انداختی؟. ایران بعد از سقوط ساسانیان دو سردار جنگجو و دلاور و استراتژیست داشت. نادر و آقا محمدخان. مراجعه کن به تاریخ ببین آقا محمدخان چطور لشکر کاترین کبیر را در خاک آران و ماوراء قفقاز در محلی که امروز بهش میگن دربنت (همان دربند انوشیروان) شکست داد.
ناشناس۵۴۷۹۶۱۱۸:۱۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ما هم زیبا کلام رو داریم!!!
ناشناس۵۴۷۹۸۴۱۸:۳۴:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
پس اگر این حرفشان درسته، بقیه حرف ها شون هم درسته.
ناشناس۵۴۷۹۹۱۱۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
بل اخره وجدانها بیدار وشجاع هر جا که باشند حقائق را می گویند
ناشناس۵۴۷۹۹۹۱۸:۵۴:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مرد شجاع
ناشناس۵۴۸۰۰۷۱۹:۰۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من موندم این چرا اصلا رفته خارج از کشور؟
ناشناس۵۴۸۱۵۵۲۱:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
و من ماندم که شما اثلاه تلبا با این همه استعداد چطور هنوز تو ایرانید و جهان از هوش و نبوغ شما بی بهرست!
ناشناس۵۴۸۵۷۲۰۹:۴۴:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چون مملکت رو نمیشه دست شما اسول گرانها را سپرد !
ناشناس۵۴۸۱۹۶۲۲:۴۶:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
خارج رفتن جرم نیست . ادم شرافت و انصافش را که حفظ کنه هر جا باشد هست . با پول رانتی اگر رفتی و اگر مزدور ام ای شش و سیا و صهیونیست هاباشی و اگر خوب درس نخوانی و یاد نگیری اینها ایراد است .دو مورد را مطمعن هستم که علی علیزاده مصداق انها نیست . در یک موردآن نیز فعلا اطلاعاتم کافی نیست (که چگونه رفته) . ولی فعلا که مردانه در انجا ایستاده و دردسرهایی را برای خود می خرد که بسیاری از ادم های بی عمل و پرمدعا نه جراتش را دارند و نه جنمش را . مدتی است که به توئیت های اقای علیزاده علاقمند شده ام و شیر مادر حلالش باد . امیدوارم بر همین صراط بماند و رشد کند . شما هم لطفا بدنبال یک ایراد وارد باشید .اتفاقا همه نباید ایران باشند . کسی در بحث روشنگری انجا باشد و درست ببیند و درست مطرح کند ،مصالحه و لابی بازی کثیف نکند مورد نیاز مظلومین است . من خارج ازکشور بوده ام . با لاابالی گری و هرز گشتن و یا پرسه زدن در کانون های ضد انقلاب مخالفم نه کسی که دارد کار اکادمیک می کند و اتفاق اینکار را بصورت کاربردی در خدمت به جوامع مظلوم بکارگرفته است .از همینجا نیز به اقای علیزاده سلام می کنم و توفیق روزافزون الهی را برایش مسئلت می نمایم .
ناشناس۵۴۸۳۳۳۰۱:۱۹:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نرفته اونجا بزرگ شده.
ناشناس۵۴۸۳۴۸۰۲:۲۴:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
حالا هرکی بره خارج باید مخالف نظام باشه؟
ناشناس۵۴۸۴۷۸۰۸:۵۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
رفتنش مهم نیست، نکته اینه که الان به شدت دنبال برگشتنه.
ناشناس۵۴۸۰۰۸۱۹:۰۵:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت به آقای علیزاده. دست مریزاد که حقایق را گفتی.
ناشناس۵۴۸۳۹۴۰۷:۴۳:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
در مقابل سعودی از ایران دفاع کرده ؛ اونوقت یه عده ایرانی منفی میدن.... !!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۵۵۲۰۹:۳۱:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز باسلام تکنیکی در جنگ روانی هست بنام مارپیچ سکوت . در این تکنیک مخالفین با عقیده ای را پرشمار نشان می دهند تا طرف و با احساس در اقلیت قرارگرفتن تضعیف روانی شود .در فضای مجازی تکنیک های مختلفی نیز برای اینکار وجود دارد و قابل انجام است . من هم انها را بلئد هستم . لیکن نیازی به اعمال انها نمی بینم چون من هم می شوم مثل انها . اگر حقانیت حرفی درست است نیاز به اعمال روش های غیر اصولی نیست .نه اینکه از هموزطنان کسی نباشد که در داخل و تحت تاثیر برخی القائات رای منفی نداده باشد لیکن اکثر این حرکت ها حساب شده هستند . اکثریت مردم در این کشور مخالف رژیم شاه و امریکا هستند . درمقابل بگذار مزدوران سایبری سعودی ، منافقین ، مزدوران بی بی سی و من و تو و سائر ین دلشان را خوش کنند که تکنیک انها موثر است . یک ادم درست حسابی هرگز بی بی سی و من وتو و سلطنت طلب و منافق و امریکا را قبول ندارد .
ناشناس۵۴۸۰۲۸۱۹:۳۳:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جالب بود که ایشون با منابع مالی منوتو مشکل داره. اما برای حضور تو برنامشون ازشون پول گرفته.
استاد فقه۵۴۸۰۴۴۱۹:۵۲:۲۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جقدر ساده هستید تنها کسی که از اختلاف مسلمانان خصوصا با عربستان سود می برد ترامپ است. قران کریم توصیه به اخوت بین مسلمانان دارد.
ناشناس۵۴۸۰۷۴۲۰:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما مگه منو تو هم نگاه میکنید؟
ناشناس۵۴۸۱۱۵۲۱:۲۱:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
آخه یکی نیست بگه بهت که اگه انگلیس بده و اینجا بهشته پس اونجا چه میکنی!!!؟
عماد۵۴۸۱۲۵۲۱:۲۹:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
استاد علیزاده دوستت دارم ای شیرمرد
زارع۵۴۸۲۰۳۲۳:۰۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دموکراسی یعنی این کسی حرفای درست و غلطش رو سانسور نکرد
ناشناس۵۴۸۲۰۷۲۳:۰۳:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اره ۱۵۰ پوند گرفته رفته
ناشناس۵۴۸۲۴۷۲۳:۴۸:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اگه خیلی راست میگه چرا نمیاد ایران زندگی کنه
نجیب۵۴۸۲۸۹۰۰:۲۷:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
متاسفانه بسیاری از مردم خودشان را زدند به کری و کوری مخصوصا اصلاحطلبهای عشق آمریکا.
ناشناس۵۴۸۴۸۸۰۸:۵۷:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
عاشقا زیادن
ناشناس۵۴۸۲۹۲۰۰:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
زنده باد علیزاده. مجری من و تو را حسابی سرجایش نشاند.
ناشناس۵۴۸۳۳۹۰۱:۳۸:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این بنده خدا به اندازه چند گروه رسانه ای کار می کنه و هیچ حمایتی هم ازش نمیشه... اگر تو لندن اذیتش کنند چی؟ حتی یه دوربین ساده هم نداره...
ناشناس۵۴۸۳۸۴۰۷:۲۵:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
درود به مرد شجاع و قیرتمند جناب علیزاده
رضا۵۴۸۴۰۸۰۷:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
احتمالا از امروز شبکه منوتو هم مثل bbc میذارتش تو لیست سیاه
ناشناس۵۴۸۴۱۷۰۸:۰۷:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۴
چه خوبه صحبت های هر دو کارشناس پخش بشه همه قضاوت می کنند
ناشناس۵۴۸۴۳۱۰۸:۱۸:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه ایران خوبه پس چرا نمیاد؟
ناشناس۵۴۸۴۵۸۰۸:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من رسماً! از آقای علیزاده دعوت می‌کنم تشریف بیاورند ایران و مانند یک حقوق بگیر دولتی یا مانند یک کارمند یا رئیس یک بخش خصوصی واقعی زندگی کنند! همین!
ناشناس۵۴۸۴۵۹۰۸:۳۳:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۴
طرف مقابل مناظره چیزی نگفتند؟؟
ناشناس۵۴۸۵۳۴۰۹:۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من کل برنامه را دیدم و حرف‌های طرف مقابل را هم شنیدم. ایشان مدام وسط حرف همه میپرید و به دیگران اجازه صحبت کردن نمیداد.
ناشناس۵۴۸۵۷۹۰۹:۴۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
از من وتو خوشم اومد که سانسور نکرد وباز پخش هم نمود !

پربحث‌های اخیر

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 3. رئیس قوه قضائیه: ماموریتم در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و مبارزه با فساد است/ گزارشگران فساد را مورد تشویق قرار می‌دهیم

 4. دلایل اصلی کاهش نرخ ارز در بازار چیست؟/ حباب در حال تخلیه است

 5. انصارالله، شکست عربستان در یمن و عقب نشینی ارزی امارات در مقابل ایران

 6. به نظر شما با حجاب کیست؟  

 7. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 8. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 9. ادامه سقوط طلا در بازار؛ قیمت سکه ۳میلیون و ۸۳۰هزار تومان شد + جدول

 10. آیا آملی لاریجانی موضع خود درباره «طبری» را اصلاح می‌کند؟

 11. نیم قرن از اولین سفر انسان به ماه گذشت  

 12. محدودیت تردد دیپلمات‌های ایرانی و خانواده‌هایشان در نیویورک

 13. افزایش هزینه ساخت یک مترمربع مسکن به ۳.۵ میلیون تومان

 14. نوبخت خبر داد: ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری

 15. صفر تا صد «توئیت‌های ۲۰ میلیونی» در نظام سلامت/ وزیر از کدام فساد حرف می‌زند؟

 16. داستان غمبار «نفوذ» در ایران؛ از جدیدالاسلام‌ها تا فراماسونری/ وقتی برخی سفیران غربی از زبان هنرپیشه‌های ما حرف می زنند

 17. دختر و داماد نجفی در دادگاه  

 18. افشاگری روزنامه گاردین درباره ارتباط "حلقه نزدیک" ترامپ با منافقین

 19. تک تیرانداز یمنی درحال شکار سعودی‌ها  

 20. مرغ به کانال ۱۴ هزارتومان پر کشید

 21. وکیل نجفی: احتمالا یک فرد مسلح دیگر در صحنه قتل حضور داشته/ نجفی با اسلحه به حمام رفت که او را به زندگی برگرداند

 22. عضو جدید شورای نگهبان: افراد برای اینکه انتقاد یا زبان تندی دارند، نباید از گردونه نظام رانده شوند

 23. دومین جلسه دادگاه نجفی به اتهام قتل میترا استاد  

 24. آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان ماند

 25. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 3. رئیس قوه قضائیه: ماموریتم در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و مبارزه با فساد است/ گزارشگران فساد را مورد تشویق قرار می‌دهیم

 4. دلایل اصلی کاهش نرخ ارز در بازار چیست؟/ حباب در حال تخلیه است

 5. انصارالله، شکست عربستان در یمن و عقب نشینی ارزی امارات در مقابل ایران

 6. به نظر شما با حجاب کیست؟  

 7. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 8. کدام اصلاح‌طلبی؟ کدام اصول‌گرایی؟

 9. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 10. خانم چادری و آقای ریشوی پاساژ پروانه!

 11. ادامه سقوط طلا در بازار؛ قیمت سکه ۳میلیون و ۸۳۰هزار تومان شد + جدول

 12. آیا آملی لاریجانی موضع خود درباره «طبری» را اصلاح می‌کند؟

 13. نیم قرن از اولین سفر انسان به ماه گذشت  

 14. محدودیت تردد دیپلمات‌های ایرانی و خانواده‌هایشان در نیویورک

 15. افزایش هزینه ساخت یک مترمربع مسکن به ۳.۵ میلیون تومان

 16. نوبخت خبر داد: ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری

 17. نمایندگان مجلس تا کجا مصونیت دارند؟

 18. صفر تا صد «توئیت‌های ۲۰ میلیونی» در نظام سلامت/ وزیر از کدام فساد حرف می‌زند؟

 19. داستان غمبار «نفوذ» در ایران؛ از جدیدالاسلام‌ها تا فراماسونری/ وقتی برخی سفیران غربی از زبان هنرپیشه‌های ما حرف می زنند

 20. دختر و داماد نجفی در دادگاه  

 21. افشاگری روزنامه گاردین درباره ارتباط "حلقه نزدیک" ترامپ با منافقین

 22. تک تیرانداز یمنی درحال شکار سعودی‌ها  

 23. مرغ به کانال ۱۴ هزارتومان پر کشید

 24. آیا مستند ویژه «گاندو» درباره جیسون رضائیان روی آنتن می‌رود؟

 25. سناریوی هالیوودی آمریکا برای جنگ با ایران

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تلخنامه «برجام» به افسانهٔ اعتمادپذیری غرب پایان داد

 3. اگر قدرت در دستان نخبگان اصولگرا باشد، بازهم گاندو ساخته خواهد شد؟

 4. نامه احمد توکلی به رئیس قوه قضائیه درباره اقدام خلاف عرف دادستان تهران + جزئیات

 5. آقای مطهری! شفاف سخن بگویید و فرافکنی نکنید

 6. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 7. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 8. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 9. تصاویری از ویلاهای لاکچری قلعه باستی هیلز  

 10. اینکه می‌گویند مسئله حجاب در قرآن نیامده، غلط است/با هنجارشکنان عفاف و حجاب چگونه برخورد کنیم؟

 11. پاسخ مدیر روزنامه جوان به ادعاهای محمدرضا خاتمی

 12. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 13. متروهای کهنه و گرمای وحشتناک قطارها در ایتالیا/ در کشور برندها خبری از برند پوش‌ها نیست! + تصاویر

 14. بی مهری دولت به رسانه ملی

 15. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 16. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 17. روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

 18. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 19. وقتی «مداحی» به «شغل نان و آبدار» تبدیل می‌شود + تصاویر

 20. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 21. مراقب نفوذی ها باشیم

 22. پول ساخت ویلاهای لواسان از کجا در می‌آید؟  

 23. روایتی تکان‌دهنده از یک پرونده فساد اقتصادی با نیم میلیارد دلار ارز دولتی

 24. باز شدن قفل پراید با کلید چینی   

 25. توضیحات دادسرای عمومی و انقلاب تهران درباره نامه توکلی به رئیسی

پربحث‌های اخیر

 1. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 2. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 3. آیا آملی لاریجانی موضع خود درباره «طبری» را اصلاح می‌کند؟

 4. نوبخت خبر داد: ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری

 5. داستان غمبار «نفوذ» در ایران؛ از جدیدالاسلام‌ها تا فراماسونری/ وقتی برخی سفیران غربی از زبان هنرپیشه‌های ما حرف می زنند

 6. عضو جدید شورای نگهبان: افراد برای اینکه انتقاد یا زبان تندی دارند، نباید از گردونه نظام رانده شوند

 7. آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان ماند

 8. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 9. نجفی، علیزاده را از وکالت خود عزل کرد

 10. تجمع دانشجویان و مردم مقابل سفارت نیجریه در حمایت از «شیخ زکزاکی»

 11. لاریجانی: بانک مرکزی از اهرم مالیات برای بازگشت ارز صادراتی استفاده کند

 12. توئیت ظریف درباره گفت‌وگوهایش در آمریکا

 13. کدخدایی: فساد اقتصادی در بررسی صلاحیت‌ها تاثیرگذار است/ ماجرای فساد اخلاقی یک نماینده مجلس

 14. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 15. خط حزب‌الله ۱۹۳/بی‌جواب نمی‌گذاریم  

 16. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 17. شهردار لواسان: برای حذف گیت ورودی شهرک «باستی هیلز» از من شکایت کردند

 18. توضیح سخنگوی دولت درباره تامین بودجه رسانه ملی با وجود محدودیت‌ها

 19. روحانی: نمی شود یک حرکت بزرگ و جهانی را به خاطر عده ای تعطیل کرد

 20. وزیر دفاع: ملت ایران در جنگ اراده ها نظام سلطه را با شکست مواجه خواهد کرد

 21. ‭‬اقدام‭ ‬متقابل‮‬‭ ‬در‭ ‬زمان‭ ‬و‭ ‬مكان‭ ‬مناسب به توقیف نفتکش ایرانی

 22. رئیس‌جمهور 2 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

 23. پاسخ سه عضو شورای نگهبان به شبهات درباره احراز صلاحیت‌ها و انتخابات الکترونیک

 24. خروج چندباره رئیس صداوسیما از جلسه دولت + تصاویر

 25. روایت آیت‌الله یزدی از قانع شدن محسن رضایی در انتخابات ۸۸

پربحث‌های دیروز

 1. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 2. کدام اصلاح‌طلبی؟ کدام اصول‌گرایی؟

 3. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 4. آیا آملی لاریجانی موضع خود درباره «طبری» را اصلاح می‌کند؟

 5. نوبخت خبر داد: ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری

 6. نمایندگان مجلس تا کجا مصونیت دارند؟

 7. داستان غمبار «نفوذ» در ایران؛ از جدیدالاسلام‌ها تا فراماسونری/ وقتی برخی سفیران غربی از زبان هنرپیشه‌های ما حرف می زنند

 8. عضو جدید شورای نگهبان: افراد برای اینکه انتقاد یا زبان تندی دارند، نباید از گردونه نظام رانده شوند

 9. حمایت سعید جلیلی از مواضع وزیر بهداشت

 10. آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان ماند

 11. فواد ایزدی: در تعامل با اروپا از برجام عبرت بگیریم/ پروژه برجام موفق نبود

 12. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 13. نقوی‌حسینی: کف‌گیر آمریکا در تحریم به تهِ دیگ خورده است/ دیگر چیزی نمانده که تحریم کنند

 14. نجفی، علیزاده را از وکالت خود عزل کرد

 15. تجمع دانشجویان و مردم مقابل سفارت نیجریه در حمایت از «شیخ زکزاکی»

 16. لاریجانی: بانک مرکزی از اهرم مالیات برای بازگشت ارز صادراتی استفاده کند

 17. توئیت ظریف درباره گفت‌وگوهایش در آمریکا

 18. خط حزب‌الله ۱۹۳/بی‌جواب نمی‌گذاریم  

 19. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 20. شهردار لواسان: برای حذف گیت ورودی شهرک «باستی هیلز» از من شکایت کردند

 21. توضیح سخنگوی دولت درباره تامین بودجه رسانه ملی با وجود محدودیت‌ها

 22. روحانی: نمی شود یک حرکت بزرگ و جهانی را به خاطر عده ای تعطیل کرد

 23. وزیر دفاع: ملت ایران در جنگ اراده ها نظام سلطه را با شکست مواجه خواهد کرد

 24. ‭‬اقدام‭ ‬متقابل‮‬‭ ‬در‭ ‬زمان‭ ‬و‭ ‬مكان‭ ‬مناسب به توقیف نفتکش ایرانی

 25. رئیس‌جمهور 2 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

پربحث‌های هفته

 1. تلخنامه «برجام» به افسانهٔ اعتمادپذیری غرب پایان داد

 2. آقای مطهری! شفاف سخن بگویید و فرافکنی نکنید

 3. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 4. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 5. پاسخ مدیر روزنامه جوان به ادعاهای محمدرضا خاتمی

 6. بی مهری دولت به رسانه ملی

 7. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 8. روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

 9. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 10. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 11. مراقب نفوذی ها باشیم

 12. توضیحات دادسرای عمومی و انقلاب تهران درباره نامه توکلی به رئیسی

 13. اعاده اموال نامشروع مسئولان باعث تقویت نظام سیاسی می شود

 14. پاسخ دادستانی ارکان انذارم به مقامات قضایی را مخدوش نکرد

 15. پروژه نفوذ در ایران بسیار پررنگ تر از گذشته دنبال مي شود / سریال گاندو مثل یک شوک برای جامعه بود

 16. انگیزه سفیدنمایی درباره جاسوسان سوخته چیست؟

 17. ۴ سال پس از امضای برجام؛ نگاهی به ۱۰ خطای راهبردی در مذاکرات هسته‌ای

 18. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 19. کدام اصلاح‌طلبی؟ کدام اصول‌گرایی؟

 20. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 21. علم‌ا‌لهد‌ی: چرا آقایان در مقابل ‌جولان زنان بدحجاب ‌عکس‌العملی نشان نمی‌دهند؟ / اتومبیل ‌حریم خصوصی نیست

 22. جلادهای هشتگ ساز+ عکس

 23. ترامپ: ایران، اگر گوش می‌دهی بهتر است مراقب باشی

 24. کامنت‌های برتر مخاطبان الف:‌ ظریف، راه خدمت به کشور را اشتباه تشخیص داد/ چرا دولت و مجلس در بازار مسکن دخالت نمی‌کنند؟/ خروج از برجام در وضعیت کنونی بهترین راه‌حل است

 25. نظر عارف درباره اعتراض به رای دادگاه خاتمی/ جزئیات دیدار سردار سلیمانی و پوتین/ ماجرای نجفی، داعش و اصلاح‌طلبان

آخرین عناوین