وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

گروه اجتماعی الف،   3970623029 ۳۳ نظر، ۱ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه قیمت ویزا قریب ۴۱ دلار است، گفت: با توافقاتی که با بانک مرکزی شده است، دلار بازار تعادلی قریب ۷ هزار تومان به زائران داده می‌شود.

به گزارش تسنیم، حسین ذوالفقاری با بیان اینکه ساختاری به لحاظ گستردگی، تعاملات، همکاری، مخاطبین و ... مانند پیاده‌روی اربعین از گذشته تا حال نداشته‌ایم اظهار کرد: سال گذشته قریب 2 میلیون و 300 هزار نفر زائر اربعین داشتیم.

وی با اشاره به اینکه همه هدف باید خادمی خادمان امام حسین(ع) باشد و فکر چیز دیگر نباشیم، گفت: با ارزیابی انجام شده از سال 94 تاکنون اصلاح 150 اشکال در برگزاری این مراسم بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه در سال 95 قریب 50 درصد این اشکالات برطرف شد و در سال 96 نیز کاهش اشکالات را داشتیم، افزود: قصد داریم در امسال این مشکلات را به صفر برسانیم.

وی با اشاره به اینکه باید زیرساخت‌ها لازم برای این ایام آماده شود بیان کرد: تسهیل در رفت و آمد زائران و کاهش هزینه‌ها را باید در این ایام داشته باشیم.

ذوالفقاری با بیان اینکه میوه مراسم اربعین، مسائل فرهنگی است که باید در زائران ایجاد شود، گفت: دشمن قصد‌ آن‌ را دارند تا شکوه مراسم اربعین را کاهش دهند.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال آن هستند تا از یک حاشیه کوچک در مراسم اربعین در فضای مجازی و ... علیه نظام جمهوری اسلامی و شیعه فتنه ایجاد کند و به برای منافع خود استفاده کنند و باید خود مردم رعایت کنند.

رئیس ستاد اربعین کشور با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که مراسم اربعین باید به خود مردم محول شود، گفت: تاکید ما نیز بر همین است و حرکت ما در عراق باید در جهت افتخار دو کشور ایران و عراق باشد.

وی با بیان اینکه قیمت ویزا قریب 41 دلار است، افزود: با توافقاتی که با بانک مرکزی شده ‌با دلار بازار تعادلی قریب 7 هزار تومان به زائران داده می‌شود.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه در حال کاهش هزینه بیمه برای زائران هستیم که هزینه بیمه از سال پیش نیز کمتر شود، گفت: تاکید بر این است که ستاد استانی در استان‌ها راه‌اندازی شود و از سیستم مرکزی فاصله بگیریم و تمام امورات استان در استان برنامه‌ریزی شود.

وی عنوان کرد: براساس توافقاتی که انجام شده است پلیس+10 به همراه انجام امور گذرنامه همزمان‌ کارهای ویزا را نیز انجام دهد تا فرد معطل نشود.

دبیر شورای امنیت با بیان اینکه اگر تعامل خوبی با نیروهای عراقی نداشتیم تمام افرادی ‌که غیرمجاز به عراق رفته بودند حداقل 6 ماه زندانی داشتند، گفت: به‌دنبال این هستیم در عراق فعالیت‌های ماندگار انجام دهیم و هرسال به‌دنبال ساخت زیر‌ساخت برای بناکردن موکب نباشیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۷۴۹۰۱۱:۱۰:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت. احسنت
ناشناس۵۴۷۵۹۸۱۲:۳۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
فقط ویزا 287000 تومان!
ناشناس۵۴۷۶۳۱۱۲:۵۵:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مراسم اربعین به خود مردم محول شود یعنی به حدود 3 میلیون تن در این شرایط ارز نیم بها بدهیم.
ناشناس۵۴۸۳۶۳۰۵:۵۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سازمان شفافیت بررسی کنه چرا ویزای عراق اینقدر گرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۴۷۷۳۰۱۴:۱۳:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
قیمت هفت هزار تومانی ارز را برای سایر نیازمندیهای مردم بویژه دارو هم تخصیص دهید
محمدحسین۵۴۸۲۸۶۰۰:۲۱:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سلام دوست عزیز! کمی اطلاعات ضرر ندارد. برای دارو و کالاهای اساسی دلار 3800 تومان اختصاص داده می شود. ای کاش به جای جو گیری بی خود کمی اطلاعات صحیح کسب می کردید...
ناشناس۵۴۷۷۳۴۱۴:۱۶:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
حالا ی عده میان میگن چرا واسه اربعین دلار هفت تومنی اگه واسه دوبی و ترکیه باشه جیک نمیزنن ولی برای عزاداریِ مردم بهانه جویی میکنن
ناشناس۵۴۸۰۱۱۱۹:۰۸:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
نه به اون بدن نه به این، حله؟
ناشناس۵۴۸۱۵۶۲۱:۵۶:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
حل حله . جماعتی که پای پیاده میرن اربعین ، اسیر ارز و این مسخره بازیها نیستن . خیلی از اونها حتی ارز تخصیصی رو تحویل هم نمیگیرن . اتفاقا خیلی عالی میشه اگر ارز مسافرتی کلا حذف بشه
ناشناس۵۴۸۰۱۳۱۹:۱۲:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ثروت ملی متعلق به همه است ‌هرکس حق دارد مصرف انرا انتخاب کند
ناشناس۵۴۸۴۱۹۰۸:۰۸:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نباید به هیچ کدام ارز دولتی داد جایی که کشور مسائل مهمی دار د اینها در مرحله چندم است هرکی دوست داره بره از اجیب خودش خرج کنه
دلار هفت تومنی؟!۵۴۷۷۷۴۱۴:۴۵:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
به این میگن استاندارد دوگانه.
ناشناس۵۴۸۳۴۳۰۱:۴۴:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه می خوای استاندارد دو گانه رو ببینی خبر زیر و کامنت های زیر اون و لایک هاشون رو یه نگاهی بنداز. وقتی حرف سفر تفریحی تو ترکیه و دبی و تایلند و ... است، هیچکی نمیاد بگه ارز رو به دارو و تولید و ... بدین. اما وقتی بحث سفر اربعین و زیارتیه، ارز می شه ناموس مملکت و همه یاد دارو و تولید و .. میفتن. https://www.alef.ir/news/3970504063.html
سامان۵۴۷۸۸۳۱۶:۵۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
تا کی دلار چند نرخی؟ اگه اونی که مسافرت خارج میره باید ۱۵ تومن بده چرا برا اربعین نصف اون؟ با هدف سفر کاری ندارم در هر دو حالت ارز از کشور اونم تو این شرایط معیشتی مردم خارج میشه.. اگر عراقیها ارزشی قائل بودن حداقل ویزا رو حذف میکردن
محسن۵۴۷۸۸۴۱۶:۵۱:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جنگ اقتصادی شروع شده است ، این امر یعنی بیش از 82 میلیون دلار پول دادن به عراق بابت ویزا و بیش از 400 میلیون دلار خروج ارز با قیمت دولتی ، بنظر بنده باید در تمام امور صرفه جویی را شروع کنیم
ناشناس۵۴۸۱۰۲۲۱:۰۵:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
برای ما مسلمان چیزی بنام برکت فراموش شده. تا الان با همین برنامه ریزی ها نه اقتصادی مونده نه آخرتی.حداقل بذارین یه کم حالمون با کربلا عوض بشه.همین انقلاب هم نتیجه ی عاشوراست.ما دلار میدیم به عراق از اونها هم سالانه چند میلیون زائر میاد ایران.دیگه غصه ی چیو میخورین
ناشناس۵۴۷۹۱۵۱۷:۲۴:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
برای گریه و سوگواری دلار ۷۰۰۰ تومانی ولی برای تفریح و شادی باید دلار ۱۴۰۰۰ تومانی خرج کنیم ....
ناشناس۵۴۸۱۶۱۲۲:۰۰:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما میتونی گریه و زاری نکنی . قطعا خیلی بهتره اگر گریه و شادی کلا بدون ارز برگزار بشه !!!
محمدحسین۵۴۸۲۹۱۰۰:۲۸:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سلام دوست عزیز! اون گریه و زاری اگر تا آخر عمر شارژت نکنه حداقل تا یک سالش، تلاش و فعالیت مضاعف تضمینه، اما آن شادی و تفریح فقط خمارت میکنه و می فرستدت سمت دلالی و خون مردم داخل شیشه کردن! میان ماه من تا ماه گردون را که بلدی؟! چون دنبال ماه من نیستی فکر میکنی همه گریه و زاریها یک جورند. نه عزیز همه ش یک جور نیست و این یکی تومنی میلیاردها فرقشه. نچشیدی نمیدونی ...
ناشناس۵۴۸۳۰۰۰۰:۳۹:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این هم از اون استدلالهای عجیب و غریب. شما بهتره از تک تک اونهایی که بهشون دسترسی داری بپرسی حتما میگن حالشون بعد از این سفر خیلی بهتر شده. اصلا پیشنهاد میدم خودت یه بار امتحان کنی. کسی اونجا برای شادی نمیره اما حتما با شعف برمیگرده.
داود۵۴۷۹۴۰۱۷:۴۸:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ارز برای ویزا
dayani۵۴۸۰۵۷۲۰:۰۴:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ارقامی که برای اینکار مصرف می شود سهم همه ایرانیان است و تخصیص این مقدار به بخشی از جامعه ، نمیتواند تاثیر منفی روی ثواب رفتن به کربلا نداشته باشد.
ناشناس۵۴۸۱۶۶۲۲:۰۱:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جدی میفرمائید ؟ اونوقت تخصیص ارز مسافرتی برای هر نقطه دیگه ای چی ؟ سهم همه ایرانیان هست یا فقط شما ؟
ناشناس۵۴۸۳۰۸۰۰:۴۶:۲۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگر بخوای از این دلیلها بیاری خب یارانه بنزین از جیب کل مردم میره ولی بیشترش رو فقط تهرانیها مصرف میکنن تازه طبق آماری که دادن 20 درصدش نصیب کشورهای همسایه میشه. یا یارانه مترو و حمل و نقل که فقط مصرف کننده اون مردم شهرهای بزرگن. البته من هرسال اربعین میرم و موافقم هرکس میخواد بره باید ارز رو خودش تامین کنه تا کار به این باارزشی با این بحثهای به این بیخودی کم ارزش نشه.
ناشناس۵۴۸۱۰۶۲۱:۰۸:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اونی که سفر کربلا رو گریه و زاری میدونه عواقب این اعتقادش رو هم این دنیا هم آخرت میبینه. ما نفس کشیدنمون با اذن امام هست.الان برای نمیدونم خواص میوه ها مطلب و کتاب و .... و .... میخونیم ولی در مورد امام شناسی نمیخوایم مطالعه کنیم.خدا بیدارمون کنه
ناشناس۵۴۸۳۷۵۰۷:۱۲:۴۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این حرف شما شرک مطلقه! نفس ما فقط به اجازه خداست و لالالاالالالالا غیر!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۱۷۱۲۲:۰۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دولت با این کارهای خودش خنده همه رو درمیاره . اغلب مسافرین عتبات اصلا ارز نمیگیرن . اینجوری همه تقصیرها میفته گردن زائرین و دیگه کسی نمیپرسه هزاران برابر این مقدار ارز که رفته تو جیب رفقا و ژنها و اطرافیان آقایون ، چی شده ! با یک تیر دو نشون میزنن . از یک طرف زیارت رو لوث میکنن و یکجور جبهه گیری علیه پیاده روی اربعین ایجاد میشه ، و از طرف دیگه جوری وانمود میکنن که ارزهای گمشده صرف زائرین و زیارت شده و نرفته تو جیب جماعت کانادا نشین !! ساده ترین پیشنهاد برای رفع این سوء تفاهم اینه که کلا ارز مسافرتی حذف بشه تا بعد معلوم بشه چه افرادی عزا میگیرن !!!
ناشناس۵۴۸۱۸۲۲۲:۱۹:۲۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا 7 تومانی!! سفر به سمت عشق باید رایگان بشه
ناشناس۵۴۸۲۰۱۲۲:۵۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من که راضی نیستم حالا با حق من و خانواده‌ام برن کربلا یا ترکیه من که هیچکدوم رو حلال نمیکنم برن زیارتشون قبول خودشون
ناشناس۵۴۸۳۱۷۰۰:۵۸:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من هم به عنوان یه زائر (البته اگه خدا بخواد) با شما موافقم. این سفر اهمیتش بیشتر از اینه که وارد این حاشیه ها بشه
ناشناس۵۴۸۲۳۶۲۳:۳۱:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
یعنی فقط صد میلیون دلار ... ویزا به عراقیها میدهید! ...خسارت جنگ رو هم ازشون بگیرید.
ناشناس۵۴۸۲۴۰۲۳:۳۸:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اقا جان برو زیارت و روحت را جلا بده، ولی با جیب خودت.
ناشناس۵۴۸۳۱۴۰۰:۵۵:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز قرار نیست ارزی به مسافرها داده بشه فقط قراره ویزا با این قیمت محاسبه بشه. حالا فرض کن من میخوام برم عراق میگن ویزا فلان قیمت. چیکار باید بکنم باید بگم نه, باید حتما بقیه اش رو هم حساب کنین؟ چرا به زائرها گیر میدی؟ به دولت بگو ارز نده. من هم به اندازه خودم موافقم. هزینه اش رو جور میکنم منتی هم بالای سرم نیست.

پربحث‌های امروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 4. پورابراهیمی: سال ۹۸ سخت، اما قابل مدیریت است

 5. جهانگیری: در صورت فینالیست شدن تیم ملی به امارات می‌روم

 6. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 7. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 8. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 9. اضافه کار و رفاهیات کارمندان در سال ۹۸ چقدر پیش‌بینی شد + جدول

 10. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 11. پیشنهاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج سپرده‌ها

 12. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 13. کانال مالی ایران و سوئیس آماده راه‌اندازی شد

 14. دژپسند خطاب به پوری‌حسینی: به دنبال کار برای خودت باش، در تیم من جایی نداری!

 15. پاسخ تامین اجتماعی به برخی اعتراضات و پرسش‌ها درباره «بسته حمایتی»

 16. بررسی عملکرد قرض‌الحسنه بانک‌ها

 17. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 18. عجیب‌ترین ماشین عروس دنیا  

 19. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 20. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 21. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 22. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 23. نماینده مجلس: مالیات پزشکان ۷۲۰۰ میلیارد تومان است

 24. قیمت بلیت هواپیما برای تعطیلات ۲۲ بهمن میلیونی شد+ عکس

 25. نصب تابلوی ورود ممنوع حیوانات در ۸۰ درصد پارکها/ نیازمند فرهنگ سازی هستیم

پربحث‌های دیروز

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 5. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 6. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 7. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 8. ظریف: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!   

 9. بیرانوند مغلوب دروازه‌بان عربستان شد + عکس

 10. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 11. چرا گوشت گوسفندی حکم طلا را پیدا کرده؟

 12. فشار معیشتی خانوار افزایش یافت، دولت اقدام کند، منتظر نماند/ میزان خط فقر چقدر است؟

 13. جنگ یمن چه تاثیری بر آینده جهان خواهد داشت

 14. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 15. افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران/مذاکرات مزد 98 از هفته آینده آغاز می شود

 16. کاهش ۳۰ درصدی قیمت ساخت مسکن در سال آینده

 17. ۳عامل موثر در موشک پرانی‌های نتانیاهو

 18. رئیس کل بانک مرکزی: بر نوسانات بازار ارز غلبه کردیم/وضعیت ذخایر ارزی کشور مطلوب است/برنامه‌ریزی‌های انتقال مالی را بدون توجه به SPV تدارک دیده‌ایم

 19. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 20. پوری‌حسینی: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست

 21. زمان حال را غنیمت بشمار  

 22. پیش‌بینی رییس اتحادیه از اوضاع بازار مسکن در سال آینده

 23. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 24. هایکو ماس تحریم هواپیمایی ماهان را برای امنیت آلمان ضروری خواند

 25. کارکنان دولت سال آینده چقدر حقوق می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 4. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 5. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 6. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 7. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 8. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 9. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 10. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 11. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 12. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 13. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 14. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 15. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 16. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 17. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 18. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 19. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 20. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 21. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 22. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 23. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 24. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 25. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

پربحث‌های دیروز

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 3. روحانی اهل فناوری؛ مخترعی که امام جماعت است   

 4. رزمایش قطع اینترنت در ایران + جزئیات

 5. لابی سنگین برای لغو مالیات پزشکان

 6. دادستان تهران: کرباسچی احضار شد اما رسانه‌ها گفتند به اوین رفته است/ سلطان سکه در هنگام دستگیری سکه‌ای نداشت

 7. دریافت عوارض در تونل‌های شهری تهران منتفی شد

 8. ماجرای صداهای عجیب برج میلاد چیست؟

 9. سخنگوی قوه قضائیه: موافق "دادگاه علنی" هستم

 10. محکومیت ۹۷۰ میلیون تومانی پزشکان متخلف با شکایت ۱۳۴ بیمار

 11. دادستان کشور: آمریکا فقط ادعای حمایت از حقوق بشر را دارد

 12. بازگشت به آغوش مادر پس از 30 سال   

 13. کلاهبرداری میلیاردی یک بیمارستان خصوصی

 14. واکنش بانک مسکن به احتمال افزایش وام مسکن زوجین

 15. توقف ارائه خدمات بانکی برای ۲.۷ میلیون نفر اتباع خارجی بدون اطلاع قبلی

 16. انتقاد آیت‌الله سبحانی از اسراف گسترده در ادارات

 17. ایجاد اشتغال پایدار در سال حمایت از کالای ایرانی

 18. کارگردان پیشکسوت سینما درگذشت  

 19. معاون سازمان محیط زیست: قاچاق خاک صحت ندارد

 20. اصلی‌ترین مشکل خانواده‌های ایرانی از نگاه ابتکار

 21. توضیحات وزارت بهداشت در باره محکومیت حسین دهباشی

 22. ترک تحصیل برای ازدواج و قاچاق

 23. تعداد معتادان خیابانی در کشور

 24. دادستان تهران: همدستان میثم رضایی برای وی مهر خروج هم در پاسپورتش زده بودند

 25. اخذ عوارض زوج و فرد بر چه مبنایی صورت می‌گیرد؟

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 3. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 4. بررسی حقوقی واقعه حمله سگ به دختر ده ساله در لواسان/ مجازات صاحب سگ چیست؟

 5. جزئیات حادثه حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله در لواسان + عکس

 6. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 7. واکنش نظام پزشکی به ۲ مصوبه مالیاتی پزشکان

 8. آیت‌الله مکارم شیرازی: فضای مجازی برای همه تریبون درست کرده است

 9. مردم خواهان اجباری شدن نصب کارتخوان در مطب‌ها شدند/ درآمد یک پزشک یک میلیون تومان است!

 10. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 11. راغفر: ما به‌تدریج شاهد فرسایش شدید آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی مثل عدالت اجتماعی شدیم

 12. مقصر آقای پول است!

 13. حکم قطعی پرونده ۵ صراف صادر شد + جزئیات

 14. جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+ عکس

 15. طرح «خرید خدمات آموزشی»، ذبح کیفیت برای کاهش هزینه

 16. بررسی موضوع حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله از زبان یک حقوقدان

 17. چرا برخی جوانان به کلی قید ازدواج را می‌زنند؟

 18. پاسخ تامین اجتماعی به برخی اعتراضات و پرسش‌ها درباره «بسته حمایتی»

 19. سگ گردانی در پارک‌های لواسان ممنوع شد

 20. روحانی اهل فناوری؛ مخترعی که امام جماعت است   

 21. رانندگی خوب مردم و کسری بودجه دولت!

 22. نماینده مجلس: مالیات پزشکان ۷۲۰۰ میلیارد تومان است

 23. رزمایش قطع اینترنت در ایران + جزئیات

 24. لابی سنگین برای لغو مالیات پزشکان

 25. دادستان تهران: کرباسچی احضار شد اما رسانه‌ها گفتند به اوین رفته است/ سلطان سکه در هنگام دستگیری سکه‌ای نداشت

آخرین عناوین