وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

گروه اجتماعی الف،   3970623029 ۳۳ نظر، ۱ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه قیمت ویزا قریب ۴۱ دلار است، گفت: با توافقاتی که با بانک مرکزی شده است، دلار بازار تعادلی قریب ۷ هزار تومان به زائران داده می‌شود.

به گزارش تسنیم، حسین ذوالفقاری با بیان اینکه ساختاری به لحاظ گستردگی، تعاملات، همکاری، مخاطبین و ... مانند پیاده‌روی اربعین از گذشته تا حال نداشته‌ایم اظهار کرد: سال گذشته قریب 2 میلیون و 300 هزار نفر زائر اربعین داشتیم.

وی با اشاره به اینکه همه هدف باید خادمی خادمان امام حسین(ع) باشد و فکر چیز دیگر نباشیم، گفت: با ارزیابی انجام شده از سال 94 تاکنون اصلاح 150 اشکال در برگزاری این مراسم بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه در سال 95 قریب 50 درصد این اشکالات برطرف شد و در سال 96 نیز کاهش اشکالات را داشتیم، افزود: قصد داریم در امسال این مشکلات را به صفر برسانیم.

وی با اشاره به اینکه باید زیرساخت‌ها لازم برای این ایام آماده شود بیان کرد: تسهیل در رفت و آمد زائران و کاهش هزینه‌ها را باید در این ایام داشته باشیم.

ذوالفقاری با بیان اینکه میوه مراسم اربعین، مسائل فرهنگی است که باید در زائران ایجاد شود، گفت: دشمن قصد‌ آن‌ را دارند تا شکوه مراسم اربعین را کاهش دهند.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال آن هستند تا از یک حاشیه کوچک در مراسم اربعین در فضای مجازی و ... علیه نظام جمهوری اسلامی و شیعه فتنه ایجاد کند و به برای منافع خود استفاده کنند و باید خود مردم رعایت کنند.

رئیس ستاد اربعین کشور با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که مراسم اربعین باید به خود مردم محول شود، گفت: تاکید ما نیز بر همین است و حرکت ما در عراق باید در جهت افتخار دو کشور ایران و عراق باشد.

وی با بیان اینکه قیمت ویزا قریب 41 دلار است، افزود: با توافقاتی که با بانک مرکزی شده ‌با دلار بازار تعادلی قریب 7 هزار تومان به زائران داده می‌شود.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه در حال کاهش هزینه بیمه برای زائران هستیم که هزینه بیمه از سال پیش نیز کمتر شود، گفت: تاکید بر این است که ستاد استانی در استان‌ها راه‌اندازی شود و از سیستم مرکزی فاصله بگیریم و تمام امورات استان در استان برنامه‌ریزی شود.

وی عنوان کرد: براساس توافقاتی که انجام شده است پلیس+10 به همراه انجام امور گذرنامه همزمان‌ کارهای ویزا را نیز انجام دهد تا فرد معطل نشود.

دبیر شورای امنیت با بیان اینکه اگر تعامل خوبی با نیروهای عراقی نداشتیم تمام افرادی ‌که غیرمجاز به عراق رفته بودند حداقل 6 ماه زندانی داشتند، گفت: به‌دنبال این هستیم در عراق فعالیت‌های ماندگار انجام دهیم و هرسال به‌دنبال ساخت زیر‌ساخت برای بناکردن موکب نباشیم.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۷۴۹۰۱۱:۱۰:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت. احسنت
ناشناس۵۴۷۵۹۸۱۲:۳۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
فقط ویزا 287000 تومان!
ناشناس۵۴۷۶۳۱۱۲:۵۵:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مراسم اربعین به خود مردم محول شود یعنی به حدود 3 میلیون تن در این شرایط ارز نیم بها بدهیم.
ناشناس۵۴۸۳۶۳۰۵:۵۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سازمان شفافیت بررسی کنه چرا ویزای عراق اینقدر گرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۴۷۷۳۰۱۴:۱۳:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
قیمت هفت هزار تومانی ارز را برای سایر نیازمندیهای مردم بویژه دارو هم تخصیص دهید
محمدحسین۵۴۸۲۸۶۰۰:۲۱:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سلام دوست عزیز! کمی اطلاعات ضرر ندارد. برای دارو و کالاهای اساسی دلار 3800 تومان اختصاص داده می شود. ای کاش به جای جو گیری بی خود کمی اطلاعات صحیح کسب می کردید...
ناشناس۵۴۷۷۳۴۱۴:۱۶:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
حالا ی عده میان میگن چرا واسه اربعین دلار هفت تومنی اگه واسه دوبی و ترکیه باشه جیک نمیزنن ولی برای عزاداریِ مردم بهانه جویی میکنن
ناشناس۵۴۸۰۱۱۱۹:۰۸:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
نه به اون بدن نه به این، حله؟
ناشناس۵۴۸۱۵۶۲۱:۵۶:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
حل حله . جماعتی که پای پیاده میرن اربعین ، اسیر ارز و این مسخره بازیها نیستن . خیلی از اونها حتی ارز تخصیصی رو تحویل هم نمیگیرن . اتفاقا خیلی عالی میشه اگر ارز مسافرتی کلا حذف بشه
ناشناس۵۴۸۰۱۳۱۹:۱۲:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ثروت ملی متعلق به همه است ‌هرکس حق دارد مصرف انرا انتخاب کند
ناشناس۵۴۸۴۱۹۰۸:۰۸:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نباید به هیچ کدام ارز دولتی داد جایی که کشور مسائل مهمی دار د اینها در مرحله چندم است هرکی دوست داره بره از اجیب خودش خرج کنه
دلار هفت تومنی؟!۵۴۷۷۷۴۱۴:۴۵:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
به این میگن استاندارد دوگانه.
ناشناس۵۴۸۳۴۳۰۱:۴۴:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه می خوای استاندارد دو گانه رو ببینی خبر زیر و کامنت های زیر اون و لایک هاشون رو یه نگاهی بنداز. وقتی حرف سفر تفریحی تو ترکیه و دبی و تایلند و ... است، هیچکی نمیاد بگه ارز رو به دارو و تولید و ... بدین. اما وقتی بحث سفر اربعین و زیارتیه، ارز می شه ناموس مملکت و همه یاد دارو و تولید و .. میفتن. https://www.alef.ir/news/3970504063.html
سامان۵۴۷۸۸۳۱۶:۵۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
تا کی دلار چند نرخی؟ اگه اونی که مسافرت خارج میره باید ۱۵ تومن بده چرا برا اربعین نصف اون؟ با هدف سفر کاری ندارم در هر دو حالت ارز از کشور اونم تو این شرایط معیشتی مردم خارج میشه.. اگر عراقیها ارزشی قائل بودن حداقل ویزا رو حذف میکردن
محسن۵۴۷۸۸۴۱۶:۵۱:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جنگ اقتصادی شروع شده است ، این امر یعنی بیش از 82 میلیون دلار پول دادن به عراق بابت ویزا و بیش از 400 میلیون دلار خروج ارز با قیمت دولتی ، بنظر بنده باید در تمام امور صرفه جویی را شروع کنیم
ناشناس۵۴۸۱۰۲۲۱:۰۵:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
برای ما مسلمان چیزی بنام برکت فراموش شده. تا الان با همین برنامه ریزی ها نه اقتصادی مونده نه آخرتی.حداقل بذارین یه کم حالمون با کربلا عوض بشه.همین انقلاب هم نتیجه ی عاشوراست.ما دلار میدیم به عراق از اونها هم سالانه چند میلیون زائر میاد ایران.دیگه غصه ی چیو میخورین
ناشناس۵۴۷۹۱۵۱۷:۲۴:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
برای گریه و سوگواری دلار ۷۰۰۰ تومانی ولی برای تفریح و شادی باید دلار ۱۴۰۰۰ تومانی خرج کنیم ....
ناشناس۵۴۸۱۶۱۲۲:۰۰:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما میتونی گریه و زاری نکنی . قطعا خیلی بهتره اگر گریه و شادی کلا بدون ارز برگزار بشه !!!
محمدحسین۵۴۸۲۹۱۰۰:۲۸:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سلام دوست عزیز! اون گریه و زاری اگر تا آخر عمر شارژت نکنه حداقل تا یک سالش، تلاش و فعالیت مضاعف تضمینه، اما آن شادی و تفریح فقط خمارت میکنه و می فرستدت سمت دلالی و خون مردم داخل شیشه کردن! میان ماه من تا ماه گردون را که بلدی؟! چون دنبال ماه من نیستی فکر میکنی همه گریه و زاریها یک جورند. نه عزیز همه ش یک جور نیست و این یکی تومنی میلیاردها فرقشه. نچشیدی نمیدونی ...
ناشناس۵۴۸۳۰۰۰۰:۳۹:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این هم از اون استدلالهای عجیب و غریب. شما بهتره از تک تک اونهایی که بهشون دسترسی داری بپرسی حتما میگن حالشون بعد از این سفر خیلی بهتر شده. اصلا پیشنهاد میدم خودت یه بار امتحان کنی. کسی اونجا برای شادی نمیره اما حتما با شعف برمیگرده.
داود۵۴۷۹۴۰۱۷:۴۸:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ارز برای ویزا
dayani۵۴۸۰۵۷۲۰:۰۴:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ارقامی که برای اینکار مصرف می شود سهم همه ایرانیان است و تخصیص این مقدار به بخشی از جامعه ، نمیتواند تاثیر منفی روی ثواب رفتن به کربلا نداشته باشد.
ناشناس۵۴۸۱۶۶۲۲:۰۱:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جدی میفرمائید ؟ اونوقت تخصیص ارز مسافرتی برای هر نقطه دیگه ای چی ؟ سهم همه ایرانیان هست یا فقط شما ؟
ناشناس۵۴۸۳۰۸۰۰:۴۶:۲۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگر بخوای از این دلیلها بیاری خب یارانه بنزین از جیب کل مردم میره ولی بیشترش رو فقط تهرانیها مصرف میکنن تازه طبق آماری که دادن 20 درصدش نصیب کشورهای همسایه میشه. یا یارانه مترو و حمل و نقل که فقط مصرف کننده اون مردم شهرهای بزرگن. البته من هرسال اربعین میرم و موافقم هرکس میخواد بره باید ارز رو خودش تامین کنه تا کار به این باارزشی با این بحثهای به این بیخودی کم ارزش نشه.
ناشناس۵۴۸۱۰۶۲۱:۰۸:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اونی که سفر کربلا رو گریه و زاری میدونه عواقب این اعتقادش رو هم این دنیا هم آخرت میبینه. ما نفس کشیدنمون با اذن امام هست.الان برای نمیدونم خواص میوه ها مطلب و کتاب و .... و .... میخونیم ولی در مورد امام شناسی نمیخوایم مطالعه کنیم.خدا بیدارمون کنه
ناشناس۵۴۸۳۷۵۰۷:۱۲:۴۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این حرف شما شرک مطلقه! نفس ما فقط به اجازه خداست و لالالاالالالالا غیر!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۱۷۱۲۲:۰۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دولت با این کارهای خودش خنده همه رو درمیاره . اغلب مسافرین عتبات اصلا ارز نمیگیرن . اینجوری همه تقصیرها میفته گردن زائرین و دیگه کسی نمیپرسه هزاران برابر این مقدار ارز که رفته تو جیب رفقا و ژنها و اطرافیان آقایون ، چی شده ! با یک تیر دو نشون میزنن . از یک طرف زیارت رو لوث میکنن و یکجور جبهه گیری علیه پیاده روی اربعین ایجاد میشه ، و از طرف دیگه جوری وانمود میکنن که ارزهای گمشده صرف زائرین و زیارت شده و نرفته تو جیب جماعت کانادا نشین !! ساده ترین پیشنهاد برای رفع این سوء تفاهم اینه که کلا ارز مسافرتی حذف بشه تا بعد معلوم بشه چه افرادی عزا میگیرن !!!
ناشناس۵۴۸۱۸۲۲۲:۱۹:۲۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا 7 تومانی!! سفر به سمت عشق باید رایگان بشه
ناشناس۵۴۸۲۰۱۲۲:۵۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من که راضی نیستم حالا با حق من و خانواده‌ام برن کربلا یا ترکیه من که هیچکدوم رو حلال نمیکنم برن زیارتشون قبول خودشون
ناشناس۵۴۸۳۱۷۰۰:۵۸:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من هم به عنوان یه زائر (البته اگه خدا بخواد) با شما موافقم. این سفر اهمیتش بیشتر از اینه که وارد این حاشیه ها بشه
ناشناس۵۴۸۲۳۶۲۳:۳۱:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
یعنی فقط صد میلیون دلار ... ویزا به عراقیها میدهید! ...خسارت جنگ رو هم ازشون بگیرید.
ناشناس۵۴۸۲۴۰۲۳:۳۸:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اقا جان برو زیارت و روحت را جلا بده، ولی با جیب خودت.
ناشناس۵۴۸۳۱۴۰۰:۵۵:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز قرار نیست ارزی به مسافرها داده بشه فقط قراره ویزا با این قیمت محاسبه بشه. حالا فرض کن من میخوام برم عراق میگن ویزا فلان قیمت. چیکار باید بکنم باید بگم نه, باید حتما بقیه اش رو هم حساب کنین؟ چرا به زائرها گیر میدی؟ به دولت بگو ارز نده. من هم به اندازه خودم موافقم. هزینه اش رو جور میکنم منتی هم بالای سرم نیست.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. عراق، سفیر خود در ایران را فراخواند

 2. بوسه‌ی رهبر انقلاب بر سر حاج قاسم سلیمانی   

 3. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 4. هشدار وزیر اطلاعات به مدعیان ولایت‌مداری

 5. اعتراض به سیاست‌های ضدایرانی واشنگتن سخنرانی مقام آمریکایی را مختل کرد+ فیلم

 6. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 7. «مداحی پاپ» چگونه رایج شد؟

 8. ایران خواستار محکومیت تهدید هسته ای رژیم صهیونیستی از سوی سازمان ملل شد

 9. لندن درباره سفر اتباع ایرانی-انگلیسی به ایران هشدار داد

 10. تشییع و تدفین پیکر محمد تولایی، طلبه جوان مشهدی  

 11. تشکیل کارگروه ویژه برای «فروش نفت» در دوران تحریم

 12. اسد در پیامی به پوتین: اسرائیل مسبب انهدام هواپیمای روسیه بود

 13. معاملات مسکن در شهریورماه چگونه بود؟

 14. توافق ترکیه و روسیه برای انتقال عناصر جبهه النصره از استان ادلب به عفرین سوریه

 15. توجه سایت فیفا به لیگ قهرمانان آسیا و صعود پرسپولیس به نیمه نهایی+عکس

 16. ترامپ به متحدانش در منطقه: امنیتتان وابسته به ماست، قیمت نفت را پایین بیاورید

 17. وزیر راه: توسعه قطارهای حومه‌ای راه‌حل برون‌رفت تهران از مشکلات فعلی است

 18. نکونام: تمام تلاشم را برای برد استقلال انجام می دهم

 19. تعاونی ها و معجزه انقلاب سفید در هندوستان

 20. هشدار وقوع سیلاب در مناطق کوهپایه‌ای/ سرمای ۴ درجه در بام ایران

 21. طنین فریاد «یا حسین» 3 میلیون زائر سوگوار در آسمان سرخ کربلا

 22. اعتراض بغداد به دخالت سفیر انگلیس در امور داخلی عراق

 23. واکنش آمریکا به خروج «فولکس واگن» از ایران

 24. اقامه نماز ظهر عاشورای حسینی در سراسر کشور

 25. درخواست امارات برای حضور دولت‌های عربی در مذاکره جدید با ایران

پربحث‌های دیروز

 1. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 2. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 3. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 4. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 5. ظریف: با تصویب FATF همه مشکلات حل نمی‌شود

 6. سقوط تیر برق بر روی دسته سینه زنی در لار/۳ کشته و مصدوم

 7. روشن:اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند فاتحه فوتبال را بخوانیم/پیراهن استقلال شده اسباب بازی!

 8. جزئیات پرونده تخلف فروش آنلاین سکه/ مالباختگان ثامن منتظر باشند

 9. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 10. آمریکا رو به سوی یک «توفان کامل» روان است

 11. پیکر طلبه مشهدی در مشهد تشییع شد

 12. آیفون ۱۰ اس مکس؛ سنگین‌ترین آیفون

 13. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 14. آئین مشعل گردانی در دولت آباد تهران  

 15. زنگنه در نشست اوپک شرکت نمی‌کند

 16. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 17. عباس(ع)، جوانمردی که امان‌نامه را نپذیرفت

 18. ماکرون با ترامپ و روحانی در سازمان ملل دیدار می‌کند

 19. طوفان در استان گلستان/ شکسته‌شدن درختان و تیرهای برق در گرگان+ تصاویر

 20. رشد اقتصادی به 1.7 درصد کاهش یافت

 21. نگاهی به دیدارهای سران ۲ کره برای رسیدن به صلح پایدار

 22. ۸ کتاب عاشورایی که باید خواند

 23. آخرین اشتباه قذافی چه بود؟

 24. 4 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند+برنامه مسابقات

 25. تامین مالی پروژه‌های نیمه‌تمام با ابزار صندوق سرمایه‌گذاری پروژه

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 4. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 5. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 6. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 7. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 8. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 9. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 10. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 11. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 12. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 13. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 14. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 15. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 16. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 17. طرح جدید نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت واردات خودرو + جزئیات

 18. حمله ماموران آل سعود به «تکایا» و «خیمه‌های عاشورایی» در قطیف +عکس و فیلم

 19. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 20. خواننده معروف ممنوع الکار شد

 21. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 22. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 23. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 24. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 25. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

پربحث‌های هفته

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 3. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 4. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 5. وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

 6. آیا پارک لاله تهران پولی شده است؟

 7. دستور ویژه دادستان کل کشور در پی هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت رقیه (س) در یک روزنامه

 8. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 9. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

 10. فتاح: باید از صبر مردم در این چند ماه آب شویم

 11. نماینده مجلس: شنیده‌ایم برخی در پی دریافت سهمیه جانبازی هستند/ شهردار تهران شامل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شود

 12. رئیس دیوان محاسبات خبر داد: خداحافظی ۱۷۰ مقام دولتی بازنشسته با اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 13. وضعیت تاثیر سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور مشخص شد/ آخرین تغییرات آزمون دو سال آینده

 14. آشنایی با مجازات توهین و درگیری با ماموران پلیس

 15. داستان زوج ۱۸۰۰ ساله + عکس  

 16. مدرسه رفتن دانش‌آموزان چقدر آب می‌خورد؟ +جدول

 17. واکنش محسن هاشمی به بنر جنجالی شهرداری

 18. دستور روحانی برای حل مشکلات صنعت داروسازی کشور

 19. یکی از متهمان پرونده واردات تلفن همراه آزاد شد + جزئیات

 20. برخورد سازمان اطلاعات سپاه با عناصر عرفان‌های نوظهور

 21. لاریجانی اعلام کرد: تمهیدات وزارت بهداشت برای رشته‌های بدون متقاضی

 22. پیکر طلبه مضروب مشهدی در بارگاه منور رضوی تشییع شد

 23. کوچ مستاجران به مناطق پایین تر و حاشیه شهر

 24. تعدادی از اعضای شورای روستا در شوش بازداشت شدند

 25. انتقاد سلیمی‌نمین از پخش مستند منصور ارضی

آخرین عناوین