وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

گروه اجتماعی الف،   3970623029 ۳۳ نظر، ۱ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه قیمت ویزا قریب ۴۱ دلار است، گفت: با توافقاتی که با بانک مرکزی شده است، دلار بازار تعادلی قریب ۷ هزار تومان به زائران داده می‌شود.

به گزارش تسنیم، حسین ذوالفقاری با بیان اینکه ساختاری به لحاظ گستردگی، تعاملات، همکاری، مخاطبین و ... مانند پیاده‌روی اربعین از گذشته تا حال نداشته‌ایم اظهار کرد: سال گذشته قریب 2 میلیون و 300 هزار نفر زائر اربعین داشتیم.

وی با اشاره به اینکه همه هدف باید خادمی خادمان امام حسین(ع) باشد و فکر چیز دیگر نباشیم، گفت: با ارزیابی انجام شده از سال 94 تاکنون اصلاح 150 اشکال در برگزاری این مراسم بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه در سال 95 قریب 50 درصد این اشکالات برطرف شد و در سال 96 نیز کاهش اشکالات را داشتیم، افزود: قصد داریم در امسال این مشکلات را به صفر برسانیم.

وی با اشاره به اینکه باید زیرساخت‌ها لازم برای این ایام آماده شود بیان کرد: تسهیل در رفت و آمد زائران و کاهش هزینه‌ها را باید در این ایام داشته باشیم.

ذوالفقاری با بیان اینکه میوه مراسم اربعین، مسائل فرهنگی است که باید در زائران ایجاد شود، گفت: دشمن قصد‌ آن‌ را دارند تا شکوه مراسم اربعین را کاهش دهند.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال آن هستند تا از یک حاشیه کوچک در مراسم اربعین در فضای مجازی و ... علیه نظام جمهوری اسلامی و شیعه فتنه ایجاد کند و به برای منافع خود استفاده کنند و باید خود مردم رعایت کنند.

رئیس ستاد اربعین کشور با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که مراسم اربعین باید به خود مردم محول شود، گفت: تاکید ما نیز بر همین است و حرکت ما در عراق باید در جهت افتخار دو کشور ایران و عراق باشد.

وی با بیان اینکه قیمت ویزا قریب 41 دلار است، افزود: با توافقاتی که با بانک مرکزی شده ‌با دلار بازار تعادلی قریب 7 هزار تومان به زائران داده می‌شود.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه در حال کاهش هزینه بیمه برای زائران هستیم که هزینه بیمه از سال پیش نیز کمتر شود، گفت: تاکید بر این است که ستاد استانی در استان‌ها راه‌اندازی شود و از سیستم مرکزی فاصله بگیریم و تمام امورات استان در استان برنامه‌ریزی شود.

وی عنوان کرد: براساس توافقاتی که انجام شده است پلیس+10 به همراه انجام امور گذرنامه همزمان‌ کارهای ویزا را نیز انجام دهد تا فرد معطل نشود.

دبیر شورای امنیت با بیان اینکه اگر تعامل خوبی با نیروهای عراقی نداشتیم تمام افرادی ‌که غیرمجاز به عراق رفته بودند حداقل 6 ماه زندانی داشتند، گفت: به‌دنبال این هستیم در عراق فعالیت‌های ماندگار انجام دهیم و هرسال به‌دنبال ساخت زیر‌ساخت برای بناکردن موکب نباشیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۷۴۹۰۱۱:۱۰:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
احسنت. احسنت
ناشناس۵۴۷۵۹۸۱۲:۳۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
فقط ویزا 287000 تومان!
ناشناس۵۴۷۶۳۱۱۲:۵۵:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
مراسم اربعین به خود مردم محول شود یعنی به حدود 3 میلیون تن در این شرایط ارز نیم بها بدهیم.
ناشناس۵۴۸۳۶۳۰۵:۵۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سازمان شفافیت بررسی کنه چرا ویزای عراق اینقدر گرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۴۷۷۳۰۱۴:۱۳:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
قیمت هفت هزار تومانی ارز را برای سایر نیازمندیهای مردم بویژه دارو هم تخصیص دهید
محمدحسین۵۴۸۲۸۶۰۰:۲۱:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سلام دوست عزیز! کمی اطلاعات ضرر ندارد. برای دارو و کالاهای اساسی دلار 3800 تومان اختصاص داده می شود. ای کاش به جای جو گیری بی خود کمی اطلاعات صحیح کسب می کردید...
ناشناس۵۴۷۷۳۴۱۴:۱۶:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۳
حالا ی عده میان میگن چرا واسه اربعین دلار هفت تومنی اگه واسه دوبی و ترکیه باشه جیک نمیزنن ولی برای عزاداریِ مردم بهانه جویی میکنن
ناشناس۵۴۸۰۱۱۱۹:۰۸:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
نه به اون بدن نه به این، حله؟
ناشناس۵۴۸۱۵۶۲۱:۵۶:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
حل حله . جماعتی که پای پیاده میرن اربعین ، اسیر ارز و این مسخره بازیها نیستن . خیلی از اونها حتی ارز تخصیصی رو تحویل هم نمیگیرن . اتفاقا خیلی عالی میشه اگر ارز مسافرتی کلا حذف بشه
ناشناس۵۴۸۰۱۳۱۹:۱۲:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ثروت ملی متعلق به همه است ‌هرکس حق دارد مصرف انرا انتخاب کند
ناشناس۵۴۸۴۱۹۰۸:۰۸:۳۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
نباید به هیچ کدام ارز دولتی داد جایی که کشور مسائل مهمی دار د اینها در مرحله چندم است هرکی دوست داره بره از اجیب خودش خرج کنه
دلار هفت تومنی؟!۵۴۷۷۷۴۱۴:۴۵:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۳
به این میگن استاندارد دوگانه.
ناشناس۵۴۸۳۴۳۰۱:۴۴:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگه می خوای استاندارد دو گانه رو ببینی خبر زیر و کامنت های زیر اون و لایک هاشون رو یه نگاهی بنداز. وقتی حرف سفر تفریحی تو ترکیه و دبی و تایلند و ... است، هیچکی نمیاد بگه ارز رو به دارو و تولید و ... بدین. اما وقتی بحث سفر اربعین و زیارتیه، ارز می شه ناموس مملکت و همه یاد دارو و تولید و .. میفتن. https://www.alef.ir/news/3970504063.html
سامان۵۴۷۸۸۳۱۶:۵۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
تا کی دلار چند نرخی؟ اگه اونی که مسافرت خارج میره باید ۱۵ تومن بده چرا برا اربعین نصف اون؟ با هدف سفر کاری ندارم در هر دو حالت ارز از کشور اونم تو این شرایط معیشتی مردم خارج میشه.. اگر عراقیها ارزشی قائل بودن حداقل ویزا رو حذف میکردن
محسن۵۴۷۸۸۴۱۶:۵۱:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جنگ اقتصادی شروع شده است ، این امر یعنی بیش از 82 میلیون دلار پول دادن به عراق بابت ویزا و بیش از 400 میلیون دلار خروج ارز با قیمت دولتی ، بنظر بنده باید در تمام امور صرفه جویی را شروع کنیم
ناشناس۵۴۸۱۰۲۲۱:۰۵:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
برای ما مسلمان چیزی بنام برکت فراموش شده. تا الان با همین برنامه ریزی ها نه اقتصادی مونده نه آخرتی.حداقل بذارین یه کم حالمون با کربلا عوض بشه.همین انقلاب هم نتیجه ی عاشوراست.ما دلار میدیم به عراق از اونها هم سالانه چند میلیون زائر میاد ایران.دیگه غصه ی چیو میخورین
ناشناس۵۴۷۹۱۵۱۷:۲۴:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۳
برای گریه و سوگواری دلار ۷۰۰۰ تومانی ولی برای تفریح و شادی باید دلار ۱۴۰۰۰ تومانی خرج کنیم ....
ناشناس۵۴۸۱۶۱۲۲:۰۰:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
شما میتونی گریه و زاری نکنی . قطعا خیلی بهتره اگر گریه و شادی کلا بدون ارز برگزار بشه !!!
محمدحسین۵۴۸۲۹۱۰۰:۲۸:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
سلام دوست عزیز! اون گریه و زاری اگر تا آخر عمر شارژت نکنه حداقل تا یک سالش، تلاش و فعالیت مضاعف تضمینه، اما آن شادی و تفریح فقط خمارت میکنه و می فرستدت سمت دلالی و خون مردم داخل شیشه کردن! میان ماه من تا ماه گردون را که بلدی؟! چون دنبال ماه من نیستی فکر میکنی همه گریه و زاریها یک جورند. نه عزیز همه ش یک جور نیست و این یکی تومنی میلیاردها فرقشه. نچشیدی نمیدونی ...
ناشناس۵۴۸۳۰۰۰۰:۳۹:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این هم از اون استدلالهای عجیب و غریب. شما بهتره از تک تک اونهایی که بهشون دسترسی داری بپرسی حتما میگن حالشون بعد از این سفر خیلی بهتر شده. اصلا پیشنهاد میدم خودت یه بار امتحان کنی. کسی اونجا برای شادی نمیره اما حتما با شعف برمیگرده.
داود۵۴۷۹۴۰۱۷:۴۸:۱۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ارز برای ویزا
dayani۵۴۸۰۵۷۲۰:۰۴:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
ارقامی که برای اینکار مصرف می شود سهم همه ایرانیان است و تخصیص این مقدار به بخشی از جامعه ، نمیتواند تاثیر منفی روی ثواب رفتن به کربلا نداشته باشد.
ناشناس۵۴۸۱۶۶۲۲:۰۱:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۳
جدی میفرمائید ؟ اونوقت تخصیص ارز مسافرتی برای هر نقطه دیگه ای چی ؟ سهم همه ایرانیان هست یا فقط شما ؟
ناشناس۵۴۸۳۰۸۰۰:۴۶:۲۹ ۱۳۹۷/۶/۲۴
اگر بخوای از این دلیلها بیاری خب یارانه بنزین از جیب کل مردم میره ولی بیشترش رو فقط تهرانیها مصرف میکنن تازه طبق آماری که دادن 20 درصدش نصیب کشورهای همسایه میشه. یا یارانه مترو و حمل و نقل که فقط مصرف کننده اون مردم شهرهای بزرگن. البته من هرسال اربعین میرم و موافقم هرکس میخواد بره باید ارز رو خودش تامین کنه تا کار به این باارزشی با این بحثهای به این بیخودی کم ارزش نشه.
ناشناس۵۴۸۱۰۶۲۱:۰۸:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اونی که سفر کربلا رو گریه و زاری میدونه عواقب این اعتقادش رو هم این دنیا هم آخرت میبینه. ما نفس کشیدنمون با اذن امام هست.الان برای نمیدونم خواص میوه ها مطلب و کتاب و .... و .... میخونیم ولی در مورد امام شناسی نمیخوایم مطالعه کنیم.خدا بیدارمون کنه
ناشناس۵۴۸۳۷۵۰۷:۱۲:۴۷ ۱۳۹۷/۶/۲۴
این حرف شما شرک مطلقه! نفس ما فقط به اجازه خداست و لالالاالالالالا غیر!!!!!!!!!
ناشناس۵۴۸۱۷۱۲۲:۰۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
دولت با این کارهای خودش خنده همه رو درمیاره . اغلب مسافرین عتبات اصلا ارز نمیگیرن . اینجوری همه تقصیرها میفته گردن زائرین و دیگه کسی نمیپرسه هزاران برابر این مقدار ارز که رفته تو جیب رفقا و ژنها و اطرافیان آقایون ، چی شده ! با یک تیر دو نشون میزنن . از یک طرف زیارت رو لوث میکنن و یکجور جبهه گیری علیه پیاده روی اربعین ایجاد میشه ، و از طرف دیگه جوری وانمود میکنن که ارزهای گمشده صرف زائرین و زیارت شده و نرفته تو جیب جماعت کانادا نشین !! ساده ترین پیشنهاد برای رفع این سوء تفاهم اینه که کلا ارز مسافرتی حذف بشه تا بعد معلوم بشه چه افرادی عزا میگیرن !!!
ناشناس۵۴۸۱۸۲۲۲:۱۹:۲۵ ۱۳۹۷/۶/۲۳
چرا 7 تومانی!! سفر به سمت عشق باید رایگان بشه
ناشناس۵۴۸۲۰۱۲۲:۵۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۳
من که راضی نیستم حالا با حق من و خانواده‌ام برن کربلا یا ترکیه من که هیچکدوم رو حلال نمیکنم برن زیارتشون قبول خودشون
ناشناس۵۴۸۳۱۷۰۰:۵۸:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۲۴
من هم به عنوان یه زائر (البته اگه خدا بخواد) با شما موافقم. این سفر اهمیتش بیشتر از اینه که وارد این حاشیه ها بشه
ناشناس۵۴۸۲۳۶۲۳:۳۱:۳۱ ۱۳۹۷/۶/۲۳
یعنی فقط صد میلیون دلار ... ویزا به عراقیها میدهید! ...خسارت جنگ رو هم ازشون بگیرید.
ناشناس۵۴۸۲۴۰۲۳:۳۸:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۳
اقا جان برو زیارت و روحت را جلا بده، ولی با جیب خودت.
ناشناس۵۴۸۳۱۴۰۰:۵۵:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۴
دوست عزیز قرار نیست ارزی به مسافرها داده بشه فقط قراره ویزا با این قیمت محاسبه بشه. حالا فرض کن من میخوام برم عراق میگن ویزا فلان قیمت. چیکار باید بکنم باید بگم نه, باید حتما بقیه اش رو هم حساب کنین؟ چرا به زائرها گیر میدی؟ به دولت بگو ارز نده. من هم به اندازه خودم موافقم. هزینه اش رو جور میکنم منتی هم بالای سرم نیست.

پربحث‌های اخیر

 1. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 2. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 3. تهرانی‎ها روزی ۵ تن دل و جگر می‌خورند

 4. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 5. طیب‌نیا عضو شورای پول و اعتبار شد

 6. شایعه فروش نفت در برابر غذا صحت ندارد

 7. میوه‌ای که سرخوشتان می‌کند

 8. کرملین: پوتین با پنس دیداری نداشته است

 9. برداشت طلای سرخ  

 10. اضافه‌وزن؛ افسردگی به بار می‌آورد

 11. برایان هوک: مجبور بودیم برخی از کشورها را از تحریم‌ها ضد ایران معاف کنیم

 12. وزیر خارجه آمریکا با ولیعهد بحرین درباره ایران و یمن گفت‌وگو کرد

 13. عقب‌نشینی ۲۰۰هزارتومانی قیمت داروهای بیماران کلیوی/ «راپامیون» رایگان شد

 14. چگونه بهبود زخم‌ها را سرعت بخشیم؟

 15. بازیکنانی که به دروازه‌بانان برای مهار پنالتی کمک کردند   

 16. سرماخوردگی کهنه را از طریق این داروی گیاهی درمان کنید

 17. توکلی: نوسانات اخیر نرخ ارز شکاف‌های طبقاتی را تشدید کرد

 18. نشریه آمریکایی: وادار کردن ایران به مذاکره مستقیم با آمریکا کار آسانی نیست

 19. ماکرون: نباید دولت زیر دست و متکی به آمریکا باشیم

 20. پمپئو با مقامات قطر دیدار کرد

 21. فیلم/حواشی دیدار امروز مدال‌آوران بازی‌های پارآسیایی با رهبرمعظم انقلاب

 22. تاج این بار برای ماندن به رئیس مجلس نامه نوشت

 23. دستگیری یک مدیر آموزش‌وپرورش به جرم اختلاس

 24. خوزستان به حالت آماده باش در آمد

 25. روسیه طرح پیشنهادی ماکرون را رد کرد

پربحث‌های دیروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 5. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 8. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 9. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 10. ظریف به مجلس احضار شد

 11. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 12. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 13. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 14. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 15. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 16. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 17. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 18. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 19. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 20. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 21. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 22. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 23. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 24. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 25. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 7. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 8. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 9. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 10. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 11. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 12. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 13. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 14. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 15. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 16. فاتحه تهران را بخوانیم

 17. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 18. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 19. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 20. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 21. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 22. آقایان! عذرخواهی کنید

 23. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 24. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 25. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

پربحث‌های دیروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 3. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 4. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 5. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 6. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 7. فیلم/حواشی دیدار امروز مدال‌آوران بازی‌های پارآسیایی با رهبرمعظم انقلاب

 8. رونمایی از شگرد جدید کلاهبرداران در اینترنت

 9. محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

 10. روحانی: بزرگداشت یاد علامه محمد تقی جعفری نکوداشت مقام دانش و فضیلت است

 11. جنازه «سلطان سکه» پس از اعدام  

 12. ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج/مه گرفتگی در جاده چالوس

 13. برف و مه غلیظ در محور هراز/ کاهش دید افقی

 14. پارکینگ، عامل اصلی نزاع و درگیری در بافت های فرسوده

 15. برنامه امتحانات نهایی دی‌ماه منتشر شد

 16. فاجعه‌ای که نیمی از مردم ایران را کشت

 17. تقابل مدیریت ارزشی و مهندسی منفعت

 18. تورهای ارزان قیمت آسیایی

 19. واکنش رییس سازمان بازرسی کشور به خبر "دادگاهی شدن بازنشستگان از ۱۵ آذر"

 20. آخرین گفت‌وگوی محمد سالم: من و وحید شاخ بازار بودیم

 21. محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

 22. اخطار سازمان هواشناسی درباره مه‌گرفتگی جاده‌های کوهستانی

 23. تهرانی‌ها چقدر به ۱۱۰ زنگ زدند؟

 24. بارش برف و باران در ۱۳ استان کشور

 25. بازداشت دختر هنرپیشه و پسر خواننده در طرح رعد پلیس

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 3. فاتحه تهران را بخوانیم

 4. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 5. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 6. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 7. دو گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند

 8. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 9. از تهران چیزی می‌ماند؟/ با آخوندی تا ۱۴۰۰

 10. تخفیف ۷۵ درصدی برای ملکی در سعادت‌آباد به عضو شورای شهر تهران

 11. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 12. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 13. حواشی شغلی به نام "خانم جلسه‌ای"

 14. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 15. پولشویی و فرار مالیاتی در بستر عدم‌شفافیت/ اقتصاد ما شفاف نیست؟

 16. خیز وزیر پرحاشیه برای رفتن به بهشت

 17. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 18. پشت پرده انتخاب شهردار تهران کیست؟

 19. آخوندی: رویکرد من برای شهرداری، ایجاد حکومت محلی است

 20. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 21. محسن هاشمی: رد صلاحیت آخوندی و حناچی کذب است

 22. تهران با آمدن آخوندی «فریز» می‌شود

 23. تبلیغ عجیب یک آدامس در تلویزیون

 24. "رئیسی" در کتاب فروشی‌های خیابان انقلاب  

 25. شما هم در گناه آنها شریک هستید  

آخرین عناوین