مروری بر اخبار مهم روز؛ نگرانی از شکستن رکورد هاشمی رفسنجانی/دستگیری 5 طلبه تجمع فیضیه/عذرخواهی عارف از مردم بخاطر دولت روحانی/توطئه آمریکایی علیه ایران در اربیل/ توکلی: این قاضی درستکار را تشویق کنید

گروه سیاسی الف،   3970619166 ۲۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
نگرانی از شکستن رکورد هاشمی رفسنجانی/دستگیری 5 طلبه تجمع فیضیه/عذرخواهی عارف از مردم بخاطر دولت روحانی/توطئه آمریکایی علیه ایران در اربیل/ توکلی: این قاضی درستکار را تشویق کنید

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

انتقاد ابطحی از دولت

سیدمحمدعلی ابطحی در فضای مجازی نوشت: در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و در اوج بحران بیکاری و کارزار بی امان رسانه ای، دولت نه وزیر اقتصاد دارد و نه وزیر کار و نه سخنگو و نه کسی به فکر جایگزین آنهاست.فقط جهت اطلاع عرض کردم.مسئولان هر چه ندارند، صبر و حوصله خوبی دارند. کلا معتقدند عجله کار شیطان است و بس.

آیا مساله اصلاح‌طلبان نظارت استصوابی است؟

روزنامه فرهیختگان نوشت: پریشان‌گویی و بازگشت به ادبیات تند، دو برون‌داد سیاسی و رسانه‌ای جریان اصلاح‌طلب در شرایط فعلی است؛ عملکرد دولت در حوزه اقتصاد و آثار اجتماعی و سیاسی آن قافیه را برای این جریان تنگ کرده است... یکی از مهم‌ترین ادبیات‌سازی‌هایی که مدتی است در این مسیر پیگیری می‌کنند طرح موضوع نظارت استصوابی شورای نگهبان است، اوج استدلال هم این است که اگر نظارت استصوابی نبود مدیران بهتری در مصدر امور قرار می‌گرفتند و اوضاع این‌طور نبود... انتخابات شورای شهر دوم بدون نظارت استصوابی برگزار شد، اما ناکارآمدی دولت خاتمی به‌حدی بود که همه لیست‌های حامی دولت شکست خوردند و مصطفی تاجزاده از مبدعان حمله به شورای نگهبان پس از محمود خسروی‌وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در انتخابات شانزدهم شد و از راهیابی به شورا بازماند... بی‌بی‌سی فارسی هم حتی در موفقیت این پروژه شک دارد و می‌نویسد: معلوم نیست پیشنهاد مقابله با نظارت استصوابی در شرایط کنونی چقدر مورد توجه مردم قرار می‌گیرد.

بسته‌های خوشبختی نوبخت و چند ابهام و پرسش

محمدصادق جنان صفت در روزنامه ابتکار نوشت: در این روزهای داغ شهریورماه که کسب و کار ایرانیان در غبارها افتاده و چشم چشم را نمی‌بیند و در این روزهایی که ایرانیان ناراحت و خشمگین هستند که چرا سازمان برنامه و بودجه به مثابه یکی از مراکز فرماندهی اقتصاد ایران پیش بینی دقیقی از این روزها نداشته است، محمد‌باقر نوبخت با بسته‌های خوشبختی خود خبرساز شده است...منابع تامین ارقام‌{بسته} کجاست‌؟... باید محل تامین منابع به صورت شفاف توضیح داده شود تا عدم تعادل تازه پدیدار نشود... به نظر می‌‌‌رسد شان و شخصیت سازمان برنامه و بودجه بالاتر از این است که در مقام یک سازمان تهیه و توزیع کالا عمل کند و ریاست این سازمان باید وقت و انرژی خود را معطوف به برنامه‌های کلان اقتصادی کرده و به‌مثابه عقل بودجه‌ای دولت اقتصاد کشور را از بلایای بودجه‌های نامتوازن دور سازد.

از رای ندادن نمایندگان به طرح شفافیت آرا متاسفم
قاسم میرزایی نیکو، نماینده فیروزکوه و دماوند در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین با اشاره به رای منفی نمایندگان به یک فوریت طرح شفافیت آرا، گفت: رای نمایندگان به طرح شفافیت آرا نشان می‌دهد که هیچ کس به دنبال شفافیت نیست... آقای فتحی و من به همراه تعداد دیگری از نمایندگان طرح شفافیت آرای نمایندگان را استارت زدیم اما بعد از این موضوع برخی دیدند که عقب افتادند و برای مصرف داخلی مجموعه استانهایشان طرح مشابه را امضا کردند چون مردم در استانهایشان خواستار شفافیت آرای نمایندگان بودند و می‌خواستند که این طرح را امضا کنند. این تقابل انجام شد و تعداد امضاها به 160 رسید...برخی از امضا کنندگان طرح شفافیت آرای نمایندگان در جلسه بررسی این یک فوریت طرح به این نتیجه رسیدند که نظارت استصوابی ممکن است دو تا رایی را که نمایندگان می دهند مورد توجه قرار دهد و بنابراین جا زدند.

میرزایی نیکو گفت: از رای نمایندگان به طرح شفافیت آرا متاسفم.

علی مطهری هم در یادداشتی با عنوان «درباره شفافیت آرای نمایندگان» نوشت:... با شفافیت حضور و غیاب‌ها و سفرهای نمایندگان و مانند اینها موافقم اما با شفافیت آراء آنها موافق نیستم زیرا جامعه امروز ما هنوز رشد لازم را در این زمینه پیدا نکرده است. اگر آراء نمایندگان به طرح‌ها و لوایح اعلام عمومی شود، نماینده در حوزه انتخابیه خود مورد آزار و اذیت گروه‌های فشار قرار می‌گیرد یا به موجب نظارت استصوابی حق او در انتخابات بعدی ضایع می‌شود...

مشکلات راه حل سیاسی ندارد

محمدرضا باهنر در سلسله نشست‌های علمی تخصصی «جمهوری اسلامی  سرمایه‌ها و چالش‌ها» با بیان اینکه باید چرخ‌های اقتصاد را روغن‌کاری کرد، نگرانی خود را از افزایش نرخ تورم ابراز کرد و گفت: البته رکورد نرخ تورم ۴۹ درصدی همچنان باید در دست مرحوم هاشمی بماند و کار به جایی نکشد که دولت روحانی آن را بشکند... معتقدم دولتمردان اگر مستقیم و یا غیر مستقیم برای حل مشکلات اقتصادی کشور دنبال راه‌حل سیاسی هستند راه را اشتباه رفته‌اند، مشکلات اقتصادی ما امروز راه حل اقتصادی دارد؛ چراکه ما ظرفیت‌ها و نیروهای توانمند در اختیار داریم. باید چرخ‌های اقتصاد کشور روغن کاری شود تا اصطکاک‌ها کم شود، سینه‌ها باز شود یعنی اگر کار آفرین مراجعه کرد کارش را زود انجام دهیم.

باهنر: باید چرخ‌های اقتصاد را روغن‌کاری کرد/ اگر مسئولان راهکار مشکلات را سیاسی بدانند، راه را اشتباه رفته‌اند

مردم افراد آلوده به فساد را به قوه قضاییه معرفی کنند

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در حاشیه نشست مسئولان عالی قضایی اظهار کرد: ... تقاضای من از مردم این است که افراد آلوده به فساد را به ما معرفی کنند... البته این کار باید مستند باشد و هر شایعه‌ای را به ما منتقل نکنند... کسانی که اطلاع رسانی صحیحی در جهت معرفی مفسدین  به ضابطین یا به قوه قضاییه داشته باشند، حتما از آنها حمایت می شود و اگر بخواهند که مشخصات آنها محفوظ بماند، حتما نام آنها و مشخصات آنها محفوظ خواهد بود و برای آنها مشکلی پیش نخواهد آمد... قوه قضاییه به فضل پرورگار و با کمک مردم هیچگونه خط قرمزی نخواهد داشت و ان‌شاءالله با تمام توان در مقابل هر نوع فساد و جرمی ایستادگی خواهد کرد و پرونده‌ها را طبق قانون بررسی و احکام را صادر خواهد کرد.

اژه ای :مردم متخلفان اقتصادی را معرفی کنند/ خط قرمزی برای رسیدگی به تخلفات وجود ندارد

تشکیل کمیته مبارزه با فساد در شورای عالی امنیت ملی

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اخیرا کمیته مبارزه با فساد را در شورای عالی امنیت ملی فعال کردیم تا به شکل دقیق و همه جانبه به کمک قوه قضائیه بیاییم و با فساد مبارزه جدی کنیم.

شمخانی: آمریکا را در اعمال تحریم مایوس می‌کنیم/ باید تحریم را تبدیل به فرصت سازیم

انتقاد اصلاح طلبان از دولت روحانی

محمد صادق جوادی حصار، تحلیلگر سیاسی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین دولت را عامل اصلی شکاف میان اصلاح‌طلبان و روحانی دانست... جوادی‌حصار گفت: در زمان انتخابات سال 96 هر عقل سلیمی می‌گفت بین این دو نفر بهتر است که از آقای روحانی حمایت کنیم؛ این موضوع به این معنی نیست که هر چه آقای روحانی انجام می‌دهد و می‌گوید، درست است و یا اینکه ایشان گزینه مطلوب ما بود... رای دادن به آقای روحانی به معنای حمایت نسبی، شرطی و مقطعی بود؛ به شرطی که ایشان به وعده‌های خود عمل کند؛ وقتی عمل نکند، شرط حمایت از بین رفته است.

محمدرضا عارف، رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان امروز (دوشنبه) در دیدار دبیرکل و برخی اعضای حزب همبستگی دانش آموختگان ایران(هدا) گفت: از مردم بابت مشکلات عذر خواهی می‌کنیم، چون دولتی را روی کار آوردیم که نمی‌خواهد یا نمی‌تواند منویات اصلاحات را پیاده کند؛ البته منطقی هم نیست رو در روی آن بایستیم. مجبوریم صورت‌مان را با سیلی سرخ کنیم.

عارف: دولتی را روی کار آوردیم که مجبوریم صورت‌مان را با سیلی سرخ نگه داریم

روزنامه اعتماد با علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب و نماینده ادوار مجلس در این مورد گفت‌وگو کرده است. تاجرنیا معتقد است که اگر وضعیت منفعلانه دولت تغییری نکند حتما ادبیات اصلاح‌طلبان نسبت به دولت تندتر خواهد شد و البته می‌گوید اگر اصلاحات بتواند گفتمان خود را با گفتمان مردم همراه کند، می‌تواند در انتخابات بعدی هم تاثیر بگذارد... تاجرنیا می گوید:.. اگر دولت روحانی شکست بخورد در افکار عمومی شکست جریان اصلاح‌طلب محسوب می‌شود چون حرف‌های روحانی نزدیک به اصلاح‌طلبان اما در عمل اصولگراست.

 انتقاد از دستگیری ۵ طلبه تجمع فیضیه

روزنامه جوان نوشت: موج سازی‌های کذایی اصلاح‌طلبان بر سر پلاکاردی در حاشیه تجمع اعتراضی طلاب فیضیه نسبت به وضعیت اقتصادی کشور، سرانجام مدعیان آزادی را به آنچه می‌خواستند، رساند و پنج طلبه به دلیل شکایت دولت توسط دادگاه ویژه روحانیت احضار و بازداشت شدند... آن‌هایی که مدعی هستند طلاب با پلاکارد استخر فرح، رئیس جمهور را تهدید به قتل کردند، آگاهانه دروغ می‌گویند. چرا؟ زیرا مگر کسی که عقل دارد و دنبال قتل است، می‌آید با هویت معلوم و علنی یک شخصیت ملی را تهدید به قتل کند؟ و متوجه نباشد چه می‌گوید؟!... از سویی زمانی می‌توانیم آن شعار را تهدید فرض کنیم که نوع مرگ هاشمی قطعاً و یقیناً قتل باشد و قبلاً به اثبات رسیده باشد. وقتی صغرای داستان دروغ است، استنباط کبرای آن هم دروغ است.

از این بگیر و ببند هم چیزی در نمی‌آید جز افشای کذب بودن ادعا‌های آزادی بیان دولت. حسن روحانی این روز‌ها سخنرانی به سخنرانی از وحدت و لزوم آن در جامعه می‌گوید؛ وحدت وحدت که دولت می‌گوید، این است؟!

انتقاد روزنامه جوان؛ مدعیان آزادی، شاکی طلاب بازداشتی تجمع فیضیه

همشهری هم نوشت: 25مرداد ماهی که گذشت تجمعی از سوی حوزه علمیه قم در زیرزمین مدرسه فیضیه برگزار شد که شعار حک‌شده روی پلاکارد یکی از طلبه‌های حاضر در این نشست، موجی از واکنش‌ها را به‌دنبال داشت. شعار این بود «ای آنکه مذاکره شعارت- استخر فرح در انتظارت»....احمد امیرآبادی- نماینده اصولگرای قم در بهارستان- که در این نشست حاضر بود می گوید: فیضیه غائله نبود؛ جلسه‌ای منظم، رسمی و درست بود که در جریان آن و در ابتدای مراسم طلبه‌ای پلاکاردی را در دست داشت که همان‌موقع آقای طیبی -فرمانده تیپ 88رزمی تبلیغی روحانیون- به او تذکر داد و گفت که از مراسم خارج شود و حق ندارد با چنین شعاری در این مراسم بنشیند. بعد هم آقای رحیم‌پور ازغدی تک‌تک پلاکاردها را خواند تا بگوید نشست چه نگاهی دارد و آن پلاکارد برای انگیزه دیگری در مراسم حاضر شده است. صاحبان مراسم می‌دانستند جمعی با تکیه بر آن پلاکارد قصد سوءاستفاده از مراسم را دارند. از آن پلاکارد سوءاستفاده شد...اعتقاد دارم که این موضوع سازماندهی‌شده نبوده و از روی جهالت بوده است. هرکه بوده اشتباه کرده و اقدامش از روی جهالت بوده است، چون می‌خواستند اصل موضوع که همراهی طلاب با مردم بود را زیر سوال ببرند که با یک حاشیه الکی زیر سوال بردند.

پاسخ واعظی در برابر جوابیه تند دفتر آیت الله جنتی

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به جوابیه دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری و اظهاراتش در خصوص دیدار روحانی و ترامپ به باشگاه خبرنگاران گفت: اگر به تمامی جزئیات مصاحبه‌ام در حاشیه جلسه هیات دولت دقت کرده باشید؛ صحبتهایم جز عزت و احترام به آیت الله جنتی چیز دیگری نبود.همبستگی مسئولین می‌تواند کشور را به سوی انسجام، وحدت و صمیمیت هدایت کند.

در پی اظهارات رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور درباره سخنان دبیر شورای نگهبان پیرامون دیدار ترامپ و روحانی در حاشیه اجلاس سالانه سازمان ملل در نیویورک, دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری طی جوابیه‌ای اعلام کرد: اظهارات شتاب‌زده رئیس دفتر رئیس‌جمهور در انعکاس خلاف واقع بیانات رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری موجب تعجب و حیرت شد و از رئیس دفتر رئیس‌جمهور انتظار می‌رود ضمن عذرخواهی و تصحیح مصاحبه خویش، ادب و متانت را در موضع‌گیری‌های سیاسی رعایت کرده و حرمت اشخاص و نهادهای قانونی کشور را رعایت نماید.

انتقاد  یک اصولگرا از خاتمی

نامه نیوز نوشت: «اگر نظام تن به اصلاح ندهد، حتماً شکست خواهد خورد» این جمله ای است که رئیس دولت اصلاحات در دیدار با اعضای انجمن فرهنگی سیاسی دانشجویان دانشگاه شیراز بیان کرده است... ناصر ایمانی در این باره می گوید: مردم با اعتماد به آن ها{منظور خاتمی و اصلاح طلبان است} به دولت روحانی رای داده اند لذا در شرایط موجود که دولت نتوانسته از عهده عمل به وعده های خود برآید نمی توان به جای پاسخگویی نسبت به عملکرد دولت حرف های جدید زد...اگر مساله تغییر دولت نبود و اصلاح نظام نیاز بود چرا یک سال قبل این حرف را نزده و از روحانی حمایت کردند. همان وقت می گفتند که بحث این دولت و آن دولت نیست و به اصلاح نظام نیاز داریم. چرا آن زمان نگفتید که قبل از اصلاح نظام شرکت در انتخابات بی فایده است؟... این طور نمی شود که یک روز حامی باشند و یک روز موضع شفاف نگیرند. در دولت قبل که برجام برای آنان منفعت داشت از دولت حمایت کردند اما اکنون دولت از پس حل و فصل مشکلات و اداره کشور برنمی آید حرف های دیگری می زنند. این رویه فرار رو به جلو و آدرس غلط دادن است.

نامه توکلی به آملی لاریجانی درباره یک قاضی

احمد توکلی، رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رییس قوه قضاییه از اقدام بموقع یکی از قضات شهرستان بهشهر در ابطال حکم فروش باغ های منطقه عباس آباد و شخص رییس دستگاه قضا تشکر کرد و خواستار تشویق  آن قاضی درستکار شد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت خواستار تشویق قاضی شرافتمند و انقلابی شد/ تشکر از رئیس دستگاه قضا

اتاق عملیات واشنـگتن در اربیـل

روزنامه فرهیختگان نوشت: طرح آمریکا برای فشار بر ایران که از سال‌ها پیش عملیاتی شده است به دنبال ایجاد مجموعه بحران‌ در ایران از طریق مرزهای مشترک ایران با اقلیم کردستان است... در نگاه بولتون و وزارت خارجه آمریکا، ظرفیت‌های موجود در اقلیم کردستان می‌تواند این سرزمین را به بهترین بستر برای افزایش فشار بر ایران تبدیل کرد. به همین دلیل هم پمپئو، در مرداد سال جاری، استیون فاگین را برای سرکنسولگری آمریکا در اربیل به این کشور اعزام کرد... اصلی‌ترین وظیفه فاگین در اربیل، «توسعه ناامنی در ایران» از طریق گروهک‌های تروریستی و «مقابله تهران با دور زدن تحریم‌های آمریکا» است... وظیفه دیگری که برعهده فاگین در کنسولگری آمریکا گذاشته شده، مقابله با دور زدن تحریم‌های آمریکا از سوی تهران آن هم از اقلیم کردستان است.

بعضی نمایندگان به شوخی می‌گویند تو مهدور الدمی!

پروانه سلحشوری نماینده تهران و عضو فراکسیون امید را درباره حواشی ایجاد شده بعد از نطقش به اعتمادآنلاین گفت: بعضی از نمایندگان به شوخی من می‌گویند تو «مهدور الدمی»، «به اعدام نزدیکی»، «سلحشور! کمپوت باید بیاوریم»... من هم می‌گویم من دیابتی هستم برایم نان خشک بیاورید ... شما فکر نکنید شخصی مانند دکتر عارف فعال نیستند و یا فراکسیون امید را به‌خوبی اداره نمی‌کنند. بعد از نطق من چند تن از همکاران اصولگرای تند نزد آقای عارف رفتند و با ایشان صحبت کردند که چرا سلحشوری و حیدری به این شکل حرف می‌زنند و خواستار ورود ایشان شدند. آقای عارف اما از ما حمایت کردند و گفتند که نمایندگان طبق قانون اساسی در نطق آزاد هستند و هر حرفی را که خواستند می‌توانند بزنند.

دادستانی در مورد خبرسازی‌ها درباره زوار امام رضا(ع) اعلام جرم کند/ برخی تصور می‌کردند اگر بست بنشینند، قوه قضاییه عقب نشینی می‌کند

آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی اظهار کرد: دادستانی باید در مورد خبرسازی‌ها درباره زوار امام رضا(ع) اعلام جرم کند.... برخی تصور می‌کردند اگر بست بنشینند، قوه قضاییه عقب نشینی می‌کند. بر همین اساس تلاش کردند امواجی درست کنند و کینه‌های شخصی خود را نسبت به مسئولان قضایی مطرح کنند. غافل از اینکه آنچه مسیر ما را روشن می‌کند، نه جنجال‌ها و هیاهو‌های رسانه‌ای بلکه موازین شرعی و قانونی است و در این راه، استوار ایستاده ایم.

رئیس قوه قضاییه: مسیر مقابله با سلطه گران عصر حاضر، همان خط عاشوراست/ با رسانه‌هایی که میان مردم ایران و عراق تقابل ایجاد می‌کنند برخورد می‌شود

حال که خبرگان به جای شما دغدغه معیشت مردم را دارند چرا ناراحتید؟
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی در صفحه شخصی خود نوشت: «جناب آقای دکتر مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی فرمودند؛ مجلس خبرگان را چکار به بازار سکه و ارز!! باید به ایشان عرض کنم، جنابتان که عمدتاً دغدغه‌تان خانم رهنورد و آقایان موسوی و کروبی است! حال که خبرگان ناچاراً !!! به جای شما دغدغه معیشت مردم را دارند، جای تشکر ناراحت هم هستید؟»
الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۳۱ شهریور ۱۳۹۷جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ناگفته های دیدار پوتین با رهبری/ روایت ابطحی از بی توجهی روحانی به بزرگان اصلاح‌طلب/ جزئیات حمله به سفارت ایران در یونان/ آیا بین ظریف و رئیس جمهور اختلاف بوجود آمده؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۷دیدارهای جان کری و ظریف و انتخابات ریاست جمهوری/ناگفته‌هایی از مذاکرات با آمریکا در دوره احمدی‌نژاد/ نامزدهای جدید سخنگویی دولت/ آیا قالیباف بدنبال جانشینی لاریجانی است؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۷احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام
۲۱ شهریور ۱۳۹۷پیامدهای سیاسی فساد در شورای شهر بابل/ انتقاد طرفدار حلقه کیان از مکتب نیاوران/تصمیم مهم آقای پارلمانتاریست/ روایت عبدی از اختلاف گسترده در دولت/پیشنهاد روزنامه اصلاح طلب به روحانی
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ماجرای مذاکره محرمانه ایران با آمریکا/ ناگفته های عملیات موشکی سپاه/ ادعای عجیب درباره رحیم‌ پور ازغدی/ احتمال وقوع کودتای اقتصادی/ ادامه حواشی پلاکارد جنجالی
۱۷ شهریور ۱۳۹۷صحبت های عجیب وزیر بهداشت/ چالش میزان محبوبیت رئیس جمهور/ ماجرای گریه وندی شرمن/ نقطه عطف تاریخ دموکراسی خواهی و توسعه سیاسی از نظر زیباکلام/ محتوای نامه ای که روحانی دریافت کرد
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ پشت پرده سخنرانی روحانی در مجلس/ نمره منفی به نمایندگان/ تصویرسازی عجیب از پهلوی/صف آرایی مخالفان و موافقان نوبخت/تفسیر اشتباه از صحبت آیت الله جنتی/ پس لرزه پخش فیلم محرمانه در مجلس
۱۲ شهریور ۱۳۹۷دوئل خانوادگی در کابینه/ پیش بینی افروغ از آینده/تمایل روحانی برای حضور کمتر جهانگیری در دولت/ زیباکلام: سخنرانی الیاس حضرتی اوج عوام‌فریبی بود/ رهبری به کدام بانک گفتند غلط کردی؟!
۱۱ شهریور ۱۳۹۷پاسخ ظریف به مستند جنجالی و باند نیویورکی ها/ پشت پرده درگیری لفظی علی مطهری/نامزد جدید انتخابات 1400/ انتقاد تند اصلاح طلبان از روحانی/پایان چالش دکترای حسین فریدون
۱۰ شهریور ۱۳۹۷افزایش اختلاف واعظی و جهانگیری/ جولان ژن های خوب در شستا/دردسر بزرگ برای عارف/ پشت پرده انتشار اخباری درباره زائران عراقی/ جنجال سخنرانی مطهری در گلپایگان
۵ شهریور ۱۳۹۷پیش بینی اصلاح طلبان و اصولگرایان درباره جلسه سوال از رئیس جمهور/ پیشنهاد نافرجام آمریکا به رضا پهلوی/ عکس منتخب گاردین از مجلس شورای اسلامی/ وزیری که فساد را یاد نگرفته است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۲۲۷۰۱۹:۴۶:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۱۹
منظور اصلاح طلبان از این که عنوان می کنند دولت روحانی ضعیف است ، مشکلات معیشتی و رکود و بیکاری نیست ، منظور اینها این است که چرا روحانی به اندازه انتظارات ما تندروی نمی کند، چرا به نهادها حمله نکرد در مجلس ؟ چرا دوقطبی سازی نمی کند؟ درد اینها معیشت نیست..
ناشناس۵۴۲۴۲۱۲۲:۳۶:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۱۹
اقای اژه ای :مردم متخلفان اقتصادی را معرفی کنند/ خط قرمزی برای رسیدگی به تخلفات وجود ندارد 99 درصد مقامات !
ناشناس۵۴۲۵۰۴۲۳:۴۲:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۱۹
مسئولان که مردم را به وحدت و همدلی و تحمل و صبر برای فایق آمدن به مشکلات پیش رو دعوت می‌کنند لطفا خودشان هم یک قدم بردارند و از زندگی اشرافی و حقوق‌های نجومی خود بکاهند تا مردم آنها را باور کنند.
ناشناس۵۴۲۵۰۸۲۳:۴۵:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۹
با این حال و وضع اسفباری که دولت آقای روحانی به وجود آورده هرگاه در جاده و خیابان‌ها چشمانم به عکس شهدا می‌افتد احساس شرمندگی می‌کنم. چون خودم را در شکل‌گیری چنین دولتی مقصر می‌دانم.
ناشناس۵۴۲۵۱۰۲۳:۴۵:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۱۹
رئیس‌جمهور در توجیه ناکارآمدی دولت ایشان در اداره کشور گفته‌اند زندگی فراز و نشیب دارد. پس چرا در دولت ایشان فقط نشیب زندگی نصیب مردم شده و فراز آن فقط سهم عده‌ای خاص؟
نادری۵۴۲۵۶۲۰۱:۲۵:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
مردم از اصلاح‌ طلبان منفعت طلب و دروغگو هم عبور کردند حالا باید دید جریانی میتواند اعتماد مردم جلب کند یا خیر؟
ناشناس۵۴۲۴۷۰۲۳:۱۲:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۱۹
آن مجلس که در این اوضاع و احوال اقتصاد بیمار به مرخصی رفت، عملا در مرخصی بود. دولت هم پنج سال است که در مرخصی برجام سیر می‌کند. مردم امیدشان فقط به رهبری است.
ناشناس۵۴۲۷۰۵۰۸:۳۸:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آقای عارف بهتر است ژن برتری خود را اصلاح کند تا بابازاده شان به مردم با این گونه ادعاهای واهی توهین نکند
ناشناس۵۴۲۲۷۷۱۹:۵۱:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۱۹
تورم 49 درصدی دولت هاشمی هم نتیجه اجرای ایده های همین آقای مسعود نیلی مرشد اقتصادی دولت فعلی بود.
ناشناس۵۴۲۳۱۱۲۰:۳۱:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۱۹
جناب آقای روحانی! حداقل به شعار خود در تحمل منتقدان به اندازه دوستان غربی عمل بفرمایید که بعضی اوقات با گوجه و تخم مرغ گندیده از مسئولین متخلف خود پذیرایی می کنند. واقعا دستگیری 5 نفر به خاطر بلند کردن پلاکارد توسط دولت دوستار اصلاحات و انتقاد (!) در تاریخ ثبت شد. وای اگر مثل برخی کشورهای غربی آن 5 نفر با تخم مرغ گندیده به روحانی که چه عرض کنم به یکی از وزرای روحانی زده بودند که شاید جناب روحانی به کمتر از اعدام ایشان در ملاء عام راضی نمی شد! #دولت_عقب_مانده_عصرحجری #مضحکه_عام_خاص
ناشناس۵۴۲۴۷۲۲۳:۱۲:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۱۹
به مسئولان و دلسوزان عراق توصیه می‌کنم از حوادث سال‌های 78 و 88 ما درس عبرت بگیرند و توطئه‌های دشمنان تابلودار عبری عربی آمریکایی را بشناسند و به مقابله جدی با آنها بپردازند که فردا دیر است.
ناشناس۵۴۲۵۱۲۲۳:۴۶:۱۷ ۱۳۹۷/۶/۱۹
با توجه به اینکه یکی از قدرت‌های مهم دنیا در بسیاری از تولیدات هستیم چرا باید پوشکی که این همه مصرف داخلی دارد مواد اولیه آن بعد از این همه پیشرفت در پتروشیمی‌ و نانو و... هنوز از خارج وارد شود؟
احسان۵۴۴۵۸۰۰۷:۱۷:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۱
لطفا دوتا از این تولیدات مهم را نام ببرید
ناشناس۵۴۲۵۲۱۰۰:۰۰:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این هم از افاضات جناب علی مطهری: جامعه امروز ما هنوز رشد لازم را در این زمینه پیدا نکرده است!! قیاس به نفس می فرمایند!!
ناشناس۵۴۲۶۳۱۰۷:۴۳:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آقای عارف لطفا به شعور مردم احترام بگذارید و دیگر حرف انتخابات بعدی را نزنید
مهدی۵۴۲۷۲۳۰۸:۵۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
خطاب به مطهری ..... جامعه پذیرش شفافیت آرا نمایندگان دارد چون شماها وکیل مردم هستید و باید رای شما برای موکلینتان که همان مردم هستند شفاف باشد
مهمان۵۴۲۷۲۷۰۸:۵۴:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۰
با سلام آقای مطهری؟ زمانی که رگ گردنتان برای خاتمی، کروبی، موسوی و رهنورد بلند می شود کاش برای سونامی اقتصادی مسکن، سکه و طلا و حتی نون شب مردم عکس العمل قابل ملاحظه ای داشتند.کاشششششش!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
علی کریمی۵۴۲۷۵۹۰۹:۱۵:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
جناب آقای محمد رضا باهنر هاشمی رفسنجانی بعد از پایان دفاع مقدس سکاندار قوه مجریه شدند و توانستند آثار و خرابی های یک جنگ سخت هشت ساله را ترمیم کنند در چنین موقعیتی تورم بالا اجتناب ناپذیر بود.
ناشناس۵۴۲۹۸۷۱۱:۲۲:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
هر کس دیگری هم بود شاید خیلی بهتر این کار را می کرد
ناشناس۵۴۲۸۲۲۱۰:۰۵:۱۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
تو شعارهای انتخاباتی، همش دولت میگفت فقر را ریشه کن میکنیم، اما الان داره فقیر را ریشه کن میکنه
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 2. پیام سفیر انگلیس در تهران در خصوص حمله تروریستی اهواز

 3. داعش مسئولیت «حمله تروریستی اهواز» را بر عهده گرفت

 4. نخستین اعترافات سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه به انجام حمله تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 5. جانباز ۷۵ درصدجنگ تحمیلی حاج حسین منجزی در حادثه تروریستی شهر اهواز به فیض شهادت نائل شد  

 6. فداکاری برای نجات در حمله تروریستی اهواز  

 7. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 8. سفیر ایران در انگلیس اقدام "ایران اینترنشنال" را محکوم کرد   

 9. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 10. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 11. جانبازِ شهید حادثه تروریستی امروز چه کسی بود؟

 12. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 13. اظهارنظر وقیحانه مشاور ولیعهدابوظبی درباره حادثه اهواز

 14. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 15. سکه ۴ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان شد/ آخرین قیمت دلار و ارز در بازار

 16. وقتی حادثه تروریستی، حمله مسلحانه نام می‌گیرد + عکس

 17. معاون سیاسی سپاه: تروریست ها تاوان سنگینی پرداخت خواهند کرد

 18. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 19. عدم افزایش قیمت ۲۷ قلم کالای اساسی با «کالا کارت»

 20. دادستان تهران خبر داد: کشف صد تن مواد پتروشیمی در انباری در شورآباد

 21. آخرین قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار + جدول

 22. ۴ عامل بیکار شدن شاغلان/ ۱.۸ میلیون بیکار شاغل ۱۰ ساله و بیشتر بوده‌اند

 23. آدرس غلط ندهید! مافیای FATF ترور کنندگان دانشمندان هسته‌ای ما بودند

 24. حدادعادل:‌ آمریکا، عربستان و صهیونیست‌ها بدانند حادثه اهواز مردم ایران را متحدتر می‌کند

 25. گروهک «الاهوازیه»؛ از کپنهاگ تا به‌رگبار بستن مردم بی‌گناه

پربحث‌های دیروز

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 3. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 4. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 5. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 6. فیلم واضح از تیراندازی شدید به رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 7. لطفا ریز جزئیات مخارج زندگی ما رو بخونین

 8. اجاره قاتل ۳ میلیونی در تهران + عکس

 9. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 10. افزایش ۱۴.۷ درصدی دخل‌وخرج خانوار ایرانی در ۵ ماه + جزئیات

 11. لحظه مطلع کردن روحانی از حمله تروریستی اهواز هنگام سخنرانی امروز در مراسم رژه تهران  

 12. وزیر آموزش و پرورش: چشم‌های برخی کلاس اولی‌ها پف دارد و باید یواش یواش سحرخیزتر باشند

 13. پیام سفیر انگلیس در تهران در خصوص حمله تروریستی اهواز

 14. حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 15. یادداشت روحانی در روزنامه واشنگتن پست/ پیشنهاد ترامپ برای مذاکره صادقانه نیست/ایران تسلیم تحریم نمی‌شود

 16. داعش مسئولیت «حمله تروریستی اهواز» را بر عهده گرفت

 17. نخستین اعترافات سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه به انجام حمله تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 18. جانباز ۷۵ درصدجنگ تحمیلی حاج حسین منجزی در حادثه تروریستی شهر اهواز به فیض شهادت نائل شد  

 19. نرخ سود برخی بانک‌ها ۲۳ درصد شد + جزئیات

 20. استاندارد دوگانه بی‌بی‌سی فارسی در استفاده از واژه «تروریستی»  

 21. فداکاری برای نجات در حمله تروریستی اهواز  

 22. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 23. جهانگیری: بخش خصوصی، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

 24. سفیر ایران در انگلیس اقدام "ایران اینترنشنال" را محکوم کرد   

 25. تصویر حفاظت از یک کودک در حمله تروریستی امروز اهواز  

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 3. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 4. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 5. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 6. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 7. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 8. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 9. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 10. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 11. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 12. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 13. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 14. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 15. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 16. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 17. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 18. آقای سازور غلط می‌کند فقط مداحی کند/ جمله جالب محمود کریمی درباره حاج منصور

 19. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 20. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 21. آخوندی: شرکت هواپیمایی ATR غرامت پرداخت نمی‌کند

 22. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 23. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

 24. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 25. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

پربحث‌های اخیر

 1. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 2. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 3. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 4. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 5. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 6. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 7. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 8. آدرس غلط ندهید! مافیای FATF ترور کنندگان دانشمندان هسته‌ای ما بودند

 9. فرمانده کل سپاه: برای دشمنان ثابت شده که فشارها بر‌ مردم ایران بی‌فایده است

 10. ولایتی: حمله تروریستی اهواز با پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد

 11. رژه ۲۱ بالستیک سپاه پس از سخنان روحانی/ قدر موشک‌های خود را بیش‌تر می‌دانیم + عکس

 12. کدخدایی: چه رمزی بین همزمانی حادثه تروریستی اهواز با سالروز حمله صدام وجود دارد؟

 13. واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهور به حمله تروریستی اهواز

 14. 9 وزیر در راه مجلس/ استیضاح وزیر صنعت

 15. ۳ مهر؛ بررسی استیضاح «شریعتمداری» در کمیسیون صنایع

 16. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 17. سکوت دولت‌های عربی و شیطنت رسانه‌های غربی در قبال حادثه تروریستی اهواز

 18. پیام رئیس قوه قضاییه در پی حادثه تروریستی در اهواز

 19. شهدای حادثه تروریستی اهواز دوشنبه تشییع می‌شوند/ دوم مهر عزای عمومی اعلام شد

 20. آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی امروز اهواز

 21. هشدار محسن رضایی به عاملان و حامیان حمله تروریستی اهواز

 22. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

 23. دستور دادستان کل کشور به برخورد با گروهک محارب الاحوازی

 24. پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز؛ دستگاههای مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

 25. انتقاد رئیس جمهور چک از تحریم‌ها علیه ایران

پربحث‌های دیروز

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 3. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 4. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 5. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 6. یادداشت روحانی در روزنامه واشنگتن پست/ پیشنهاد ترامپ برای مذاکره صادقانه نیست/ایران تسلیم تحریم نمی‌شود

 7. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 8. علیزاده: دخالت دادن BBC و من‌وتو در مسائل داخلی ایران، قاجاری‌کردن سیاست است

 9. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 10. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 11. واکنش ظریف به حمله تروریستی اهواز: قاطعانه پاسخ خواهیم داد

 12. روحانی: با عصبانیت آمریکا "قدر موشک‌ها" را بیشتر می‌دانیم/ روز به روز بر قدرت دفاعی خودمان خواهیم افزود

 13. کدام نمایندگان هنوز به کمپین شفافیت آرا نپیوسته‌اند؟ جدول و گرایش سیاسی

 14. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 15. اولین آمار از شمار مجروحان حمله تروریستی به رژه اهواز/ شهادت تعدادی از نیروهای سپاه

 16. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 17. دعوت از «محمود صادقی» به دانشگاه امام صادق (ع) برای مناظره درباره «FATF»

 18. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 19. آدرس غلط ندهید! مافیای FATF ترور کنندگان دانشمندان هسته‌ای ما بودند

 20. فرمانده کل سپاه: برای دشمنان ثابت شده که فشارها بر‌ مردم ایران بی‌فایده است

 21. ولایتی: حمله تروریستی اهواز با پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد

 22. رژه ۲۱ بالستیک سپاه پس از سخنان روحانی/ قدر موشک‌های خود را بیش‌تر می‌دانیم + عکس

 23. کدخدایی: چه رمزی بین همزمانی حادثه تروریستی اهواز با سالروز حمله صدام وجود دارد؟

 24. واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهور به حمله تروریستی اهواز

 25. 9 وزیر در راه مجلس/ استیضاح وزیر صنعت

پربحث‌های هفته

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 3. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 4. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 5. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 6. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 7. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 8. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 9. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 10. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 11. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 12. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 13. ۷ معاون شریعتمداری که با ابلاغ قانون، باید از وزارت صنعت بروند + اسامی

 14. دیدارهای جان کری و ظریف و انتخابات ریاست جمهوری/ناگفته‌هایی از مذاکرات با آمریکا در دوره احمدی‌نژاد/ نامزدهای جدید سخنگویی دولت/ آیا قالیباف بدنبال جانشینی لاریجانی است؟

 15. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 16. ابراهیم رئیسی: راه حل مشکلات کشور اقتصادی است نه سیاسی

 17. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 18. کدام استانداران باید از قطار دولت پیاده شوند؟ + جدول

 19. استیضاح شریعتمداری و آخوندی به کجا رسید؟

 20. سفارت ایران در یونان مورد تعرض قرار گرفت + عکس

 21. حاجی دلیگانی: ناطق پیام داده که دیگر از آخوندی حمایت نمی‌کند

 22. نمایندگان خطاب به سران قوا: بازنشسته‌ها را بازنشسته کنید/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند

 23. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 24. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 25. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

آخرین عناوین