تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

گروه سیاسی الف،   3970528118 ۴۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

نایب‌رئیس مجلس بگوید چند بار نسبت به سوء تدبیر مدیران و مشکلات اقتصادی مردم تذکر دادید و اظهار نظر کردید؟

حجت احسان بخش، فعال رسانه‌‌ای در فارس نوشت: چند روز قبل در مدرسه فیضیه شاهد تجمع باشکوه اساتید و طلاب حوزه علمیه قم در حمایت از فرمایشات اخیر رهبر انقلاب و اعتراض به مشکلات اقتصادی کشور با عنوان روحانیت هم دردو همراه مردم بودیم.

این مراسم در فضایی کاملاً منطقی و بدون هیجان، برای همدردی حوزویان با مشکلات معشیتی مردم، مطالبه و پیگیری حل این مشکلات از سوی سران سه قوه برگزار شد.

اما این مراسم یک حاشیه داشت که سریع مرتفع شد.

در ابتدای مراسم دو نفر از افراد حاضر در جلسه، تابلویی با شعار «ای که مذاکره شعارت ، استخر فرح در انتظارت» در دست گرفتند که بلافاصله توسط افراد برگزار کننده جلسه مورد برخورد قرار گرفت و آن تابلو پاره و جمع آوری شد.

حتی سخنران اولیه جلسه از تریبون اعلام کرد که با شعارهای انحرافی تجمع را به حاشیه نبرید.

این مراسم برای مطالبه از سران ۳ قوه برای حل مشکلات معیشتی مردم برگزار شده است که همه طلاب از این حرف با شعار خود حمایت کردند.

اما همان تابلو باعث شد برای این تجمع باشکوه حاشیه سازی شود و آقای علی مطهری حرف های نامناسبی را خطاب به حوزه علمیه قم وطلاب و اساتید محترم آن نثار کند.

حالا یک طلبه آن تابلو نا به جا را میان هزاران طلبه شرکت کننده در این تجمع با شکوه در دست گرفته، آیا عقلانی است این تجمع که در مورد مساله بسیار مهم معیشت برگزار شده بود را تحت الشعاع قرار دهید؟

شما فرمودید شعار های انحرافی توسط طلاب سر داده شد، چطور دو تابلو انحرافی در جلسه که درهمان لحظات اولیه پاره شد را تعبیر به سر دادن شعار های انحرافی کردید آیا این امر دروغ و تهمت نیست؟

شأن یک نماینده مجلس برای اظهار نظر، تحقیق و بررسی کامل در مورد آن موضوع است. چرا بدون تحقیق و بررسی اظهار نظر غیر واقعی کردید؟

به جای اظهار نظر در موضوعات اصلی مردم نظیر مشکلات معشیتی مردم ،گرانی و... چرا اذهان جامعه را درگیر مسائل حاشیه ای می‌کنید؟

لطفا بفرمائید در این مقطع حساس جنگ اقتصادی چند بار نسبت به سوء تدبیر مدیران و مشکلات اقتصادی مردم تذکر دادید و اظهار نظر کردید؟

از شما نمی‌خواهیم از هزاران نفر طلاب شرکت کننده که مطالبات مردم را فریاد زدند، به خاطر حرف نادرست خود عذر خواهی کنید ولی ازاین به بعد قبل از اظهار نظر، تحقیق کامل را انجام دهید.

عناوین مرتبط

۲۱ آبان ۱۳۹۷بدعت در قانون‌ گذاری! / آقای مطهری کمی آرامتر
۱۹ آبان ۱۳۹۷پسر "علی مطهری" پُست گرفت
۱۲ آبان ۱۳۹۷واکنش مجری برنامه ثریا به اظهارات علی مطهری؛ برجام را تبدیل به هولوکاست نکنید
۲۹ مهر ۱۳۹۷مطهری: قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان شامل شهرداران نمی‌شود
۲۵ مهر ۱۳۹۷واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها
۹ مهر ۱۳۹۷علی مطهری: رهبری تصمیم‌گیری درباره پیوستن به «FATF» را به عهده مجلس گذاشته‌اند
۱۹ شهریور ۱۳۹۷امیرآبادی خطاب به مطهری: حال که خبرگان به جای شما دغدغه معیشت مردم را دارند چرا ناراحتید؟
۱۸ شهریور ۱۳۹۷واکنش دفتر آیت‌الله مهدوی کنی به انتقاد مطهری از بیانیه مجلس خبرگان
۱۳ شهریور ۱۳۹۷حاجی‌بابایی: صد بار به رهبری و نظام توهین شده اما لاریجانی جواب نداده است/ این چه مجلسی است؟
۱۱ شهریور ۱۳۹۷رسایی: ‏جناب مطهری! خود شکن آینه شکستن خطاست
۱۱ شهریور ۱۳۹۷جزئیات گلپایگان گیت
۱۰ شهریور ۱۳۹۷درخواست علی مطهری از رئیس صداوسیما

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۲۰۷۳۱۵:۵۹:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
"شما فرمودید شعار های انحرافی توسط طلاب سر داده شد، چطور دو تابلو انحرافی در جلسه که درهمان لحظات اولیه پاره شد را تعبیر به سر دادن شعار های انحرافی کردید آیا این امر دروغ و تهمت نیست؟" نه، نیست، چرا که این شعار در یک اتاق فکر طراحی شده، سپس پرینت شده و بر روی تابلو نصب گردیده. یعنی اینکه یک نفر خودجوش پرینت نکرده که در دستش بگیره. ضمن اینکه این تنها شعار حاشیه دار آن مراسم نبود.
ناشناس۵۰۲۷۶۸۲۲:۵۶:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
آره برای نوشتن یه شعار چهار کلمه اتاق فکر تشکیل شده و توطئه کردند اما دلار و سکه کاملا خودجوش رفتن بالا !!! لابد به همین خاطر هم هست که علی آقای مطهری درمورد این شعار واکنش نشان میدهد اما در مقابل وضع افتضاح اقتصادی دولت هیچ واکنشی نشان نمی دهد ! ببخشید ما تا الآن فکر میکردیم به دلیل بالا رفتن قیمت ها و نوسانات بازار فشار بر مردم وارد میشود !
ناشناس۵۰۲۰۷۴۱۵:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
مطهری و جریان سیاسی « تکرار» که به علت سوتدبیر زیر فشار افکار عمومی هستند ، در پی بزرگنمایی مسایل حاشیه ای هستند تا اذهان از اقتصاد منحرف شود... این پلاکارد برنامه ریزی اتاق فکر « تکرار» بود...اینستاگرام ان فرد که پلاکارد دارد( اقای ع. ف) سراسر مدح مرحوم هاشمی و مظلوم نمایی از اوست..
ناشناس۵۰۲۰۷۶۱۶:۰۱:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اظهارات امثال مطهری بیشتر از سر لجبازی است.. جدی نگیرید..
ناشناس۵۰۲۱۴۲۱۶:۳۳:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۲۸
فریادهای علی مطهری در مجلس چرا در مورد نان سفره مردم و بیکاری جوانان و بدعهدی غرب در برجام و... نیست؟ هدف این نماینده در مجلس از حاشیه‌پردازی‌ها چه می‌تواند باشد؟ قوه قضائیه باید به پرونده نمایندگان هنجارشکن هم رسیدگی کند.
ناشناس۵۰۲۵۱۸۱۹:۴۴:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۸
مگه نماینده ، مسئول فقر و بیچارگی و گرفتاری مردمه ؟ نخیر نماینده یک ژن خوبه که توسط گروهی از مردم انتخاب میشه تا به مسایل حاشیه ای و قومی و قبیله ای بپردازه شما فکر میکنین نماینده اصلا وقت داره تا به درد مردم برسه ؟ نخیر
حسین۵۰۲۰۸۲۱۶:۰۵:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
همین دیدگاه را در ارتباط با تجمعات بدون خشونت مردم هم باید در نظر گرفت. چند نفر معلوم الحال سطل آشغال را به آتش می کشند بعد کل مردم رو متهم به ایجاد ناامنی می کنند!
ناشناس۵۰۲۰۸۳۱۶:۰۵:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
عزیز!! روی دسته تابلوها نوشته شده بود پس از تجمع برگردانید و این یعنی قضیه برنامه ریزی شده از اتاقهای فکری خاص بوده....روی صحبت مطهری هم همین بود..... شما بد نیست همین باصطلاح موشکافی که روی رفتار مطهری دارید را روی اینگونه رفتارهایی که بکرات می بینیم داشته باشید!!!!
ناشناس۵۰۲۰۹۹۱۶:۱۴:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
بنده از اقای مطهری سئوال می کنم مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا رانت های هزار میلیاردی؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا 110 هزار میلیارد بدهی بانکی توسط 108 نفر ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا یک سوم شدن دارایی 80 میلیون ایرانی در عرض دو هفته ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا حقوق های نجومی ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا واگذاری شرکت های دولتی به دوستان و نورچشمی هابه اسم خصوصی سازی؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا هدر دادن میلیاردها دلار ارز کشور در عرض چند هفته ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا زد و بندهای و لابی و... دولت با مجلس ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا گرانی مسکن و بیکاری و... مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا اقازاده ها و ژن های برتر و ... مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا ریزگردها در سیستان و مبتلا شدن مردم انجا به انواع بیماری تنفسی مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا واردات اجناس لوکس و... با دلار دولتی امیدوارم اقای مطهری نظر بنده را بخواند و پاسخ ان را بدهد
ناشناس۵۰۲۵۲۸۱۹:۵۳:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
دوست محترم ، ایشون اصولا این چیزهایی که شما گفتی رو نمیبینه و نمیتونه درد مردم رو بفهمه . تنها چیزی که این آقایون میفهمن و بهش فکر میکنن ، حصر دوستان قدیمی و موقعیت دوستان جدیده .
ناشناس۵۰۲۵۳۱۱۹:۵۵:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
سطحی نگریت تا کجاست!!!!!
ناشناس۵۰۲۷۶۷۲۲:۵۵:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
بسیار سوالات خوبی مطرح و پرسیده شده است. و جواب همه‌ی این پرسش‌ها این است: مشکل اصلی کشور، تفکر انحرافی‌ی ست که برخلاف دستور اکید رهبر در حمایت از دولت، با تمام توان مالی اقتصادی خود، سعی بر مانع‌تراشی داشته
ناشناس۵۰۲۱۰۸۱۶:۱۷:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
مطهری نماینده وافعی مردم.
ناشناس۵۰۳۱۲۹۰۸:۳۲:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مطمئن هستم حرفتون احساسیه، من بعلت 1مشکل حاد، با ایشون کار داشتم، هر چه با همراهشون تماس گرفتم، پیامک زدم، در تلگرام و شبکه های مجازی التماس کردم، فقط پیامها رو میخوندن و جواب نمی دادن. ایشون فقط آقازاده جنجالی هستن.
ناشناس۵۰۲۱۲۴۱۶:۲۴:۱۳ ۱۳۹۷/۵/۲۸
از نظر اقای مطهری کشور گلستان است و تنها مشکل موجود در کشور همان پلاکارد یک طلبه ناشناس است . جالب اینجاست که این طیف به ازادی بیان هم اعتقاد دارند ولی با یک پلاکارد از کوره در می روند و عصبانی می شوند
ناشناس۵۰۲۱۴۵۱۶:۳۴:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۸
جناب آقای علی مطهری! امروز مردم بی‌گناه یمن زیر بمباران شدید آل سعود هستند آنها که دیگر برجام نداشتند که موشک‌پرانی کنند... چرا ساکتید و فریاد برنمی‌آورید؟! صدای فریادهای پدر شهیدتان همواره در گوشمان است.
ناشناس۵۰۲۱۴۷۱۶:۳۵:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
در شرایطی که اکثریت مجلس و نمایندگان با چشم‌پوشی از مشکلات اساسی کشور منفعل هستند و مانند علی مطهری به حاشیه‌سازی روی آورده‌اند باز خدا را شکر چند نفری مانند کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در حد توان خود جامعه را متوجه خطر و تهدیدات می‌کنند.
ناشناس۵۰۲۱۵۳۱۶:۳۶:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۸
چرا کسی با مطهری که وقت مجلس را در این برهه مهم انقلاب تلف کرده و به حاشیه‌ها می‌پردازند، برخورد نمی‌کند؟ در این وضعیت جنگ اقتصادی، نمایندگان مجلس باید خط‌شکن و در خط مقدم باشند نه در جبهه دشمن. ایشان که خودشان مصلحت کشور را تشخیص نمی‌دهند. پس قوه قضائیه زودتر با اقدام قانونی مانع مشکل‌سازی بیشترشان شود.
ناشناس۵۰۲۱۷۵۱۶:۳۹:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۲۸
علی مطهری مدعی انقلابی بودن است اما در گفتار او سخن ضد انقلاب و خواسته‌های ترامپ شنیده می‌شود. ایشان جواب بدهد که چرا این‌طور شده است؟
ناشناس۵۰۲۱۹۰۱۶:۴۵:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اما این مراسم یک حاشیه داشت که سریع مرتفع شد.!!!!!!!!!!!!! بروید ببینید برای کسانی که از جناح شما نیستند و کوچکترین حرف یا سخن انتقادی بر زبان می آورند، چه میشود
majid r۵۰۲۲۱۰۱۶:۵۳:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۸
موضوعی کم اهمیتی نیست.
حسن بک۵۰۲۲۳۶۱۷:۰۶:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
از جمع اوری و پاره شدن ان پلاکارد عکس و یا مدرکی دارید؟!
مهندس جنت شهری۵۰۲۲۴۶۱۷:۱۳:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
دروغگو دشمن خداست...فیلم شعار دهندگان که پخش شد ادعای کذب نویسنده و حقیقت گفته مطهری را میرساند...با دروغ نمیتوان روسیاهی که به بار اورده اید را پاک کنید ...
ناشناس۵۰۲۲۶۰۱۷:۲۴:۱۲ ۱۳۹۷/۵/۲۸
الف!!!! یا چنین تحلیلهای یکطرفه ای نگذار یا اگر می گذاری تمام نظرات را هم بگذار و دلخواهی گلچین نکن....این رفتارت نه با عدالت ادعاییتان همخوانی دارد نه با شفافیت!!!!
ناشناس۵۰۲۲۷۸۱۷:۳۴:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
استاد مطهری مانند پدر بزرگوارشان انسان دانایی است و اگر حرفی می زند بخاطر دلسوزی است . بیخود نماینده مردم تهران نشده است وی احساس می کند نسبت به افرادی که وی را انتخاب کرده اند مسئول است و بهمین خاطر مورد هجمه افرادی که چشم دیدن وی و پدرش را ندارند قرار می گیرد .
ناشناس۵۰۲۵۴۹۲۰:۰۶:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اتفاقا تنها چیزی که ایشون نداره ، دلسوزی برای مردمه . تمام حرفها و نظریاتش مربوط به رفقا و هم حزبی های خودشه . یعنی هرگز ندیدم و نشنیدم که راجع به مشکلات واقعی مردم حرفی بزنه .
ناشناس۵۰۲۹۴۰۰۱:۱۹:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
بلاهت یا دلسوزی؟
کاظم۵۰۲۲۹۶۱۷:۴۶:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۸
آیا آن دو نفر الان در بازداشت هستند تا به عمل خلاف خود پاسخگو باشند ؟
یک معلم۵۰۲۳۲۶۱۸:۰۳:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
کسی می دونه ماجرای استخر فرح چیه ؟؟؟!!! لطفاً ما را هم بآگاهانید !!
ناشناس۵۰۲۴۷۲۱۹:۱۷:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۲۸
غرق شدن در استخر فرح یعنی إِنَّ رَبَّكَ لَبِالمِرصادِ! خدایت در کمین است همین !
ناشناس۵۰۲۵۰۵۱۹:۳۳:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
نه تنها مطهری بلکه هر عقل و نفس سلیمی برایش سوال می شود لابد جریانی در فوت هاشمی دخیل بوده و مطهری مثل همیشه در نهایت صراحت و صداقت چیزی را که بسیاری بدان فکر می کردند،بزبان آورد......
ناشناس۵۰۲۵۵۷۲۰:۰۹:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۲۸
کسی که قبلا نمیدونست . الان میگن یک نفر مشغول رسیدگی به مشکلات مردم بدبخت بوده در حین شنا کردن در استخر که جان به جان آفرین تسلیم کرده . مهم اینه که مسئولین در هر شرایطی ، حتی شنا در استخر ، احساس تکلیف میکنن و مشغول رفع مشکلات مردم هستن .
ناشناس۵۰۲۳۴۶۱۸:۱۴:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
حتما انتظار داشتن که طلاب خواستار رفع حصر باشند و نه رفع مشکلات اقتصادی
ناشناس۵۰۲۶۲۱۲۰:۴۸:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
بايد خواستار عدالت باشند بدون نگاه جناحی.
rassharif۵۰۲۷۵۸۲۲:۴۳:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
با همین کارها ایشان به مجلس راه می یابد. مثل خیلی های دیگر!
ناشناس۵۰۲۸۸۰۰۰:۲۱:۰۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مطهري توهم فانتزي توطه داره
ناشناس۵۰۲۸۸۱۰۰:۲۲:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
باید مشخص بشه داستان چه بوده
ناشناس۵۰۲۸۸۲۰۰:۲۳:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درود بر فرزند شجاع ملت
ناشناس۵۰۲۸۹۴۰۰:۲۷:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مرحوم هاشمی قبل از فوتش همه اش از مذاکره حرف می زد و تا لحظه ی مرگ حتی به فکر مردن نبود اگه یک ذره احتمال می داد که مرگ سراغش میاد هیچ وقت لخت نمی شد داخل استخر بشه ، در نتیجه مرگ هاشمی می تونه یک پند باشه برای دیگر مسئولین رده بالای مملکت به نظر من هدف از نوشتن آن پلاکارد هم همیم موضوع بوده ، چرا آقای مطهری وامثالهم از این موضوع ناراحت می شوند آیا مرگ سراغ آن ها هم نمیاد؟
احمد۵۰۲۹۴۴۰۱:۳۰:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پس اعتقاد دارید کسانی که از یک تجمع بزرگ تنها چند شعار حاشیه ای رو دستاویز قرار می گیرند اهداف خاصی دارند؟ حالا فرض کنیم گروهی از جناح مخالف شما تجمع میلیونی داشته باشند و چند شعار حاشیه ای باشه شما روشتون متفاوته یا نه؟
ناشناس۵۰۲۹۵۷۰۲:۰۶:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
این اقا چمیدونه فقر چیه. اومده سر سفره اماده نشسته. همچنین سوادی هم نداره. از اقتصاد سر در نمیاره.
پیراسته فر۵۰۲۹۶۵۰۲:۱۶:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
من کاری بکار آقای مطهری ندارم ولی 2موضوع است که تذکرداده شود: 1- دو تابلو انحرافی در جلسه که درهمان لحظات اولیه پاره شد،آیا دسته-را تحویل دادند که آن آقاسفارش کرده بود که بیاریدتحویل بدهید. 2- این تظاهرات خودجوش دراعتراض به گرانی ومشکلات اقتصادی بوده درحالیکه براساس خودشعارآقایان(نوشته روی پلاکارد)هرچه قدر جیب ها خالی باشد،روحیه ها عالی میشه! خوب دولت قصدش همینه!«روحیه را عالی بکند»! چرادنبال چیزی هستیدکه روحیه هاتو ن خراب بشه!؟
ناشناس۵۰۳۰۱۲۰۵:۵۲:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
همه مشکلات باید حل بشه چه بیکاری چه گرانی و همه مسائل کشور و مثل 1000سال پیش طبقه بندی کردن بیکاران کارگران کارمندان اقا زاده ها و .... هرچی سطح طبقه پایین تر حکم و جریمه بیشتر و هرچی به بالا تر میریم امنیت و محافظت از اونا بیشتر
امیر۵۰۳۰۵۲۰۷:۱۰:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
صحبت آقای مطهری کاملا درست است. جهان امروز جهان لحظه ها است، خطاکاری یک طلبه چند لحظه بیشتر نبود و لی انعکاس جهانی یافت. گروه سیاسی الف بجای نصیحت نماینده مجلس که به وظیفه خود عمل کرده، قدری به این بیندیشد که منشا این شعار از کجست؟ با چه هدفی و توسط چه کسانی طراحی شده؟ جمع اوری اولیه این شعارها از جلسه دردی را دوا نمی کند.
ناشناس۵۰۳۱۰۶۰۸:۱۰:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
آن شعارها جزئی از اهداف تجمع بود و گرنه چرا رو دسته تابلوها نوشته شده بود لطفا تابلوها را تحویل دهید
ناشناس۵۰۳۱۳۴۰۸:۳۶:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درود بر مطهری و صادقی که نمایندگان مستقل و غیر وابسته هستند.
ناشناس۵۰۳۱۶۶۰۹:۰۸:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
ریشه عمده مشکلات اقتصادی دولت نیست جای دیگه است ،که تو این بحران اگه بخواد راجع بهشون حرف بزنه بحران اجتماعی عمیقتر میشه مشکل اصلی خلق پول و نقدینگیه که علیرغم جنجال و هیاهو بیشترش توط بانکها و موسسات مالی ایجاد شده که همه میدونن به کجا وصلن منها مسببین اصلی این وضع دارن شلوغش میکنن تا افکارو منحرف کنن تا کسی متعرضشون نشه این ثامن کی بود که دهها هزار ملیارد تومن از بیت المال براش هزینه کردن؟اون پروژه افتضاح شاندیز کی بود به روایته هفتاد هزار ملیارد تومن رو اصلا معلوم نشد چه اتفاقی براش افتاد؟ اصلا اگه تو عمق اسم موسسات بری خیلی چیزا از مشکلات مملکت روشن میشه
محمدحسین۵۰۳۴۰۵۱۰:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
لطفاً به بیانیه آیت الله مکارم توجه کنید. موضوع آنقدر مهم بوده که ایشان اعلامیه داده اند و این کارها را فعالیتهایی برضد شیعه قلمداد کرده اند.

پربحث‌های اخیر

 1. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 2. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 3. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 4. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 5. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 6. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 7. ظریف به مجلس احضار شد

 8. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 9. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 10. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 11. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 12. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 13. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 14. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 15. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 16. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 17. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 18. تهرانی‎ها روزی ۵ تن دل و جگر می‌خورند

 19. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 20. طیب‌نیا عضو شورای پول و اعتبار شد

 21. پژو ۲۰۷ صندوق‌دار نیامده با قیمت‌های نجومی روبرو شد

 22. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 23. نفس‌های آخر نیروهای امارات در غرب یمن

 24. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 25. کاسبی قدیمی دولت

پربحث‌های دیروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 5. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 8. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 9. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 10. ظریف به مجلس احضار شد

 11. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 12. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 13. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 14. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 15. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 16. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 17. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 18. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 19. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 20. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 21. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 22. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 23. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 24. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 25. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 7. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 8. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 9. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 10. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 11. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 12. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 13. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 14. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 15. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 16. فاتحه تهران را بخوانیم

 17. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 18. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 19. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 20. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 21. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 22. آقایان! عذرخواهی کنید

 23. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 24. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 25. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

پربحث‌های اخیر

 1. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 2. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 3. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 4. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 5. ظریف به مجلس احضار شد

 6. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 7. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 8. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 9. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 10. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 11. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 12. کاسبی قدیمی دولت

 13. نظریه «مقاومت» را تبلیغ کنید/ عادت همیشگی خانواده رهبر انقلاب

 14. سردار نقدی:انقلاب، آمریکا را از صدر به زیر کشید

 15. عارف به عنوان رئیس شورای عالی اصلاح طلبان انتخاب شد

 16. کدهایی درباره پولشویی در ایران

 17. ۶ میلیارد بودجه معاونتی که وجود ندارد/ آخوندی گزینه لاریجانی برای شهرداری بود؟/ توصیه‌های افروغ به سیاستمداران

 18. آیت‌الله جنتی: امیدواریم با نابودی آل سعود اوضاع یمن سامان یابد

 19. نواصولگرایی به هدف زده است  

 20. بازنشستگان باید ۲۷ آبان از سمت خود کناره‌گیری کنند/ تاریخ ۱۵ آذر مبنای حقوقی ندارد

 21. مصوبه جدید مجمع تشخیص درباره اعضای شورای نگهبان

 22. ضرر آخوندی به بیت‌المال  

 23. خطیب نماز جمعه تهران اعلام شد

 24. اظهارات «ظریف» موجب تحریک فشار بیشتر بر ایران شد

 25. هیچ کشور عربی امکان تقابل با نفوذ منطقه‌ای ایران را ندارد  

پربحث‌های دیروز

 1. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 2. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 3. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 4. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 5. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 6. ظریف به مجلس احضار شد

 7. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 8. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 9. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 10. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 11. سفیر جدید ایران وارد هند شد

 12. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 13. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 14. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 15. کاسبی قدیمی دولت

 16. نظریه «مقاومت» را تبلیغ کنید/ عادت همیشگی خانواده رهبر انقلاب

 17. سردار نقدی:انقلاب، آمریکا را از صدر به زیر کشید

 18. عارف به عنوان رئیس شورای عالی اصلاح طلبان انتخاب شد

 19. کدهایی درباره پولشویی در ایران

 20. ۶ میلیارد بودجه معاونتی که وجود ندارد/ آخوندی گزینه لاریجانی برای شهرداری بود؟/ توصیه‌های افروغ به سیاستمداران

 21. آیت‌الله جنتی: امیدواریم با نابودی آل سعود اوضاع یمن سامان یابد

 22. نواصولگرایی به هدف زده است  

 23. بازنشستگان باید ۲۷ آبان از سمت خود کناره‌گیری کنند/ تاریخ ۱۵ آذر مبنای حقوقی ندارد

 24. مصوبه جدید مجمع تشخیص درباره اعضای شورای نگهبان

 25. ضرر آخوندی به بیت‌المال  

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. سوت و کف به افتخار ظریف

 4. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 5. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 6. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 7. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 8. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 9. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 10. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 11. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 12. آقایان! عذرخواهی کنید

 13. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 14. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 15. افول قدرت آمریکا و انزوای جهانی

 16. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 17. تاملی بر یک مصاحبه

 18. امیرآبادی: ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

 19. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 20. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 21. جهانگیری: راهکارهایی برای کاهش فشار اقتصادی و آثار تحریم داریم

 22. پسر "علی مطهری" پُست گرفت

 23. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 24. حجت‌الاسلام صدیقی: مردم از کاهش منزلت پول ملی ناراضی‌اند/ آمریکا در دیپلماسی عمومی هم شکست خورده است

 25. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

آخرین عناوین