تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

گروه سیاسی الف،   3970528118 ۴۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

نایب‌رئیس مجلس بگوید چند بار نسبت به سوء تدبیر مدیران و مشکلات اقتصادی مردم تذکر دادید و اظهار نظر کردید؟

حجت احسان بخش، فعال رسانه‌‌ای در فارس نوشت: چند روز قبل در مدرسه فیضیه شاهد تجمع باشکوه اساتید و طلاب حوزه علمیه قم در حمایت از فرمایشات اخیر رهبر انقلاب و اعتراض به مشکلات اقتصادی کشور با عنوان روحانیت هم دردو همراه مردم بودیم.

این مراسم در فضایی کاملاً منطقی و بدون هیجان، برای همدردی حوزویان با مشکلات معشیتی مردم، مطالبه و پیگیری حل این مشکلات از سوی سران سه قوه برگزار شد.

اما این مراسم یک حاشیه داشت که سریع مرتفع شد.

در ابتدای مراسم دو نفر از افراد حاضر در جلسه، تابلویی با شعار «ای که مذاکره شعارت ، استخر فرح در انتظارت» در دست گرفتند که بلافاصله توسط افراد برگزار کننده جلسه مورد برخورد قرار گرفت و آن تابلو پاره و جمع آوری شد.

حتی سخنران اولیه جلسه از تریبون اعلام کرد که با شعارهای انحرافی تجمع را به حاشیه نبرید.

این مراسم برای مطالبه از سران ۳ قوه برای حل مشکلات معیشتی مردم برگزار شده است که همه طلاب از این حرف با شعار خود حمایت کردند.

اما همان تابلو باعث شد برای این تجمع باشکوه حاشیه سازی شود و آقای علی مطهری حرف های نامناسبی را خطاب به حوزه علمیه قم وطلاب و اساتید محترم آن نثار کند.

حالا یک طلبه آن تابلو نا به جا را میان هزاران طلبه شرکت کننده در این تجمع با شکوه در دست گرفته، آیا عقلانی است این تجمع که در مورد مساله بسیار مهم معیشت برگزار شده بود را تحت الشعاع قرار دهید؟

شما فرمودید شعار های انحرافی توسط طلاب سر داده شد، چطور دو تابلو انحرافی در جلسه که درهمان لحظات اولیه پاره شد را تعبیر به سر دادن شعار های انحرافی کردید آیا این امر دروغ و تهمت نیست؟

شأن یک نماینده مجلس برای اظهار نظر، تحقیق و بررسی کامل در مورد آن موضوع است. چرا بدون تحقیق و بررسی اظهار نظر غیر واقعی کردید؟

به جای اظهار نظر در موضوعات اصلی مردم نظیر مشکلات معشیتی مردم ،گرانی و... چرا اذهان جامعه را درگیر مسائل حاشیه ای می‌کنید؟

لطفا بفرمائید در این مقطع حساس جنگ اقتصادی چند بار نسبت به سوء تدبیر مدیران و مشکلات اقتصادی مردم تذکر دادید و اظهار نظر کردید؟

از شما نمی‌خواهیم از هزاران نفر طلاب شرکت کننده که مطالبات مردم را فریاد زدند، به خاطر حرف نادرست خود عذر خواهی کنید ولی ازاین به بعد قبل از اظهار نظر، تحقیق کامل را انجام دهید.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۲۰۷۳۱۵:۵۹:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
"شما فرمودید شعار های انحرافی توسط طلاب سر داده شد، چطور دو تابلو انحرافی در جلسه که درهمان لحظات اولیه پاره شد را تعبیر به سر دادن شعار های انحرافی کردید آیا این امر دروغ و تهمت نیست؟" نه، نیست، چرا که این شعار در یک اتاق فکر طراحی شده، سپس پرینت شده و بر روی تابلو نصب گردیده. یعنی اینکه یک نفر خودجوش پرینت نکرده که در دستش بگیره. ضمن اینکه این تنها شعار حاشیه دار آن مراسم نبود.
ناشناس۵۰۲۷۶۸۲۲:۵۶:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
آره برای نوشتن یه شعار چهار کلمه اتاق فکر تشکیل شده و توطئه کردند اما دلار و سکه کاملا خودجوش رفتن بالا !!! لابد به همین خاطر هم هست که علی آقای مطهری درمورد این شعار واکنش نشان میدهد اما در مقابل وضع افتضاح اقتصادی دولت هیچ واکنشی نشان نمی دهد ! ببخشید ما تا الآن فکر میکردیم به دلیل بالا رفتن قیمت ها و نوسانات بازار فشار بر مردم وارد میشود !
ناشناس۵۰۲۰۷۴۱۵:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
مطهری و جریان سیاسی « تکرار» که به علت سوتدبیر زیر فشار افکار عمومی هستند ، در پی بزرگنمایی مسایل حاشیه ای هستند تا اذهان از اقتصاد منحرف شود... این پلاکارد برنامه ریزی اتاق فکر « تکرار» بود...اینستاگرام ان فرد که پلاکارد دارد( اقای ع. ف) سراسر مدح مرحوم هاشمی و مظلوم نمایی از اوست..
ناشناس۵۰۲۰۷۶۱۶:۰۱:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اظهارات امثال مطهری بیشتر از سر لجبازی است.. جدی نگیرید..
ناشناس۵۰۲۱۴۲۱۶:۳۳:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۲۸
فریادهای علی مطهری در مجلس چرا در مورد نان سفره مردم و بیکاری جوانان و بدعهدی غرب در برجام و... نیست؟ هدف این نماینده در مجلس از حاشیه‌پردازی‌ها چه می‌تواند باشد؟ قوه قضائیه باید به پرونده نمایندگان هنجارشکن هم رسیدگی کند.
ناشناس۵۰۲۵۱۸۱۹:۴۴:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۸
مگه نماینده ، مسئول فقر و بیچارگی و گرفتاری مردمه ؟ نخیر نماینده یک ژن خوبه که توسط گروهی از مردم انتخاب میشه تا به مسایل حاشیه ای و قومی و قبیله ای بپردازه شما فکر میکنین نماینده اصلا وقت داره تا به درد مردم برسه ؟ نخیر
حسین۵۰۲۰۸۲۱۶:۰۵:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
همین دیدگاه را در ارتباط با تجمعات بدون خشونت مردم هم باید در نظر گرفت. چند نفر معلوم الحال سطل آشغال را به آتش می کشند بعد کل مردم رو متهم به ایجاد ناامنی می کنند!
ناشناس۵۰۲۰۸۳۱۶:۰۵:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
عزیز!! روی دسته تابلوها نوشته شده بود پس از تجمع برگردانید و این یعنی قضیه برنامه ریزی شده از اتاقهای فکری خاص بوده....روی صحبت مطهری هم همین بود..... شما بد نیست همین باصطلاح موشکافی که روی رفتار مطهری دارید را روی اینگونه رفتارهایی که بکرات می بینیم داشته باشید!!!!
ناشناس۵۰۲۰۹۹۱۶:۱۴:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
بنده از اقای مطهری سئوال می کنم مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا رانت های هزار میلیاردی؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا 110 هزار میلیارد بدهی بانکی توسط 108 نفر ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا یک سوم شدن دارایی 80 میلیون ایرانی در عرض دو هفته ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا حقوق های نجومی ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا واگذاری شرکت های دولتی به دوستان و نورچشمی هابه اسم خصوصی سازی؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا هدر دادن میلیاردها دلار ارز کشور در عرض چند هفته ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا زد و بندهای و لابی و... دولت با مجلس ؟ مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا گرانی مسکن و بیکاری و... مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا اقازاده ها و ژن های برتر و ... مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا ریزگردها در سیستان و مبتلا شدن مردم انجا به انواع بیماری تنفسی مشکل اصلی کشور یک پلاکارد است یا واردات اجناس لوکس و... با دلار دولتی امیدوارم اقای مطهری نظر بنده را بخواند و پاسخ ان را بدهد
ناشناس۵۰۲۵۲۸۱۹:۵۳:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
دوست محترم ، ایشون اصولا این چیزهایی که شما گفتی رو نمیبینه و نمیتونه درد مردم رو بفهمه . تنها چیزی که این آقایون میفهمن و بهش فکر میکنن ، حصر دوستان قدیمی و موقعیت دوستان جدیده .
ناشناس۵۰۲۵۳۱۱۹:۵۵:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
سطحی نگریت تا کجاست!!!!!
ناشناس۵۰۲۷۶۷۲۲:۵۵:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
بسیار سوالات خوبی مطرح و پرسیده شده است. و جواب همه‌ی این پرسش‌ها این است: مشکل اصلی کشور، تفکر انحرافی‌ی ست که برخلاف دستور اکید رهبر در حمایت از دولت، با تمام توان مالی اقتصادی خود، سعی بر مانع‌تراشی داشته
ناشناس۵۰۲۱۰۸۱۶:۱۷:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
مطهری نماینده وافعی مردم.
ناشناس۵۰۳۱۲۹۰۸:۳۲:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مطمئن هستم حرفتون احساسیه، من بعلت 1مشکل حاد، با ایشون کار داشتم، هر چه با همراهشون تماس گرفتم، پیامک زدم، در تلگرام و شبکه های مجازی التماس کردم، فقط پیامها رو میخوندن و جواب نمی دادن. ایشون فقط آقازاده جنجالی هستن.
ناشناس۵۰۲۱۲۴۱۶:۲۴:۱۳ ۱۳۹۷/۵/۲۸
از نظر اقای مطهری کشور گلستان است و تنها مشکل موجود در کشور همان پلاکارد یک طلبه ناشناس است . جالب اینجاست که این طیف به ازادی بیان هم اعتقاد دارند ولی با یک پلاکارد از کوره در می روند و عصبانی می شوند
ناشناس۵۰۲۱۴۵۱۶:۳۴:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۸
جناب آقای علی مطهری! امروز مردم بی‌گناه یمن زیر بمباران شدید آل سعود هستند آنها که دیگر برجام نداشتند که موشک‌پرانی کنند... چرا ساکتید و فریاد برنمی‌آورید؟! صدای فریادهای پدر شهیدتان همواره در گوشمان است.
ناشناس۵۰۲۱۴۷۱۶:۳۵:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
در شرایطی که اکثریت مجلس و نمایندگان با چشم‌پوشی از مشکلات اساسی کشور منفعل هستند و مانند علی مطهری به حاشیه‌سازی روی آورده‌اند باز خدا را شکر چند نفری مانند کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در حد توان خود جامعه را متوجه خطر و تهدیدات می‌کنند.
ناشناس۵۰۲۱۵۳۱۶:۳۶:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۸
چرا کسی با مطهری که وقت مجلس را در این برهه مهم انقلاب تلف کرده و به حاشیه‌ها می‌پردازند، برخورد نمی‌کند؟ در این وضعیت جنگ اقتصادی، نمایندگان مجلس باید خط‌شکن و در خط مقدم باشند نه در جبهه دشمن. ایشان که خودشان مصلحت کشور را تشخیص نمی‌دهند. پس قوه قضائیه زودتر با اقدام قانونی مانع مشکل‌سازی بیشترشان شود.
ناشناس۵۰۲۱۷۵۱۶:۳۹:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۲۸
علی مطهری مدعی انقلابی بودن است اما در گفتار او سخن ضد انقلاب و خواسته‌های ترامپ شنیده می‌شود. ایشان جواب بدهد که چرا این‌طور شده است؟
ناشناس۵۰۲۱۹۰۱۶:۴۵:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اما این مراسم یک حاشیه داشت که سریع مرتفع شد.!!!!!!!!!!!!! بروید ببینید برای کسانی که از جناح شما نیستند و کوچکترین حرف یا سخن انتقادی بر زبان می آورند، چه میشود
majid r۵۰۲۲۱۰۱۶:۵۳:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۸
موضوعی کم اهمیتی نیست.
حسن بک۵۰۲۲۳۶۱۷:۰۶:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
از جمع اوری و پاره شدن ان پلاکارد عکس و یا مدرکی دارید؟!
مهندس جنت شهری۵۰۲۲۴۶۱۷:۱۳:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
دروغگو دشمن خداست...فیلم شعار دهندگان که پخش شد ادعای کذب نویسنده و حقیقت گفته مطهری را میرساند...با دروغ نمیتوان روسیاهی که به بار اورده اید را پاک کنید ...
ناشناس۵۰۲۲۶۰۱۷:۲۴:۱۲ ۱۳۹۷/۵/۲۸
الف!!!! یا چنین تحلیلهای یکطرفه ای نگذار یا اگر می گذاری تمام نظرات را هم بگذار و دلخواهی گلچین نکن....این رفتارت نه با عدالت ادعاییتان همخوانی دارد نه با شفافیت!!!!
ناشناس۵۰۲۲۷۸۱۷:۳۴:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
استاد مطهری مانند پدر بزرگوارشان انسان دانایی است و اگر حرفی می زند بخاطر دلسوزی است . بیخود نماینده مردم تهران نشده است وی احساس می کند نسبت به افرادی که وی را انتخاب کرده اند مسئول است و بهمین خاطر مورد هجمه افرادی که چشم دیدن وی و پدرش را ندارند قرار می گیرد .
ناشناس۵۰۲۵۴۹۲۰:۰۶:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اتفاقا تنها چیزی که ایشون نداره ، دلسوزی برای مردمه . تمام حرفها و نظریاتش مربوط به رفقا و هم حزبی های خودشه . یعنی هرگز ندیدم و نشنیدم که راجع به مشکلات واقعی مردم حرفی بزنه .
ناشناس۵۰۲۹۴۰۰۱:۱۹:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
بلاهت یا دلسوزی؟
کاظم۵۰۲۲۹۶۱۷:۴۶:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۸
آیا آن دو نفر الان در بازداشت هستند تا به عمل خلاف خود پاسخگو باشند ؟
یک معلم۵۰۲۳۲۶۱۸:۰۳:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
کسی می دونه ماجرای استخر فرح چیه ؟؟؟!!! لطفاً ما را هم بآگاهانید !!
ناشناس۵۰۲۴۷۲۱۹:۱۷:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۲۸
غرق شدن در استخر فرح یعنی إِنَّ رَبَّكَ لَبِالمِرصادِ! خدایت در کمین است همین !
ناشناس۵۰۲۵۰۵۱۹:۳۳:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
نه تنها مطهری بلکه هر عقل و نفس سلیمی برایش سوال می شود لابد جریانی در فوت هاشمی دخیل بوده و مطهری مثل همیشه در نهایت صراحت و صداقت چیزی را که بسیاری بدان فکر می کردند،بزبان آورد......
ناشناس۵۰۲۵۵۷۲۰:۰۹:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۲۸
کسی که قبلا نمیدونست . الان میگن یک نفر مشغول رسیدگی به مشکلات مردم بدبخت بوده در حین شنا کردن در استخر که جان به جان آفرین تسلیم کرده . مهم اینه که مسئولین در هر شرایطی ، حتی شنا در استخر ، احساس تکلیف میکنن و مشغول رفع مشکلات مردم هستن .
ناشناس۵۰۲۳۴۶۱۸:۱۴:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
حتما انتظار داشتن که طلاب خواستار رفع حصر باشند و نه رفع مشکلات اقتصادی
ناشناس۵۰۲۶۲۱۲۰:۴۸:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
بايد خواستار عدالت باشند بدون نگاه جناحی.
rassharif۵۰۲۷۵۸۲۲:۴۳:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۲۸
با همین کارها ایشان به مجلس راه می یابد. مثل خیلی های دیگر!
ناشناس۵۰۲۸۸۰۰۰:۲۱:۰۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مطهري توهم فانتزي توطه داره
ناشناس۵۰۲۸۸۱۰۰:۲۲:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
باید مشخص بشه داستان چه بوده
ناشناس۵۰۲۸۸۲۰۰:۲۳:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درود بر فرزند شجاع ملت
ناشناس۵۰۲۸۹۴۰۰:۲۷:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مرحوم هاشمی قبل از فوتش همه اش از مذاکره حرف می زد و تا لحظه ی مرگ حتی به فکر مردن نبود اگه یک ذره احتمال می داد که مرگ سراغش میاد هیچ وقت لخت نمی شد داخل استخر بشه ، در نتیجه مرگ هاشمی می تونه یک پند باشه برای دیگر مسئولین رده بالای مملکت به نظر من هدف از نوشتن آن پلاکارد هم همیم موضوع بوده ، چرا آقای مطهری وامثالهم از این موضوع ناراحت می شوند آیا مرگ سراغ آن ها هم نمیاد؟
احمد۵۰۲۹۴۴۰۱:۳۰:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پس اعتقاد دارید کسانی که از یک تجمع بزرگ تنها چند شعار حاشیه ای رو دستاویز قرار می گیرند اهداف خاصی دارند؟ حالا فرض کنیم گروهی از جناح مخالف شما تجمع میلیونی داشته باشند و چند شعار حاشیه ای باشه شما روشتون متفاوته یا نه؟
ناشناس۵۰۲۹۵۷۰۲:۰۶:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
این اقا چمیدونه فقر چیه. اومده سر سفره اماده نشسته. همچنین سوادی هم نداره. از اقتصاد سر در نمیاره.
پیراسته فر۵۰۲۹۶۵۰۲:۱۶:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
من کاری بکار آقای مطهری ندارم ولی 2موضوع است که تذکرداده شود: 1- دو تابلو انحرافی در جلسه که درهمان لحظات اولیه پاره شد،آیا دسته-را تحویل دادند که آن آقاسفارش کرده بود که بیاریدتحویل بدهید. 2- این تظاهرات خودجوش دراعتراض به گرانی ومشکلات اقتصادی بوده درحالیکه براساس خودشعارآقایان(نوشته روی پلاکارد)هرچه قدر جیب ها خالی باشد،روحیه ها عالی میشه! خوب دولت قصدش همینه!«روحیه را عالی بکند»! چرادنبال چیزی هستیدکه روحیه هاتو ن خراب بشه!؟
ناشناس۵۰۳۰۱۲۰۵:۵۲:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
همه مشکلات باید حل بشه چه بیکاری چه گرانی و همه مسائل کشور و مثل 1000سال پیش طبقه بندی کردن بیکاران کارگران کارمندان اقا زاده ها و .... هرچی سطح طبقه پایین تر حکم و جریمه بیشتر و هرچی به بالا تر میریم امنیت و محافظت از اونا بیشتر
امیر۵۰۳۰۵۲۰۷:۱۰:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
صحبت آقای مطهری کاملا درست است. جهان امروز جهان لحظه ها است، خطاکاری یک طلبه چند لحظه بیشتر نبود و لی انعکاس جهانی یافت. گروه سیاسی الف بجای نصیحت نماینده مجلس که به وظیفه خود عمل کرده، قدری به این بیندیشد که منشا این شعار از کجست؟ با چه هدفی و توسط چه کسانی طراحی شده؟ جمع اوری اولیه این شعارها از جلسه دردی را دوا نمی کند.
ناشناس۵۰۳۱۰۶۰۸:۱۰:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
آن شعارها جزئی از اهداف تجمع بود و گرنه چرا رو دسته تابلوها نوشته شده بود لطفا تابلوها را تحویل دهید
ناشناس۵۰۳۱۳۴۰۸:۳۶:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درود بر مطهری و صادقی که نمایندگان مستقل و غیر وابسته هستند.
ناشناس۵۰۳۱۶۶۰۹:۰۸:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
ریشه عمده مشکلات اقتصادی دولت نیست جای دیگه است ،که تو این بحران اگه بخواد راجع بهشون حرف بزنه بحران اجتماعی عمیقتر میشه مشکل اصلی خلق پول و نقدینگیه که علیرغم جنجال و هیاهو بیشترش توط بانکها و موسسات مالی ایجاد شده که همه میدونن به کجا وصلن منها مسببین اصلی این وضع دارن شلوغش میکنن تا افکارو منحرف کنن تا کسی متعرضشون نشه این ثامن کی بود که دهها هزار ملیارد تومن از بیت المال براش هزینه کردن؟اون پروژه افتضاح شاندیز کی بود به روایته هفتاد هزار ملیارد تومن رو اصلا معلوم نشد چه اتفاقی براش افتاد؟ اصلا اگه تو عمق اسم موسسات بری خیلی چیزا از مشکلات مملکت روشن میشه
محمدحسین۵۰۳۴۰۵۱۰:۵۹:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
لطفاً به بیانیه آیت الله مکارم توجه کنید. موضوع آنقدر مهم بوده که ایشان اعلامیه داده اند و این کارها را فعالیتهایی برضد شیعه قلمداد کرده اند.

پربحث‌های امروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 4. جهانگیری: در صورت فینالیست شدن تیم ملی به امارات می‌روم

 5. پورابراهیمی: سال ۹۸ سخت، اما قابل مدیریت است

 6. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 7. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 8. آخرین خبرها از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس

 9. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 10. لاریجانی: دولت را ملزم به درج حقوق مدیران بر روی سامانه حقوق و دستمزد کنید

 11. اضافه کار و رفاهیات کارمندان در سال ۹۸ چقدر پیش‌بینی شد + جدول

 12. نصب تابلوی ورود ممنوع حیوانات در ۸۰ درصد پارکها/ نیازمند فرهنگ سازی هستیم

 13. رئیس سازمان غذا و دارو: داروهای خارجی کیفیت مناسبی ندارند

 14. آغاز مذاکرات دستمزد ۹۸ از هفته آینده

 15. جدال آرمان‌گرایی و واقع‌گرایی سینما؛ به نفع آرمان یا علیه واقعیت؟

 16. خط امام به روایت بنیانگذار جمهوری اسلامی در پاریس

 17. نسل جدید کابینت روشویی ها

 18. نشست لهستان یا عقبه ناتوی عربی؟

 19. بررسی عملکرد قرض‌الحسنه بانک‌ها

 20. وال‌استریت سقوط کرد

 21. درخواست کی‌روش از شاگردانش پیش از دیدار برابر چین

 22. این مواد غذایی را خام نخورید

 23. قیمت بلیت هواپیما برای تعطیلات ۲۲ بهمن میلیونی شد+ عکس

 24. صالحی: رهبری اجازه نمی‌دادند صنعت هسته‌ای با برجام متوقف شود

 25. هفت دقیقه تا تل‌آویو

پربحث‌های دیروز

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 5. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 6. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 7. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 8. ظریف: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!   

 9. بیرانوند مغلوب دروازه‌بان عربستان شد + عکس

 10. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 11. چرا گوشت گوسفندی حکم طلا را پیدا کرده؟

 12. فشار معیشتی خانوار افزایش یافت، دولت اقدام کند، منتظر نماند/ میزان خط فقر چقدر است؟

 13. جنگ یمن چه تاثیری بر آینده جهان خواهد داشت

 14. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 15. افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران/مذاکرات مزد 98 از هفته آینده آغاز می شود

 16. کاهش ۳۰ درصدی قیمت ساخت مسکن در سال آینده

 17. ۳عامل موثر در موشک پرانی‌های نتانیاهو

 18. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 19. پوری‌حسینی: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست

 20. زمان حال را غنیمت بشمار  

 21. رئیس کل بانک مرکزی: بر نوسانات بازار ارز غلبه کردیم/وضعیت ذخایر ارزی کشور مطلوب است/برنامه‌ریزی‌های انتقال مالی را بدون توجه به SPV تدارک دیده‌ایم

 22. پیش‌بینی رییس اتحادیه از اوضاع بازار مسکن در سال آینده

 23. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 24. هایکو ماس تحریم هواپیمایی ماهان را برای امنیت آلمان ضروری خواند

 25. افت بهای سکه و ارز + جدول

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 4. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 5. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 6. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 7. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 8. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 9. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 10. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 11. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 12. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 13. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 14. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 15. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 16. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 17. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 18. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 19. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 20. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 21. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 22. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 23. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 24. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 25. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

پربحث‌های اخیر

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 4. موسوی خوئینی‌ها از هاشمی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ انتقاد از افزایش 3 برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری/ یکی از مشاوران دولت تحت تعقیب قرار گرفت

 5. صالحی: توان تولید انبوه IR۸ را داریم/ همه امور هسته ای را طراحی می کنیم

 6. جهانگیری: دست‌هایی در کار است تا جوانان نسبت به آینده بیمناک شوند

 7. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 8. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 9. آخرین خبرها از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس

 10. لاریجانی: دولت را ملزم به درج حقوق مدیران بر روی سامانه حقوق و دستمزد کنید

 11. ابطحی: رئیس‌جمهور به جای درد دل، راه حل پیدا کند

 12. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 13. خط امام به روایت بنیانگذار جمهوری اسلامی در پاریس

 14. صالحی: رهبری اجازه نمی‌دادند صنعت هسته‌ای با برجام متوقف شود

 15. هفت دقیقه تا تل‌آویو

 16. واعظی: افکار عمومی دنیا را برای آزادی «مرضیه هاشمی» بسیج می‌کنیم

 17. واقعیت ادعای شکنجه دراویش در زندان زنان قرچک

 18. وزیر دفاع: ایرادات ماهواره بر سیمرغ به زودی رفع می‌شود

 19. واکنش عبدالله ناصری به اظهارات اخیر روحانی: جدی نمی‌گیریم!

 20. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 21. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 22. واکنش ایران به SPV چه خواهد بود؟

 23. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 24. توضیحات وزیر علوم درباره بازدید بازرسان آژانس از دانشگاه‌ها

 25. دیدار کمیسیون عمرانی‌ها با ظریف  

پربحث‌های دیروز

 1. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 2. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 3. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 4. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 5. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 6. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 7. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 8. موسوی خوئینی‌ها از هاشمی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ انتقاد از افزایش 3 برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری/ یکی از مشاوران دولت تحت تعقیب قرار گرفت

 9. صالحی: توان تولید انبوه IR۸ را داریم/ همه امور هسته ای را طراحی می کنیم

 10. چرا کرباسچی دیروز چند ساعت بازداشت و سپس آزاد شد؟

 11. جهانگیری: دست‌هایی در کار است تا جوانان نسبت به آینده بیمناک شوند

 12. نوری همدانی: اگر جلوی اسراف‌ها گرفته شود می‌توان امیدوار به رفاه اقتصادی مردم بود/ مردم می‌خواهند در زندگی خود ارزانی را ببینند

 13. خوئینی‌ها از هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ برخی در درون جبهه اصلاحات می‌گویند ما باید از روحانی عبور بکنیم/ واعظی حرف بی‌ربطی نزده است

 14. چرا موسوی خوئینی‌ها علیه هاشمی سخن گفت؟

 15. خسارتِ اولین توافق با آمریکا

 16. دادستان تهران: حصر باقی است و پوسته آن نیز نشکسته/ صدور کیفرخواست برای یک مقام دولتی که گفته بود «از حصر پوسته‌ای بیشتر باقی نمانده»

 17. جنگ روانی و حمله‌های هدفمند اما مبهم

 18. سیستم تعریف شده هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس کارآمد نیست/ ساختار فعلی مجلس نیاز به بازنگری دارد

 19. «حمیرا ریگی» سفیر ایران در برونئی شد

 20. واعظی: اگر بتوانیم منسجم عمل کنیم قطعاً از شرایط کنونی به سلامت عبور خواهیم کرد

 21. میرسلیم: در قانون اساسی تعیین سرنوشت مردم برعهده مردم است

 22. خدا یک صبری به نمایندگان بدهد با این هیئت رئیسه!

 23. کواکبیان: ایران مقابل نشست ورشو مقابله به مثل کند

 24. زمان مناظره دوم زاکانی و تاج‌زاده مشخص شد

 25. مستندات جانبازی حسین فریدون موجود است

پربحث‌های هفته

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 5. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 6. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 7. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 8. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 9. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 10. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 11. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 12. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 13. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 14. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 15. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 16. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 17. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 18. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 19. جزئیات بازداشت همدست اسماعیل بخشی/ ضرب و شتم ضابطان زن قضایی توسط مهدی قلیان

 20. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 21. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 22. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 23. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 24. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 25. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

آخرین عناوین