جزییات سوءقصد به جان فوق تخصص کلیه در یکی از بیمارستان‌های پایتخت

گروه حوادث الف،   3970519096 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
جزییات سوءقصد به جان فوق تخصص کلیه در یکی از بیمارستان‌های پایتخت

سوء قصد به دو پزشک در تهران و نجف آباد و دستور ویژه وزیر بهداشت برای رسیدگی و پیگیری آن، این سوال را مطرح می‌کند که چرا پزشکان به عنوان حامی سلامت انسان‌ها، باید مورد چنین خشونت‌هایی قرار گیرند؟

به گزارش ایسنا، دکتر احمد تارا - پزشک فوق‌تخصص بیماری‌های کلیه، همان پزشکی است که در پایتخت و در کلینیک بیمارستان مدرس از سوی فردی مورد حمله و ضربات چاقو قرار گرفته است؛ ضرباتی که بر پهلو و گردنش فرود آمدند و فقط چند میلی‌متر با مرگ فاصله داشت. هرچند در حال حاضر وضعیت عمومی وی بعد از انجام اعمال جراحی، مناسب است، اما باید پرسید چرا چنین اتفاقاتی برای پزشکان، آن هم در محل خدمت‌رسانی‌شان رخ می‌دهد و راهکار حفاظت و یا به نوعی امنیت آنها به واسطه شغل‌شان، چیست؟

برای روشن شدن ماجرا با دکتر احمد تارا تماس گرفتیم و وی با وجود احوال نه چندان مساعد، پاسخ‌ داد. وی با اشاره به اتفاقی که برایش در کلینیک بیمارستان مدرس رخ داده، گفت: در ساعات پایانی فعالیت کلینیک من در کلینیک بودم و فرد ضارب به عنوان آخرین بیمار وارد کلینیک شد. این فرد با من مواجه شد و ابتدا اسپری اشک‌آور به صورتم زد؛ به‌طوریکه دیگر چشمانم نمی‌دید و بعد هم با یک ضربه چاقو به گردنم زد که البته خوشبختانه ضربه‌اش دو میلی‌متر با رگ گردنم فاصله داشت. بعد از این اتفاق سعی کردم از محیط  دور شوم، اما دوباره دو ضربه عمیق چاقو به پهلوهایم وارد کرد.

پلیس امنیت در حال بررسی ماجرا

وی با بیان اینکه متاسفانه بیمارستان‌ها از نظر مسائل امنیتی ضعیف هستند، افزود: دیروز عمل جراحی برایم انجام شد و ترجیح دادم به خانه منتقل شوم و در حال حاضر در منزل در حال استراحتم. در زمان حادثه وضعیتم نزدیک به مرگ بود و هوشیاریم داشت مختل می‌شد، اما چون در بیمارستان بودم، سریع مورد جراحی قرار گرفتم.

تارا با بیان اینکه در حال حاضر فرد ضارب بازداشت شده و پلیس امنیت هم مشغول بررسی انگیزه این فرد است، ادامه داد: البته پلیس در جیب فرد ضارب مواد روانگردان هم پیدا کرده بود. اکنون پلیس در حال بررسی این موضوع است که آیا این فرد خودش عامل این اقدام بوده یا از کسی پولی گرفته و این اقدام را انجام داده است.

گلایه از حراستی که نیست

وی در ادامه صحبت‌هایش با گلایه از عدم حساسیت مسوولان بیمارستان‌ها نسبت به بروز چنین مسائلی، گفت: باید در کلینیک‌های بیمارستانی که معمولا در فضایی متفاوت از فضای اصلی بیمارستان قرار می‌گیرند، تا زمانیکه آخرین بیمار از درمانگاه بیرون می‌آید، نیروی انتظامی و حراست در آنجا مستقر باشد. بنده یک پزشک بیمار محور هستم و تاکنون از طرف بیماران و همراهان‌شان کوچک‌ترین اهانتی به من نشده، اما این اتفاق غیر از بحث بیمار و پزشک بود. بنابراین تا زمانیکه آخرین بیماران در درمانگاه‌ها حضور دارند، باید محافظ هم در درمانگاه حضور داشته باشد. در زمانی که این اتفاق برای من افتاد، حراست و انتظاماتی حضور نداشت.

تارا تاکید کرد: متاسفانه نیروهای حراست طی چند سال گذشته در بیمارستان‌ها افت زیادی کرده‌اند که باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد. در زمان مسوولیت من در بیمارستان مدرس، ما با نیروی انتظامی قرارداد داشتیم و نیروی انتظامی در بیمارستان حضور داشته و در تامین امنیت بیمارستان نقش بسزایی ایفا می‌کردند. نمی‌دانم چرا این اقدامات در حال حاضر کمرنگ شده است. کار حراست بیمارستان عمدتا راهنمایی همراهان و بیماران است و نقشی در این اتفاقات ندارند. از طرفی سرعت مداخله در این اتفاقات هم مهم است.

وی در پاسخ به سوال ایسنا باره ارائه تجهیزات دفاع شخصی به پزشکان از سوی سازمان نظام پزشکی نیز گفت: اگر افراد برای دریافت این تجهیزات پیگیری کنند، شاید بتوانند این تجهیزات را از نظام پزشکی بگیرند، اما باید توجه کرد که وسایل دفاع شخصی شاید در ۱۰ درصد موارد کاربرد داشته باشند. در حوادث چند سال اخیر می‌بینیم که اصلا این تجهیزات به کار نمی‌آیند. بنابراین فرد باید خودش را از محیط‌ حادثه دور کند و بهتر است که نیروهای محافظ در بیمارستان‌ها حضور داشته باشند.

دکتر نازنین شیرزادخان - مشاور اداره پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت و مدیر واحد مراقبت از اهداکنندگان زنده در بیمارستان مدرس نیز در گفت‌وگو با ایسنا، ‌گفت: به طور کلی در درمانگاه بیمارستان مدرس فقط یک نیروی انتظامی بدون سلاح تا ساعت پنج عصر حضور دارد. از ساعت پنج به بعد هم کسی برای محافظت در درمانگاه نیست و فقط  چند پزشک و یک منشی تا ساعت ۹:۳۰ الی ۱۰ شب در درمانگاه کار می‌کنند و تنها هستند.

وی با بیان اینکه کلینیک ما در حوزه پیوند اقدام می‌کند، عنوان کرد: آقای دکتر تارا یک سرمایه بزرگ اجتماعی برای کشور محسوب می‌شود. چطور می‌شود که فردی وارد درمانگاه شود، درب درمانگاه را ببندد و هیچکس هم هیچ عکس‌العملی نشان ندهد. این اصلا درست نیست. متاسفانه نه از طرف دانشگاه، نه از طرف وزارت بهداشت هیچ اقدامی برای کمک به دکتر تارا انجام نشد. در روز حادثه من یک نفره دنبال کارهای آقای دکتر بودم. این درحالیست که آقای دکتر اقدامات زیادی را در حوزه سلامت انجام دادند و به خاطر مردم ایران از آمریکا به کشور بازگشتند، اما حالا این اتفاق برایشان رخ داده است.

شیرزادخانی همچنین اظهار کرد: پلیس امنیت که پیگیر این قضیه است، اعلام کرده این فرد قصد کشتن آقای دکتر تارا را داشته و شاید هنوز هم به تهدیداتش ادامه دهد. دکتر تارا بیشترین آمار پیوند زنده را دارند و خدمات زیادی را به کشور انجام داده‌اند. نباید اجازه دهیم چنین اتفاقاتی رخ دهد.

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱۶ مهر ۱۳۹۷آمار وزارت بهداشت؛ بین ۲۳ تا ۲۵ درصد مردم اختلال روانی دارند
۱۶ مهر ۱۳۹۷سخنگوی وزارت بهداشت: احتمال تغییر در تعرفه دستمزد پزشکان ممکن نیست
۳ مهر ۱۳۹۷برخی داروها سهمیه‌بندی می‌شوند
۳۱ شهریور ۱۳۹۷دستور وزیر بهداشت برای پیگیری درمان مصدومان حمله تروریستی اهواز
۲۲ شهریور ۱۳۹۷توضیح وزارت بهداشت درباره فوت یک دختربچه
۵ شهریور ۱۳۹۷مطالبه ای با ۵ هزار امضا؛ تبعیض میان دانشجویان داخلی و خارجی را حذف کنید
۲۰ مرداد ۱۳۹۷وزیر بهداشت تبلیغات برخی از خوراکی‌ها را ممنوع اعلام کرد/ از «گز اصفهان» تا «سوهان قم» + سند
۱۸ مرداد ۱۳۹۷دستور وزیر بهداشت برای بررسی فوری سوءقصد به پزشکان در تهران و نجف آباد
۱۷ مرداد ۱۳۹۷آخرین وضعیت بازار دارویی کشور
۱۴ مرداد ۱۳۹۷واکنش روسیه به سوء قصد علیه مادورو
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ اذعان سخنگوی وزارت بهداشت به شکاف بزرگ بین حقوق پزشکان و حقوق افراد جامعه  
۲ مرداد ۱۳۹۷وزیر بهداشت: خیانت است که مرغوب‌ترین دارو و تجهیزات پزشکی در اختیار مردم قرار نگیرد

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۶۱۲۳۱۵:۵۶:۰۹ ۱۳۹۷/۵/۱۹
همش به خاطر تبعیض و فساده
ناشناس۴۸۶۱۳۴۱۶:۰۲:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
من فکر می کنم این داستان قرص روانگردان و غیره ساختگیه، هیچ کس دیوونه نشده راه بیفته بره یک درمانگاه و یک پزشک متعهد (به شرطی که واقعا متعهد و وظیفه شناس باشه) رو با چاقو بزنه، پشت پرده ماجرا مسایلی هست که گفته نمی شه، در این مورد هم یا اختلاف شخصی بوده یا پزشک وظایفی رو که باید انجام نداده و یا پررو بازی کرده، هر کی گذرش به بیمارستان ها افتاده باشه دیده که برخورد پزشکان و پرستاران چطوره، تحمل بیمار و همراه بیمار هم حدی داره و ممکنه اون وسط یکی از کوره در بره، این واقعیت ها هم گفته بشه بهتره تا اینکه مثل این خبر ...
ناشناس۴۸۶۱۳۷۱۶:۰۴:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۱۹
نتیجه نفرت براکنی در مورد پزشکان از طرف یک عده که بسیارهم فعالند !
ناشناس۴۸۶۱۴۹۱۶:۰۸:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۱۹
معضل برخورد بد برخی پرسنل و پزشکان با بیماران است که فکر می کنند اگر بیماری به بیمارستان دولتی امد باید بدترین برخورد را با او داشت...
علي۴۸۶۱۵۳۱۶:۱۰:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
بايد ديد چرا اين آدم دست به اين عمل زشت زده، شايد آقاي دكتر بيمار اين فرد را عمل نكرده به دليل دستمزد و يا زير ميزي كه ميخواسته. براي بنده همين مورد اتفاق افتاد پزشك فوق تخصص با قيافه حق به جانب رو در روي من ايستاد و گفت تا ١٥ ميليون به حساب شخصي من واريز نشه من بيمار شما رو عمل نميكنم. قضاوت باشما
ناشناس۴۸۶۲۵۶۱۶:۵۷:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۹
حرف های ایشون بیهوده است انتظار دارند که حراست با تفنگ اسکورتشان کنند؟؟ در یک کشور کم مشکل احتمال بروز این اتفاقات کم است. اما در جوامع .... این اتفاقات زیاد می شود
ناشناس۴۸۶۵۴۳۱۹:۰۱:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۹
البته به هیچ عنوان موافق نیستم با آنچه انجام شده ولی خوب یک راه کمتر در شیشه کردن خون مردم است! انسان ها را به جایی نرسانید که چیزی برای از دست دادن نداشته باشند! همان کلینیک محترم آیا دستگاه کارت خوان دارد یا ترجیحش این است که رد مالی از اموراتش باقی نماند؟!! جنایت کثیف است حتی اگر قانونی و تکرار شونده باشد!
ناشناس۴۸۶۵۴۶۱۹:۰۳:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۱۹
با رفتار و اخلاق و غرور و پول پرستی برخی پزشکان روزهای بدتری رو میشه متصور بود
بنده خدا. اصل۴۸۶۵۶۰۱۹:۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۱۹
برای اینکه بعضی از پزشکان که کار اصلی آنها نجات بیمار است به بهانه دورغین آنهارا جراحی میگنند و تازه در مطبشان پول زیر میزی هم میگیرند!!!! بعضی ها آنها راواگذار میکنند بخدا بعضی ها چون خود را بازنده می بینند مرتکب عملی بدتر از پزشکان میشوند بهرحال کار غیرقانونی جای دفاع ندارد.
محمد۴۸۶۶۰۳۲۰:۰۵:۲۸ ۱۳۹۷/۵/۱۹
اکثر مردم بخاطر مشکلات اقتصادی عصبی و روانی شده اند!
ناشناس۴۸۶۶۰۴۲۰:۰۵:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۱۹
بهتره از ایران بره!
ناشناس۴۸۶۶۲۶۲۰:۲۳:۰۹ ۱۳۹۷/۵/۱۹
تا انگیزه ضارب مشخص نشود نمیتوان اظهار نظر کرد که آیا پزشک مقصر بوده یا نه؟
احمد۴۸۶۷۷۱۲۳:۰۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
انصافا می بایستی از این گونه شخصیت های علمی مراقبت ومواظبت بعمل آید .نگذارند قضیه دانشمدان هسته ای تکرار شود . ما هم مراتب نگرانی خود را از این عمل اعلام میداریم واز مقامات قضایی تقاضای اشد مجازات را داریم .
ناشناس۴۸۶۸۶۹۰۱:۰۷:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اگر افراد باسواد را تهدید میکنند چرا تا کنون هیچ استادی از صنعتی شریف یا هیچ پزشکی مثل دکتر سمیعی تهدید نشده؟ پس صحبت از خود پول است یا عواقب آن پولهاست.اگر درامد یک پزشک که فوق لیسانس است با یک معلم فوق لیسانس برابر بود این اتفاقات نمی افتاد (مسیله ارز هم به تفاوت درامدها ربط داره اگر دوست داشتین توضیح میدم).حتی اگر گارد ریاست جمهوری در بیمارستان باشه باز هم مشکلاتی پیش میاد.بنظر میرسد که پزشکان در کشور ما بیش از رییس جمهور در خطر هستند.
ناشناس۴۸۷۰۰۰۰۷:۵۲:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بعضی پزشکان برای بیمار و همراه بیمار اعصاب نمی گذارند و فقط به فکر جیب خود هستند .پزشک باید در درجه اول حکیم باشد. متاسفانه رابطه پزشک و بیمار در کشور ما رابطه غریبی است و کاملا یک سویه است. لازم است پزشکان سریال کره ای را به عنوان دوره اموزشی نگاه کنند.
ناشناس۴۸۷۰۵۰۰۸:۴۳:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
یکی از بزرگتزین دلایل این اتفاقات سهل انگاری قانون در مواجه به پزشکان است.که باعث میشه چون مردم از گرفتن حقشون به صورت قانونی نا امید میشن.سعی کنن خودشون عدالت رو از نظر خودشون اجرا کنن.اگر مردم به برخورد با پزشکان به صورت عادلانه اعتقاد داشتن.این اتفاقات به حداقل می رسید.
م- مینوسری۴۸۷۱۴۷۰۹:۵۶:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
این سرمایه ها باید حفظ شوند. و از آنان تقدیر شود که به جای مال اندوزی، دانش و توان خود را در یک بیمارستان دولتی که محل مراجعه اقشار متوسط و فرو دست است تقریبا رایگان به اجتماع عرضه میکنند.
ناشناس۴۸۷۸۳۰۱۶:۴۲:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
کمتر از اعدام حق چنین جانورانی نیست
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های اخیر

 1. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 2. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 3. آرایشگاه معروف، عروس خانم را کچل کرد

 4. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 5. تیپ عجیب سفیر ژاپن در تهران  

 6. آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعلام کرد

 7. امیرعبداللهیان: قیافه «ترامپ» پس از ۱۳ آبان امسال دیدنی است

 8. کاهش پلکانی قیمت‌ خودرو آغاز شد

 9. بخشنامه رییس قوه قضاییه برای جلوگیری از زندانی شدن محکومین مهریه

 10. مردی با خودرو همسرش را له کرد

 11. ارزشمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۱۸

 12. پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور

 13. هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/حتی زن و شوهر نیز می‌توانند از این وسایل استفاده کنند

 14. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 15. فیلم/حضور بانوان در ورزشگاه آزادی و تشویق تیم ملی   

 16. واکنش نماینده ایران به ادعای امارات درباره جزایر۳گانه ایران+فیلم

 17. رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک زدن مردم!

 18. تصاویر بازدید پلیس ترکیه از کنسولگری عربستان  

 19. حاشیه دیدار ایران و بولیوی/ حضور ماموران زن و استقبال اندک تماشاگران

 20. سردار پاکپور: سپاه برای آزادی گروگانها آماده عملیات مشترک با ارتش پاکستان علیه اشرار است

 21. تیراندازی آیت‌الله هاشمی در کنار کاخ مرمر  

 22. سردار سلامی: در هر نقطه منافع دشمن را ویران می‌کنیم

 23. مافیای سیگار در کوچه‌پس‌کوچه‌های بازار تهران

 24. اینجا ماهشهر: اگه می‌تونی نفس بکش!  

 25. آخرین اخبار از بررسی لایحه CFT در شورای نگهبان

پربحث‌های دیروز

 1. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 2. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 3. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 4. آرایشگاه معروف، عروس خانم را کچل کرد

 5. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 6. تصمیم‌گیری برای ۲ نرخی شدن بنزین؛ هفته آینده روی میز کمیسیون انرژی

 7. تیپ عجیب سفیر ژاپن در تهران  

 8. آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعلام کرد

 9. امیرعبداللهیان: قیافه «ترامپ» پس از ۱۳ آبان امسال دیدنی است

 10. کاهش پلکانی قیمت‌ خودرو آغاز شد

 11. بخشنامه رییس قوه قضاییه برای جلوگیری از زندانی شدن محکومین مهریه

 12. مردی با خودرو همسرش را له کرد

 13. ارزشمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۱۸

 14. بازی جدید ترامپ برای رهایی بن سلمان از ماجرای خاشقچی

 15. انتخابات آزاد به سبک محمد‌رضا پهلوی + سند

 16. پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور

 17. هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/حتی زن و شوهر نیز می‌توانند از این وسایل استفاده کنند

 18. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 19. فیلم/حضور بانوان در ورزشگاه آزادی و تشویق تیم ملی   

 20. واکنش نماینده ایران به ادعای امارات درباره جزایر۳گانه ایران+فیلم

 21. رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک زدن مردم!

 22. تصاویر بازدید پلیس ترکیه از کنسولگری عربستان  

 23. حاشیه دیدار ایران و بولیوی/ حضور ماموران زن و استقبال اندک تماشاگران

 24. سردار پاکپور: سپاه برای آزادی گروگانها آماده عملیات مشترک با ارتش پاکستان علیه اشرار است

 25. تیراندازی آیت‌الله هاشمی در کنار کاخ مرمر  

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 2. تصادف برادر عضو شورای شهر تهران با ماشین بیت‌المال در شمال + واکنش شورا

 3. حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد

 4. خیز نامحسوس دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زمینه سازی دولت برای برگرداندن کارت سوخت/ مردم قربانی سیاست هویج و چماق

 5. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 6. دلار ۱۹ هزار تومانی کار دولت بود  

 7. محمود بهمنی: FATF را نمی‌توان به دلار وصل کرد/ با مدیریت عرضه و تقاضا قیمت دلار را بر روی ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان نگه داشتیم

 8. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 9. بهشت جای چه افرادی است؟/ آیا امکان دارد که غیرمسلمانان نیز وارد بهشت شوند؟

 10. دلار در مرز ۱۵ هزار تومان/ حال و هوای بازار ارز تهران

 11. قدرتمندترین پاسپورت جهان متعلق به کدام کشور است؟

 12. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 13. آقای سیف لطفا فرافکنی نکنید!

 14. واکنش خداکرمی به تصادف برادرش با خودروی شورای شهر: برادرم در حال انجام وظیفه بود/ بیمه خسارت ماشین را پرداخت می‌کند

 15. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 16. لوطیان جاده‌ها یا مرگ قانون؟!/ سمندی که یخچال فریزر است!

 17. نرخ ارز را این ۴ سایت خارج‌نشین بالاوپایین می‌کنند

 18. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 19. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 20. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 21. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 22. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 23. نامه سرگشاده آیت‌الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضائیه؛ بیانات جنابعالی قانع کننده نبود

 24. دهک‌های پایین زیر چرخ‌های رکود تورمی و نیاز به سیاست‌های جبرانی

 25. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. آرایشگاه معروف، عروس خانم را کچل کرد

 2. نجات قاتل از قصاص، پای چوبه دار/ پدر مقتول طناب را از گردن پسر جوان باز کرد

 3. گزارش تکان‌دهنده‌ ازخانه ای که دختران و پسران با اسم رمز وارد آن می شوند

 4. خون گیری مشکوک از دانش آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان

 5. مردی با خودرو همسرش را له کرد

 6. زنی خود و فرزندان خردسالش را با نوشیدنی مسموم کشت

 7. واژگونی مرگبار اتوبوس دانش‌آموزان تبریزی

 8. ابهام در جزییات مرگ «دنیا ویسی»؛ مردم صبر کنند

 9. نقشه زن دوم برای تنبیه شوهر

 10. نزاع بر سر دوستی با یک دختر به قتل انجامید + تصویر قاتل فراری

 11. ۵ کشته و ۱۵ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس در مرودشت

 12. ماجرای تعرض به اتوبوس گردشگران در ورزنه اصفهان

 13. خانم معلم همکارش را با کارد سلاخی کرد و کشت!

 14. تیراندازی به استاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز

 15. تیغ جراحی حین سزارین پیشانی نوزاد را شکافت

 16. تکذیب دستگیری فرمانده انتظامی سابق خراسان رضوی

 17. جزئیات قتل پزشک اهوازی با پیچ گوشتی توسط منشی زن

 18. زن مطلقه: مردم مرا تهدیدی برای مردان متاهل می‌دانند

 19. دلایل سقوط جت خانواده باشاران در ایران اعلام شد

 20. پارک کردن مقابل پارکینگ جان یک نفر را گرفت

 21. آتشی که خواستگار کینه جو به پا کرد

 22. تیرانداری در پارک کودک سنندج

 23. مرگ مشکوک سیرک باز بر اثر مصرف الکل در تهران

 24. تصادف مرگبار تریلی با یک کامیون حمل خودروی سواری در سنندج

 25. طوفان گرد و غبار خوزستان را بلعید

آخرین عناوین