جزییات سوءقصد به جان فوق تخصص کلیه در یکی از بیمارستان‌های پایتخت

گروه حوادث الف،   3970519096 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
جزییات سوءقصد به جان فوق تخصص کلیه در یکی از بیمارستان‌های پایتخت

سوء قصد به دو پزشک در تهران و نجف آباد و دستور ویژه وزیر بهداشت برای رسیدگی و پیگیری آن، این سوال را مطرح می‌کند که چرا پزشکان به عنوان حامی سلامت انسان‌ها، باید مورد چنین خشونت‌هایی قرار گیرند؟

به گزارش ایسنا، دکتر احمد تارا - پزشک فوق‌تخصص بیماری‌های کلیه، همان پزشکی است که در پایتخت و در کلینیک بیمارستان مدرس از سوی فردی مورد حمله و ضربات چاقو قرار گرفته است؛ ضرباتی که بر پهلو و گردنش فرود آمدند و فقط چند میلی‌متر با مرگ فاصله داشت. هرچند در حال حاضر وضعیت عمومی وی بعد از انجام اعمال جراحی، مناسب است، اما باید پرسید چرا چنین اتفاقاتی برای پزشکان، آن هم در محل خدمت‌رسانی‌شان رخ می‌دهد و راهکار حفاظت و یا به نوعی امنیت آنها به واسطه شغل‌شان، چیست؟

برای روشن شدن ماجرا با دکتر احمد تارا تماس گرفتیم و وی با وجود احوال نه چندان مساعد، پاسخ‌ داد. وی با اشاره به اتفاقی که برایش در کلینیک بیمارستان مدرس رخ داده، گفت: در ساعات پایانی فعالیت کلینیک من در کلینیک بودم و فرد ضارب به عنوان آخرین بیمار وارد کلینیک شد. این فرد با من مواجه شد و ابتدا اسپری اشک‌آور به صورتم زد؛ به‌طوریکه دیگر چشمانم نمی‌دید و بعد هم با یک ضربه چاقو به گردنم زد که البته خوشبختانه ضربه‌اش دو میلی‌متر با رگ گردنم فاصله داشت. بعد از این اتفاق سعی کردم از محیط  دور شوم، اما دوباره دو ضربه عمیق چاقو به پهلوهایم وارد کرد.

پلیس امنیت در حال بررسی ماجرا

وی با بیان اینکه متاسفانه بیمارستان‌ها از نظر مسائل امنیتی ضعیف هستند، افزود: دیروز عمل جراحی برایم انجام شد و ترجیح دادم به خانه منتقل شوم و در حال حاضر در منزل در حال استراحتم. در زمان حادثه وضعیتم نزدیک به مرگ بود و هوشیاریم داشت مختل می‌شد، اما چون در بیمارستان بودم، سریع مورد جراحی قرار گرفتم.

تارا با بیان اینکه در حال حاضر فرد ضارب بازداشت شده و پلیس امنیت هم مشغول بررسی انگیزه این فرد است، ادامه داد: البته پلیس در جیب فرد ضارب مواد روانگردان هم پیدا کرده بود. اکنون پلیس در حال بررسی این موضوع است که آیا این فرد خودش عامل این اقدام بوده یا از کسی پولی گرفته و این اقدام را انجام داده است.

گلایه از حراستی که نیست

وی در ادامه صحبت‌هایش با گلایه از عدم حساسیت مسوولان بیمارستان‌ها نسبت به بروز چنین مسائلی، گفت: باید در کلینیک‌های بیمارستانی که معمولا در فضایی متفاوت از فضای اصلی بیمارستان قرار می‌گیرند، تا زمانیکه آخرین بیمار از درمانگاه بیرون می‌آید، نیروی انتظامی و حراست در آنجا مستقر باشد. بنده یک پزشک بیمار محور هستم و تاکنون از طرف بیماران و همراهان‌شان کوچک‌ترین اهانتی به من نشده، اما این اتفاق غیر از بحث بیمار و پزشک بود. بنابراین تا زمانیکه آخرین بیماران در درمانگاه‌ها حضور دارند، باید محافظ هم در درمانگاه حضور داشته باشد. در زمانی که این اتفاق برای من افتاد، حراست و انتظاماتی حضور نداشت.

تارا تاکید کرد: متاسفانه نیروهای حراست طی چند سال گذشته در بیمارستان‌ها افت زیادی کرده‌اند که باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد. در زمان مسوولیت من در بیمارستان مدرس، ما با نیروی انتظامی قرارداد داشتیم و نیروی انتظامی در بیمارستان حضور داشته و در تامین امنیت بیمارستان نقش بسزایی ایفا می‌کردند. نمی‌دانم چرا این اقدامات در حال حاضر کمرنگ شده است. کار حراست بیمارستان عمدتا راهنمایی همراهان و بیماران است و نقشی در این اتفاقات ندارند. از طرفی سرعت مداخله در این اتفاقات هم مهم است.

وی در پاسخ به سوال ایسنا باره ارائه تجهیزات دفاع شخصی به پزشکان از سوی سازمان نظام پزشکی نیز گفت: اگر افراد برای دریافت این تجهیزات پیگیری کنند، شاید بتوانند این تجهیزات را از نظام پزشکی بگیرند، اما باید توجه کرد که وسایل دفاع شخصی شاید در ۱۰ درصد موارد کاربرد داشته باشند. در حوادث چند سال اخیر می‌بینیم که اصلا این تجهیزات به کار نمی‌آیند. بنابراین فرد باید خودش را از محیط‌ حادثه دور کند و بهتر است که نیروهای محافظ در بیمارستان‌ها حضور داشته باشند.

دکتر نازنین شیرزادخان - مشاور اداره پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت و مدیر واحد مراقبت از اهداکنندگان زنده در بیمارستان مدرس نیز در گفت‌وگو با ایسنا، ‌گفت: به طور کلی در درمانگاه بیمارستان مدرس فقط یک نیروی انتظامی بدون سلاح تا ساعت پنج عصر حضور دارد. از ساعت پنج به بعد هم کسی برای محافظت در درمانگاه نیست و فقط  چند پزشک و یک منشی تا ساعت ۹:۳۰ الی ۱۰ شب در درمانگاه کار می‌کنند و تنها هستند.

وی با بیان اینکه کلینیک ما در حوزه پیوند اقدام می‌کند، عنوان کرد: آقای دکتر تارا یک سرمایه بزرگ اجتماعی برای کشور محسوب می‌شود. چطور می‌شود که فردی وارد درمانگاه شود، درب درمانگاه را ببندد و هیچکس هم هیچ عکس‌العملی نشان ندهد. این اصلا درست نیست. متاسفانه نه از طرف دانشگاه، نه از طرف وزارت بهداشت هیچ اقدامی برای کمک به دکتر تارا انجام نشد. در روز حادثه من یک نفره دنبال کارهای آقای دکتر بودم. این درحالیست که آقای دکتر اقدامات زیادی را در حوزه سلامت انجام دادند و به خاطر مردم ایران از آمریکا به کشور بازگشتند، اما حالا این اتفاق برایشان رخ داده است.

شیرزادخانی همچنین اظهار کرد: پلیس امنیت که پیگیر این قضیه است، اعلام کرده این فرد قصد کشتن آقای دکتر تارا را داشته و شاید هنوز هم به تهدیداتش ادامه دهد. دکتر تارا بیشترین آمار پیوند زنده را دارند و خدمات زیادی را به کشور انجام داده‌اند. نباید اجازه دهیم چنین اتفاقاتی رخ دهد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۶۱۲۳۱۵:۵۶:۰۹ ۱۳۹۷/۵/۱۹
همش به خاطر تبعیض و فساده
ناشناس۴۸۶۱۳۴۱۶:۰۲:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
من فکر می کنم این داستان قرص روانگردان و غیره ساختگیه، هیچ کس دیوونه نشده راه بیفته بره یک درمانگاه و یک پزشک متعهد (به شرطی که واقعا متعهد و وظیفه شناس باشه) رو با چاقو بزنه، پشت پرده ماجرا مسایلی هست که گفته نمی شه، در این مورد هم یا اختلاف شخصی بوده یا پزشک وظایفی رو که باید انجام نداده و یا پررو بازی کرده، هر کی گذرش به بیمارستان ها افتاده باشه دیده که برخورد پزشکان و پرستاران چطوره، تحمل بیمار و همراه بیمار هم حدی داره و ممکنه اون وسط یکی از کوره در بره، این واقعیت ها هم گفته بشه بهتره تا اینکه مثل این خبر ...
ناشناس۴۸۶۱۳۷۱۶:۰۴:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۱۹
نتیجه نفرت براکنی در مورد پزشکان از طرف یک عده که بسیارهم فعالند !
ناشناس۴۸۶۱۴۹۱۶:۰۸:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۱۹
معضل برخورد بد برخی پرسنل و پزشکان با بیماران است که فکر می کنند اگر بیماری به بیمارستان دولتی امد باید بدترین برخورد را با او داشت...
علي۴۸۶۱۵۳۱۶:۱۰:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
بايد ديد چرا اين آدم دست به اين عمل زشت زده، شايد آقاي دكتر بيمار اين فرد را عمل نكرده به دليل دستمزد و يا زير ميزي كه ميخواسته. براي بنده همين مورد اتفاق افتاد پزشك فوق تخصص با قيافه حق به جانب رو در روي من ايستاد و گفت تا ١٥ ميليون به حساب شخصي من واريز نشه من بيمار شما رو عمل نميكنم. قضاوت باشما
ناشناس۴۸۶۲۵۶۱۶:۵۷:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۹
حرف های ایشون بیهوده است انتظار دارند که حراست با تفنگ اسکورتشان کنند؟؟ در یک کشور کم مشکل احتمال بروز این اتفاقات کم است. اما در جوامع .... این اتفاقات زیاد می شود
ناشناس۴۸۶۵۴۳۱۹:۰۱:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۹
البته به هیچ عنوان موافق نیستم با آنچه انجام شده ولی خوب یک راه کمتر در شیشه کردن خون مردم است! انسان ها را به جایی نرسانید که چیزی برای از دست دادن نداشته باشند! همان کلینیک محترم آیا دستگاه کارت خوان دارد یا ترجیحش این است که رد مالی از اموراتش باقی نماند؟!! جنایت کثیف است حتی اگر قانونی و تکرار شونده باشد!
ناشناس۴۸۶۵۴۶۱۹:۰۳:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۱۹
با رفتار و اخلاق و غرور و پول پرستی برخی پزشکان روزهای بدتری رو میشه متصور بود
بنده خدا. اصل۴۸۶۵۶۰۱۹:۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۱۹
برای اینکه بعضی از پزشکان که کار اصلی آنها نجات بیمار است به بهانه دورغین آنهارا جراحی میگنند و تازه در مطبشان پول زیر میزی هم میگیرند!!!! بعضی ها آنها راواگذار میکنند بخدا بعضی ها چون خود را بازنده می بینند مرتکب عملی بدتر از پزشکان میشوند بهرحال کار غیرقانونی جای دفاع ندارد.
محمد۴۸۶۶۰۳۲۰:۰۵:۲۸ ۱۳۹۷/۵/۱۹
اکثر مردم بخاطر مشکلات اقتصادی عصبی و روانی شده اند!
ناشناس۴۸۶۶۰۴۲۰:۰۵:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۱۹
بهتره از ایران بره!
ناشناس۴۸۶۶۲۶۲۰:۲۳:۰۹ ۱۳۹۷/۵/۱۹
تا انگیزه ضارب مشخص نشود نمیتوان اظهار نظر کرد که آیا پزشک مقصر بوده یا نه؟
احمد۴۸۶۷۷۱۲۳:۰۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
انصافا می بایستی از این گونه شخصیت های علمی مراقبت ومواظبت بعمل آید .نگذارند قضیه دانشمدان هسته ای تکرار شود . ما هم مراتب نگرانی خود را از این عمل اعلام میداریم واز مقامات قضایی تقاضای اشد مجازات را داریم .
ناشناس۴۸۶۸۶۹۰۱:۰۷:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اگر افراد باسواد را تهدید میکنند چرا تا کنون هیچ استادی از صنعتی شریف یا هیچ پزشکی مثل دکتر سمیعی تهدید نشده؟ پس صحبت از خود پول است یا عواقب آن پولهاست.اگر درامد یک پزشک که فوق لیسانس است با یک معلم فوق لیسانس برابر بود این اتفاقات نمی افتاد (مسیله ارز هم به تفاوت درامدها ربط داره اگر دوست داشتین توضیح میدم).حتی اگر گارد ریاست جمهوری در بیمارستان باشه باز هم مشکلاتی پیش میاد.بنظر میرسد که پزشکان در کشور ما بیش از رییس جمهور در خطر هستند.
ناشناس۴۸۷۰۰۰۰۷:۵۲:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بعضی پزشکان برای بیمار و همراه بیمار اعصاب نمی گذارند و فقط به فکر جیب خود هستند .پزشک باید در درجه اول حکیم باشد. متاسفانه رابطه پزشک و بیمار در کشور ما رابطه غریبی است و کاملا یک سویه است. لازم است پزشکان سریال کره ای را به عنوان دوره اموزشی نگاه کنند.
ناشناس۴۸۷۰۵۰۰۸:۴۳:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
یکی از بزرگتزین دلایل این اتفاقات سهل انگاری قانون در مواجه به پزشکان است.که باعث میشه چون مردم از گرفتن حقشون به صورت قانونی نا امید میشن.سعی کنن خودشون عدالت رو از نظر خودشون اجرا کنن.اگر مردم به برخورد با پزشکان به صورت عادلانه اعتقاد داشتن.این اتفاقات به حداقل می رسید.
م- مینوسری۴۸۷۱۴۷۰۹:۵۶:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
این سرمایه ها باید حفظ شوند. و از آنان تقدیر شود که به جای مال اندوزی، دانش و توان خود را در یک بیمارستان دولتی که محل مراجعه اقشار متوسط و فرو دست است تقریبا رایگان به اجتماع عرضه میکنند.
ناشناس۴۸۷۸۳۰۱۶:۴۲:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
کمتر از اعدام حق چنین جانورانی نیست

پربحث‌های امروز

 1. چرا کانال مالی اروپا شکل نمی گیرد؟

 2. اینفوگرافی/ پرفروش‌ترین کنسول‌های بازی جهان از ابتدا تا امروز

 3. خاک ایران همچنان قاچاق می‌شود

 4. چند نکته درباره دزدی هویت!

 5. دوره کاری «بانوی صورتی» در تلویزیون کره شمالی پایان یافت

 6. دیدار وزیر اطلاعات با رئیس‌جمهوری آذربایجان در باکو

 7. واکنش مربی تیم ملی بعد از ترک بازی پرسپولیس/ تهدید پیروانی به بیان اظهاراتش علیه برانکو

 8. انصاری: حتماً ضعف‌هایی دولت‌ وجود دارد/ نگه ‌داشتن نرخ ارز و ترامپ باعث مشکلات ارزی شد

 9. میناوند: کی‌روش از پیروانی خواست علیه برانکو مصاحبه کند/ مربیان تیم ملی به دنبال شریک جرم برای ناکامی در جام ملت‌ها هستند

 10. طرح گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا برای تشدید تحریم‌ها علیه نظام بانکی ایران

 11. ترامپ برای «جان کلی» جایگزین موقت معرفی کرد

 12. تامین معیشت مردم از اوجب واجبات است

 13. ایرانی‌ها به کدام کشورها بیشتر سفر کرده‌اند؟

 14. ردپای افغانی ها در گرانی آجیل شب یلدا

 15. کلانی: پرسپولیس شایسته سومین قهرمانی است

 16. ترامپ: آمریکا برای مذاکره هسته‌ای با کره شمالی عجله‌ای ندارد

 17. واعظی: از گسترش همکاری‌های فعالان اقتصادی ایران و ترکیه حمایت می‌کنیم

 18. صادرات محصولات گروه ملی فولاد از سر گرفته می‌شود

 19. مایکل کوهن: ترامپ می‌دانست پرداخت حق‌السکوت اشتباه است

 20. سرنوشت قهرمانی نیم‌فصل در دست سپاهانی‌ها

 21. آتش‌سوزی در بیمارستان امام حسین (ع) محمدشهر

 22. ۱۵ جلسه محرومیت برای یک خط

 23. واعظی: توسعه روابط و همکاری‌های ایران و ترکیه به نفع دو ملت است

 24. چین افزایش تعرفه واردات بر کالاهای آمریکایی را به تعویق انداخت

 25. ثبت اضطراری دو ساختمان از دوره پهلوی‌ها در خیابان جمهوری

پربحث‌های دیروز

 1. ازغدی: انتقاد را سرکوب نکنید/ نماز جمعه تریبون تکرار و کلی گویی بی فایده نیست/ رهبری هم باید پاسخگوی اختیارات خودش باشد/نهادهای حکومت در سه قوه و منصوب، باید شفاف و مسئولیت پذیر باشند

 2. ۵ سناریو برای «بنزین»؛ از پیشنهاد یارانه ۶۰ هزارتومانی تا توزیع کوپن سوخت

 3. دادستان قم: وحید صیادی نصیری به دلیل بیماری کبد فوت کرد

 4. صادق خرازی: تجربه سال ۸۴ را تکرار نخواهیم کرد

 5. پیش بینی احمد توکلی از وضعیت تورم در سال آینده

 6. مصرف برق ایران در مرحله‌ انفجار

 7. رمز پیروزی

 8. کره شمالی: مذاکرات هسته ای با آمریکا به بن بست رسید

 9. تاکید آیت الله صدیقی در نماز جمعه به مساله ازدواج جوانان

 10. ۱۰ خبر پربازدید هفته/ از سخنرانی رئیسی در دانشگاه و درخواست پرداخت حقوق کارگران به جای حقوق مدیران تا نظر مردم درباره افزایش قیمت خودرو و پنج اشتباه درباره دختران خیابان انقلاب

 11. اقلامی که اروپایی‌ها وارداتش را به ایران فراهم خواهند کرد

 12. شگردهایت را تغییر بده رامبد

 13. ترامپ خطاب به نزدیکانش: نگران تهدید دموکرات‌ها به استیضاح هستم

 14. کارگران در نقاط مختلف چقدر حقوق می‌گیرند؟

 15. کی‌روش به مربیان داخلی: عذرخواهی‌ام را پذیرا باشید

 16. بانک مرکزی ارز خارج از کشور صادرکنندگان را می‌خرد

 17. شریعتمداری اعلام کرد: استعفای مدیران دو شغله سازمان ها وصندوق های تابعه وزارت کار

 18. قیمت‌گذاری خودرو در شرایط انحصار و تشدید تضییع حقوق مردم

 19. رییس اتاق بازرگانی: تا توانستیم به پای فعالان اقتصادی بند بستیم

 20. شش پاسخ موسویان به ادعاهای مایک پمپئو علیه توان موشکی و دفاعی ایران

 21. بدترین کسی که روی زمین گام برمی‌دارد...  

 22. کارخانه‌های اپل به آمریکا منتقل می‌شوند

 23. برای درد زانو تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟

 24. نسخه‌ای برای پیشگیری از کابوس‌های شبانه/ چگونه بختک را به زانو در بیاوریم؟

 25. توزیع ۱۵ هزار حلقه لاستیک دولتی تا پایان آذر

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نظر شما در مورد افزایش قیمت خودرو چیست؟/ راهکار نجات صنعت خودرو چیست؟

 3. علی مطهری: حدس می‌زنم مردم هم موافق افزایش قیمت بنزین هستند!

 4. رئیسی: خدا رحم کرد من رئیس جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود/ قالیباف نمی‌خواست کاندید شود/ مدعی حقوقدانی هستند، اما بین قاضی و دادستان فرق نمی گذارند

 5. تفریح لاکچری احمد خمینی  

 6. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 7. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 8. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 9. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 10. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 11. مثل «لیلا حاتمی» نباشیم!

 12. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 13. کسی که الفبای اقتصاد را خوانده باشد، می‌داند که این راه حتی به ترکستان هم نمی‌رود!

 14. مشاور نوبخت: مشکلات اقتصاد ایران، داخلی است نه سیاست خارجی/ باید از نفت فاصله بگیریم و پایه‌های مالیاتی را افزایش دهیم/ چون می‌دانند وابسته‌ایم، تحریم می‌کنند

 15. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

 16. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

 17. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 18. راهکارهای یک نماینده به جای افزایش حقوق کارمندان دولت

 19. روحانی: سال آینده به دلیل تحریم‌ها با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد/ اشکال ما این است که فرصت‌ها را می‌سوزانیم

 20. حرف های یک مهندس برق مملکت

 21. چرا همیشه کارگران، یک بار هم به مدیران و مسئولان حقوق ندهید

 22. ایران خودرو لیاقت حمایت ندارد  

 23. درخواست بی‌شرمانه پسر ۹ ساله از یک زن

 24. پیشنهاد جدید بنزینی مجلس؛ سهمیه بنزین پول نقد می‎شود

 25. ۵۰ درصد مجلس به دنبال سقوط نظام هستند!  

پربحث‌های هفته

 1. درخواست بی‌شرمانه پسر ۹ ساله از یک زن

 2. گفت‌وگو با آتش‌افروز تهرانی: برای خنده و تفریح، مردم را آتش می‌زدم

 3. خودکشی دانشجو دانشگاه الزهرا

 4. پایان سرقت‌های سریالی برادران مسلح

 5. ۳۸ ساعت دلهره در صندوق عقب خودرو

 6. درخواست ۱۰۰ میلیونی آدم ربایان از همسر گروگان

 7. فرود اضطراری هواپیمای نروژی در شیراز

 8. ۱۱ محور مواصلاتی کشور مسدود هستند

 9. واژگونی اتوبوس در جاده رفسنجان به انار

 10. جزییات درگیری پلیس اهواز با سارقان مسلح

 11. قاتل کبدی‌کار کرمانشاهی در کرج دستگیر شد

 12. ضرب و شتم فرزند یکی از نمایندگان مجلس توسط عده‌ای ناشناس

 13. دستگیری قاتل فراری در شوشتر

 14. آتش‌افروز شیشه‌ای خودروها به دام افتاد

 15. لخت کردن و فیلم گرفتن به خاطر فحش!

 16. تلاش برای کشف الماس ۵۰ قیراطی کماکان ادامه دارد

 17. آتش زدن جسد شریک به خاطر پول آب و برق

 18. پیشنهاد غیراخلاقی مشاور لاغری به زن جوان/ تهدید به انتشار عکس

 19. تازه‌ترین جزئیات از فوت یک مادر در همدان/تزریق آمپول آنتی‌بیوتیک ‌به دستور پزشک ‌بود‌

 20. مادر از خون فرزندش گذشت

 21. تلفات حوادث رانندگی در زمستان سال 96

 22. خطر گازگرفتگی در کمین ویلاداران

 23. قطع راه ارتباطی 90 درصد روستاهای پلدختر

 24. تصادف خونین دو دستگاه پراید

 25. کشف ۸۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در تهران

آخرین عناوین