توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی

گروه سیاسی الف،   3970517124 ۵۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

نایب رییس مجلس درباره کار دخترش در پتروشیمی جم توضیحاتی را مطرح کرد که علیرغم بیان این توضیحات، پورابراهیمی نماینده کرمان گفت که ما به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه)، محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان به عنوان آخرین متقاضی استیضاح از وزیر به بیان دلایل خود پرداخت که در بخش آخر صحبت‌هایش خطاب به پزشکیان نماینده تبریز که از عملکرد وزیر دفاع کرده بود، گفت: آقای پزشکیان باید به این سوال جواب دهد که زهرا پزشکیان مسئول فاینانس پتروشیمی چه نسبتی با او دارد.

این صحبت‌های پورابراهیمی باعث شد که پزشکیان بر اساس ماده ۷۹ آیین‌نامه تذکر آیین‌نامه‌ای را مطرح کند.

وی در توضیح تذکرش، گفت: این صحبت‌ها نشانه بی‌اخلاقی و عدم تعهد است. ببینید این حرف‌ها چقدر غلط و دروغ می‌باشد.

پزشکیان ادامه داد: دختر من در پتروشیمی جم کار می‌کند، لیسانس ندارد بلکه دارای تحصیلات فوق لیسانس است. او مسئول نیست بلکه پروژه‌ای را گرفته است. در فضای مجازی گفتند که دختر من ۱۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد که باز هم درست نیست، او چهار میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

او افزود: دختر من فوق لیسانس شیمی از دانشگاه شریف دارد که قبل از آنکه آقایان سر کار آیند در پتروشیمی کار می‌کرد. آیا این به آن معناست که من رانت‌خوار هستم؟ اگر قرار باشد ما هم مثل آقای پورابراهیمی حرف بزنیم، می‌خواهید بگوییم که بچه‌های آنها و دار و دسته‌شان در این سیستم بیشتر درگیر هستند یا بچه‌های من؟ این حرف‌ها را که می‌زنند چه معنایی دارد.

نایب رییس مجلس خطاب به لاریجانی گفت: آقای لاریجانی این حرف‌ها انصاف نیست که از پشت تریبون زده می‌شود.

لاریجانی در واکنش اظهار کرد: حرف آقای پزشکیان درست است. نباید از پشت تریبون اسمی برده شود.

در این هنگام پورابراهیمی با فریادهایی خواستار بیان تذکر با استناد به ماده ۷۹ را داشت که لاریجانی در واکنش، گفت: آقای پورابراهیمی شما صحبت کردید و آقای پزشکیان هم جواب داد، دیگر دلیلی برای تشکر وجود ندارد.

با اصرارهای پورابراهیمی، لاریجانی اجازه تذکر را داد و او گفت: از آقای پزشکیان تشکر می‌کنم که خودشان این موضوع را تایید کردند. آقای وزیر بهانه‌هایی داشتند در این باره که تعدادی از نمایندگان هیات مدیره معرفی کرده و یا اقداماتی را انجام داده‌اند.

پورابراهیمی افزود: ما برای آنکه یک بار باب قضیه بسته شود درباره ادعای آقای وزیر و یا صحبت‌های آقای پزشکیان به هیات نظارت شکایت می‌کنیم، البته متاسفانه خودشان هم رییس هیات هستند.

وی افزود: باید این موضوع اثبات شود وگرنه باید در صحن علنی از نمایندگان و مردم عذرخواهی شود،‌ هر کسی که ادعایی مطرح می‌کند باید پاسخگو باشد. ما ادعا کردیم و آقای پزشکیان هم تایید کرد.

رییس مجلس در پایان این تذکرات، گفت: آقای پورابراهیمی نباید نامی را مطرح می‌کرد، آقای پزشکیان هم دفاع کرد، بحث را تمام کنید.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۲۳۴۷۱۳:۰۵:۰۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
فقط دختر آقای پزشکیان لیسانس و فوق لیسانس دارند مگر بقیه تا ابتدایی در خوانده اند. مملک ما پر از لیسانس و فوق لیسانس و دکترا اما متاسفانه همه بکارند چون آشنا ندارند
ناشناس۴۸۲۴۱۲۱۳:۳۱:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
ربطی نداره . منکر پارتی بازی نیستیم ولی درصد بالایی از مردم خودشان رفتند سر کار .
ناشناس۴۸۲۶۰۹۱۴:۵۴:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
تو يه خط سه تا اشتباه داري و ادعاي درس خواندن هم داري !
ناشناس۴۸۲۶۶۸۱۵:۲۳:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آقای پورابراهیمی از مصادیق بارز بداخلاقی و بی اخلاقی در مجلس هستند!
ناشناس۴۸۳۱۲۳۲۰:۴۰:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
با اینکه من کرمانی نیستم اتفاقا اقای پور ابراهیمی از نمایندگان بسیار سالم و غیر وابسته هستند که مجلس ما کم دارد از این جور نمایندگان
یاسمن۴۸۶۸۰۵۲۳:۳۹:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۱۹
خبر نداری برادر
ناشناس۴۸۲۷۱۷۱۵:۴۹:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
یک حُسن این دعواها اینکه اسرار همدیگه رو لو میدن !با اینکه در اصل موضوع هیچوقت تغییری ایجاد نشده (و این داستان در آدم های شاغل در دستگاها بصورت گسترده مرسوم است که اقوامشان را بی کار نمی گذارند)
ناشناس۴۸۲۹۵۳۱۸:۲۲:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
همه بیکارند؟ جو گیر نشویم. شرایط اقتصادی خیلی بده ولی همه بیکار نیستند.
ناشناس۴۸۳۲۸۴۲۲:۵۴:۰۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
یکم منصف باشیم دختر پزشکیان از دانشگاه شریف مدرک گرفته ومعمولا دانشجوهای این دانشگاه را به سرعت جذب میکنند
ناشناس۴۸۳۳۷۷۲۳:۴۴:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
چجوری مدرک گرفته؟ این مهمه
حامد۴۸۳۵۳۹۰۲:۱۵:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۱۸
دوست عزیز در مدرک فرزندان مقامات شک کنید. و البته در مدرک خود مقامات. اینا وقتی شریف می خونن ممکنه پردیس شریف درس خونده باشن و دانشجوی پولی باشن که با رتبه ده برابری هم می شه قبول شد. تازه مگه شریف چیه؟! من هم علم و صنعت درس خوندم دکتری فیزیک هم دارم معلم ابتدایی هستم! بعید نیست رتبه کنکور کارشناسی دختر پزشکیان دو سه برابر رتبه من بوده باشه. این شیمی خونده. آدم هایی هستند که مکانیک شریف خوندن کار پیدا نکردن تدریس خصوصی می کنند برای دبیرستان. تو این کشور پارتی حرف اول رو می زنه. طرف داماد رئیس جمهور است یک شبه بالاترین پست و مقام رو می گیره. اون یکی برادر زاده عراقچی است و ...
خسرو۴۸۳۵۴۸۰۲:۳۳:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۱۸
از کجا میدونی مدرکش رو از شریف گرفته خودت دیدی اخوی؟
ناشناس۴۸۳۵۵۴۰۲:۴۴:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۱۸
دختر ایشان با فوق لیسانس ماهی 4 تومن حقوق پارسالش بوده معادل حقوق یک استاد دانشگاه با مدرک دکتری. فوق لیسانس شریف و غیر شریف نداریم. همون فوق لیسانس شریف هم الان بیکاره. اقای پزشکیان بهتره مدرک فوق لیسانس و شریف درس خوندن رو خیلی بولد نکنه چون نشون میده از جامعه خبر نداره و این برای یک نماینده مجلس که نماینده جامعه هست درد بزرگیه.
SMAh1۴۸۲۳۹۱۱۳:۲۲:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
«او مسئول نیست بلکه پروژه‌ای را گرفته است» + «قبل از آنکه آقایان سر کار آیند در پتروشیمی کار می‌کرد» => یعنی ایشان بعد از اینکه به چم و خم ماجرا آشنا شدند،طبق معمولا برخی از دولتیون،یک شرکت زدند و پروژه ها رو برون سپاری کردند؟
علی۴۸۲۴۴۴۱۳:۴۴:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۷
چون پدرش نماینده مجلس است باید بیکار بنشیند خانه؟ از آن ور بام افتاده ایم؟
ناشناس۴۸۲۶۶۳۱۵:۲۰:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
کسی نگفته بیکار بشینه اول اطلاعات قرارداد ها اونم از نوع پتروشیمی رو بررسی کن ببینید ایشون در جایگاهی هست که مسئول فاينانس قرارداد عظيمي در این صنعت باشه یا خیر و واقعا این سمت ۴ میلیون درآمد داره؟؟؟؟؟
علی۴۸۲۹۶۸۱۸:۳۶:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خوب اول بررسی کنند، بعد اتهام بزنند. امروز فرزند هر نماینده و مدیر دولتی که سر کار باشد، باید پاسخ بدهد که چرا سر کار است؟
ناشناس۴۸۳۵۶۹۰۳:۰۹:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۱۸
احسنت
ناشناس۴۸۳۶۱۸۰۶:۱۴:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۱۸
استاد؛گفتن مسوول نیستن!!!
رحمان۴۸۲۵۳۸۱۴:۲۲:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
این دونفر آدرس غلط رد و بدل می کنند. در واقع جور سایرین را کشیدند. موضوع فاسدتر از این حرف هاست. رشوه به نماینده؟ فاتحه مع الصلوه
ناشناس۴۸۲۵۳۹۱۴:۲۳:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۱۷
جالب بود چقدر از اطلاعات سری هم خبر دارن کافیه یه جای سر تقسم سفره انقلاب به یکی کم برسه اونوقت ابروی هم و میبرن بابا مثل ادم بخورید ملت که کاره ی نیست
ناشناس۴۸۲۵۸۵۱۴:۳۹:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۷
همه با هم سر سفره نشستند و دارند از نعماتش بهره مند میشند بیچاره ملت که بازیچه دست شدند
ناشناس۴۸۲۵۸۹۱۴:۴۳:۰۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
چرا مسئولین از علنی شدن وضعیت فرزندانشان ابراز ناراحتی می کنند ؟ واقعا آیا اشکالی دارد ؟شفاف سازی به پایان یافتن شایعات بی اساس کمک می کند. اما متاسفانه ......
ناشناس۴۸۲۶۲۳۱۵:۰۲:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
سلام، با این صحبت های نمایندگان در جلسه استیضاح که یکی رشوه می خواهد یکی دیگر مدیر عاملی و ... نشانه سقوط اخلاق است
ناشناس۴۸۲۶۳۷۱۵:۰۸:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
حالا چون دختر پزشکیان هست بابد بمیرد
ناشناس۴۸۳۴۴۰۰۰:۲۳:۲۹ ۱۳۹۷/۵/۱۸
دختر رسایی هم بود اینو میگفتی؟
ناشناس۴۸۳۴۹۹۰۱:۰۴:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۱۸
خوبه دختر بیل گیتس نیست والا میشد رییس یکی از دپارتمان های مایکروسافت.
ناشناس۴۸۲۶۷۱۱۵:۲۵:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
والله کسی زیر 20 میلیون در پتروشیمی جم نمی گیره.البته پتروشیمی های داغونی مثل نوری هم داریم که حقوق دولتی هم زوری می دهند.آقای پزشکیان دخترشو بفرسته نوری فی سبیل الله کار کنه
ناشناس۴۸۲۸۱۰۱۶:۲۵:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
مگر کسی که پروژه ای کار می کند،حقوق ثابت می گیره؟!
ناشناس۴۸۵۸۳۹۱۳:۲۶:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۹
دختر وزیر باشه عارع :|
ناشناس۴۸۲۸۸۸۱۷:۲۵:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اطلاعی در مورد دختر ایشون نداریم و خدا می‌دونه. اما درس خواندن اینها در دانشگاه شریف معمولا اعتباری ندارند. چون با استفاده از امتیاز هیات علمی پدرهاشون به این دانشگاهها معمولا منتقل میشند.
ناشناس۴۸۳۰۸۱۱۹:۴۹:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۱۷
از زمانی که کليد سهميه در دانشگاهها زده شد، فاتحه سواد هم خوانده شد.
حامد۴۸۳۵۴۶۰۲:۳۲:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۸
اولا شریف الان و شریف خیلی قدیمی ها مالی نیست و نبوده! ثانیا خیلی ها پردیس شریف تحصیل می کنند یا دانشجوی پولی هستن. ثالثا خیلی ها سهمیه های مختفل از جمله هیئت علمی بودن پدر و .... دارن. پس صرف تحصیل در شریف هیچی نیست. هزاران نفر در شریف تحصیل می کنند.
ناشناس۴۸۲۹۳۹۱۸:۱۱:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
مگر قرار است که هر کس مسئول شد خانواده اش بیکار باشند ؟ مگر همه کسانی که کار نی کنتد با رانت استخدام شدند ؟ این همه فاسد در مملکت داریم چرا فرد پاکی ماتند آقای پزشکیان را متهم می کنید ؟ آیا اگر آقای پور ابراهیمی فرزندی داستند که مثلا پزشک است باید یا درخانه بخوابد و یا برود چوپانی کند چون پدرش نماینده است
حامد۴۸۳۵۴۴۰۲:۳۰:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۱۸
اگر راست می گن شفاف فیش حقوقی فرزندانشان را منتشر کنند. بگویند دخترشان با کدام آزمون استخدامی وارد پتروشمی شده است. خیلی ها مهندسی شیمی خوندن سال ها منتظر آزمون استخدامی موندن. من نمی گم پارتی بازی کرده. فقط می گم اگر راست می گن اجازه بدن چند نماینده اسناد فیش حقوقی و استخدامی دخترشان را ببیند. نه فقط پزشکیان. بلکه نزدیکان شخص روحانی و برادران لاریجان و بسیاری دیگر از نمایندگان و مقامات دیگر مانند عراقچی و برادر زاده اش.
ناشناس۴۸۷۱۳۷۰۹:۴۸:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۰
چرا طیف خاص مشخص می کنید؟همه مسئولین موظف هستند شفاف سازی کنند...وقتی به یکی از جناح ها حمله می کنید یعنی شما هم از جناح مقابل هستید نه از مردم عامه...
ناشناس۴۸۲۹۵۴۱۸:۲۳:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
یه کم صبر کنید، این موضوع هم مثل همه مسایل دیگه که شفاف شد، روشن میشه و اگه رانتی اتفاق افتاده حتما عدالت اجرا میشه!!!! بچه های مسولین هم حق دارن بدون رانت و امتیاز شاغل باشن.
ناشناس۴۸۳۰۴۵۱۹:۲۳:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
هیچ راهی باقی نمانده جز آنکه نمایندگان را از توصیه شفاهی به وزرا و مقامات اجراعی منع کنیم . هر توصیه ای دارند مکتوب باشد .
ناشناس۴۸۳۲۷۳۲۲:۴۷:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اقاي پزشكيان از شعارهاي دوران دانشجويي تان خبري نيست بله دختر شما بخاطر موقعيت شما اون شغل رو داره الان با مدرك دكترا خيلي ها بيكارن ويا اين موقعيت هارو ندارن شماشغل خوبي دارين تو اين شرايط دختر شما بشينه خونه ويكي كه نياز بيشري داره جاي ايشون كار كنه
محمد علی۴۸۳۳۶۸۲۳:۳۹:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
حرفتان خیلی بی منطق هست دازیم انقدر عقب می رویم که از آن طرف بام سقوط می کنیم بنده امروز اگر مسئولیتی بهم بدهند قبول نمی کنم چون با این حساب و کتاب بایستی فرزندانم پاسوز پست من شوند پست همین پنج روز و شش باشد کارشناسی همیشه خوش باشد
ناشناس۴۸۳۲۹۲۲۳:۰۰:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
مسولين جوري اقدام كردن كه دفاع از اونها سخت ميشه اما اين روش هم اگر باب بشه اونوقت ممكنه بچه يه مسول هم مثل بقيه افراد جامعه تلاش كنه وبا تلاش خو ش به شغل مناسب ومنابع نالي رسيد اما هيچ خلافي مرتكب نشد بخاطر شغل پدرش هرروزمورد توهين قرار بگيره درست نيست
ناشناس۴۸۳۴۴۳۰۰:۲۷:۱۲ ۱۳۹۷/۵/۱۸
فرزندان پور ابراهیمی چه کاره اند ؟!
یاسمن۴۸۶۸۱۷۲۳:۴۸:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۱۹
پورابراهیمی اصلاً بچه نداره
ناشناس۴۸۳۴۴۵۰۰:۲۸:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۱۸
آقای پزشکیان شما اصلاح طلبها آب ندارید اگر آب پیدا کنید شنا گر خوبی هستید ،این درس شما از نهج البلاغه بوده ، این همه نهج البلاغه در مجلس می خوانید این عمل شما است؟
یک اصلاح طلب سابق و هیچکدام خواه فعلی۴۸۴۸۸۱۱۹:۴۱:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۱۸
دقیقا راست میگه
ناشناس۴۸۳۴۶۴۰۰:۴۱:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۱۸
اون قصه آقای کهنوجی که ربیعی به پورابراهیمی گفت چی بود ماجراش؟
یاسمن۴۸۶۷۹۶۲۳:۲۹:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۹
آقای کهنوجی برادر خانم آقای پور ابراهیمی است
ناشناس۴۸۳۵۰۳۰۱:۰۹:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۱۸
پس انتظار داشتید دختر ایشان بیکار در خانه بشینند. ناسلامتی مدرک کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه شریف دارند. خدا را شکر کنید که از هاروارد فارغ‌التحصیل نشده اند در غیر اینصورت باید کل پتروشیمی را سند میزدند
ناشناس۴۸۳۵۰۵۰۱:۱۴:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۸
متاسفانه سیستم مجلس ماناکارآمد و فساد زاست و بایستی فکری به حال سازو کار قانونگذاری و نظارت در کشور شود. با توجه به شرایط سیاسی کشور که عملا امکان تشکیل و فعالیت احزاب به معنی واقعی را گرفته به نظر سیستم ۲ مجلسی شاید کارآیی بیشتری داشته باشد و نمایندگان را از فضای بده بستان با مسئولان دولتی دور کند.
ناشناس۴۸۳۵۵۳۰۲:۳۹:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۱۸
يعني شما فكر اين دختر خانم صلاحيت اين منسب را داشته ؟؟ مردم ساده لوح
شاکری۴۸۳۵۵۵۰۲:۴۶:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۸
در این خبر دو سئوال مطرح میشود: اولا در کشور ما فوق لیسانس ها تماما مشغول بکارند؟ ثانیا حقوق و دستمزد یک نفر فوق لیسانس شیمی آنهم فارغ التحصیل از دانشگاه شریف چهار میلیون است؟ متاسفانه پاسخ هر دو سئوال منفی خواهد بود.
ناشناس۴۸۵۸۴۴۱۳:۲۸:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۹
فوق لیسانس + همکاری پروژه ای که استخدام هم نیست + از خیلی قبل ترها اونجا بوده => ماهی 4 تومن میگیره !

پربحث‌های امروز

 1. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 2. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 3. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 4. توییت امام جمعه لواسان درباره فساد مدیران   

 5. طرح نمایندگان برای تغییر نام یک وزارتخانه + متن

 6. مقصر آقای پول است!

 7. رحمانی اعلام کرد: معادل سازی خودروهای ثبت نامی/ دستور افزایش عرضه خودرو صادر شد

 8. آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم بسته حمایتی

 9. مردم در تنگنا هستند

 10. دفاع ابطحی از موسوی خوئینی ها: پاسخ تاریخی به حرفهای او بدهید

 11. جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+ عکس

 12. جزئیات حادثه حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله در لواسان + عکس

 13. روزهایی که خانه‌دار شدن‌ رویا نبود

 14. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 15. نوبخت: از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود

 16. تشییع پیکر زنده‌یاد«حسین محب‌اهری»  

 17. سرانجام مبهم برگزیت و بحران در دولت انگیس/ جدال کوربین و ترزا می به کجا خواهد انجامید

 18. وعده جدید اروپا برای تجارت پساتحریمی با ایران

 19. پشت پرده جدایی کی‌روش از تیم‌ملی

 20. شیر و ماست کم چرب بهتر است یا پر چرب؟

 21. "پیام" به سرعت لازم برای قرار گرفتن در مدار نرسید/"سفیر" حامل "دوستی" می‌شود

 22. چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرید؟

 23. نماینده مجلس: با طناب پوسیده‌ اروپا به چاه برجام رفتیم

 24. قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار

 25. منظم‌ترین شهر ایران  

پربحث‌های دیروز

 1. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 2. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 3. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 4. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 5. حسین محب اهری درگذشت

 6. در ماه های آینده چه توطئه هایی در پیش است؟

 7. فیلمی از لحظه جدا شدن ماهواره پیام از ماهواره بر سیمرغ  

 8. واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره "پیام "در جایگاه خود

 9. نماینده ای که در چادر و کانکس زندگی می کند + تصاویر

 10. نگرانیم اما امیدواریم

 11. تصویری عجیب از رونالدو در عربستان!  

 12. واکنش عباس عبدی به مناظره جنجالی زاکانی و تاجزاده

 13. روحانی: سال‌ها در فقر زندگی کردم   

 14. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 15. سرلشکر جعفری: جمهوری اسلامی ایران آنچه در سوریه دارد را حفظ خواهد کرد/ با دم شیر بازی نکنید!

 16. چرا برخی جوانان به کلی قید ازدواج را می‌زنند؟

 17. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 18. مناظره تاج‌زاده و زاکانی برای کشور مفید بود؟/ روایت نماینده مجلس هشتم از تصویب اعتبارنامه خدادادی/ انتقاد آیت‌الله جنتی از هجمه‌های اخیر به شورای نگهبان

 19. طنز/ واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!  

 20. وزیر راه و شهرسازی: اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد را صرف اجاره بها می‌کنند

 21. ریس سازمان فضایی: طی شش تا هشت ماه می توانیم ماهواره با کیفیت بهتر از پیام بسازیم

 22. پورابراهیمی: گرفتار لابی دولت دربودجه هستیم/ طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین/ لایحه بودجه با شرایط جنگ اقتصادی منطبق نیست

 23. واکنش یک نماینده به پیشنهاد حذف پتروشیمی کرمان

 24. تشییع پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷  

 25. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. درباره صحبت های بازیکن مشهور راجع به افغانستانی ها

 4. ناامیدی از اروپا برای حفظ برجام و تجویز دوباره مذاکره با آمریکا

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. تشویق دختران به رقص، شگرد عجیب خوانندگان نوپا

 8. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 9. بی حجابی اجباری!

 10. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 11. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 12. وعده حجاریان برای اغتشاش از جنوب تا شمال تهران

 13. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 14. پولی شدن تونلها / طرحی که شهردار تهران از آن بی‌خبر است !

 15. با این شرایط، عقل نمی گوید: ازدواج کن

 16. ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/فروش کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد

 17. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 18. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 19. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 20. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 21. نامه عجیب استاندار اصفهان به رئیس جمهور

 22. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 23. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 24. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 25. روحانی: نه شلاق ساواک و نه شلاق بر آبرو، نتوانست هاشمی را به زانو درآورد/ به موشک های دفاعی و علمی خود فخر می کنیم؛ بزودی دو ماهواره به فضا خواهیم فرستاد

پربحث‌های امروز

 1. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 2. دفاع ابطحی از موسوی خوئینی ها: پاسخ تاریخی به حرفهای او بدهید

 3. وعده جدید اروپا برای تجارت پساتحریمی با ایران

 4. چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرید؟

 5. نماینده مجلس: با طناب پوسیده‌ اروپا به چاه برجام رفتیم

 6. عبدالله مومنی از ادعای خود درباره زاکانی عقب نشینی و عذرخواهی کرد+ عمس

 7. بازخوانی روایتی از بک مبارز؛ گفته بود انگلیس‌ها خیلی خطرناکند

 8. ظریف: اقدام آمریکا در دستگیری مرضیه هاشمی یک اقدام سیاسی غیرقابل قبول است/ آمریکایی ها این بازی سیاسی را تمام کنند

 9. حاجی دلیگانی: نمایندگان اصفهان هنوز امضای خود را پس نگرفته‌اند

 10. عبدالله مومنی از ادعای خود درباره زاکانی عقب نشینی و عذرخواهی کرد  

 11. سید حسن خمینی: نشست ورشو با شکست مواجه خواهد شد

 12. سلیمی نمین: فقط در زمان پهلوی بدون جنگ، بخش‌هایی از خاک ایران واگذار شد

 13. فرمانده کل ارتش حساب توییتری ندارد؟

 14. ماجرای دلخوری امام از مراجع در بحث اعدام نواب چه بود؟

 15. جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور شد+ عکس

 16. حسینی‌کیا: دشمن از طریق مذاکرات می‌خواهد دستاوردهای مارا تحت کنترل خود گیرد

 17. سرلشکر باقری: روابط نظامی ایران و آذربایجان در دریای خزر توسعه می‌یابد

 18. در بیانیه مجلس خبرگان مطرح شد؛ لزوم فعال شدن دیپلماسی اقتصادی برای مقابله با تحریم‌ها/ روسای قوا برای کاهش فشار بر طبقات ضعیف تلاش کنند

 19. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 20. حوزه ‌در بدترین شرایط ‌اقتصادی‌ قرار دارد؛ بودجه حوزه علمیه به یک‌سوم رسید‌

 21. سازمان منافقین آبرومند است! باور نمی‌کنید؟

 22. حمله‌های دشمن در فضای مجازی نباید بی‌پاسخ بماند

 23. جهانگیری: زمان برای اروپا مشخص نشده/ از اقدامات اروپا در برجام راضی نیستیم

 24. علوی: در عرصه‌های مختلف با انجام کارهای اطلاعاتی، رژیم صهیونیستی را شکست داده‌ایم

 25. اعتراف کارشناسان آمریکایی به پایبندی ایران به تعهداتش در برجام

پربحث‌های دیروز

 1. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 2. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 3. واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره "پیام "در جایگاه خود

 4. نماینده ای که در چادر و کانکس زندگی می کند + تصاویر

 5. واکنش عباس عبدی به مناظره جنجالی زاکانی و تاجزاده

 6. روحانی: سال‌ها در فقر زندگی کردم   

 7. سرلشکر جعفری: جمهوری اسلامی ایران آنچه در سوریه دارد را حفظ خواهد کرد/ با دم شیر بازی نکنید!

 8. مناظره تاج‌زاده و زاکانی برای کشور مفید بود؟/ روایت نماینده مجلس هشتم از تصویب اعتبارنامه خدادادی/ انتقاد آیت‌الله جنتی از هجمه‌های اخیر به شورای نگهبان

 9. واکنش یک نماینده به پیشنهاد حذف پتروشیمی کرمان

 10. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

 11. پیام متفاوت و مهم از پرتاب «پیام»

 12. آیت الله مکارم: صداوسیما مدیون قم و حوزه‌های علمیه است/ بیان خدمات حوزه ریاکاری نیست

 13. نماینده مجلس: مافیای گوشت اجازه ارزانی نمی ‎دهد

 14. پدر و پسری که از ایران فرار کردند

 15. توضیحات زاکانی درباره مناظره با تاجزاده

 16. نامه مخالفان FATF از قم به آملی لاریجانی

 17. محسنی اژه ای: رییس بعدی قوه قضاییه هنوز بطور قطعی مشخص نشده است/قطعا جزو گزینه‌ها نیستم

 18. راهکار یک نماینده برای جلوگیری از پرداخت حقوق‌های نجومی

 19. در نظام مالیاتی باید از فرد محوری به سمت سیستم محوری حرکت  کنیم

 20. واکنش‌ها به مناظره تاجزاده و زاکانی درباره ماجرای کوی دانشگاه 78/ عباس عبدی: تنش‌ها و بدبینی‌ها را تشدید خواهد کرد/ گنجی: این گفت‌وگوها نیاز است

 21. عباس عبدی: انتقاد موسوی خویینی‌ها بیشتر متوجه طرفداران هاشمی بود/ هاشمی حتی در خفا هم با تسخیر سفارت آمریکا مخالف نبود

 22. حضور "ظریف" در حرم امام حسین(ع)  

 23. وزارت خارجه بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا را محکوم کرد

 24. روایتی از اختلافات اصلاح‌طلبان بر سر گشایش‌ها برای سران فتنه/ قوچانی _ شریعتمداری پیوندتان مبارک!/ موسوی و کروبی دو ماه است که می‌توانند بیرون بروند

 25. شورای روابط خارجی آمریکا: احتمال درگیری نظامی ایران و آمریکا در سال 2019

پربحث‌های هفته

 1. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 2. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 3. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 4. وعده حجاریان برای اغتشاش از جنوب تا شمال تهران

 5. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 6. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 7. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 8. نامه عجیب استاندار اصفهان به رئیس جمهور

 9. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 10. روحانی: نه شلاق ساواک و نه شلاق بر آبرو، نتوانست هاشمی را به زانو درآورد/ به موشک های دفاعی و علمی خود فخر می کنیم؛ بزودی دو ماهواره به فضا خواهیم فرستاد

 11. درخواست برای رسیدگی به ماجرای خودکشی دختر جوان و ارتباط آن با یک نماینده مجلس

 12. پاسخ وزیر ارتباطات به زیباکلام

 13. جدال دیپلماتیک ایران و آمریکا در عراق/ معنای سفر ظریف و پمپئو به بغداد چیست؟

 14. از خلع لباس تا خلع اعتماد

 15. روحانی: کشور در شرایط سخت قرار دارد/ نمی توان مشکلات را صفر کرد

 16. عارف: اگر مصمم باشیم تحریم‌ها اثری نخواهد داشت

 17. مفتح در نشست خبری: رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد‌ها در بودجه ۹۸

 18. اختلاف هاشمی و رهبری درباره مشارکت مردم در انتخابات/ پاسخ داماد روحانی به اصلاح‌طلبان/ تغییر شرایط حصر موسوی و کروبی

 19. طلاق توافقی روحانی و اصلاح‌طلبان؟/ پاسخ وزیر ارتباطات به زیباکلام/ خاوری به قتل رسیده است؟

 20. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 21. واکنش روزنامه شرق به افشاگری موسوی خویینی‌ها درباره هاشمی رفسنجانی؛ شما هم رادیکال بودید!

 22. ۱۰ خبر پربازدید هفته/ از قیمت‌های جدید ایران خودرو و خیرخواهی رهبری برای احمدی‌نژاد تا حریم خصوصی آقازاده‌ها و نقشه ترامپ علیه ایران

 23. ورود هیات نظارت به مسئله «سلمان خدادادی»/از او توضیح می‌خواهیم

 24. روایت شریعتمداری از کاسه‌ای که زیر این نیم کاسه بود!

 25. روحانی: ملّت قدرشناس ایران در ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به دشمنان خواهد داد

آخرین عناوین