مگنت-ستاره یک مربع

جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

گروه سیاسی الف،   3970516213 ۳۹ نظر، ۳ در صف انتشار و ۲۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

اکبر نبوی در کانال خود یادداشتی خطاب به رئیس دولت اصلاحات که گفته بود از مردم عذر میخواهم منتشر کرد.

اکبر نبوی کارشناس و فعال رسانه در واکنش به صحبت‌های سید محمد خاتمی که گفته: «‌با همه وجود از مردم عذرخواهی می‌کنم؛ بهتر از این می‌توانستیم به شما خدمت کنیم»، در کانال خود نوشت: به بهانهٔ این سخنان، در حال نوشتن نامه ای خطاب به آقای خاتمی هستم. اما پیش از اتمام و انتشار این نامه، لازم است چند پرسش محتوم را از ایشان بپرسم:

۱ ـ عذرخواهی شما بایت چیست؟ دعوت مردم به رای دوباره به آقای روحانی که بی کفایتی خود را در همان چهار سال نخست ریاست جمهوری نشان داده بود و شما بخاطر تبارگرایی و جناح بازی، چشم بر آن واقعیت آشکار بستید و بازی «تکرار می کنم» به راه انداختید؟

۲ ـ دوستان هم حزبی تان مکرر در مکرر در باره لیست امید برای انتخابات مجلس سخن گفته اند و از بازی های پشت پرده ی تهوع آور برای بستن لیست یاد کرده اند و نتیجه ی این لیست را در عملکرد آنها می بینیم. آیا بخاطر این لیست و این نمایندگان که با نظر شما نهایی شده هم عذرخواهی کرده اید؟

۳ ـ هم حزبی های شما در باره ی لیست شورای شهر، به خرید و فروش های شگفت انگیزی اشاره کرده اند. ظاهرا در جریان این لیست هم، نظر شما متاع بوده است، آیا عذرخواهی شما این مورد را هم در بر می گیرد؟

تن درست باشید.

***

به گزارش الف، گفتنی است رئیس دولت اصلاحات در دیدار با برخی از نمایندگان ادوار مجلس در واکنش به وضعیت موجود گفته است: در حال حاضر همه به نحوی ناراضی هستیم. به عنوان یک شهروند دوستدار ایران و اسلام، به خاطر نقص‌ها و کمبودهای موجود، با همه وجود از مردم عذرخواهی می‌کنم.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۷آیت‌الله جنتی: راه‌حل برون رفت از مشکلات فعلی تفکر و روحیه انقلابی است
۱۸ اَمرداد ۱۳۹۷ آیت‌الله مجتهد شبستری: مردم از حرّافی خسته شده‌اند و از دولت و مجلس عمل می‌خواهند
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷آیت‌الله خاتمی: مردم بصیر ایران هوشیار باشند که ضدانقلاب بر خواسته‌های به حقشان سوار نشوند
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷برنامه ویژه دولت برای حمایت از اقشار ضعیف
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷لاریجانی: دوره تحریم می‌تواند منجر به نوسازی درونی اقتصاد کشور شود
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷میرتاج‌الدینی: وعده‌های انتخاباتی روحانی بر زمین مانده و مشکلات مضاعفی ایجاد شده است
۱۵ اَمرداد ۱۳۹۷محمد هاشمی: نباید با ترامپ مذاکره کرد، مذاکره مفید می‌تواند با کنگره و سنا باشد
۱۵ اَمرداد ۱۳۹۷متحد دولت؛ منتقد دولت شد! «تَکرار اشتباه»
۱۵ اَمرداد ۱۳۹۷نقوی‌حسینی: اعتراض حق مردم است
۱۴ اَمرداد ۱۳۹۷مجریانی که زمانی خبرنگار بودند
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۷آدرس غلط یک جریان برای ترمیم کابینه/ آیا ربیعی مقصر افسارگسیختگی اقتصاد است؟/ مقصران کجایند؟
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۷موحدی کرمانی: مسئولان برای رفع معضلات اقتصادی فکر عاجل کنند

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۱۲۱۳۲۰:۵۶:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۶
حداقل ایشون بلد هستند عذرخواهی کنند، کدام یک از حامیان احمدنژاد یا ... از وضع موجود عذرخواهی کردند؟
omid۴۸۱۳۳۸۲۲:۲۶:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
بابا تو رو خدا این احمدی نژاد رو ول کنید،بخدا شش ساله رفته،شش سال خیلی هست،حالا هم که کسی تحویلش نمیگیره،ولی این دولت فعلا همه چی رو با بی برنامه بودن خراب کرده،این رنگ سیاه سیاه بود که بجای بنفش بهتون انداختن...
ناشناس۴۸۱۹۵۳۱۰:۲۱:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
1- آقا می فرمایند که بعضی از کارها تا چهل سال بعد تاثیر خود را می گذارد. 2- اگر 6 سال برای فراموش کردن اشتباهات احمدی نژاد زیاد است . پس 9 سال برای فراموش کردن اشتباهات محصورین هم زیاد است و باید آزاد شوند. 3- اثر تحریم ها ، جدا از اینکه رییس جمهور رو حانی باشد یا احمدی نژاد تقریبا یکسان است. در دوره احمدی نژاد دلار 900 تومنی شد 3600 یعنی 4 برابر و در تحریم جدید هم تا حالا حدود 3 برابری را تجربه کردیم و احتمالا 4 برابری را هم تجربه کنیم. پس باید به دنبال اصلاح سیستم و ساختارها باشیم وگرنه هر شخصی بیاید شکل و قالب ساختار موجود را بخود می گیرد و نتیجه همان نتیجه نامطلوبی است که در هر دوره تکرار می شود.
محمدم۴۸۱۳۸۰۲۳:۰۶:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۱۶
اگه قرار بود بعد از 8 سال تجربه بازم مثل احمدی نژاد تکرار بشه چه نیازی به انتخابات و این بازی ها
ناشناس۴۸۱۴۷۷۰۰:۱۳:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
واقعا درسته بعضیا حتی فرهنگ عذر خواهی هم ندارند
ناشناس۴۸۱۴۷۹۰۰:۱۴:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
همه برائت جستند فقط کلاغ ها به محمود فحش ندادند الان معلوم شد که اکثر اتهامات علیهش شانتاژ بوده تا واقعیت
ناشناس۴۸۱۵۴۹۰۲:۳۰:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آیا روحانی راکه همین دیشب برایت قصه میگفت فراموش کرده احمدی اسبق رادرچشمانت حک کردی
ناشناس۴۸۱۲۱۴۲۰:۵۶:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
مملکت رو نابود کردن با تَکرار . درست همون زمانی که اونقدر زخم خورده بود از بی کفایتی دولت قبل ، که همه امید داشتن به دولتی جدید و فردی متعهد . اما چی شد ...
ناشناس۴۸۱۵۰۹۰۰:۵۲:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اگه به روحانی رای نمیدادیم رییسی ریس جمهور میشد. مطمعنی ریسی بهتر از روحانی بود؟
ناشناس۴۸۲۱۰۰۱۱:۲۳:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دست کم رییسی مثل باقی کارمندها ساعت 6 صبح میومد سر کار، نه اینکه مثل رییس جمهور همه رو 6 صبح بفرسته سر کار خودش 10 بیاد 1 بره.
ناشناس۴۸۱۸۶۰۰۹:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دولت جدید ومتعهد!!!!این دیگه از اون حرفا بود.
محمد۴۸۱۲۳۶۲۱:۲۱:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۱۶
آدم های بزرگ هر چقدر هم اشتباه داشته باشند اما در آخر بزرگ هستند
ناشناس۴۸۱۳۱۴۲۲:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
الان ایشون بزرگ هستن؟!!!
ناشناس۴۸۱۳۴۶۲۲:۳۲:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
از نظر من اصلا هم بزرگ نیست. یه بار فکر نکنی همه مثل شما فکر میکنن
ناشناس۴۸۱۳۹۱۲۳:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۱۶
هیتلر و استالین و لنین هم خیلی بزرگ بودن.
ناشناس۴۸۱۵۱۱۰۰:۵۷:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آقای خاتمی از اولش هم یک شخصیت فرهنگی بود نه سیاسی. خیرخواه هستند اما نتیجه اش همین است که می بینید! خیرخواهی و بزرگ منشی به تنهایی کافی نیست.
ناشناس۴۸۱۵۸۴۰۵:۳۴:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اگه بزرگی رو به سایز بدونی آره کم نبودن انسان هایی که از عرش به فرش رسیدن، خاتمی از طلحه و زبیر که گنده تر نیست
ع۴۸۱۶۱۸۰۷:۰۲:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
شما به آدم هایی که به امام حسین علیه السلام در روز عاشورا توهین میکنند میگید بزرگ!
ناشناس۴۸۱۲۷۳۲۱:۴۰:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۶
با سلام خدایی اش منتشر کنید.. ایا اگر واقعا این مشکلات بخاطر ترامپ و تحریم هایش است اگر روحانی تکرار نمی شد ما این مشکلات را نداشتیم؟؟؟ ایا اونهایی که در دولت های قبلی با حمایتشون از افراد خاصی باعث فساد ساختاری و هدر رفت بیت المال شدند در وضع امروزما بی تقصیرند؟؟ایا اونها هم عرضه معذرت خواهی داشتند؟؟ ایا عده ای این مشکلات را ایجاد نموده اند که مردم را از انتخاب خود پشیمان کنند؟؟؟؟؟ ایا الان موقع تسویه حساب سیاسی است؟؟؟
ناشناس۴۸۱۳۸۴۲۳:۰۸:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۱۶
چطور سال 88 و در اوج اقتدار کشور وقت تصفیه حساب بود یا سال 91 که کشور درگیر تحریم بود برای اون خوبه برا شما اخ؟؟
ناشناس۴۸۱۳۹۷۲۳:۱۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۱۶
این عذر خواهی باعث فریب افرادی مثل شما میشه که جناب تکرار موفق عمل کرده.
ناشناس۴۸۱۴۴۱۲۳:۴۷:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۶
از ابتدای دولت دهم شما و همفکرانتان بدنبال تسویه حساب سیاسی بودید یادتون رفته هر روز سطل زباله آتیش میزدید شیشه بانک مشکوندید به مسجد حمله کردید یران شما آمار تحریم ها را به آمریکا میدادند یادتون رفته حالا یه کم از سردسته شما انتقاد شده میگید تسویه حساب سیاسی ما که نه تو خیابان ریختیم نه سطل زباله آتیش زدیم حرفمون اینه که سر دسته شما با ، تکرار کردن، تونست اوضاع را درست کنه؟؟؟ حالا هم با یه ژست بزرگنمایی با یه معذرت خواهی میخواد لاپوشانی کنه و باز خودشو زرگ جلوه بده؟؟؟؟ جواب این خراب کاریهای دولت و اون نفراتی که با تکرار ایشان رفتن تو بدنه نظام فقط یه معذرت خواهی نیست اگر ایشان پشتوانه مردمی دارند چرا تکرار نکردند که همکیشانتون بسمت خرید دلار و سکه نروند؟؟؟ اگر اینو تکرار میکرد اونوقت وزن پشوانه این تکرار چی مشخص می شد
ناشناس۴۸۱۳۱۹۲۲:۱۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
واقعا هم همینه
ناشناس۴۸۱۳۲۷۲۲:۱۹:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۶
خدا وکیلی در زمان خاتمی با دلار تک نرخی با کمترین فساد کشور داشت راهش را پیدا کرده بود و با افزایش تدریجی قیمت حامل های سوخت زمینه مصرف درست و سرمایه گذاری راه می افتاد .
ناراض۴۸۱۳۴۰۲۲:۲۸:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۶
محمد خاتمي جز اين عذرخواهي كه يك تعارف كوچولوي كرده با طرفدارش متاسفانه بيشتر بخاري نداره
ناشناس۴۸۱۳۹۹۲۳:۱۳:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۶
شیخ تکرار تموم شد رفت
ناشناس۴۸۱۴۳۶۲۳:۴۲:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
چرا هواداری از یک نفر و یا یک جریان که رزومه قابل دفاعی هم نداشته و ندارند باید تا این اندازه مهم باشد که مهمترین مسائل مملکت و ملت را تحت شعاع قرار دهد ، منظور همه جریانها و همه افرادی سیاسی مطرح است که همگی سهم قابل ملاحظه ای در ایجاد وضعیت امروز کشور و مردم داشته و دارند
مهدی۴۸۱۴۶۸۰۰:۰۷:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
منافع حزبی و گروهی و شخصی و جبهه ای و غیره اجاره نمیدهد بعضی ها درست ببینند و درست بفهمند و درست فکر کنند. خودگویی و خود خندی عجب مرد بی هنری هستی اگر مرد هستی با رییس دولت اصلاحات و در جمع مردم مناظره کن تا بفهمی کجای کاری و چند مرده حلاجی.
ناشناس۴۸۱۵۴۶۰۲:۱۱:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اشتباهات ریز ودرشت چهل ساله
سجاد۴۸۱۵۵۰۰۲:۳۱:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
ارزو می کنم اطلاعات محرمانه عملکرد چهل ساله دولت ها یک روزی فاش شود تا ببینیم کدام دولتها فاسد بودند آدم باید مغز خر خورده باشد تا از کسانی از قبیل خاتمی که خیانت به کشور را به آخر رسانده حرف بزند
ناشناس۴۸۱۵۵۱۰۲:۳۴:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دست کم شرافت داره عذرخواهی کنه. ریشه مشکلات رو همه می دونن ولی به زبون نمیارن. نه به روحانی مربوطه نه به خاتمی و نه هیچ شخص خاص دیگه ای.
استاد اقتصاد سياسى۴۸۱۵۵۳۰۲:۴۱:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
لطفا ادرس اشتباه ندهيد. شما كه مى دانيد علل اين نابسامانى چيست.
ناشناس۴۸۱۵۹۴۰۶:۰۶:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
]وقاحت رو به حد اعلا رسوندین.حداقل دولت روحانی دوره اول بدعمل نکرد که شما میگین بی کفایت بود.
ناشناس۴۸۱۶۰۴۰۶:۳۲:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خاتمی حداقل این قدر محبوب بود که با یک کلمه مردم بهش اعتماد کنند وبه کاندیدای موردنظرش رای بدهند هنوزم محبوب تر از اصول گراهاست
داود۴۸۱۶۰۸۰۶:۵۱:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
با سلام اقای خاتمی در اون انتخابات باید از کدام نامزد اصلح تر حمایت می کرد؟!همشون شبیه هم بودند. همشون از اول انقلاب مسئولیت داشتند یکی از انها بیاید و توضیح بدهد کجا در مدیریت موفق بود. آقای خاتمی از روحانی حمایت کند و مردم هم ناچار شدند به ایشان رای بدهند.وگرنه هیچ آدم عاقلی به هیچ کدام از اون چهار نفر رای نمی داد.
صمصام۴۸۱۶۵۵۰۷:۴۸:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
گروه سیاسی الف: اصلاح طلبان هر نوع خباثتی داشته باشند اما یک بزرگتر دارند که بلد است بابت اشتباه انها عذر خواهی بکند بلد است حتی گناه همه انها رابپذیرد و به گردن بگیرد محمود احمدینژاد در هشت سال ریاست دولتهایش حامیانی داشت که در نزد ملت ایران شهره اند حامیانی که که هرکدامشان امروز در نزد مردم بدنام و بد پرونده اند ومصداق بارز "مثل کی بود کی بود من نبودم"هستند بزرگانی که برای همه شهره اند اما دریغ و افسوس که بابت هشت سال نابودی کشور حتی یک عذرخواهی هم از ملت ایران نکردند البته خاطر نشان کنم زمانی که خود محمود احمدینژاد حتی حاضر نیست بابت تخلفات مردان دولت خود شرمنده ملت باشد و حتی برایشان خط قرمز مصونیت هم درست میکرد دیگر چه توقعی از حمید رسایی و مهرداد پذرپاش وکریمی قدوسی وپژمانفر و حسینیان و جوانفکر ؟؟؟؟!!!!!!
ناشناس۴۸۱۷۰۰۰۸:۳۶:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خدایش خیلی رو داری خاتمی / جناب خاتمی درست است شما فکر میکنید خیلی زرنگ و سیاستمدارید ولی حواست باشد مردم ما دارای حافظه تاریخی هستند / حادثه 18 تیر فراموش نشود / قتلهای زنجیرهای فراموش نشود / به بهانه ازادی و دموکراسی بی بندباری را در کشور روایج دادید / اشرافیت را رواج دادید / یادتان هست اواخر دولت خودتان جناب خاتمی فرمایش کردید من تدارکات چی هستم /اگر واقعا تدارکات چی بودید چرا جسارت و گفتش را نداشتید و جایگاهی را اشغال کردید که بنا به فرمایش خودتان توانائی اداره اش را نداشتید جفا و خیانت به کشور نبود /؟؟؟؟یادتان رفته است سخنرانی کردید و گفتید به لیست امید رای بدهید و من همان ازاشخاصی بودم که رای دادم ایا تا به حال شهامت داشتید بپرسید لیستی که جنابعالی و هم حزبیهایتان دادند چکارمفیدی برای مردم کردند ؟؟؟ یادتان هست فرمایش کردید به جناب دکتر روحانی رای بدهید و رقیب هراسی راه انداختید /یادتان هست دکتر روحانی سپاه انقلاب اسلامی را که حضرت امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود با چه القابی خطاب کردند / دولت تفنگ / دولت در سایه /و....... یادتان هست رییس جمهور اسلامی ایران / دشمن دیرین مردم و ملت را کدخدا خطاب کردند / جناب خاتمی خواهش میکنم نقش اپوزیسیون در نیاورید / حرمت لباس پیغمبر را حداقل حفظ کنید
ناشناس۴۸۱۷۰۹۰۸:۴۰:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۱۷
کار از کار گذشته است تازه ایشان یاد عذر خواهی افتاده اند.... گندی که ایشان و دوستانشان و دیگران به این کشور زده اند، با عذر خواهی پاک نمی شود.... کاش جناب روحانی حداقل ذره ای صداقت در گفتارشان بود. کردارشان پیشکش......
ناشناس۴۸۱۸۶۹۰۹:۴۵:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
واقعیت اینه که خانه از پای بست ویرانه.وگرنه روحانی و احمدی نژاد و قالیباف و رئیسی کپی برابره اصلن.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تجارت نیوزدانشگاه علمی کاربردی

پربحث‌های امروز

 1. ۸۵۰ هزار میلیارد تومان سپرده بلندمدت در انتظار تصمیم بانک مرکزی/ احتمال افزایش سود بانکی قوت گرفت

 2. ازدیاد تقاضای سوداگرایانه برای ارز/ چه وقت حواله طالب بیشتری دارد؟

 3. آخرین میانگین روزانه فروش نفت ایران

 4. توکلی: ۲۰ میلیارد دلار ظرف چند روز با سیاست های غلط دولت از دست رفت/ اعدام مفسدین اقتصادی موثر خواهد بود

 5. ترکیه: عملیات‌های نظامی علیه پ.ک.ک در عراق افزایش می‌یابد

 6. پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت عزت الله انتظامی  

 7. فیلم/ به بهانه درگذشت عزت‌الله انتظامی  

 8. پوتین چگونه کشاورزی را تکیه‌گاه اقتصاد روسیه کرد؟

 9. واکنش توکلی به فرار مالیاتی پزشکان

 10. مصرف «گل» سلول‌های مغز را نابود می‌کند

 11. امتناع دانشجویان پزشکی در آمریکا از حضور در کلاس درس

 12. عزت الله انتظامی درگذشت+زندگینامه و کارنامه آقای بازیگر

 13. جزئیات ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه روابط کار

 14. فرماندار: ازدواج زیر 13 ساله‌ها در خنداب صحت ندارد

 15. بطحایی: نشانه‌های ورشکستگی در نظام آموزش و پرورش پیداست

 16. محیط زیست: بیشتر زباله‌گردها طرف قرارداد با پیمانکاران شهرداری تهران هستند

 17. برای خرید ۲۰۶ چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول

 18. میزان افزایش شهریه پیش دبستانی‌های مدارس دولتی

 19. برنامه‌هایی که اطلاعات شما را در دسترس هکرها قرار می‌دهد

 20. تیم ملی فوتبال کره جنوبی هم به سراغ یک پرتغالی رفت

 21. بازدید بشار اسد و همسرش از تونل‌های مرگ تروریست‌ها در غوطه شرقی  

 22. نور آبی نمایشگرهای دیجیتال و احتمال نابینایی

 23. آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی

 24. دیپلماسی اقتصادی و نبود برنامه و تیم قوی در وزارت خارجه/ مهمترین چالش و مشکل پیش روی پیشبرد دیپلماسی اقتصادی چیست؟

 25. کنسرت شهرام شکوهی

پربحث‌های دیروز

 1. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 2. توکلی: ‌مسئولان درکی از وضعیت اقتصادی ندارند/راغفر: رئیس کمیسیونی بی‌ام‌و 3 میلیاردی دارد و با آن به استخر می‌رود/ به چه زبانی باید به مسئولان هشدار داد که وضعیت بحرانی است

 3. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 4. قاضی پور: پسرم گاوداری ندارد

 5. زمزمه‌های گران شدن بنزین/ مردم توان پرداخت هزینه بیشتر را ندارند

 6. اگر وزیر جهاد کشاورزی جلوی واردات برنج را نگیرد، استیضاح می شود

 7. زندگی مدفون شده + تصاویر

 8. کارشناس سابق بی بی سی: آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایران است +فیلم

 9. گرانی سفره مردم را خالی کرد

 10. گریه مسئول سازمان ملل برای کودکان یمن

 11. کاخ سفید: شاید تحریم‌های ترکیه را موقتاً تعلیق کنیم

 12. دختران‌ ۳۰ ساله‌ای که ۵۰ ساله هستند  

 13. کمپینی که این بار مسئولان را به چالش کشیده است

 14. آخرین قیمت خودروها در بازار

 15. نرخ دلار در بازار غیررسمی و آزاد ایران چگونه تعیین می‌شود؟

 16. عارف: برخی می خواهند قهرمان فضای مجازی شوند/ وظایف دستگاه های نظارتی مبارزه با فساد است

 17. شعار عجیب در مراسم روحانیون قم!  

 18. چرا فرانسه یک مقصد محبوب گردشگری است؟

 19. روسیه: آمریکا آشکارا قصد دارد اوضاع داخلی ایران را بی‌ثبات کند

 20. البغدادی به جای العبادی؛ اگر حمایت‌های ایران از عراق نبود

 21. جدول کامل نرخ جریمه تخلفات رانندگی در سال ۹۷

 22. مببارزه با فساد و نقش نظام تصمیم گیری و تصمیم سازی در ایجاد آن/ ریشه‌های فساد باید خشک شود

 23. آجرچینی پنجره‌های یک خانه نیمه کاره برای احتکار کالا در مشهد  

 24. افزایش قیمت نان منتفی شد

 25. لیورپول صلاح را به پلیس معرفی کرد!

پربحث‌های هفته

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 3. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 4. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 5. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 6. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 7. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 8. یک بعدازظهر تابستانی با نماینده جوان پیشنهاد دهنده بیانیه ضد ایرانی در تورنتو

 9. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 10. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 11. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 12. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 13. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 14. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 15. توکلی: ‌مسئولان درکی از وضعیت اقتصادی ندارند/راغفر: رئیس کمیسیونی بی‌ام‌و 3 میلیاردی دارد و با آن به استخر می‌رود/ به چه زبانی باید به مسئولان هشدار داد که وضعیت بحرانی است

 16. تبعیت از آمریکا و دودی که به چشم العبادی می‌رود

 17. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 18. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 19. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 20. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 21. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 22. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 23. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 24. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 25. عارف: شاهد دفن اخلاق در جریان استیضاح ربیعی در مجلس بودیم

پربحث‌های دیروز

 1. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 2. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 3. قاضی پور: پسرم گاوداری ندارد

 4. اگر وزیر جهاد کشاورزی جلوی واردات برنج را نگیرد، استیضاح می شود

 5. کارشناس سابق بی بی سی: آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایران است +فیلم

 6. عارف: برخی می خواهند قهرمان فضای مجازی شوند/ وظایف دستگاه های نظارتی مبارزه با فساد است

 7. شعار عجیب در مراسم روحانیون قم!  

 8. حاجی بابایی: ۸ وزیر در معرض استیضاح هستند/ ادعاهای ربیعی باید پیگیری شود/رئیس تیم اقتصادی کشور یعنی معاون اول باید جوابگو باشد

 9. فرزندان «باهنر» کجاست هستند و چه شغلی دارند؟

 10. آتش زدن دلار توسط علما و طلاب در مدرسه فیضیه قم!   

 11. چرا فساد در ایران ریشه کن نمی شود؟

 12. کاظم جلالی: تاکنون در مجلس به مصادیق زدوبند و معامله برخورد نکردم

 13. عارف: برای ریشه‌کنی فساد نیازمند عزم ملی هستیم

 14. رحیم پور ازغدی: نمی توان مرگ بر آمریکا گفت و دنبال اقامت فرزندمان در این کشور باشیم

 15. پاسخ حداد عادل به رضا پهلوی در برابر تحریک مردم

 16. نظر کواکبیان درباره طرح سوال از رئیس جمهوری

 17. آذری جهرمی: چینی اقتصاد آمریکا ترک برداشته است

 18. دفاع روزنامه اصولگرا از «پرویز فتاح»

 19. پشت پرده حزب علی لاریجانی چیست؟

 20. در دولت علیه دولت/ در حیاط پشتی کیست؟

 21. نماینده ایران در آژانس: اروپایی‌های عضو برجام با حداکثر توان مقابل یکجانبه‌گرایی آمریکا بایستند

 22. امیر سیاری: دشمن جرات حمله به کشورمان را ندارد

 23. فروزنده: عده‌ای جاهلانه یا مغرضانه «مذاکره با آمریکا» را مطرح می‌کنند

 24. بالاخره چه کسی هویدا را کشت؟

 25. تشکیل گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی

پربحث‌های هفته

 1. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 2. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 3. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 4. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 5. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 6. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 7. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 8. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 9. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 10. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 11. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 12. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 13. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 14. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 15. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 16. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 17. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 18. عارف: شاهد دفن اخلاق در جریان استیضاح ربیعی در مجلس بودیم

 19. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 20. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 21. جای خالی این روزها را با چه کسی پر کنیم؟

 22. پس از ۲۱ سال؛ کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضا شد

 23. پاکدستان دست بسته!  

 24. پورابراهیمی: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تبرئه‌ام کرد/ فعالیت‌های اقتصادی فرزندان ربیعی، پدرشان را به خاک سیاه نشاند

 25. فرزندان ذوالنور کجا هستند و چه شغلی دارند؟  

آخرین عناوین