جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

گروه سیاسی الف،   3970516213 ۳۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

اکبر نبوی در کانال خود یادداشتی خطاب به رئیس دولت اصلاحات که گفته بود از مردم عذر میخواهم منتشر کرد.

اکبر نبوی کارشناس و فعال رسانه در واکنش به صحبت‌های سید محمد خاتمی که گفته: «‌با همه وجود از مردم عذرخواهی می‌کنم؛ بهتر از این می‌توانستیم به شما خدمت کنیم»، در کانال خود نوشت: به بهانهٔ این سخنان، در حال نوشتن نامه ای خطاب به آقای خاتمی هستم. اما پیش از اتمام و انتشار این نامه، لازم است چند پرسش محتوم را از ایشان بپرسم:

۱ ـ عذرخواهی شما بایت چیست؟ دعوت مردم به رای دوباره به آقای روحانی که بی کفایتی خود را در همان چهار سال نخست ریاست جمهوری نشان داده بود و شما بخاطر تبارگرایی و جناح بازی، چشم بر آن واقعیت آشکار بستید و بازی «تکرار می کنم» به راه انداختید؟

۲ ـ دوستان هم حزبی تان مکرر در مکرر در باره لیست امید برای انتخابات مجلس سخن گفته اند و از بازی های پشت پرده ی تهوع آور برای بستن لیست یاد کرده اند و نتیجه ی این لیست را در عملکرد آنها می بینیم. آیا بخاطر این لیست و این نمایندگان که با نظر شما نهایی شده هم عذرخواهی کرده اید؟

۳ ـ هم حزبی های شما در باره ی لیست شورای شهر، به خرید و فروش های شگفت انگیزی اشاره کرده اند. ظاهرا در جریان این لیست هم، نظر شما متاع بوده است، آیا عذرخواهی شما این مورد را هم در بر می گیرد؟

تن درست باشید.

***

به گزارش الف، گفتنی است رئیس دولت اصلاحات در دیدار با برخی از نمایندگان ادوار مجلس در واکنش به وضعیت موجود گفته است: در حال حاضر همه به نحوی ناراضی هستیم. به عنوان یک شهروند دوستدار ایران و اسلام، به خاطر نقص‌ها و کمبودهای موجود، با همه وجود از مردم عذرخواهی می‌کنم.

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۰ مهر ۱۳۹۷حافظ، موتور پیشران فرهنگی ایران
۲۰ مهر ۱۳۹۷رهبر انقلاب درباره حل مشکلات اقتصادی چه تذکراتی به دولت و دیگر قوا دادند؟  
۱۸ مهر ۱۳۹۷وزیر دولت اصلاحات: روحانی و جهانگیری بدعت جدیدی در فضای سیاسی ایران ایجاد کردند/ اسامی که برای تغییرات در دولت مطرح می‌شود؛ نمی‌توانند مشکلات را حل کنند
۱۸ مهر ۱۳۹۷آیت‌الله مکارم‌شیرازی: گرانی کمر جامعه را شکسته؛ دولت در بالا و پایین رفتن نرخ ارز نقش دارد
۱۷ مهر ۱۳۹۷مردی به نام اُوِه
۱۴ مهر ۱۳۹۷وزیر دولت اصلاحات: دولت از گران شدن دلار ذی نفع بود/ بخشی از مشکلات اقتصادی متوجه نوبخت است
۱۲ مهر ۱۳۹۷چه کسی رئیس سازمان سینمایی خواهد شد؟
۱۱ مهر ۱۳۹۷نعمتی: دولت ارز لازم برای تامین نیاز کشور و تنظیم بازار را در اختیار دارد
۱۰ مهر ۱۳۹۷جهانگیری: بخاطر مشکلات از ملت عذرخواهی می‌کنم
۸ مهر ۱۳۹۷حجت‌الاسلام رئیسی: راهکار مشکلات اقتصادی در مذاکره نیست
۷ مهر ۱۳۹۷روایتی عجیب از دیدار رئیس دولت اصلاحات با ملک عبدالله در سال ۸۸  
۴ مهر ۱۳۹۷آیت‌الله نوری‌همدانی: مردم باید چه‌ قدر صبر کنند تا مشکلات معیشتی‌شان حل شود؟/ اگر بی‌کفایتی هست با آن برخورد شود

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۱۲۱۳۲۰:۵۶:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۶
حداقل ایشون بلد هستند عذرخواهی کنند، کدام یک از حامیان احمدنژاد یا ... از وضع موجود عذرخواهی کردند؟
omid۴۸۱۳۳۸۲۲:۲۶:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
بابا تو رو خدا این احمدی نژاد رو ول کنید،بخدا شش ساله رفته،شش سال خیلی هست،حالا هم که کسی تحویلش نمیگیره،ولی این دولت فعلا همه چی رو با بی برنامه بودن خراب کرده،این رنگ سیاه سیاه بود که بجای بنفش بهتون انداختن...
ناشناس۴۸۱۹۵۳۱۰:۲۱:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
1- آقا می فرمایند که بعضی از کارها تا چهل سال بعد تاثیر خود را می گذارد. 2- اگر 6 سال برای فراموش کردن اشتباهات احمدی نژاد زیاد است . پس 9 سال برای فراموش کردن اشتباهات محصورین هم زیاد است و باید آزاد شوند. 3- اثر تحریم ها ، جدا از اینکه رییس جمهور رو حانی باشد یا احمدی نژاد تقریبا یکسان است. در دوره احمدی نژاد دلار 900 تومنی شد 3600 یعنی 4 برابر و در تحریم جدید هم تا حالا حدود 3 برابری را تجربه کردیم و احتمالا 4 برابری را هم تجربه کنیم. پس باید به دنبال اصلاح سیستم و ساختارها باشیم وگرنه هر شخصی بیاید شکل و قالب ساختار موجود را بخود می گیرد و نتیجه همان نتیجه نامطلوبی است که در هر دوره تکرار می شود.
محمدم۴۸۱۳۸۰۲۳:۰۶:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۱۶
اگه قرار بود بعد از 8 سال تجربه بازم مثل احمدی نژاد تکرار بشه چه نیازی به انتخابات و این بازی ها
ناشناس۴۸۱۴۷۷۰۰:۱۳:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
واقعا درسته بعضیا حتی فرهنگ عذر خواهی هم ندارند
ناشناس۴۸۱۴۷۹۰۰:۱۴:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
همه برائت جستند فقط کلاغ ها به محمود فحش ندادند الان معلوم شد که اکثر اتهامات علیهش شانتاژ بوده تا واقعیت
ناشناس۴۸۱۵۴۹۰۲:۳۰:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آیا روحانی راکه همین دیشب برایت قصه میگفت فراموش کرده احمدی اسبق رادرچشمانت حک کردی
ناشناس۴۸۱۲۱۴۲۰:۵۶:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
مملکت رو نابود کردن با تَکرار . درست همون زمانی که اونقدر زخم خورده بود از بی کفایتی دولت قبل ، که همه امید داشتن به دولتی جدید و فردی متعهد . اما چی شد ...
ناشناس۴۸۱۵۰۹۰۰:۵۲:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اگه به روحانی رای نمیدادیم رییسی ریس جمهور میشد. مطمعنی ریسی بهتر از روحانی بود؟
ناشناس۴۸۲۱۰۰۱۱:۲۳:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دست کم رییسی مثل باقی کارمندها ساعت 6 صبح میومد سر کار، نه اینکه مثل رییس جمهور همه رو 6 صبح بفرسته سر کار خودش 10 بیاد 1 بره.
ناشناس۴۸۱۸۶۰۰۹:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دولت جدید ومتعهد!!!!این دیگه از اون حرفا بود.
محمد۴۸۱۲۳۶۲۱:۲۱:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۱۶
آدم های بزرگ هر چقدر هم اشتباه داشته باشند اما در آخر بزرگ هستند
ناشناس۴۸۱۳۱۴۲۲:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
الان ایشون بزرگ هستن؟!!!
ناشناس۴۸۱۳۴۶۲۲:۳۲:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
از نظر من اصلا هم بزرگ نیست. یه بار فکر نکنی همه مثل شما فکر میکنن
ناشناس۴۸۱۳۹۱۲۳:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۱۶
هیتلر و استالین و لنین هم خیلی بزرگ بودن.
ناشناس۴۸۱۵۱۱۰۰:۵۷:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آقای خاتمی از اولش هم یک شخصیت فرهنگی بود نه سیاسی. خیرخواه هستند اما نتیجه اش همین است که می بینید! خیرخواهی و بزرگ منشی به تنهایی کافی نیست.
ناشناس۴۸۱۵۸۴۰۵:۳۴:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اگه بزرگی رو به سایز بدونی آره کم نبودن انسان هایی که از عرش به فرش رسیدن، خاتمی از طلحه و زبیر که گنده تر نیست
ع۴۸۱۶۱۸۰۷:۰۲:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
شما به آدم هایی که به امام حسین علیه السلام در روز عاشورا توهین میکنند میگید بزرگ!
ناشناس۴۸۱۲۷۳۲۱:۴۰:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۶
با سلام خدایی اش منتشر کنید.. ایا اگر واقعا این مشکلات بخاطر ترامپ و تحریم هایش است اگر روحانی تکرار نمی شد ما این مشکلات را نداشتیم؟؟؟ ایا اونهایی که در دولت های قبلی با حمایتشون از افراد خاصی باعث فساد ساختاری و هدر رفت بیت المال شدند در وضع امروزما بی تقصیرند؟؟ایا اونها هم عرضه معذرت خواهی داشتند؟؟ ایا عده ای این مشکلات را ایجاد نموده اند که مردم را از انتخاب خود پشیمان کنند؟؟؟؟؟ ایا الان موقع تسویه حساب سیاسی است؟؟؟
ناشناس۴۸۱۳۸۴۲۳:۰۸:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۱۶
چطور سال 88 و در اوج اقتدار کشور وقت تصفیه حساب بود یا سال 91 که کشور درگیر تحریم بود برای اون خوبه برا شما اخ؟؟
ناشناس۴۸۱۳۹۷۲۳:۱۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۱۶
این عذر خواهی باعث فریب افرادی مثل شما میشه که جناب تکرار موفق عمل کرده.
ناشناس۴۸۱۴۴۱۲۳:۴۷:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۶
از ابتدای دولت دهم شما و همفکرانتان بدنبال تسویه حساب سیاسی بودید یادتون رفته هر روز سطل زباله آتیش میزدید شیشه بانک مشکوندید به مسجد حمله کردید یران شما آمار تحریم ها را به آمریکا میدادند یادتون رفته حالا یه کم از سردسته شما انتقاد شده میگید تسویه حساب سیاسی ما که نه تو خیابان ریختیم نه سطل زباله آتیش زدیم حرفمون اینه که سر دسته شما با ، تکرار کردن، تونست اوضاع را درست کنه؟؟؟ حالا هم با یه ژست بزرگنمایی با یه معذرت خواهی میخواد لاپوشانی کنه و باز خودشو زرگ جلوه بده؟؟؟؟ جواب این خراب کاریهای دولت و اون نفراتی که با تکرار ایشان رفتن تو بدنه نظام فقط یه معذرت خواهی نیست اگر ایشان پشتوانه مردمی دارند چرا تکرار نکردند که همکیشانتون بسمت خرید دلار و سکه نروند؟؟؟ اگر اینو تکرار میکرد اونوقت وزن پشوانه این تکرار چی مشخص می شد
ناشناس۴۸۱۳۱۹۲۲:۱۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
واقعا هم همینه
ناشناس۴۸۱۳۲۷۲۲:۱۹:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۶
خدا وکیلی در زمان خاتمی با دلار تک نرخی با کمترین فساد کشور داشت راهش را پیدا کرده بود و با افزایش تدریجی قیمت حامل های سوخت زمینه مصرف درست و سرمایه گذاری راه می افتاد .
ناراض۴۸۱۳۴۰۲۲:۲۸:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۶
محمد خاتمي جز اين عذرخواهي كه يك تعارف كوچولوي كرده با طرفدارش متاسفانه بيشتر بخاري نداره
ناشناس۴۸۱۳۹۹۲۳:۱۳:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۶
شیخ تکرار تموم شد رفت
ناشناس۴۸۱۴۳۶۲۳:۴۲:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
چرا هواداری از یک نفر و یا یک جریان که رزومه قابل دفاعی هم نداشته و ندارند باید تا این اندازه مهم باشد که مهمترین مسائل مملکت و ملت را تحت شعاع قرار دهد ، منظور همه جریانها و همه افرادی سیاسی مطرح است که همگی سهم قابل ملاحظه ای در ایجاد وضعیت امروز کشور و مردم داشته و دارند
مهدی۴۸۱۴۶۸۰۰:۰۷:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
منافع حزبی و گروهی و شخصی و جبهه ای و غیره اجاره نمیدهد بعضی ها درست ببینند و درست بفهمند و درست فکر کنند. خودگویی و خود خندی عجب مرد بی هنری هستی اگر مرد هستی با رییس دولت اصلاحات و در جمع مردم مناظره کن تا بفهمی کجای کاری و چند مرده حلاجی.
ناشناس۴۸۱۵۴۶۰۲:۱۱:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اشتباهات ریز ودرشت چهل ساله
سجاد۴۸۱۵۵۰۰۲:۳۱:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
ارزو می کنم اطلاعات محرمانه عملکرد چهل ساله دولت ها یک روزی فاش شود تا ببینیم کدام دولتها فاسد بودند آدم باید مغز خر خورده باشد تا از کسانی از قبیل خاتمی که خیانت به کشور را به آخر رسانده حرف بزند
ناشناس۴۸۱۵۵۱۰۲:۳۴:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دست کم شرافت داره عذرخواهی کنه. ریشه مشکلات رو همه می دونن ولی به زبون نمیارن. نه به روحانی مربوطه نه به خاتمی و نه هیچ شخص خاص دیگه ای.
استاد اقتصاد سياسى۴۸۱۵۵۳۰۲:۴۱:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
لطفا ادرس اشتباه ندهيد. شما كه مى دانيد علل اين نابسامانى چيست.
ناشناس۴۸۱۵۹۴۰۶:۰۶:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
]وقاحت رو به حد اعلا رسوندین.حداقل دولت روحانی دوره اول بدعمل نکرد که شما میگین بی کفایت بود.
ناشناس۴۸۱۶۰۴۰۶:۳۲:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خاتمی حداقل این قدر محبوب بود که با یک کلمه مردم بهش اعتماد کنند وبه کاندیدای موردنظرش رای بدهند هنوزم محبوب تر از اصول گراهاست
داود۴۸۱۶۰۸۰۶:۵۱:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
با سلام اقای خاتمی در اون انتخابات باید از کدام نامزد اصلح تر حمایت می کرد؟!همشون شبیه هم بودند. همشون از اول انقلاب مسئولیت داشتند یکی از انها بیاید و توضیح بدهد کجا در مدیریت موفق بود. آقای خاتمی از روحانی حمایت کند و مردم هم ناچار شدند به ایشان رای بدهند.وگرنه هیچ آدم عاقلی به هیچ کدام از اون چهار نفر رای نمی داد.
صمصام۴۸۱۶۵۵۰۷:۴۸:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
گروه سیاسی الف: اصلاح طلبان هر نوع خباثتی داشته باشند اما یک بزرگتر دارند که بلد است بابت اشتباه انها عذر خواهی بکند بلد است حتی گناه همه انها رابپذیرد و به گردن بگیرد محمود احمدینژاد در هشت سال ریاست دولتهایش حامیانی داشت که در نزد ملت ایران شهره اند حامیانی که که هرکدامشان امروز در نزد مردم بدنام و بد پرونده اند ومصداق بارز "مثل کی بود کی بود من نبودم"هستند بزرگانی که برای همه شهره اند اما دریغ و افسوس که بابت هشت سال نابودی کشور حتی یک عذرخواهی هم از ملت ایران نکردند البته خاطر نشان کنم زمانی که خود محمود احمدینژاد حتی حاضر نیست بابت تخلفات مردان دولت خود شرمنده ملت باشد و حتی برایشان خط قرمز مصونیت هم درست میکرد دیگر چه توقعی از حمید رسایی و مهرداد پذرپاش وکریمی قدوسی وپژمانفر و حسینیان و جوانفکر ؟؟؟؟!!!!!!
ناشناس۴۸۱۷۰۰۰۸:۳۶:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خدایش خیلی رو داری خاتمی / جناب خاتمی درست است شما فکر میکنید خیلی زرنگ و سیاستمدارید ولی حواست باشد مردم ما دارای حافظه تاریخی هستند / حادثه 18 تیر فراموش نشود / قتلهای زنجیرهای فراموش نشود / به بهانه ازادی و دموکراسی بی بندباری را در کشور روایج دادید / اشرافیت را رواج دادید / یادتان هست اواخر دولت خودتان جناب خاتمی فرمایش کردید من تدارکات چی هستم /اگر واقعا تدارکات چی بودید چرا جسارت و گفتش را نداشتید و جایگاهی را اشغال کردید که بنا به فرمایش خودتان توانائی اداره اش را نداشتید جفا و خیانت به کشور نبود /؟؟؟؟یادتان رفته است سخنرانی کردید و گفتید به لیست امید رای بدهید و من همان ازاشخاصی بودم که رای دادم ایا تا به حال شهامت داشتید بپرسید لیستی که جنابعالی و هم حزبیهایتان دادند چکارمفیدی برای مردم کردند ؟؟؟ یادتان هست فرمایش کردید به جناب دکتر روحانی رای بدهید و رقیب هراسی راه انداختید /یادتان هست دکتر روحانی سپاه انقلاب اسلامی را که حضرت امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود با چه القابی خطاب کردند / دولت تفنگ / دولت در سایه /و....... یادتان هست رییس جمهور اسلامی ایران / دشمن دیرین مردم و ملت را کدخدا خطاب کردند / جناب خاتمی خواهش میکنم نقش اپوزیسیون در نیاورید / حرمت لباس پیغمبر را حداقل حفظ کنید
ناشناس۴۸۱۷۰۹۰۸:۴۰:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۱۷
کار از کار گذشته است تازه ایشان یاد عذر خواهی افتاده اند.... گندی که ایشان و دوستانشان و دیگران به این کشور زده اند، با عذر خواهی پاک نمی شود.... کاش جناب روحانی حداقل ذره ای صداقت در گفتارشان بود. کردارشان پیشکش......
ناشناس۴۸۱۸۶۹۰۹:۴۵:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
واقعیت اینه که خانه از پای بست ویرانه.وگرنه روحانی و احمدی نژاد و قالیباف و رئیسی کپی برابره اصلن.
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های اخیر

 1. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 2. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 3. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 4. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 5. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 6. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 7. تشریح برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز

 8. حاجی‌بابایی: CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 9. واکنش رئیس سازمان پدافند غیرعامل به احتمال تحریم اینترنت ایران از سوی آمریکا

 10. زائران اربعین چگونه "۱۰۰ هزار دینار" بانک ملی را دریافت کنند؟

 11. آخوندی رفت...  

 12. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

 13. کاهش قیمت دلار به ۱۳۸۰۰ تومان/ سکه ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد + جدول

 14. مطهری: قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان شامل شهرداران نمی‌شود

 15. لجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره)

 16. هشدارپوتین به آمریکا

 17. سرپرست وزارت صنعت خبر داد: اختصاص ۱۰ میلیارد دلار به تولید داخل

 18. آخرین آمار مسموم شدگان مشروبات الکلی در البرز/ ۵ نفر نابینا شدند

 19. آیت‌الله علوی گرگانی: درباره مشکلات مردم به مسوولان تذکر داده‌ام

 20. اسیدپاشی در باغ‌فیض بعد از تماشای فیلم

 21. وام مسکن ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود؟

 22. دست شکسته کواکبیان  

 23. عبدالباری عطوان: تازه اول ماجرای خاشقچی هستیم

 24. ارز جهانگیری خلق الساعه نبود؟  

 25. جهانگیری خطاب به شریعتمداری: پشت تریبون حرف می‌زند و می‌گوید بیکارم؛ در حالی است که همین امروز مطمئن شد وزیر بعدی است

پربحث‌های دیروز

 1. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 2. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 3. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 4. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 5. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 6. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 7. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 8. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 9. چرا آخوندی استعفا کرد؟

 10. دلار آمریکا واحد پول کدام کشورها است؟

 11. بسته اروپایی‌ها باید قبل از تحریم‌های ۱۳ آبان اجرایی شود/ موضوع برجام با FATF متفاوت است/ نمی‌توان به اظهارات مقامات اروپایی اطمینان داشت

 12. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 13. مجری‌هایی که ممنوع‌التصویر شدند

 14. تشریح برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز

 15. اعتراف عربستان به قتل خاشقچی، تشدید اختلاف در کاخ سفید و برگ برنده اردوغان

 16. تذکر امام خمینی به حاج احمد درباره بیت جماران

 17. حاجی‌بابایی: CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 18. آقای روحانی! ۹۷ درصد، معرفی شریعتمداری بعنوان وزیر کار را "توهین به شعور مردم" می‌دانند

 19. سوابق تحصیلی و کاری گزینه پیشنهادی روحانی برای وزارت صمت

 20. واکنش رئیس سازمان پدافند غیرعامل به احتمال تحریم اینترنت ایران از سوی آمریکا

 21. زائران اربعین چگونه "۱۰۰ هزار دینار" بانک ملی را دریافت کنند؟

 22. آخوندی رفت...  

 23. محمد اسلامی؛ گزینه دولت برای وزارت راه را بهتر بشناسید

 24. رشد علمی کشور تا ۶ سال پیش ۱۳ برابر میانگین دنیا بود

 25. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 3. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 4. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 5. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 6. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 7. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 8. آخوندی: ساخت خانه در بیابان مثل «مسکن مهر»، راه‌حل نیست

 9. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 10. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 11. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 12. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 13. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 14. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 15. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 16. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 17. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 18. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 19. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 20. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 21. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 22. شوخی زشت سناتور آمریکایی: شاید دی‌ان‌ای من ایرانی باشد؛ وحشتناک است!

 23. وقتی مسئولان شعار شفافیت می‌دهند، اما مردم را محرم نمی‌دانند/ خبری از سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان و دسترسی مردم نیست!

 24. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 25. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

علی بابا-AL97AB1گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

 1. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 2. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 3. حاجی‌بابایی: CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 4. آخوندی رفت...  

 5. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

 6. لجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره)

 7. هشدارپوتین به آمریکا

 8. ارز جهانگیری خلق الساعه نبود؟  

 9. جهانگیری خطاب به شریعتمداری: پشت تریبون حرف می‌زند و می‌گوید بیکارم؛ در حالی است که همین امروز مطمئن شد وزیر بعدی است

 10. دوباره نگویید اگر "گلابی" و "هلو" نیامد "لولو" می خواهد بیاید...  

 11. رهبر انقلاب ۴۵ سال پیش چه تحلیلی از مراسم اربعین داشتند؟+ صوت  

 12. وزارت خارجه ایران: خبرسازی متوهمان ارزش تکذیب هم ندارد

 13. معاون قوانین مجلس: شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد

 14. طرح مستثنی کردن برخی مدیران از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان منتفی شد

 15. فلاحت پیشه: سند مناسبات اقتصادی اروپا با ایران تا دو روز آینده باید آماده شود

 16. قهر جهانگیری از دولت؟/ نارضایتی اصلاح طلبان از وزرای پیشنهادی/ روایت جلیلی از گلابی، هلو و لولو/ واکنش وزیر اصلاحات به نامزدی لاریجانی برای انتخابات 1400

 17. کمیسیون عمران برای ۲ وزیر پیشنهادی کار و راه به جمع‌بندی نرسید

 18. جزییات بیشتر درباره جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی

 19. سردار پاکپور: ربودن تعدادی از بسیجیان ‌در نقطه صفر مرزی مصداق نفوذ بود

 20. فعال اصلاح‌طلب: نیمی از کابینه اعتقادی به روحانی ندارند

 21. اجماع نخبگانی؛ گام اول تکمیل سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت/ الزامات گفتمان‌سازی الگو در رسانه‌ها

 22. روحانی یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

 23. کلیدواژه جدید اصلاح‌طلبان برای پمپاژ ناامیدی

 24. نظر میرسلیم درباره هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت

 25. جلسه رای اعتماد به ۴ وزیر پیشنهادی چه روزی است؟

پربحث‌های دیروز

 1. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 2. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 3. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 4. چرا آخوندی استعفا کرد؟

 5. بسته اروپایی‌ها باید قبل از تحریم‌های ۱۳ آبان اجرایی شود/ موضوع برجام با FATF متفاوت است/ نمی‌توان به اظهارات مقامات اروپایی اطمینان داشت

 6. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 7. تذکر امام خمینی به حاج احمد درباره بیت جماران

 8. حاجی‌بابایی: CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 9. آقای روحانی! ۹۷ درصد، معرفی شریعتمداری بعنوان وزیر کار را "توهین به شعور مردم" می‌دانند

 10. آخوندی رفت...  

 11. محمد اسلامی؛ گزینه دولت برای وزارت راه را بهتر بشناسید

 12. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

 13. لجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره)

 14. دودو کردن نمایندگان هنگام اعلام نام شریعتمداری/ مخالفت مجلس با وزیر پیشنهادی کار

 15. ماموریت لاریجانی به عارف برای حل مشکل اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد

 16. هشدارپوتین به آمریکا

 17. سوابق اجرایی ۴ وزیر پیشنهادی دولت به مجلس

 18. ترقی: جابجایی شریعتمداری از وزارت صمت به وزارت کار مشکلی را حل نمی‌کند

 19. ارز جهانگیری خلق الساعه نبود؟  

 20. جهانگیری خطاب به شریعتمداری: پشت تریبون حرف می‌زند و می‌گوید بیکارم؛ در حالی است که همین امروز مطمئن شد وزیر بعدی است

 21. دوباره نگویید اگر "گلابی" و "هلو" نیامد "لولو" می خواهد بیاید...  

 22. تغییر کابینه به سبک دولت دوازدهم!

 23. معاون قوانین مجلس: شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد

 24. طرح مستثنی کردن برخی مدیران از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان منتفی شد

 25. فلاحت پیشه: سند مناسبات اقتصادی اروپا با ایران تا دو روز آینده باید آماده شود

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 3. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 4. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 5. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 6. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 7. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 8. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 9. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 10. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 11. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 12. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 13. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 14. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 15. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

 16. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 17. روابط خارجی ایران؛ نگاه به شرق و چند نکته

 18. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 19. طرح جدید نمایندگان برای ادامه کار استانداران بازنشسته

 20. فوتبال مهم‌تر است یا مجلس؟

 21. واکنش کدخدایی به استعفای آخوندی: استعفا نشان داد چه کسی به ترکستان رسید  

 22. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 23. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 24. ماجرای شنود مکالمات ظریف و روحانی در برجام/ آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان

 25. پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور

آخرین عناوین