جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

گروه سیاسی الف،   3970516213 ۳۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

اکبر نبوی در کانال خود یادداشتی خطاب به رئیس دولت اصلاحات که گفته بود از مردم عذر میخواهم منتشر کرد.

اکبر نبوی کارشناس و فعال رسانه در واکنش به صحبت‌های سید محمد خاتمی که گفته: «‌با همه وجود از مردم عذرخواهی می‌کنم؛ بهتر از این می‌توانستیم به شما خدمت کنیم»، در کانال خود نوشت: به بهانهٔ این سخنان، در حال نوشتن نامه ای خطاب به آقای خاتمی هستم. اما پیش از اتمام و انتشار این نامه، لازم است چند پرسش محتوم را از ایشان بپرسم:

۱ ـ عذرخواهی شما بایت چیست؟ دعوت مردم به رای دوباره به آقای روحانی که بی کفایتی خود را در همان چهار سال نخست ریاست جمهوری نشان داده بود و شما بخاطر تبارگرایی و جناح بازی، چشم بر آن واقعیت آشکار بستید و بازی «تکرار می کنم» به راه انداختید؟

۲ ـ دوستان هم حزبی تان مکرر در مکرر در باره لیست امید برای انتخابات مجلس سخن گفته اند و از بازی های پشت پرده ی تهوع آور برای بستن لیست یاد کرده اند و نتیجه ی این لیست را در عملکرد آنها می بینیم. آیا بخاطر این لیست و این نمایندگان که با نظر شما نهایی شده هم عذرخواهی کرده اید؟

۳ ـ هم حزبی های شما در باره ی لیست شورای شهر، به خرید و فروش های شگفت انگیزی اشاره کرده اند. ظاهرا در جریان این لیست هم، نظر شما متاع بوده است، آیا عذرخواهی شما این مورد را هم در بر می گیرد؟

تن درست باشید.

***

به گزارش الف، گفتنی است رئیس دولت اصلاحات در دیدار با برخی از نمایندگان ادوار مجلس در واکنش به وضعیت موجود گفته است: در حال حاضر همه به نحوی ناراضی هستیم. به عنوان یک شهروند دوستدار ایران و اسلام، به خاطر نقص‌ها و کمبودهای موجود، با همه وجود از مردم عذرخواهی می‌کنم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۱۲۱۳۲۰:۵۶:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۶
حداقل ایشون بلد هستند عذرخواهی کنند، کدام یک از حامیان احمدنژاد یا ... از وضع موجود عذرخواهی کردند؟
omid۴۸۱۳۳۸۲۲:۲۶:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
بابا تو رو خدا این احمدی نژاد رو ول کنید،بخدا شش ساله رفته،شش سال خیلی هست،حالا هم که کسی تحویلش نمیگیره،ولی این دولت فعلا همه چی رو با بی برنامه بودن خراب کرده،این رنگ سیاه سیاه بود که بجای بنفش بهتون انداختن...
ناشناس۴۸۱۹۵۳۱۰:۲۱:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
1- آقا می فرمایند که بعضی از کارها تا چهل سال بعد تاثیر خود را می گذارد. 2- اگر 6 سال برای فراموش کردن اشتباهات احمدی نژاد زیاد است . پس 9 سال برای فراموش کردن اشتباهات محصورین هم زیاد است و باید آزاد شوند. 3- اثر تحریم ها ، جدا از اینکه رییس جمهور رو حانی باشد یا احمدی نژاد تقریبا یکسان است. در دوره احمدی نژاد دلار 900 تومنی شد 3600 یعنی 4 برابر و در تحریم جدید هم تا حالا حدود 3 برابری را تجربه کردیم و احتمالا 4 برابری را هم تجربه کنیم. پس باید به دنبال اصلاح سیستم و ساختارها باشیم وگرنه هر شخصی بیاید شکل و قالب ساختار موجود را بخود می گیرد و نتیجه همان نتیجه نامطلوبی است که در هر دوره تکرار می شود.
محمدم۴۸۱۳۸۰۲۳:۰۶:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۱۶
اگه قرار بود بعد از 8 سال تجربه بازم مثل احمدی نژاد تکرار بشه چه نیازی به انتخابات و این بازی ها
ناشناس۴۸۱۴۷۷۰۰:۱۳:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
واقعا درسته بعضیا حتی فرهنگ عذر خواهی هم ندارند
ناشناس۴۸۱۴۷۹۰۰:۱۴:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
همه برائت جستند فقط کلاغ ها به محمود فحش ندادند الان معلوم شد که اکثر اتهامات علیهش شانتاژ بوده تا واقعیت
ناشناس۴۸۱۵۴۹۰۲:۳۰:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آیا روحانی راکه همین دیشب برایت قصه میگفت فراموش کرده احمدی اسبق رادرچشمانت حک کردی
ناشناس۴۸۱۲۱۴۲۰:۵۶:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
مملکت رو نابود کردن با تَکرار . درست همون زمانی که اونقدر زخم خورده بود از بی کفایتی دولت قبل ، که همه امید داشتن به دولتی جدید و فردی متعهد . اما چی شد ...
ناشناس۴۸۱۵۰۹۰۰:۵۲:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اگه به روحانی رای نمیدادیم رییسی ریس جمهور میشد. مطمعنی ریسی بهتر از روحانی بود؟
ناشناس۴۸۲۱۰۰۱۱:۲۳:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دست کم رییسی مثل باقی کارمندها ساعت 6 صبح میومد سر کار، نه اینکه مثل رییس جمهور همه رو 6 صبح بفرسته سر کار خودش 10 بیاد 1 بره.
ناشناس۴۸۱۸۶۰۰۹:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دولت جدید ومتعهد!!!!این دیگه از اون حرفا بود.
محمد۴۸۱۲۳۶۲۱:۲۱:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۱۶
آدم های بزرگ هر چقدر هم اشتباه داشته باشند اما در آخر بزرگ هستند
ناشناس۴۸۱۳۱۴۲۲:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
الان ایشون بزرگ هستن؟!!!
ناشناس۴۸۱۳۴۶۲۲:۳۲:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
از نظر من اصلا هم بزرگ نیست. یه بار فکر نکنی همه مثل شما فکر میکنن
ناشناس۴۸۱۳۹۱۲۳:۱۱:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۱۶
هیتلر و استالین و لنین هم خیلی بزرگ بودن.
ناشناس۴۸۱۵۱۱۰۰:۵۷:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۱۷
آقای خاتمی از اولش هم یک شخصیت فرهنگی بود نه سیاسی. خیرخواه هستند اما نتیجه اش همین است که می بینید! خیرخواهی و بزرگ منشی به تنهایی کافی نیست.
ناشناس۴۸۱۵۸۴۰۵:۳۴:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اگه بزرگی رو به سایز بدونی آره کم نبودن انسان هایی که از عرش به فرش رسیدن، خاتمی از طلحه و زبیر که گنده تر نیست
ع۴۸۱۶۱۸۰۷:۰۲:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
شما به آدم هایی که به امام حسین علیه السلام در روز عاشورا توهین میکنند میگید بزرگ!
ناشناس۴۸۱۲۷۳۲۱:۴۰:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۶
با سلام خدایی اش منتشر کنید.. ایا اگر واقعا این مشکلات بخاطر ترامپ و تحریم هایش است اگر روحانی تکرار نمی شد ما این مشکلات را نداشتیم؟؟؟ ایا اونهایی که در دولت های قبلی با حمایتشون از افراد خاصی باعث فساد ساختاری و هدر رفت بیت المال شدند در وضع امروزما بی تقصیرند؟؟ایا اونها هم عرضه معذرت خواهی داشتند؟؟ ایا عده ای این مشکلات را ایجاد نموده اند که مردم را از انتخاب خود پشیمان کنند؟؟؟؟؟ ایا الان موقع تسویه حساب سیاسی است؟؟؟
ناشناس۴۸۱۳۸۴۲۳:۰۸:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۱۶
چطور سال 88 و در اوج اقتدار کشور وقت تصفیه حساب بود یا سال 91 که کشور درگیر تحریم بود برای اون خوبه برا شما اخ؟؟
ناشناس۴۸۱۳۹۷۲۳:۱۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۱۶
این عذر خواهی باعث فریب افرادی مثل شما میشه که جناب تکرار موفق عمل کرده.
ناشناس۴۸۱۴۴۱۲۳:۴۷:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۶
از ابتدای دولت دهم شما و همفکرانتان بدنبال تسویه حساب سیاسی بودید یادتون رفته هر روز سطل زباله آتیش میزدید شیشه بانک مشکوندید به مسجد حمله کردید یران شما آمار تحریم ها را به آمریکا میدادند یادتون رفته حالا یه کم از سردسته شما انتقاد شده میگید تسویه حساب سیاسی ما که نه تو خیابان ریختیم نه سطل زباله آتیش زدیم حرفمون اینه که سر دسته شما با ، تکرار کردن، تونست اوضاع را درست کنه؟؟؟ حالا هم با یه ژست بزرگنمایی با یه معذرت خواهی میخواد لاپوشانی کنه و باز خودشو زرگ جلوه بده؟؟؟؟ جواب این خراب کاریهای دولت و اون نفراتی که با تکرار ایشان رفتن تو بدنه نظام فقط یه معذرت خواهی نیست اگر ایشان پشتوانه مردمی دارند چرا تکرار نکردند که همکیشانتون بسمت خرید دلار و سکه نروند؟؟؟ اگر اینو تکرار میکرد اونوقت وزن پشوانه این تکرار چی مشخص می شد
ناشناس۴۸۱۳۱۹۲۲:۱۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
واقعا هم همینه
ناشناس۴۸۱۳۲۷۲۲:۱۹:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۶
خدا وکیلی در زمان خاتمی با دلار تک نرخی با کمترین فساد کشور داشت راهش را پیدا کرده بود و با افزایش تدریجی قیمت حامل های سوخت زمینه مصرف درست و سرمایه گذاری راه می افتاد .
ناراض۴۸۱۳۴۰۲۲:۲۸:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۶
محمد خاتمي جز اين عذرخواهي كه يك تعارف كوچولوي كرده با طرفدارش متاسفانه بيشتر بخاري نداره
ناشناس۴۸۱۳۹۹۲۳:۱۳:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۶
شیخ تکرار تموم شد رفت
ناشناس۴۸۱۴۳۶۲۳:۴۲:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۱۶
چرا هواداری از یک نفر و یا یک جریان که رزومه قابل دفاعی هم نداشته و ندارند باید تا این اندازه مهم باشد که مهمترین مسائل مملکت و ملت را تحت شعاع قرار دهد ، منظور همه جریانها و همه افرادی سیاسی مطرح است که همگی سهم قابل ملاحظه ای در ایجاد وضعیت امروز کشور و مردم داشته و دارند
مهدی۴۸۱۴۶۸۰۰:۰۷:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
منافع حزبی و گروهی و شخصی و جبهه ای و غیره اجاره نمیدهد بعضی ها درست ببینند و درست بفهمند و درست فکر کنند. خودگویی و خود خندی عجب مرد بی هنری هستی اگر مرد هستی با رییس دولت اصلاحات و در جمع مردم مناظره کن تا بفهمی کجای کاری و چند مرده حلاجی.
ناشناس۴۸۱۵۴۶۰۲:۱۱:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اشتباهات ریز ودرشت چهل ساله
سجاد۴۸۱۵۵۰۰۲:۳۱:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
ارزو می کنم اطلاعات محرمانه عملکرد چهل ساله دولت ها یک روزی فاش شود تا ببینیم کدام دولتها فاسد بودند آدم باید مغز خر خورده باشد تا از کسانی از قبیل خاتمی که خیانت به کشور را به آخر رسانده حرف بزند
ناشناس۴۸۱۵۵۱۰۲:۳۴:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
دست کم شرافت داره عذرخواهی کنه. ریشه مشکلات رو همه می دونن ولی به زبون نمیارن. نه به روحانی مربوطه نه به خاتمی و نه هیچ شخص خاص دیگه ای.
استاد اقتصاد سياسى۴۸۱۵۵۳۰۲:۴۱:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
لطفا ادرس اشتباه ندهيد. شما كه مى دانيد علل اين نابسامانى چيست.
ناشناس۴۸۱۵۹۴۰۶:۰۶:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷
]وقاحت رو به حد اعلا رسوندین.حداقل دولت روحانی دوره اول بدعمل نکرد که شما میگین بی کفایت بود.
ناشناس۴۸۱۶۰۴۰۶:۳۲:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خاتمی حداقل این قدر محبوب بود که با یک کلمه مردم بهش اعتماد کنند وبه کاندیدای موردنظرش رای بدهند هنوزم محبوب تر از اصول گراهاست
داود۴۸۱۶۰۸۰۶:۵۱:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۱۷
با سلام اقای خاتمی در اون انتخابات باید از کدام نامزد اصلح تر حمایت می کرد؟!همشون شبیه هم بودند. همشون از اول انقلاب مسئولیت داشتند یکی از انها بیاید و توضیح بدهد کجا در مدیریت موفق بود. آقای خاتمی از روحانی حمایت کند و مردم هم ناچار شدند به ایشان رای بدهند.وگرنه هیچ آدم عاقلی به هیچ کدام از اون چهار نفر رای نمی داد.
صمصام۴۸۱۶۵۵۰۷:۴۸:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
گروه سیاسی الف: اصلاح طلبان هر نوع خباثتی داشته باشند اما یک بزرگتر دارند که بلد است بابت اشتباه انها عذر خواهی بکند بلد است حتی گناه همه انها رابپذیرد و به گردن بگیرد محمود احمدینژاد در هشت سال ریاست دولتهایش حامیانی داشت که در نزد ملت ایران شهره اند حامیانی که که هرکدامشان امروز در نزد مردم بدنام و بد پرونده اند ومصداق بارز "مثل کی بود کی بود من نبودم"هستند بزرگانی که برای همه شهره اند اما دریغ و افسوس که بابت هشت سال نابودی کشور حتی یک عذرخواهی هم از ملت ایران نکردند البته خاطر نشان کنم زمانی که خود محمود احمدینژاد حتی حاضر نیست بابت تخلفات مردان دولت خود شرمنده ملت باشد و حتی برایشان خط قرمز مصونیت هم درست میکرد دیگر چه توقعی از حمید رسایی و مهرداد پذرپاش وکریمی قدوسی وپژمانفر و حسینیان و جوانفکر ؟؟؟؟!!!!!!
ناشناس۴۸۱۷۰۰۰۸:۳۶:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
خدایش خیلی رو داری خاتمی / جناب خاتمی درست است شما فکر میکنید خیلی زرنگ و سیاستمدارید ولی حواست باشد مردم ما دارای حافظه تاریخی هستند / حادثه 18 تیر فراموش نشود / قتلهای زنجیرهای فراموش نشود / به بهانه ازادی و دموکراسی بی بندباری را در کشور روایج دادید / اشرافیت را رواج دادید / یادتان هست اواخر دولت خودتان جناب خاتمی فرمایش کردید من تدارکات چی هستم /اگر واقعا تدارکات چی بودید چرا جسارت و گفتش را نداشتید و جایگاهی را اشغال کردید که بنا به فرمایش خودتان توانائی اداره اش را نداشتید جفا و خیانت به کشور نبود /؟؟؟؟یادتان رفته است سخنرانی کردید و گفتید به لیست امید رای بدهید و من همان ازاشخاصی بودم که رای دادم ایا تا به حال شهامت داشتید بپرسید لیستی که جنابعالی و هم حزبیهایتان دادند چکارمفیدی برای مردم کردند ؟؟؟ یادتان هست فرمایش کردید به جناب دکتر روحانی رای بدهید و رقیب هراسی راه انداختید /یادتان هست دکتر روحانی سپاه انقلاب اسلامی را که حضرت امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود با چه القابی خطاب کردند / دولت تفنگ / دولت در سایه /و....... یادتان هست رییس جمهور اسلامی ایران / دشمن دیرین مردم و ملت را کدخدا خطاب کردند / جناب خاتمی خواهش میکنم نقش اپوزیسیون در نیاورید / حرمت لباس پیغمبر را حداقل حفظ کنید
ناشناس۴۸۱۷۰۹۰۸:۴۰:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۱۷
کار از کار گذشته است تازه ایشان یاد عذر خواهی افتاده اند.... گندی که ایشان و دوستانشان و دیگران به این کشور زده اند، با عذر خواهی پاک نمی شود.... کاش جناب روحانی حداقل ذره ای صداقت در گفتارشان بود. کردارشان پیشکش......
ناشناس۴۸۱۸۶۹۰۹:۴۵:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
واقعیت اینه که خانه از پای بست ویرانه.وگرنه روحانی و احمدی نژاد و قالیباف و رئیسی کپی برابره اصلن.

پربحث‌های اخیر

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 3. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 4. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 5. نوبخت: قیمت حامل‌های انرژی تغییر نکرده است که یارانه نقدی افزایش یابد

 6. سقف معافیت مالیاتی در بودجه ۹۸

 7. واکنش یک روزنامه به صحبت‌های دیروز روحانی  

 8. عبور آرام دولت ایران از فرانسه ناآرام

 9. وزیر صنعت: افزایش 20 درصدی هزینه‌های خودروسازان را نپذیرفتیم

 10. فقط طرفداران رئیسی و قالیباف بخوانند

 11. ارز 4200 تومانی دستپخت چه کسی بود؟/ واکنش تند کرباسچی به اظهارات آشنا/ شرمندگی زیباکلام از عملکرد روحانی

 12. صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم

 13. دوچرخه‌سواری حناچی در سومین سه‌شنبه کاری خود + عکس

 14. جهانگیری: بازگشت ثبات اقتصادی به کشور مهمترین اولویت‌ دولت است

 15. نحوه برخورد گرجستانی‌ها با مسافران ایرانی از زبان یک مسافر   

 16. ریزش مرز روانی در بازار دلا‌ر

 17. مراسم تشییع پیکر پیام صابری

 18. همتی: برگشت تدریجی ارز صادراتی به اقتصاد/ آغاز روابط با چند کشور و حذف دلار

 19. فیلم/ جنجال ممنوع! سند بیاورید  

 20. کارت‌ های ملی قدیمی تا کی اعتبار دارند؟

 21. خودرو ۱ تا ۲ میلیون تومان گران شد + جدول

 22. ریزش قیمت دلار در صرافی‌های دولتی

 23. مسکن مهر روی ریل افتاد

 24. روحانی:‌ نکات مورد نظر رهبر انقلاب برای اصلاح بودجه ۹۸ بررسی شد

 25. راهی برای مقابله با بیماری ام اس

پربحث‌های دیروز

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 3. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 4. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 5. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 6. دانشجویی که دست رد به سینه شرکت آمریکایی زد

 7. رشد ۲۵ درصدی خط فقر در تابستان ۹۷/ لزوم یکپارچه سازی سیاست‌های حمایتی

 8. نوبخت: قیمت حامل‌های انرژی تغییر نکرده است که یارانه نقدی افزایش یابد

 9. عروس «قزاق»  

 10. سقف معافیت مالیاتی در بودجه ۹۸

 11. واکنش یک روزنامه به صحبت‌های دیروز روحانی  

 12. عبور آرام دولت ایران از فرانسه ناآرام

 13. لاستیک گران شد

 14. وزیر صنعت: افزایش 20 درصدی هزینه‌های خودروسازان را نپذیرفتیم

 15. فقط طرفداران رئیسی و قالیباف بخوانند

 16. فروکش تلاطم بازار مسکن نزدیک است؟

 17. محمد قوچانی: جهانگیری از روحانی در جریان ترمیم کابینه دلخور شد/ روحانی را از موسوی خوئینی‌ها هم اصلاح‌طلب‌تر می‌دانم/ نمی‌توانیم وسط‌های راه زیر میز بزنیم

 18. ارز 4200 تومانی دستپخت چه کسی بود؟/ واکنش تند کرباسچی به اظهارات آشنا/ شرمندگی زیباکلام از عملکرد روحانی

 19. صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم

 20. دوچرخه‌سواری حناچی در سومین سه‌شنبه کاری خود + عکس

 21. جهانگیری: بازگشت ثبات اقتصادی به کشور مهمترین اولویت‌ دولت است

 22. نحوه برخورد گرجستانی‌ها با مسافران ایرانی از زبان یک مسافر   

 23. ریزش مرز روانی در بازار دلا‌ر

 24. مراسم تشییع پیکر پیام صابری

 25. همتی: برگشت تدریجی ارز صادراتی به اقتصاد/ آغاز روابط با چند کشور و حذف دلار

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نظر شما در مورد افزایش قیمت خودرو چیست؟/ راهکار نجات صنعت خودرو چیست؟

 3. علی مطهری: حدس می‌زنم مردم هم موافق افزایش قیمت بنزین هستند!

 4. رئیسی: خدا رحم کرد من رئیس جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود/ قالیباف نمی‌خواست کاندید شود/ مدعی حقوقدانی هستند، اما بین قاضی و دادستان فرق نمی گذارند

 5. تفریح لاکچری احمد خمینی  

 6. استعفای دسته‌ جمعی ۱۸ نماینده مجلس + عکس

 7. حیف از نام هنرمند که برای سلبریتی‌های بی‌سواد استفاده می‌شود   

 8. بخش دوم/ گفت‌وگو با مردم درباره نمایندگان مجلس؛ از دختر صفدر حسینی تا نمایندگانی که اسم‌شان را هم نمی‌دانیم  

 9. مثل «لیلا حاتمی» نباشیم!

 10. نماینده مجلس: به FATF رای می‌دهم؛ تا بیشتر بسوزید!  

 11. آقای مطهری! این ادعاها بدون استدلال پذیرفتنی نیست

 12. کسی که الفبای اقتصاد را خوانده باشد، می‌داند که این راه حتی به ترکستان هم نمی‌رود!

 13. عامل آتش زدن مردم در پارکها دستگیر شد+ فیلم

 14. مشاور نوبخت: مشکلات اقتصاد ایران، داخلی است نه سیاست خارجی/ باید از نفت فاصله بگیریم و پایه‌های مالیاتی را افزایش دهیم/ چون می‌دانند وابسته‌ایم، تحریم می‌کنند

 15. راهکارهای یک نماینده به جای افزایش حقوق کارمندان دولت

 16. روحانی: سال آینده به دلیل تحریم‌ها با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد/ اشکال ما این است که فرصت‌ها را می‌سوزانیم

 17. حرف های یک مهندس برق مملکت

 18. انتقاد کرباسچی از دوچرخه سواری پیروز حناچی  

 19. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 20. چرا همیشه کارگران، یک بار هم به مدیران و مسئولان حقوق ندهید

 21. یادداشت حسین شریعتمداری/ فقط روماتیسم را می‌شناسم!

 22. آزمایش موشکی ایران و نقشه جدید آمریکا/ همراهی اروپا با ترامپ

 23. قالیباف: در اقتصاد کارنامه قابل قبولی نداریم/ با بی‌تدبیری‌تان طبقه متوسط را هر روز ضعیف‌تر می‌کنید

 24. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 25. ایران خودرو لیاقت حمایت ندارد  

پربحث‌های اخیر

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 3. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 4. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 5. واکنش یک روزنامه به صحبت‌های دیروز روحانی  

 6. فقط طرفداران رئیسی و قالیباف بخوانند

 7. ارز 4200 تومانی دستپخت چه کسی بود؟/ واکنش تند کرباسچی به اظهارات آشنا/ شرمندگی زیباکلام از عملکرد روحانی

 8. صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم

 9. جهانگیری: بازگشت ثبات اقتصادی به کشور مهمترین اولویت‌ دولت است

 10. فیلم/ جنجال ممنوع! سند بیاورید  

 11. نامه نمایندگان اصفهان به "روحانی" درباره احیای زاینده‌ رود

 12. ایران در تولید ناوشکن و شناور جزو ۵ کشور پیشرو است

 13. خاطرات مطهری از کاربرد «کف‌گرگی» و «ناسزاگویی» در مجلس

 14. غریب آبادی با معاونان آمانو دیدار کرد

 15. مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با استقلال شهر ری

 16. روحانی: حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس از نمادهای مهم اثربخش بودن روحیه انقلابی است/ اخلاق از اهداف اصلی انقلاب بود

 17. ضرغامی: کارنامه دولت در پروژه ملی پیام رسانی داخلی بسیار منفی است  

 18. شرکت نکردن نمایندگان اصفهان در جلسات علنی و کمیسیونهای مجلس/ تماس هیئت رئیسه برای انصراف از استعفاء

 19. سردار غیب پرور: بسیج برای طرح‌های خود حساب ویژه‌ای روی جوانان باز کرده است

 20. واکنش تند کرباسچی به اظهارات مشاور رییس جمهور: دروغ که عوارض ندارد

 21. مطهری: درباره صحبت‌های بنزینی من شیطنت شد

 22. تماس تلفنی لاریجانی با نمایندگان اصفهان

 23. وزیر اطلاعات: دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی حرکت تروریستی چابهار را انجام داد

 24. ماجرای دیدار شب گذشته قالیباف و رئیسی چه بود؟

 25. واکنش ظریف به تست اخیر موشکی ایران: هیچ ممنوعیتی برای تست نداریم

پربحث‌های دیروز

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 3. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 4. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 5. واکنش یک روزنامه به صحبت‌های دیروز روحانی  

 6. فقط طرفداران رئیسی و قالیباف بخوانند

 7. محمد قوچانی: جهانگیری از روحانی در جریان ترمیم کابینه دلخور شد/ روحانی را از موسوی خوئینی‌ها هم اصلاح‌طلب‌تر می‌دانم/ نمی‌توانیم وسط‌های راه زیر میز بزنیم

 8. ارز 4200 تومانی دستپخت چه کسی بود؟/ واکنش تند کرباسچی به اظهارات آشنا/ شرمندگی زیباکلام از عملکرد روحانی

 9. صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم

 10. جهانگیری: بازگشت ثبات اقتصادی به کشور مهمترین اولویت‌ دولت است

 11. فیلم/ جنجال ممنوع! سند بیاورید  

 12. امام‌خمینی با ارثیه پدری‌شان در خمین چه کردند؟

 13. ایران در تولید ناوشکن و شناور جزو ۵ کشور پیشرو است

 14. خاطرات مطهری از کاربرد «کف‌گرگی» و «ناسزاگویی» در مجلس

 15. غریب آبادی با معاونان آمانو دیدار کرد

 16. مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با استقلال شهر ری

 17. روحانی: حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس از نمادهای مهم اثربخش بودن روحیه انقلابی است/ اخلاق از اهداف اصلی انقلاب بود

 18. ضرغامی: کارنامه دولت در پروژه ملی پیام رسانی داخلی بسیار منفی است  

 19. شرکت نکردن نمایندگان اصفهان در جلسات علنی و کمیسیونهای مجلس/ تماس هیئت رئیسه برای انصراف از استعفاء

 20. سردار غیب پرور: بسیج برای طرح‌های خود حساب ویژه‌ای روی جوانان باز کرده است

 21. واکنش تند کرباسچی به اظهارات مشاور رییس جمهور: دروغ که عوارض ندارد

 22. مطهری: درباره صحبت‌های بنزینی من شیطنت شد

 23. تماس تلفنی لاریجانی با نمایندگان اصفهان

 24. وزیر اطلاعات: دشمن با هدف ضربه‌زدن اقتصادی حرکت تروریستی چابهار را انجام داد

 25. ماجرای دیدار شب گذشته قالیباف و رئیسی چه بود؟

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. رئیسی: خدا رحم کرد من رئیس جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود/ قالیباف نمی‌خواست کاندید شود/ مدعی حقوقدانی هستند، اما بین قاضی و دادستان فرق نمی گذارند

 3. تفریح لاکچری احمد خمینی  

 4. استعفای دسته‌ جمعی ۱۸ نماینده مجلس + عکس

 5. بخش دوم/ گفت‌وگو با مردم درباره نمایندگان مجلس؛ از دختر صفدر حسینی تا نمایندگانی که اسم‌شان را هم نمی‌دانیم  

 6. نماینده مجلس: به FATF رای می‌دهم؛ تا بیشتر بسوزید!  

 7. آقای مطهری! این ادعاها بدون استدلال پذیرفتنی نیست

 8. روحانی: سال آینده به دلیل تحریم‌ها با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد/ اشکال ما این است که فرصت‌ها را می‌سوزانیم

 9. انتقاد کرباسچی از دوچرخه سواری پیروز حناچی  

 10. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 11. یادداشت حسین شریعتمداری/ فقط روماتیسم را می‌شناسم!

 12. قالیباف: در اقتصاد کارنامه قابل قبولی نداریم/ با بی‌تدبیری‌تان طبقه متوسط را هر روز ضعیف‌تر می‌کنید

 13. ۵۰ درصد مجلس به دنبال سقوط نظام هستند!  

 14. کدخدایی: اظهارات محمودصادقی را از طریق قوه قضائیه پیگیری می‌کنیم

 15. آقای روحانی! محرمانه نداریم/ شفافیت را از دولت آغاز کنید

 16. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 17. روحانی: ‌فشار اقتصادی‌ آمریکا و صهیونیست‌ها علیه ملت ایران است/ با اقامه نماز در برابر ابرقدرت‌ها حفظ خواهیم شد

 18. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 19. تایید حکم انفصال از خدمت رئیس کل پیشین بانک مرکزی/سیف نمی‌تواند مشاور روحانی باشد

 20. اولین حضور سیاسی رئیسی پس از انتخابات/ چرا روحانی مثل احمدی‌نژاد سخن می‌گوید؟/ آیت‌الله هاشمی؛ «معیار» ارزیابی افراد؟

 21. موشک کروز کوثر؛ قاتل ناوچه اسرائیلی ساعر + تصاویر

 22. امیرآبادی فراهانی: حضرات موضوع سازش با آمریکا را به خواب ببینند/ سخن گفتن از سازش برای ما معنا ندارد

 23. توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت/ استعفای نمایندگان شوخی نیست!

 24. خاطره‌ای از لحظه اعدام سردار ملی ایران + عکس

 25. فرش‌های پهن شده موقع سخنرانی روحانی!  

آخرین عناوین