‌تغییر استاندار خراسان شمالی «قطـعی» شد

گروه سیاسی الف،   3970428133 ۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

نماینده ۵ شهر استان خراسان شمالی گفت: استاندار خراسان شمالی به زودی تغییر می‌کند.

به گزارش تسنیم، علی اکبری نماینده شهرستان های بجنورد٬ گرمه٬ جاجرم٬ مانه سملقان و راز و جرگلان شامگاه چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: تذکرات کتبی و شفاهی در خصوص عدم اعمال قانون تطبیق قیمت محصولات کشاورزی با نرخ تورم به دولت داده شده است.

وی در ادامه افزود: طبق قانون، دولت موظف است قیمت تضمینی محصولات کشاورزی را نسبت به تورم، در شهریور ماه هر سال اعلام کند، اما دو سال متوالی است که علی‌رغم کساد شغلی و درآمد مردم٬ تغییری در این زمینه انجام نشده و باعث سخت شدن زندگی کشاورزان شود. دولت در انجام وظایف قانونی خود کوتاهی می‌کند.

نماینده مردم خراسان شمالی از بخشودگی سود و جرایم وام‌های زیر صد میلیون تومان در بخش کشاورزی خبر داد و تصریح کرد: بخشودگی سود و جرایم وام‌های زیر صد میلیون تومان در سال 95 آغاز شد. به دلیل نپرداختن وام ها توسط دولت تا 97 تمدید شد. تا مهرماه فرصت برای دریافت این وام‌ها باقی است. دولت در سال 97 با گذشت 4 ماه مبلغی را برای سود و دیرکرد و تسویه بدهی به بانک‌ها نداده و بانک‌ها مجبور شدند تا طلبکاران خود را درگیر قوانین قضایی کنند.

اکبری نقش سوداگران اقتصادی را در ورود محصولات تراریخته به کشور بسیار گسترده دانست و خاطر نشان کرد: در برنامه ششم بحث منع ورود محصولات تراریخته را تصویب کردیم٬ اما ورود سوداگران اقتصادی و ضعف دولت در اجرای این قانون باعث شد تا قانون به طور کامل اجرا نشود. دولت موظف شده اگر محصولی تراریخته وارد کشور می‌کند دارای برچسب و آرم جهاد کشاورزی با عنوان تراریخته باشد تا مردم آن را مشاهده و حق انتخاب داشته باشند.

تعلل در تغییر استاندار به ضرر استان است

علی اکبری نماینده 5 شهرستان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در زمان شروع مدیریت استاندار فعلی با تمام وجود حمایت را داشتیم، اما در ادامه عدم استفاده از مدیران استانی، عدم برنامه ریزی دقیق و ناکارآمدی در برخی امورات باعث شد تا انتقادها نسبت به استاندار شروع شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تعلل در تغییر استاندار را به ضرر استان دانست و اظهار داشت: 7 تا 8 ماه از طرح موضوع تغییر استاندار گذشته اما هیچ اقدامی انجام نشده، بنده هم معتقدم اگر وزیر کشور برای تغییر نظر دارد و گزینه‌ها را معرفی کرده٬ تعلل در آن قابل قبول نیست.

وی در ادامه افزود: در این قضیه یا تصمیم وزیر کشور اشکال دارد و یا اگر درست است مشکل از ریاست جمهوری است که آن را تایید نمی‌کند. این تعلل کار ادارات را مختل کرده و بسیاری از مدیران بلاتکلیف هستند، همچنین برخی وزیران منتظرند تا با تغییر استاندار مدیران خود را تغییر دهند، این باعث شده تا ادارات بیشتر درگیر مسائل حاشیه‌ای شوند. درخواست ما از رئیس جمهور این است تا بیشتر از این موضوع را طولانی نکند.

علی‌اکبری خبرهای خوبی را در خصوص تغییر استاندار در آینده نزدیک داد و تصریح کرد: تاکنون سه نفر از سوی وزیر کشور به حوزه ریاست جمهوری معرفی شده‌اند که یکی از آنها به دلیل اصولگرایی و دیگری به دلایل مختلف رد شده‌اند، اما نفر سوم تایید شده و با احتمال قوی در یکشنبه آینده معرفی خواهد شد.

 جانمایی فرودگاه بهانه است٬ مشکل اصلی تامین هواپیماست

اکبری در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات فرودگاه بجنورد پرداخت و تصریح کرد: سوابق فرودگاه بجنورد نشان می‌دهد که این محل ایستگاه پروازی بجنورد از قبل از انقلاب بوده و مناسب‌ترین نقطه ممکن٬ مکان فعلی است. اما نواقصی دارد که قابل رفع است. در گذشته این فرودگاه پروازهای روزانه داشته است.

وی در ادامه افزود: کارشناسان و اهل فن در این حوزه گفتند که در کشور فرودگاه‌هایی با شرایط جغرافی سخت تر و باند کوچک‌تر از فرودگاه بجنورد داریم و در حال حاضر فعال هستند. در جلسه‌ای که با مدیران فرودگاه‌های کشور داشتیم نظر جمعی بر این شد فرودگاه بجنورد مشکلی غیرقابل رفع ندارد و می‌تواند به طور طبیعی به کار خود ادامه دهد.

اکبری سوء‌مدیریت‌ها را عامل غیر فعال شدن فرودگاه بجنورد دانست و افزود: برخی مدیران چون نمی‌توانند هواپیمای مسافربری را تامین کنند٬ به بهانه‌ای که فرودگاه مشکل دارد شانتاژ خبری می‌کنند. متاسفم برای کسانی که عوض اینکه دنبال رفع نقص باشند حرف از جابجایی می‌زنند، نگاه کارشناسی نسبت به فرودگاه وجود ندارد.

نماینده 5 شهرستان استان٬ از انتقال این موضوع به وزیر اقتصاد خبر داد و خاطرنشان کرد: با انتقادی که از آقای ربیعی داشتیم، گفتیم شما نه تنها در حوزه‌های مختلف اقتصادمقاومتی برای توسعه استان کاری نکرده‌اید٬ بلکه در حوزه مدیریتی خود هم در حق ما کوتاهی کرده‌اید. شرکت هواپیمایی ماهان از مجموعه‌های زیر نظر وزارتخانه ایشان است که فقط در استان ما پرواز ندارد. اخیراً طرح استیضاح ایشان را نیز امضا کرده‌ایم.

اعتقادی به کار تبلیغاتی در انتصاب مدیران نداریم

اکبری در خصوص اقدامات برخی نمایندگان استان در انتصابات مدیران و بهره‌برداری سیاسی از آن‌ها اظهار داشت: پیگیری ها و گفت‌و‌گو ها در ارتباط با مدیران استانی را انجام می‌دهیم و این طور نیست که این کار صورت نگرفته باشد، اما روش‌ها فرق می‌کند. برخی کار تبلیغاتی می‌کند و برداشت انتخاباتی را هدف خود قرار می‌دهند٬ اما ما اعتقادی به انعکاس این اخبار نداریم. هم‌اکنون 4 فرمانداری استان به دلیل عدم شناخت برخی مدیران و وزارت کشور از استان خالی می‌باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس وجود باندهای قدرت را مانع از مدیر شدن افراد اصلح دانست و تصریح کرد: باندهای قدرت وقتی شکل می‌گیرند میدان را از مدیران اصلح می‌گیرند و موقعیت را به نفع خودشان تغییر می‌دهند. استدلال‌ها برای مدیریت این است که فرد جوهره مدیریت و حامیان مختلف در رده‌های بالایی دولتی دارد. در سیستم کشور نظام ارزیابی دقیق و شاخصی برای منصوب کردن مدیران وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تعادل در انتصابات مدیران بومی برقرار است افزود: بارها انتقاد کردن که سهمش حوزه شما از انتصابات کم است اما می گوییم تعادل برقرار است رقم کمتر نیست ترجیح می‌دهیم همراهان دولت و ما نگاه اعتدال و با سابقه و تخصص کافی سر کار بیایند تا کسانی که نه تخصص دارند و نه سابقه کاری.

اکبری خاطرنشان کرد: گاهی به نام اعتدال و اصلاح طلبی کارهایی انجام می‌دهند که دور از شأن انسانیت است.

نماینده مردم بجنورد با بیان اینکه عدم انجام کار رسانه‌ای دلیل بر کم‌کاری بنده نیست تصریح کرد: در 25 ماه گذشته از زمان نماینده شدن، حتی یک روز را به کار شخصی نپرداخته‌ایم. اواخر هفته یا در حوزه انتخابی هستیم و یا در بازدید از پروژه‌های کمیسیون کشاورزی در تهران.

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های امروز

 1. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 2. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 3. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 4. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 5. چرا آخوندی استعفا کرد؟

 6. دلار آمریکا واحد پول کدام کشورها است؟

 7. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 8. اعتراف عربستان به قتل خاشقچی، تشدید اختلاف در کاخ سفید و برگ برنده اردوغان

 9. تذکر امام خمینی به حاج احمد درباره بیت جماران

 10. آقای روحانی! ۹۷ درصد، معرفی شریعتمداری بعنوان وزیر کار را "توهین به شعور مردم" می‌دانند

 11. رشد علمی کشور تا ۶ سال پیش ۱۳ برابر میانگین دنیا بود

 12. بسته اروپایی‌ها باید قبل از تحریم‌های ۱۳ آبان اجرایی شود/ موضوع برجام با FATF متفاوت است/ نمی‌توان به اظهارات مقامات اروپایی اطمینان داشت

 13. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 14. محسن هاشمی: مدیریت شهری نتوانسته انتظار را تامین کند/ به گفته بعضی‌ها شهرداری آلوده به رانت است

 15. مجری‌هایی که ممنوع‌التصویر شدند

 16. مشمولان بسته حمایتی دولت کدامند؟/ از قلم‌افتاده‌ها به بهزیستی و کمیته امداد بروند

 17. دودو کردن نمایندگان هنگام اعلام نام شریعتمداری/ مخالفت مجلس با وزیر پیشنهادی کار

 18. سوابق تحصیلی و کاری گزینه پیشنهادی روحانی برای وزارت صمت

 19. پورمختار: جایگزین سوئیفت راه اندازی می‌شود/ سیاسی کاری‌های واشنگتن عامل انزوای سوئیفت می‌شود

 20. در سند الگوی پایه اسلامی - ایرانی پیشرفت واقع بین تر باشیم

 21. آخوندی رفت...  

 22. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 23. ماموریت لاریجانی به عارف برای حل مشکل اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد

 24. کالاهای دریافت‌کننده یارانه ارزی تا 74درصد گران شدند

 25. ترقی: جابجایی شریعتمداری از وزارت صمت به وزارت کار مشکلی را حل نمی‌کند

پربحث‌های دیروز

 1. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 2. آخوندی: ساخت خانه در بیابان مثل «مسکن مهر»، راه‌حل نیست

 3. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 4. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

 5. روابط خارجی ایران؛ نگاه به شرق و چند نکته

 6. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 7. قیمت خودرو در سراشیبی سقوط/ دلالان هم فروشنده شدند!

 8. فوتبال مهم‌تر است یا مجلس؟

 9. واکنش کدخدایی به استعفای آخوندی: استعفا نشان داد چه کسی به ترکستان رسید  

 10. گزارش از پادگان 08 خاش/ سربازانی با ریش‌های سفید+ عکس

 11. همنشینی ۲ بازیگر با مجرم آشوب‌های پاسداران + عکس

 12. رئیس قرارگاه خاتم الانبیاء: شهرداری بدهی‌اش به سپاه را با املاک پرداخت کند

 13. عسگراولادی: به سیف گفتم دو ماهه مسئله ارز را حل می کنم/ آقای روحانی سخنران خوبی است، اما در عمل تیم اقتصادی ایشان موفق نبود/ تحریم ۱۳ آبان ترسی ندارد/ سلطان زیره شدم

 14. اره‌ای که بدن خاشقچی را با آن تکه‌تکه کردند + عکس

 15. رئیس جمهور استعفای آخوندی و شریعتمداری را پذیرفت/ انتصاب سرپرست برای وزارتخانه های راه و شهرسازی و صمت

 16. وزیر کشور هم آمار نجومی داد؛ در دوران مسئولیت من ۷۰۰ هزار معتاد کم شد

 17. حضور زنان در ورزشگاه‌ها دغدغه عموم مردم ایران نیست

 18. ایرانیان از خاندان خاشقچی چه خاطراتی دارند؟

 19. هر ایرانی چقدر بنزین می‌سوزاند؟

 20. نوبخت: بودجه سال ۹۸ آماده شد

 21. اقتصاد خوانده‌هایی که اقتصاد دان نیستند

 22. آخوندی: امروز آخرین روز کاری‌ام است

 23. بازیگر نقش مختار کجاست؟/دلیل کم کاری فریبرز عرب‌نیا

 24. وجود بیش از ۳ میلیون بیکار مطلق در کشور

 25. کدخدایی: اطلاع از وظایف مجمع نیازی به نامه‌نگاری با رئیس مجلس نیست/ وزیر بیراهه نرود

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 3. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 4. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 5. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 6. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 7. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 8. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 9. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 10. آخوندی: ساخت خانه در بیابان مثل «مسکن مهر»، راه‌حل نیست

 11. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 12. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 13. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 14. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 15. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 16. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 17. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 18. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 19. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 20. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 21. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 22. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 23. شوخی زشت سناتور آمریکایی: شاید دی‌ان‌ای من ایرانی باشد؛ وحشتناک است!

 24. وقتی مسئولان شعار شفافیت می‌دهند، اما مردم را محرم نمی‌دانند/ خبری از سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان و دسترسی مردم نیست!

 25. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

گوشی شاپ

پربحث‌های امروز

 1. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 2. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 3. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 4. چرا آخوندی استعفا کرد؟

 5. تذکر امام خمینی به حاج احمد درباره بیت جماران

 6. آقای روحانی! ۹۷ درصد، معرفی شریعتمداری بعنوان وزیر کار را "توهین به شعور مردم" می‌دانند

 7. بسته اروپایی‌ها باید قبل از تحریم‌های ۱۳ آبان اجرایی شود/ موضوع برجام با FATF متفاوت است/ نمی‌توان به اظهارات مقامات اروپایی اطمینان داشت

 8. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 9. دودو کردن نمایندگان هنگام اعلام نام شریعتمداری/ مخالفت مجلس با وزیر پیشنهادی کار

 10. آخوندی رفت...  

 11. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 12. ماموریت لاریجانی به عارف برای حل مشکل اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد

 13. ترقی: جابجایی شریعتمداری از وزارت صمت به وزارت کار مشکلی را حل نمی‌کند

 14. دوباره نگویید اگر "گلابی" و "هلو" نیامد "لولو" می خواهد بیاید...  

 15. سوابق اجرایی ۴ وزیر پیشنهادی دولت به مجلس

 16. تغییر کابینه به سبک دولت دوازدهم!

 17. هشدارپوتین به آمریکا

 18. حاجی‌بابایی: تصویب CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 19. لجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره)

 20. جلسه رای اعتماد به ۴ وزیر پیشنهادی چه روزی است؟

 21. کارت زرد مجلس به یک وزیر دیگر

 22. سوال ملی نمایندگان از وزرای نفت و جهاد کشاورزی اعلام وصول شد

 23. بررسی کارنامه وزرای معرفی شده در فراکسیون ولایی

 24. موافقت مجلس با کلیات طرح ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت زندان‌ها

 25. گزینه دولت برای وزارت راه را بهتر بشناسید

پربحث‌های دیروز

 1. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 2. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 3. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

 4. روابط خارجی ایران؛ نگاه به شرق و چند نکته

 5. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 6. فوتبال مهم‌تر است یا مجلس؟

 7. واکنش کدخدایی به استعفای آخوندی: استعفا نشان داد چه کسی به ترکستان رسید  

 8. عسگراولادی: به سیف گفتم دو ماهه مسئله ارز را حل می کنم/ آقای روحانی سخنران خوبی است، اما در عمل تیم اقتصادی ایشان موفق نبود/ تحریم ۱۳ آبان ترسی ندارد/ سلطان زیره شدم

 9. رئیس جمهور استعفای آخوندی و شریعتمداری را پذیرفت/ انتصاب سرپرست برای وزارتخانه های راه و شهرسازی و صمت

 10. آخوندی: امروز آخرین روز کاری‌ام است

 11. کدخدایی: اطلاع از وظایف مجمع نیازی به نامه‌نگاری با رئیس مجلس نیست/ وزیر بیراهه نرود

 12. چرا افشانی برای ماندن دست و پا میزند؟  

 13. 4 وزیری که روحانی به مجلس معرفی می‌کند

 14. حکایت نماینده ای که نخوانده به لایحه سی اف تی رای داد/ سپاه هدف کینه توزی آمریکاست

 15. نظر علی علیزاده درباره قتل جمال خاشقچی  

 16. اختلاف آخوندی با‌ رئیس جمهور از کجا شروع شد؟

 17. پاسخ آخوندی به توییت کدخدایی

 18. گاف وحشتناک مسیح علینژاد!

 19. سردار فدوی: دشمنان به طور علنی اعتراف می‌کنند که ایران در اوج اقتدار قرار دارد

 20. وزرایی که نه استعفاء دادند نه برکنار شدند و نه استیضاح/ معطلی یک ماهه

 21. ۴۰ توهم دولت تدبیر و امید  

 22. امیر حاتمی: دستاوردهای بزرگ دریایی بزودی رونمایی می‌شود

 23. لایحه CFT در هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد

 24. محمدی‌گلپایگانی‌: اعلام برنامه ۵۰ سال آینده نظام توسط رهبری نشانه استحکام انقلاب است

 25. ظریف در جلسه غیرعلنی مجلس حضور می‌یابد

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 3. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 4. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 5. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 6. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 7. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 8. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 9. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 10. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 11. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 12. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 13. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 14. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 15. آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟

 16. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 17. روابط خارجی ایران؛ نگاه به شرق و چند نکته

 18. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 19. فراخوان رهبر انقلاب برای تکمیل و ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت

 20. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 21. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 22. طرح جدید نمایندگان برای ادامه کار استانداران بازنشسته

 23. فوتبال مهم‌تر است یا مجلس؟

 24. واکنش کدخدایی به استعفای آخوندی: استعفا نشان داد چه کسی به ترکستان رسید  

 25. سامانه پدافند هوایی سعیر+ عکس

آخرین عناوین