مگنت-ستاره یک مربع

‌تغییر استاندار خراسان شمالی «قطـعی» شد

گروه سیاسی الف،   3970428133 ۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

نماینده ۵ شهر استان خراسان شمالی گفت: استاندار خراسان شمالی به زودی تغییر می‌کند.

به گزارش تسنیم، علی اکبری نماینده شهرستان های بجنورد٬ گرمه٬ جاجرم٬ مانه سملقان و راز و جرگلان شامگاه چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: تذکرات کتبی و شفاهی در خصوص عدم اعمال قانون تطبیق قیمت محصولات کشاورزی با نرخ تورم به دولت داده شده است.

وی در ادامه افزود: طبق قانون، دولت موظف است قیمت تضمینی محصولات کشاورزی را نسبت به تورم، در شهریور ماه هر سال اعلام کند، اما دو سال متوالی است که علی‌رغم کساد شغلی و درآمد مردم٬ تغییری در این زمینه انجام نشده و باعث سخت شدن زندگی کشاورزان شود. دولت در انجام وظایف قانونی خود کوتاهی می‌کند.

نماینده مردم خراسان شمالی از بخشودگی سود و جرایم وام‌های زیر صد میلیون تومان در بخش کشاورزی خبر داد و تصریح کرد: بخشودگی سود و جرایم وام‌های زیر صد میلیون تومان در سال 95 آغاز شد. به دلیل نپرداختن وام ها توسط دولت تا 97 تمدید شد. تا مهرماه فرصت برای دریافت این وام‌ها باقی است. دولت در سال 97 با گذشت 4 ماه مبلغی را برای سود و دیرکرد و تسویه بدهی به بانک‌ها نداده و بانک‌ها مجبور شدند تا طلبکاران خود را درگیر قوانین قضایی کنند.

اکبری نقش سوداگران اقتصادی را در ورود محصولات تراریخته به کشور بسیار گسترده دانست و خاطر نشان کرد: در برنامه ششم بحث منع ورود محصولات تراریخته را تصویب کردیم٬ اما ورود سوداگران اقتصادی و ضعف دولت در اجرای این قانون باعث شد تا قانون به طور کامل اجرا نشود. دولت موظف شده اگر محصولی تراریخته وارد کشور می‌کند دارای برچسب و آرم جهاد کشاورزی با عنوان تراریخته باشد تا مردم آن را مشاهده و حق انتخاب داشته باشند.

تعلل در تغییر استاندار به ضرر استان است

علی اکبری نماینده 5 شهرستان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در زمان شروع مدیریت استاندار فعلی با تمام وجود حمایت را داشتیم، اما در ادامه عدم استفاده از مدیران استانی، عدم برنامه ریزی دقیق و ناکارآمدی در برخی امورات باعث شد تا انتقادها نسبت به استاندار شروع شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تعلل در تغییر استاندار را به ضرر استان دانست و اظهار داشت: 7 تا 8 ماه از طرح موضوع تغییر استاندار گذشته اما هیچ اقدامی انجام نشده، بنده هم معتقدم اگر وزیر کشور برای تغییر نظر دارد و گزینه‌ها را معرفی کرده٬ تعلل در آن قابل قبول نیست.

وی در ادامه افزود: در این قضیه یا تصمیم وزیر کشور اشکال دارد و یا اگر درست است مشکل از ریاست جمهوری است که آن را تایید نمی‌کند. این تعلل کار ادارات را مختل کرده و بسیاری از مدیران بلاتکلیف هستند، همچنین برخی وزیران منتظرند تا با تغییر استاندار مدیران خود را تغییر دهند، این باعث شده تا ادارات بیشتر درگیر مسائل حاشیه‌ای شوند. درخواست ما از رئیس جمهور این است تا بیشتر از این موضوع را طولانی نکند.

علی‌اکبری خبرهای خوبی را در خصوص تغییر استاندار در آینده نزدیک داد و تصریح کرد: تاکنون سه نفر از سوی وزیر کشور به حوزه ریاست جمهوری معرفی شده‌اند که یکی از آنها به دلیل اصولگرایی و دیگری به دلایل مختلف رد شده‌اند، اما نفر سوم تایید شده و با احتمال قوی در یکشنبه آینده معرفی خواهد شد.

 جانمایی فرودگاه بهانه است٬ مشکل اصلی تامین هواپیماست

اکبری در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات فرودگاه بجنورد پرداخت و تصریح کرد: سوابق فرودگاه بجنورد نشان می‌دهد که این محل ایستگاه پروازی بجنورد از قبل از انقلاب بوده و مناسب‌ترین نقطه ممکن٬ مکان فعلی است. اما نواقصی دارد که قابل رفع است. در گذشته این فرودگاه پروازهای روزانه داشته است.

وی در ادامه افزود: کارشناسان و اهل فن در این حوزه گفتند که در کشور فرودگاه‌هایی با شرایط جغرافی سخت تر و باند کوچک‌تر از فرودگاه بجنورد داریم و در حال حاضر فعال هستند. در جلسه‌ای که با مدیران فرودگاه‌های کشور داشتیم نظر جمعی بر این شد فرودگاه بجنورد مشکلی غیرقابل رفع ندارد و می‌تواند به طور طبیعی به کار خود ادامه دهد.

اکبری سوء‌مدیریت‌ها را عامل غیر فعال شدن فرودگاه بجنورد دانست و افزود: برخی مدیران چون نمی‌توانند هواپیمای مسافربری را تامین کنند٬ به بهانه‌ای که فرودگاه مشکل دارد شانتاژ خبری می‌کنند. متاسفم برای کسانی که عوض اینکه دنبال رفع نقص باشند حرف از جابجایی می‌زنند، نگاه کارشناسی نسبت به فرودگاه وجود ندارد.

نماینده 5 شهرستان استان٬ از انتقال این موضوع به وزیر اقتصاد خبر داد و خاطرنشان کرد: با انتقادی که از آقای ربیعی داشتیم، گفتیم شما نه تنها در حوزه‌های مختلف اقتصادمقاومتی برای توسعه استان کاری نکرده‌اید٬ بلکه در حوزه مدیریتی خود هم در حق ما کوتاهی کرده‌اید. شرکت هواپیمایی ماهان از مجموعه‌های زیر نظر وزارتخانه ایشان است که فقط در استان ما پرواز ندارد. اخیراً طرح استیضاح ایشان را نیز امضا کرده‌ایم.

اعتقادی به کار تبلیغاتی در انتصاب مدیران نداریم

اکبری در خصوص اقدامات برخی نمایندگان استان در انتصابات مدیران و بهره‌برداری سیاسی از آن‌ها اظهار داشت: پیگیری ها و گفت‌و‌گو ها در ارتباط با مدیران استانی را انجام می‌دهیم و این طور نیست که این کار صورت نگرفته باشد، اما روش‌ها فرق می‌کند. برخی کار تبلیغاتی می‌کند و برداشت انتخاباتی را هدف خود قرار می‌دهند٬ اما ما اعتقادی به انعکاس این اخبار نداریم. هم‌اکنون 4 فرمانداری استان به دلیل عدم شناخت برخی مدیران و وزارت کشور از استان خالی می‌باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس وجود باندهای قدرت را مانع از مدیر شدن افراد اصلح دانست و تصریح کرد: باندهای قدرت وقتی شکل می‌گیرند میدان را از مدیران اصلح می‌گیرند و موقعیت را به نفع خودشان تغییر می‌دهند. استدلال‌ها برای مدیریت این است که فرد جوهره مدیریت و حامیان مختلف در رده‌های بالایی دولتی دارد. در سیستم کشور نظام ارزیابی دقیق و شاخصی برای منصوب کردن مدیران وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تعادل در انتصابات مدیران بومی برقرار است افزود: بارها انتقاد کردن که سهمش حوزه شما از انتصابات کم است اما می گوییم تعادل برقرار است رقم کمتر نیست ترجیح می‌دهیم همراهان دولت و ما نگاه اعتدال و با سابقه و تخصص کافی سر کار بیایند تا کسانی که نه تخصص دارند و نه سابقه کاری.

اکبری خاطرنشان کرد: گاهی به نام اعتدال و اصلاح طلبی کارهایی انجام می‌دهند که دور از شأن انسانیت است.

نماینده مردم بجنورد با بیان اینکه عدم انجام کار رسانه‌ای دلیل بر کم‌کاری بنده نیست تصریح کرد: در 25 ماه گذشته از زمان نماینده شدن، حتی یک روز را به کار شخصی نپرداخته‌ایم. اواخر هفته یا در حوزه انتخابی هستیم و یا در بازدید از پروژه‌های کمیسیون کشاورزی در تهران.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

تجارت نیوزدانشگاه علمی کاربردی

پربحث‌های امروز

 1. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 2. توکلی: ‌مسئولان درکی از وضعیت اقتصادی ندارند/راغفر: رئیس کمیسیونی بی‌ام‌و 3 میلیاردی دارد و با آن به استخر می‌رود/ به چه زبانی باید به مسئولان هشدار داد که وضعیت بحرانی است

 3. کارشناس سابق بی بی سی: آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایران است +فیلم

 4. زندگی مدفون شده + تصاویر

 5. زمزمه‌های گران شدن بنزین/ مردم توان پرداخت هزینه بیشتر را ندارند

 6. گرانی سفره مردم را خالی کرد

 7. کاخ سفید: شاید تحریم‌های ترکیه را موقتاً تعلیق کنیم

 8. گریه مسئول سازمان ملل برای کودکان یمن

 9. آخرین قیمت خودروها در بازار

 10. حاجی بابایی: ۸ وزیر در معرض استیضاح هستند/ ادعاهای ربیعی باید پیگیری شود/رئیس تیم اقتصادی کشور یعنی معاون اول باید جوابگو باشد

 11. افزایش قیمت نان منتفی شد

 12. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 13. تب بازار ارز فروکش کرد

 14. دختران‌ ۳۰ ساله‌ای که ۵۰ ساله هستند  

 15. اردوغان از امیر قطر به خاطر حمایت از ترکیه تشکر کرد

 16. قاضی پور: پسرم گاوداری ندارد

 17. ترامپ تاکنون چه کسانی را «سگ» خوانده است؟

 18. اگر وزیر جهاد کشاورزی جلوی واردات برنج را نگیرد، استیضاح می شود

 19. سفر مقام آمریکایی به آسیا برای جلب حمایت از تحریم‌ها علیه ایران

 20. برنج وارداتی با ارز دولتی؛ ۵ برابر گران شد!

 21. جدول کامل نرخ جریمه تخلفات رانندگی در سال ۹۷

 22. کاظم جلالی: تاکنون در مجلس به مصادیق زدوبند و معامله برخورد نکردم

 23. نرخ دلار در بازار غیررسمی و آزاد ایران چگونه تعیین می‌شود؟

 24. مببارزه با فساد و نقش نظام تصمیم گیری و تصمیم سازی در ایجاد آن/ ریشه‌های فساد باید خشک شود

 25. کمپینی که این بار مسئولان را به چالش کشیده است

پربحث‌های دیروز

 1. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 2. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 3. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 4. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 5. فرزندان ذوالنور کجا هستند و چه شغلی دارند؟  

 6. تبعات خطرناک پیوند بیش از حد زن و شوهر  

 7. کلیپ ساختگی درباره رهبر انقلاب/ انتقاد تند حجاریان از دولت/ حاشیه های عكس غضب آلود روحانی/ بازگشت مرد پشت پرده اقتصاد به کابینه/ ناراحتی از نحوه پاسخ به کمپین «فرزندت کجاست»

 8. طرفداران اردوغان آیفون‌های خود را شکستند

 9. سیلابی که رها شده/ چرا دولت برای نقدینگی جامعه برنامه ریزی نمی‌کند؟

 10. واکنش «دادستان کل کشور» به نامه برخی وزرا برای رفع فیلتر برخی شبکه‌ها: شریک در جرم نخواهم شد

 11. دختر نعمت‌زاده: من محتکر دارو نیستم/ پدرم مدت کوتاهی عضو هیات مدیره شرکتم بود

 12. هتک حرمت مأموران گرجستانی به زنان ایرانی در فرودگاه تفلیس

 13. نظر سازمان هواپیمایی درباره عبور هواپیماهای آمریکایی از آسمان ایران

 14. هاشمی‌طبا: باید آرایش اقتصاد جنگی بگیریم/ روش مدیریت فعلی را نمی‌پسندم

 15. خودروسازان به دنبال آزادسازی قیمت‌ها

 16. کسانی که گفتند روحانی باید برود...

 17. رئیس کل بانک مرکزی: در نرخ دلار بازار ثانویه دخالتی نمی‌کنیم

 18. فرزندان مسئولان شهرداری تهران کجا هستند؟

 19. قاضی‌پور: مذاکره با آمریکا مذاکره با یک گرگ درنده است

 20. حکم قطعی غلامحسین کرباسچی صادر شد

 21. جزئیات تصمیم جدید ارزی دولت/ معافیت ماشین‌آلات از شمول پرداخت مابه‌التفاوت نرخ دلار

 22. نماینده ایران در سازمان ملل: دولت آمریکا فرصت خود برای دیدار با روحانی را از بین برد

 23. افشای اقدام غیراخلاقی "سرکرده جریان تراریخته‌پرست در ایران" + سند

 24. فرزندان مصباحی‌مقدم کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 25. واعظی: هیچ وقت بحث ۵۰ درصد سهم روسیه از دریای خزر مطرح نبوده/ هیچ نامه‌ای از قالیباف دریافت نکردم

پربحث‌های هفته

 1. نقدی بر نظر دکتر احمد توکلی در باره تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی در کنکور 98

 2. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 3. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 4. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 5. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 6. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 7. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 8. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 9. یک بعدازظهر تابستانی با نماینده جوان پیشنهاد دهنده بیانیه ضد ایرانی در تورنتو

 10. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 11. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 12. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 13. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 14. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 15. تبعیت از آمریکا و دودی که به چشم العبادی می‌رود

 16. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 17. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 18. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 19. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 20. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 21. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 22. عارف: شاهد دفن اخلاق در جریان استیضاح ربیعی در مجلس بودیم

 23. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 24. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قبال خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 25. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

پربحث‌های امروز

 1. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 2. کارشناس سابق بی بی سی: آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایران است +فیلم

 3. حاجی بابایی: ۸ وزیر در معرض استیضاح هستند/ ادعاهای ربیعی باید پیگیری شود/رئیس تیم اقتصادی کشور یعنی معاون اول باید جوابگو باشد

 4. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 5. قاضی پور: پسرم گاوداری ندارد

 6. اگر وزیر جهاد کشاورزی جلوی واردات برنج را نگیرد، استیضاح می شود

 7. کاظم جلالی: تاکنون در مجلس به مصادیق زدوبند و معامله برخورد نکردم

 8. عارف: برخی می خواهند قهرمان فضای مجازی شوند/ وظایف دستگاه های نظارتی مبارزه با فساد است

 9. نظر کواکبیان درباره طرح سوال از رئیس جمهوری

 10. دفاع روزنامه اصولگرا از «پرویز فتاح»

 11. پاسخ حداد عادل به رضا پهلوی در برابر تحریک مردم

 12. عارف: برای ریشه‌کنی فساد نیازمند عزم ملی هستیم

 13. پشت پرده حزب علی لاریجانی چیست؟

 14. در دولت علیه دولت/ در حیاط پشتی کیست؟

 15. نماینده ایران در آژانس: اروپایی‌های عضو برجام با حداکثر توان مقابل یکجانبه‌گرایی آمریکا بایستند

 16. امیر سیاری: دشمن جرات حمله به کشورمان را ندارد

 17. فروزنده: عده‌ای جاهلانه یا مغرضانه «مذاکره با آمریکا» را مطرح می‌کنند

 18. بالاخره چه کسی هویدا را کشت؟

 19. تشکیل گروه ۱۵ نفره مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی

 20. میدان گازی «رام» آزمونی برای سنجش میزان حمایت اروپا از برجام

 21. ایمانی: اختلاف‌نظر‌ها را به تریبون رسمی نکشید

 22. واعظ آشتیانی: همزمان با احمدی نژاد برخی اصلاح‌طلبان هم خواستار استعفای روحانی بوده‌اند

 23. سه مولفه شکل‌گیری «رانت» در کشور

 24. چرا فساد در ایران ریشه کن نمی شود؟

 25. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 2. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 3. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 4. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 5. فرزندان ذوالنور کجا هستند و چه شغلی دارند؟  

 6. کلیپ ساختگی درباره رهبر انقلاب/ انتقاد تند حجاریان از دولت/ حاشیه های عكس غضب آلود روحانی/ بازگشت مرد پشت پرده اقتصاد به کابینه/ ناراحتی از نحوه پاسخ به کمپین «فرزندت کجاست»

 7. دختر نعمت‌زاده: من محتکر دارو نیستم/ پدرم مدت کوتاهی عضو هیات مدیره شرکتم بود

 8. کسانی که گفتند روحانی باید برود...

 9. قاضی‌پور: مذاکره با آمریکا مذاکره با یک گرگ درنده است

 10. حکم قطعی غلامحسین کرباسچی صادر شد

 11. فرزندان مصباحی‌مقدم کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 12. واعظی: هیچ وقت بحث ۵۰ درصد سهم روسیه از دریای خزر مطرح نبوده/ هیچ نامه‌ای از قالیباف دریافت نکردم

 13. جهانگیری: مذاکره با آمریکا پذیرفتنی نیست

 14. نظر"داود هرمیداس باوند" درباره ادعای سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر

 15. درخواست حسام الدین آشنا از قالیباف

 16. جهانگیری: باید اعتماد و امید مردم را ترمیم کنیم

 17. دیوید آلبرایت: می‌خواستیم بعد از ۸ سال محدودیت‌های ایران را دائمی کنیم

 18. ظریف: کنوانسیون خزر با در نظر گرفتن حداکثر منافع ملی ایران بود/ خط حسینقلی خان - آستارا را هیچگاه نخواهیم پذیرفت

 19. آیت‌الله جنتی: راه‌حل برون رفت از مشکلات فعلی تفکر و روحیه انقلابی است

 20. سی‌ان‌ان: بر تحریم‌های آمریکا برای مجبور کردن ایران به مذاکره حساب باز نکنید

 21. تکذیب جمله‌ تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ۹۷ و انتشار اصل آن

 22. وزیر دولت اصلاحات: رویکردهای اقتصادی دولت شباهت زیادی به رویکردهای دولت هاشمی دارد

 23. ظریف، امشب مهمان گفتگوی ویژه خبری

 24. روحانی: ملت ایران به خانواده شهدا افتخار می‌کند/ در فتح خرمشهر قدرت الهی نمایان است

 25. آخرین وضعیت پرونده اسفندیار رحیم‌مشایی

پربحث‌های هفته

 1. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 2. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 3. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 4. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 5. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 6. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 7. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 8. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 9. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 10. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 11. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 12. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 13. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 14. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 15. عارف: شاهد دفن اخلاق در جریان استیضاح ربیعی در مجلس بودیم

 16. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 17. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 18. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 19. جای خالی این روزها را با چه کسی پر کنیم؟

 20. پس از ۲۱ سال؛ کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضا شد

 21. پاکدستان دست بسته!  

 22. پورابراهیمی: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تبرئه‌ام کرد/ فعالیت‌های اقتصادی فرزندان ربیعی، پدرشان را به خاک سیاه نشاند

 23. استیضاح ربیعی و ضرورت پاسخگویی به برخی سوالات بی جواب

 24. فساد عاملی که بنیان‌ها را سست می‌کند/ محاکمه بدون ملاحظه مفسدان؛ پادزهری قوی برای دفع توطئه‌ها و جیغ‌هایی که بلند می‌شود

 25. اندرونی و بیرونی مسئولان!

آخرین عناوین