«مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

گروه اجتماعی الف،   3970425022 ۴۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب،‌ضربه نهایی را به دشمن می‌زنم.

فارس نوشت: آرمین راد فعال فضای مجازی است که به عنوان هکر «کلاه سفید» در اینستاگرام شناخته می‌شود. آرمین 28 سال سن دارد و از کودکی به رایانه و برنامه نویسی علاقه داشته است.

وی تاکنون بیش از 2 هزار صفحه اینستاگرام را غیرفعال کرده است. اغلب این صفحات به دلیل توهین به ایران و اسلام از این هکر کلاه سفید پاسخ‌های دندان‌شکنی گرفته‌اند.

وی انگیزه این کار را تنها علاقه اهل بیت و عرق به ایران می‌داند و برای هیچکدام از تلاش‌های شبانه‌روزی‌اش در فضای مجازی نه دستوری داشته و نه پولی دریافت کرده است.

این تک تیرانداز فضای سایبری می‌گوید که گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب دشمن را برای همیشه از فضای مجازی پاک می‌کنم.

وی می‌گوید که بیش از 2000 صفحه مجازی تکفیری‌ها، داعشی‌ها و سعودی‌ها را در اینستاگرام مورد حمله قرار داده است  تمامی این صفحات حاوی توهین‌هایی به شیعیان و ایرانی‌ها بوده.

 علت هک کردن این صفحات در ایسنتاگرام چه بوده؟ ماجرای صفحه عرب اسپورت چیست؟

در برخی از صفحات مذکور در اینستاگرام به ائمه معصومین (ع) توهین شده بود و در برخی دیگر از آنها به ورزشکاران ایرانی یا پرچم کشور عزیزمان هتک حرمت شده بود که تمامی این صفحات را شناسایی کردم و با تلاش‌های شبانه‌روزی توانستم آنها را از دسترس خارج کنم یا به قول معروف هک شدند.

صفحه عرب اسپورت هم که به بیرانوند دروازه بان تیم ملی توهین کرده بود پاسخ محکمی گرفت و 1.5 میلیون نفر کاربر عضو از دسترس خارج شد که امیدوارم درس عبرتی باشد برای همه کسانی که می‌خواهند به ایران و ایرانی توهین کنند.

 چه بلایی سر صفحه مریم رجوی آمد؟

این اواخر هم صفحه‌ای منتسب به مریم رجوی در اینستاگرام وجود داشت که در حدود 800 هزار نفر در آن عضو بودند. مریم رجوی در این پیج آموزش‌های ساخت وسایل شورش و خرابکاری را می‌داد و البته تحرکات ضد انقلابی و نفرت پراکنی بسیاری هم در این صفحه در حال انجام بود. از اقدامات قومیتی و دعواهای اقوام بگیرید تا بحث‌های ملیتی و مذهبی، منافقین از هر روزنه و هر اتفاقی برای ضربه زدن و تفرقه انداختن بین مردم ایران استفاده می‌کنند.

بسیاری از دوستان و البته کسانی که در فضای مجازی بنده را می‌شناختند هم درخواست می‌کردند که نباید بگذارید این آدم‌ها به این راحتی فعالیت کنند. البته خواسته‌شان هم بحق است چرا که کشور به آرامش نیاز دارد و اتحاد این روزها بیشتر از هرچیز برای رفع مشکلات مردم نیاز است.

هر مشکلی هم که از لحاظ اقتصادی در ایران باشد برای ایران است و اجازه نمی‌دهیم که کسی از خارج کشور برای ما نسخه‌پیچی کند. کسی که خودش فرار کرده و در آغوش غرب حقوق‌بگیر دشمنان ماست حالا بیاید و بخواهد در مسائل داخلی ما دخالت کند.

از طرفی منافقین منفورترین آدم‌ها در ایران هستند، ما اگر از گرسنگی هم بمیریم دست به دامان چنین آدم‌هایی نخواهیم شد، چه کسی جنایات دهه 60 آنها را فراموش می‌کند؟ آیا واقعاً کسی هست که شهادت مظلومانه زن‌ها و بچه‌ها و کودکان را که در شهرهای مختلف هدف ترورهای کور آنها قرار گرفتند را فراموش کرده باشد؟ منافقین باید بدانند که خون صیاد شیرازی‌ها هنوز در این کشور می‌جوشد. همانطور که می‌بینید مریم رجوی هم صید شد و نتوانست در اینستاگرام باقی بماند. یک صفحه دیگر هم باز کرد که آن را هم با 80 هزار نفر عضو بستم و تا آخر عمر به این کار ادامه خواهم داد.

البته پس از این اقدام تهدیدهایی هم از سوی منافقین صورت گرفت و پیام‌های هشدار بسیاری برای من فرستادند اما باز هم از این کارم دست نکشیدم.

 

 

 شما از کجا حمایت می‌شوید؟ اصلاً چرا به این کارها دست می‌زنید؟

حمایت که تنها از سوی مردم است از سوی کسانی‌ که با این کارها دلشان شاد می‌شود، خانواده شهدا پیام‌های زیادی به من دادند و کلی برایم دعا می‌کنند. دلشان از اینکه امسال رجوی حتی ضربه کوچکی خورده هم خنک شده است و این برای من بزرگترین پاداش و انگیزه است.

از طرفی توهین کنندگان به اهل‌بیت هم مثل همیشه خط قرمز ما هستند. شاید من به نظر آدم مذهبی‌ای نیایم ولی برای اهل‌بیت جانم را هم می‌دهم. نمی‌شود بنشینم و دست روی دست بگذارم و هرکسی که بخواهد با توهین به اعتقادات و کشور ما دل خانواده‌ها و مردم را خون کند. تا کنون نه ریالی از بابت این کارها گرفته‌ام نه سفارشی قبول می‌کنم. من خودم برای خودم کار می‌کنم. 

 

 پس از چه راهی کسب درآمد می‌کنی؟

درآمد اصلی من از شبکه و برنامه نویسی است. همین تخصصم در امنیت سایت و شبکه هم برایم کافی است. 

گفته بودی یک خواب دیدی که همان باعث شد این راه را انتخاب کنی؛ درباره آن برایمان توضیح دهید؟

چشمانم خیلی آسیب دیده بود طوری که نمی‌توانستم به صفحه مانیتور نگاه کنم. مدام اشکانم جاری می‌شد پزشکان هم معتقد بودند که به خاطر نگاه کردن طولانی مدت به صفحه کامپیوتر اینطور شده است. مدتی بود کار را کنار گذاشتم، البته دوستان هم مدام برای برخورد با این صفحات از من درخواست می‌کردند و من هم به دلیل مشکلی که داشتم نمی‌توانستم کاری انجام دهم تا اینکه یک شب خواب دیدم در یک صحرا گیر افتاده‌ام، به نظرم قیامت بود، آب می‌خواستم کسی هم کمکم نمی‌کرد تا اینکه یکی از اهل بیت را دیدم که می‌گفت مگر تو آن روز کمک ما کردی که ما امروز به تو کمک کنیم؟!

همان خواب شد اول و آخر تصمیم من، بعد از آن فهمیدم که باید چه راهی را انتخاب کنم. خدا را شکر چشمانم هم کاملاً خوب شد.

در زمینه سایت هم فعالیت داشته‌ای؟

بله؛ برخی کارهای ما تیمی انجام می‌شود، سایت‌های متعلق به وهابیت و آل سعود و تکفیری‌ها هم از دست ما در امان نبوده اند. هتاکین و دشمنان اهل بیت و ایران باید بدانند که در هر کجای دنیا که باشند نمی‌توانند از دستان لشگر سایبری ایرانی در امان بمانند. 

یکی دیگر از صفحاتی که در فضای مجازی توانسته‌ام جلوی فعالیت آن را بگیرم متعلق به پسر رئیس ساواک بود. این شخص هم که به شاهزاده سِرین معروف است در این صفحات به مقدسات و قرآن توهین می‌کرد، من هم راحتش نگذاشتم و تمام صفحات او را از دسترس خارج کردم. تاکنون بیش از 13 صفحه اینستاگرام این فرد کثیف را در فضای مجازی بسته‌ام. او هم در کانال پهلوی برای سر من جایزه تعیین کرده و گفته است اگر این فرد زنده بماند هرگز به اینستاگرام بر نمی‌گردم، خداراشکر تاکنون هم موفق نشده در فضای مجازی صفحه دیگری داشته باشد.

 

ظاهراً دعوایی هم بین شما و مسیح علی‌نژاد بوده، داستان چیست؟ صفحه او را هم مورد حمله قرار دادید؟

مسیح علی‌نژاد چند وقت پیش فیلمی از رقص یک دختر مقابل مسجد منتشر کرد، این کار در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) اتفاق افتاد و بسیار نفرت انگیز بود و دل خیلی‌ها را به درد آورد. بلافاصله صفحه فردی که در جلوی مسجد می‌رقصید را بستم، مسیح هم در اینستاگرام شروع به فحاشی و تهدید من کرد، او می‌گفت که صفحه تو را خواهم بست و نمی‌گذارم در اینستاگرام بمانی و بیچاره‌ات می‌کنم. می‌گفت در شرکت اینستاگرام از من شکایت کرده، البته بگویم اینستاگرام با مسیح علی‌نژاد خیلی در ارتباط است و از او حمایت می‌کند. بعد از این صحبت‌ها هم برای من چندین پیام از طریق این شرکت فرستاده شد که تحرکات مشکوک دارید اما فعلاً صفحه‌ام باز مانده است.

قبل از این هم صفحه دیگری داشتی. چه بلایی سر آن آمد؟

بله، یک صفحه را 600 هزار فالوور داشتم که شرکت اینستاگرام آن را بست و دوباره این صفحه را باز کردم که ظاهراً با تحریک مسیح علی‌نژاد دوباره این پیج هم بسته خواهد شد. البته ایرادی هم ندارد، من اگر صفحه رسمی نداشته باشم خیلی بهتر و آزادانه‌تر می‌توانم به کارهایی که می‌خواهم انجام دهم برسم چرا که دیگر هیچکدام از اینها نمی‌توانند اعتراضی داشته باشند و من را تهدید کنند.

به صفحه علی‌نژاد هم حمله‌ای داشته‌ای؟

یک بار این کار را انجام دادم که 11 پست او حذف شد. البته اینستاگرام از علی‌نژاد حمایت می‌کند و هک کردن صفحه او کاری بسیار مشکل است. همین اندازه هم برای ادب کردنش کافی است اما منتظر باشد بالاخره یک روز جواب این توهین‌هایی که به ایرانی‌ها کرده را خواهم داد.

به نظرت تا کی می توانی به این‌کار ادامه بدهی؟

تا روزی که بتوانم دستان این هتاکان را از فضای مجازی کوتاه کنم. جنگ امرز جنگ نرم است، قطعا ما هم به پیشرفته ترین سلاح‌های سایبری و دانش آن مجهز هستیم و در برابر این رفتارها سکوت نخواهیم کرد. آتش به اختیار کلیدواژه‌ای است که رهبری برای جوان‌ها مطرح کردند. یعنی هر کس هر کاری که می‌تواند برای کمک به مملکت انجام دهد. اگر قبول داریم که این رفتارها در فضای مجازی یک جنگ است و دشمن با تمام قوا به ما حمله کرده است، پس باید خودمان را برای مقابله و دفاع آماده کنیم و بتوانیم جلوی این موج ایجاد شده را بگیریم.

 

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۳۵۷۲۳۰۷:۱۹:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی چی که اینجوری هک کردن را ترویج میدهید. هک در هر حال و به هر قصد کاری مجرمانه و محکوم است.
ناشناس۴۳۵۹۰۵۱۰:۲۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
از بعضی کامنتها معلومه آرمین عزیز درست زدی تو هدف. دل بعضیها بدجوری میسوزه. هزار آفرین. الف خواهشا منتشر کن. لطفا
حسام۴۳۶۰۷۷۱۲:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
پس به عقیده جنابعالی اگه کسی پیدا بشه که صفحات مجازی مربوط به مسئولین و دولتمردان ما رو هم حک کنه باید بهش گفت درست زدی تو هدف. چون اون هم داره برای اعتقادش این کار رو میکنه. ضمنا اون موقع هم دل شما نمیسوزه یا اگه سوخت هم اشکال نداره.
ناشناس۴۳۶۱۵۷۱۲:۴۴:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
شما هر جور می خوای فکر کن ولی برادر یا خواهر عزیز من به هک کردن سایت مریم رجوی کار ندارم. عرایض من کلی هستش یک جوان عمل به رای خود می کنه و طبق تشخیص خودش هر سایتی رو که فکر می کنه داره اشتباه میره هک می کنه (بازم عرض می کنم من به هک شدن سایت رجوی خائن کار ندارم) دو روز دیگه سایت هر منتقدی رو که خودش فکر می کنه داره اشتباه میره میره هک می کنه و قس علی هذا... حالا فرض کن 100 تا و بلکه هم بیشتر از این جوونا بیان و بخوان به گمان خودشون سایتهای مخالفین رو هک کنن.. دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه که...
ناشناس۴۳۶۰۶۶۱۱:۵۳:۵۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این کار اسمش دفاع از ملت و مملکت و دین و آداب و رسوم مردم ایرانه. خیلی ساده لوحانه است که وقتی دشمن داره با توپ و تانک روی سر مردم آتیش میباره بخوای با چماق و سنگ از خودت دفاع کنی یا اصلا دفاع نکنی!!!! حالا هم وقتی از فضای مجازی حالا به هر عنوانی که باشه چه سایت یا اینستاگرام یا تلگرام یا ... به عنوان سلاح علیه ایران استفاده میشه، باید از خودمون دفاع کنیم.
ناشناس۴۳۶۱۲۳۱۲:۲۷:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
شما میدونی اصلا هکر کلاه سفید چیه که به این راحتی برای خودت حکم صادر میکنی؟!!!
ناشناس۴۳۶۱۴۶۱۲:۳۹:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این بنده خدا که اصلاه کلاه نداره ...
ناشناس۴۳۶۱۴۸۱۲:۴۰:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این که اسمش هک کردن نیست . جنگ سایبریه . وقتی اونها رسما استاکس نت میسازن و سیستمهای صنعتی ایران رو نابود میکنن ، بستن چند تا صفحه اینستاگرام واقعا چیز مهمی نیست ! درستش این بود که ما هم توانایی مقابله به مثل داشتیم ، نه اینقدر ساده !
ناشناس۴۳۶۱۵۰۱۲:۴۰:۵۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دوست عزیز هک و هکرها به چند دسته تقسیم میشه.ایشون جزو کلاه سفید ها هستن. کسایی که وجودشون واسه شبکه لازمه و نقاط ضعف شبکه رو به صاحباش اعلام میکنن تا جلوی مشکل بد تر گرفته شه یا ایشون داره از تخصصش در جهت اعتقاداتشش و عرق ملیش استفاده میکنه. این خیلی ارزشمنده
ناشناس۴۳۶۵۴۷۱۶:۳۶:۳۵ ۱۳۹۷/۴/۲۵
حالا شما چرا ترسیدی؟ نترس به صفحه شما کاری نداره.
ناشناس۴۳۶۷۸۰۱۹:۰۱:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی شما میگی مرگ خوبه ولی برای همسایه؟
رضا۴۳۵۷۶۲۰۸:۱۱:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
درود بر همه مجاهدین فضای مجازی این مردان بزرگ و بی توقع افتخار ایران عزیز هستند.
ناشناس۴۳۶۱۱۰۱۲:۲۲:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دوست عزیز اگه یکی از هکرهای مخالف حکومت بیاد با حک کردن یه سایت مهم ضرر هنگفت به مملکت بزنه شما خوشحال می شی ؟ کار بد در هر حالت بده البته من از این دار و دسته ی رجوی بد جوری متنفرم ولی باز هم ترجیح می دم یه طوری از روی زمین محو بشن و یه راست برن جهنم تا اینکه حک کردن و این نوع حرکات در جامعه همه گیر بشه در هرج و مرج و بی قانونی و این نوع حرکات در نهایت همه صدمه می بینند و این خوشحالی مقطعی است
ناشناس۴۳۶۱۳۳۱۲:۳۲:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
در برابر ایشان گروه مزدور فارسی زبانان وابسته به دلارهای عربستان که سازمان یافته هستند در فضای مجازی به نفع دشمنان وبر علیه ایرانی های پاک سرشت رای میدهند . ملاحظه فرمایید
ناشناس۴۳۵۷۶۷۰۸:۱۸:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم خیلی گرم
ناشناس۴۳۵۷۸۷۰۸:۳۸:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
قیافش خیلی انقلابیه.....
ناشناس۴۳۶۰۶۷۱۱:۵۵:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
اگر معیار انقلابی بودن به قیافه بود الان نصف دنیا دست انقلابی ها بود. مخصوصا عربستان سعودی!!!
ناشناس۴۳۶۰۷۰۱۱:۵۵:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
چرا بعضیها فقط عقلشون توی چشمشونه؟!!!!
هموطن۴۳۵۷۸۹۰۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
آفرین . امیدورام حمایت هم بشی عزیز .
ناشناس۴۳۵۷۹۳۰۸:۴۳:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
آفرین به غیرت ایرانی بودنت
ناشناس۴۳۵۸۲۳۰۹:۰۹:۵۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف نیوزها خواهش میکنم به با روشهای خاص خودتان به تقویت دینداری مردم بپردازید از کامنتهایتان متوجه میشوم چقدر چقدر مردم از ارزشهای دین یا بی اطلاعند یا رسانه های ضد دین فکرشان را عوض کرده اند
ناشناس۴۳۵۸۳۰۰۹:۱۸:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت ، خدا خیرت دهد.خوب جوابی به آنها دادی ولی اگر ناشناس می ماندی به جهت امنیت خودت بهتر بود
ناشناس۴۳۵۸۴۴۰۹:۲۹:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
انشاالله همان اهل بیت علیهم السلام در دو دنیا یار و پشتیبانت باشند. دمت گرم
ناشناس۴۳۵۸۶۲۰۹:۴۶:۲۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم سردار دفاع سایبری
ناشناس۴۳۵۸۷۴۰۹:۵۴:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
معنی هکر کلاه سفیدرا هم فهمیدیم!
ناشناس۴۳۶۰۷۲۱۱:۵۸:۰۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
مثلا خیال میکنی بقیه هکرهای کلاه سفید توی دنیا چکار میکنن؟!!! دفاع از ارزشها، شعار مشترک همه هکرهای کلاه سفیده. تفاوت بینشون توی مصداق ارزشهاییه که بهش باور دارن...
ناشناس۴۳۵۸۸۲۱۰:۰۰:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم
محمد۴۳۶۰۳۲۱۱:۳۳:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت به غیرتتون جنگنده های ایرانی اسلامی
ناشناس۴۳۶۰۷۹۱۲:۰۰:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
ما رو هم دعا کن بسیجی
ناشناس۴۳۶۰۸۳۱۲:۰۲:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
هکر کلاه سفید کار امنیت انجام می دهد. هکر کلاه خاکستری و کلاه مشکی هک می کند. معنی واژه را اشتباه نگیریم.
ناشناس۴۳۶۱۲۰۱۲:۲۶:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف از این گروهک شاخ شکسته ی داغون این همه نام نبر ..
ناشناس۴۳۶۱۲۶۱۲:۳۰:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
۸۰۰ هزار ؟! بابا ای زن ( البته اگر به اون بشه گفت زن ) ۸ نفر هم طرفدار نداره اون زنه توهم زده ما چرا حرف ...را قبول کنیم
حسین۴۳۶۱۸۴۱۲:۵۸:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۲۵
لطفا اخلاق را قربانی هیچ چیز نکنید، حتی به بهانه منافع عمومی و خصوصی...
ناشناس۴۳۶۷۰۶۱۸:۰۸:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی اگه خونه شما رو دزد بزنه ضمنا اهل خونه رو هم یک کتک مفصل بزنه، وقتی ببینیش بهش سلام میکنی که مبادا خلاف اخلاق عمل کرده باشی؟!!!!
شهروند۴۳۶۴۱۲۱۴:۵۷:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت! خیلی خوب. خدایت خیر دهاد. ادامه دهید.
ناشناس۴۳۶۴۱۹۱۵:۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این مصاحبه خیلی ...است طرف به راحتی شناسایی شده و توسط اینترپل دستگیر خواهد شد.
ناشناس۴۳۶۴۲۱۱۵:۰۶:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خدا پشت و پناهت
ناشناس۴۳۶۴۳۲۱۵:۱۴:۲۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خدا را شکر هکر سفیدم
توپانی۴۳۶۴۸۶۱۵:۴۸:۲۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
درودبرفرمانده جوان وباغیرت ایرانی درفضای مجازی .مایه ی افتخاری.
ناشناس۴۳۶۴۹۰۱۵:۵۲:۴۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خداقوت پهلوان، کاش ضمن رعایت مسائل امنیتی از وجود این جوانان متعهد و متخصص بیشتر استفاده شود. واقعا دشمن از فضای مجازی به گسترده ترین و بهترین شکل داره استفاده می کنه تا ذهن جوانان و مردم رو به هم بریزه. درسته مشکلات زیاده ولی باید این رو بدانیم که هیچ وقت امریکا و غرب و سایر کشور دلسوز و خیرخواه ملت ایران نبوده و نخواهند بود.
ناشناس۴۳۶۵۰۹۱۶:۰۵:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
هموطن بزرگوار. درداخل روزانه هزاران میلیارد ازثروت ملی به غارت میره وتو دلت نمیسوزه. به قانون اساسی عمل نمیکنند واز دانش آموزان پول میگیرند وتو دلت نمیسوزه.بانک مرکزی سکه ودلار را ارثیه ابوی خود میداند. وزاتخانه تماما تجارتخانه ژنهای خبیث گشته. رود کارون هم خشکیده تو دلت نمیسوزه... مریم رجوی یک جسدسیاسیست گنده اش نکنید.مسیح علی نژاد رقمی نیست. لطف کن اسامی دانه درشتها ویقه سفی هارا بگیر ومنتشرکن.البته ...
ناشناس۴۳۶۵۴۵۱۶:۳۵:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
صفحه مریم ملعون رجوی 800هزار عضو داشته ؟!!! مگه میشه ؟!
ناشناس۴۳۶۸۶۸۲۰:۰۶:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
مفهوم هک یعنی نفوذ از راهی بدون دسترسی داشتن ایشون فقط اون پیج ها رو دی اکتیو کردن! هکی صورت نگرفته
متخصص امنیت شبکه در آمریکا۴۳۷۱۰۲۲۳:۵۱:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف جان به شما هشدار میدهم که گیر کلاه بردارانی مثل این شخص نیافتید. سر مردم کلاه گذاشتن و سود جویی و سوء استفاده از سواد پایین بسیاری از مسئولین باعث گسترش هر روزه افرادی کلاه بردار و شیاد با استفاده از شیوه های جدید شده است. لازم نیست سواد زیادی داشته باشید تا از حرفهای این آقا بفهمید که ایشان توانایی هک هیچ چیزی را ندارند! من ندیده میتوانم به شما قول بدهم که ایشان خودش صفحه ای به اسم مریم رجوی ساخته و خودش هم آنرا پاک کرده! با توجه به حضور قانونی رجوی در فرانسه امکان اینکه این فرد همچین صفحه ای با این محتوی به اسم خودش بسازد تقریبا غیر ممکن میباشد و اگر هم در آینده در اینستاگرام صفحه ای بسازد با توجه به اقامت در فرانسه خیلی راحت میتواند تیک آبی (نشان دهنده رسمی بودن صفحه) از شرکت اینستاگرام بگیرد! از همه مهمتر اینکه هر کسی چه رجوی و چه غیر از آن به هر اسمی صفحه ای در اینستاگرام بسازد که در آن ساخت مواد منفجره و یا هرگونه آسیب رسانی به انسان ها را تبلیغ کند شما با یک ریپورت ساده میتوانید شرکت اینستاگرام رو مجاب به حذف آن صفحه بکنید و احتیاجی به ادعای هک کردن نیست! اگر الف میخواهد من خیلی راحت میتوانم از شرکت اینستاگرام استعلام کنم که همچین صفحه ای آیا هک شده یا توسط آن شرکت حذف شده و یا اصلا وجود داشته یا خیر؟! از همه این حرفها که بگذریم اصلا ایشان معنی هکر کلاه سفید را نمیفهمند آنوقت توقع دارید باور کنیم هک کردن بلد هست؟ ضمن اینکه حتی بصورت خلاصه هم که شده کوچکترین آدرسی در مورد شیوه هک کردن خودش نداده تا متخصصینی مثل من دستش را رو نکنند! تمامی آنچه در این مصاحبه پخش شد برای من هیچ شکی نگذاشته که ایشان یک شیاد تمام عیار بوده و احتمالا بدنبال شهرت و مهمتر از آن بدنبال دستیابی به بودجه و پول میباشد!
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های امروز

 1. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 2. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 3. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 4. تصمیم‌گیری برای ۲ نرخی شدن بنزین؛ هفته آینده روی میز کمیسیون انرژی

 5. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 6. آرایشگاه معروف، عروس خانم را کچل کرد

 7. امیرعبداللهیان: قیافه «ترامپ» پس از ۱۳ آبان امسال دیدنی است

 8. کاهش پلکانی قیمت‌ خودرو آغاز شد

 9. بازی جدید ترامپ برای رهایی بن سلمان از ماجرای خاشقچی

 10. ارزشمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۱۸

 11. هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/حتی زن و شوهر نیز می‌توانند از این وسایل استفاده کنند

 12. مردی با خودرو همسرش را له کرد

 13. مافیای سیگار در کوچه‌پس‌کوچه‌های بازار تهران

 14. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود

 15. تصاویر بازدید پلیس ترکیه از کنسولگری عربستان  

 16. جریمه ۷ میلیون تومانی متقاضیان مسکن مهر توسط بانک مسکن

 17. انتخابات آزاد به سبک محمد‌رضا پهلوی + سند

 18. تیراندازی به استاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز

 19. رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک زدن مردم!

 20. اینجا ماهشهر: اگه می‌تونی نفس بکش!  

 21. امروز با آرمان های جوانان ۴۰ سال پیش چقدر فاصله داریم  

 22. جهانگیری: دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی از نظر بودجه در تنگنا قرار گرفته‌اند

 23. موشک های بالستیک دریایی سپاه 700 کیلومتری شدند/ ساخت موشک خاص ایرانی برای نبرد سوریه

 24. ادعای شنود تلفنی برای حذف دو مدیر شهرداری

 25. برایان هوک: هم‌چنان سیاست به صفر رساندن صادرات نفت ایران را دنبال می‌کنیم

پربحث‌های دیروز

 1. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 2. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 3. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 4. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 5. وقتی مسئولان شعار شفافیت می‌دهند، اما مردم را محرم نمی‌دانند/ خبری از سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان و دسترسی مردم نیست!

 6. اعتراف سفیر عربستان در ترکیه به قتل جمال خاشقچی + جزئیات

 7. تولد ۲۱۸۷ نوزاد لاکچری در تاریخ طلایی ۷مهر

 8. چرا باید نگران نظام بانکی باشیم؟

 9. کاهش قیمت سکه در بازار + آخرین نرخ ارز

 10. آل‌سعود با بن‌بستی بی‌سابقه مواجه است؛ آیا ریاض برای مقابله با ترامپ، با تهران آشتی می‌کند؟

 11. حکم دادگاه بدوی پرونده راننده لندکروز صادر شد

 12. حمله بمب‌گذار انتحاری به سفارت ایران در ترکیه + توضیحات بهرام قاسمی

 13. معاون شهردار شدن زنان، تنها میراث افشانی/ FATF، باز هم برخورد سیاسی به‌جای برخورد کارشناسی/ واکنش عجیب آرمان به حضور روحانی در دانشگاه تهران

 14. روحانی: آمریکا در بلند مدت قادر نیست به سیاست‌های ضدایرانی خود ادامه دهد/ به آینده بهتر، بسیار امیدوارم

 15. حضور داماد حدادعادل در صدا و سیما  

 16. اعتراض شدید نمایندگان مجلس به احتمال معرفی «ویسه» برای وزرات صنعت

 17. یاران نوبخت وزیر می‌شوند؟/ بررسی تغییرات احتمالی کابینه

 18. وزیر خارجه انگلیس: اگر خاشقچی را نکشته‌اند، پس او کجاست؟

 19. نشست خبری احمد توکلی پیرامون وضعیت ارزی کشور

 20. تصویری عجیب از علیرضا فغانی در سئول

 21. تولید خودرو ۴۶ درصد کاهش یافت

 22. چرا روحانی مسئولیت این اوضاع را نمی‌پذیرد؟  

 23. الگویی مانع اغیار برای نخستین بار در تاریخ ایران

 24. ظهور شاهزاده تاریکی از استانبول؛ ادامه زنجیره ناکامی‌های ولی‌عهد جوان سعودی

 25. احتمال استعفای عارف از ریاست شورای عالی اصلاح‌طلبان

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 2. دیروز کاسبان تحریم، امروز کاسبان قاچاق، پولشویی و تروریسم!؟

 3. تصادف برادر عضو شورای شهر تهران با ماشین بیت‌المال در شمال + واکنش شورا

 4. حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد

 5. خیز نامحسوس دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زمینه سازی دولت برای برگرداندن کارت سوخت/ مردم قربانی سیاست هویج و چماق

 6. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 7. جهانگیری: پول باشد ننه جان من هم می‌تواند کار انجام دهد

 8. دلار ۱۹ هزار تومانی کار دولت بود  

 9. محمود بهمنی: FATF را نمی‌توان به دلار وصل کرد/ با مدیریت عرضه و تقاضا قیمت دلار را بر روی ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان نگه داشتیم

 10. چند نکته قابل تامل در مورد فراز و فرود نرخ ارز / آیا موج دوم کاهش نرخ ارز به‌زودی آغاز خواهد شد؟

 11. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 12. بهشت جای چه افرادی است؟/ آیا امکان دارد که غیرمسلمانان نیز وارد بهشت شوند؟

 13. دلار در مرز ۱۵ هزار تومان/ حال و هوای بازار ارز تهران

 14. قدرتمندترین پاسپورت جهان متعلق به کدام کشور است؟

 15. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 16. آقای سیف لطفا فرافکنی نکنید!

 17. واکنش خداکرمی به تصادف برادرش با خودروی شورای شهر: برادرم در حال انجام وظیفه بود/ بیمه خسارت ماشین را پرداخت می‌کند

 18. لوطیان جاده‌ها یا مرگ قانون؟!/ سمندی که یخچال فریزر است!

 19. نرخ ارز را این ۴ سایت خارج‌نشین بالاوپایین می‌کنند

 20. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 21. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 22. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 23. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 24. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 25. نامه سرگشاده آیت‌الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضائیه؛ بیانات جنابعالی قانع کننده نبود

گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

 1. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 2. هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/حتی زن و شوهر نیز می‌توانند از این وسایل استفاده کنند

 3. رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک زدن مردم!

 4. ادعای شنود تلفنی برای حذف دو مدیر شهرداری

 5. واکنش افشانی به حواشی تغییر معاون برنامه‌ریزی شهرداری در فضای مجازی

 6. دستگیری ۸۵ نفر از دلالان و مخلان بازار ارز طی یک هفته/ممنوعیت خریدو فروش ارز در کوچه و خیابان

 7. بخشنامه رییس قوه قضاییه برای جلوگیری از زندانی شدن محکومین مهریه

 8. کنایه سنگین یک اصلاح طلب به شورای شهر تهران

 9. تعرض دوباره به خط انتقال آب یزد

 10. معاون ‌وزیر‌ کشور:‌ ارز زائران اربعین ‌به صورت دینار پرداخت می‌شود

 11. "بازار بی‌ناظر" شاهکار دولت دوازدهم؛ تعزیرات را احیا کنید!

 12. کشف پیه‌سوز 3 هزار ساله در همدان

 13. دستگیری 3 کارمند شهرداری تهران

 14. آخرین وضعیت سل در ایران/ 2 استان، کانون بیماری در کشور

 15. خطر فردگرایی افراطی در کمین جامعه ایران/ رستگاری از طریق «مصرف»؟

 16. کاهش ۶درصدی ثبت طلاق در کشور

 17. وضعیت اورژانسی پایتخت/ کمبود نیرو و تجهیزات فرسوده در 115

 18. بازگشت قاضی‌زاده به توصیه‌های طریقت منفرد

 19. باز هم انتشار خبر دروغ فوت جمشید مشایخی

 20. استقرار سه بانک برای تبدیل ریال به دینار در عراق

 21. توصیه‌های بهداشتی برای سفر اربعین؛ چطور خستگی عضلانی را از پیاده‌روی‌مان حذف کنیم

 22. صدور ۲ هزار مجوز موکب/ توزیع روزانه ۴.۵ میلیون پرس غذا در اربعین

 23. روش جدید کلاهبرداری از زائران اربعین

 24. بازداشت یکی ازمدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به اتهام دریافت رشوه

پربحث‌های دیروز

 1. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 2. تولد ۲۱۸۷ نوزاد لاکچری در تاریخ طلایی ۷مهر

 3. حکم دادگاه بدوی پرونده راننده لندکروز صادر شد

 4. بررسی چالشهای محله‌ای فراموش شده در مشهد / فروش اسلحه وینچستر در قلعه ساختمان

 5. وقتی پای میلیاردها تومان پول در میان است/ چه کسی پای سلبریتی‌ها را به کرمانشاه باز کرد!

 6. عضو شورای شهر: افشانی تا ۲۴ آبان شهرداری تهران را ترک می‌کند

 7. حال خانواده ایرانی مطلوب نیست/ لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد

 8. مصوبه تامین هزینه بیمه درمان تکمیلی ایثارگران ابلاغ شد

 9. هشدار‌های «ساجدی‌نیا» به زائران اربعین

 10. یک پیشنهاد به حسام‌الدین آشنا  

 11. پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء درباره اخذ "ویزای اربعین"

 12. وزیر کشور: تقویت صادرات، بازگشت ارز و مقابله با قاچاق سه اصل اساسی است

 13. وزیر علوم: مشکل ارز دانشجویان دکتری حل شد

 14. مدارس و دانشگاه‌های ۴ شهرستان خوزستان تعطیل شدند

 15. باز هم انتشار خبر دروغ فوت جمشید مشایخی

 16. استقرار سه بانک برای تبدیل ریال به دینار در عراق

 17. توصیه‌های بهداشتی برای سفر اربعین؛ چطور خستگی عضلانی را از پیاده‌روی‌مان حذف کنیم

 18. صدور ۲ هزار مجوز موکب/ توزیع روزانه ۴.۵ میلیون پرس غذا در اربعین

 19. روش جدید کلاهبرداری از زائران اربعین

 20. بازداشت یکی ازمدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به اتهام دریافت رشوه

 21. اشتراک گذاری تجربیات رسانه‌ای ـ مردمی اربعین

 22. وزارت اطلاعات اعلام کرد: انهدام باند قاچاق سوخت در استان فارس/ دستگیری شش نفر

 23. برپایی بیش از ۵۰۰ موکب در پایانه‌های مرزی شلمچه و چزابه

 24. کاهش دید افقی در سه شهر خوزستان به زیر ۳۰۰ متر

 25. ایران رکورددار کشف مواد مخدر درجهان است

پربحث‌های هفته

 1. تصادف برادر عضو شورای شهر تهران با ماشین بیت‌المال در شمال + واکنش شورا

 2. حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد

 3. واکنش خداکرمی به تصادف برادرش با خودروی شورای شهر: برادرم در حال انجام وظیفه بود/ بیمه خسارت ماشین را پرداخت می‌کند

 4. لوطیان جاده‌ها یا مرگ قانون؟!/ سمندی که یخچال فریزر است!

 5. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 6. نامه سرگشاده آیت‌الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضائیه؛ بیانات جنابعالی قانع کننده نبود

 7. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 8. تولد ۲۱۸۷ نوزاد لاکچری در تاریخ طلایی ۷مهر

 9. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 10. دهکده پزشکان کجاست؟ + تصاویر

 11. سلبریتی‌ها با کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان چه کردند؟

 12. آزمون سردفتری و سراب اشتغال جوانان تحصیل کرده!

 13. انتقاد وزیر بهداشت از وزارت بهداشت / چشم اکثر مسوولین را من عمل کردم اما...  

 14. نتیجه تمیز کاری اعضای شورای شهر تهران  

 15. حکم دادگاه بدوی پرونده راننده لندکروز صادر شد

 16. شهید آمریکایی نهضت مشروطه / «تحلیل از فراز ابرها» و «اقدام در کف خیابان»

 17. دادستان کشورخطاب به رئیس دیوان محاسبات : اگر حکم انفصال رئیس سابق بانک مرکزی را صادر کردید چرا اجرا نکردید؟

 18. سلطان سکه به حکم اعدام اعتراض کرد

 19. ایران رتبه اول رشد علمی جهان در سال ۲۰۱۷

 20. جزئیات دستگیری متهم اصلی سکه ثامن و همسرش

 21. رئیس پلیس تهران: مخالف شادی مردم نیستیم

 22. بطحایی: زورمان به مافیای کنکور در دوره متوسطه نمی‌رسد

 23. پرداخت کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون نفر

 24. فاز جدید «طرح کاهش» از ۱۰ روز دیگر در تهران آغاز می‌شود/ جریمه ۵۰هزار تومانی در انتظار خودروهای فاقد معاینه فنی

 25. جانشین خرم‌آبادی در مورد فیلترینگ چه نظری دارد؟  

آخرین عناوین