«مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

گروه اجتماعی الف،   3970425022 ۴۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب،‌ضربه نهایی را به دشمن می‌زنم.

فارس نوشت: آرمین راد فعال فضای مجازی است که به عنوان هکر «کلاه سفید» در اینستاگرام شناخته می‌شود. آرمین 28 سال سن دارد و از کودکی به رایانه و برنامه نویسی علاقه داشته است.

وی تاکنون بیش از 2 هزار صفحه اینستاگرام را غیرفعال کرده است. اغلب این صفحات به دلیل توهین به ایران و اسلام از این هکر کلاه سفید پاسخ‌های دندان‌شکنی گرفته‌اند.

وی انگیزه این کار را تنها علاقه اهل بیت و عرق به ایران می‌داند و برای هیچکدام از تلاش‌های شبانه‌روزی‌اش در فضای مجازی نه دستوری داشته و نه پولی دریافت کرده است.

این تک تیرانداز فضای سایبری می‌گوید که گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب دشمن را برای همیشه از فضای مجازی پاک می‌کنم.

وی می‌گوید که بیش از 2000 صفحه مجازی تکفیری‌ها، داعشی‌ها و سعودی‌ها را در اینستاگرام مورد حمله قرار داده است  تمامی این صفحات حاوی توهین‌هایی به شیعیان و ایرانی‌ها بوده.

 علت هک کردن این صفحات در ایسنتاگرام چه بوده؟ ماجرای صفحه عرب اسپورت چیست؟

در برخی از صفحات مذکور در اینستاگرام به ائمه معصومین (ع) توهین شده بود و در برخی دیگر از آنها به ورزشکاران ایرانی یا پرچم کشور عزیزمان هتک حرمت شده بود که تمامی این صفحات را شناسایی کردم و با تلاش‌های شبانه‌روزی توانستم آنها را از دسترس خارج کنم یا به قول معروف هک شدند.

صفحه عرب اسپورت هم که به بیرانوند دروازه بان تیم ملی توهین کرده بود پاسخ محکمی گرفت و 1.5 میلیون نفر کاربر عضو از دسترس خارج شد که امیدوارم درس عبرتی باشد برای همه کسانی که می‌خواهند به ایران و ایرانی توهین کنند.

 چه بلایی سر صفحه مریم رجوی آمد؟

این اواخر هم صفحه‌ای منتسب به مریم رجوی در اینستاگرام وجود داشت که در حدود 800 هزار نفر در آن عضو بودند. مریم رجوی در این پیج آموزش‌های ساخت وسایل شورش و خرابکاری را می‌داد و البته تحرکات ضد انقلابی و نفرت پراکنی بسیاری هم در این صفحه در حال انجام بود. از اقدامات قومیتی و دعواهای اقوام بگیرید تا بحث‌های ملیتی و مذهبی، منافقین از هر روزنه و هر اتفاقی برای ضربه زدن و تفرقه انداختن بین مردم ایران استفاده می‌کنند.

بسیاری از دوستان و البته کسانی که در فضای مجازی بنده را می‌شناختند هم درخواست می‌کردند که نباید بگذارید این آدم‌ها به این راحتی فعالیت کنند. البته خواسته‌شان هم بحق است چرا که کشور به آرامش نیاز دارد و اتحاد این روزها بیشتر از هرچیز برای رفع مشکلات مردم نیاز است.

هر مشکلی هم که از لحاظ اقتصادی در ایران باشد برای ایران است و اجازه نمی‌دهیم که کسی از خارج کشور برای ما نسخه‌پیچی کند. کسی که خودش فرار کرده و در آغوش غرب حقوق‌بگیر دشمنان ماست حالا بیاید و بخواهد در مسائل داخلی ما دخالت کند.

از طرفی منافقین منفورترین آدم‌ها در ایران هستند، ما اگر از گرسنگی هم بمیریم دست به دامان چنین آدم‌هایی نخواهیم شد، چه کسی جنایات دهه 60 آنها را فراموش می‌کند؟ آیا واقعاً کسی هست که شهادت مظلومانه زن‌ها و بچه‌ها و کودکان را که در شهرهای مختلف هدف ترورهای کور آنها قرار گرفتند را فراموش کرده باشد؟ منافقین باید بدانند که خون صیاد شیرازی‌ها هنوز در این کشور می‌جوشد. همانطور که می‌بینید مریم رجوی هم صید شد و نتوانست در اینستاگرام باقی بماند. یک صفحه دیگر هم باز کرد که آن را هم با 80 هزار نفر عضو بستم و تا آخر عمر به این کار ادامه خواهم داد.

البته پس از این اقدام تهدیدهایی هم از سوی منافقین صورت گرفت و پیام‌های هشدار بسیاری برای من فرستادند اما باز هم از این کارم دست نکشیدم.

 

 

 شما از کجا حمایت می‌شوید؟ اصلاً چرا به این کارها دست می‌زنید؟

حمایت که تنها از سوی مردم است از سوی کسانی‌ که با این کارها دلشان شاد می‌شود، خانواده شهدا پیام‌های زیادی به من دادند و کلی برایم دعا می‌کنند. دلشان از اینکه امسال رجوی حتی ضربه کوچکی خورده هم خنک شده است و این برای من بزرگترین پاداش و انگیزه است.

از طرفی توهین کنندگان به اهل‌بیت هم مثل همیشه خط قرمز ما هستند. شاید من به نظر آدم مذهبی‌ای نیایم ولی برای اهل‌بیت جانم را هم می‌دهم. نمی‌شود بنشینم و دست روی دست بگذارم و هرکسی که بخواهد با توهین به اعتقادات و کشور ما دل خانواده‌ها و مردم را خون کند. تا کنون نه ریالی از بابت این کارها گرفته‌ام نه سفارشی قبول می‌کنم. من خودم برای خودم کار می‌کنم. 

 

 پس از چه راهی کسب درآمد می‌کنی؟

درآمد اصلی من از شبکه و برنامه نویسی است. همین تخصصم در امنیت سایت و شبکه هم برایم کافی است. 

گفته بودی یک خواب دیدی که همان باعث شد این راه را انتخاب کنی؛ درباره آن برایمان توضیح دهید؟

چشمانم خیلی آسیب دیده بود طوری که نمی‌توانستم به صفحه مانیتور نگاه کنم. مدام اشکانم جاری می‌شد پزشکان هم معتقد بودند که به خاطر نگاه کردن طولانی مدت به صفحه کامپیوتر اینطور شده است. مدتی بود کار را کنار گذاشتم، البته دوستان هم مدام برای برخورد با این صفحات از من درخواست می‌کردند و من هم به دلیل مشکلی که داشتم نمی‌توانستم کاری انجام دهم تا اینکه یک شب خواب دیدم در یک صحرا گیر افتاده‌ام، به نظرم قیامت بود، آب می‌خواستم کسی هم کمکم نمی‌کرد تا اینکه یکی از اهل بیت را دیدم که می‌گفت مگر تو آن روز کمک ما کردی که ما امروز به تو کمک کنیم؟!

همان خواب شد اول و آخر تصمیم من، بعد از آن فهمیدم که باید چه راهی را انتخاب کنم. خدا را شکر چشمانم هم کاملاً خوب شد.

در زمینه سایت هم فعالیت داشته‌ای؟

بله؛ برخی کارهای ما تیمی انجام می‌شود، سایت‌های متعلق به وهابیت و آل سعود و تکفیری‌ها هم از دست ما در امان نبوده اند. هتاکین و دشمنان اهل بیت و ایران باید بدانند که در هر کجای دنیا که باشند نمی‌توانند از دستان لشگر سایبری ایرانی در امان بمانند. 

یکی دیگر از صفحاتی که در فضای مجازی توانسته‌ام جلوی فعالیت آن را بگیرم متعلق به پسر رئیس ساواک بود. این شخص هم که به شاهزاده سِرین معروف است در این صفحات به مقدسات و قرآن توهین می‌کرد، من هم راحتش نگذاشتم و تمام صفحات او را از دسترس خارج کردم. تاکنون بیش از 13 صفحه اینستاگرام این فرد کثیف را در فضای مجازی بسته‌ام. او هم در کانال پهلوی برای سر من جایزه تعیین کرده و گفته است اگر این فرد زنده بماند هرگز به اینستاگرام بر نمی‌گردم، خداراشکر تاکنون هم موفق نشده در فضای مجازی صفحه دیگری داشته باشد.

 

ظاهراً دعوایی هم بین شما و مسیح علی‌نژاد بوده، داستان چیست؟ صفحه او را هم مورد حمله قرار دادید؟

مسیح علی‌نژاد چند وقت پیش فیلمی از رقص یک دختر مقابل مسجد منتشر کرد، این کار در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) اتفاق افتاد و بسیار نفرت انگیز بود و دل خیلی‌ها را به درد آورد. بلافاصله صفحه فردی که در جلوی مسجد می‌رقصید را بستم، مسیح هم در اینستاگرام شروع به فحاشی و تهدید من کرد، او می‌گفت که صفحه تو را خواهم بست و نمی‌گذارم در اینستاگرام بمانی و بیچاره‌ات می‌کنم. می‌گفت در شرکت اینستاگرام از من شکایت کرده، البته بگویم اینستاگرام با مسیح علی‌نژاد خیلی در ارتباط است و از او حمایت می‌کند. بعد از این صحبت‌ها هم برای من چندین پیام از طریق این شرکت فرستاده شد که تحرکات مشکوک دارید اما فعلاً صفحه‌ام باز مانده است.

قبل از این هم صفحه دیگری داشتی. چه بلایی سر آن آمد؟

بله، یک صفحه را 600 هزار فالوور داشتم که شرکت اینستاگرام آن را بست و دوباره این صفحه را باز کردم که ظاهراً با تحریک مسیح علی‌نژاد دوباره این پیج هم بسته خواهد شد. البته ایرادی هم ندارد، من اگر صفحه رسمی نداشته باشم خیلی بهتر و آزادانه‌تر می‌توانم به کارهایی که می‌خواهم انجام دهم برسم چرا که دیگر هیچکدام از اینها نمی‌توانند اعتراضی داشته باشند و من را تهدید کنند.

به صفحه علی‌نژاد هم حمله‌ای داشته‌ای؟

یک بار این کار را انجام دادم که 11 پست او حذف شد. البته اینستاگرام از علی‌نژاد حمایت می‌کند و هک کردن صفحه او کاری بسیار مشکل است. همین اندازه هم برای ادب کردنش کافی است اما منتظر باشد بالاخره یک روز جواب این توهین‌هایی که به ایرانی‌ها کرده را خواهم داد.

به نظرت تا کی می توانی به این‌کار ادامه بدهی؟

تا روزی که بتوانم دستان این هتاکان را از فضای مجازی کوتاه کنم. جنگ امرز جنگ نرم است، قطعا ما هم به پیشرفته ترین سلاح‌های سایبری و دانش آن مجهز هستیم و در برابر این رفتارها سکوت نخواهیم کرد. آتش به اختیار کلیدواژه‌ای است که رهبری برای جوان‌ها مطرح کردند. یعنی هر کس هر کاری که می‌تواند برای کمک به مملکت انجام دهد. اگر قبول داریم که این رفتارها در فضای مجازی یک جنگ است و دشمن با تمام قوا به ما حمله کرده است، پس باید خودمان را برای مقابله و دفاع آماده کنیم و بتوانیم جلوی این موج ایجاد شده را بگیریم.

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۳۵۷۲۳۰۷:۱۹:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی چی که اینجوری هک کردن را ترویج میدهید. هک در هر حال و به هر قصد کاری مجرمانه و محکوم است.
ناشناس۴۳۵۹۰۵۱۰:۲۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
از بعضی کامنتها معلومه آرمین عزیز درست زدی تو هدف. دل بعضیها بدجوری میسوزه. هزار آفرین. الف خواهشا منتشر کن. لطفا
حسام۴۳۶۰۷۷۱۲:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
پس به عقیده جنابعالی اگه کسی پیدا بشه که صفحات مجازی مربوط به مسئولین و دولتمردان ما رو هم حک کنه باید بهش گفت درست زدی تو هدف. چون اون هم داره برای اعتقادش این کار رو میکنه. ضمنا اون موقع هم دل شما نمیسوزه یا اگه سوخت هم اشکال نداره.
ناشناس۴۳۶۱۵۷۱۲:۴۴:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
شما هر جور می خوای فکر کن ولی برادر یا خواهر عزیز من به هک کردن سایت مریم رجوی کار ندارم. عرایض من کلی هستش یک جوان عمل به رای خود می کنه و طبق تشخیص خودش هر سایتی رو که فکر می کنه داره اشتباه میره هک می کنه (بازم عرض می کنم من به هک شدن سایت رجوی خائن کار ندارم) دو روز دیگه سایت هر منتقدی رو که خودش فکر می کنه داره اشتباه میره میره هک می کنه و قس علی هذا... حالا فرض کن 100 تا و بلکه هم بیشتر از این جوونا بیان و بخوان به گمان خودشون سایتهای مخالفین رو هک کنن.. دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه که...
ناشناس۴۳۶۰۶۶۱۱:۵۳:۵۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این کار اسمش دفاع از ملت و مملکت و دین و آداب و رسوم مردم ایرانه. خیلی ساده لوحانه است که وقتی دشمن داره با توپ و تانک روی سر مردم آتیش میباره بخوای با چماق و سنگ از خودت دفاع کنی یا اصلا دفاع نکنی!!!! حالا هم وقتی از فضای مجازی حالا به هر عنوانی که باشه چه سایت یا اینستاگرام یا تلگرام یا ... به عنوان سلاح علیه ایران استفاده میشه، باید از خودمون دفاع کنیم.
ناشناس۴۳۶۱۲۳۱۲:۲۷:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
شما میدونی اصلا هکر کلاه سفید چیه که به این راحتی برای خودت حکم صادر میکنی؟!!!
ناشناس۴۳۶۱۴۶۱۲:۳۹:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این بنده خدا که اصلاه کلاه نداره ...
ناشناس۴۳۶۱۴۸۱۲:۴۰:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این که اسمش هک کردن نیست . جنگ سایبریه . وقتی اونها رسما استاکس نت میسازن و سیستمهای صنعتی ایران رو نابود میکنن ، بستن چند تا صفحه اینستاگرام واقعا چیز مهمی نیست ! درستش این بود که ما هم توانایی مقابله به مثل داشتیم ، نه اینقدر ساده !
ناشناس۴۳۶۱۵۰۱۲:۴۰:۵۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دوست عزیز هک و هکرها به چند دسته تقسیم میشه.ایشون جزو کلاه سفید ها هستن. کسایی که وجودشون واسه شبکه لازمه و نقاط ضعف شبکه رو به صاحباش اعلام میکنن تا جلوی مشکل بد تر گرفته شه یا ایشون داره از تخصصش در جهت اعتقاداتشش و عرق ملیش استفاده میکنه. این خیلی ارزشمنده
ناشناس۴۳۶۵۴۷۱۶:۳۶:۳۵ ۱۳۹۷/۴/۲۵
حالا شما چرا ترسیدی؟ نترس به صفحه شما کاری نداره.
ناشناس۴۳۶۷۸۰۱۹:۰۱:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی شما میگی مرگ خوبه ولی برای همسایه؟
رضا۴۳۵۷۶۲۰۸:۱۱:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
درود بر همه مجاهدین فضای مجازی این مردان بزرگ و بی توقع افتخار ایران عزیز هستند.
ناشناس۴۳۶۱۱۰۱۲:۲۲:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دوست عزیز اگه یکی از هکرهای مخالف حکومت بیاد با حک کردن یه سایت مهم ضرر هنگفت به مملکت بزنه شما خوشحال می شی ؟ کار بد در هر حالت بده البته من از این دار و دسته ی رجوی بد جوری متنفرم ولی باز هم ترجیح می دم یه طوری از روی زمین محو بشن و یه راست برن جهنم تا اینکه حک کردن و این نوع حرکات در جامعه همه گیر بشه در هرج و مرج و بی قانونی و این نوع حرکات در نهایت همه صدمه می بینند و این خوشحالی مقطعی است
ناشناس۴۳۶۱۳۳۱۲:۳۲:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
در برابر ایشان گروه مزدور فارسی زبانان وابسته به دلارهای عربستان که سازمان یافته هستند در فضای مجازی به نفع دشمنان وبر علیه ایرانی های پاک سرشت رای میدهند . ملاحظه فرمایید
ناشناس۴۳۵۷۶۷۰۸:۱۸:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم خیلی گرم
ناشناس۴۳۵۷۸۷۰۸:۳۸:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
قیافش خیلی انقلابیه.....
ناشناس۴۳۶۰۶۷۱۱:۵۵:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
اگر معیار انقلابی بودن به قیافه بود الان نصف دنیا دست انقلابی ها بود. مخصوصا عربستان سعودی!!!
ناشناس۴۳۶۰۷۰۱۱:۵۵:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
چرا بعضیها فقط عقلشون توی چشمشونه؟!!!!
هموطن۴۳۵۷۸۹۰۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
آفرین . امیدورام حمایت هم بشی عزیز .
ناشناس۴۳۵۷۹۳۰۸:۴۳:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
آفرین به غیرت ایرانی بودنت
ناشناس۴۳۵۸۲۳۰۹:۰۹:۵۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف نیوزها خواهش میکنم به با روشهای خاص خودتان به تقویت دینداری مردم بپردازید از کامنتهایتان متوجه میشوم چقدر چقدر مردم از ارزشهای دین یا بی اطلاعند یا رسانه های ضد دین فکرشان را عوض کرده اند
ناشناس۴۳۵۸۳۰۰۹:۱۸:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت ، خدا خیرت دهد.خوب جوابی به آنها دادی ولی اگر ناشناس می ماندی به جهت امنیت خودت بهتر بود
ناشناس۴۳۵۸۴۴۰۹:۲۹:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
انشاالله همان اهل بیت علیهم السلام در دو دنیا یار و پشتیبانت باشند. دمت گرم
ناشناس۴۳۵۸۶۲۰۹:۴۶:۲۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم سردار دفاع سایبری
ناشناس۴۳۵۸۷۴۰۹:۵۴:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
معنی هکر کلاه سفیدرا هم فهمیدیم!
ناشناس۴۳۶۰۷۲۱۱:۵۸:۰۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
مثلا خیال میکنی بقیه هکرهای کلاه سفید توی دنیا چکار میکنن؟!!! دفاع از ارزشها، شعار مشترک همه هکرهای کلاه سفیده. تفاوت بینشون توی مصداق ارزشهاییه که بهش باور دارن...
ناشناس۴۳۵۸۸۲۱۰:۰۰:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم
محمد۴۳۶۰۳۲۱۱:۳۳:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت به غیرتتون جنگنده های ایرانی اسلامی
ناشناس۴۳۶۰۷۹۱۲:۰۰:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
ما رو هم دعا کن بسیجی
ناشناس۴۳۶۰۸۳۱۲:۰۲:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
هکر کلاه سفید کار امنیت انجام می دهد. هکر کلاه خاکستری و کلاه مشکی هک می کند. معنی واژه را اشتباه نگیریم.
ناشناس۴۳۶۱۲۰۱۲:۲۶:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف از این گروهک شاخ شکسته ی داغون این همه نام نبر ..
ناشناس۴۳۶۱۲۶۱۲:۳۰:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
۸۰۰ هزار ؟! بابا ای زن ( البته اگر به اون بشه گفت زن ) ۸ نفر هم طرفدار نداره اون زنه توهم زده ما چرا حرف ...را قبول کنیم
حسین۴۳۶۱۸۴۱۲:۵۸:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۲۵
لطفا اخلاق را قربانی هیچ چیز نکنید، حتی به بهانه منافع عمومی و خصوصی...
ناشناس۴۳۶۷۰۶۱۸:۰۸:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی اگه خونه شما رو دزد بزنه ضمنا اهل خونه رو هم یک کتک مفصل بزنه، وقتی ببینیش بهش سلام میکنی که مبادا خلاف اخلاق عمل کرده باشی؟!!!!
شهروند۴۳۶۴۱۲۱۴:۵۷:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت! خیلی خوب. خدایت خیر دهاد. ادامه دهید.
ناشناس۴۳۶۴۱۹۱۵:۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این مصاحبه خیلی ...است طرف به راحتی شناسایی شده و توسط اینترپل دستگیر خواهد شد.
ناشناس۴۳۶۴۲۱۱۵:۰۶:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خدا پشت و پناهت
ناشناس۴۳۶۴۳۲۱۵:۱۴:۲۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خدا را شکر هکر سفیدم
توپانی۴۳۶۴۸۶۱۵:۴۸:۲۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
درودبرفرمانده جوان وباغیرت ایرانی درفضای مجازی .مایه ی افتخاری.
ناشناس۴۳۶۴۹۰۱۵:۵۲:۴۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خداقوت پهلوان، کاش ضمن رعایت مسائل امنیتی از وجود این جوانان متعهد و متخصص بیشتر استفاده شود. واقعا دشمن از فضای مجازی به گسترده ترین و بهترین شکل داره استفاده می کنه تا ذهن جوانان و مردم رو به هم بریزه. درسته مشکلات زیاده ولی باید این رو بدانیم که هیچ وقت امریکا و غرب و سایر کشور دلسوز و خیرخواه ملت ایران نبوده و نخواهند بود.
ناشناس۴۳۶۵۰۹۱۶:۰۵:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
هموطن بزرگوار. درداخل روزانه هزاران میلیارد ازثروت ملی به غارت میره وتو دلت نمیسوزه. به قانون اساسی عمل نمیکنند واز دانش آموزان پول میگیرند وتو دلت نمیسوزه.بانک مرکزی سکه ودلار را ارثیه ابوی خود میداند. وزاتخانه تماما تجارتخانه ژنهای خبیث گشته. رود کارون هم خشکیده تو دلت نمیسوزه... مریم رجوی یک جسدسیاسیست گنده اش نکنید.مسیح علی نژاد رقمی نیست. لطف کن اسامی دانه درشتها ویقه سفی هارا بگیر ومنتشرکن.البته ...
ناشناس۴۳۶۵۴۵۱۶:۳۵:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
صفحه مریم ملعون رجوی 800هزار عضو داشته ؟!!! مگه میشه ؟!
ناشناس۴۳۶۸۶۸۲۰:۰۶:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
مفهوم هک یعنی نفوذ از راهی بدون دسترسی داشتن ایشون فقط اون پیج ها رو دی اکتیو کردن! هکی صورت نگرفته
متخصص امنیت شبکه در آمریکا۴۳۷۱۰۲۲۳:۵۱:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف جان به شما هشدار میدهم که گیر کلاه بردارانی مثل این شخص نیافتید. سر مردم کلاه گذاشتن و سود جویی و سوء استفاده از سواد پایین بسیاری از مسئولین باعث گسترش هر روزه افرادی کلاه بردار و شیاد با استفاده از شیوه های جدید شده است. لازم نیست سواد زیادی داشته باشید تا از حرفهای این آقا بفهمید که ایشان توانایی هک هیچ چیزی را ندارند! من ندیده میتوانم به شما قول بدهم که ایشان خودش صفحه ای به اسم مریم رجوی ساخته و خودش هم آنرا پاک کرده! با توجه به حضور قانونی رجوی در فرانسه امکان اینکه این فرد همچین صفحه ای با این محتوی به اسم خودش بسازد تقریبا غیر ممکن میباشد و اگر هم در آینده در اینستاگرام صفحه ای بسازد با توجه به اقامت در فرانسه خیلی راحت میتواند تیک آبی (نشان دهنده رسمی بودن صفحه) از شرکت اینستاگرام بگیرد! از همه مهمتر اینکه هر کسی چه رجوی و چه غیر از آن به هر اسمی صفحه ای در اینستاگرام بسازد که در آن ساخت مواد منفجره و یا هرگونه آسیب رسانی به انسان ها را تبلیغ کند شما با یک ریپورت ساده میتوانید شرکت اینستاگرام رو مجاب به حذف آن صفحه بکنید و احتیاجی به ادعای هک کردن نیست! اگر الف میخواهد من خیلی راحت میتوانم از شرکت اینستاگرام استعلام کنم که همچین صفحه ای آیا هک شده یا توسط آن شرکت حذف شده و یا اصلا وجود داشته یا خیر؟! از همه این حرفها که بگذریم اصلا ایشان معنی هکر کلاه سفید را نمیفهمند آنوقت توقع دارید باور کنیم هک کردن بلد هست؟ ضمن اینکه حتی بصورت خلاصه هم که شده کوچکترین آدرسی در مورد شیوه هک کردن خودش نداده تا متخصصینی مثل من دستش را رو نکنند! تمامی آنچه در این مصاحبه پخش شد برای من هیچ شکی نگذاشته که ایشان یک شیاد تمام عیار بوده و احتمالا بدنبال شهرت و مهمتر از آن بدنبال دستیابی به بودجه و پول میباشد!

پربحث‌های اخیر

 1. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 2. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 3. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 4. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 5. مظلومی که داستان ندارد

 6. روحانی استاد فرافکنی در تحمیل FATF است/ FATF هم مانند برجام چرخ زندگی مردم را نمی‌چرخاند

 7. سعید جلیلی: باید نشان دهیم می‌شود ایستاد، پیروز شد، پیشرفت کرد و تکثیر شد

 8. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 9. نمایندگان مجلس از ظریف به قوه قضائیه شکایت می‌کنند

 10. باهنر: دولت فعلی دولت پیرمردهاست/ مردم گرفتارند دلمان میسوزد

 11. چرا با کاهش قیمت دلار، نرخ اجناس کم نمی‌شود؟  

 12. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 13. اقتصاد جهانی منهای آمریکا

 14. درباره وظایف ذاتی وزارت خارجه؛ دیپلماسی کوبیدن به در و دیوار؟!

 15. ظریف: ایران هنر گریز از تحریم‌ها را به دیگران هم آموزش خواهد داد

 16. حاجی‌بابایی: اعتماد کردن مجدد به آمریکا اشتباه محض است

 17. اگر برجام نباشد چه می‌شود؟

 18. خداوند از علما، عهد و پیمان گرفته که در برابر شکم‌بارگی ستم‌گران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند  

 19. ۶ هزار خودروی خارجی در گمرکات خاک می‌خورد/ بلاتکلیفی ۲۲.۸ میلیون یورو ارز دولتی + سند

 20. فلاحت‌پیشه: بنده نشنیده‌ام که تاکنون کسی بگوید با FATF اسلام زیر سوال می‌رود

 21. داماد روحانی از معاونت وزارت صنعت عزل شد؟/ انتقاد روزنامه اصلاح‌طلب از حضور حزبی ظریف/ در این مجلس کسی به فکر منافع ملی نیست

 22. دلار ۴۲۰۰ تومانی و کی بود کی بود من نبودم!  

 23. ظریف کافه را بهم ریخت / ادعایی که زود تکذیب شد  

 24. واعظی در واکنش به مصاحبه حجاریان: با اصلاح‌طلبان تندرو روابط خوبی نداریم/ با هیچ گروهی ائتلاف نکردیم

 25. کدخدایی: شورای نگهبان نمی‌تواند از ایرادات CFT چشم پوشی کند

پربحث‌های دیروز

 1. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 2. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 3. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 4. چرا کانال مالی اروپا شکل نمی گیرد؟

 5. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 6. ردپای افغانی ها در گرانی آجیل شب یلدا

 7. مظلومی که داستان ندارد

 8. روحانی استاد فرافکنی در تحمیل FATF است/ FATF هم مانند برجام چرخ زندگی مردم را نمی‌چرخاند

 9. سعید جلیلی: باید نشان دهیم می‌شود ایستاد، پیروز شد، پیشرفت کرد و تکثیر شد

 10. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 11. نمایندگان مجلس از ظریف به قوه قضائیه شکایت می‌کنند

 12. محمود عزیزی: «قلاده‌های طلا» در تاریخ سینمای ایران می‌ماند   

 13. باهنر: دولت فعلی دولت پیرمردهاست/ مردم گرفتارند دلمان میسوزد

 14. چرا با کاهش قیمت دلار، نرخ اجناس کم نمی‌شود؟  

 15. خاک ایران همچنان قاچاق می‌شود

 16. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 17. اقتصاد جهانی منهای آمریکا

 18. درباره وظایف ذاتی وزارت خارجه؛ دیپلماسی کوبیدن به در و دیوار؟!

 19. ظریف: ایران هنر گریز از تحریم‌ها را به دیگران هم آموزش خواهد داد

 20. حاجی‌بابایی: اعتماد کردن مجدد به آمریکا اشتباه محض است

 21. اگر برجام نباشد چه می‌شود؟

 22. خداوند از علما، عهد و پیمان گرفته که در برابر شکم‌بارگی ستم‌گران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند  

 23. ۶ هزار خودروی خارجی در گمرکات خاک می‌خورد/ بلاتکلیفی ۲۲.۸ میلیون یورو ارز دولتی + سند

 24. فلاحت‌پیشه: بنده نشنیده‌ام که تاکنون کسی بگوید با FATF اسلام زیر سوال می‌رود

 25. دوره کاری «بانوی صورتی» در تلویزیون کره شمالی پایان یافت

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نظر شما در مورد افزایش قیمت خودرو چیست؟/ راهکار نجات صنعت خودرو چیست؟

 3. علی مطهری: حدس می‌زنم مردم هم موافق افزایش قیمت بنزین هستند!

 4. رئیسی: خدا رحم کرد من رئیس جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود/ قالیباف نمی‌خواست کاندید شود/ مدعی حقوقدانی هستند، اما بین قاضی و دادستان فرق نمی گذارند

 5. تفریح لاکچری احمد خمینی  

 6. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 7. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 8. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 9. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 10. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 11. مثل «لیلا حاتمی» نباشیم!

 12. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 13. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 14. کسی که الفبای اقتصاد را خوانده باشد، می‌داند که این راه حتی به ترکستان هم نمی‌رود!

 15. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

 16. فرزندان مقامات ایران از آمریکا اخراج می‌شوند؟/ انتقاد از روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی/ پایان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی

 17. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

 18. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 19. راهکارهای یک نماینده به جای افزایش حقوق کارمندان دولت

 20. روحانی: سال آینده به دلیل تحریم‌ها با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد/ اشکال ما این است که فرصت‌ها را می‌سوزانیم

 21. چرا همیشه کارگران، یک بار هم به مدیران و مسئولان حقوق ندهید

 22. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 23. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 24. درخواست بی‌شرمانه پسر ۹ ساله از یک زن

 25. چرا کانال مالی اروپا شکل نمی گیرد؟

پربحث‌های اخیر

 1. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 2. حضور مهناز افشار در دادسرای تهران/ تعهد خانم بازیگر برای اصلاح سخنانش

 3. دادستان تهران خبر داد: شناسایی ۱۷ ملک و تعدادی خودرو‌ی گران قیمت از وحید مظلومین

 4. هدف "کلانتری" از ارائه "آمار نادرست" چیست؟

 5. نقشه فرار باقری درمنی چگونه لو رفت ؟

 6. فرمانده ناجا: مقبولیت نیروی انتظامی در بین مردم رو به افزایش است

 7. 92 درصد از بیمه شدگان کمتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند

 8. واردات واکسنی که در تولید آن خودکفا هستیم!

 9. علم فضایی منطقه در تسخیر ایران/ از پرتاب ماهواره‌های دانشجویی ایرانی تا برنامه‌ریزی برای اعزام انسان به فضا

 10. کشف بیش از ۴ تن مواد افیونی در شهرستان سرباز

 11. روایت متفاوت مهناز افشار از حضورش در دادگاه/ عکس

 12. آیین نامه اجرایی استانداردسازی نظام تبادل اطلاعات کشور تصویب شد

 13. شکایت مجلس از آذری جهرمی بابت مذاکرات پنهانی با «دورف»

 14. آیت‌الله جنتی: برخورد با فساد منحصر به دستگاه قضایی نیست/ انتظار به حق مردم رسیدگی به وضعیت آشفته بازار است

 15. ذخیره ۷۰ هزار تن سیب و پرتقال برای شب عید

 16. وجود دخالت‌های گسترده در انتصابات شستا

 17. هشدار پلیس به متلک‌پران‌ها

 18. فتاح خبر داد: دو سبد جدید حمایتی در راه است

 19. معاون آموزش ابتدایی: تکلیف شب را حذف نکردیم

 20. اختصاص قبر رایگان به قمی‌ها

 21. هوای تهران آلوده شد

 22. آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها

 23. یک مقام مسئول: سند ۲۰۳۰ از دستور کار آموزش و پرورش خارج شده است

 24. صداوسیما آنتن خود را به چه مبلغی به کلاس‌های کنکور اجاره می‌دهد؟

 25. آغاز فعالیت سامانه بارشی از فردا

پربحث‌های دیروز

 1. خاک ایران همچنان قاچاق می‌شود

 2. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 3. حضور مهناز افشار در دادسرای تهران/ تعهد خانم بازیگر برای اصلاح سخنانش

 4. دادستان تهران خبر داد: شناسایی ۱۷ ملک و تعدادی خودرو‌ی گران قیمت از وحید مظلومین

 5. هدف "کلانتری" از ارائه "آمار نادرست" چیست؟

 6. نقشه فرار باقری درمنی چگونه لو رفت ؟

 7. فرمانده ناجا: مقبولیت نیروی انتظامی در بین مردم رو به افزایش است

 8. ایرانی‌ها به کدام کشورها بیشتر سفر کرده‌اند؟

 9. کشف بیش از ۴ تن مواد افیونی در شهرستان سرباز

 10. روایت متفاوت مهناز افشار از حضورش در دادگاه/ عکس

 11. آیین نامه اجرایی استانداردسازی نظام تبادل اطلاعات کشور تصویب شد

 12. شکایت مجلس از آذری جهرمی بابت مذاکرات پنهانی با «دورف»

 13. آیت‌الله جنتی: برخورد با فساد منحصر به دستگاه قضایی نیست/ انتظار به حق مردم رسیدگی به وضعیت آشفته بازار است

 14. ذخیره ۷۰ هزار تن سیب و پرتقال برای شب عید

 15. وجود دخالت‌های گسترده در انتصابات شستا

 16. هشدار پلیس به متلک‌پران‌ها

 17. فتاح خبر داد: دو سبد جدید حمایتی در راه است

 18. معاون آموزش ابتدایی: تکلیف شب را حذف نکردیم

 19. اختصاص قبر رایگان به قمی‌ها

 20. هوای تهران آلوده شد

 21. آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها

 22. یک مقام مسئول: سند ۲۰۳۰ از دستور کار آموزش و پرورش خارج شده است

 23. صداوسیما آنتن خود را به چه مبلغی به کلاس‌های کنکور اجاره می‌دهد؟

 24. آغاز فعالیت سامانه بارشی از فردا

 25. آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی

پربحث‌های هفته

 1. واکنش سیداحمد خمینی به انتشار عکسی جنجالی تفریح لاکچری

 2. دانشجویی که دست رد به سینه شرکت آمریکایی زد

 3. طرح انتقال آب از دریای خزر به سمنان از سر گرفته شد

 4. تاکید آیت الله صدیقی در نماز جمعه به مساله ازدواج جوانان

 5. خاک ایران همچنان قاچاق می‌شود

 6. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 7. زندگی لاکچری

 8. راه‌اندازی گشت ویژه تعزیرات برای کنترل بازار شب یلدا/ علت گرانی پسته سرمازدگی است

 9. تهران، کلانشهر غالباً پر ترافیک، چه زمان به سامان خواهد رسید!

 10. حکم اعدام باقری‌درمنی تایید شد/ پاسخ ظریف به نامه دادستان بدون ارائه اسناد/ آخرین وضعیت پرونده سیف

 11. وزیر نیرو: زمستان پر بارش نخواهد بود

 12. نسخه‌ای برای پیشگیری از کابوس‌های شبانه/ چگونه بختک را به زانو در بیاوریم؟

 13. اگر به این ۷ دلیل ازدواج می کنید، شاید شکست بخورید

 14. آمار گردشگران خارجی در ایران اعلام شد/ عراق همچنان در صدر

 15. حضور مهناز افشار در دادسرای تهران/ تعهد خانم بازیگر برای اصلاح سخنانش

 16. دادستان تهران خبر داد: شناسایی ۱۷ ملک و تعدادی خودرو‌ی گران قیمت از وحید مظلومین

 17. وزیر ارشاد: میانگین بالای سن ازدواج نگران کننده است/ با خانواده می‌توان به آینده ایران امیدوار بود

 18. مهناز افشار به دادسرا احضار شد

 19. مصرف مشروب به سنین مدرسه رسیده است

 20. شیوع مصرف قلیان در بین زنان/ این سفره‌خانه مجردی نیست!

 21. غذای لاکچری نشین‎ها از «ژامبون گوزن» تا «سیب چوبی و موز قرمز» + تصاویر

 22. دوچرخه‌سواری حناچی در سومین سه‌شنبه کاری خود + عکس

 23. کرباسچی: اگر به من بود، نجفی و افشانی را شهردار نمی‌کردم

 24. حیف‌ومیل چندهزار میلیاردی در آموزش و پرورش/ قوه قضائیه ورود کند

 25. ثبت تصویر پلنگ در منطقه حفاظت‌شده طارم

آخرین عناوین