مگنت-ستاره یک مربع

«مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

گروه اجتماعی الف،   3970425022 ۴۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب،‌ضربه نهایی را به دشمن می‌زنم.

فارس نوشت: آرمین راد فعال فضای مجازی است که به عنوان هکر «کلاه سفید» در اینستاگرام شناخته می‌شود. آرمین 28 سال سن دارد و از کودکی به رایانه و برنامه نویسی علاقه داشته است.

وی تاکنون بیش از 2 هزار صفحه اینستاگرام را غیرفعال کرده است. اغلب این صفحات به دلیل توهین به ایران و اسلام از این هکر کلاه سفید پاسخ‌های دندان‌شکنی گرفته‌اند.

وی انگیزه این کار را تنها علاقه اهل بیت و عرق به ایران می‌داند و برای هیچکدام از تلاش‌های شبانه‌روزی‌اش در فضای مجازی نه دستوری داشته و نه پولی دریافت کرده است.

این تک تیرانداز فضای سایبری می‌گوید که گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب دشمن را برای همیشه از فضای مجازی پاک می‌کنم.

وی می‌گوید که بیش از 2000 صفحه مجازی تکفیری‌ها، داعشی‌ها و سعودی‌ها را در اینستاگرام مورد حمله قرار داده است  تمامی این صفحات حاوی توهین‌هایی به شیعیان و ایرانی‌ها بوده.

 علت هک کردن این صفحات در ایسنتاگرام چه بوده؟ ماجرای صفحه عرب اسپورت چیست؟

در برخی از صفحات مذکور در اینستاگرام به ائمه معصومین (ع) توهین شده بود و در برخی دیگر از آنها به ورزشکاران ایرانی یا پرچم کشور عزیزمان هتک حرمت شده بود که تمامی این صفحات را شناسایی کردم و با تلاش‌های شبانه‌روزی توانستم آنها را از دسترس خارج کنم یا به قول معروف هک شدند.

صفحه عرب اسپورت هم که به بیرانوند دروازه بان تیم ملی توهین کرده بود پاسخ محکمی گرفت و 1.5 میلیون نفر کاربر عضو از دسترس خارج شد که امیدوارم درس عبرتی باشد برای همه کسانی که می‌خواهند به ایران و ایرانی توهین کنند.

 چه بلایی سر صفحه مریم رجوی آمد؟

این اواخر هم صفحه‌ای منتسب به مریم رجوی در اینستاگرام وجود داشت که در حدود 800 هزار نفر در آن عضو بودند. مریم رجوی در این پیج آموزش‌های ساخت وسایل شورش و خرابکاری را می‌داد و البته تحرکات ضد انقلابی و نفرت پراکنی بسیاری هم در این صفحه در حال انجام بود. از اقدامات قومیتی و دعواهای اقوام بگیرید تا بحث‌های ملیتی و مذهبی، منافقین از هر روزنه و هر اتفاقی برای ضربه زدن و تفرقه انداختن بین مردم ایران استفاده می‌کنند.

بسیاری از دوستان و البته کسانی که در فضای مجازی بنده را می‌شناختند هم درخواست می‌کردند که نباید بگذارید این آدم‌ها به این راحتی فعالیت کنند. البته خواسته‌شان هم بحق است چرا که کشور به آرامش نیاز دارد و اتحاد این روزها بیشتر از هرچیز برای رفع مشکلات مردم نیاز است.

هر مشکلی هم که از لحاظ اقتصادی در ایران باشد برای ایران است و اجازه نمی‌دهیم که کسی از خارج کشور برای ما نسخه‌پیچی کند. کسی که خودش فرار کرده و در آغوش غرب حقوق‌بگیر دشمنان ماست حالا بیاید و بخواهد در مسائل داخلی ما دخالت کند.

از طرفی منافقین منفورترین آدم‌ها در ایران هستند، ما اگر از گرسنگی هم بمیریم دست به دامان چنین آدم‌هایی نخواهیم شد، چه کسی جنایات دهه 60 آنها را فراموش می‌کند؟ آیا واقعاً کسی هست که شهادت مظلومانه زن‌ها و بچه‌ها و کودکان را که در شهرهای مختلف هدف ترورهای کور آنها قرار گرفتند را فراموش کرده باشد؟ منافقین باید بدانند که خون صیاد شیرازی‌ها هنوز در این کشور می‌جوشد. همانطور که می‌بینید مریم رجوی هم صید شد و نتوانست در اینستاگرام باقی بماند. یک صفحه دیگر هم باز کرد که آن را هم با 80 هزار نفر عضو بستم و تا آخر عمر به این کار ادامه خواهم داد.

البته پس از این اقدام تهدیدهایی هم از سوی منافقین صورت گرفت و پیام‌های هشدار بسیاری برای من فرستادند اما باز هم از این کارم دست نکشیدم.

 

 

 شما از کجا حمایت می‌شوید؟ اصلاً چرا به این کارها دست می‌زنید؟

حمایت که تنها از سوی مردم است از سوی کسانی‌ که با این کارها دلشان شاد می‌شود، خانواده شهدا پیام‌های زیادی به من دادند و کلی برایم دعا می‌کنند. دلشان از اینکه امسال رجوی حتی ضربه کوچکی خورده هم خنک شده است و این برای من بزرگترین پاداش و انگیزه است.

از طرفی توهین کنندگان به اهل‌بیت هم مثل همیشه خط قرمز ما هستند. شاید من به نظر آدم مذهبی‌ای نیایم ولی برای اهل‌بیت جانم را هم می‌دهم. نمی‌شود بنشینم و دست روی دست بگذارم و هرکسی که بخواهد با توهین به اعتقادات و کشور ما دل خانواده‌ها و مردم را خون کند. تا کنون نه ریالی از بابت این کارها گرفته‌ام نه سفارشی قبول می‌کنم. من خودم برای خودم کار می‌کنم. 

 

 پس از چه راهی کسب درآمد می‌کنی؟

درآمد اصلی من از شبکه و برنامه نویسی است. همین تخصصم در امنیت سایت و شبکه هم برایم کافی است. 

گفته بودی یک خواب دیدی که همان باعث شد این راه را انتخاب کنی؛ درباره آن برایمان توضیح دهید؟

چشمانم خیلی آسیب دیده بود طوری که نمی‌توانستم به صفحه مانیتور نگاه کنم. مدام اشکانم جاری می‌شد پزشکان هم معتقد بودند که به خاطر نگاه کردن طولانی مدت به صفحه کامپیوتر اینطور شده است. مدتی بود کار را کنار گذاشتم، البته دوستان هم مدام برای برخورد با این صفحات از من درخواست می‌کردند و من هم به دلیل مشکلی که داشتم نمی‌توانستم کاری انجام دهم تا اینکه یک شب خواب دیدم در یک صحرا گیر افتاده‌ام، به نظرم قیامت بود، آب می‌خواستم کسی هم کمکم نمی‌کرد تا اینکه یکی از اهل بیت را دیدم که می‌گفت مگر تو آن روز کمک ما کردی که ما امروز به تو کمک کنیم؟!

همان خواب شد اول و آخر تصمیم من، بعد از آن فهمیدم که باید چه راهی را انتخاب کنم. خدا را شکر چشمانم هم کاملاً خوب شد.

در زمینه سایت هم فعالیت داشته‌ای؟

بله؛ برخی کارهای ما تیمی انجام می‌شود، سایت‌های متعلق به وهابیت و آل سعود و تکفیری‌ها هم از دست ما در امان نبوده اند. هتاکین و دشمنان اهل بیت و ایران باید بدانند که در هر کجای دنیا که باشند نمی‌توانند از دستان لشگر سایبری ایرانی در امان بمانند. 

یکی دیگر از صفحاتی که در فضای مجازی توانسته‌ام جلوی فعالیت آن را بگیرم متعلق به پسر رئیس ساواک بود. این شخص هم که به شاهزاده سِرین معروف است در این صفحات به مقدسات و قرآن توهین می‌کرد، من هم راحتش نگذاشتم و تمام صفحات او را از دسترس خارج کردم. تاکنون بیش از 13 صفحه اینستاگرام این فرد کثیف را در فضای مجازی بسته‌ام. او هم در کانال پهلوی برای سر من جایزه تعیین کرده و گفته است اگر این فرد زنده بماند هرگز به اینستاگرام بر نمی‌گردم، خداراشکر تاکنون هم موفق نشده در فضای مجازی صفحه دیگری داشته باشد.

 

ظاهراً دعوایی هم بین شما و مسیح علی‌نژاد بوده، داستان چیست؟ صفحه او را هم مورد حمله قرار دادید؟

مسیح علی‌نژاد چند وقت پیش فیلمی از رقص یک دختر مقابل مسجد منتشر کرد، این کار در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) اتفاق افتاد و بسیار نفرت انگیز بود و دل خیلی‌ها را به درد آورد. بلافاصله صفحه فردی که در جلوی مسجد می‌رقصید را بستم، مسیح هم در اینستاگرام شروع به فحاشی و تهدید من کرد، او می‌گفت که صفحه تو را خواهم بست و نمی‌گذارم در اینستاگرام بمانی و بیچاره‌ات می‌کنم. می‌گفت در شرکت اینستاگرام از من شکایت کرده، البته بگویم اینستاگرام با مسیح علی‌نژاد خیلی در ارتباط است و از او حمایت می‌کند. بعد از این صحبت‌ها هم برای من چندین پیام از طریق این شرکت فرستاده شد که تحرکات مشکوک دارید اما فعلاً صفحه‌ام باز مانده است.

قبل از این هم صفحه دیگری داشتی. چه بلایی سر آن آمد؟

بله، یک صفحه را 600 هزار فالوور داشتم که شرکت اینستاگرام آن را بست و دوباره این صفحه را باز کردم که ظاهراً با تحریک مسیح علی‌نژاد دوباره این پیج هم بسته خواهد شد. البته ایرادی هم ندارد، من اگر صفحه رسمی نداشته باشم خیلی بهتر و آزادانه‌تر می‌توانم به کارهایی که می‌خواهم انجام دهم برسم چرا که دیگر هیچکدام از اینها نمی‌توانند اعتراضی داشته باشند و من را تهدید کنند.

به صفحه علی‌نژاد هم حمله‌ای داشته‌ای؟

یک بار این کار را انجام دادم که 11 پست او حذف شد. البته اینستاگرام از علی‌نژاد حمایت می‌کند و هک کردن صفحه او کاری بسیار مشکل است. همین اندازه هم برای ادب کردنش کافی است اما منتظر باشد بالاخره یک روز جواب این توهین‌هایی که به ایرانی‌ها کرده را خواهم داد.

به نظرت تا کی می توانی به این‌کار ادامه بدهی؟

تا روزی که بتوانم دستان این هتاکان را از فضای مجازی کوتاه کنم. جنگ امرز جنگ نرم است، قطعا ما هم به پیشرفته ترین سلاح‌های سایبری و دانش آن مجهز هستیم و در برابر این رفتارها سکوت نخواهیم کرد. آتش به اختیار کلیدواژه‌ای است که رهبری برای جوان‌ها مطرح کردند. یعنی هر کس هر کاری که می‌تواند برای کمک به مملکت انجام دهد. اگر قبول داریم که این رفتارها در فضای مجازی یک جنگ است و دشمن با تمام قوا به ما حمله کرده است، پس باید خودمان را برای مقابله و دفاع آماده کنیم و بتوانیم جلوی این موج ایجاد شده را بگیریم.

 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۳۵۷۲۳۰۷:۱۹:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی چی که اینجوری هک کردن را ترویج میدهید. هک در هر حال و به هر قصد کاری مجرمانه و محکوم است.
ناشناس۴۳۵۹۰۵۱۰:۲۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
از بعضی کامنتها معلومه آرمین عزیز درست زدی تو هدف. دل بعضیها بدجوری میسوزه. هزار آفرین. الف خواهشا منتشر کن. لطفا
حسام۴۳۶۰۷۷۱۲:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
پس به عقیده جنابعالی اگه کسی پیدا بشه که صفحات مجازی مربوط به مسئولین و دولتمردان ما رو هم حک کنه باید بهش گفت درست زدی تو هدف. چون اون هم داره برای اعتقادش این کار رو میکنه. ضمنا اون موقع هم دل شما نمیسوزه یا اگه سوخت هم اشکال نداره.
ناشناس۴۳۶۱۵۷۱۲:۴۴:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
شما هر جور می خوای فکر کن ولی برادر یا خواهر عزیز من به هک کردن سایت مریم رجوی کار ندارم. عرایض من کلی هستش یک جوان عمل به رای خود می کنه و طبق تشخیص خودش هر سایتی رو که فکر می کنه داره اشتباه میره هک می کنه (بازم عرض می کنم من به هک شدن سایت رجوی خائن کار ندارم) دو روز دیگه سایت هر منتقدی رو که خودش فکر می کنه داره اشتباه میره میره هک می کنه و قس علی هذا... حالا فرض کن 100 تا و بلکه هم بیشتر از این جوونا بیان و بخوان به گمان خودشون سایتهای مخالفین رو هک کنن.. دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه که...
ناشناس۴۳۶۰۶۶۱۱:۵۳:۵۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این کار اسمش دفاع از ملت و مملکت و دین و آداب و رسوم مردم ایرانه. خیلی ساده لوحانه است که وقتی دشمن داره با توپ و تانک روی سر مردم آتیش میباره بخوای با چماق و سنگ از خودت دفاع کنی یا اصلا دفاع نکنی!!!! حالا هم وقتی از فضای مجازی حالا به هر عنوانی که باشه چه سایت یا اینستاگرام یا تلگرام یا ... به عنوان سلاح علیه ایران استفاده میشه، باید از خودمون دفاع کنیم.
ناشناس۴۳۶۱۲۳۱۲:۲۷:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
شما میدونی اصلا هکر کلاه سفید چیه که به این راحتی برای خودت حکم صادر میکنی؟!!!
ناشناس۴۳۶۱۴۶۱۲:۳۹:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این بنده خدا که اصلاه کلاه نداره ...
ناشناس۴۳۶۱۴۸۱۲:۴۰:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این که اسمش هک کردن نیست . جنگ سایبریه . وقتی اونها رسما استاکس نت میسازن و سیستمهای صنعتی ایران رو نابود میکنن ، بستن چند تا صفحه اینستاگرام واقعا چیز مهمی نیست ! درستش این بود که ما هم توانایی مقابله به مثل داشتیم ، نه اینقدر ساده !
ناشناس۴۳۶۱۵۰۱۲:۴۰:۵۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دوست عزیز هک و هکرها به چند دسته تقسیم میشه.ایشون جزو کلاه سفید ها هستن. کسایی که وجودشون واسه شبکه لازمه و نقاط ضعف شبکه رو به صاحباش اعلام میکنن تا جلوی مشکل بد تر گرفته شه یا ایشون داره از تخصصش در جهت اعتقاداتشش و عرق ملیش استفاده میکنه. این خیلی ارزشمنده
ناشناس۴۳۶۵۴۷۱۶:۳۶:۳۵ ۱۳۹۷/۴/۲۵
حالا شما چرا ترسیدی؟ نترس به صفحه شما کاری نداره.
ناشناس۴۳۶۷۸۰۱۹:۰۱:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی شما میگی مرگ خوبه ولی برای همسایه؟
رضا۴۳۵۷۶۲۰۸:۱۱:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
درود بر همه مجاهدین فضای مجازی این مردان بزرگ و بی توقع افتخار ایران عزیز هستند.
ناشناس۴۳۶۱۱۰۱۲:۲۲:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دوست عزیز اگه یکی از هکرهای مخالف حکومت بیاد با حک کردن یه سایت مهم ضرر هنگفت به مملکت بزنه شما خوشحال می شی ؟ کار بد در هر حالت بده البته من از این دار و دسته ی رجوی بد جوری متنفرم ولی باز هم ترجیح می دم یه طوری از روی زمین محو بشن و یه راست برن جهنم تا اینکه حک کردن و این نوع حرکات در جامعه همه گیر بشه در هرج و مرج و بی قانونی و این نوع حرکات در نهایت همه صدمه می بینند و این خوشحالی مقطعی است
ناشناس۴۳۶۱۳۳۱۲:۳۲:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
در برابر ایشان گروه مزدور فارسی زبانان وابسته به دلارهای عربستان که سازمان یافته هستند در فضای مجازی به نفع دشمنان وبر علیه ایرانی های پاک سرشت رای میدهند . ملاحظه فرمایید
ناشناس۴۳۵۷۶۷۰۸:۱۸:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم خیلی گرم
ناشناس۴۳۵۷۸۷۰۸:۳۸:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
قیافش خیلی انقلابیه.....
ناشناس۴۳۶۰۶۷۱۱:۵۵:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
اگر معیار انقلابی بودن به قیافه بود الان نصف دنیا دست انقلابی ها بود. مخصوصا عربستان سعودی!!!
ناشناس۴۳۶۰۷۰۱۱:۵۵:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
چرا بعضیها فقط عقلشون توی چشمشونه؟!!!!
هموطن۴۳۵۷۸۹۰۸:۴۰:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
آفرین . امیدورام حمایت هم بشی عزیز .
ناشناس۴۳۵۷۹۳۰۸:۴۳:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
آفرین به غیرت ایرانی بودنت
ناشناس۴۳۵۸۲۳۰۹:۰۹:۵۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف نیوزها خواهش میکنم به با روشهای خاص خودتان به تقویت دینداری مردم بپردازید از کامنتهایتان متوجه میشوم چقدر چقدر مردم از ارزشهای دین یا بی اطلاعند یا رسانه های ضد دین فکرشان را عوض کرده اند
ناشناس۴۳۵۸۳۰۰۹:۱۸:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت ، خدا خیرت دهد.خوب جوابی به آنها دادی ولی اگر ناشناس می ماندی به جهت امنیت خودت بهتر بود
ناشناس۴۳۵۸۴۴۰۹:۲۹:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
انشاالله همان اهل بیت علیهم السلام در دو دنیا یار و پشتیبانت باشند. دمت گرم
ناشناس۴۳۵۸۶۲۰۹:۴۶:۲۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم سردار دفاع سایبری
ناشناس۴۳۵۸۷۴۰۹:۵۴:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
معنی هکر کلاه سفیدرا هم فهمیدیم!
ناشناس۴۳۶۰۷۲۱۱:۵۸:۰۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
مثلا خیال میکنی بقیه هکرهای کلاه سفید توی دنیا چکار میکنن؟!!! دفاع از ارزشها، شعار مشترک همه هکرهای کلاه سفیده. تفاوت بینشون توی مصداق ارزشهاییه که بهش باور دارن...
ناشناس۴۳۵۸۸۲۱۰:۰۰:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
دمت گرم
محمد۴۳۶۰۳۲۱۱:۳۳:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت به غیرتتون جنگنده های ایرانی اسلامی
ناشناس۴۳۶۰۷۹۱۲:۰۰:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
ما رو هم دعا کن بسیجی
ناشناس۴۳۶۰۸۳۱۲:۰۲:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
هکر کلاه سفید کار امنیت انجام می دهد. هکر کلاه خاکستری و کلاه مشکی هک می کند. معنی واژه را اشتباه نگیریم.
ناشناس۴۳۶۱۲۰۱۲:۲۶:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف از این گروهک شاخ شکسته ی داغون این همه نام نبر ..
ناشناس۴۳۶۱۲۶۱۲:۳۰:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۵
۸۰۰ هزار ؟! بابا ای زن ( البته اگر به اون بشه گفت زن ) ۸ نفر هم طرفدار نداره اون زنه توهم زده ما چرا حرف ...را قبول کنیم
حسین۴۳۶۱۸۴۱۲:۵۸:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۲۵
لطفا اخلاق را قربانی هیچ چیز نکنید، حتی به بهانه منافع عمومی و خصوصی...
ناشناس۴۳۶۷۰۶۱۸:۰۸:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
یعنی اگه خونه شما رو دزد بزنه ضمنا اهل خونه رو هم یک کتک مفصل بزنه، وقتی ببینیش بهش سلام میکنی که مبادا خلاف اخلاق عمل کرده باشی؟!!!!
شهروند۴۳۶۴۱۲۱۴:۵۷:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
احسنت! خیلی خوب. خدایت خیر دهاد. ادامه دهید.
ناشناس۴۳۶۴۱۹۱۵:۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۴/۲۵
این مصاحبه خیلی ...است طرف به راحتی شناسایی شده و توسط اینترپل دستگیر خواهد شد.
ناشناس۴۳۶۴۲۱۱۵:۰۶:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خدا پشت و پناهت
ناشناس۴۳۶۴۳۲۱۵:۱۴:۲۷ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خدا را شکر هکر سفیدم
توپانی۴۳۶۴۸۶۱۵:۴۸:۲۶ ۱۳۹۷/۴/۲۵
درودبرفرمانده جوان وباغیرت ایرانی درفضای مجازی .مایه ی افتخاری.
ناشناس۴۳۶۴۹۰۱۵:۵۲:۴۹ ۱۳۹۷/۴/۲۵
خداقوت پهلوان، کاش ضمن رعایت مسائل امنیتی از وجود این جوانان متعهد و متخصص بیشتر استفاده شود. واقعا دشمن از فضای مجازی به گسترده ترین و بهترین شکل داره استفاده می کنه تا ذهن جوانان و مردم رو به هم بریزه. درسته مشکلات زیاده ولی باید این رو بدانیم که هیچ وقت امریکا و غرب و سایر کشور دلسوز و خیرخواه ملت ایران نبوده و نخواهند بود.
ناشناس۴۳۶۵۰۹۱۶:۰۵:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۲۵
هموطن بزرگوار. درداخل روزانه هزاران میلیارد ازثروت ملی به غارت میره وتو دلت نمیسوزه. به قانون اساسی عمل نمیکنند واز دانش آموزان پول میگیرند وتو دلت نمیسوزه.بانک مرکزی سکه ودلار را ارثیه ابوی خود میداند. وزاتخانه تماما تجارتخانه ژنهای خبیث گشته. رود کارون هم خشکیده تو دلت نمیسوزه... مریم رجوی یک جسدسیاسیست گنده اش نکنید.مسیح علی نژاد رقمی نیست. لطف کن اسامی دانه درشتها ویقه سفی هارا بگیر ومنتشرکن.البته ...
ناشناس۴۳۶۵۴۵۱۶:۳۵:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
صفحه مریم ملعون رجوی 800هزار عضو داشته ؟!!! مگه میشه ؟!
ناشناس۴۳۶۸۶۸۲۰:۰۶:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۲۵
مفهوم هک یعنی نفوذ از راهی بدون دسترسی داشتن ایشون فقط اون پیج ها رو دی اکتیو کردن! هکی صورت نگرفته
متخصص امنیت شبکه در آمریکا۴۳۷۱۰۲۲۳:۵۱:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۵
الف جان به شما هشدار میدهم که گیر کلاه بردارانی مثل این شخص نیافتید. سر مردم کلاه گذاشتن و سود جویی و سوء استفاده از سواد پایین بسیاری از مسئولین باعث گسترش هر روزه افرادی کلاه بردار و شیاد با استفاده از شیوه های جدید شده است. لازم نیست سواد زیادی داشته باشید تا از حرفهای این آقا بفهمید که ایشان توانایی هک هیچ چیزی را ندارند! من ندیده میتوانم به شما قول بدهم که ایشان خودش صفحه ای به اسم مریم رجوی ساخته و خودش هم آنرا پاک کرده! با توجه به حضور قانونی رجوی در فرانسه امکان اینکه این فرد همچین صفحه ای با این محتوی به اسم خودش بسازد تقریبا غیر ممکن میباشد و اگر هم در آینده در اینستاگرام صفحه ای بسازد با توجه به اقامت در فرانسه خیلی راحت میتواند تیک آبی (نشان دهنده رسمی بودن صفحه) از شرکت اینستاگرام بگیرد! از همه مهمتر اینکه هر کسی چه رجوی و چه غیر از آن به هر اسمی صفحه ای در اینستاگرام بسازد که در آن ساخت مواد منفجره و یا هرگونه آسیب رسانی به انسان ها را تبلیغ کند شما با یک ریپورت ساده میتوانید شرکت اینستاگرام رو مجاب به حذف آن صفحه بکنید و احتیاجی به ادعای هک کردن نیست! اگر الف میخواهد من خیلی راحت میتوانم از شرکت اینستاگرام استعلام کنم که همچین صفحه ای آیا هک شده یا توسط آن شرکت حذف شده و یا اصلا وجود داشته یا خیر؟! از همه این حرفها که بگذریم اصلا ایشان معنی هکر کلاه سفید را نمیفهمند آنوقت توقع دارید باور کنیم هک کردن بلد هست؟ ضمن اینکه حتی بصورت خلاصه هم که شده کوچکترین آدرسی در مورد شیوه هک کردن خودش نداده تا متخصصینی مثل من دستش را رو نکنند! تمامی آنچه در این مصاحبه پخش شد برای من هیچ شکی نگذاشته که ایشان یک شیاد تمام عیار بوده و احتمالا بدنبال شهرت و مهمتر از آن بدنبال دستیابی به بودجه و پول میباشد!
تجارت نیوزدانشگاه علمی کاربردی

پربحث‌های اخیر

 1. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 2. شرط رهبر انقلاب برای فعالیت اقتصادی فرزندانشان/ درخواست آیت الله مصباح برای استغفار/ پشت پرده خبر استعفای جهانگیری/ نعمت زاده: ستاد روحانی طبقه هشتم بود و هر روز با پله بالا می‌رفتیم

 3. اتهام‌زنی تازه آمریکا به ایران/ بولتون: ایران بدنبال دخالت در انتخابات آمریکاست

 4. روحانی: عملکرد وزارت اقتصاد قابل قبول است

 5. وزارت خارجه به ابهامات رژیم حقوقی خزر پاسخ داد

 6. اظهارات شاه بحرین بر ضد قطر جنجال به پا کرد

 7. سفیر اسبق ایران در ونزوئلا مطلب اینستاگرامی منتسب به خود را تکذیب کرد

 8. تجربه ۴۵ دقیقه اضطراب و وحشت در پرواز بغداد به مشهد

 9. این روزهای اجاره نشینی با 3 پرده آماری

 10. «ممّد گاوی» و «علی‌ دراز» دستگیر شدند

 11. مسئولین پاسخگو باشند؛ ماجرای مرگ تلخ جانباز اعصاب و روان در افغانستان+ اسناد

 12. رونمایی از موشک خیبر ۱ حزب الله برای اولین بار  

 13. یک خبر خوب برای داوطلبان متقاضی کنکور ۹۸

 14. ورود ساز به پارک‌ها آزاد شد

 15. نگرانی بولتون از مداخله احتمالی چین، ایران و کره‌شمالی در انتخابات آمریکا

 16. ظریف: فکر می‌کردم آمریکایی‌ها بی‌اثر بودن تحریم‌ها را درک کرده‌اند/ برای بدترین حالت‌ها آماده‌ایم

 17. ۹ خوردنی برای کاهش اضطراب

 18. پدیده‌های لیگ هجدهم/ صدرنشینی شاگردان یحیی و آقای گلی یک مدافع

 19. بررسی "طرح حمایت از اتباع" در مجلس/ فراهم شدن خدمات بیمه‌ای اتباع

 20. اینترپل درباره «حمله تروریستی قریب‌الوقوع» در اروپا هشدار داد

 21. سفیر ایران در عمان عضو هیچ حزب سیاسی نیست

 22. 10 برج مرتفع دنیا را بشناسید  

 23. فارن‌پالیسی: تشکیل گروه «اقدام ایران» در آمریکا بیشتر اقدامی نمادین است تا هدفمند

 24. در بازار بزرگ میوه چه خبر است؟  

 25. بی‌بی‌سی فارسی در نقش «ترمینال رسانه‌ای» آشوبگران

پربحث‌های دیروز

 1. علت اینکه در ایران مردم دلارها را آتش نزدند چه بود؟

 2. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 3. نه به مذاکره با آمریکا/ صدای واحدی که از دولت شنیده می‌شود

 4. مالیات ناعادلانه، تیر خلاص به پیکر نیمه‌جان تولید/ مالیات، ابزاری برای ایجاد تعادل در توزیع ثروت و کاهش فاصله طبقاتی/دولتمردان توجه می‌کنند؟

 5. خوش‌بینی به آمریکا دولت مصدق را ساقط کرد

 6. حرف‌های تکان‌دهنده شش جوان محکوم به اعدام پای چوبه‌دار

 7. انصراف ۵۰ نماینده از استیضاح کرباسیان

 8. تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

 9. بمب ویتامین C را بشناسید

 10. شرط رهبر انقلاب برای فعالیت اقتصادی فرزندانش

 11. دلار 4200 تومانی در محاسبه قیمت مواد اولیه حذف شود

 12. احتمال محکومیت متهم اصلی ثامن‌الحجج به ۲۰ سال حبس

 13. نامه معاون رییس جمهور به احمد توکلی/ قوه قضائیه و مقننه و دستگاه‌های تابعه اطلاعات حقوق و مزایا را ثبت نکردند

 14. جهانگیری: کاهش آثار تحریم‌ها مهمترین اولویت فعلی دولت است

 15. فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد برکنار شد

 16. پشت پرده یک کاسبی پردرآمد

 17. طرح استیضاح وزیر اقتصاد اعلام وصول شد

 18. شرط رهبر انقلاب برای فعالیت اقتصادی فرزندانشان/ درخواست آیت الله مصباح برای استغفار/ پشت پرده خبر استعفای جهانگیری/ نعمت زاده: ستاد روحانی طبقه هشتم بود و هر روز با پله بالا می‌رفتیم

 19. افزایش ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومانی قیمت خودرو + جدول

 20. محسن هاشمی: تلاش‌ می‌کنیم افشانی در شهرداری تهران بماند

 21. اتهام‌زنی تازه آمریکا به ایران/ بولتون: ایران بدنبال دخالت در انتخابات آمریکاست

 22. وزیر علوم خبر داد: رعایت شاخص "جوان‌گرایی" در انتصاب‌ها/ مدیران دانشگاه‌ها ۸ سال جوان‌تر شدند

 23. روحانی: عملکرد وزارت اقتصاد قابل قبول است

 24. موسوی لارگانی: مجلس و دولت فکری به حال مردم کنند

 25. کودتایی که فقط 75 هزار دلار هزینه داشت +عکس

پربحث‌های هفته

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 3. علت اینکه در ایران مردم دلارها را آتش نزدند چه بود؟

 4. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 5. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 6. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 7. توکلی: ‌مسئولان درکی از وضعیت اقتصادی ندارند/راغفر: رئیس کمیسیونی بی‌ام‌و 3 میلیاردی دارد و با آن به استخر می‌رود/ به چه زبانی باید به مسئولان هشدار داد که وضعیت بحرانی است

 8. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 9. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 10. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 11. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 12. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 13. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 14. توکلی: ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی معوقات بانکی متعلق به ۱۰۸نفر/ ۲۰ میلیارد دلار ظرف چند روز با سیاست های غلط دولت از دست رفت

 15. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 16. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 17. نخستين توافق افتخارآميز ايران در خزر

 18. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 19. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قبال خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 20. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 21. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 22. نه به مذاکره با آمریکا/ صدای واحدی که از دولت شنیده می‌شود

 23. تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو

 24. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 25. ابتکار ترکیه برای عبور از بحران ارزی  

پربحث‌های اخیر

 1. سفیر اسبق ایران در ونزوئلا مطلب اینستاگرامی منتسب به خود را تکذیب کرد

 2. مسئولین پاسخگو باشند؛ ماجرای مرگ تلخ جانباز اعصاب و روان در افغانستان+ اسناد

 3. یک خبر خوب برای داوطلبان متقاضی کنکور ۹۸

 4. ورود ساز به پارک‌ها آزاد شد

 5. بررسی "طرح حمایت از اتباع" در مجلس/ فراهم شدن خدمات بیمه‌ای اتباع

 6. لوازم بهداشتی و آرایشی تقلبی چگونه تشخیص بدهیم؟

 7. تفاهمی برای تغییر قانون ازدواج زیر ۱۸ سال صورت نگرفت

 8. معاون فرهنگی قوه قضائیه: زندان اثر پیشگیرانه لازم را ندارد/ ضرورت ارائه مجازات‌های جایگزین

 9. منشأ گرد و غبار پایتخت محلی است

 10. مجری معروف در کنار فرزند تازه متولد شده‌اش +عکس  

 11. آیت الله خاتمی: حوزه علمیه هرگز سکولار نبوده و نخواهد بود

 12. پیام تسلیت رهبر انقلاب برای درگذشت برادرِ دریابان علی شمخانی

 13. پیشنهاد نمایندگان به سازمان سنجش درباره کنکور ۹۸

 14. اعضای بدن ملی پوش ایرانی جان چند نفر را نجات داد

 15. تمدید پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی

 16. کشف اشیاء عتیقه قاچاق با قدمت 5 هزار سال

 17. رییس سازمان پزشکی قانونی: دفن ۸ مجهول‌الهویه در سال ۹۶ /مراجعه برای تغییر جنسیت زیاد است

 18. کلاهبرداری با ربات «همدم‌یاب»

پربحث‌های دیروز

 1. فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد برکنار شد

 2. محسن هاشمی: تلاش‌ می‌کنیم افشانی در شهرداری تهران بماند

 3. وزیر علوم خبر داد: رعایت شاخص "جوان‌گرایی" در انتصاب‌ها/ مدیران دانشگاه‌ها ۸ سال جوان‌تر شدند

 4. موسوی لارگانی: مجلس و دولت فکری به حال مردم کنند

 5. سرپرست وزارت تعاون: می‌خواهیم نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم

 6. کلانتری: عمدی در کار است تا آتش هورالعظیم خاموش نشود

 7. طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد شد

 8. ابطال طرح ترافیک خبرنگاری بعضی آقازاده‌ها/ حذف منتقدین صحت ندارد

 9. تجربه نزدیک به مرگ با نوشیدنی آمازونی «آیاهواسکا»

 10. سفیر اسبق ایران در ونزوئلا مطلب اینستاگرامی منتسب به خود را تکذیب کرد

 11. بطحایی: سند ۲۰۳۰ از نظام آموزشی کشور به طور کامل کنار گذاشته شده است

 12. افشانی دوباره تذکر گرفت/ ۵۰درصد اتوبوس‌های تهران متوقف هستند

 13. ۱۷ نفر از مخلان نظم بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس دستگیر شدند

 14. معاون فرهنگی قوه قضائیه: زندان اثر پیشگیرانه لازم را ندارد/ ضرورت ارائه مجازات‌های جایگزین

 15. منشأ گرد و غبار پایتخت محلی است

 16. مجری معروف در کنار فرزند تازه متولد شده‌اش +عکس  

 17. آیت الله خاتمی: حوزه علمیه هرگز سکولار نبوده و نخواهد بود

 18. پیام تسلیت رهبر انقلاب برای درگذشت برادرِ دریابان علی شمخانی

 19. پیشنهاد نمایندگان به سازمان سنجش درباره کنکور ۹۸

 20. اعضای بدن ملی پوش ایرانی جان چند نفر را نجات داد

 21. تمدید پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی

 22. کشف اشیاء عتیقه قاچاق با قدمت 5 هزار سال

 23. رییس سازمان پزشکی قانونی: دفن ۸ مجهول‌الهویه در سال ۹۶ /مراجعه برای تغییر جنسیت زیاد است

 24. کلاهبرداری با ربات «همدم‌یاب»

 25. پیام تسلیت روحانی به دبیر شورای عالی امنیت ملی

پربحث‌های هفته

 1. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 2. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 3. تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو

 4. عزت الله انتظامی درگذشت+زندگینامه و کارنامه آقای بازیگر

 5. دوستی قبل از ازدواج ممنوع

 6. گفتگو با پسر قاضی پور +فیلم   

 7. عمر «ازدواج‌ سفید» در ایران چقدر است؟

 8. نقدی بر یادداشت: «کنکور و نقدی بر یک نقد»

 9. سخنگوی وزارت بهداشت: شرمنده‌ام که بعضی مطب‌ها کارتخوان ندارند

 10. حکم پرونده "ثامن‌الحجج" صادر شد

 11. مدیری که 90 سکه طلا در میز توالت نگه داری می کرد

 12. بطحایی: نشانه‌های ورشکستگی در نظام آموزش و پرورش پیداست

 13. پشت پرده مطب‌های بدون کارتخوان چیست؟

 14. زندگی مدفون شده + تصاویر

 15. فرزندان مسئولان شهرداری تهران کجا هستند؟

 16. مهاجرت از نخبگان به سطح اقشار متوسط رسید

 17. واکنش «دادستان کل کشور» به نامه برخی وزرا برای رفع فیلتر برخی شبکه‌ها: شریک در جرم نخواهم شد

 18. کمپینی که این بار مسئولان را به چالش کشیده است

 19. نیمی از پزشکان تهرانی مالیات نمی دهند/ دسترسی سازمان مالیاتی به اطلاعات درآمدی پزشکان

 20. فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد برکنار شد

 21. وزیر بهداشت: در جاده‌ها برای جان مردم ارزش قائل نیستیم/ خداوند برای ما خودروسازان منصف متولد کند

 22. پاتک پلیس تهران به انبارهای محتکران/ کشف ۹ انبار از کالاهای اساسی احتکار شده

 23. بیمارستان، کودک بدحال و عوامل اورژانس را راه نداد

 24. واکنش افشانی به قانون منع به کارگیری بازنشستگان

 25. محسن هاشمی: تلاش‌ می‌کنیم افشانی در شهرداری تهران بماند

آخرین عناوین