فرمانده ناجا: ۷۰ درصد زنان قائل به عفاف و حجاب هستند

گروه اجتماعی الف،   3970420087 ۱۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
فرمانده ناجا: ۷۰ درصد زنان قائل به عفاف و حجاب هستند

فرمانده ناجا گفت: ۷۰ درصد خانم‌های محترم جامعه قائل به عفاف و حجاب‌اند و حتی کسانی که پوشش را رعایت نکرده و ظواهر اسلامی را مراعات نمی‌کنند نیز امنیت، آسایش و آرامش را در پناه عفاف و حجاب می‌دانند.

به گزارش فارس،‌ آیین اختتامیه سومین جشنواره چادرهای آسمانی هم اینکه در باغ موزه دفاع مقدس در حال برگزاری است. 

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در این آیین اختتامیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و شهدای عرصه نظم و امنیت به موضوع عفاف و حجاب پرداخت و گفت: امروز پرداختن به عفاف و حجاب چه برای خواهران و چه برادران امری ضروری است و اگر می‌خواهیم پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی، تدابیر حکیمانه حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری باشیم یکی از دریچه‌ها و موضوعات اصلی آن موضوع عفاف و حجاب است. 

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: براساس وظایف ذاتی،‌ مبادی دینی و قانونی هر مسلمانی وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را دارد و سازما‌ن‌ها و نهادهای دولتی و حاکمیتی نیز در این زمینه مسئولیت دارند. 

سردار اشتری تصریح کرد: فریضه فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر بر عهده همه مردم است و همه نهادها و هم مسئولان اجرایی کشور. 

این مقام ارشد نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه برگزاری این همایش خود،‌ امر به معروف است اعلام کرد مردمان جامعه ما فطرتا با عفاف و حجاب موافق هستند؛ چرا که در پیمایشی که صورت گرفته بیش از 70 درصد خانم‌های محترم با قائل به عفاف و حجاب هستند؛ حتی کسانی که رعایت ظواهراسلامی را نکرده و در پوشش نیز مراعات نکرده در جواب به این پیمایش امنیت، اسایش و آرامش را در پناه عفاف و حجاب عنوان کرده‌اند. 

وی افزود: باید براساس فطرت پاکی که خواهران و برادران این جامعه دارند این موضوع را تفهیم کنیم چرا که عفاف و حجاب یک موضوع فطری است. 

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به خارج‌نشین‌هایی که برای زنان عفیف ما تصمیم می‌گیرند اشاره و اعلام کرد: اندک افرادی هستند که با عناد موضوع بی‌حجابی و بدحجابی و شل‌حجابی را دنبال می‌کنند؛ آن کسانی که خارج از کشور نشسته‌‌اند و برای زنان عفیف ما تصمیم می‌گیرند کسانی هستند که سرخورده‌اند؛‌مشکلات روحی و روانی داشته‌اند و به دلایلی نتوانسته‌اند خودشان را با مردم فهیم و فرهنگی ما تطبیق بدهند. 

وی افزود: این افراد بر بحث بی‌حجابی دامن می‌زنند و ایامی را مشخص می‌کنند برای به نمایش گذاشتن بی‌حجابی  و شعار و تبلیغ می‌کنند و فکر می‌کنند که با صحبت خود زنان و دختران ما از آنها پیروی می‌کنند. 

سردار اشتری ادامه داد: البته ممکن است اندک افرادی به دلایلی که در اینجا مناسب نیست در مورد آن سخن بگوییم از آنها پیروی کنند اما باید بگوییم اکثریت مردم جامعه ما اعتقاد قلبی به عفاف و حجاب دارد و وظیفه حاکمیت است که بر روی این اکثریت کار کند. 

وی با اعلام این مطلب که 26 دستگاه رسمی وظیفه دارند در حوزه عفاف و حجاب کار کنند تصریح کرد: در این راستا مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب مشخص است؛ 300 مصوبه در این خصوص تدوین و به دستگاه‌ها ابلاغ شده؛‌البته این برای چند سال گذشته است؛ ما باید دنبال کنیم و توقع ‌مان فقط این نباشد که ناجا ورود کند. 

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: البته اگر دستگاه‌های دیگر به وظایف خود عمل نکنند ناجا حتما به وظیفه خود عمل می‌کند اما باید مطالبه مردم و مسئولین از سایر نهادهایی که قانونا وظیفه دارند نیز پیگیر شوند؛ یک تعداد نامه و دستورالعمل که کفایت نمی‌کند باید پای کار بیایند. 

این خبر در حال تکمیل است....

عناوین مرتبط

۹ مهر ۱۳۹۷آملی لاریجانی: با سایت‌هایی که برای دلار قیمت سازی می‌کنند برخورد می‌شود
۹ مهر ۱۳۹۷آیا بدحجاب تر شدیم؟ / دخترهای ۹۷ بدتر از دختران ۵۷ اند؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۷رییس پلیس تهران: اگر ناجا نبود، بخش مهمی از حجاب و عفاف لطمه می‌خورد
۲۷ تیر ۱۳۹۷دادستان کل کشور: حکم بابک زنجانی اعدام است و قطعا اعدام می‌شود
۲۷ تیر ۱۳۹۷بیانات رهبر انقلاب در مورد امر به معروف و نهی از منکر  
۲۴ تیر ۱۳۹۷سردار اشتری: در کشور پویایی و آزادی وجود دارد/ باید اجازه ندهیم که موضوعات اجتماعی به سمت امنیتی شدن پیش رود
۲۳ تیر ۱۳۹۷باید به شریعت برگردیم
۲۱ تیر ۱۳۹۷صحبت های خواهر مسیح علی‌نژاد خطاب به رهبری
۲۰ تیر ۱۳۹۷سردار اشتری: مرزبانان جانانه دفاع می‌کنند
۲۰ تیر ۱۳۹۷آیت‌الله علم‌الهدی: توسعه انقلاب با ایستادگی مردم پای انقلاب ممکن است/ حجاب ضامن هویت ملی در جامعه است
۱۷ تیر ۱۳۹۷پلیس در برخورد با هنجارشکنان عفاف و حجاب تعارف ندارد
۲ خرداد ۱۳۹۷چرایی مزاحمت‌های خیابانی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۲۸۳۸۴۱۲:۵۲:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۲۰
آقا من و کل دوستان و فامیلم چرا هیچ وقت تو این آمار شما نیستیم ؟؟؟ چرا هیچوقت از ما آمار نمی گیرند. من تا الان یک نفر رو هم ندیدم که سوال کرده باشند. دقیقا این 70 درصد از کجا می یاد؟؟؟؟؟؟
ناشناس۴۲۸۶۰۲۱۴:۵۳:۵۵ ۱۳۹۷/۴/۲۰
اگر ۳۰ درصد بانوان کشور به عفاف اعتقاد نداشته باشند یعنی یک سوم جنعیت زنان کشور پتانسیل بی عفتی در جامعه را دارند که این فاجعه است و همچین چیزی غیر ممکن است اقای رییس پلیس باید بداند و متوجه باشند که عفاف و عفت یک مقوله دیگر است که ۹۹/۹۹۹۹۹۹درصد زنان این مملکت عفی و با عفاف و عفت و نجابت هستند ، مقوله حجاب نیز امری مجزا و اعتقادی میباشد که در بین زنان با حجاب کشور نیز ممکن است معدودی بی عفت باشند در هر صورت پلیس و مسئولان حتما فهمیده اند که حجاب اجباری نتیجه ای معکوس داشته و دارد و خواهد داشت .
ناشناس۴۲۸۶۳۷۱۵:۰۷:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۰
یعنی شما و دوستها و فامیلهات نه به حجاب و نه به عفاف اعتقاد ندارید؟!!! بعضیها یا واقعا نمیدونن چی دارن میگن یااینکه انقدر وضعشون خرابه که رسما و کتبا افتخار به بی عفتیشون میکنن! به نظر من این آدمها رو اصلا نباید جزو مردمی که صاحب تمدن و فرهنگ ایرانی هستن به حساب آورد...
پیما۴۲۹۱۲۳۲۳:۵۱:۰۶ ۱۳۹۷/۴/۲۰
همین دیگه! چرا با خواهر و مادر خودت حساب میکنی؟ مردم که فقط خانواده شما نیستن!
ناشناس۴۲۸۴۱۹۱۳:۱۲:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۲۰
فرمانده محترم، حجاب لزوماً عفاف نیست و عفاف لزوماً با حجاب ایجاد نمی گردد. امیدوارم سانسور نکنید
آزاد۴۲۸۴۲۱۱۳:۱۴:۰۹ ۱۳۹۷/۴/۲۰
شایسته نیست که مسئولین محترم حجاب را به عفاف گره نزنند.زیرا ممکن است مجددا مانند ماجرای رقصنده های اینستاگرامی نتیجه معکوس تکرار شود.
ناشناس۴۲۸۴۴۰۱۳:۲۵:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۰
در اغلب موارد برای صحبت درباره افراد مخالف سیاستهای فرهنگی حاکم مثل همین حجاب اجباری، از واژه عده معدود یا برخی افراد! استفاده میشود انگار که دارند در مورد حداکثر 10 یا 20 نفر صحبت میکنند. اولا گفته اید 70 درصد اعتقاد به حجاب دارند یا حجاب اجباری همراه با باتوم و ون؟ خیلی فرق میکنه... دوم اینکه این آمارگیری را کی و کجا انجام داده اید و نوع پرسشها چه بوده است؟ ثالثا 30 درصد خانمها اصلا به حجاب اعتقاد ندارند؟ با فرض داشتن 60 میلیون نفر تعداد افراد بالغ در کشور که نیمی از آنها خانمها هستند، یعنی حدود 10 میلیون نفر از خانمها به حجاب اعتقاد ندارند و به تبع آن به حجاب اجباری اصلا اعتقاد ندارند که جمعیت زیادی است و نمیتوان تعبیر عده ای معدود ! را برای آن بکار برد. این حجاب اجباری روز بروز بر دوقطبی شدن فرهنگی جامعه اضافه میکند و بهتر است بجای لجبازی با مردم بفکر راه چاره باشید.
بیگی29۴۲۸۶۳۱۱۵:۰۳:۵۵ ۱۳۹۷/۴/۲۰
خارج از اعتقاد یا عدم اعتقاد قلبی همین اکثریت شما یا خود مامورین ،بعضی چیز ها مانند آواز بانوان حتی غیر غنای فوت شدگان .... و همین حجاب،خط قرمزی تعریف شده هستند که قدم گذاشتن در آن حد اقل در توان مسئولین نیست.اینها برای مسئولین مثال درب امامزاده هستند نه میشود نگهداشت نه آتش زد.
ناشناس۴۲۸۵۸۲۱۴:۴۴:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۰
لطفا نتایج نظر سنجی رو که 70 درصد ثایل به حجاب هستند رو در اختیار عموم قرار بدید تا همگان بهره ببرند و به عنوان منبع ازش استفاده کنن
ناشناس۴۲۸۶۳۲۱۵:۰۴:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۰
طرح مسئله کلاً اشتباه است. اگر فردا حجاب اجباری لغو شود، همه زنان و دختران با لباس متعارف و نسبتاً پوشیده بیرون خواهند آمد و کسی نیمه لخت بیرون نخواهد آمد. ولی اکثرشان در شهرهای کشور بدون روسری خواهند بود. ملاک اصلی اینجاست. یعنی هرکس را در خیابان می بینید که موهایش از روسری پیداست و به آنها «بدحجاب» می گویند، در غیاب حجاب اجباری روسری را از سر بر خواهد داشت. یک نگاه کلی به شهرهای کشور نشان می دهد که چند درصد موافق حجاب (به معنی روسری) هستند. وصل کردن عفاف به حجاب توهین به زنان است و نتیجه خلاف می دهد. چنانکه تا حال در موضوعات زیادی چنین شده است. عجیب است که کسی درس نمی گیرد.
ناشناس۴۲۸۶۵۵۱۵:۱۶:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۰
اولا حجاب فقط برای خانم ها نیست دوما حجاب اجباری خیر ولی عفاف
ناشناس۴۲۸۷۴۷۱۶:۳۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۰
اظهار برخی مطالب از جانب مسئولان طراز اول مملکت سئوالاتی را برای مردم ایجاد خواهد کرد که عدم پاسخگویی به آنها تنها میتواند نشانه از بالا به ملت نگاه کردن مقامات باشد ، برای مثال : کدام موسسه پژوهشی و با کدام روش علمی و در کدام نقاط از کشور این آمار را تهیه کرده اند و آیا هیچ راستی آزمایی از صحت و سقم این آمار انجام شده است .
ناشناس۴۲۸۷۴۹۱۶:۳۳:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۲۰
سردار اینی که ما توی کوچه و خیابون می بینیم با انچه که شما فرمودید یک کوچولو تفاوت داره مثلا شاید 70 درصد مخالفند

پربحث‌های امروز

 1. تاثیر آب گشنیز در کنترل قندخون

 2. آخرین تلاش نتانیاهو برای جلوگیری از فروپاشی کابینه اسرائیل

 3. محمدبن سلمان و آینده جنگ در الحدیده/ ولیعهد نمی تواند واقعیت میدانی در یمن را بپذیرد

 4. ترامپ: در دو روز آینده مشخص می‌شود چه کسی خاشقچی را کشته است

 5. سلبریتی‌ها کاسبان قبل و بعد تحریم‌ها هستند/ حمایت از حسن روحانی همراه با لبیک به ترامپ!

 6. چهار ایراد مهم شورای نگهبان به کنوانسیون CFT

 7. آغاز جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی

 8. تکذیب نامه حمایت فرماندهان و پیشکسوتان قرارگاه خاتم الانبیا(ص) از حناچی

 9. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟

 10. آیا می‌توان با وجود میگرن ورزش کرد؟

 11. ستاره عراق جام ملت‌ها را از دست داد

 12. رونالدو چطور خارج از فوتبال پول پارو می‌کند؟

 13. سرانه مصرف آب در ایران ۲ برابر آلمان / مدیریت مصرف در کشورهای پر آب

 14. رونق تولید و بازار مسکن با اجرای مالیات بر عایدی سرمایه

 15. سوال از وزیر بهداشت درباره قبضه کردن بازار تجهیزات چشم توسط یک شرکت خارجی

 16. عروس و دامادهای این دفتر از هم طلاق نمی‌گیرند

 17. جزئیات امتیازات ایران و کشورهای آسیایی برای لیگ قهرمانان

 18. هراس‌افکنی جدید

 19. «سلطان»ها، منقرض نمی شوند! 

 20. زمین را از بالا ببینید  

 21. ماجرای زمین‌های ده ونک؛ از روایت تا واقعیت مالکیت زمین‌های اطراف دانشگاه الزهرا

 22. صدراعظم پیشین آلمان: آمریکا با ما مانند یک کشور اشغالی برخورد می‌کند

 23. قاسم‌پور: کی‌روش در ایران خدایی می‌کند/ کجا برود بهتر از اینجا؟

 24. پیام ورود طیب‌نیا به شورای پول و اعتبار چیست؟

 25. اینفوگرافی/ بانک‌ها امسال چقدر وام داده‌اند؟

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 2. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 3. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

 4. بازار خودرو و فرصتی بی‌نظیر برای وزارت صنعت/ قیمت بازاری خودرو سقوط خواهد کرد؟

 5. اعدام سلطان سکه آغاز راه است/ مطالبه‌ای از دستگاه قضا

 6. ولی‌الله سیف: شوک ارزی پیش‌بینی شد ولی تدبیر نشد/ در طول مسوولیتم چندین بار استعفا و تقاضای کناره‌گیری کردم

 7. جزئیات فیلم‌های سیاه تجاوز به کودکان شوشتری

 8. فرار لیبرال‌ها

 9. اهمیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها چقدر است؟

 10. ۳ مدیر ارشد «بانک رفاه» ۱ میلیارد تومان حقوق و مزایا ناخالص گرفتند! + سند

 11. کفتر بازی علی انصاریان در میلان  

 12. قیمت خرید ارز در بانک‎ها؛ دلار ۱۱ هزار و ۵۱ تومان

 13. بازگشت پیروزمندانه خبرنگار سی‌ان‌ان به کاخ سفید + تصاویر

 14. تشریف داشتید آقای مشاور!

 15. آقای ظریف! از کدام جوسازی سخن می‌گویید؟

 16. سازمان سیا: بن سلمان دستور قتل خاشقچی را صادر کرده است

 17. دستمزد نجومی مهناز افشار برای «اولیورتوئیست»

 18. ضرب‌ و شتم یک پزشک در مشهد  

 19. قیمت خودروهای وارداتی در بازار  

 20. روغن نباتی ارزان شد

 21. چرا مخدر «گل» گران شد؟

 22. شهادت یک نیروی جهادی حین انجام ماموریت + عکس

 23. چرا بیرانوند شانس زیادی برای کسب عنوان مرد سال آسیا دارد؟

 24. زمان واریز یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی آبان ماه

 25. فرماندار سرپل‌ذهاب: سلبریتی‌ها تمایلی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده ندارند

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 3. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 4. سوت و کف به افتخار ظریف

 5. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 6. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 7. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 8. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 9. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 10. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 11. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 12. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 13. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 14. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 15. فاتحه تهران را بخوانیم

 16. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 17. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 18. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 19. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 20. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 21. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 22. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 23. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 24. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

 25. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

پربحث‌های اخیر

 1. تکذیب نامه حمایت فرماندهان و پیشکسوتان قرارگاه خاتم الانبیا(ص) از حناچی

 2. عروس و دامادهای این دفتر از هم طلاق نمی‌گیرند

 3. ماجرای زمین‌های ده ونک؛ از روایت تا واقعیت مالکیت زمین‌های اطراف دانشگاه الزهرا

 4. سفر لاکچری به خارج چقدر خرج برمی‌دارد؟

 5. اعلام میانگین «حقوق» فرهنگیان و «تسهیلات بانکی» پرداختی به آنها

 6. برنامه کمیته امداد برای افزایش افراد تحت پوشش/ عدم مرجع واحد نظارتی بر اقدامات «خیریه‌ها»

 7. سرانه پستی هر ایرانی چند مرسوله است؟

 8. تیزر مرموز فصل جدید خندوانه  

 9. این هم عکس یک گوش الاغیِ چشم گربه ای  

 10. ۵۰ هزار تومان جریمه در کمین خودرو‌ها

 11. اجباری شدن مشاوره و آموزش قبل از ازدواج

 12. حذف کنکور تا 10 سال دیگر هم غیرممکن است

 13. شریعتمداری: مرحوم نوربخش خادم ملت بود

 14. انصراف حسن کربلایی از حضور در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات

 15. مدارس هیئت امنایی به مدارس عادی تبدیل می‌شوند

 16. واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش

 17. قضاوت های عادلانه دستاورد مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

 18. وزارت کشور حکم شهرداری "حناچی" را صادر کرد

 19. حناچی: تابع قانون هستم

 20. عضو شورای شهر: حکم حناچی هنوز صادر نشده؛ افشانی فعلا شهردار تهران است

 21. جعفری دولت آبادی: دادستانی مسئول مبارزه با گرانفروشی نیست/ صدور ۶ کیفرخواست در حوزه صرافان و ارز طی هفته گذشته

 22. قاضی سراج خبر داد: تشکیل پرونده برای تصادف نوربخش

پربحث‌های دیروز

 1. اهمیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها چقدر است؟

 2. چرا مخدر «گل» گران شد؟

 3. فرماندار سرپل‌ذهاب: سلبریتی‌ها تمایلی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده ندارند

 4. سد ایلام سرریز کرد

 5. سرانه پستی هر ایرانی چند مرسوله است؟

 6. تیزر مرموز فصل جدید خندوانه  

 7. این هم عکس یک گوش الاغیِ چشم گربه ای  

 8. ۵۰ هزار تومان جریمه در کمین خودرو‌ها

 9. اجباری شدن مشاوره و آموزش قبل از ازدواج

 10. حذف کنکور تا 10 سال دیگر هم غیرممکن است

 11. شریعتمداری: مرحوم نوربخش خادم ملت بود

 12. انصراف حسن کربلایی از حضور در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات

 13. مدارس هیئت امنایی به مدارس عادی تبدیل می‌شوند

 14. واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش

 15. قضاوت های عادلانه دستاورد مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

 16. وزارت کشور حکم شهرداری "حناچی" را صادر کرد

 17. حناچی: تابع قانون هستم

 18. عضو شورای شهر: حکم حناچی هنوز صادر نشده؛ افشانی فعلا شهردار تهران است

 19. جعفری دولت آبادی: دادستانی مسئول مبارزه با گرانفروشی نیست/ صدور ۶ کیفرخواست در حوزه صرافان و ارز طی هفته گذشته

 20. قاضی سراج خبر داد: تشکیل پرونده برای تصادف نوربخش

 21. خداحافظی ۲ مهره کلیدی از وزارت بهداشت

 22. وزیر آموزش و پرورش خبر داد: راه‌اندازی کلاس‌ اسباب‌بازی در دبستان‌ها

 23. همه چیز درباره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

 24. خودروهای فاقد معاینه فنی از امروز جریمه می‌شوند

 25. هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای حساس‌ها

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 3. فاتحه تهران را بخوانیم

 4. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 5. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 6. جنازه «سلطان سکه» پس از اعدام  

 7. دو گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند

 8. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 9. از تهران چیزی می‌ماند؟/ با آخوندی تا ۱۴۰۰

 10. تخفیف ۷۵ درصدی برای ملکی در سعادت‌آباد به عضو شورای شهر تهران

 11. اهمیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها چقدر است؟

 12. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 13. حواشی شغلی به نام "خانم جلسه‌ای"

 14. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 15. پولشویی و فرار مالیاتی در بستر عدم‌شفافیت/ اقتصاد ما شفاف نیست؟

 16. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 17. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 18. پشت پرده انتخاب شهردار تهران کیست؟

 19. آخوندی: رویکرد من برای شهرداری، ایجاد حکومت محلی است

 20. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 21. محسن هاشمی: رد صلاحیت آخوندی و حناچی کذب است

 22. تهران با آمدن آخوندی «فریز» می‌شود

 23. وزیر بهداشت: سلامت اولویت سیاست‌مداران نبوده است/ کمترین توجه را به سلامت جسم و روح مردم داشته‌ایم

 24. آیت‌الله مکارم شیرازی: آسیب‌های فضای مجازی در کشور غوغا می‌کند

 25. "رئیسی" در کتاب فروشی‌های خیابان انقلاب  

آخرین عناوین