سپینو-مگنت

مروری بر اخبار مهم روز؛ خاطره ای از دیدار قاسم سلیمانی با هاشمی رفسنجانی/ تلاش اصلاح طلبان برای کناره گیری یکی از اعضای کابینه/ دلالی پست‌ها در شهرداری/ واکنش شورای نگهبان به خبر رد صلاحیت روحانی در انتخابات

گروه سیاسی الف،   3970417170 ۱۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
خاطره ای از دیدار قاسم سلیمانی با هاشمی رفسنجانی/ تلاش اصلاح طلبان برای کناره گیری یکی از اعضای کابینه/ دلالی پست‌ها در شهرداری/ واکنش شورای نگهبان به خبر رد صلاحیت روحانی در انتخابات

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

تنش دیپلماتیک بین ایران و هلند

حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان با توجه به اقدامات اخیر دولت هلند علیه کشورمان دریادداشتی با عنوان وزارت خارجه عجله نکند نوشت: وادادگی و مماشات وزارت امور خارجه در مقابل کشور کوچک و کم‌ اهمیتی مانند هلند که اگر دو عدد پونز روی نقشه آن بزنید از نقشه محو می‌شود! در حالی است که دولت هلند طی چند سال گذشته کارنامه سیاه و آلوده به دهها جنایت علیه کشورمان دارد... وزارت خارجه کشورمان به جای برخورد مقتدرانه و حفظ عزت مردم این مرز و بوم، با این دولت جنایتکار مماشات که هیچ! بلکه به نوعی اظهار ضعف و خودباختگی کند! و در مقابل اقدام خصمانه دولت هلند در اخراج دیپلمات‌های کشورمان، یکماه و چند روز سکوت کند و بعد هم به خلاف‌گویی روی آورده و ادعا کند بلافاصله سفیر هلند را احضار کرده است! و درباره این اقدام غیر‌دوستانه! -‌به جای جنایتکارانه- توضیح خواسته است!.. وزارت خارجه باید درباره این اقدام پلشت خود که نادیده گرفتن عزت نظام و حرمت مردم ایران است در پیشگاه ملت پاسخگو باشد، اگر چه دستگاههای نظارتی نیز در این خصوص وظیفه خاص خود را دارند و نبایستی و نمی‌توانند از کنار آن بی‌تفاوت عبور کنند.

 شرکت یا عدم شرکت اصلاح طلبان در انتخابات به خودشان مربوط است

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اظهارات اخیر سعید حجاریان که گفته بود با وجود نظارت استصوابی و احتمال رد صلاحیت گسترده اصلاح طلب ها در انتخابات پارلمانی دور یازدهم و ریاست جمهوری دور سیزدهم زمینه برای شرکت اصلاح طلبان وجود ندارد و به همین خاطر در انتخابات شرکت نخواهند کرد، می گوید : شرکت یا عدم شرکت کاندیداهای اصلاح طلبان در انتخابات به خودشان بستگی دارد.

کدخدایی به ایرنا می گوید: شورای نگهبان وظیفه قانونی خود را انجام داده و در آینده هم بر اساس وظایف قانونی خود عمل می کند. کدخدایی در باره این که نوک پیکان انتقاد آنها نظارت استصوابی شورای نگهبان و این که معتقدند نظارت استصوابی یک نوع ابزار سیاسی برای اعمال سلیقه شده است؟ گفت : مصادیق اگر داشتند حتما بررسی می شود ولی همه کارهایی که تا الان انجام شده در چارچوب وظایف قانونی شورای نگهبان بوده است. شما شورای نگهبان را در وظایف قانونی خود تحلیل کنید.

روایت شاگرد و همکار از وضعیت جسمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی

ایرنا نوشت:موضوع بیماری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از همان زمان که زمزمه جایگزینی او بر صندلی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مطرح می‌شد، به میان آمد.... بعد از مدتی محمدرضا باهنر، قصور پزشکی درباره رئیس مجمع تشخص مصلحت نظام را افشا کرد. به گفته او در یکی از عمل‌های جراحی که بر روی هاشمی شاهرودی صورت گرفته، به‌جای غده؛ کلیه را از بدن او خارج کردند!

بعد از این افشاگری، سخنگوی وزارت بهداشت ادعای قصور پزشکی در درمان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را خلاف واقع عنوان کرد اما بااین‌حال پس از بازگشت هاشمی شاهرودی از آلمان جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام به روال گذشته برگزار نشد. برخی از اعضای مجمع، دلیل این بی‌نظمی جلسات را بیماری رئیس مجمع می‌دانند...انتشار تصاویری از آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی در جلسه دیروز مجمع تشیص مصلحت نظام، بار دیگر موضوع بیماری و وخامت حال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را در افکار عمومی به جریان انداخت

مصباحی‌مقدم در پاسخ به این سوال که «تصاویر منتشرشده از جلسه دیروز مجمع حکایت دیگری داشت؟»، گفت: «بالاخره ایشان دوران نقاهت را می‌گذرانند.». او تاکید کرد: «اتفاقاً حال آیت‌الله هاشمی شاهرودی از جلسه قبل بهتر بود.»

محمدمهدی هادی‌به، یکی از شاگردان آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی در قم که از سال 88 در کلاس‌های درس رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت می‌کند گفت: کلاس هاشمی شاهرودی از دی ماه سال گذشته به دلیل بیماری ایشان تعطیل شده و تا امروز هیچ جلسه‌ای تشکیل نشده است.

او گفت: «آیت الله هاشمی شاهرودی دو سال است که درگیر بیماری هستند. دیروز هم که عکس ایشان در رسانه‌ها منتشر شد من با پسرشان تماس گرفتم و ابراز نگرانی کردم. اما پسر ایشان اعلام کردند که حاج آقا در حال طی کردن سیر درمانی هستند.»برخی منابع می‌گویند به دلیل بیماری آیت‌الله هاشمی شاهرودی بسیاری از امور را دبیرخانه مجمع که اکنون در اختیار محسن رضایی قرار دارد برعهده‌گرفته است.

مردم صبر کنند

آیت الله جنتی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نـشـست کارگروه های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما باید به این‌ها بفهمانیم برادر و خواهر مشکل مملکت و شما با شیشه شکستن و اغتشاش حل نمی‌شود؛ اگر بخواهید کاری شود باید از راه های معقول پیش بروید... مشکل این است که این کارها دست کسانی است که نمی‌خواهند کار کنند کسانی هم می‌خواهند کار کنند کار را به آن‌ها نمی دهند. باید طلبکار باشیم از این ها؛ به فکر دنیا و جریانات سیاسی هستند...تا جایی که می‌توانیم باید جوانان را توجیه کنیم، باید بفهمند باید تحمل کنند این مسائل را؛ چراکه قابل حل است. آن خدایی که چهل سال انقلاب را حفظ کرد باز هم حفظ می‌کند. درجه اول خداست و سپاهی‌ها و بسیج لشگر خدا هستند. باید مواظب باشیم بی اعتمادی و نا امیدی بر بچه‌های ما حاکم نشود...خیال نکنند که حالا تنها راه اغتشاش و در و پنجره شکستن است. نه! این‌ها جز ضرر هیچی ندارد. گرفتاری اضافه برای‌تان ایجاد می‌کند . ما باید به این ها امید بدهیم. ما مشکل داریم اما قابل حل هستند. به شرط این‌که کار را به دست مجاهدین داد... باید در همه چی ازجمله برق و گاز صرفه جویی کنیم. مردم ما باید قانع باشند و بفهمند باید صبر کنند.

آیت‌الله جنتی: اگر انقلاب نبود، دشمن و داعش با ما چه می‌کردند/ ما باید طلبکار باشیم که چرا کاری برای بهبود وضع مردم صورت نمی گیرد

 واکنش‌ سیف به گمانه‌زنی‌ها درباره برکناری‌اش

موضوع ترمیم کابینه این روزها در رسانه‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب مطرح و درباره آن گمانه زنی‌های مختلف می‌شود. سیبل اصلی انتقادات رسانه‌ها و برخی کارشناسان هم اعضای اقتصادی کابینه دولت حسن روحانی است. برخی معتقدند که اولین فردی که باید از دولت خداحافظی کند رییس بانک مرکزی است اما سیف نظری خلاف این موضوع دارد. ولی‌الله سیف درباره موضوع استعفا و ترک کابینه به «خبرآنلاین» گفت: از رئیس‌جمهور سوال کنید.

سیف: اگر خود را مقصر می‌دانستم باید اصلاح می‌کردم/ درباره استعفا از رئیس جمهور سئوال کنید

وی در پاسخ به این سوال که «برخی شما را مقصر وضعیت موجود اقتصادی می دانند، آیا این دیدگاه را قبول دارید؟» ادامه داد: اگر قبول می‌داشتم باید اصلاح می‌کردم.

واکنش شورای نگهبان به یک ادعا

جماران نوشت: نویسنده کتاب جنجالی «حسن روحانی در یک نگاه» در مصاحبه با یک سایت اصولگرا اتهاماتی را به رییس جمهور وارد کرده و مدعی ردصلاحیت رییس جمهور در سال 96 شده است. «کامران غضنفری» همچنین اتهامات سنگینی را متوجه شخص رییس جمهور دانسته است و می گوید: « آقای کریمی قدوسی... اشاره می‌کند آقای روحانی را شوری نگهبان رد صلاحیت کرد، برای همین انتخابات سال ۹۶، اما ایشان بر می‌گردد و شورای نگهبان را تهدید می‌کند که اگر من را تایید نکنید من انتخابات را برگزار نخواهم کرد. این انتخابات را برگزار نخواهم کرد معنای تلویحی اش می‌شود به آشوب کشاندن کشور. شورای نگهبان چرا زیر بار چنین چیزی رفته و چه مصلحت اندیشی در رای گیری مجدد ایشان را تایید صلاحیت می‌کند باید از خود اعضای محترم شورای نگهبان سوال کرد. ولی این خبری است که آقای کریمی قدوسی مطرح کرد که در ابتدا شورای نگهبان ایشان را رد صلاحیت کرده بود»

اما عباسعلی کدخدایی در واکنش به انتشار ادعاهای مطرح شده اظهار کرد: من از صحبت هایی که ایشان می گوید اطلاعی ندارم و فکر نمی کنم مطالبی که ایشان می گوید قرین به صحت باشد.

 سخنگوی شورای نگهبان افزود: هر صحبت و اظهار نظر باید مستند به قرائن دقیق و محکمه پسند باشد و الّا اینکه هرکسی از ظن خود یار قافله می شود خیلی مهم نیست. وی تاکید کرد: شورای نگهبان اگر مطلبی داشته باشد از طریق سخنگو و روابط عمومی اعلام می کند.

یک منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری هم گفت: این ادعا از اساس کذب بوده و در همان زمان نیز توسط سخنگوی شورای محترم نگهبان تکذیب شده است، با این همه به دلیل اینکه این خبر کذب حاوی افترا به ریاست جمهوری است، معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری این موضوع را تا انتها مورد پیگیرد حقوقی قرار خواهد داد.او در پاسخ به این سوال که آیا شورای نگهبان نیز در این خصوص موضعی می گیرد یا خیر، گفت: با توجه به اینکه این افترائات متوجه شورای نگهبان نیز می شود، مناسب است که شورای محترم نگهبان نیز با قاطعیت نسبت به این روش های غیراخلاقی و آسیب زننده به وحدت و یکپارچگی و اعتماد ملی موضع گیری کند.

 این منبع آگاه همچنین با بیان اینکه نشر اینگونه اخبار کذب در شرایطی که کشور با انواع توطئه های خارجی و داخلی مواجهه است چیزی جز حرکت در مسیر دشمن و آب به آسیاب آنها ریختن نیست، از قوه قضائیه خواست تا با این حرکات و اقدامات خزنده که در پوشش انقلابی گری و دلسوزی برای نظام صورت می گیرد با جدیت برخورد کند تا این شائبه که قوه قضاییه مسائل را از دریچه حزبی و جناحی ارزیابی و دنبال می کند، پیش نیاید.

خیلی‌ها روحانی را تنها گذاشته و زخم‌زبان می‌زنند

پرویز فتاح صبح امروز (یکشنبه) با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه حضورش در شورای اسلامی شهر تهران گفت‌: انصافا دولت آن چه را که در توان داشته، انجام داده است...کمیته‌ امداد در کنار روحانی است و در حال‌ حاضر نیز شرایط به گونه‌ای است که خیلی ها روحانی را تنها گذاشته اند و زخم زبان می زنند،  ولی ما به عنوان کمیته‌ امداد در کنار دولت هستیم، چرا که دولت ، مردم است و خیالتان در این خصوص راحت باشد.

فتاح در جلسه شورا: دوست داشتم محسن هاشمی شهردار شود

فتاح در ادامه‌ در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا اعلام کرده‌اید علاقمند هستید محسن هاشمی شهردار تهران شود؟ گفت‌: من اعلام کردم که دوست داشتم این اتفاق بیافتد، چرا که من و هاشمی ارتباط قدیمی با یکدیگر داریم و به نظرم جامعه نیز چنین انتظاری داشت، اما مهم نظر و رای شورای اسلامی شهر تهران است و البته هم اعلام کردم که شهردار فعلی تهران یک امدادگر و ولایی است.

استفاده محسن هاشمی از آی پد با برچسب اموال دانشگاه آزاد!

تصویر منتشر شده از جلسه امروز شورای شهر تهران نشان می دهد محسن هاشمی با آی پدی که روی آن برچسب اموال دانشگاه آزاد خورده، در حال گرفتن عکس یادگاری است.

مافیای دلالی پست‌ها در شهرداری تهران/ اتهامات سنگین فساد مالی و اخلاقی

دفتر رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در بیانیه‌ای به انتخابات اخیر شورای مرکزی این حزب که در آن الیاس حضرتی به‌عنوان قائم‌مقام جدید انتخاب شد، واکنش نشان داد. بخش هایی از این بیانیه به این شرح است: حضرت‌عالی به موفقیت حزب در انتخاب شهردار تهران اشاره کرده و آن را دلیل اثرگذاری و توفیق این حزب دانستید! ای‌کاش به معاملات و قرار و مدارهای پشت‌صحنه با افراد و احزاب تندرو برای رسیدن به این پیروزی و نیز ستاد تقسیم غنائم مسئولیت‌های شهرداری بین دوستان و همفکران خود یا مافیای دلّالی پُست‌ها و وعده‌هایی که در زمان دعوت به کنگره و نیز شورای مرکزی اخیر به افراد داده شده است و همچنین افرادی که به‌ناحق و بدون شرائط لازم در مسئولیت‌های گوناگون شهرداری اخیراً منصوب شده‌اند اشاره می‌فرمودید و در صورت لزوم نام افراد را همراه با سوابق و پرونده فساد مالی و اخلاقی آنها به‌اطّلاع عموم خواهیم رساند.

واکنش به وجود اختلافات در جامعه روحانیت مبارز

حجت الاسلام مصطفی پور محمدی، دبیر کل جامعه روحانیت مبارز درباره حواشی اخیر و گمانه زنی های برخی رسانه های اصلاح طلب درباره اختلافش با حجت الاسلام ابراهیم رئیسی گفت: وجود هرگونه اختلافی را با رئیسی تکذیب می‌کنم، با اعضای جامعه روحانیت بحث هایی داریم وخواهیم داشت و این امر حاکی از نشاط و پویایی جامعه روحانیت است...‌ وی ادامه داد: البته بحث و گفتگوی جدی با بیان نقطه نظرات امر مثبتی بوده که همواره بر فضای جامعه روحانیت مبارز حاکم است و در نهایت کلیه تصمیم گیری ها بر اساس رای اکثریت اتخاذ خواهد شد.

واکنش پورمحمدی به خبر اختلافش با رئیسی

 افراد زیادی در دولت باید تغییر کنند

غلامحسین کرباسچی، در واکنش به اخبار ضدونقیض درباره درخواست کارگزاران از دولت و رئیس جمهوری مبنی بر ترمیم کابینه به ایرنا گفت: تا جایی که بنده اطلاع دارم کارگزاران جلسه یا گفت و گویی با دولت یا نزدیکان رئیس جمهوری در این باره نداشته است اما ممکن است افراد شخصا اظهارنظرهایی در این باره مطرح کرده باشند. وی در پاسخ به اینکه به نظر شما ترمیم لازم است یا نه، گفت: به نظر من خیلی از افراد در دولت باید تغییر کنند و این موضوع را از ابتدای این دولت و دولت یازدهم نیز مطرح کرده بودم...عمده ترین مشکل دولت این است که نیروهای جوان و به روز که جرات تصمیم گیری را داشته باشند، کمیاب هستند و متوسط سنی نیروهای دولت 60 سال است.

استیضاح 5 وزیر در مجلس مطرح است

علی اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره استیضاح برخی وزرا به ایلنا گفت: در حال حاضر استیضاح وزرای نفت، اقتصاد و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی،‌کشور و علوم مطرح است.

آخرین وضعیت استیضاح وزرای علوم و نفت در مجلس

روحانی هنوز به‌طور جدی مسئولیت خطیر خود را بعد از پنج سال درک نکرده است

 عبدالله ناصری، عضو شورای سیاستگذاری رئیس دولت اصلاحات به فرهیختگان گفت: مشکل آقای روحانی و دولت ایشان این است که در برخی موقعیت‌های اقتصادی و در برنامه‌ریزی‌ها کسانی قرار گرفته‌اند که با این حوزه تخصصی اصلا آشنایی ندارند، بنابراین معنای جمله من این است که اگر افراد شایسته بیایند و در این مناصب قرار گیرند، اما رئیس‌جمهور و هیات دولت یا قوه مقننه در تغییر ایده‌هایی که اساسا برای این شرایط کاربردی ندارد، همراهی نکنند حتما آن فرد هم موثر نخواهد بود... گلوگاه تیم اقتصادی دولت و همان متولی تغییر ایده‌ها و تغییر رفتارها در دولت، سازمان بودجه و برنامه‌ریزی است. الان کسی در این حوزه قرار گرفته است که نه تجربه این کار را دارد و نه دانش آن را. حتما آقای نوبخت برای حوزه‌های دیگر نظیر حوزه‌های غیراقتصادی چهره موفق و شایسته‌ای هستند. هم برای دولتمردان و هم نخبگان سیاسی و اقتصادی این تلقی ایجاد شده است که آقای روحانی از ایشان صرفا برای توزیع‌کننده بودجه و تقسیم‌کننده پول و دارایی‌های دولت در طول سال استفاده می‌کنند، ولی اساسا خود ایشان هیچ‌گونه تراوش ذهنی در این رابطه ندارد، چون اشرافی بر این عرصه‌ها ندارد... الان به نظر می‌رسد یک تیم کاملا ناهماهنگ را شاهد هستیم؛ هرچند برخی از آنها افرادی باتجربه و قابل‌دفاع باشند، اما برخی از آنها نظیر دکتر نوبخت اصلا در این زمینه ایده و برنامه و تجربه‌ای در حوزه برنامه‌ریزی و توسعه ندارند... با توجه به اینکه امروزه رهبری به سران سه قوه گفتند هرگونه تصمیم‌گیری آنها به منزله قانون کشور است، محور این جمع سه‌نفره نیز شخص رئیس‌جمهور است، ولی من معتقدم آقای روحانی هنوز به‌طور جدی مسئولیت خطیر خود را بعد از پنج سال درک نکرده است. اینکه چنین جایگاهی دارد، به‌رغم همه محدودیت‌ها و موانع و مشکلات خودشان این موقعیت را به‌طور جدی درک و فهم نکرده است.

چپ‌ها می‌خواهند از روحانی جدا شوند اما نمی‌توانند

 مردم نسبت به عملکرد اصلاح طلبان بی اعتماد شدند

علی صوفی، فعال اصلاح طلب به نامه نیوز گفت: یکی از ضعف های اصلاح طلبان در برهه انتخابات در شورای شهر تجلی پیدا کرد که حتی جمع قابل توجهی از اصلاح طلبان معترض لیست بودند چون آنها که در لیست قرار گرفتند چهره های شاخص اصلاح طلبان نبودند در حالیکه همه هم تایید صلاحیت شده بودند. این نقد وارد است و نگرانی هم وجود دارد که همین روند ادامه پیدا کند. یعنی در واقع ما روی دست شورای نگهبان بلند شدیم. نارضایتی شدید اصلاح طلبان نسبت به عملکرد شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس این بود که می گفتند «اجازه نمی دهند لیست یا نامزد قوی اصلاح طلبی داشته باشیم» اما در انتخابات شورای شهر دیگر کاملا توپ در زمین اصلاح طلبان بود و آنها درست عمل نکردند و نشان دادند که آن اعتراض شان هم چندان موردی نداشت. یعنی ممکن بود، شورای نگهبان چهره های شاخص را تایید کند اما اصلاح طلبان لیست حداکثری نبندند و لیست حداقلی تدوین کنند. این انتقاد درست و بجا است، باید تدبیر و حل شود.

خاطره ای از دیدار قاسم سلیمانی با هاشمی رفسنجانی

محمد محمودی،  دبیر پایگاه اطلاع رسانی آیت‌ا... هاشمی(ره) در روزنامه آرمان نوشت:  سال ۹۲ یا ۹۳ بود که برای اولین بار سردار قاسم سلیمانی را از نزدیک دیدم، درست‌تر بگویم شنیدم! چون در دفتر آیت‌ا... هاشمی نشسته بودم که گفتند مهمان ویژه‌ای می‌آید و چند دقیقه‌ای نگذشته بود که سردار آمد و مستقیم به دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت، هنوز در اتاق آیت‌ا... کاملا بسته نشده بود که صدای کوبیدن پایی قبراق و نظامی در تمام سرسرا پیچید، من که از تعجب مات مانده بود از یکی از محافظان پرسیدم: این صدایی که آمد، صدای احترام نظامی بود؟ که پاسخ داد: تمام سرداران قدیم سپاه هنوز به آیت‌ا... هاشمی، احترام نظامی می‌گذارند! آن جلسه یک ساعتی طول کشید تا سردار سلیمانی بیرون آمد. جالب است آیت‌ا... برخلاف معمول، ایشان را تا دم در مشایعت کرد و با مهربانی تمام دستش را فشرد. گویی فرزند رزمنده خود را برای نبرد بدرقه می‌کرد. سردار سلیمانی هم قبل از رفتن با تواضع تمام به طرف ما آمد و با تک تک ما دست داد و من در همان فرصت کوتاه خدمتشان عرض کردم که امروز درس معرفت از شما در احترام به آیت‌ا... هاشمی آموختم که سردار با آن نگاه نافذش، لبخند معناداری زد و رفت. 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱ اَمرداد ۱۳۹۷ جولان پیرمردها در بهارستان/ تکذیب خبر مرتبط با فرزند نوبخت/ تقلید ترامپ از ظریف/ حامیان لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری 1400/ سرگرمی آیت الله علم الهدی در زمان فراغت
۳۱ تیر ۱۳۹۷ماجرای عکس حاشیه ساز مجمع/ روایت عجیب از دخالت خانواده وزیر سابق در تصمیم گیری های وزارتخانه/ شگفتی بی‌بی‌سی از محبوبیت رهبر انقلاب در عراق/ آخرین گمانه زنی ها درباره تغییرات کابینه
۳۰ تیر ۱۳۹۷ حضور خبرساز یک زن در وزارت خارجه/ شاه کلید ترمیم کابینه از نظر اصلاح طلبان/ تشابه دولت روحانی با احمدی نژاد/ آیا محسن هاشمی و آذری جهرمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1400 می شوند؟
۲۷ تیر ۱۳۹۷رد پای سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج/ فاجعه در دولت روحانی به روایت رییس فراکسیون زنان مجلس/ پشت پرده نامه به رییس دولت اصلاحات/خاطره ای از نحوه برخورد هاشمی رفسنجانی با محسن رضایی
۲۵ تیر ۱۳۹۷نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟
۲۴ تیر ۱۳۹۷دلیل سکوت جهانگیری/ واکنش به خبر تابعیت خارجی فرزندان ظریف/پیشنهاد وزیر دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ پدر و پسری که میلیون دلاری ارز می‌گرفتند/ وقتی وزیر پشت دولت را خالی می کند
۲۳ تیر ۱۳۹۷دستور رهبر انقلاب درباره پارازیت ها/رونمایی از بازی سلطان واردات غذای دام/ اعلام جرم علیه سیف/ یلتسین، گورباچف و پوتینِ ایران به روایت جبهه پایداری/ تحلیل نوع نشستن پوتین مقابل ولایتی
۲۰ تیر ۱۳۹۷تهدید ضمنی کابینه توسط عارف/ هدیه تولد ۶ میلیاردی به یک سلبریتی از جیب مردم/ادعای سه تابعیتی بودن پسر روحانی/تحلیل دو قطبی واعظی- جهانگیری
۱۶ تیر ۱۳۹۷دعوت مسئولان به یک چالش/ رونمایی از رانت عجیب سلطان کاغذ/ ماجرای ورود هواپیماهای آمریکایی به مهرآباد/حاشیه های نامه قاسم سلیمانی به روحانی/ بی عدالتی فوتبالی از نگاه علی مطهری
۱۳ تیر ۱۳۹۷مرد پشت پرده اقتصاد/ واکنش دولت به خبر مذاکره با آمریکا/ بغض جهانگیری هنگام نام بردن از وزیر خارجه پهلوی/ زمزمه حضور لاریجانی در انتخابات/کلیددار اتاق روحانی به روایت روزنامه اصلاح طلب
۱۱ تیر ۱۳۹۷کدام خانواده بیشترین ارز دولتی را گرفته/ سرقت 20 دستگاه خودروی نمایندگان مجلس/گعده مهم در پاستور برای تعیین جایگزین نوبخت و سیف/ ماموریت مرد مذاکرات محرمانه دفتر روحانی تکذیب شد
۱۰ تیر ۱۳۹۷اصلاح طلبان بدنبال تغییر کدام اعضای کابینه هستند/ انتقاد تند کیهان از صادق زیباکلام/ تحلیل صحبت های اخیر حجاریان/ مهمترین چالش روحانی/ توضیح درباره تخریب ویلای فشند

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۲۴۳۸۲۲۰:۳۳:۳۶ ۱۳۹۷/۴/۱۷
همین کشورهلند که اگر دو عدد پونز روی نقشه آن بزنید از نقشه محو می‌شود:دو برار صادرات نفت ایران از کشاورزی درا مد دارد
ناشناس۴۲۴۵۰۸۲۲:۰۸:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۱۷
وزیر خارجه فرانسه گستاخی می‌کند، پاسخ درست به او این است که سفیر آن کشور اخراج شود تا جریان سلطه دیگر به خود اجازه چنین هتاکی‌هایی را ندهد.
ناشناس۴۲۴۵۱۰۲۲:۰۹:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۱۷
سردمداران کفر و شیاطین بزرگ و کوچک غرب اعم از آمریکا و اروپایی‌های مکار می‌دانند که ما جنگ را هم در شرایط تحریم مدیریت کردیم و تمام دستاوردهای ما در دل شرایط تحریم به دست آمد. مطمئن باشند ملت با تجربه گران‌سنگی مثل جنگ تحمیلی خشم انقلابی خود را سال‌هاست در سینه نگه داشته تا روزی اردوگاه کفر و شرک و تزویر را به ذلت و خواری بکشاند.
ناشناس۴۲۴۷۷۱۰۸:۳۴:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۱۸
احسنت!
مبینا۴۲۴۳۸۷۲۰:۳۴:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۱۷
شورای نگهبان هم باید پاسخگوی وضع فعلی باشد چرا کسی که توان و تیم لازم و سالم را ندارد را تایید کرد
ناشناس۴۲۴۵۷۳۲۳:۱۶:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۱۷
اونها که تبلیغ کردند مثل بازیگران، فوتبالیستها، مجریان و دامبو السلطنه ها و یا افرادی که رای دادن نباید پاسخگو باشند؟
ناشناس۴۲۴۴۵۲۲۱:۲۲:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۱۷
ببخشید یه مطلب میخوام بنویسن لطفا منتشر کن بغیراز رهبر عزیزم و سردار قاسم سلیمانی عکس ونظر و الفاضات بقیه مسیولین واقعا واقعا واقعا حساسیت زا شده تورو اون جدت عکس این دولتیهارو وبقیه شون فرقی نمکنه استرسزا شده چرا چون همشون قیافه حق بهجانب دارن بدون تعارف نذارین نذارین
ناشناس۴۲۴۴۶۹۲۱:۴۳:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۱۷
مسئول سابق بانک مرکزی گفته است آقازاده‌ها ۱۴۸ میلیارد دلار در حساب بانک‌های خارجی دارند‌! این ادعای ایشان با چه سندی مطرح شده است‌؟ و چرا سیاه‌نمایی می‌کند‌؟
ناشناس۴۲۴۵۰۴۲۲:۰۷:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۱۷
از کسی که مسئول بلندپایه اقتصادی بوده بعید به نظر می‌رسد که مفهوم ۱۴۸ میلیارد دلار را نداند‌!!!!
ناشناس۴۲۴۴۷۳۲۱:۴۴:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۱۷
ارزی که به واردات خودرو اختصاص یافته به افرادی تعلق گرفته است که جزو افراد عادی جامعه نبودند. عده‌ای نورچشمی که از حامیان جریان مدعی اصلاحات هستند در صدر وارد کنندگان خودرو قرار گرفته‌اند. کی قرار است این فساد از کشور ریشه‌کن شود؟
ناشناس۴۲۴۴۷۴۲۱:۴۶:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۱۷
اشتباه بزرگ دولت این است که تصور می‌کند نقدینگی در جامعه در اختیار اکثریت مردم است و باید آن را بیرون آورد و وارد چرخه اقتصاد کرد اما پیدا شدن "سلطان سکه" معلوم کرد نقدینگی در اختیار افراد محدودی در کشور است. یعنی این رفتار دولت فقط موجب شد سفره قشر کم‌درآمد و کارگر در جامعه کوچک‌تر شود.
ناشناس۴۲۴۴۸۱۲۱:۴۷:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۱۷
به علت عدم قاطعیت برخی از قضات در برخورد با سارقین، متاسفانه سارقان جری‌تر شده و اقدام به سرقت خودرو با جرثقیل از داخل حیاط برخی مردم از کرمانشاه کرده‌اند. سرقت موبایل، جیب‌بری و... به صورت گسترده در این شهر اتفاق می‌افتد. وقتی به نیروهای انتظامی ایراد و اشکال گرفته می‌شود اظهار می‌دارند دستمان بسته است. چرا که دادگاه با یک تعهد و یا صحبت او را آزاد می‌کند.
ناشناس۴۲۴۵۷۰۲۳:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۱۷
شورای شهر تهران >>محسن هاشمی>> آی پدی اموال دانشگاه آزاد >> عکس یادگاری تحریم>> خرید جنس امریکایی؟ من کی تو کی اونا کیان؟
امیر۴۲۵۸۶۸۰۷:۰۸:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۱۹
سخنان کریمی قدوسی در اینکه شورای نگهبان آقای روحانی رو رد صلاحیت کرده و با تهدید آقای روحانی،ایشون رو تایید کرده میتونه با توجه به سخنان آقای کدخدایی که سخنان کریمی رو رد کرده نمونه بارز تشویش اذهان عمومی باشه. اگر سخنان کریمی قدوسی کذب هست،چرا باهاش برخورد نمیکنند؟؟؟ آیا اگر یک اصلاح طلب این حرفها رو میزد هم مواضع دوستداران شورای نگهبان همین بود؟؟
سعید۴۲۵۸۸۱۰۷:۳۸:۱۰ ۱۳۹۷/۴/۱۹
هاشمی روحت شاد
بانک آیندهطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. مصوبه‌ای برای نخبه کشی دانش‌آموزان /مخالفت گسترده با تأثیر قطعی 30 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور

 2. ترامپ خطاب به روحانی: هرگز آمریکا را تهدید نکن

 3. ابعاد یک ماجرای بسیار افتخارآمیز

 4. توطئه خطرناک نومحافظه کاران آمریکا علیه ایران

 5. سیف تا آخر هفته می‌رود؟ / اسامی جایگزین‌های احتمالی

 6. سید عباس موسویان میهمان ویژه الف/ سؤالات خود را درباره بانکداری اسلامی و بدون ربا از او بپرسید

 7. روحانی: باید بکوشیم تا مردم نسبت به آینده، هیچگونه نگرانی نداشته باشند/ دولت همچنان پای وعده‌های خود ایستاده است

 8. ترامپ پاسخ تهدید روحانی را داد  

 9. عقبایی در واکنش به طرح آخوندی: تعزیراتی کردن اجاره مسکن جواب نمی‎دهد/افزایش ۱۰درصد ضمانت اجرا ندارد

 10. نهاوندیان: اینکه دهن به دهن بدون مبنا نرخ ارز را بالا ببریم، درست نیست

 11. پمپئو: در صورت تغییر رفتار ایران با این کشور مذاکره می‌کنیم/ یک‌سوم ایرانیان زیر خط فقر هستند/ فشار حداکثری اقتصادی بر ایران وارد می‌کنیم

 12. مهران مدیری برای ساختن فیلم وام گرفت و خانه اش را وثیقه گذاشت  

 13. آخوندی: بنگاه‌های بزرگ اروپا ریسک رویارویی با آمریکا را نمیپذیرند و قطعا یکی یکی از ایران می‌روند

 14. راز تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای آخوندی در تعیین سقف اجاره مسکن چیست؟

 15. بطحایی: از والدینی که کارنامه فرزندشان را گروکشی کردند عذرخواهی می‌کنم/ حل مشکل دوپینگ کنکور

 16. سه راهکار دیده بان شفافیت و عدالت برای حل بحران مسکن/ اختصاص بیش از یک‌سوم درآمد خانوار برای مسکن و 31 سال انتظار برای صاحب‌خانه شدن/ افزایش چشمگیر تعداد خانه‌های خالی

 17. سکه همچنان در مسیر صعود؛ قیمت ۳ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان + قیمت ارز

 18. ظریف: منتظر تصمیم نظام درباره بسته پیشنهادی اروپا هستیم

 19. تیتر «وطن امروز» و «کیهان» در واکنش به صحبت‌های دیروز روحانی  

 20. حمایت کاربران توییتر از رئیس جمهور/ آقای ترامپ (گاوچران) مراقب باش

 21. آخرین مهلت دسترسی «هاتگرام» و «طلاگرام» به تلگرام

 22. ابتکار: از ظریف بابت انتخاب دومین سفیر خانم تشکر می‌کنم/ سومین سفیر زن معرفی خواهد شد

 23. وزیر بهداشت: با کمبود برخی داروهای بیماران خاص مواجه هستیم

 24. پرونده قیمت بنزین در آینده باز است

 25. مدرنیته علیه مرجعیت

پربحث‌های دیروز

 1. عروسی لاکچری پسر آقای سفیر ایران با مدل ایرانی +عکس

 2. روحانی: آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن/ سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردها ندارد/ تنگه‌های زیادی داریم؛هرمز فقط یکی از آنهاست/ انبار کالاهای اساسی ما از همیشه بیشتر است

 3. کریمی قدوسی در گفتگو با الف: دوتابعیتی‌ها چه چیزی را تکذیب می‌کنند/ فرشچی دو تابعیتی است/ معاون وزارت بهداشت هم تابعیت فرانسه داشت

 4. واکنش‌ها به صحبت‌های احسان علیخانی در مورد دریافت تسهیلات از ثامن‌الحجج/ «پیشنهاد راه‌اندازی کمپین» و «شخصیت رشیدپورِ قاتل اهلی در حالا خورشید»

 5. ازدواج موقت، راهی که داریم اما استفاده نمی کنیم

 6. توکلی: ژن خوب عامل تخصیص ارز نیست/ دولت در اختلالات اخیر بازار ارز مقصر بود/ ارز امانتی در دست بانک مرکزی بود که برخی در آن خیانت کردند

 7. چطور "پراید" مشتری دارد؛ "مرغ" ندارد؟!

 8. جزئیاتی جدید از توزیع رانت در واردات خودرو؛ حمایت ویژه «وزیر صنعت» از یک واردکننده + سند

 9. پورابراهیمی: عدم تمکین مجدد دولت درباره افزایش حقوق کارکنان با اعتراضات گسترده مواجه شده است

 10. سازمان هواپیمایی: هواپیما مجاز است با ایراد پرواز کند

 11. چند سوال جدی درباره سینمای کمدی امروز

 12. مذاکره ایران با اروپایی ها، بازگشت تحریم ها و سرانجام برجام/دولت باید سیاست چند جانبه‌ در پیش بگیرد

 13. عارف: همه ما باید پلی برای جوان شدن مدیریت اجرایی خسته کشور باشیم/ کشورداری سلیقه‌ای مانع پیشرفت شده است

 14. سازمان بهشت‌زهرا: به هر شهروند تهرانی یک قبر رایگان می‌دهیم

 15. آیت‌الله خاتمی: بالارفتن قیمت‌ها تحلیل اقتصادی ندارد بلکه منشأ روانی دارد/ هرکس دل مردم را خالی کند، کار دشمن را انجام داده است

 16. ماجرای عکس حاشیه ساز مجمع/ روایت عجیب از دخالت خانواده وزیر سابق در تصمیم گیری های وزارتخانه/ شگفتی بی‌بی‌سی از محبوبیت رهبر انقلاب در عراق/ آخرین گمانه زنی ها درباره تغییرات کابینه

 17. سکه بازهم رکورد زد/ قیمت حال حاضر؛ ۳ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان

 18. لاریجانی: دشمنان به دنبال ایجاد فضای ریاضتی برای اقتصاد ایران هستند/ در دوره بسیار حساس از تاریخ انقلاب قرار داریم

 19. ادامه تغییر ساعت کار کارمندان تا ۱۰ روز دیگر

 20. پوری‎حسینی: حتی یک مورد فساد در سازمان خصوصی‎سازی نداریم

 21. آذری جهرمی: منتظر اقدام دادستانی برای رفع فیلتر توییتر هستیم/ باید از مسئول فیلترینگ قول گرفت که اینستاگرام فیلتر نشود

 22. گران‌ترین و ارزان‌ترین ‎بنزین در کدام کشورهاست  

 23. نام پنچ مدیر سازمان محیط زیست در لیست 100 نفره 2 تابعیتی ها/جاسوسی از اسکله ها و ترددهای سپاه

 24. توضیحات «وزیر صنعت» درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو

 25. مستند جنجالی «خیلی محرمانه» منتشر شد

پربحث‌های هفته

 1. مصوبه‌ای برای نخبه کشی دانش‌آموزان /مخالفت گسترده با تأثیر قطعی 30 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور

 2. عروسی لاکچری پسر آقای سفیر ایران با مدل ایرانی +عکس

 3. ترامپ خطاب به روحانی: هرگز آمریکا را تهدید نکن

 4. روحانی: آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن/ سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردها ندارد/ تنگه‌های زیادی داریم؛هرمز فقط یکی از آنهاست/ انبار کالاهای اساسی ما از همیشه بیشتر است

 5. آدرس غلط به مردم ندهید/ مشکل اقتصادی را چه کسی باید حل کند؟

 6. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 7. کریمی قدوسی در گفتگو با الف: دوتابعیتی‌ها چه چیزی را تکذیب می‌کنند/ فرشچی دو تابعیتی است/ معاون وزارت بهداشت هم تابعیت فرانسه داشت

 8. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 9. رانت ارز مسافرتی به زودی پایان می‌‌یابد؟/ تعیین ارز مسافرتی براساس نرخ بازار ثانویه

 10. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 11. حذف خاتمی برای بقا به سبک حجاریان

 12. واکنش شدید اللحن واعظی به درخواست برخی اصلاح‌طلبان برای استعفای روحانی

 13. صنعت برق کشور و چند نکته

 14. دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن‌الحجج

 15. ابعاد یک ماجرای بسیار افتخارآمیز

 16. اولویت‌‌ها در جنگ اقتصادی/ مقابله مدبرانه و هوشمندانه با کارزار اقتصادی دشمن چگونه است؟

 17. توطئه خطرناک نومحافظه کاران آمریکا علیه ایران

 18. واکنش‌ها به صحبت‌های احسان علیخانی در مورد دریافت تسهیلات از ثامن‌الحجج/ «پیشنهاد راه‌اندازی کمپین» و «شخصیت رشیدپورِ قاتل اهلی در حالا خورشید»

 19. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 20. سیف تا آخر هفته می‌رود؟ / اسامی جایگزین‌های احتمالی

 21. سید عباس موسویان میهمان ویژه الف/ سؤالات خود را درباره بانکداری اسلامی و بدون ربا از او بپرسید

 22. اولتیماتوم دادستان کل کشور به سیف: ظرف ۴۸ ساعت باید لیست کامل گیرندگان ارز دولتی تحویل داده شود/ ۱۴ هزار نفر ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته و چپه کردند/ بابک زنجانی اعدام خواهد شد

 23. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 24. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 25. توضیحات احسان علیخانی درباره شایعات اخیر +فیلم  

پربحث‌های امروز

 1. ابعاد یک ماجرای بسیار افتخارآمیز

 2. روحانی: باید بکوشیم تا مردم نسبت به آینده، هیچگونه نگرانی نداشته باشند/ دولت همچنان پای وعده‌های خود ایستاده است

 3. سه راهکار دیده بان شفافیت و عدالت برای حل بحران مسکن/ اختصاص بیش از یک‌سوم درآمد خانوار برای مسکن و 31 سال انتظار برای صاحب‌خانه شدن/ افزایش چشمگیر تعداد خانه‌های خالی

 4. ظریف: منتظر تصمیم نظام درباره بسته پیشنهادی اروپا هستیم

 5. تیتر «وطن امروز» و «کیهان» در واکنش به صحبت‌های دیروز روحانی  

 6. حمایت کاربران توییتر از رئیس جمهور/ آقای ترامپ (گاوچران) مراقب باش

 7. هشدار رئیس سابق سازمان انرژی اتمی درباره احتمال بازید از مراکز نظامی

 8. چمران: مذاکره با کشوری که به امضایش پایبند نیست، معنایی ندارد

 9. رئیس سازمان بسیج: سخنان ترامپ علیه ایران «جنگ روانی» است

 10. از دروغ ۸۰ میلیارد دلار تا تحریف بیانات رهبر انقلاب

 11. بیانات رهبر انقلاب و نقشه راه سیاست خارجی ایران

 12. پاسخ یک ایرانی به اظهارات تهدیدآمیز ترامپ  

 13. جولان پیرمردها در بهارستان/ تکذیب خبر مرتبط با فرزند نوبخت/ تقلید ترامپ از ظریف/ حامیان لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری 1400/ سرگرمی آیت الله علم الهدی در زمان فراغت

 14. برای اولین بار در کشور؛ انتشار داوطلبانه حضور و غیاب یک نماینده

 15. اطلاعات جدید از پرونده رامین حسین‌پناهی/ از درگیری با نیرو‌های سپاه تا تبلیغ کومله

 16. بازداشت چهار مدیر وزارت صنعت در خصوص ثبت سفارش خودرو

 17. وزیر اطلاعات: رسانه‌ها بین مردم امید وارد کنند

 18. حداد عادل خطاب به پمپئو: مردم ایران را متحدتر کردید

 19. آملی لاریجانی: هر حرکت نامعقول آمریکا، پاسخی به یادماندنی خواهد داشت

 20. نقوی حسینی: آمریکایی‌ها جرات اقدام علیه ایران را ندارند و تنها در حرف می‌گویند

 21. محسن رضایی: آقای ترامپ خودت مراقب باش

 22. آخرین خبر از رفع فیلتر توئیتر، فیلتر اینستاگرام و فیلترینگ تلگرام

 23. عراقچی: گزینه‌های متعددی برای مواجهه با تحریم نفتی داریم/ اگر ما نتوانیم صادرات داشته باشیم دیگران هم نخواهند توانست

 24. دریافت گزارش‌های سه ماهه از وزارت خارجه درباره مبادلات خارجی

 25. ابراز امیدواری روحانی نسبت به رفع حصر

پربحث‌های دیروز

 1. عروسی لاکچری پسر آقای سفیر ایران با مدل ایرانی +عکس

 2. روحانی: آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن/ سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردها ندارد/ تنگه‌های زیادی داریم؛هرمز فقط یکی از آنهاست/ انبار کالاهای اساسی ما از همیشه بیشتر است

 3. کریمی قدوسی در گفتگو با الف: دوتابعیتی‌ها چه چیزی را تکذیب می‌کنند/ فرشچی دو تابعیتی است/ معاون وزارت بهداشت هم تابعیت فرانسه داشت

 4. عارف: همه ما باید پلی برای جوان شدن مدیریت اجرایی خسته کشور باشیم/ کشورداری سلیقه‌ای مانع پیشرفت شده است

 5. آیت‌الله خاتمی: بالارفتن قیمت‌ها تحلیل اقتصادی ندارد بلکه منشأ روانی دارد/ هرکس دل مردم را خالی کند، کار دشمن را انجام داده است

 6. ماجرای عکس حاشیه ساز مجمع/ روایت عجیب از دخالت خانواده وزیر سابق در تصمیم گیری های وزارتخانه/ شگفتی بی‌بی‌سی از محبوبیت رهبر انقلاب در عراق/ آخرین گمانه زنی ها درباره تغییرات کابینه

 7. نام پنچ مدیر سازمان محیط زیست در لیست 100 نفره 2 تابعیتی ها/جاسوسی از اسکله ها و ترددهای سپاه

 8. آغاز جلسه علنی مجلس با ۱۹۰ کرسی خالی

 9. فرمانده نیروی زمینی ارتش: تنگه هرمز یا باید برای همه آزاد باشد یا برای همه ممنوع

 10. ارتجاع و بازگشت به نقطه صفر

 11. استیضاحی که در دستور کار قرار نگرفت

 12. پاسخگویی زنگنه درباره آتش سوزی پالایشگاهها، توزیع نامناسب قیر آسفالت و نخریدن لوله های تولید داخل در صحن مجلس

 13. سردار باقری: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردم محور است/ دولت ترامپ تلاش می‌کند ارتش آمریکا را وادار به تهاجم نظامی کند

 14. معرفی هفت عضو کابینه برای پاسخ به سوالات نمایندگان از رئیس جمهور+ اسامی

 15. درخواست علی مطهری از مجمع برای رسیدگی به وضعیت مینو خالقی

 16. رییس مجلس: قوانین مادر نباید هر روز تغییر کنند

 17. اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت در مورد تصاویر منتشر شده از جلسه دیروز

 18. پاسخ روابط عمومی وزارت اطلاعات به اظهارات یک نماینده درباره مدیران دو تابعیتی

 19. «باهنر» در سمت دبیرکلی جامعه اسلامی مهندسین ابقا شد

 20. اعتراض به جهانگیری در حاشیه یک مراسم ختم

 21. دولت با تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موافقت کرد

 22. پسران رهبر انقلاب در مراسم ترحیم پدر حقانیان +تصاویر

 23. محمد‌رضا خباز استاندار خراسان شمالی شد

 24. مخالفت نمایندگان با تشکیل وزارت آب و محیط زیست

 25. کواکبیان: تغییرات دولت نباید صرفاً محدود به تیم اقتصادی شود/ باید دستی به معاونین نیز کشید

پربحث‌های هفته

 1. عروسی لاکچری پسر آقای سفیر ایران با مدل ایرانی +عکس

 2. روحانی: آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن/ سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردها ندارد/ تنگه‌های زیادی داریم؛هرمز فقط یکی از آنهاست/ انبار کالاهای اساسی ما از همیشه بیشتر است

 3. آدرس غلط به مردم ندهید/ مشکل اقتصادی را چه کسی باید حل کند؟

 4. کریمی قدوسی در گفتگو با الف: دوتابعیتی‌ها چه چیزی را تکذیب می‌کنند/ فرشچی دو تابعیتی است/ معاون وزارت بهداشت هم تابعیت فرانسه داشت

 5. حذف خاتمی برای بقا به سبک حجاریان

 6. واکنش شدید اللحن واعظی به درخواست برخی اصلاح‌طلبان برای استعفای روحانی

 7. ابعاد یک ماجرای بسیار افتخارآمیز

 8. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 9. روحانی: باید بکوشیم تا مردم نسبت به آینده، هیچگونه نگرانی نداشته باشند/ دولت همچنان پای وعده‌های خود ایستاده است

 10. عضویت سپنتا نیکنام منتخب زرتشتی شورای شهر یزد تائید شد

 11. متکی در نامه‌ای خطاب به سیف: حتی یک ریال وام در ۴۰ سال گذشته از هیچ بانکی نگرفته‌ام/در بانک مرکزی چه خبر است؟

 12. بازخوانی نامه‌ی محسن رضایی به روحانی و انتقاد از وضعیت اقتصادی+عکس

 13. طرح سوال از رئیس جمهور باز هم در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفت/ طرح سوال هم پنجم کلید خواهد خورد؟

 14. حاشیه های فایل صوتی گفت وگوی یک نماینده مجلس با یک زن

 15. رد پای سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج/ فاجعه در دولت روحانی به روایت رییس فراکسیون زنان مجلس/ پشت پرده نامه به رییس دولت اصلاحات/خاطره ای از نحوه برخورد هاشمی رفسنجانی با محسن رضایی

 16. توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر سیف است/ بهمنی در خصوص موسسات غیرمجاز مسئول است/ اتهام بقایی و مشایی مالی است نه سیاسی

 17. چه کسانی می‌گفتند انرژی هسته‌ای نمی‌خواهیم؟

 18. عارف: همه مشکلات کشور را می‌دانیم

 19. جوانگرایی دولت وعده‌ای که فراموش شد/ تهدید مجلس هم فایده ای نداشت

 20. حضور خبرساز یک زن در وزارت خارجه/ شاه کلید ترمیم کابینه از نظر اصلاح طلبان/ تشابه دولت روحانی با احمدی نژاد/ آیا محسن هاشمی و آذری جهرمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1400 می شوند؟

 21. بیانیه ۴ پیام‌رسان داخلی درباره هاتگرام و طلاگرام

 22. سفارت ایران در هند پنج ماه است که بدون سفیر اداره می‌شود!

 23. یادداشت شریعتمداری در کیهان: تک‌تابعیتی، نه دوتابعیتی!

 24. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 25. عارف: همه ما باید پلی برای جوان شدن مدیریت اجرایی خسته کشور باشیم/ کشورداری سلیقه‌ای مانع پیشرفت شده است

آخرین عناوین