تهران ازفردا سحرخیز می شود + الزامات

گروه اجتماعی الف،   3970415065 ۱۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
تهران ازفردا سحرخیز می شود + الزامات

گرمای هوا امسال تهران را زودتر از همیشه بیدار خواهد کرد؛ شدت گرما و افزایش مصرف برق در اولین ماه تابستان، استانداری تهران را مجبور کرد ساعت کار دستگاههای دولتی و غیردولتی را تا پایان تیرماه تغییر دهد.

به گزارش ایسنا، سیزدهم تیرماه استانداری تهران در بخشنامه‌ای خطاب به تمام دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری‌های استان اعلام کرد که « براساس مصوبه هیئت وزیران موضوع مجوز تنظیم ساعت کار دستگاههای دولتی، ادارات، بانکها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف برق، بدینوسیله ساعت کار ادارات به استثنای مراکز خدمات رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می‌یابد.»

استانداری تهران همچنین تاکید کرده است که مسئولان دستگاههای اجرایی، سازمانها و نهادهای مستقر در استان تهران ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی دستگاه مربوطه، سیستم‌های سرمایش خود را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعت ۱۳.۳۰ خاموش کنند.
تغییر ساعت کاری مترو، اتوبوس و مهدهای کودک از فردا

به دنبال ابلاغ این بخشنامه، ساعات کاری مترو، اتوبوس و مهدهای کودک نیز تغییر کرده و از فردا چندساعتی زودتر فعالیت خود را آغاز می‌کنند؛ شرکت واحد اتوبوس‌رانی با صدور بخشنامه‌ای از تغییر ساعات کاری خطوط این شرکت و آغاز آن از ساعت ۵ صبح خبر داد. در این ابلاغیه آمده است: « بر اساس مصوبه هیات وزیران و به استناد بخشنامه استاندار تهران در خصوص تنظیم ساعات کار با توجه به تداوم شرایط خاص جوی و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف انرژی و براساس تدابیر معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، در ساعات کار خطوط شرکت واحد اتوبوس‌رانی تغییراتی به وجود خواهد آمد.»

در ادامه این بخشنامه تاکید شده است که به منظور ارائه خدمات مناسب حمل ونقلی به شهروندان، کارکنان ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌ها، ساعات فعالیت خطوط این شرکت از روز شنبه، 16 تیرماه تا اطلاع ثانوی از ساعت ۵ صبح آغاز خواهد شد.

همزمان با تغییر ساعات اداری در تهران، ساعت آغاز به کار مترو نیز تغییر می‌کند. بنابر اعلام فرنوش نوبخت- مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران- « این شرکت برای ارائه خدمات مناسب حمل و نقل ریلی درون شهری به شهروندان و به منظور رفاه حال بیشتر کارکنان ادارات ساعت فعالیت خود را از ساعت ۵ صبح آغاز می‌کند» ؛ به این ترتیب از روز شنبه ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷، خطوط پنجگانه متروی تهران و حومه از ساعت ۵ صبح فعالیت خود را آغاز می کنند و سرویس دهی آنها تا ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه ادامه خواهد داشت. ضمن آنکه برنامه حرکت قطارها با ساعات جدید کاری تطبیق پیدا می کند تا فاصله اعزام قطار در زمان‌های پرتردد کاهش یابد.

افزون بر این، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور نیز در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد که ساعات کاری مهدهای کودک تهران از روز شنبه ۱۶ تیرماه تغییر می‌کند. مهدی میرشاه ولد در این خصوص گفته است: «با توجه به نگرانی خانواده‌ها، به ویژه مادران شاغل برای نگهداری از کودکان به دنبال تغییر ساعت کاری ادارات استان تهران، سازمان بهزیستی برای تسهیل شرایط خانواده‌ها، ساعت کار مهدهای کودک را از روز شنبه ۱۶ تیرماه از ساعت ۶ صبح تا ۱۴ تغییر داده است و مهرهای کودک از فردا از ساعت ۶ صبح فعال هستند.»
آغاز به کار بانک‌های خصوصی و دولتی از ساعت ۶ صبح

بانک‌های دولتی و خصوصی استان تهران نیز پیرو ابلاغیه استانداری، ساعت کاری خود را تغییر می‌دهند و از روز شنبه از ساعت ۶ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند. طبق اعلام جمشیدی-دبیر کانون بانک‌های خصوصی- ممکن است برخی بانک‌های خصوصی باجه‌های خود را برای ارائه خدمات بیشتر تا ساعت بالاتر باز نگه دارند که آن نیز هماهنگ خواهد شد. بانک‌های دولتی در روزهای عادی بین ساعت ۷:۳۰ تا و ۱۴:۳۰ بانک‌های خصوصی از ۷:۳۰ تا ۱۶ فعالیت می‌کنند.
ساعت طرح ترافیک تغییر نمی‌کند

با وجود تغییر ساعات کاری برخی دستگاهها در استان تهران، ساعت طرح ترافیک تغییری نخواهد کرد. طبق آنچه علی پیر حسین‌لو در گفت‌وگو با ایسنا در این خصوص توضیح داده است « ورود به محدوده طرح ترافیک در ساعت غیراوج و قبل از آغاز طرح ترافیک است. خروج از محدوده نیز در ساعت غیراوج خواهد بود که سبب می‌شود پیک ترافیک کاهش یابد. بخشی از ترافیک صبح و عصرگاهی به ساعات غیرپیک منتقل می‌شود، از آنجایی که این تغییر به نفع مردم است و همچنین این تغییر موقتی است لذا ساعات طرح ترافیک در این دو هفته تغییر نخواهد کرد.»

به گفته وی از آنجا که ورود به محدوده طرح ترافیک قبل از شروع ساعت طرح است، تنها زمان خروج از محدوده محاسبه می‌شود

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۲۰۹۵۹۱۳:۳۳:۳۰ ۱۳۹۷/۴/۱۵
باز یک تسمیم کارشناسی نشده وعجولانه.دیگه تعجب نمیکنیم از این تصمیمات چون مسئولین ما فقط نوک بینی خود را میبینند.برای دیدن نتیجه این تصمیم تا هفته دیگه صبر کنید .تا ببینید کسانی که این کشور را مدیریت میکنتد اصلا از مردم و زندگیه انها هیچ اطلاعاتی ندارند.
رضا۴۲۱۰۰۳۱۴:۰۴:۵۸ ۱۳۹۷/۴/۱۵
البته تصمیم!
سعید۴۲۱۰۲۳۱۴:۲۰:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۱۵
دوباره روزهای سیاه دوره ا.د. تازه یک دهه از تصمیمات عجیب سال ۸۵ و تغییر ساعتها گذشته. روزهایی که همه ساعت کارها تغییر کرد و جز سر درگمی چیزی نداشت همین الان رانت خوارهای.. خودشون رو آماده کردن که از همین مساله هم سو استفاده کنن و جیبشون رو پرتر کنن
ناشناس۴۲۰۹۶۷۱۳:۳۸:۲۰ ۱۳۹۷/۴/۱۵
خدا کنه نه تنها تهران بلکه همه ایران سحرخیز شوند البته ..
بانام۴۲۱۲۳۲۱۷:۵۳:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۱۵
شما نگران نباش استان خوزستان خیلی وقت پیش سحر خیز شده و گلستان و مازندران هم با تهران به همین شکل در میان ولی یک ضرب المثلی داریم که می گوید با این چیزها ....
ناشناس۴۲۱۲۵۳۱۸:۱۸:۲۶ ۱۳۹۷/۴/۱۵
از اول تیر ما هم سحرخیز شدیم ..
ناشناس۴۲۰۹۷۶۱۳:۴۵:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۱۵
به نظرم دولت همون کار دولت احمدی نژاد رو انجام داده منتهی شکلش فرق کرده
ناشناس۴۲۱۰۳۵۱۴:۲۹:۲۸ ۱۳۹۷/۴/۱۵
به طور عادی دستگاه های اداری در تهران کار ادم رو راه نمی ندازن اصلا تماس می گیری نیستشون جواب نمی دن حالا از خداشونه زودتر هم تعطیل بشن طرح غیر مدیریتی همینه ما همیشه مشکل صرفه جویی در برق رو داشتیم تو این سال ها چی شده که مجبورن همه رو تعطیل کنن
ناشناس۴۲۱۰۹۲۱۵:۱۲:۱۸ ۱۳۹۷/۴/۱۵
معلم های اموزش و پرورش سه ماه در سال تعطیل هستند حالا چی میشد کارمندای دیگر هم کلا 20 ساعت در طول تابستان کمتر کار کنند ؟ و ساعت 14 تعطیل شوند . چرا حقوق شهروندی رعایت نمیشه ؟ هرجایی که قانون به نفع کارمند است نادیده گرفته میشه، مثلا تاریخ اجرای قانون خدمات کشوری باید از سال 86 باشه ولی دولت دو سال طلب کارمندان را نادیده می گیره افزایش حقوق باید متناسب با تورم باشه ولی دهها سال است دولت این قانون را هم نادیده می گیره مثل همین امسال که تورم بی نهایت% بود و افزایش حقوق 6% ولی واقعا چرا دولت از این 20 ساعت حاضر نیست بگذاره !
ناشناس۴۲۱۴۰۶۲۰:۲۹:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۱۵
اگه اینقدر ناراضی هستی چرا استعفا نممیدی بیای بیرون؟ کارمندهای ادارات دولتی همین طوری راندمانشون زیر صفره اونوقت ۲۰ ساعت بیان سرکار؟
محمد۴۲۱۵۷۶۰۰:۳۷:۱۲ ۱۳۹۷/۴/۱۶
شما دیوار کوتاه تر از معلم گیر نیاوردید.
ناشناس۴۲۱۶۲۲۰۱:۴۷:۵۲ ۱۳۹۷/۴/۱۶
حاضری شغلت را با یک معلم عوض کنی؟
ناشناس۴۲۱۵۰۱۲۲:۱۷:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۱۵
صبحانه و ناهارشون را در ادارات می خورند. شام رو هم که بعضی ها اصلا نمی خورند. چقدر به نفع آش پزی نکردن توی خانه خواهد شد!
ناشناس۴۲۱۵۰۹۲۲:۲۷:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۱۵
خوش بحال کله پزها
ناشناس۴۲۱۵۹۸۰۱:۰۶:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۱۶
به نظرم بسیار تصمیم خوبی است. فلسفه جابجا کردن ساعت (day light saving) هم صرفه جویی در انرژی است.
ناشناس۴۲۱۶۲۷۰۲:۲۳:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۱۶
؟؟؟؟ شروع کار ساعت شش صبح اعلام میشه، بدون توجه به اینکه در شهر تهران این مساله چقدر میتواند برای کارمندان زن خطرناک باشد که مجبورند ساعت ۵ حرکت کنند تا به محل کار خود در ساعت شش برسند. تازه اعلام میکنند شروع کار مهدکودکها هم ساعت شش است. این یعنی همه کارمندانی که بچه مهدکودکی دارند باید با تاخیر برسند. حتی این مساله ساده را هم نمیفهمند. آیا راهکار بهتری وجود ندارد؟؟ آیا بهتر نیست عقلای جامعه جلوی این تصمیم نابخردانه را بگیرند.

پربحث‌های امروز

 1. حجاریان؛ از پراگماتیسم تا اپورتونیسم

 2. درخواست بی‌شرمانه پسر ۹ ساله از یک زن

 3. زنگنه: بازگشت کارت سوخت جدی اما تصمیمی برای سهمیه‌بندی و قیمت بنزین گرفته نشده

 4. وکیلی در واکنش به اظهارات حجاریان: روحانی محصول حمایت اصلاح‌طلبان بود

 5. عوارض مصرف نمک های دریایی

 6. کژراهه قیمت گذاری خودرو و چند نکته/ انتظاری بجا از وزیر صنعت

 7. هدررفت منابع مالی با توهّم اشتغال­زایی/ چرا بیکاری حل نمی شود؟

 8. خطرات مصرف گوشت قرمز

 9. سفیر ایران در تقلیس: گرجستان نقص قوانین خود را با برخوردهای خشونت‌آمیز جبران نکند

 10. شیوع مصرف قلیان در بین زنان/ این سفره‌خانه مجردی نیست!

 11. عکس‌هایی از زیبایی های پاییز و زمستان کانادا   

 12. زندگی لاکچری

 13. ظریف: پمپئو برنامه‌های آمریکا را مشخص کرد

 14. اعتراف موگرینی به نقش‌ تاثیر‌گذار ایران در برگزاری مذاکرات یمن در سوئد

 15. راه یابی نمایندگان ایران و ترکیه به فینال کشتی آزاد باشگاه های جهان

 16. توضیحات دادستان درباره فوت وحید صیادی نصیری

 17. سقوط یک قبیله!

 18. جای استوک‌های بازیکن پدیده روی پای بازیکن استقلال  

 19. قانونگذار وابسته به منافقین قطعنامه‌ای علیه ایران در کنگره آمریکا ارائه کرد

 20. فرصت ثبت نام کارت سوخت به زودی تمام می‌شود

 21. اتفاق جالب بعد از اعتراض دسته‌جمعی بازیکنان استقلال

 22. نمایی از پشت صحنه سریال جدید مهران مدیری و پیمان قاسمخانی  

 23. سخنگوی سپاه: تمام تحریم ها را به فرصت طلایی تبدیل کرده ایم

 24. دو ستاره استقلالی سینما در استادیوم آزادی/عکس

 25. ظریف: آمریکا باید از مهمل‌گویی ریاکارانه در مورد ایران دست بردارد

پربحث‌های دیروز

 1. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 2. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 3. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 4. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

 5. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

 6. فرزندان مقامات ایران از آمریکا اخراج می‌شوند؟/ انتقاد از روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی/ پایان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی

 7. پیشنهاد جدید بنزینی مجلس؛ سهمیه بنزین پول نقد می‎شود

 8. بحران اقتصادی و گره‌زدن اقتصاد به برجام/ چه کسی مسوول وضعیت کنونی اقتصادی کشور است؟

 9. دلار ۹ هزار تومان شد

 10. کاهش قیمت لوازم خانگی از شنبه آینده + جزئیات

 11. صالحی: نظام اراده کند غنی سازی ۲۰ درصد را از سر می گیریم

 12. احمد توکلی: باید با افزودن چند شرط FATF را بپذیریم

 13. دولت نمی‌تواند یارانه نقدی را افزایش دهد یا نمی‌خواهد؟ + جدول

 14. واعظی: برخی مردم تا قیمت بالا میرود برای خرید هول می‌زنند/ دو یا سه هفته آینده SPV اجرایی می‌شود

 15. هشدار رهبر انقلاب: همه حواسشان را جمع کنند؛ ممکن است برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشند!/ مسئولان فریب زبان‌بازی دشمن را نخورند/ جوان‌ها و جریان‌های سیاسی میدان را برای دشمن آماده نکنند

 16. قاضی‌زاده خبر داد: ترک خدمت صدها نفر از نیروهای بازنشسته شاغل در نهادهای زیرنظر رهبر انقلاب

 17. راه‌اندازی گشت ویژه تعزیرات برای کنترل بازار شب یلدا/ علت گرانی پسته سرمازدگی است

 18. گزارش از خیابانی که در آن همه فروشنده دلار هستند: فردوسی باز شلوغ شد

 19. آیت‌الله نوری همدانی: «CFT» یک برنامه غربی، عربی و عبری است

 20. دلار ۱۰۱۰۰ تومان شد/ احتمال ورود به کانال ۹ هزار تومان

 21. وطن‌فروشی دختر خیابان انقلاب  

 22. نامه نمایندگان اصفهان به "روحانی" درباره احیای زاینده‌ رود

 23. روحانی: در مقطع تحریم به طور طبیعی مردم با مشکلاتی مواجه هستند/ نمی‌‌توانیم بگوییم شرایط عادی است

 24. آقای روحانی، بجای ترساندن مردم، مشکلات اقتصادی را حل کنید

 25. ترامپ برای اروپا شمشیر را از رو بسته است

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. نظر شما در مورد افزایش قیمت خودرو چیست؟/ راهکار نجات صنعت خودرو چیست؟

 3. علی مطهری: حدس می‌زنم مردم هم موافق افزایش قیمت بنزین هستند!

 4. رئیسی: خدا رحم کرد من رئیس جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود/ قالیباف نمی‌خواست کاندید شود/ مدعی حقوقدانی هستند، اما بین قاضی و دادستان فرق نمی گذارند

 5. تفریح لاکچری احمد خمینی  

 6. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 7. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 8. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 9. حیف از نام هنرمند که برای سلبریتی‌های بی‌سواد استفاده می‌شود   

 10. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 11. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 12. مثل «لیلا حاتمی» نباشیم!

 13. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 14. کسی که الفبای اقتصاد را خوانده باشد، می‌داند که این راه حتی به ترکستان هم نمی‌رود!

 15. عامل آتش زدن مردم در پارکها دستگیر شد+ فیلم

 16. مشاور نوبخت: مشکلات اقتصاد ایران، داخلی است نه سیاست خارجی/ باید از نفت فاصله بگیریم و پایه‌های مالیاتی را افزایش دهیم/ چون می‌دانند وابسته‌ایم، تحریم می‌کنند

 17. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

 18. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

 19. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 20. راهکارهای یک نماینده به جای افزایش حقوق کارمندان دولت

 21. روحانی: سال آینده به دلیل تحریم‌ها با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد/ اشکال ما این است که فرصت‌ها را می‌سوزانیم

 22. حرف های یک مهندس برق مملکت

 23. چرا همیشه کارگران، یک بار هم به مدیران و مسئولان حقوق ندهید

 24. یادداشت حسین شریعتمداری/ فقط روماتیسم را می‌شناسم!

 25. ایران خودرو لیاقت حمایت ندارد  

پربحث‌های دیروز

 1. راه‌اندازی گشت ویژه تعزیرات برای کنترل بازار شب یلدا/ علت گرانی پسته سرمازدگی است

 2. «محسنی بندپی» استاندار تهران شد

 3. در سیستان و بلوچستان چه می‌گذرد؟

 4. بازگشت بیش از ۱۱ هزار شی تاریخی به ایران

 5. انتقاد آیت الله محقق داماد از رئیس جمهور/ مشاوران روحانی باید درسشان را از نو بخوانند

 6. بررسی دلایل انجام جراحی های «چشم گربه ای و فک سگی!!» در ایران

 7. ترافیک در جاده کرج-چالوس/۱۱محور مسدود است

 8. بخشدار جزیره هرمز خبر داد: «واگذاری غیرقانونی» ۲۰ هکتار از جزیره به دانشگاه آزاد

 9. واکنش نمایندگان به اظهارات مهناز افشار؛ بیزینس هنرمندانه با جان مردم

 10. وزیر علوم: امسال حذف مرحله‌ای کنکور اجرایی می‌شود

 11. واریز ۲۰۰ هزار تومان به حساب بازنشستگان و مستمری‌بگیران تا روز شنبه

 12. پیاده روی اجباری شهرداری تهران برای پرسنل و خانواده‌هایشان + عکس

 13. دیدار «باقری درمنی» و «بابک زنجانی» در زمین بیسبال + جزئیات

 14. انتقاد پلیس فتا از امنیت پایین سایت‌هایی مانند دیوار

 15. بدهکار بزرگ بانکی در مازندران دستگیر شد

 16. هوای تهران در مرز ناسالم قرار گرفت

 17. حقوق سوم معوق کارگران هفت تپه پرداخت شد

 18. بطحایی: معافت مدارس از پرداخت هزینه انرژی مشروط به رعایت جدول الگوی مصرف است

 19. آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول

 20. چالوس جمعه یکطرفه می‌شود

 21. موافقت‌ سازمان هواپیمایی با ورود هواپیما‌ی سوخو

 22. پوچی وعده شهردار سابق تهران

 23. آیا امکان ابطال کارت ملی هوشمند در صورت مفقودی وجود دارد؟

 24. بیماری که به سادگی جانتان را می‌گیرد/ کرونری قلب (CHD) چیست؟

 25. انتقال گران قیمت آب خزر!

پربحث‌های هفته

 1. واکنش سیداحمد خمینی به انتشار عکسی جنجالی تفریح لاکچری

 2. معاون دادستان کشور: فیلترینگ تلگرام موفقیت آمیز بود

 3. دانشجویی که دست رد به سینه شرکت آمریکایی زد

 4. چرا مهناز افشار مسئولیت‌ حرفش را نمی‌پذیرد؟

 5. حکم نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه‌های دولت دهم صادر شد+ سند

 6. طرح انتقال آب از دریای خزر به سمنان از سر گرفته شد

 7. شمال کویر می‌شود؟

 8. تذکر جدی پلیس فتا به "شیپور و دیوار"

 9. راه‌اندازی گشت ویژه تعزیرات برای کنترل بازار شب یلدا/ علت گرانی پسته سرمازدگی است

 10. درخواست نمایندگان مجلس از روحانی: از بیان اظهارات تبلیغاتی پرهیز کنید/ خزر را فدای زادگاهتان نکنید

 11. تهران، کلانشهر غالباً پر ترافیک، چه زمان به سامان خواهد رسید!

 12. حکم اعدام باقری‌درمنی تایید شد/ پاسخ ظریف به نامه دادستان بدون ارائه اسناد/ آخرین وضعیت پرونده سیف

 13. وزیر نیرو: زمستان پر بارش نخواهد بود

 14. زنده باد فریاد!

 15. سخنان بی‌پرده آزاده نامداری درباره ممنوع‌التصویری‌اش در تلویزیون و اختلافش با فرزاد حسنی

 16. دانشجویان آمریکایی چه امکانات تفریحی دارند؟

 17. اگر به این ۷ دلیل ازدواج می کنید، شاید شکست بخورید

 18. آمار گردشگران خارجی در ایران اعلام شد/ عراق همچنان در صدر

 19. مهناز افشار به دادسرا احضار شد

 20. اولویت تامین ارز مناسب برای سفر حج/تلاش برای افزایش سهمیه

 21. مردم دارو ذخیره نکنند

 22. شیوع مصرف قلیان در بین زنان/ این سفره‌خانه مجردی نیست!

 23. غذای لاکچری نشین‎ها از «ژامبون گوزن» تا «سیب چوبی و موز قرمز» + تصاویر

 24. دوچرخه‌سواری حناچی در سومین سه‌شنبه کاری خود + عکس

 25. کرباسچی: اگر به من بود، نجفی و افشانی را شهردار نمی‌کردم

آخرین عناوین