سلطان سکه کیست؟

گروه اقتصادی الف،   3970414075 ۳۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
سلطان سکه کیست؟

مردی 58 ساله 2 تن سکه (معادل 250 هزار قطعه ) با مبلغی حدود 740 میلیارد تومان را در طول سال 96 خریداری کرد. او بازداشت شده است - عده‌ای کارت ملی خود را روزانه 30 تا 40 هزار تومان اجاره می‌دادند تا خریداران ارز و سکه بتوانند تعداد بیشتری خرید کنند

58 سال دارد و با خرید  دو تن سکه از بازار توانسته است تمام رکوردهای قبلی خرید سکه را که تا پیش از آن 38 هزار قطعه سکه بود بشکند و عنوان «سلطان سکه» را از آن خود کند. با محاسبه وزن 8.4 گرمی هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 2 تن سکه معادل 250 هزار قطعه می‌شود که مبلغی حدود 740 میلیارد تومان را شامل شده و تا پیش از آن سابقه نداشته است.

رئیس پلیس تهران بزرگ روز گذشته با اعلام خبر دستگیری این فرد سابقه‌دار و باند او اطلاعاتی از دستگیری و فعالیت‌های این باند به رسانه‌ها داده است.

براساس گفته‌های حسین رحیمی طی روزهای اخیر فردی که معروف به «سلطان سکه» بود، دستگیر شد. افراد سلطان سکه در طول سال 96 دو تن سکه از بازار خریداری کرده و سپس با قیمتی که خود تعیین می‌کردند به فروش می‌رساندند. دو نفر از افراد «سلطان سکه» قبل از عید نوروز دستگیر و این فرد نیز طی یک کار اطلاعاتی -عملیاتی دستگیر شده است. همچنین این فرد و پسرش که با او همکاری می‌کرده نیز با قرار وثیقه آزادند. به‌گفته رئیس پلیس تهران بزرگ دو نفر که اقدام به خرید 170 میلیارد تومان سکه کرده بودند و همچنین از ده‌ها مالباخته کلاهبرداری و سپس به شهرهای شمالی کشور متواری شده بودند، شناسایی و حدود دو هفته گذشته دستگیر شدند. از این افراد حدود 20 کیلو سکه و مقداری طلا کشف شد.

سردار رحیمی با اشاره به دستگیری یک باند جعل اسناد نیز اعلام کرده است که باند شش نفره جعل شناسایی و دستگیر شد و از آنها 160 هزار دلار مجعول توقیف شده است.

 اجاره کارت ملی برای خرید ارز و سکه
با انتشار این خبر واکنش بازار طلا و سکه جالب به نظر می‌رسد. پس از انتشار اخباری از خرید بسته‌های چند ده هزار تایی سکه در طرح پیش فروش سکه حالا صحبت دو تن سکه به میان آمده است که می‌تواند تاثیر زیادی در بازار داشته باشد.

ابتدا به بورس سکه در خیابان فردوسی سر می‌زنیم. مغازه‌هایی که این روزها مشتری چندانی ندارند و بازار کم رونقی را تجربه می‌کنند، درمواجهه با این خبر اغلب اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند. یکی از فروشندگان سکه دراین خیابان می‌گوید: من هم امروز(چهارشنبه) این خبر را در سایت‌های خبری دیدم اما درباره جزئیات آن هیچ اطلاعاتی ندارم. فروشنده دیگری اعتقاد دارد که این خبر واقعی نیست و مانند بسیاری از خبرهای مجعول دیگر منتشر شده است. سایر فروشندگان سکه و طلا هم دراین بازار پاسخ‌های مشابهی دارند. همه این خبر را شنیده‌اند اما از چند و چون آن بی‌اطلاعند. برای کسب اطلاعات بیشتر راهی بازار سبزه میدان یکی دیگر از بورس‌های سکه و طلای تهران می‌شویم. دراین بازار هم جنب و جوش زیادی به چشم نمی‌خورد و اکثر فروشندگان سرگرم کاری هستند. بسیاری از فروشندگان این بازار هم می‌گویند که به چنین افرادی که سکه را از بازار جمع می‌کنند برنخورده‌اند، اما یکی از فروشندگان می‌گوید: از زمانی که بازار سکه و طلا نوسانی شده است عده زیادی برای کسب سود بالا به این بازار هجوم آوردند، هرچند هم‌اکنون بازار رونق زیادی ندارد ولی در دو ماه ابتدایی سال خریداران بسیاری سکه می‌خریدند.

وی ادامه داد: طبق قانون تمام فروشندگان در ازای دریافت کارت ملی اقدام به فروش سکه می‌کنند و به همین دلیل در اوج نوسانات بازار پدیده‌ای به‌نام اجاره کارت ملی در بازار باب شده بود. بدین ترتیب عده‌ای کارت ملی خود را روزانه 30 تا 40 هزار تومان اجاره می‌دادند تا خریداران ارز و سکه بتوانند تعداد بیشتری خرید کنند. درهمین زمینه عبادلله محمدولی عضو انجمن طلا و رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا نیز درگفت‌و‌گو با «ایران» همین موضوع را تایید می‌کند. به‌گفته وی برخی کارت ملی را روزانه در ازای مبلغی که تا 40 هزار تومان هم می‌رسید اجاره می‌دادند تا خریداران عمده براحتی بتوانند خرید کنند. این عضو اتحادیه طلا و جواهر اعتقاد دارد تا زمانی که جو هیجانی و بی‌نظمی بر بازار حاکم باشد بستر چنین فعالیت‌هایی وجود دارد. بنابراین دولت باید راهی برای هدایت نقدینگی سرگردان به مسیر صحیح پیدا کند چرا که به هر حال همه به‌دنبال این هستند که از سرمایه خود سود کسب کنند. وی همچنین درباره دستگیری سلطان سکه گفت که خرید دو تن سکه که پول زیادی هم نیاز دارد نشان می‌دهد که این اقدام بی‌هدف نبوده است و به طور قطع این فرد اطلاعاتی درباره رشد قیمت سکه در آینده داشته است.

منشا پول کجاست
بسیاری از فعالان بازار طلا و سکه درباره اینکه منشا پول خریداری دو تن سکه از چه محلی تامین شده است،می‌گویند با یک حساب ساده ارزش 250 هزار سکه با نرخ متوسط دو میلیون تومان به 500 میلیارد تومان می‌رسد. دراین باره محمد کشتی آرای عضو اتحادیه طلا به «ایران» می‌گوید: دو تن سکه خریداری شده معادل 260 هزار سکه تمام است که باید مشخص شود که منشا تامین پول آن کجا بوده است. یکی دیگر از فروشندگان بازار سکه هم اعتقاد دارد که پول چنین خریدی را افراد خاصی دراختیار دارند. بنابراین، این فرد معمولی نبوده است.

از ذوب سکه 500 تومانی تا ذوب سکه طلا
عزت‌الله یوسفیان نماینده مجلس و عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز خبرهای تازه‌ای درباره سودجویی برخی از باندها دارد. وی به خبرنگار«ایران» گفت: طی ماه‌های گذشته خبرهایی از ذوب سکه‌های رایج کشور بخصوص 200 و 500 تومانی دریافت کردیم. پس از کاهش ارزش پول ملی ارزش فلز نیکل به‌کار رفته در سکه برای برخی بیشتر شده بود و براین اساس عده‌ای با جمع‌آوری و ذوب سکه‌ها اقدام به خروج آن از کشور می‌کردند.

وی همچنین با اشاره به خبر دستگیری سلطان سکه نیز افزود: متاسفانه طبق گزارش‌هایی که به ستاد مبارزه با مفاسد می‌رسید برخی با خرید انبوه سکه طلا و ذوب آن اقدام به خروج شمش‌های طلا از کشور می‌کردند.

وی درباره نحوه عملکرد باند سلطان سکه توضیح داد: هدف این باند ایجاد انحصار در بازار سکه بود. زمانی که تعداد زیادی سکه در دست یک فرد خاص باشد براحتی می‌تواند نرخ سکه را در بازار تعیین کند. به گفته وی حتی اگر هدف این فرد تنها کسب سود باشد و هیچ جهت‌گیری سیاسی هم نداشته باشد بازهم طبق قانون مرتکب اخلال در بازار شده است که مجازات سنگینی به‌دنبال دارد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۱۹۶۱۳۰۹:۲۵:۵۶ ۱۳۹۷/۴/۱۴
عکسشو که نشون نمیدید لا اقل...
ناشناس۴۲۰۲۰۷۱۹:۴۸:۲۱ ۱۳۹۷/۴/۱۴
به قول شما این سلطان چرا از سال 92 تا خرداد 96 (قبل از انتخابات) نتوانسته کاری بکند؟! ریشه ی این آشفتگی های اقتصادی خود دولت است برای جبران بدهکاری هایش
ناشناس۴۱۹۶۱۸۰۹:۲۸:۵۲ ۱۳۹۷/۴/۱۴
تعجب می کنم که این ادم چرا به قید وثیقه ازاد شده در صورتی. که بدون درنگ باید به عنوان مفسد فی العرض بودن محاکمه واعدام بشه قوه ی قضاییه بهتره بدونه که هر گونه درنگی در مجازات این دزد به وجه ی ..نظام ضربه میزنه
ناشناس۴۱۹۶۲۳۰۹:۳۲:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۱۴
وقتی کسی به طور رسمی در طرح پیش فروش سکه 36000 سکه رانت دار می خرد دیگر نمی توان از کسی که در بازار آزاد 250000 سکهخ خریده گله داشت.
مثبت نگر۴۱۹۶۳۷۰۹:۴۹:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۱۴
اسم کیف قاپا ودله دزدا منتشر میشه ولی این افراد ابرودارن همون( ب. ز) و(م. ه) بگین ... تو رو خدا
ناشناس۴۱۹۷۸۴۱۲:۲۰:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۱۴
احتمالا یکی از ژن خوبهاست. اگر راست می گند بگویند کیه و با کی اشناست و فامیل کیه
مهدی۴۱۹۶۶۶۱۰:۱۹:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۱۴
این اقا سلطانه هم یکی دیگر از خودیهاست که با پولهای بادآورده مثلا وامهای چند هزار میلیاردی که چند سال پیش گرفته و پس نداده قصد داشته با سودهای چند هزار میلیاردی ناشی از فروش سکه ها وام خود را تسویه کند. میبینید که معادلات چطوری حل میشوند؟؟؟؟ این .. خودیهای گردن کلفت، کشور و مردم و نظام را بباد خواهند داد. قوه قضاییه .. آن چند هزار نفری که مملکت را به گروگان گرفته اند معدوم کن.
سید۴۱۹۶۹۸۱۰:۵۴:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۱۴
یه روز سلطان شکر ..یه روز سلطان سکه . یه روز سلطان زیره و کشمش یه روز سلطان موز. .یه روز سلطان مسکن و برج . عجب کشوری... داریم
ناشناس۴۱۹۷۱۱۱۱:۱۰:۲۱ ۱۳۹۷/۴/۱۴
خوب سلطان سکه هم مشخص شد کیه مردی 58 ساله تا پیدا شدن سلطان بعدی خدانگهدار
محمد.س۴۱۹۷۴۷۱۱:۴۳:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۱۴
باید سکه ها شو ظبطط کنن ؛ خودشم به زندان طول المدت محکوم کنن. تا درس عبرتی بشه برای بقیه مفسدین اقتصادی که حالا ضررشون صد برابر مفسدین دیگه شده. چون وقتی این پولای بادآورده حرام میاد؛ همه مفسده های دیگه رو هم با خودش میاره.
ناشناس۴۱۹۹۸۲۱۴:۳۵:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۱۴
عزیز من پول داشته خریده.از کجا معلوم مالش حلال نباشه.مشکل جای دیگری است.چرا اقتصاد اینقدر خراب باشه که ملت برای خرید سکه هجوم بیارن.اول باید مسببین این اقتصاد خراب محاکمه بشوند.امری که نامحتمل .. است.
ناشناس۴۲۰۱۳۰۱۷:۵۹:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۱۴
اعدام سریع و در ملا عام
صمد۴۲۰۲۴۱۲۰:۲۳:۵۴ ۱۳۹۷/۴/۱۴
و با سکه هاش زندانیان دربند مهریه رو آزاد کنن
ناشناس۴۱۹۷۵۰۱۱:۴۴:۵۲ ۱۳۹۷/۴/۱۴
منم سلطان فقرم .
ناشناس۴۱۹۷۵۲۱۱:۵۰:۳۴ ۱۳۹۷/۴/۱۴
امان از حرص که تمامی ندارد... آخه تو نهایت سی سال دیگه بتونی این مال رو با خودت داشته باشی آخرش گور نصیبت میشه...
ناشناس۴۱۹۷۵۷۱۲:۰۱:۰۹ ۱۳۹۷/۴/۱۴
سلطان سکه کیست ؟ یک مرد 58 ساله امروز پسرم با جدیت می گفت بابا یه پورشه برام بخر !! آخه من 58 سالمه !
ناشناس۴۱۹۷۹۱۱۲:۲۵:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۱۴
مگه خرید سکه جرمه
ناشناس۴۲۰۰۰۰۱۴:۵۰:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۱۴
نخیر جمع کردن سکه های بازار برای اینکه بتونی تعیین کننده قیمت سکه باشی جرمه کثیفیه . بخاطر سود یک نفر هشتاد میلیون نفر آسیب ببینند جرم نیست ؟
ناشناس۴۲۱۶۷۴۰۷:۲۹:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۱۶
سلام. مقصر اقتصاد مریض وپر از رانت خودمونه...
ناشناس۴۱۹۸۰۲۱۲:۳۱:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۱۴
حالا از کجا مطمئن هستید که این خبر جعلی ....نیست و بهانه برای گران فروخته و دبه کردن بانک مرکزی به پیش فروش سکه ها
سعید روشن کرمانشاهی۴۱۹۸۸۴۱۳:۱۸:۵۲ ۱۳۹۷/۴/۱۴
سلطان سکه خود دولت هستدکه درحراج منابع طلای کشور کسری بودجه خودرا برطرف وبیشترین سودرا برده است .
سید نورالدین آل علی۴۱۹۸۹۲۱۳:۲۳:۵۵ ۱۳۹۷/۴/۱۴
مدیریت محترم سایت الف، با سلام و احترام ، خوشبختانه با توجه بمدیریت و شناختی که از شما داریم 1- مسائل را علمی مورد تحقیق و پژوهش قرار میدهید. 2- نگاه شما ، نگاه بی طرفانه و غیر مغرضانه است. حالا به اصل موضوعی که فردی در دو سال توانسته 2 تن سکه را به مبلغ 740 میلیارد تومان خریداری نماید ، خودش یک مسئله جدیدی را برای کسانی که مسائل اقتصادی و مشکلات جامعه ما را دنبال می کنند ، بوجود می آورد. مدیریت محترم سایت الف ! فرض را بر این بگیریم ، که بانک مرکزی اعلام فروش سکه را نمی نمود؟ چه اتفاقی رخ میداد ؟ کاری نداریم که این آقا چند سال دارد ؟ چگونه این مبلغ را بدست آورده است و ده ها سئوال دیگر. و اما اصل سئوال بنده اینست ؟ چگونه این مبلغ بدست می اید ؟ سازمان اداره مالیات در کجای این مرکز قرار دارد؟ آیا سرمایه گزار واقعی (بخش خصوصی ) بجز منافع خود وظیفه ائی دیگر دارد ؟(بحث کلی است ) تفاوت دولت و سرمایه گزار بخش خصوصی را اگر ما بتوانیم تفکیک و جایگاه آنها را بمعنای واقعی تعریف نمائیم ، تا حدودی به اصل مشکلات پی خواهیم برد . متاسفانه در مملکت ما از اول انقلاب برخورد خوبی با تولید کننده واقعی نشد و الان هم نمیشود. به همین دلیل هم همه بدنبال دو راهکار هستند. اولی راه فرار از مالیات. دومی چگونه راه صد ساله را یک شبه طی نمایند. دولت نتوانسته در پاسخ اولی خوب عمل نماید. دلیلش هم همین خریدار را چنانچه ریشه یابی نمائیم.، در خواهیم یافت چگونه از پرداخت مالیات فرار کرده است. (حالا با پرداخت رشوه و رانت و....) و اما در پاسخ به دومی : سرمایه دار برای تسریع به افزایش سرمایه اش چند راهکار از سوی دولت برایش تعریف شده است. سرمایه اش را در این چهار مورد قرار دهد. 1- ارز 2- سکه 3- خودرو 4- مسکن. شما اگر به دریافت کنندگان ارز دولتی توجه نمائید ، ببینید تحت چه کارهائی این ارز را بقیمت دولتی دریافت نموده اند ؟ راهکار برای ریشه کن کردن فساد ، هر چند سخت است ، در همه جای دنیا . ولی شدنی است ،.. با احترام ،سپاس و تشکر سید نورالدین آل علی
ناشناس۴۱۹۹۲۴۱۳:۴۴:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۱۴
این سلطانک ها مهم نیستن اون تیمی که باعث بوجود آمدن اینا میشه باید برگنار و محکمه بشه اونم شدید و غلیظ
جمشید۴۱۹۹۴۵۱۴:۰۳:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۱۴
یک قسمت کوچک از این حجم پول 740 میلیارد گردش در حساب کسی باشد واز سال 96 کسی خبر نداشته باشد. یک خورده زیادی .. ؟ دولت هر جا کم می آورد دنبال خلق کارکترهای کارتونی برای انحراف اذهان عمومی می کند. جمشید بسم الله این دوره هم پیدا شد. حال آنکه اینها فقط کارگزار هستند .
ناشناس۴۱۹۹۸۸۱۴:۳۷:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۱۴
خوب گیرم درست بگویید ..اما بگویید بولهاو سکه ها چه میشود جز اینکه ..
ناشناس۴۱۹۹۹۹۱۴:۴۹:۰۹ ۱۳۹۷/۴/۱۴
الان علت کاهش چند هزارتومانی سکه امروز همینه ؟ دلار سلمیانیه امروز 300 تومن کم شد ؟ اگه همون اول جلوی این مافیاهای گردن کلفت رو میگرفتین اوضاع درست میشد
ناشناس۴۲۰۰۷۹۱۶:۲۹:۱۴ ۱۳۹۷/۴/۱۴
اون دوست ساده لوح تر ازمن گفته عکسشو نشون بدید. بنده خدا طرف 750 میلیارد فقط سکه خریده حال ببین چقدر دیگه داشته که وثیقه متناسب با آن را تادیه کرده و آزاد شده.
ناشناس۴۲۰۱۶۲۱۸:۵۹:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۱۴
دو نفر را مالشان را ظبط کنید دیگر کسی جرات دلال بازی ندارد.
ناشناس۴۲۰۲۰۰۱۹:۳۶:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۱۴
کسی که دو تن سکه خریده حتما به بانک مرکزی وصل هست
ناشناس۴۲۱۵۲۹۲۳:۰۰:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۱۵
سلام واقعا مملکت بی قانونی یک عده با پولها ی بادآورده درآمد کسب می کنند
پورابراهیمی۴۲۰۲۴۵۲۰:۲۵:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۱۴
یه موقع قانون از کجا آوردی را تو جامعه راه انداختند ولی پیگیری نشد چون اگر اجرا میشد مسئله ای به اسم سکه دلار اشرافی گری احتکار پورشه لامبرگینی .................را نداشتیم!!!!!!!
ناشناس۴۲۱۶۰۲۰۱:۱۲:۱۴ ۱۳۹۷/۴/۱۶
این اصلا خودش ی پا بانک مرکزیه
هموطن۴۲۱۶۷۹۰۷:۴۰:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۱۶
با این کارهای زشت به زندگی جوانان لطمه میزنند

پربحث‌های امروز

 1. پشت پرده ماجرای سیا علیه بن‌سلمان

 2. زمان طلایی مقابله با خروج آمریکا از برجام

 3. تاثیر آب گشنیز در کنترل قندخون

 4. آخرین تلاش نتانیاهو برای جلوگیری از فروپاشی کابینه اسرائیل

 5. محمدبن سلمان و آینده جنگ در الحدیده/ جنگ یمن متفاوت از گذشته خواهد شد

 6. ترامپ: در دو روز آینده مشخص می‌شود چه کسی خاشقچی را کشته است

 7. سلبریتی‌ها کاسبان قبل و بعد تحریم‌ها هستند/ حمایت از حسن روحانی همراه با لبیک به ترامپ!

 8. چهار ایراد مهم شورای نگهبان به کنوانسیون CFT

 9. آغاز جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی

 10. تکذیب نامه حمایت فرماندهان و پیشکسوتان قرارگاه خاتم الانبیا(ص) از حناچی

 11. بابا کشاورز بود.. الان شده شهید مدافع حرم  

 12. آیا می‌توان با وجود میگرن ورزش کرد؟

 13. ستاره عراق جام ملت‌ها را از دست داد

 14. رونالدو چطور خارج از فوتبال پول پارو می‌کند؟

 15. سرانه مصرف آب در ایران ۲ برابر آلمان / مدیریت مصرف در کشورهای پر آب

 16. رونق تولید و بازار مسکن با اجرای مالیات بر عایدی سرمایه

 17. سوال از وزیر بهداشت درباره قبضه کردن بازار تجهیزات چشم توسط یک شرکت خارجی

 18. عروس و دامادهای این دفتر از هم طلاق نمی‌گیرند

 19. جزئیات امتیازات ایران و کشورهای آسیایی برای لیگ قهرمانان

 20. هراس‌افکنی جدید

 21. «سلطان»ها، منقرض نمی شوند! 

 22. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 23. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 25. زمین را از بالا ببینید  

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 2. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 3. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

 4. بازار خودرو و فرصتی بی‌نظیر برای وزارت صنعت/ قیمت بازاری خودرو سقوط خواهد کرد؟

 5. اعدام سلطان سکه آغاز راه است/ مطالبه‌ای از دستگاه قضا

 6. عراقچی‌: هنوز به نقطه قطع کامل امید از اروپا نرسیده‌ایم

 7. ولی‌الله سیف: شوک ارزی پیش‌بینی شد ولی تدبیر نشد/ در طول مسوولیتم چندین بار استعفا و تقاضای کناره‌گیری کردم

 8. جزئیات فیلم‌های سیاه تجاوز به کودکان شوشتری

 9. فرار لیبرال‌ها

 10. اهمیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها چقدر است؟

 11. ۳ مدیر ارشد «بانک رفاه» ۱ میلیارد تومان حقوق و مزایا ناخالص گرفتند! + سند

 12. ضرر ۵۰۰۰ میلیارد تومانی ایران‌خودرو و سایپا طی شش ماه

 13. پاسخ بانک رفاه به درج یک خبر در سایت الف

 14. کفتر بازی علی انصاریان در میلان  

 15. قیمت خرید ارز در بانک‎ها؛ دلار ۱۱ هزار و ۵۱ تومان

 16. بازگشت پیروزمندانه خبرنگار سی‌ان‌ان به کاخ سفید + تصاویر

 17. تشریف داشتید آقای مشاور!

 18. آقای ظریف! از کدام جوسازی سخن می‌گویید؟

 19. سازمان سیا: بن سلمان دستور قتل خاشقچی را صادر کرده است

 20. سپاه چه اخبار خاصی از آل سعود در اختیار دارد؟ + فهرست

 21. دستمزد نجومی مهناز افشار برای «اولیورتوئیست»

 22. ضرب‌ و شتم یک پزشک در مشهد  

 23. قیمت خودروهای وارداتی در بازار  

 24. روغن نباتی ارزان شد

 25. چرا مخدر «گل» گران شد؟

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 3. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 4. سوت و کف به افتخار ظریف

 5. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 6. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 7. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 8. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 9. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 10. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 11. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 12. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 13. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 14. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 15. فاتحه تهران را بخوانیم

 16. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 17. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 18. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 19. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 20. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 21. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 22. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 23. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 24. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

 25. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

پربحث‌های اخیر

 1. ضرر ۵۰۰۰ میلیارد تومانی ایران‌خودرو و سایپا طی شش ماه

 2. پاسخ بانک رفاه به درج یک خبر در سایت الف

 3. سرانه مصرف آب در ایران ۲ برابر آلمان / مدیریت مصرف در کشورهای پر آب

 4. رونق تولید و بازار مسکن با اجرای مالیات بر عایدی سرمایه

 5. هراس‌افکنی جدید

 6. «سلطان»ها، منقرض نمی شوند! 

 7. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 8. پیام ورود طیب‌نیا به شورای پول و اعتبار چیست؟

 9. بازار مسکن چه زمانی به ثبات می‌رسد؟

 10. جلسه بررسی افزایش دستمزد کارگران، فردا دوشنبه در کمیته مزد

 11. زمزمه قاچاق گندم به خارج کشور/ پیشنهاد افزایش ۳۵درصدی قیمت خرید گندم

 12. آغاز طرح بسته حمایتی دولت/ واریز۲۰۰هزار تومان به حساب حقوق کارکنان و بازنشستگان

 13. پای مجلس به بررسی قاچاق لوازم بهداشتی و آرایشی باز شد

 14. آخرین اخبار از خرید هواپیمای سوخو ۱۰۰ روسی از سوی ایران

 15. دیدار لاریجانی با روسای بانک ها/ بررسی مشکلات پیش روی نظام بانکی

 16. پالایشگاه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی را ۱۸۰ میلیارد تومان قسطی فروختند

 17. علت رشد قیمت امروز طلا چه بود؟

 18. بازار میوه از کنترل خارج شد؛ قیمت‌ها اوج گرفت

 19. خسروتاج از سازمان توسعه تجارت رفت

 20. اعضای جدید هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب شدند

 21. تیم اقتصادی با اقدامات خود دولت را به انحراف برد/ نیلی در تشدید مشکلات اقتصادی نقش داشت و امروز به بن‌بست رسیده‌ است

 22. سخنگوی کمیسیون اصل 90: برخی نمی خواهند ایران خودرو و سایپا خصوصی شود

 23. قیمت پرفروش‌ترین تبلت‌های بازار  

 24. افزایش قیمت سکه و دلار در بازار؛ سکه ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان شد + جدول

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 2. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 3. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

 4. بازار خودرو و فرصتی بی‌نظیر برای وزارت صنعت/ قیمت بازاری خودرو سقوط خواهد کرد؟

 5. اعدام سلطان سکه آغاز راه است/ مطالبه‌ای از دستگاه قضا

 6. ولی‌الله سیف: شوک ارزی پیش‌بینی شد ولی تدبیر نشد/ در طول مسوولیتم چندین بار استعفا و تقاضای کناره‌گیری کردم

 7. فرار لیبرال‌ها

 8. ۳ مدیر ارشد «بانک رفاه» ۱ میلیارد تومان حقوق و مزایا ناخالص گرفتند! + سند

 9. ضرر ۵۰۰۰ میلیارد تومانی ایران‌خودرو و سایپا طی شش ماه

 10. قیمت خرید ارز در بانک‎ها؛ دلار ۱۱ هزار و ۵۱ تومان

 11. پاسخ بانک رفاه به درج یک خبر در سایت الف

 12. قیمت خودروهای وارداتی در بازار  

 13. روغن نباتی ارزان شد

 14. زمان واریز یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی آبان ماه

 15. حقوق کارگر کفاف چند روز را می‎دهد؟

 16. دیدار لاریجانی با روسای بانک ها/ بررسی مشکلات پیش روی نظام بانکی

 17. پالایشگاه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی را ۱۸۰ میلیارد تومان قسطی فروختند

 18. علت رشد قیمت امروز طلا چه بود؟

 19. بازار میوه از کنترل خارج شد؛ قیمت‌ها اوج گرفت

 20. خسروتاج از سازمان توسعه تجارت رفت

 21. اعضای جدید هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب شدند

 22. تیم اقتصادی با اقدامات خود دولت را به انحراف برد/ نیلی در تشدید مشکلات اقتصادی نقش داشت و امروز به بن‌بست رسیده‌ است

 23. سخنگوی کمیسیون اصل 90: برخی نمی خواهند ایران خودرو و سایپا خصوصی شود

 24. قیمت پرفروش‌ترین تبلت‌های بازار  

 25. افزایش قیمت سکه و دلار در بازار؛ سکه ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان شد + جدول

پربحث‌های هفته

 1. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 2. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 3. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 4. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 5. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 6. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

 7. بخشنامه عجیب سایپا به مشتریان!

 8. پیشنهاد افزایش ۲۰درصدی حقوق کارگران در سال ۹۸

 9. ۱۰۰ نفر با مدرک غیرمرتبط در شستا/ از تعارض منافع تا ژن‌های خوب در شرکت‌های زیر مجموعه وزارت کار را بشناسیم

 10. بازار خودرو و فرصتی بی‌نظیر برای وزارت صنعت/ قیمت بازاری خودرو سقوط خواهد کرد؟

 11. دلار وارد کانال ۱۱ هزار تومان شد

 12. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 13. اعدام سلطان سکه آغاز راه است/ مطالبه‌ای از دستگاه قضا

 14. نعمتی: واقعیت این است که تحریم‌ها اثر چندانی نخواهد داشت

 15. سقوط قیمت دلار به مرز ۱۲ هزار تومان

 16. ولی‌الله سیف: شوک ارزی پیش‌بینی شد ولی تدبیر نشد/ در طول مسوولیتم چندین بار استعفا و تقاضای کناره‌گیری کردم

 17. تصاویر منتشر شده از لحظاتی قبل از اعدام سلطان سکه  

 18. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 19. روسیه: فروش سوخو به ایران منوط به صدور مجوز آمریکاست/ چین گزینه قطعی برای خرید هواپیما نیست

 20. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 21. فرار لیبرال‌ها

 22. سوئیفت بانک ملی امروز قطع می‌شود + سند

 23. چرا دیپلماسی نفتی آمریکا شکست خورد؟/ ۳ شرط اصلی را برای معافیت از تحریم

 24. ۳ مدیر ارشد «بانک رفاه» ۱ میلیارد تومان حقوق و مزایا ناخالص گرفتند! + سند

 25. بانک مرکزی: سوئیفت نقشی در نگهداری حساب‌ها و تسویه ارزی ندارد /خللی در مبادلات ارزی ایجاد نمی شود

آخرین عناوین