سپینو-مگنت

باهنر در نشست خبری: برخی وزرا قصد ترک کابینه را دارند روحانی اجازه نمی دهد

گروه سیاسی الف،   3970403091 ۱ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
باهنر در نشست خبری: برخی وزرا قصد ترک کابینه را دارند روحانی اجازه نمی دهد

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین، گفت: در دولتی که قرار است قرارگاه اقتصادی را اداره کند، وزرا باید شاداب‌تر و باانگیزه‌تر باشند.

به گزارش مهر،  محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین صبح امروز (یکشنبه) در نشست خبری با اشاره به سیزدهمین کنگره این تشکل در روز ۷ تیرماه اظهار داشت: در طول ۲۶ سالی که جامعه اسلامی مهندسین تاسیس شده است، تلاش کرده‌ایم همواره مسائل تشکیلاتی و قانونی را رعایت کنیم. در همین بازه، هر دو سال یک بار، معمولا حوالی روز ۷ تیرماه در تهران مجمع عمومی برگزار می‌کنیم.

وی افزود: در این مجمع، دبیرکل از عملکرد دو سال گذشته جامعه اسلامی گزارش می‌دهد. برنامه و پیشنهادی برای دو سال آینده فعالیت جامعه داریم که باید به تصویب اعضای مجمع برسد. اگر اصلاحاتی در اساسنامه یا مرامنامه داشته باشیم، تنها مرجعی که می‌تواند اقدام کند، مجمع عمومی خواهد بود. بیانیه تشریحی هم پیرامون مسائل روز ارائه خواهیم کرد.

باهنر گفت: در اواخر مجلس نهم، قانون احزاب به صورت اصولی اصلاح و اجرای آن به دولت و وزارت کشور ابلاغ شد. احزابی که قبلا مجوز گرفته بودند، موظفند خود را با این قانون تطبیق دهند. امید داریم با اجرای دقیق این قانون، تا پایان سال ۹۷ احزاب و تشکل‌ها سر و سامان بیشتری بگیرند و احزابی باقی بمانند که اهل فعالیت هستند.

وی با اشاره به لزوم تغییر وزرای دولت تصریح کرد: بعضی آقایان مسئولین، احساس می‌شود که خسته‌اند و در فضای روان و شفاف که همه پارامترهای پیرامونی به نفعشان باشد، به خوبی می‌توانند کار کنند اما در جایی که مطالبه و چالشی باشد خسته می‌شوند. قطعا این دسته از مسئولین باید تغییر کنند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: در برخی کشورهای دنیا، گاهی روسای‌جمهور کل کابینه را عوض می‌کنند، البته ما چنین انتظاری از رئیس‌جمهور نداریم اما اگر دو نفر هم احساس خستگی کنند، شاید به دیگران تسری دهند. در دولتی که قرار است قرارگاه اقتصادی را اداره کند، وزرا باید شاداب‌تر و باانگیزه‌تر باشند.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضاییه اظهار داشت: قوه قضاییه با کار وسیعی که دارد و عموما مردم با آثار و فعالیت های این قوه درگیر هستند. حالا شاید عملکرد دستگاه قضایی مثبت یا منفی باشد که به هرحال طبیعی است.

باهنر گفت: قوه قضائیه با ورود به پرونده دانه درشت‌ها، تحرک خوبی از خود نشان داده و در مجموع نسبت به گذشته بهتر بوده است. البته تا اصلاح کامل عملکرد دستگاه قضا راه دور و درازی وجود دارد.

وی افزود: معاون اول قوه قضاییه نشست‌ها و پرسش و پاسخ های خوبی داشته است اما امیدواریم که رئیس قوه هم بتواند شرایط را برای برگزاری نشست های این‌چنینی فراهم کند تا اینگونه مطرح نشود که رئیس قوه یک طرفه به قاضی رفته است.

باهنر با اشاره به نظریه عده ای مبنی بر تلاش مجلس برای طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور، اظهار کرد: تقریبا برای همه آحاد مردم مشخص شده که ما جنگی تمام عیار با استکبار جهانی داریم. زمانی به تعبیر رهبری، مباشر این جنگ، وزارت دفاع آمریکا بود. جنگ های دیگری هم راه افتاده است که یکی از آنها جنگ اقتصادی است که فرماندهی آن از وزارت دفاع آمریکا به وزارت خرانه‌داری این کشور منتقل شده است.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: هیچ نقطه قابل اتکایی در اعتماد به هیات حاکمه آمریکا برای افکار عمومی جهان باقی نمانده است. فرقی هم میان جمهوری خواه و دموکرات وجود ندارد، آمریکایی‌ها همیشه قلدرمابانه رفتار کرده اند. این کشور از تعهدات خود یکجانبه خارج شده و زیر امضای خود می‌زند؛ از پیمان محیط زیستی گرفته تا برجام.

باهنر گفت: اخیرا آمریکا به طور یکجانبه از شورای حقوق بشری هم خارج شد. هنوز رد پای مذاکره با کره شمالی پاک نشده بود که آمریکا تحریم های جدید را علیه این کشور تصویب کرد.

وی گفت: در این وضعیت نمی‌دانم چه فلسفه و استدلالی وجود دارد که به نام ایران و ایرانی پیشنهاد مذاکره با آمریکا از سوی عده‌ای مطرح می شود. مذاکره با چی؟ شاید مذاکره با سنگ و چوب بهتر جواب بدهد تا شخصیتی که هیچ روزنه امیدوارکننده‌ای از خود باقی نگذاشته است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه البته کارهایی که ترامپ انجام می‌دهد، منافع مردم آمریکا را هم تامین نمی‌کند، گفت: جریان‌های تندرویی که انتقادهای تندی به مقامات جمهوری اسلامی دارند این چنین نامه نگاری هایی را محکوم کردند. ما هم به نوبه خود این مساله را محکوم می‌کنیم.

باهنر ادامه داد: البته ۹۰ درصد کسانی که پای این نامه را امضا کردند، خارج از کشور بودند اما از کسانی که داخل کشور هستند، احتمالا با یک نیرنگی این امضاها گرفته شده باشد. انتظار داریم این افراد از پیشگاه مردم ایران عذرخواهی کنند.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور که از سوی برخی مطرح شده است گفت: ما در یک جنگ تمام عیار با دشمن قرار داریم. این جنگ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است. ما توانسته‌ایم با پشتوانه مردم و فداکاری رزمندگان، دیواره های دفاعی کشور را از مرزهای خود دور کنیم. اگر جایی بصورت مستشاری حضور داریم درواقع دفاع از مردم و کشور ایران است.

باهنر تاکید کرد: اگر قرار باشد یک قرارگاه ایجاد کنیم، این قرارگاه لزوما نظامی نیست بلکه قرارگاه اقتصادی است و مهمترین نیازی که امروز داریم، وحدت قوا و حتی اتحاد فعالان سیاسی و فرهنگی است. زیرآب زدن و یا فرافکنی کردن درست نیست. اینکه وزیری گفته من وزیر چنین شرایطی نیستم امیدوارم این درست نباشد؛ نباید مسئولیت خود را به گردن دیگران بیندازیم. کارگزارانی می‌خواهیم که بخواهند یا بتوانند در این شرایط کار کنند.

وی با اشاره به جلسات سران قوا در موضوعات اقصادی گفت: امرور جلسات سران قوا با جلسات یک سال پیش فرق می کند. امروز سران قوا موظف شده اند که حتما در این جلسات شرکت کنند و مشاوران خود را داشته باشند. قبلا این جلسات بیشتر شبیه صله رحم بود اما الان جنبه حقوقی پیدا کرده است. تصمیماتی در این جلسات گرفته می‌شود که به تنهایی پیش نمی‌رود و باید روسای قوا با هم باشند. بدتر این است که یک قوه بخواهد جلوی کار دیگری را بگیرد.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر قوا متحد شوند قطعا رهبرانقلاب نیز حمایت خواهند کرد، باید همدلانه کار کرد. مشکلات زیاد است. همین مساله خروج آمریکا از برجام عوارضی را ایجاد کرده و خواهد کرد. البته این مساله به تصمیم اروپا بستگی دارد. ما مشکلی نداریم که راه حلش در داخل وجود نداشته باشد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۶ تیر ۱۳۹۷تغییر در کابینه دولت؛ شایعه یا واقعیت؟
۲۶ تیر ۱۳۹۷ترکان: «اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند
۲۴ تیر ۱۳۹۷وزیر دولت اصلاحات: بهتر است دولت روحانی استعفا دهد
۱۹ تیر ۱۳۹۷آیا جهانگیری به پایان خط رسیده است ؟
۱۸ تیر ۱۳۹۷وزیر سابق روحانی: جامعه خواستار تغییر تیم اقتصادی دولت است
۷ تیر ۱۳۹۷باهنر: اگر دولت و مجلس موفق نشوند توفیقی هم نصیب جناح رقیب نمی‌شود
۳۱ خرداد ۱۳۹۷کدام اعضای اقتصادی دولت در معرض تغییر هستند؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۷بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید
۱۷ خرداد ۱۳۹۷11 زن در کابینه جدید اسپانیا+ عکس
۲ خرداد ۱۳۹۷ناصری فعال اصلاح طلب: روحانی شبیه احمدی نژاد است / کمتر مشورت می‌پذیرد و اهل تغییر نیست
۳۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷باهنر: به طرز عجیبی همه سیاه‌نمایی می‌کنند/ تیم مذاکره هسته ای مورد تایید نظام است
۲۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷ سیاست راهبردی امریکا در خاورمیانه به روایت باهنر

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

فقیر۴۰۰۸۸۷۱۴:۲۱:۳۹ ۱۳۹۷/۴/۳
با دلار ۹۰۰۰ تومانی چطور زندگی کنیم ؟
همراه کارتبانک آیندهطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. آذری جهرمی در گفتگو با الف: وزارت ارتباطات هیچ امکانات رایگانی در اختیار تلگرام قرار نداده است/ این دعوا، دعوای سیاسی است/ به سردار جلالی اطلاعات غلط دادند

 2. راه‌ مقابله با فساد در بازار خودرو

 3. هزینه ۱.۶ میلیارد دلاری امسال ایرانی‌ها در ترکیه

 4. دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن‌الحجج

 5. واعظی خبر داد: 8 بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی / تغییراتی در تیم اقتصادی دولت خواهیم داشت

 6. احمد توکلی: چرا شمشیر رسانه‌ها در مبارزه با فساد کند است؟

 7. پسته ایران، برنده جنگ تجاری آمریکا با چین

 8. یادداشت روزنامه کیهان/ آیا به روسیه می‌توان اعتماد کرد؟

 9. فریم به فریم از یک «جنایت خیابانی»

 10. خط و نشان رئیس دادگاه انقلاب برای اخلالگران بازار ارز و سکه

 11. زندگی به سبک ۲ هزار سال پیش در کنار کارون + عکس

 12. ذوالنور: بیش از ۸ میلیون بیکار در کشور داریم

 13. ابطحی: اصلاح‌طلبان نیازی به دیدار با رئیس‌جمهور ندارند

 14. علیرضا فغانی ممنوع‌التصویر نیست

 15. نقوی‌حسینی: دیدار پوتین و ترامپ باعث تقویت ایران می‌شود

 16. بازداشت شبانه مقام مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی خودرو/ گمرک و وزارت صنعت پاسخگو باشند

 17. شورای تامین مجوز ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها را صادر کرد

 18. وزیر علوم: بازدید آژانس طبق تصمیم شورای عالی امنیت ملی بوده است

 19. ولایتی: اگر یمن هم بخواهد، ایران به آن کمک می‌کند

 20. سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد

 21. روایت "حسین یکتا" از چرایی امیدواری به آینده انقلاب

 22. به بهانه‌ی سفر ۱۰ ساله‌ی "خسرو شکیبایی"

 23. نایب‌رییس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: واریز ۱۸۰۰ تومان از هر دلار دولتی در جیب عده‌ای خاص!

 24. درخواست مردم برای تغییر تیم اقتصادی دولت

 25. جمهوري اردوغان، تركيه اي ديگر

پربحث‌های دیروز

 1. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 2. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 3. طبقه نهم وزارت ارتباطات چه خبر بود؟

 4. شادی مسافران هند علی رغم نرسیدن به مقصد/ در پرواز شماره 810 چه گذشت؟

 5. معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم

 6. توکلی: هر ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد/ صاحبان قدرت باید از چوب قانون بترسند

 7. انحصار، آفت بازار وکالت

 8. آذری جهرمی: فساد در زیرمجموعه را باید داد بزنیم/ یک پیر زن در دهات می آورند و همه تخلفات را به نام او انجام می دهند/دولت الکترونیک این نیست

 9. توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر سیف است/ بهمنی در خصوص موسسات غیرمجاز مسئول است/ اتهام بقایی و مشایی مالی است نه سیاسی

 10. نوبخت: کالاهای اساسی در هر شرایطی‌با دلار بیش از۴۲۰۰یا ۴۳۰۰ عرضه نمی‌شود

 11. آیت الله مکارم شیرازی: FATF یک کنوانسیون استعماری است

 12. تقدیر دیده‌بان شفافیت و عدالت از وزیر ارتباطات  

 13. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 14. ترامپ: پس از خروج از برجام، ایران غرق در آشوب شده است

 15. بانک مرکزی شبهات و قصورها در پرداخت ارز دولتی را گردن نگرفت

 16. دخترم مرده؟ دفنش کنید،جنازه اش را هم نمی‌خواهم ببینم!

 17. اعترافات قاتل مریم فرجی؛ چون می‌خواست با یکی از استادانش ازدواج کند خفه‌اش کردم

 18. پیشنهاد مضحک اروپایی‌ها برای خرید نفت از ایران

 19. ترکان: «اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند

 20. عوارض خروجی ۴۴۰ هزار تومانی کجا هزینه شد؟ / سفر بالاخره گران شده یا ارزان؟

 21. بیش از ۳۰ میلیون کاربر، فیلترشکن ایرانی را ترجیح داده‌اند

 22. فریدون عباسی: روحانی دوست دارد پروتکل الحاقی را داوطلبانه اجرا کند

 23. پروین فرشچی: به عنوان سفیر پیشنهادی ایران در فنلاند معرفی شده‌ام/ دو تابعیتی نیستم

 24. ایران در تولید علم جزء ۱۵ کشور برتر دنیا شد

 25. توضیح علی مطهری در رابطه با اظهارنظرش در مورد رئیس‌جمهور کرواسی

پربحث‌های هفته

 1. هیاهو موثر نیست

 2. مائده هژبری با تتلو به استانبول رفت/برگزاری کنسرت مشترک این دو نفر!  

 3. حاشیه ای بر سفر مهم ولایتی به روسیه و دیدار با پوتین

 4. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 5. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 6. هر دم از این باغ بری می‌رسد

 7. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 8. توکلی: «سیف» باید عزل شود/ تخصیص ارز به شرکت ۲۶ روزه، خیانت در امانت است

 9. جزییات برخورد تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج/ ۱۳ نفر جان باختند/ ۳ روز عزای عمومی در کردستان/ سواستفاده چند آشوبگر + فیلم

 10. دستور دریافت مالیات از خریداران عمده سکه و ارز و واردکنندگان خودرو صادر شد

 11. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 12. بازار نفت ایران و تاثیر سفر ولایتی به مسکو

 13. روحانی: شرایط امروز فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی است/ افرادی داریم که دلالی کرده و به قانون بی‌توجهی می‌کنند/ در داخل خود آمریکا نیز مشکلاتی وجود دارد

 14. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 15. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 16. ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

 17. معاون وزیر رفاه:درآمد ۱.۶ میلیون ایرانی‌ کفاف خرید غذا را هم نمی‌دهد

 18. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 19. واکنش فغانی به انتشار تصاویر خوش‌وبش او با داور زن  

 20. رائفی پور: بحران جنسی جامعه را فراگرفته/ مسئوان برای تسهیل ازدواج کاری نمی کنند

 21. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 22. گزارش رئیس جمهور به مردم درباره پرونده تخلف خودروهای وارداتی/ دولت فساد‌ستیزی را از خود آغاز می‌کند/درخواست از رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی فوری و مجازات متخلفان و بازگشت سودهای نامشروع

 23. زندگی دوگانه «لاکچری‌»های انقلابی؛ حزب‌اللهی‌های «برندپوش»

 24. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 25. اعتراف تلخ برادر «روح‌الله داداشی»

پربحث‌های اخیر

 1. واعظی خبر داد: 8 بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی / تغییراتی در تیم اقتصادی دولت خواهیم داشت

 2. احمد توکلی: چرا شمشیر رسانه‌ها در مبارزه با فساد کند است؟

 3. ابطحی: اصلاح‌طلبان نیازی به دیدار با رئیس‌جمهور ندارند

 4. نقوی‌حسینی: دیدار پوتین و ترامپ باعث تقویت ایران می‌شود

 5. ولایتی: اگر یمن هم بخواهد، ایران به آن کمک می‌کند

 6. روایت "حسین یکتا" از چرایی امیدواری به آینده انقلاب

 7. مذاکره «ولایتی» با «پوتین» به درخواست روحانی از رهبر انقلاب انجام شد

 8. تولید ۸۰۰ تانک جدید برای تحویل به ارتش و سپاه + جزییات

 9. واکنش آمریکا به شکایت تهران از واشنگتن

 10. دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجرای برجام تقدیم مجلس شد

 11. معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد

 12. چرخش ۱۸۰ درجه وزیر علوم در کمتر از ۲۴ ساعت

 13. زاکانی: اخبار منتشر شده درباره محتوای انتخاباتی نشست‌ها با رئیسی نادرست است

 14. صحبت‌های نهاوندیان در مورد دیدار هیات دولت با رهبر معظم انقلاب

 15. معاون رئیس‌جمهور: اطلاعی از تصمیم روحانی در زمینه ترمیم کابینه ندارم

 16. هفته آینده؛ گردهمایی سفرا و روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور در تهران

 17. ظریف: اکنون نیاز به اقدام عملی از سوی اروپا است

 18. فرمان رهبر انقلاب به سازمان انرژی اتمی به‌کجا رسید؟

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر سیف است/ بهمنی در خصوص موسسات غیرمجاز مسئول است/ اتهام بقایی و مشایی مالی است نه سیاسی

 2. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 3. ترکان: «اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند

 4. فریدون عباسی: روحانی دوست دارد پروتکل الحاقی را داوطلبانه اجرا کند

 5. پروین فرشچی: به عنوان سفیر پیشنهادی ایران در فنلاند معرفی شده‌ام/ دو تابعیتی نیستم

 6. تفاوت ما و رهبری

 7. در نامه آیت‌الله شاهرودی به آیت‌آلله جنتی اعلام شد: نظرات صریح مجمع تشخیص مصلحت نظام در رد لایحه پالرمو و FATF

 8. ناطق نوری: نیاز امروز کشور تعهد، تخصص و عقلانیت است

 9. هنر دستگاه دیپلماسی؛ اقتصاد و منافع ملی کشور/ روابط خارجی محدود به رابطه با ۵ کشور نیست

 10. عراقچی: روی هند حساب کردیم

 11. روزنامه اصلاح طلب: بعد از 5 سال کارنامه دولت تقریبا هیچ است

 12. رایزنی‌های عراقچی در هند برای ایجاد ساختار مقابله با تحریم‌های آمریکا

 13. چرا از شفافیت گریزانیم؟ توکلی و عبدی پاسخ می‌دهند

 14. کدخدایی: نامه روحانی به آیت‌الله جنتی محرمانه است/ پیشنهاد "تور بازدید" نمایندگان از جلسات شورای نگهبان

 15. آشنا: زمان آن است که با آمریکای ضدترامپ گفت‌وگو کنیم

 16. تابش: انتشار شایعه برکناری جهانگیری کار جریان رقیب است

 17. پزشکیان: نمایندگان مجلس نمی‌توانند در مقابل فقر و گرسنگی مردم بی‌تفاوت باشند

 18. روایتی جدید از پشت پرده قرارداد کرسنت

 19. ابطحی: اصلاحات را با شناسنامه ۲۰ سال پیش نبینید

 20. حضور ظریف در مجلس برای توضیح در مورد بسته پیشنهادی اروپا

 21. روزنامه همبستگی تعطیل شد

 22. دریادارسیاری: ارتش ایران هر روز آماده تر از روز قبل است/ رزمایش ها بنا به تشخیص انجام می شود

 23. تغییر در کابینه دولت؛ شایعه یا واقعیت؟

 24. سفیر انگلیس در تهران: به دنبال تاریخ واحدی برای اجرای بسته پیشنهادی به ایران نیستیم

 25. توضیح کرباسچی درباره سازوکار پارلمان اصلاحات با ۶۰۰ عضو

پربحث‌های هفته

 1. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 2. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 3. صحبت‌های آذری‌جهرمی درباره پشت پرده ماجرای دختر حاشیه‌ساز اینستاگرام

 4. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 5. ظریف: همواره می دانستیم که به وعده های آمریکا نمی توان اعتماد کرد

 6. محمود صادقی : عملکرد دولت بخصوص در بخش اقتصادی قابل قبول نیست/ مجلس از ابزار خودش برای تغییر کابینه استفاده می‌کند

 7. جلسه مهم رهبر انقلاب با اعضای دولت 

 8. چند جمله حرف حساب درباره جنجال اینستاگرامی

 9. وزیر بهداشت: آماده طوفان تحریم‌ها باشیم

 10. دستور رهبر انقلاب درباره پارازیت ها/رونمایی از بازی سلطان واردات غذای دام/ اعلام جرم علیه سیف/ یلتسین، گورباچف و پوتینِ ایران به روایت جبهه پایداری/ تحلیل نوع نشستن پوتین مقابل ولایتی

 11. نماینده مجلس مطرح کرد؛ جزئیات پاداش ۳۰۰ میلیون تا ۱ میلیاردی دولت

 12. پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

 13. معاونت اقتصادی وزارت خارجه چه می‌کند/ امروز جنگ اقتصادی داریم،شرایط صلح نیست!

 14. توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر سیف است/ بهمنی در خصوص موسسات غیرمجاز مسئول است/ اتهام بقایی و مشایی مالی است نه سیاسی

 15. وزیر دولت اصلاحات: بهتر است دولت روحانی استعفا دهد

 16. با اعلام نوبخت؛ برجام ایرانی سرانجام تدوین شد/ 12 بسته اجرایی برای مقابله با تحریم ها

 17. حجت‌الاسلام رئیسی: امروز حربه و فتنه دشمن ناامید کردن مردم است

 18. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 19. تهدید ضمنی کابینه توسط عارف/ هدیه تولد ۶ میلیاردی به یک سلبریتی از جیب مردم/ادعای سه تابعیتی بودن پسر روحانی/تحلیل دو قطبی واعظی- جهانگیری

 20. سرور تلگرام فارسی در طبقه ۹ مرکز امام خمینی نبود/بازدید خبرنگاران از این مرکز

 21. رئیس جمهور اسامی افراد متخلف در واردات خودرو را اعلام کند /60 تن ذخایر طلای کشور به تاراج رفت/ 11 میلیارد دلار ارز نصیب عده ای خاص شد

 22. هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات

 23. قاسمی: فرزندان ظریف تابعیت خارجی ندارند/ خبر اخذ ۲۵۰۰ مجوز اقامت از آمریکا دروغ محض بود

 24. وزیری که مردم را از طوفان تحریم‌ها می‌ترساند+عکس

 25. دلیل سکوت جهانگیری/ واکنش به خبر تابعیت خارجی فرزندان ظریف/پیشنهاد وزیر دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ پدر و پسری که میلیون دلاری ارز می‌گرفتند/ وقتی وزیر پشت دولت را خالی می کند

آخرین عناوین