سپینو-مگنت

سخنگوی دولت مطرح کرد: هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی دیده نشد/عرضه بیش از ۷ میلیون قطعه سکه برای برطرف کردن عطش عده‌ای!

گروه اقتصادی الف،   3970403007 ۵۴ نظر، ۱ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
سخنگوی دولت مطرح کرد: هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی دیده نشد/عرضه بیش از ۷ میلیون قطعه سکه برای برطرف کردن عطش عده‌ای!

سخنگوی دولت با بیان اینکه خوشبختانه در سه ماهه نخست سال جاری هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی ما دیده نشد، گفت: برای گرفتن عطش عده‌ای در جهت خرید سکه مجبور شدیم بیش از هفت میلیون قطعه سکه در بازار عرضه کنیم.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در حاشیه سفر به شهرستان پاکدشت و تشکیل شورای اداری این شهرستان گفت: برگزاری شورای اداری شهرستان‌ها با حضور مسئولین ملی دو هدف را دنبال می‌کند؛ نخست آنکه مسئولین ملی از آنچه که در سطح شهرستان می‌گذرد آگاهی پیدا کنند زیرا بی‌تردید بدون اطلاع از آنچه که در شهرستان‌ها می‌گذرد نمی‌توانند در جهت حل معضلات گام بردارند.

وی افزود: هدف دیگر این است که مسئولین شهرستان‌ها از مباحث ملی آگاهی پیدا کنند. در حقیقت وظیفه مدیران سطوح عالی است که وقتی به مدیران سطوح میانی می‌رسند سیاست‌های کلی دولت را منعکس کنند که این اهداف در سفرهای شهرستانی استان تهران محقق می‌شود.

سخنگوی دولت ادامه داد: بحمدالله با برگزاری سفرهای شهرستانی در بخش نخست به خوبی مسئولین شهرستان ایفای نقش می‌کنند و از دید من توانستند در این جلسه نیازهای منطقه را به خوبی بازگو کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بازدید از کمربندی فرون‌آباد - پاکدشت در مسیر تهران - سمنان اشاره کرد و گفت: با ساخت این بزرگراه، می‌توان بخش اعظم ترافیک تهران - سمنان را حل و فصل کرد و به این ترتیب از اتلاف وقت شهروندان در این مسیر جلوگیری کرد. در شورای اداری شهرستان پاکدشت مباحث دیگری همچون تکمیل بیمارستان زعیم، تکمیل شبکه فاضلاب و تصفیه‌خانه این شهرستان و همچنین بحث قطار شهری و مطالعات آن به خوبی توسط مسئولین شهرستان منعکس شد. بی‌تردید هر آنچه که در این جلسه عنوان شد پیگیری خواهد شد و قطعا توسط استاندار تهران در شورای اداری استان نیز مطرح و پیگیری می‌شود.

نوبخت تاکید کرد: خوشبختانه در سه ماهه نخست سال جاری هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی ما دیده نشد به شکلی که رشد اقتصادی و همچنین اشتغال بالنسبه خوب بوده است که این آمارها توسط بانک مرکزی و مرکز آمار ایران اعلام شده است. در حال حاضر تهدید بزرگی صورت گرفته که نمی‌توانیم آسان از کنار آن عبور کنیم. به هر ترتیب یک قدرت بزرگ اقتصادی ما را تهدید کرده لذا باید پیش‌طراحی انجام دهیم و برای آینده از همین امروز سناریوهای مختلفی را داشته باشیم که این کار توسط سازمان برنامه و بودجه انجام شده است. قطعا منابع را براساس این سناریوها تنظیم و پیش‌بینی خواهیم کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد: شورای عالی هماهنگی اقتصادی توسط مقام معظم رهبری متشکل از سه قوه طراحی و ابلاغ شده است که در دومین جلسه آن در دوشنبه هفته گذشته مقرر شد ضمن اینکه روسای سه قوه در آن حضور یابند، افرادی نیز از هر سه قوه مسئولیت اداره این جلسات را برعهده گیرند.

وی افزود: امروز اتاق جنگ اقتصادی علیه ما در خزانه‌داری آمریکا تشکیل شده و بر همین اساس باید در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سازوکار اقتضایی مناسب را داشته باشیم.

سخنگوی دولت در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به نوسانات قیمت ارز در ماه‌های گذشته گفت: هول زدن برخی از افراد که به بازار هجوم می‌آورند، موجب افزایش قیمت ارز شده است. به این ترتیب اگر ما به بانک مرکزی آمریکا هم وصل باشیم برای تامین ارز در این شرایط با مشکل مواجه می‌شویم. بیش از هفت میلیون قطعه سکه برای اینکه عطش عده‌ای گرفته شود به بازار عرضه شد. ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار تا ۲۵ خردادماه سال جاری ارز ۴۲۰۰ تومان فروختیم که این میزان از مدت مشابه سال گذشته بیشتر بوده است. چه ضرورتی دارد چنین ولعی در بازار ایجاد شود؟

نوبخت افزود: منابع ما هنوز بیش از مصارف ماست. نباید در این شرایط شاهد تضعیف پول ملی در برابر ارزهای خارجی باشیم لذا نیاز به کمک یکدیگر داریم.

وی تاکید کرد: بودجه فعلی کشور از نقاط قوت است. از جمله دو تبصره ۱۸ و ۱۹ برای کارهای تولیدی و اشتغال‌زا و همچنین عمرانی و زیربنایی است. بی‌تردید از منابع غیردولتی به طرح‌های بخش خصوصی کمک خواهیم کرد و از اعتبارات دولتی برای طرح‌های عمرانی منابعی را اختصاص خواهیم داد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۷ تیر ۱۳۹۷پورابراهیمی: افزایش 300درصدی نقدینگی به تحریم‌ ارتباطی ندارد/ دولت اختیارات لازم برای جنگ اقتصادی را دارد
۲۵ تیر ۱۳۹۷نوبخت اعلام کرد؛ برنامه‌ریزی برای ممانعت از توقف فعالیت بنادر در شرایط تحریم
۲۴ تیر ۱۳۹۷محمود صادقی : عملکرد دولت بخصوص در بخش اقتصادی قابل قبول نیست/ مجلس از ابزار خودش برای تغییر کابینه استفاده می‌کند
۲۳ تیر ۱۳۹۷فرهنگی: مشکل برق و بازار سکه از نمونه‌های ناکارآمدی مدیران است نه تحریم/دولت پای کار نیست
۲۳ تیر ۱۳۹۷تاخیر زیان بار در اصلاح کابینه؛ از سیف تا نوبخت
۲۳ تیر ۱۳۹۷نوبخت: از تحریم‌ها با موفقیت عبور می‌کنیم
۲۱ تیر ۱۳۹۷ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی
۱۹ تیر ۱۳۹۷وزیر علوم به نوبخت نامه نوشت
۱۸ تیر ۱۳۹۷اقتصاد مردم بنیان و آفتی به نام افزایش نقدینگی/شاه‌کلید قفل نقدینگی چیست؟
۱۷ تیر ۱۳۹۷چهارتا مثل اصغر آقا تو دولت بودن وضعمون بهتر بود
۱۷ تیر ۱۳۹۷رییس اتاق بازرگانی البرز: زمان آزمون و خطای اقتصادی به پایان رسیده است
۱۶ تیر ۱۳۹۷نماینده اصلاح‌طلب مجلس: مردم از نوبخت خسته شده‌اند/ او مردم را به تمسخر گرفته است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۹۹۷۱۶۰۱:۴۲:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۳
نوبخت تاکید کرد: خوشبختانه در سه ماهه نخست سال جاری هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی ما دیده نشد.... جوک سال...
ناشناس۴۰۰۰۹۴۱۰:۱۳:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۳
ریال 100 درصد ظرف 4 ماه سقوط نکرده؟ قدرت خرید کارگران و کارمندها و بازنشستگان و سپرده ی مردم نصف نشده؟ ارزش حقوق بنده پارسال یک و نیم سکه بود شده یک سکه **حداقل شفاف باشید با مردم **
بیگی29۴۰۰۱۰۳۱۰:۲۲:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۳
ارزش پول ملی بصورت تصاعد هندسی کاسته میشود.شما اصلا معنی منفی را میدانید؟
ناشناس۴۰۰۲۳۱۱۱:۲۳:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۳
چون خوابی
محمد۴۰۰۳۶۲۱۲:۰۲:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۳
مهمترین عامل عدم اعتماد مردم به دولت دروغ گویی است. اینکه می گویید هیچ اتفاقی نیافتاده دروغ بزرگی است. خب اگر اتفاقی نیافتاده مردم هم همینطور دوست دارند پولشان را که مال خودشان است از بانکها خارج کنند و به ارز یا سکه تبدیل کنند. مردم دم خروس را باورکنند یا قسم حضرت عباس رو. وقتی آنهایی که پولشان را به سکه تبدیل کردند بیش از یک میلیون تومان در هر سکه سود کردند و این ا تفاق برای ارز هم افتاد حالا هی شما بگو خبری نیست. شما بگویید جناب نوبخت به چه دلیلی مردم باید به شما اعتماد کنند. مگر دکتر روحانی نگفت مردم بابت ارز خیالشان راحت باشد. مگر دلار را جهانگیری میزان ارزش دلار رو 4200 اعلام نکرد. آیا شد؟؟!!!!!
ناشناس۴۰۰۴۲۰۱۲:۳۰:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۳
شاخص های اقتصادی شما بله. ولی در شاخص های اقتصادی ما دیده شده.
مهدی۴۰۱۲۹۶۱۶:۲۷:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۳
بنام خدا- ایشان درست می فرمایند!همه علمای اقتصاد می دانند که قیمت برای مصرف کننده جزء شاخص های اقتصادی نیست! افزایش قیمت دلار هم که مربوط به ما نمی شود. اگر آمریکا عرضه داشته باشد خودش باید بتواند قیمت آن را پایین بیاورد! علاوه بر این تا 20 فروردین که به دلیل تعطیلات نوروزی بازار کلا تعطیل بود و بعد از آن هم تا پایان فروردین ماه طبق برنامه سنواتی کاری نباید در بخش اقتصاد انجام می شد. اردیبهشت ماه هر سال هم شرکت ها و بازاریان به دفاتر شان رسیدگی کردند و منتظر بودند که ببینند تکلیف بازار چی می شود و اساسا رشد اقتصادی در سالهای قبل هم اتفاق نمی افتاد. خرداد هم که ماه مبارک بود و تعطیلات نیمه خرداد ، که خوب رکود اقتصادی مثل سایر ماه های رمضان طبیعی بود. لذا رشد اقتصادی مثل سالهای قبل بوده است. هر کس هم اعتراض دارد مشکل خودش است!
ناشناس۳۹۹۷۶۸۰۶:۰۵:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۳
بسیاری از کسانی که به ثروت های افسانه ای رسیدند هر چه ایشان و اقای سیف فرمودند عکس ان را عمل کردند
ناشناس۳۹۹۷۹۱۰۶:۵۸:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۳
"چه ضرورتی دارد چنین ولعی در بازار ایجاد شود؟" چه ولعی بالاتر از سود های میلیاردی یک شبه. راه فروش سکه به قیمت کمتر از قیمت واقعی بر ولع می افزاید نه از آن بکاهد.
ناشناس۳۹۹۷۹۵۰۷:۰۶:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۳
فکر کنم اینا تو ایران زندگی نمیکنن
ناشناس۳۹۹۷۹۶۰۷:۱۰:۰۵ ۱۳۹۷/۴/۳
خوشبختانه در سه ماهه نخست سال جاری هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی ما دیده نشد به شکلی که رشد اقتصادی و همچنین اشتغال بالنسبه خوب بوده است ......واقعا به این حرف اگر کسی اعتقاد داشته باشه یعنی فرسنگ ها از واقعیت دوره....لطفا از خواب بیدار شید..دلار 8000 تومانی و سکه 27000000 تومانی و....
حسام۳۹۹۸۲۵۰۷:۴۱:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۳
آره آقای نوبخت آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی که مردم در موردش صحبت می کنند مال یه ایران دیگه اس ...
ناشناس۳۹۹۸۲۸۰۷:۴۲:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۳
وقتی به 50 نفر 380 هزار سکه میدین طبیعی است که اگه تمام کوههای ایران هم از طلا باشند نمی توانید به بازار رو مدیریت کنید لااقل یک سطح برای پیش فروش سکه می گذاشتید و یا الان دنبال کنید این افراد این همه پول باد اورده را از کجا اورده اند
سعید۴۰۰۱۵۱۱۰:۴۴:۴۷ ۱۳۹۷/۴/۳
اولا هیچ کس به ۵۰ نفر ۳۸۰ هزار تا سکه نداده بلکه پیشفروش عمومی کردن که هر کس میخاست من جمله توی دل انگیز میتونستی بری بخری که اگه پیشفروش هم نمیکردن طرف میتونست از بازار بخره،حالا چون تو واون عده ای که نخریدن از حسادت ...هر چقدر مطلب بیخود میخاین بزارین،ثانیا تو از کجا میدونی که پول باد اورده بوده ،...
احمد۴۰۰۹۴۵۱۴:۳۸:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۳
شما هم میتونستی بخری.من خودم 14 تا نوشتم همه ی پولم بود .فقط ارزش پولمو حفظ کردم.من ششماهه نوشتم قبل از عید 1400000 تومن بانک میداد. تو بازار ازاد اونروز 1580000 بود .کاش تو بازار ازاد خریده بودم.ملت فکر میکنن اونموقع سکه 2000000 میلیون بوده.نه اقا این خبرها نبود.
سعید۴۰۱۷۰۷۱۹:۴۰:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۳
سکه داده نشده بلکه در یک ثبت نام عمومی که مدتش سه ماه بوده وهمه میتونستن شرکت کنن ثبت نام شده،واگه ثبت نام کننده از بانک نمیخرید میتونست از بازار بخره که تبعاتش برای جامعه خیلی بیشتر بود.
ناشناس۳۹۹۸۵۹۰۸:۰۱:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۳
کجا زندگی می کنید شما؟؟
هادی۳۹۹۸۶۰۰۸:۰۱:۲۸ ۱۳۹۷/۴/۳
هیچ ! هیچ؟ واقعا هیچ؟
ناشناس۳۹۹۸۷۰۰۸:۰۷:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۳
همه چی ارومه ما اشتباه می بینیم
ناشناس۳۹۹۸۸۸۰۸:۲۰:۲۷ ۱۳۹۷/۴/۳
هیچ دولتی حق ندارد خود را به اسلام و نظام گره بزند.هر دولتی که توان خدمت را نداشته باشد باید سعی حداکثری در تصحیح و خدمت خالصانه کند در صورت عدم تصحیح بابد جای خود را به یک دولت خدمتگزار بدهد.
ناشناس١١١۳۹۹۸۹۱۰۸:۲۱:۲۰ ۱۳۹۷/۴/۳
توروخدا شما نگو چیزی ارزون میشه. خب؟؟؟؟
ناشناس۳۹۹۸۹۷۰۸:۲۸:۰۵ ۱۳۹۷/۴/۳
بله برای شما و آقای جهانگیری که به دلار 4200 تومن دسترسی دارید همه چیز خوبه!
ناشناس۴۰۰۹۶۵۱۴:۴۲:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۳
همه این مشکلات از تحریمهاست الان فردا بگن مذاکره میشه همه چی میاد مثل قبل میشه. اینا ریشه ی روانی داره که درست هم هست حالا مردم ارز نخرن بالاخره کشور واسه ی واردات کالا خدمات و مواد اولیه به سالی هشتاد میلیارد دلار ارز احتیاج داره.وقتی نفت نخرن این ارز از کجا باید بیاد.
ناشناس۳۹۹۹۱۷۰۸:۵۰:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۳
فعلا با توجه به بی اعتمادی مردم به دولت که باعث میشه پولها به بانکها برنگرده ، بهترین کار ، کشاندن نقدینگی به سمت بازار سکه است در غیر این صورت کل اقتصاد ایران ویران خواهد شد...
احمد۴۰۰۹۷۴۱۴:۴۴:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۳
بنده خدا وقتی سکه بره بالا ارز میره بالا وقتی ارز بره بالا دولت ارز دولتی رو قیمتشو میبره بالاتر در نتیجه همه چی میره بالا.
رضا۳۹۹۹۲۱۰۸:۵۰:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۳
این ها در باره اقتصاد کدام کشور حرف میزنند ؟ آقا یک سری به بازار بزنید تا شاخص ها را درک کنید .
ناشناس۳۹۹۹۳۰۰۸:۵۹:۱۲ ۱۳۹۷/۴/۳
اقا ارز ملی را بیخود در بازار نریزید صرفا برای غذا و دارو ان هم با کنترل شدید بر توزیع و قیمتها باید هزینه کرد برای مواردضروری دیکر از ارز صادراتی استفاده شود ما در شرایط جنک اقتصادی هستیم باید الزامات ان را مو به مو اجرا کرد دولت از وزرایی استفاده کند که شادابی و روحیه کار شرایط جنکی دارند و از خود کذشته هستند و قوه قضاییه هم باید با تحرک و درک جرایم جنکی با مخلان اقتصادی برخورد کند نمی شود در حالی که امریکابزرکترین اقتصاد دنیا وارد جنک با ما شده است دولت و نهاد های حکومت در خواب باشند بخواهند با روش های روزمره جنک را مدیریت کنند
شاهرخ۳۹۹۹۴۳۰۹:۰۴:۲۸ ۱۳۹۷/۴/۳
بدترین اتفاق دریک جامعه حال بد مردم از بی خبری یا خود را به بی خبری زدن مسئولین هست.......
ناشناس۳۹۹۹۴۵۰۹:۰۴:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۳
واقعا یک ادم چقدر بی تفاوت به جامعه اش میبایستی باشد که چنین اظهاراتی " هیچ اثار منفی از شاخصهای اقتصادی دیده نشده "
ناشناس۳۹۹۹۵۷۰۹:۱۲:۱۶ ۱۳۹۷/۴/۳
ایشان در مورد اقتصاد کدوم کشور صحبت می کنند ؟؟؟!!! ظاهرا اشتباهی رخ داده است ، یا ایشان درباره ی کشوری دیگر صحبت کرده یا ما فکر می کنیم در سومالی هستیم !
SMAH1۳۹۹۹۶۹۰۹:۲۰:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۳
لطفا ایشان اعلام کند که کجا و در کدام اقتصاد زندگی میکند تا ما هم به همانجا نقل مکان کنیم. خدا پدراحمدی نژاد رو بیامرزه که حداقل آدرس میوه فروشی سر کوچشون رو داد!
ناشناس۳۹۹۹۹۷۰۹:۳۲:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۳
مراجعه فوری به چشم پزشک توصیه می شود
ناشناس۴۰۰۰۱۰۰۹:۳۷:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۳
جناب اقای نوبخت چرا اصرار دارید تمام اون چیزی که مردم میبینند را نفی کنید و استناد کنید به شاخصهایی که شما میبینید.ما خیلی بهتر از شاخصهایی که شما تعریفش میکنید وضعیت خودمان را میبینیم.پس لطفا اگر میتوانید به شعار دولت عمل کنید و تدبیر داشته باشید وگر نه صحنه خدمت را واگذار کنید.الف عزیزلطفا حتما حرف دل مردم را به گوش مسولینن برسانید همانطور که حرفهای انها را به صورت درشت منتشر میکنید عدالت را رعایت کنید.
ناشناس۴۰۰۰۴۲۰۹:۴۹:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۳
توزیع بی حساب سکه کار اشتباهی است که در این دولت ودولت قبل صورت گرفت ,چرا خزانه کشور را به عده ای دلال و سود جو می فروشند تا به ثروت افسانه ای برسند ,برای تعادل بازار می شود سکه را در بانکها با کارت ملی ,آن هم حداکثر دو عدد توزیع کرد .
ناشناس۴۰۰۰۶۷۱۰:۰۳:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۳
ولی من فکر می کنم اشتباه کردید دوباره به شاخص ها نگاه کنید بهتر شدن. من خودم دارم از اینجا می بینم
ناشناس۴۰۰۰۹۸۱۰:۱۶:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۳
آقای نوبخت شهروندان را چی فرض کرده!
ناشناس۴۰۲۰۹۷۲۳:۰۹:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۳
ژن بد
رضا۴۰۰۰۹۹۱۰:۱۷:۴۲ ۱۳۹۷/۴/۳
واقعا این همه توهین به شعور مردم شرم آوره.. خجالت بکشید... مملکت رو رها کردید یه عده هر طوری دوست داشته باشن جولان میدن، مردم عادی هر روز زندگی براشون سخت تر میشه و سرمایه هاشون به باد میره و سفره و جیبشون کوچیکتر... بعد شما میای میگی هیچ آثار منفی از شاخصهای اقصادی دیده نشده؟؟؟!!! شاید فقط شاخصهای جیب شما و ... بهتر هم شده!!
ناشناس۴۰۰۱۷۹۱۱:۰۱:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۳
دروغ باعث نابودی هر جمعی میشه.....چه خانواده....چه چند دوست....محل کار...روستا.....شهر.ووووووو....فرقی نمی کنه فقط تفاوت در اینه که هر چه این جمع بزرگتر میشه ..گوینده دروغ باید دارای مراتب بالاتری از و... باشه.
ناشناس۴۰۰۲۴۲۱۱:۲۵:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۳
آخه معنی این حرف چیه. دلار سکه ماشین و خونه و بسیاری از اقلام هنوز هیچی نشده سر به فلک کشیده . ارز و سکه خود دولت رو موقتا پولدار کرد و ماشین و خونه رو دولت به رانت خواراپش بخشید . کمی خجالت .
ح-ف۴۰۰۲۷۱۱۱:۳۵:۲۷ ۱۳۹۷/۴/۳
عرضه بیش از ۷ میلیون قطعه سکه برای برطرف کردن عطش عده‌ای (لطف کنید عطش بقیه را هم رفع کنید ) واقعا" استاد سخنرانان
حسام۴۰۰۴۴۳۱۲:۴۱:۳۴ ۱۳۹۷/۴/۳
الان 5 ساله که از حرف های غیر منطقی آقای نوبخت خسته شدیم که این سه سال تموم میشه تا از شنیدن اظهارات ایشون خلاص بشیم
ناشناس۴۰۰۷۲۵۱۳:۴۳:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۳
یاد آقای بهمنی ریس بانک مرکزی دوران محمود به خیر
ناشناس۴۰۰۷۵۹۱۳:۵۰:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۳
با کمال تاسف واقعیت ها را انکار می کنند البته شاخص سازی هایی که می کنند را مطرح می کنند مگر نه مردم متوجه میشوند فقط تورم در اقتصاد بالای 70 درصد است.
ناشناس۴۰۱۰۴۷۱۵:۰۶:۲۸ ۱۳۹۷/۴/۳
خب خیالم راحت شد ...
ناشناس۴۰۱۳۲۵۱۶:۴۲:۳۶ ۱۳۹۷/۴/۳
خوب چرا سکه می فروشید.. والا ماکه سکه نمیخواهیم.. چرا باید به یه عده طمع کار سوبسیت بدهید.. اگر شناسایی کنید واز اونها مالیات کلان بگیرید اتش طمعشان می خوابه.. چطور خوب می توانید از یه کاسب خرده پا که تمام دو سال گذشته ضرر داده سالی ۱ونیم میلیون مالیات بگیرید...بیمه اش را هم گران کنید... حتما اینها از خودتان هستند که چنین پولی دارند و چنان سودی می کنند.. وگرنه عمده ی مردم چنین توانی ندارند چنین عطشی هم ندارند..
ناشناس۴۰۱۳۲۷۱۶:۴۴:۴۹ ۱۳۹۷/۴/۳
جناب اقای نوبخت چرا اصرار دارید تمام اون چیزی که مردم میبینند را نفی کنید و استناد کنید به شاخصهایی که شما میبینید.ما خیلی بهتر از شاخصهایی که شما تعریفش میکنید وضعیت خودمان را میبینیم.پس لطفا اگر میتوانید به شعار دولت عمل کنید و تدبیر داشته باشید وگر نه صحنه خدمت را واگذار کنید.الف عزیزلطفا حتما حرف دل مردم را به گوش مسولینن برسانید همانطور که حرفهای انها را به صورت درشت منتشر میکنید عدالت را رعایت کنید.
ناشناس۴۰۱۳۳۶۱۶:۴۷:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۳
بیا این پایین ببین.
محمد۴۰۱۳۸۲۱۷:۱۰:۳۳ ۱۳۹۷/۴/۳
میخواهم مودب بشم اما نمیتونم . اخه ........ تو دیگه چه ....... هستی .
حمید۴۰۱۵۹۰۱۸:۳۶:۴۸ ۱۳۹۷/۴/۳
بیشتر از هرچیزی حرفای نوبخت آدمو اذیت میکنه . انگار همه هالو هستند . حداقل قبول کنید که اینکاره نیستید و نمیتونید مشکل را حل کنید
ناشناس۴۰۱۶۶۵۱۹:۲۱:۰۹ ۱۳۹۷/۴/۳
جالبه که تورم هنوز 8 درصده!!!!!!!!!
ناشناس۴۰۱۷۵۹۲۰:۰۷:۳۰ ۱۳۹۷/۴/۳
دلار 9 رو رد کرد هنوز چیزی ندیدی؟
ناشناس۴۰۱۸۳۷۲۱:۰۹:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۳
هیچ تاثیر منفی توی بازار دیده نمیشه فقط طی یک روز 1000 تومان به دلار اضافه میشه که اون هم جزیی ست.
ناشناس۴۰۲۱۰۱۲۳:۱۰:۵۳ ۱۳۹۷/۴/۳
یا ما چشمامون تیزه یا شما نیاز به عینک داری یا هم خودتون رو به ندیدن زدید ...البته اگه من هم حقوق نجومی میگرفتم و مانع دیدن فیش حقوقیم توسط مردم می شدم و همه چیزهام رو هم خدم و هشم میگرفتن معلومه هیچ چیزی رو نمیدیدم
همراه کارتبانک آیندهطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. آذری جهرمی در گفتگو با الف: وزارت ارتباطات هیچ امکانات رایگانی در اختیار تلگرام قرار نداده است/ این دعوا، دعوای سیاسی است/ به سردار جلالی اطلاعات غلط دادند

 2. راه‌ مقابله با فساد در بازار خودرو

 3. هزینه ۱.۶ میلیارد دلاری امسال ایرانی‌ها در ترکیه

 4. دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن‌الحجج

 5. واعظی خبر داد: 8 بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی / تغییراتی در تیم اقتصادی دولت خواهیم داشت

 6. احمد توکلی: چرا شمشیر رسانه‌ها در مبارزه با فساد کند است؟

 7. پسته ایران، برنده جنگ تجاری آمریکا با چین

 8. یادداشت روزنامه کیهان/ آیا به روسیه می‌توان اعتماد کرد؟

 9. فریم به فریم از یک «جنایت خیابانی»

 10. خط و نشان رئیس دادگاه انقلاب برای اخلالگران بازار ارز و سکه

 11. زندگی به سبک ۲ هزار سال پیش در کنار کارون + عکس

 12. ذوالنور: بیش از ۸ میلیون بیکار در کشور داریم

 13. ابطحی: اصلاح‌طلبان نیازی به دیدار با رئیس‌جمهور ندارند

 14. علیرضا فغانی ممنوع‌التصویر نیست

 15. نقوی‌حسینی: دیدار پوتین و ترامپ باعث تقویت ایران می‌شود

 16. بازداشت شبانه مقام مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی خودرو/ گمرک و وزارت صنعت پاسخگو باشند

 17. شورای تامین مجوز ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها را صادر کرد

 18. وزیر علوم: بازدید آژانس طبق تصمیم شورای عالی امنیت ملی بوده است

 19. ولایتی: اگر یمن هم بخواهد، ایران به آن کمک می‌کند

 20. سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد

 21. روایت "حسین یکتا" از چرایی امیدواری به آینده انقلاب

 22. به بهانه‌ی سفر ۱۰ ساله‌ی "خسرو شکیبایی"

 23. نایب‌رییس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: واریز ۱۸۰۰ تومان از هر دلار دولتی در جیب عده‌ای خاص!

 24. درخواست مردم برای تغییر تیم اقتصادی دولت

 25. جمهوري اردوغان، تركيه اي ديگر

پربحث‌های دیروز

 1. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 2. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 3. طبقه نهم وزارت ارتباطات چه خبر بود؟

 4. شادی مسافران هند علی رغم نرسیدن به مقصد/ در پرواز شماره 810 چه گذشت؟

 5. معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم

 6. توکلی: هر ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد/ صاحبان قدرت باید از چوب قانون بترسند

 7. انحصار، آفت بازار وکالت

 8. آذری جهرمی: فساد در زیرمجموعه را باید داد بزنیم/ یک پیر زن در دهات می آورند و همه تخلفات را به نام او انجام می دهند/دولت الکترونیک این نیست

 9. توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر سیف است/ بهمنی در خصوص موسسات غیرمجاز مسئول است/ اتهام بقایی و مشایی مالی است نه سیاسی

 10. نوبخت: کالاهای اساسی در هر شرایطی‌با دلار بیش از۴۲۰۰یا ۴۳۰۰ عرضه نمی‌شود

 11. آیت الله مکارم شیرازی: FATF یک کنوانسیون استعماری است

 12. تقدیر دیده‌بان شفافیت و عدالت از وزیر ارتباطات  

 13. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 14. ترامپ: پس از خروج از برجام، ایران غرق در آشوب شده است

 15. بانک مرکزی شبهات و قصورها در پرداخت ارز دولتی را گردن نگرفت

 16. دخترم مرده؟ دفنش کنید،جنازه اش را هم نمی‌خواهم ببینم!

 17. اعترافات قاتل مریم فرجی؛ چون می‌خواست با یکی از استادانش ازدواج کند خفه‌اش کردم

 18. پیشنهاد مضحک اروپایی‌ها برای خرید نفت از ایران

 19. ترکان: «اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند

 20. عوارض خروجی ۴۴۰ هزار تومانی کجا هزینه شد؟ / سفر بالاخره گران شده یا ارزان؟

 21. بیش از ۳۰ میلیون کاربر، فیلترشکن ایرانی را ترجیح داده‌اند

 22. فریدون عباسی: روحانی دوست دارد پروتکل الحاقی را داوطلبانه اجرا کند

 23. پروین فرشچی: به عنوان سفیر پیشنهادی ایران در فنلاند معرفی شده‌ام/ دو تابعیتی نیستم

 24. ایران در تولید علم جزء ۱۵ کشور برتر دنیا شد

 25. توضیح علی مطهری در رابطه با اظهارنظرش در مورد رئیس‌جمهور کرواسی

پربحث‌های هفته

 1. هیاهو موثر نیست

 2. مائده هژبری با تتلو به استانبول رفت/برگزاری کنسرت مشترک این دو نفر!  

 3. حاشیه ای بر سفر مهم ولایتی به روسیه و دیدار با پوتین

 4. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 5. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 6. هر دم از این باغ بری می‌رسد

 7. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 8. توکلی: «سیف» باید عزل شود/ تخصیص ارز به شرکت ۲۶ روزه، خیانت در امانت است

 9. جزییات برخورد تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج/ ۱۳ نفر جان باختند/ ۳ روز عزای عمومی در کردستان/ سواستفاده چند آشوبگر + فیلم

 10. دستور دریافت مالیات از خریداران عمده سکه و ارز و واردکنندگان خودرو صادر شد

 11. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 12. بازار نفت ایران و تاثیر سفر ولایتی به مسکو

 13. روحانی: شرایط امروز فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی است/ افرادی داریم که دلالی کرده و به قانون بی‌توجهی می‌کنند/ در داخل خود آمریکا نیز مشکلاتی وجود دارد

 14. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 15. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 16. ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

 17. معاون وزیر رفاه:درآمد ۱.۶ میلیون ایرانی‌ کفاف خرید غذا را هم نمی‌دهد

 18. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 19. واکنش فغانی به انتشار تصاویر خوش‌وبش او با داور زن  

 20. رائفی پور: بحران جنسی جامعه را فراگرفته/ مسئوان برای تسهیل ازدواج کاری نمی کنند

 21. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 22. گزارش رئیس جمهور به مردم درباره پرونده تخلف خودروهای وارداتی/ دولت فساد‌ستیزی را از خود آغاز می‌کند/درخواست از رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی فوری و مجازات متخلفان و بازگشت سودهای نامشروع

 23. زندگی دوگانه «لاکچری‌»های انقلابی؛ حزب‌اللهی‌های «برندپوش»

 24. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 25. اعتراف تلخ برادر «روح‌الله داداشی»

پربحث‌های امروز

 1. آذری جهرمی در گفتگو با الف: وزارت ارتباطات هیچ امکانات رایگانی در اختیار تلگرام قرار نداده است/ این دعوا، دعوای سیاسی است/ به سردار جلالی اطلاعات غلط دادند

 2. راه‌ مقابله با فساد در بازار خودرو

 3. هزینه ۱.۶ میلیارد دلاری امسال ایرانی‌ها در ترکیه

 4. احمد توکلی: چرا شمشیر رسانه‌ها در مبارزه با فساد کند است؟

 5. پسته ایران، برنده جنگ تجاری آمریکا با چین

 6. خط و نشان رئیس دادگاه انقلاب برای اخلالگران بازار ارز و سکه

 7. جزئیات درخواست کارگران برای بازنگری در دستمزد ۹۷

 8. ذوالنور: بیش از ۸ میلیون بیکار در کشور داریم

 9. بازداشت شبانه مقام مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی خودرو/ گمرک و وزارت صنعت پاسخگو باشند

 10. بسته پیشنهادی ۵۵ محوری نمایندگان مجلس برای مشکلات اقتصادی

 11. آخرین اخطار به بانک‌ها برای ارائه اطلاعات حساب بانکی/ اعلام جرم می‌کنیم

 12. سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد

 13. نایب‌رییس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: واریز ۱۸۰۰ تومان از هر دلار دولتی در جیب عده‌ای خاص!

 14. آیا ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه اجرایی شد؟

 15. دلیل مشکلات اقتصادی امروز از زبان رئیسی

 16. هشدار تولیدکنندگان و بازرگانان نسبت به افزایش نقدینگی و تورم

 17. ماجرای حذف سختی کار از احکام کارگزینی فرهنگیان

 18. واکنش دفتر منوچهر متکی به ادعای دریافت وام چند میلیاردی از ثامن الحجج

 19. رئیس بانک سرمایه‌گذاری اروپا: نمی‌توانیم با سرمایه‌گذاری در ایران فعالیت جهانی خود را به خطر بیندازیم

 20. معاون وزیر کار مطرح کرد: تشریح جزئیات طرح تثبیت اشتغال/ چهار پیشنهاد برای حفظ کسب و کارها و ایجاد شغل جدید

 21. سلیمانی امیری رئیس کل بیمه مرکزی شد

 22. استقرار گمرک در مبادی مناطق آزاد عملیاتی شد/ ورود کالا فقط از طریق سامانه گمرک

 23. پورابراهیمی: افزایش 300درصدی نقدینگی به تحریم‌ ارتباطی ندارد/ دولت اختیارات لازم برای جنگ اقتصادی را دارد

 24. جزئیات کشف ۳۴ کانتینر گازوئیل قاچاق

 25. آب معدنی گران شد

پربحث‌های دیروز

 1. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 2. شادی مسافران هند علی رغم نرسیدن به مقصد/ در پرواز شماره 810 چه گذشت؟

 3. معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم

 4. توکلی: هر ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد/ صاحبان قدرت باید از چوب قانون بترسند

 5. آذری جهرمی: فساد در زیرمجموعه را باید داد بزنیم/ یک پیر زن در دهات می آورند و همه تخلفات را به نام او انجام می دهند/دولت الکترونیک این نیست

 6. نوبخت: کالاهای اساسی در هر شرایطی‌با دلار بیش از۴۲۰۰یا ۴۳۰۰ عرضه نمی‌شود

 7. آیت الله مکارم شیرازی: FATF یک کنوانسیون استعماری است

 8. تقدیر دیده‌بان شفافیت و عدالت از وزیر ارتباطات  

 9. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 10. بانک مرکزی شبهات و قصورها در پرداخت ارز دولتی را گردن نگرفت

 11. پیشنهاد مضحک اروپایی‌ها برای خرید نفت از ایران

 12. عوارض خروجی ۴۴۰ هزار تومانی کجا هزینه شد؟ / سفر بالاخره گران شده یا ارزان؟

 13. افزایش ۱۱۹ هزار تومانی قیمت سکه در بازار + جدول و قیمت ارز

 14. سکه دوباره ریزش کرد/ پیش‌بینی ادامه کاهش قیمت

 15. ادعای رویترز: صادرات نفت ایران ممکن است به ۷۰۰ هزار بشکه برسد

 16. آخرین قیمت خودروها در بازار

 17. وزیر اطلاعات: هر مشکلی در کشور به وجود می‌آید ۵۰ تا ۶۰ درصد آن به خودمان برمی‌گردد

 18. واکنش نوبخت به احضار و بازجویی مدیران وزارت صنعت از سوی قوه قضاییه

 19. واکنش غلام نزول‌خور به وام مسکن!  

 20. یارانه ۳.۵ میلیون تومانی برای سهمیه ۱۰۰ یورویی ارز مسافرتی

 21. صادرات برق ایران به عراق قانونی متوقف شد/وزیر نیرو: طرف عراقی نیاز امروز ما را درک می‎کند

 22. نامه زنگنه به وزیر انرژی عربستان/تصمیم اوپک را به نفع خود تفسیر نکنید

 23. روزنامه اصلاح طلب: بعد از 5 سال کارنامه دولت تقریبا هیچ است

 24. درخواست رئیس کل اسبق بانک مرکزی از دولت

 25. روند فعلی بازار موبایل کسبه را به ورشکستگی می‌کشاند

پربحث‌های هفته

 1. توکلی: «سیف» باید عزل شود/ تخصیص ارز به شرکت ۲۶ روزه، خیانت در امانت است

 2. دستور دریافت مالیات از خریداران عمده سکه و ارز و واردکنندگان خودرو صادر شد

 3. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 4. بازار نفت ایران و تاثیر سفر ولایتی به مسکو

 5. روحانی: شرایط امروز فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی است/ افرادی داریم که دلالی کرده و به قانون بی‌توجهی می‌کنند/ در داخل خود آمریکا نیز مشکلاتی وجود دارد

 6. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 7. ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

 8. معاون وزیر رفاه:درآمد ۱.۶ میلیون ایرانی‌ کفاف خرید غذا را هم نمی‌دهد

 9. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 10. گزارش رئیس جمهور به مردم درباره پرونده تخلف خودروهای وارداتی/ دولت فساد‌ستیزی را از خود آغاز می‌کند/درخواست از رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی فوری و مجازات متخلفان و بازگشت سودهای نامشروع

 11. جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی + عکس

 12. شادی مسافران هند علی رغم نرسیدن به مقصد/ در پرواز شماره 810 چه گذشت؟

 13. ۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

 14. معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم

 15. احتمال تجدیدنظر آمریکا درباره تحریم‌های نفتی ایران؛ خریداران زیر بار تحریم‌ها می‌روند؟

 16. هشدار جدی؛ شبکه برق در وضعیت بحرانی قرار گرفت/ رکورد مصرف برق شکست

 17. نقش باند «مظلومین» در بحران‌های ارزی طی ۲ دهه گذشته

 18. آقای «خ» کجاست؟

 19. نوبخت: از تحریم‌ها با موفقیت عبور می‌کنیم

 20. مشاور آخوندی: روستایی‌ها بخاطر مسکن مهر چوپانی را رها کردند

 21. نماینده مجلس مطرح کرد؛ جزئیات پاداش ۳۰۰ میلیون تا ۱ میلیاردی دولت

 22. پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

 23. توکلی: هر ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد/ صاحبان قدرت باید از چوب قانون بترسند

 24. معاون شریعتمداری: بساط رانت‌ها برچیده می‌شود/احتکارگران پشیمان می شوند/آرامش بازارهای کالا در هفته‌های آینده

 25. آذری جهرمی: فساد در زیرمجموعه را باید داد بزنیم/ یک پیر زن در دهات می آورند و همه تخلفات را به نام او انجام می دهند/دولت الکترونیک این نیست

آخرین عناوین