مروری بر اخبار مهم روز؛ انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

گروه سیاسی الف،   3970321135 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

برنامه ریزی جمنا برای انتخابات آینده

سید محمدحسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به  سوال باشگاه خبرنگاران جوان که آیا جمنا وارد ساز و کار انتخابات سال 98 شده است، اظهار کرد: صحبت درمورد انتخابات سال 98 زود به نظر می‌رسد. اکنون باید افکارعمومی را نسبت به عدم تحقق وعده های انتخاباتی نمایندگان جناح رقیب آگاه کنیم و این امر هم با بازنمایی موضع گیری های نمایندگان در زمان رقابت های انتخاباتی محقق می شود. وی افزود: هنوز بطور رسمی ستادی تشکیل نشده ولی رایزنی‌ها و سفرهای استانی مسئولان احزاب اصولگرا آغاز شده است.

 انتقاد کیهان از مواضع برجامی علی مطهری

روزنامه کیهان امروز در ستون اخبار ویژه نوشت: علی مطهری می‌گوید دستاورد برجام، شکاف میان آمریکا و اروپا بود(!)... دولتمردان مذکور و امثال مطهری در این زمینه خدمتی نکرده‌اند بلکه به دشمن اطمینان خاطر دادند که با زیرپا گذاشتن تعهدات خود، مورد اعتراض دولت و مجلس قرار نمی‌گیرد. این، راز خروج آمریکا از برجام است، پس از آن که امتیازاتش را گرفت و زمان کافی هم برای تدارک جدید برای اعمال تحریم‌های تازه به دست آورده بود، در مقابل دولت و مجلس به مدت 5 سال، فرصت تدبیر و طراحی برای رونق اقتصادی را به امید گره‌گشایی آمریکا و برجام از دست دادند... ثانیاً در ماجرای صلح حدیبیه، همراهان پیامبر(ص) با ایشان بیعت رضوان را منعقد کرده و قسم خوردند که تا پای جان پای پیامبر و فرامین ایشان بمانند؛ اما جماعت برجام‌زده و شیدای توافق با شیطان بزرگ و بزک آن، از همان ابتدا تا امروز سرگرم کج‌فهمی و کج رفتاری در زمینه رهنمودها و هشدارها و اوامر و نواهی رهبر معظم انقلاب در زمینه عدم اعتماد به شیطان بزرگ بوده‌اند و به همین دلیل، بیش از آن که با ماجرای صلح حدیبیه و اصحاب پیامبر(ص) قابل مقایسه باشند، با حکمیت‌طلبان و سازش‌طلبان جنگ صفین قابل مقایسه هستند...

حالا هم برجام زدگان و شیدائیان مذاکره و توافق به هر قیمت با آمریکا و اجرای به هر قیمت توافق، شهامت ندارند که عذر تقصیر بیاورند ... ادعای شکاف میان اروپا و آمریکا به عنوان دستاورد برجام هم از آن لطیفه‌های خنک سیاسی است. اختلاف و شکاف مدعایی، مشکل تحریم‌ها را برطرف می‌کند یا شرکت‌هایی را که از ایران رفتند، برمی‌گرداند یا موجب این می‌شود که اروپایی‌ها لااقل قطعنامه اعتراضی خشک و خالی را در شورای امنیت علیه آمریکا مطرح کنند؟

مجلس جای آتش‌بازی، داد و بیداد، بنر و طوماراندازی در صحن نیست

دیروز در مجلس بر سر تصویب لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم تشنج ایجاد شد. البته درنهایت هم با طرح تعویق دوماه این لایحه که غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه طراح آن بود، قائله ختم شد و با رای نمایندگان تصویب آن به دو ماه آینده موکول شد.

اما غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفت: راستش را بخواهید، احساس کردم آقای لاریجانی ترسید که مبادا این لایحه رای نیاورد. به همین دلیل با این ترفند، ادامه رسیدگی به لایحه را عقب انداخت که آنهایی را که تمام فشنگ‌های‌شان را پُر کرده بودند، زمین بزند... به نظر می‌رسد با این تعویق ۲ماهه عملا انرژی دلواپسان گرفته شد. این یک تاکتیک بود... به نظر من مجلس هرگز جای آتش‌بازی، داد و بیداد، بنر و طوماراندازی در صحن نیست. ایمن آبادی در پاسخ به این سوال که اقدام تاجگردون در جمع‌آوری امضا برای تعویق ۲ماهه را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: فکر می‌کنم تصمیمی است که در جای دیگری گرفته شد. به نظرم دوستان در یک شور، به این نتیجه رسیدند که امروز صلاح نیست و باید مقداری صبر کنند.

 ادامه حاشیه های مسافرت تعدادی از نمایندگان به روسیه

مطرح شدن سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به روسیه با کلی حرف و حدیث و حاشیه همراه بوده و البته هنوز هم مشخص نشده است که نمایندگان با دعوت چه کسی و با هزینه کدام ارگان و برای کدام امر مهم قصد حضور در جام جهانی را داشتند. باشگاه خبرنگاران نوشت: مثلا به صورت غیر رسمی شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال حدود ۲۰ نفر از مسئولان و کارمندان سازمان لیگ و همچنین حدود ۵۰ نفر از اعضای فدراسیون فوتبال را قرار است به سفر روسیه ببرد. ضمن اینکه شنیده می‌شود قرار است نزدیک به ۱۵ نفر هم به عنوان لیدر و بوقچی برای تشویق تیم ملی به روسیه اعزام شوند. خوب بسم الله ... این گوی و این میدان. نمایندگان محترم نظارت کنند ببینند آیا این اعداد مطرح شده صحیح است یا خیر و اگر صحیح است آیا ضرورت حضور این همه نیرو در روسیه وجود دارد یا خیر؟

سفرهای خارجی سلحشوری/از طرف مجلس به جام جهانی روسیه می‌روم البته با هزینه خودم

روزنامه جوان نیز نوشت: در حالی که مشکلات اقتصادی و مسائل اجتماعی اولویت امروز جامعه ایرانی است، پروانه سلحشوری اعلام کرده برای تابوشکنی از حضور زنان در ورزشگاه به روسیه و دیدار بازی‌های تیم ملی فوتبال می‌رود!...حضور در مسابقات جام‌جهانی روسیه آن هم با هدف تابوشکنی غیر‌قانونی و غیر‌شرعی ممنوعیت ورود زنان ایران به ورزشگاه‌ها و سلیقه‌های مردسالارانه را یک اپوزیسیون خارج‌نشین نگفته است، بلکه اظهارات رسمی رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی است.

سیده حمیده زرآبادی، نماینده مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به صحبت اخیر یکی از نمایندگان در خصوص اینکه با هزینه شخصی به سفر روسیه می‌رود و دلیل آن هم حمایت از ورود زنان به ورزشگاه‌ها است، تصریح کرد: من فکر نمی‌کنم این دو موضوع خیلی به هم مرتبط باشند. یعنی اگر خانم‌های مجلس به ورزشگاه‌های خارج از کشور بروند و بازی‌های فوتبال را تماشا کنند، در ایران در بحث ورود زنان به ورزشگاه گشایش ایجاد می‌شود؟

 وی ادامه داد: چند بازی دربی در ایران انجام شد و خانم‌های مجلس در کشور خودمان رفتند و به تماشای آن نشستند، آیا گشایشی ایجاد شد؟ این امر به نظر من حتی قالب اعتراضی هم ندارد، ما به چه کسی اعتراض می‌کنیم؟ به کشوری که قوانین آن ورود زنان به ورزشگاه را منع نکرده؟ این اعتراض محسوب نمی‌شود.

زرآبادی در ادامه با بیان اینکه ما اگر اعتراضی هم داریم باید در کشور خودمان ابراز کنیم، گفت: وجهه خوبی هم ندارد ما به یک کشور دیگر برویم و بخواهیم به قوانین کشور خودمان اعتراض کنیم. موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها را ما در داخل خیلی پیگیری کردیم، منع قانونی برای آن نداریم.

فضای سیاسی کشور در سال 1400 بسیار متفاوت خواهد بود و خیلی چیزها تغییر خواهد کرد

بهمن شریف‌زاده، روحانی نزدیک به رئیس دولت‌های نهم و دهم اخبار مربوط به قصد محمود احمدی‌نژاد برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 را رد کرد و گفت: «آقای احمدی‌نژاد اصلاً در این باره حرفی نزده‌اند و نخواهند زد.» او همچنین با بیان اینکه مرخصی که اخیراً به حمیدرضا بقایی دادند برای این بود که تاثیر اعتصاب غذای ایشان بر مردم را مهار کنند،‌ به «اعتمادآنلاین»‌ گفت:‌ «قرار بود بعد از 6 روز مرخصی، ایشان به بیمارستان منتقل شوند اما به این وعده عمل نشد. بعد از اینکه به وعده عمل نشد آن عکس‌ها از آقای بقایی منتشر شد.» شریف‌زاده مدعی است فضای سیاسی کشور در سال 1400 بسیار متفاوت خواهد بود و خیلی چیزها تغییر خواهد کرد.

دولت زحمت کشید و آمریکا بدعهدی کرد

آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در خصوص خروج آمریکا از برجام و اینکه برخی گروه‌ها دولت را به عنوان متولی برجام عامل بدعهدی آمریکا می‌دانند، به ایلنا گفت: انصافا دولت تلاش خود را کرده است و مسئولان هم زحمت کشیده‌اند و تمام مساله عهد‌شکنی آمریکا است وگرنه دولتمردان تلاش خودشان را کرده‌اند. از خدا می‌خواهیم که دولتمردان پیروز باشند، امیدواریم مردم و مسئولان ما بیدار باشند و دیگر با آمریکا هیچ عهد و پیمانی نبندند.

 ترامپ آرزوی مذاکره با ایران را به گور می‌برد

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با اشاره به تدوین گزارش سه ماهه سوم و چهارم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اجرای برجام گفت: در شرایط فعلی ضرورتی برای تهیه این گزارش در کمیسیون احساس نشد چراکه دیگر برجامی وجود ندارد. رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزارش‌های سه ماهه وزارت امور خارجه درباره برجام، همچنان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارسال می‌شود. در شرایط فعلی ضرورتی برای تهیه این گزارش در کمیسیون احساس نشد چرا که دیگر برجامی وجود ندارد. با این حال وزارت امور خارجه گزارش‌های خود را برای کمیسیون ارسال می‌کند، اما ما خیلی ضرورتی در این رابطه احساس نمی‌کنیم. ذوالنور در ادامه با اشاره به اظهارات تهدیدآمیز ترامپ درباره مذاکره با ایران گفت: ترامپ غلط کرده است. ترامپ این آرزو را به گور می‌برد که ایران بخواهد با دولت وی مذاکره کند.

نمازجمعه یک واجب عینی است که...

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در جلسه ستاد نمازجمعه اردستان اظهار کرد: نمازجمعه یک واجب عینی است که روایت داریم اگر فردی سه هفته از روی بی اعتنایی نمازجمعه را ترک کرد باید خانه را روی سرش خراب کرد.

امام جمعه اصفهان: اگر فردی سه هفته نماز جمعه را ترک کند باید خانه را روی سرش خراب کرد

 لاریجانی با محسن رضایی و قالیباف دیدار کرد

آنا نوشت: علی لاریجانی با محمد باقر قالیباف و محسن رضایی دیدار و گفت‌وگو کرد. شب گذشته در حاشیه یک مراسم افطاری در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه)، علی لاریجانی، محمد باقر قالیباف و محسن رضایی با یکدیگر دیدار کردند.برخی شنیده‌ها از میزبانی علی لاریجانی در این مراسم خبر می‌دهد. همچنین گفته شده برخی چهره‌های مطرح دیگر هم در این دیدار حضور داشته‌اند. 

با فشارها و تحریم‎های جدیدی مواجه خواهیم شد

جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه با بیان اینکه کشور در شرایط جدیدی قرار گرفته و بروز مسائلی قابل پیش بینی است،‌ گفت: کشور با فشارها و تحریم های جدیدی مواجه خواهد شد و موانعی نیز پیش روی صادرات و واردات کشور بروز می کند. اکنون که قرار است تحریم ها بر کشور فشار وارد کند، باید با استفاده از ظرفیت اقتصاد مقاومتی به دنبال راهکارهایی برای اداره مطلوب کشور در شرایط جدید باشیم تا آسیب های قابل پیش بینی بر اقتصاد کشور به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا کند.

برگزاری جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بعد از ۶ ماه

اقتصاد مقاومتی باید مبنای عمل و کار همه دستگاه‌ها باشد

تکلیف حضور اقلیت‌ها در شوراهای شهر در انتظار تصمیم مجمع تشخیص
محمدجواد کولیوند، رئیس کمیسیون امور داخلی شوراها در مجلس شورای اسلامی در توضیح آخرین وضعیت طرح اصلاح قانون شوراها مبنی بر حضور اقلیت‌های مذهبی در شوراهای شهر و روستا، گفت: این طرح هفته آینده در مجمع عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح، بررسی و تعیین تکلیف می‌شود.

این روزها سر رئیس‌جمهور بسیار شلوغ است

سید محمود واعظی درباره حضور نیافتن رئیس‌جمهور در جلسات تشخیص مصلحت نظام به ایلنا گفت: روش آقای رئیس‌جمهور با گذشته فرقی نکرده است،‌ هم در این مجمع و هم مجمع قبل به این دلیل که روزهای شنبه ایشان برنامه‌هایی دارند که عملا به آن برنامه‌ها می‌پردازند، امکان حضور در جلسات مجمع فراهم نمی‌شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: این روزها آقای رئیس‌جمهور بسیار سرشان شلوغ است به هر حال در مجمع افراد مختلفی هستند و اگر زمانی هم لازم باشد آقای روحانی در این جلسات شرکت می‌کند. در حال حاضر برنامه آقای رئیس‌جمهور همان گونه که گفتم با گذشته تفاوتی نکرده است اما مسائل مختلفی وجود دارد که ایشان باید رسیدگی کنند.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ناگفته های دیدار پوتین با رهبری/ روایت ابطحی از بی توجهی روحانی به بزرگان اصلاح‌طلب/ جزئیات حمله به سفارت ایران در یونان/ آیا بین ظریف و رئیس جمهور اختلاف بوجود آمده؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۷دیدارهای جان کری و ظریف و انتخابات ریاست جمهوری/ناگفته‌هایی از مذاکرات با آمریکا در دوره احمدی‌نژاد/ نامزدهای جدید سخنگویی دولت/ آیا قالیباف بدنبال جانشینی لاریجانی است؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۷احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام
۲۱ شهریور ۱۳۹۷پیامدهای سیاسی فساد در شورای شهر بابل/ انتقاد طرفدار حلقه کیان از مکتب نیاوران/تصمیم مهم آقای پارلمانتاریست/ روایت عبدی از اختلاف گسترده در دولت/پیشنهاد روزنامه اصلاح طلب به روحانی
۱۹ شهریور ۱۳۹۷نگرانی از شکستن رکورد هاشمی رفسنجانی/دستگیری 5 طلبه تجمع فیضیه/عذرخواهی عارف از مردم بخاطر دولت روحانی/توطئه آمریکایی علیه ایران در اربیل/ توکلی: این قاضی درستکار را تشویق کنید
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ماجرای مذاکره محرمانه ایران با آمریکا/ ناگفته های عملیات موشکی سپاه/ ادعای عجیب درباره رحیم‌ پور ازغدی/ احتمال وقوع کودتای اقتصادی/ ادامه حواشی پلاکارد جنجالی
۱۷ شهریور ۱۳۹۷صحبت های عجیب وزیر بهداشت/ چالش میزان محبوبیت رئیس جمهور/ ماجرای گریه وندی شرمن/ نقطه عطف تاریخ دموکراسی خواهی و توسعه سیاسی از نظر زیباکلام/ محتوای نامه ای که روحانی دریافت کرد
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ پشت پرده سخنرانی روحانی در مجلس/ نمره منفی به نمایندگان/ تصویرسازی عجیب از پهلوی/صف آرایی مخالفان و موافقان نوبخت/تفسیر اشتباه از صحبت آیت الله جنتی/ پس لرزه پخش فیلم محرمانه در مجلس
۱۲ شهریور ۱۳۹۷دوئل خانوادگی در کابینه/ پیش بینی افروغ از آینده/تمایل روحانی برای حضور کمتر جهانگیری در دولت/ زیباکلام: سخنرانی الیاس حضرتی اوج عوام‌فریبی بود/ رهبری به کدام بانک گفتند غلط کردی؟!
۱۱ شهریور ۱۳۹۷پاسخ ظریف به مستند جنجالی و باند نیویورکی ها/ پشت پرده درگیری لفظی علی مطهری/نامزد جدید انتخابات 1400/ انتقاد تند اصلاح طلبان از روحانی/پایان چالش دکترای حسین فریدون
۱۰ شهریور ۱۳۹۷افزایش اختلاف واعظی و جهانگیری/ جولان ژن های خوب در شستا/دردسر بزرگ برای عارف/ پشت پرده انتشار اخباری درباره زائران عراقی/ جنجال سخنرانی مطهری در گلپایگان
۵ شهریور ۱۳۹۷پیش بینی اصلاح طلبان و اصولگرایان درباره جلسه سوال از رئیس جمهور/ پیشنهاد نافرجام آمریکا به رضا پهلوی/ عکس منتخب گاردین از مجلس شورای اسلامی/ وزیری که فساد را یاد نگرفته است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

تبریزی۳۸۲۱۱۴۲۰:۴۵:۳۳ ۱۳۹۷/۳/۲۱
"اگر فردی سه هفته نماز جمعه را ترک کند باید خانه را روی سرش خراب کرد" من تو نماز جمعه ای که امثال ایشون می خوان به فکر و عقیده ام جهت بدن سه هفته که سهله تا قیام قیامت هم شرکت نمی کنم.
علی۳۸۲۳۷۰۰۰:۱۰:۳۶ ۱۳۹۷/۳/۲۲
نه عزیزم مشکل ما اینه که ایمان و عقیده مان نسبتی است نه قلبی و تفکری. یعنی چون فلانی فلان است من نماز و روزه نمیگیرم!؟ عزیزم فلانی را تو قبر جداگونه میذارن هرکس باید جواب عمل خودش را دهد پس بهانه نیاوریم. درود
ناشناس۳۸۲۸۸۲۱۰:۵۰:۵۲ ۱۳۹۷/۳/۲۲
روایت هم داریم که در زمان غیبت امام معصوم برگزاری نماز جمعه مستحب است نه واجب. آیه قران هم داریم که وَلَوْ شَاءَ رَبُّکَ لَآمَنَ مَن فِی الْاَرْضِ کُلُّهُمْ جَمِیعًا ۚ اَفَاَنتَ تُکْرِهُ النَّاسَ حَتَّیٰ یَکُونُوا مُوْمِنِینَ (یونس 99). امثال ایشان هستند که با حرفهای نسنجیده و روایات مجعول آب به اسیاب دشمنان اسلام میریزند و باعث فرار برخی از جوانان از نمازهای واجب یومیه شده اند چه برسد به نماز جمعه. باید برای اسلام اعلام خطر کرد که اینها مبلغ آن هستند. اینها دافعه دارند نه جاذبه
ناشناس۳۸۲۱۴۸۲۱:۱۸:۲۱ ۱۳۹۷/۳/۲۱
حاج آقا خانه رو سر ما خراب نکن تو نماز جمعه جا نیست ما در خانه نماز خونده و نیت میکنیم که در جماعت هستیم . آگه خونه ما خراب بشه تو این گرونی خونه ما بی سر پناه می مونیم . این روز ها هم مثل زمان قدیم نمیشه تو کپر زندگی کرد چون زمین قیمتش از آپارتمان بیشتره .
ناشناس۳۸۲۱۵۲۲۱:۲۱:۴۳ ۱۳۹۷/۳/۲۱
دولت از چهار سال دوره‌گردی برای برجام به جایی نرسید. از این به بعد هم با روش دیپلماسی منفعلانه به جایی نخواهد رسید.
ناشناس۳۸۲۵۰۷۰۴:۲۶:۰۸ ۱۳۹۷/۳/۲۲
عجب!
ناشناس۳۸۲۱۵۴۲۱:۲۲:۰۱ ۱۳۹۷/۳/۲۱
اروپا هم مانند آمریکا مظهر و بلکه سرمنشا استثمار و استعمار و پیشکسوت ظلم به ملت‌ها بوده و هست. دست‌های ناپاک اروپایی‌ها از یک قرن قبل آغشته به خون ملت‌های مظلوم غرب آسیاست.
ناشناس۳۸۲۱۵۵۲۱:۲۲:۲۹ ۱۳۹۷/۳/۲۱
افزایش مکرر قیمت خودرو آن هم به صورت چراغ خاموش و به بهانه‌های مختلف فشار مضاعف به مردم تحمیل می‌کند این هرج و مرج اقتصادی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ چرا مسئولان امر سکوت اختیار کرده‌اند؟
ناشناس۳۸۲۶۱۵۰۸:۱۷:۴۶ ۱۳۹۷/۳/۲۲
مطمناً خودرو صفر، یک کالای ضروری مثل دارو نیست که ما مجبور باشیم حتماً خریداری کنیم. با یک مدت تحمل و نخریدن این گرونی که صرفاً به خاطر متحد شدن خودرو سازها برای عرضه نکردن خودروهاشون صورت گرفته، حل میشه.
تبریزی۳۸۲۱۶۹۲۱:۳۳:۲۰ ۱۳۹۷/۳/۲۱
"امام جمعه اصفهان: اگر فردی سه هفته نماز جمعه را ترک کند باید خانه را روی سرش خراب کرد" راضی به زحمت شما نیستیم حاج آقا. به لطف مسئولین خونه های ما به قدری مقاومن که با زلزله پنج ریشتری شکست و با شش ریشتری هم روی سرمون خراب می شن.
ناشناس۳۸۲۲۱۸۲۲:۰۶:۲۲ ۱۳۹۷/۳/۲۱
اگر به این قاعده باشد حداقل سه چهارم ایران را باید بلدر صاف کرد چون نماز جمعه نمی روند
ناشناس۳۸۲۵۰۹۰۴:۲۷:۵۲ ۱۳۹۷/۳/۲۲
یعنی میگی ۲۰میلیون نفر میرن نماز جمعه؟!
ناشناس۳۸۳۷۹۰۱۶:۳۱:۱۲ ۱۳۹۷/۳/۲۲
میفرماید "حداقل" سه چهارم
بورامینی۳۸۲۲۲۲۲۲:۰۹:۱۵ ۱۳۹۷/۳/۲۱
شکاف بین اروبا وامریکا رانمی شود دستاورد اصلی برجام دانست بلکه برجام ثابت کرد ایران هراسی توهمی بیش نبوده وایران براساس منافع واصول رفتار خواهد کرد گرچه ایران هراسی هنوز هم به بهانه های دیگر ادامه دارد که باسخ مناسب خود را برای انها در بر دارد
ناشناس۳۸۲۲۲۷۲۲:۱۲:۵۶ ۱۳۹۷/۳/۲۱
والا من چند باری در نماز جمعه شرکت کردم ولی از قشر روحانی خیلی کم در نماز جمعه شرکت می کنند دلیلش رو هم نمی دونم شاید نسبت به هم حس رقابت دارند. به هرحال برای تخریب می تونید از همینجا شروع کنید
بورامینی۳۸۲۲۳۱۲۲:۱۵:۴۷ ۱۳۹۷/۳/۲۱
ادامه..بدین معنی که اتهام ایران هراسی بعد از برجام عواقب ناخوشایندی را برای غرب میتواند در بر داشته باشد
ناشناس۳۸۲۲۴۱۲۲:۲۰:۰۲ ۱۳۹۷/۳/۲۱
برجام را باید دور ریخت و باید سراغ مذاکره مستقیم با خود آمریکا برویم. بجای اینکه به اروپاییها باج بدهیم (که آخرش هم ما رو رها می کنن) باید با آمریکا مذاکره و معامله کنیم.
ناشناس۳۸۲۴۵۸۰۲:۰۶:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۲۲
الان به همه باید باج بدهیم.
ناشناس۳۸۲۴۶۹۰۲:۳۹:۰۴ ۱۳۹۷/۳/۲۲
لابد بعدش هم اون یکی توافق را باید دور ریخت و دوباره مستقیما با خود آمریکا مذاکره کرد و همینطور تا تهش!
ناشناس۳۸۲۶۰۵۰۸:۱۱:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۲۲
عجب .... یعنی به نظر شما در برجام با اروپایی ها مذاکره کردیم .....؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۳۸۲۷۵۰۰۹:۲۰:۵۶ ۱۳۹۷/۳/۲۲
این مذاکره مستقیم با امریکا را باید زمان اوباما انجام می دادیم دولت هم تمایل داشت که متاسفانه نگذاشتند!!! اما اگر با ترامپ مذاکره مستقیم داشته باشیم نوعی کوتاه امدن ونشانه ضعف ماست وصلاح نیست .
علی کریمی۳۸۲۷۰۶۰۹:۱۱:۴۲ ۱۳۹۷/۳/۲۲
جناب آقای آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد اسلام دین رحمت است. لطفا برای تنویر افکار عمومی مرجع این روایت را اعلام فرمایید.
ناشناس۳۸۲۸۸۳۱۰:۵۱:۰۰ ۱۳۹۷/۳/۲۲
آقای واعظی این چه طرز حرف زدن است؟! یعنی چه که می گویید: "اگر زمانی هم لازم باشد آقای روحانی در این جلسات شرکت می‌کند." حتما لازم بوده که ایشان از مقام معظم رهبری حکم گرفته اند. حضور رئیس جمهور هر فردی که می خواهد باشد، پیام و اهمیت خود را مخصوصا در این زمان خطیر دارد. الان انسان متوجه می شود مثامات کشور ما چگونه فکر می کنند. به نظرم اگر سر شما هم واقعا شلوغ نیست یکبار حکم مقام ممعظم رهبری که همه اعضا را به حضور و اتقان در جلسات مجمع دعوت می کنند بخوانید...
حمید۳۸۳۱۴۶۱۲:۳۴:۳۳ ۱۳۹۷/۳/۲۲
خداییش اقای مطهری اظهار نظرهایی میکنه نمیدونم ایشون چه فکری میکنه که بر خودش فرض میدونه راجع به همه چیز اظهار نظر بکنه
ناشناس۳۸۳۴۵۴۱۴:۲۹:۲۳ ۱۳۹۷/۳/۲۲
به خانم پروانه سلحشوری بفرمایید مردم، به ویژه اقشار ضعیف، آه ندارند که با ناله سودا کنند، اونوقت سرکار علیه به خرج خودتون میخواید برید جام جهانی؟
ناشناس۳۸۳۵۶۵۱۵:۱۰:۵۰ ۱۳۹۷/۳/۲۲
صفحه وستون نظر خواهی درست کردی که فقط حرفهای خودتان رابزنی. برجام هیچ دست آوردی نداشت ؟ شش ماه دیگر حال شما را نه ،حال مردم را می بینیم.
ناشناس۳۸۴۶۹۲۰۹:۱۶:۰۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳
عجب اقای جهانگیری تازه متوجه شده که راه کار اقتصاد مقاومتی . ای کاش لفاظی نباشه . چرا که ایشون در زمان تبلیغات انتخاباتی همین حرفها را میزد و میگفت برای هر کاری برنامه داره به یکسال نکشیده ببینید چه شیر تو شیری شد
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 2. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 3. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 4. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 5. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 6. جزئیات پرونده تخلف فروش آنلاین سکه/ مالباختگان ثامن منتظر باشند

 7. سقوط تیر برق بر روی دسته سینه زنی در لار/۳ کشته و مصدوم

 8. روشن:اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند فاتحه فوتبال را بخوانیم/پیراهن استقلال شده اسباب بازی!

 9. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 10. اختلاف خانوادگی در کلاردشت قربانی گرفت

 11. آیفون ۱۰ اس مکس؛ سنگین‌ترین آیفون

 12. ویلیام برنز: مشکل ما با ایران ریشه‌ای و اساسی است!

 13. آئین مشعل گردانی در دولت آباد تهران  

 14. آمریکا رو به سوی یک «توفان کامل» روان است

 15. مسکو: پوتین و اسد بعد از سقوط هواپیمای روسی با هم تماسی نداشته‌اند

 16. سنت‌های مذهبی همدان در ماه محرم

 17. حکم حبس نواز شریف تعلیق شد

 18. نخست وزیر سابق مالزی به اتهام فساد مالی بازداشت شد

 19. رشد اقتصادی به 1.7 درصد کاهش یافت

 20. تامین مالی پروژه‌های نیمه‌تمام با ابزار صندوق سرمایه‌گذاری پروژه

 21. انگلیس پنج میلیارد پوندی جنگنده‌ به قطر می‌فروشد

 22. علت تصادف اتوبوس و تانکر سوخت مشخص شد

 23. برای تابلوهای تهمینه میلانی طیفِ قیمت پیشنهاد دادم

 24. اما و اگرهای الحاق ایران به FATF

 25. سوگواری ایرانیان ریشه در فرهنگ باستانی ایران دارد

پربحث‌های دیروز

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 3. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 4. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 5. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 6. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 7. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 8. ملاقات‌های کری و ظریف پرونده قضایی شد

 9. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 10. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 11. بازیگر مشهور آمریکایی در مراسم عزاداری امام حسین (ع)  

 12. دولت ترامپ از طرح «هیلی» درباره ایران عقب نشینی کرد

 13. یک بانوی مداح پاسخ می‌دهد/کسی با دفترچه و بلندگو مداح نمی‌شود/ انتقاد از خیابان‌گردی خانم‌ها در محرم

 14. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 15. حضور مادورو در رستوران گران قیمت جنجال به پا کرد+ عکس

 16. طعنه عادل فردوسی‌پور به حسین رضازاده

 17. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 18. دولت، رانت فولاد و پتروشیمی را سرسفره فقرا ببرد

 19. تب بازار خودرو پایین نیامد/ آخرین قیمت خودروها در بازار

 20. راغفر:آزادسازی نرخ ارز در راستای سیاست‌های شوک درمانی است

 21. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 22. سکه ثامن رسما اعلام ورشکستگی کرد

 23. طلبه مضروب مشهدی درگذشت

 24. چرا سکه و ارز آرام نمی‌گیرد؟

 25. دلارهای دلالان از کجا می‌آید؟

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 4. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 5. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 6. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 7. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 8. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 9. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 10. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 11. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 12. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 13. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 14. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 15. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 16. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 17. حمله ماموران آل سعود به «تکایا» و «خیمه‌های عاشورایی» در قطیف +عکس و فیلم

 18. خواننده معروف ممنوع الکار شد

 19. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 20. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 21. طرح جدید نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت واردات خودرو + جزئیات

 22. داستان کمبود دارو به نسخه‌های همسر وزیر بهداشت هم رسید + عکس

 23. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 24. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 25. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

پربحث‌های اخیر

 1. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 2. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 3. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 4. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 5. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 6. حجت‌الاسلام آقاتهرانی: از تحریم‌ها نترسید و مردم را نترسانید

 7. اما و اگرهای الحاق ایران به FATF

 8. ظریف: با تصویب FATF همه مشکلات حل نمی‌شود

 9. اعلام جرم علیه رئیس‌جمهوری سابق آرژانتین به اتهام فساد

 10. احمد خاتمی: فساد اقتصادی منکر بزرگی است

 11. بیش از پنج میلیون کودک یمنی در معرض قحطی هستند

 12. حمله یک خودرو به عزاداران حسینی در لندن+عکس

 13. استقبال دبیرکل سازمان ملل از توافق مسکو و آنکارا درباره ادلب

 14. پیکر طلبه مشهدی در مشهد تشییع شد

 15. توافق دو کره برای میزبانی مشترک المپیک 2032

 16. از توافق درباره «ادلب»، استقبال می‌کنیم

 17. چند مدیر بازنشسته باید از شهرداری خداحافظی کنند؟

 18. «نصرالله» مردم را به تجدید بیعت با امام حسین (ع) فراخواند

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 2. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 3. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 4. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 5. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 6. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 7. کیف ضد گلوله+عکس

 8. ظریف: یکشنبه آینده به نیویورک می‌روم

 9. پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش

 10. پدر شهید احمدی روشن: هیچ مذاکره‌ای با آمریکای جنایتکار نداریم/ با پیروی از ولایت از گردونه‌های سخت عبور می‌کنیم

 11. دلار ۱۴۰۰۰ تومانی پروژه است  

 12. کدخدایی: شورای نگهبان میزان شایستگی نامزدها را اعلام نمی‌کند

 13. استقبال سخنگوی وزارت امور خارجه از توافق سوچی در مورد ادلب سوریه

 14. باهنر: لاریجانی موافق برخی استیضاح‌ها بود/دولت فرمانده اقتصادی نیاز دارد

 15. حجت‌الاسلام آقاتهرانی: از تحریم‌ها نترسید و مردم را نترسانید

 16. روزنامه آرمان: هزینه اربعین عین سود است

 17. وزیر راه و شهرسازی به مجلس احضار می‌شود

 18. روایتی از شیوه برخورد آیت‌الله خزعلی با فرزندش

 19. اسکای نیوز: ایران توییتر را به سانسور یک جانبه متهم کرد

 20. «قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» ابلاغ شد

 21. تصویب طرح عرضه نفت خام به صورت ارزی در رینگ صادراتی بورس انرژی

 22. ترور توییتری علیه ایران توسط منافقین

 23. یک بند به طرح استیضاح آخوندی اضافه شد

 24. استعلام وزارت کشور درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان

 25. آئین‌نامه مجلس برای نحوه معرفی وزرا از سوی رئیس‌جمهور تغییر کرد +جزئیات

پربحث‌های هفته

 1. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 2. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 3. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 4. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 5. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 6. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 7. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 8. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 9. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

 10. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 11. «حسین فریدون» امروز از پایان نامه دکترای خود دفاع می‌کند

 12. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 13. این آمارها حقیقت دارد

 14. پاسخ علی علیزاده به خبرنگار روزنامه ایران در مورد دریافت پول از «من و تو»  

 15. آیا توصیه‌های حضرت امام (ره) درباره «زیّ طلبگی» VIP نشینی را هم در بر می‌گیرد؟

 16. قالیباف: نگوئیم مردم ما را انتخاب کرده‌اند پس مشکلات را هم تحمل می‌کنند

 17. نمایندگان در نامه به روحانی: آخوندی را عزلش نکنید استیضاح می‌کنیم/ دغدغه‌ای برای مسکن مردم ندارد

 18. تلاش ترامپ برای اجماع علیه ایران با همراهی سعودی ها/ امکان تصویب قطعنامه جدید علیه تهران

 19. احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام

 20. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 21. منوچهر متکی : جلوی واردات و تبلیغ کالاهای کره‌ای را بگیرید/ به بان کی مون چه گفتم؟

 22. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 23. واکنش کاربران فضای مجازی به "VIPنشینی" فرزند سیدحسن خمینی

 24. علیزاده و علینژاد؛ موفرفری انقلابی یا فرفره‌موی ضدانقلاب؟

 25. اختصاصی الف / ۴ مهر قرار موقت دادگاه لاهه در مورد شکایت ایران صادر می‌شود/ تلاش آمریکایی‌ها برای سیاسی کردن دادگاه و اتهامات واهی علیه تهران

آخرین عناوین