مگنت-ستاره یک مربع

نقشه امروز دشمن برای ایران چیست؟

گروه سیاسی الف،   3970317117 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
نقشه امروز دشمن برای ایران چیست؟

رهبر معظم انقلاب گفتند: امروز نقشه‌ی دشمن این سه چیز است: فشار اقتصادی، فشار روانی، و فشار عملی؛ هدف هر سه نوع فشارهای دشمن هم سیطره‌ی بر کشور عزیز ما ایران است.

به گزارش الف؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر حکیم انقلاب روز دوشنبه هفته جاری و در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام(ره) گفتند: نقشه دشمن را هم می‌شناسیم و کاملاً می‌دانیم چیست و برای مردم افشا می‌کنیم. البته مردم عزیز ما خودشان خیلی چیزها را می‌دانند و می‌فهمند و حس می‌کنند.

رهبر انقلاب با بیان اینکه امروز نقشه دشمن فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی است تصریح کردند: هدف هر سه نوع فشار دشمن هم سیطره بر کشور عزیز ما ایران است. همچنانی که بر برخی کشورهای بدبخت روسیاه منطقه سیطره دارد.

ایشان، فشار اقتصادی را تحریم و جلوگیری از همکاری کشورها در زمینه‌های اقتصادی با ایران دانستند و ادامه دادند: نتیجه‌ای که آن‌ها می‌خواهند از فشار اقتصادی بگیرند، زیر فشار قرار دادن صرفاً دستگاه دولت و حکومت نیست؛ می‌خواهند ملّت ایران را به خیال خودشان به ستوه بیاورند. می‌گویند ملّت ایران را به ستوه بیاوریم تا نظام اسلامی ناچار بشود تسلیم زورگویی‌های ما بشود. هدف‌شان این است. نه ملّت را شناخته‌اند نه نظام را شناخته‌اند. به توفیق الهی و به فضل الهی و با تلاش مسئولین و با همّت مردم، ان شاءالله هدف دشمن در فشار اقتصادی به کلی ناکام خواهد ماند.

متن کامل سخنان رهبر انقلاب در مراسم بیست‌و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب 

۱. فشار اقتصادی، تحریم است، جلوگیری از همکاری کشورها در زمینه‌های اقتصادی با ما است؛ این فشارها را وارد می‌کنند... مسئله‌ی آنها از فشار اقتصادی و تحریم، صرفاً زیر فشار قرار دادنِ دستگاه دولت و حکومت نیست؛ می‌خواهند ملّت ایران را به ستوه بیاورند به خیال خودشان... نه ملّت را شناختند، نه نظام را شناختند؛ این فشار اقتصادی است با این هدف.

۲. فشار روانی؛ این خیلی نکته‌ی حائز توجّه و مهمّی است. نقاط قوّت جمهوری اسلامی را، نقاط قوّتی که برای کشور و برای ملّت مایه‌ی اقتدار و مایه‌ی تقویت است نشان کرده‌اند و آنها را در تبلیغات و در برخوردها به‌عنوان نقاط چالش‌آفرین معرّفی می‌کنند؛ برای اینکه ملّت ایران را نسبت به آنها دلسرد کنند... دشمن درصدد آن است که ما از نقاط قوّت خودمان صرف‌نظر کنیم، از عناصر اقتدار ملّی خودمان دست برداریم تا راحت‌تر بتواند بر کشور ما، بر ملّت ما، بر سرنوشت ما و آینده‌ی ما مسلّط بشود.

۳. فشار عملی، فشار عملی‌شان عبارت است از اینکه در کشور آشوب ایجاد کنند... نقشه‌ی دشمن این است که از مطالبات مردمی سوءاستفاده کنند... مثلاً کارگرانی هستند، دنبال مطالبات کارگری‌اند... دشمن در یک چنین مواردی نقشه می‌کشد، عوامل نفوذی خود را، در واقع اشرار و انسان‌های خبیثی را به تعداد معدودی در این اجتماعات وارد می‌کنند تا اجتماعات آرام مردم را تبدیل کنند به حرکت ضدّ امنیتی و حرکت آشوبگرانه تا به این وسیله کشور را و ملّت را و نظام جمهوری اسلامی را بدنام کنند؛ این را مردم در سراسر کشور توجّه داشته باشند؛ این نقشه‌ی دشمن است، ... البتّه به گمان من بلکه به اعتقاد راسخ من، اینها کور خوانده‌اند و مردم عزیز ما در مقابل آنچه آنها برنامه‌ریزی کرده‌اند، با قدرت، با شهامت، با هوشیاری خواهند ایستاد.
 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۷رئیس FATF در شرق آسیا به‌دنبال اقناع کشورها برای تحریم ایران بوده است
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۷تشدید فشارهای تحریمی آمریکا و سرانجام نامعلوم بسته پیشنهادی اروپا
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۷رمزگشایی از راه‌اندازی کارگروه مقابله با ایران و سیاست خارجی شکست خورده آمریکا
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۷رئیس گروه اقدام ایران: می‌خواهم گفت‌وگو با کشورها درباره ایران را به فراتر از برنامه هسته‌ای بکشانم
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۷راشاتودی: تشکیل "گروه اقدام ایران" جدیدترین طرح آمریکا برای سرنگونی است
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷آلمان در برابر تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا سر تعظیم فرود آورد
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷موج دوم تحریم‌های ایران به این ۵ دلیل با مقاومت کشور‌ها روبرو می‌شود
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷توجیه فواد معصوم درباره مواضع العبادی درباره ایران
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷۳ دلیل که تبعیت عراق از تحریم‌های آمریکا علیه ایران را ناممکن می‌کند
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷کارشناس سابق بی بی سی: آیت‌الله خامنه‌ای معمار بزرگ گرفتن تضمین امنیتی ایران است +فیلم
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷روسیه: شرکت‌های اروپایی آماده مخالفت با تحریم‌ها علیه ایران نیستند
۲۴ اَمرداد ۱۳۹۷سفیر آمریکا در آلمان: با فشارهای اقتصادی می‌خواهیم دولت ایران را بار دیگر پای میز مذاکره بیاوریم

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۷۵۵۲۹۱۱:۱۸:۵۳ ۱۳۹۷/۳/۱۷
دشمن یعنی بیکاری فقر نداری بی ارزشی ریال تبعیض و عدالت احتیاجی به دشمن دیگری نیست
ناشناس۳۷۵۵۳۲۱۱:۲۲:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
امریکا از اصلاح طلبان ایرانی عبور کرد...( که البته امیدواریم این طیف عبرت بگیرند).. برنامه امریکا ، تحریم گسترده و نارضایتی مردم است تا در مرحله بعد ، اراذل و اوباش مثل منافقین و دلقک ری استارتی وارد صفوف مردم شده ، انها را به سمت اقدامات خشن سوق دهند...
ناشناس۳۷۵۶۷۱۱۳:۱۸:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
نتانیاهو ضد برجام است ترامپ ضد برجام است .. داستان چیست؟
ناشناس۳۷۵۷۸۴۱۴:۳۹:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
مخالفان سرسخت داخلی برجام رو فراموش کردی دوست عزیز!!!!
ناشناس۳۷۶۱۰۷۱۹:۱۰:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
نتانیاهو ضد برجام نیست! ضد منافعیه که ایران از برجام میبره! میخواد ایران به تعهداتش طبق برجام عمل کنه ولی منفعتی این وسط نبره!
تبریزی۳۷۵۵۳۳۱۱:۲۳:۵۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ببخشید ولی اگه مسئولین داخل ایران به مردم خیانت نکنن و با اجرای بی چون و چرای اعلامیه حقوق بشر رضایت مردم ایران رو از نظر اقتصادی و اجتماعی جلب کنن هیچ دشمنی نمی تونه هیچ غلطی بکنه. در حال حاضر خطر اصلی از جانب نادیده گرفتن خواسته های مردمه نه از طرف دشمنان و البته که یکی از خواسته های اصلی مردم در زمینه سیاست خارجی کاهش تنش ها با امریکاست.
ناشناس۳۷۶۰۵۸۱۸:۳۲:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
چه ساده لوحی شما. کاهش تنش از نظر شما چیست؟ مذاکره و تعامل؟ ما که این کارها رو هم کردیم.یه نگاهی بکن به کشورهایی که تنشی با آمریکا ندارن ببینید چطوری در حال دوشیده شدن توسط آمریکا هستن.این آمریکا تا از ما بله قربان نشنوه با ما کنار نخواهد آمد
بهزاد۳۷۶۲۶۶۲۳:۰۲:۱۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ما که خواستیم و برای تنش زدایی حتی برجام را امضا کردیم اما خودش نخواست یعنی آمریکا با وجود کشتار مردم ایران نه عذرخواهی میکند و نه میخواهد تنش زدایی شود
کمیل۳۷۵۵۶۳۱۲:۰۶:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
حس خود باوری را (که غربگرایان به بهانه برجام، تضعیف کردند‌ الان که برجام توسط خود غربیها فروپاشید) باید تقویت کرد درود بر ایرانی با اراده و توانمند
ناشناس۳۷۵۶۵۶۱۳:۰۷:۵۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اگر برجام بد بود و هست چرا از خروج امریکا از برجام ناراحتی؟
مصطفی۳۷۵۷۴۱۱۴:۰۴:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
همه ی هستی هسته ای رو دادیم به بهای یک آب نبات چوبی !!! اون هم به مون ندادن !!همه داغدار اون آب نبات چوبی هستند که بهای سنگینی رو در راستای اون پرداخت کردیم در ازای هیچ !!! چه مخالف برجام و چه موافق آن !!! شما زیاد خورده نگیر دوست من !!!
ناشناس۳۷۵۸۳۲۱۵:۱۶:۰۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
مثل اینکه پول بدی و یه خونه بد و به درد نخور بخری.بعد طرف همون خونه ی ایراد دار هم بهت تحویل نداده. از این نارحتیم که ما سهم طرف رو نقد پرداخت کردیم ولی سهم خودمون ( که کمه و بابتش نارحتیم ) رو هم میخوان بالا بکشن.
ناشناس۳۷۶۶۶۶۱۱:۵۸:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۸
نقش خودتان را در این موضوع چه میدانید؟
ناشناس۳۷۵۸۹۹۱۶:۲۴:۲۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
والا ما اگر می گفتیم بده ، بخاطر این بود که از همون اول معلوم بود به اینجا ختم میشه : ۱. از همون اول معلوم بود اکثر تحریم های ایران صرفا هسته ای نیست و با برجام لغو نخواند شد. ۲. از همون اول تضمین های لازم به درستی گرفته نشد که اون طرف هر طوری دلش خواست رفتار کنه و فقط ما مجبور باشیم همه تعهدات رو کامل انجام بدیم.
علی۳۷۶۱۷۱۲۰:۲۷:۵۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
با خروج آمریکا از برجام ما خوشحال هستیم اما آن کسانی که از کدخدا رودست خوردن باید بفهمند
ناشناس۳۷۵۶۵۲۱۳:۰۴:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
... واقعا؟ با این همه فساد و رانت بی عرضگی داخلی واقعا دشمن خارجی کاری می تونه بکنه؟ همش از داخله
داریوش۳۷۵۷۷۳۱۴:۳۰:۲۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
بنظر من عملکرد روحانی تا اینجا خیلی خوب بوده و آمریکا هر چی می خواد باید بهش بدیم که یوقت بهمون حمله نکنند
نیما۳۷۶۴۴۰۰۳:۵۳:۴۵ ۱۳۹۷/۳/۱۸
مثبت اشتباه بود. داریوش جان کمی مطالعه کن و اخبار بخوان
ناشناس۳۷۷۹۴۷۰۸:۰۳:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۱۹
یه ضرب المثل لاتین هست .که میگه اگر طالب صلح هستی اماده جنگ باش."Si vis pacem para bellum"
ناشناس۳۷۵۸۸۰۱۶:۰۳:۴۶ ۱۳۹۷/۳/۱۷
دشمن شما دوری از ملت وزندگی کاخ نشینی در مناطقی مانند زعفرانیه نیاوران وفرشته در مقابل دیدگان ملت گرسنه هست
ناشناس۳۷۵۸۸۶۱۶:۱۲:۱۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
دشمن همین جاست دشمن های در غالب دوست دوصد برابر خطرناکتر از دشمنان خارجیند
ناشناس۳۷۶۰۲۳۱۸:۱۰:۲۳ ۱۳۹۷/۳/۱۷
فساد داخل مارادونا را ول کنید غضنفر را بچسبید
رضا۳۷۶۰۷۰۱۸:۴۱:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
خیلی ساده جلوی صادرات نفت مواد پتروشیمی و امثالهم را می گیرند جلوی واردات کالاهای مورد نیاز را هم می گیرند مردم دچار فقر و فلاکت می شوند و نظامات کشور فرو می پاشد این مزد اقتصاد و فن اوری قوی تر دشمن است که می تواند حرف خود را بر دیگران دیکته کند
ناشناس۳۷۶۱۰۲۱۹:۰۳:۳۲ ۱۳۹۷/۳/۱۷
امیدوارم این نظر سانسور نشه. واقعیت اینه که ایران در وضعیت خطرناکی قرار داره و متاسفانه عده ای خطر اصلی رو پیگیری نمیکنند. خطر اصلی هم نه فشارها و نه حمله خارجی بلکه نارضایتی داخلی است. نارضایتیها هم در سه گروه نارضایتی اقتصادی، نارضایتی از آزادی سیاسی و نارضایتی از آزادیهای فردی و اجتماعیه. مشکلات اقتصادی که به این سادگی در کوتاه مدت قابل حل نیستند. مهمتر آنکه بدون دلایل دیگه مردم مشکلات اقتصادی رو گردن کل حکومت نمیندازن. آزادی سیاسی و دمکراسی هم گرچه باید کمی بیشتر بشه اما دمکراسی و آزادی بیش از اندازه خودش خطرناکه و باعث هرج و مرج میشه. تنها یک راه میمونه. بیشتر کردن آزادیهای فردی و اجتماعی. خود این میتونه هم باعث بشه که مردم همدلی بیشتری نشون بدن و هم حتی تنشهای خارجی کمتر بشه و همینطور بشه اقتصاد رو بازتر کرد و یک عده به خاطر نگرانی از قدرت گیری غیرخودیها اقتصاد رو نبندند. اینجوری خارجیها هم مجبور میشن با ایران بیشتر کنار بیان. بعید نیست آمریکا و اسراییل بیش از هرچیز الان روی همین نارضایتیهای داخلی حساب کرده باشن و هدف اصلی از فشارهای خارجی هم همین باشه.
بختیاری۳۷۸۷۸۲۱۶:۴۳:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۱۹
اول کار برجام همچین صحبت هایی بود. نمیگم چیزهایی که میگید بد هست. بلکه باید مواظب باشیم به دیگ برجامی دیگه نیوفتیم از هول حلیم
ناشناس۳۷۶۷۵۳۱۳:۱۶:۴۷ ۱۳۹۷/۳/۱۸
ایران اسلامی با توکل به خداوند توانا و دانای مطلق و با یاری او و با همت مردم دلیر و فهیم خدا جوی خود همه ی نقشه های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.
ناشناس۳۷۷۴۲۵۲۰:۱۱:۲۲ ۱۳۹۷/۳/۱۸
اوضاع داخلی دهها برابر بدتر از تعاملات حارجی است.
تجارت نیوزدانشگاه علمی کاربردی

پربحث‌های امروز

 1. علت اینکه در ایران مردم دلارها را آتش نزدند چه بود؟

 2. نه به مذاکره با آمریکا/ صدای واحدی که از دولت شنیده می‌شود

 3. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 4. خوش‌بینی به آمریکا دولت مصدق را ساقط کرد

 5. حرف‌های تکان‌دهنده شش جوان محکوم به اعدام پای چوبه‌دار

 6. انصراف ۵۰ نماینده از استیضاح کرباسیان

 7. مالیات ناعادلانه، تیر خلاص به پیکر نیمه‌جان تولید/ مالیات، ابزاری برای ایجاد تعادل در توزیع ثروت و کاهش فاصله طبقاتی/دولتمردان توجه می‌کنند؟

 8. تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

 9. بمب ویتامین C را بشناسید

 10. شرط رهبر انقلاب برای فعالیت اقتصادی فرزندانش

 11. دلار 4200 تومانی در محاسبه قیمت مواد اولیه حذف شود

 12. احتمال محکومیت متهم اصلی ثامن‌الحجج به ۲۰ سال حبس

 13. نامه معاون رییس جمهور به احمد توکلی/ قوه قضائیه و مقننه و دستگاه‌های تابعه اطلاعات حقوق و مزایا را ثبت نکردند

 14. جهانگیری: کاهش آثار تحریم‌ها مهمترین اولویت فعلی دولت است

 15. فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد برکنار شد

 16. پشت پرده یک کاسبی پردرآمد

 17. طرح استیضاح وزیر اقتصاد اعلام وصول شد

 18. افزایش ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومانی قیمت خودرو + جدول

 19. محسن هاشمی: تلاش‌ می‌کنیم افشانی در شهرداری تهران بماند

 20. اتهام‌زنی تازه آمریکا به ایران/ بولتون: ایران بدنبال دخالت در انتخابات آمریکاست

 21. وزیر علوم خبر داد: رعایت شاخص "جوان‌گرایی" در انتصاب‌ها/ مدیران دانشگاه‌ها ۸ سال جوان‌تر شدند

 22. موسوی لارگانی: مجلس و دولت فکری به حال مردم کنند

 23. کودتایی که فقط 75 هزار دلار هزینه داشت +عکس

 24. میوه‌های لاکچری به قیمت فضایی/ «جک‌فروت» کیلویی 500‌هزار تومان؛ «گارسینیا کامبوجیا» تمام شد!  

 25. سرپرست وزارت تعاون: می‌خواهیم نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم

پربحث‌های دیروز

 1. نخستين توافق افتخارآميز ايران در خزر

 2. ادعای عجیب حمید فرخ‌نژاد در مورد ترامپ + عکس

 3. نقدی بر یادداشت: «کنکور و نقدی بر یک نقد»

 4. جنجال یک پلاکارد در تجمع طلاب قم/ انتقاد عضو مذاکره کننده تیم جلیلی از ظریف و لاریجانی/ رسیدن فساد به برخی مسئولان بالای کشور/ عارف: مثال از سروش تا گوگوش درباره اصلاحات درست است

 5. کلاه گشاد مسیح علی نژاد بر سر فالوورهاش + تصاویر

 6. حکم پرونده "ثامن‌الحجج" صادر شد

 7. پیش‌بینی یک اقتصاددان از وضعیت تورم در ماه‌های آینده/ وابستگی اقتصاد به درآمدهای نفتی اگر بیشتر نشده، کمتر هم نشده است

 8. جهانگیری: متاسفانه فساد به برخی از مسئولان بالایی رسیده

 9. طرح شفافیت آرای نمایندگان + متن طرح و اسامی امضاء کنندگان

 10. هوادار «چاقوکش» نفت مسجدسلیمان دستگیر شد +عکس و فیلم

 11. احمد توکلی به رهبر انقلاب نامه نوشت و از تدبیر ایشان برای حل مشکلات اقتصادی تشکر کرد/ آمادگی دیده‌بان شفافیت و عدالت برای همکاری با قوا

 12. حاجی‌بابايی: پس از ۱۶ ماه هنوز حقوق‌های نجومی آزاد است

 13. فرزندان «کریمی قدوسی» کجا هستند؟

 14. همتی مطرح کرد: شفاف‌سازی و مبارزه با رانت از سیاست های اصلی بانک مرکزی/ چه اقداماتی باید انجام داد

 15. احمد توکلی: اعتماد به نظام بانکی آسیب دیده است/ بازار ثانویه ارز فسادخیز است

 16. حاجی دلیگانی: بهترین نتیجه سؤال از رئیس جمهور «شفاف‌سازی» است/ وکیلی: سهم دولت روحانی در پیدایش وضع موجود کمتر از ۱۰ درصد است

 17. واکنش پناهیان به سخنان اخیر روحانی  

 18. فلاحت‌پیشه: عراق توان پرداخت غرامت جنگی به ایران را دارد

 19. موسویان : برجام ثابت کرد که سیستم حکومتی آمریکا قابل اعتماد نیست

 20. پاسخ ایرانی‌ها به خبرنگار سی‌ان‌ان: هرچه فشارها بیشتر شود، از ترامپ متنفرتر می‌شویم

 21. تایید ماهیگیری چینی‌‌ها در آب‌های عمیق ایران در دریای عمان

 22. کدام مسئولین به کمپین «فرزندت کجاست» پیوستند؟/ از ذوالنور تا ظریف و ربیعی

 23. وزیر بهداشت: در جاده‌ها برای جان مردم ارزش قائل نیستیم/ خداوند برای ما خودروسازان منصف متولد کند

 24. پاتک پلیس تهران به انبارهای محتکران/ کشف ۹ انبار از کالاهای اساسی احتکار شده

 25. رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی: شبکه مافیایی ۳۴ هزار خودرو را ثبت سفارش کرده است

پربحث‌های هفته

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 3. علت اینکه در ایران مردم دلارها را آتش نزدند چه بود؟

 4. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 5. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 6. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 7. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 8. توکلی: ‌مسئولان درکی از وضعیت اقتصادی ندارند/راغفر: رئیس کمیسیونی بی‌ام‌و 3 میلیاردی دارد و با آن به استخر می‌رود/ به چه زبانی باید به مسئولان هشدار داد که وضعیت بحرانی است

 9. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 10. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 11. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 12. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 13. تبعیت از آمریکا و دودی که به چشم العبادی می‌رود

 14. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 15. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 16. توکلی: ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی معوقات بانکی متعلق به ۱۰۸نفر/ ۲۰ میلیارد دلار ظرف چند روز با سیاست های غلط دولت از دست رفت

 17. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 18. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 19. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 20. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 21. نخستين توافق افتخارآميز ايران در خزر

 22. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 23. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قبال خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 24. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 25. نه به مذاکره با آمریکا/ صدای واحدی که از دولت شنیده می‌شود

پربحث‌های امروز

 1. نه به مذاکره با آمریکا/ صدای واحدی که از دولت شنیده می‌شود

 2. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 3. خوش‌بینی به آمریکا دولت مصدق را ساقط کرد

 4. انصراف ۵۰ نماینده از استیضاح کرباسیان

 5. تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

 6. شرط رهبر انقلاب برای فعالیت اقتصادی فرزندانش

 7. احتمال محکومیت متهم اصلی ثامن‌الحجج به ۲۰ سال حبس

 8. جهانگیری: کاهش آثار تحریم‌ها مهمترین اولویت فعلی دولت است

 9. طرح استیضاح وزیر اقتصاد اعلام وصول شد

 10. کودتایی که فقط 75 هزار دلار هزینه داشت +عکس

 11. ظریف: اقدامات اروپا بیش از آنکه عملیاتی باشد اعلام موضع است/ اروپا هنوز آماده هزینه کردن نیست

 12. شرط رهبر انقلاب برای فعالیت اقتصادی فرزندانشان/ درخواست آیت الله مصباح برای استغفار/ پشت پرده خبر استعفای جهانگیری/ نعمت زاده: ستاد روحانی طبقه هشتم بود و هر روز با پله بالا می‌رفتیم

 13. استیضاح وزیر نیرو در مجلس کلید خورد/ضرر و زیان تولیدکنندگان برای قطعی برق

 14. توئیت ظریف در سالگرد کودتای ۲۸ مرداد: دوباره هرگز

 15. دهم شهریور آخرین فرصت رئیس‌جمهور برای حضور در مجلس

 16. واکنش کارشناس سابق بی‌بی‌سی به اظهارات ارژنگ امیرفضلی

 17. جزئیات جدید از فساد مالی در شهرداری زابل

 18. مطهری: روحانی روز مشخصی را برای حضور در مجلس اعلام نکرده است

 19. گزارش نهایی تفحص از مسئولان دو تابعیتی/ وجود مدیران دوتابعیتی در وزارت راه، هلال احمر، بهزیستی و بنیاد مسکن

 20. لاریجانی: کمیسیون امنیت ملی مسئله فرودگاه گرجستان را پیگیری کند

 21. چرا دولت تأمین ارز دولتی برای داروهای سرطان را پیش‌بینی نکرد؟

 22. فلاحت پیشه: عدم تصویب CFT لزوما به معنای بسته شدن فضای مبادلات مالی نیست

 23. نقوی‌حسینی: پیشنهاد مذاکره آمریکا بازی کثیفی است

 24. کدخدایی: لایحه «پالرمو» در مجمع تشخیص مصلحت بررسی می‌شود

 25. با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ امیر سرتیپ نصیرزاده به فرماندهی نیروی هوایی ارتش منصوب شد

پربحث‌های دیروز

 1. جنجال یک پلاکارد در تجمع طلاب قم/ انتقاد عضو مذاکره کننده تیم جلیلی از ظریف و لاریجانی/ رسیدن فساد به برخی مسئولان بالای کشور/ عارف: مثال از سروش تا گوگوش درباره اصلاحات درست است

 2. کلاه گشاد مسیح علی نژاد بر سر فالوورهاش + تصاویر

 3. جهانگیری: متاسفانه فساد به برخی از مسئولان بالایی رسیده

 4. طرح شفافیت آرای نمایندگان + متن طرح و اسامی امضاء کنندگان

 5. احمد توکلی به رهبر انقلاب نامه نوشت و از تدبیر ایشان برای حل مشکلات اقتصادی تشکر کرد/ آمادگی دیده‌بان شفافیت و عدالت برای همکاری با قوا

 6. حاجی‌بابايی: پس از ۱۶ ماه هنوز حقوق‌های نجومی آزاد است

 7. فرزندان «کریمی قدوسی» کجا هستند؟

 8. حاجی دلیگانی: بهترین نتیجه سؤال از رئیس جمهور «شفاف‌سازی» است/ وکیلی: سهم دولت روحانی در پیدایش وضع موجود کمتر از ۱۰ درصد است

 9. واکنش پناهیان به سخنان اخیر روحانی  

 10. فلاحت‌پیشه: عراق توان پرداخت غرامت جنگی به ایران را دارد

 11. موسویان : برجام ثابت کرد که سیستم حکومتی آمریکا قابل اعتماد نیست

 12. کدام مسئولین به کمپین «فرزندت کجاست» پیوستند؟/ از ذوالنور تا ظریف و ربیعی

 13. رمزگشایی از راه‌اندازی کارگروه مقابله با ایران و سیاست خارجی شکست خورده آمریکا

 14. سرنخی که مطهری از شعارهای تجمع حوزه قم گرفت

 15. تغییرات کابینه به کجا رسید؟

 16. دلیل حمایت رهبر انقلاب از روحانی

 17. قاسم شعله‌ سعدی بازداشت شد

 18. نشست هماهنگی طراحان سوال از رئیس جمهور/بررسی چارچوب مطالب در صحن مجلس

 19. روحانی برای حضور در مجلس چند روز فرصت دارد؟

 20. استیضاح کرباسیان فردا یکشنبه 28 مرداد اعلام وصول می شود

 21. ابراز همدردی ایران با دولت و مردم هند

 22. تجهیز اولین ناوشکن ارتش به "فالانکس ایرانی" + جزئیات

 23. شورای نگهبان لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را رد کرد

 24. وزیر دفاع: تمرکز و اولویت ما بر روی قدرت موشکی است/ یک جنگنده جدید در 31 مرداد رونمایی خواهد شد

 25. ابوترابی‌‌فرد: دولتمردان باید رفتار خود را اصلاح کنند

پربحث‌های هفته

 1. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 2. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 3. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 4. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 5. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 6. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 7. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 8. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 9. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 10. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 11. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 12. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 13. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

 14. نه به مذاکره با آمریکا/ صدای واحدی که از دولت شنیده می‌شود

 15. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 16. جای خالی این روزها را با چه کسی پر کنیم؟

 17. پس از ۲۱ سال؛ کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضا شد

 18. پورابراهیمی: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تبرئه‌ام کرد/ فعالیت‌های اقتصادی فرزندان ربیعی، پدرشان را به خاک سیاه نشاند

 19. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 20. فرزندان ذوالنور کجا هستند و چه شغلی دارند؟  

 21. استیضاح ربیعی و ضرورت پاسخگویی به برخی سوالات بی جواب

 22. خوش‌بینی به آمریکا دولت مصدق را ساقط کرد

 23. فساد عاملی که بنیان‌ها را سست می‌کند/ محاکمه بدون ملاحظه مفسدان؛ پادزهری قوی برای دفع توطئه‌ها و جیغ‌هایی که بلند می‌شود

 24. فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 25. شما باشید دخترتان را اینگونه شوهر می‌دهید؟ + عکس

آخرین عناوین