محمدرضایی در گفتگو با الف: روحانی روند مذاکرات با اروپایی‌ها را از مجلس ششم و دهم پنهان کرد/موضوعی که مجلس ششم از آن غافل شد/چرا دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی در مجلس حاضر نشد

گروه سیاسی الف،   3970317011 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
روحانی روند مذاکرات با اروپایی‌ها را از مجلس ششم و دهم پنهان کرد/موضوعی که مجلس ششم از آن غافل شد/چرا دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی در مجلس حاضر نشد

نماینده مجلس ششم با تاکید بر اینکه روحانی دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی نمایندگان مجلس ششم را از اطلاع روند و محتوای مذاکرات با اروپائیها محروم کرد، گفت: متاسفانه این بار روحانی در کسوت رئیس جمهور این روند را برای مجلس دهم تکرار کرد.

محمد محمدرضایی نماینده بیجار در مجلس ششم در گفتگو با خبرنگار الف، با اشاره به اینکه حسن روحانی رئیس جمهور در زمان مجلس ششم دبیر شورای عالی امنیت ملی بود، گفت: در آن زمان برای فعالیت هسته ای مذاکرات با کشورهای اروپایی و امضای پرتکل الحاقی در جریان بود که نمایندگان مجلس هم از متن و محتوای آن بی خبر بودند.

وی با بیان اینکه متاسفانه همان زمان تندرویهایی از سوی فراکسیون اکثریت مجلس ششم در حال وقوع بود، تصریح کرد: در خواست ما از هیئت رئیسه مجلس ششم برای دعوت از آقای روحانی دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی  جهت اخذ توضیحات پیرامون فعالیتهای هسته ای ایران و روند مذاکرات دبیر شورای عالی امنیت ملی با دول اروپایی، نتیجه نداد و روحانی در مجلس حاضر نشد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ششم افزود: مجلس ششم بجای رسیدگی به این امر مهم، دستور کارش رسیدگی به استعفای نماینده های معترض به رد صلاحیتها برای انتخابات مجلس هفتم بود.

محمدرضایی با تاکید بر اینکه یکی از موارد اختلافی ما با همکاران مشارکتی بی اعتنایی شان به موضوع مهم مذاکرات بود، تصریح کرد: متاسفانه تندرویهای اعضای مشارکت در مجلس ششم باعث شد تا نمایندگان ملت از نحوه  فعالیتها و مذاکرات هسته ای بی اطلاع ماندند این در حالی است که  برابر قانون اساسی تصویب نهایی تمامی مقاوله نامه ها و معاهدات بین المللی بر عهده مجلس می باشد.

وی به تذکر و اخطار رسمی خود در صحن مجلس اشاره کرد و افزود: اینجانب در حد توان تلاش کردم تا نمایندگان مجلس را به موضوع مذاکرات و فعالیتهای هسته ای و اولویت بخشی به این بحث حیاتی و بین اللملی در مقابل کشمکش های سیاسی داخلی، توجه دهم.

بازرس مجمع نمایندگان ادوار گفت: در شرایطی مجلس وقت، از روند مذاکرات غافل مانده بود که فرایند فعالیتهای هسته ای ایران در دستور کار و اولویت برنامه نمایندگان آمریکا قرار داشت.

محمدرضایی گفت: جالب بود نمایندگان کشور آمریکا در آن سوی دنیا، طالب آگاهی از چند و چون فعالیت هسته ای ایران بودند. اما نمایندگان مجلس ایران سرگرم کشمکشهای سیاسی داخلی شده و از سیاست خارجی غافل ماندند.

وی تاکید کرد: سوال این بود بحث هسته ای مهم و سرنوشت ساز بود برای کشور یا ماجرای استعفاهای جنجالی بلانتیجه؟.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ششم گفت: از این رو جریانات سیاسی فعال در مجلس و دولت آنروز، محکوم به تقصیر هستند.

محمدرضایی با تاکید بر اینکه گوش‌های سیاسی سنگین تر از شنیدن هشدارهای ملی بود، تصریح کرد: چه بسا با ورود مجلس ششم به پروسه مذاکرات، سرنوشت دیگری برایمان رقم می خورد. سرنوشتی متفاوت از آنچه که در مجالس بعد رقم خورد. که حاصل آن  ارجاع پرونده به شورای امنیت و تشدید تحریمها شد.

وی با بیان اینکه نقد درون گفتمانی متاعی بود که متاسفانه در دولت و مجلس اصلاحات، تحت قیمومیت حزب مشارکت خریدار نداشت، افزود: در آن موقع برای احقاق حقوق ملت تذکراتی در صحن مجلس داده می شد که تنها در مشروح مذاکرات مجلس ثبت و در تاریخ سیاسی معاصر نقش بست، اما به آن  عمل نشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به محرمانه بودن برخی اقدامات دولت روحانی، تاکید کرد: روحانی روند مذاکرات با اروپائیان را هم از مجلس ششم و هم از مجلس دهم پنهان کرد.

به گفته محمدرضایی پنهان کاری از مجلس ششم بار سنگین تری در حال حاضر برای روحانی ایجاد می کند.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۷ شهریور ۱۳۹۷پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد
۲۷ شهریور ۱۳۹۷پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ابوترابی: فردی به عنوان دستیار روحانی در امور شهروندی منصوب شده که با الفبای حقوق آشنا نیست
۲۵ شهریور ۱۳۹۷روحانی سالروز استقلال مکزیک را تبریک گفت
۲۵ شهریور ۱۳۹۷نقوی‌‌حسینی: رییس جمهور در نشست سازمان ملل تحریم‌های آمریکا را برای ملت‌ها تبیین کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۷عباس عبدی در گفتگو با الف: دولت روحانی برای شرایط ویژه و سخت نیست/ باید دولت را نقد کرد؛ نقد باعث تضعیف نیست/ اصلاح‌طلبان اختلاف دارند؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۷امیدواریم «سیف» مانند عملکردش در بانک مرکزی به روحانی مشاوره ندهد
۲۴ شهریور ۱۳۹۷روحانی سالروز استقلال نیکاراگوآ را تبریک گفت
۲۲ شهریور ۱۳۹۷واکنش صادق زیباکلام به اظهارات اخیر روحانی
۲۱ شهریور ۱۳۹۷روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است
۱۹ شهریور ۱۳۹۷روحانی درگذشت مادر شهیدان ذاکر امام رضا را تسلیت گفت
۱۸ شهریور ۱۳۹۷پیام تبریک «روحانی» به «کیم جونگ اون»

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۷۵۶۸۳۱۳:۲۶:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اگر ترامپ در انتخابات پیروز نمی شد و هیلاری کلینتون الآن رییس جمهور آمریکا بود، برجام به بنبست برخورد نمی کرد. باید گفت کمی هم بدشانسی آوردیم.
ناشناس۳۷۵۷۸۸۱۴:۴۱:۳۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
خیلی خوش خیالی هموطن! برو برنامه ها و سخنرانیها و وعده های انتخاباتی خانوم کیلنتون را بخون تا از این خوش خیالی خلاص بشی!!!!
ناشناس۳۷۵۷۸۹۱۴:۴۲:۰۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
کمی بدشانسی!!! منافع ملت را به شانس گره زدن بسیار نادانی است. چرا روحانی پاسخگوی ضررهایی که به کشور و ملت زده نیست؟ چندین سال قبل هم همین آدم موجب تعلیق هسته ای شد و کلی ضرر زد. باید محاکمه شود.
ناشناس۳۷۵۸۴۷۱۵:۳۴:۰۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
حالا یک مدتی هم باید اگر و مگرهای آنها رابشنویم بابا کشور را به فنا دادید دل بکنیداز برجام بی صاحب بچسبید به امورات مملکت هنوزهم دیر نشده جلوی ضرر را هرجا بگیریم منفعت است
امیر۳۷۵۸۷۰۱۵:۵۶:۳۲ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اولا که هر کسی بود برجام به مشکل بر خورد میکرد دوما قراردادی که این بره اون بیاد بهم بخوره قرارداد نیست کشکه
نجیب۳۷۵۸۷۹۱۶:۰۲:۵۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
یعنی شما هنوز نفهمیدی که برنامه آمریکا در قبال ایران ثابت است و فقط مجریان آن عوض می شوند؟؟؟ چهل سال این برنامه ادامه داشته، داره و خواهد داشت.
ناشناس۳۷۵۸۹۳۱۶:۱۹:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
روحانی سلطان پنهانکاریه. اما ضرب المثل قدیمی میگه : یه بار جستی ملخک ! دو بار جستی ملخک !! آخر توی دستی ملخک. خداوند هم در قرآن‌کریم میفرماید : وَ مَکَرو مَکَرَاللهُ وَاللهُ خَیْرُالْماکِرینْ
راه۳۷۵۹۱۷۱۶:۴۰:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
فقط قمار بازها میتونن به شانس معتقد باشن. __________________ آدم عاقل متعهد و بصیر و باشرف و غیرتمند وباتقوا و میهن دوست ، هرگز بر روی سرنوشت خودشو ملتش قمار نمیکنه.
مشتاقی۳۷۶۰۶۸۱۸:۴۰:۰۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اینها در استراتژی وحدت دارند مثل اصلاح طلبان نیستند که وقتی قدرت میگیرند استراتژی ملی مثل دفاعی و موشکی و... را زیر سوال میبرند.
ناشناس۳۷۶۱۹۶۲۰:۵۹:۴۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
مگه در زمان اقای اوباما گشایشی شده بود؟ اصلا مگه قانون داماتو و کلی تحریمهای جدید دیگه بعد از برجام در زمان اقای اوباما ایجاد یا تمدید نشده بود؟
ناشناس۳۷۶۲۰۸۲۱:۱۴:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اوباما که پدر تحریمها تصویب کرد ساده لوحی بسه
ناشناس۳۷۶۲۶۷۲۳:۰۳:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۷
آمریکا آمریکاست چه با دموکرات چه جمهوریخواه پس دلخوش نباشیم
ناشناس۳۷۵۶۹۶۱۳:۳۹:۵۶ ۱۳۹۷/۳/۱۷
همین تیم فعلی ( روحانی و ظریف) سال ۸۳ هم سرشان کلاه رفت و نتیجه خروج از ان وضعیت خسارت بار ، شد تحریم فلج کننده... الان هم دوباره سرشان کلاه رفته و نتیجه خروج از این برجام یکطرفه ، اعمال تحریم شدید است... روحانی و ظریف ، مسبب اصلی اعمال تحریم ها هستند. تا کی ملت باید هزینه این خوش بینی های افراطی را بدهد؟!
ناشناس۳۷۵۷۰۴۱۳:۴۲:۴۲ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اقای ریس جمهور چرا اجازه ندادی نمایندگان مجلس طرح سوال بکنتد و شان مجلس را از بین بردید
ناشناس۳۷۵۷۱۸۱۳:۴۵:۵۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اصلاح طلبان رایی را که با گفتمان « بزن و برقص» جمع کرده اند را تایید برجام جا زده اند و کلیه فرایندهای قانونی را دور زده اند....
هوشیار۳۷۵۷۳۹۱۴:۰۴:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
جماعت پر سر و صدا و پنهانکار
نادر۳۷۵۷۴۵۱۴:۰۹:۴۸ ۱۳۹۷/۳/۱۷
نتیجه این بی قانونیها را الان در وضع فضاحت بار برجام و معیشت مردم در دولت خودش میبینیم
علی طباطبایی۳۷۵۷۵۲۱۴:۱۶:۲۸ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ببخشید ، ایشان چرا اکنون این مطلب را عیان میکنند؟؟ در همان زمان که از کمک مطبوعات نیز می توانستند استفاده کنند ویا حتی مراجع نظارتی بالاتر . چه حکمتی است که پس از گذر سالیان به فکر مسائل مهم در گذشته افتاده و همه نیز به نوعی خود را ناجی می دانند !!!!
ناشناس۳۷۵۸۵۵۱۵:۴۲:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
درود بر دوستانی که میگویند سرمان کلاه رفت. واقعیت این است که کلاه سر صدام و عراقیها رفت که خودش اعدام و میلیونها عراقی کشته و سرزمینشان ویران شد. البته این را برای آنها که نمیدانند ایران تنها کشوری است که از ذیل فصل 7 سازمان ملل بدون حمله نظامی خارج شده گفتم. اما حالا هم دیر نشده میتوانیم همین حالا از برجام خارج شویم و دوستان خواهند دید تحریم و حمله نظامی یعنی چه. اینکه ما با دولت مشکل داریم و به آن نقد داریم نباید باعث شود منافع ملی خود را فراموش کنیم و گول یک عده که نانشان در غوغا و آشوب است بخوریم. موفق و پایدار باشید
ناشناس۳۷۶۶۹۹۱۲:۲۸:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۱۸
بزودی درصورتیکه به همین منوال ادامه دهیم دوباره به همان بلا مبتلا میشویم این بار با تحمیل خسارتهای فراوان..
ناشناس۳۷۵۹۰۶۱۶:۳۰:۴۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
در نهایت باید یا مثل کره ی شمالی به دست و پای دولت آمریکا بیفتیم یا سرنوست ملت عراق و افغانستان را تجربه کنیم. با توجه به شکاف میان دولت و ملت غیر این دو راه هم راه دیگری نیست
ناشناس۳۷۶۰۳۸۱۸:۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ما پشیمانیم
ناشناس۳۷۶۴۱۴۰۲:۵۵:۴۳ ۱۳۹۷/۳/۱۸
هنوز هم برجام بهترین گزینه است ! این همه سال آرزو داشتید دنیا چهره واقعی آمریکا را بشناسد وبا هزار شعار و گفتمان نتوانستید اثبات کنید. اما امروز خروج آمریکا از برجام این واقعیت را مسجل کرده پس خوشحال باشید ! مخصوصا شما مخالفان برجام که معنویات را برتر از مادیات می دانید وتحریمها را کاغذ پاره پس مجددا می توانید خود را با کاغذ پاره ها سرگرم کنید !!
ناشناس۳۷۶۴۴۱۰۳:۵۶:۳۰ ۱۳۹۷/۳/۱۸
احسنت که تو هم دلواپس وطن شدی عزیزم
سید۳۷۶۴۵۲۰۴:۲۳:۱۳ ۱۳۹۷/۳/۱۸
امدی جانم بقربانت ولی حالا چرا
ناشناس۳۷۶۴۶۵۰۴:۵۶:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۱۸
خوشم می اد هنوز کسانی میگن برجام برجام برجام... نعشش آنقدر بد بوست که دیگر صاحبش انداخته دور... اینا میگن برجام. قطعا یک بار هم این قرارداد استعماری که حتی حق شکایت به ایران نداده رو نخوندید وگرنه حداقل حداقل به نحوه امتیاز دهی اعتراض داشتید اخر عزیز دل برادر یکمی غیرت داشته باشید به جایی بر نمی خورد... روی هوا به دشمن خونی با لبخندیک متری اعتماد کردند و الان خودشان می گن اشتباه بود ولی شما هنوز ....
ناشناس۳۷۸۰۲۶۰۹:۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۳/۱۹
اما نمایندگان مجلس ایران سرگرم کشمکشهای سیاسی داخلی شده .... کار همیشگی اونها است.
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 2. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 3. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 4. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 5. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 6. جزئیات پرونده تخلف فروش آنلاین سکه/ مالباختگان ثامن منتظر باشند

 7. سقوط تیر برق بر روی دسته سینه زنی در لار/۳ کشته و مصدوم

 8. روشن:اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند فاتحه فوتبال را بخوانیم/پیراهن استقلال شده اسباب بازی!

 9. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 10. اختلاف خانوادگی در کلاردشت قربانی گرفت

 11. آیفون ۱۰ اس مکس؛ سنگین‌ترین آیفون

 12. ویلیام برنز: مشکل ما با ایران ریشه‌ای و اساسی است!

 13. آئین مشعل گردانی در دولت آباد تهران  

 14. آمریکا رو به سوی یک «توفان کامل» روان است

 15. مسکو: پوتین و اسد بعد از سقوط هواپیمای روسی با هم تماسی نداشته‌اند

 16. سنت‌های مذهبی همدان در ماه محرم

 17. حکم حبس نواز شریف تعلیق شد

 18. نخست وزیر سابق مالزی به اتهام فساد مالی بازداشت شد

 19. رشد اقتصادی به 1.7 درصد کاهش یافت

 20. تامین مالی پروژه‌های نیمه‌تمام با ابزار صندوق سرمایه‌گذاری پروژه

 21. انگلیس پنج میلیارد پوندی جنگنده‌ به قطر می‌فروشد

 22. علت تصادف اتوبوس و تانکر سوخت مشخص شد

 23. برای تابلوهای تهمینه میلانی طیفِ قیمت پیشنهاد دادم

 24. اما و اگرهای الحاق ایران به FATF

 25. سوگواری ایرانیان ریشه در فرهنگ باستانی ایران دارد

پربحث‌های دیروز

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 3. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 4. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 5. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 6. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 7. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 8. ملاقات‌های کری و ظریف پرونده قضایی شد

 9. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 10. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 11. بازیگر مشهور آمریکایی در مراسم عزاداری امام حسین (ع)  

 12. دولت ترامپ از طرح «هیلی» درباره ایران عقب نشینی کرد

 13. یک بانوی مداح پاسخ می‌دهد/کسی با دفترچه و بلندگو مداح نمی‌شود/ انتقاد از خیابان‌گردی خانم‌ها در محرم

 14. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 15. حضور مادورو در رستوران گران قیمت جنجال به پا کرد+ عکس

 16. طعنه عادل فردوسی‌پور به حسین رضازاده

 17. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 18. دولت، رانت فولاد و پتروشیمی را سرسفره فقرا ببرد

 19. تب بازار خودرو پایین نیامد/ آخرین قیمت خودروها در بازار

 20. راغفر:آزادسازی نرخ ارز در راستای سیاست‌های شوک درمانی است

 21. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 22. سکه ثامن رسما اعلام ورشکستگی کرد

 23. طلبه مضروب مشهدی درگذشت

 24. چرا سکه و ارز آرام نمی‌گیرد؟

 25. دلارهای دلالان از کجا می‌آید؟

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 4. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 5. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 6. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 7. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 8. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 9. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 10. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 11. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 12. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 13. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 14. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 15. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 16. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 17. حمله ماموران آل سعود به «تکایا» و «خیمه‌های عاشورایی» در قطیف +عکس و فیلم

 18. خواننده معروف ممنوع الکار شد

 19. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 20. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 21. طرح جدید نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت واردات خودرو + جزئیات

 22. داستان کمبود دارو به نسخه‌های همسر وزیر بهداشت هم رسید + عکس

 23. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 24. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 25. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

پربحث‌های اخیر

 1. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 2. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 3. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 4. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 5. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 6. حجت‌الاسلام آقاتهرانی: از تحریم‌ها نترسید و مردم را نترسانید

 7. اما و اگرهای الحاق ایران به FATF

 8. ظریف: با تصویب FATF همه مشکلات حل نمی‌شود

 9. اعلام جرم علیه رئیس‌جمهوری سابق آرژانتین به اتهام فساد

 10. احمد خاتمی: فساد اقتصادی منکر بزرگی است

 11. بیش از پنج میلیون کودک یمنی در معرض قحطی هستند

 12. حمله یک خودرو به عزاداران حسینی در لندن+عکس

 13. استقبال دبیرکل سازمان ملل از توافق مسکو و آنکارا درباره ادلب

 14. پیکر طلبه مشهدی در مشهد تشییع شد

 15. توافق دو کره برای میزبانی مشترک المپیک 2032

 16. از توافق درباره «ادلب»، استقبال می‌کنیم

 17. چند مدیر بازنشسته باید از شهرداری خداحافظی کنند؟

 18. «نصرالله» مردم را به تجدید بیعت با امام حسین (ع) فراخواند

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 2. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 3. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 4. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 5. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 6. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 7. کیف ضد گلوله+عکس

 8. ظریف: یکشنبه آینده به نیویورک می‌روم

 9. پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش

 10. پدر شهید احمدی روشن: هیچ مذاکره‌ای با آمریکای جنایتکار نداریم/ با پیروی از ولایت از گردونه‌های سخت عبور می‌کنیم

 11. دلار ۱۴۰۰۰ تومانی پروژه است  

 12. کدخدایی: شورای نگهبان میزان شایستگی نامزدها را اعلام نمی‌کند

 13. استقبال سخنگوی وزارت امور خارجه از توافق سوچی در مورد ادلب سوریه

 14. باهنر: لاریجانی موافق برخی استیضاح‌ها بود/دولت فرمانده اقتصادی نیاز دارد

 15. حجت‌الاسلام آقاتهرانی: از تحریم‌ها نترسید و مردم را نترسانید

 16. روزنامه آرمان: هزینه اربعین عین سود است

 17. وزیر راه و شهرسازی به مجلس احضار می‌شود

 18. روایتی از شیوه برخورد آیت‌الله خزعلی با فرزندش

 19. اسکای نیوز: ایران توییتر را به سانسور یک جانبه متهم کرد

 20. «قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» ابلاغ شد

 21. تصویب طرح عرضه نفت خام به صورت ارزی در رینگ صادراتی بورس انرژی

 22. ترور توییتری علیه ایران توسط منافقین

 23. یک بند به طرح استیضاح آخوندی اضافه شد

 24. استعلام وزارت کشور درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان

 25. آئین‌نامه مجلس برای نحوه معرفی وزرا از سوی رئیس‌جمهور تغییر کرد +جزئیات

پربحث‌های هفته

 1. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 2. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 3. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 4. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 5. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 6. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 7. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 8. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 9. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

 10. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 11. «حسین فریدون» امروز از پایان نامه دکترای خود دفاع می‌کند

 12. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 13. این آمارها حقیقت دارد

 14. پاسخ علی علیزاده به خبرنگار روزنامه ایران در مورد دریافت پول از «من و تو»  

 15. آیا توصیه‌های حضرت امام (ره) درباره «زیّ طلبگی» VIP نشینی را هم در بر می‌گیرد؟

 16. قالیباف: نگوئیم مردم ما را انتخاب کرده‌اند پس مشکلات را هم تحمل می‌کنند

 17. نمایندگان در نامه به روحانی: آخوندی را عزلش نکنید استیضاح می‌کنیم/ دغدغه‌ای برای مسکن مردم ندارد

 18. تلاش ترامپ برای اجماع علیه ایران با همراهی سعودی ها/ امکان تصویب قطعنامه جدید علیه تهران

 19. احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام

 20. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 21. منوچهر متکی : جلوی واردات و تبلیغ کالاهای کره‌ای را بگیرید/ به بان کی مون چه گفتم؟

 22. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 23. واکنش کاربران فضای مجازی به "VIPنشینی" فرزند سیدحسن خمینی

 24. علیزاده و علینژاد؛ موفرفری انقلابی یا فرفره‌موی ضدانقلاب؟

 25. اختصاصی الف / ۴ مهر قرار موقت دادگاه لاهه در مورد شکایت ایران صادر می‌شود/ تلاش آمریکایی‌ها برای سیاسی کردن دادگاه و اتهامات واهی علیه تهران

آخرین عناوین