سپینو-مگنت

حجت الاسلام موسوی لارگانی در گفتگو با الف مطرح کرد؛ ۲۰ میلیارد دلار در دستان مردم/ کاهش ۱۴ درصدی ارزش پول ملی/ وعده های دلاری روحانی به نابودی پول ملی انجامید

گروه اقتصادی الف،   3970121106 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
۲۰ میلیارد دلار در دستان مردم/ کاهش ۱۴ درصدی ارزش پول ملی/ وعده های دلاری روحانی به نابودی پول ملی انجامید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از وضعیت نابسامان بازار ارز و کاهش ۱۴ درصدی ارزش پول ملی گفت: آقای روحانی که می گفت قیمت لحظه ای ارز را کنترل می کند، پس چه شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به افزایش قیمت دلار و رسیدن قیمت آن به شش هزار و 200 تومان در روز گذشته گفت: در جریان رقابت انتخاباتی سال 92 آقای روحانی و حامیان و مشاوران اقتصادی وی، به نابسمانی در بازار ارز آن موقع اشاره می کردند و می گفتند ناتوانی مسئولین، مشورت نکردن و قبول نداشتن کار کارشناسی دلیل نوسانات بازار است.

وی با بیان اینکه آقایان ادعا می کردند که نوسانات بازار ارز قابل کنترل است و می توانند به راحتی آنرا سامان دهند، افزود: همه این ادعاها در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته هم از سوی رئیس جمهور و هم از سوی معاون اول وی تکرار شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: در اواخر سال گذشته که قیمت ارز روز به روز افزایش می یافت و نزدیک به پنج هزار تومان رسیده بود، رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی افزایش قیمت ارز را ناشی از سفرهای نوروزی دانست و خطاب به مردم گفت که این وضعیت کنترل می شود و مشکلی نیست.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با بیان اینکه نه وعده های انتخاباتی روحانی و حامیانش محقق شد و نه وعده اواخر سال گذشته وی، افزود: ما شاهد نابودی پول ملی هستیم و در همین 20 روز اول سال جاری، ارزش پول ملی نزدیک به 14 درصد کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: با این وضعیت بازار، صدای حقوق بگیران بلند شد و می گویند که طی چند ماه گذشته ارزش حقوق و دریافتی ها آنها نزدیک به 50 درصد کاهش پیدا کرده و از کاهش شدید قدرت خرید خود گله مند هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم انتظار دارند تا دولت بازار را کنترل کند، افزود: همچنین قوه قضائیه باید با دلالانی که باعث بروز این مشکلات شدند، برخورد جدی داشته باشد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به سپرده ارزی گفت: بانک ها باید از سپرده های ارزی استقبال و از این نوع سپرده حمایت کنند.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود حداقل 20 میلیارد دلار و ارز در دست مردم باشد، افزود: اگر این مقدار نقدینگی در چرخه اقتصاد، تولید و بانک ها قرار گیرد، بازار و نوسانات قیمت کنترل و خیلی از مشکلات فعلی کشور برطرف می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این پولها بجای اینکه در چرخه تولید، اشتغال و بانک ها باشد، در دستان مردم بوده و در خانه های مردم نگهداری می شود و با آن معاملات صوری و درآمد کاذب دارند.

حجت الاسلام موسوی لارگانی تصریح کرد: این اقدام باعث می شود تا نابسامانی های بازار برطرف نشود و از طرف دیگر به اقتصاد و تولید ضربه وارد شود.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۹۸۲۸۵۱۱:۰۹:۰۹ ۱۳۹۷/۱/۲۱
هیچ راهی نیست ارز کشور رو کلا دلار کنیم؟ یا کلا یورو بشه؟ یا اصلا مبنای کار ارز چین بشه؟دلار ۴۲۰۰ شاید برای دولت قابل قبول باشد ولی برای کارگری که حقوقش با ۱۰ سال پیش تفاوتی نکرده است فاجعه است.
تبریزی۲۹۸۹۱۳۱۹:۲۴:۱۵ ۱۳۹۷/۱/۲۱
کل زندگی مون به دلاره امریکا گره خورده اون وقت ادعای استقلال و اقتدار هم داریم!
ناشناس۲۹۸۲۹۳۱۱:۱۳:۲۱ ۱۳۹۷/۱/۲۱
علی برکت الله
آریو از سوئد۲۹۸۳۱۳۱۱:۳۷:۲۳ ۱۳۹۷/۱/۲۱
برای اینکه مبارزه با قاچاق ارز در کشور به نتیجه برسه دولت باید تدابیری را اتخاذ کنه که رابطه بین صرافان ایرانی تبار خارج کشور با داخل قطع بشه. در خارج کشور صرافان زیادی هستند که سعی در نابودی اقتصاد کشور را داشته و استاد پولشویی و قاچاق ارز در درجه اول اینها هستند. صرافان ایرانی تبار در کشورهای امارات، ترکیه، سوئد، آلمان، کانادا ، امریکا وووو در همکاری نزدیک با رابط خود در درون کشور در اصل بعنوان مامورین غرب عمل کرده سعی در ورشکسته کردن کشور را دارند. لذا مسئولین نباید نقش صرافیهای خارج کشور را ندیده بگیرند.
شاهرخ۲۹۸۳۲۵۱۱:۵۰:۱۶ ۱۳۹۷/۱/۲۱
40سال از انقلاب میگذره.....هر سال متولیان و مسئولین که سکاندار این کشور هستن چه از اصلاح طلب اصولگرا کارگزار همه در مسند خودوقتی تریبون بدست می گیرن کشور رو مقتدرتر و موفق تر از دولت قبلی و حزب رقیب اعلام می کنن حتی رییس جمهورها دوره دوم خودشون رو موفق تر از دوره قبل اعلام می کنن.....آیا واقعا زمانش نرسیده ازین حرفهای غلو آمیز که دقیقابرعکس اون چیزی که درجامعه می بینیم و تک تک این آحاد ملت حس می کنن دست بردارن و واسه یک بار هم که شده قبول کنن هیچ حزب توانمندی دراین کشور نداریم که حتی توانایی ثابت نگه داشتن شرایط حال رو داشته باشه و طرحی نو دراندازن؟؟؟؟؟؟؟ چرا نباید احزاب همیشه حاکم در کشور قبول کنن کفایت سکانداری جامعه رو ندارن و نباید گناه بی کفایتی رو گردن احزاب مخالف و دشمنان فرضی انداخت؟؟؟؟؟ سوال اساسی اینه پس از گذشت 40سالگی این انقلابچه زمانی مردم باید رنگ آرامش و حداقل یک زندگی بی دغدغه رو ببینن؟؟؟؟ واقعا فرق ما با کشورهایی که هیچ منابع خداداد ندارن ولی این همه مشکلات ندارن چیه؟؟؟؟ جدا باید سکانداران کشور واسه یک بار هم که شده بخاطر صبر و نجابت این مردم هم ابراز شرمندگی کنن هم ابراز ندامت که نتونستن با در اختیار داشتن این همه منابع و زیرساخت حداقل آرامش رو برای مردم مانند خیلی از کشورهای دیگه که حتی فقیر از ما هستن ایجاد کنن.......... ویا حداقل توضیح بدن چه دلیلی وجود داره که نمی تونن و هرسال وضع و ارزش دارایی های مردم ضعیف تر و بدتر از سال قبل میشه؟؟؟؟؟؟
ناشناس۲۹۸۴۶۱۱۳:۲۲:۴۹ ۱۳۹۷/۱/۲۱
چقدرم این پول ملی ارزش داشت ؟!
ناشناس۲۹۸۴۷۲۱۳:۲۷:۴۰ ۱۳۹۷/۱/۲۱
کلیه افرادی که دلار خریدن رو شناسایی کنید . اگه پول ها پس ندادن ببریدشون زندان :))
ناشناس۲۹۸۸۶۹۱۸:۲۶:۴۴ ۱۳۹۷/۱/۲۱
با یکسری افراد نادان و یا شایدم خائن واقعا همین کار را لازم دارد که انجام بشود.
ناشناس۲۹۸۵۰۵۱۳:۳۸:۲۰ ۱۳۹۷/۱/۲۱
بانکها وقتی دلار نقدی از مردم میگیرند باید در زمانی که مشتری خواستار برداشت میشود به دلار نقدی به آنها تحویل بدهند. آنوقت مردم به حسابهای ارزی میتوانند اطمینان کنند. نه اینکه وقتی میخواهی برداشت کنی بگویند ما دلار و یورو نداریم و بجاش نرخ دولتی ریال میدهیم!
علی۲۹۸۵۳۱۱۳:۵۷:۵۰ ۱۳۹۷/۱/۲۱
کاشکی منم سرمایه زندگیم رو تبدیل به دلار کرده بودم،خدایی از پارسال نصف شده ارزشش.
ناشناس۲۹۸۵۶۷۱۴:۲۱:۱۵ ۱۳۹۷/۱/۲۱
این 20 میلیارد دلار رو هم از چنگ مردم دربیارین ببینیم مشکل اقتصادی تون حل میشه؟
ناشناس۲۹۸۶۴۵۱۵:۱۷:۵۴ ۱۳۹۷/۱/۲۱
تا وقتی تورم هست ارزش پول ملی کاهش پیدا میکند. راه حل حفظ ارزش پول ملی کاهش تورم می باشد.
ناشناس۲۹۸۶۸۶۱۶:۰۴:۲۳ ۱۳۹۷/۱/۲۱
برجام رو عشقه. بقیه چیزها به قول رییس جمهور محبوب و مردمی علی برکه الله.
ناشناس۲۹۸۷۵۰۱۶:۵۲:۳۷ ۱۳۹۷/۱/۲۱
دلالان زالو صفت و مفت خور همراه با رانت دولتی و بی کفایتی برخی مسولین خون مردم را در شیشه کرده اند.
ساسان همدان۲۹۸۸۴۲۱۸:۰۷:۳۲ ۱۳۹۷/۱/۲۱
الان تو امریکا یه فرد بیکار 500دلار ماهی می گیره یعنی بیکارای اونا چیزی بیشتر از حقوق کارمند 10ساله ی مثلا آموزش و پرورش ما می گیره ....از طرفی خط فقر الان 4میلیون تومانه و بیش از 50درصد خانوارها در این شرایط اند و از طرفی ارزش پول ملی سال به سال کم تر و کم تر میشه خب در این حال میشه امیدوار بود؟؟؟
ناشناس۲۹۸۹۳۳۲۰:۱۰:۰۹ ۱۳۹۷/۱/۲۱
دولت فقط مقصره!
ناشناس۲۹۸۹۸۹۲۱:۵۰:۳۶ ۱۳۹۷/۱/۲۱
البته حقوق کارگران طی ۱۰ سال گذشته بین سه تا چهار برابر شده است
سیدجعفر کاظمی۳۰۱۲۲۸۲۳:۲۴:۲۰ ۱۳۹۷/۱/۲۳
افت 14درصدی پول ملی و افزایش حقوق 14درصدی حقوق بازنشستگان . چه شود؟؟؟؟؟؟؟
بانک آیندهطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. عروسی لاکچری پسر آقای سفیر ایران با مدل ایرانی +عکس

 2. کریمی قدوسی در گفتگو با الف: دوتابعیتی‌ها چه چیزی را تکذیب می‌کنند/ فرشچی دو تابعیتی است/ معاون وزارت بهداشت هم تابعیت فرانسه داشت

 3. روحانی: آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن/ سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردها ندارد/ تنگه‌های زیادی داریم؛هرمز فقط یکی از آنهاست/ انبار کالاهای اساسی ما از همیشه بیشتر است

 4. ازدواج موقت، راهی که داریم اما استفاده نمی کنیم

 5. چطور "پراید" مشتری دارد؛ "مرغ" ندارد؟!

 6. جزئیاتی جدید از توزیع رانت در واردات خودرو؛ حمایت ویژه «وزیر صنعت» از یک واردکننده + سند

 7. توکلی: ژن خوب عامل تخصیص ارز نیست/ دولت در اختلالات اخیر بازار ارز مقصر بود/ ارز امانتی در دست بانک مرکزی بود که برخی در آن خیانت کردند

 8. پورابراهیمی: عدم تمکین مجدد دولت درباره افزایش حقوق کارکنان با اعتراضات گسترده مواجه شده است

 9. سازمان هواپیمایی: هواپیما مجاز است با ایراد پرواز کند

 10. چند سوال جدی درباره سینمای کمدی امروز

 11. مذاکره ایران با اروپایی ها، بازگشت تحریم ها و سرانجام برجام/دولت باید سیاست چند جانبه‌ در پیش بگیرد

 12. عارف: همه ما باید پلی برای جوان شدن مدیریت اجرایی خسته کشور باشیم/ کشورداری سلیقه‌ای مانع پیشرفت شده است

 13. واکنش‌ها به صحبت‌های احسان علیخانی در مورد دریافت تسهیلات از ثامن‌الحجج/ «پیشنهاد راه‌اندازی کمپین» و «شخصیت رشیدپورِ قاتل اهلی در حالا خورشید»

 14. سازمان بهشت‌زهرا: به هر شهروند تهرانی یک قبر رایگان می‌دهیم

 15. آیت‌الله خاتمی: بالارفتن قیمت‌ها تحلیل اقتصادی ندارد بلکه منشأ روانی دارد/ هرکس دل مردم را خالی کند، کار دشمن را انجام داده است

 16. سکه بازهم رکورد زد/ قیمت حال حاضر؛ ۳ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان

 17. لاریجانی: دشمنان به دنبال ایجاد فضای ریاضتی برای اقتصاد ایران هستند/ در دوره بسیار حساس از تاریخ انقلاب قرار داریم

 18. ادامه تغییر ساعت کار کارمندان تا ۱۰ روز دیگر

 19. پوری‎حسینی: حتی یک مورد فساد در سازمان خصوصی‎سازی نداریم

 20. آذری جهرمی: منتظر اقدام دادستانی برای رفع فیلتر توییتر هستیم/ باید از مسئول فیلترینگ قول گرفت که اینستاگرام فیلتر نشود

 21. گران‌ترین و ارزان‌ترین ‎بنزین در کدام کشورهاست  

 22. توضیحات «وزیر صنعت» درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو

 23. مستند جنجالی «خیلی محرمانه» منتشر شد

 24. نام پنچ مدیر سازمان محیط زیست در لیست 100 نفره 2 تابعیتی ها/جاسوسی از اسکله ها و ترددهای سپاه

 25. رئیس شورای شهر: جمعیت تهران به ۲۰ میلیون نفر می‌رسد

پربحث‌های دیروز

 1. حذف خاتمی برای بقا به سبک حجاریان

 2. توضیحات احسان علیخانی درباره شایعات اخیر +فیلم  

 3. لطفا قوي نباش آقاي مديري!  

 4. عضویت سپنتا نیکنام منتخب زرتشتی شورای شهر یزد تائید شد

 5. نامه سردار نقدی به معصومه ابتکار: قاطعانه مانع حریم شکنی‌های خانواده ستیز در ایران عزیز شوید

 6. عقب‌نشینی دوم در بازار مسکن

 7. سکه باز هم ۳ میلیون تومان را رد کرد + قیمت ارز

 8. مهران مدیری در دادسرای رسانه حضور یافت

 9. چه کسانی مانع بازگشت بازیگر "جم" به ایران هستند؟ + عکس

 10. چه کسانی می‌گفتند انرژی هسته‌ای نمی‌خواهیم؟

 11. حضور خبرساز یک زن در وزارت خارجه/ شاه کلید ترمیم کابینه از نظر اصلاح طلبان/ تشابه دولت روحانی با احمدی نژاد/ آیا محسن هاشمی و آذری جهرمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1400 می شوند؟

 12. کوهی دیگر موشی دیگر زائید؛ شورای سنجش و پذیرش دانشجو شق القمر کرد!!!

 13. سفارت ایران در هند پنج ماه است که بدون سفیر اداره می‌شود!

 14. تصاویر بازگشت سپنتا نیکنام به شورای اسلامی شهر یزد  

 15. توزیع ارز مسافرتی فعلا ادامه دارد/اعلام تصمیم قطعی در روزچهارشنبه

 16. ترمیم کابینه، سناریوی تَکراری برای لاپوشانی فاجعه تَکراری

 17. مدیرعامل ثامن‌الحجج در لباس زندان

 18. شهادت ۱۱ بسیجی در درگیری با گروه‌های تروریستی در مریوان + اسامی شهدا

 19. آذری جهرمی: فقط گوشی‌های کمتر از ۳۰۰ دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرند

 20. حسن روحانی روز سه شنبه با مردم صحبت خواهد کرد

 21. دهقان: مفسدان اعدام شوند امید مردم افزایش می‌یابد/ اطرافیان برخی از مفسدان بر امور کشور حاکم شده‌اند

 22. ابطحی: کریمی‌قدوسی بر اساس سند، دو تابعیتی بودن "پروین فرشچی" را تایید کرده است

 23. افزایش نقدینگی، بازار سکه و مدیریت دولت/ 85‌درصد سپرده‌‌ بانک‌ها در اختیار چند درصد سپرده‌گذاران است؟

 24. توضیحات پزشکیان در مورد دستگیری یک متهم موسسه «ثامن الحجج»

 25. جزئیات حمله تروریست‌های ضدانقلاب به پاسگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه؛ شهادت ۱۰ نفر + انفجار زاغه مهمات

پربحث‌های هفته

 1. عروسی لاکچری پسر آقای سفیر ایران با مدل ایرانی +عکس

 2. آدرس غلط به مردم ندهید/ مشکل اقتصادی را چه کسی باید حل کند؟

 3. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 4. کریمی قدوسی در گفتگو با الف: دوتابعیتی‌ها چه چیزی را تکذیب می‌کنند/ فرشچی دو تابعیتی است/ معاون وزارت بهداشت هم تابعیت فرانسه داشت

 5. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 6. رانت ارز مسافرتی به زودی پایان می‌‌یابد؟/ تعیین ارز مسافرتی براساس نرخ بازار ثانویه

 7. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 8. حذف خاتمی برای بقا به سبک حجاریان

 9. واکنش شدید اللحن واعظی به درخواست برخی اصلاح‌طلبان برای استعفای روحانی

 10. صنعت برق کشور و چند نکته

 11. دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن‌الحجج

 12. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 13. اولویت‌‌ها در جنگ اقتصادی/ مقابله مدبرانه و هوشمندانه با کارزار اقتصادی دشمن چگونه است؟

 14. روحانی: آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن/ سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردها ندارد/ تنگه‌های زیادی داریم؛هرمز فقط یکی از آنهاست/ انبار کالاهای اساسی ما از همیشه بیشتر است

 15. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 16. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 17. اولتیماتوم دادستان کل کشور به سیف: ظرف ۴۸ ساعت باید لیست کامل گیرندگان ارز دولتی تحویل داده شود/ ۱۴ هزار نفر ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته و چپه کردند/ بابک زنجانی اعدام خواهد شد

 18. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 19. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 20. توضیحات احسان علیخانی درباره شایعات اخیر +فیلم  

 21. ازدواج موقت، راهی که داریم اما استفاده نمی کنیم

 22. واکنش منوچهر متکی و "ح.ص" به موضوع وام گرفتن از موسسه ثامن الحجج

 23. زندگی دوگانه «لاکچری‌»های انقلابی؛ حزب‌اللهی‌های «برندپوش»

 24. لطفا قوي نباش آقاي مديري!  

 25. انحصار، آفت بازار وکالت

پربحث‌های امروز

 1. چطور "پراید" مشتری دارد؛ "مرغ" ندارد؟!

 2. جزئیاتی جدید از توزیع رانت در واردات خودرو؛ حمایت ویژه «وزیر صنعت» از یک واردکننده + سند

 3. توکلی: ژن خوب عامل تخصیص ارز نیست/ دولت در اختلالات اخیر بازار ارز مقصر بود/ ارز امانتی در دست بانک مرکزی بود که برخی در آن خیانت کردند

 4. پورابراهیمی: عدم تمکین مجدد دولت درباره افزایش حقوق کارکنان با اعتراضات گسترده مواجه شده است

 5. سازمان هواپیمایی: هواپیما مجاز است با ایراد پرواز کند

 6. سکه بازهم رکورد زد/ قیمت حال حاضر؛ ۳ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان

 7. لاریجانی: دشمنان به دنبال ایجاد فضای ریاضتی برای اقتصاد ایران هستند/ در دوره بسیار حساس از تاریخ انقلاب قرار داریم

 8. ادامه تغییر ساعت کار کارمندان تا ۱۰ روز دیگر

 9. پوری‎حسینی: حتی یک مورد فساد در سازمان خصوصی‎سازی نداریم

 10. توضیحات «وزیر صنعت» درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو

 11. استیضاحی که در دستور کار قرار نگرفت

 12. دستگیری ۳۰۰ نفر از مخلان بازار سکه و ارز

 13. حاجی دلیگانی: "نفت برابر غذا" طرح ناشیانه برخی مسئولان مرعوب است

 14. انتخاب رئیس FATF به عنوان مامور اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران

 15. معرفی هفت عضو کابینه برای پاسخ به سوالات نمایندگان از رئیس جمهور+ اسامی

 16. وزیر اقتصاد: علیه فراریان مالیاتی اعلام جرم می‌کنیم

 17. شرکت توانیر: خاموشی‌ها روند افزایشی نخواهد داشت

 18. جعفرزاده ایمن آبادی: ۲ هزار خودرو غیرقانونی ترخیص شده است

 19. مأموریت لاریجانی به کمیسیون‌های مجلس

 20. صرفه‌جویی مصرف برق به خانه ملت رسید

 21. دستگیری عامل پرداخت تسهیلات بانکی غیرمجاز ۸ میلیاردی

 22. پاسخگویی زنگنه درباره آتش سوزی پالایشگاهها، توزیع نامناسب قیر آسفالت و نخریدن لوله های تولید داخل در صحن مجلس

 23. قیمت انواع میوه در بازار + جدول

 24. پورابراهیمی: مشکلات اقتصادی تا دو هفته آینده تعدیل می‌شود

 25. عربستان صادرات نفت را کاهش می دهد

پربحث‌های دیروز

 1. توضیحات احسان علیخانی درباره شایعات اخیر +فیلم  

 2. عقب‌نشینی دوم در بازار مسکن

 3. سکه باز هم ۳ میلیون تومان را رد کرد + قیمت ارز

 4. توزیع ارز مسافرتی فعلا ادامه دارد/اعلام تصمیم قطعی در روزچهارشنبه

 5. ترمیم کابینه، سناریوی تَکراری برای لاپوشانی فاجعه تَکراری

 6. آذری جهرمی: فقط گوشی‌های کمتر از ۳۰۰ دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرند

 7. دهقان: مفسدان اعدام شوند امید مردم افزایش می‌یابد/ اطرافیان برخی از مفسدان بر امور کشور حاکم شده‌اند

 8. افزایش نقدینگی، بازار سکه و مدیریت دولت/ 85‌درصد سپرده‌‌ بانک‌ها در اختیار چند درصد سپرده‌گذاران است؟

 9. توضیحات پزشکیان در مورد دستگیری یک متهم موسسه «ثامن الحجج»

 10. بانک مرکزی؛ بعد از رسیدگی به پرونده ثامن‌الحجج درباره جزئیات آن اطلاع‌رسانی می‌کنیم

 11. توکلی: فاسدها قوی شده‌اند/ عبدی: یک‌ سر عمده‌فسادها به بانک‌ها ختم می‌شود

 12. متهم پرونده ثامن الحجج: از مهران مدیری وثیقه خانه اش را گرفتند  

 13. معاون علمی رئیس‌جمهور: بیش از ۹۸ درصد داروهای مورد نیاز کشور را تولید می‌کنیم

 14. در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست دکتر روحانی چه گذشت؟

 15. باز هم فضای مجازی و باز هم شایعه کمبود بنزین/ شهبازی: بنزین اضافی هم داریم

 16. کواکبیان: دولت برای تغییر تیم اقتصادی و افراد ناکارآمد دست به کار شود

 17. قیمت انواع میوه در بازار + جدول

 18. تحریم نفتی ایران و تصمیم مشتریان/ آمریکا عقب خواهد نشست؟

 19. رصد مشکلات اقتصادی درستادمقابله باتحریم

 20. چرا دولت از اعلام نظر مجمع تشخیص مصلحت درباره FATF عصبانی است؟

 21. آغاز پیش‌پرداخت کارمزد در جایگاه‌های سوخت از فردا

 22. مجلس و دولت پیشنهادی برای بنزین دونرخی دارند؟

 23. ممنوعیت تازه در بازار قراردادهای آتی سکه طلا

 24. جلسه ویژه در بانک مرکزی برای تعیین تکلیف ارز مسافرتی

 25. آیا آمریکا می‌تواند صادرات نفتی ایران را کاملا قطع کند؟

پربحث‌های هفته

 1. رانت ارز مسافرتی به زودی پایان می‌‌یابد؟/ تعیین ارز مسافرتی براساس نرخ بازار ثانویه

 2. صنعت برق کشور و چند نکته

 3. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 4. اولویت‌‌ها در جنگ اقتصادی/ مقابله مدبرانه و هوشمندانه با کارزار اقتصادی دشمن چگونه است؟

 5. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 6. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 7. توضیحات احسان علیخانی درباره شایعات اخیر +فیلم  

 8. واکنش منوچهر متکی و "ح.ص" به موضوع وام گرفتن از موسسه ثامن الحجج

 9. جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی + عکس

 10. احسان علیخانی: «ا-ع» آن دزد اموال بیت‌المال و مردم من نیستم/ خودم را در برابر قانون و اذهان مردم پاسخگو می‌دانم  

 11. معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم

 12. شادی مسافران هند علی رغم نرسیدن به مقصد/ در پرواز شماره 810 چه گذشت؟

 13. ۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

 14. عقب‌نشینی دوم در بازار مسکن

 15. طرح سوال از رئیس جمهور باز هم در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفت/ طرح سوال هم پنجم کلید خواهد خورد؟

 16. توکلی: هر ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد/ صاحبان قدرت باید از چوب قانون بترسند

 17. وزارت کار، پیرترین وزارت اقتصادی/ میانگین سن مدیران وزارتخانه‌های اقتصادی چقدر است؟

 18. آذری جهرمی در گفتگو با الف: وزارت ارتباطات هیچ امکانات رایگانی در اختیار تلگرام قرار نداده است/ این دعوا، دعوای سیاسی است/ به سردار جلالی اطلاعات غلط دادند

 19. راه‌ مقابله با فساد در بازار خودرو

 20. چطور "پراید" مشتری دارد؛ "مرغ" ندارد؟!

 21. نقش باند «مظلومین» در بحران‌های ارزی طی ۲ دهه گذشته

 22. آقای «خ» کجاست؟

 23. سکه باز هم ۳ میلیون تومان را رد کرد + قیمت ارز

 24. جزئیاتی جدید از توزیع رانت در واردات خودرو؛ حمایت ویژه «وزیر صنعت» از یک واردکننده + سند

 25. توکلی: ژن خوب عامل تخصیص ارز نیست/ دولت در اختلالات اخیر بازار ارز مقصر بود/ ارز امانتی در دست بانک مرکزی بود که برخی در آن خیانت کردند

آخرین عناوین