مگنت-ستاره یک مربع

کاهش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بودجه صدا و سیما

گروه فرهنگی الف،   3961029071 ۴۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
کاهش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بودجه صدا و سیما

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از کاهش ۹۰۰ تا یک‌هزار میلیارد تومانی بودجه ۹۷ صدا و سیما در لایحه پیشنهادی دولت خبر داد و خطرات این مسئله را تشریح کرد.

سیداحسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرگار مهر، با اشاره به وضعیت اعتبارات سازمان صدا و سیما در لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه ۹۷ اظهار داشت: سهم ۷ دهم درصدی صدا و سیما از بودجه عمومی کشور که مصوب برنامه ششم توسعه بوده، در این لایحه رعایت نشده، به گونه ای که رسانه ملی با حدود ۹۰۰ تا یک‌هزار میلیارد تومان کاهش بودجه برای سال آینده مواجه است.

وی افزود: محل جایگزینی هم برای این کاهش بودجه صدا و سیما پیش‌بینی نشده، در حالی که دولت باید برای این مساله یک تدبیر عاجلی داشته باشد؛ در غیر اینصورت، اگر در صحن مجلس اعتراضی نسبت به این مساله شود نیازمند دوسوم رای نمایندگان خواهد بود چرا که مغایر برنامه ششم است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره علت این کاهش بودجه صدا و سیما در لایحه دولت تصریح کرد: علت این مساله را باید از دولت پرسید و ما نمی‌توانیم قضاوت صریحی کنیم، اما آنچه مشخص است این است که همین حالا هم صدا و سیما با تنگناهای بودجه ای بسیاری مواجه است.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه پیشنهاداتی به عنوان جایگزین این مساله و برای جبران این کسری به کمیسیون تلفیق بودجه ارائه شد، گفت: باید صبر کنیم تا ببینیم در نهایت در صحن مجلس چه اتفاقی برای بودجه صدا و سیما می‌افتد.

وی با تاکید بر اینکه اگر بودجه صدا و سیما در نهایت به همین میزان تصویب شود، قطعا رسانه ملی در سال آینده درگیر مشکلات عدیده خواهد شد، اظهار داشت: در چنین شرایطی رسانه ملی نمی‌تواند جوابگوی نیاز مخاطبان باشد و دچار افت کیفیت تولیدات تلویزیونی خواهد شد؛ آن هم در حالی که همین الان برای پرداخت حقوق کارکنانش با مشکل مواجه است.

عضو شورای نظارت بر صدا و سیما افزود: این کار به نوعی افت کیفیت آنتن و واگذار کردن عرصه رسانه ای به رقبا خواهد بود و منجر به تقویت شبکه های خارجی و بیگانه خواهد شد؛ علاوه بر این، کاهش بودجه صدا و سیما به این میزان، منجر به ایجاد مفسده در روابط میان دولت و رسانه ملی خواهد شد چرا که صدا و سیما به دلیل تنگناهای مالی مدام در اختیار دولت خواهد بود.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۱۲۸۶۶۱۰:۵۵:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
اینهمه سال بودجه های افسانه ای گرفتند چکار مفیدی کردند و چقدر بیننده دارند که حالا میترسید که انتن را از دست بدهند؟مردم به ارامش و تفریح و حقیقت دارند که صدا و سیما در هیچکدام انها موفق نبوده.
علی از اصفهان۲۱۳۳۰۵۱۵:۲۷:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
این خیلی بی انصافیه.الان هم شبکه ورزش هست و هم شبکه نسیم که برنامه های خوبی مثل خندوانه و دورهمی دارد.البته شبکه های دیگه مثل نمایش و سلامت و .... را هم برنامه خوبی دارن. البته باید روز به روز بهتر بشه.درضمن شبکه های ایران نسبت به شبکه های فارسی خارجی پاک تر هستند مثلا در شبکه های خارجی خیانت در خانواده ترویج می شود حالا من اسم شبکه را نبردم چون خودتون میدونید کدوم شبکه ها را میگم.
ناشناس۲۱۳۸۱۹۲۳:۱۰:۵۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تازه 1000 تا کم شده!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۲۱۲۸۷۵۱۱:۰۵:۰۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
من که راضی نیستم حتی هزار تومان بودجه به صدا و سیما پرداخت بشه. برنامه هایی که من از تلوزیون میبینم همشون سود خالصند برای صدا و سیما. فوتبال و دورهمی و خندوانه. دیگه هیچی نداره و فقط تکرار مکرراته. شکر خدا تو این سبک جدید برنامه سازی تلوزیون دیگه سریالی هم ساخته نمیشه که هزینه چندانی داشته باشه. دورهمی و خندوانه هم که کل هزینه تولید رو اسپانسر میده. کاری که تو سریال خیلی نمیشه انجام داد.
تبریزی۲۱۳۳۳۲۱۵:۴۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
نشد دیگه. خسیس بازی درنیارین. دیگه 1000 تومن بودجه باید به صدا و سیما بدن. هم کافیه هم مناسب.
ناشناس۲۱۲۸۸۳۱۱:۱۵:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
کدوم کیفیت مخاطبی نداره
ابوالفضل۲۱۲۸۸۶۱۱:۱۶:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
به عنوان یک شهروند که مالیات می دهد، بنده این کاهش بودجه را حمایت می‌کنم. نقش صدا و سیما در اطلاع‌رسانی و ایجاد وحدت ملی غیر سازنده و مخرب است. با برنامه های ...و بی محتوا هرچه تیغش کندتر باشد بهتر.
ناشناس۲۱۲۹۱۱۱۱:۳۱:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
بازهم شاهد آنتن فروشی های صدا و سیما خواهیم بود!
آریابان۲۱۳۳۷۹۱۶:۲۴:۵۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
واقعا خدا رحم کنه به این تشدید همین برنامه آنتن فروشی ؛ تا حالا که 1000 میلیارد کم نشده بود تمامی برنامه های امروزه "سیما" ، از سرگرمی و آشپزی گرفته تا ورزشی و فوتبالی ، با فروش آنتن به تبلیغات ، از قابلمه و صابون و دمپائی و .... گرفته تا کلکسیونی از ستاره(*) - مربع(#) با جاذبه های میلیارد تومانی (کی داده ، کی گرفته !!!!) را در اختیار شرکت های تولید کننده کالا های کاملا مصرفی قرار میده به هر قیمتی !!!!! : از داغون کردن اعصاب بیننده گرفته تا خطرات آشکار برای سلامتی وی و تبلیغ مداوم کاملا خطرناک برای کالا هائیکه "نخوردنی اند ، نه خوردنی" !!!!! ؛
ناشناس۲۱۲۹۲۳۱۱:۳۶:۱۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
در عوض دیگر سریال های به اصطلاح طنز که با افتادن یک نفر از پشت بام سعی دارن مردم را بخندانند و یا سریال های خشک و بی روح که بودجه میلیاردی هم می گیرند کم می شود.
ناشناس۲۱۲۹۲۵۱۱:۳۸:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
جناب نسبت به سال گذشته چقدر کاهش دارد؟ چرا این طرفشو واضح نمیگید؟!
ناشناس۲۱۲۹۳۲۱۱:۴۳:۲۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
آقای نماینده شما که بر صدا و سیما نظارت دارید صادقانه بفرمایید که خروجی صدا و سیما با بوجه دریافتی و مبلغ آگهی ها همخوانی و تعادل دارد؟
ناشناس۲۱۲۹۵۱۱۱:۵۳:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
کاره خوبیه. این بودجه در بهبود کارشون هیچ تاثیری نداره. همین بهتر که برنامه هاشون رو با مشارکت بسازن
ناشناس۲۱۲۹۷۰۱۲:۰۲:۱۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
بودجه صدا و سیما باید کلا قطع بشه . چقدر میگیرفته که 1000 میلیاردش کم شده ؟؟؟
ناشناس۲۱۲۹۷۵۱۲:۰۳:۰۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
خوبش شد سیمای میلی
عباس اکبری۲۱۲۹۷۸۱۲:۰۴:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدا و سیما ضعیفه در جریان سیاسی اجتماعی اقتصادی فقط ورزش قویه که نون و آب نمیشه برامون
ناشناس۲۱۲۹۹۲۱۲:۱۰:۰۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
حالا از فردا صدا و سیما که باید دانشگاه باشد میشود محل تبلیغ ادامس و چیپس و پفک
سالم۲۱۳۲۸۴۱۵:۱۷:۲۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
مگه تا امروز نبوده . سیما چیزهایی که تبلیغشان ممنوع هست مانند چیپس و پفک را هم تبلیغ میکنه.
حسن۲۱۳۰۱۶۱۲:۱۷:۱۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدای وسیما در تولید سریال وفیلم به هنرپیشه ها با دید کارمندان .. حقوق دهد بودجه کم نمی آورد واز طرفی هنرپیشه ها با حقوق کارمندی دیگر ادای زندگی غربی را در نمی آورند ومردم به سمت اشرافیگری وسگ بازی سوق نمی دهند چون باید بیشتر به فکر تامین معیشت شان باشند نه گردش وتفریح در اروپا
ناشناس۲۱۳۰۶۵۱۲:۳۹:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
از سرشم زیاده
فرید۲۱۳۰۹۹۱۳:۰۰:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
از این دکورهای پر تجمل و جورواجور کم کنند - بعد می گویند چرا مردم تجمل پرست شده اند!
ناشناس۲۱۳۱۰۸۱۳:۰۶:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
بود و نبود صدا و سیما فرقی نمیکنه.
ناشناس۲۱۳۱۲۳۱۳:۲۰:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
رسانه بی مصرف و کم مخاطب باید تعطیل شود.
ناشناس۲۱۳۱۳۷۱۳:۲۷:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
..ن بوددجه شو بدین بهزیستی.
ناشناس۲۱۳۱۴۱۱۳:۲۹:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
مبلغ 1600 میلیارد بودجه برای صدا و سیما در سال 97 درخواست شده است علاوه بر آن 5 درصد جریمه های رانندگی برای فرهنگ سازی به صدا و سیما داده میشود و علاوه برآن با انحصار رسانه ای صدا و سیما درآمد نجومی از تبلیغات دارد. بهتر است صدا و سیما با شبکه های ملی کشورهای خارجی مقایسه شود و تعدیل نیرو گردد.
امیر حسین سلطان/تهران۲۱۳۱۶۰۱۳:۴۵:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدا و سیما باید هزینه ها و اتلاف منابع را کاهش دهد. شرایط امروز کشور از لحاظ درآمدهای نفتی با شرایط 10 سال قبل تفاوت دارد و اگر بناست اقتصاد مقاومتی سرلوحه و مبنای سیاستهای اقتصادی کشور قرار گیرد و اجرا شود دیگر از تخصیص بودجه های هنگفت برای صدا و سیما خبری نخواهد بود و بلکه رویکرد صرفه جویی و کاستن از تعدد و کمیت شبکه های رادیویی و تلویزیونی و در عوض بهبودبخشی کیفیت تعدادی محدود و واقعا ضروری از شبکه های رادیویی و تلویزیونی مدنظر برنامه ریزان و مسئولان رسانه ملی قرار گیرد و با تاسی به دوران بازدهی مثبت و ارزنده رسانه ملی برغم تمامی محدودیت ها و کمبودها از جمله در دوران دفاع مقدس صدا و سیما را اداره نمایند. با سپاس/ شنونده پروپاقرص قدیمی رادیو
ناشناس۲۱۳۱۶۲۱۳:۴۵:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
کاش... کابلی کنند هر کی دوست داشت پول بده برنامه های فاخر سیمای میلی را بخره .
ناشناس۲۱۳۲۱۱۱۴:۲۰:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
سلام .یک بار صدا وسیما یک نظر سنجی بزار واقعی ببینه چندتا مخاطب داره
ناشناس۲۱۳۲۸۳۱۵:۱۶:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
اون تحریمهایی که قرار ترامپ رو صدا وسیما انجام بده ، دولت فخیمه خودمان داره انجام میده
ناشناس۲۱۳۲۹۷۱۵:۲۳:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
پیشنهاد : یک نظر خواهی از مردم استانهای مختلف شود که چند درصد از مردم برنامه های صدا و سیما را می بینند بعدا" متناسب با همان درصد به صدا و سیما بودجه دهند.
ناشناس۲۱۳۳۳۷۱۵:۴۸:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
همه جای دنیا تلوزیون خودش درآمدزا هستش. اینجا از جیب ما پول برمیداره تا ...خودمون برنامه بسازه. کل بودجه صدا و سیما رو قطع کنید ببینید ضریب شادی ملت چقدر رشد میکنه ثواب هم داره.
ناشناس۲۱۳۳۶۷۱۶:۱۱:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدا و سیما با تبلیغات می تواند به درامد هنگفتی دست پیدا کند البته این 1000 میلیارد را باید در جای هزینه کرد که به نفع کشور باشد مثل ساخت بیمارستان در مناطق محروم و... یا ایجاد کارهای زودبازده در مناطق محرروم وو.... امیدوارم این پول سر از اختلاس در نیاورد
علی۲۱۳۳۸۹۱۶:۳۲:۵۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
به خدا قسم که تمام فامیل و اکثریت همسایه ها و آشنایان ما تنها فوتبال و مستند وبعضی سریالهای خنده دار تلویزیون میلی را میبینند و اکثریت مردم حتی در روستاهای دورافتاده ماهواره ...
سید۲۱۳۴۰۰۱۶:۴۰:۰۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
از این پس در بین آگهی ها کمی فیلم سینمایی تماشا خواهیم کرد
ناشناس۲۱۳۴۷۲۱۷:۵۴:۳۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدا و سیما برای کشور لازمه. خیلی هم لازمه. اول باید ببینن چرا بودجه کمه. آیا مازاد کارمند دارن؟ آیا بودجه خوب خرج نمیشه؟ آیا برنامه های مردم پسند تولید می کنه؟ بعد که سر و سامانی به سازمان دادن هرچه بودجه می خواد باید بدن. صدا و سیمای فعلی نه به لحاظ کیفی و نه به لحاظ کمی در شان مردم نیست. خیلی بده که یک شبکه با کیفیت HD نداریم. هر کشور بدبخت بیچاره ای شبکه هاشو اچ دی کرده. همه شبکه های دولتی و خصوصی در اکثر کشورها با کیفیت بالا برنامه پخش می کنن. مگه ایران چی از ترکیه کم داره؟ ده شبکه دولتی و دهها شبکه خصوصی با بالاترین کیفیت برنامه پخش می کنن. تبلیغاتشون هم خیلی بیشتر از شبکه های ایرانی نیست. شبکه های دولتی ترکیه آنتن فروشی هم نمی کنن. ترکیه حتی شبکه 4k داره. همینطور آذربایجان و تمام همسایه های عرب. حتی شبکه های محلی در این کشورها با کیفیت بالا برنامه پخش می کنن. شبکه های فارسی زبان خارج از ایران هم با کیفیت بالا پخش می کنن. اونخت تلویزیون ایران هنوز به روش آنالوگ و دیجیتال با کیفیت پایین برنامه پخش می کنه. برای اولین بار مردم به لحاظ فنی از تلویزیون جلو افتادن. قبلا چند سال برنامه رنگی پخش می شد بعد مردم تلویزیون رنگی می خریدن. الان هر خونه ای بری تلویزیون اچ دی دارن ولی برنامه نیست.
ناشناس۲۱۳۵۴۸۱۸:۵۰:۱۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
اساسا" بحث کارمندان جداست ، اما درباره بودجه ، آیا بهتر نیست مثل گذشته ، فقط سه شبکه تلوزیونی داشته باشیم و با محتوای درست ؟ اصولا" صداوسیما به جز کارمند اداری برای ساختمان مرکزی و البته تهیه کنندگان شبکه خبر باید نیروی دیگری داشته باشد ؟ تلوزیون فقط نقش یک پخش کننده را دارد ، مانند رابطه سینمادا و کارگردان سینما
ناشناس۲۱۳۵۶۷۱۹:۰۶:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدا و سیما که تحقیق و تفحص نمیشه ، هیچ شده ترازنامه ای بده بیرون ، خروجی این همه بودجه تا حالا چی بوده
محمد۲۱۳۶۲۶۱۹:۵۱:۱۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
صدا و سیما متاسفانه با اطلاعات یکطرفه و جانبدارانه روز به روز بینندگان خود را از دست میده.
ناصر۲۱۳۶۷۶۲۰:۴۷:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
سلام به نظربنده هزارمیلیاردم کم کنن بهتراست صدا وسیما کلا دوشبکه داشته باشه اونم برای خبر وکارتن کافیه چون درمدت ۴۰ سال نتونسته بعنوان سیمای مورداعتمادمردم عمل کنه
بهرام۲۱۳۷۰۹۲۱:۲۲:۲۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
رسانه ملی ؟!!! باید گفت رسانه میلی ....
تجارت نیوزدانشگاه علمی کاربردی

پربحث‌های امروز

 1. مدیر دولتی اگر ۲۴میلیون نگیرد، می‌رود!

 2. پرواز نخستین هواپیمای جنگنده ایرانی  

 3. روحانی: دو سال دعوای سیاسی را قطع و به مردم آرامش دهیم/ اگر متحد باشیم دشمن قادر به کاری نیست

 4. غم جاودانه آیت بی غم

 5. توضیحاتی درباره جنگنده کوثر که امروز رونمایی شد

 6. نامه دیده‌بان شفافیت و عدالت برای مطالبه محاکمه سیف/ بیش از ۲۰۰۰ امضاء در یک هفته

 7. محاکمه عضو سابق شورای شهر برای کشتن همسر دومش/حاضرم 600 میلیون دیه بدهم

 8. نخستین جنگنده ایرانی رونمایی شد

 9. ابوترابی در گفتگو با الف: برای دو تابعیتی‌ها سند و مدرک داریم؛ هفته آینده اسامی آنها اعلام می‌شود/ از مسئولین سابق تا وزرا و فرزندانشان در لیست دو تابعیتی‌ها

 10. چهل سال است نمیتوانیم...  

 11. روحانی سوار اولین جنگنده ایرانی شد   

 12. گرانی نرخ، اخلاق را بد می‌کند، امانتداری را از بین می‌برد و انسان مسلمان را بی‌قرار می‌سازد  

 13. جهانگیری:‌ نظام موفق اداری باعث توسعه کشور و افزایش رضایتمندی مردم می‌شود

 14. چگونگی مدیریت بحران های اخیر کشور/ ریشه بحران‌های امروزی کجاست؟

 15. دکتر مصدق و اقتصاد غیرنفتی ایران

 16. دهه‌ات گذشته مربی...

 17. انگلیس: ایران علاقه‌ای به از سرگیری برنامه هسته‌ای خود ندارد

 18. وزیر کشور: شرایط به گونه ای نیست که راه حلش رفراندوم باشد

 19. مسکن در تهران طی ۴ ماه چقدر گران شد؟

 20. تقلب‌های عجیب و رایج بازار عید قربان

 21. لحظه رونمایی از جت جنگنده تمام ایرانی توسط رئیس جمهور و صدور فرمان پرواز   

 22. روحانی، رونمایی از جت جنگده کوثر  

 23. امام‌جمعه‌ای در میان شالیزار

 24. حاجی‌ها نگران تامین گوسفند قربانی نباشند+ قیمت‌ها

 25. اطلاع دیرهنگام دستگاه قضا اهمال یا تعمد؟/ همه محرمان و نامحرمان وزارت صمت برای لاپوشانی یک تخلف!

پربحث‌های دیروز

 1. چرا آقازاده‌ها این قدر طلبکار هستند؟

 2. محمود صادقی تهدید به افشاگری کرد

 3. افشاگری محمود صادقی از بانک سرمایه + سند

 4. «ح.ب.د» ابربدهکار و مفسد بزرگ اقتصادی، کیست؟

 5. ادامه حواشی پلاکارد جنجالی تجمع فیضیه/ انتقاد مطهری از جهانگیری/افشاگری عجیب یک نماینده مجلس/ مبدع طلبکاری ژن های خوب/ آیا وزیر اقتصاد قربانی سوال از روحانی خواهد شد؟!

 6. ورود ساز به پارک‌ها آزاد شد +عکس

 7. نوبخت: امروز نوبت حمایت از پول ملی است/ اقتصاد ما نه لیبرالیستی و نه برنامه‌ای تمام دولتی است/ اعتقادی به چرخ دنده اقتصاد لیبرالیستی نداریم

 8. ظریف: فکر می‌کردم آمریکایی‌ها بی‌اثر بودن تحریم‌ها را درک کرده‌اند/ برای بدترین حالت‌ها آماده‌ایم

 9. واقعیت ازدواج دختران در سنین پایین/ مرکز پژوهشها گزارش می‌دهد

 10. توکلی: اسامی آن‌هایی که ارز دریافت کرده‌اند باید روی صفحه مانیتور بانک مرکزی درج شود/ بانک مرکزی ۶۲ تن طلا را حراج کرد

 11. بيانيه آيت‌الله مكارم شيرازى پيرامون گردهمايى مدرسه فيضيه

 12. پوشش همسر نخست وزیر پاکستان در مراسم تحلیف  

 13. پزشکان بیش از ۶ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند + عکس

 14. مسئولین پاسخگو باشند؛ ماجرای مرگ تلخ جانباز اعصاب و روان در افغانستان+ اسناد

 15. دهه شصت، این طور زندگی کردیم

 16. نقوی حسینی در گفتگو با الف: بررسی «گروه اقدام ایران» در مجلس/ آمریکا به دنبال اجماع علیه ایران است/ وقت اروپایی‌ها تمام شد؛ باید اقدامات عملی خود را نشان دهند

 17. زنگنه: توتال به صورت رسمی ایران را ترک کرد

 18. تهران تحت مدیریت "قالیباف" بین ۵ شهر برتر جهان

 19. نقش اول گرانی خودرو ، ایران‌خودرو و سایپا + نمودار

 20. فرزندان آیت‌الله علم‌الهدی کجا هستند؟

 21. زمان صدور حکم پرونده دختر وزیر سابق مشخص شد

 22. توتال رسماً خروج از پروژه چندین میلیاردی گاز پارس جنوبی را تأیید کرد

 23. فکری به حال ریال کنید

 24. حاجی بابایی: شرم بر آن مسئولی که بخواهد در این شرایط مردم را به سختی بکشاند

 25. آیت‌الله جنتی: مردم همیشه وفادار نظام و انقلاب بوده‌اند و مستحق خدمت هستند/ رفاه حداقلی برای مردم برقرار شود

پربحث‌های هفته

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. علت اینکه در ایران مردم دلارها را آتش نزدند چه بود؟

 3. مدیر دولتی اگر ۲۴میلیون نگیرد، می‌رود!

 4. چرا آقازاده‌ها این قدر طلبکار هستند؟

 5. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 6. محمود صادقی تهدید به افشاگری کرد

 7. قالیباف: معضلات فعلی اقتصادی کشور راه حل دارد/ بانکداری ما باعث شده ثروتمندان هر روز ثروتمندتر شوند/ نقدینگی بی‌حساب و کتاب صرف سفته بازی شد

 8. اندرونی و بیرونی مسئولان!

 9. توکلی: ‌مسئولان درکی از وضعیت اقتصادی ندارند/راغفر: رئیس کمیسیونی بی‌ام‌و 3 میلیاردی دارد و با آن به استخر می‌رود/ به چه زبانی باید به مسئولان هشدار داد که وضعیت بحرانی است

 10. پاسخ ظریف درباره شبهات مطرح شده در مورد سهم دریای خزر؛ در گفت‌وگو با الف: دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است/ سهم ایران به ۱۱ درصد کاهش نیافته است

 11. پرواز نخستین هواپیمای جنگنده ایرانی  

 12. افشاگری محمود صادقی از بانک سرمایه + سند

 13. روحانی: دو سال دعوای سیاسی را قطع و به مردم آرامش دهیم/ اگر متحد باشیم دشمن قادر به کاری نیست

 14. توکلی: ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی معوقات بانکی متعلق به ۱۰۸نفر/ ۲۰ میلیارد دلار ظرف چند روز با سیاست های غلط دولت از دست رفت

 15. «ح.ب.د» ابربدهکار و مفسد بزرگ اقتصادی، کیست؟

 16. واکنش متفاوت به دو اتفاق مشابه در ترکیه و ایران

 17. سيستم فاسد نيست، فسادمان سيستماتيك است

 18. ادامه حواشی پلاکارد جنجالی تجمع فیضیه/ انتقاد مطهری از جهانگیری/افشاگری عجیب یک نماینده مجلس/ مبدع طلبکاری ژن های خوب/ آیا وزیر اقتصاد قربانی سوال از روحانی خواهد شد؟!

 19. تابلوی انحرافی و یک سوال از علی مطهری

 20. روحانی: قیمت ارز قطعا پایین می آید/ ایران در کنوانسیون خزر امتیازات خاصی گرفت/ اقتصاد با بگیر و ببند حل نمی‌شود؛ اعتمادسازی کنیم/ مبارزه با فساد، تبلیغاتی نیست

 21. انصراف ۵۰ نماینده از استیضاح کرباسیان

 22. ورود ساز به پارک‌ها آزاد شد +عکس

 23. خوش‌بینی به آمریکا دولت مصدق را ساقط کرد

 24. نخستين توافق افتخارآميز ايران در خزر

 25. مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد

پربحث‌های هفته

 1. عزت الله انتظامی درگذشت+زندگینامه و کارنامه آقای بازیگر

 2. ادعای عجیب حمید فرخ‌نژاد در مورد ترامپ + عکس

 3. پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت عزت الله انتظامی  

 4. گرانی نرخ، اخلاق را بد می‌کند، امانتداری را از بین می‌برد و انسان مسلمان را بی‌قرار می‌سازد  

 5. ساخت برنامه با سلبریتی‌ها، سیاست مدیران جوان تلویزیون

 6. دهه‌ات گذشته مربی...

 7. «پدر» روان مخاطب را آزار می‌دهد

 8. حاشیه‌های تشییع پیکر انتظامی

 9. واکنش نویسنده سریال «پدر» به یک سکانس پرحاشیه

 10. ضیاءالدین دری کارگردان «کیف انگلیسی» درگذشت

 11. سود‌های میلیاردی در حساب برخی سلبریتی‌ها

 12. مسعود جعفری جوزانی تصادف کرد

 13. حسام نواب‌صفوی با وساطت عزت‌الله انتظامی بازیگر شد

 14. بازدید سردار سلیمانی از طرح توسعه حرم حضرت علی(ع)+تصاویر

 15. کنسرت در خارج از ایران، پرداخت پول در تهران

 16. صحبت‌های مهران مدیری بعد از گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی سال + عکس

 17. کشف ۷۰۰۰ تن کاغذ احتکار شده با ارز دولتی/ پلمب ۱۱ سوله و ۶ انبار

 18. پیکر سیدضیاءالدین دری تشییع شد/ دُری طرفدار استقلال ایران و مخالف بیگانه بود

 19. یک روزنامه دیگر در آستانه تعطیلی

 20. پیکر عزت‌الله انتظامی تشییع شد

 21. دل‌نوشته شهاب حسینی برای عزت‌الله انتظامی  

 22. عزت‌الله انتظامی و باران کوثری در کادری خاطره‌انگیز  

 23. جزئیات تشیع پیکر عزت الله انتظامی

 24. چرا گلزار مجری یک برنامه تلویزیونی شد؟

 25. پیکر یک نوستالژی دیگر بدرقه شد/ پروازت بی‌پروا

آخرین عناوین