واکنش کیهان به بیانیه 16 تن از فعالین اصلاح‌طلب درباره اتفاقات اخیر

گروه سیاسی الف،   3961017032 ۳۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
واکنش کیهان به بیانیه 16 تن از فعالین اصلاح‌طلب درباره اتفاقات اخیر

کیهان نوشت:اغلب مواضع و تحلیل‌هایی که این روزها درباره قضایای اخیر کشور ارائه می‌شود در پی پاسخ دادن به این سوال هستند که منشا و عامل اغتشاشات اخیر چه یا که بود.

اغلب پرسش‌کنندگان به دنبال پاسخ‌های ساده و سرراست هستند. در این میان برخی به اصطلاح تحلیلگران به طرز عجیب و غریبی سعی دارند به مشتریان خود بقبولانند که عامل و منشا این آشوب و اغتشاش هرچه باشد، خارجی نیست و به آنهایی که از دشمن و نقش آن سخن می‌گویند، نهیب می‌زنند که 40 سال از توطئه دشمن گفتید و دیگر بس است! نمونه‌اش بیانیه دیروز 16 تن از فعالین اصلاح‌طلب که مدعی شده‌اند؛ «تمرکز روی عوامل خارجی، علاوه‌بر توهین به جامعه ما، باعث غفلت یا تغافل از ریشه‌های اعتراض و نارضایتی و درمان آنها می‌شود.»

حال گمان می‌کنید این جماعت و هم‌پیاله‌هایشان وقتی روی گزینه عامل خارجی خط می‌کشند، به سراغ چه گزینه‌های دیگری می‌روند؟ یک نمونه از آنها که دیروز در یکی از روزنامه‌های مدعی اصلاحات منعکس شده جالب و قابل تامل است. از منظر این آقایان آشوب‌های اخیر زیر سر کیهان است! بله درست خواندید کیهان! نوع استدلال هم بدیع و درخور تامل است. کیهان با تیترهای اقتصادی اخیر خود درباره تورم و قیمت بنزین، باعث القای حس بدبختی و فقر میان مردم و در نتیجه ناراضی‌سازی، اعتراض و آشوب شده است! به روی مبارک هم نمی‌آورند که تا دیروز می‌گفتند تیراژ کیهان 7هزار نسخه بیشتر نیست و اصلاً مگر کسی کیهان هم می‌خواند.

از نظر این جماعت، دستگاه‌های امنیتی سیا و موساد و ام.آی6 با همراهی پادوهای منطقه‌ای خود اساساً نمی‌توانند تاثیری بر وقایع ایران داشته باشند و نداشته‌اند، اما یک روزنامه که حتی در رسانه ملی(؟!) کشور هم سانسور می‌شود، عامل همه این قضایاست! وقتی فضای غالب رسانه‌ای کشور در سیطره چنین زردنامه‌هایی است که افکار مالیخولیایی خود را به‌جای تحلیل به خورد مخاطب می‌دهند، اینکه مردم اقبال چندانی به مطبوعات ندارند بیش از آنکه جای تاسف داشته باشد، جای شکر دارد!

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

استاد دانشگاه۱۹۶۲۵۹۰۸:۴۷:۴۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
باید تمام صداها شنیده شودو مردم بهترین انرا انتخاب کنند.
ناشناس۱۹۶۳۶۴۱۰:۱۷:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اصلاحاتی های اصلاح ناپذیر و تدبیریان بی تدبیر همیشه سعی دارند ذهنیات خود را به جامعه القاء کنند
ناشناس۱۹۶۳۰۲۰۹:۳۵:۰۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
من چند ساله که کیهان رو به همراه چند روزنامه اصلاح‌طلب مطالعه می‌کنم و به جرئت می‌تونم بگم که بیش از 90درصد تحلیلای کیهان واقعیه، گرچه دیگران او رو به ناحق به تندروی متهم می‌کنن، و در خوشبینانه‌ترین حالت 40درصد تحلیلای بعضی روزنامه‌های دیگه به درد می‌خوره. کیهان به‌درستی مدتهاست به مشکلات واقعی کشور، از جمله همین مشکل بانک‌ها و رکود و غیره، می‌پردازه (و بر خلاف تصور غیرواقعی بعضیا زمان احمدی‌نژاد هم به موقعش انتقاد می‌کرد)، اما روزنامه‌های دیگه تیتر درشتشون کنسرت و وزارت زنان و حضورشون تو ورزشگاه و رفع حصر و چند مطلب بی‌ارزش دیگس. حالا که در اعتراض‌ها سخن از مطالبات اقتصادی هم به میون اومده این آقایون اصلاح‌طلب یادشون افتاده قشر کم‌درآمدی هم داریم و احتمالاً باید بدونن مشکل میلیون‌ها زن مطلقه و بیوه و دختر ازدواج‌نکرده مهمتر از حضور چندهزار زن در ورزشگاهه!! کیهان از روز اول توافق به‌درستی گفت نباید مبنای اقتصاد رو بر توافقی بنا کرد که هیچ تضمینی نیست درست اجرا بشه و البته که نشد، اما روزنامه‌های دیگه از فتح‌الفتوح و صبح بدون تحریم گفتن ... خلاصه اینکه چه خوشتون بیاد چه نیاد کیهان خیلی بیشتر از روزنامه‌های اصلاح‌طلب حرف حساب میزنه و اصلاً هم به تعداد منفی و مثبتای کامنت من ربطی نداره!
امیر۱۹۶۷۲۲۱۳:۵۶:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
علی الخصوص تحلیل های کیهان در زمان احمدی نژاد. از رونق اقتصادی و مهار تورم و از بین رفتن بیکاری و حفظ بیت المال و.......... و آنچیزی که بر خلاف نظرات کیهان نشینان اتفاق افتاد رکود اقتصادی و تورم 50 درصدی و موج بیکاری و خانه نشینی و حیف و میل بیش از 700 میلیارد دلار بیت المال و ..... بود.و البته خیلی چیزهای دیگر
ناشناس۱۹۶۷۵۶۱۴:۲۲:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اصلا من میگم کل مملکت و 4سال بدن دست کیهان چطوره تو همه کارها تبحر و تخصص داره
ناشناس۱۹۶۹۳۱۱۶:۰۳:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
خوش به حالت
ناشناس۱۹۷۱۰۲۱۸:۵۶:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
میشه بگی این 40 درصد و 90 درصد را چطوری بدست اوردی جناب تحلیلگر
ناشناس۱۹۶۳۰۹۰۹:۳۸:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تحلیلی های برخی از اقایان اصلاح طلب یکی از یکی عجیب تر و غیرقابل قبول تر است.
ناشناس۱۹۶۳۹۱۱۰:۳۱:۵۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
بعضی از اصلاح طلب ها در ضمن نفی مسئولیت خود در بافتار ذهن خود ساخته خود اسیرند
ناشناس۱۹۶۳۱۸۰۹:۴۴:۲۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
درست است که کیهان تیراژش پایین است اما تاثیر کیهان بخاطر همراهی بخش بزرگی از رسانه های رسمی کشور از جمله صدا و سیما و فارس و بسیاری از خبرگزاریهای دیگر که همان کیهان بعدی هستند تاثیر بالایی بخاطر پروپاگاندایی که در مورد مسایل ایجاد می کنند برروی مسیولین و دستگاههای تصمیم ساز اثر گذاری بالایی دارند.
ناشناس۱۹۶۴۰۲۱۰:۳۹:۲۶ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تیتر صفحه اول رو همه رو دکه ها می خونن.
نجوا۱۹۶۴۴۹۱۱:۱۳:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
دوست عزیز لطفا این اصطلاح پروپاگاندا رو بیشتر توضیح بدین !!!!
ناشناس۱۹۶۳۳۴۰۹:۵۲:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
گفتار کیهان مرا یاد فیلم دایی جان ناپلئون میاندازد که تمام مشکلات خود را به انگلیس نسبت میداد وباعث تمسخر خود از طرف اطرافیان شده بود
علی۱۹۶۳۸۱۱۰:۲۸:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اصلاً حرف شما درست و منشا در داخل هست- دولت هم نماینده اصلاح طلبان بفرمائید بعد شش سال چه گلی بسر ملت زدید.؟؟
ناشناس۱۹۶۴۶۹۱۱:۳۱:۳۲ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
من هم کیهان و هم شرق را می خوانم. همچنین سایت های شاخص اصلاح طلب و اصولگرا کیهان تمام مشکلات را به خارجی ربط نمی دهد. و البته خیلی از تحلیل هایش درست در می آید. فقط مقایسه کن ماجرای هسته ای در کیهان و شرق چطور منعکس شده. خداییش کیهان را می خوانی که این طوری می نویسی؟
حقگو۱۹۶۳۷۹۱۰:۲۶:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
باید اذعان کرد که روزنامه کیهان علی رغم همه دشمنیها محل توجه مردم حتی مخالفین نظرات کیهان است لیکن هرگز مشاهده نشده است کیهان برخلاف برخی نشریات د اصلاح طلب مردم را دعوت به شورش نماید.
ناشناس۱۹۷۱۰۴۱۸:۵۷:۱۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اولاً بفرمایید کدام نشریه اصلاح طلب مردم رو به شورش دعوت کرده؟!!!! ثانیاً شما که کیهان میخونی اگه بتونی یک خبر (تاکید می کنم فقط یک خبر) مثبت از کارهای دولت روحانی رو بگی که تیتر صفحه 1 کیهان شده باشه جایزه داری. فقط اخبار منفی، یاس آور و تحریک کننده. اینجور اخبار ذهنیت افراد رو برای آغاز حرکتهای اعتراضی شکل میده بدون اینکه صراحتاً دعوت به آشوب و اعتراض کرده باشه.
ناشناس۱۹۶۳۹۷۱۰:۳۵:۴۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اونهایی که از کیهان انتقاد میکنن ظاهرا اصلا تا به حال آنرا نخونده اند.وفقط با توجه به مطالب سایر روزنامه های مخالف کیهان به آن می تازند.که البته این خود نشان میدهد که این افراد تا چه حد بی انصاف هستن که بدون آگاهی قضاوت می کنن.کیهان حتی در زمان احمدی نژاد هم هرجا اشتباهی میدید با اینکه حامی دولت بود اما منصفانه انتقادش را میکرد و از کسی ترسی نداشت.جقدر بچگانه است که فکر کنیم تیتر کیهان باعث آشوب شده اینم مثل بقیه ی تحلیلهای اصلاحطلبهاست پر از منطق و فکر و انصاف!!!!
ناشناس۱۹۶۴۱۵۱۰:۴۸:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
فرافکنی دیگربس است به فکرمردم باشید.
یاور۱۹۶۴۱۷۱۰:۴۹:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
واقعا چرا هروقت اصلاح طلبان وهمه کسانیکه که چشم به دست خارجی ها دارند وفرش قرمز برای آنان پهن می کنند به قدرت می رسند مملکت آشوب می شود . البته شخصی که خودش رابه خواب بزند هرگز بیدار نمی شود.
امیر۱۹۶۷۳۳۱۳:۵۹:۵۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
میشه یک وزیر اصلاح طلب رو در دولت آقای روحانی نام ببری؟؟
ناشناس۱۹۷۲۱۳۲۰:۰۸:۵۲ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
وزیر کشاورزی :)))
ناشناس۱۹۶۷۶۴۱۴:۲۵:۴۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
خوب چرا یه ذره اونوری فکر نمیکنی همه ابزار قدرت دست رقیب اصلاح طلبه و برای خدشه وارد کردن نمیزاره کار درست پیش بره میشه به نظرت نمیشه
س۱۹۶۴۶۳۱۱:۲۶:۰۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
ینی هر تقی به توقی خورد بگیم کار خارجیاس؟ حداقل نشینیم بحث کنیم چرا بعضی از مردم انقد راحت از بی بی سی و من و تو و آمدنیوز استقبال میکنن؟
امیر۱۹۶۶۳۰۱۲:۵۷:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تقصیر احمدی نژاده
مدرسی۱۹۷۱۵۹۱۹:۳۴:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
احمدی نژاد بطور نا آگاهانه به مملکت حداقل به اندازه 100 سال ضرر همه جانبه و غیر قابل جبران زد.
افضلی۱۹۶۷۴۴۱۴:۰۶:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
«تمرکز روی عوامل خارجی، علاوه‌بر توهین به جامعه ما، باعث غفلت یا تغافل از ریشه‌های اعتراض و نارضایتی و درمان آنها می‌شود.» جمله قابل تاملی است و بخش عمده مشکلات ما را رفع خواهد نمود.
حسین۱۹۶۷۴۵۱۴:۰۷:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
میشه حامیان کیهان نشینان بگویند چرا کیهان نشینان که داعیه ولایتمداریشان گوش فلک را کر کرده،درباره خانه نشینی و بست نشینی احمدی نژاد و دوستانش سکوت کرده اند؟ چرا در برابر حیف و میل گسترده بیت المال زمان احمدی نژاد سکوت کرده بودند؟ چرا وقتی احمدی نژاد میگفت پراید کیلویی چند یا گوجه در نارمک ارزونه تیتر یک نمیکردند؟ چرا وقتی احمدی نژاد مخالفان خودشو خس و خاشاک نامید بیانیه ندادند؟ چرا وقتی احمدی نژاد مشایی رو بر خلاف نظر رهبری به معاون اولی منسیوب کرد و تا وقتی که نامه حضرت آقا علنی نشده بود زیر بار نمیرفت مقاله ننوشتند؟ و صدها چرای دیگر...
ناشناس۱۹۶۷۷۰۱۴:۲۹:۱۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
علی رغم میل باطنی ام؛ حرف های کیهان منطقی و مستدل است . اصلاحات باید از برج عاج بیاید پایین . مادر بزرگ من هم می فهمد که تحریک عوامل خارجی منجر به وقایع اخیر شد. مردم در هر صورتی برای اعتراض پرچم آتش نمی کشند و تخریب نمی کنند و این جز کار فریب خوردگان خائن نبود که هدف اعتراض را بازیچه خود کردند و صدای مردم به گوش دولت بی تدبیر نرسید
ناشناس۱۹۶۸۲۵۱۴:۵۱:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
کیهان، احمدی نژاد و سایر رفقای هم سو به دو روش در این اعتراضات مقصر هستند، اول اینکه دایم در حال سیاه نمایی اوضاع کشور هستند و دوم اینکه اینطور القا میکنند که دولت و سایر نهاد های انتخابی توان مقابله با تصمیمات نهاد های غیر انتخابی را ندارند و یعنی رای مردم پوچ است. امیدواریم عقل سرشان برگردد که در غیر این صورت آتش تر و خشک را با هم میسوزاند.
محمد۱۹۶۹۵۰۱۶:۱۵:۳۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
بی غرض ترین روزنامه و دلسوزترین روزنامه برای ملت و مملکت را من فقط کیهان را می شناسم.
ناشناس۱۹۶۹۵۴۱۶:۲۱:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
یکی ازمشکلات مردم همین باصطلاح اصلا طلبانست که موضع درستی ندارند وبا باد حرکت میکنند واما این حرکتها را نباید متصل به خارج وبیگانگان نمود چرا نمیخواهید واقعیتها را درک وراه حل ارایه نمایید بنظر میرسد وصل کردن حرکتهای اعتراضی مردم به خارج دیگر کارایی موثر ندارد وباورش بدون مدارک ومستندات بیطرفانه دشوار باشد مشکلات مردم بیکاری فراگیر تبعیض ؛ شیوع دروغ واختلاسهای کلان میباشد وهمچنین فضای بسته سیاسی اجتماعی است باید بجای حرف بدون عمل مقامات وقتی کاری کردند اعلام کنند نه اینکه دیمی برنامه ای را بگویند وبعد مردم عملی مشاهده نکنند
ناشناس۱۹۷۰۶۲۱۷:۵۸:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
برای پایان ایناعتراضات مسئولین دولتیو قضایی باید قربانی به ملت بدند چند ده نفر از مفسدان اقتصادی و نجومی بگیرانرو اعدام کنند همه چی تا چند سال روم میشه ولی نمیدونم چرا همه دارند ازاد میشند و هیشکی ترس از نجومی دزدی نداره و در انتها بازم مردم قربانی میدند
ناشناس۱۹۷۱۱۱۱۹:۰۰:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اختلاف عقیدتی ونظری کیهان با اصلاح طلبان باعث شده که همه مشکلات کشور را چه در دوره اصولگرایان وچه الان وچه در گذشته واینده همه را مربوط به اصلاح طلبان می داند و کیهان هم نمی خواهد دولت روحانی در حل مشکلات کشور موفق شود وبیشتر بدنبال تخریب دولت است که موجب شود اصولگرایان مورد نظر کیهان در دوره بعددولت را بدست بگیرند
بازنشسته۱۹۷۲۸۳۲۱:۳۵:۰۱ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
انصافا جمله ای درست است : تمرکز فقط روی عوامل خارجی، علاوه‌بر توهین به جامعه ما، باعث غفلت یا تغافل از ریشه‌های اعتراض و نارضایتی و درمان آنها می‌شود.
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهور به ادعای توهین فردی منتسب به وزارت خارجه به ساحت امام حسین(ع)

 2. مشکلات صادرکنندگان محصولات کشاورزی به روسیه با «نیما»

 3. ۱۰ خرافه بسیار عجیبِ مردم جهان/ از جادوی میوه‌ها تا نماد خوش‌شانسی

 4. شطرنج سبب پیشگیری از آلزایمر می‌شود

 5. کرملین: پوتین برنامه‌ای برای دیدار با فرمانده نیروی هوایی اسرائیل ندارد

 6. تکرار دوباره داستان مالباختگان سرمایه‌گذاری‌های وسوسه‌انگیز

 7. راهی برای درمان طاسی سر

 8. بیماری های ناشی از مصرف گوشت های فرآوری شده/ خواص آناناس

 9. دلیل درخواست رهبر کره شمالی برای دیدار مجدد با دونالد ترامپ

 10. ترکیه: مداخله نظامی در سوریه ادامه می‌یابد

 11. فارغ‌التحصیلان زن موفق‌تر از مردان تحصیل کرده بوده اند

 12. یک نماینده مجلس: لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT مسکوت بماند

 13. تفاهم پوتین و اردوغان درباره ادلب زمینه ساز عملیات نظامی است

 14. شام غریبان بین الحرمین  

 15. آغاز مرحله دوم با دیدار تکراری / والیبال ایران بار دیگر به میزبان رسید

 16. ویدئویی کمتر دیده شده از لیونل مسی!  

 17. تعزیه روز عاشورا  

 18. رنج انتظار بیماران دیالیزی کمتر می‌شود

 19. خبر درگیری در مرز میرجاوه تکذیب شد

 20. اجساد حادثه اتوبوس نطنز شناسایی شدند +اسامی

 21. زهیر توکلی عنوان کرد: تاثیر هیئت‌ها در ضعف شعر مذهبی

 22. هیات طویریج در کربلا

 23. شام غریبان در محله‌های تهران

 24. 61 میلیارد درآمد گیشه‌ی تابستانه + جدول

 25. اثرات استرس محیطی بر بافت معمول و غیرمعمول قلب

پربحث‌های دیروز

 1. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 2. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 3. درخواست امارات برای حضور دولت‌های عربی در مذاکره جدید با ایران

 4. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 5. عراق، سفیر خود در ایران را فراخواند

 6. جلودارزاده: کاش اندازه حجاب، به تلفات جاده ای هم توجه می شد

 7. بوسه‌ی رهبر انقلاب بر سر حاج قاسم سلیمانی   

 8. بازگشت کوپن به ایران/ کوپن الکترونیک چه آینده‌ای خواهد داشت؟

 9. سفر رئیس جمهوری کره جنوبی به کره شمالی‎  

 10. جزئیات برنامه های روحانی در سفر به نیویورک

 11. هشدار وزیر اطلاعات به مدعیان ولایت‌مداری

 12. گفت‌وگو با معترضی که نشست ضدایرانی را بر هم زد: «تحریم‌ها مردم ایران را هدف گرفته»

 13. اعتراض به سیاست‌های ضدایرانی واشنگتن سخنرانی مقام آمریکایی را مختل کرد+ فیلم

 14. واردات ارز و طلا به کشور مجاز شد

 15. بعیدی نژاد: سیاسی کردن سفر ایرانیان به میهن خود محکوم به شکست است

 16. زنگنه: دوعضو اوپک علیه ایران فعالیت‌ می‌کنند/ ترامپ فهمید نمی‌تواند تولید نفت ایران را صفر کند

 17. «مداحی پاپ» چگونه رایج شد؟

 18. اتباع عربستان از سفر به ایران و چند کشور دیگر منع شدند

 19. نصرالله: اسرائیل بداند کار تمام شده و مقاومت موشک نقطه‌زن دارد

 20. طنین فریاد «یا حسین» 3 میلیون زائر سوگوار در آسمان سرخ کربلا

 21. مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷

 22. ساعت رسمی کشور فردا شب یک ساعت به عقب کشیده می‌شود

 23. ایران خواستار محکومیت تهدید هسته ای رژیم صهیونیستی از سوی سازمان ملل شد

 24. لندن درباره سفر اتباع ایرانی-انگلیسی به ایران هشدار داد

 25. تشییع و تدفین پیکر محمد تولایی، طلبه جوان مشهدی  

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 4. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 5. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 6. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 7. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 8. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 9. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 10. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 11. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 12. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 13. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 14. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 15. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 16. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 17. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 18. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 19. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 20. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 21. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 22. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 23. وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

 24. آقای سازور غلط می‌کند فقط مداحی کند/ جمله جالب محمود کریمی درباره حاج منصور

 25. آیا پارک لاله تهران پولی شده است؟

پربحث‌های هفته

 1. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 2. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 3. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 4. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 5. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 6. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 7. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 8. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 9. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 10. این آمارها حقیقت دارد

 11. احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام

 12. پاسخ علی علیزاده به خبرنگار روزنامه ایران در مورد دریافت پول از «من و تو»  

 13. آیا توصیه‌های حضرت امام (ره) درباره «زیّ طلبگی» VIP نشینی را هم در بر می‌گیرد؟

 14. قالیباف: نگوئیم مردم ما را انتخاب کرده‌اند پس مشکلات را هم تحمل می‌کنند

 15. تلاش ترامپ برای اجماع علیه ایران با همراهی سعودی ها/ امکان تصویب قطعنامه جدید علیه تهران

 16. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 17. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 18. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 19. منوچهر متکی : جلوی واردات و تبلیغ کالاهای کره‌ای را بگیرید/ به بان کی مون چه گفتم؟

 20. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 21. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 22. واکنش کاربران فضای مجازی به "VIPنشینی" فرزند سیدحسن خمینی

 23. علیزاده و علینژاد؛ موفرفری انقلابی یا فرفره‌موی ضدانقلاب؟

 24. ۷ معاون شریعتمداری که با ابلاغ قانون، باید از وزارت صنعت بروند + اسامی

 25. دیدارهای جان کری و ظریف و انتخابات ریاست جمهوری/ناگفته‌هایی از مذاکرات با آمریکا در دوره احمدی‌نژاد/ نامزدهای جدید سخنگویی دولت/ آیا قالیباف بدنبال جانشینی لاریجانی است؟

آخرین عناوین