زلزله ای با قدرت ۷ و ۳ دهم ریشتری مرز ایران و عراق را لرزاند+تصاویر

گروه حوادث الف،   3960821249 ۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه امشب چندین زلزله در غرب ایران و بخش‌هایی از کشور عراق، رخ داد.کانون این زلزله در شهر حلبچه در شمال عراق بوده است. زلزله تاکنون ۱۵۵ کشته و هزار و ۵۰۰ مجروح داشته است.

۵:۴۵ نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 155 نفر از مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و ثلاث باباجانی به‌دلیل وقوع زلزله کشته و بیش از 1500 نفر زخمی شدند.

۵:۲۰ سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در شبکه خبر: تاکنون ۱۴۱ نفر در زلزله جان باخته اند که بیشتر این جان باختگان از شهرستان سرپل ذهاب با ۹۷ نفر بوده اند.

۵:۰۰ هوشنگ بازوند در جلسه مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: به دلیل تلفات زلزله 7.3 ریشتری ازگله کرمانشاه به مدت 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام می شود.

۴:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر:  تاکنون جسد ۱۲۹ جان باخته زلزله به پزشک قانونی انتقال یافته است.

۳:۲۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: فقط برق در سرپل ذهاب قطع است/ در شهرستان ها مشکل کمبود متخصص داریم که به همین علت مصدومان را به کرمانشاه اعزام می کینم

۳:۱۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: علاوه بر ۲۰ بالگرد نیروهای نظامی ۱۰ بالگرد امداد و نجات نیز تا ساعاتی دیگر با روشن شدن هوا به مناطق زلزله اعزام می شوند/ مهمترین نیاز زلزله زدگان اسکان اولیه و تغذیه و آب است/ اکنون نیازی به حضور مردم در مناطق زلزله زده برای کمک نیست و مردم از حضور در این مناطق خودداری کنند.

۲:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: ادارات کرمانشاه فردا تعطیل نیست و کارمندان زودتر از موعد مقرر برای امداد رسانی در محل کار خود حاضر باشند/ ماشین آلات آواربرداری از استان های معین در راه مناطق زلزله هستند تا از صبح زود و با روشن شدن هوا اوار برداری را آغاز کنند.

۲:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور در شبکه خبر: بزرگترین پس لرزه ساعت 21:59 چهار و شش دهم ریشتر بود / پس لرزه ها ادامه خواهد داشت/ کانون ازن زلزله پنج کیلومتری ازگله بوده است.

۲:۱۰ همه دانشگاه ها و تمامی مدارس استان کرمانشاه فردا دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

۲:۰۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: زلزله  ۶۱ کشته و ۳۰۰ مجروح در سرپل ذهاب داشته است

۱:۵۵ اکبری فرماندار قصر شیرین در شبکه خبر: برق قصر شیرین هنوز قطع است/ نیروهای انتظامی و ارتش و سپاه امنیت شهر را تامین کرده اند و در حال اسکان اضطراری مردم هستیم.

۱:۴۵ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: ۲۰ فروند بالگرد و یک فروند هواپیما آماده اند با روشن شدن هوا امداد رسانی را آغاز کنند.

۱:۳۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: شهرستان ثلاث باباجانی، جوانرود، قصرشیرین، دالاهو و سرپل ذهاب در کرمانشاه بیشترین خسارات را دیده اند که اسکان اضطراری در این مناطق آغاز شده است.

۱:۲۲ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: زلزله در کرمانشاه تاکنون ۳۰ کشته داشته است که البته هنوز این آمار به صورت رسمی تایید نشده است که بیشتر این تلفات در سرپل ذهاب ۹ نفر دالاهو ۹ نفر تازه آباد ۹ نفر و قصر شیرین ۳ نفر بوده است.

۱:۱۰ به گزارش شبکه خبر به نقل از منبع عراقی تاکنون ۶ نفر در عراق در این زمین لرزه کشته شده اند.

۱:۰۰ زمین‌لرزه دیگری به بزرگی 4.1 ریشتر ساعت 00:46 حوالی سرپل ذهاب را لرزاند این زمین لرزه در عمق 9 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

۰۰:۴۵ به گزارش خبرگزاری صداوسیما استاندار کرمانشاه آمار کشته شدگان را چهار نفر اعلام کرد/ دو کشته در قصر شیرین و دو کشته در شهرستان ثلاث باباجانی

۰۰:۴۰ رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر کشور در جریان روند امداد رسانی به زلزله زدگان و رسیدگی به وضعیت منطقه قرار گرفت و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

۰۰:۳۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: آمار مجرحان زلزله در قصر شیرین به ۶۰ نفر رسیده است/ کشته شدگان تاکنون همان دو نفر است

۰۰:۲۵ شبکه خبر اعلام کرد منابع عراقی تلفتات زلزله در عراق را تاکنون جهار نفر اعلام کرده اند

۰۰:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در شبکه خبر: بزرگی زلزله ۷ و ۳ دهم ریشتر بوده است و پس لرزه ها ممکن است تا یک ماه ادامه دارشته باشد مردام مراقب باشند که ساختمان ها آسیب ندیده باشند که پس از پس لرزه ها تخریب نشوند/ زمین لرزه از تبریز تا خوزستان احساس شده است ولی غرب استان کرمانشاه مانند قصر شیرین و پاوه امشب را با احتیاط سر کنند.

۲۳:۵۵ رسانه های عراقی اعلام کردند که آمارهای اولیه حاکی است که بر اثر زلزله در شهرهای مختلف عراق تاکنون دستکم یک نفر کشته و ۲۵۵ نفر مصدوم شدند.

۲۳:۴۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: تیم های امدادی به قصر شیرین اعزام شده اند آمار کشته شدگان زلزله تا این لحظه دو نفر است

۲۳:۳۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما تمامی مدارس استان های کرمانشاه و ایلام فردا تعطیل است

۲۳:۲۵ اکبری فرماندار قصرشیریندر شبکه خبر:زلزله  ۲۵ مجروح و ۲ کشته داشته است

۲۳:۲۰ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: زلزله تاکنون ۱۵ مصدوم داشته و تیم های امدادی به مناطق مختلف مناطق زلزله خیز اعزام شده اند.

۲۳:۰۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما فرماندار قصر شیرین گفت: ۶ نفر فوتی در شهرستان مرزی قصر شیرین گزارش شده و تعداد زخمی‌ها در این شهر زیاد است.

۲۲:۳۰ نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در قصر شیرین گزارشهایی تعدای افراد در زیر آوار مانده اند.

 ۲۲:۱۷ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور اعلام کرد تاکنون تلفاتی از این زلزله گزارش نشده است اما خسارتی از تعدادی روستاها اعلام شده است.

شبکه العالم گزارش داده کانون این زمین لرزه در سلیمانیه عراق بوده است.

این زمین لرزه در استانهای غربی کشور نیز احساس شده است و پس لرزه هایی استان کردستان و کرمانشاه را لرزانده است.


به گزارش تسنیم، زلزله در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شده است.

برخی خبرها همچنین از وقوع زلزله در استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان حکایت دارد.

زلزله شدید در ایلام ‌مردم را سراسیمه به خیابان‌ها کشاند.

در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند.

 دقایقی بعد پس لرزه 436 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند.


بزرگی: 4.6
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی ازگله(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 21:59:53
طول جغرافیایی: 45.67
عرض جغرافیایی: 34.87
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
16 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
40 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
46 کیلومتری تازه آباد (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری سنندج
142 کیلومتری کرمانشاه

یک پس لرزه 4 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی قصر شیرین را لرزاند.

بزرگی: 4
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی قصر شیرین(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 22:04:51
طول جغرافیایی: 45.69
عرض جغرافیایی: 34.65
عمق زمین‌لرزه: 10 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
18 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
24 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
26 کیلومتری سرپل ذهاب (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری ایلام
132 کیلومتری کرمانشاه

به گزارش تسنیم، پس لرزه 3.6 ریشتری حوالی کرمانشاه و سرپل ذهاب را لرزاند.

خبر در حال تکمیل است...

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۲۷۰۱۰۵:۱۷:۵۸ ۱۳۹۶/۸/۲۲
ضمن عرض تاسف و تالم و همدردی با هموطنان داغدیده، در کشوری با این استعداد زلزله ،انوقت مسعولین زلزله در کشور را نادیده میگیرند همه جای کشور دارد لوله های قطور گاز عامل انفجار را با انتقال به شهرها و روستاها و منازل توسعه میدهند در کجای دنیا به منازل در کشوری که قریب اتفاق مناطق ان مستعد زلزله است با احداث خطوط لوله گاز گاز میبرند با اینکار عواقب زلزله چندین برابر میشود باید بجای احداث خطوط لوله گاز سراسری کشوری با هزینه گزاف و گاز کشی به منازل انرا در محل تولید و پالایش با احداث نیروگاه برق به برق تبدیل و به منازل و شهرها منتقل کرد هم هزینه کمتر هم هزینه نگهداری کمتر ...چرا باید همیشه انچه را که دنیا ازموده بیازماییم ...ازموده را ازمودن خطاست ..،زلزله در نقاط پر تراکمی مانند تهران فاجعه ای خواهد بود که بی تفاوتی به ان نابخشودنی است ...کجای این مدیریت است ..بی توجهی و بی تخصصی کمیته بحران خود بحران است ....کی میخواهیم به خود بیاییم ...خداوند به ما عقل داده ....۲۰ میلیون متر مکعب گاز در شبکه گاز رسانی تهران ،خیابانهای باریک که مانع لجستیک و کمک رسانی خواهند شد....زیر ساختهای بیمارستانها و اتش نشانی فرسوده ...ساخته شدن برجها روی گسلها...بافتهای گسترده شهری فرسوده ...انوقت که زلزله امد همدردی میکنیم با مردم ...پیش از فاجعه فکر وقوع را باید در ذهن داشت ،اساس پیش بینی و اندیشیدن است نه دست بر روی دست گذاشتن و خود را به ندانستن زدن و با چند مانور نمایشی فرمایشی در مدارس خود را اماده زلزله نشان دادن ..
ناشناس۱۴۳۰۴۲۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
دقیقا
ناشناس۱۴۲۷۰۴۰۵:۳۵:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
چند روز عزای عمومی هم برای مدیریت بحران کشور اعلام کنید که به زلزله و عواقب ان در شهرهای پر تراکمی مانند تهران و تبریز و...بیتفاوت است و خود را سرگرم چند مانور صوری کرده اند.....
محسن۱۴۲۷۰۷۰۵:۳۹:۵۱ ۱۳۹۶/۸/۲۲
روحشان قرین رحمت الهی امیدواریم به حق اهل بیت علیه السلام شمار کشته شدگان دیگه اضافه نشه و مصدومان هم شفا پیدا کنند
اسماعیل رئیسی۱۴۳۳۲۵۱۹:۱۹:۱۵ ۱۳۹۶/۸/۲۲
به خداوند متعال پناه ببریم درس عبرت هست
نام زهرا۱۴۳۴۶۰۲۲:۲۹:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۲۲
خواهش میکنم حداقل از آتش سوزی جلوگیری بکنید وروحشون شادماهم درغمشان شریک هستیم وخدا رحم کند که آخراین زلزله چه خواهدشد
علیرضا۱۴۳۵۳۳۰۰:۵۴:۳۹ ۱۳۹۶/۸/۲۳
درر کشورهای مختلف بسته به اولویت های اون کشور برای هر مسئله ای معاون یا وزیر تعریف میشه. در برزیل چون فوتبال برای این کشور یک امر حیاتی هست وزیر فوتبال دارند... آیا زلزله امر مهمی در ایران هست؟ آقا ما وزیر مقابله با زلزله یا معاون رییس دولت در این خصوص داریم. وقتی کشور ما در کانون زلزله قرار داره آیا برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای کنترل اون در حالت عادی و در حالت بحران داریم؟ مطمئنا امکان نداشتن زلزله نیست. پس باید روی راه های مقابله با اون برنامه ریزی کرد. شهرسازی صحیح، توزیع امکانات, هیچ دلیلی وجود نداره که در جاهای زلزله خیز که امکان توسعه عرضی شهر وجود داره ما بریم سراغ توسعه عمودی. توسعه عمودی برای جاهایی هست که مشکل کمبود زمین وجود داره نه شهرهای کوچک.
ناشناس۱۴۳۷۳۵۱۰:۲۷:۵۲ ۱۳۹۶/۸/۲۳
«قصر شيرين» لرزيد بر لب شيرينش آه و فرياد نشست زير آوار بلا پشت فرهاد شكست
بیمه azkiصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 2. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 3. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 4. یک درس اقتصادی از ایستگاه‌های صلواتی

 5. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 6. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 7. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 8. تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع‎تر ۲ بسته معیشتی مردم

 9. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 10. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 11. جهانگیری: در لایحه بودجه ۹۸ صیانت از معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد/ باید تلاش کنیم بتوانیم نفت بفروشیم

 12. روایت یک جنایت هولناک از زبان سرباز شجاع  

 13. زنی که جلسه ضد ایرانی را به هم ریخت کیست؟ + تصاویر

 14. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 15. ماجرای استعفای دسته‌جمعی ۷ معاون وزیر صنعت

 16. صادرات گوجه ممنوع شد

 17. چه کسانی از دولتی ماندن خودروسازان نفع می برند/ آیا شورای رقابت به رقابت رای خواهد داد یا انحصار؟

 18. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 19. حذف دریاچه‌ ارومیه از کتاب درسی

 20. پیشکسوت استقلال: برانکو را به عنوان مربی قبول ندارم

 21. آیت‌الله علم‌الهدی: ایران تنها کشوریست که زیر سایه حجت خدا مدیریت شده است

 22. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 23. رویترز: نفت به 100 دلار می‌رسد

 24. ۱۶ پرسش و پاسخ در خصوص تعامل ایران و FATF

 25. واکنش پیرمرد بجستانی به سخنان وزیر بهداشت: از برخورد وزیر ناراحت نیستم/ فقط توقع داشتم یک متخصص فیزیوتراپ به شهرستان ما بفرستند

پربحث‌های دیروز

 1. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 2. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 3. هر سال دریغ از پارسال/ سقوط و دیگر هیچ!

 4. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 5. «بیمه مهریه» مرد را از پرداخت مهریه نجات می‌دهد؟

 6. توزیع سبدهای کالا آغاز شد + جزئیات

 7. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 8. یک درس اقتصادی از ایستگاه‌های صلواتی

 9. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 10. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 11. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 12. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 13. سفر رییس جمهور به نیویورک  

 14. تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع‎تر ۲ بسته معیشتی مردم

 15. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 16. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 17. جهانگیری: در لایحه بودجه ۹۸ صیانت از معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد/ باید تلاش کنیم بتوانیم نفت بفروشیم

 18. روایت یک جنایت هولناک از زبان سرباز شجاع  

 19. زنی که جلسه ضد ایرانی را به هم ریخت کیست؟ + تصاویر

 20. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 21. ماجرای استعفای دسته‌جمعی ۷ معاون وزیر صنعت

 22. صادرات گوجه ممنوع شد

 23. چه کسانی از دولتی ماندن خودروسازان نفع می برند/ آیا شورای رقابت به رقابت رای خواهد داد یا انحصار؟

 24. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 25. حذف دریاچه‌ ارومیه از کتاب درسی

پربحث‌های هفته

 1. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 2. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 3. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 4. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 5. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 6. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 7. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 8. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 9. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 10. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 11. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 12. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 13. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 14. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 15. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 16. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 17. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 18. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 19. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 20. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 21. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 22. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 23. این سرباز را شناسایی کنید+ عکس

 24. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 25. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

پربحث‌های هفته

 1. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 2. اجاره قاتل ۳ میلیونی در تهران + عکس

 3. سقوط تیر برق بر روی دسته سینه زنی در لار/۳ کشته و مصدوم

 4. طلبه مضروب مشهدی درگذشت

 5. آخرین جزئیات حادثه آتش‌سوزی اتوبوس در اصفهان+ علت حادثه

 6. اولین آمار از شمار مجروحان حمله تروریستی به رژه اهواز/ شهادت تعدادی از نیروهای سپاه

 7. 35 کیلو شمش طلای قاچاق توقیف شد

 8. واکنش وزیر راه به سانحه اتوبوس مسافربری

 9. شوخی تلفنی به قتل ختم شد

 10. برخورد مرگبار پراید و تریلی در پلدختر + عکس

 11. طوفان در استان گلستان/ شکسته‌شدن درختان و تیرهای برق در گرگان+ تصاویر

 12. قتل صاحب قهوه خانه با ۸ گلوله

 13. قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان بازهم قربانی گرفت/ ۶ نفر در دم جان باختند

 14. اسامی ۲۱ شهید حادثه اهواز اعلام شد

 15. اختلاف خانوادگی در کلاردشت قربانی گرفت

 16. دو زلزله متوالی هفتکل خوزستان را لرزاند

 17. وقوع سرقت مسلحانه در ارومیه/سارقان تحت تعقیب هستند

 18. دستور جهانگیری برای بررسی دقیق حادثه تصادف اتوبوس

 19. پلیس راه و وزارت نفت؛ مقصران حادثه تصادف تانکر

 20. مرگ ۳ کودک یک خانواده در کرمان با دلایل نامعلوم

 21. قتل پسر جوان با ضربه چاقو در گردنش

 22. تیراندازی در آمریکا یک کشته و ۲ زخمی بر جا گذاشت

 23. بازداشت مادری که فرزندش را در معرض فروش گذاشته بود

 24. جان باختن پاکبان در برخورد با پراید

 25. پزشکی قانونی: ۲۱ نفر در تهران غرق شدند

آخرین عناوین