پاسخ وزارت نفت به استخدام دختر نماینده مجلس

گروه سیاسی الف،   3960726271 ۶۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
پاسخ وزارت نفت به استخدام دختر نماینده مجلس

وزارت نفت در اطلاعیه ای نسبت به خبر استخدام فرزند یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

"در پی انتشار مطالبی در برخی رسانه‌ها از جمله رسانه ملی درباره استخدام فرزند یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رسانیم.

1. فرد مورد نظر متولد 1358 دارای دکتری شیمی (شیمی فیزیک) کارمند رسمی وزارت آموزش و پرورش (دانشگاه فرهنگیان) با حدود 18 سابقه کار، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال با 19 سال سابقه تدریس، استادیار پایه 8 و سال‌ها فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه نانو داروها، کاتالیست‌ها و حذف آلاینده‌های شیمیایی، مولف 5 کتاب و ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی چاپ شده در ISI و سایر مجلات علمی معتبر بین‌المللی است.

2. مشارالیها با توجه به رشته تحصیلی و سوابق علمی خود طی نامه‌ای در تاریخ 20/08/1395 تقاضای انتقال به پژوهشگاه صنعت نفت را می‌نماید.

3. در تاریخ 28/08/1395 وزیر محترم نفت خطاب به معاون امور حقوقی و مجلس پی‌نوشت می‌فرمایند: "آقای دکتر بازرگانی اگر پژوهشگاه به خدمات ایشان نیاز دارد اعلام کنید تا ابتدا با ماموریت و سپس انتقال ایشان موافقت شود".

4. مراتب به رییس پژوهشگاه نفت اعلام می‌شود و ایشان در تاریخ 24/09/1395 طی نامه شماره 1971967 نیاز پژوهشگاه به خدمات ایشان را اعلام می‌کند.

5. نامبرده پس از آغاز به کار در پژوهشگاه به صوت مامور، تقاضای انتقال دائم می‌کند و با توجه به رضایت از عملکرد ایشان مراتب مورد موافقت پژوهشگاه قرار می‌گیرد.

در نتیجه چنانکه مشخص شد فرد مورد نظر اساساً در زمان انتقال، کارمند دولت (دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش) با 18 سال سابقه کار، دارای دکتری شیمی و استادیار پایه 8 بوده است و بر اساس تایید نیاز به خدمات ایشان توسط پژوهشگاه صنعت نفت، ابتدا به این پژوهشگاه مامور و سپس انتقال پیدا می‌کند و اساساً استخدامی در کار نبوده و طرح موضوع استخدام ایشان به کلی نادرست و انحرافی است.

6. در شرایطی که موضوع اشتغال به یکی از چالش‌های پیش‌روی جامعه تبدیل شده برخی حساسیت‌ها در این باره قابل درک و احترام است، اما تقلیل سطح موضوع یا ابزار قرار دادن آن برای تسویه حساب‌های سیاسی و به حاشیه بردن دستگاه‌های اجرایی بی‌گمان موضوعی نیست که اهل انصاف بر آن مهر تایید بزنند.

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت"

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۴۸۸۰۱۸:۲۳:۴۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
با ۳۸ سال سن ، ۱۹ سال سابقه تدریس داره ...؟!
خخخخخخخخخخ۱۲۴۸۸۸۱۸:۳۳:۰۶ ۱۳۹۶/۷/۲۶
الان دیگه افکار عمومی تنویر شد !!!!!!!!!!!! مرسی وزارت نفت !!!!!!!!!! زودتر توضیح میدادی خُب !
ناشناس۱۲۴۸۸۹۱۸:۳۳:۳۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
عذر بدتر از گناه
کاش بابای منم نماینده بود۱۲۴۸۹۰۱۸:۳۵:۲۵ ۱۳۹۶/۷/۲۶
مشارالیها چه جای خوبی هم پیدا کرده برای انتقال !
زور چِپون۱۲۴۸۹۱۱۸:۳۷:۱۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
آقای وزارت نفت ! پس تکلبیف این آزمون های استخدامی ادواری سازمان سنجش چی میشه ؟
رضا تابش۱۲۴۸۹۲۱۸:۳۸:۲۷ ۱۳۹۶/۷/۲۶
ما 80 میلیون ؛ قانع شدیم وزارت نفت مچکریم !
فاطمه گودرزی۱۲۴۸۹۴۱۸:۳۹:۴۵ ۱۳۹۶/۷/۲۶
مشارالیها چه خوش هم سلیقه است
ناشناس۱۲۴۸۹۶۱۸:۴۱:۳۹ ۱۳۹۶/۷/۲۶
تا حرف حق بشون میزنی و داداششون رو به اتهام رانت خوری دستگیر میکنن ، میگن : تسویه حساب سیاسی میکنن !!!
ناشناس۱۲۴۸۹۷۱۸:۴۲:۳۷ ۱۳۹۶/۷/۲۶
استدلال هایی از جنس 100 من 1 غاز
ناشناس۱۲۴۸۹۹۱۸:۴۳:۰۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
من نفهمیدم، چطور شد که یکی 18 سال توی آموزش پرورش بوده، بعد هشت سال هیات علمی بوده، و 38 سال داره. یعنی ایشون از 12 سالگی استخدام بودن یا همزمان دو جا استخدام بودن که غیرقانونیه.
علوی۱۲۴۹۰۰۱۸:۴۴:۳۵ ۱۳۹۶/۷/۲۶
با این استدلال آبکی وزارت نفت ، استعفای وزیر واجب تر از نان شب به نظر میرسد
ناشناس۱۲۴۹۰۳۱۸:۴۹:۳۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
وزارت نفت ! من هم دکترای شیمی دارم و دارم توی کارخونه تولید چسب واقع در جاده قدیم کرج ، با ماهی 3 میلیون کار میکنم . چی جوری باید بیام تووووووی وزارت نفت ؟ لطفا من رو راهنمایی کنید ( البته بابای خدا بیامرز من کارگر ساده توی بازار بود )
ناشناس۱۲۴۹۰۵۱۸:۵۳:۳۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
وقتی کرسنت رو پاسخگو نیستند ،فکر میکنید پاسخگوی استخدام ژن برتریها و پارتی بازی هستند ،دندونهای مردم رو این ژن برتریها شمرده اند و به کارهای خود ادامه میدهند ...وزیر خزانه داری فرانسه بعلت بکارگیری دخترهایش در کار نیمه وقت دولتی مجبور به استعفا شد....اینا با اموال نجومی گرد اورده شان مردم را ریز میبینند ...لعنت بر بی تفاوتی ما که ژن برتریها هر ....که میخوان میکنند
ناشناس۱۲۴۹۰۶۱۸:۵۴:۰۵ ۱۳۹۶/۷/۲۶
وزارت جان حالا آخرش چی ؟ مشارالیها بچه نماینده بوده یا نه ؟
ختــــــــــــــم روزگـــــــــــــــــار۱۲۴۹۱۰۱۸:۵۷:۲۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
مشارالیها باید برای ورود به وزارتخونه نفت در شرایط برابر رقابتی با سایر متقاضیان و بعد از طی مراحل قانونی استخدام میومده داخل نه همینجوری با یه درخواست و سفارش و امضاء ما قانع نشدیم وزارتخونه نفت ! یکی دیگه بیاد ما رو قانع کنه ! مثلا مدیر پالایش و پخش و یا مثلا" مدیر فلات قاره شرکت !
ژن معیوب عقب افتاده بی کار ( منتظر واریز یارانه توسط دولت )۱۲۴۹۱۲۱۹:۰۰:۱۳ ۱۳۹۶/۷/۲۶
جای اینهمه توضیح غیر قابل توجیح ، یه کلام بگو مشار الیها به علت داشتن ژن خوب استخدام وزارت نفت شده
ناشناس۱۲۴۹۱۵۱۹:۰۴:۳۸ ۱۳۹۶/۷/۲۶
متولد 58 با 19سال سابقه تدریس؟یعنی از 19سالگی استخدام اموزش وپرورش شدند.البته پژوهشگاه هم مزایاش بیشتره هم حقوقش بیشتر از معلمی .بعدا کلی فارغ التحصیل شیمی دانشگاه تهران و شریف با معدل بالا باید با اسنپ کار کنند تا امرارمعاش کنند .این درددل رو باید فقط به خدا گفت .به خدا رانت بیداد میکنه.فرزندان مقامات ومسوولین شهروند درجه یک هستند ومردم درجه چهار.
ناشناس۱۲۴۹۲۰۱۹:۰۹:۲۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
ما که قانع نشدیم از توضیحات وزارتخونه !
آبدارچی وزارت۱۲۴۹۲۲۱۹:۱۱:۲۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
داشت یادمون میرفت قضیه ! وزات نفت با این توضیحات غیر قابل دفاعش دوباره داغمون رو تازه کرد
ناشناس۱۲۴۹۲۴۱۹:۱۱:۵۷ ۱۳۹۶/۷/۲۶
گوشامون درازه ؟
ناشناس۱۲۴۹۲۷۱۹:۱۴:۰۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
وزارت عزیز نگفتیم رزومه زندگی نامه مشار الیها رو برامون تعریف کنی ! گفتیم نحوه انتقال و استخدامش قانونی نبوده
ناشناس۱۲۴۹۴۶۱۹:۲۹:۰۸ ۱۳۹۶/۷/۲۶
یکی پیدا شه و موضوع رو توضیح بده به روابط عمومی وزارت نفت ! انگار خبر نداره چی شده ! اینا چیه روابط عمومی داره تعریف میکنه ؟! نگفتیم که زندگی نامه طرف رو برامون تعریف کنی که !
علي اصغر۱۲۴۹۵۰۱۹:۳۲:۳۷ ۱۳۹۶/۷/۲۶
ايا وزير محترم ذيل نامه انتقال همه دارندگان phd را پاراف مي كند؟
نيما۱۲۴۹۵۱۱۹:۳۳:۱۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
استخدام نماينده مجلس با مدرك تحصيلي معماري در پروژه هاى نفتي رو كجاي دلم بذارم؟
قانع نشدم۱۲۴۹۶۴۱۹:۴۳:۱۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
روابط عمومی توضیح نمیداد بهتر نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟
مهدی کماسی لیسانس / راننده اسنپ۱۲۴۹۷۰۱۹:۴۵:۴۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
ژن های خوب مجازن هر انداز ه ای که دلشون میخواد سهم خودشون رو از سفره انقلاب بردارن
ناشناس۱۲۴۹۷۸۲۰:۰۲:۲۹ ۱۳۹۶/۷/۲۶
با این سوابق طولانی اداری ایشان،وقت بازنشتگی ایشان است،چرا به نفت منتقل شده اند؟مگر وزیر نفت نمی گوید می خواهد جوانگرایی نماید؟!
اینقدر هم دیگه گیج نیستیم۱۲۴۹۸۶۲۰:۱۵:۵۹ ۱۳۹۶/۷/۲۶
روابط عمومی محترم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خداوکیلی ؛ کجای دنیا رو دیدی که یه مشار الیها از آموزش و پرورش بتونه بره شرکت نفت ؟!!!!!!!!!!!!!
شهرآشوب۱۲۴۹۹۴۲۰:۲۹:۳۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
متولد ۱۳۵۸ یعنی سال آینده چهل ساله می شوند. نامبرده از بیست و یک سالگی مشغول در دانشگاه آزاد بودن و از بیست و دو سالگی مشغول در آموزش و پرورش! بعد از آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد تقاضای انتقال به پژوهشگاه نفت رو دادند!
ناشناس۱۲۴۹۹۶۲۰:۳۲:۴۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
یک فرد 37 ساله دارای دکترای شیمی و 18 سال سابقه کاره!و استادیار پایه 8 دانشگاه هم هست.!؟!؟!؟
ناشناس۱۲۴۹۹۸۲۰:۳۷:۴۳ ۱۳۹۶/۷/۲۶
فرد مورد نظر متولد 1358 دارای دکتری شیمی (شیمی فیزیک) کارمند رسمی وزارت آموزش و پرورش (دانشگاه فرهنگیان) با حدود 18 سابقه کار، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال با 19 سال سابقه تدریس، استادیار پایه 8 و سال‌ها فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه نانو داروها، کاتالیست‌ها و حذف آلاینده‌های شیمیایی، مولف 5 کتاب و ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی چاپ شده در ISI و سایر مجلات علمی معتبر بین‌المللی است.
ناشناس۱۲۵۰۰۱۲۰:۴۶:۲۰ ۱۳۹۶/۷/۲۶
با 19 سال سابقه تدریس، استادیار پایه 8 و سال‌ها فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه نانو مولف 5 کتاب و ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی چاپ شده در ISI و سایر مجلات علمی معتبر بین‌المللی است نخبه کشی یعنی این . فقط دنبال بهانه برای کوبیدن همدیگر
ناشناس۱۲۵۰۰۷۲۰:۵۳:۴۹ ۱۳۹۶/۷/۲۶
چند نکته : اگر این فرد درخواست شخصی داشته و روال قانونی است چرا وزیر محترم نفت به معاونت امور مجلس وزارت نفت (آقای بازرگانی) دستور پیگیری داده در حالیکه بر اساس روال قانونی باید به معاونت نیروی انسانی (دکتر سلحشور) منعکس می کرد. ثانیا اگر موضوع عادی و قانونی است، چرا در نامه آقای بازرگانی مشخصا اشاره شده ایشان دختر فلان نماینده مجلس هستند؟ اینها نشان می دهد برخلاف آنچه وزارت نفت قصد داشته وانمود کند موضوع روال عادی و قانونی نبوده بلکه موضوع دقیقا بحث ژن خوب و امتیاز دهی به یک نماینده است. سوال اینست آیا همه کسانی که دارای دکترای شیمی هستند و کارمند وزارتخانه ها می توانند به وزیر درخواست ارائه دهند و وزیر چنین پارافی بنویسد و معاونت مجلس را مامور پی گیری کند؟ ضمنا این خانم با مدرک دکترای شیمی (که وزارت نفت ننوشته کی این مدرک را گرفته) در آموزش و پرورش چه کار می کرده است. ایشان حداکثر دبیر دبیرستان بوده یا بخاطر پدرش فعالیت مدیریتی داشته است و فعالیتهائی که به آنها اشاره شده تماما در دانشگاه آزاد بوده که معلوم نیست آنجا چطور جذب شده است. آیا بقیه اساتید دانشگاه آزاد با فعالیتهای علمی ممتاز تر می توانند چنین درخواستی بدهند و وزیر محترم نفت هم دستور خاص بدهد؟ عجیب است درست در همین زمان به دستور آقای زنگنه تعدیل (تثبیت) مدرک دکترای تخصصی کاشناسان فعلی پژوهشگاه حدود 8 ماه است متوقف شده است. یک بام و صد هوا از این روشنتر؟ یک عذرخواهی می کردند بهتر نبود. الف لطفا چاپ کن تا پاسخ وزارت نفت را ببینیم
ناشناس۱۲۵۰۱۳۲۰:۵۸:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۲۶
اینکه طرف استادیار دانشگاه آزاد هست شد دلیل پارتی بازه؟! اتفاقا باید موضوع را بازتر کرد و دید چطوری در دانشگاه آزاد استخدام شده! 19 سال سابقه در دانشگاه آزاد داشته و استادیار باقی مانده و دانشیار نشده!!!؟ خب این یعنی اصلا طرف پژوهشگر نبوده و کار تحقیقاتی انجام نداده و در همان موقعیت هم با پارتی بازه قرار گرفته بوده! با این دفاع ناشیانه شما ابعاد فساد و پارتی بازی را گسترده تر هم کردید!!!
احسان۱۲۵۰۱۷۲۱:۰۵:۱۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
آیا اشخاص عادی با مدرک تحصیلی و سابقه‌ی قویتر هم امکان چنین انتقالی را دارند؟
مهدی۱۲۵۰۳۳۲۱:۳۳:۴۵ ۱۳۹۶/۷/۲۶
وقتی فردی از وزارت آموزش و پرورش به همین سادگی با توصیه وزیر وارد وزارت نفت می شود چیزی شببیه استهدام رخ داده است. نمونه اینکار حجم انبوه فرهنگیانیست که نماینده مجلس می شوند و پس از دوران نمایندگی بجای بازگشت به وزارت آموزش و پرورش وارد وزارت نفت می شوند.
احمد۱۲۵۰۳۴۲۱:۳۵:۱۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
داداش من با 20 سال سابقه معلمی هنوز نشنیدم کسی هم معلم آموزش پرورش باشد هم هیات علمی دانشگاه این دیگه از اون دروغ های فوق شاخدار است چطور میشه دانشگاه یک معلم آموزش و پرورش را هیات علمی خود قرار دهد؟ خخخخخخخ
کارمند پژوهشگاه۱۲۵۰۳۵۲۱:۳۶:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۲۶
کارمند وزارت آموزش و پرورش و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد؟ قانون ممنوعیت تصدی چند شغل دولتی شامل حال ایشان نشده؟ اعضای هئیت علمی اجازه اشتغال در سایر ارگان ها را ندارند. دم خروس و قسم حضرت عباس
جوان دارای دکتری و متقاضی خدمت در پژوهشگاه۱۲۵۰۳۶۲۱:۳۹:۵۱ ۱۳۹۶/۷/۲۶
اگر پژوهشگاه نیاز به خدمت گرفتن یک دکتری شیمی داشت یک فراخوان یا اعلام نیاز عمومی می کرد تا بنده نیز که دکترای مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت دارم نیز شرکت کنم. متاسفانه روابط عمومی سازمان ها از بی حیا ترین بخش های کشورند که حاضرند هر عمل قبیحی را توجیح کنند.
سوال۱۲۵۰۳۸۲۱:۴۲:۱۶ ۱۳۹۶/۷/۲۶
یک سوال دارم. اگر فردا نیز ده ها دکترای نفت و شیمی کشور چنین نامه ای به وزارت نفت بدهند آیا به نامه آنها نیز به همین سهولت و سادگی پاسخ داده خواهد شد؟
ناشناس۱۲۵۰۴۴۲۱:۴۶:۲۵ ۱۳۹۶/۷/۲۶
عذر بدتر از گناه. طرف درخواست داد وزیر موافقت کرد کارمند وزیر(رئیس پژوهشگاه) اعلام نیاز کرد طرف جذب شد. اصل ماجرای: طرف دختر نماینده بود. پارتی داشت و در جلسه رای اعتماد زحمت کشیده بود. یه چیزی داد یه چیزی گرفت
ناشناس۱۲۵۰۶۵۲۲:۱۲:۰۰ ۱۳۹۶/۷/۲۶
از آموزش و پرورش رفته نفت. مثل این می مونه که به یک فرهنگی چند تا حقوق بدی! در ضمن باید تحقیق بشه مدارک قبلیش به ژنش ربطی نداشته باشه.
سینا۱۲۵۰۶۹۲۲:۱۴:۳۹ ۱۳۹۶/۷/۲۶
1 - در این قسمت سعی شده است که با بالا بردن ارزش علمی این شخص بکارگیری یا انتقال او را به صنعت نفت موجه نشان دهند, در حالیکه اشخاص با همین سن و ارزش علمی بسیار بالاتر از ایشان اصلا" نمیتوانند چنین تقاضایی طرح کنند و از در ورودی ادارات نفت توسط نگهبان به داخل راه داده نمیشوند و به او میگویند برای چه آمدی؟ و وقتی بگوید استخدام همان نگهبانها به او میگویند که استخدام نداریم و برگرد... مثلا" چه اشخاصی؟: بعنوان مثال اشخاص نخبه که دارای دکترای و استادیار دانشگاه دولتی در شهر تهران هستند و دارای درجه های علمی بسیار بالا و دارای کتابهای تالیف شده در امور تحقیقی و پژوهشی و و و هستند و یا افرادی که دارای درجه های علمی بی نظیر در المپیادهای مختلف میباشند که شخص فوق الذکر را به فاصله بسیار بسیار زیاد پشت سر خود دارند. 2 - در قسمت دوم هم به همان شکل بالا بکارگیری و یا انتقال ایشان بصورت نامه رسمی نوشتن با تاریخ فلان موجه نشان داده شده است این درحالی است که همانطور که گفتم هیچ کس نمیتواند از ادارات نفت بداخل برود و از طرح هر گونه نامه ای برای هر موضوعی جلوگیری میشود و توسط نگهبان پرسش میشود که برای چه اینجا آمدید؟ و اگر جواب دهید که برای دادن نامه به منشی آقای رئیس آمدم نگهبان تلفن میکند و این موضوع را مطرح میکند و با گرفتن کارت شناسایی یک برگه تحویا ارباب رجوع میشود که باید آن را به امضای شخص ملاقات کننده برساند و موافقت با این تشریفات برای کسی است که در حوضه کاری ضروری در زمینه مرتبط با کار شخص ملاقات شونده باشد و در 99 درصد موارد شخصی که قرار است ملاقات شود توسط تلفن پاسخ میدهد که تقاضای خودتان را از طریق اینترنت به فلان آدرس ارسال نمایید!! که جواب آن درخواست اینترنتی با کرام الکاتبین خواهد بود و در 500 سال آینده به آن پاسخ داده خواهد شد و اینها که گفتم در مورد سازمانهای فرعی همچون پژوهشگاه است و وای به حال جایی که آقای وزیرالوزرا نشسته است! اصلا" و ابدا" به نامه ای با موضوعات اینچنینی توسط هیچ سازمان و اداره ای در وزارت نفت ( چه قبلا": بیکاری کمتر بود) و چه الآن و چه آینده هیچ هیچ هیچ هیچ گونه (x1000000) ترتیب اثری داده نمیشود و اگر شخصی خودسوزی هم بکند هیچ گونه جوابی به چنین نامه هایی داده نخواهد شد و ای کاش وزارت نفت برای تنویر افکار عمومی اقدام به صدور اخبار کذبی همچون این بیانیه ها نمیکرد و دل مردم را بیشتر از این بدرد نمیآورد. این موضوع حتی برای انتقال از یک اداره از خود وزارت نفت به اداره دیگر هم کوچکترین ترتیب اثری داده نمیشود و قضاوت در مورد انتقال از آموزش پرورش به صنعت نفت را به عهده خواننده این سطور واگذار میکنم! 3 - در این قسمت باید عرض کنم که : اصلا" رسیدگی به امور انتقال و ... مربوط به وزیر نفت نمیشود و رسیدگی به این امور در دایره عملکرد شخص وزیر نیست که آقای وزیر پی جوی نیاز پژوهشگاه به این شخص باشد کار وزیر اگر در این حد سطح پایین باشد که عملا" بایستی ایشان تمام وقت خودشان را مثل یک منشی به این امورات بپردازند.... (شتر سواری...) 4 - حتی رئیس پژوهشگاه نفت نیز مسئول بررسی نیاز پژوهشگاه به اشخاص نمیباشند و این امور مربوط به لایه های پایینتر است و همه این نامه نگاریها مبین چیز غیر معمول دیگریست که نمیشود آن را بیان نمود! 5 - نامبرده پس از آغاز بکار.... با این مشخصاتی که در مورد نامبرده ذکر گردید, آیا خود آموزش و پرورش نیازمند ایشان نبودند؟ چطور از آنجا رضایت گرفتند؟ آن هم به این زودی؟ ایشان اگر علاقه به صنعت نفت داشتند چرا از همان ابتدای تحصیلات خودشان و از طریق کنکور سراسری به مجموعه نفت نرفتند؟ این در حالی است که برای فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت نیز کار وجود ندارد و از ورود آنها به صنعت نفت جلوگیری میشود و فرقی در این زمینه بین انتقال و ... نیست همه اینها یک معنی دارد بکار گیری. آیا بکارگیری در صنعت نفت برای فارغ التحصیل صنعت نفت موجه تر است؟ یا برای شخصی که در آموزش و پرورش است؟
ناشناس۱۲۵۰۷۱۲۲:۱۷:۱۲ ۱۳۹۶/۷/۲۶
حالا دیدید قضیه اینطوریکه تو الف اومده بود نیست
حسین۱۲۵۰۷۴۲۲:۲۴:۲۶ ۱۳۹۶/۷/۲۶
سلام طرف سال 95 سنش 37 سال بوده چطوری 19 سال دانشگاه درس داده یعنی با دیپلم دانشگاه درس می داده؟
ناشناس۱۲۵۰۷۵۲۲:۲۷:۴۹ ۱۳۹۶/۷/۲۶
یعنی ایشون از 19سالگی تدریس میکرده؟ تدریس چی؟ نکنه 19 سالگی دکتری گرفته؟ 18 سال سابقه کار؟ این عناوین قلمبه سلمبه حداقل اونایی رو که خودشون دکتری گرفتن نمیتونه گول بزنه. افراد به مراتب با شایستگی بیشتر داریم که بیکارن
ناشناس۱۲۵۰۷۶۲۲:۳۲:۴۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
متولد 1358، در 22 سالگی لیسانس میگیره که میشه سال 1380، به فرض با لیسانس تو دانشگاه تدریس کرده چجوری تا الان 19 سال سابقه تدریس تو دانشگاه داره؟؟ ضمنا ایشون 1384 فوق لیسانس گرفته. مقالات علمی پژوهشی و آی اس آی فوق الذکر کجا هستن که تو سایتهای معتبر مثل Sciencedirect و پایگاه مقالات علمی پژوهشی فارسی Sid.ir و حتی مقالات کنفرانسی Civilica وجود نداره!! شما اسم ایشون رو تو لیست هیات علمی دانشگاه آزاد تهران شمال پیدا کن. خواهشا رزومه این خانم و مقالات ایشون رو تو سایتتون قرار بدین.
ناشناس۱۲۵۰۹۳۲۲:۵۷:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۲۶
چطور ایشون هم کارمند رسمی آموزش و پرورش بودند و هم هیات علمی دانشگاه آزاد؟!
ناشناس۱۲۵۱۰۰۲۳:۱۳:۵۴ ۱۳۹۶/۷/۲۶
يعني ايشون كه الان ٣٨ سال سن دارند، ١٩ سال عضو هيات علمي دانشگاه آزاد تهران شمال بودن؟ يعني سال دوم كارشناسي سال ٧٧ ايشون عضو هيات علمي بودن. خوب پس كار ايشون از پايه خرابه و بايد از سالها قبل بررسي بشه و ديد كه ايشون چه رانتخواريهايي كردن
مهدی۱۲۵۱۲۱۲۳:۳۷:۳۳ ۱۳۹۶/۷/۲۶
1. فرد مورد نظر متولد 1358 دارای دکتری شیمی (شیمی فیزیک) کارمند رسمی وزارت آموزش و پرورش (دانشگاه فرهنگیان) با حدود 18 سابقه کار، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال با 19 سال سابقه تدریس، استادیار پایه 8 و سال‌ها فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه نانو داروها، کاتالیست‌ها و حذف آلاینده‌های شیمیایی، مولف 5 کتاب و ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی چاپ شده در ISI و سایر مجلات علمی معتبر بین‌المللی است. مثل اینکه ما با یک فوق نخبه طرف هستیم که از سن 20 یا 21 سالگی مشغول تدریس در دانشگاه و کار بوده است. یا واقعا ایشان نابغه است و یا اینکه کلا همه مطالب بالا دروغ است و برای فریب مردم و ماست مالی کردن ماجرا. امیدوارم که فوق ستاره بودن درست باشد.
ناشناس۱۲۵۱۳۷۰۰:۰۲:۵۴ ۱۳۹۶/۷/۲۷
یعنی نامبرده از حدود 19 سالگی تا 95 سابقه کار داشته و دکترا هم داشته و 19 سال سابقه تدریس داشته و استادیار و ...... هم هست !!!!!!!!! بابا عجب ژنی دارد این خانم !!!!!!!!!!!!!!! آقای وزیر !!!!!! در مورد این مردم اشتباه میکنی !!!!!!!!!! حیرت آورترین دولت هستید شما
ناشناس۱۲۵۱۴۹۰۰:۴۳:۴۲ ۱۳۹۶/۷/۲۷
باشد درست چرا راحت وزارت نفت انتقال ایشان را قبول کرده ؟ برای دیگران هم انتقال را قبول می کند؟؟
ناشناس۱۲۵۱۷۲۰۲:۲۱:۰۹ ۱۳۹۶/۷/۲۷
ایا تاکنون غیر از او از اموزش و پرورش به وزارت نفت نیروی متخصص غیر نور چشمی امد هم نان اوزا اعللم کنید
ناشناس۱۲۵۱۹۱۰۶:۲۸:۱۶ ۱۳۹۶/۷/۲۷
حالم از این همه بی قانونی بهم میخوره.
هادی۱۲۵۱۹۲۰۶:۳۰:۵۸ ۱۳۹۶/۷/۲۷
دفعه بعد که از پارتی دیگه ای برای ارتقا استفاده کرد به رزومه اش اشتغال در پژوهشگاه صنعت نفت هم اضافه می شه. این طوری می شه شخص بی کفایت پله های ترقی رو یکی یکی سپری می کنه با این حال خیلی افراد با رزومه قویتر از ایشون هستن و شاید متقاضی کار در پژوهشگاه صنعت نفت باشن اصلا چرا صنعت نفت ما پیشرفت نمی کنه ایا به خاطر این نیست که پژوهشگاه صنعت نفت با پارتی نیرو جذب می کنه
هادی۱۲۵۱۹۳۰۶:۳۸:۱۹ ۱۳۹۶/۷/۲۷
38 سالشونه. 19 سال سابقه تدریس در دانشگاه رو دارن. یعنی از سن 19 سالگی دقت کنید 19 سالگی شروع به تدریس در دانشگاه رو کردن. بعد انتظار داریم فارغ التحصیل از دانشگاه کار افرین باشه خیانت بزرگتر از خیانت خاوری، سواستفاده از جایگاه در گماردن افراد در پست هایی است که افراد با صلاحیت تر از ان وجود دارد
ناشناس۱۲۵۱۹۶۰۶:۵۴:۱۸ ۱۳۹۶/۷/۲۷
نگارنده این سطور خود دکترای مکانیک سیالات و دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت تهران و دانشگاه علم و فن آوری نروژ است که چند سالی در شرکت معظم نفتی شلومبرجه سابقه اجرایی و تحقیقاتی نفت و گاز دارد و نویسنده اول 7 مقاله بین المللی - که در ایران به عنوان ISI مشهور است - می باشد و از قضا چند سال پیش برای استخدام در این پژوهشگاه اقدام کرده و علی رغم دعوت به مصاحبه، حکما به دلایل فنی و حرفه ای و رزومه ای جذب این واحد پژوهشی نشده است. نگارنده هم چنین نیک می داند که جذب سازمانهای پژوهشی مهندسی دولتی در ایران مانند همین پژوهشگاه نفت، پژوهشگاه نیرو، شرکت توربین های گازی توگا، و یا شرکت بویلر سازی مپنا و واحدهای زیرمجموعه آن چه روند رقابتی پیچیده ای دارد و هزاران دانشجوی دکترا و فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر دولتی و نه آزاد علوم تحقیقات، با چندین و چند مقاله بین المللی و بعضا چاپ کتاب قادر به جذب شدن در این موسسات و شرکت ها نیستند و در پشت صف های طویل جذب مانده اند. سوالی که اینجا از وزیر محترم نفت آقای زنگنه، جناب کاتوزیان رییس پژوهشگاه و شخص خانم زهره یوسفیان ملا مطرح است این است که ایشان بر اساس چه رزومه علمی برتر و طبق کدام روند استخدامی و در رقابت با چند دانش آموخته دوره دکترای دیگر در این پژوهشگاه با امضای مستقیم شخص وزیر استخدام شده است؟
ناشناس۱۲۵۲۰۳۰۷:۲۱:۴۴ ۱۳۹۶/۷/۲۷
"در تاریخ 28/08/1395 وزیر محترم نفت خطاب به معاون امور حقوقی و مجلس پی‌نوشت می‌فرمایند: "آقای دکتر بازرگانی اگر پژوهشگاه به خدمات ایشان نیاز دارد اعلام کنید تا ابتدا با ماموریت و سپس انتقال ایشان موافقت شود"" کدام برداشت از این جمله صحیح است وزیر موقعیت خودش رو درک نکرده و شایستگی وزارت نداره رابطه ای بین نماینده و وزیر وجود داره پارتی بازی به حدی عادی شده که نامه رسمی می زنن مملکت رو ارث باباشون می دونن
منصور۱۲۵۲۰۷۰۷:۳۰:۰۸ ۱۳۹۶/۷/۲۷
از اولش هم باور نکردم
ناشناس۱۲۵۲۱۳۰۷:۴۲:۲۹ ۱۳۹۶/۷/۲۷
خیلی جالبه تمام این امور از لیاقت بالای این خانم بوده که با سرعت پیشرفت کردند !
علی۱۲۵۲۲۶۰۸:۰۲:۲۸ ۱۳۹۶/۷/۲۷
برای من تنها این سوال که یک متولد 1358 چطور می تونه 19 سال عضو هییت علمی باشه. اگر در دوره ارشد هم وارد شده باشن تازه 14 سال سابقه تدریس باید داشته باشن اگر هیچ وقفه ای بینش نباشه 1358+18+4+2=1382
ناشناس۱۲۵۲۳۰۰۸:۱۱:۱۰ ۱۳۹۶/۷/۲۷
سلام بختره بجای گیر دادن بوزارت نفت از وزارت آموزش و پرورش بپرسید چطوری حاضر شدن نیرویی با این خصوصیات رو از دست بدن . جای ما از یه شه به یه شهر دیگه با فاصله 30 کیلومتر نمی شه اینکارو کرد و شهر مبدا مخالفت می کنه حالا چطوری آموزش و پرورش رضایت داده ...خدا داند.
ناشناس۱۲۵۲۳۴۰۸:۱۴:۲۵ ۱۳۹۶/۷/۲۷
جالبه این نخبه عزیز متولد ۵۸ هستن و ۱۹ سال سابقه تدریس در دانشگاه داره یعنی از ۱۹ سالگی دانشگاه ازاد تدریس می کرده!!!!!!!
محسن۱۲۵۲۵۱۰۸:۳۳:۴۹ ۱۳۹۶/۷/۲۷
اينكه عذر بدتر از گناهه. متولد ٥٨ بايد ٢٢ ساله باشه كه ليسانس بگيره يعني مي شه سال ١٣٨٠. بعد ١٩ سال سابقه تدريس در دانشگاه مي شه ١٣٩٩. چطور مي شه همچين چيزي
ناشناس۱۲۵۲۶۶۰۹:۰۶:۳۳ ۱۳۹۶/۷/۲۷
۱۸ سال سابقه تدریس و پژوهش و مقاله، هنوز استادیارن ایشون!!!!! یک چیزی بگو که خودت باورت شه
احمد۱۲۵۲۷۵۰۹:۲۲:۵۲ ۱۳۹۶/۷/۲۷
الان من هم همچین سابقه ای داشته باشم ولی توان نوشتن نامه را نداشته باشم این امکان استخدام را دارم ؟!!!!
ناشناس۱۲۵۳۷۷۱۲:۱۶:۱۳ ۱۳۹۶/۷/۲۷
تقصیر شما نیست ...تقصیر قصور ما مردم است ...از ماست که بر ماست....فعلا دور دور شماست ....
بیمه azkiصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 2. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 3. یک درس اقتصادی از ایستگاه‌های صلواتی

 4. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 5. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 6. تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع‎تر ۲ بسته معیشتی مردم

 7. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 8. جهانگیری: در لایحه بودجه ۹۸ صیانت از معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد/ باید تلاش کنیم بتوانیم نفت بفروشیم

 9. روایت یک جنایت هولناک از زبان سرباز شجاع  

 10. زنی که جلسه ضد ایرانی را به هم ریخت کیست؟ + تصاویر

 11. ماجرای استعفای دسته‌جمعی ۷ معاون وزیر صنعت

 12. صادرات گوجه ممنوع شد

 13. چه کسانی از دولتی ماندن خودروسازان نفع می برند/ آیا شورای رقابت به رقابت رای خواهد داد یا انحصار؟

 14. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 15. پیشکسوت استقلال: برانکو را به عنوان مربی قبول ندارم

 16. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 17. رویترز: نفت به 100 دلار می‌رسد

 18. ۱۶ پرسش و پاسخ در خصوص تعامل ایران و FATF

 19. واکنش پیرمرد بجستانی به سخنان وزیر بهداشت: از برخورد وزیر ناراحت نیستم/ فقط توقع داشتم یک متخصص فیزیوتراپ به شهرستان ما بفرستند

 20. رشد ۶۰ درصدی قیمت مسکن در تهران/ افزایش وام تا ۳۰۰ میلیون صحت دارد؟

 21. قیمت خودرو امروز در بازار؛ افزایش ۲ میلیونی سمند ال ایکس و پژو پارس + جدول

 22. ماکرون پیشنهاد محدود کردن برنامه موشکی ایران را دوباره مطرح می‌کند

 23. دومین طرح تحقیق و تفحص از مجلس در هاله ای از ابهام/ سرنوشت نامعلوم طرح اول

 24. علل کاهش میل جنسی در مردها

 25. دلالان ارز سوار بر امواج می‌تازند

پربحث‌های دیروز

 1. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 2. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 3. هر سال دریغ از پارسال/ سقوط و دیگر هیچ!

 4. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 5. «بیمه مهریه» مرد را از پرداخت مهریه نجات می‌دهد؟

 6. توزیع سبدهای کالا آغاز شد + جزئیات

 7. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 8. یک درس اقتصادی از ایستگاه‌های صلواتی

 9. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 10. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 11. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 12. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 13. سفر رییس جمهور به نیویورک  

 14. تاکید رئیس جمهور بر اجرای سریع‎تر ۲ بسته معیشتی مردم

 15. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 16. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 17. جهانگیری: در لایحه بودجه ۹۸ صیانت از معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد/ باید تلاش کنیم بتوانیم نفت بفروشیم

 18. روایت یک جنایت هولناک از زبان سرباز شجاع  

 19. زنی که جلسه ضد ایرانی را به هم ریخت کیست؟ + تصاویر

 20. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 21. ماجرای استعفای دسته‌جمعی ۷ معاون وزیر صنعت

 22. صادرات گوجه ممنوع شد

 23. چه کسانی از دولتی ماندن خودروسازان نفع می برند/ آیا شورای رقابت به رقابت رای خواهد داد یا انحصار؟

 24. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 25. حذف دریاچه‌ ارومیه از کتاب درسی

پربحث‌های هفته

 1. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 2. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 3. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 4. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 5. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 6. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 7. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 8. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 9. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 10. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 11. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 12. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 13. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 14. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 15. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 16. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 17. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 18. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 19. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 20. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 21. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 22. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 23. این سرباز را شناسایی کنید+ عکس

 24. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 25. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

پربحث‌های اخیر

 1. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 2. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 3. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 4. ۱۶ پرسش و پاسخ در خصوص تعامل ایران و FATF

 5. دومین طرح تحقیق و تفحص از مجلس در هاله ای از ابهام/ سرنوشت نامعلوم طرح اول

 6. روحانی : ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید؛ باید به عقب برگردد

 7. رهبر انقلاب: گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد/ ایران در مسابقات ورزشی با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی شرکت نخواهد کرد

 8. ماجرای FATF شاید در جلسه سران کشور حل و فصل شود

 9. آخرین وضعیت استیضاح شریعتمداری

 10. مخالفت فراکسیون ولایی با FATF‌/ در صورت همراهی لاریجانی FATF رای نمی‌آورد

 11. جزئیات تازه ای از حادثه تروریستی اهواز / پنج تروریست در عملیات تروریستی روزشنبه هلاک شدند

 12. آملی لاریجانی: امنیت مردم قابل تسامح نیست و مجازات سنگینی در انتظار تروریستهاست /نیروهای امنیتی به هیچ وجه نباید غفلتی داشته باشند

 13. برنامه‌های امشب روحانی در نیویورک؛ دیدار با دو رئیس‌جمهور و مصاحبه با مجری مشهور آمریکایی

 14. علی یونسی: حمله تروریستی اهواز با حمایت مثلث عبری، عربی، غربی انجام شد

 15. از سلفی با موگرینی تا توصیه‌ وزیر بهداشت به فقرا؛ مسئولین به عصر رسانه آگاه نیستند

 16. جزئیات حمله موشکی به مقر تروریست‌ها؛ گروهک تروریستی «حدک» منهدم شد

 17. محمدجواد لاریجانی: فرانسه لانه داعش‌های بدون ریش است/ دفاع از گروهک‌های تروریستی در اسناد سازمان ملل

 18. روحانی: همواره حامی ورزش و ورزشکاران کشورمان هستیم

 19. روحانی: توسعه روابط تهران و کابل به نفع دو ملت است/ایران خواهان آینده‌ای بهتر و امن‌تر برای افغانستان است

 20. روحانی: جامعه جهانی باید در برابر پیمان‌شکنی آمریکا با قدرت ایستادگی کند

 21. دستگیری ۲۲ نفر از عوامل پشتیبانی کننده تروریست های اهواز/ کشف مواد منفجره از خانه تیمی

 22. کاخ سفید: به‌دنبال تغییر رژیم در ایران نیستیم

 23. تکذیب شایعه حضور گروه تروریستی در قزوین

 24. برگزاری جلسه دفاع «فریدون» و اصرار یکی از داوران به ایرادات اساسی در پایان‌نامه

 25. دو وزیر در بین گزینه‌های تصدی شهرداری تهران

پربحث‌های دیروز

 1. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 2. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 3. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 4. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 5. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 6. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 7. آیت‌الله علم‌الهدی: ایران تنها کشوریست که زیر سایه حجت خدا مدیریت شده است

 8. تشییع شهدای ترور و جزئیات جدید از حادثه اهواز/ اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی/ دغدغه عجیب یک نماینده مجلس/ دلیل تعمد برخی ارکان دولت برای افزایش نارضایتی مردم

 9. ۱۶ پرسش و پاسخ در خصوص تعامل ایران و FATF

 10. دومین طرح تحقیق و تفحص از مجلس در هاله ای از ابهام/ سرنوشت نامعلوم طرح اول

 11. جزئیات جدید از حمله تروریستی اهواز از زبان استاندار و فرماندار اهواز

 12. روحانی : ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید؛ باید به عقب برگردد

 13. رهبر انقلاب: گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد/ ایران در مسابقات ورزشی با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی شرکت نخواهد کرد

 14. ماجرای FATF شاید در جلسه سران کشور حل و فصل شود

 15. آخرین وضعیت استیضاح شریعتمداری

 16. مخالفت فراکسیون ولایی با FATF‌/ در صورت همراهی لاریجانی FATF رای نمی‌آورد

 17. جزئیات تازه ای از حادثه تروریستی اهواز / پنج تروریست در عملیات تروریستی روزشنبه هلاک شدند

 18. آملی لاریجانی: امنیت مردم قابل تسامح نیست و مجازات سنگینی در انتظار تروریستهاست /نیروهای امنیتی به هیچ وجه نباید غفلتی داشته باشند

 19. برنامه‌های امشب روحانی در نیویورک؛ دیدار با دو رئیس‌جمهور و مصاحبه با مجری مشهور آمریکایی

 20. علی یونسی: حمله تروریستی اهواز با حمایت مثلث عبری، عربی، غربی انجام شد

 21. از سلفی با موگرینی تا توصیه‌ وزیر بهداشت به فقرا؛ مسئولین به عصر رسانه آگاه نیستند

 22. جزئیات حمله موشکی به مقر تروریست‌ها؛ گروهک تروریستی «حدک» منهدم شد

 23. محمدجواد لاریجانی: فرانسه لانه داعش‌های بدون ریش است/ دفاع از گروهک‌های تروریستی در اسناد سازمان ملل

 24. آیت‌الله مکارم شیرازی: حمله تروریستی اهواز ناشی از حماقت بود/ چگونه این همه نفرت و ذلت را برای خود می‌خرند؟

 25. محسن رضایی: جدایی خوزستان از ایران رویایی تحقق نیافتنی است

پربحث‌های هفته

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 3. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 4. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 5. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 6. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 7. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 8. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 9. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 10. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 11. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 12. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 13. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 14. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 15. توطئه ترامپ و نومحافظه کاران برای ایران؛ از حمله به رژه اهواز تا تاسیس تشکلی به نام فرشگرد

 16. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 17. نماینده مجلس: آقای روحانی! مگر صدای خرد شدن استخوان مردم را زیر بار گرانی نمی‌شنوید

 18. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 19. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 20. واکنش آشنا به سخنان عجیب وزیر بهداشت

 21. چرا من و تو تغییر لحن داد ؟

 22. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

 23. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 24. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 25. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

آخرین عناوین