جانشین جمشید بسم الله دستگیر شد/ تزریق پنج میلیون دلار به طور روزانه کجا می رود؟/755 حساب اخلال‌گران بازار ارز با گردش 20 هزار میلیارد تومان مسدود شد

گروه اقتصادی الف،   3961125141 ۲۴ نظر، ۱۹ در صف انتشار و ۱۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
جانشین جمشید بسم الله دستگیر شد/ تزریق پنج میلیون دلار به طور روزانه کجا می رود؟/755 حساب اخلال‌گران بازار ارز با گردش 20 هزار میلیارد تومان مسدود شد

افزایش قیمت ارز (دلار) از روز گذشته با عبور از 4900 تومان به مرز 5هزار تومان رسید و باعث شد از بهارستان تا پاستور موضوع گرانی دلار در دستور کار باشد؛ البته امروز عملیات بزرگ پلیس بر علیه اخلالگران و دلالان بازار ارز پایتخت انجام شد و جانشین جمشید بسم الله دستگیر شد.

به گزارش الف؛ در روزهای اخیر بازار ارز روند صعودی داشت افزایش قیمت ارز و رسیدن نرخ هر دلار تا 5 هزار تومان امروز پس از صحن علنی مجلس به جلسه هیئت وزیران رسید و که دولت تصمیماتی گرفته و مقرر شد بانک مرکزی آن را امروز اعلام کند و فعالان بازار منتظر اعلام این تصمیمات هستند؛ حتی پای دستگاه قضا هم به این موضوع باز شد که پلیس امروز با ورود به بازار ارز، دلالان را دستگیر کرد که باعث شد دلار 4910 تومانی به حدود 4850 تومان برسد.

ابتدا محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست علنی امروز مجلس در تذکری گفت: بازار ارز وضعیت نگران کننده ای دارد،ظرف هفته های گذشته متاسفانه به دلیل عدم مدیریت صحیح بازار ارز ارزش پول ملی کشور حدود 25 درصد کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: به نظر می رسد بانک مرکزی توان لازم برای مدیریت بازار ارز را ندارد و انتظار داریم رئیس مجلس در این زمینه به رئیس جمهور تذکر دهد. بازار ارز قابل مدیریت است و اعتقاد داریم عددی که اکنون معامله می شود؛عدد واقعی نیست و امروز حبابی ایجاد شده و وضعیت تقاضای روانی در بازار ارز افزایش پیدا کرده است.

 علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: رئیس بانک مرکزی باید توضیح کافی در موضوع نرخ ارز و راهکارهای مدیریتی آن ارائه دهد.کمیسیون اقتصادی مجلس این موضوع را پیگیری کند، اگر در جلسات به پیشنهاداتی رسیدید؛ارائه کنید همچنین شخصا این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

مصطفی کواکبیان عضو فراکسیون امید مجلس نیز در جلسه علنی مجلس در تذکری از تزریق پنج میلیون دلار به طور روزانه در بازار ارز توسط دولت خبر داد و در عین حال این اقدام را در افزایش نرخ دلار بی‌اثر دانست. این نماینده مردم تهران در مجلس از رئیس‌جمهور خواست تدبیر ویژه‌ای برای افزایش افسار گسیخته نرخ دلار و سکه بیندیشد ومتذکر شد: از ابتدای انقلاب نرخ دلار از هفت تومان به بیش از 4900 تومان رسیده که این مسئله نشان می دهد که ارزش پول ملی بیش از 20 درصد کاهش یافته است.

بنابر این گزارش، افزایش نرخ دلار و رسید به قیمت 5000 هزار تومان باعث شد جسله هیئت دولت به این امر اختصاص یابد. هیئت وزیران امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل جلسه داد که به بررسی مجموعه اقدامات پیشنهادی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت کنترل بازار ارز پرداخته و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ گردید که طی امروز  از سوی بانک مرکزی اعلام خواهد شد.

براساس این گزارش، نیروی انتظامی وارد سبزه میدان و خیابان فردوسی شد و بیش از دهها نفر از دلالان ارز را دستگیر و با ون‌های پلیس منتقل کرد.نیروهای پلیس با حضورشان در سبزه میدان که محل تجمع دلالان است،  باعث شدند تا بازار آزاد دلار و فرآیند کاغذ بازی دلار تا اطلاع ثانوی خاتمه پیدا کند.

دلار نقدی در بازار آزاد که صبح امروز ۴ هزار و ۹۱۰ تومان قیمت داشت حالا با ورود نیرو‌های پلیس و برخورد با دلالان کوچک و بزرگ ۶۰ تومان کاهش داشته است و به ۴ هزار و ۸۵۰ تومان رسیده است.

 دستگیری ۹۰ سوداگر ارزی در پایتخت/کشف ۵۰۰ هزار ارز مختلف از متهمان 
عملیات بزرگ ماموران پلیس آگاهی تهران بر علیه اخلالگران و دلالان بازار ارز پایتخت، از شب گذشته آغاز و ظهر امروز به پایان رسید. ماموران پلیس در این عملیات عاملان ایجاد دلالی و اخلال ارز را شناسایی و دستگیر کردند. 

بنا بر این گزارش، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران از  دستگیری ۹۰ سوداگر ارزی در پایتخت و پلمب ۱۰ صرافی در طرح مشترک پلیس با دستگاه‌های مسئول در حوزه تنظیم ارز خبر داد و گفت: از صبح امروز ماموران پلیس آگاهی تهران با همکاری بانک مرکزی و سازمان تعزیرات طرح برخورد با سوداگران ارز در تهران را آغاز کردند. در طرح امروز مجوز‌های صرافان در محدوده مرکزی کنترل شد که تا کنون ۱۰ صرافی پلمب و ۱۶ صرافی اخطار پلمب گرفتند.

وی با بیان اینکه  بیش از ۵۰۰ هزار ارز مختلف از متهمان کشف و تعدادی از سرکرده ها شناسایی و دستگیر شدند، افزود: با دلالان سرپایی دلار که در مکان های مختلف حاضر می شوند و در قیمت ارز تاثیر دارند، برخورد شده و ماموران پلیس در این محل ها حاضر شدند.

رئیس پلیس تهران در مورد تاثیر دستگیری این افراد، تاکید کرد: با اجرای این طرح دلار امروز ۱۰۰ تومان ارزان شد. دلالان قیمت گذار ارز هستند و با هماهنگی یکدیگر هر روز قیمت دلار را افزایش می دهند و حضور پلیس در سبزه میدان، پاساژ افشار و فردوسی دائمی است و دیگر اجازه تحرک به این افراد را نمی دهیم.

رئیس پلیس تهران از دستگیری جایگزین جمشید بسم الله خبر داد و گفت : اقای "س" که در بازار جایگزین جمشید بسم الله شده بود، امروز در طرح پلیس دستگیر شد.

رحیمی با بیان اینکه پلیس به حساب شخصی افراد ورود نمی کند، تاکید کرد: ورود به حساب شخصی افراد نیازمند دستور قضایی است. پلیس به هیچ وجه قصد ندارد در حساب مردم سرکشی کند.

امروز نوسان دلار باعث شد در محدود قیمت 4850 تومان قرار گیرد و دستگیری دلالان باعث کاهش قیمت دلار نسبت به روز گدشته شد. همچنین امروز اعلام شد ۷۵۵ حساب دلالان ارزی با ۲۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی مسدود شد.

یک مقام آگاه با اشاره به نوسانات و التهابات اخیر بازار ارز اظهار داشت: در ادامه برخوردهای قانونی با سوداگری مخرب در بازار ارز 755 حساب دلالان ارزی بلوکه و مسدود شد که مجموع گردش مالی این حساب‌ها نزدیک به 20 هزار میلیارد تومان بوده است.

این مقام آگاه تاکید کرد: این اقدامات در آینده نیز به صورت جدی ادامه خواهد یافت و مجازات‌های سنگینی گریبان سوداگران و تخریب‌گران بازار را خواهد گرفت.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۴۶۸۵۸۱۵:۱۹:۰۰ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
مقصر اصلی جناب آقای سیف هستند.
ناشناس۲۴۷۰۸۷۱۷:۵۸:۲۲ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
نه جانم اشکال در دربار است
ناشناس۲۴۶۸۷۱۱۵:۲۲:۴۶ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
سوال دارم ایا خرید و فروش ارز ممنوع است یا محدودیت دارد و چرا من پول خودم میخواهم دلار یا سکه یا ماشین یا خانه و مغازه کنم ایا باید از دولت اجازه بگیرم
ناشناس۲۴۶۸۷۴۱۵:۲۳:۴۷ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
اقایان فکر کردند با این روش ایران دیگر هرگز جای خوبی برای فعالیت اقتصادی چه برای داخلی ها و چه برای خارجی ها نیست. جایی که قانون سلیقگی و بر اساس نیاز مدیران و مسئولان سیاسی اجرا شود یا نشود هرگز برای فعالیت اقتصادی مناسب نیست
ناشناس۲۴۶۸۷۶۱۵:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
رسما وارد دوران ونزوئلایی شدیم
ناشناس۲۴۶۸۹۴۱۵:۳۴:۳۱ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
صرافی ها رو ببنید ارز باید مستقیم فروخته بشه
ناشناس۲۴۶۹۰۴۱۵:۴۳:۳۹ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
خسته نباشن واقعا،کلا پیشگیری تو مسئولین هنوز جانیفتاده مثلا پیشگیری از افزایش نرخ ارز،پیشگیری از آلودگی هوا ....
ناشناس۲۴۶۹۰۹۱۵:۴۶:۲۸ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
اخه بابا مگه این رقم ها چیزیه برای این مملکت ما فقط روزانه چند میلیون بشکه نفت میفروشیم چقدر پتروشیمی داریم چقدر منابع از معادن عایدمون میشه اونوقت یکیو گرفتین ۵۰۰ هزار دلار یا یورو داره این حرفای بچه گانه چیه میزنینن
ناشناس۲۴۷۲۲۵۲۰:۰۰:۵۹ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
مشکل اینجاست که دولت محترم قادر به وارد کردن ارز کاغذی به کشور نیست. رویش هم نمیشه که به مردم این واقعیت رو بگه.
ناشناس۲۴۶۹۱۷۱۵:۵۳:۴۲ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
اسمش سیف ولی الله بود
ناشناس۲۴۶۹۲۷۱۶:۰۰:۱۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
خسته نباشید مدیران همیشه غافلگیر شونده
ناشناس۲۴۶۹۳۵۱۶:۰۷:۳۴ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
باید دید این دلال هایی که همچین گردش حسابی دارن به کجا وابسته هستن ؟ مردم عادی همچین پولی ندارن !
ناشناس۲۴۶۹۵۹۱۶:۲۴:۳۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
ملت متوجه است که این اقدامات پس از 6 ماه بازی با نرخ ارز و خالی کردن حساب پس انداز مردم بیشتر از نمایش نیست.
ناشناس۲۴۶۹۹۱۱۶:۴۵:۱۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
امیدوارم برای یکبار هم که شده ، کسانی که آرامش روانی و ثبات اقتصادی مملکت را بهم زده اند و به نوعی ستون پنجم هستند ، به سزای عمل خودشون برسند . نمیگم اعدامشون کنند بلکه لااقل با توجه به گردش حسابهای بانکی ، از آنها مالیات سنگین اخذ شود .
ناشناس۲۴۷۰۰۹۱۷:۰۰:۴۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
تمام ثروت و پول های این افراد را به نفع دولت مصادره کنید تا دیگه کسی دنبال بازی با اعصاب و روان مردم نباشه .
ناشناس۲۴۷۰۱۹۱۷:۰۸:۴۴ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
جای تاسف است که یک مشت دلال و شیاد اینگونه نبض بازار و اقتصاد مریض این مملکت را در دست می گیرند و دولت محترم!! فقط نظاره گر آنهاست.
ناشناس۲۴۷۰۲۹۱۷:۱۴:۲۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
افزایش بی رویه حجم نقدینگی دلیل اصلی گران شدن ارز است و با این بگیر و ببنده نمی توان قیمت را کاهش داد. از دکتر پور ابراهیمی و نمایندگان انتظار می رفت که به افزایش حجم نقدینگی که علت است اعتراض کنند نه به گرانی ارز که معلول است.
بیگی29۲۴۷۰۶۰۱۷:۳۸:۰۷ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
500.000 اگر همه اش هم دلار باشد،یک دهم ارز تزریقی یک روز است.دنبال بزرگتر هایش باشید.
ناشناس۲۴۷۱۴۴۱۸:۵۵:۰۹ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
وقتی معلوم نیست صدها میلیارد پول نفت کجا رفت و به قولی صد هزار میلیارد سود افزایش قیمت خودرو در جیب چند نفر باشه طبیعیه که با این پولها هر جور که بخوان میتونن یک کشور رو به اشوب بکشن
ناشناس۲۴۷۱۵۳۱۹:۰۲:۰۷ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
شعبده بازی
ناشناس۲۴۷۱۶۷۱۹:۱۵:۲۹ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
دلالان ارز وقتی می دیدند انگار بازار ارز بی صاحب است !! میدان دار شدند.
ناشناس۲۴۷۲۳۴۲۰:۱۰:۱۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
این شخصیت جمشید را هر کی خلق کرده باید بهش اسکار بدیم. فرد بسیار شجاعی هست که مردانگی می کنه و تمام مشکلات را به گردن میگیره...
ناشناس۲۴۷۲۴۷۲۰:۲۹:۰۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
این همه زور زدین 60 تومن کاهش پیدا کرده. باید بهتون گفت واقعا خسته نباشین، خداقوت
علی۲۴۷۲۵۶۲۰:۴۴:۰۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
از وقتی ترامپ تهدید خود را علنی کرد این اتفاق افتاد. مردم نگران اینده خود هستند این است که به طلا و ارز هجوم برده اند .
سفرستان

پربحث‌های اخیر

 1. چنین امام جمعه‌ای می‌خواهیم

 2. چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟/ دولت برنامه‌ای برای بخش مسکن ندارد/مسکن اجتماعی حتی روی کاغذ هم نیامد

 3. رهبر انقلاب: اروپا تعلل کند حق ایران برای آغاز فعالیت هسته‌ای محفوظ است/ وضع اقتصادی کشور تعریفی ندارد/ستاد مقابله با شرارت دشمن در مرکز اقتصادی دولت تشکیل شود

 4. تلاش فراکسیون امید برای بلند کردن عارف از روی صندلی/ماجرای سرقت اسناد ایران/ تکذیب طرح عدم کفایت رئیس جمهور/ موضع گیری رئیسی درباره اخم آمریکا و اروپا/ توصیه توکلی به روحانی

 5. آینده فروشی و اقتدار فروشی، سم مهلک دیپلماسی

 6. تصویری جعلی که این روزها به امام منتسب می‌کنند + سند

 7. شمخانی: به تقویت توان موشکی خود ادامه می‌دهیم/ آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد

 8. پامپئو: با فشار اقتصادی بی‌سابقه از مردم ایران حمایت خواهیم کرد

 9. بازار داغ افطاری سازمانها و نهادها ‌/ دادن افطاری از بودجه دولتی ممنوع است

 10. تاجیک: جریان اصلاح طلبی باید تور خود را جای دیگری پهن کند/اصلاح طلبان دچار چرخش معیوب شده اند

 11. آخرین قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه همچنان بالای دو میلیون

 12. واکنش واعظی به بحث عدم کفایت رئیس جمهوری و حضور احتمالی روحانی در جام‌جهانی

 13. سردار غیب‌پرور: عملیات «الی بیت المقدس» تا نابودی رژیم غاصب صهیونیستی ادامه خواهد داشت

 14. دادستان تهران: معاون رییس جمهور به چه مجوزی در پرونده‌های قضایی دخالت می‌کنند

 15. دستگیری زوجی که کودکی را در حرم دزدیدند + تصاویر

 16. جزئیاتی از تیراندازی مقابل دادگاه اهواز + فیلم

 17. حضور بن سلمان در یک نشست دولتی + عکس

 18. واکنش وزارت خارجه به تحریم سیف

 19. چگونه مانع از حضور مجدد بابک زنجانی‌ها در زمان تحریم ها شویم؟

 20. سردار جلالی: تلگرام بخشی از تهاجم آمریکایی‌ها به افکار عمومی است

 21. بررسی فنی و نگاهی به نسل جدید آئودی A6 + عکس

 22. دانشگاه آزاد ساختمان جنجالی سوهانک کمیته امداد را خرید

 23. یکشنبه؛ بررسی استیضاح «زنگنه» در کمیسیون انرژی مجلس

 24. تنها دستاورد برجام برای ملت ایران چه بود؟

 25. عطوان: زمان عربده‌کشی اسرائیل به پایان رسیده است 

پربحث‌های دیروز

 1. توکلی: آقای روحانی در یک اشتباه تاریخی همه مسائل کشور را به برجام وصل کرد؛ حتی آب آشامیدنی را/ الان زمان تسویه حساب سیاسی نیست/ دولت در مذاکره با اروپایی ها دچار تکرار خطا نشود

 2. چنین امام جمعه‌ای می‌خواهیم

 3. ولیعهد زنده است؟/ تماس تلفنی ماکرون با بن‌سلمان

 4. نظر ضرغامی درباره ورود زنان به ورزشگاهها / قسمتی را به بانوان اختصاص دهید

 5. سفره سحر خانواده ایرانی، ۵۰ سال پیش  

 6. نوبخت: سال ۹۶ فقط ۷ هزار بیکار جدید داشتیم

 7. چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟/ دولت برنامه‌ای برای بخش مسکن ندارد/مسکن اجتماعی حتی روی کاغذ هم نیامد

 8. محرمانه‌هایی از دولت روحانی؛ از «برجام» تا «تلگرام»

 9. رهبر انقلاب: اروپا تعلل کند حق ایران برای آغاز فعالیت هسته‌ای محفوظ است/ وضع اقتصادی کشور تعریفی ندارد/ستاد مقابله با شرارت دشمن در مرکز اقتصادی دولت تشکیل شود

 10. تلاش فراکسیون امید برای بلند کردن عارف از روی صندلی/ماجرای سرقت اسناد ایران/ تکذیب طرح عدم کفایت رئیس جمهور/ موضع گیری رئیسی درباره اخم آمریکا و اروپا/ توصیه توکلی به روحانی

 11. آینده فروشی و اقتدار فروشی، سم مهلک دیپلماسی

 12. تصویری جعلی که این روزها به امام منتسب می‌کنند + سند

 13. واکنش عراقچی به سخنان کریمی قدوسی

 14. چرایی مزاحمت‌های خیابانی

 15. شمخانی: به تقویت توان موشکی خود ادامه می‌دهیم/ آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد

 16. آغاز به کار صرافی‌های مجاز در کنار سامانه نیما

 17. ۱۲ پاسخ موسویان به ۱۲ شرط وزیر خارجه آمریکا

 18. پامپئو: با فشار اقتصادی بی‌سابقه از مردم ایران حمایت خواهیم کرد

 19. بازار داغ افطاری سازمانها و نهادها ‌/ دادن افطاری از بودجه دولتی ممنوع است

 20. ناصری فعال اصلاح طلب: روحانی شبیه احمدی نژاد است / کمتر مشورت می‌پذیرد و اهل تغییر نیست

 21. بهره برداری اردوغان از نمایش اسرائیل ستیزی

 22. رفع اختلالات اینترنتی ظرف ۲۴ ساعت

 23. پامپئو: خواسته‌هایمان از ایران بسیار ساده است 

 24. چرا باید ایران از برجام خارج شود و تعهداتش را متوقف کند؟

 25. یاوه گویی وزیر خارجه آمریکا/ سپاه نهادی مقدس و موشک های برای دفاع از ایران/چرا رژیم صهیونیستی هزاران بمب هسته ای دارد؟/ چه کسی خالق داعش است؟

پربحث‌های هفته

 1. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 2. بازگشت ظریف از تور برجامی بدون اخذ تضمین های لازم/ اعلام آمادگی اروپا برای مسدود کردن تحریم های آمریکا

 3. توتال باز هم پیچاند؛ آقای زنگنه پاسخگو باشید

 4. طرح بزرگ ترامپ برای مقابله با ایران بعد از خروج از برجام

 5. پشت‌پرده‌ای از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما/وزیر اطلاعات: مسئول دو تابعیتی در دولت نداریم

 6. خبر محرمانه درباره مرگ بن‌سلمان در تیراندازی‌های کاخ پادشاهی

 7. توکلی: آقای روحانی در یک اشتباه تاریخی همه مسائل کشور را به برجام وصل کرد؛ حتی آب آشامیدنی را/ الان زمان تسویه حساب سیاسی نیست/ دولت در مذاکره با اروپایی ها دچار تکرار خطا نشود

 8. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 9. استراتژی جدید آمریکا در برابر ایران باسخنان تکراری و 12 درخواست کهنه پاپمئو

 10. انتشار برای اولین بار/ جزئیات توافق دولت با دوروف در تهران

 11. محمدجواد لاریجانی: برجام مرده است/ اروپا نه توان و نه خواست دارد/ مقابل آمریکا باید پاتک بزنیم/ ژانر مدیریت برجامی دیگر کار نمی‌کند و باید عوض شود

 12. آیت‌الله صدیقی: در قصه پرغصه‌ برجام از ابتدا دنیای غرب کلاه گشادی را برای ایران آماده کرده بود/با چه جراتی می‌توانیم به دشمن اعتماد کنیم و تضمینی نگیریم

 13. زنگنه: نامردی هم حدی دارد/ توتال برود، CNPC چین را جایگزین می‌کنیم

 14. روحانی: ملت ایران از تهدیدات توخالی نمی‌هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن است/آیا ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه‌ها تبلیغ به نفع اسلام است؟

 15. آمریکا دنبال شکاف بین مردم و مسئولین است/دولتمردان با برنامه ریزی صحیح شرایط اقتصادی مردم را بهبود بخشند/ هرگونه حرکت آمریکا با پاسخ جدی ایران روبرو می‌شود

 16. تحلیل عجیب حجاریان از آینده روحانی/ پشت پرده حوادث کازرون/ خاطره کنایه آمیز سعید جلیلی/ انتقاد قالیباف از احمدی نژاد/ پیشنهاد برجامی حسین الله کرم به دولت چه بود؟

 17. چنین امام جمعه‌ای می‌خواهیم

 18. ولیعهد زنده است؟/ تماس تلفنی ماکرون با بن‌سلمان

 19. اهداف پنهانی آمریکا از بیان 12 شرط جدید برای ایران

 20. افت شدید کاربران تلگرام با فیلتر آن در روسیه و ایران/ افزایش مخاطبان پیام‌رسان‌های داخلی + اسناد

 21. وقتی اروپایی‌ها همکاری با ایران را به رسمیت نمی‌شناسند/ خروج ۸ شرکت برجامی از ایران

 22. واکنش سعودی ها به خبر مرگ بن سلمان

 23. چرایی استمرار شعار مرگ بر آمریکا

 24. دست دادن و احوالپرسی روحانی و ملک عبدالله پادشاه اردن   

 25. ربیعی: تحولات بازار ارز، نباید در زندگی مردم تاثیر بگذارد

پربحث‌های دیروز

 1. نوبخت: سال ۹۶ فقط ۷ هزار بیکار جدید داشتیم

 2. چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟/ دولت برنامه‌ای برای بخش مسکن ندارد/مسکن اجتماعی حتی روی کاغذ هم نیامد

 3. آغاز به کار صرافی‌های مجاز در کنار سامانه نیما

 4. رفع اختلالات اینترنتی ظرف ۲۴ ساعت

 5. واکنش وزارت اقتصاد به تحریم سیف

 6. آخرین قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه همچنان بالای دو میلیون

 7. چگونه مانع از حضور مجدد بابک زنجانی‌ها در زمان تحریم ها شویم؟

 8. مشکلی در زنجیره تولید، ذخیره، تامین و توزیع سوخت در کشور وجود ندارد

 9. شوک افزایش ذخایر آمریکا منجر به سقوط قیمت نفت شد

 10. علت اعتراض صنفی نفت‌کش‌ها چیست؟

 11. مظنه قیمت گرانترین و ارزان ترین آپارتمان در تهران

 12. بنزین در شیراز کمیاب شد

 13. جایگزین توتال از چین می‌آید؟

 14. گرانی ۴ محصول ایران خودرو

 15. آمریکا حساب برخی ایرانی‌ها را بست

 16. وقتی نرخ خانه‌های نقلی لوکس می‌شود

 17. جزئیات پرداخت ۶ میلیارد دلاری برای ثبت سفارش دو ماهه از زبان نوبخت

 18. اشتباهات اقتصادی دولت از نگاه حامیانش

 19. علت خروج قطار ایرانی از ریل مشخص شد

 20. نماینده مجلس: مسکن گران‎تر از این خواهد شد

 21. افزایش قیمت روغن نباتی

 22. چرا به اروپا نمی‌توان امید داشت؟

 23. ایران چند بشکه نفت صادر می‌کند؟

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 25. این ۱۴۰ میلیارد تومان کجا رفت؟‍!

پربحث‌های هفته

 1. توتال باز هم پیچاند؛ آقای زنگنه پاسخگو باشید

 2. زنگنه: نامردی هم حدی دارد/ توتال برود، CNPC چین را جایگزین می‌کنیم

 3. وقتی اروپایی‌ها همکاری با ایران را به رسمیت نمی‌شناسند/ خروج ۸ شرکت برجامی از ایران

 4. ربیعی: تحولات بازار ارز، نباید در زندگی مردم تاثیر بگذارد

 5. آنچه در پسابرجام عاید اقتصاد ایران شد؛ از واردات تا فروش نفت + نمودار

 6. روحانی: ایجاد۸۰۰ هزار شغل در سال ۹۶ به معنای ادای دین و پیمان بود/دولت آمریکا می‌خواست ایران را منزوی کند نتیجه عکس گرفت

 7. سیف از نمایندگان مجلس شکایت کرد

 8. نوبخت: سال ۹۶ فقط ۷ هزار بیکار جدید داشتیم

 9. چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟/ دولت برنامه‌ای برای بخش مسکن ندارد/مسکن اجتماعی حتی روی کاغذ هم نیامد

 10. ۳ عامل التهاب اخیر ارز از نگاه سیف

 11. کلید حل مشکلات اقتصاد ایران کجاست؟ شقاقی شهری: نباید اقتصاد کشورمان را به اروپا گره بزنیم/آنچه از برجام انتظار می رفت به محقق نشد

 12. فروش گوشت‌های «لاکچری» ادامه دارد + عکس

 13. حاجی دلیگانی: آقای روحانی! گفتید کشور را از بیکاری نجات می‌دهید اما تعداد بیکاران ۲ برابر شد

 14. چراغ سبز به گرانی خودرو + جدول

 15. زنگنه: توتال با خروج از ایران جریمه نمی شود

 16. ۱۰ گروه که مشمول مصوبه افزایش حقوق کارمندان نمی‎شوند

 17. احتمال آغاز به کار مجدد صرافی‌ها

 18. آغاز به کار صرافی‌های مجاز در کنار سامانه نیما

 19. افزایش 30 تا 50 درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه‌های اجرایی طی 5 سال

 20. «اف.اِی.تی.اف» دامی دیگر برای ایران

 21.  اثر افزایش وام مسکن باز هم خنثی شد/ سهم 14 درصدی تسهیلات 80 میلیونی از قیمت+ جدول 

 22. مجلس به افزایش قیمت خودرو چراغ سبز نشان داد

 23. نماینده سابق ایران در اوپک: امتیازاتی که به توتال دادید به ایرانی‌ها بدهید تا تحریم نفتی بی‎اثر شود

 24. رفع اختلالات اینترنتی ظرف ۲۴ ساعت

 25. از دبی تا گرجستان / خرید ملک در سرآب اقامت 

آخرین عناوین