بانک آینده

محسن رضایی: اینکه می‌گویند پول ملت ایران را در سوریه و عراق خرج می شود یک دروغ بزرگ و شاخ دار است

گروه اقتصادی الف،   3961029073 ۱۲ نظر، ۶ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
 محسن رضایی: اینکه می‌گویند پول ملت ایران را در سوریه و عراق خرج می شود یک دروغ بزرگ و شاخ دار است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر نفوس سرآغاز نصرت‌های بزرگ و پیشرفت‌های عظیمی در ایران مانند پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در جنگ دفاع مقدس بود اما امروز دشمنان از مشکلات اقتصادی ایران برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنند به همین دلیل باید مردمی کردن اقتصاد در کشور انجام شود.

به گزارش ایسنا، محسن رضایی شامگاه پنجشنبه 28 دی در مراسم چهلمین روز درگذشت سردار شهید علی ییلاقی فرمانده لشکر ویژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: حدود 40 سال پیش در بهمن 57 یک تحول بزرگ و معجزه عظیم در ملت ایران صورت گرفت و نفوس ملت ایران تغییر کرد و ارزش‌های جدید مانند ایثارگری، برادری، از خود گذشتگی و شهادت‌طلبی در میان مردم به وجود آمد و در طی سال‌های 56 و 57 چشمه‌هایی از معرفت، دیانت، فرهنگ و اخلاق در وجود مردم جوشید و ایران را متحول کرد.

وی افزود: تغییر نفوس سرآغاز نصرت‌های بزرگ و پیشرفت‌های عظیمی در ایران مانند پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در جنگ دفاع مقدس بود و در تقابل با این تحول یک صف از شیاطین و باطل جلوی ملت ایران ایستادند زیرا می‌دانستند که اگر ارزش‌های ملت ایران از مرزهای کشور عبور کند و به عربستان، عراق و سوریه وارد شود جهان اسلام را متحول می‌سازد و نه تنها نفت و گاز منطقه به سمت استعمارگران نمی‌رفت بلکه منافع استعمارگران قطع می‌شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: جریان تحول و تغییر در نفوس هنوز در قشری از جوانان کشور ادامه دارد و مدافعان حرم عراق و سوریه را آزاد و داعش را سرکوب کردند.

رضایی گفت: ایران پیش از انقلاب اسلامی یک ملت عقب افتاده بود و نوکری آمریکا را می‌کرد و عزت نداشت اما امروز ایران به دلیل تغییر نفوس و جوانان غیور به یک اقتدار بزرگ در دنیا تبدیل شده است که ملت های مظلوم از ستم آمریکا و اسرائیل و داعش به ایران پناه می آوردند.

وی افزود: این حرفی که می‌گویند نظام جمهوری اسلامی پول های ملت ایران را در سوریه و عراق خرج می کند یک دروغ بزرگ و شاخ دار است زیرا مگر ایران در جنگ دفاع مقدس عراق را با پول های هنگفت از کشور بیرون کرد در حالی که ملت ایران با دست خالی در برابر توپ و تانک و ارتش مسلح عراق 8 سال مبارزه کرد و پیروز شد و اکنون نیز ایران امید الهی، شهادت طلبی، از خود گذشتگی و تجربه خود را به لبنان، عراق و سوریه منتقل کرده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: اگر ایمان و ارزش های ملت ایران تغییر کند حتی اگر اسم جمهوری اسلامی را داشته باشیم اوضاع جامعه به هم می ریزد و فقر، بیکاری، گرانی و فساد در کشور رواج پیدا می کند به همین دلیل ارزش های انقلاب را باید حفظ کرد و رابطه مدیران و مسئولان باید با مردم افزایش پیدا کند.

رضایی خاطرنشان کرد: از توان عظیم مردم در جنگ دفاع مقدس و انقلاب استفاده کردیم اما امروز مردم در اقتصاد و تولید و اشتغال چه نقشی دارند؟ مردم ابتکار، خلاقیت، مهارت دارند و باید از این توان بهره گرفت و برای فارغ التحصیلان دانشگاهی که تجربه کار ندارند باید توانمندسازی صورت گیرد و مهارت کسب کنند تا وارد عرصه کار شوند.

وی با تاکید بر مشارکت جویی مردم در اقتصاد کشور، اظهار کرد: مردمی کردن اقتصاد مانند مردمی کردن جنگ و مردمی کردن تولید مانند مردمی کردن انقلاب باید در ایران انجام شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز ارزش های اخلاقی، برادری ها، شهادت طلبی ها، اعتمادها و انگیزه های ملی و استانی و جمعی کمرنگ شده و جای خود را به انگیزه های شخصی داده در حالی که در دهه اول انقلاب منفعت گروهی و جناحی وجود نداشت بلکه همیشه منفعت عمومی و مردمی و منفعت اسلام و قرآن در اولویت قرار می‌گرفت.

رضایی گفت: دشمنان از مشکلات اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی ایران سوء استفاده می‌کنند زیرا نتوانستند ایران را از لحاظ نظامی، دفاعی و امنیتی شکست دهند به همین دلیل در زمینه اقتصاد و فقر و بیکاری ایران سرمایه‌گذاری و توطئه می‌کنند.

وی افزود: در حوادث اخیر همه دیدیم عده‌ای از مردم نسبت به برخی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و مسائل بیکاری اعتراض داشتند و می‌خواستند تظاهرات کنند اما ناگهان در میان مردم گروه‌های عجیب و غریب پیدا شد و نسبت به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اهانت کردند و زمانی که مردم این وضع را دیدند صف خود را عقب کشیدند و توطئه‌گران تنها ماندند و نیروی انتظامی و امنیتی این اوضاع را جمع و آرام کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان گفت: برخی افراد در یکی از استان های کشور پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی که هویت و حیثیت ملت غیور ایران است را آتش زدند و نام الله منقش بر روی پرچم را سوزاندند اما آمریکا و اسرائیل بدانند که با عنایت خداوند به زودی پرچم اسرائیل را از فلسطین و همچنین پرچم آمریکا را از تمام کشورهایی که تحت سلطه آن است پایین می‌کشیم.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۳ اسفند ۱۳۹۶واکنش محسن رضایی به تجمعات اخیر دراویش در پاسداران
۳۰ بهمن ۱۳۹۶محسن رضایی: فرصت فرار به نتانیاهو نخواهیم داد
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ محسن رضایی: اگر راست می‌گویید اسناد کمک مالی ایران به سوریه را منتشر کنید/اقتصاد ایران به اندازه دفاع و امنیت رشد نکرد
۲۲ بهمن ۱۳۹۶محسن رضایی:امروز روز یاس دشمنان ملت ایران است
۲۰ بهمن ۱۳۹۶محسن رضایی: برنامه نجات بانکی در کشور طراحی شود
۱۸ بهمن ۱۳۹۶اعتراض و درخواست محسن رضایی در دیدار سفیر فرانسه
۱۸ بهمن ۱۳۹۶محسن رضایی: برجام سندی سیاسی بدون خاصیت اقتصادی است
۷ بهمن ۱۳۹۶محسن رضایی: ورود مجمع به حوزه نظارت، فرصتی برای آغاز اصلاح اساسی در بودجه‌ریزی است
۴ بهمن ۱۳۹۶محسن رضایی: اینقدر نگویید نظامی‌ها نمی‌فهمند؛ این حرف‌ها عوام‌فریبی است
۱۹ دی ۱۳۹۶۶ راهکار محسن رضایی برای حل مشکلات مردم
۱۶ دی ۱۳۹۶رضایی: جزئیات عملیات خرابکارانه دشمنان ایران در اربیل/ مسئولان کشور به مشکلات مردم به صورت عملی رسیدگی کنند
۱۴ دی ۱۳۹۶محسن رضایی: باید مساله کارآمدی مدیران را بررسی کنیم

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۱۲۹۱۳۱۱:۳۱:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
پس در کجا خرج میشود؟!
علی از اصفهان۲۱۳۲۹۶۱۵:۲۱:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
بودجه نظامی ایران کم تر از کشوری مانند پاکستان است.تازه بیشترش صرف حقوق کارکنان نیروهای مسلح میشه چون ایران از نظر پرسنل نیروی زمینی در دنیا جزو چند کشور اول هست..
ناشناس۲۱۲۹۱۶۱۱:۳۲:۰۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
خوب یک بار این موضوع بطور شفاف برای مردم توضیح داده شود.
ناشناس۲۱۳۰۲۳۱۲:۲۱:۴۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
آقای رضایی، شما اقتصاد خواندی، پس با اعداد و آمار دقیق صحبت کن! به طور شفاف به مردم توضیح دهید ...
ناشناس۲۱۳۳۲۷۱۵:۳۹:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
مطمئنی آقای رضایی اقتصاد خونده؟؟؟؟؟!!!!
ناشناس۲۱۳۱۹۴۱۴:۰۹:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
سوریه هزینه مخارجش را از کجا می آورد منابع مالی دولت آنجا چیست
ناشناس۲۱۳۳۶۶۱۶:۱۰:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
شما هم که همه چیز را تکذیب می کنی!
محمدی۲۱۳۵۹۵۱۹:۳۲:۲۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
البته من به اینکه به کشورهای نیازمند در حد توان کمک شود موافقم و سیاست خارجی ایران به مسوولین آن مربط می شود، و اینکه چناب رضایی خود جنابعالی هم واقفید که ما به سوریه و لبنان و فلسطین کمک می کنیم...
dayani۲۱۳۶۱۴۱۹:۴۳:۵۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
شما که اقتصاد خوانده اید خوب میدانید که سرمایه انسانی در مقایسه با سرمایه طبیعی و سرمایه فیزیکی، بسیار با ارزش تر است . هم در جنگ هشت ساله وهم در درگیریهای عراق و سوریه تعدادی - شما عدد درست را بهتر می دانید - از جوانان پرشور و دیگر انسانهای با همت و با شرف این کشور به خاک و خو کشیده شده اند وصدماتی جبران ناپذیری به سرمایه انسانی که از دست رفت و صدمات جبران ناپذیری به سرمایه های انسانی بجای مانده از آنها - خانواده هایشان - وارد شده است. شما نیز بهتر میدانید که چه تعداد از سرمایه های انسانی این کشور اکنون دچار گرفتاریهای وارد شده به بدنشان در گوشه خانه یا بیمارستانها غیرفعال باقی مانده اند. نیز به حکم وظیفه باید به همه این افراد از شهید، جانباز ، خانواده شهدا و ... همه ماهه مبلغی از بودجه کشور پرداخت شود. هزینه های بجای مانده از کشته شدگان لشگر فاطمییون نیز نباید کم باشد. غیر از سرمایه های انسانی ، چه مقدار از سرمایه های طبیعی - زمین هایی که دیگر نمی شود روی آنهاکشت کرد، گیاهان یا درختانی که دیگر سربرنیاوردند، نیز سرمایه های فیزیکی اسلحه و ادوات جنگی که داشتیم ، ساختمانها و مراکزی که بمباران شده و خراب شدند نیز هزینه های غیر قابل انکاری است. خروج اجباری و مستمر سرمایه های انسانی از مناطقی که جنگ زده تلقی می شوند، چه مقدار برای این مناطق هزینه بر است. لطفا اینها رانادیده نگیرید، خیال نمی کنم که اگر بجای همه اینها پول میدادیم و همه آنها یی را که اکنون نداریم ، می داشتیم، بیشتر هزینه کرده بودیم.
ناشناس۲۱۳۶۲۵۱۹:۵۱:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
عجب!
سعید روشن کرمانشاهی۲۱۳۸۳۶۲۳:۲۴:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
حاج محسن عزبز کوان صداقت زمان رزمندگیتان !؟یعنی واقعا هزینه کردن ایران درعراق و سوریه دروغ است؟ کمترین هزینه ایران حمایت لجستیک از لشکرفاطمیون افغانی و هزینه های مترتب برحمایت مادی ومعنوی از خانواده های شهدای مدافع حرم است ...سوای روحیه وصداقت فراموش شده رزمندگی از دکتری اقتصاد واینگونه تحلیل کردن بعید بود!صادق باش برادررزمنده ودکتری اقتصاد
ناشناس۲۱۳۸۴۰۲۳:۲۷:۳۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
اگر اینگونه که شما می گوید نیست پس این در امد هنگفت منابع زیر زمینی ایران چه میشود ؟چرا ملت که صاحب یک کشور ثروتمند در منطقه وجهان هستیم با شرایط اقتصادی سخت زندگی می کنیم البته به جز ژن های خوب واقازاده ها
بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. پیام تشکر احمد توکلی از همدردی اقشار مختلف در فوت فرزندش

 2. ورود دو سامانه بارشی به کشور طی امروز و فردا

 3. جزییات واگذاری سهام دولتی ۶ شرکت

 4. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 5. خلبان ATR آسمان پس از خروج از رادار با برج مراقبت مکالمه داشته است

 6. تولید برنج در مازندران بزودی کاملا ارگانیک می شود

 7. ترامپ نرخ اشتغال در آمریکا را در 45 سال اخیر به حداقل رساند

 8. مقام تحریم شده کره‌شمالی در اختتامیه المپیک زمستانی شرکت می‌کند

 9. ارتش سوریه پاسخ حملات ترکیه را داد

 10. عراقچی: تقابل ترامپ با برجام، تقابل با جامعه بین‌الملل است/برجام قابل مذاکره مجدد نیست

 11. زمان ثبت نام قطعی کاروان های عتبات نوروزی اعلام شد

 12. پیگیری برقراری پرواز مستقیم بین مادرید - اصفهان

 13. واژگونی اتوبوس در محور شیراز - اصفهان دو کشته برجا گذاشت

 14. پیشنهاداتی به ترامپ درباره برنامه موشکی ایران

 15. تذکر قاضی سراج به شهرداری تهران درباره سازمان بازرسی شهری

 16. کیمیا علیزاده: هنوز از خودم راضی نیستم

 17. سعید پیردوست: دلم برای سریال‌های طنز تنگ شده است

 18. امام جمعه طبس به ملکوت اعلا پیوست

 19. مصرف بنزین در ایران 8 درصد زیاد شد

 20. شاخص بورس بیش از ۲۰هزار واحد رشد کرد

 21. توصیه های مجدد رگولاتوری به خریداران گوشی

 22. آمریکا به حمله نظامی مجدد علیه سوریه تهدید کرد

 23. رقیب اصلی پوتین در انتخابات پس از رد صلاحیت بازداشت شد

 24. عکس/ استان هایی که نرخ بیکاری تک رقمی دارند  

 25. همراه اول به کمپین وزیر ارتباطات پیوست

پربحث‌های دیروز

 1. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 2. اختصاصی الف/ استیضاح آخوندی با 17 امضاء و پنچ محور تحویل کمیسیون عمران شد

 3. مدیرعامل آسمان دریافت تضمین از خلبانان را تایید کرد

 4. تیپ متفاوت زوج بازیگر ایرانی در برلین   

 5. زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟ + عکس

 6. فیلم دیده نشده از محل سقوط هواپیمای یاسوج  

 7. 201 نماینده مجلس اغتشاشات آشوبگران در خیابان پاسداران را محکوم کردند

 8. فرجام تلخ زندگی مرد زن نما

 9. پیام تشکر احمد توکلی از رهبر انقلاب اسلامی

 10. خوب و بد حذف آزمون مدارس خاص

 11. عضو کمیسیون عمران مجلس: آخوندی بی‌انگیزه است!

 12. پاسخ آذری جهرمی به شایعات مطرح شده درباره طرح رجیستری و مکالمه یکی از سرنشینان پرواز ATR72

 13. بارش برف و کولاک شدید تا روز سه شنبه در ارتفاعات دنا

 14. قصاص برای مردی که شوهر زن موردعلاقه‌اش را کشت

 15. حذف شجاعی و یارانش از رقابت های لیگ اروپا

 16. تصویری متفاوت از رهبری درمراسم عزاداری ایام فاطمیه  

 17. کره جنوبی: ذخیره ارزی کره شمالی رو به پایان است

 18. وزارت صنعت ۸ مشاور وزیر را برکنار کرد

 19. ویتامین‌هایی که پوست را شفاف و زیبا می‌کنند

 20. کتک زدن داور در کرمانشاه و توضیحات رئیس کمیته انضباطی

 21. پایان بی نتیجه نشست شورای امنیت در خصوص سوریه

 22. توضیحات بعیدی‌ نژاد درباره سفر عراقچی به لندن و توافق حل بحران یمن

 23. اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره حوادث خیابان پاسداران

 24. رعد و برق مسیر ۳ پرواز را به مقصد اصفهان تغییر داد

 25. دانش آموزان آمریکایی هدف جدیدترین توییت ترامپ

پربحث‌های هفته

 1. احمد توکلی به سوگ فرزند هنرمند خویش نشست + اصلاحیه و جزئیات مراسم تشییع و ترحیم

 2. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 3. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 4. گزارش کیهان: خواننده ها را چه کسی به "دورهمی" دعوت می کند؟

 5. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 6. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 7. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 8. تصاویری جالب از سفیر آلمان در ایران

 9. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 10. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 11. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 12. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 13. روحانی: به دنیا نشان دادیم قدرت مذاکراتی بالایی داریم/ آقایی که در آمریکا روی کار آمده بیش از یکسال است می‌خواهد برجام را از بین ببرد و هر بار می‌گوید این آخرین امضای من است

 14. درخواست عجیب یک اقتصاددان از سیف! به دلار اجازه بدهید بالا برود

 15. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 16. سرگیجه گردشگری در اقتصاد ایران/ بازار گردشگری حلال را هم از دست دادیم

 17. آخرین پست اینستاگرام محمد توکلی

 18. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

 19. ناگفته‌هایی از مرد ۶ میلیارد دلاری بازار ارز / جمشید بسم‌الله کی بود؟

 20. حادثه برای یک هواپیما در فرودگاه مشهد+عکس و فیلم

 21. بازخوانی وظایف رئیس‌ جمهور در قانون اساسی

 22. گناه این "ابراهیم" نیز بت‏ شکنی است

 23. نوبخت: نیمی از یارانه بگیران باید حذف شوند/ مخالفت مجلس با افزایش اعتبار یارانه نقدی

 24. جادوی پول و بانک - 15 | بر «بانکداری بدون ربا» فاتحه‌، مع الاخلاص و الصلوات

 25. نماینده شرکت آسمان: خیلی از کشورها دنبال این بودند همین هواپیماهای ATR بیست و پنج ساله‌‌ی ما را بخرند  

پربحث‌های اخیر

 1. جزییات واگذاری سهام دولتی ۶ شرکت

 2. ترامپ نرخ اشتغال در آمریکا را در 45 سال اخیر به حداقل رساند

 3. پیگیری برقراری پرواز مستقیم بین مادرید - اصفهان

 4. مصرف بنزین در ایران 8 درصد زیاد شد

 5. شاخص بورس بیش از ۲۰هزار واحد رشد کرد

 6. عکس/ استان هایی که نرخ بیکاری تک رقمی دارند  

 7. فریاد تولیدکنندگان پوشاک ایرانی از واردات

 8. تداوم روند کاهشی طلا در بازار جهانی

 9. "کارت اعتباری خرید کالای ایرانی" سال آینده هم اعتبار ندارد

 10. چرا مسکن مهر تهران خالی مانده است؟

 11. کره جنوبی برضد آمریکا به سازمان تجارت جهانی شکایت کرد

 12. قیمت نفت افت کرد

 13. ۴۵ هزار شغل خانگی در نوبت تسهیلات

 14. ۵۰۰ هزار نفر در پاییز بیکار شدند/نرخ بیکاری جوانان ۲۸درصد شد

 15. کرمانشاه بعد زلزله بیکارترین استان شد

 16. ربیعی: برای کاهش فقر در بر ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شد/راجع به یارانه نقدی سال ۹۷ هیچ برنامه خاصی نداریم

 17. شهرداری تهران مانع ساخت‎وساز مسکن شد

 18. ۷۴۳ هزار شغل جدید در ۹ ماهه امسال ایجاد شد+جدول

 19. وزارت صنعت ۸ مشاور وزیر را برکنار کرد

پربحث‌های دیروز

 1. زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟ + عکس

 2. پاسخ آذری جهرمی به شایعات مطرح شده درباره طرح رجیستری و مکالمه یکی از سرنشینان پرواز ATR72

 3. وزارت صنعت ۸ مشاور وزیر را برکنار کرد

 4. کاهش قیمت طلا در بازار جهانی

 5. کاهش قیمت نفت در بازار‌های جهانی

 6. مسکن مهر برای تامین خدمات پایدار چقدر اعتبار نیاز دارد؟

 7. دلار ۴۵۲۰ تومان / سکه در مسیر نزولی

 8. صادرات تکان خورد

 9. آخرین قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در بازار

 10. توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای اسفند

 11. سقوط ۴ پله‌ای ایران در سهولت انجام کسب و کار

 12. گردش ۵۶.۵ هزار میلیارد تومانی مسکن در ۹ ماهه امسال

 13. پرونده «بودجه سال 97» بسته شد/ بودجه در مسیر شورای نگهبان

 14. تکلیف درآمد و هزینه‌های هدفمندی «یارانه‌ها» مشخص شد

 15. تامین هزینه‌های افطاری از بیت‌المال ممنوع شد

 16. آخرین قیمت طلا، دلار، سکه و ارز

 17. امضای نمایندگان با سلایق مختلف برای استیضاح وزیر راه

 18. مردم مستاجرتر شدند

 19. یکه تازی بانک مرکزی در افزایش قیمت دلار بانکی/ نرخ امروز: ۳۷۲۱ تومان

 20. موسوی لارگانی: دولت بجای افراد ثروتمند یارانه فقرا را قطع کرد

 21. اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری تمدید شد

 22. میزان مصرف ۱۱ ماهه بنزین و گازوئیل کشور اعلام شد

 23. فهرست آپارتمان های تا متری 5 میلیون تومان در مناطق مختلف تهران

 24. چرخش مستاجران به سوی مالکیت

 25. وام ازدواج ۱۵ میلیون تومان شد

پربحث‌های هفته

 1. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 2. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 3. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 4. درخواست عجیب یک اقتصاددان از سیف! به دلار اجازه بدهید بالا برود

 5. سرگیجه گردشگری در اقتصاد ایران/ بازار گردشگری حلال را هم از دست دادیم

 6. ناگفته‌هایی از مرد ۶ میلیارد دلاری بازار ارز / جمشید بسم‌الله کی بود؟

 7. نوبخت: نیمی از یارانه بگیران باید حذف شوند/ مخالفت مجلس با افزایش اعتبار یارانه نقدی

 8. جادوی پول و بانک - 15 | بر «بانکداری بدون ربا» فاتحه‌، مع الاخلاص و الصلوات

 9. آخوندی پس از بازدید هوایی از محل حادثه: هنوز هیچ‌ چیزی مشخص نیست

 10. ابهامات بسته ضد التهاب بانک مرکزی

 11. کشتی دلار در حال غرق شدن است/افزایش 11 درصدی کسری بودجه آمریکا

 12. زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟ + عکس

 13. دلار به کمتر از ۴۶۰۰ تومان برگشت+جدول

 14. کواکبیان: لاشه ATR را ظرف ۲۴ ساعت پیدا کنید

 15. پهپاد ویژه جستجو تا ساعتی دیگر به منطقه اعزام می شود

 16. بانک مرکزی فروش ارز اینترنتی را تایید نکرد

 17. ۲.۵ میلیارد دلاری که مسافران ایرانی به ترکیه بردند

 18. مسابقه بانک‌ها برای فروش اوراق مشارکت

 19. پیشنهاد رتبه‌بندی کارت‌های بازرگانی/ تعیین سقف برای کارت اولی‌ها

 20. مبادلات ارز الکترونیکی می‌شود / آغاز به کار سامانه جدید ارزی ازفردا

 21. پاسخ آذری جهرمی به شایعات مطرح شده درباره طرح رجیستری و مکالمه یکی از سرنشینان پرواز ATR72

 22. بازگشت پرواز «تهران - تبریز» به فرودگاه مهرآباد به‌علت نقص فنی

 23. استیضاح مجدد وزیر راه و شهرسازی کلید خورد

 24. نماینده مجلس: احتمالا سیستم ELT هواپیمای آسمان از کار افتاده و گرنه باید سیگنال می‌داد

 25. آیا ایران با وجود تحریم ها، جزو رکورددارها در سقوط هواپیماست؟

آخرین عناوین