بانک آینده

خبره ورزشی بدون هیچ‌گونه سابقه / نگاهی به انتخاب رییس جدید کمیته ملی المپیک

گروه ورزشی الف،   3961025258 ۳۶ نظر، ۱ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
 خبره ورزشی بدون هیچ‌گونه سابقه / نگاهی به انتخاب رییس جدید کمیته ملی المپیک

با انصراف محمود خسروی وفا از کاندیداتوری ریاست، رضا صالحی امیری بدون رقابت رییس کمیته ملی المپیک شد.

در واقع  صالحی امیری بدون رقابت توانست رییس کمیته ملی المپیک شود. در مورد انتخاب رییس رای گیری حتی به صورت  کتبی انجام نشد و فقط اعضای مجمع قیام کردند. انتخاب صالحی امیری به ریاست کمیته ملی المپیک  بدون هیچ رقابتی در حالی است که وی تخصص و آشنایی با حوزه ورزش و مدیریت ورزشی ندارد.

معرفی رضا صالحی امیری به عنوان کارشناس خبره در مجمع اخیر انتخاباتی کمیته ملی المپیک در ۲۶ آذر ۹۶ تائیدی بود بر تمام صحبت هایی که از خیلی وقت پیش مبنی بر حضور وی در انتخابات این کمیته مطرح شده بود؛‌ اتفاقی که به وی مجوز حضور در مجمع انتخاباتی را می داد. وقتی اصغر رحیمی که یکی از مدعیان انتخابات این کمیته بود بر خلاف دوره انتخاباتی چهار سال قبل به عنوان کارشناس خبره معرفی نشد. این تصمیم هیئت اجرایی با که مخالفت های بسیاری از چهره های ورزشی روبرو شده بود.

او در ابتدای دولت یازدهم وقتی مسعود سلطانی‌فر از مجلس رای اعتماد نگرفت‌، به‌عنوان دومین وزیر پیشنهادی ورزش به خانه ملت معرفی شد که در آنجا هم نتوانست رای اعتماد بگیرد و وزیر ورزش شود. او سپس به سرپرستی وزارت ورزش و جوانان(حدود 3 ماه)ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی و سپس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیده شد.

اما با شهردار شدن محمدعلی نجفی وی بازهم به صدر انتصابات در شهرداری تهران بازگشت.

صالحی امیری با آغاز به کار دوران جدید شورای شهر و شهرداری، حکم سه سمت رسمی را از محمدعلی نجفی شهردار تهران گرفت. در تاریخ 20 آبان 1396، شهردار تهران طی حکمی وزیر سابق ارشاد را به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی منصوب کرد. اتفاق جالب دیگر این بود که صالحی‌امیری حتی حکم قائم‌مقامی شهردار تهران را هم از نجفی دریافت کرد. البته این پایان احکام سریالی برای صالحی‌امیری نبود! او در تاریخ 16 دی ‌ماه 1396 با حفظ سمت‌های قبلی به عنوان رئیس هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تهران هم منصوب شد.

او همچنان عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد نیز می باشد.

 مدیر دوشغله؟

ورود سیاسیون به کمیته ملی المپیک مسبوق به سابقه است. در دولت احمدی نژاد نیز، محمد علی آبادی به عنوان رئیس کمیته ملی المیک انتخاب شد. اتفاقاً علی آبادی که در دولت هشتم و نهم هم  ریاست کمیته ملی المپیک  و هم معاون اجرایی رئیس جمهور بود به عنوان مدیر دو شغله شناخته شد.

البته قبل تر محمد علی نجفی شهردار تهران در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که صالحی امیری معاونت فرهنگی شهرداری را به کمیته المپیک ترجیح خواهد داد و از شهرداری نمی‌رود.

محمدعلی نجفی درباره اینکه رضا صالحی امیری، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران می‌تواند در کمیته ملی المپیک مسئولیت بگیرد، گفت: بحث این بود که آیا حضور در کمیته ملی المپیک شغل محسوب می‌شود یا خیر. با انصاری معاون رئیس جمهور صحبت کردم و ایشان اعلام کرد از نظر ما به طور قطع شغل محسوب می‌شود.

تلاش برای انصراف صالحی امیری از انتخاب شدن در سمتی غیر تخصصی

چند روز قبل یک عضو فراکسیون ورزش در نامه‌ای به صالحی امیری از کاندیداتوری او برای ریاست کمیته ملی المپیک انتقاد کرد و در توصیه‌ای خواستار کناره‌گیری از نامزدی برای این پست مهم و باز کردن راه برای حضور افراد متناسب با این حوزه شد.

محمدجواد جمالی در این نامه با اشاره به سرگذشت محمدعلی آبادی، خطاب به صالحی امیری نوشته بود: «شما آدمی هستید که در حوزه‌های مختلف امنیتی، مطالعات استراتژیک و فرهنگی کار کرده‌اید پس بیایید یک بار هم که شده به عنوان یک فرد مسوولیت‌پذیر از حوزه‌ای که هیچ تناسب و سنخیتی با آن ندارید شجاعانه خارج شوید و بیش از این باعث یاس و سرخوردگی قهرمانان، خبرگان ورزشی و تحصیلگردگان حوزه مدیریت ورزشی نشوید».

اما توصیه ها هم تاثیری در عزم صالحی امیری نداشت.

انصراف های تحمیلی؟

تلاش های خبرنگار الف برای ارتباط با خسروی وفا دیگر کاندیدای این انتخابات برای پرسش این سوال که چرا با وجود سابقه ورزشی خود وی حاضر شده به نفع صالحی امیری بدون سابقه ورزشی برای پست مهمی مانند رئیس کمیته ملی  المپیک کنار بکشد بی نتیجه ماند اما خسروی وفا نیز اخیراً گفته بود:« کناره‌گیری من از کاندیداتوری ریاست کمیته ملی المپیک زمانی خواهد بود که مطمئن شوم صالحی امیری در رای‌گیری حضور خواهد داشت و تا روز انتخابات تصمیمی برای انصراف از پست ریاست کمیته ملی المپیک ندارم.»

تصمیمی که بسیاری معتقدند ورود گزینه نزدیک به دولت احتمالا باعث افزایش فشارها به خسروی وفا و دیگر نامزدهای انتخابات شده و آنها مجبور به کناره گیری شدند..

بسیاری از موافقان دولت و سیاست های انتصابی آن حالا این انتقاد را به دولت وارد دانسته اند که چرا فردی که سابقه مشخص و روشنی در بحث کلان ورزشی کشور نداشته است و تنها دو ماه به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان در این حوزه حضور داشته کاندیدا و سپس رئیس کمیته مهم ملی المپیک می شود؛ اگرچه برخی پاسخ می دهند که در این انتخابات دولت هیچ نقش و دخالتی نداشته و طبعا گزینه مشخصی هم معرفی نکرده، اما برهمگان سابقه و ارتباط نزدیک صالحی امیری با دولت روحانی روشن است.

حالا و طبق قانون او باید از سمت های خود در شهرداری تهران استعفا بدهد تا مدیر دو شغله محسوب نشود؛ در غیر این صورت تخلف قانونی آشکار رخ داده است.

نگاهی طنز به حضور صالحی امیری در کمیته ملی المپیک!

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۱۶ بهمن ۱۳۹۶وزیر ارشاد: امسال حج عمره نداریم/شورای ساخت و شورای نمایش نباید سلیقه‌ای عمل کنند
۳۰ دی ۱۳۹۶نجفی: استعفای صالحی امیری پذیرفته شد/ او از شهرداری می‌رود
۲۹ دی ۱۳۹۶واکنش مایلی‌کهن به حضور صالحی‌امیری در ورزش
۲۹ دی ۱۳۹۶استقبال اعضای شورای شهر از رفتن معاون شهردار
۲۷ دی ۱۳۹۶نامه صالحی‌امیری درباره دوشغله شدنش/ حاضرم از شهرداری استعفا دهم
۲۶ دی ۱۳۹۶صراحت قانون و نظر عجیب صالحی امیری/ رئیس به دنبال مجوز برای دور زدن قانون؟
۲۶ دی ۱۳۹۶واکنش محسن هاشمی به دو شغله بودن صالحی امیری
۲۵ دی ۱۳۹۶نگاه طنز آمیز تلویزیون به انتخاب رییس جدید کمیته ملی المپیک  
۲۵ دی ۱۳۹۶وزیر سابق ارشاد رئیس کمیته المپیک شد
۱۷ دی ۱۳۹۶دربست صالحی امیری برای رفتن از کردستان به سئول!
۱۷ دی ۱۳۹۶ستاد نظارت تسلیم فشارها نشد؛ نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک امتحان زبان انگلیسی می‌دهند
۱۷ دی ۱۳۹۶حذف آزمون زبان انگلیسی از نامزدهای دبیر کلی کمیته ملی المپیک برای رای اوردن نامزد خاص!

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

امیر۲۰۸۱۱۱۱۹:۰۹:۲۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
در دورانی داریم زندگی میکنیم که اکثر مسولین امنیتی هستن ولی وزارت اطلاعات که باید امنیتی باشه نیست ورزش هم امنیتی شد
ناشناس۲۰۸۲۶۵۲۱:۲۷:۵۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
دولتهای ما در استفاده از افعال عکس استاد هستند ، پس وقتی میگویند نباید امنیتی باشند یعنی باید امنیتی باشند !!!
ناشناس۲۰۸۵۱۲۰۷:۳۹:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
متاسفانه این طیف در همه ی امور همینطوره !! برای ... هر قدرت کوچک و بزرگی خیلی ... و برای انجام تکلیف خیلی ... و ناتوانند . عجب گیری کرده اند ملت !!!!!!!!!!!
امیر۲۰۸۷۰۲۱۰:۳۳:۵۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
تخصص مهم نیست، از خودی ها بودن مهمه...
سید۲۰۸۱۱۴۱۹:۱۰:۵۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
بعدا میگن ورزش سیاسی نیست
ناشناس۲۰۸۱۷۲۱۹:۴۶:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
خانم شبنم رحمتی نوشته: انتقاد میشد که چرا آقای ولایتی باید 36 شغل داشته باشد. امروز با انتصاب صالحی‌امیری به ریاست کمیته ملی المپیک روشن شد دوستان اعتدالیون، اگر آب باشد شناگرهای قابلتری هستند
ناشناس۲۰۸۱۳۳۱۹:۲۲:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
ببینیم ورزشکاران حامی روحانی ، الان اعتراض میکنند؟!!
ناشناس۲۰۸۸۰۶۱۱:۵۸:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
قحط الرجال! چند شغله- متخصصان بیکار- جوانگرایی!
موسوی۲۰۸۱۳۴۱۹:۲۲:۵۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
آقایون می خواهند به هر قیمتی در مسند (و نیز در منظر ) باشند حوزه کاری و تخصصش و نیز نظر خبره های اون حوزه اصلا مهم نیست ! ب در همه کارها متخصصند !!
محمد۲۰۸۵۷۸۰۸:۵۴:۰۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
این احساس تکلیف به خدمت به مردم کشت مارو. تا کی باید عده ای محدود تمام پست های مدیریتی رو اشغال کنند. روزی ...
ناشناس۲۰۸۱۳۷۱۹:۲۶:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
اینطوری بخوایم فکر کنیم ، تقریبا بیشتر افرادی که مسندی دارند به همین صورت هستند و اساسا معیار انتخاب هم جهت بودن سیاسی و عقیدتی است تا تخصص .
ناشناس۲۰۸۱۴۹۱۹:۳۱:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
امور ممکلت داره بین دو سه هزار نفر دست به دست میچرخه وآدم جدید نمیارن توی حلقه خودشون. یک نگاه به حوزه هایی که این اقا سر کار بوده بندازید هیچ کدوم ربطی به هم نداشتن کلا فقط میخوان یه عده ای از دوستان و آشنایان خودشون رو بزارن راس امور.
کامران۲۰۸۱۵۴۱۹:۳۴:۱۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
نه ما اصلا متوجه نمیشم ایشون گزینه وزارت ورزش هست!!!!!!! دیگه تو دولت جا خالی نبود ایشون قبول زحمت کردن این پست رو پذیرفتن.
ناشناس۲۰۸۱۵۶۱۹:۳۵:۵۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
شهید چمران: کسی که تخصص ندارد و پستی را قبول میکند متعهد هم نیست.
ناشناس۲۰۸۱۷۳۱۹:۴۶:۳۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
احمدی نژاد هم علی آبادی را بدون داشتن هیچگونه سابقه ورزشی رییس کمیته المپیک کرد. مردم به روحانی رای دادند که شاهد اینگونه انتصابات نباشند. چطور عده ای خود را تدبیر و امید می نامند؟
ناشناس۲۰۸۲۵۴۲۱:۰۱:۵۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
علی آبادی بعد از ۴ سال ریاست سازمان تربیت بدنی، به ریاست کمیته ملی المپیک "انتخاب" شد!
ناشناس۲۰۸۴۳۱۰۱:۴۴:۰۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
و بعدش در کمال ناباوری, رییس اداره شیلات شدند!!!!!
ناشناس۲۰۸۱۸۷۲۰:۰۰:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
این هم از نشانه های بسیار بارز و شفاف (( شایسته سالاری )) و چند صدایی در اداره امور کشور است .
ناشناس۲۰۸۱۹۴۲۰:۰۲:۳۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
همین که بتونه پول بیشتری بیاره برای فدراسیونها یعنی همه شرایط را داره.
ناشناس۲۰۸۲۴۹۲۰:۵۵:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
با توجه به روش کاملا سیاسی انتخاب شدن همه روئسای کمیته المپیک در سی و چند سال گذشته ، آیا باز هم میتوانیم به انتخاب رئیس کمیته المپیک قبل از انقلاب ایرادی بگیریم .
محسن۲۰۸۳۲۱۲۲:۳۴:۴۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
مگه این آقا قبلا وزیر ارشاد نبود؟
ناشناس۲۰۸۳۹۹۰۰:۴۷:۵۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
مهم ژن خوب مدیریتیه. مشکل از ماست، اگر خوب دقت کنیم بین وزارت ارشاد و کمیته ملی المپیک فرقی نیست!!!!!
ناشناس۲۰۸۴۹۸۰۷:۰۳:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
مهم نیست؛ فرق نمی‌کند؛ مهم این است که ایشان یک جایی رییس باشد؛ حتی اگر شده در یک فدراسیون و من قسم می خورم تا به امروز ایشان برای این کار برنامه هم نداشته است.
ناشناس۲۰۸۳۴۹۲۳:۲۳:۲۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
اینجا ایرانه...البته همراه با حقوق شهروندی بر روی کاغذ
ناشناس۲۰۸۴۳۰۰۱:۴۳:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
وقتی با وجود بیکاری هزاران جوان مستعد و تحصیل کرده اینگونه افراد که باید بازنشسته شوند چندین شغل دارند انتظار نداشته باشید مردم هم به ...
من۲۰۸۴۴۹۰۲:۲۵:۵۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
نه اینکه از انتخاب ایشون خوشحال باشم اما صدا و سیما و شما خوبه در مورد پست های ی عده دیگه مثل ...نیز همچنین واکنش بدین!
ناشناس۲۰۸۴۹۳۰۶:۵۶:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
اگر مدیر ورزش سیاسی و امنیتی نباشه کلی اعتراض میشه فرقی نمیکنه همه دولت ها رئیس کمیته المپیک رو به خاطر سیاست های کلی ایران انتساب می کنند
قلندر۲۰۸۴۹۴۰۶:۵۶:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
کجا افراد در جای خود هستند تا این یکی باشد؟
ناشناس۲۰۸۴۹۶۰۶:۵۹:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
بدون هیچ‌گونه سابقه ورزشی و بدون برنامه. همه آدم‌هایی که به ایشان رای دادند و فضایی به وجود آوردند که یک متخصص کناره بگیرد و عطای کار را به لقایش ببخشد، در این کار مقصرند. آیا ایشان با این همه کار، وقت خواهد کرد به فدراسیون بیاید؟
محمد۲۰۸۵۳۴۰۸:۰۶:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
متاسفم متاسفم متاسفم
ناشناس۲۰۸۵۵۰۰۸:۲۷:۵۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
واقعا کشور و قوانین و شایسته گزینی همه را به مسخره گرفته اند.......
ناشناس۲۰۸۵۶۸۰۸:۴۶:۱۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
قانون دولت ... هیچ مدیری از بین نمیرود فقط از پستی به پست دیگر منتقل می شود.
ناشناس۲۰۸۶۴۵۰۹:۴۲:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
رئیس محترم جمهور لطفا ورود کرده و این ... را جمع کنید
ناشناس۲۰۸۹۷۷۱۴:۰۰:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
تخصص که مهم نیست . از این صندلی به اون صندلی.
ناشناس۲۰۹۷۵۱۲۲:۲۹:۵۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
حد اقل سعی کند که زبان اینگلیسی اش را تقویت کند آنچه در این پست اهمیت دارد برقرار کردن ارتباط شخصی با مسئولان کمیته های المپیک است .
ناشناس۲۱۳۰۸۳۱۲:۵۱:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
حتما این انتخاب سیاسی نیست ؟ معاون شهردار رئیس کمیته ملی المپیک ؟ بدون سابقه ورزشی و تجربه ورزشی ؟
بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 2. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 3. سوال از رئیس جمهور درباره افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی/ 80 امضاء

 4. درستایش حریت وعدالت

 5. شب شاهنامه نقالان

 6. کاهش دید خلبان، دلیل احتمالی سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج است

 7. آخرین وداع با پیکر شهید بسیجی آشوب خیابان پاسداران"محمد حسین حدادیان"  

 8. اعتماد به بیگانه!

 9. بازی هزار سنگر به بازار آمد+ لینک دانلود

 10. اعلام برائت گنابادی ها از اغتشاش گران  

 11. بالگردهای ارتش با تمام توان برای انتقال اجساد جانباختگان اقدام خواهد کرد

 12. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 13. تجمع اعتراضی کارگران مقابل شورای نگهبان+ تصاویر

 14. با کاشت ابرو قاب چهره خود را زیباتر کنید

 15. برانکو بازیکنان پرسپولیس را تنبیه کرد/ پرسپولیسی‌ها باید تاوان اشتباهاتشان را پس بدهند

 16. نماینده دنا: پیکرها پراکنده نیستند اما یخ بسته‌اند/ احتمال انتقال پیکرها تا 10 ساعت دیگر

 17. جنگی که هیچ کس را بی نصیب نگذاشت!

 18. وحشتناک‌ترین سقوط‌های هواپیما  

 19. دیدار وزیر خارجه اسپانیا با ظریف  

 20. جسد یکی از سه صیاد مفقود شده جویباری پیدا شد

 21. آخرین دستاوردهای همراه اول در نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

 22. تجمع مردم گناباد در حوزه علمیه در اعتراض به آشوب دراویش و لکه‌دار کردن نام گناباد  

 23. انتقادها از رفتار زننده بازیکنان الهلال ادامه دارد

 24. نخستین تصاویر از پیکرهای مطهر شهدای اغتشاشات پاسداران  

 25. عبدالله گنجی جواب سوال رسایی را داد، چرا روحانی برای شهادت ۴سرباز وطن دستور تشکیل کمیته نداد  

پربحث‌های دیروز

 1. پلیس: ناآرامی‌های خیابان پاسداران ساعت ۴ و نیم بامداد به پایان رسید / ۳۰۰ نفر از جمله رانندگان خودروهای اتوبوس مرگ و سمند بازداشت شدند / شهادت سه مامور ناجا و دو بسیجی

 2. واکنش وقیحانه رسانه های عربستانی به اقدام زشت بازیکنان الهلال(عکس)

 3. لاشه هواپیما تهران- یاسوج پیدا شد+ تصاویر/ سقوط در ارتفاع 4 هزار متری/ امکان فرود هلیکوپتر وجود ندارد/ کلاه‌سبزهادر راه رسیدن به اجساد/ هواپیما کمی بالاتر بود قله را رد می‌کرد

 4. پایان آشوب دراویش در پاسداران تهران/ ۳ مامور پلیس و ۲ بسیجی به شهادت رسیدند

 5. تصاویری که گفته میشود ظاهرا اجساد روی برف است  

 6. اطلاعیه هواپیمایی آسمان، ۵۵ ساعت پس از سقوط هواپیما!

 7. در آخرین لحظات درهواپیما چه گذشت؟/ اظهارات استاد باسابقه خلبانی کشور درباره گمانه زنی های علت سقوط هواپیما

 8. تصویر یکی از شهدای درگیری شب گذشته دراویش گنابادی با پلیس و بسیج

 9. استقلال موقتا در صدر گروه مرگ ماموریت با موفقیت انجام شد/ 3 امتیاز با ارزش از الهلال

 10. عکس/بنر حمایتی عمانی‌ها از الهلال مقابل استقلال

 11. تصاویر اجساد را منتشر نکنید

 12. فرمانده کلاه‌سبزها در عملیات انتقال اجساد قربانیان حادثه سقوط هواپیما کیست؟+ عکس

 13. زنان سی‌سخت و پادنای سمیرم ناهار امدادگران را آماده کردند+عکس

 14. توضیحات سپاه درباره نحوه پیدا کردن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج

 15. فیفا به دلیل سیاسی‌کاری عربستان را به اخراج از جام‌جهانی تهدید کرد

 16. قایق غرق شده صیادان جویباری پیداشد؛ اما صیادان نه

 17. ۳۳ جان‌باخته هواپیمای تهران-یاسوج اهل تهران هستند

 18. بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور

 19. جدول گروه سوم و چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بعد از پایان هفته دوم  

 20. اردوغان:باروحانی وپوتین درموردعفرین به توافق رسیدیم

 21. شکست سنگین پرسپولیس مقابل ژاوی و یارانش/ تیم برانکو، پراشتباه و بی‌برنامه

 22. رئیسی: مماشات با فساد نزدیکان و نورچشمی‌ها موجب ارتجاع انقلاب می‌شود

 23. روایت سردار کوثری از ناآرامی منطقه پاسداران: 2 بار با دراویش صحبت کردیم اما گوش نکردند

 24. العبادی: اجازه نخواهیم داد ناتو از خاک عراق علیه ایران استفاده کند

 25. ۴۵ جسد سانحه سقوط هواپیمای "تهران ـ یاسوج " کشف شد

پربحث‌های هفته

 1. احمد توکلی به سوگ فرزند هنرمند خویش نشست + اصلاحیه و جزئیات مراسم تشییع و ترحیم

 2. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 3. نظر شما در مورد این فیلم و سخنان مدیرعامل ایران خودرو چیست؟  

 4. برنامه بی نقص ترامپ مجنون، برای اقتصاد ایران و روسیه

 5. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 6. گزارش کیهان: خواننده ها را چه کسی به "دورهمی" دعوت می کند؟

 7. نظر شما درباره این تصویر چیست؟

 8. دستگیری دلالان ارز از سوی نیروی انتظامی/ دلار ارزان شد + عکس

 9. چرا کمتر کسی حاضر به دفاع از مواضع "حاتمی کیا" است؟

 10. ماکرون: برنامه موشکی ایران باید تحت نظارت بین المللی قرار گیرد

 11. جانشین جمشید بسم الله دستگیر شد/ تزریق پنج میلیون دلار به طور روزانه کجا می رود؟/755 حساب اخلال‌گران بازار ارز با گردش 20 هزار میلیارد تومان مسدود شد

 12. احمد توکلی: دیده بان به تنهایی قادر نیست فساد را منکوب کند؛ اما می‌توانیم انگیزه ایجاد کنیم / جامعه باید به سمت مبارزه با فساد حرکت کند/بی ثباتی مدیریت و فقدان استراتژی در صادرات گاز

 13. اختلاف بر سر لغو آزمون مدارس نمونه و استعداد درخشان/ نامه اعتراضی ۱۶۰ نماینده به رییس‌جمهور

 14. تصاویری جالب از سفیر آلمان در ایران

 15. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 16. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 17. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 18. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 19. روحانی: به دنیا نشان دادیم قدرت مذاکراتی بالایی داریم/ آقایی که در آمریکا روی کار آمده بیش از یکسال است می‌خواهد برجام را از بین ببرد و هر بار می‌گوید این آخرین امضای من است

 20. درخواست عجیب یک اقتصاددان از سیف! به دلار اجازه بدهید بالا برود

 21. سخنان رییس جمهور در مورد رفراندوم مجهول است/مشاوران روحانی به دنبال دعوای کاذب بین دو جناح هستند/روحانی مراقب سرنوشت احمدی نژاد باشد

 22. پیامک عجیب قاضی‌پور به وزیر اقتصاد در مورد نرخ دلار  

 23. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 24. سرگیجه گردشگری در اقتصاد ایران/ بازار گردشگری حلال را هم از دست دادیم

 25. سید‌امامی باور نمی‌کرد‌ اطلاعات جاسوسی‌اش را در اختیار داریم/دستگیری این تیم برای آمریکا ‌سنگین بود‌

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش وقیحانه رسانه های عربستانی به اقدام زشت بازیکنان الهلال(عکس)

 2. استقلال موقتا در صدر گروه مرگ ماموریت با موفقیت انجام شد/ 3 امتیاز با ارزش از الهلال

 3. عکس/بنر حمایتی عمانی‌ها از الهلال مقابل استقلال

 4. فیفا به دلیل سیاسی‌کاری عربستان را به اخراج از جام‌جهانی تهدید کرد

 5. جدول گروه سوم و چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بعد از پایان هفته دوم  

 6. شکست سنگین پرسپولیس مقابل ژاوی و یارانش/ تیم برانکو، پراشتباه و بی‌برنامه

 7. نماز جماعت الهلالی‌ها پیش از آغاز بازی

 8. سرپیچی الهلالی‌ها از احترام به جانباختگان سقوط هواپیما

 9. یک دقیقه سکوت پیش از شروع دیدار السد و پرسپولیس به احترام جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج  

 10. نتیجه سرنوشت ساز در گروه پرسپولیس/ الوصل از دور خارج شد

 11. دستگیری بازیکن ویارئال به خاطر دزدی و آدم‌ربایی

 12. دستگیری بازیکن ویارئال به خاطر دزدی و آدم‌ربایی

 13. فرصت طلایی برای مهدی رحمتی

 14. عکس/ پست شفر در آستانه دیدار استقلال مقابل الهلال

 15. ناکامی مسی در گلزنی به این تیم‌ها؛ نحسی برای لیونل!

 16. رختکن پرسپولیس و ورزشگاه پیش از شروع بازی (تصاویر)

 17. توصیف منفورترین بازیکن محبوب ایران/ آقای گل تویی؛ بقیه...

 18. ترکیب پرسپولیس مقابل السد

 19. پایان اعتصاب ۵ روزه بازیکنان استقلال خوزستان

 20. خط و نشان طارمی برای علی‌پور و پیراهن تیم‌ملی!

 21. خوشحالی مشترک طارمی و اسنایدر  

 22. مدافع پرسپولیس دیدار با السد را از دست داد

 23. طلسم مسی پشت دروازه‌ خاطرات/ دغدغه بایرن مونیخ در گذرگاه دشوار ترک‌ها

 24. پرسپولیس به دنبال شکست یاران ژاوی و پورعلی‌گنجی/ آزمون سخت استقلال برابر الهلال

پربحث‌های هفته

 1. واکنش وقیحانه رسانه های عربستانی به اقدام زشت بازیکنان الهلال(عکس)

 2. خطر تعلیق کشتی ایران موقتاً رفع شد/کریمی ۶ ماه و مربی‎اش ۲ سال محروم شدند

 3. محرومیت سنگین در انتظار کشتی ایران و علیرضا کریمی

 4. اهدای مدال طلا به حاج قاسم در قلب آمریکا+عکس

 5. شکایت علی کریمی از کی‌روش +عکس

 6. علی کریمی اینگونه از حامیان خود تشکر کرد  

 7. شاهرودی: کی‌روش عذرخواهی نکند هواداران پرسپولیس را پشت خود نخواهد دید

 8. چرا عابدزاده و دایی از علی کریمی حمایت نکردند؟

 9. استقلال موقتا در صدر گروه مرگ ماموریت با موفقیت انجام شد/ 3 امتیاز با ارزش از الهلال

 10. عکس/بنر حمایتی عمانی‌ها از الهلال مقابل استقلال

 11. خادم: تبعات قرارنگرفتن مقابل ورزشکاران اسرائیل را بپذیرند/ تا کی به هر کس و ناکس التماس کنیم!

 12. انتقاد از بیلبوردهای تبلیغاتی که یک میلیون دلار نصیب کی روش می کند

 13. مربی علیرضا کریمی: ۲ سال محروم شدم اما خوشحالم/ این اتفاق دست ما نبود اما دامن ما را گرفت!

 14. اتفاق هولناک در فوتبال ایران/ سقوط قهرمان آسیا به لیگ دسته سه!

 15. زمان پایان محرومیت علیرضا کریمی مشخص شد

 16. عکس یادگاری سردار آزمون با یورگن کلوپ

 17. ناکامی جدید برای دیپلماسی فوتبال ایران

 18. هزینه سفر استقلال به قطر چقدر است؟

 19. دست‌های پشت پرده علی کریمی چه کسانی هستند؟

 20. رفتار عجیب اماراتی‌ها با طارمی و یارانش

 21. درخواست کی‌روش برای پاسخ به علی کریمی

 22. خلعتبری: کی‌روش باید از همه ایرانی‌ها عذرخواهی کند

 23. پرچم دار ایران المپیک مکزیکو سیتی درگذشت  

 24. ماجرای عجیب جدایی گولچ از پرسپولیس

 25. جزئیات مصدومیت ستاره تیم ملی؛ دژاگه جام جهانی را از دست داد؟

آخرین عناوین