هتل بین المللی

حاجی بابایی: دولت می‌خواهد مردم برای دریافت یارانه در کمیته امداد ثبت نام کنند

گروه اقتصادی الف،   3961022073 ۲۷ نظر، ۱ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
حاجی بابایی: دولت می‌خواهد مردم برای دریافت یارانه در کمیته امداد ثبت نام کنند

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت از مجلس مجوز می خواهد که برخی افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و حاشیه نشینان را جدا کرده و به آن ها یارانه دهد و مابقی مردم اگر یارانه می خواهند، در کمیته امداد و بهزیستی ثبت نام کنند.

حمیدرضا حاجی بابایی در مصاحبه با رادیو وظیفه مجلس را در تصویب بودجه ای مفید، کم ضرر و هم راستا با اسناد بالادستی و در جهت عدالت اجتماعی تعریف کرد و افزود: «آنچه در عمل اتفاق می افتد دولت لایحه بودجه را تقدیم مجلس می کند و مجلس ممکن است به وظایف خطیر خود عمل بکند یا خیر!»

وی ادامه داد: «این مجلس است که باید لایحه بودجه را تصویب کند که با مقوله تایید متفاوت است. تایید بدین معناست که مجلس به یک وزیر رای اعتماد می دهد یا خیر ولی لایحه بودجه باید به تصویب برسد و از این پس تک تک نمایندگان مجلس در برابر این مصوبه مسئول هستند و نمی توانند در محافل عمومی و صداوسیما نظری مغایر اعلام کنند.»

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه مجلس می تواند لایحه بودجه را بکلی دگرگون کند، بودجه مصوب را کاری مشترک از سوی مجلس و هم دولت خواند و افزود: «مجلس می تواند بکلی لایحه را رد کند و مطابق با اسناد بالادستی اقدام به اعمال تغییرات در لایحه بودجه نماید... اما آیا لایحه بودجه را تمامی کارشناسان اقتصادی قبول دارند؟»

این نماینده مردم در مجلس گفت: «اگر مجلس لایحه بودجه را صرفا تایید کند، تعاملی میان دولت و مجلس شکل نگرفته است. این بدین معناست که مجلس هیچ انگاشته شده. بنده مسئول کمیسیون برنامه ششم بودم. امروز بودجه بدست مجلس رسیده است که در تعریف، یک پنجم برنامه است. اما بنده بعنوان رئیس کمیسیون برنامه ششم می ببینم این بودجه 100درصد با برنامه مغایرت دارد.»

حاجی بابایی اذعان داشت: «برنامه یک قانون است و بر اساس سیاست های کلی نوشته شده و شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام آن را تایید کرده. دولت در لایحه بودجه آورده است که ما نرخ بنزین را 500 تومان گران کنیم ولی ما بعنوان نماینده مجلس در میان مردم زندگی می کنیم و می دانیم این تصمیم در حال حاضر امکان ندارد.»

وی افزود: «دولت از طرف دیگر به مجلس می گوید یک چک سفید بدهید که 38 میلیون نفر یارانه بگیر را حذف کند. دولت از مجلس مجوز می خواهد که یکسری از تحت پوششان کمیته امداد، بهزیستی و حاشیه نشینان را جدا کرده و به آن ها یارانه دهد و مابقی مردم اگر یارانه می خواهند، در کمیته امداد و بهزیستی ثبت نام کنند و ما بعد از بررسی به آن ها یارانه بدهیم.»

حاجی بابایی تصریح کرد: «بنده این را توهین به مردم می دانم و نمی توانم این بند را مصوب کنم. مجلس وظیفه دارد به دولت کمک کند و در بحث وزرا دیدید که با تمام توان به هر کس دولت معرفی کرد، رای دادیم و به این کار ما نیز ایراد گرفته شد؛ اما بنده می دانم که بسیاری کارمندان ما نیز به یارانه نیازمند هستند و نمی توان گفت این افراد را حذف کنید.»

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۲۷ اسفند ۱۳۹۶حاشیه های آخرین روز کاری مجلس؛ از تعطیلی دفاتر برخی نمایندگان برای ندادن عیدی تا خانه تکانی خانم نماینده
۲۶ اسفند ۱۳۹۶لاریجانی قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را ابلاغ کرد
۲۳ اسفند ۱۳۹۶آیا پول‌های نامشروع آقایان به حساب مردم برمی‌گردد؟  
۲۲ اسفند ۱۳۹۶نظر شورای نگهبان در خصوص لایحه بودجه کل کشور
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ معاون اول برای دفاع از وزرا در جلسه استیضاح حضور می‌یابد +عکس
۲۱ اسفند ۱۳۹۶نقوی: استیضاح آخوندی مورد مطالبه نمایندگان است
۲۱ اسفند ۱۳۹۶چهارشنبه؛بررسی حمله به سفارت ایران در انگلیس با حضور معاونان ظریف
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ما نماینده حوزه انتخابیه در مجلسیم نه نماینده مجلس در حوزه انتخابیه/ برخی از نمایندگان ادوار مجلس در طراز نمایندگی نبودند
۱۹ اسفند ۱۳۹۶طرح «اعاده اموال نامشروع» مسئولان ملی است نه جناحی و سیاسی
۱۸ اسفند ۱۳۹۶اظهار بی اطلاعی نمایندگان از 950 هزار شغل مورد ادعای رئیس جمهور/ تقاضای برای شغل بیشتر شده نه کمتر
۱۷ اسفند ۱۳۹۶تعداد امضاهای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان به عدد ۱۸۰ رسید+ تصاویر
۱۶ اسفند ۱۳۹۶خبر سخنگوی شورای نگهبان از بررسی اصلاحات لایحه بودجه

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۰۲۸۳۶۱۱:۳۳:۱۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
مگه این شما نبودیدکه قبلا می گفتید باید یارانه فقط به نیاز مندان پرداخت بشه. حالا میگید قبول ندارید؟
ناشناس۲۰۳۴۶۶۲۳:۴۲:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
با وضعیتی که روحانی و همیارانش بوجود آورده اند ؛ متاسفانه یارانه در زندگی بیش از ۸۵% مردم بسیار موثر است و به شدت استحقاق دریافت هستند . _____________ چند سال قبل که اوضاع نسبت به امروز قابل تحمل تر بود علیرغم ترغیب و ارعاب و تشویق و تبلیغات آزار دهنده و افراطی ، عدم استقبال مردم برای انصراف از دریافت یارانه را دیدید . _____________ حالا که وضع احاد جامعه روز به روز بدتر و بحرانی تر میشود باید یارانه را افزایش داد یا قطع کرد ؟ اگر تدابیر امروز بر اساس واقعیات و حقایق تلخ معیشتی و اقتصادی مردم تدوین نشود ، بحران غیر قابل اصلاحی دامنگیرتان خواهد شد .
ناشناس۲۰۲۸۳۷۱۱:۳۹:۳۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
جناب به جای مصاحبه، تصویبش نکنید.
ناشناس۲۰۲۸۷۱۱۲:۰۹:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
آنچه دولت محترم می خواهد در مجلس محترم تصویب شدنی است.
آشنایی که هیچ گاه نظراتش بیان نمیشود۲۰۳۵۵۶۰۱:۲۸:۳۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
آبروی مومن را بردن ومردم راتحقیر کردن مگرچگونه است ؟ غیر از این کارهاست
ناشناس۲۰۲۸۷۵۱۲:۱۲:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
بعداز 50سال اندکی ازپول مردم را مستقیما بخودشان پرداخت نمودید هزاران بهانه آوردید که این حق راارمردم بگیرید بگیرید ولی باید هزینه آب برق گاز را قبل از پرداخت یارانه حساب کنید
ناشناس۲۰۲۸۷۹۱۲:۱۶:۵۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
خب مگه نمیگفتید دولت باید یارانه بگیرها را کم کند آقای حاجی بابایی؟ دولت هم دارد همین کار را میکند. اگر دلتان برای مردم سوخته، ارگانهای خصولتی مثل شرکتهای تابعه ...و ... را ملزم به پرداخت مالیات بر درامد بفرمایید تا فشار از دوش مردم برداشته شود. اگر نمایندگان مجلس، آنطور که شما ادعا میکنید در بین مردم زندگی میکردند، باید میدانستید که این، خواست اکثر جامعه هست.
هموطن۲۰۲۸۸۲۱۲:۲۰:۴۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
کاش مسئولین حداقل بروند و وعده ها و مقالات و اخبار و مناظره های قبل از گران کردن بنزین درسال 85 را بخوانند .و یادشان بیاید که یارانه به چه علتی پرداخت می شود
ناشناس۲۰۲۹۰۰۱۲:۴۷:۰۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
این طرح ثبت نام در کمیته را جناب پرویز فتاح از دوستان و همفکران حاج بابایی پیشنهاد داده، جناب حاج بابایی ...در موضع گرفتن به نفع مردم بس است
ناشناس۲۰۲۹۱۰۱۳:۰۱:۵۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
لطفا یک نفر به این دولت محترم تقاوت میان صدقه و یارانه (سوبسید) را تبیین کند! دولت محترم میخواهد یارانه به مرم بدهد یا صدقه؟ چرا باید مردم مستحق بودن خود را اثبات کنند؟ فکر میکنم وظایف دولت را در حد کمیته امداد تقلیل داده اند.
ناشناس۲۰۲۹۳۳۱۳:۱۷:۲۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
این خواسته و اعلام دولت، نشان دهند بی اطلاعی دولت از علوم انسانی است و برخلاف حفظ کرامت مردم ایران است . اگر ثروت ملی ایران به صورت عادلانه بین مردم وطن خودمان توزیع شود به صورت اتوماتیک مردم نیازی به یارانه و سهام عدالت پیدا نخواهند کرد .
ناشناس۲۰۲۹۵۶۱۳:۴۹:۳۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
درستش هم همینه کسانی که احتیاج دارند باید در نهادهایی مثل کمیته امداد ثبت نام کنند نه اینکه طبق روش غلط قدیمی به فقیر و غنی یارانه پرداخت شود و بعد از سالها اقدام به قطع یارانه بعضی ها شود.
ناشناس۲۰۳۰۰۳۱۴:۴۴:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
یکی از بد ترین ارگانها همین کمیته امداد است که مردم ما عارشان میاد برن سراغش چون دریافتی و کمکهای اونو صدقه می دونند و حق هم دارند.
ناشناس۲۰۳۰۱۴۱۵:۰۰:۳۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
کاش این کار رو همون اول می کرد
ناشناس۲۰۳۰۲۱۱۵:۰۷:۴۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
آقای حاجی بابایی این طرحی است که دوست شما آقای فتاح به طریقی بر دولت تحمیل کرد وگرنه دولت تمایلی نداشت خلاف وعده های انتخاباتی خود یارانه ها را قطع و خود را زیر سوال ببرد. دارید به سمتی میرید که مردم رو مجبور کنید به خاطر حفظ آبروی خود قید یارانه را بزنند.
املی۲۰۳۱۱۵۱۷:۰۱:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
حاج بابایی نظام ما یک نظامی براساس اسلامی استوار شد ولی تفکر مکتب سرمایه داری دارد یعنی درکشور باید دوقشر زندگی کنند یا فقیر یاسرمایه دار وشماها هم دست اخر96درصد مردم را وادار میکنید براساس فقر وتهدستی سرازکمیته امداد دربیارند
ناشناس۲۰۳۱۳۷۱۷:۲۹:۴۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
بهترین روش است
ناشناس۲۰۳۱۷۰۱۸:۱۶:۳۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
کمیته اداره ملت....
ناشناس۲۰۳۲۶۰۱۹:۵۹:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
خنده دارترین قسمت حرفای اقای نوبخت و تیمش اینه که میگن این یارانه ها مصیبت عظمی است همه کشورهای دنیا به مردمشان مطابق وضع اقتصادیشون یارانه میدن تازه خیلی بیشتر و با کیفیت بهتر نه تو قالب سبد های بو گرفته و پر از منت و زجر بنا براین چرا اونا نمیگن مصیبت عظیم و عظمی؟؟
علیرضا۲۰۳۲۷۲۲۰:۱۱:۵۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
چرا باید ۷۶ میلیون یارانه گیرند..باید یارانه ها قطع شود.وکسانیکه مستحق دریافت یارانه هستند با مدارک به سازمانهای مشخص مراجعه و ثبت نام کنند..تا مشخص شود آنهایی که هم در آمد خوب دارند ماشین ۴۰ تا ۵۰ میلیونی هر نفر از خانواده شان داشته و خانه شخصی دارند میروند و اسم مینویسند؟؟؟شرم آور نیست که ۷۶ میلیون نیازمند به یارانه باشند..باید گریست به احوال این کشور که اینهمه مستمند دارد..
رضا۲۰۳۲۹۰۲۰:۳۱:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
ظاهرا ایشان به عنوان وزیر سابق... نمی دانند سقف بودجه یارانه بسته شده وظیفه دولت دادن این بودجه به کسانی است که نیازمند تر هستند نه همه نیازمندان چون ملاک واحدی برای تعریف نیازمندی در همه دنیا وجود ندارد
علی۲۰۳۳۳۵۲۱:۳۵:۳۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
درجواب علیرضا .‌مطمئن باش اگه اکثریت روقطع کنن به بقیه که موندن هم همین مقدارومیدن فکرنکن بیشتر پرداخت بکنند
اقتصاد دان۲۰۳۳۹۴۲۲:۳۸:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
هر خانواده 4 نفره شهری 4 ملیون و روستایی 3 ملیون باید یارانه بدهند این همه از این شاخه به آن شاخه هم نپرید
ناشناس۲۰۳۴۰۵۲۲:۴۸:۵۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
طرح دولت خیلیم خوبه... جرا باید پول نفت رو که بایستی در زیرساخت ها سرمایه گذاری کنیم بدون نظارت بین مردم توزیع کنیم. هرکی فکر می کنه نیازمند است بره ثبت نام کنه و بعد در مورد نیازش تحقیق بشه... کجای این طرح بده؟!!!
ناشناس۲۰۳۴۲۱۲۲:۵۷:۴۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
یارانه باید فقط به نیازمندان داده شود عوارض دادن یار انه بلائی سر اقتصاد کشور در اورد که همه در اتش ان سوختند (بخصوص نیازمندان) ظاهرا برای تامین یارانه دردولت سابق از بانک مرکزی استقراض کردند واین میدانید یعنی چه؟؟؟؟ یعنی بی ارزش کردن پول ملی کما اینکه دلار یکشبه 3500 تومان شد
ناشناس۲۰۳۵۴۲۰۱:۰۵:۳۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
یارانه ای که مرتب بر سر ملت می کوبید را بردارید.ولی قیمت ها را هم به سابق برگردانید.اینکه دولت می گوید هر کی نیاز دارد برود کمیته امداد یا بهزیستی ثبت نام کند درست.ولی برخی ها نمی خواهند فقرشان را نشان دهند. دولت براحتی می تواند کسانی را که بالای 3 میلیون در ماه درآمد دارند یا بیشتر از یک ملک خانه دارد را شناسایی و حذف کند. منتهی معلوم نیست چرا مانند اعلام قیمت بنزین که جو جامعه را ملتهب کرد چرا مرتب سعی در التهاب کردن جامعه را دارد.
ناشناس۲۰۳۶۱۶۰۶:۲۳:۵۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
اگر این طرح هم تصویب شود، باز هفتاد میلیون ایرانی می رود کمیته ثبت نام می کند چون نه وضع اقتصادی مردم خوب است و نه این کارها باعث می شود مردمی که واقعا نیاز به این پول دارند بواسطه این تحقیر دست از حق خود بردارند. در نتیجه دوباره مثل طرح انصراف داوطلبانه چند سال پیش، این طرح هم شکست می خورد
تجارت نیوزایرانسلمادیرانسام سیر

پربحث‌های اخیر

 1. مایلی‌کهن:‌ ۸۰۰میلیون خرج کردند تا سیرالئون بیاید ایران!

 2. عماد افروغ: تحقق عدالت شلاق بُرنده می‌خواهد

 3. جزئیات قتل ۲ خواهر به‌ دست برادران شکاک

 4. تازه‌ترین وضعیت جوی در آخرین ساعات سال 96

 5. ارتش آزاد مدعی شد؛ سرنگون شدن جنگنده ارتش سوریه

 6. واکنش رضا عطاران به پوشاندن موی بازیگر زن خارجی «مصادره» در مشهد/ عکس  

 7. مشاور امور پایگاه‌های خبری معاون مطبوعاتی منصوب شد

 8. در سیستان و بلوچستان خاک می‌بارد/ آلودگی هوای زاهدان به ۲۲ برابر حد مجاز رسید

 9. قصه ادامه دار مذاکرات مزدی ۹۷

 10. پوتین در جمع هواداران خود در میدان سرخ سخنرانی می کند

 11. وزیر نفت اعلام کرد؛ تولید۵۰۰میلیون بشکه ای، عایدی سومین قراردادIPC/ ملاک رنگ چشم نیست

 12. ترافیک پرحجم در محورهای فیروزکوه و هراز

 13. پزشکیان:جلسه امروز مجلس برای فیلترینگ تلگرام نبود/فیلتر مشکلی را حل نمی‎کند

 14. گزارش مستقیم الناز شاکردوست از بازی بارسلونا در نیوکمپ  

 15. تصویری از جشن تولد بازیکن مغضوب برانکو در اردوی تیم کی‌روش  

 16. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 17. اعضای شورای عالی کار راهی وزارت کار شدند/ دستمزد کارگران در وزارت اقتصاد تعیین نشد

 18. ربایندگان سه تبعه ایرانی در ترکیه دستگیر شدند

 19. قرارداد ۱.۴۵ میلیارد دلاری امارات با توتال فرانسه

 20. بخشی از مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس با سندسازی های صوری  

 21. چرا عربستان یکی از جنجالی‌ترین کشتی‌های جنگی آمریکا را خریداری می‌کند؟

 22. بر اساس نظرسنجی درون شعب؛ پوتین در کرملین ماند

 23. اسامی بازیکنان دوپینگی فوتبال اعلام شد

 24. «کلاه قرمزی» با چهار عروسک جدید می‌آید

 25. طرح آمریکا برای دخالت در انتخابات عراق

پربحث‌های دیروز

 1. نماینده مجلس: معتقدم اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات خواهد داد

 2. متهم خیابان پاسداران: من عاشق اعدامم/ ۵۰ نفر هم می‌مردند خواست خدا بود

 3. دبیر شورای عالی فضای مجازی: ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست/ باید به فکر جایگزین باشیم

 4. احمد توکلی خبر داد؛ دستور ویژه به رئیس دفتر بازرسی رهبری

 5. باید ایتالیایی زندگی کرد یا آلمانی؟

 6. مایلی‌کهن:‌ ۸۰۰میلیون خرج کردند تا سیرالئون بیاید ایران!

 7. عماد افروغ: تحقق عدالت شلاق بُرنده می‌خواهد

 8. جزئیات قتل ۲ خواهر به‌ دست برادران شکاک

 9. آزادی عامل قتل عام خانوادگی

 10. موضوع فیلترینگ تلگرام به کجا رسید؟

 11. تازه‌ترین وضعیت جوی در آخرین ساعات سال 96

 12. ارتش آزاد مدعی شد؛ سرنگون شدن جنگنده ارتش سوریه

 13. واکنش رضا عطاران به پوشاندن موی بازیگر زن خارجی «مصادره» در مشهد/ عکس  

 14. مشاور امور پایگاه‌های خبری معاون مطبوعاتی منصوب شد

 15. در سیستان و بلوچستان خاک می‌بارد/ آلودگی هوای زاهدان به ۲۲ برابر حد مجاز رسید

 16. قصه ادامه دار مذاکرات مزدی ۹۷

 17. پوتین در جمع هواداران خود در میدان سرخ سخنرانی می کند

 18. وزیر نفت اعلام کرد؛ تولید۵۰۰میلیون بشکه ای، عایدی سومین قراردادIPC/ ملاک رنگ چشم نیست

 19. ترافیک پرحجم در محورهای فیروزکوه و هراز

 20. پزشکیان:جلسه امروز مجلس برای فیلترینگ تلگرام نبود/فیلتر مشکلی را حل نمی‎کند

 21. گزارش مستقیم الناز شاکردوست از بازی بارسلونا در نیوکمپ  

 22. تصویری از جشن تولد بازیکن مغضوب برانکو در اردوی تیم کی‌روش  

 23. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 24. اعضای شورای عالی کار راهی وزارت کار شدند/ دستمزد کارگران در وزارت اقتصاد تعیین نشد

 25. ربایندگان سه تبعه ایرانی در ترکیه دستگیر شدند

پربحث‌های هفته

 1. مساله فقط یک روسری است؟

 2. "عفاف و کرامت" زن شرقی، یا "بردگی جنسی" زن غربی؟

 3. بیانیه نماینده‌ای که نام موزه لوور را اشتباهی تلفظ کرد‌

 4. نجفی استعفا داد/ محسن هاشمی: در اولین جلسه بعد از نوروز استعفای نجفی بررسی می شود

 5. ترامپ زنگ خطر را برای توافق هسته ای به صدا در آورد/ هدیه بزرگ کاخ سفید به نتانیاهو و محمد بن سلمان/ سناریوهای ایران در قبال خروج آمریکا از برجام چه خواهد بود؟

 6. کیم عاقل, ترامپ عاقل تر‎

 7. توییت احمد توکلی، اصلاح‌ طلبان را بهم ریخت + تصاویر

 8. استیون هاوکینگ درگذشت

 9. اسم این موزه چی بود؟  

 10. سوال دوم از رییس جمهور هم هوا شد! / اسامی ۵۸ نماینده ای که امضای خود را پس نگرفتند + سند

 11. اجرایی شدن ماده 29 قانون برنامه ششم برای شفافیت حقوق مسولان را دنبال خواهیم کرد /برخی مسئولین حاضر به بیان میزان حقوق دریافتی خود نیستند

 12. مقصر سقوط هواپیمای آسمان اعلام شد: بی‎توجهی شرکت آسمان به محدودیت پرواز خلبان/ خلبان در سال ۸۸ عمل جراحی قلب باز انجام داده بود؛ او مجاز به پرواز با یک کمک‌خلبان نبود

 13. کارگر اخراجی شهردار را به آتش کشید  

 14. احمد توکلی : معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم/ تنها جایی که مساله املاک نجومی را پیگیری کرد، دیده بان شفافیت و عدالت بود

 15. اسفندیار رحیم مشایی بازداشت شد

 16. دلیل استعفای شهردار تهران اعلام شد

 17. سرقت دستگاه خودپرداز از میدان ونک با ۶۷ میلیون تومان وجه نقد  

 18. چهارشنبه سوزی با ۲۰۸۲ مصدوم و ۴ فوتی/ قطع عضو به عدد ۱۸ رسید/ سوختگی و مشکلات چشمی رتبه اول و دوم آسیب‌ها +تصاویر

 19. موسسه ژئوفیزیک، صدا و سیما و اوقات شرعی

 20. احمد توکلی: از مردم حلالیت می‌خواهم/ برخی مسئولان در تخلف موسسات مالی شریک بودند/ ماجرای تهدید به اعتراض خیابانی

 21. عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی ماندنی شد+ جزییات شمارش آرای استیضاح

 22. شرکت اپل دسترسی به اپ استور در ایران را مسدود کرد

 23. عروس ارشد ترامپ، درخواست طلاق داد +عکس

 24. جلسه کمیته مزد بدون نتیجه پایان یافت/ خدایی: افزایش دستمزد باید بر اساس هزینه‌های زندگی باشد/ 70 درصد کارگران حداقل بگیرند/عطاردیان: کارفرما توان پرداخت حداقل مزد را هم ندارند

 25. شرافت چند آقایان احمدی‌نژادی؟!

پربحث‌های اخیر

 1. قصه ادامه دار مذاکرات مزدی ۹۷

 2. وزیر نفت اعلام کرد؛ تولید۵۰۰میلیون بشکه ای، عایدی سومین قراردادIPC/ ملاک رنگ چشم نیست

 3. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 4. اعضای شورای عالی کار راهی وزارت کار شدند/ دستمزد کارگران در وزارت اقتصاد تعیین نشد

 5. قرارداد ۱.۴۵ میلیارد دلاری امارات با توتال فرانسه

 6. توتال: به قراداد با ایران پایبندیم/ درخواست از آمریکا برای چشم‌پوشی از توتال در صورت عقب‌نشینی از برجام

 7. جدیدترین پیش بینی بازار مسکن در سال ۹۷

 8. آیت‌الله نوری همدانی: بانک‌ها هنوز اسلامی نشدند و همچنان "ربا" می‌گیرند

 9. روحانی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد

 10. جدیدترین قیمت گوشت گرم در بازار

 11. زمان واریز سود «سهام عدالت» کارمندان

 12. آخرین وضعیت ذخیره آب سدهای کشور

 13. شانس جایگزینی پول‌های فعلی با ارزهای مجازی چه قدر است؟

 14. گران ترین شکلات جهان رونمایی شد  

 15. آیت‌الله نوری همدانی: بانک‌ها هنوز اسلامی نشدند و همچنان "ربا" می‌گیرند

 16. افزایش ۱۴ درصدی ظرفیت مسافری فرودگاه امام در نوروز ۹۷

 17. هشدارهای نوروزی رییس اتحادیه به خریداران خودرو

 18. سیف: تورم در سال آینده هم تک رقمی خواهد بود

 19. جهانگیری: معیشت مردم اولویت دولت در سال ۹۷ است

پربحث‌های دیروز

 1. قصه ادامه دار مذاکرات مزدی ۹۷

 2. وزیر نفت اعلام کرد؛ تولید۵۰۰میلیون بشکه ای، عایدی سومین قراردادIPC/ ملاک رنگ چشم نیست

 3. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 4. اعضای شورای عالی کار راهی وزارت کار شدند/ دستمزد کارگران در وزارت اقتصاد تعیین نشد

 5. قرارداد ۱.۴۵ میلیارد دلاری امارات با توتال فرانسه

 6. توتال: به قراداد با ایران پایبندیم/ درخواست از آمریکا برای چشم‌پوشی از توتال در صورت عقب‌نشینی از برجام

 7. جدیدترین پیش بینی بازار مسکن در سال ۹۷

 8. آیت‌الله نوری همدانی: بانک‌ها هنوز اسلامی نشدند و همچنان "ربا" می‌گیرند

 9. روحانی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد

 10. جدیدترین قیمت گوشت گرم در بازار

 11. زمان واریز سود «سهام عدالت» کارمندان

 12. آخرین وضعیت ذخیره آب سدهای کشور

 13. شانس جایگزینی پول‌های فعلی با ارزهای مجازی چه قدر است؟

 14. گران ترین شکلات جهان رونمایی شد  

 15. آیت‌الله نوری همدانی: بانک‌ها هنوز اسلامی نشدند و همچنان "ربا" می‌گیرند

 16. افزایش ۱۴ درصدی ظرفیت مسافری فرودگاه امام در نوروز ۹۷

 17. هشدارهای نوروزی رییس اتحادیه به خریداران خودرو

 18. سیف: تورم در سال آینده هم تک رقمی خواهد بود

 19. جهانگیری: معیشت مردم اولویت دولت در سال ۹۷ است

 20. اظهارات ربیعی درباره دستمزد ۹۷

 21. روحانی: سال ۹۶ در احداث راه‌آهن رکورد زدیم/ واردات افزایش یافت

 22. نرخ ارز بانکی ثابت ماند/ هر دلار ۳۷۶۹۱ ریال

 23. مصوبه جدید دولت برای ترخیص خودروها از گمرک

 24. محمدی به داد: خبر داد؛ تحویل گزارش معوقات بانکی به هیئت رئیسه مجلس/رشد معوقات از سال ۸۴ تاکنون

 25. باهنر: در بسیاری از خانواده‌ها چند فارغ‌ التحصیل بیکار وجود دارد/ دولت حرکت خود را در راستای افزایش اشتغال بیشتر کند

پربحث‌های هفته

 1. توییت احمد توکلی، اصلاح‌ طلبان را بهم ریخت + تصاویر

 2. سوال دوم از رییس جمهور هم هوا شد! / اسامی ۵۸ نماینده ای که امضای خود را پس نگرفتند + سند

 3. اجرایی شدن ماده 29 قانون برنامه ششم برای شفافیت حقوق مسولان را دنبال خواهیم کرد /برخی مسئولین حاضر به بیان میزان حقوق دریافتی خود نیستند

 4. مقصر سقوط هواپیمای آسمان اعلام شد: بی‎توجهی شرکت آسمان به محدودیت پرواز خلبان/ خلبان در سال ۸۸ عمل جراحی قلب باز انجام داده بود؛ او مجاز به پرواز با یک کمک‌خلبان نبود

 5. احمد توکلی : معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم/ تنها جایی که مساله املاک نجومی را پیگیری کرد، دیده بان شفافیت و عدالت بود

 6. احمد توکلی: از مردم حلالیت می‌خواهم/ برخی مسئولان در تخلف موسسات مالی شریک بودند/ ماجرای تهدید به اعتراض خیابانی

 7. جلسه کمیته مزد بدون نتیجه پایان یافت/ خدایی: افزایش دستمزد باید بر اساس هزینه‌های زندگی باشد/ 70 درصد کارگران حداقل بگیرند/عطاردیان: کارفرما توان پرداخت حداقل مزد را هم ندارند

 8. قول جهانگیری برای برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

 9. سال آینده حقوق‌ها چقدر اضافه شود؟ +جدول

 10. مصوبه جدید دولت درباره واردات خودرو/ افرادی که نمی توانند خودرو وارد کنند

 11. آخرین مکالمات خلبان و کمک خلبان هواپیمای A.T.R با یکدیگر/ اظهارت کمک خلبان برای برگشت و 2 اخطار سیستم حسگر

 12. نوبخت: اگر در دولت، کسی انقلابی نبود نمی دانم باید اخراجش کنیم یا تبعید/ حقوق همه دستگاه‌ها را پرداخت کرده‌ایم

 13. آخوندی: جنوب کشور مکان مناسبی برای زندگی، کار و تولید ثروت است

 14. بانک مرکزی: تنها 1.2 درصد از سپرده گذاران موسسات غیرمجاز پول خود را به طور کامل دریافت نکردند

 15. افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده

 16. نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد ۹۷ بدون نتیجه به پایان رسید

 17. سناریوهای افزایش دستمزد ۹۷ کارگران

 18. چگونه مصرف بنزین خودرو را کاهش دهیم؟

 19. فساد، کشور را زمینگیر می‌کند

 20. وزیر کار: تعیین مزد ۹۷ بر اساس «سبد معیشت» و «تورم»/ به دنبال افزایش قدرت خرید کارگران هستیم

 21. شفافیت، دلیل مخالفت با استارت‌آپ‌های بیمه‌ای

 22. برگزاری نشست تعیین دستمزد کارگران با حضور ۳ وزیر

 23. ماموریت کمیسیون عمران به 2 خلبان زبده برای بررسی علت سقوط هواپیمای A.T.R

 24. برخورد دوگانه با تخلفات خودرویی/ ابهامات قاچاق خودرو با ۱۹هزار ثبت سفارش شائبه‌دار

 25. سکه طرح قدیم گران شد/ نرخ دلار به ۴۸۱۰ تومان رسید

آخرین عناوین