کلینیک ایران نوین

ابطحی به الف خبر داد؛ شکایت روحانی و فریدون از نمایندگان مجلس

گروه سیاسی الف،   3961020139 ۳۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
شکایت روحانی و فریدون از نمایندگان مجلس

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور و مقامات دولتی از وی به دادسرا سه شکایت مطرح کردند، گفت: رئیس جمهور و مقامات دولتی در تلاش هستند تا با کشاندن نمایندگان به دادسرا، از انتقادات آنها جلوگیری کنند و به همین دلیل از تعداد زیادی از نمایندگان از جمله اینجانب شکایت کردند.

محمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به عملکرد ضعیف دولت روحانی در پنچ سال گذشته گفت: دولت شیوه درستی با منتقدان ندارد و بجای پذیرش نقد فرافکنی می کنند.

وی با بیان اینکه نمایندگان در راستای ایفای وظایف نمایندگی به دولت نقد و راهکار حل مشکلات را بیان می کنند، تصریح کرد: دولت بجای استقبال از این انتقادات و تعامل با نمایندگان مجلس، شیوه شکایت به دادگاه و کشاندن نمایندگان به دادسرا را در پیش گرفته است.

نماینده خمینی شهر در مجلس با اشاره به حجم زیاد شکایت رئیس جمهور و مقامات دولتی از نمایندگان مجلس و حتی از رسانه های منتقد، افزود: اینجانب چند وقت پیش در خصوص نقش آقای روحانی رئیس جمهور در حصر سران فتنه صحبت کردم که نهاد ریاست جمهوری با اتهام تشویش اذهان عمومی از اینجانب شکایت کرد.

ابطحی افزود: این شکایت در شعبه نهم بازپرسی دادسرای کارکنان دولت مطرح شده که قاضی این شعبه تغییر کرده و پرونده به شعبه دوازدهم ارجاع شد و اینجانب هفته گذشته به شعبه مذکور رفتم و به سوالات قاضی جواب دادم.

وی با بیان اینکه شکایت دوم را حسین فریدون مطرح کرده، گفت: این شکایت هم در خصوص مصاحبه های اینجانب درباره اقدامات و فسادهای مالی حسین فریدون است که در شعبه دوم بازپرسی دادسرای کارکنان مطرح است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نشر اکاذیب و افترا اتهامات مطرح شده در پرونده است، گفت: ارتباط شبدوست مالامیری با حسین فریدون و خانواده وی از جمله مطالبی بود که در مصاحبه با رسانه ها مطرح کردم اما حسین فریدون مدعی شده ارتباطی با این فرد ندارد.

ابطحی با بیان اینکه در خصوص فسادهای مالی فریدون و ارتباط وی با این فرد اسنادی وجود دارد که در اختیار بازپرس پرونده قرار دادم، افزود: شکایت سوم هم مربوط به اظهارات اینجانب درباره قاچاق کالا بوده که از سوی نهاد ریاست جمهوری مطرح شده است.

وی افزود: وقتی این شکایت از سوی دادسرا به مجلس ارسال شد هیئت نظارت مجلس این اظهار نظر را در راستای ایفای وظایف نمایندگی دانسته و آنرا رد کرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: علاوه بر از اینجانب، از تعداد دیگری از نمایندگان شکایت شده و ما شاهد ارسال احضاریه ها از دولت به مجلس هستیم.

چندی پیش ابطحی در مصاحبه ای گفت که شب‌دوست مالامیری رقم‌های بسیار کلانی توسط رانت‌هایی که داشته از بانک‌های ملی و ملت اخذ کرده است. همچنین این فرد ارتباطات نزدیکی با خانواده حسین فریدون برادر رئیس جمهور داشته است و اسناد نشان می‌دهد که مالامیر با فریدون ارتباط مالی داشته است. اسناد واریز پول، به حساب دختر فریدون در لندن و کانادا وجود دارد که نشاندهنده ارتباطات مالی بین فریدون و مالامیری است.

حسین فریدون روز شنبه 24 تیر ماه به دلیل پرونده فساد مالی بازداشت و روانه زندان اما 2 روز بعد آزاد شد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۳ خرداد ۱۳۹۷زاهدی: حسین فریدون با فشار در مقطع دکتری پذیرفته شد/ اقدامات احمدی‌نژاد به‌صلاحش نیست
۱۶ خرداد ۱۳۹۷تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی/پای «مهدی جهانگیری» وسط است؟
۴ خرداد ۱۳۹۷آخرین جزییات از پرونده تحصیلی "حسین فریدون"
۳۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷حسین فریدون از دولت کنار گذاشته شد؟
۲۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۷حضور "حسین فریدون" در انظار عمومی پس از ۳۰۰ روز غیبت + عکس
۱۶ اردی‌بهشت ۱۳۹۷از صدر تا ذیل ماجرای تخلف تحصیلی «حسین فریدون»
۱۳ اردی‌بهشت ۱۳۹۷تخلف تحصیلی «حسین فریدون» محرز شد
۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۷صحبت های اژه‌ای از پرونده مشایی، برادر رییس جمهور و احمدی‌نژاد
۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۷به بهانه دستگیری مرتضوی/ برخورد قضایی با سیاسیون متخلف در دنیا
۶ بهمن ۱۳۹۶رئیس کمیسیون آموزش: گزارش پرونده تحصیلی "حسین فریدون" به زودی قرائت می‌شود
۲۴ دی ۱۳۹۶پرونده حسین فریدون به کجا رسید؟
۱۵ آذر ۱۳۹۶استعلام جدید کمیسیون آموزش از وزارت علوم در مورد مدارک تحصیلی حسین فریدون

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۰۰۶۶۸۱۱:۳۲:۵۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
جوری تیتر زدی که که انگار روحانی از تمام نمایندگان شکایت کرده. معلومه اگر به کسی اتهام زد باید پاش وایسه اگر راست هست که نارحتی نداره
ناشناس۲۰۱۰۱۵۱۴:۵۲:۳۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
آخجون ؛ همدلی کل مجلس منهای سه چهار نفر از طیف رئیس جمهور عزیزمون هستن . ( یه مجلس یکدست و بدون مخالف و بی دغدغه ) ---------------------- اون سه چهار نفر هم به خودی خود خنثی روحانی مچکریم .
ناشناس۲۰۱۰۲۰۱۴:۵۴:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
ما از قوه قضاییه می خواهیم بدون در نظر گرفتن نسب اقایان فریدون و جهانگیری به تخلفات احتمالی اقتصادی انها در دادگاهی علنی و شفاف رسیدگی کنید
ناشناس۲۰۱۱۲۳۱۶:۰۴:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
همانطوری که اقای رحیمی معاون اول احمدی نژاد محکوم شد اینان نیز در صورت محکومیت به مجازاتی که دادگاه تعیین میکند برسند
ناشناس۲۰۰۶۷۰۱۱:۳۳:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
بهترین روش مبارزه با دروغ ، شکایت به قوه قضاییه هست
ناشناس۲۰۰۶۷۶۱۱:۳۸:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
وقت آن است که نمایندگان مجلس به جدیت پیگیر سوال خود در باره مدرک تحصلی روحانی و برادرش باشند. قبلا" این سوال از مرحوم کردان هم شده بود.
ناشناس۲۰۱۲۱۳۱۷:۱۶:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
من تا کنون نشنیده ام که کسی در صحت و اصالت مدرک تحصیلی روحانی تشکیک کرده باشد. (البته بحثی در مورد این بود که در تدوین پایان نامه از مراجعی استفاده شده که در فهرست مراجع انتهای پایان نامه، ذکر از آنها نشده است اما این نهایتاً یک تخلف و احتمالاً در حد سهو و نسیان ارزیابی می شود و بهیچ وجا براساس قوانین جاری موجب ابطال مدارک صادره نخواهد بود) این قضیه با مدرک دکترای مرحوم کردان که حتی لیسانس هم نداشت (فوق لیسانس به کنار!) هیچ شباهتی ندارد.
ناشناس۲۰۰۶۸۳۱۱:۴۴:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
رئیس‌جمهور اظهار نمود که در این دولت برای پول نفت سوراخ‌های زیادی وجود دارد! این سخن کاملا درست است. ولی ای کاش این سوراخ‌ها را برای مردم معرفی می‌کرد تا حسین فریدون‌ها، مهدی جهانگیری‌ها، صفدر حسینی‌ها، نجومی‌بگیران، ژن‌های خوب و... هستند، ‌این سوراخ‌ها روز به روز بازتر هم می‌شود.
ناشناس۲۰۰۶۸۶۱۱:۴۵:۳۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
روزنامه‌های زنجیره‌ای و برخی مسئولان دولتی، بعضی تخلف‌ها و اشتباهات دولت دهم را چنان برجسته می‌کنند که گویا جنایت آفریده‌اند ولی از تخلفات عدیده دولت مدعی تدبیر به ویژه فریدون و مهدی جهانگیری در نجومی‌ها، اختلاس‌ها و... سخنی به میان نمی‌آورند. لازم است دستگاه قضایی بدون توجه به احزاب و گروه‌ها و... عدالت را درباره تمام افراد چه دولت قبل و چه دولت فعلی اجرا کند.
ناشناس۲۰۰۶۸۸۱۱:۴۶:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
مبارزه با فساد ابتدا باید از درون دستگاه دولتی آغاز گردد و قدم اول ورود به تخلفات مالی حسین فریدون، فساد در صندوق فرهنگیان و جلوگیری از چپاول بیت‌المال توسط مدیران اشرافی و فسادی است که در قرارداد کرسنت و توتال امضا شده است. دولت متولد شده‌اند.
ناشناس۲۰۱۲۶۳۱۷:۵۲:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
احسنت
ناشناس۲۰۰۶۹۰۱۱:۴۹:۰۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
چندی قبل آقای نوبخت سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد نیازی به رسانه‌ای شدن موضوع بازداشت آقای فریدون برادر رئیس‌جمهور نبود. ولی واقعیت این است که رسانه‌ای شدن خبر دستگیری کسی که با سوءاستفاده از موقعیت برادرش در قدرت به ثروت رسیده موجب تقویت اعتماد مردم به نظام خواهد شد. امیدواریم دستگاه قضا بدون هیچ ملاحظه‌ای با این پرونده برخورد بکند.
ناشناس۲۰۰۶۹۱۱۱:۵۰:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
بعضی‌ها به سنگین بودن وثیقه گذاشته شده برای آقای فریدون برادر رئیس‌جمهور معترض هستند. 50 یا 60 میلیارد تومان برای امثال من و شما سنگین است. گویا بعضی‌ها نمی‌دانند در کشور چه خبر است و چه فاصله طبقاتی به وجود آمده است؟
ناشناس۲۰۰۶۹۲۱۱:۵۲:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
در پرونده حسین فریدون امیدوارم قوه قضائیه جدی و مصمم عمل کند. این انتظار مردم از دستگاه قضایی است. قوه قضائیه امتحان سختی در پیش دارد، امیدوارم انقلابی عمل کند.
حق۲۰۰۸۸۰۱۳:۴۷:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
حتما اگه روحانی و فریدون محکوم بشوند قوه قضائیه انقلابی است اما اگه تبرئه بشوند انقلابی نیستند . ملاک چیست ؟
ناشناس۲۰۰۸۹۱۱۳:۵۲:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
متاسفانه رسیدگی به برخی فساد های بانکی و اقتصادی انقدر طولانی می شود که پس از ان فساد های بزرگتری رخ می دهد و فساد های قبلی کوجک به نظر می رسد و بدست فراموشی می شود
ناشناس۲۰۰۷۵۴۱۲:۳۵:۱۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
حصر را روحانی نمیتونه برداره ولی هر کی ازش بعد از انتخابات حرف بزنه را میتونه بندازه زندان! اصلاح طلب ها خجالت بکشید از این همه دو رویی
ناشناس۲۰۰۷۶۵۱۲:۴۱:۱۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
، دنبال برخورد درست و حسابی با مفاسد هم باشید . 15 میلیارد دلار قاچاق از کجا وارد کشور میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونید چندتا کانتیر میشه ؟؟؟؟ اگر ارزش هر کانتینر فقط 15 هزار دلار باشه یعنی یک میلیون کانتینر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو جیب بغل کسی جا نمیشه با ریشکنی قاچاق ، چند میلیون شغل ایجاد میشه بخصوص در بخش پوشاک ، کفش و کیف
ناشناس۲۰۰۸۴۱۱۳:۲۴:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
کافیه قوه قضائیه فقط ثروت روحانی و فریدون و عبدالحسین فریدون و مهدی جهانگیری و مهدی هاشمی را فقط برای مردم اعلام کند.
ناشناس۲۰۰۹۳۷۱۴:۱۳:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
ثروت بقیه چی فقط جناح مخالف شما باید بررسی بشه ؟
ناشناس۲۰۰۹۵۶۱۴:۲۴:۳۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
اگر مال دولت نهم ودهم افشا شد مال اینا هم افشا میشه !!!
ناشناس۲۰۱۰۸۸۱۵:۴۲:۲۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پول داشتن جرم ؟
ناشناس۲۰۱۲۸۷۱۸:۱۶:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پول داشتن جرم نیست اما پول از رانت و اختلاس و ...مال هر کسی باشد جرم است و مرتکب مجرم
ناشناس۲۰۱۹۶۷۱۲:۱۹:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
از کجا و چه راهی بدست اورده ای ملاکه
امین۲۰۱۱۶۸۱۶:۳۸:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
نتیجه اش این میشه مردم بیشتر بهشون رای میدن!! خخخخخخخ
ناشناس۲۰۱۲۶۷۱۷:۵۴:۴۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
خیلی لایک داری گل گفتی
ناشناس۲۰۰۹۱۴۱۳:۵۹:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
وقتی با متهم به مفسدی برخورد نمیشه طلبکار هم میشن ...وای بر ما
ناشناس۲۰۰۹۶۱۱۴:۲۷:۱۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
جناب نماینده نکنه منتظر تقدیر نامه ای شما با آبروشون بازی کردی !!! هرکس دیگه هم باشه اعتراض وشکایت می کنه !
ناشناس۲۰۱۴۹۰۲۱:۴۷:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
من که دیگه در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد
ناشناس۲۰۱۵۶۲۲۳:۲۰:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پشت درهای بسته حل میشه و به مرحله مهم ماستمالیزاسیون ختم میشه
ناشناس۲۰۲۸۲۶۱۱:۲۰:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
رئیس جمهور و برادر او در این آشفته بازار خود ساخته دست خود را پیش می گیرند که پس نیافتند؟؟؟!!!
طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های اخیر

 1. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 2. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 3. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 4. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 5. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 6. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 7. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 8. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 9. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 10. امنیت ایران را تاجزاده حفظ کرد یا سردار سلیمانی؟

 11. اعتماد مردم به کمیته امداد امام / افزایش ۳۰ درصدی زکات فطره/ جذب ۸۰ هزار حامی «ایتام» و «محسنین»

 12. دستگیری سارق بیهوش‌کن +عکس

 13. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 14. پس از غیبت کم‌سابقه، بار دیگر ناو جنگی آمریکا در خلیج فارس حضور یافت

 15. نماز خواندن هواداران ایرانی در روسیه  

 16. دستور وزیر کشور به استاندار سیستان و بلوچستان درباره حادثه ایرانشهر

 17. قدردانی جامعه کشتی از پاسخ رهبر انقلاب

 18. کاهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه در بازار + قیمت ارز

 19. عرضه بلیت های لیگ ملت های والیبال در وب سایت بانک گردشگری

 20. زمان عرضه و قیمت گوشی تاشو و انعطاف‌پذیر

 21. نباید پذیرفت آمریکا مانند ژاندارم جهان عمل کند/اروپا از منافعش دفاع کند

 22. اعتراف محمد ثلاث به قتل سه نفر  

 23. نایب رئیس اتاق اصناف ایران:مالیات‌ها افزایش پیدا کرده است/ بسیاری از واحدها تعداد کارگران خود کم کرده‌اند

 24. توقف ۱۵ روزه سامانه سهام عدالت در تیر ماه/ سود مجامع امسال تا این لحظه ۷۱۰ میلیارد تومان

 25. نفوذ سبک زندگی غربی از طریق مدارس/ آموزش چگونگی نگهداری از سگ به دانش‌آموزان + تصویر

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 2. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 3. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

 4. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 5. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 6. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 7. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 8. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 9. افزایش قیمت مسکن متوقف شد

 10. دبیرکل بانک مرکزی: خریداران سکه نگران نباشند/ احتمال برگزاری حراج مجدد سکه

 11. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 12. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 13. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 14. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 15. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 16. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 17. توصیه رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی به مردم

 18. اقتصاد نابسامان و خودزنی اصلاح‌طلبان

 19. رهایی از شر حشرات در تابستان + درمان جای نیش

 20. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 21. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 22. کی‌روش: بردمان را به فرگوسن تقدیم می‌کنیم

 23. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

 24. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

 25. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. سکه از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان عبور کرد/ سکوت مسئولان در آشفته بازار سکه/ آقای سیف نظر شما چیست؟

 2. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 3. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 4. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 5. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 6. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 7. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 8. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 9. جمعه عید سعید فطر است

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 15. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 16. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 17. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 18. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 19. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 20. سکه ۲/۵ میلیون تومان شد

 21. سیف: گران شدن سکه روانی است

 22. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 23. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 24. ترامپ: اون خلع سلاح هسته‌ای و موشکی را پذیرفت/ تحریم‌ها علیه کره شمالی ادامه خواهد یافت

 25. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 2. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 3. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 4. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 5. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 6. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 7. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 8. امنیت ایران را تاجزاده حفظ کرد یا سردار سلیمانی؟

 9. احضار برخی سلبریتی‌ها به دادستانی و تحقیق برای پولهای جمع آوری شده/واریزیها همچنان ادامه دارد

 10. علت شکایت مدیرعامل سابق همشهری از عضو شورای شهر تهران

 11. با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد

 12. امیرعبداللهیان: آینده متعلق به همه یمنی‌ها و باتلاق متجاوزین است

 13. سردار وحیدی: روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد

 14. تعداد تذکرات کتبی به رییس جمهور در سال گذشته

 15. واعظی: مذاکره‌ای با کانادا نداشتیم که متوقف شود

 16. پاسخ رهبر انقلاب به درد و دل‌های خانواده شهدای هسته‌ای

 17. ایران گورستان خودروهای خارجی شده است/ خودرو یک میلیاردی به دلیل نداشتن قطعه بلا استفاده است

 18. کمبود سه میلیون مسکن در کشور/ نیاز سالانه به ساخت 800 هزار واحد

 19. محسنی اژه‌ای: مشکلات موسسات مالی میراث گذشته است/ ماجرای نامه انتقادی سیف/ وضعیت پرونده بابک زنجانی

 20. با کفش وارد نشوید!

 21. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 2. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 3. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 4. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 5. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 6. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 7. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 8. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 9. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 10. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 11. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 12. هزینه های عجیب در پاستور و مجلس/ نامزد احتمالی مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات/ انتقاد تند کواکبیان از دولت/ سخنان رئیسی درباره شرایط مردم/ بی توجهی به فضاسازی جدید احمدی نژادی ها

 13. انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

 14. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 15. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 16. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 17. «سلاح ایرانی» در انتظار بازار جهانی/ «آرمیا»؛فرصتی برای جذب مشتری

 18. متن پیامک های ارسالی به نمایندگان درباره لوایحه چهار قلو بخصوص FATF / تهدیدی در کار نبود + عکس

 19. روحانی: امروز در برخی از بخش‌ها احساس عدالت در جامعه وجود دارد

 20. بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید

 21. سفرهای خارجی سلحشوری/از طرف مجلس به جام جهانی روسیه می‌روم البته با هزینه خودم

 22. ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید

 23. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

 24. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 25. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

آخرین عناوین