ابطحی به الف خبر داد؛ شکایت روحانی و فریدون از نمایندگان مجلس

گروه سیاسی الف،   3961020139 ۳۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
شکایت روحانی و فریدون از نمایندگان مجلس

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور و مقامات دولتی از وی به دادسرا سه شکایت مطرح کردند، گفت: رئیس جمهور و مقامات دولتی در تلاش هستند تا با کشاندن نمایندگان به دادسرا، از انتقادات آنها جلوگیری کنند و به همین دلیل از تعداد زیادی از نمایندگان از جمله اینجانب شکایت کردند.

محمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به عملکرد ضعیف دولت روحانی در پنچ سال گذشته گفت: دولت شیوه درستی با منتقدان ندارد و بجای پذیرش نقد فرافکنی می کنند.

وی با بیان اینکه نمایندگان در راستای ایفای وظایف نمایندگی به دولت نقد و راهکار حل مشکلات را بیان می کنند، تصریح کرد: دولت بجای استقبال از این انتقادات و تعامل با نمایندگان مجلس، شیوه شکایت به دادگاه و کشاندن نمایندگان به دادسرا را در پیش گرفته است.

نماینده خمینی شهر در مجلس با اشاره به حجم زیاد شکایت رئیس جمهور و مقامات دولتی از نمایندگان مجلس و حتی از رسانه های منتقد، افزود: اینجانب چند وقت پیش در خصوص نقش آقای روحانی رئیس جمهور در حصر سران فتنه صحبت کردم که نهاد ریاست جمهوری با اتهام تشویش اذهان عمومی از اینجانب شکایت کرد.

ابطحی افزود: این شکایت در شعبه نهم بازپرسی دادسرای کارکنان دولت مطرح شده که قاضی این شعبه تغییر کرده و پرونده به شعبه دوازدهم ارجاع شد و اینجانب هفته گذشته به شعبه مذکور رفتم و به سوالات قاضی جواب دادم.

وی با بیان اینکه شکایت دوم را حسین فریدون مطرح کرده، گفت: این شکایت هم در خصوص مصاحبه های اینجانب درباره اقدامات و فسادهای مالی حسین فریدون است که در شعبه دوم بازپرسی دادسرای کارکنان مطرح است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نشر اکاذیب و افترا اتهامات مطرح شده در پرونده است، گفت: ارتباط شبدوست مالامیری با حسین فریدون و خانواده وی از جمله مطالبی بود که در مصاحبه با رسانه ها مطرح کردم اما حسین فریدون مدعی شده ارتباطی با این فرد ندارد.

ابطحی با بیان اینکه در خصوص فسادهای مالی فریدون و ارتباط وی با این فرد اسنادی وجود دارد که در اختیار بازپرس پرونده قرار دادم، افزود: شکایت سوم هم مربوط به اظهارات اینجانب درباره قاچاق کالا بوده که از سوی نهاد ریاست جمهوری مطرح شده است.

وی افزود: وقتی این شکایت از سوی دادسرا به مجلس ارسال شد هیئت نظارت مجلس این اظهار نظر را در راستای ایفای وظایف نمایندگی دانسته و آنرا رد کرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: علاوه بر از اینجانب، از تعداد دیگری از نمایندگان شکایت شده و ما شاهد ارسال احضاریه ها از دولت به مجلس هستیم.

چندی پیش ابطحی در مصاحبه ای گفت که شب‌دوست مالامیری رقم‌های بسیار کلانی توسط رانت‌هایی که داشته از بانک‌های ملی و ملت اخذ کرده است. همچنین این فرد ارتباطات نزدیکی با خانواده حسین فریدون برادر رئیس جمهور داشته است و اسناد نشان می‌دهد که مالامیر با فریدون ارتباط مالی داشته است. اسناد واریز پول، به حساب دختر فریدون در لندن و کانادا وجود دارد که نشاندهنده ارتباطات مالی بین فریدون و مالامیری است.

حسین فریدون روز شنبه 24 تیر ماه به دلیل پرونده فساد مالی بازداشت و روانه زندان اما 2 روز بعد آزاد شد.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۰۰۶۶۸۱۱:۳۲:۵۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
جوری تیتر زدی که که انگار روحانی از تمام نمایندگان شکایت کرده. معلومه اگر به کسی اتهام زد باید پاش وایسه اگر راست هست که نارحتی نداره
ناشناس۲۰۱۰۱۵۱۴:۵۲:۳۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
آخجون ؛ همدلی کل مجلس منهای سه چهار نفر از طیف رئیس جمهور عزیزمون هستن . ( یه مجلس یکدست و بدون مخالف و بی دغدغه ) ---------------------- اون سه چهار نفر هم به خودی خود خنثی روحانی مچکریم .
ناشناس۲۰۱۰۲۰۱۴:۵۴:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
ما از قوه قضاییه می خواهیم بدون در نظر گرفتن نسب اقایان فریدون و جهانگیری به تخلفات احتمالی اقتصادی انها در دادگاهی علنی و شفاف رسیدگی کنید
ناشناس۲۰۱۱۲۳۱۶:۰۴:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
همانطوری که اقای رحیمی معاون اول احمدی نژاد محکوم شد اینان نیز در صورت محکومیت به مجازاتی که دادگاه تعیین میکند برسند
ناشناس۲۰۰۶۷۰۱۱:۳۳:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
بهترین روش مبارزه با دروغ ، شکایت به قوه قضاییه هست
ناشناس۲۰۰۶۷۶۱۱:۳۸:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
وقت آن است که نمایندگان مجلس به جدیت پیگیر سوال خود در باره مدرک تحصلی روحانی و برادرش باشند. قبلا" این سوال از مرحوم کردان هم شده بود.
ناشناس۲۰۱۲۱۳۱۷:۱۶:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
من تا کنون نشنیده ام که کسی در صحت و اصالت مدرک تحصیلی روحانی تشکیک کرده باشد. (البته بحثی در مورد این بود که در تدوین پایان نامه از مراجعی استفاده شده که در فهرست مراجع انتهای پایان نامه، ذکر از آنها نشده است اما این نهایتاً یک تخلف و احتمالاً در حد سهو و نسیان ارزیابی می شود و بهیچ وجا براساس قوانین جاری موجب ابطال مدارک صادره نخواهد بود) این قضیه با مدرک دکترای مرحوم کردان که حتی لیسانس هم نداشت (فوق لیسانس به کنار!) هیچ شباهتی ندارد.
ناشناس۲۰۰۶۸۳۱۱:۴۴:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
رئیس‌جمهور اظهار نمود که در این دولت برای پول نفت سوراخ‌های زیادی وجود دارد! این سخن کاملا درست است. ولی ای کاش این سوراخ‌ها را برای مردم معرفی می‌کرد تا حسین فریدون‌ها، مهدی جهانگیری‌ها، صفدر حسینی‌ها، نجومی‌بگیران، ژن‌های خوب و... هستند، ‌این سوراخ‌ها روز به روز بازتر هم می‌شود.
ناشناس۲۰۰۶۸۶۱۱:۴۵:۳۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
روزنامه‌های زنجیره‌ای و برخی مسئولان دولتی، بعضی تخلف‌ها و اشتباهات دولت دهم را چنان برجسته می‌کنند که گویا جنایت آفریده‌اند ولی از تخلفات عدیده دولت مدعی تدبیر به ویژه فریدون و مهدی جهانگیری در نجومی‌ها، اختلاس‌ها و... سخنی به میان نمی‌آورند. لازم است دستگاه قضایی بدون توجه به احزاب و گروه‌ها و... عدالت را درباره تمام افراد چه دولت قبل و چه دولت فعلی اجرا کند.
ناشناس۲۰۰۶۸۸۱۱:۴۶:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
مبارزه با فساد ابتدا باید از درون دستگاه دولتی آغاز گردد و قدم اول ورود به تخلفات مالی حسین فریدون، فساد در صندوق فرهنگیان و جلوگیری از چپاول بیت‌المال توسط مدیران اشرافی و فسادی است که در قرارداد کرسنت و توتال امضا شده است. دولت متولد شده‌اند.
ناشناس۲۰۱۲۶۳۱۷:۵۲:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
احسنت
ناشناس۲۰۰۶۹۰۱۱:۴۹:۰۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
چندی قبل آقای نوبخت سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد نیازی به رسانه‌ای شدن موضوع بازداشت آقای فریدون برادر رئیس‌جمهور نبود. ولی واقعیت این است که رسانه‌ای شدن خبر دستگیری کسی که با سوءاستفاده از موقعیت برادرش در قدرت به ثروت رسیده موجب تقویت اعتماد مردم به نظام خواهد شد. امیدواریم دستگاه قضا بدون هیچ ملاحظه‌ای با این پرونده برخورد بکند.
ناشناس۲۰۰۶۹۱۱۱:۵۰:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
بعضی‌ها به سنگین بودن وثیقه گذاشته شده برای آقای فریدون برادر رئیس‌جمهور معترض هستند. 50 یا 60 میلیارد تومان برای امثال من و شما سنگین است. گویا بعضی‌ها نمی‌دانند در کشور چه خبر است و چه فاصله طبقاتی به وجود آمده است؟
ناشناس۲۰۰۶۹۲۱۱:۵۲:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
در پرونده حسین فریدون امیدوارم قوه قضائیه جدی و مصمم عمل کند. این انتظار مردم از دستگاه قضایی است. قوه قضائیه امتحان سختی در پیش دارد، امیدوارم انقلابی عمل کند.
حق۲۰۰۸۸۰۱۳:۴۷:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
حتما اگه روحانی و فریدون محکوم بشوند قوه قضائیه انقلابی است اما اگه تبرئه بشوند انقلابی نیستند . ملاک چیست ؟
ناشناس۲۰۰۸۹۱۱۳:۵۲:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
متاسفانه رسیدگی به برخی فساد های بانکی و اقتصادی انقدر طولانی می شود که پس از ان فساد های بزرگتری رخ می دهد و فساد های قبلی کوجک به نظر می رسد و بدست فراموشی می شود
ناشناس۲۰۰۷۵۴۱۲:۳۵:۱۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
حصر را روحانی نمیتونه برداره ولی هر کی ازش بعد از انتخابات حرف بزنه را میتونه بندازه زندان! اصلاح طلب ها خجالت بکشید از این همه دو رویی
ناشناس۲۰۰۷۶۵۱۲:۴۱:۱۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
، دنبال برخورد درست و حسابی با مفاسد هم باشید . 15 میلیارد دلار قاچاق از کجا وارد کشور میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونید چندتا کانتیر میشه ؟؟؟؟ اگر ارزش هر کانتینر فقط 15 هزار دلار باشه یعنی یک میلیون کانتینر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو جیب بغل کسی جا نمیشه با ریشکنی قاچاق ، چند میلیون شغل ایجاد میشه بخصوص در بخش پوشاک ، کفش و کیف
ناشناس۲۰۰۸۴۱۱۳:۲۴:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
کافیه قوه قضائیه فقط ثروت روحانی و فریدون و عبدالحسین فریدون و مهدی جهانگیری و مهدی هاشمی را فقط برای مردم اعلام کند.
ناشناس۲۰۰۹۳۷۱۴:۱۳:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
ثروت بقیه چی فقط جناح مخالف شما باید بررسی بشه ؟
ناشناس۲۰۰۹۵۶۱۴:۲۴:۳۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
اگر مال دولت نهم ودهم افشا شد مال اینا هم افشا میشه !!!
ناشناس۲۰۱۰۸۸۱۵:۴۲:۲۵ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پول داشتن جرم ؟
ناشناس۲۰۱۲۸۷۱۸:۱۶:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پول داشتن جرم نیست اما پول از رانت و اختلاس و ...مال هر کسی باشد جرم است و مرتکب مجرم
ناشناس۲۰۱۹۶۷۱۲:۱۹:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
از کجا و چه راهی بدست اورده ای ملاکه
امین۲۰۱۱۶۸۱۶:۳۸:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
نتیجه اش این میشه مردم بیشتر بهشون رای میدن!! خخخخخخخ
ناشناس۲۰۱۲۶۷۱۷:۵۴:۴۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
خیلی لایک داری گل گفتی
ناشناس۲۰۰۹۱۴۱۳:۵۹:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
وقتی با متهم به مفسدی برخورد نمیشه طلبکار هم میشن ...وای بر ما
ناشناس۲۰۰۹۶۱۱۴:۲۷:۱۳ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
جناب نماینده نکنه منتظر تقدیر نامه ای شما با آبروشون بازی کردی !!! هرکس دیگه هم باشه اعتراض وشکایت می کنه !
ناشناس۲۰۱۴۹۰۲۱:۴۷:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
من که دیگه در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد
ناشناس۲۰۱۵۶۲۲۳:۲۰:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پشت درهای بسته حل میشه و به مرحله مهم ماستمالیزاسیون ختم میشه
ناشناس۲۰۲۸۲۶۱۱:۲۰:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
رئیس جمهور و برادر او در این آشفته بازار خود ساخته دست خود را پیش می گیرند که پس نیافتند؟؟؟!!!

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

دیجی استایلملاصدرامادیران

پربحث‌های امروز

 1. جادوی پول و بانک - 12 | صمصامی: بانک، اسلامی نمی‌شود؛ انگار کن «ذبح اسلامی خوک» + ارائه مدل و امکان پرسش و پاسخ

 2. زن و مرد آدم‌ربا گروگانشان را کشتند

 3. کمک‌های مردم به زلزله‌زدگان در حساب‌های بانکی سلبریتی‌ها ماند

 4. نهمین نشست تخصصی «کتابخانه و موزه ملک»

 5. حسینی پس از رکوردشکنی نیمکت‌نشین می‌شود؟/ رحمتی درون دروازه استقلال

 6. هدف ترامپ از اصلاح برجام چیست؟

 7. هدف ترامپ از اصلاح برجام چیست؟

 8. دو سال گذشت برجام با اقتصاد ما چه کرد؟

 9. مکالمه ویدئویی سه بعدی با تلفن همراه

 10. راه‌های دیگری هم هست

 11. چرا لشکر فاطمیون هدف بی‌بی‌سی و رسانه‌های خارجی قرار گرفت؟ +عکس

 12. برف صبح امروز در تهران در دربند  

 13. واکنش آیت‌الله مکارم‌شیرازی به سخنان روحانی: معصومین خط قرمز ما هستند

 14. چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس  

 15. طرح مهم اصلاح قانون تابعیت با 63 امضاء/ حذف مدیران2 تابعیتی و ممنوعیت اشتغال آنها در برخی مناصب/ تهیه بانک اطلاعاتی از افراد 2 تابعیتی

 16. نرم افزار ضد هکر برای خودروهای خودران

 17. در جست‌وجوی ذهن دررفته!

 18. ترامپ هم "ژن خوب" دارد

 19. روش تهیه بلیت جشنواره فیلم فجر/ عکس+جدول

 20. روزنه‌های تاریک در یک جنایت مسلحانه

 21. پول‎پاشی شغل ایجاد می‎کند؟ +نمودار

 22. بارش برف در تهران  

 23. کتاب بی متن/ 162

 24. واشنگتن:کاخ سفید و کنگره به پیشرفت‌های خوبی در زمینه اصلاح برجام دست یافته‌اند

 25. ۵ توصیه برای سلامت چشم‌ها

پربحث‌های دیروز

 1. جزئیاتی از تخلف میلیاردی در وزارت نفت/ فرد متخلف پس از مشخص شدن سوء استفاده مالی به کانادا فرار کرد/ تبعات بکارگیری افراد دوتابعیتی

 2. سیف: نیروی انتظامی در جلوگیری از تاسیس شعب موسسات مالی کوتاهی کرد/ ما از فساد رو به گسترش جلوگیری کردیم/ نرخ تورم کاهشی بوده/ در بخش مسکن رونق داشتیم

 3. تذکر 24 نماینده به روحانی درباره نقد امام زمان (عج)/ به جای نقد معصومان به حل بیکاری و جلوگیری از اعمال تحریم‌های جدید بپردازید

 4. اعدام؛ سرنوشت پسری با اعمال شیطانی

 5. حجم اعتبار حقوق و مزایای کارمندان مهم‌ترین بخش غیرشفاف بودجه/ مدیرانی ۲۵ میلیونی که ۸۰۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرند/ ملاک تعیین دستمزد و حقوق چیست؟

 6. آخوندی: سیستم بانکی به پول سمی آلوده شده است

 7. افشای پروژه جدید بی‌بی‎سی علیه ایران + عکس

 8. واکنش شریعتمداری درباره اظهارات روحانی؛ عذر بدتر از گناه!

 9. به‌مناسبت دومین سال اجرایی شدن توافق هسته‌ای/ برجام برای آمریکا چه عایدی‌ای داشت؟ + فیلم

 10. واکنش محسن هاشمی به دو شغله بودن صالحی امیری

 11. نماینده مجلس: 100 مسئول کشور دو تابعیتی و دارای گرین کارت هستند

 12. ربیعی: بازگشایی و بررسی جعبه سیاه در چین انجام می‌شود/ اصابت موشک به سانچی و مقصد کره‌شمالی، داستان‌سرایی است/ جانباختگان، «شهید خدمت» محسوب می‌شوند/ خدمه هنگام تصادف خواب نبودند

 13. آیت الله مصباح‎: نه در کوه قاف، که در پایتخت ایران به امام معصوم خرده می‎گیرند/ امام زمان چقدر خون دل بخورد؟

 14. ریشه‌های اقتصادی اعتراضات اخیر/ آمار بیکاری سخن می‌گوید

 15. نامه نمایندگان به روحانی و آملی لاریجانی برای آزادی فوری بازداشت‌شدگان

 16. وزیر خارجه عربستان: برجام نیاز به اصلاح دارد

 17. ایران هم یکی از ۶۰ کشور تشنه می‌شود؟

 18. ایرباس از احتمال تاخیر در تحویل هواپیماهای ایران خبر داد/مدیر فروش ایرباس: باید محتاط عمل کرد

 19. روزنامه آرمان: 11000میلیارد پول مردم را به طلبکاران موسسات اعتباری دادید؛ مدیران آنها آزاد می چرخند؟

 20. انتقاد تند روزنامه جمهوری اسلامی از روسای سه قوه

 21. پاسخ مطهری به آستان قدس: سخن من درباره موسسات وابسته بود که مالیات نمی‌پردازند نه نذورات

 22. حادثه نفتکش سانچی و پاسخ ربیعی به ابهامات/ برخورد موشک به نفتکش ایرانی صحت ندارد/اقدامات چینی‌ها در حد مقدوراتشان بود/ بررسی نحوه تصادف در دستور کار

 23. روایت ضرغامی از نشست صبحانه با محمدعلی ابطحی

 24. عیسی کلانتری: حق هوای پاک بر حق هسته‌ای تقدم دارد

 25. واکنش مشاور سیاسی قالیباف به گزارش نجفی

پربحث‌های هفته

 1. حقوق های نجومی در سال ۹۷ افزایش پیدا نمی کند/ افزایش حقوق وزرا و نمایندگان مجلس ممنوع شد/ افزایش ۱۸ درصدی حقوق‌ کارمندان

 2. جزئیات اختلاس در شرکت ملی نفت/کارمند ساده‌ای که 100 میلیارد تومان به جیب زد و گریخت

 3. آموزش زبان انگلیسی در دبستان، آری یا خیر؟

 4. علی مطهری خواستار افزایش قیمت بنزین شد/ اگر احساس می کنیم که مصلحت جامعه اقتضا می کند که قیمت بنزین افزایش یابد، باید قیمت را افزایش دهیم

 5. نامه جوان زلزله زده به مدیری/ ما بی غیرت نیستیم، تو فکر پولت باش

 6. "سانچی" غرق شد/ مرگ همه خدمه نفتکش ایرانی/ امکان خارج کردن اجساد دریانوردان وجود ندارد/ اسامی جانباختگان

 7. جزئیاتی از تخلف میلیاردی در وزارت نفت/ فرد متخلف پس از مشخص شدن سوء استفاده مالی به کانادا فرار کرد/ تبعات بکارگیری افراد دوتابعیتی

 8. جادوی پول و بانک - 11 | مصباحی‌مقدم: قطعاً ربوی می‌دانم + امکان پرسش و پاسخ

 9. نقد مردم‌شناسانه به برخورد چینی‌ها با نفتکش ایرانی/تاریخ، در کشور ما بی اهمیت است

 10. سیف: نیروی انتظامی در جلوگیری از تاسیس شعب موسسات مالی کوتاهی کرد/ ما از فساد رو به گسترش جلوگیری کردیم/ نرخ تورم کاهشی بوده/ در بخش مسکن رونق داشتیم

 11. روحانی: آثار برجام الی یوم‌القیامه از بین نمی‌رود/ به مردم باید احترام گذاشت؛ نباید به هر که خیابان آمد و مطالبه ای داشت، توهین کرد و اتهام بست/ فضای مجازی با فیلتر درست نمی‌شود

 12. لحظه اعلام خبر درگذشت ملوانان کشتی نفتکش سانچی به خانواده هایشان  

 13. تلگرام رفع فیلتر شد/ کندی تلگرام پس از هجوم کاربران

 14. مجید قصابی اروجی، کاپیتان، در نفتکش سانچی  

 15. پایان تلخ یکی از نادرترین اتفاقات دریایی/ خدمه در ساعت اولیه سانحه فوت کرده بودند/ درخواست اعلام عزای عمومی و شهید محسوب شدن دریانوردان

 16. مقایسه میزان درآمد پزشکان عمومی ایران با ۴۲ کشور دنیا

 17. تذکر 24 نماینده به روحانی درباره نقد امام زمان (عج)/ به جای نقد معصومان به حل بیکاری و جلوگیری از اعمال تحریم‌های جدید بپردازید

 18. خبره ورزشی بدون هیچ‌گونه سابقه / نگاهی به انتخاب رییس جدید کمیته ملی المپیک

 19. واکنش شدیداللحن عضو ارشد جامعه مدرسین به صحبت‌های روحانی درباره نقد پیامبر

 20. دلار 4450 تومان شد/ سیف: نرخ ارز ثبات نسبی داشته/ خوشحالی صرافان از افزایش قیمت ها؛ بازار سورپرایز شده!

 21. اعدام؛ سرنوشت پسری با اعمال شیطانی

 22. افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷

 23. واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره جواز «انتقاد از معصومین»: اینکه گفته شود معصوم و امام هم قابل نقد هستند نادرست است/ معنا ندارد عقاید شیعه را مورد هجمه قرار دهیم

 24. شکایت روحانی و فریدون از نمایندگان مجلس

 25. آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحه‌ی دولت و ملت را بخوانیم  

پربحث‌های دیروز

 1. تذکر 24 نماینده به روحانی درباره نقد امام زمان (عج)/ به جای نقد معصومان به حل بیکاری و جلوگیری از اعمال تحریم‌های جدید بپردازید

 2. افشای پروژه جدید بی‌بی‎سی علیه ایران + عکس

 3. واکنش شریعتمداری درباره اظهارات روحانی؛ عذر بدتر از گناه!

 4. به‌مناسبت دومین سال اجرایی شدن توافق هسته‌ای/ برجام برای آمریکا چه عایدی‌ای داشت؟ + فیلم

 5. نماینده مجلس: 100 مسئول کشور دو تابعیتی و دارای گرین کارت هستند

 6. ربیعی: بازگشایی و بررسی جعبه سیاه در چین انجام می‌شود/ اصابت موشک به سانچی و مقصد کره‌شمالی، داستان‌سرایی است/ جانباختگان، «شهید خدمت» محسوب می‌شوند/ خدمه هنگام تصادف خواب نبودند

 7. آیت الله مصباح‎: نه در کوه قاف، که در پایتخت ایران به امام معصوم خرده می‎گیرند/ امام زمان چقدر خون دل بخورد؟

 8. نامه نمایندگان به روحانی و آملی لاریجانی برای آزادی فوری بازداشت‌شدگان

 9. انتقاد تند روزنامه جمهوری اسلامی از روسای سه قوه

 10. پاسخ مطهری به آستان قدس: سخن من درباره موسسات وابسته بود که مالیات نمی‌پردازند نه نذورات

 11. حادثه نفتکش سانچی و پاسخ ربیعی به ابهامات/ برخورد موشک به نفتکش ایرانی صحت ندارد/اقدامات چینی‌ها در حد مقدوراتشان بود/ بررسی نحوه تصادف در دستور کار

 12. روایت ضرغامی از نشست صبحانه با محمدعلی ابطحی

 13. واکنش مشاور سیاسی قالیباف به گزارش نجفی

 14. روحانی در دیدار با رئیس مجلس قطر: اجازه نمی‌دهیم تحت فشارهای ناحق و غیرعادلانه قرار بگیرید

 15. غلامعلی رجایی: سرنوشت وصیت‌نامه هاشمی همچنان نامعلوم است

 16. مصباحی‌مقدم: شالوده اقتصادی کشور متاثر از سیاست دولت سازندگی است/ نگاه هاشمی پس از جنگ نسبت به غرب تغییر کرد

 17. آلمان: برخورداری از مزایای اقتصادی توافق هسته‌ای حق ایران است

 18. سردار نقدی: آقای رئیس جمهور به بردگی ملت ایران رضایت ندهید

 19. آیا ایرانی ها بدون ویزا به دیدن جام جهانی می روند؟

 20. لاریجانی: ایران به دوستی با قطر پایبند است

 21. دبیر شورای عالی امنیت ملی در BRT  

 22. آزادی تمامی دانشجویان بازداشتی دانشگاه تهران/دانشجویان نگران غیبت در امتحان نباشند

 23. ولایتی: بشار اسد دستور تاسیس دانشگاه آزاد در شهرهای سوریه را صادر کرد

 24. گزارش سازمان اطلاعات سپاه درباره اغتشاشات اخیر

 25. گلایه شدید از یک اقدام روحانی در جشنواره بسیج

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: آثار برجام الی یوم‌القیامه از بین نمی‌رود/ به مردم باید احترام گذاشت؛ نباید به هر که خیابان آمد و مطالبه ای داشت، توهین کرد و اتهام بست/ فضای مجازی با فیلتر درست نمی‌شود

 2. تذکر 24 نماینده به روحانی درباره نقد امام زمان (عج)/ به جای نقد معصومان به حل بیکاری و جلوگیری از اعمال تحریم‌های جدید بپردازید

 3. واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره جواز «انتقاد از معصومین»: اینکه گفته شود معصوم و امام هم قابل نقد هستند نادرست است/ معنا ندارد عقاید شیعه را مورد هجمه قرار دهیم

 4. شکایت روحانی و فریدون از نمایندگان مجلس

 5. ضرغامی: اگر جمله «امام زمان(عج) هم قابل نقد است» را رئیس جمهور قبلی می‌گفت چه می‌شد؟

 6. درباره بیانیه اصلاح طلبان/ حداقل مسئولیت پذیر باشید!

 7. امام‌جمعه موقت تهران خطاب به روحانی: بهتر است فرصت خود را صرف رفع مشکلات مردم کنید نه مقابله با یک طلبه

 8. ابهامات 8 روز تلاش نافرجام برای نجات سرنشینان سانچی/ از نحوه مدیریت بحران تا تناقض گویی مسئولان و کارشکنی چینی ها

 9. تعلیق تحریم‌های ایران تمدید شد/ ترامپ: این آخرین بار است که تمدید می کنم/ کاخ سفید: هر توافق تازه ای باید شامل برنامه موشک های بالستیک ایران باشد

 10. توکلی: افراد خاطی نه اصلاح‌طلبند نه اصولگرا/ صحبت‌های علم‌الهدی باعث تحریک نشد؛ کجا ایشان از مرگ بر فلان حمایت کرده؟/ دشمنی خارجی‌ها ربطی به‌ دلیل اولیه اعتراضات ندارد

 11. علی مطهری خواستار افزایش قیمت بنزین شد

 12. عملکرد چین در حادثه نفتکش سانچی/ ایران می تواند از چین شکایت کند؟

 13. شریعتمداری: خروج از برجام تنها راه مقابله با زورگویی آمریکاست

 14. احتمال شکایت نمایندگان مجلس از لاریجانی + جزئیات

 15. گذرنامه ایرانی؛ سنگ جلو پای سفر؟!

 16. هاشمی شاهرودی: مجبور شدم به آلمان بروم/ در آلمان پزشکان یک عفونت کشف کردند که در ایران کشف نشده بود

 17. «سانچی» چگونه قلب یک ایران را سوزاند

 18. واقعیت و پشت پرده داستان جهانگیری و صداوسیما چه بود؟

 19. محمود صادقی: پیشنهاد دادیم میدان بهارستان محل تجمعات باشد

 20. افشای پروژه جدید بی‌بی‎سی علیه ایران + عکس

 21. بازدید ربیعی از کشتی حادثه دیده چینی/ درباره شکایت از چین قضاوت زودهنگام است/ چین هیچ کوتاهی نکرده است/ باید ابتدا مکالمات جعبه سیاه بررسی شود

 22. 100 شکایت دولت روحانی از نمایندگان و رسانه ها/ آیا معنای استقبال از نقد اینست؟

 23. تعداد بازداشت‌شدگان در کشور نزدیک به 2 هزار نفر است/ نگه داشتن بازداشتی‌ها دوای درد نیست/ روند اطلاع‌رسانی در مورد حوادث اخیر خوب نبوده است

 24. احتمال رفع فیلتر تلگرام تا فردا/ تکذیب شد

 25. واکنش شریعتمداری درباره اظهارات روحانی؛ عذر بدتر از گناه!

آخرین عناوین