حجت الاسلام و المسلمین نوروزی در گفتگو با الف: وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

گروه اقتصادی الف،   3960919052 ۲۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه آقازاده ها و مقامات باید تسهیلاتی که از موسسات مالی – اعتباری گرفتند را پس بدهند، افزود: وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به اظهارات احمد توکلی رئیس دیده بان شفافیت و عدالت درباره تخلفات موسسات غیر مجاز و موسسه ثامن الحجج و ضرورت ساماندهی آنها گفت: ما هم بعنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید داریم که همه افرادی که از صندوقهای مختلف و موسسات مالی- اعتباری از جمله موسسه ثامن الجج تسهیلات گرفتند، باید آنرا برگردانند.

وی افزود: وامهای کلانی که آقازاده ها، مقامات و مسئولین با سفارش از موسسات و موسسه ثامن الجج دریافت کردند، باعث ورشکستگی آنها شد که در حال حاضر به یک معضل در کشور تبدیل گردید.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: وقتی یک آقازاده 30 میلیارد تومان و یا کمتر و بیشتر از یک موسسه و یا صندوق وام می گیرد و آنرا نمی پردازد، طبیعی است موسسه در پرداخت پول مردم به مشکل بخورد.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی به مشکل اعتبار یکی از موسسات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و افزود: تعاونی اعتبار ولیعصر بهارستان 200 میلیارد تومان سرمایه دارد اما 180 میلیارد تومان به مردم بدهکار است. وقتی مشکلات موسسات مالی - اعتباری رسانه ای شد مردم برای گرفتن پول های خود از این موسسه هجوم آوردند که در حال حاضر این موسسه هم با مشکل مواجه شد.

احمد توکلی رییس دیده‌بان شفافیت و عدالت روز سه شنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اکثر دریافت‌کنندگان تسهیلات "ثامن‌الحجج" فرزندان علما، قضات بازنشسته و شخصیت‌ها هستند، از استعفای دسته‌جمعی هیئت رسیدگی به تخلفات ثامن الحجج خبر داد و گفت: برای آخرین بار به دریافت‌کنندگان تسهیلات از موسسه ثامن‌الحجج که اکثرا از فرزندان علما، قضات با سابقه و شخصیت‌های سیاسی هستند، هشدار می‌دهیم که اقدامی کنند در غیر این صورت اسامی آنها را منتشر می‌کنیم.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۳ خرداد ۱۳۹۷خبر جدید برای سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز
۲۷ اردی‌بهشت ۱۳۹۷کولیوند: رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد درباره ارز هیچ توضیح قانع‌کننده‌ای به مردم ندادند
۶ فروردین ۱۳۹۷سیف: هیچ موسسه مالی غیرمجازی در کشور وجود ندارد/ پیگیری موسسات مالی غیرمجاز برایم هزینه ایجاد کرد
۸ اسفند ۱۳۹۶آقای روحانی! لطفاً کمی هم درباره بیکاری، شرایط کارگران، مالباختگان موسسات مالی و زلزله زده ها صحبت کنید
۶ اسفند ۱۳۹۶جزییات آخرین وضعیت تعیین تکلیف موسسات غیرمجاز
۱۸ بهمن ۱۳۹۶نتایج یک نظرسنجی‌ درباره اعتراضات دی‌ماه ۹۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۶زمان بررسی سوال از رئیس‌جمهور در کمیسیون اقتصادی
۸ بهمن ۱۳۹۶هشدار دادستان تهران درباره فعالیت موسسات مالی در فضای مجازی/صدور ۹۵ فقره کیفرخواست برای متهمان آشوب‌های اخیر
۸ بهمن ۱۳۹۶کارتون / خبر خوش برای مالباختگان!
۳ بهمن ۱۳۹۶وعده جدید بانک مرکزی تسویه با تمام سپرده‌گذاران موسسات مالی غیرمجاز تا پایان بهمن
۲ بهمن ۱۳۹۶ورود پلیس برای جلوگیری از دایرشدن موسسات مالی بدون مجوز
۲ بهمن ۱۳۹۶پول سمی پنجه‌ی فساد مالی بر گلوی اقتصاد

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۶۱۸۰۸۱۰:۰۳:۱۳ ۱۳۹۶/۹/۱۹
این اقازده های پر اشتها دریافت های نجومی انها را سیر نمی کرد سرمایه های مردم در موسسات را هم بلعیدند. اینها امان مردم و مملکت را بریده اند.
ناشناس۱۶۱۸۲۶۱۰:۲۲:۱۳ ۱۳۹۶/۹/۱۹
فقط حرف چرا اسم هاشون را انتشار نمیدهید تا مردم بدانند این غارتگران کیستند
ناشناس۱۶۱۸۷۹۱۱:۰۴:۵۰ ۱۳۹۶/۹/۱۹
افشای اسامی آنها کافی نیست باید پولها را از آنها پس گرفت .
مهدی۱۶۳۳۸۷۱۶:۱۶:۵۰ ۱۳۹۶/۹/۲۰
سلام برادر من اکثر این ها و کسانی که وام بدون ضابطه و وثیقه بهشون داده اند باید دادگاهی بشوند ...اخه تحت چه عنوانی 30 میلیارد وام گرفته اند! تو را خدا از مردم رو تون میشه از خدا بترسید...
ناشناس۱۶۲۳۴۱۱۷:۲۲:۱۰ ۱۳۹۶/۹/۱۹
تو جیب احمدی نژاده به زودی پس از 100 سال اعلام خواهد شد
علی۱۶۱۸۵۱۱۰:۴۷:۱۱ ۱۳۹۶/۹/۱۹
دستگاههای نظارتی چه ... می کرده اند
ناشناس۱۶۱۸۵۸۱۰:۵۱:۰۴ ۱۳۹۶/۹/۱۹
آقا شما را بخدا ملاحظه نکنید... دولت بی خیال مبارزه با فساده شما هم بخواید هی هشدار بدید و ... کاری از پیش نمی ره.
هاشم۱۶۱۸۵۹۱۰:۵۱:۰۷ ۱۳۹۶/۹/۱۹
واقعا چرا باید انقدر سرمایه جوری دست این موسسات باشه که بتونن به این راحتی در اختیار هر اقا زاده ای بزارن!؟ ما ده ملیون وام ازدواج خواستیم بگیریم دو سال تو نوبت بودیم ک بله بودجه ندارن عزیزان اونوقت یکی میاد تو یه روز میلیاردی وام میگیره!؟ ..
ناشناس۱۶۲۰۶۲۱۳:۳۹:۳۳ ۱۳۹۶/۹/۱۹
دقیقا من موندم که این وامها چطوری بدون ضامن گرفتند من دانشجوی دکترام قرار ماهانه ۷۰۰ تومن به ماکمک هزینه به صورت وام بدهند به قدری شرایط ضامن سخت و غیر عملی بود که اصلا از خیرش گذشتم
ناشناس۱۶۱۸۷۸۱۱:۰۴:۴۸ ۱۳۹۶/۹/۱۹
تيتر بالا : وام هاي كلان آقا زاده ها و مقامات باعث ورشكستگي مؤسسسات مالي و اعتباري شده است ..
ناشناس۱۶۱۸۸۹۱۱:۱۸:۱۵ ۱۳۹۶/۹/۱۹
نکته اینجاست که این موسسات را دقیقا برای همین وام های کلان تشکلی داده بودند ، وگرنه ایجاد بانک جدید چه توجیهی داشت ؟
اسدی۱۶۱۸۹۶۱۱:۳۲:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۹
تجمع بازنشگستان مقابل مجلس و مسدود کردن خیابان مجاهدین اسلام از صبح امروز جمعی از بازنشستگان ادارات مختلف و سپرده گذاران موسسات مالی- اعتباری با تجمع مقابل مجلس خواستار رسیدگی به مشکلات خود شدند که از دقایقی پیش خیابان مجاهدین اسلام را مسدود کرده و باعث ترافیک سنگین شدند. به گزارش خبرنگار الف، تعداد تجمع کنندگان به بیش از هزار نفر می رسد و از دقایقی پیش خیابان مجاهدین اسلام را مسدود کرده و مانع تردد خودروها می شوند. برخی از تجمع کنندگان از بازنشستگان ادارات مختلف هستند، با تجمع در کنار درب شرقی مجلس خواستار افزایش حقوق خود و رفع مشکلات هستند. همچنین جمعی از سپرده گذاران موسسات مالی - اعتباری در گوشه دیگر از خیابان مجاهدین اسلام و در کنار درب شمال مجلس با تجمع، خواستار عودت پولها و سپرده های خود از سوی این موسسات شدند. ممانعت تجمع کنندگان از تردد خودروها باعث ترافیک سنگین در خیابانهای منتهی به بهارستان و مجلس شورای اسلامی شده است. تجمع کنندگان شعارهایی همچون «یک اختلاس کم بشه، مشکل ما حل میشه» و... سر می دهند. این افراد با در دست داشتن پارچه نوشته ها و پلاکاردهایی خواستار ورود مجلس و نمایندگان برای حل مشکلات خود هستند. بر اساس همین گزارش خبرنگار الف نیروی انتظامی با حضور در محل در تلاش اشت تا نظم و امنیت برقار شود.
ناشناس۱۶۱۹۳۹۱۲:۰۱:۳۵ ۱۳۹۶/۹/۱۹
به خدا قسم مادر پیر من از مال دنیا شش میلیون داشت که در میزان گذاشته بود و ماهانه از سود ناچیز همان و یارانه اش ارتزاق میکرد . نه حقوقی و نه بازنشستگی و نه کمکی داشت. همون پولش را هم خوردند. خدا ازشان نگذره انشالله سرطان بشه و خونشون بشه.فقط امام زمان مگه بیاد فریاد برسه .الهم عجل لولیک الفرج
حسن۱۶۲۰۳۵۱۳:۲۳:۳۹ ۱۳۹۶/۹/۱۹
هاشم جان شما ده میلیون وام ازدواج میخواهی . درسته اما چیزی گیر مسئولین بانک نمیاد . شما از همین ده میلیون تومان دومیلیون را به رییس تقدیم میکردی یک روزه وام میگرفتی و تازه در اخذ وامهای بعدی مشکلی نداشتی.
ناشناس۱۶۲۰۵۶۱۳:۳۶:۲۱ ۱۳۹۶/۹/۱۹
این در واقع معجزه است که در روز روشن به یک موسسه مجوز داده شود آن موسسه ظرف 9 ماه بیش از 6600 میلیارد تومان به استناد و اعتماد مجوز صادره سپرده پذیری انجام دهد و بعد در روز روشن بگویند مجوز مشروط بوده و جائیکه شما رفتید سپرده گذاشتید آن موسسه مجاز کاسپین که می گوئید و در سپرده هایتان قید شده و تابلوی بزرگ کاسپین داشته نبوده شما توهم زدید آن موقع رنگ تابلویش آبی بوده الان نارنجی است پس شما سپرده گذار کاسپین نیستید به همین راحتی اینی که ما بتوانیم همین حرف را به مردم تحمیل کنیم شبیه معجزه است و فقط در دولت تدبیر و امید می تواند رخ دهد.ما طبق گفته سرور و سالار شهیدان زیر بار ظلم بانک مرکزی نخواهیم رفت و با تمام وجود پیگیر مطالبات به غارت رفته مان اعم از اصل و سود سپرده گذاری هستیم.
ناشناس۱۶۲۰۶۵۱۳:۴۰:۲۳ ۱۳۹۶/۹/۱۹
این آقازاده ها به خاطر "ژن " های خوبشان است که این وام های کلان را گرفته اند وگرنه اصلا تعمد و قصدی درکار نبوده زبانم لال زبانم لال
حسین۱۶۲۱۸۱۱۵:۰۵:۱۷ ۱۳۹۶/۹/۱۹
اقازادهاچه ا سم پرمسمایی تا کی بایداین اقازادها بایدبزنن ببرن ومردم بدبختی این اختلاسهاروبدن واقعا این اقازادها چی میخان ازاین مملکت چرا هیچ عزمی برای مبارزه بااینها نیست اینه بااین کارهاشون اعتناد مردم رو بخطرانداختن
ناشناس۱۶۲۲۰۶۱۵:۲۳:۲۳ ۱۳۹۶/۹/۱۹
نوش جانتان....هر کسی از بانک چیزی ببرد از شیر مادر حلالتره..
کیوان سپانلو۱۶۲۳۰۰۱۶:۴۶:۲۷ ۱۳۹۶/۹/۱۹
با سلام و احترام افرادی که در بانکها و موسسات اعتباری و مالی به عنوان کارشناس دایره ی اعتبارات و یا بازرس کار می کنند ، چرا بدون اینکه امکان سنجیده کنند و با توجه به توانایی طرف مقابل در باز پرداخت وامها و سنجش استرس وام بر طرف مقابل اقدام به دادن وام های کلان به آنها می کنند ?
ناشناس۱۶۲۴۳۹۱۸:۵۰:۵۰ ۱۳۹۶/۹/۱۹
شمارو بخدا از بحث بیجا پر هیز کنید سپرده گذاران بیچاره که برای نان شبشان ماندن برای پول دارو شان ما ندن هیئت های تسویه ما ل خود موئسسه هست کاری نمیکند اگر بکند از دورو بریها شان اضا فه نیست که بمن وشما بدهند شمارو به هر دینی که دارید ومیپرستید قسم بداد مشتریها و سپرده گذا را ن الزهرا برسید سه سال است ریا لی بمر دم ندادن تاچند روز پیش که مبلغ اندکی ان کرایه ی عقب مانده نشد
علی۱۶۲۴۴۷۱۸:۵۴:۵۹ ۱۳۹۶/۹/۱۹
سلام، قوامین الان بانک هستش و به این مشکلات مرتبط نیست. لطفا در اسرع وقت عکس مطلبتون رو تغییر بدهید.
علوی۱۶۲۵۹۸۲۱:۲۷:۲۹ ۱۳۹۶/۹/۱۹
آقا مگر موسسه اعتباری مهر هم غیر مجاز است؟ کاشکی زودتر اطلاع رسانی میکردید.
هموطن۱۶۳۳۱۱۱۵:۱۷:۲۲ ۱۳۹۶/۹/۲۰
خدا قوت بر همه نماینده های ازاده و شیردل
کاظمی۱۶۳۵۵۲۱۹:۰۶:۳۶ ۱۳۹۶/۹/۲۰
بهتر است سوالی هم از تعاونی اعتباری ثامن که همین حالا فعال است بپرسید چه وامهایی را به چه کسایی داده و با اطمینان میگویم که سرنوشتش درست مثل تعاونی ثامن الائمه خواهد بود
جلال۱۶۵۳۰۵۰۹:۲۶:۰۱ ۱۳۹۶/۹/۲۲
اقا زاده هستند حتما نیاز دارند که وام میگیرند . ژن خوب مخارج داره . سهم بابا هاشون بر میدارند به من و دیگران مربوط نیست ما باید مثل س.. کار کنیم تا اینها راحت باشند . روحانی مچکریم . روحانی از ماشینت پیاده نشی زمین گلی
بامیلوسفرستان

پربحث‌های امروز

 1. عقب‌نشینی دوباره اروپا مقابل آمریکا/ تضمینی که وجود ندارد

 2. مرگ بر آمریکا گفتن ظریف  

 3. حسین‌ الله‌کرم تصادف کرد

 4. ظریف: گرفتن ضمانت از اروپایی‌ها ناممکن نیست/ تصمیم‌گیری نهایی در تهران است

 5. هشدار شدید تخت‌روانچی به اروپا

 6. شعار ایران در جام‌جهانی مشخص شد

 7. کره‌شمالی: هم‌چنان آماده‌ایم با آمریکا مذاکره کنیم/ به دنبال ارتباط بیشتر هستیم

 8. واکنش کره شمالی به تصمیم ترامپ در لغو دیدار با «کیم جونگ اون»

 9. سوزاندن اعضای "فرقه داودیه" توسط FBI + عکس

 10. حجت‌الاسلام پناهیان: شعار مرگ بر آمریکا باعث ریشه کن کردن فقر می‌شود

 11. چه خوب است کی‌روش بعد از جام جهانی برود

 12. واکنش کوهکن در مورد تجارت پسرش در آمریکا

 13. قیچی ظریف و سلیمانی در حال دریدن برنامه‌های آمریکاست

 14. آیا تیام در استقلال می‌ماند؟/ او برای تفریح راهی کویت شده

 15. نقوی‌حسینی: آمریکا سیاست چماق و هویج را درباره ایران در پیش گرفته است

 16. قول و قرارهای اروپا قابل اعتماد نیست/اروپایی‌ها هیچگاه در برابر تحریم‌های آمریکا علیه ایران مقاومتی جدی انجام نکردند/ برجام با حیثیت اروپا گره خورده است

 17. مجلس نمایندگان آمریکا، اعلام جنگ علیه ایران بدون مجوز کنگره را ممنوع کرد 

 18. محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان روزه نمی‌گیرد

 19. نماز " تراویح" تا " یارمضان"؛ رسوم کهن ترکمن‌ها در ماه رحمت الهی+فیلم

 20. تیم ملی ترکیه با ۷ بازیکن بدون بازی ملی مقابل ایران!

 21. زمان بازگشت شفر مشخص شد

 22. توتال:‌ سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا در ایران با تحریم‌های آمریکا غیرممکن است

 23. نایب قهرمانی پومسه روهای ایران در آسیا

 24. نشست کمیسیون برجام بدون حضور نماینده آمریکا  

 25. تیراندازی در یک مدرسه راهنمایی در آمریکا

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: کشور با برجام یا بدون برجام به‌خوبی اداره خواهد شد/ تحریم‌ها و فشارها تاثیری ندارند

 2. روحانی: اگر ملتی ثروتمند و پرجمعیت اما در برابر یک ابرقدرت ذلیل باشیم به جایی نخواهیم رسید

 3. جزئیات خودسوزی کارگر شهرداری آبادان

 4. کی روش: مذاکراتم با تیم ملی ایران به پایان رسید/پس از این همه سال به من پیشنهاد تمدید قرارداد شش ماهه دادند

 5. انتشار اولین تصویر رسمی از بن‌سلمان پس از غیبتی طولانی

 6. شهادت جانشین یگان امداد خاش در حمله ناجوانمردانه افراد مسلح + عکس

 7. تضمین‌های واقعی در مقابل دست چدنی/اروپا در مذاکره با ایران، وکیل آمریکا نباشد

 8. انحصار خودروسازان چه زمانی شکسته خواهد شد؟

 9. کرایه کامیون ۲۰درصد افزایش یافت؛ مشکلات بیمه حل شد

 10. از حیاتی تا نوباوه در ختم قاسم افشار   

 11. مشت‌های گره کرده مداح معروف در دیدار رهبری  

 12. ۱۹ عکس از حاشیه‌های دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب  

 13. ضعف مدیریت دولت روحانی باعث انسداد مرزهای غربی شده است/ امنیت کامل در مرزها برقرار است

 14. خسارات سیلاب ویرانگر در لواسان   

 15. پشت پرده سیاست جدید ترامپ در قبال ایران

 16. حمایت احسان علیخانی از ورود بانوان به ورزشگاه ها

 17. ساعتی پس از تخریب سایت تست اتمی کره شمالی؛ آمریکا دیدار ترامپ و کیم جونگ اون را لغو کرد

 18. سقوط لیـر با ریسک اردوغـان

 19. سوالات امتحان نهایی «دین و زندگی» لو رفت!

 20. خبر جدید برای سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

 21. پمپئو: حرفی از جنگ با ایران نزده‌ام/ تمام 12 شرط را از راه‌های دیپلماتیک محقق می‌کنیم

 22. عواقب روابط مشکوک یک زن با مرد غریبه

 23. شهری که دیگر شهر نشد  

 24. پاسخ ایران به سخنان پمپئو چه خواهد بود؟

 25. ۸۵ درصد اختلالات اینترنتی برطرف شد

پربحث‌های هفته

 1. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 2. روحانی: کشور با برجام یا بدون برجام به‌خوبی اداره خواهد شد/ تحریم‌ها و فشارها تاثیری ندارند

 3. توتال باز هم پیچاند؛ آقای زنگنه پاسخگو باشید

 4. طرح بزرگ ترامپ برای مقابله با ایران بعد از خروج از برجام

 5. پشت‌پرده‌ای از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما/وزیر اطلاعات: مسئول دو تابعیتی در دولت نداریم

 6. توکلی: آقای روحانی در یک اشتباه تاریخی همه مسائل کشور را به برجام وصل کرد؛ حتی آب آشامیدنی را/ الان زمان تسویه حساب سیاسی نیست/ دولت در مذاکره با اروپایی ها دچار تکرار خطا نشود

 7. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 8. استراتژی جدید آمریکا در برابر ایران باسخنان تکراری و 12 درخواست کهنه پاپمئو

 9. انتشار برای اولین بار/ جزئیات توافق دولت با دوروف در تهران

 10. محمدجواد لاریجانی: برجام مرده است/ اروپا نه توان و نه خواست دارد/ مقابل آمریکا باید پاتک بزنیم/ ژانر مدیریت برجامی دیگر کار نمی‌کند و باید عوض شود

 11. آیت‌الله صدیقی: در قصه پرغصه‌ برجام از ابتدا دنیای غرب کلاه گشادی را برای ایران آماده کرده بود/با چه جراتی می‌توانیم به دشمن اعتماد کنیم و تضمینی نگیریم

 12. پاسخ مدیرعامل پیام‌رسان سروش به سوالات فنی مخاطبان الف

 13. روحانی: ملت ایران از تهدیدات توخالی نمی‌هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن است/آیا ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه‌ها تبلیغ به نفع اسلام است؟

 14. آمریکا دنبال شکاف بین مردم و مسئولین است/دولتمردان با برنامه ریزی صحیح شرایط اقتصادی مردم را بهبود بخشند/ هرگونه حرکت آمریکا با پاسخ جدی ایران روبرو می‌شود

 15. تحلیل عجیب حجاریان از آینده روحانی/ پشت پرده حوادث کازرون/ خاطره کنایه آمیز سعید جلیلی/ انتقاد قالیباف از احمدی نژاد/ پیشنهاد برجامی حسین الله کرم به دولت چه بود؟

 16. چنین امام جمعه‌ای می‌خواهیم

 17. ولیعهد زنده است؟/ تماس تلفنی ماکرون با بن‌سلمان

 18. اهداف پنهانی آمریکا از بیان 12 شرط جدید برای ایران

 19. افت شدید کاربران تلگرام با فیلتر آن در روسیه و ایران/ افزایش مخاطبان پیام‌رسان‌های داخلی + اسناد

 20. وقتی اروپایی‌ها همکاری با ایران را به رسمیت نمی‌شناسند/ خروج ۸ شرکت برجامی از ایران

 21. واکنش سعودی ها به خبر مرگ بن سلمان

 22. دست دادن و احوالپرسی روحانی و ملک عبدالله پادشاه اردن   

 23. ربیعی: تحولات بازار ارز، نباید در زندگی مردم تاثیر بگذارد

 24. عقب‌نشینی دوباره اروپا مقابل آمریکا/ تضمینی که وجود ندارد

 25. باهنر: به طرز عجیبی همه سیاه‌نمایی می‌کنند/ تیم مذاکره هسته ای مورد تایید نظام است

پربحث‌های اخیر

 1. توتال:‌ سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا در ایران با تحریم‌های آمریکا غیرممکن است

 2. قیمت جوجه یک روزه از ۳ هزار تومان به ۵۰۰ تومان رسید

 3. پرداخت سه ماه حقوق معوق کارگران هپکو

 4. نوبخت کسری بودجه ۸ میلیارد دلاری ایران را رد کرد

 5. هرآنچه باید از قانون بازنشستگی پیش از موعد بدانید

 6. لاریجانی: نباید بار مالی دولت را افزایش دهیم

 7. تحمل دلار ۴۲۰۰ تومانی تمام شد + نمودار

 8. مرکز پژوهشهای مجلس: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان غیرقانونی است

 9. افزایش کرایه رانندگان کامیون تا ۲۰ درصد، از شنبه اعمال می‌شود

 10. ابلاغ دستورالعمل شناسه دارشدن انواع خودروهای سبک و سنگین

 11. مدل جدید بانک مرکزی برای ادامه فعالیت صرافی‌ها

 12. قیمت رهن و اجاره در تهران  

 13. جزئیات قیمت مسکن در تهران/ گرانی ۱۱.۵ درصدی در اردیبهشت

 14. سه پیام مهم تحولات هفته پیش مجلس/ چرا دولت برای تصویب لایحه TF اینقدر عجله دارد؟ 

 15. فهرست کالاهای صادراتی مشمول دستورالعمل جدید ارزی به زودی اعلام می‌شود

 16. با گرانفروشی لبنیات باید برخورد شود

پربحث‌های دیروز

 1. انحصار خودروسازان چه زمانی شکسته خواهد شد؟

 2. کرایه کامیون ۲۰درصد افزایش یافت؛ مشکلات بیمه حل شد

 3. خبر جدید برای سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

 4. پیش بینی قیمت‌ها در بازار مسکن

 5. منتظر کاهش قیمت لوازم‌خانگی نباشید!

 6. فرشاد مومنی: در اقتصاد رانتی ایران، رانت‌جویان و رباخواران در سطوح بالای کشور هستند

 7. چه خبر از افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان دولت؟

 8. تحریم آمریکا علیه ایران طلای جهانی را گران می‎کند؟

 9. شایعه کمبود بنزین باعث هجوم مردم به جایگاه‌های سوخت خرمشهر شد

 10. تامین آب مورد نیاز مناطق ساحلی کشور با آب شرین کن ها

 11. ویراژ عوارض در گران‌ترین آزادراه...

 12. پشت پرده بسته شدن حساب ایرانیان در گرجستان

 13. اسکناس حذف می‌ شود؟

 14. آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار

 15. دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز

 16. دلیل افزایش قیمت سکه در بازار

 17. قیمت نفت به ۱۰۰ دلار می‌رسد؟

 18. عامل نابسامانی بازار مسکن چیست؟

 19. تازه‌ترین تغییرات در سقف، سود و اقساط تسهیلات مسکن

 20. وزیر نیرو: ۱۷ سد بزرگ آبگیری شد

 21. وضعیت شبکه‌های موبایل هنگام بحران؛ اپراتورها تذکر گرفتند

 22. ایران مرجع جهانی تجارت زعفران می‌شود

 23. قیمت ارزهای دولتی امروز ۹۷/۰۳/۰۳/دلار ۱ تومان گران شد

 24. خبری از دلار ۴۲۰۰ تومانی در بازار نیست

 25. کسانیکه۳۰ میلیارد دلار را از کشور خارج کردند؟

پربحث‌های هفته

 1. توتال باز هم پیچاند؛ آقای زنگنه پاسخگو باشید

 2. وقتی اروپایی‌ها همکاری با ایران را به رسمیت نمی‌شناسند/ خروج ۸ شرکت برجامی از ایران

 3. ربیعی: تحولات بازار ارز، نباید در زندگی مردم تاثیر بگذارد

 4. آنچه در پسابرجام عاید اقتصاد ایران شد؛ از واردات تا فروش نفت + نمودار

 5. روحانی: ایجاد۸۰۰ هزار شغل در سال ۹۶ به معنای ادای دین و پیمان بود/دولت آمریکا می‌خواست ایران را منزوی کند نتیجه عکس گرفت

 6. چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟/ دولت برنامه‌ای برای بخش مسکن ندارد/مسکن اجتماعی حتی روی کاغذ هم نیامد

 7. سیف از نمایندگان مجلس شکایت کرد

 8. نوبخت: سال ۹۶ فقط ۷ هزار بیکار جدید داشتیم

 9. ۳ عامل التهاب اخیر ارز از نگاه سیف

 10. کلید حل مشکلات اقتصاد ایران کجاست؟ شقاقی شهری: نباید اقتصاد کشورمان را به اروپا گره بزنیم/آنچه از برجام انتظار می رفت به محقق نشد

 11. فروش گوشت‌های «لاکچری» ادامه دارد + عکس

 12. حاجی دلیگانی: آقای روحانی! گفتید کشور را از بیکاری نجات می‌دهید اما تعداد بیکاران ۲ برابر شد

 13. انحصار خودروسازان چه زمانی شکسته خواهد شد؟

 14. کرایه کامیون ۲۰درصد افزایش یافت؛ مشکلات بیمه حل شد

 15. چراغ سبز به گرانی خودرو + جدول

 16. زنگنه: توتال با خروج از ایران جریمه نمی شود

 17. ۱۰ گروه که مشمول مصوبه افزایش حقوق کارمندان نمی‎شوند

 18. احتمال آغاز به کار مجدد صرافی‌ها

 19. آغاز به کار صرافی‌های مجاز در کنار سامانه نیما

 20. افزایش 30 تا 50 درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه‌های اجرایی طی 5 سال

 21. خبر جدید برای سپرده‎گذاران موسسات غیرمجاز

 22. «اف.اِی.تی.اف» دامی دیگر برای ایران

 23.  اثر افزایش وام مسکن باز هم خنثی شد/ سهم 14 درصدی تسهیلات 80 میلیونی از قیمت+ جدول 

 24. مجلس به افزایش قیمت خودرو چراغ سبز نشان داد

 25. نماینده سابق ایران در اوپک: امتیازاتی که به توتال دادید به ایرانی‌ها بدهید تا تحریم نفتی بی‎اثر شود

آخرین عناوین