علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

گروه ورزشی الف،   3960909166 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

ملی پوش کشتی آزاد ایران که با نماینده رژیم صهیونیستی در جریان مسابقات جهانی روبرو نشده بود، از رفتار مسئولان انتقاد کرد.

چند روز بعد از اتفاقاتی که برای علیرضا کریمی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان رخ داد؛ وزارت ورزش سعی کرد از این کشتی گیر تجلیل کند. روز گذشته وزیر ورزش در جمع روسای فدراسیون های ورزشی به این کشتی گیر به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی جایزه ای اهدا کرد.

با این حال علیرضا کریمی در گفت و گویی که امروز با رادیو تهران داشت، به شدت از مسئولان انتقاد کرده است.

گفتند با رییس جمهور جلسه داری!

دیروز با من از طرف استان تماس گرفتند. گفتند که جلسه خصوصی با وزیر و رییس جمهور داری. من هم به آنجا رفتم؛ اما متوجه شدم که برنامه چیز دیگری است. فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بود که فقط بگویند از من تجلیل کردند تا حواشی بخوابد.

قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

من گوشی ام را خاموش کرده بودم و نمی خواستم صحبت کنم. با پدرم تماس گرفتند و گفتند که وزیر می خواهد با رییس جمهور در یک جلسه خصوصی شرکت کند و من هم به آنجا رفتم. من ناراحتم از اینکه خیلی ها می خواهند از من سوءاستفاده سیاسی و استفاده ابزاری کنند.

اصلا از این تجلیل راضی نیستم

من اصلا از این تجلیل راضی نبودم و اصلا در جریان این برنامه هم نبودم. در واقع در عمل انجام شده، قرار گرفتم. دیروز کلا ۱۰ سکه به من دادند. دیروز اصلا در جریان برنامه نبودم و رفتم و دیدم که دوربین و خبرنگار آنجاست. بازهم می گویم که فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بوده است.

می‌خواهم قویتر از گذشته برگردم

درباره آینده هم باید بگویم که مثل همیشه و قویتر بار دیگر شروع کنم تا بتوانم در مسابقات آینده به چیزی که می خواهم برسم.

از علیرضا رضایی تشکر می کنم

باید از همه و بیشتر باید از علیرضا رضایی تشکر کنم. او در این مدت زحمات زیادی کشید. هیچ کس در آن شرایط قبول نمی کرد که هدایت تیم امید را قبول کند؛ اما رضایی آمد و زحمت کشید و پای همه ناکامی ها هم ایستاد.

کشتی‌گیران درآمد خوبی ندارند

از نظر درآمدی شرایط کشتی گیران اصلا خوب نیست. کشتی گیران مشکلات زیادی دارند چون اکثر آنها از قشر ضعیف جامعه هستند. این ضربه بزرگی به کشتی گیر است، چون نمی تواند خوب تمرین کند.

فدراسیون به من لطف کرد

قرار بود هر کسی در مسابقات امیدهای جهان مدال طلا بگیرد، مجوز حضور در انتخابی تیم ملی را کسب کند. متاسفانه برای من شرایطی رخ داد که نتوانستم به مدال برسم و فدراسیون لطف کرد که به من سهمیه داد. 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۰ فروردین ۱۳۹۷علیرضا کریمی: با قدرت به تشک کشتی بازمی‌گردم
۲۸ اسفند ۱۳۹۶واکنش سردار غیب‌پرور به درخواست‌ها برای مسابقه دادن ورزشکاران ایرانی با حریفان اسرائیلی
۲۱ اسفند ۱۳۹۶با موافقت رهبر انقلاب علیرضا کریمی از خدمت سربازی معاف شد
۱۳ اسفند ۱۳۹۶رئیس بسیج ورزشکاران: مبارزه با ورزشکاران اسرائیل منتفی و خط قرمز نظام است
۱۲ اسفند ۱۳۹۶هاشمی طبا: دوست نداریم با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه دهیم
۵ اسفند ۱۳۹۶لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود / باید از این اتفاق درس گرفت
۲۹ بهمن ۱۳۹۶مربی علیرضا کریمی: ۲ سال محروم شدم اما خوشحالم/ این اتفاق دست ما نبود اما دامن ما را گرفت!
۲۸ بهمن ۱۳۹۶زمان پایان محرومیت علیرضا کریمی مشخص شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۶خطر تعلیق کشتی ایران موقتاً رفع شد/کریمی ۶ ماه و مربی‎اش ۲ سال محروم شدند
۸ دی ۱۳۹۶علیرضا کریمی: راضیم من را محروم کنند اما کشتی تعلیق نشود
۶ دی ۱۳۹۶تقدیر لاریجانی از علیرضا کریمی و قهرمانان وزنه برداری  
۶ دی ۱۳۹۶تقدیر لاریجانی از علیرضا کریمی

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۵۳۹۰۱۴:۲۸:۴۴ ۱۳۹۶/۹/۹
باور کنید اینگونه سوءرفتارهای دولتی‌ها و سایر مقامات مسئول اتفاقی نیست. اینها دانسته یا ندانسته تحت تاثیر القائات بدخواهان انقلاب قرار دارن، وگرنه برای دولت و وزارتخانه‌ای که حقوق‌های نجومی و انواع و اقسام پاداش‌های بی‌حد و حساب رو توی حلقوم مدیران ویژه‌خوار می‌ریزه اهداء ۶۰ سکه بهار آزادی، اونهم در شرایطی که از قبل پیش‌بینی میشد علیرضا کریمی به مدال طلا برسه اصلا زیاد یا غیرممکن نیست!
ناشناس۱۵۵۵۰۱۱۷:۴۴:۲۴ ۱۳۹۶/۹/۹
شما توقع دارید در این موقعیت بد اقتصادی که کفگیر دولت به ته دیگ خورده و حقوق کارمندانش را با تاخیر می دهد، بیایند 60 سکه طلا معادل 80 میلیون تومان به این ورزشکار بدهند؟ این چه رسم غلطی است که باب شده به ورزشکار سکه بدهند. انگیزه باید بالا بردن پرچم کشور باشد، نه گرفتن جایزه. در مورد این ورزشکار، همین که با ورزشکار رژیم اشعال گر قدس کشتی نگرفت، بالاترین افتخار و اجر معنوی را کسب کرده است.
ناشناس۱۵۵۶۹۳۲۲:۵۱:۳۷ ۱۳۹۶/۹/۹
با این کارها به نظر میرسه قصد و نیت دولت این است که این بزرگوار و پهلوان و جوانمرد غیور را از کار شرافتمندانه ی خودش پشیمان کند .
ناشناس۱۵۵۷۲۴۲۳:۴۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
القائات بدخواهان چه صیغه ایه؟؟؟ نخیر دوست من. اینها دقیقا مسئولان...هستند! دولت...تمااام
ناشناس۱۵۵۷۵۴۰۱:۱۸:۳۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
برادر عزیز شما با سیستم دولتی آشنا نیستید، پول در سیستم هست اما نه برای مصرف خارج از سیستم.
ناشناس۱۵۵۳۹۲۱۴:۳۱:۴۹ ۱۳۹۶/۹/۹
مسابقه ندادن ورزشکاران ایرانی با نمایندگان اسراییل در حمایت از مردم فلسطین سال‌هاست روال شده اما به نظر می‌رسد برای تاثیرگذاری بیشتر نیاز به تغییر روش داریم‌. اتفاقی که برای علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم امید ایران در مسابقات جهانی رخ داد یک بار دیگر به مسوولان ورزش و البته غیرورزش یادآور شد که باید برای نشان دادن اعتراض خود و به رسمت نشناختن اسراییل به فکر روش جدید و تکمیل‌کننده بود‌. روشی که قطعا هم باید منافع و اهداف نظام در آن رعایت شود و هم نفع ورزشکار و ورزش ایران‌. کریمی اولین ورزشکاری نبود که افتخار ورزشی‌اش را فدای آرمان‌های نظام کرد و قطعا آخرین نفر هم نخواهد بود‌ اما آنچه کریمی و امثال او را دلخور و سرخورده می‌کند نوع برخورد مسوولان ورزش کشور و عدم پایبندی آنها به تعهداتی است که در قبال چنین ورزشکارانی دارند‌. پدر این کشتی‌گیر تیم امید ایران در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که پس از نخستین اقدام کریمی برای رویارو نشدن با ورزشکار اسراییلی به وزارت ورزش مراجعه کرده تا پاداش در نظر گرفته برای قهرمانان که قرار بود به همان اندازه هم برای کریمی در نظر گرفته شود را دریافت کند اما به او گفته‌اند: برو از همان کسی پاداشت را بگیر که گفته با اسراییل مبارزه نکن‌! با وجود این برخورد بازهم کریمی در مسابقات جهانی برای رویارو نشدن با کشتی‌گیر اسراییلی به حریف روس باخت تا نشان دهد برای اهداف و سیاست‌های کشور احترام قائل است‌. البته این اتفاق در جامعه بازتاب زیادی داشت و برخی اعتقاد داشتند نباید با گفتن جمله باید ببازی از سوی مربیان این کشتی‌گیر را وادار به شکست می‌کردند‌. با این حال کریمی باخت و حذف شد و حالا مسوولان باید به فکر جبران این از خودگذشتگی برای وی باشند‌. ماجرای علیرضا کریمی را کنار بگذارید‌. به یک موضوع کلی و یک مشکل بزرگ فکر کنید‌. به اینکه «باید ببازی» را تغییر دهیم و به فکر روشی بهتر و تاثیرگذارتر برای به رسمیت نشناختن اسراییل در میادین ورزشی باشیم‌. چه کسی متوجه شد کریمی برای حمایت از مردم فلسطین این اقدام را انجام داده است؟ ماجرا را از زاویه دیگری نگاه کنید‌. اسراییلی‌ها ورزشکاران زبده کشورهای دیگر را به تابعیت خود درآورده‌اند تا در میادین بین‌المللی حضور پرقدرتی داشته باشند‌. کشتی‌گیران روس را به استخدام درآورده‌اند با این نیت که به ایران بخورند و به ورزش کشور لطمه وارد کنند‌. برای این نقشه آنها ما چه کرده‌ایم؟ به نوشته مهر،عدم پایبندی مسوولان ورزش به تعهداتی که به ورزشکاران داده‌اند و پرداخت نکردن پاداش مادی به این قهرمانان خصوصا برای علیرضا کریمی، باعث شد که برخی فعالان فضای مجازی با راه انداختن کمپین‌هایی اقدام به جمع‌آوری سکه برای اهدا و تقدیر از اقدام این کشتی‌گیر کنند‌.
ناشناس۱۵۵۴۷۴۱۶:۵۵:۱۸ ۱۳۹۶/۹/۹
زبان سرخ، سر سبز می‌دهد به باد. کاری نکن که همین 10 تا سکه رو هم ازت پس بگیرند.
ناشناس۱۵۵۷۷۵۰۲:۵۵:۵۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این چیزی که ایراد کردید جاش اینجا نیست به این آقا وعده ای داده شده که خلف وعده شده اونم ۵۰ سکه و کلی دروغ که در شرح خبر ذکر شده لطفا با دید باز و با عقلانیت اظهار نظر کنید.
موسوی۱۵۵۴۷۸۱۷:۰۴:۱۶ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت هه کاراش سیاسی و نمایشیه . اون از فیلم نمایشی معالجه هموطن زلزله زده کرمانشاهی که آقای جهانگیری با کفش رفته بود تو چادرش اینم از رفتار تحقیر آمیز با این کشتی گیر .
ناشناس۱۵۵۵۷۹۱۹:۱۹:۲۹ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت و اون دولت نداره.کلا سرکاریم.
پیرمرد۱۵۵۸۷۹۱۳:۱۰:۱۲ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این دولت و اون دولت نداره .همه چی .. شعار
ناشناس۱۵۵۵۸۰۱۹:۲۰:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۹
اين قدر ورزشكاران را مهم مي كنند كه ملاقات كمتر از رييس جمهور را قبول نمي كنند ومبلغ ده سكه هم برايشان بي ارزش است اگر قرار باشد رييس جمهور دم به ساعت وقتش را براي اين وان تلف كند كه مشكلات كشور چندين برابر ميشود
ناشناس۱۵۵۶۷۶۲۲:۱۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
توصیه من به شما پهلوان ارزشمند: با اصلاحطلبان نباش
بی نام۱۵۵۷۴۹۰۰:۴۷:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
بهتره یه پهلوان برای دفاع از مظلوم و رضای خدا این کار را انجام بده تا چند تا سکه و رییس جمهور. دیدار با رییس جمهور و هم چنین چند تا سکه چه ارزشی داره؟ ملاقات خدای کریم با سربلندی و جایزه و مدال الهی ارزشمند هست.
پیمان۱۵۵۷۶۸۰۲:۲۱:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
همین 10 تا سکه هم حقوق نزدیک به 1 سال یه کارگره همین ..
بیس۱۵۶۰۲۰۱۷:۳۹:۱۷ ۱۳۹۶/۹/۱۰
واقعا تمام کار هاشون اینجوری هست ..
ناشناس۱۵۶۰۳۳۱۸:۰۵:۳۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
شما از نماینده لیبرال.. توقع دادن سکه دارید..
ناشناس۱۵۶۰۹۷۲۰:۳۳:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
آخه مسئول نا..! چرا کاری میکنی که جوون ما دلسرد بشه و بازی نکردن جلو اسرائیلی‌ها یه چیز بی ارزش تلقی بشه!؟ یعنی تو کل دم و تشکیلات .. 60تا سکه پیدا نمیشه؟!
تجارت نیوزطاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 2. تیم اقتصادی دولت از جمله نوبخت، نهاوندیان، سیف و کرباسیان باید تغییر کنند

 3. جهانگیری در مجلس: آمریکا جنگ اقتصادی را شروع کرده است/همه با اتحاد از این توطئه بزرگ عبور می‌کنیم

 4. ظریف: بدنامی ترامپ در درازمدت به نفع ماست/ رویترز روزی 50 خبر دروغ در مورد اقتصاد ایران تولید می‌کند/ ما به دشواری‌ها عادت داریم

 5. طلا گرمی ۲۵۲ هزار تومان شد/ سکه ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان

 6. شریعتمداری: عذرخواهی می‌کنم/"زیرکی" حتما خسته بوده است!

 7. واکنش رشیدپور به دلار ۸ هزار تومانی!   

 8. تقدیر از دولت / یک گام به جلو برای به رسمیت شناختن مطالبه گری مردم 

 9. سخنگوی دولت مطرح کرد: هیچ آثار منفی در شاخص‌های اقتصادی دیده نشد/عرضه بیش از ۷ میلیون قطعه سکه برای برطرف کردن عطش عده‌ای!

 10. سفر خانوادگی وزیر ارتباطات به سوادکوه  

 11. دهقان مطرح کرد؛ تدوین طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان برای بازپس‌گیری اموال غیرقانونی و باد‌آورده/ بازپس‌گیری اموال نامشروع در صورت تصویب طرح

 12. احمد توکلی: فقرا روزبه‌روز فقیرتر می‌شوند/ پیگیر سامانه برخط حقوق مدیران و مقامات هستیم/ماجرای انتقال پول از تبریز به تهران و خارج از کشور

 13. نیاز مبرم به گروه‌های خونی منفی در تهران/کاهش 3درصدی اهدای خون در پایتخت

 14. ژاپن با ۱۳ میلیون بیکار چه کرد؟ ماجرای کمپینی که ۷۰ سال طول کشید

 15. کتک خوردن وحشتناک دانش آموز 14 ساله به دست معلم  

 16. انتخابات و تلاش برای انقلاب مخملی در ترکیه/ بزودی اردوغان متهم به تقلب می شود

 17. یادداشت حسین شریعتمداری/ چون به گَردَش نمی‌رسی برگرد! / آیا اقتصاد را نجات داده‌اید یا ده‌ها مشکل به آن افزوده‌اید؟!

 18. بعد از 14 سال رئیس کمیسیون امنیت ملی تغییر کرد/ فلاحت پیشه رئیس شد

 19. چرا سرآشپز معروف خودکشی کرد؟

 20. فلاحت پیشه: ایرانی‌ها بارها بازیچه سیاست‌های منفعت‌طلبانه روسیه قرار گرفتند

 21. کرباسچی: عبدالله نوری جایگزین خوبی برای عارف است/رای رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بالاتر از اعضا نیست

 22. واکنش آشنا به گرانی‌های اخیر: ارزان می‌شود

 23. پست اینستاگرامی مهراب قاسم خانی برای گرانی دلار  

 24. لاکچری‌ترین خودروی ژاپنی/ تویوتا سنچری ۱۸۰ هزاردلاری را ببینید  

 25. بحران در حوالی تشک/ گرگ‌های وارداتی در پوستین رژیم صهیونیستی

پربحث‌های دیروز

 1. نام ۲ نفری که ۵۹ هزار سکه خریدند چیست؟

 2. اولین اعتراضات به تلگرام طلایی / دست وزارت ارتباطات در کار است

 3. بیماری‌های اقتصاد ایران علاج دارند اما...

 4. تغییر شرکای راهبردی حکومت

 5. منتظرید که امریکا برای‌تان کار بکند!  

 6. پاسخ نوبخت به سه ادعای عجیب/ نقش جهانگیری در چالش آتی دولت/پشت پرده مشکلات اقتصادی/ داستان خانه ولایتی/ چاپ کتابی مجازی علیه روحانی/ سیاسی‌ترین گل جام‌جهانی

 7. واکنش معاون شریعتمداری به گرانی‌ها: رسانه‌ها چرت و پرت نگویند

 8. دومین نامه نمایندگان به "روحانی" برای برکناری ۳ وزیر

 9. واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا ممنوع شد/ خودرو هم در لیست ممنوعه‌ها

 10. آشنایی با 10 خودرویی که بیشترین افت قیمت را دارند  

 11. توئیت ناشیانه وزیر خارجه آمریکا درباره ایران جنجالی شد+عکس

 12. ضرورت ترمیم کابینه/ تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است

 13. قاضی سراج: دست دلالان را از بازار خودرو قطع می‌کنیم

 14. سه ماه گذشته؛ حمایت از کالای ایرانی چه شد؟/فردا که گُل‌ها خشک شدن دیر است

 15. ثبت سفارش خودرو ممنوع شد+سند

 16. مجوز صادر شد/ ایران و پرتغال در ورزشگاه آزادی پخش می شود

 17. قائم مقام بانک مرکزی: افزایش قیمت سکه متاثر از افزایش قیمت طلا و نرخ دلار است/ وعده کاهش قیمت سکه

 18. قیمت سکه 2 میلیون و 650 هزار تومان/قیمت سکه آتی به بیش از ۳ میلیون تومان رسید

 19. معاون سیما: ممنوعیت حضور چهره‌های پرخرج خارجی ابلاغ شده بود

 20. اولویتی مضحک برای استیضاح/آیا ربیعی باید پاسخگوی افسار گسیختگی اقتصاد باشد؟

 21. واعظی:برخی هنوزفکر می‌کنند درشرایط قبل ازتحریم آمریکا هستیم

 22. ضرغامی:‌نامه اصلاح‌طلبان تکمیل سیاست ضدبشری ترامپ است/ این نامه دلسوزی برای ملت ایران نیست

 23. ۱۸ محصول ایران خودرو گران شد+ لیست قیمت

 24. علائم نامعلوم راهنمایی و رانندگی در شهر  

 25. مادر و فرزند مهاجری که تصویرشان در دنیا معروف شد  

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 2. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 3. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 4. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 5. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 6. نام ۲ نفری که ۵۹ هزار سکه خریدند چیست؟

 7. قرار بود حکومت‌مان، رنگ و بوی علی را داشته باشد  

 8. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 9. نهاوندیان: مردم باید از آرامش و امنیت اقتصادی خودشان حراست کنند/نیاز به تصمیم گیری‌های قوی داریم و با صبوری مشکلات حل می‌شود/اگر علت گرانی کالایی مشخص نیست، نباید آن را بخریم

 10. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 11. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 12. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 13. اولین اعتراضات به تلگرام طلایی / دست وزارت ارتباطات در کار است

 14. اسپانیا به سختی برد/ یوزها جانانه جنگیدند/ویدئو چک گل ایران به ماتادورها مردود اعلام کرد/امیدها به بازی پرتغال زنده است

 15. بیماری‌های اقتصاد ایران علاج دارند اما...

 16. محمد ثلاث قصاص شد

 17. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 18. تیم اقتصادی دولت از جمله نوبخت، نهاوندیان، سیف و کرباسیان باید تغییر کنند

 19. سیف:کاهش تورم در ۴۰ سال اخیر بی‎سابقه است/ احتمال توقف پرداخت ازر به کالاهای غیرضرور

 20. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 21. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 22. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 23. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 24. جهانگیری در مجلس: آمریکا جنگ اقتصادی را شروع کرده است/همه با اتحاد از این توطئه بزرگ عبور می‌کنیم

 25. تغییر شرکای راهبردی حکومت

پربحث‌های اخیر

 1. خوش‌پوش‌ترین سرمربیان جام جهانی 2018  

 2. پیراهن تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال

 3. فیلم خلاصه دیدار انگلیس - پاناما  

 4. شفر به ایران نیامده ممنوع‌الخروج شد

 5. کی‌روش: برخلاف پرتغال ما چیزی برای از دست دادن نداریم /فردا از دقیقه یک تا 90 مبارزه می‌کنیم

 6. شجاعی: شرایط ما از جام‌جهانی قبلی متفاوت است/ مقابل پرتغال خسته نیستیم

 7. غرش سه‌شیرهای جوان در روسیه/انگلیس 6 گل به پاناما زد!

 8. نیمه نخست/انگلیس ۵ - پاناما صفر

 9. شفر به ایران نیامده ممنوع الخروج شد

 10. اعلام ترکیب انگلیس و پاناما

 11. AFC: ایران به دنبال تاریخ‌سازی در جام جهانی ۲۰۱۸ است

 12. ترکیب احتمالی تیم ملی ایران و پرتغال

 13. بلیت تماشای بازی ایران و پرتغال ارزان شد

 14. آسوشیتدپرس: مهار رونالدو نتیجه تاریخی را برای ایران رقم خواهد زد

 15. سردار آزمون به کی‌روش؛ توپ به سرم خورد؟ اصلا!

 16. تاریخ فوتبال در انتظار نبرد مردان/ ایران، کی‌روش، آزمون و دیگران

 17. هیرو: بازی برابر ایران خیلی سخت بود

 18. رویای طلایی فوتبال ایران/ تاریخ سازی در سرزمین یوری گاگارین!؟

پربحث‌های دیروز

 1. مجوز صادر شد/ ایران و پرتغال در ورزشگاه آزادی پخش می شود

 2. مهدوی‌کیا: انتقاد از بازی دفاعی ایران درست نیست/ سالگادو گفت بنشین سر جایت، آفساید بود!

 3. پورعلی گنجی: کاستا تو چشمم فحش ناموس می‌داد

 4. یک نیمه تا حذف قهرمان جهان/شکست آلمان در نیمه اول مقابل سوئد

 5. سرمربی استقلال به تهران آمد

 6. داور دیدار ایران و پرتغال مشخص شد

 7. پلامن: باخت بلغارستان تقصیر سعید معروف است!

 8. خلاصه بازی کره‌جنوبی - مکزیک  

 9. مامه تیام تا دوشنبه در تهران

 10. تیم ملی فوتبال ایران به سارانسک رسید  

 11. لیگ ملت‌های والیبال| بلغارستان حریف ایران نشد

 12. شکست کره جنوبی برابر مکزیک/ نماینده آسیا در آستانه حذف

 13. وحید امیری:برابر پرتغال تلاش دوچندان می کنیم

 14. فرستاده ایران در لاهه: ایران منتظر گام‌های عملی اتحادیه اروپاست

 15. زمان نشست خبری کی‌روش و تمرین تیم ملی پیش از دیدار با پرتغال اعلام شد

 16. سوالات و اسامی مجریان گفت‌وگوی تلویزیونی امشب رئیس قوه قضاییه

 17. شیاطین سرخ بال‌های عقاب‌های کارتاژ را چیدند/صعود بلژیک با تحقیر تونس قطعی شد

 18. بلژیک ۲- تونس یک/ پنالتی هازارد بلژیک را پیش انداخت

 19. ترکیب بلژیک و تونس اعلام شد

 20. کارلوس کی‌روش تهدید به مرگ شد

 21. خشم پوتین از شادی گل ژاکا و شکیری  

 22. حضور ۵ مامور پلیس ایران در جام جهانی/ شماره تماس با پلیس‌های ایران در روسیه

 23. کی‌روش: بازی با پرتغال جذاب‌ و دشوار است/رویای یک ملت روی شانه های من است/نمی‌دانم علت خلق سیستم VAR چیست

 24. ساعت پخش مسابقات جام‌جهانی در دهمین روز

 25. کی‌روش به دنبال ثبت یک رکورد دیگر

پربحث‌های هفته

 1. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 2. اسپانیا به سختی برد/ یوزها جانانه جنگیدند/ویدئو چک گل ایران به ماتادورها مردود اعلام کرد/امیدها به بازی پرتغال زنده است

 3. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 4. ذوالفقارنسب: استراتژی کادر فنی تیم ملی مقابل اسپانیا صحیح نبود/ نمی‌شود ۹۰ دقیقه اتوبوسی دفاع کرد

 5. واکنش «راموس» به حضور زنان در ورزشگاه آزادی

 6. بازتاب نمایش دلاورانه ایران در رسانه های معتبر دنیا

 7. خطر از بیخ گوش تیم ملی عربستان گذشت/آتش گرفتن یکی از بال‌های هواپیمای سعودی‌ها+تصاویر

 8. کی‌روش: نتیجه عادلانه، مساوی بود/ VAR اگر ۶ ماه دیرتر می‌آمد گل ما صحیح اعلام می‌شد

 9. کنایه مارکا به ایران و مورینیو + عکس

 10. شایعه برای بازی ایران - اسپانیا / جام جهانی داور زن ندارد

 11. مجوز صادر شد/ ایران و پرتغال در ورزشگاه آزادی پخش می شود

 12. کی‌روش: راه مهار رونالدو را نمی‌گویم/ فیلمنامه ایران - پرتغال را اسکورسیزی هم نمی‌توانست اینگونه برایم بنویسد

 13. آغاز تماشای خانوادگی جام جهانی در ورزشگاه آزادی با بازی ایران - اسپانیا

 14. روزبه چشمی غیر از جام‌جهانی دیگر چه‌چیزی را از دست داد؟

 15. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 16. گریه ملی‌پوشان پس از باخت به اسپانیا/ تشویق شدید شاگردان کی‌روش در کازان

 17. پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟

 18. چرا پیروزی ایران برابر مراکش «شانسی» نبود؟

 19. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 20. موافقت با پخش فوتبال در ورزشگاه آزادی

 21. پیش بینی نتیجه دیدار تیم ملی فوتبال ایران و اسپانیا

 22. سرمربی تیم ملی والیبال: تیم ایران هنگام ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI قرار گرفت!

 23. برتری خفیف قهرمان سابق جهان مقابل پسران ایران در آمار

 24. پخش بازی ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی ملغی شد/ مردم به ورزشگاه مراجعه نکنند

 25. حضور یک خارجی برای فردوسی‌پور دردسر شد

آخرین عناوین