علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

گروه ورزشی الف،   3960909166 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

ملی پوش کشتی آزاد ایران که با نماینده رژیم صهیونیستی در جریان مسابقات جهانی روبرو نشده بود، از رفتار مسئولان انتقاد کرد.

چند روز بعد از اتفاقاتی که برای علیرضا کریمی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان رخ داد؛ وزارت ورزش سعی کرد از این کشتی گیر تجلیل کند. روز گذشته وزیر ورزش در جمع روسای فدراسیون های ورزشی به این کشتی گیر به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی جایزه ای اهدا کرد.

با این حال علیرضا کریمی در گفت و گویی که امروز با رادیو تهران داشت، به شدت از مسئولان انتقاد کرده است.

گفتند با رییس جمهور جلسه داری!

دیروز با من از طرف استان تماس گرفتند. گفتند که جلسه خصوصی با وزیر و رییس جمهور داری. من هم به آنجا رفتم؛ اما متوجه شدم که برنامه چیز دیگری است. فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بود که فقط بگویند از من تجلیل کردند تا حواشی بخوابد.

قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

من گوشی ام را خاموش کرده بودم و نمی خواستم صحبت کنم. با پدرم تماس گرفتند و گفتند که وزیر می خواهد با رییس جمهور در یک جلسه خصوصی شرکت کند و من هم به آنجا رفتم. من ناراحتم از اینکه خیلی ها می خواهند از من سوءاستفاده سیاسی و استفاده ابزاری کنند.

اصلا از این تجلیل راضی نیستم

من اصلا از این تجلیل راضی نبودم و اصلا در جریان این برنامه هم نبودم. در واقع در عمل انجام شده، قرار گرفتم. دیروز کلا ۱۰ سکه به من دادند. دیروز اصلا در جریان برنامه نبودم و رفتم و دیدم که دوربین و خبرنگار آنجاست. بازهم می گویم که فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بوده است.

می‌خواهم قویتر از گذشته برگردم

درباره آینده هم باید بگویم که مثل همیشه و قویتر بار دیگر شروع کنم تا بتوانم در مسابقات آینده به چیزی که می خواهم برسم.

از علیرضا رضایی تشکر می کنم

باید از همه و بیشتر باید از علیرضا رضایی تشکر کنم. او در این مدت زحمات زیادی کشید. هیچ کس در آن شرایط قبول نمی کرد که هدایت تیم امید را قبول کند؛ اما رضایی آمد و زحمت کشید و پای همه ناکامی ها هم ایستاد.

کشتی‌گیران درآمد خوبی ندارند

از نظر درآمدی شرایط کشتی گیران اصلا خوب نیست. کشتی گیران مشکلات زیادی دارند چون اکثر آنها از قشر ضعیف جامعه هستند. این ضربه بزرگی به کشتی گیر است، چون نمی تواند خوب تمرین کند.

فدراسیون به من لطف کرد

قرار بود هر کسی در مسابقات امیدهای جهان مدال طلا بگیرد، مجوز حضور در انتخابی تیم ملی را کسب کند. متاسفانه برای من شرایطی رخ داد که نتوانستم به مدال برسم و فدراسیون لطف کرد که به من سهمیه داد. 

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۵ اسفند ۱۳۹۶لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود / باید از این اتفاق درس گرفت
۲۹ بهمن ۱۳۹۶مربی علیرضا کریمی: ۲ سال محروم شدم اما خوشحالم/ این اتفاق دست ما نبود اما دامن ما را گرفت!
۲۸ بهمن ۱۳۹۶زمان پایان محرومیت علیرضا کریمی مشخص شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۶خطر تعلیق کشتی ایران موقتاً رفع شد/کریمی ۶ ماه و مربی‎اش ۲ سال محروم شدند
۸ دی ۱۳۹۶علیرضا کریمی: راضیم من را محروم کنند اما کشتی تعلیق نشود
۶ دی ۱۳۹۶تقدیر لاریجانی از علیرضا کریمی و قهرمانان وزنه برداری  
۶ دی ۱۳۹۶تقدیر لاریجانی از علیرضا کریمی
۲۵ آذر ۱۳۹۶علیرضا کریمی خادم بارگاه منور امام هشتم(ع) شد
۲۵ آذر ۱۳۹۶تجلیل تولیت آستان قدس رضوی از علیرضا کریمی  
۱۹ آذر ۱۳۹۶کریمی: خیلی خوشحالم که مورد تفقد رهبری قرار گرفتم
۱۹ آذر ۱۳۹۶اهدای انگشتر رهبر انقلاب به علیرضا کریمی  
۱۹ آذر ۱۳۹۶رهبر انقلاب در دیدار علیرضا کریمی: برای یک هدف بزرگ از حق خود گذشتید/ کار شما همچون پهلوان نامدار پوریای ولی بود/ واقعاً احساس عزت کردم

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۵۳۹۰۱۴:۲۸:۴۴ ۱۳۹۶/۹/۹
باور کنید اینگونه سوءرفتارهای دولتی‌ها و سایر مقامات مسئول اتفاقی نیست. اینها دانسته یا ندانسته تحت تاثیر القائات بدخواهان انقلاب قرار دارن، وگرنه برای دولت و وزارتخانه‌ای که حقوق‌های نجومی و انواع و اقسام پاداش‌های بی‌حد و حساب رو توی حلقوم مدیران ویژه‌خوار می‌ریزه اهداء ۶۰ سکه بهار آزادی، اونهم در شرایطی که از قبل پیش‌بینی میشد علیرضا کریمی به مدال طلا برسه اصلا زیاد یا غیرممکن نیست!
ناشناس۱۵۵۵۰۱۱۷:۴۴:۲۴ ۱۳۹۶/۹/۹
شما توقع دارید در این موقعیت بد اقتصادی که کفگیر دولت به ته دیگ خورده و حقوق کارمندانش را با تاخیر می دهد، بیایند 60 سکه طلا معادل 80 میلیون تومان به این ورزشکار بدهند؟ این چه رسم غلطی است که باب شده به ورزشکار سکه بدهند. انگیزه باید بالا بردن پرچم کشور باشد، نه گرفتن جایزه. در مورد این ورزشکار، همین که با ورزشکار رژیم اشعال گر قدس کشتی نگرفت، بالاترین افتخار و اجر معنوی را کسب کرده است.
ناشناس۱۵۵۶۹۳۲۲:۵۱:۳۷ ۱۳۹۶/۹/۹
با این کارها به نظر میرسه قصد و نیت دولت این است که این بزرگوار و پهلوان و جوانمرد غیور را از کار شرافتمندانه ی خودش پشیمان کند .
ناشناس۱۵۵۷۲۴۲۳:۴۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
القائات بدخواهان چه صیغه ایه؟؟؟ نخیر دوست من. اینها دقیقا مسئولان...هستند! دولت...تمااام
ناشناس۱۵۵۷۵۴۰۱:۱۸:۳۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
برادر عزیز شما با سیستم دولتی آشنا نیستید، پول در سیستم هست اما نه برای مصرف خارج از سیستم.
ناشناس۱۵۵۳۹۲۱۴:۳۱:۴۹ ۱۳۹۶/۹/۹
مسابقه ندادن ورزشکاران ایرانی با نمایندگان اسراییل در حمایت از مردم فلسطین سال‌هاست روال شده اما به نظر می‌رسد برای تاثیرگذاری بیشتر نیاز به تغییر روش داریم‌. اتفاقی که برای علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم امید ایران در مسابقات جهانی رخ داد یک بار دیگر به مسوولان ورزش و البته غیرورزش یادآور شد که باید برای نشان دادن اعتراض خود و به رسمت نشناختن اسراییل به فکر روش جدید و تکمیل‌کننده بود‌. روشی که قطعا هم باید منافع و اهداف نظام در آن رعایت شود و هم نفع ورزشکار و ورزش ایران‌. کریمی اولین ورزشکاری نبود که افتخار ورزشی‌اش را فدای آرمان‌های نظام کرد و قطعا آخرین نفر هم نخواهد بود‌ اما آنچه کریمی و امثال او را دلخور و سرخورده می‌کند نوع برخورد مسوولان ورزش کشور و عدم پایبندی آنها به تعهداتی است که در قبال چنین ورزشکارانی دارند‌. پدر این کشتی‌گیر تیم امید ایران در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که پس از نخستین اقدام کریمی برای رویارو نشدن با ورزشکار اسراییلی به وزارت ورزش مراجعه کرده تا پاداش در نظر گرفته برای قهرمانان که قرار بود به همان اندازه هم برای کریمی در نظر گرفته شود را دریافت کند اما به او گفته‌اند: برو از همان کسی پاداشت را بگیر که گفته با اسراییل مبارزه نکن‌! با وجود این برخورد بازهم کریمی در مسابقات جهانی برای رویارو نشدن با کشتی‌گیر اسراییلی به حریف روس باخت تا نشان دهد برای اهداف و سیاست‌های کشور احترام قائل است‌. البته این اتفاق در جامعه بازتاب زیادی داشت و برخی اعتقاد داشتند نباید با گفتن جمله باید ببازی از سوی مربیان این کشتی‌گیر را وادار به شکست می‌کردند‌. با این حال کریمی باخت و حذف شد و حالا مسوولان باید به فکر جبران این از خودگذشتگی برای وی باشند‌. ماجرای علیرضا کریمی را کنار بگذارید‌. به یک موضوع کلی و یک مشکل بزرگ فکر کنید‌. به اینکه «باید ببازی» را تغییر دهیم و به فکر روشی بهتر و تاثیرگذارتر برای به رسمیت نشناختن اسراییل در میادین ورزشی باشیم‌. چه کسی متوجه شد کریمی برای حمایت از مردم فلسطین این اقدام را انجام داده است؟ ماجرا را از زاویه دیگری نگاه کنید‌. اسراییلی‌ها ورزشکاران زبده کشورهای دیگر را به تابعیت خود درآورده‌اند تا در میادین بین‌المللی حضور پرقدرتی داشته باشند‌. کشتی‌گیران روس را به استخدام درآورده‌اند با این نیت که به ایران بخورند و به ورزش کشور لطمه وارد کنند‌. برای این نقشه آنها ما چه کرده‌ایم؟ به نوشته مهر،عدم پایبندی مسوولان ورزش به تعهداتی که به ورزشکاران داده‌اند و پرداخت نکردن پاداش مادی به این قهرمانان خصوصا برای علیرضا کریمی، باعث شد که برخی فعالان فضای مجازی با راه انداختن کمپین‌هایی اقدام به جمع‌آوری سکه برای اهدا و تقدیر از اقدام این کشتی‌گیر کنند‌.
ناشناس۱۵۵۴۷۴۱۶:۵۵:۱۸ ۱۳۹۶/۹/۹
زبان سرخ، سر سبز می‌دهد به باد. کاری نکن که همین 10 تا سکه رو هم ازت پس بگیرند.
ناشناس۱۵۵۷۷۵۰۲:۵۵:۵۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این چیزی که ایراد کردید جاش اینجا نیست به این آقا وعده ای داده شده که خلف وعده شده اونم ۵۰ سکه و کلی دروغ که در شرح خبر ذکر شده لطفا با دید باز و با عقلانیت اظهار نظر کنید.
موسوی۱۵۵۴۷۸۱۷:۰۴:۱۶ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت هه کاراش سیاسی و نمایشیه . اون از فیلم نمایشی معالجه هموطن زلزله زده کرمانشاهی که آقای جهانگیری با کفش رفته بود تو چادرش اینم از رفتار تحقیر آمیز با این کشتی گیر .
ناشناس۱۵۵۵۷۹۱۹:۱۹:۲۹ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت و اون دولت نداره.کلا سرکاریم.
پیرمرد۱۵۵۸۷۹۱۳:۱۰:۱۲ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این دولت و اون دولت نداره .همه چی .. شعار
ناشناس۱۵۵۵۸۰۱۹:۲۰:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۹
اين قدر ورزشكاران را مهم مي كنند كه ملاقات كمتر از رييس جمهور را قبول نمي كنند ومبلغ ده سكه هم برايشان بي ارزش است اگر قرار باشد رييس جمهور دم به ساعت وقتش را براي اين وان تلف كند كه مشكلات كشور چندين برابر ميشود
ناشناس۱۵۵۶۷۶۲۲:۱۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
توصیه من به شما پهلوان ارزشمند: با اصلاحطلبان نباش
بی نام۱۵۵۷۴۹۰۰:۴۷:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
بهتره یه پهلوان برای دفاع از مظلوم و رضای خدا این کار را انجام بده تا چند تا سکه و رییس جمهور. دیدار با رییس جمهور و هم چنین چند تا سکه چه ارزشی داره؟ ملاقات خدای کریم با سربلندی و جایزه و مدال الهی ارزشمند هست.
پیمان۱۵۵۷۶۸۰۲:۲۱:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
همین 10 تا سکه هم حقوق نزدیک به 1 سال یه کارگره همین ..
بیس۱۵۶۰۲۰۱۷:۳۹:۱۷ ۱۳۹۶/۹/۱۰
واقعا تمام کار هاشون اینجوری هست ..
ناشناس۱۵۶۰۳۳۱۸:۰۵:۳۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
شما از نماینده لیبرال.. توقع دادن سکه دارید..
ناشناس۱۵۶۰۹۷۲۰:۳۳:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
آخه مسئول نا..! چرا کاری میکنی که جوون ما دلسرد بشه و بازی نکردن جلو اسرائیلی‌ها یه چیز بی ارزش تلقی بشه!؟ یعنی تو کل دم و تشکیلات .. 60تا سکه پیدا نمیشه؟!
بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های اخیر

 1. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 2. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 3. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 4. رقص ماشین‌ها در کارخانه بنز  

 5. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 6. پزشکیان: دولت روحانی در طرح نظام سلامت خلاف قانون حرکت کرد/ دولت در این طرح ورشکسته است

 7. تک تکشان محاسبه می‌شود...  

 8. ثبات در بازار خودروهای وارداتی

 9. کنسرت کیهان کلهر در تالار وحدت   

 10. آمار متناقض اشتغالزایی سخنگوی دولت

 11. زمانی: هواداران استقلال در دربی به چیزی جز برد فکر نکنند

 12. توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

 13. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 14. ۱۰ تاثیر شگفت انگیز زردچوبه بر پوست

 15. ترافیک در تهران، ۷۰ سال پیش  

 16. توصیه پیامبر در مورد مصرف نمک

 17. بارندگی در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

 18. شورای مرکزی و بازرسان کانون کارگردانان انتخاب شدند/ اسامی اعضا

 19. پزشکیان: تعداد دانشگاه‌های ایران بیشتر از چین است

 20. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 21. نقص فنی هواپیمای تهران-مشهد

 22. قلیچ: در شهرآورد می‌روم قاطی استقلالی‌ها می‌نشینم/ من که مثل پنجعلی در زعفرانیه خانه نخریدم!

 23. قطعنامه آتش‌بس سوریه در شورای امنیت تصویب شد/ خروج گروه‌های تروریستی از زیر چتر حمایتی آتش‌بس

 24. نجات جیمی جامپ توسط دروازه بان استقلال  

 25. شکست الغرافه در شب دبل اسنایدر و پاس گل طارمی

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 2. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 3. زبان مادری و زبان رسمی

 4. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 5. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 6. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 7. فقط یک درصد مخالف شفافیت هستند/ حقوق شهروندی یعنی داشتن نظام شفاف/ غرب شفافیت دارد؛ اما اسلام در 1400 سال پیش آن را توصیه و سفارش کرد

 8. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 9. رقص ماشین‌ها در کارخانه بنز  

 10. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 11. پزشکیان: دولت روحانی در طرح نظام سلامت خلاف قانون حرکت کرد/ دولت در این طرح ورشکسته است

 12. تک تکشان محاسبه می‌شود...  

 13. عجیب ترین گل تاریخ لیگ برتر

 14. مشخصات فنی پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۹ +عکس

 15. چه ساعتی شام بخوریم؟

 16. توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

 17. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 18. ۱۰ تاثیر شگفت انگیز زردچوبه بر پوست

 19. ترافیک در تهران، ۷۰ سال پیش  

 20. توصیه پیامبر در مورد مصرف نمک

 21. بارندگی در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

 22. شورای مرکزی و بازرسان کانون کارگردانان انتخاب شدند/ اسامی اعضا

 23. پزشکیان: تعداد دانشگاه‌های ایران بیشتر از چین است

 24. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 25. نقص فنی هواپیمای تهران-مشهد

پربحث‌های هفته

 1. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 2. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 3. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 4. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 5. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 6. انتقاد کیهان از بازیگر معروف

 7. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 8. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 9. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 10. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 11. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 12. دفتر سخنگوی دولت: حداکثر حقوق مقامات ۱۰ میلیون تومان است

 13. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 14. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 15. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 16. زبان مادری و زبان رسمی

 17. آیت‌الله جنتی 91 ساله شد/ کدام روحانیون از ایشان بزرگتر هستند؟

 18. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 19. هواپیمای آسمان ۴ دقیقه قبل از سقوط وضعیت عادی داشته/ بزرگترین قطعه پیدا شده از اجساد یک بالاتنه بوده/ روشن شدن حقایق با پیدا شدن جعبه سیاه

 20. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

 21. کدخدایی: احمدی‌نژاد اصرار داشت نتیجه انتخابات ۸۸ هرچه زودتر اعلام شود/ علی رغم اصرار تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات ندادیم

 22. نماینده شرکت آسمان: خیلی از کشورها دنبال این بودند همین هواپیماهای ATR بیست و پنج ساله‌‌ی ما را بخرند  

 23. سوال از رئیس جمهور درباره افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی/ 80 امضاء

 24. جزئیات شهادت ۳ مامور ناجا در درگیری خیابانی در پاسداران تهران/ قاتلان بلافاصله دستگیر شدند/ اوضاع تحت کنترل است +فیلم

 25. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

پربحث‌های اخیر

 1. زمانی: هواداران استقلال در دربی به چیزی جز برد فکر نکنند

 2. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 3. قلیچ: در شهرآورد می‌روم قاطی استقلالی‌ها می‌نشینم/ من که مثل پنجعلی در زعفرانیه خانه نخریدم!

 4. نجات جیمی جامپ توسط دروازه بان استقلال  

 5. شکست الغرافه در شب دبل اسنایدر و پاس گل طارمی

 6. دبیر: خدا نکند به هیات مدیره پرسپولیس بیایم

 7. رونمایی از لباس پرسپولیس برای دربی 86  

 8. جدول رده بندی لیگ برتر خلیج فارس  

 9. برانکو: این برد، برد قهرمانی بود

 10. گردن بازیکن استقلال شکست/پادوانی دربی را از دست داد

 11. پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان/دو امتیاز تا قهرمانی

 12. حسینی: داور را حلال نمی‌کنم

 13. شفر: پرسپولیس؟ فعلا در مورد فولاد حرف بزنیم

 14. خلاصه بازی فولادخوزستان 1 - استقلال تهران 4  

 15. استقلال با پیروزی پرگل به استقبال دربی رفت/ سه امتیاز و یک قربانی

 16. ذوب‌آهن قهرمانی پرسپولیس را عقب انداخت/ تساوی پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی

 17. پیروزی پرگل استقلال مقابل فولاد در نیمه اول

 18. پیروزی پر گل استقلال برابر فولاد در نیمه نخست

 19. قطر در آستانه از دست دادن میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲

 20. ۱۱ بازیکن استقلال مقابل فولاد مشخص شدند

 21. پرسپولیس امروز قهرمان می‌شود؟

 22. واکنش علی دایی به درگیری با بازیگر سینما در هتل

پربحث‌های دیروز

 1. عجیب ترین گل تاریخ لیگ برتر

 2. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 3. قلیچ: در شهرآورد می‌روم قاطی استقلالی‌ها می‌نشینم/ من که مثل پنجعلی در زعفرانیه خانه نخریدم!

 4. نجات جیمی جامپ توسط دروازه بان استقلال  

 5. شکست الغرافه در شب دبل اسنایدر و پاس گل طارمی

 6. دبیر: خدا نکند به هیات مدیره پرسپولیس بیایم

 7. رونمایی از لباس پرسپولیس برای دربی 86  

 8. جدول رده بندی لیگ برتر خلیج فارس  

 9. برانکو: این برد، برد قهرمانی بود

 10. گردن بازیکن استقلال شکست/پادوانی دربی را از دست داد

 11. پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان/دو امتیاز تا قهرمانی

 12. حسینی: داور را حلال نمی‌کنم

 13. شفر: پرسپولیس؟ فعلا در مورد فولاد حرف بزنیم

 14. خلاصه بازی فولادخوزستان 1 - استقلال تهران 4  

 15. استقلال با پیروزی پرگل به استقبال دربی رفت/ سه امتیاز و یک قربانی

 16. ذوب‌آهن قهرمانی پرسپولیس را عقب انداخت/ تساوی پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی

 17. پیروزی پرگل استقلال مقابل فولاد در نیمه اول

 18. پیروزی پر گل استقلال برابر فولاد در نیمه نخست

 19. قطر در آستانه از دست دادن میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲

 20. ۱۱ بازیکن استقلال مقابل فولاد مشخص شدند

 21. پرسپولیس امروز قهرمان می‌شود؟

 22. واکنش علی دایی به درگیری با بازیگر سینما در هتل

 23. پنج تیم انگلیسی به دنبال سامان قدوس

 24. نعمتی: از کشوری انتخاب شده‌ام که علیه آن تبلیغات منفی می‌شود

 25. صحنه عجیب در بازی فولاد و پیکان  

پربحث‌های هفته

 1. واکنش وقیحانه رسانه های عربستانی به اقدام زشت بازیکنان الهلال(عکس)

 2. اهدای مدال طلا به حاج قاسم در قلب آمریکا+عکس

 3. عجیب ترین گل تاریخ لیگ برتر

 4. نامه علی مطهری درباره حواشی بازی استقلال و الهلال

 5. استقلال موقتا در صدر گروه مرگ ماموریت با موفقیت انجام شد/ 3 امتیاز با ارزش از الهلال

 6. عکس/بنر حمایتی عمانی‌ها از الهلال مقابل استقلال

 7. خادم: تبعات قرارنگرفتن مقابل ورزشکاران اسرائیل را بپذیرند/ تا کی به هر کس و ناکس التماس کنیم!

 8. انتقاد از بیلبوردهای تبلیغاتی که یک میلیون دلار نصیب کی روش می کند

 9. مربی علیرضا کریمی: ۲ سال محروم شدم اما خوشحالم/ این اتفاق دست ما نبود اما دامن ما را گرفت!

 10. زمانی: هواداران استقلال در دربی به چیزی جز برد فکر نکنند

 11. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 12. قلیچ: در شهرآورد می‌روم قاطی استقلالی‌ها می‌نشینم/ من که مثل پنجعلی در زعفرانیه خانه نخریدم!

 13. نجات جیمی جامپ توسط دروازه بان استقلال  

 14. شکست الغرافه در شب دبل اسنایدر و پاس گل طارمی

 15. دبیر: خدا نکند به هیات مدیره پرسپولیس بیایم

 16. رونمایی از لباس پرسپولیس برای دربی 86  

 17. جدول رده بندی لیگ برتر خلیج فارس  

 18. برانکو: این برد، برد قهرمانی بود

 19. گردن بازیکن استقلال شکست/پادوانی دربی را از دست داد

 20. پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان/دو امتیاز تا قهرمانی

 21. حسینی: داور را حلال نمی‌کنم

 22. شفر: پرسپولیس؟ فعلا در مورد فولاد حرف بزنیم

 23. خلاصه بازی فولادخوزستان 1 - استقلال تهران 4  

 24. استقلال با پیروزی پرگل به استقبال دربی رفت/ سه امتیاز و یک قربانی

 25. ذوب‌آهن قهرمانی پرسپولیس را عقب انداخت/ تساوی پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی

آخرین عناوین