قاصدک24

علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

گروه ورزشی الف،   3960909166 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

ملی پوش کشتی آزاد ایران که با نماینده رژیم صهیونیستی در جریان مسابقات جهانی روبرو نشده بود، از رفتار مسئولان انتقاد کرد.

چند روز بعد از اتفاقاتی که برای علیرضا کریمی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان رخ داد؛ وزارت ورزش سعی کرد از این کشتی گیر تجلیل کند. روز گذشته وزیر ورزش در جمع روسای فدراسیون های ورزشی به این کشتی گیر به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی جایزه ای اهدا کرد.

با این حال علیرضا کریمی در گفت و گویی که امروز با رادیو تهران داشت، به شدت از مسئولان انتقاد کرده است.

گفتند با رییس جمهور جلسه داری!

دیروز با من از طرف استان تماس گرفتند. گفتند که جلسه خصوصی با وزیر و رییس جمهور داری. من هم به آنجا رفتم؛ اما متوجه شدم که برنامه چیز دیگری است. فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بود که فقط بگویند از من تجلیل کردند تا حواشی بخوابد.

قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

من گوشی ام را خاموش کرده بودم و نمی خواستم صحبت کنم. با پدرم تماس گرفتند و گفتند که وزیر می خواهد با رییس جمهور در یک جلسه خصوصی شرکت کند و من هم به آنجا رفتم. من ناراحتم از اینکه خیلی ها می خواهند از من سوءاستفاده سیاسی و استفاده ابزاری کنند.

اصلا از این تجلیل راضی نیستم

من اصلا از این تجلیل راضی نبودم و اصلا در جریان این برنامه هم نبودم. در واقع در عمل انجام شده، قرار گرفتم. دیروز کلا ۱۰ سکه به من دادند. دیروز اصلا در جریان برنامه نبودم و رفتم و دیدم که دوربین و خبرنگار آنجاست. بازهم می گویم که فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بوده است.

می‌خواهم قویتر از گذشته برگردم

درباره آینده هم باید بگویم که مثل همیشه و قویتر بار دیگر شروع کنم تا بتوانم در مسابقات آینده به چیزی که می خواهم برسم.

از علیرضا رضایی تشکر می کنم

باید از همه و بیشتر باید از علیرضا رضایی تشکر کنم. او در این مدت زحمات زیادی کشید. هیچ کس در آن شرایط قبول نمی کرد که هدایت تیم امید را قبول کند؛ اما رضایی آمد و زحمت کشید و پای همه ناکامی ها هم ایستاد.

کشتی‌گیران درآمد خوبی ندارند

از نظر درآمدی شرایط کشتی گیران اصلا خوب نیست. کشتی گیران مشکلات زیادی دارند چون اکثر آنها از قشر ضعیف جامعه هستند. این ضربه بزرگی به کشتی گیر است، چون نمی تواند خوب تمرین کند.

فدراسیون به من لطف کرد

قرار بود هر کسی در مسابقات امیدهای جهان مدال طلا بگیرد، مجوز حضور در انتخابی تیم ملی را کسب کند. متاسفانه برای من شرایطی رخ داد که نتوانستم به مدال برسم و فدراسیون لطف کرد که به من سهمیه داد. 

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۵۳۹۰۱۴:۲۸:۴۴ ۱۳۹۶/۹/۹
باور کنید اینگونه سوءرفتارهای دولتی‌ها و سایر مقامات مسئول اتفاقی نیست. اینها دانسته یا ندانسته تحت تاثیر القائات بدخواهان انقلاب قرار دارن، وگرنه برای دولت و وزارتخانه‌ای که حقوق‌های نجومی و انواع و اقسام پاداش‌های بی‌حد و حساب رو توی حلقوم مدیران ویژه‌خوار می‌ریزه اهداء ۶۰ سکه بهار آزادی، اونهم در شرایطی که از قبل پیش‌بینی میشد علیرضا کریمی به مدال طلا برسه اصلا زیاد یا غیرممکن نیست!
ناشناس۱۵۵۵۰۱۱۷:۴۴:۲۴ ۱۳۹۶/۹/۹
شما توقع دارید در این موقعیت بد اقتصادی که کفگیر دولت به ته دیگ خورده و حقوق کارمندانش را با تاخیر می دهد، بیایند 60 سکه طلا معادل 80 میلیون تومان به این ورزشکار بدهند؟ این چه رسم غلطی است که باب شده به ورزشکار سکه بدهند. انگیزه باید بالا بردن پرچم کشور باشد، نه گرفتن جایزه. در مورد این ورزشکار، همین که با ورزشکار رژیم اشعال گر قدس کشتی نگرفت، بالاترین افتخار و اجر معنوی را کسب کرده است.
ناشناس۱۵۵۶۹۳۲۲:۵۱:۳۷ ۱۳۹۶/۹/۹
با این کارها به نظر میرسه قصد و نیت دولت این است که این بزرگوار و پهلوان و جوانمرد غیور را از کار شرافتمندانه ی خودش پشیمان کند .
ناشناس۱۵۵۷۲۴۲۳:۴۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
القائات بدخواهان چه صیغه ایه؟؟؟ نخیر دوست من. اینها دقیقا مسئولان...هستند! دولت...تمااام
ناشناس۱۵۵۷۵۴۰۱:۱۸:۳۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
برادر عزیز شما با سیستم دولتی آشنا نیستید، پول در سیستم هست اما نه برای مصرف خارج از سیستم.
ناشناس۱۵۵۳۹۲۱۴:۳۱:۴۹ ۱۳۹۶/۹/۹
مسابقه ندادن ورزشکاران ایرانی با نمایندگان اسراییل در حمایت از مردم فلسطین سال‌هاست روال شده اما به نظر می‌رسد برای تاثیرگذاری بیشتر نیاز به تغییر روش داریم‌. اتفاقی که برای علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم امید ایران در مسابقات جهانی رخ داد یک بار دیگر به مسوولان ورزش و البته غیرورزش یادآور شد که باید برای نشان دادن اعتراض خود و به رسمت نشناختن اسراییل به فکر روش جدید و تکمیل‌کننده بود‌. روشی که قطعا هم باید منافع و اهداف نظام در آن رعایت شود و هم نفع ورزشکار و ورزش ایران‌. کریمی اولین ورزشکاری نبود که افتخار ورزشی‌اش را فدای آرمان‌های نظام کرد و قطعا آخرین نفر هم نخواهد بود‌ اما آنچه کریمی و امثال او را دلخور و سرخورده می‌کند نوع برخورد مسوولان ورزش کشور و عدم پایبندی آنها به تعهداتی است که در قبال چنین ورزشکارانی دارند‌. پدر این کشتی‌گیر تیم امید ایران در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که پس از نخستین اقدام کریمی برای رویارو نشدن با ورزشکار اسراییلی به وزارت ورزش مراجعه کرده تا پاداش در نظر گرفته برای قهرمانان که قرار بود به همان اندازه هم برای کریمی در نظر گرفته شود را دریافت کند اما به او گفته‌اند: برو از همان کسی پاداشت را بگیر که گفته با اسراییل مبارزه نکن‌! با وجود این برخورد بازهم کریمی در مسابقات جهانی برای رویارو نشدن با کشتی‌گیر اسراییلی به حریف روس باخت تا نشان دهد برای اهداف و سیاست‌های کشور احترام قائل است‌. البته این اتفاق در جامعه بازتاب زیادی داشت و برخی اعتقاد داشتند نباید با گفتن جمله باید ببازی از سوی مربیان این کشتی‌گیر را وادار به شکست می‌کردند‌. با این حال کریمی باخت و حذف شد و حالا مسوولان باید به فکر جبران این از خودگذشتگی برای وی باشند‌. ماجرای علیرضا کریمی را کنار بگذارید‌. به یک موضوع کلی و یک مشکل بزرگ فکر کنید‌. به اینکه «باید ببازی» را تغییر دهیم و به فکر روشی بهتر و تاثیرگذارتر برای به رسمیت نشناختن اسراییل در میادین ورزشی باشیم‌. چه کسی متوجه شد کریمی برای حمایت از مردم فلسطین این اقدام را انجام داده است؟ ماجرا را از زاویه دیگری نگاه کنید‌. اسراییلی‌ها ورزشکاران زبده کشورهای دیگر را به تابعیت خود درآورده‌اند تا در میادین بین‌المللی حضور پرقدرتی داشته باشند‌. کشتی‌گیران روس را به استخدام درآورده‌اند با این نیت که به ایران بخورند و به ورزش کشور لطمه وارد کنند‌. برای این نقشه آنها ما چه کرده‌ایم؟ به نوشته مهر،عدم پایبندی مسوولان ورزش به تعهداتی که به ورزشکاران داده‌اند و پرداخت نکردن پاداش مادی به این قهرمانان خصوصا برای علیرضا کریمی، باعث شد که برخی فعالان فضای مجازی با راه انداختن کمپین‌هایی اقدام به جمع‌آوری سکه برای اهدا و تقدیر از اقدام این کشتی‌گیر کنند‌.
ناشناس۱۵۵۴۷۴۱۶:۵۵:۱۸ ۱۳۹۶/۹/۹
زبان سرخ، سر سبز می‌دهد به باد. کاری نکن که همین 10 تا سکه رو هم ازت پس بگیرند.
ناشناس۱۵۵۷۷۵۰۲:۵۵:۵۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این چیزی که ایراد کردید جاش اینجا نیست به این آقا وعده ای داده شده که خلف وعده شده اونم ۵۰ سکه و کلی دروغ که در شرح خبر ذکر شده لطفا با دید باز و با عقلانیت اظهار نظر کنید.
موسوی۱۵۵۴۷۸۱۷:۰۴:۱۶ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت هه کاراش سیاسی و نمایشیه . اون از فیلم نمایشی معالجه هموطن زلزله زده کرمانشاهی که آقای جهانگیری با کفش رفته بود تو چادرش اینم از رفتار تحقیر آمیز با این کشتی گیر .
ناشناس۱۵۵۵۷۹۱۹:۱۹:۲۹ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت و اون دولت نداره.کلا سرکاریم.
پیرمرد۱۵۵۸۷۹۱۳:۱۰:۱۲ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این دولت و اون دولت نداره .همه چی .. شعار
ناشناس۱۵۵۵۸۰۱۹:۲۰:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۹
اين قدر ورزشكاران را مهم مي كنند كه ملاقات كمتر از رييس جمهور را قبول نمي كنند ومبلغ ده سكه هم برايشان بي ارزش است اگر قرار باشد رييس جمهور دم به ساعت وقتش را براي اين وان تلف كند كه مشكلات كشور چندين برابر ميشود
ناشناس۱۵۵۶۷۶۲۲:۱۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
توصیه من به شما پهلوان ارزشمند: با اصلاحطلبان نباش
بی نام۱۵۵۷۴۹۰۰:۴۷:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
بهتره یه پهلوان برای دفاع از مظلوم و رضای خدا این کار را انجام بده تا چند تا سکه و رییس جمهور. دیدار با رییس جمهور و هم چنین چند تا سکه چه ارزشی داره؟ ملاقات خدای کریم با سربلندی و جایزه و مدال الهی ارزشمند هست.
پیمان۱۵۵۷۶۸۰۲:۲۱:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
همین 10 تا سکه هم حقوق نزدیک به 1 سال یه کارگره همین ..
بیس۱۵۶۰۲۰۱۷:۳۹:۱۷ ۱۳۹۶/۹/۱۰
واقعا تمام کار هاشون اینجوری هست ..
ناشناس۱۵۶۰۳۳۱۸:۰۵:۳۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
شما از نماینده لیبرال.. توقع دادن سکه دارید..
ناشناس۱۵۶۰۹۷۲۰:۳۳:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
آخه مسئول نا..! چرا کاری میکنی که جوون ما دلسرد بشه و بازی نکردن جلو اسرائیلی‌ها یه چیز بی ارزش تلقی بشه!؟ یعنی تو کل دم و تشکیلات .. 60تا سکه پیدا نمیشه؟!

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 2. ۶۰۰ میلیارد عوارض خروج سال گذشته کجا هزینه شد

 3. ۷۰۰ میلیارد عوارض خروج کجا هزینه شد؟

 4. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 5. کیهان خطاب به هنرمندان: به عوارض خروج از کشور معترض شده اید که فقط 8درصد مردم با آن سروکار دارند؟

 6. ماجرای درگیری لفظی نمایندگان با عیسی کلانتری به روایت یک شاهد عینی

 7. قوه قضائیه و دو اقدام قابل ستایش

 8. پشیمانی به سبک سلبریتی‌ها

 9. روایت تکان دهنده اسارت ۴۱۰ روزه مدافع حرم ایرانی در سوریه

 10. محسن هاشمی: ترافیک تهران از داعش خطرناک‌تر است

 11. سياست ابهام و تعليق ترامپ و كنگره درباره برجام/ تهديد جديد كاخ سفيد/ واكنش ايران چه خواهد بود؟

 12. اردوغان: قدس خط قرمز ماست/ /آنها فراتر از یک کشور رفتار می کنند، درحالی که اسرائیل اصلا کشور نیست

 13. سخنگوی کاخ سفید: اگر توافق هسته‌ای اصلاح نشود، برجام متوقف خواهد شد

 14. بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی/ خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند!

 15. فرار ۵ زن از بیمارستان

 16. محاکمه 5داعشی‌ که به پایگاه هلال احمر حمله کردند!

 17. استاندار تهران:یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از جمعیت تهران در بافت فرسوده ساکن هستند

 18. محسن هاشمی: ترافیک تهران از داعش خطرناک‌تر است/دولت به تعهدات خود عمل نکرد

 19. ایرانیان سال آینده چقدر جریمه رانندگی می‌دهند؟

 20. نگهداری هواپیمای ایران ایر در حیاط خانه یک تهرانی  

 21. رضایتمندی شغلی در ایران چقدر است؟

 22. واکنش معاون حجتی به ادعاهای عیسی کلانتری: به این حرف‌ها توجه نکنید

 23. تمایل زنان و مردان ایرانی به بچه‌دارشدن چگونه است؟

 24. رشیدپور : جان من 30ثانیه چیزی را گران نکنید تا ما بریم و برگردیم  

 25. تصادف زنجیره ای در کرمان؛ 9 کشته و 15 زخمی

پربحث‌های دیروز

 1. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 2. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 3. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 4. تاوانی که باید برای سفر بپردازیم/ حکایت ما و ثبت نام خودرو/ با نخبگان چنین نکنید

 5. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 6. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 7. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 8. خداحافظی رضا صادقی با حسن روحانی  

 9. حق‌شناس: مردم انتظار ساخت پل و بزرگراه نداشته باشند؛ پول نداریم

 10. روحانی زمان انتخابات: قطع یارانه شایعه ستادهای انتخاباتی رقیب است  

 11. تصادف اتوبوس دانش آموزان اردوی راهیان نور/6 نفر فوت کرده‌ان/ مصدومیت 36 دانش آموز+تصاویر

 12. رئیس کل بانک مرکزی: قیمت ۴۲۰۰ تومانی دلار در بازار آزاد واقعی نیست و تعدیل می شود

 13. مناظره زنبیلیون و سوت بلبلیون

 14. ترامپ: تاریخ به ما آموخته است که اگر توان دفاعی خود را تضعیف کنید، تجاوز و تهاجم را به سوی خود دعوت کرده‌اید

 15. پرونده تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بسته شد/ برآورد تخلفات ۱۵هزار میلیاردی/ ارسال گزارش به هیأت رئیسه

 16. توالت ایستاده در مرکز خرید لاکچری تهران  

 17. چرا زنان توریست خارجی آرایش نمی‌کنند  

 18. یک جایزه و چند پرسش بی پاسخ

 19. پیشنهاد شریعتمداری: انصارالله یمن نفتکش‌های ائتلاف عربستان در خیلج عدن را بزند

 20. نسبت اصلاح طلبان با اخلاق، عدالت و آزادي!

 21. واکنش علی نیکزاد به سخنان جدید روحانی علیه مسکن مهر: امورات دولت روحانی با وصولی وام مسکن مهر می‌گذرد

 22. مگر هنوز جنگ است؟

 23. جهانگیری با ظاهری متفاوت  

 24. چه کسانی سال آینده یارانه می‌گیرند؟

 25. نماینده مجلس: ۳۱ نفری که بانک دی را غارت کردند در اختلاس بانک سرمایه هم شرکت داشتند

پربحث‌های هفته

 1. افزایش عجیب عوارض خروج از کشور/ سفر اول 220 هزار تومان، سفر دوم 330 و سفرهای بعدی 440 هزار تومان

 2. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 3. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 4. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 5. روایت نوبخت از سازوکار شناسایی سه گروه یارانه بگیر/یارانه کسانی که اعلام نیاز کنند حذف نمی‌شود/فعلاً افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی قطعی نیست/ برگشت منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها به مردم

 6. صادقی؛ فساد؛ سکوت

 7. واکنش واعظی به افزایش عوارض خروج از کشور: درآمد افزایش عوارض برای اقشار کم درآمد هزینه می‌شود

 8. از فروش هویج آمریکایی ۹۰هزار تومانی و تمشک‌ 480 هزار تومان تا اجناس سوپرلاکچری در فروشگاه شهرداری +عکس

 9. در لایحه بودجه ۹۷ افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد در نظر گرفته شد

 10. درباره سه برابر شدن عوارض خروج از کشور؛ برای دریافت عوارض نوع سفر مدنظر قرار بگیرد/ دولت همه مسافران را به یک چشم نگاه نکند/ وعده احیای گردشگری شعار بود

 11. تاوانی که باید برای سفر بپردازیم/ حکایت ما و ثبت نام خودرو/ با نخبگان چنین نکنید

 12. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 13. باور کنید اینجا تهران است  

 14. وعده وزیر اقتصاد/ دلار ارزان می شود

 15. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 16. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 17. خداحافظی رضا صادقی با حسن روحانی  

 18. جزئیات لایحه بودجه‌۹۷/ از حذف گسترده یارانه بگیر، افزایش قیمت آب و قیمت خرید سربازی تا افزایش 10درصدی حقوق و بودجه عمرانی و اشتغال

 19. وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

 20. توافق ۵عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو/ سقف تعرفه ۱۵۰درصد می‌شود

 21. رفتار تبعیض‎آمیز عراقی‎ها با تجار ایرانی در مقایسه با عربستان و ترکیه

 22. دلار رکورد سال را شکست/ هر دلار ۴۲۲۰ تومان/ بازاری که بر خلاف اظهارات سیف به آرامش نمی رسد+جدول

 23. اینفوگرافی؛ نهادها و موسسات وابسته به چهره‌های مذهبی و سیاسی چه سهمی از بودجه ۱۳۹۷دارند؟

 24. گزارش روحانی از بودجه ۱۱۹۴ تریلیونی سال ۹۷: حذف بخشی از یارانه بگیرها/ دنبال اصلاح قیمت‌ها هستیم/ انتقاد از تصویب ردیف های دریافت بودجه توسط دو برادر یا پسرعمو!/ ریشه مسکن مهر غلط بود

 25. اخبار سرکاری سود سهام عدالت و بازی با اعصاب مردم

پربحث‌های اخیر

 1. فدراسیون فوتبال: هیچ فهرستی برای فیفا ارسال نکردیم

 2. پلیس آرژانتین بازیکنان فوتبال را به گلوله بست + عکس

 3. خمارلو: محرومیت طارمی کذب محض است؛ می خواهند جو پرسپولیس را قبل از بازی با الهلال به هم بریزند

 4. برانکو در جمع بازیکنان رئال مادرید  

 5. پست اينستاگرامى برانكو در تمجيد از گونزالس  

 6. عکس / برانکو در بین ستاره‌های رئال‌مادرید

 7. لیست احتمالی ایران برای جام‌جهانی روسیه!

 8. تاج: وزارت ورزش نیمی از هزینه تیم ملی را خواهد داد/ گروه ما فقط برزیل را کم دارد

 9. مسی بهترین بازی‌ساز سال 2017 جهان شد

 10. علی کریمی: با تاج به بهشت هم نمی‌روم

 11. حریفان استقلال در گروه مرگ هستند/ یک پیروزی ملاک پیشرفت نیست

 12. خاطره‌ای زیرخاکی و گفته نشده از فرهاد مجیدی

 13. شرط علی دایی برای بخشیدن سه میلیارد تومانش طلبش به باشگاه پرسپولیس

 14. نیمار به سران باشگاه پاری سن ژرمن دروغ گفت؟ + عکس

 15. تیم منتخب سال ۲۰۱۷ در تسخیر رئالی‌ها

 16. کی‌روش ۷ مربی برتر سال ۲۰۱۷ جهان در رده ملی

 17. کفش های رونی از سال 2001 تا 2017  

 18. ادامه درخشش جهانبخش در لیگ هلند

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

پربحث‌های دیروز

 1. هدایتی: 19 میلیارد به طاهری دادم/ فردوسی‌پور: پول را می‌دادی به بانک سرمایه تا بدهیت 1000 میلیارد باشد

 2. چراغ سبز برانکو به جدایی طارمی از پرسپولیس

 3. متهم این روز‌های پرسپولیس شفاف سازی کرد

 4. مربی برزیلی تیم سپیدرود وارد ایران شد

 5. استقلال در آستانه آلمانی شدن!

 6. نخستین واکنش مورینیو به اتفاقات پس از دربی منچستر

 7. جلسه شفر و جباری پس از محکومیت هافبک استقلال!

 8. جملات تند مجتبی جباری علیه استقلالی‌ها: تا دلتان می‌خواهد پرونده تشکیل دهید

 9. مسعود شجاعی از پانیونیوس جدا شد

 10. ائتلاف فدراسیون فوتبال ایران و قطر/ تاج به دوحه می‌رود

 11. بختیار رحمانی به ذوب‌آهن پیوست

 12. مهدی تاج: به زودی یکی از مهم‌ترین توافق‌ها با کی‌روش را انجام می‌دهیم/ ۲، ۳ ساعت حرف‌های کریمی را شنیدم

 13. حقیقی گزینه جدیدی سپاهانی‌ها برای دروازه

 14. سال 2002 در چنین روزی اهدا توپ طلا به رونالدو  

 15. ستاره پرسپولیس در این تیم ماندنی شد

 16. ۱۰ شایعه برتر نقل و انتقالات زمستانی اروپا

 17. طلسم 11 ساله لیونل مسی +تصاویر

 18. باشگاه پرسپولیس مدعی شد: مذاکره با ریزه اسپور مثبت بوده است

 19. آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیسی‌ها با مسئولان ریزه‌اسپور

 20. برانکو به دیدن بازی رئال مادرید در امارات می رود

 21. همسر بازیکنان رئال مادرید در مسجد / تصاویر

 22. مقایسه عملکرد شفر و منصوریان در استقلال  

 23. رونمایی از مجسمه مارادونا در کلکته هند در حضور خودش  

 24. قانون عجیب فیفا علیه رئال مادرید

 25. ۱۰ نکته خواندنی از استقلال ۹۶ در نیم فصل اول؛ منفی در مثبت!

پربحث‌های هفته

 1. باوئرمن: مردم ایران دو زندگی متفاوت دارند

 2. بحران آسیایی فوتبال ایران/ گذشتن از آبرو یا ضرر کردن و دم نزدن

 3. دیدار علیرضا کریمی با رهبر انقلاب  

 4. پرسپولیس بازنده تمام‌عیار پرونده گولچ

 5. صادق زیباکلام: به پیروزی تیم ملی افتخار نمی‌کنم

 6. استقبال جالب هواداران پرسپولیس از شفر   

 7. هدایتی: 19 میلیارد به طاهری دادم/ فردوسی‌پور: پول را می‌دادی به بانک سرمایه تا بدهیت 1000 میلیارد باشد

 8. جهانگیری: در۶ ماهه سال جاری۶۵۰ هزار شغل ایجادشد

 9. پیشنهاد نجومی عربستانی‌ها به برانکو

 10. تیم ایزی پایپ کاشان، قهرمان کشتی آزاد باشگاه های جهان شد

 11. نگاه جالب رونالدو جونیور به پنجمین توپ طلای پدرش  

 12. چراغ سبز برانکو به جدایی طارمی از پرسپولیس

 13. متهم این روز‌های پرسپولیس شفاف سازی کرد

 14. تخلفات گسترده در عقد قرارداد استقلالی‌ها/ ماجرای زن دوم کرار چه بود؟

 15. همه شگفتی‌سازهای جام‌های جهانی/ ۲۰۱۸ نوبت ایران است

 16. ۶۱ میلیارد تومان دارایی گمشده‌ی پرسپولیس کجاست؟

 17. علیفر: من آدم خاصی هستم

 18. هزینه عجیب سرمربی آلمانی؛ 100 میلیون پول هتل شفر!

 19. رونالدو: حافظه ضعیف هواداران رئال مادرید عذابم می‌دهد

 20. سهراب مرادی: مدالم حاصل سال‌ها رنج کشیدن بود/ شکستن رکورد جهان راحت است

 21. اولین واکنش بهداد سلیمی بعد از دومین باری که قربانی شد

 22. جام‌جهانی روسیه چه فرصت‌هایی در اختیار ایران قرار می‌دهد؟

 23. برنامه هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا/ پرسپولیس میزبان شد، استقلال میهمان

 24. سلیمی: شرایط روحی ام خوب نیست/ دیگر وزنه زدن فایده ای ندارد

 25. ایران برای نخستین بار قهرمان وزنه‌برداری جهان شد /قهرمانی تاریخی پولادمردان ایرانی در خاک آمریکا

آخرین عناوین