قاصدک24

حاجی دلیگانی در گفتگو با الف مطرح کرد؛ تصمیم گیری ۲۳ نماینده مجلس برای دریافت حقوق نجومی و مادام العمر خود و سایر مقامات

گروه اقتصادی الف،   3960830086 ۳۲ نظر، ۴ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
تصمیم گیری ۲۳ نماینده مجلس برای دریافت حقوق نجومی و مادام العمر خود و سایر مقامات

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تصویب حقوق نجومی و مادام العمر برای نمایندگان مجلس و مقامات در لایحه بودجه سال 96 گفت: 23 عضو کمیسیون امروز در این باره تصمیم می گیرند که آیا این حقوق باقی بماند یا حذف شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، بورخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی الف، با اشاره به طرح اصلاح بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 96 کل کشور گفت: بر اساس اشتباه عمدی یا سهوی که در فرایند تصویب بند الف تبصره 12 بودجه سال 96 پیش آمده، یک ویرگول بین 2 کلمه «حقوق و ثابت» قرار داشته، حذف شده که در این صورت یعنی همه پرداختی ها علاوه بر حقوق ثابت افراد، شامل مزایا و فوق العاده اضافه کار و ... بعنوان حقوق ثابت تلقی می شود.

وی افزود: همچنین در قانون بودجه سال جاری تبصره سه ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال 1386 که در سال 90 بدنبال اعتراضات مردمی، مجلس آنرا حذف کرده و منسوخ شده، مجددا این تبصره بدون ذکر اصلاحیه آن، بعنوان قانون تصویب و منتشر شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تصویب این بند تبصره 2 پیامد ناگوار دارد، افزود: اولا باعث برقراری حقوق مادام العمر برای نمایندگان و مقامات خواهد شد و همچنین علاوه بر بار مالی، حذف آن ویرگول بین 2 کلمه یاد شده باعث بار مالی حداقل هفت هزار میلیارد تومان برای سال جاری و حداقل 350 هزار میلیارد تومان برای سالهای آینده تعهد اضافی ایجاد می کند که این عدد 10 برابر بودجه عمرانی کشور خواهد بود.

حاجی دلیگانی گفت: رسیدگی به این طرح در دستور کار بعدازظهر امروز سه شنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس قرار دارد که امیدواریم اعضای کمیسیون به حذف حقوق نجومی و مادام العمر خود، نمایندگان مجلس و مقامات رای مثبت بدهند.

بر اساس مصوبه مجلس در بند الف تبصره 12 لایحه بودجه آمده: افزایش حقوق گروههای مختلف حقوق بگیر از قبیل هیات علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات بطور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد 71 و 78 قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم جقوق ثابت باقی بماند، انجام پذیرد.

این در حالی است که در لایحه ارسالی دولت به مجلس، بین 2 کلمه «حقوق و ثابت» یک ویرگول وجود داشت که این اشتباه بوجود نمی آمد.

 

به گزارش الف؛ اين ٢٣ نفر امروز سه شنبه بعداز ظهر با برقراري حقوق نجومي و حقوق مادام العمر براي خود و نمايندگان مجلس و مقامات مخالفت مي كنند يا موافقت ؟

اسامی نمایندگان کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به شرح زیر است:

هادی قوامی(اسفراین)،حسینعلی حاجی دلیگانی(شاهین شهر و میمه و برخوار)، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی(رشت)، عزت‌الله یوسفیان‌ملا(آمل و لاریجان)، علی قربانی(بجنورد،مانه و سملقان)، حسن سلیمانی(کنگاور،صحنه وهرسین)، غلامرضا حیدری(تهران)، جهانبخش محبی‌نیا(میاندوآب،شاهین دژ و تکاب)، احمد خدابخشی(الیگودرز)، محسن بیگلری(سقز و بانه)، شهباز حسن‌پور(سیرجان وهرسین بردسیر)، محمدرضا تابش(اردکان)، سیدمهدی فرشادان(سنندج،دیوان دره وکامیاران)، محمدمهدی مفتح(تویسرکان)، غلامرضا تاجگردون(گچساران)، منصور مرادی(مریوان و سروآباد)، محمد فیضی(اردبیل،نیر،نمین و سرعین)، محمد حسینی(تفرش،آشتیان وفراهان)، نبی هزار جریبی(گرگان و آق قلا)، حمیدرضا حاجی بابایی(همدان وفامنین)، علی کاظمی(اردل،فارسان وکوهرنگ)، مهرداد لاهوتی(لنگرود)، عبدالرضا مصری(کرمانشاه) حاجى دليگانى دوره دهم مجلس شوراى اسلامى اصفهان شهرستان هاى شاهين شهر، ميمه و برخوار

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۸۵۱۰۱۱:۱۴:۴۸ ۱۳۹۶/۸/۳۰
کسی از پول بدش نمیاد اینها هم به فکر خودشون هستند تا پول مردم و به نفع خودشون رای میدن
ناشناس۱۴۸۶۲۴۱۳:۰۹:۵۲ ۱۳۹۶/۸/۳۰
بدین بخورند آقا جان! اگه نخورند جای تعجبه! وقتی در دوره تبلیغات انتخاباتی هزارر برچسب به رقبا و رفقا میزنند، مشخصه که واسه چی دارن هول میزنند! حداقل بعد از اونهمه فحش دادن های دوره تبلیغات، بذارید بار خود شون و هفت نسلشون رو محکمتر ببندند!
ناشناس۱۴۸۷۵۷۱۴:۵۶:۲۷ ۱۳۹۶/۸/۳۰
اصلا این مجلس رو تعطیل کنید, نبودنش بهتر از بودنشه ماه پیش یک خیابان عمومی که نامش هم مردم بود را غصب کردند
تبریزی۱۴۸۷۸۳۱۵:۱۷:۴۶ ۱۳۹۶/۸/۳۰
خب چه اشکلی داره؟ همون قدر که حقوق 1.5 میلیونی حق مسلم یه معلم با مدرک فوق لیسانس و 10 سال سابقه است همونقدر هم حقوق نجومی حق مسلم مسئولینه. به هر حال اینجا یه کشور اسلامی بر مبانی حق و عدالته و هر کس به اندازه ای که حقشه حقوق می گیره امریکا که نیست هیچی جای خودش نباشه.
ناشناس۱۴۸۹۰۵۱۸:۲۹:۴۸ ۱۳۹۶/۸/۳۰
البته اگه مثلا این ویرگول سهوی باعث کاهش حقوق و مزایای این اقایون میشد بدون بررسی و جلسه و غیره شباشب دخل اون ویرگول مزاحم رو میاوردند.
ناشناس۱۴۸۵۱۲۱۱:۱۶:۰۱ ۱۳۹۶/۸/۳۰
سلام یعنی اینها نمایندگان مردم هستند یا پرکنندگان جیب امانتداری و امین رای مردم بودن کجا میره تاسف آوره .....
ناشناس۱۴۹۳۵۵۱۲:۳۸:۰۵ ۱۳۹۶/۹/۱
یک نکته جالب تصویر، عبارتی است که با خودکار قرمز دست نویس شده . نوشته تلفیق!! هنوز کلمه درستش رو نمیدونند ، و میشینند و برای مملکت بودجه تصویب میکنند!
ناشناس۱۴۸۵۱۴۱۱:۱۷:۱۹ ۱۳۹۶/۸/۳۰
سالی هفت هزار میلیارد چطور حساب کردی !!!!!!
علی۱۴۸۶۸۱۱۳:۵۲:۰۵ ۱۳۹۶/۸/۳۰
به نظر نماینده مجلسی یا کس و کارت اونجا مشغولن.
ناشناس۱۴۸۸۶۲۱۷:۲۶:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۳۰
خیر خواننده هستم و پرسیدم چرا جواب نمیدی چطور حساب کردی شد سالی هفت هزار میلیارد تومان با تشکر
ناشناس۱۴۸۵۲۱۱۱:۳۰:۲۱ ۱۳۹۶/۸/۳۰
واقعا خجالت داره! می گویند که برای مردم کار می کنند اما حقوق مادام العمر چند ده میلیونی برای کاری که انجام نمی دهند طلب می کنند!
ناشناس۱۴۸۷۹۰۱۵:۲۶:۴۴ ۱۳۹۶/۸/۳۰
اگر کاری هم انجام دهند باز اجازه چنین چیزی را ندارند...وظیفه اشان بوده و مسوولیت پذیرفتند پس منتی نیست.....این پولها حق مردم است.کم باسم نماینده سالهاست امتیازات مختلف دریافت کرده و می کنند؟؟؟؟!!!!!!!!
ناشناس۱۴۸۵۲۵۱۱:۳۸:۳۲ ۱۳۹۶/۸/۳۰
قسمتهایی از نامه مولا علی خطاب به مالک اشتر " بپرهیز از اینکه به خود اختصاص دهی، چیزی را که همگان را در آن حقی است‌یا خود را به نادانی زنی در آنچه توجه تو به آن ضروری است و همه از آن آگاه‌اند.زیرابزودی آن را از تو می‌ستانند و به دیگری می‌دهند.زودا که حجاب از برابر دیدگانت‌برداشته خواهد شد و بینی که داد مظلومان را از تو می‌ستانند.. .. بکوش تا اقتدا کنی به آنچه ما بدان عمل می‌کرده‌ایم و بکوشی تا از هر چه‌در این عهدنامه بر عهده تو نهاده‌ام و حجت‌خود در آن بر تو استوار کرده‌ام، پیروی‌کنی، تا هنگامی که نفست‌به هوا و هوس شتاب آرد، بهانه‌ای نداشته باشی.و جزخدای کس نیست که از بدی نگهدارد و به نیکی توفیق دهد.
ناشناس۱۴۸۵۲۷۱۱:۴۰:۵۵ ۱۳۹۶/۸/۳۰
در این کشور هرکسی قدرت و توانائی داره هر کدام به نوعی و به روشی برای خودش میبره آنها هم روش. چه عیبی داره؟آینده کشور و نسل امروز و آینده بیخیال.
ناشناس۱۴۸۵۲۸۱۱:۴۲:۰۲ ۱۳۹۶/۸/۳۰
امام علی: ای مالک باید بهترین اندوخته‌ها در نزد تو، اندوخته کار نیک باشد. پس زمام هواهای نفس خویش فروگیر و بر نفس خود، در آنچه برای او روا نیست، بخل بورز که بخل ورزیدن بر نفس، انصاف دادن است در آنچه دوست دارد یا ناخوش می‌شمارد. مهربانی به رعیت و دوست داشتن آنها و لطف در حق ایشان را شعار دل خود ساز. چونان حیوانی درنده مباش که خوردنشان را غنیمت‌شماری،
ناشناس۱۴۸۵۷۰۱۲:۲۶:۰۶ ۱۳۹۶/۸/۳۰
صبر کنید
ناشناس۱۴۸۵۸۷۱۲:۳۸:۵۲ ۱۳۹۶/۸/۳۰
بسیاری از نماینگان هنوز هم مورداعتماد هستند خدا رو شکر
ناشناس۱۴۸۵۹۵۱۲:۴۹:۳۸ ۱۳۹۶/۸/۳۰
از اين سهوها به بازنشستگان هم بکنيد.
ناشناس۱۴۸۶۰۱۱۲:۵۲:۰۸ ۱۳۹۶/۸/۳۰
این اعمال دیر یا زود به دلسردی مردم می انجامد.....آنزمان دودش بچسم همه هم اصلاح طلب و هم اصولگرا خواهد رفت
ناشناس۱۴۸۶۱۰۱۳:۰۲:۳۵ ۱۳۹۶/۸/۳۰
واقعا به سر ما و مملکت ما چه آمده است؟
رضا۱۴۸۶۱۸۱۳:۰۶:۳۶ ۱۳۹۶/۸/۳۰
می خوان درستش کنند وگرنه در هیچ متنی حقوق وثابت نوشته نمی شه!!!! مثلا کلماتی مثل حقوق ومزایا معمولا نوشته می شود. حقوق وثابت یعنی چه ؟!!!
ناشناس۱۴۸۶۶۱۱۳:۴۰:۴۷ ۱۳۹۶/۸/۳۰
لطف کنند و این 23 تن اول بروند و به مردم حوزه خود بگویند ما چنین تصمیمی داریم...بعد اگر مردم تایید کردند و پوستشان را نکندند....بروند تصویب کتند
ناشناس۱۴۸۶۶۸۱۳:۴۳:۵۰ ۱۳۹۶/۸/۳۰
شرم آور است...به چه حقی در بودجه 96 تصویب شده؟؟؟!!!!! همه می دانند که مردم به چنین چیزی راضی نیستند....من از ابتدا تا امروز در رای گیری ها شرکت کردم.ابن مورد تصویب شود ،دیگر محال است در هیچ انتخاباتی شرکت کنم
ناشناس۱۴۸۶۷۲۱۳:۴۶:۰۱ ۱۳۹۶/۸/۳۰
دکتر توکلی چرا پیگیر این مورد مهم و عدم تصویبش نیستند؟؟؟؟ شک نکنید مردم اعتمادشان به نظامی که چنین امتیازاتی را برای مدیرانش قائل میشود،از دست می دهد
علی طباطبایی۱۴۸۶۷۸۱۳:۵۰:۲۱ ۱۳۹۶/۸/۳۰
نویسنده محترم به این مطلب اشاره نکرده اند که این امر شامل تمام حقوق بگیران نیز می گردد. یعنی آن کارمند با حقوق و مزایای سمت و پستی که دارند، نیز شامل می گردد. فردی که امروز بازنشسته شود ، در صورت تغییر قانون با فرد دیگری که 2ماه بعد بازنشسته شود؛ تفاوت در بین دریافت حقوق دارند.
ناشناس۱۴۸۷۲۶۱۴:۳۴:۳۶ ۱۳۹۶/۸/۳۰
هزار جريبي اگه پدرت زنده بود اين لايحه رو امضا ميكرد؟ (پدر ايشان از نمايندگان شهيد افتتاح فرودگاه تهران گرگان هستند ) كه با پشتوانه پدر شهيدش راي اورد
ناشناس۱۴۸۷۴۸۱۴:۵۲:۲۲ ۱۳۹۶/۸/۳۰
اونایی که ساکت موندن هم شریک قافله اند
ناشناس۱۴۸۷۶۶۱۵:۰۹:۴۷ ۱۳۹۶/۸/۳۰
نه خدا و نه مردم از طراحان آن ،تصویب کنندگان آن و مجریان و آنان که در مقابل اینکار ساکت ماندند و میمانند نمیگذرد
ناشناس۱۴۸۸۳۳۱۶:۱۹:۳۷ ۱۳۹۶/۸/۳۰
حقوقهای اینچنینی و فقر مردم و در حوادث و بلایا ، دعوت از مردم جهت کمک ، مردم را چی فرض کردند ؟ اینها به فکر مردمند ؟
ناشناس۱۴۹۰۴۵۲۳:۱۰:۱۹ ۱۳۹۶/۸/۳۰
تااین مردم خیروهمیشه درصحنه هستندماچرانخوریم بااین پول میشه چهاربارکرمانشاه راازنوساخت.
ناشناس۱۴۹۱۸۰۰۹:۰۳:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱
خداییش خیلی دیگه تابلو و ضایع است حتما باطل میکنند
سید جان۱۵۰۰۷۳۲۲:۱۹:۵۰ ۱۳۹۶/۹/۲
عزیزان اصلا تعجب نکنید اگر غیر از این بود باید تعجب می گردید . در کشور ما یک عده دارند برای یک لقمه نان جانشان را می دهند یک عده نیز از سیری دارند می ترکند . این است وطن من ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تجارت نیوز

پربحث‌های اخیر

 1. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 2. حاجی بابایی: بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند

 3. ادعاهای خطرناک و جدید نیکی هیلی علیه ایران/ موشک شلیک شده به ریاض موشک «قیام» بود و نشان ایرانی داشت/ این موشک، وحشتناک است وحشتناک است+واکنش ایران

 4. براي پشيماني کمی زود نيست؟

 5. وزیر کار خبر داد:‌ ورود سالانه یک میلیون نفر به بازار کار

 6. نباید در تسویه با سپرده گذاران موسسات مالی–اعتباری نوع تازه ای از کلاهبرداری شکل بگیرد

 7. آقای رئیس جمهور! «مدیران آویزان» را برکنار کنید

 8. حقه عجیب روس‌ها در اصفهان!

 9. سی‌ان‌بی‌سی: بیت کوین؛ سرمایه گذاران را ثروتمند کرده است

 10. بهترین شیوه جلوگیری از سرقت کیف  

 11. ناگفته های مدیر تلگرام پس از مهاجرت به دبی

 12. دیابت و فشارخون را با مصرف این سبزی درمان کنید + اینفوگرافی

 13. درگذشت پیرترین نقاره‌زن حرم امام رضا (ع)

 14. آخرین خبرها از ساخت سریال «فوق لیسانسه‌ها»

 15. گزارش رسانه غربی درباره میزان لابی «منافقین» در آمریکا علیه ایران

 16. محسن هاشمی: 700 مدرسه تهران با طوفان شدید تخریب می‌شوند؛ زلزله که جای خود دارد

 17. عادل الجبیر: ترامپ هنوز به راه‌حل دو کشوری متعهد است/ هیچ فشاری بر عباس نیاورده‌ایم

 18. ماجرای دعوای مهران مدیری با تلویزیون  

 19. خودکشی نماینده کنگره آمریکا در پی رسوایی جنسی

 20. موگرینی: قدس به اسرائیل و فلسطین تعلق دارد

 21. واکنش رئیس انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به ادعای نیکی هیلی علیه ایران

 22. استان‌های کشور به بالن اینترنتی تجهیز می‌شوند

 23. تیراندازی منجر به قتل در آزادشهر

 24. خالق پویانمایی «قصه های خوب برای بچه های خوب» درگذشت

 25. با ارزش ترین تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا

پربحث‌های دیروز

 1. آقای رئیسی شما خوش شانس بودید!

 2. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 3. حاجی بابایی: بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند

 4. بحران کاغذی/ وقتی تنها کارخانه کاغذ ایرانی تولید نمی‌کند/ باز هم دست به دامان واردات / محموله‌ای در راه است

 5. ادعاهای خطرناک و جدید نیکی هیلی علیه ایران/ موشک شلیک شده به ریاض موشک «قیام» بود و نشان ایرانی داشت/ این موشک، وحشتناک است وحشتناک است+واکنش ایران

 6. براي پشيماني کمی زود نيست؟

 7. وزیر کار خبر داد:‌ ورود سالانه یک میلیون نفر به بازار کار

 8. نباید در تسویه با سپرده گذاران موسسات مالی–اعتباری نوع تازه ای از کلاهبرداری شکل بگیرد

 9. آقای رئیس جمهور! «مدیران آویزان» را برکنار کنید

 10. حقه عجیب روس‌ها در اصفهان!

 11. سی‌ان‌بی‌سی: بیت کوین؛ سرمایه گذاران را ثروتمند کرده است

 12. جنایت در آشپزخانه

 13. بهترین شیوه جلوگیری از سرقت کیف  

 14. ناگفته های مدیر تلگرام پس از مهاجرت به دبی

 15. دیابت و فشارخون را با مصرف این سبزی درمان کنید + اینفوگرافی

 16. درگذشت پیرترین نقاره‌زن حرم امام رضا (ع)

 17. آخرین خبرها از ساخت سریال «فوق لیسانسه‌ها»

 18. گزارش رسانه غربی درباره میزان لابی «منافقین» در آمریکا علیه ایران

 19. محسن هاشمی: 700 مدرسه تهران با طوفان شدید تخریب می‌شوند؛ زلزله که جای خود دارد

 20. عادل الجبیر: ترامپ هنوز به راه‌حل دو کشوری متعهد است/ هیچ فشاری بر عباس نیاورده‌ایم

 21. ماجرای دعوای مهران مدیری با تلویزیون  

 22. خودکشی نماینده کنگره آمریکا در پی رسوایی جنسی

 23. دستگیری ۲۷۵ قاچاقچی در پاتک پلیس پایتخت

 24. خودروهای میلیاردی برای سوپرپولدارها

 25. موگرینی اروپا را افشا کرد

پربحث‌های هفته

 1. افزایش عجیب عوارض خروج از کشور/ سفر اول 220 هزار تومان، سفر دوم 330 و سفرهای بعدی 440 هزار تومان

 2. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 3. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 4. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 5. روایت نوبخت از سازوکار شناسایی سه گروه یارانه بگیر/یارانه کسانی که اعلام نیاز کنند حذف نمی‌شود/فعلاً افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی قطعی نیست/ برگشت منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها به مردم

 6. واکنش واعظی به افزایش عوارض خروج از کشور: درآمد افزایش عوارض برای اقشار کم درآمد هزینه می‌شود

 7. از فروش هویج آمریکایی ۹۰هزار تومانی و تمشک‌ 480 هزار تومان تا اجناس سوپرلاکچری در فروشگاه شهرداری +عکس

 8. در لایحه بودجه ۹۷ افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد در نظر گرفته شد

 9. درباره سه برابر شدن عوارض خروج از کشور؛ برای دریافت عوارض نوع سفر مدنظر قرار بگیرد/ دولت همه مسافران را به یک چشم نگاه نکند/ وعده احیای گردشگری شعار بود

 10. تاوانی که باید برای سفر بپردازیم/ حکایت ما و ثبت نام خودرو/ با نخبگان چنین نکنید

 11. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 12. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 13. جزئیات لایحه بودجه‌۹۷/ از حذف گسترده یارانه بگیر، افزایش قیمت آب و قیمت خرید سربازی تا افزایش 10درصدی حقوق و بودجه عمرانی و اشتغال

 14. آقای رئیسی شما خوش شانس بودید!

 15. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 16. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 17. خداحافظی رضا صادقی با حسن روحانی  

 18. وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

 19. توافق ۵عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو/ سقف تعرفه ۱۵۰درصد می‌شود

 20. دلار رکورد سال را شکست/ هر دلار ۴۲۲۰ تومان/ بازاری که بر خلاف اظهارات سیف به آرامش نمی رسد+جدول

 21. اینفوگرافی؛ نهادها و موسسات وابسته به چهره‌های مذهبی و سیاسی چه سهمی از بودجه ۱۳۹۷دارند؟

 22. گزارش روحانی از بودجه ۱۱۹۴ تریلیونی سال ۹۷: حذف بخشی از یارانه بگیرها/ دنبال اصلاح قیمت‌ها هستیم/ انتقاد از تصویب ردیف های دریافت بودجه توسط دو برادر یا پسرعمو!/ ریشه مسکن مهر غلط بود

 23. اخبار سرکاری سود سهام عدالت و بازی با اعصاب مردم

 24. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 25. حق‌شناس: مردم انتظار ساخت پل و بزرگراه نداشته باشند؛ پول نداریم

پربحث‌های اخیر

 1. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 2. حاجی بابایی: بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند

 3. نباید در تسویه با سپرده گذاران موسسات مالی–اعتباری نوع تازه ای از کلاهبرداری شکل بگیرد

 4. سی‌ان‌بی‌سی: بیت کوین؛ سرمایه گذاران را ثروتمند کرده است

 5. سایپا "سراتو"را یک شبه ١٤ میلیون گران کرد+ عکس

 6. خروج سالانه ۹میلیارد دلار ارز مسافرتی از کشور

 7. وزیر راه: نباید بار دیگر طرحی مثل مسکن مهر داشته باشیم / ۹ تا ۱۰ میلیون نفر در بدترین وضعیت زندگی می‌کنند

 8. مبارزه جدی با قاچاق کالا در شهرهای مرزی

 9. معامله ۶۶ میلیارد دلاری دیزنی و فاکس

 10. مردم وام مسکن می‌گیرند تا بیت‌کوین بخرند!

 11. مردم همچنان ناراضی از خدمات فروش خودرو

 12. نرخ‌های بهره آمریکا افزایش یافت

 13. بازار سهام دوباره رکورد شکست

 14. نماینده مجلس: 300 هزار میلیارد یارانه دادیم، چه تاثیری داشت؟

 15. زمان واریز یارانه آذر ماه

 16. ۲ علامت تغییر فاز در بازار مسکن

 17. ثبات قیمت سکه در بازار تهران/ افت ۹ تومانی نرخ دلار+ جدول

 18. افزایش نرخ مبادله ای دلار و پوند/ رشد ۲۸۵ ریالی یورو

 19. وزیر جهاد کشاورزی: بازار برنج مشکلی ندارد

پربحث‌های دیروز

 1. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 2. حاجی بابایی: بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند

 3. نباید در تسویه با سپرده گذاران موسسات مالی–اعتباری نوع تازه ای از کلاهبرداری شکل بگیرد

 4. سی‌ان‌بی‌سی: بیت کوین؛ سرمایه گذاران را ثروتمند کرده است

 5. خودروهای میلیاردی برای سوپرپولدارها

 6. موسوی: نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها باید اصلاح شود/حاجی بابایی: لایحه بودجه ۹۷ سبب نابودی فقیر می‌شود

 7. سایپا "سراتو"را یک شبه ١٤ میلیون گران کرد+ عکس

 8. خروج سالانه ۹میلیارد دلار ارز مسافرتی از کشور

 9. وزیر راه: نباید بار دیگر طرحی مثل مسکن مهر داشته باشیم / ۹ تا ۱۰ میلیون نفر در بدترین وضعیت زندگی می‌کنند

 10. مبارزه جدی با قاچاق کالا در شهرهای مرزی

 11. معامله ۶۶ میلیارد دلاری دیزنی و فاکس

 12. مردم وام مسکن می‌گیرند تا بیت‌کوین بخرند!

 13. مردم همچنان ناراضی از خدمات فروش خودرو

 14. نرخ‌های بهره آمریکا افزایش یافت

 15. بازار سهام دوباره رکورد شکست

 16. نماینده مجلس: 300 هزار میلیارد یارانه دادیم، چه تاثیری داشت؟

 17. زمان واریز یارانه آذر ماه

 18. ۲ علامت تغییر فاز در بازار مسکن

 19. ثبات قیمت سکه در بازار تهران/ افت ۹ تومانی نرخ دلار+ جدول

 20. افزایش نرخ مبادله ای دلار و پوند/ رشد ۲۸۵ ریالی یورو

 21. وزیر جهاد کشاورزی: بازار برنج مشکلی ندارد

 22. پنج عامل تاثیرگذار بر قیمت‌های نفت در سال آینده

 23. قیمت مسکن در شرق تهران + جدول

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 25. وزارت اقتصاد از احتمال گسترش نگران‌کننده اقتصاد زيرزميني خبر مي‌دهد

پربحث‌های هفته

 1. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 2. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 3. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 4. روایت نوبخت از سازوکار شناسایی سه گروه یارانه بگیر/یارانه کسانی که اعلام نیاز کنند حذف نمی‌شود/فعلاً افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی قطعی نیست/ برگشت منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها به مردم

 5. از فروش هویج آمریکایی ۹۰هزار تومانی و تمشک‌ 480 هزار تومان تا اجناس سوپرلاکچری در فروشگاه شهرداری +عکس

 6. در لایحه بودجه ۹۷ افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد در نظر گرفته شد

 7. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 8. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 9. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 10. جزئیات لایحه بودجه‌۹۷/ از حذف گسترده یارانه بگیر، افزایش قیمت آب و قیمت خرید سربازی تا افزایش 10درصدی حقوق و بودجه عمرانی و اشتغال

 11. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 12. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 13. وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

 14. توافق ۵عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو/ سقف تعرفه ۱۵۰درصد می‌شود

 15. دلار رکورد سال را شکست/ هر دلار ۴۲۲۰ تومان/ بازاری که بر خلاف اظهارات سیف به آرامش نمی رسد+جدول

 16. اینفوگرافی؛ نهادها و موسسات وابسته به چهره‌های مذهبی و سیاسی چه سهمی از بودجه ۱۳۹۷دارند؟

 17. گزارش روحانی از بودجه ۱۱۹۴ تریلیونی سال ۹۷: حذف بخشی از یارانه بگیرها/ دنبال اصلاح قیمت‌ها هستیم/ انتقاد از تصویب ردیف های دریافت بودجه توسط دو برادر یا پسرعمو!/ ریشه مسکن مهر غلط بود

 18. اخبار سرکاری سود سهام عدالت و بازی با اعصاب مردم

 19. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 20. پرداخت پول 98 درصد سپرده گذاران صحت ندارد/ بی خبری روحانی از واقعیات جامعه

 21. نجومی بگیران با خیال راحت هنوز هم حقوق‌های نجومی می‌گیرند و کسی هم نیست به آنها ایرادی بگیرد

 22. رئیس کل بانک مرکزی: قیمت ۴۲۰۰ تومانی دلار در بازار آزاد واقعی نیست و تعدیل می شود

 23. پیشنهاد جدید برای حذف ۴ قشر جامعه از دریافت یارانه نقدی + جزئیات

 24. توافق ۵ عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو / سقف تعرفه ۱۵۰ درصد می‌شود

 25. هر همایش حسام‌الدین آشنا ۱۱۳ میلیون تومان خرج دارد

آخرین عناوین