بامیلو

تجاوز به زنان و دختران مسافر در مسیر فرودگاه/ شکایت نکردن از ترس آبرو، جنایتکاران را جسور می کند

گروه حوادث الف،   3960817010 ۳۱ نظر، ۲ در صف انتشار و ۲۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

ایران نوشت: شامگاه 31 مرداد ماه زن 30 ساله که پزشک متخصص زنان و زایمان بود با پریشانی و آشفته حالی خود را به پلیس فرودگاه مهرآباد رساند و پرده از اقدام شوم راننده جوان یک خودروی پژو 405 برداشت.

این زن در حالی که بشدت گریه می‌کرد، به افسر پرونده گفت: «ساعتی پیش از استانبول به فرودگاه امام خمینی(ره) رسیدم و منتظر یک تاکسی بودم تا بتوانم برای پروازی دیگر به مهرآباد بروم. در همان حال راننده جوان پژویی مقابلم ایستاد و ادعا کرد مسافرکش است. او برخورد خوبی داشت. به همین خاطر اعتماد کردم و سوار خودرویش شدم. همه چیز عادی بود اما ناگهان در مسیر به بهانه خراب شدن خودرو به سمت اتوبان فتح پیچید و کنار جاده خاکی و خلوتی متوقف شد. من از تاریکی هوا و خلوتی جاده ترسیده بودم به او اعتراض کردم و خواستم پیاده شوم که او با چاقویی به سمتم آمد و بی‌توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. در آن لحظه تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگویم ایدز دارم تا دست از سرم بردارد. وقتی این حرف از دهانم درآمد او بشدت کتکم زد و مرا در بیابان رها کرد و با خودرویش دور شد.»

غافلگیری متهم سابقه دار در خانه

با اظهارات این زن با دستور سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد پرونده آدم ربایی و آزار و اذیت تشکیل شد و پرونده در اختیار بازپرس سیفی از شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 9 تهران قرار گرفت. با توجه به حساسیت موضوع، مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و چهره نگاری متهم توسط زن جوان، توانستند رد او را در میان تبهکاران سابقه دار به دست آورند.به این ترتیب با انجام هماهنگی‌های قضایی، مأموران پلیس نیمه شب به محل زندگی متهم به نام «محسن» 31 ساله در شهرک بروجردی افسریه رفته و راننده جوان را که سابقه آدم ربایی و تجاوز به عنف دارد، دستگیر کردند. از آنجا که متهم با خواهر، مادر و پدرش در یک خانه زندگی می‌کرد، اعضای خانواده‌اش در برابر مأموران مقاومت کردند اما او موفق به فرار نشد. این متهم سابقه دار که ابتدا منکر ربودن زن پزشک بود با دیدن مدارک پلیس مجبور به اعتراف شد.

شکایت دومین قربانی

پس از دستگیری این مرد شیطان صفت، زن 36 ساله‌ای هم که کارمند بانک بود به پلیس فرودگاه مراجعه کرد و با اعلام اینکه تصویر متهم را در فضای مجازی شناسایی کرده است، به سرهنگ عرب رئیس آگاهی پلیس فرودگاه مهرآباد گفت: «شامگاه 9 مرداد سوار یک خودروی پژو405 شدم تا راننده مرا به شهرستان کرج برساند اما در میان راه او به سمت جاده شهریار تغییر مسیر داد و در مکانی خلوت و تاریک با تهدید چاقو و بی‌توجه به التماس هایم به آزار و تعرض من پرداخت و سپس در تاریکی بیابان رهایم کرد. من متاهل هستم و از ترس آبرویم شکایتی نکرده بودم تا اینکه در فضای مجازی این راننده را شناسایی کردم و می‌خواهم از او شکایت کنم.»با اظهارات این زن، متهم از زندان به اداره آگاهی احضار شد و به آزار و اذیت کارمند بانک نیز اعتراف کرد و با این اعتراف با قرار 2 میلیارد ریالی به زندان رجایی کرج انتقال یافت تا به جرایم احتمالی دیگر او نیز رسیدگی شود.

سکوت قربانیان به مجرمان فرصت ارتکاب جرم می‌دهد

سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با توصیه به شهروندان بویژه زنان و دختران گفت: «متأسفانه در این پرونده هردو شاکی، متاهل هستند که ابتدا به‌دلیل ترس از آبرو سکوت کرده بودند. اما باید بدانیم اگر فرد قربانی از ترس آبرو سکوت کند تبهکاران به رفتارهای شیطانی‌شان ادامه می‌دهند و قربانیان بیشتری را به دام خود می‌اندازند. همان‌طور که می‌بینید در این پرونده با شکایت خانم دکتر در کمتر از 3 ساعت توانستیم مرد تبهکار را دستگیر کنیم. از شهروندان تقاضا دارم در صورت بروز چنین مواردی سریعاً به پلیس مراجعه کنند و مأموران را در جریان قرار دهند. همچنین مردم توجه داشته باشند که همواره از خودروهای مسافربر مخصوص تاکسیرانی استفاده کنند.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۹۵۱۸۰۸:۳۵:۳۶ ۱۳۹۶/۸/۱۷
این دیگه باید اعدام کرد وقتی سابقه دار هم بوده
ناشناس۱۴۰۲۳۴۲۲:۲۲:۱۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
از اولش معلوم بود وقتی فرودگاه پروازهای خارجی پایتخت رو وسط بیابونها با فاصله ۶۵ کیلومتر از فرودگاه داخلی برای سودجویی ببرند ازاین بهتر نمیشه
اسدي۱۳۹۵۲۲۰۸:۴۳:۲۹ ۱۳۹۶/۸/۱۷
چطور متهمي كه سابقه آدم ربايي و تجاوز دارد آزاد است ولي اگر يك انتقاد از قوه قضاييه بكني 10 سال زندان ميري؟
ناشناس۱۳۹۵۲۶۰۸:۴۸:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
سابقه تجاوز به عنف و آدم ربایی داره و راست راست توی کوچه و خیابون ول میگرده? اگه این آدم پست فطرت را همون بار اول اعدام میکردید این اتفاقات نمیافتاد دقیقا میخوام بدونم اگه این اتفاق برای یکی از همسران یا اعضای خانواده خودشون هم میافتاد همین برخورد را میکردن?
ناشناس۱۴۰۰۵۰۱۸:۴۸:۴۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
کنترل جامعه
محمد۱۳۹۵۳۰۰۸:۵۵:۱۳ ۱۳۹۶/۸/۱۷
مگر نباید کسی که جرمش آدم ربایی است حد اقل 10 تا 15 سال حبس برود. این شخص 31 ساله با این سابقه چرا بیرون از زندان است؟ متاسفانه سیستم قضایی با دزدان و اشرار برخورد ملایمی دارد. الان هم با توجه به تجاوز به دو خانم متاهل با قرار 200 میلیونی فردا میاد بیرون و میافته جون دخترای مردم!!!!
ناشناس۱۴۰۲۷۹۰۰:۰۵:۱۰ ۱۳۹۶/۸/۱۸
یادمه عین همین کامنت ها برای خبر بنیتا نوشته میشد. ده سال بعدم بیای باز مردم همینارو مینویسن کو گوش شنوا خودتونو خسته نکنید.
علي۱۳۹۵۳۱۰۸:۵۷:۱۱ ۱۳۹۶/۸/۱۷
نوشته ايد كه متهم سابقه اينگونه جرمها را داشته است پس چرا براحتي از زندان آزاد شده است.آيا با شگايت مجدد فايده اي دارد !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۳۹۵۳۶۰۹:۰۷:۳۷ ۱۳۹۶/۸/۱۷
فقط قرار دو میلیلارد ریالی؟؟یعنی اگر کسی دویست میلیون تومان داشته باشه میتونه از این کارا بکنه و زندان هم نره تا روز دادگاه ؟!؟!؟!؟!واقعا جای تعجب داره و لازمه قانون اصلاح بشه
سعید۱۳۹۵۷۴۱۰:۱۱:۴۱ ۱۳۹۶/۸/۱۷
قرار 200 میلیونی! خنده داره
ابراهیم۱۳۹۵۸۷۱۰:۳۱:۳۳ ۱۳۹۶/۸/۱۷
با قرار 2 میلیارد ریالی !!! یعنی همون سند خونه باباش رو بزار آزاد میشه میاد بیرون .
علی۱۳۹۶۱۰۱۱:۰۶:۵۷ ۱۳۹۶/۸/۱۷
دو نکته: ۱- چرا متهم به دوفقرع تجاوز به عنف با قرار ۲ میلیارد ریالی بازداشت می شود؟ یعنی اگر ۲۰۰ میلیون تومان بدهد آزاد می شود؟ ۲- پلیس باید جلوی فعالیت مسافرکشهای شخصی به خصوص در فرودگاهها و ایستگاههای قطار را بگیرد. ۳- مردم نباید به مسافرکشهای شخصی اعتماد کنند/
ناشناس۱۳۹۷۹۹۱۵:۰۶:۱۵ ۱۳۹۶/۸/۱۷
رزق و روزی این همه ادم سالم رو که اینجوری دارن رزق زن و بچه هاشون رو در میارن تو میدی تو این اوج بیکاری؟ یا اینکه این افراد و بچه های اونها هم به خاطر بیکاری و فقر مثل این معدود افراد رذل تبدیل بشن؟
ناشناس۱۳۹۶۲۸۱۱:۴۰:۱۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
سلام این همه گفته می شود مسافرکش شخصی سوار نشوید چرا گوش نمی کنیم؟
افسانه۱۳۹۶۷۷۱۲:۳۷:۰۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
این فرد باید اعدام شود
ناشناس۱۳۹۶۹۷۱۳:۰۴:۵۶ ۱۳۹۶/۸/۱۷
خوب به نظر من هيچ خانوم منطقي و مطلعي نبايد از ماشينهاي سواري كه تاكسي مخصوص فرودگاه و يا تاكسيراني نيستند استفاده كنه ، مخصوصا در مسيرهاي خارج از شهر و جاهاي خلوت . خودمون هم بايد كمي مواظب خودمون باشيم . در تمامي فرودگاهها تاكس هاي ويژه فرودگاه موجود هستن .
حسن۱۳۹۷۷۹۱۴:۴۵:۲۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
به کجا چنین شتابان
ali۱۳۹۸۳۲۱۵:۳۰:۳۷ ۱۳۹۶/۸/۱۷
آخر خانم دکتر، خانم کارمند، خانم و دختر خانم جوان چرا تاکسی آرمدار فرودگاه را برای چند هزار تومان با ماشین شخصی عوض میکنید؟ باور کنید اون چند هزار تومان اضافه ضامن امنیت شما است. البته این حرف بنده نا امنی برای یک خانم را توجیه نمیکند ارادت
ناشناس۱۳۹۸۸۳۱۶:۰۳:۰۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
اعدام و بس اما آقای علی اگر جنایتکار تصمیم به جنایت بگیرید تاکسی اش را هم فراهم خواهد آورد هرچند که احتیاط آن خانمها لازم بوده ولی اصلا نباید این جنایت توسط این شخص و هرکسی دیگر انجام بگیرد بعد قضیه دیگه این هست که وقتی به تاکسی اکتفا شود آنها اینقدر بی رحمانه کرایه می گیرند که مردم را وادار به گرفتن ماشین دیگر می کنند که این کار تاکسی ها خودش نوعی جنایت و کمک با جانیان است
محسن۱۳۹۹۱۷۱۶:۳۱:۳۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
قرار ۲۰۰ میلیون تومانی برای آدم ربایی و تجاوز به عنف!!!!!!!!! انگار بدون خوندن پرونده قرار صادر شده
ناشناس۱۳۹۹۴۷۱۷:۰۱:۳۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
مردم برای چند میلیون تومن قرض یا مهریه سالها در زندان می مونن، اونوقت برای مجرم سابقه دار دویست میلیون وثیقه صادر میشه.
خاک بر سر ..۱۳۹۹۸۸۱۸:۰۴:۱۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
سلام چرا اعدامش کنند ... این افراد دچار بیماری هستند .. بهتر نیست یک اردوگاه بگذارند برای اینطور افراد تا کار اجباری کنند .. یادشون بره که مزاحم نوامیس مردم بشوند .. این مسایل به خاطر بیکاری است ..
خدا۱۳۹۹۹۸۱۸:۱۳:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۱۷
انسانم آرزوست
ناشناس۱۴۰۰۷۱۱۹:۰۸:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
این شخص با سابقه تجاوز به عنف مگر نباید اعدام می شد؟؟؟
ناشناس۱۴۰۰۹۷۱۹:۳۳:۴۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
تهران پر شده از اراذل و اوباش در ترافیک شهر اورد قبلی اتومبیلی که چند پرچم از توش اویزون بود از پشت با ماشین من تصادف کردند و به بهانه اینکه کنار اتوبان توقف کنیم از صحنه گریختند یک نفر از اون پنج نفر تابع قانون و انسانیت نبودند
ناشناس۱۴۰۱۹۸۲۱:۴۵:۳۶ ۱۳۹۶/۸/۱۷
در کشوری که زن بعد از طلاق هنوز اسم شوهرش در شناسنامه اش وجود دارد یعنی حق بزرگی را به خاطر این کلمات از دست می دهد و در اجتماع مورد تحقیر قرار می گیرد و حتی در خروج از کشور در کشورهای دیگر هم یک نقطه منفی برایش حساب می شود زن حقی ندارد یعنی اگر برود شکایت کند نه تنها همه چشمهای نا پاک به سمتش می چرخد بلکه تحقیر و توهین و عدم پی گیری قانونی و عدم مجازات متجاوز او را به مرز خودکشی می رساند ک ه نمونه اش را چندی قبل دیدیم و دختر جوانی خودکشی کرد
زارع۱۴۰۱۹۹۲۱:۴۶:۰۱ ۱۳۹۶/۸/۱۷
با ایجاد مکان های مخصوص این موارد کاهش بسیار دارد راهی که دنیای متمدن رفت و ما هم قبلا داشتیم
ناشناس۱۴۰۲۲۱۲۲:۰۵:۳۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
وقتي خلاف كاري را بدليل جا نداشتن زندانها وهزينه بر بودن خيلي زود ازاد مي كنند انها جلي تر شده وبا خلافهاي بيشتري به مار خود ادامه ميدهند متاسفانه بدليل افزايش جرم وجنايت بدون تحقيق وسابقه دار بودن مجرمين انهارا خيلي زود از زندان ازاد مي كنند كه نتيجه ان همين اقدامات جديد است
ناشناس۱۴۰۶۷۱۱۸:۳۱:۵۰ ۱۳۹۶/۸/۱۸
تو جامعه باید چند تا کار انجام بشه: ۱-کسانیکه مزاحم ناموس می‌شوند را طبق موازین دینی، بدون ترس از بازتاب‌های رسانه‌ای در دنیا، تنبیه کرد. ۲-موارد فرهنگی به درستی در جامعه آموزش داده شوند. خیلی از مشکلات اینچنینی که بوجود می‌آید، ریشه در بد حجابی، راحت بودن کلامی زن مسافر با راننده و ... دارد. ۳-به همه آموزش داد که در هر کاری، از مجرای آن وارد شوند. در این خبر، اگر این خانم از تاکسی فرودگاه استفاده می‌کردند، احتمال این اتفاق بسیار کمتر می‌شد.
فاخر۱۴۱۳۳۶۰۱:۰۸:۰۳ ۱۳۹۶/۸/۲۰
متاسفانه مدتی است که به بهانه کاهش آمار زندانیان، اینگونه افراد فاسد را دیگر اعدام نمی کنند و با عناوینی مانند مجازات جایگزین، مجازات و وثیقه های بسیار کم برای آنها تعیین می کنند. به عبارتی دیگر، امنیت برای خلافکاران بیشتر شده و در عوض برای افراد سالم نا امن تر می شود.
ناشناس۱۴۱۵۸۴۱۴:۰۴:۵۴ ۱۳۹۶/۸/۲۰
سلام خانمها بایدهنگام سوار شدن ماشینهای عبوری کمال احتیاط بکنند.. خداوند به خیر کند
پارس نماد دادهبامیلوتجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. این مومیایی رضاشاه هست یا نیست

 2. روحانی: هر روز که سرکار میروم درخیابان اول به چهره مردم نگاه میکنم، اگر مردم شاد باشند با نشاط میروم، اگر شاد نباشند میفهمم ما مشکل داریم

 3. توافق آمریکا و فرانسه بر سر برجام / ۴ شرط تازه غرب برای توافق هسته ای

 4. شاهد دستگیری مرتضوی: حکم را که پاره کرد،گرفتنش/ خانمی هی میگفت نبریدش

 5. روحانی: می گویند روحانی رای را گرفت و رفت و دیگر از ما یادش رفت؛ والله بالله اینطور نیست/ من آن وقت هم دنبال رای نبودم  

 6. وزیر بهداشت: نرخ ارز باعث افزایش قیمت دارو نشده است

 7. تلویزیون باز هم خیابان‌ها را خلوت می‌کند؟+عکس

 8. جزییات پرداخت حقوق و مزایای کارمندان و بازنشستگان دولت در سال ۹۷

 9. هشدار عراقچی به دولت در راستای آمادگی برای اقتصاد بدون برجام

 10. مرکل و ماکرون چگونه می‌خواهند برجام را نجات دهند؟

 11. روزنامه جوان: بسیاری از مردم با رفع حصر مخالفند

 12. نام‌های محبوب تهرانی‌ها

 13. روحانی: آمریکا جیره خوار دیگران است/ یک کاسب و برج‌ساز درمورد برجام حرف می‌زند

 14. سقوط جنگنده اف-۱۶ آمریکا+ عکس

 15. بازگشت به قرون وسطی  

 16. رونمایی از نسخه‌ صوتی «سمفونی مردگان»

 17. جنایت هولناک برای ۶۰ هزار تومان

 18. خطر ابتلا به «ام اس» با قرار گرفتن در نزدیکی گوسفندان 

 19. سجده شکر ستاره‌های مسلمان لیورپول بعد از گلزنی   

 20. وقتی ترامپ شوره سر ماکرون را بر می‌دارد  

 21. زیباترین عکس یک شهید برای مادرش

 22. ونگر: به خواست خودم نمی‌روم، آرسنال مرا مجبور کرد

 23. علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاون رییس صداوسیما در امور سیما شد

 24. جهانگیری: هیچ کمبودی در کشور برای تامین کالاهای اساسی و دارو وجود ندارد

 25. پرونده کوه خواری اصفهان روی میز کمیسیون اصل 90 مجلس

پربحث‌های دیروز

 1. بی‌ فرهنگی یک پورشه‌ سوار  

 2. انتقاد تند کرباسچی از شورای شهر درباره انتخاب شهردار جدید/ مردم با انبوهی از مشکلات گرفتار هستند اما این شورا با گذشت یک سال از چهار سالش هنوز نتوانسته شهردار مناسبی انتخاب کند

 3. آرامش زندگی مردم را حفظ خواهیم کرد

 4. ترامپ در دیدار با ماکرون: برجام توافقی است که هرگز نباید اتفاق می‌افتاد/اگر ایران غنی‌سازی را از سربگیرد، با مشکلات بی‌سابقه روبرو می‌شود/هر کجا در خاورمیانه مشکل هست، مقصر ایران است

 5. از هتاکی به امام معصوم تا وضعیت نابسامان کارگران معدن یورت و تعطیلات در ساحل فاضلاب!   

 6. واعظی: مردم به صورت عجیب به سکه روی آورده‌اند/ دستور رئیس جمهور درباره قیمت سکه

 7. هشدار؛ هرگز خیار گلخانه ای نخورید!

 8. فرمانده ناجا: پلیس همواره در خط مقدم جبهه مبارزه با ناهنجاری‌هاست و باید طبق قانون ماموریت خود را انجام دهد

 9. حل مشکلات اقتصادی نیازمند گرفتن تصمیمات سخت است/نتوانستیم ریشه‌های واقعی تورم را بخشکانیم / اقتصاد ما هنوز آسیب پذیر است

 10. ضد و نقیض‌های کشف جسد مومیایی رضاخان + عکس

 11. فرانسه: در آستانه توافق با آمریکایی‌ها بر سر سندی درباره برجام هستیم

 12. الف گزارش می دهد؛/ رنج کشاورزان ایرانی از واردات بی رویه برنج خارجی/ چه کسی این بخشنامه را صادر کرد؟

 13. چرا مومیایی کشف‌شده در شهر ری متعلق به رضاشاه نیست؟

 14. ۷ نامزد شهرداری تهران مشخص شدند/ هاشمی رای نیاورد

 15. تغییر نظام ایران؛ از توهم تا واقعیت

 16. فروش دلار۵۵۰۰ تومانی در بازار آزاد

 17. ظریف: با خروج آمریکا دیگر تعهدی برای باقی ماندن در برجام نخواهیم داشت

 18. هاشمی: می‌دانستم جزو گزینه‌های نهایی شهرداری نخواهم بود/احتمال تغییر در لیست کاندیداها وجود دارد

 19. اغتشاش آماری در برآوردهای مركز آمار و بانك مركزی/ تصویر روشنی از بخشهای مختلف اقتصاد ایران وجود ندارد

 20. خط و نشان مجدد پیروزبخت برای خودروسازان

 21. سوال از وزیر اطلاعات با عنوان «برخورد امنیتی با نخبگان»

 22. وزیر آموزش‌ و پرورش: دانش آموزان ما احساس خوبی به مدرسه ندارند

 23. مردی که برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت

 24. ماکرون: میتوانیم به توافق جدیدی درمورد ایران برسیم

 25. روحانی: قول‌های سال گذشته‌ام را به یاد دارم/ آمریکابرجام را برهم بزند بالاترین هزینه تاریخی را پرداخت خواهد کرد

پربحث‌های هفته

 1. واکنش‌ها به انتشار فیلمی از نحوه برخورد مامور زن گشت ارشاد با یک دختر/ دستور وزیر کشور/ پلیس: این رفتار مورد تایید ما نیست

 2. دفاع جانانه خانم دکتر ایرانی از نام خلیج فارس در امارات+تشکر ظریف از پزشک ایرانی +عکس

 3. هشدار جهانگیری به احمدی‌نژاد: حد خودتان را بدانید / پای نظام و رهبری ایستاده‌ایم/ بازی آمریکا را با سیاست ارزی جدید به شکست می‌کشانیم

 4. یک خطا و صد فرصت طلبی

 5. چه کسی گفت دختر خوشگله/ نماینده مجلس: ممکن است صداگذاری شده باشد، ممکن است واقعیت داشته باشد

 6. واعظی: برخی عادت کردند تمام تعطیلات خود را خارج از کشور بروند، خب نروند، ارز مسافرتی متعلق به کل ملت است/مردم اگر جایی با ارز بالاتر از 4200 تومان روبرو شدند اطلاع دهند

 7. بی‌ فرهنگی یک پورشه‌ سوار  

 8. بحران آب در ایران/سد زاینده‌رود تا پایان تیر ماه خشک می‌شود

 9. درخواست نمایندگان برای پیگیری صدای خلاف شئونات اسلامی یک نماینده مجلس + صوت و تصویر نامه

 10. رهبر کره‌شمالی: نمی‌خواهم صدام یا قذافی دیگری باشم

 11. مامور خاطی گشت ارشاد تعلیق از خدمت شد/ علی مطهری: اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند/ ذوالنور: ناجا برای برخورد با ماموران متخلف حساسیت لازم را دارد

 12. جشن جنجالی باغ قلهک

 13. «روسی» زبان دوم مدارس شود

 14. مسئله پیچیده بحران ارزی و ناکارآمدی راه حل‌های بسیط

 15. این مومیایی رضاشاه هست یا نیست

 16. چرا رئیس‌جمهور در ارائه آمار دقت نمی‌کند

 17. انتقادات روحانی از وضعیت کشور: اگر رفتارمان با مردم از سال ۵۸ بدتر شده یعنی انقلاب مسیرش غلط است/ تک نرخی شدن ارز، تودهنی برای آمریکا در 22 اردیبهشت بود/ از سیستم فعلی ارز راضی نیستم

 18. پاسخ عجیب کلانتری به نامه معاون فراری: به دلیل وجود تنگ‌نظری‌ها به‌ناچار استعفای شما را پذیرفتم!/ چند سوال از رئیس محیط زیست

 19. یورو جایگزین دلار در ایران شد/ بانک مرکزی موظف شد نرخ برابری ریال در مقابل یورو را به صورت مستمر اعلام و مدیریت کند

 20. واکنش علم الهدی به نحوه برخورد اخیر گشت ارشاد: ناجا نباید با خطای یک مامور زیر سوال برود؛ آن هم بابت مقابله با یک منکر شرعی/ واکنش به اتفاقات جنجالی در برج سلمان مشهد

 21. نوبخت: بیشترین پول کشور صرف رفاه می‌شود/ توضیح درباره توصیف "ذخیره نظام"

 22. توضیح رییس دفتر رییس جمهور درباره اظهارات جنجالی اخیرش/ سفر حق مردم است و تعداد آن هم به همچنین

 23. احمد توکلی: تاسیس سامانه ثبت حقوق برای دولت مشقتی جز رسوایی مدیران فاسد ندارد

 24. پیشنهاد ایران به روسیه: زبان یکدیگر را در مدارس به عنوان زبان دوم آموزش دهیم

 25. انتشار کلیپ مرکز خرید مشهد که با واکنش دادستان مشهد روبه رو شد  

پربحث‌های هفته

 1. حکم اعدام «بهمن ورمزیار» اجرا شد

 2. رفاقت، دلیل یک زوج برای جدایی

 3. یک اتفاق عجیب: در پیگیری پرونده قتل دختر ۲۲ ساله، معلوم شد او دخترِ پدرش نیست!

 4. ۲۰ زن، قربانی خفاش گیلان + تصاویر

 5. قتل هولناک کودک ۳ ساله در بهشت زهرا به دست خاله‌اش

 6. مردی که برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت

 7. یک سعودی ۳ دخترش را سر بُرید

 8. قاچاقچیان چوب با تبر به جان محیط‌ بان افتادند

 9. نقشه شوم زن برای شوهر ثروتمندش

 10. دو روایت درباره جنایت در محله خزانه/ قتل به خاطر یک نگاه

 11. دزد فراری در سقوط از پل بزرگراه امام علی کشته شد

 12. بازداشت یکی از عوامل شکنجه ۳ کودک ماهشهری + عکس

 13. جنایت هولناک برای ۶۰ هزار تومان

 14. جسد نوزاد ۲۵ روزه طعمه تصادف ساختگی پدر شد

 15. نان و تیغ در گلوی زن کرمانی

 16. زیر گرفتن مامور رفع سد معبر شهرداری همدان

 17. جدال خونین مرد روستایی با پلنگ

 18. پیکر خلبان مفقود شده بالگرد شرکت نفت پیدا شد

 19. خودکشی یک خانم جوان در تونل توحید

 20. قصاص، نتیجه قتل در درگیری دو جوان

 21. سردار مومنی: 48 درصد جرایم فضای مجازی مربوط به تلگرام است

 22. اعزام تیم‌های غواصی برای کشف اجساد بالگرد سقوط کرده

 23. اعتراف پدر شکنجه‌گر ماهشهری به فرزندآزاری

 24. قتل مادر در برابر چشمان ۲ فرزندش

 25. ۲ کودک کرمانشاهی در کانال آب غرق شدند

آخرین عناوین