تجاوز به زنان و دختران مسافر در مسیر فرودگاه/ شکایت نکردن از ترس آبرو، جنایتکاران را جسور می کند

گروه حوادث الف،   3960817010 ۳۱ نظر، ۲ در صف انتشار و ۲۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

ایران نوشت: شامگاه 31 مرداد ماه زن 30 ساله که پزشک متخصص زنان و زایمان بود با پریشانی و آشفته حالی خود را به پلیس فرودگاه مهرآباد رساند و پرده از اقدام شوم راننده جوان یک خودروی پژو 405 برداشت.

این زن در حالی که بشدت گریه می‌کرد، به افسر پرونده گفت: «ساعتی پیش از استانبول به فرودگاه امام خمینی(ره) رسیدم و منتظر یک تاکسی بودم تا بتوانم برای پروازی دیگر به مهرآباد بروم. در همان حال راننده جوان پژویی مقابلم ایستاد و ادعا کرد مسافرکش است. او برخورد خوبی داشت. به همین خاطر اعتماد کردم و سوار خودرویش شدم. همه چیز عادی بود اما ناگهان در مسیر به بهانه خراب شدن خودرو به سمت اتوبان فتح پیچید و کنار جاده خاکی و خلوتی متوقف شد. من از تاریکی هوا و خلوتی جاده ترسیده بودم به او اعتراض کردم و خواستم پیاده شوم که او با چاقویی به سمتم آمد و بی‌توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. در آن لحظه تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگویم ایدز دارم تا دست از سرم بردارد. وقتی این حرف از دهانم درآمد او بشدت کتکم زد و مرا در بیابان رها کرد و با خودرویش دور شد.»

غافلگیری متهم سابقه دار در خانه

با اظهارات این زن با دستور سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد پرونده آدم ربایی و آزار و اذیت تشکیل شد و پرونده در اختیار بازپرس سیفی از شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 9 تهران قرار گرفت. با توجه به حساسیت موضوع، مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و چهره نگاری متهم توسط زن جوان، توانستند رد او را در میان تبهکاران سابقه دار به دست آورند.به این ترتیب با انجام هماهنگی‌های قضایی، مأموران پلیس نیمه شب به محل زندگی متهم به نام «محسن» 31 ساله در شهرک بروجردی افسریه رفته و راننده جوان را که سابقه آدم ربایی و تجاوز به عنف دارد، دستگیر کردند. از آنجا که متهم با خواهر، مادر و پدرش در یک خانه زندگی می‌کرد، اعضای خانواده‌اش در برابر مأموران مقاومت کردند اما او موفق به فرار نشد. این متهم سابقه دار که ابتدا منکر ربودن زن پزشک بود با دیدن مدارک پلیس مجبور به اعتراف شد.

شکایت دومین قربانی

پس از دستگیری این مرد شیطان صفت، زن 36 ساله‌ای هم که کارمند بانک بود به پلیس فرودگاه مراجعه کرد و با اعلام اینکه تصویر متهم را در فضای مجازی شناسایی کرده است، به سرهنگ عرب رئیس آگاهی پلیس فرودگاه مهرآباد گفت: «شامگاه 9 مرداد سوار یک خودروی پژو405 شدم تا راننده مرا به شهرستان کرج برساند اما در میان راه او به سمت جاده شهریار تغییر مسیر داد و در مکانی خلوت و تاریک با تهدید چاقو و بی‌توجه به التماس هایم به آزار و تعرض من پرداخت و سپس در تاریکی بیابان رهایم کرد. من متاهل هستم و از ترس آبرویم شکایتی نکرده بودم تا اینکه در فضای مجازی این راننده را شناسایی کردم و می‌خواهم از او شکایت کنم.»با اظهارات این زن، متهم از زندان به اداره آگاهی احضار شد و به آزار و اذیت کارمند بانک نیز اعتراف کرد و با این اعتراف با قرار 2 میلیارد ریالی به زندان رجایی کرج انتقال یافت تا به جرایم احتمالی دیگر او نیز رسیدگی شود.

سکوت قربانیان به مجرمان فرصت ارتکاب جرم می‌دهد

سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با توصیه به شهروندان بویژه زنان و دختران گفت: «متأسفانه در این پرونده هردو شاکی، متاهل هستند که ابتدا به‌دلیل ترس از آبرو سکوت کرده بودند. اما باید بدانیم اگر فرد قربانی از ترس آبرو سکوت کند تبهکاران به رفتارهای شیطانی‌شان ادامه می‌دهند و قربانیان بیشتری را به دام خود می‌اندازند. همان‌طور که می‌بینید در این پرونده با شکایت خانم دکتر در کمتر از 3 ساعت توانستیم مرد تبهکار را دستگیر کنیم. از شهروندان تقاضا دارم در صورت بروز چنین مواردی سریعاً به پلیس مراجعه کنند و مأموران را در جریان قرار دهند. همچنین مردم توجه داشته باشند که همواره از خودروهای مسافربر مخصوص تاکسیرانی استفاده کنند.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۹۵۱۸۰۸:۳۵:۳۶ ۱۳۹۶/۸/۱۷
این دیگه باید اعدام کرد وقتی سابقه دار هم بوده
ناشناس۱۴۰۲۳۴۲۲:۲۲:۱۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
از اولش معلوم بود وقتی فرودگاه پروازهای خارجی پایتخت رو وسط بیابونها با فاصله ۶۵ کیلومتر از فرودگاه داخلی برای سودجویی ببرند ازاین بهتر نمیشه
اسدي۱۳۹۵۲۲۰۸:۴۳:۲۹ ۱۳۹۶/۸/۱۷
چطور متهمي كه سابقه آدم ربايي و تجاوز دارد آزاد است ولي اگر يك انتقاد از قوه قضاييه بكني 10 سال زندان ميري؟
ناشناس۱۳۹۵۲۶۰۸:۴۸:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
سابقه تجاوز به عنف و آدم ربایی داره و راست راست توی کوچه و خیابون ول میگرده? اگه این آدم پست فطرت را همون بار اول اعدام میکردید این اتفاقات نمیافتاد دقیقا میخوام بدونم اگه این اتفاق برای یکی از همسران یا اعضای خانواده خودشون هم میافتاد همین برخورد را میکردن?
ناشناس۱۴۰۰۵۰۱۸:۴۸:۴۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
کنترل جامعه
محمد۱۳۹۵۳۰۰۸:۵۵:۱۳ ۱۳۹۶/۸/۱۷
مگر نباید کسی که جرمش آدم ربایی است حد اقل 10 تا 15 سال حبس برود. این شخص 31 ساله با این سابقه چرا بیرون از زندان است؟ متاسفانه سیستم قضایی با دزدان و اشرار برخورد ملایمی دارد. الان هم با توجه به تجاوز به دو خانم متاهل با قرار 200 میلیونی فردا میاد بیرون و میافته جون دخترای مردم!!!!
ناشناس۱۴۰۲۷۹۰۰:۰۵:۱۰ ۱۳۹۶/۸/۱۸
یادمه عین همین کامنت ها برای خبر بنیتا نوشته میشد. ده سال بعدم بیای باز مردم همینارو مینویسن کو گوش شنوا خودتونو خسته نکنید.
علي۱۳۹۵۳۱۰۸:۵۷:۱۱ ۱۳۹۶/۸/۱۷
نوشته ايد كه متهم سابقه اينگونه جرمها را داشته است پس چرا براحتي از زندان آزاد شده است.آيا با شگايت مجدد فايده اي دارد !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۳۹۵۳۶۰۹:۰۷:۳۷ ۱۳۹۶/۸/۱۷
فقط قرار دو میلیلارد ریالی؟؟یعنی اگر کسی دویست میلیون تومان داشته باشه میتونه از این کارا بکنه و زندان هم نره تا روز دادگاه ؟!؟!؟!؟!واقعا جای تعجب داره و لازمه قانون اصلاح بشه
سعید۱۳۹۵۷۴۱۰:۱۱:۴۱ ۱۳۹۶/۸/۱۷
قرار 200 میلیونی! خنده داره
ابراهیم۱۳۹۵۸۷۱۰:۳۱:۳۳ ۱۳۹۶/۸/۱۷
با قرار 2 میلیارد ریالی !!! یعنی همون سند خونه باباش رو بزار آزاد میشه میاد بیرون .
علی۱۳۹۶۱۰۱۱:۰۶:۵۷ ۱۳۹۶/۸/۱۷
دو نکته: ۱- چرا متهم به دوفقرع تجاوز به عنف با قرار ۲ میلیارد ریالی بازداشت می شود؟ یعنی اگر ۲۰۰ میلیون تومان بدهد آزاد می شود؟ ۲- پلیس باید جلوی فعالیت مسافرکشهای شخصی به خصوص در فرودگاهها و ایستگاههای قطار را بگیرد. ۳- مردم نباید به مسافرکشهای شخصی اعتماد کنند/
ناشناس۱۳۹۷۹۹۱۵:۰۶:۱۵ ۱۳۹۶/۸/۱۷
رزق و روزی این همه ادم سالم رو که اینجوری دارن رزق زن و بچه هاشون رو در میارن تو میدی تو این اوج بیکاری؟ یا اینکه این افراد و بچه های اونها هم به خاطر بیکاری و فقر مثل این معدود افراد رذل تبدیل بشن؟
ناشناس۱۳۹۶۲۸۱۱:۴۰:۱۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
سلام این همه گفته می شود مسافرکش شخصی سوار نشوید چرا گوش نمی کنیم؟
افسانه۱۳۹۶۷۷۱۲:۳۷:۰۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
این فرد باید اعدام شود
ناشناس۱۳۹۶۹۷۱۳:۰۴:۵۶ ۱۳۹۶/۸/۱۷
خوب به نظر من هيچ خانوم منطقي و مطلعي نبايد از ماشينهاي سواري كه تاكسي مخصوص فرودگاه و يا تاكسيراني نيستند استفاده كنه ، مخصوصا در مسيرهاي خارج از شهر و جاهاي خلوت . خودمون هم بايد كمي مواظب خودمون باشيم . در تمامي فرودگاهها تاكس هاي ويژه فرودگاه موجود هستن .
حسن۱۳۹۷۷۹۱۴:۴۵:۲۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
به کجا چنین شتابان
ali۱۳۹۸۳۲۱۵:۳۰:۳۷ ۱۳۹۶/۸/۱۷
آخر خانم دکتر، خانم کارمند، خانم و دختر خانم جوان چرا تاکسی آرمدار فرودگاه را برای چند هزار تومان با ماشین شخصی عوض میکنید؟ باور کنید اون چند هزار تومان اضافه ضامن امنیت شما است. البته این حرف بنده نا امنی برای یک خانم را توجیه نمیکند ارادت
ناشناس۱۳۹۸۸۳۱۶:۰۳:۰۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
اعدام و بس اما آقای علی اگر جنایتکار تصمیم به جنایت بگیرید تاکسی اش را هم فراهم خواهد آورد هرچند که احتیاط آن خانمها لازم بوده ولی اصلا نباید این جنایت توسط این شخص و هرکسی دیگر انجام بگیرد بعد قضیه دیگه این هست که وقتی به تاکسی اکتفا شود آنها اینقدر بی رحمانه کرایه می گیرند که مردم را وادار به گرفتن ماشین دیگر می کنند که این کار تاکسی ها خودش نوعی جنایت و کمک با جانیان است
محسن۱۳۹۹۱۷۱۶:۳۱:۳۲ ۱۳۹۶/۸/۱۷
قرار ۲۰۰ میلیون تومانی برای آدم ربایی و تجاوز به عنف!!!!!!!!! انگار بدون خوندن پرونده قرار صادر شده
ناشناس۱۳۹۹۴۷۱۷:۰۱:۳۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
مردم برای چند میلیون تومن قرض یا مهریه سالها در زندان می مونن، اونوقت برای مجرم سابقه دار دویست میلیون وثیقه صادر میشه.
خاک بر سر ..۱۳۹۹۸۸۱۸:۰۴:۱۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
سلام چرا اعدامش کنند ... این افراد دچار بیماری هستند .. بهتر نیست یک اردوگاه بگذارند برای اینطور افراد تا کار اجباری کنند .. یادشون بره که مزاحم نوامیس مردم بشوند .. این مسایل به خاطر بیکاری است ..
خدا۱۳۹۹۹۸۱۸:۱۳:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۱۷
انسانم آرزوست
ناشناس۱۴۰۰۷۱۱۹:۰۸:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
این شخص با سابقه تجاوز به عنف مگر نباید اعدام می شد؟؟؟
ناشناس۱۴۰۰۹۷۱۹:۳۳:۴۰ ۱۳۹۶/۸/۱۷
تهران پر شده از اراذل و اوباش در ترافیک شهر اورد قبلی اتومبیلی که چند پرچم از توش اویزون بود از پشت با ماشین من تصادف کردند و به بهانه اینکه کنار اتوبان توقف کنیم از صحنه گریختند یک نفر از اون پنج نفر تابع قانون و انسانیت نبودند
ناشناس۱۴۰۱۹۸۲۱:۴۵:۳۶ ۱۳۹۶/۸/۱۷
در کشوری که زن بعد از طلاق هنوز اسم شوهرش در شناسنامه اش وجود دارد یعنی حق بزرگی را به خاطر این کلمات از دست می دهد و در اجتماع مورد تحقیر قرار می گیرد و حتی در خروج از کشور در کشورهای دیگر هم یک نقطه منفی برایش حساب می شود زن حقی ندارد یعنی اگر برود شکایت کند نه تنها همه چشمهای نا پاک به سمتش می چرخد بلکه تحقیر و توهین و عدم پی گیری قانونی و عدم مجازات متجاوز او را به مرز خودکشی می رساند ک ه نمونه اش را چندی قبل دیدیم و دختر جوانی خودکشی کرد
زارع۱۴۰۱۹۹۲۱:۴۶:۰۱ ۱۳۹۶/۸/۱۷
با ایجاد مکان های مخصوص این موارد کاهش بسیار دارد راهی که دنیای متمدن رفت و ما هم قبلا داشتیم
ناشناس۱۴۰۲۲۱۲۲:۰۵:۳۴ ۱۳۹۶/۸/۱۷
وقتي خلاف كاري را بدليل جا نداشتن زندانها وهزينه بر بودن خيلي زود ازاد مي كنند انها جلي تر شده وبا خلافهاي بيشتري به مار خود ادامه ميدهند متاسفانه بدليل افزايش جرم وجنايت بدون تحقيق وسابقه دار بودن مجرمين انهارا خيلي زود از زندان ازاد مي كنند كه نتيجه ان همين اقدامات جديد است
ناشناس۱۴۰۶۷۱۱۸:۳۱:۵۰ ۱۳۹۶/۸/۱۸
تو جامعه باید چند تا کار انجام بشه: ۱-کسانیکه مزاحم ناموس می‌شوند را طبق موازین دینی، بدون ترس از بازتاب‌های رسانه‌ای در دنیا، تنبیه کرد. ۲-موارد فرهنگی به درستی در جامعه آموزش داده شوند. خیلی از مشکلات اینچنینی که بوجود می‌آید، ریشه در بد حجابی، راحت بودن کلامی زن مسافر با راننده و ... دارد. ۳-به همه آموزش داد که در هر کاری، از مجرای آن وارد شوند. در این خبر، اگر این خانم از تاکسی فرودگاه استفاده می‌کردند، احتمال این اتفاق بسیار کمتر می‌شد.
فاخر۱۴۱۳۳۶۰۱:۰۸:۰۳ ۱۳۹۶/۸/۲۰
متاسفانه مدتی است که به بهانه کاهش آمار زندانیان، اینگونه افراد فاسد را دیگر اعدام نمی کنند و با عناوینی مانند مجازات جایگزین، مجازات و وثیقه های بسیار کم برای آنها تعیین می کنند. به عبارتی دیگر، امنیت برای خلافکاران بیشتر شده و در عوض برای افراد سالم نا امن تر می شود.
ناشناس۱۴۱۵۸۴۱۴:۰۴:۵۴ ۱۳۹۶/۸/۲۰
سلام خانمها بایدهنگام سوار شدن ماشینهای عبوری کمال احتیاط بکنند.. خداوند به خیر کند
دیجی استایلملاصدرامادیران

پربحث‌های امروز

 1. کاهش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بودجه صدا و سیما

 2. از واکنش به رونمایی از کشتی مطلا تا ماجرای بانوی والیبالیستی که پای حجابش ایستاد و بایکت شد  

 3. تولید بنز در ایران از اوایل سال ۹۷

 4. افشای پُشت‌پرده جوسازی برای گرانفروشی مسکن /معاون آخوندی: اطمینان می‌دهم جهش‌های قیمتی نخواهیم داشت

 5. علم‌الهدی: سطح معیشتی طلاب باید افزایش یابد

 6. محسن رضایی: اینکه می‌گویند پول ملت ایران را در سوریه و عراق خرج می شود یک دروغ بزرگ و شاخ دار است

 7. مصائب خرید خودروهای چینی در بازار ایران

 8. توضیح مجری تلویزیون درباره شایعات مطرح شده درباره بیماری‌اش

 9. حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان تغییر می‌کند

 10. بدهی خارجی ایران از مرز ۱۱ میلیارد دلار فراتر رفت + سند

 11. روایتی از مردانی که در پلاسکو آسمانی شدند+ تصاویر

 12. تعداد میلیاردرهای (دلاری) دنیا چند نفر است؟ + نقشه پراکندگی

 13. پارازیت‌ تاثیری بر بارندگی دارد؟

 14. سوخت سمی سانچی در حال نشت به دریاست

 15. عکس/ شعاری زیبا روی پیراهن بازیکن سایپا

 16. شکایت بانک مرکزی از موسسه اروپایی برای آزادسازی ۴.۹میلیارد دلار پول ایران

 17. واکنش پاپ به مسئله سوء استفاده جنسی کشیش‌ها در شیلی/ تهمت است

 18. دانش آموزان از سال آینده "کتاب شهید حججی" را می‌خوانند

 19. دولت روحانی در ۴.۵ سال ۸۱۰ هزار میلیارد تومان نفت فروخت

 20. عکس/ آب‌تنی پوتین در حوضچه روباز در دل یخ

 21. چرا آتش سانچی خاموش نشد

 22. مسعود کیمیایی تحت عمل جراحی قرار گرفت

 23. فست فودهای ایرانی کدامند؟

 24. معاون وزیر کشور: ریشه‌ اعتراضات باید تحلیل دقیقی شود/ صرف اشاره به عوامل خارجی کافی نیست

 25. یک توصیه؛ سونا داغ را از دست ندهید

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان: حقوق‌های نجومی را مجلس مصوب کرده و شورای نگهبان نیز به آن رای داده/ اگر برجام نبود هر روز یک هزار میلیارد تومان ضرر می‌کردیم/ بودجه 97 را بخاطر وضعیت آن واقعا روی هوا می‌بندیم

 2. واکنش غرویان به اظهارات آیت الله مصباح درباره سخنان روحانی

 3. قیمت دلار به 4500 تومان رسید/ سیف: برخی از گرانی دلار بیشتر از سوداگران و ترامپ خوشحالند/ ارز بهمن و اسفند ارزان می‌شود

 4. حفاظ آهنین برای دولتی ها در مجلس

 5. سیف: برخی از گرانی دلار بیشتر از ترامپ خوشحالند

 6. واکنش علم الهدی به اتهام دخالت در اغتشاشات اخیر: موج اعتراضات از تهران آغاز شد نه مشهد/ برخی بجای ریشه یابی، به سند سازی مشغولند

 7. تسلیت وزیر راه در پی شهادت دریانوردان کشتی سانچی

 8. ایجاد یک پیام رسان بومی با امکانات مشابه تلگرام

 9. تایلندی ها به اندازه صادرات نفت ایران،از فروش این حیوان درآمد دارند!

 10. هرگز "برنج پخته‌شده مانده" را مصرف نکنید

 11. مذاکره با سپاه برای پرواز هواپیمای باروری ابر

 12. دلار به مرز ۴۵۰۰ تومان رسید

 13. دومین سالگرد اجرایی شدن برجام و ادامه فضای ابهام و بلاتکلیفی/ ترامپ بدنبال بازنویسی یکجانبه توافق هسته‌ای است

 14. شادی دلار تمام می‌ شود!

 15. رئیس سازمان پدافند غیرعامل: تلگرام دنبال براندازی نظام بود / نرم‌افزارهای موبایل 16 مورد اطلاعات ما را بیگانگان می‌دهند

 16. نرخ بیکاری در کدام استان‌ها بیشتر و در کدام استان‌ها کمتر است؟  

 17. بازیگران ایرانی که به ملیت خود افتخار نمی کنند!

 18. سرعت نجومی قیمت برخی خودروهای وارداتی/ ‌BMW 7 یک میلیارد و سیصد!

 19. سوء استفاده از اعتماد مردم در برخی پمپ بنزین‌ها  

 20. در دومین سال تولد برجام خبری از جشن تولد نیست!!!

 21. تصویب طرح‌ترافیک جدید تهران در شورای ترافیک/ زمان اجرای طرح، شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۹/ اجازه تردد در طرح، حداکثر برای ۱۰۳ هزار خودرو

 22. واکنش سردار سلیمانی به آتش زدن پرچم ایران  

 23. دخترخردسال مردی که از قصاص نجات یافت: خدا را شکر که عید،آجیل می خریم

 24. پاسخ سازمان زندان‌ها به ادعای محمود صادقی درباره خوراندن قرص به بازداشتی‌ها

 25. اجرای‌حکم‌ قطع‌ دست‌ یک‌ دزد

پربحث‌های هفته

 1. حقوق های نجومی در سال ۹۷ افزایش پیدا نمی کند/ افزایش حقوق وزرا و نمایندگان مجلس ممنوع شد/ افزایش ۱۸ درصدی حقوق‌ کارمندان

 2. جزئیات اختلاس در شرکت ملی نفت/کارمند ساده‌ای که 100 میلیارد تومان به جیب زد و گریخت

 3. نامه جوان زلزله زده به مدیری/ ما بی غیرت نیستیم، تو فکر پولت باش

 4. جزئیاتی از تخلف میلیاردی در وزارت نفت/ فرد متخلف پس از مشخص شدن سوء استفاده مالی به کانادا فرار کرد/ تبعات بکارگیری افراد دوتابعیتی

 5. "سانچی" غرق شد/ مرگ همه خدمه نفتکش ایرانی/ امکان خارج کردن اجساد دریانوردان وجود ندارد/ اسامی جانباختگان

 6. سیف: نیروی انتظامی در جلوگیری از تاسیس شعب موسسات مالی کوتاهی کرد/ ما از فساد رو به گسترش جلوگیری کردیم/ نرخ تورم کاهشی بوده/ در بخش مسکن رونق داشتیم

 7. نقد مردم‌شناسانه به برخورد چینی‌ها با نفتکش ایرانی/تاریخ، در کشور ما بی اهمیت است

 8. حجم اعتبار حقوق و مزایای کارمندان مهم‌ترین بخش غیرشفاف بودجه/ مدیرانی ۲۵ میلیونی که ۸۰۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرند/ ملاک تعیین دستمزد و حقوق چیست؟

 9. روحانی: آثار برجام الی یوم‌القیامه از بین نمی‌رود/ به مردم باید احترام گذاشت؛ نباید به هر که خیابان آمد و مطالبه ای داشت، توهین کرد و اتهام بست/ فضای مجازی با فیلتر درست نمی‌شود

 10. جادوی پول و بانک - 12 | صمصامی: بانک، اسلامی نمی‌شود؛ انگار کن «ذبح اسلامی خوک» + ارائه مدل و امکان پرسش و پاسخ

 11. تذکر 24 نماینده به روحانی درباره نقد امام زمان (عج)/ به جای نقد معصومان به حل بیکاری و جلوگیری از اعمال تحریم‌های جدید بپردازید

 12. مجید قصابی اروجی، کاپیتان، در نفتکش سانچی  

 13. واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره جواز «انتقاد از معصومین»: اینکه گفته شود معصوم و امام هم قابل نقد هستند نادرست است/ معنا ندارد عقاید شیعه را مورد هجمه قرار دهیم

 14. لحظه اعلام خبر درگذشت ملوانان کشتی نفتکش سانچی به خانواده هایشان  

 15. پایان تلخ یکی از نادرترین اتفاقات دریایی/ خدمه در ساعت اولیه سانحه فوت کرده بودند/ درخواست اعلام عزای عمومی و شهید محسوب شدن دریانوردان

 16. تلگرام رفع فیلتر شد/ کندی تلگرام پس از هجوم کاربران

 17. دلار 4450 تومان شد/ سیف: نرخ ارز ثبات نسبی داشته/ خوشحالی صرافان از افزایش قیمت ها؛ بازار سورپرایز شده!

 18. خبره ورزشی بدون هیچ‌گونه سابقه / نگاهی به انتخاب رییس جدید کمیته ملی المپیک

 19. افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷

 20. واکنش شدیداللحن عضو ارشد جامعه مدرسین به صحبت‌های روحانی درباره نقد پیامبر

 21. اعدام؛ سرنوشت پسری با اعمال شیطانی

 22. آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحه‌ی دولت و ملت را بخوانیم  

 23. خبری امیدبخش در استیفای حق مردم/ دریافت عوارض در آزادراه قزوین به علت ارایه نکردن خدمات ممنوع شد/ مطالبه حقوق مردم توسط دادستان مدیران را پاسخگو می کند

 24. ابهامات 8 روز تلاش نافرجام برای نجات سرنشینان سانچی/ از نحوه مدیریت بحران تا تناقض گویی مسئولان و کارشکنی چینی ها

 25. ضرغامی: اگر جمله «امام زمان(عج) هم قابل نقد است» را رئیس جمهور قبلی می‌گفت چه می‌شد؟

پربحث‌های هفته

 1. "سانچی" غرق شد/ مرگ همه خدمه نفتکش ایرانی/ امکان خارج کردن اجساد دریانوردان وجود ندارد/ اسامی جانباختگان

 2. پایان تلخ یکی از نادرترین اتفاقات دریایی/ خدمه در ساعت اولیه سانحه فوت کرده بودند/ درخواست اعلام عزای عمومی و شهید محسوب شدن دریانوردان

 3. اعدام؛ سرنوشت پسری با اعمال شیطانی

 4. ابهامات 8 روز تلاش نافرجام برای نجات سرنشینان سانچی/ از نحوه مدیریت بحران تا تناقض گویی مسئولان و کارشکنی چینی ها

 5. حضور نیم ساعته نیروهای چینی در نفت کش/ کشف دو پیکر جدید/ گلایه های همسر سرمهندس نفتکش ایرانی: اینقدر از بیمه کشتی حرف نزنید، این چه دیپلماسی است؟

 6. عملکرد چین در حادثه نفتکش سانچی/ ایران می تواند از چین شکایت کند؟

 7. داغ نفت؛ امیدی که در آب و آتش سوخت

 8. «سانچی» چگونه قلب یک ایران را سوزاند

 9. بخشش مرد اعدامی به خاطر اشک های دخترش

 10. زن و مرد آدم‌ربا گروگانشان را کشتند

 11. امیدخانواده‌های دریانوردان ناامید شد/ پایان تلخ تراژدی سانچی

 12. دخترخردسال مردی که از قصاص نجات یافت: خدا را شکر که عید،آجیل می خریم

 13. اجرای‌حکم‌ قطع‌ دست‌ یک‌ دزد

 14. ماجرای ۲ پسرخاله که در «سانچی» بودند+ عکس

 15. ربیعی در نامه به رئیس‌جمهور: خدمه نفتکش سانچی در ساعت اولیه سانحه فوت کرده بودند

 16. شبیه سازی لحظه برخورد نفتکش سانچی  

 17. محکومیت مردی به پرداخت مهریه ۱۲۰۰ نان بربری

 18. زندانی کردن همسر در صندوق‌ عقب ماشین

 19. قطع امید از یافتن پیکرهای دریانوردان ایرانی/کشتی در حال غرق شدن است

 20. فرمانده چینی : مشاهدات نشان می دهد که شدت انفجار اولیه به حدی بوده است که هیچ دریانوردی زنده نمانده  

 21. پرواز یک گاو بر اثر طوفان در آلمان  

 22. عضو کمیسیون امنیت ملی باز کردن و رمزگشایی جعبه سیاه سانچی زمان‌بر است/ پیش‌بینی تا 3 ماه آینده

 23. H2S؛ قاتل خاموش دریانوردان سانچی؟!

 24. مدیر خاطی مدرسه در جیرفت بازداشت شد+ عکس

 25. ربیعی: از روز اول چینی ها اعلام کردند که همه خدمه نفتکش جان باخته اند

آخرین عناوین